FANDOM


TVP 1
06:30 Czas relaksu
06:50 Przystanek Unia
07:35 Bohaterowie z Olimpu; serial animowany prod. kanadyjskiej /stereo/
08:00 Janka; odc. 13; serial TVP
08:35 Siódme niebo; odc. 56; serial prod.USA/stereo/
09:25 Teleranek
09:50 To niesamowite!; odc. 67; serial prod.USA
10:20 Od przedszkola do Opola; Zespół Voo Voo
10:55 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!; program muzyczny
11:25 Życie moje; magazyn
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:15 Książki na wiosnę
12:25 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:10 Co Pani na to?; program publicystyczny
13:35 Kochamy polskie seriale; teleturniej
14:05 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
14:30 Biblia: Święty Paweł (1/2) - film historyczny, niem. -franc.-wł.-ang. 2000
16:05 Czas na dokument. BBC w Jedynce: Nosorożec - witalny olbrzym - serial dok.
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 Śmiechu warte; program rozrywkowy
18:05 Lokatorzy; Jubileusz [cz.2]; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Przedwiośnie; odc. 3 -Przyjaciele; 2002  serial TVP [stereo] /za zgodą rodziców/
21:00 Wojna Irak 2003
21:15 Wykrywacz kłamstw; quiz rozrywkowy
21:50 Czas na dokument; Noc poślubna - ale kino; odc. 4; telenowela dok. Ewy Straburzyńskiej /za zgodą rodziców/
22:15 Losowanie sudiotele
22:20 Uczta kinomana; Tańcząc w ciemnościach - dramat obyczajowy, franc.-szw.-dun. 2000
00:40 Uczta kinomana; Sklep przy głównej ulicy - film obycz., czech. 1965.
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących; Czterdziestolatek; odc.20/21 - W obronie własnej,czyli polowanie; serial TVP
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Film dla niesłyszących; Kaprysy Łazarza; 1972  film fabularny prod. polskiej (47'); reż: Janusz Zaorski; wyk: Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Józef Nalberczak, Władysław Hańcza i inni
08:50 Powtórka z życia; Ach te zimy!; magazyn
09:00 Leonard Bernstein-spotkania z muzyką; odc.22 - Czy jesteś muzykalny?; serial dokumentalny prod. USA
09:55 Ekstremalna Dwójka; odc.2; gra terenowa
10:20 Jak powstawał film "Makrokosmos-podniebny taniec"; film dok.prod.USA
11:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Pasterski smak
11:40 Faraon; cz.2-ost.; 1965  dramat historyczny prod. polskiej; reż: Jerzy Kawalerowicz; wyk: Jerzy Zelnik, Barbara Brylska, Andrzej Girtler, Wiesława Mazurkiewicz
13:05 "Moje marzenie" w wykonaniu Chińskiego Zespołu Artystów Niepełnosprawnych
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.503 - Więcej molestować się nie dam; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces; Kulisy; stereo
16:00 Na dobre i na złe; odc.134 - Apetyt na wszystko; serial prod. TVP
16:55 Delegacja; odc.2; serial dokumentalny Jana Sosińskiego
17:30 7 dni świat; program publicystyczny
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Święta wojna; odc.138 - Feromon; serial TVP
19:30 Tylko futbol; magazyn sportowy
20:00 Dla mnie bomba ! Kabaretowa Liga Dwójki; cz.2
21:00 Zielona karta; odc.29; telenowela dok.TVP
21:30 Gorączka; odc.7 -Bogusław Linda, Leszek Możdzer; program Małgorzaty Domagalik
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:30 Losowanie audiotele
22:40 Studio Teatralne Dwójki; Czwarta siostra; autor: Janusz Głowacki [stereo]; reż: Agnieszka Glińska; wyk: Agnieszka Pilaszewska,Patrycja Durska,Janusz Gajos,Stanisława Celińska
00:25 Kocham kino na bis; Między niebem a ziemią; (Made in Heaven); 1987  film fabularny prod. USA; reż: Alan Rudolph; wyk: Timothy Hitton, Kelly McGillis, Maureen Stapleton
02:05 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Hitmania
7.00 4 x 4
7.30 Ręce które leczą
8.00 Casper
8.25 Smocze opowieści
8.55 Hugo
9.30 Power Rangers 6
9.55 Muzykogranie
11.00 Strażnik Teksasu
12.00 Tam gdzie niedźwiedzie zimują − film USA
14.05 Ucieczka do raju − serial USA
15.00 Benny Hill
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.05 Herkules w królestwie podziemi − film USA
17.45 V.I.P 2
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.10 Debiut
20.10 Rodzina zastępcza − serial pol.
20.40 Zostać Miss − serial pol.
21.30 Losowanie Lotto
23.00 Kuba Wojewódzki − talk show
0.05 Niezakazane reklamy
0.35 Magazyn Ligi Mistrzów
1.35 Magazyn sportowy
3.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.15 Telesklep
7.55 Animaniacy
8.20 Księga dżungli − Zaginony diament − film USA
10.00 Mała księżniczka − film USA
11.50 Chwila prawdy
13.05 Jestem jaki jestem
13.50 Zielone drzwi
14.35 Co za tydzień − magazyn
15.00 Gremliny rozrabiają − film USA
17.05 13 Posterunek 2 − serial pol.
17.45 We dwoje
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! − magazyn
20.00 Kasia i Tomek − serial pol.
20.30 Jestem, jaki jestem − Ring
21.55 Pod napięciem − talk show
22.25 Superwizjer − magazyn
22.55 Nie do wiary − opowieści niesamowite
23.25 Noktowizjer − magazyn
0.00 Ale plama
0.30 Usterka
1.00 Maraton uśmiechu
1.30 Nic straconego

TVP 3 Katowice
6.30 Angela anakonda − film kanad.
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Koncert życzeń
8.25 Pogoda dla działkowiczów
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Pięć pytań do Unii
9.00 Teleplotki
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Harry i wapniaki − film ang.
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z Wałęsą na rybach
12.10 W wielkim świecie
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Z życia kościoła − program chrześcijański
13.10 Od Rawy do Rawy
13.35 Speed − magazyn motoryzacyjny
14.00 Klub Globtrotera
14.30 Kurier
14.35 Człowiek i przyroda − film austr.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Ale kino − magazyn filmowy
16.15 Aktualności − wydarzenia tygodnia
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Polska Agencja Satyryczna
17.15 WuWuA
17.30 Kurier
17.35 Teleplotki
18.00 Aktualności + pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier, prognoza pogody
18.40 Czterej pancerni i pies − film pol.
19.40 Sport
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Od niedzieli do niedzieli
21.15 Książka tygodnia
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności + Pogoda
22.00 Niedzielny magazyn sportowy
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Telekurier nocą
23.50 Klub Filmowy Trójki − Śmierć człowieka skorumpowanego − film franc. (120 min.)
1.50 Zakończenie programu

TV 4
6.10 Świniankowie z sąsiedztwa
6.40 Alicja w krainie czarów - serial anim.
7.10 Biały Kieł (powt.)
7.40 Zakręcony (powt.)
8.10 Jak pan może, panie doktorze?
8.40 Dorośnij (powt.)
9.10 Alicja w Krainie czarów - serial anim.
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza
10.10 Traperzy z Los Angeles - film przygod. USA (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 Super VIP
13.00 A ku ku
13.30 Na topie
14.00 Skarb w srebrnym jeziorze - western niem., 1962 (101 min)
16.00 MacGyver (27) - serial sens. USA (powt.)
16.50 Crime Story (1) - serial krym. USA (powt.)
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe, Prognoza pogody
18.05 Z życia wzięte - serial dok.
19.00 Duch taty - komedia
21.00 Ryzykowna gra - serial SF USA
22.00 Drogówka - magazyn
22.30 Komenda - magazyn
22.55 Film sensacyjny produkcji hongkońskiej
0.25 Super VIP - magazyn muzyczny
0.50 Strefa P - magazyn muzyczny
1.15 Zakończenie programu

TVN 7
6.20 Telesklep
8.05 Delfy
8.10 Łowca dusz
8.55 Luzaki i kujony
9.45 Nauka jazdy
10.15 Trele-morele - teleturniej
11.15 Komisarz Szymański − Weselny diament − piolot serialu niem.
13.00 Rodziców nie ma w domu − serial pol.
13.35 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA
14.30 Legendy i gwiazdy XX wieku
15.25 Doktor Engel weterynarz − serial niem.
16.20 Kochane kłopoty − serial USA
17.15 Galimatias czyli kogel − mogel II − komedia pol.
19.05 Klient − serial USA
20.00 Morderca w moim domu − film USA
21.50 Rodzina Soprano − serial USA
23.05 Co za tydzień − magazyn
23.30 Los Angeles w ogniu − film USA
1.20 Morderca w moim domu − film USA (90 min.)
2.50 Zakończenie programu

TV Polonia
07:45 Kapela Brodów; reportaż
08:15 M jak miłość; odc.83 [44 min.]; serial TVP (stereo)
09:05 Słowo na niedzielę
09:10 Uczmy się polskiego; lekcja 29 - Plany na przyszłość
09:40 Simba, król zwierząt; odc.18/52 - Okulary Odnabra; serial anim.prod.francusko-włoskiej
10:10 Książki z górnej półki; Książka dla dzieci; magazyn
10:20 Przedszkolandia; serial dok.Barbary Pawłowskiej
10:45 Z kapitańskiego salonu; magazyn
11:05 Złotopolscy; odc.434 - Porwana narzeczona [25 min.]; telenowela TVP
11:30 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki [25 min.]; telenowela TVP
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:20 Niedzielne muzykowanie; Gioacchino Rossini "Wilhelm Tell" - uwertura; koncert; wyk: Orkiestra "Sinfonia Varsovia" p/d Krzysztofa Pendereckiego
12:30 Niedzielne muzykowanie; Symfonia Włoska; Feliks Mendelssohn-Bartholdy - IV Symfonia A-dur "Włoska" op. 90; wyk: Orkiestra "Sinfonia Varsovia" p/d Krzysztofa Pendereckiego
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP i św.Michała Archanioła w Łasku
14:05 Wiedźmin; odc.13-ost. - Ciri [48 min.]; serial TVP
15:05 Co nam w duszy gra; Duety miłosne [cz.2]; [stereo]
16:00 Biografie; Piotr Michałowski; film dok.; reż: Paweł Unrug
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc.83 [44 min.]; serial TVP (STEREO)
18:25 Kochamy polskie seriale; teleturniej
18:50 Zaproszenie; Wkoło Wojtek - Polska; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
19:15 Dobranocka; Noddy; odc.1/39 - Pechowy dzień Noddiego; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
20:45 Zaginiona; odc.3/7 - Matka [49 min.]; serial TVP
21:30 Wojna Irak 2003
21:40 Benefis Jana Machulskiego; [stereo]; wyk: Artur Barciś,Piotr Polk,Piotr Adamczyk,Edyta Jungowska i inni
22:35 Pamiętajcie o Hybrydach - 45 lat Klubu Studenckiego; cz.1; koncert; reż: Andrzej Strzelecki; wyk: Ewa Bem,Urszula Dudziak,Kayah,Jan Pietrzak,Wojciech Młynarski i inni
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:58 Pogoda
00:10 M jak miłość; odc.83 [44 min.]; serial TVP (STEREO)
01:00 Simba, król zwierząt; odc.18/52 - Okulary Odnabra; serial anim.prod.francusko-włoskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO)
02:40 Biografie; Piotr Michałowski; film dok.; reż: Paweł Unrug
03:40 Zaproszenie; Wkoło Wojtek - Polska; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
04:00 Wiedźmin; odc.13-ost. - Ciri [48 min.]; serial TVP
04:50 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn
05:00 Tam gdzie jesteśmy; Dziennik radiowy; reportaż
05:30 Z kapitańskiego salonu; magazyn
05:45 Książki z górnej półki; Książka dla dzieci
06:00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Mali agenci (Spy Kids) przygodowy, USA 2001, 84 min., reż. Robert Rodriguez, wyk. Alan Cumming, Antonio Banderas
07:55    Niezwykła podróż (Homeward Bound: The Incredible Journey 1993) familijny, USA 1993, 80 min., reż. Duwayne Dunham, wyk. Michael J. Fox, Sally Field
09:15    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
09:30    Cudotwórczyni (The Miracle Worker) biograficzny, USA 2000, 84 min., reż. Nadia Tass, wyk. Alison Elliott, Hallie Kate Eisenberg
10:55    Dom spokojnej starości (Dalkeith) familijny, Australia 2001, 92 min., reż. Leigh Sheehan, wyk. Ray Barrett, Gus Mercurio
12:30    Na planie (On The Set Ep. 065) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
12:55    Nadine (Nadine) komedia kryminalna, USA 1987, 79 min., reż. Robert Benton, wyk. Jeff Bridges, Kim Basinger
14:15    Czy Św. Mikołaj się rozwodzi? (I Saw Mommy Kissing Santa Claus) komedia, USA 2001, 84 min., reż. John Shepphird, wyk. Connie Selleca, Corbin Bernsen
15:40    Krokodyl Dundee w Los Angeles (Crocodile Dundee In Los Angeles) komedia, Australia 2001, 90 min., reż. Simon Wincer, wyk. Paul Hogan, Linda Kozlowski
17:15    Na planie filmu "Dwa tygodnie na miłość" (Making Of: Two Weeks Notice) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
17:35    Mali agenci (Spy Kids) przygodowy, USA 2001, 84 min., reż. Robert Rodriguez, wyk. Alan Cumming, Antonio Banderas
19:00    Premiera: Gwiezdne wrota - Taktyka podstępu (Stargate Sg-1 IV. Ep. 27 - Divide And Conquer) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
19:45    Premiera: Gwiezdne wrota - Pętla (Stargate Sg-1 IV. Ep. 28 - Window Of Opportunity) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
20:30    Premiera: Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
21:00    Premiera: Zwierzak (The Animal) komedia, USA 2001, 79 min., reż. Luke Greenfield, wyk. Rob Schneider, Colleen Haskell
22:20    Oczy anioła (Angel Eyes) romantyczny, USA 2001, 98 min., reż. Luis Mandoki, wyk. Jennifer Lopez, Jim Caviezel
00:00    Wygrane marzenia (Coyote Ugly) film romantyczny, USA 2000, 96 min., reż. David McNally, wyk. Piper Perabo, Izabella Miko
01:40    Bugsy (Bugsy) dramat kryminalny, USA 1991, 130 min., reż. Barry Levinson, wyk. Warren Beatty, Annette Bening
03:55    Jak Mona Lisa (Playing Mona Lisa) komedia, USA 2000, 93 min., reż. Matthew Huffman, wyk. Alicia Witt, Brooke Langton
05:30    Gwiezdne wrota - Taktyka podstępu (Stargate Sg-1 IV. Ep. 27 - Divide And Conquer) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec

Polsat 2
06:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 60 min.
07:20 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
08:20 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
09:10 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
10:10 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:00 Muzyczne rozmaitości - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Kalejdoskop - Magazyn , 30 min.
12:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
13:00 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
14:00 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
14:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
15:00 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:30 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 60 min.
16:30 Kinomaniak - Magazyn , 30 min.
17:00 Raz, dwa, trzy _ śpiewaj ty! - Program dla dzieci , 30 min.
17:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
17:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
18:00 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
19:00 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
19:15 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
19:35 Bractwo Orła Białego - Program dla dzieci , 15 min.
19:50 Smakosze i rozkosze - Magazyn , 15 min.
20:05 Promenada sukcesu - Talk show , Polska , 40 min.
20:45 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
21:00 Obieżyświat - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Program muzyczny - Program muzyczny , 30 min.
22:00 Fundacja Polsat - Program publicystyczny , 15 min.
22:15 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Strefa P - Magazyn muzyczny , 30 min.
23:45 Zerwane więzi - Talk show , 45 min.
00:30 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 20 min.
02:20 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
02:45 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
03:10 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
03:35 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
04:00 Liga siatkówki mężczyzn - Relacja , 120 min.

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Mistrzowie kuchni - Magazyn , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 590 min.
17:50 Project UFO - Serial SF , Richard Quine , William Jordan (I),Aldine King,Caskey Swaim,Edward Winter , 60 min.
18:50 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
19:05 Wielka Ameryka - Program podróżniczy , USA , 30 min.
19:35 Królewna Śnieżka - Film animowany (dzieci) , 45 min.
20:20 Władca świata - Film przygodowy , William N. Witney , Vincent Price,Charles Bronson,Henry Hull,Mary Webster,David Frankham,Richard Harrison , USA 1961 , 105 min.
22:05 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
22:20 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - Magazyn , 10 min.
22:30 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
22:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
23:00 Seks show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
00:55 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:10 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:40 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:10 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:25 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:40 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

TMT
07:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
08:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
08:30 Na czasie - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
09:00 Wirtualny uniwersytet - Program edukacyjny , Polska 2003 , 30 min.
09:30 Twój dentysta radzi - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 Szalony Jack^II - Film animowany , Flemming Möller, Stefan Fjeldmark, Jorgen Lerdam , Dania/Szwecja/Norwegia 1996 , 90 min.
11:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Anglia moim krajem - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
12:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 15 min.
12:45 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
13:00 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
14:30 Music Pub - Magazyn muzyczny , 30 min.
15:00 Nowy ład - Film dokumenatalny , USA 1996 , 30 min.
15:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
16:00 Babski świat - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
16:30 Trucker Music Television - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
17:30 Muzyczny salon - Program muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
18:00 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 James Dean: Wyścig z przeznaczeniem - Film biograficzny , Mardi Rustam , Casper Van Dien,Carrie Mitchum,Robert Mitchum,Diane Ladd,Mike Connors,Connie Stevens,Joseph Campanella , USA 1997 , 90 min.
21:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
22:00 TV Yacht Klub - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:30 W matni - Film sensacyjny , Max Kleven , Christopher Mayer,Thomas Burr,Emmett James,Charlene Blaine , USA 1997 , 105 min.
00:15 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 50 min.

Eurosport
07:00 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 75 min.
08:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 30 min.
08:45 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 90 min.
09:30 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 45 min.
10:15 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 60 min.
11:15 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
11:30 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 60 min.
12:30 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
12:45 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 60 min.
13:45 Puchar Świata _ Tour of Flandres (Belgia) - Program sportowy , 30 min.
14:15 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
14:30 Mistrzostwa Europy _ Włochy - Program sportowy , 45 min.
14:30 Puchar Świata _ Tour of Flandres (Belgia) - Program sportowy , 45 min.
15:15 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
16:15 Puchar Świata _ Tour of Flandres (Belgia) - Program sportowy , 15 min.
16:30 Puchar Europy _ Sztokholm (Szwecja) - Program sportowy , 45 min.
17:15 Mistrzostwa Europy _ Riesa (Niemcy) - Program sportowy , 75 min.
18:00 Puchar Europy _ Sztokholm (Szwecja) - Program sportowy , 45 min.
18:30 Watts - Magazyn sportowy , 15 min.
18:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
19:00 LG Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
20:00 Wyścigi nascarów - 60 min.
21:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 90 min.
22:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
22:45 Puchar Świata _ Tour of Flandres (Belgia) - Program sportowy , 60 min.
23:45 Puchar Europy _ Sztokholm (Szwecja) - Program sportowy , 60 min.
23:45 Walki zawodowców - Program sportowy , 60 min.
00:45 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 I liga siatkówki mężczyzn: 2. runda play off - Program sportowy , 120 min.
10:00 Bundesliga: Hamburger SV _ Arminia Bielefeld - Program sportowy , 110 min.
11:50 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
12:00 Ko TV classics - Program sportowy , 55 min.
12:55 KO TV - Program sportowy , 25 min.
13:20 Magazyn Ligi Mistrzów - Magazyn piłkarski , 55 min.
14:15 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
15:00 Ekstraliga żużlowa: Atlas Wrocław _ ZKŻ Zielona Góra - Program sportowy , 120 min.
17:00 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
17:25 Bundesliga: Hansa Rostock _ VfL Wolsburg - Program sportowy , 120 min.
19:25 Liga grecka: Iraklis Saloniki _ Panathinaikos Ateny - Program sportowy , 115 min.
21:20 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
21:30 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
22:30 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 25 min.
22:55 Bundesliga: Borussia Dortmund _ Werder Brema - Program sportowy , 110 min.
00:45 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
01:10 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
01:55 Bundesliga: Hansa Rostock _ VfL Wolsburg - Program sportowy , 110 min.
03:45 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
04:10 Snowboard - Magazyn sportowy , 25 min.
04:35 Liga holenderska: De Graafschap _ Feyenoord Rotterdam - Program sportowy , 100 min.

DSF (polski)
06:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 20 min.
06:50 Magazyn sportowo-podróżniczy - Magazyn sportowy , 40 min.
07:30 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
07:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 60 min.
08:45 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
09:00 Piłka nożna w retrospekcji - Program sportowy , 15 min.
09:15 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
09:45 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 75 min.
11:00 O piłce nożnej - Program sportowy , 120 min.
13:00 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 75 min.
14:15 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
14:45 Koszykówka - Program sportowy , 15 min.
15:00 Koszykówka - Program sportowy , 105 min.
16:45 Koszykówka - Program sportowy , 15 min.
17:00 DSF Science - Magazyn sportowy , 30 min.
17:30 Hattrick - Program sportowy , 90 min.
19:00 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
19:30 Magazyn sportowo-podróżniczy - Magazyn sportowy , 45 min.
20:15 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
21:15 Overtime - niemiecka liga hokejowa - Program sportowy , 30 min.
21:45 Piłka nożna - liga liga niemiecka - 28 kolejka - Program sportowy , 60 min.
22:45 La Ola - Program sportowy , 45 min.
23:30 Formuła 1 - Program sportowy , 60 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 150 min.

Canal + Niebieski
07:05 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
07:25 Liga polska: mecz Groclin Grodzisk _ Wisła Kraków - Program sportowy , 120 min.
09:25 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
09:40 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Górnik Zabrze - Program sportowy , 120 min.
11:40 Liga angielska: mecz Manchester United _ FC Liverpool - Program sportowy , 130 min.
13:50 Liga + - Program sportowy , 75 min.
15:05 Liga hiszpańska - Program sportowy , 110 min.
16:55 Liga angielska: mecz Everton _ Newcastle - Program sportowy , 125 min.
19:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
19:15 Liga polska: mecz Lech Poznań _ Polonia Warszawa - Program sportowy , 120 min.
21:15 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.
22:30 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
00:00 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.
01:15 Liga angielska: mecz Everton _ Newcastle - Program sportowy , 135 min.
03:30 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
03:45 Liga polska: mecz Lech Poznań _ Polonia Warszawa - Program sportowy , 120 min.
05:45 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.

Canal + Żółty
06:05 Sposób na Ryszarda - Film obyczajowy , Al Pacino , Al Pacino,Estelle Parsons,Alec Baldwin,Kevin Spacey,Winona Ryder,Aidan Quinn,Penelope Allen , USA 1996 , 110 min.
07:55 Muza - Komedia , Albert Brooks , Albert Brooks,Sharon Stone,Andie MacDowell,Jeff Bridges,Cybill Shepherd,Monica Mikala,Jamie Alexis , USA 1999 , 95 min.
09:30 Rozkodowany Bugs Bunny - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
10:30 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
11:00 Polowanie na "Czerwony Październik" - Film sensacyjny , John McTiernan , Sean Connery,Alec Baldwin,Scott Glenn,Sam Neill,James Earl Jones,Joss Ackland , USA 1989 , 135 min.
13:15 3 kilometry do raju - Komedia , Rafał Jerzak , Mieczysław Hryniewicz,Adam Wojda,Katarzyna Węglicka , Polska 2000 , 40 min.
13:55 Ciężka próba - Komedia , John Badham , James Woods,Michael J. Fox,Stephen Lang,Annabella Sciorra,Delroy Lindo,Penny Marshall,LL Cool J , USA 1991 , 110 min.
15:45 Pollock - Film obyczajowy , Ed Harris , Ed Harris,Robert Knott,Molly Regan,Marcia Gay Harden,Sada Thompson,Eulala Grace Harden,Matthew Sussman , USA 2000 , 125 min.
17:50 Komedianci z wczorajszej ulicy - Film obyczajowy , Janusz Kidawa , Jerzy Cnota,Joanna Bartel,Danuta Owczarek,Andrzej Chłapek,Henryk Stanek,Andrzej Skupiński,Krzysztof Bochenek , Polska 1986 , 105 min.
19:35 Teletubbies - Serial dla dzieci , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Jak pies z kotem - Komedia , Michael Lehmann , Uma Thurman,Janeane Garofalo,Ben Chaplin,Jamie Foxx,James McCaffrey,Richard Coca,Stanley DeSantis , USA 1996 , 95 min.
21:35 Pod piaskiem - Film obyczajowy , François Ozon , Charlotte Rampling,Bruno Cremer,Jacques Nolot,Alexandra Stewart,Pierre Vernier,Andrée Tainsy,Maya Gaugler , Francja 2000 , 95 min.
23:10 Instynkt - Film obyczajowy , John Turteltaub , Anthony Hopkins,Cuba Gooding jr.,Donald Sutherland,Maura Tierney,George Dzundza,John Ashton,John Aylward , USA 1999 , 120 min.
01:10 Pocałunek smoka - Film sensacyjny , Chris Nahon , Jet Li,Bridget Fonda,Tchéky Karyo,Ric Young,Burt Kwouk,Laurence Ashley,Cyril Raffaelli , USA/Francja 2001 , 95 min.
02:45 Córa marnotrawna - Komedia , Andrzej Kondratiuk , Iga Cembrzyńska,Zbigniew Buczkowski,Zofia Saretok,Joanna Kurowska , Polska 2001 , 100 min.
04:25 Przybywa narzeczony - Komedia , Frank Capra , Bing Crosby,Jane Wyman,Alexis Smith,Franchot Tone,James Barton,Robert Keith,Jacques Gencel , USA 1951 , 110 min.

Ale Kino!
08:00 Za drzwiami Actors Studio: Michael Douglas - Film dokumentalny , USA 2001 , 55 min.
08:55 Człowiek z Dzikiego Zachodu - Western , Anthony Mann , Gary Cooper,Julie London,Lee J. Cobb,Arthur O'Connell,Jack Lord,John Dehner,Royal Dano , USA 1958 , 100 min.
10:35 Rozwodów nie będzie - Komedia , Jerzy Stefan Stawiński , Marta Lipińska,Władysław Kowalski,Teresa Tuszyńska,Zbigniew Dobrzyński,Magdalena Zawadzka,Paweł Galia,Zbigniew Cybulski , Polska 1963 , 100 min.
12:15 Farma na odludziu - Komedia , John Schlesinger , Eileen Atkins,Kate Beckinsale,Sheila Burrell,Stephen Fry,Freddie Jones,Joanna Lumley,Ian McKellen , Wielka Brytania 1995 , 105 min.
14:00 Sekrety kamery - Film dokumentalny , Francja , 60 min.
15:00 Książę przypływów - Melodramat , Barbra Streisand , Barbra Streisand,Nick Nolte,Kate Nelligan,Blythe Danner,Jeroen Krabbé,Melinda Dillon,Jason Gould , USA 1991 , 130 min.
17:10 Granica - Thriller , Jerrold Freedman , Charles Bronson,Bruno Kirby,Bert Remsen,Michael Lerner,Kenneth McMillan,Ed Harris,Karmin Murcelo , USA 1980 , 110 min.
19:00 Za drzwiami Actors Studio: Spike Lee - Program dokumentalny , USA , 60 min.
20:00 Moja lewa stopa - Film obyczajowy , Jim Sheridan , Daniel Day-Lewis,Brenda Fricker,Alison Whelan,Ray McAnally,Declan Croghan,Eanna MacLiam,Cyril Cusack , Wielka Brytania/Irlandia 1989 , 105 min.
21:45 Nieznośna lekkość bytu - Film obyczajowy , Philip Kaufman , Daniel Day-Lewis,Juliette Binoche,Lena Olin,Derek de Lint,Erland Josephson,Pavel Landovsky,Donald Moffat , USA 1988 , 170 min.
00:35 Upiory przeszłości - Film kryminalny , John Erman , Louis Gossett Jr.,Bruce Dern,Melissa Leo,Paul Roebling,Bill Cobbs,Henderson Forsythe,Clifton James , USA 1991 , 95 min.
02:10 Ogniomistrz Kaleń - Film sensacyjny , Ewa Petelska , Wiesław Gołas,Wacław Kowalski,Leon Niemczyk,Zofia Słaboszowska , Polska 1961 , 105 min.

Hallmark
06:00 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
07:45 Nazywają mnie Bruce - Komedia , James Orr, Johnny Yune , Johnny Yune,Robert Guillaume,J. David Moeller,Joey Travolta,David Mendenhall , USA 1987 , 105 min.
09:30 Zabłąkane duchy - Film obyczajowy , David Wellington , Lothaire Bluteau,Michel Monty,Juliana Wimbles,Marsha Mason , USA 1999 , 105 min.
11:15 Baśnie z tysiąca i jednej nocy - Film SF , Steve Barron , Hari Dhillon,Mili Avital,James Frain,Tchéky Karyo,Jason Scott Lee,Dougray Scott,Rufus Sewell , USA 1999 , 105 min.
13:00 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
14:45 Zabłąkane duchy - Film obyczajowy , David Wellington , Lothaire Bluteau,Michel Monty,Juliana Wimbles,Marsha Mason , USA 1999 , 105 min.
16:30 Baśnie z tysiąca i jednej nocy - Film SF , Steve Barron , Hari Dhillon,Mili Avital,James Frain,Tchéky Karyo,Jason Scott Lee,Dougray Scott,Rufus Sewell , USA 1999 , 90 min.
18:00 Ze spuścizny Agaty Christie: Śmierć w chmurach - Film kryminalny , Edward Bennett , David Suchet,Hugh Fraser , Wielka Brytania 1992 , 120 min.
20:00 Morderstwa w Midsomer: Dzwony śmierci - Film sensacyjny , Sarah Hellings , Daniel Casey,John Nettles , USA 2002 , 120 min.
22:00 Taggart: Fatalne dziedzictwo - Film kryminalny , Alan Macmillan , Mark McManus,Hannah Gordon,Francis Matthews,Caroline Hunnisett,Scott Cleverdon,Blythe Duff , Wielka Brytania 1993 , 120 min.
00:00 Ze spuścizny Agaty Christie: Śmierć w chmurach - Film kryminalny , Edward Bennett , David Suchet,Hugh Fraser , Wielka Brytania 1992 , 120 min.
02:00 Morderstwa w Midsomer: Dzwony śmierci - Film sensacyjny , Sarah Hellings , Daniel Casey,John Nettles , USA 2002 , 120 min.
04:00 Nazywają mnie Bruce - Komedia , James Orr, Johnny Yune , Johnny Yune,Robert Guillaume,J. David Moeller,Joey Travolta,David Mendenhall , USA 1987 , 90 min.

Le Cinema
14:00 Dziesięć tysięcy dni - Film obyczajowy , Ferenc Kósa , Tibor Molnár,Gyöngyi Bürös,János Koltai,János Rajz,János Görbe,Sándor Siménfalvy,Anna Nagy , Węgry 1967 , 110 min.
15:50 Co za życie - Komedia , Colin Nutley , Helena Bergström,Jakob Eklund,Sverre Anker Ousdal,Lena Nyman,Philip Zandén,Rolf Lassgard,Sven-Bertil Taube , Szwecja/Norwegia 1996 , 140 min.
18:10 Urodzone w Absurdystanie - Film obyczajowy , Houchang Allahyari , Karl Markovics,Julia Stemberger,Ahmet Ugurlu,Meltem Cumbul , Austria 1999 , 110 min.
20:00 Za kulisami: Biały oleander - Film dokumentalny 2003 , 30 min.
20:30 Terytorium Komanczów - Film sensacyjny , Gerardo Herrero , Imano Arias,Carmelo Gomez,Cecylia Dopazo,Mirta Zecevic,Bruno Todeschini,Natasa Lusetic,Bruno Todeschini , Francja/Hiszpania/Niemcy 1997 , 95 min.
22:05 Obca w Wiedniu - Thriller , Roger Frappier, Götz Spielmann , Goya Toledo,Hary Prinz,Martin Feifel,Nina Proll,Simon Schwarz , Austria 2000 , 100 min.
23:45 Brat - Film kryminalny , Aleksiej Bałabanow , Sergiej Bodrow Jr.,Wiktor Sukorukow,Swetlana Pismiszenko,Marija Zukowa,Juri Kuzniecow,Wjaczesław Butusow,Irina Rakszina , Rosja 1997 , 100 min.
01:25 Po próbie - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Erland Josephson,Ingrid Thulin,Lena Olin,Nadja Palmstjerna-Weiss,Bertil Guve , Szwecja 1983 , 75 min.

Tele 5
07:45     Prosto z mostu
08:00     Telezakupy
09:30     Szeherezada (Princesse Sheherazade) - serial animowany dla dzieci, Francja  1996
10:00     Słoneczny konwój Tele5
11:05     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Tanzania - serial podróżniczy, Kanada 2000
12:05     Mały Gigi - film familijny, 90 min, Włochy 1997, Reżyseria: Luca i Marco Mazzieri, Występują: Andrea Roncato, Stefania Rocca, Massimo Wertmuller, Felice Andreasi i inni.
13:40     Nasze zwierzaki - program dla miłośników zwierząt
14:10     Taaaka ryba - magazyn wędkarski
14:40     Sporty ekstremalne (Extreme Sports) - serial dokumentalny, Australia 2000
15:05     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
15:30     Tajemnice ludzkiego genomu (Human Genome)  - serial dokumentalny, Japonia/USA 2000
16:25     Studenci (Stiamo bene insieme)  - serial dla młodzieży, Włochy 2001, reż. Elisabetta Lodoli, wyk. Linda Celani, Eleonora D'Urso, Monica Comegna, Denis Fasolo
17:20     Prognoza pogody
17:25     Biały delfin -film familijny, 95 min, Włochy 1995, Reżyseria: Maurizio Nichetti, Występują: Paolo Villaggio, Fabiano Vignarelli, Monica Bellucci, Leo Gullotta, Alessandro Haber, Anna Falchi
19:05     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Etiopia - serial podróżniczy, Kanada 2000
19:55     Prognoza pogody
20:00     83 godziny do świtu - Triller, 90 min, USA 1990, Reżyseria: Donald Wrye, Występują: Peter Strauss, Robert Ulrich, Paul Winfield, Elizabeth Gracen, Kevin Kilner.
21:45     Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad)  - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, za zgodą rodziców
22:30     Prognoza pogody
22:30     Zwariowani Brytyjczycy - program rozrywkowy, tylko dla dorosłych
22:55     Piłkarski romans Komedia obyczajowa, Wielka Brytania 1998, reż. Simon Curtis, wyk. Neil Morrissey, Rachel Weisz, John Gordon-Sinclair, Arabella Weir  
00:30     Werdykt - program sądowy
00:55     Słoneczny konwój Tele5
01:55     Zakończenie programu

Romantica
06.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 48) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
07.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 49) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 50) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 51) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
10.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
11.00    Zemsta (La Revancha) (Część 127) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
12.00    Zemsta (La Revancha) (Część 128) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 129) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Zemsta (La Revancha) (Część 130) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
15.00    Zemsta (La Revancha) (Część 131) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 48) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 49) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
18.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 50) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
19.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 51) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 127) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Zemsta (La Revancha) (Część 128) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
23.00    Zemsta (La Revancha) (Część 129) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
24.00    Zemsta (La Revancha) (Część 130) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 131) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery Channel
09:00 Wojna na wędki - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Discovery dla dzieci, Odpadki
09:55 Łowcy tajemnic, Małpi skunks / Wielka Stopa
10:20 Podglądanie rekinów - Film dokumentalny , 55 min.
11:15 Tajemnice piramid - Film dokumentalny , 55 min.
12:10 Ładunek głębinowy: Podwodny robot
13:05 Wysypisko, Okręt Podwodny
14:00 Powrót do strefy 51 - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Ślady starożytności, Ranny król
16:00 Odrodzenie Atlantydy - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 Największe kradzieże, Skok na Lotnisko Kennedy'ego i Hotel Pierre
18:00 Podróż po narzeczoną - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Walka z naturą, Odporne na wstrząsy
20:00 Sztuka przetrwania, Ciśnienie
21:00 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 60 min.
22:00 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Supermucha - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie..., Sygnały
00:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie..., Płyny Miłości
01:00 Nieszkodliwy papieros - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Samoloty XXI wieku - Film dokumentalny , 60 min.

National Geographic
08:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
08:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
09:00 Piekielne komary - Film dokumentalny , 60 min.
10:00 Hiena _ pani życia i śmierci - Program edukacyjny , 60 min.
11:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
12:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
12:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
13:00 Narzeczona niedźwiedzia - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Piekielne komary - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Hiena _ pani życia i śmierci - Program edukacyjny , 60 min.
16:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
16:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
17:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
17:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
18:00 Narzeczona niedźwiedzia - Program edukacyjny , 60 min.
19:00 Słonie Parku Narodowego Etosza - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Inkaskie mumie _ tajemnice zapomnianego imperium - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Zwierzęce mumie - Film dokumentalny , 60 min.
22:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Skrajności klimatu - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Zwierzęce mumie - Film dokumentalny , 60 min.
01:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Archiwum krokodyli - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Archiwum krokodyli - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Weterynarze z Abu Dhabi - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Przygody na błękitnej rafie^II - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Młode i dzikie - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
11:30 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
12:00 Nowe rezerwaty przyrody - Program edukacyjny , 60 min.
13:00 Podróże z gwiazdami - Film dokumenatalny , 60 min.
14:00 Tropiciel rekinów - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Łowcy rekinów - Program edukacyjny , 60 min.
16:00 Łowcy rekinów - Program edukacyjny , 60 min.
17:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Nowe rezerwaty przyrody - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Wielkie rzeki Afryki - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Wielkie rzeki Afryki - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Łowcy - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Weterynaria przyszłości - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Schwytani - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
07:45 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
08:20 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
08:50 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
09:20 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
09:50 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
10:20 Ostatnie dni Pompei - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 55 min.
11:15 Śmiertelny cień Wezuwiusza - Film dokumentalny , USA 1998 , 55 min.
12:10 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 55 min.
13:05 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 45 min.
13:50 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
14:25 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
14:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
15:25 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
16:00 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
16:30 Wyuzdany Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 110 min.
18:20 Operacja "Księżyc" - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
19:15 Obywatele w kamerze - Film dokumentalny , Francja 1999 , 25 min.
19:40 Napakowane chłopaki - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 65 min.
20:45 Prekursorzy - Film dokumenatalny , USA 1997 , 55 min.
21:40 Prekursorzy - Film dokumenatalny , USA 1997 , 55 min.
22:35 Mięśnie ze stali - Film dokumentalny , Kanada 1999 , 50 min.
23:25 Śmierć w Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 50 min.
00:15 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
01:05 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
02:00 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.

Travel
08:00 Bogowie Aborygenów - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
09:30 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
10:00 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Na horyzoncie - Program podróżniczy , 30 min.
11:30 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
12:00 Plaże - Program podróżniczy , 60 min.
13:00 Turysta - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Pocztówka z Sydney - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.  
15:00 Na nartach w Ameryce - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Bogowie Aborygenów - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Śpiewająca rzeka Missisipi - Program podróżniczy , 60 min.
18:00 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Świat Graingera - Program podróżniczy , 60 min.
21:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
22:00 Francuz za granicą - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Azja - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
01:30 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Muzealne tajemnice - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
13:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
14:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Muzealne tajemnice - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
19:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
20:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Muzealne tajemnice - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
01:35 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
02:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Science
06:40 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
07:35 Potop - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
09:55 Poszukiwania "Liberty Bell 7" - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
11:45 Zrozumieć lot - Film dokumentalny , 55 min.
12:40 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
13:35 Potop - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
15:55 Poszukiwania "Liberty Bell 7" - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
17:45 Zrozumieć lot - Film dokumentalny , 55 min.
18:40 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
19:35 Potop - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
21:55 Poszukiwania "Liberty Bell 7" - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
23:45 Zrozumieć lot - Film dokumentalny , 55 min.
00:40 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
01:35 Potop - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Zrozumieć - Magazyn , 55 min.
03:55 Poszukiwania "Liberty Bell 7" - Film dokumentalny , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
05:45 Zrozumieć lot - Film dokumentalny , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
10:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
13:35 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
14:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
16:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
19:35 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
20:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
22:50 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
01:35 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
02:05 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.

Club
06:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
06:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
06:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
07:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
07:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
08:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
08:50 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 30 min.
09:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 2000 , 25 min.
12:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
12:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
12:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
13:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
13:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
14:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
14:50 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 30 min.
15:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 2000 , 25 min.
18:00 Medycyna alternatywna - Magazyn , 25 min.
18:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 25 min.
18:50 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
19:20 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 30 min.
19:50 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
20:20 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
20:50 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 30 min.
21:20 Kreatorzy mody - Magazyn , USA , 30 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
23:50 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 25 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 30 min.
00:45 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 25 min.
01:10 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
01:35 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
02:05 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 35 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Podróże Loyda - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
04:25 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 35 min.
05:00 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
05:30 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ J.C. de Castelbajac - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Lidia Soselia - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:20 Musze opowieści - Serial dla dzieci , Norma J. LeBlanc, Charlie Sansonetti , Kanada 1999 , 25 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 25 min.
07:10 Szczeniak zwany Scooby Doo - Serial dla dzieci , Arthur Davis, Oscar Dufau , USA 1998 , 25 min.
07:35 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
08:00 Chojracka 60 - Serial dla dzieci , 65 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Strażnicy czasu - Serial dla dzieci , David Wasson , USA 2001 , 30 min.
10:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
10:30 Kosmiczna rodzinka - Serial dla dzieci , 25 min.
10:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
11:20 Mroczni i źli - Serial dla dzieci , Maxwell Atoms , USA 2001 , 25 min.
11:45 Dwa głupie psy - Serial dla dzieci , Donovan Cook, Larry Huber , USA 1993 , 25 min.
12:10 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 20 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 30 min.
13:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
14:30 Miś Yogi: Jak się macie _ misia znacie? - Film animowany , Joseph Barbera, William Hanna , USA 1964 , 90 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 30 min.
18:30 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 30 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Godzina z Flintstonami - Serial dla dzieci , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Walter Melon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
07:55 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:40 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
09:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 25 min.
09:25 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
09:45 Szalony Jack, pirat - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
10:05 Masked Rider - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Tajne akta Psiej Agencji - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
10:50 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
11:15 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:35 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:00 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 20 min.
12:20 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 25 min.
12:45 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 20 min.
13:05 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
13:30 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:50 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
14:10 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 25 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Prosiaczkowo - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Minimax
06:00 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
06:25 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
06:30 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
06:40 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:50 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:00 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
07:25 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
07:50 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
08:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
08:25 Arnold - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
08:50 Moje miasto - Serial dla dzieci , Francja , 15 min.
09:05 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
09:30 Misie i ich dom - Serial dla dzieci , Wielka Brytania , 25 min.
09:55 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
10:00 Bolek i Lolek - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:10 Bolek i Lolek - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:20 Bolek i Lolek - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:30 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
10:55 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
11:20 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
11:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
11:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 40 min.
12:35 Crash zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
13:00 W jeżynowym grodzie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:25 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
13:30 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
13:40 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
13:50 Pampalini, łowca zwierząt - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
14:00 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
14:25 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
14:50 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
15:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
15:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
15:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
16:05 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia 2000 , 25 min.
16:30 Misie i ich dom - Serial dla dzieci , Wielka Brytania , 25 min.
16:55 Mamemo - Serial animowany (dzieci) , Francja , 5 min.
17:00 Podwieczorek u Mini i Maxa - Program dla dzieci , 30 min.
17:30 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
17:55 Nieustraszeni ratownicy - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
18:20 Pitaszki - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 30 min.
18:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
18:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 40 min.
19:35 Crash zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 MTV European Top 20 - Magazyn muzyczny , 120 min.
12:00 Weekend z Red Hot Chili Peppers - Program muzyczny , 240 min.
16:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 LOOPA - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 MTV za kulisami - Program dokumentalny , 30 min.
18:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Becoming - Program muzyczny , 30 min.
20:30 Becoming - Program muzyczny , 30 min.
21:00 Rodzina Osbourne'ów - Serial komediowy , 60 min.
22:00 Klubofaza - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 MTV Unplugged: Najlepsze z serii - Program muzyczny , 60 min.
00:00 Alt.mtv - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Lista wszech czasów - Magazyn muzyczny , 120 min.
13:00 Weekend rockowy - Program muzyczny , 120 min.
15:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Weekend rockowy - Program muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Alfabet Gwiazd - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Classic Live _ David Bowie - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 480 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Nowe na VIVIE - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Personality _ R. Kelly - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Special _ Scooter - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Overdrive - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 12 - Program muzyczny , 60 min.
00:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

ONYX
07:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
08:00 onyx@morning - Program muzyczny , 60 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
16:00 DC Clips - Program muzyczny , 60 min.
17:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Schattenreich - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Rock On - Program muzyczny , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Szkoła sławy - Film dokumenatalny , 25 min.
07:15 Szkoła sławy - Film dokumenatalny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Alpejskie pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , 25 min.
08:55 Alpejskie pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , 25 min.
09:20 Alpejskie pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , 25 min.
09:45 Katastrofy stulecia - Program dokumentalny , 50 min.
10:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:00 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:25 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:50 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Wypadki samochodowe - Reportaż , 50 min.
13:55 Wypadki samochodowe - Reportaż , 50 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
16:00 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
16:25 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
16:50 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
18:05 Oko cyklonu - Film dokumentalny , 30 min.
18:35 Rozbitkowie - Film dokumenatalny , 55 min.
19:30 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 55 min.
20:25 Anatomia przestępstwa - Film dokumenatalny , 50 min.
21:15 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
22:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
22:55 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 30 min.
23:25 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 30 min.
23:55 Wypadki samochodowe - Reportaż , 50 min.
00:45 Oko cyklonu - Film dokumentalny , 30 min.
01:15 Wypadki samochodowe - Reportaż , 50 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 55 min.
04:40 Oko cyklonu - Film dokumentalny , 25 min.
05:05 Anatomia przestępstwa - Film dokumenatalny , 50 min.

Avante
06:00    Świat samochodów
06:30    Horyzonty
06:55    Krytyczne Sytuacje
07:20    Supermotocykle Ducati
08:30    Z Pekinu do Pary¿a
09:00    Przyjaciele w przestworzach
09:30    Bohaterowie
09:55    Najemcy
10:20    Horyzonty
10:45    Świat samochodów
11:10    Magnum
12:00    Świat samochodów
12:30    Horyzonty
12:55    Krytyczne Sytuacje
13:20    Supermotocykle Ducati
14:30    Z Pekinu do Pary¿a
15:00    Przyjaciele w przestworzach
15:30    Bohaterowie
15:55    Najemcy
16:20    Świat samochodów
16:45    Horyzonty
17:10    Magnum
18:00    Ratownicy
18:30    Paintball
18:55    Wyścig
19:45    Podniebni Gliniarze
20:10    Łodzie i krajobrazy
20:35    Niezwykłe historie...
21:30    Bohaterowie
21:55    Magnum
22:45    W Podróży
23:10    24 godziny na pokładzie.
23:35    Paintball
00:00    Ratownicy
00:30    Paintball
00:55    W Podróży
01:20    Wyścig
02:10    Podniebni Gliniarze
02:35    Łodzie i krajobrazy
03:00    Niezwykłe historie...
03:55    Bohaterowie
04:20    Apollo 11. Pierwsze kroki na kKsiężycu
05:10    24 godziny na pokładzie.
05:35    Paintball

TVN 24
06:00 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
06:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
07:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
07:30 Zdrowie - Magazyn , 30 min.
08:00 Multikino - Magazyn , 30 min.
08:30 Styl - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
09:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
09:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
10:00 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
10:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
11:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 30 min.
11:30 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
12:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
13:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
14:30 Zdrowie - Magazyn , 60 min.
15:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
16:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
16:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
17:00 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
17:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 60 min.
18:30 Styl - Magazyn , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
20:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
21:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
21:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
22:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
22:30 Styl - Magazyn , 30 min.
23:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
23:30 Europa św. Patryka - Reportaż , 30 min.
00:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
00:30 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Zdrowie - Magazyn , 30 min.
03:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
03:30 Raport - Magazyn reporterów , 30 min.
04:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.

BBC Prime
06:00 Learning for School _ Zig Zag - Program edukacyjny , 20 min.
06:20 Learning for School _ Megamaths - Program edukacyjny , 20 min.
06:40 One Step Problems _ Megamaths - Program edukacyjny , 20 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:40 SMart - Program dla dzieci , 20 min.
08:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
08:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
08:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
08:30 Clever Creatures - Teatr dla dzieci , 25 min.
08:55 50 / 50 - Program dla dzieci , 35 min.
09:30 Top of the Pops - Program muzyczny , 30 min.
10:00 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 25 min.
10:25 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 20 min.
10:45 Vets in Practice - Magazyn , 30 min.
11:15 Animal Hospital - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
12:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
13:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
13:30 Hi-De-Hi - Serial komediowy , David Croft , Paul Shane,Ruth Madoc,Jeffrey Holland,Felix Bowness,Diane Holland,Su Pollard,Nikki Kelly 1980 , 40 min.
14:10 Eastenders Omnibus - Program rozrywkowy , 25 min.
14:35 Eastenders Omnibus - Program rozrywkowy , 30 min.
15:05 Eastenders Omnibus - Program rozrywkowy , 30 min.
15:35 Eastenders Omnibus - Program rozrywkowy , 25 min.
16:00 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 25 min.
16:25 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 35 min.
17:00 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 20 min.
17:20 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 20 min.
17:40 Fame Academy - Program muzyczny , 60 min.
18:40 Monarch of the Glen - Dramat , 50 min.
19:30 Antiques Roadshow - Magazyn , 30 min.
20:00 Bargain Hunt - Program rozrywkowy , 30 min.
20:30 Changing Rooms - Program rozrywkowy , 30 min.
21:00 A Many Splintered Thing - Serial komediowy , GB 1998 , 30 min.
21:30 The Fast Show - Program rozrywkowy , 30 min.
22:00 Attachments - Dramat , 50 min.
22:50 Dalziel and Pascoe - Serial sensacyjny , Warren Clarke,Colin Buchanan , 100 min.
00:30 Bruiser - Serial komediowy , George A. Romero , CDN/F 2000 , 30 min.
01:00 Nazis: A Warning from History - Program edukacyjny , 60 min.
02:00 House detectives at Large - Film dokumentalny , 60 min.
03:00 Learning History _ Conspiracies - Program edukacyjny , 30 min.
03:30 Learning History _ Castles of Horror - Program edukacyjny , 30 min.
04:00 The Money Programme - Magazyn , 30 min.
04:30 The Big Deal - Magazyn , 30 min.
05:00 Shopology - Magazyn , 60 min.

RAI 1
05:10 Videocomic - Program rozrywkowy , 40 min.
05:50 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Unomattina sabato - 210 min.
06:45 Unomattina sabato - 195 min.
10:00 Linea verde - Film dokumentalny , 30 min.
10:30 A Sua immagine - Magazyn , 25 min.
10:55 Santa Messa - Magazyn , 65 min.
12:00 Recita dell'Angelus - Magazyn , 20 min.
12:20 Linea verde - Film dokumentalny , 70 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Domenica in - 360 min.
18:30 Gran Premio del Brasile - Program sportowy , 150 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Sport notizie - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Un medico in famiglia - Serial , Martina Colombari,Pietro Sermonti,Lino Banfi,Lunetta Savino,Margot Sikabony,Michael Cadeddu,Eleonora Cadeddu , 115 min.
21:00 Telegiornale - Program informacyjny , 10 min.
21:10 Un medico in famiglia - Serial , Isabella Leoni , Martina Colombari,Pietro Sermonti,Lino Banfi,Lunetta Savino,Margot Sikabony,Michael Cadeddu,Eleonora Cadeddu , 65 min.
22:15 Un medico in famiglia - Serial , Isabella Leoni , Martina Colombari,Pietro Sermonti,Lino Banfi,Lunetta Savino,Margot Sikabony,Michael Cadeddu,Eleonora Cadeddu , 60 min.
22:40 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
22:45 Speciale TG 1 - 60 min.
23:15 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:20 Speciale TG 1 - 60 min.
23:45 Oltremoda - Magazyn , 40 min.
00:20 Oltremoda - Magazyn , 35 min.
00:25 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.
00:35 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
00:40 Cos? ? la vita - Magazyn , 35 min.
00:55 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
01:10 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
01:15 Film da definire - Film obyczajowy , 45 min.
02:00 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 240 min.
02:05 Martha da legare - Komedia , Nick Hamm , Monica Potter,Rufus Sewell,Tom Hollander,Joseph Fiennes,Ray Winstone , GB/USA 1998 , 85 min.
03:30 La rivoluzione francese - Film obyczajowy , Robert Enrico , Jane Seymour,François Cluzet,Jean-François Balmer,Andrzej Seweryn,Klaus Maria Brandauer , F 1989 , 95 min.

RAI 2
05:55 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
06:20 L'avvocato risponde - 5 min.
06:25 Anima - Magazyn , 20 min.
06:45 Mattina in famiglia - Program informacyjny , 200 min.
10:05 Playhouse Disney - Program dla dzieci , 35 min.
10:25 Stanley - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
10:40 Domenica Disney - Program dla dzieci , 90 min.
11:05 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
11:30 Mezzogiorno in famiglia - 90 min.
12:10 Mezzogiorno in famiglia - 50 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 25 min.
13:25 TG 2 _ Motori - Magazyn , 15 min.
13:40 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Quelli che aspettano... - Program rozrywkowy , 60 min.
14:45 Quelli che il calcio... - Program rozrywkowy , 145 min.
14:55 Quelli che il calcio... - Program rozrywkowy , 135 min.
17:10 Stadio 2 Sprint - Program sportowy , 50 min.
17:45 TG 2 _ Dossier - Program informacyjny , 60 min.
18:00 TG 2 _ Dossier - Program informacyjny , 45 min.
18:45 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
18:50 TG 2 _ Eat Parade - Magazyn , 15 min.
19:05 Sentinel - Serial sensacyjny , Richard Burgi,Garett Maggart,Bruce A. Young , 55 min.
20:00 Zorro - Serial sensacyjny , 30 min.
20:20 I classici Disney - Cartoni , 10 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Alias - Serial sensacyjny , Jennifer Garner,Victor Garber,Michael Vartan,Ron Rifkin,John Hannah,Tobin Bell,Yevgeni Lazarev , 105 min.
22:30 La domenica sportiva - Program sportowy , 110 min.
22:40 La domenica sportiva - Program sportowy , 95 min.
00:15 Sorgente di vita - Magazyn , 30 min.
00:20 Sorgente di vita - Magazyn , 30 min.
00:45 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
00:50 Il corvo - Serial sensacyjny , 40 min.
00:55 Ultima analisi: omicidio - Serie poliziesca , Jophi Ries,Gunda Ebert,Vadim Glowna , 55 min.
01:30 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 295 min.
01:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
02:05 Ma che domenica, amici - 60 min.
03:05 Donne nella storia - Magazyn , 35 min.
03:40 Cercando cercando - Program informacyjny , 30 min.
04:10 Anima e Immagine - Magazyn , 5 min.
04:15 L'Unione europea - Magazyn , 45 min.
05:00 Abitare il 2000 - 45 min.
05:45 Amore ed Eros - Magazyn , 10 min.

TVE
05:00 Tenderete - Program rozrywkowy , 45 min.
05:45 Informe semanal - Program informacyjny , 45 min.
06:30 U.N.E.D. - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 Tiempo de creer - 15 min.
07:15 Testimonio - 5 min.
07:20 Agrosfera - Film dokumentalny , 55 min.
08:15 Desde Galicia para el mundo - Program rozrywkowy , 105 min.
10:00 TPH Club - 30 min.
10:30 Pelopanocha - 30 min.
11:00 M sica si - 120 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Espa?a en comunidad - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Jara y sedal - Magazyn , 30 min.
14:30 Corazón, corazón - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Ventana G.D. Hispavisión - Teleturniej , 55 min.
16:45 Raquel busca su sitio - Serial komediowy , 75 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Espa?a de cerca - Magazyn , 15 min.
18:45 El d~a que murió el silencio - Film obyczajowy , Paolo Agazzi , Dario Grandinetti,Gustavo Angarita,Elias Serrano,Norma Merlo,Guillermo Granda,Maria Laura Garcia,Jorge Ortiz , Bolivia 1998 , 105 min.
20:30 Este es mi planeta - Teleturniej , 30 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 40 min.
21:40 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:45 La vida de Rita - Film obyczajowy , Manolo Iborra , Verónica Forqué,Juan Echanove,Pepe Nieto,Maria Vazquez,Agust~n González , E 2002 , 60 min.
22:45 Estudio estadio - Program sportowy , 90 min.
00:15 Parques temáticos de Espa?a - Program podróżniczy , 75 min.
01:30 Metrópolis - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Cuando seas m~a - Telenowela , 90 min.
04:00 M sica si - 120 min.

France 2
05:30 Le petit - Film dokumentalny , 40 min.
06:10 Chut! Déconseillé aux adultes (CD2A) - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:00 Rayon X - Magazyn , 5 min.
07:05 Thé ou café - Program informacyjny , 60 min.
08:05 Rencontre ? XV - Program sportowy , 25 min.
08:30 Voix bouddhistes - Magazyn , 15 min.
08:45 Islam - Magazyn , 30 min.
09:15 A bible ouverte - Magazyn , 15 min.
09:30 Chrétiens orientaux - Magazyn , 30 min.
10:00 Présence protestante - Magazyn , 30 min.
10:30 Jour du Seigneur - Magazyn , 30 min.
11:00 Messe - Magazyn , 50 min.
11:50 J.D.S. infos - Magazyn , 15 min.
12:05 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
12:10 Chanter la vie - Program muzyczny , 45 min.
12:55 Rapport du loto - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 15 min.
13:15 J'ai rendez-vous avec vous - Program informacyjny , 25 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Vivement dimanche - Program rozrywkowy , 110 min.
15:35 Rex - Hans Werner, Olaf Kreinsen, Bodo Fürneisen, Michi riebl , Alexander Pschill,Elke Winkens,Gerhard Zemann,Martin Weinek , 55 min.
16:30 Boston Public - Serial , Jessalyn Gilsig,Chi Mcbride,Nicky Katt,Anthony Heald,Loretta Devine , 45 min.
17:15 J.A.G. - Serial sensacyjny , David James Elliott,Catherine Bell,John M. Jackson,Karri Turner,Randy Vasquez , 50 min.
18:05 Stade 2 - Program sportowy , F , 55 min.
19:00 Histoires formidables - Program rozrywkowy , 5 min.
19:05 Vivement dimanche - Program rozrywkowy , 50 min.
19:55 Destination week-end - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 30 min.
20:30 D'art d'art - Magazyn , 5 min.
20:35 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 10 min.
20:55 Jeux de guerre - Thriller , Phillip Noyce , Harrison Ford,Anne Archer,Patrick Bergin,Sean Bean,Thora Birch,James Fox,Polly Walker , USA 1992 , 120 min.
22:55 Rayon X - Magazyn , 5 min.
23:00 Y a un début ? tout - Program informacyjny , 125 min.
01:05 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:25 Vivement dimanche - Program rozrywkowy , 50 min.
02:15 Savoir plus santé - Magazyn , 55 min.
03:10 Thé ou café - Program informacyjny , 50 min.
04:00 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Météo - Program informacyjny , 5 min.
04:20 Programmes Urti - Magazyn , 15 min.
04:35 Stade 2 - Program sportowy , F , 50 min.

France 3
05:45 Les matinales - Program informacyjny , 15 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 25 min.
07:25 Bunny et tous ses amis - Film animowany (dzieci) , 70 min.
08:35 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
08:40 Marathon de Paris - Program sportowy , 160 min.
11:20 Expression directe - Magazyn , 5 min.
11:25 12/14 - Program informacyjny , 5 min.
11:30 Journal régional - Program informacyjny , 55 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
12:50 Coupe Davis - Program sportowy , 15 min.
13:05 Tour des FLandres - Program sportowy , 195 min.
16:20 Championnats de France - Program sportowy , 95 min.
17:55 Keno - Teleturniej , 5 min.
18:00 Explore - Film dokumentalny , 45 min.
18:45 Gestes d'intérieur - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Editions locales - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal des journaux - Program informacyjny , 15 min.
20:10 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:20 Les nouvelles aventures de Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , Jean-Marc Ienglen , Antoine De Caunes,Francis Perrin , 30 min.
20:50 Inspecteur Barnaby - Jeremy Silbertson , John Nettles,Daniel Casey,Jane Wymark,Laura Howard,Honor Blackman,Margaret Seagrove , 105 min.
22:35 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:40 Soir 3 - Program informacyjny , 15 min.
22:55 France Europe Express - Program informacyjny , 70 min.
00:05 Cinéma de minuit - Magazyn , 5 min.
00:10 Tension - Film kryminalny , John Berry , Cyd Charisse,Barry Sullivan,Richard Basehart,Audrey Totter,Lloyd Gough , USA 1949 , 85 min.
01:35 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
01:40 Les nouvelles aventures de Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , Jean-Marc Ienglen , Antoine De Caunes,Francis Perrin , 25 min.
02:05 Thalassa - Film dokumentalny , 90 min.
03:35 Faut pas r?ver - Film dokumentalny , 70 min.
04:45 Euro millionnaire - Teleturniej , 20 min.

TF 1
06:35 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:40 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 80 min.
08:00 Disney! - Magazine de film d'animation , 105 min.
09:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:50 Auto moto - Magazyn , 55 min.
10:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
10:50 Téléfoot - Program sportowy , 65 min.
11:55 Une vie de foot - Program sportowy , 5 min.
12:00 Météo - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Attention ? la marche! - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 25 min.
13:25 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 5 min.
13:30 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:35 Walker, Texas Ranger - Chuck Norris,Noble Willingham,Sheree J. Wilson,Clarence Gilyard , 50 min.
14:25 Undercover - Serial komediowy , Jean De Segonzac , Oded Fehr,Jon Seda,Vera Farmiga,Bruklin Harris,Jarrad Paul,William Forsythe , 55 min.
15:20 Preuve ? l'appui - Jill Hennessy,Miguel Ferrer,Ken Howard,Mahershalalhashbaz Ali,Steve Valentine,Ravi Kapoor , 55 min.
16:15 New-York, unité spéciale - Constantine Makris , Chris Meloni,Mariska Hargitay,Dann Florek,Richard Belzer,Stephanie March,Ice-T , 55 min.
17:10 Vidéo gag - Program rozrywkowy , 60 min.
18:10 Suivez mon regard - Program informacyjny , 5 min.
18:15 Journal - Program informacyjny , 15 min.
18:30 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 5 min.
18:35 F 1 ? la Une - Program sportowy , 20 min.
18:55 Grand Prix du Brésil - Program sportowy , 60 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 45 min.
20:40 Podium F 1 - Program sportowy , 10 min.
20:50 C.L.A.C. - Magazyn , 3 min.
20:53 Météo - Program informacyjny , 2 min.
20:55 58 minutes pour vivre - Film sensacyjny , Renny Harlin , Bruce Willis,Bonnie Bedelia,William Atherton,Reginald VelJohnson,Franco Nero,William Sadler,John Amos , USA 1990 , 125 min.
23:00 Résultat des courses - Program sportowy , 5 min.
23:05 Les films dans les salles - Magazyn , 10 min.
23:15 Subway - Film obyczajowy , Luc Besson , Isabelle Adjani,Christophe Lambert,Michel Galabru,Richard Bohringer,Jean-Hugues Anglade,Jean Bouise,Jean-Pierre Bacri , F 1985 , 130 min.
01:25 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 3 min.
01:28 Suivez son regard - Program informacyjny , 2 min.
01:30 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:35 La nuit celtique - Program rozrywkowy , 150 min.
04:05 Reportages - Magazyn , 30 min.
04:35 Musique - Program muzyczny , 20 min.
04:55 Aimer vivre en France - Program informacyjny , 45 min.
05:40 Survivre - Program edukacyjny , 10 min.
05:50 Interm?de - 45 min.

TV 5 Europe
05:35 Acoustic - Program muzyczny , 25 min.
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Ici Bla-Bla - Program dla dzieci , 15 min.
06:35 Les Zap - Program dla dzieci , 85 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Cornemuse - Program dla dzieci , 30 min.
09:00 Marathon de Paris - Program sportowy , 60 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
10:15 Marathon de Paris - Program sportowy , 105 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Faut pas r?ver - Program podróżniczy , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Carte postale gourmande - Magazyn , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Thalassa - Film dokumentalny , 90 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
16:15 TV 5, l'invité musique - Program publicystyczny , 15 min.
16:30 Les carnets du bourlingueur - Program podróżniczy , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Kiosque - Program publicystyczny , 55 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
18:20 Vivement dimanche - Program rozrywkowy , 100 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Vivement dimanche prochain - Program rozrywkowy , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 35 min.
21:05 France foot - Program sportowy , 55 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 La ville dont le prince est un enfant - Film obyczajowy , Christophe Malavoy , Michel Aumont,Clément Van Den Bergh,Luc Denoux,Michel Dussauze,Alain Gilbert,Pierre-Alexis Hollenbeck , F 1996 , 90 min.
00:00 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TV 5, l'invité musique - Program publicystyczny , 15 min.
01:00 Maigret - Andrzej Kostenko , Bruno Cremer,Agn?s Soral,Eric Prat,Vincent Martin,Fernand Berset,Eric Deshors , F 1993 , 110 min.
02:50 Autovision - Magazyn , 15 min.
03:05 Un si?cle d'écrivain - Magazyn , 55 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Thalassa - Film dokumentalny , 90 min.

ARD
05:00 ARD-exclusiv - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hallo, Spencer - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
06:00 Die tierisch verrückte Monsterfarm - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 10 min.
06:10 Es war einmal ... Entdecker und Erfinder verändern die Welt - Serial animowany (dzieci) , Albert Barillé , F 1995 , 25 min.
06:35 Der Wunschpunsch - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 25 min.
07:00 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1996 , 30 min.
07:30 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:00 Pumuckl-TV - Program dla dzieci , 60 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Tigerenten-Club - Program dla dzieci , 85 min.
10:30 Kopfball - Program dla młodzieży , 30 min.
11:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Wie erziehe ich meine Eltern - Serial komediowy , Peter Hill , Heinrich Schafmeister,Amina Gusner,Sina Tkotsch,Maximilian Seidel,Ursula Staack,Queeny , D 2002 , 25 min.
11:30 Die Sendung mit der Maus - Program dla dzieci , 33 min.
12:03 Presseclub - Program publicystyczny , 42 min.
12:45 Tagesschau - Program informacyjny , 30 min.
13:15 Weltreisen - Program podróżniczy , 30 min.
13:45 Bilderbuch Deutschland - Program podróżniczy , 45 min.
14:30 Theo und der Rest vom Fest - Magazyn , 30 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
15:05 Sportschau live - Program sportowy , 115 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
17:05 ARD-Ratgeber: Geld und Börse - Magazyn , 25 min.
17:30 Mord im Vatikan - Magazyn , 30 min.
18:00 Tagesschau - Program informacyjny , 8 min.
18:05 Der 7. Sinn - Magazyn , 3 min.
18:08 Sportschau - Program sportowy , 31 min.
18:39 Ein gutes Los für alle - Program informacyjny , 1 min.
18:40 Lindenstraße - Serial komediowy , Wolfgang Frank , Susanne Evers,Domna Adamopoulou,Liz Baffoe,Hermes Hodolides,Sybille Waury,Bill Mockridge,Philipp Neubauer , D 2003 , 30 min.
19:10 Weltspiegel - Program informacyjny , 40 min.
19:50 Sportschau-Telegramm - Program sportowy , 8 min.
19:58 Heute Abend im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Die Männer vom K3 - Serial sensacyjny , Jan Ruzicka , Harald Dietl,Hartmut Reck,Wolfgang Müller,Alexander Pelz,Erika Marozsán,Paul Faßnacht,Peter Gavajda , D 2000 , 90 min.
21:45 Sabine Christiansen - Program publicystyczny , 60 min.
22:45 Kulturreport - Magazyn , 30 min.
23:15 Tagesthemen - Program informacyjny , 18 min.
23:33 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
23:35 Druckfrisch - Magazyn , 30 min.
00:05 Tausche Hollywood gegen Liebe - Melodramat , Bob Clark , Sela Ward,John Slattery,Rebecca Jenkins,Andrew Jackson,Jane Curtin,Carlo Rota,Vincent Corazza , CDN/USA 2000 , 85 min.
01:30 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
01:40 Gefährliche Liebe - Thriller , W.S. van Dyke , Robert Montgomery,Ingrid Bergman,George Sanders,Lucile Watson,Oscar Homolka,Philip Merivale,Matthew Boulton , USA 1941 , 80 min.
03:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
03:05 Kulturreport - Magazyn , 30 min.
03:35 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 10 min.
03:45 Weltreisen - Program podróżniczy , 30 min.
04:15 ARD-Ratgeber: Bauen und Wohnen - Magazyn , 30 min.
04:45 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
04:50 Weltspiegel - Program informacyjny , 40 min.

3sat (polski)
05:10 Porady i trendy: na sportowo - Magazyn , 30 min.
05:40 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
05:45 Teletext 3sat - Magazyn , 70 min.
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Kurs języka angielskiego - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Kurs języka francuskiego - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 60 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Liryka dla wszystkich - Magazyn , 10 min.
09:15 Fenomen Karajana - Program muzyczny , 60 min.
10:15 Wróżbita lasu _ Peter Huchel - Magazyn , Niemcy 1996 , 55 min.
11:10 Muzyka Józefa Haydna - Program muzyczny , 75 min.
12:25 Profile - Program publicystyczny , 35 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Przegląd tygodnia - Program informacyjny , 25 min.
13:30 Podróż kulinarna do Francji - Magazyn , 30 min.
14:00 Przed trzydziestu laty - Magazyn , 45 min.
14:45 Internetowe domy aukcyjne - Magazyn , 15 min.
15:00 Ringstraßenpalais - Film obyczajowy , Rudolf Nussgruber , Marianne Nentwich,Dorothea Parton,Ulli Fessl,Peter Wolfsberger,Wolfgang Gasser,Felix Mitterer , Austria/Niemcy 1980 , 45 min.
15:45 Spojrzenie w przeszłość - Magazyn , 15 min.
16:00 Hitec _ Dokumentacja - Magazyn , 30 min.
16:30 Historia archeologii - Magazyn , 45 min.
17:15 Zwierzęta świata - Program edukacyjny , 15 min.
17:30 Porady weterynarza - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Problemy społeczne - Magazyn , 15 min.
18:15 Dziennik szwajcarski - Program informacyjny , 45 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
19:10 Theo Koll _ Talkshow - Talk show , 50 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Wędrówki ludów w Europie - Film dokumentalny , Niemcy 2002 , 45 min.
21:00 Skarby świata _ dziedzictwo ludzkości - Magazyn , 15 min.
21:15 Życie w gospodarstwie chłopskim - Program podróżniczy , Niemcy 2003 , 70 min.
22:25 Z miłości do wsi - Program podróżniczy , Niemcy 1973/1974 , 65 min.
23:30 Komisarz - Serial kryminalny , Johannes Schaaf , Erik Ode,Günther Schramm,Reinhard Glemnitz,Elmar Wepper,Helma Seitz,Rudolf Platte,Andrea L'Arronge , Niemcy , 60 min.
00:30 Blood Oath - Film obyczajowy , Stephen Wallace , Bryan Brown,George Takei,Terry O'Quinn,John Bach,Toshi Shioya,John Clark,Deborah Unger , Australia 1990 , 105 min.
02:15 Halo Austria _ Halo Wiedeń - Program informacyjny , 30 min.
02:45 Hitec _ Dokumentacja - Magazyn , 30 min.
03:15 Porady weterynarza - Program edukacyjny , 30 min.
03:45 Dziennik szwajcarski - Program informacyjny , 45 min.
04:30 Theo Koll _ Talkshow - Talk show , 45 min.

RTL
05:15 Zeichentrickserie - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
05:25 Power Rangers - Serial sensacyjny , USA 1994 , 25 min.
05:50 Power Rangers - Serial sensacyjny , USA 1994 , 20 min.
06:10 RTL Shop am Sonntag - Program informacyjny , 50 min.
07:00 Ein Fall für Super Pig - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
07:25 Hulk - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 30 min.
07:55 Woody Woodpecker - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 25 min.
08:20 Das Geheimnis der Mumie - Serial animowany (dzieci) , Greg Beeman , Adam Wylie,Mario Yedidia,Clara Bryant,Bill Fagerbakke , USA 2001 , 20 min.
08:40 RTL-Bibelclip - Magazyn , 5 min.
08:45 Um die Welt mit Barbapapa - Serial dla dzieci , J/F 1999 , 20 min.
09:05 Boxenshop - Program informacyjny , 35 min.
09:10 Susan - Serial komediowy , Rod Daniel, Rod Daniel , Brooke Shields,Nestor Carbonell,Judd Nelson,Kathy Griffin,David Strickland,Denise Gentile,Marjean Holden , USA 1996/1997 , 20 min.
09:40 Die 70er-Show - Program rozrywkowy , D 2003 , 110 min.
11:30 Smallville - Serial sensacyjny , Michael Katleman , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 60 min.
12:30 Motocross - Film przygodowy , Steve Boyum , Alana Austin,Trevor O'Brien,Timothy Carhart,Mary Margaret Humes,Scott Terra,Riley Smith,Michael Cunio , USA 2001 , 105 min.
14:15 Total verrückt! - Program rozrywkowy , 30 min.
14:45 Knight Rider - Serial sensacyjny , Rick Kolbe , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,John Calvin,Jason Evers,Kurt Paul,Rebecca Holden , USA 1983 , 60 min.
15:45 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 65 min.
16:50 Airwolf - Serial sensacyjny , Virgil Vogel , Jan-Michael Vincent,Ernest Borgnine,Alex Cord,Jean Bruce Scott,Len Birman , USA 1984 , 55 min.
17:45 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 60 min.
18:45 RTL aktuell Weekend - Program informacyjny , 10 min.
18:55 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 100 min.
20:35 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 25 min.
21:00 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 60 min.
22:00 Spiegel-TV Magazin - Program informacyjny , 45 min.
22:45 Die große Reportage - Magazyn , 35 min.
23:20 South Park - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 30 min.
23:50 Prime Time _ Spätausgabe - Magazyn , 20 min.
00:10 Airwolf - Serial sensacyjny , Virgil Vogel , Jan-Michael Vincent,Ernest Borgnine,Alex Cord,Jean Bruce Scott,Len Birman , USA 1984 , 50 min.
01:00 Knight Rider - Serial sensacyjny , Rick Kolbe , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,John Calvin,Jason Evers,Kurt Paul,Rebecca Holden , USA 1983 , 45 min.
01:45 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
02:35 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 50 min.
03:25 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 85 min.
04:50 Die große Reportage - Magazyn , 25 min.

RTL 2 (polski)
05:20 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 25 min.
05:45 Szczury nabrzeża - Serial kryminalny , Mark Piper , Colin Friels,Catherine McClements,Jay Laga´aia,Brett Partridge,Raelee Hill,Aaron Jeffrey,Scott Burgess , Australia 1995 , 40 min.
06:25 MovieMovie - Magazyn , 25 min.
06:50 Popeye - Komedia , Robert Altman , Robin Williams,Shelley Duvall,Ray Walston,Paul Dooley,Paul L. Smith,Richard Libertini,Donald Moffat , USA 1980 , 100 min.
08:30 Mosura 3 - Film SF , Okihiro Yoneda , Megumi Kobayashi,Sayaka Yamaguchi,Aki Hano,Misato Tate,Atsushii Onita,Tsutomu Kitagawa,Miyuki Matsuda , Japonia 1998 , 110 min.
10:20 Gojira vs. Destoroia - Film SF , Takao Okawara , Tatsumi Takuro,Yoko Ishino,Megumi Odaka,Momoko Kochi,Akira Nakao,Masahiro Takashima,Sayaka Osawa , Japonia 1995 , 120 min.
12:20 National Lampoon's Vegas Vacation - Komedia , Stephen Kessler , Chevy Chase,Beverly d'Angelo,Randy Quaid,Ethan Embry,Wallace Shawn,Marisol Nichols,Wayne Newton , USA 1996 , 105 min.
14:05 Łowca krokodyli - Program podróżniczy , Australia/USA 1993-2000 , 60 min.
15:05 Instynkt zabójcy _ niebezpieczny świat zwierząt - Program edukacyjny , Australia 2001 , 60 min.
16:05 Faktor X _ niewiarygodne! - Serial SF , USA 1997/2001 , 55 min.
17:00 Bravo-Supershow - Program muzyczny , 120 min.
19:00 Faktor X _ niewiarygodne! - Serial SF , USA 1997/2001 , 60 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 The Agency _ CIA - Serial kryminalny , Paul Michael Glaser , Gil Bellows,Will Patton,Gloria Reuben,Paige Turco,Rocky Carroll,Daniel Benzali , Kanada 2001 , 55 min.
21:10 Akta w sprawie morderstw - Program publicystyczny , 60 min.
22:10 Autopsja _ tajemnicze zgony - Program publicystyczny , 60 min.
23:10 Redakcja _ wydanie specjalne - Magazyn , 70 min.
00:20 Wiadomości - Program informacyjny , 45 min.
01:05 Autopsja _ tajemnicze zgony - Program publicystyczny , 65 min.
02:10 Halloween IV - Film SF , Dwight H. Little , Donald Pleasence,Ellie Cornell,Danielle Harris,George P. Wilbur,Michael Pataki,Beau Starr,Kathleen Kinmont , USA 1988 , 95 min.
03:45 Pod skórą - Thriller , Christoph Schrewe , Bojana Golenac,Peter Lohmeyer,Thomas Kretschmann,Katharina Thalbach,Ursula Karusseit,Michael Gwisdek,Carmen-Maja Antoni , Niemcy 1996 , 95 min.

Sat 1 (polski)
05:45 ran _ SAT.1-Bundesliga - Program sportowy , 15 min.
06:00 Na przechadzce z SAT.1 - Program podróżniczy , 25 min.
06:25 Punkt widzenia - Magazyn , 5 min.
06:30 Isaac Mizrahi _ portret kreatora mody - Magazyn , USA 1994 , 75 min.
07:45 Pobudka - Program rozrywkowy , 60 min.
08:45 Znasz odpowiedź? _ show - Program rozrywkowy , 45 min.
09:30 Trzech zuchwałych _ Show komediowe - Program rozrywkowy , Niemcy 2002 , 30 min.
10:00 Co się tak gapisz?! - Program rozrywkowy , 30 min.
10:30 Dozorca Krause _ Porządek musi być - Serial komediowy , Geriet Schieske , Tom Gerhardt,Irene Schwarz,Janine Kunze,Axel Stein,Konrad Adams,Thomas Bauer,Thomas Scheibe , Niemcy 2003 , 30 min.
11:00 Portrety sportowców - Reportaż , 30 min.
11:00 Wesoły trójkat - Serial komediowy , Arend Agthe , Kai Lentrodt,Matthias Matz,Andreas Arnstedt,Marita Marschall,Klaus Wildbolz,Brigitte Böttrich,Belhe Zaimoglu , Niemcy 1995 , 60 min.
11:30 Markus, człowieku! - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Hotel Gwiazda - Serial komediowy , Werner Dauth , Paul Frielinghaus,Eva Scheurer,Kristina van Eyck,Bojana Golenac,Nikolaus-Manuel Benda,Susanna Kraus,Daniel Minetti , Niemcy 1997 , 60 min.
12:00 Mąż zatrzymuje żonę - Serial komediowy , Peter Weck , Helmut Zierl,Karin Rasenack,Tatjana Blacher,Anna Bertheau,Ivo Möller,Hans Peter Korff,Michael Gordon , Niemcy 1996 , 120 min.
14:00 Tajemniczy element - Serial SF , Ken Jubenvill , Adrian Pasdar,Rae Dawn Chong,Alisen Down,Sarah Brown,Peter Williams,Emily Holmes,Danny Danado , USA 2001 , 60 min.
15:00 J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze - Serial sensacyjny , Donald P. Bellisario , David James Elliott,Tracey Needham,Andrea Thompson,Mark Kiely,John Ashton , USA 1996 , 60 min.
16:00 Piłka nożna - Program sportowy , 155 min.
17:00 Star Trek _ Voyager - Serial SF , Alexander Singer , Robert Beltran,Kate Mulgrew,Ethan Phillips,Tim Russ,Roxann Biggs-Dawson,Robert Picardo,Jennifer Lien , USA 1995 , 90 min.
18:00 Go! _ Magazyn motoryzacyjny - Magazyn , 35 min.
18:00 Magazyn automobilisty - Magazyn , 35 min.
18:30 18:30 wiadomości regionalne - Program informacyjny , 5 min.
18:35 ran _ SAT.1-Koszykówka - Program sportowy , 25 min.
19:00 ran _ SAT.1-Bundesliga - Program sportowy , 75 min.
20:15 Poruszony mężczyzna - Komedia , Sönke Wortmann , Til Schweiger,Katja Riemann,Joachim Król,Rufus Beck,Armin Rohde,Nico van der Knaap,Kai Wiesinger , Niemcy 1994 , 120 min.
22:15 Ladykracher - Program rozrywkowy , 30 min.
22:45 Zawody cukierników - Program informacyjny , 55 min.
23:40 Magazyn informacyjny - Magazyn , 50 min.
00:30 Punkt widzenia - Magazyn , 5 min.
00:35 Erotyczne wyznania - Serial , Peter Gathings Bunche , Reginald Chevalier,Eric Fleeks,Kim Yates,Dona Elena Hatcher,Ava Fabian , USA 1995 , 35 min.
01:10 Erotyczne wyznania - Serial , Peter Gathings Bunche , Cliff Dorfman,Julie Smith,Lynn Galloway,John Marlo , USA 1995 , 25 min.
01:35 Tajemniczy element - Serial SF , Ken Jubenvill , Adrian Pasdar,Rae Dawn Chong,Alisen Down,Sarah Brown,Peter Williams,Emily Holmes,Danny Danado , USA 2001 , 45 min.
02:20 Wesoły trójkat - Serial komediowy , Arend Agthe , Kai Lentrodt,Matthias Matz,Andreas Arnstedt,Marita Marschall,Klaus Wildbolz,Brigitte Böttrich,Belhe Zaimoglu , Niemcy 1995 , 45 min.
02:55 Hotel Gwiazda - Serial komediowy , Werner Dauth , Paul Frielinghaus,Eva Scheurer,Kristina van Eyck,Bojana Golenac,Nikolaus-Manuel Benda,Susanna Kraus,Daniel Minetti , Niemcy 1997 , 50 min.
03:05 Mąż zatrzymuje żonę - Serial komediowy , Peter Weck , Helmut Zierl,Karin Rasenack,Tatjana Blacher,Anna Bertheau,Ivo Möller,Hans Peter Korff,Michael Gordon , Niemcy 1996 , 95 min.
04:35 Markus, człowieku! - Program rozrywkowy , 30 min.
04:40 Markus, człowieku! - Program rozrywkowy , 25 min.

Pro 7 (polski)
05:40 Bliźniak rzadko nadchodzi sam - Serial komediowy , Joel Zwick , Ashley Olsen,Mary-Kate Olsen,Christopher Sieber,Sally Wheeler,Brandon Zamel , USA 1999 , 20 min.
06:00 Spin City - Serial komediowy , Lee Shallat Chemel , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Alexander Gaberman,Connie Britton,Michael Boatman , USA 1996/1997 , 25 min.
06:25 Dharma i Greg - Serial komediowy , J.D. Lobue , Jenna Elfman,Thomas Gibson,Shae D'Lyn,Susan Sullivan,Alan Rachins,Joel Murray,Mitch Ryan , USA 2001 , 20 min.
06:45 Jezioro marzeń - Serial dla młodzieży , David Petrarca , James Van Der Beek,Katie Holmes,Joshua Jackson,Michelle Williams,Mary Margaret Humes,Mary Beth Peil,John Wesley Shipp , USA 2001 , 45 min.
07:30 Zwariowany świat Malcolma - Serial komediowy , Jeffrey Melman , Frankie Muniz,Jane Kaczmarek,Bryan Cranston,Erik Per Sullivan,Christopher Masterson,Justin Berfield,Catherine Lloyd Burns , USA 2001 , 30 min.
08:00 To wszytko kłamstwo! - Komedia , Heiko Schier , Dieter Hallervorden,Peter Fitz,Billie Zöckler,Franziska Matthus,Petra Hinze,Corinna Kirchhoff,Florian Martens , Niemcy 1991 , 95 min.
09:35 CinemaxX TV - Magazyn , 50 min.
10:25 Magazyn kinowy - Magazyn , Niemcy 2003 , 10 min.
10:30 Magazyn kinowy - Magazyn , Niemcy 2003 , 10 min.
10:35 Show komediowe - Program rozrywkowy , 30 min.
11:05 Kabaret Michaela Mittermeiera - Program rozrywkowy , 85 min.
12:30 Potomkowie dinozaurów - Program informacyjny , 70 min.
13:40 Disney-Filmparade - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Angels in the Endzone - Komedia , Gary Nadeau , Christopher Lloyd,Paul Dooley,Matthew Lawrence,David Gallagher,Lynda Boyd,Allan Zinyk , USA 1997 , 95 min.
15:25 Zaginiony świat - Serial sensacyjny , Richard Franklin , Peter McCauley,William Snow,Rachel Blakely,Jennifer O'Dell,David Orth,Lara Cox , Kanada 2001 , 50 min.
16:15 Relic Hunter _ Łowczyni skarbów - Serial sensacyjny , Terry Ingram , Tia Carrere,Christien Anholt,Lindy Booth,Fred Dryer,Jennifer Hill,Steven Vincent Leigh , Kanada 2000 , 50 min.
17:05 Mój kochany jest tyranem - Komedia , Ken Kwapis , Timothy Dalton,Fran Drescher,Ian McNeice,Lisa Jakub,Patrick Malahide,Michael Lerner,Phyllis Newman , USA 1996 , 115 min.
19:00 Świat cudów - Program informacyjny , 60 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , Niemcy 2003 , 15 min.
20:15 Patriota - Film obyczajowy , Roland Emmerich , Mel Gibson,Heath Ledger,Joely Richardson,Jason Isaacs,Chris Cooper,Tchéky Karyo,René Auberjonois , USA 2000 , 205 min.
23:40 "Focus"-TV - Program informacyjny , 60 min.
00:40 Dni pełne krwi _ Bestja z Dallas - Thriller , Jean de Segonzac , Craig T. Nelson,Richard Crenna,John Corbett,Joanna Cassidy,James Franco,Kirk Baltz,Amanda Detmer , USA 1999 , 110 min.
02:30 Patriota - Film obyczajowy , Roland Emmerich , Mel Gibson,Heath Ledger,Joely Richardson,Jason Isaacs,Chris Cooper,Tchéky Karyo,René Auberjonois , USA 2000 , 155 min.
02:25 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:40 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

VOX
05:40 Rave around the World - Program muzyczny , 20 min.
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 90 min.
07:30 RTL-Shop - Program informacyjny , 100 min.
09:10 NZZ Format - Program informacyjny , 50 min.
10:00 BBC exklusiv - Program informacyjny , GB 2002 , 55 min.
10:55 "Spiegel"-TV _ spezial - Magazyn , 120 min.
12:55 hundkatzemaus - Program edukacyjny , 40 min.
13:35 Wildlife Adventures - Program edukacyjny , USA 1996 , 60 min.
14:35 Die Putzfraueninsel - Komedia , Peter Timm , Jasmin Tabatabai,Christine Oesterlein,Dagmar Manzel,Roland Schäfer,Dieter Landuris,Kevin Ibeka,Maria-Felicia Feurich , D 1996 , 115 min.
16:30 Nachrichten mit Wochenrückblick - Program informacyjny , 30 min.
17:00 auto motor und sport tv - Magazyn , 75 min.
18:15 Voxtours - Program podróżniczy , 60 min.
19:15 Fit for Fun TV - Magazyn , 60 min.
20:15 Get the Dog _ Verrückt nach Liebe - Komedia , Jeff Pollack , David Spade,Sophie Marceau,Patrick Bruel,Artie Lange,Mitchell Whitfield,Martin Sheen,Ever Carradine , USA 1999 , 120 min.
22:15 Alien _ Die Wiedergeburt - Film SF , Jean-Pierre Jeunet , Sigourney Weaver,Winona Ryder,Dominique Pinon,Ron Perlman,Michael Wincott,Dan Hedaya,J. E. Freeman , USA 1997 , 125 min.
00:20 Wa(h)re Liebe - Magazyn , 55 min.
01:15 Golden Girl - Film erotyczny , Gaston Layous , Emma,Lisa,Philippe Visconti,Felina,Stéphanie Bibard,Pierre Wallace,Stéphane Jacqot , F 1999 , 100 min.
02:55 Die Putzfraueninsel - Komedia , Peter Timm , Jasmin Tabatabai,Christine Oesterlein,Dagmar Manzel,Roland Schäfer,Dieter Landuris,Kevin Ibeka,Maria-Felicia Feurich , D 1996 , 100 min.
04:35 Voxtours - Program podróżniczy , 50 min.

Arte
14:00 Kreativ - Magazyn , F 2002 , 30 min.
14:30 Voyages, Voyages - Program podróżniczy , D 2003 , 45 min.
15:15 Die Liebe im Licht - Film obyczajowy , Bruno Bontzolakis , Romain Longuepe,Emeline Becuwe,Bernard Ballet,Claire Wauthion,Luc Leclerc du Sablon,Stéphane Varupenne,Frédéric Baron , F 2001 , 90 min.
16:45 Zu Tisch in ... - Magazyn , D 2002 , 45 min.
17:30 Die großen Sportduelle - Program dokumentalny , F 2001 , 45 min.
18:15 Biographie - Magazyn , D 2003 , 45 min.
19:00 Gala Rameau - Program muzyczny , F 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 "Dances of Ecstasy" - Program muzyczny , D 2001 , 30 min.
20:45 Taras Bulba - Film przygodowy , J. Lee Thompson , Yul Brynner,Tony Curtis,Christine Kaufmann,Perry Lopez,Sam Wanamaker,Brad Dexter,Vladimir Sokoloff , USA 1962 , 120 min.
22:45 Sascha im Land der Kosaken - Film dokumentalny , F 2002 , 55 min.
23:40 Kosaken! - Program podróżniczy , F 2003 , 55 min.
00:35 Kino unter dem Vulkan - Program podróżniczy , D 2002 , 65 min.
01:40 Metropolis - Magazyn , D 2003 , 55 min.
02:35 Scope - Program informacyjny , F 2003 , 15 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Das Geheimnis von Black Rose Castle - Serial sensacyjny , Katalin Petényi, Barna Kabay , Travis Kisgen,James Schanzer,Djoko Rosic,Megan Casey,Daniel Alexander,Sepp Schauer,Robin Dalglish-Scottish (Serie läuft Sa) , D/H 2001 , 25 min.
06:25 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
06:30 ReläXX - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Gloria und ihre Familie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 UBOS _ Das Unermessliche Buch der Orakel und Sprüche - Serial animowany (dzieci) , Chuck Patton , USA 2001 , 25 min.
07:35 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , Peter Kirchberger , USA 1999 , 25 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 Peter Hase und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 25 min.
08:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Eiki Eiche - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 10 min.
09:35 Ein Wahnsinnskind - Serial dla dzieci , Erhard Riedlsperger , Nina Neuner,Andrea Eckert,Vitus Zeplichal,Wookie Mayer,Margarete Tipka,Anton Pointecker,Florian Mauthe , A 1992 , 25 min.
10:00 PUR - Program dla młodzieży , 25 min.
10:25 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Klaus Klemmer , Kristin Bohm,Natasha Born,Paula Schramm,Max Fritzsching,Dennis Habedank,Adrien Löffler,Josefine Preuß , D 1998/2003 , 25 min.
10:50 Koch-Charts - Magazyn , 5 min.
10:55 Sesamstraßen-Hitparade - Program dla dzieci , 5 min.
11:00 Marcelino - Serial animowany (dzieci) , Santiago Moro, Xavier Picard , E/F/J 2000 , 30 min.
11:30 Die Sendung mit der Maus - Program dla dzieci , 30 min.
12:00 Die schöne Warwara - Film dla dzieci , Alexander Rou , Tanja Klujewa,Michail Pugowkin,Georgij Milljar,Sergej Nikolajew,Alexej Katyschew,Anatoli Kubazki , SU 1969 , 90 min.
13:30 Hundert Minuten Ferien - Serial dla dzieci , Andrezej Maleszka , Jolanta Fraszynska,Kamila Natkaniec,Andrzej Zielinski,Piotr Budzowski,Tomasz Wronski , D/PL 1999 , 30 min.
14:00 Die Couchmanns - Serial animowany (dzieci) , D 2001 , 15 min.
14:15 Die kleinen Gespenster - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998/2001 , 10 min.
14:25 Lauras Stern - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 10 min.
14:35 Siebenstein - Serial dla dzieci , Christel Borgelt , Adelheid Arndt,Peter Kockl , D , 25 min.
15:00 Löwenzahn - Program dla dzieci , 25 min.
15:25 Sesamstraßen-Hitparade - Program dla dzieci , 5 min.
15:30 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
17:00 Sesamstraßen-Hitparade - Program dla dzieci , 85 min.
18:25 Bühne frei fürs Sesamstraßenfest - Program dla dzieci , 30 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Unser Lehrer Dr. Specht - Serial komediowy , Werner Masten , Robert Atzorn,Jenny Gröllmann,Veronica Ferres,Annemone Haase,Christine Harbort,Ingrid Kaehler,Petra Kleinert , D/A 1995 , 115 min.
19:25 Die Daltons - Serial dla dzieci , Rita Horst , Mick Mulder,Dajo Hogeweg,Matthis van de Sande Bakhuyzen,Rick Hartjes,Carine Crutzen,Peter Blok , NL 1999 , 25 min.
19:50 Trampolin - Serial SF , Katharina Grothe , Micha Paderin,Marie Schmidt,Peter Kock,Thorsten Neelmeyer,Klaus Mikoleit , D 1999 , 25 min.
20:15 Tom und die Biberbande - Serial dla dzieci , Klaus Hundsbichler , Thorsten Nindel,Julia Bremermann,Georges Kern,Laurence Rupp,Gabriel Schett,Michaela Illetschko,Herbert Czvrcsek , D/A 2001 , 25 min.
20:40 ReläXX - Program informacyjny , 15 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 2
05:05 New Pop Festival 2000 - Program muzyczny , 55 min.
06:00 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
06:25 Lapitch, der kleine Schuhmacher - Serial animowany (dzieci) , D/Kroatien 2000 , 20 min.
06:45 Chibi Maruko Chan - Serial animowany (dzieci) , J 1995 , 15 min.
07:00 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1989 , 10 min.
07:10 Mona der Vampir - Serial animowany (dzieci) , CAN 1998 , 10 min.
07:20 Das Geheimnis der Mumie - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 20 min.
07:40 Alle Hunde kommen in den Himmel - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
08:05 Digimon - Serial animowany (dzieci) , J 1999 , 20 min.
08:25 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , J 2001 , 25 min.
08:50 Titeuf - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 10 min.
09:00 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , CH/D/A 2002 , 25 min.
09:25 Crash Zone - Serial dla dzieci , Cassandra Magrath,Nikolai Nikolaeff,Paul Pantano,Frances Wang,Damien Bodie,Nicki Wendt , AUS 1998 , 20 min.
09:45 Poochini - Serial animowany (dzieci) , USA/D 2000 , 15 min.
10:00 AMAG-News - Program informacyjny , 35 min.
10:20 DOK - Magazyn , CH 2002 , 50 min.
10:35 DOK - Magazyn , CH 2002 , 35 min.
11:10 AMAG-News - Program informacyjny , 20 min.
11:30 Fenster zum Sonntag - Magazyn 2003 , 30 min.
12:00 Swiss view - Program rozrywkowy , 60 min.
13:00 Daviscup - Program sportowy , 270 min.
17:30 NZZ-Standpunkte - Program publicystyczny 2003 , 55 min.
18:25 Motor-Show - Magazyn , 30 min.
18:55 Formel 1 - Program sportowy , 115 min.
20:50 konsum.tv - Talk show , 65 min.
21:55 Café Bâle - Program rozrywkowy , 30 min.
22:25 Cash-TV - Magazyn , 30 min.
22:55 Cash-Talk - Program publicystyczny , 30 min.
23:25 Bekanntmachung! - Program informacyjny , 25 min.
23:50 Sport aktuell - Program sportowy , 45 min.
00:35 SwissTXT - Program informacyjny , 505 min.

ORF 1
05:25 Clueless _ Die wichtigen Dinge des Lebens - Serial dla młodzieży , Linda Day , Rachel Blanchard,Robert Hillis , USA 1998 , 35 min.
06:00 Dreams - Film animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Die Jagd nach dem Kju Wang - Serial animowany (dzieci) , I/D/F/GB 1999 , 20 min.
06:25 Buddy-Buddy _ Zwei Hundeleben - Serial animowany (dzieci) , F 1996/1997 , 25 min.
06:50 Kasperl - Teatr dla dzieci , 25 min.
07:15 Disney-Festival - Trickfilmmagazin , 55 min.
08:10 Tom Turbo - Program dla dzieci , 25 min.
08:35 Confetti News - Program dla dzieci , 15 min.
08:50 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , 25 min.
09:15 Romuald, das Rentier - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 10 min.
09:30 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,Hans Clarin,Helga Feddersen,Wolfgang Völz , D 1978 , 25 min.
09:55 Twipsy - Serial animowany (dzieci) 2000 , 25 min.
10:20 Mona, der Vampir - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:45 So ein Satansbraten - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
10:55 Lupo Alberto - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:05 Die Biber-Brüder - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
11:30 Sport-Bild - Program sportowy , 30 min.
12:00 Champions-League-Magazin - Program sportowy , 30 min.
12:30 Die Farbe der Freundschaft - Film dla młodzieży , Kevin Hooks , Carl Lumbly,Penny Johnson,Shadia Simmons,Anthony Burnett,Travis Kyle Davis,Lindsey Haun,Susan Danford , USA 2000 , 80 min.
13:50 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Peter Baldwin, Robby Benson , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Jenna Leigh Green,Michelle Beaudoin,Lindsay Sloane , USA 1996 , 25 min.
13:50 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Peter Baldwin, Robby Benson , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Jenna Leigh Green,Michelle Beaudoin,Lindsay Sloane , USA 1996 , 25 min.
14:00 Verflucht, verdammt und Halleluja - Komedia , E. B. Clucher , Terence Hill,Yanti Somer,Gregory Walcott,Harry Carey jr.,Dominic Barto,Riccardo Pizzuti,Enzo Fiermonte , I/F 1972 , 120 min.
14:15 Daviscup - Program sportowy , 105 min.
14:15 Daviscup - Program sportowy , 105 min.
16:00 Linz Marathon - Program sportowy , 15 min.
16:15 Bundesliga - Program sportowy , 135 min.
18:30 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 135 min.
20:45 Der Patriot - Film obyczajowy , Roland Emmerich , Mel Gibson,Heath Ledger,Joely Richardson,Jason Isaacs,Chris Cooper,Tchéky Karyo,René Auberjonois , USA 2000 , 160 min.
22:30 Columbo - Serial sensacyjny , James Frawley , Peter Falk,Fisher Stevens,Steven Hill,Jeff Perry,Molly Hagan,Nan Martin,Al Pugliese , USA 1989 , 95 min.
00:05 Mörderischer Verdacht _ Mein Vater ist unschuldig! - Thriller , Colin Bucksey , Gregory Harrison,Roxanne Hart,Lacey Chabert,Timothy Busfield , USA 1996 , 85 min.
01:30 Ein perfekter Mord - Thriller , Andrew Davis , Michael Douglas,Gwyneth Paltrow,Viggo Mortensen,David Suchet,Sarita Choudhury,Michael P. Moran,Novella Nelson , USA 1998 , 105 min.
02:05 Todfreunde _ Bad Influence - Film obyczajowy , Curtis Hanson , Rob Lowe,James Spader,Lisa Zane,Christian Clemenson,Tony Maggio,Marcia Cross , USA 1990 , 95 min.
03:15 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 120 min.

ORF 2
05:40 Modern Times - Magazyn , 30 min.
06:10 Text-aktuell - Program informacyjny , 50 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
09:10 Aufgegabelt am Sonntag - Magazyn , 25 min.
09:35 Schätze der Welt _ Erbe der Menschheit - Program podróżniczy , 15 min.
09:50 So kann die Welt nicht bleiben - Program muzyczny , 45 min.
10:35 tipp - Magazyn , 25 min.
11:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Pressestunde - Program publicystyczny , 55 min.
12:00 Hohes Haus - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Orientierung - Magazyn , 30 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Wochenschau - Program informacyjny , 25 min.
13:30 Heimat, fremde Heimat - Magazyn , 30 min.
14:00 Seitenblicke Revue - Program rozrywkowy , 10 min.
14:10 Universum - Film dokumentalny , 45 min.
14:55 Drei Damen vom Grill - Serial komediowy , Hans Heinrich , Brigitte Mira,Brigitte Grothum,Gabriele Schramm,Günter Pfitzmann,Günther Glaser,Charlett-Mary Diedrich,Evelyn Gressmann , D 1976 , 25 min.
15:20 Kaiserjäger - Komedia , Willi Forst , Adrian Hoven,Erika Remberg,Gunther Philipp,Judith Holzmeister,Rudolf Forster,Attila Hörbiger,Senta Wengraf , A 1956 , 100 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Schöner leben - Magazyn , 55 min.
18:00 Die Brieflos-Show - Teleturniej , 25 min.
18:25 Was ich glaube - Magazyn , 5 min.
18:30 Österreich-Bild - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 17 min.
19:17 Lotto 6 aus 45 mit Joker - Program informacyjny , 13 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 15 min.
19:45 Wetter - Program informacyjny , 9 min.
19:54 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 21 min.
20:15 Das Traumschiff - Serial komediowy , Michael Steinke , Siegfried Rauch,Heide Keller,Horst Naumann,Johanna Klante,Gerit Kling,Gila von Weitershausen,Katja Woywood , D 2000 , 90 min.
21:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
21:55 Offen gesagt ... - Program publicystyczny , 75 min.
23:10 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
23:15 Shorts on Screen - Magazyn , 40 min.
23:55 Mit Verlust ist zu rechnen - Magazyn , A 1993 , 110 min.
01:45 tipp - Magazyn , 25 min.
02:10 Schöner leben - Magazyn , 50 min.
02:45 Österreich-Bild - Program informacyjny , 25 min.
03:00 Seitenblicke Revue - Program rozrywkowy , 10 min.
03:10 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 10 min.
03:20 Dober dan Koroska - Program informacyjny , 30 min.
03:50 Dobar dan Hrvati - Program informacyjny , 30 min.
04:20 Heimat, fremde Heimat - Magazyn , 30 min.
04:40 Offen gesagt ... - Program publicystyczny , 80 min.
04:50 Offen gesagt ... - Program publicystyczny , 75 min.

CNN
06:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
07:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
08:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
13:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
14:00 Larry King - Talk show , 60 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
17:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
18:00 Late Edition - Program informacyjny , 120 min.
20:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Design 360 - Magazyn , 30 min.
21:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Business Traveller - Program informacyjny , 30 min.
22:00 Global Challenges - Program informacyjny , 30 min.
22:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
23:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
00:00 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
00:30 The Daily Show with Jon Stewart - Program informacyjny , 30 min.
01:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
02:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
03:00 Larry King Weekend - Talk show , 60 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Inside Africa - Program informacyjny , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 The Car's The Star - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
11:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
14:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 5 min.
16:05 Dateline London - Magazyn , 55 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
17:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
18:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 The Car's The Star - Magazyn , 30 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
20:10 Les Miserables In China - Magazyn , 50 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
21:10 The Situation Room - Film sensacyjny , 50 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Dateline London - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Reporters - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 The Car's The Star - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Dateline London - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 Reporters - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.

NBC
06:00 European Market Week - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Morris Cerullo - Magazyn , 30 min.
07:00 Hour of Power - Magazyn , 60 min.
08:00 Randy Morrison - Magazyn , 30 min.
08:30 Cottonwood Christian Centre - Program informacyjny , 30 min.
09:00 Creflo Dollar - Magazyn , 30 min.
09:30 Joyce Meyer - Program informacyjny , 30 min.
10:00 Bibel-TV - Magazyn , 30 min.
10:30 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
11:00 Hof mit Himmel - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Hour of Power - Magazyn , 60 min.
12:30 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
13:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 120 min.
15:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
16:00 Europa Journal - Program informacyjny , 30 min.
16:30 TV-Travel-Shop - Program informacyjny , 60 min.
17:30 Green - Program sportowy , 150 min.
20:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
22:00 T-Games _ Die Show - Magazyn , 30 min.
22:30 Best of T-online - Magazyn , 30 min.
23:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
01:00 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
01:30 TV-Predigt mit Pastor Wegert - Magazyn , 30 min.
02:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
04:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
05:00 Middle East This Week - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Asia Market Week - Program informacyjny , 30 min.

Eurosport Niemieckisch
05:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 75 min.
06:30 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 105 min.
08:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 30 min.
08:45 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 90 min.
09:30 Europameisterschaften - Program sportowy , 45 min.
10:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 60 min.
11:15 Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
11:30 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 60 min.
12:30 Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
12:45 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 60 min.
13:45 Flandern-Rundfahrt - Program sportowy , 30 min.
14:15 Super Racing Weekend - Program sportowy , 15 min.
14:30 Europameisterschaften - Program sportowy , 45 min.
14:30 Flandern-Rundfahrt - Program sportowy , 45 min.
15:15 Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
16:15 Flandern-Rundfahrt - Program sportowy , 60 min.
16:15 Flandern-Rundfahrt - Program sportowy , 15 min.
16:30 Wasserspringen - Program sportowy , 45 min.
17:15 Europameisterschaften - Program sportowy , 75 min.
18:00 Wasserspringen - Program sportowy , 45 min.
18:30 WATTS - Program sportowy , 15 min.
18:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
19:00 Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
20:00 Winston Cup Series - Program sportowy , 60 min.
21:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 90 min.
22:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
22:45 Flandern-Rundfahrt - Program sportowy , 60 min.
23:45 Wasserspringen - Program sportowy , 60 min.
23:45 Supermittelgewichts-Titelkampf - Program sportowy , 60 min.
00:45 WATTS - Program sportowy , 30 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

Canal + France
06:59 Interm?de - 1 min.
07:00 + Clair - Program informacyjny , 45 min.
07:45 La semaine du cinéma - Magazyn , 30 min.
08:15 Ça cartoon - Program dla dzieci , 5 min.
08:20 Surprises - Program rozrywkowy , 10 min.
08:30 Cinéma de quartier - Magazyn , 1 min.
08:31 Tranches de vie - Komedia , François Leterrier , Laura Antonelli,Josiane Balasko,Christian Clavier,Martin Lamotte,Gérard Jugnot,Michel Boujenah , F 1984 , 94 min.
10:05 Le tombeau - Jonas McCord , Antonio Banderas,Olivia Williams,Derek Jacobi,John Sharpnel,John Wood,Makram J. Khoury , Etats-Unis/Israël 2000 , 110 min.
11:55 Jour de rugby - Program sportowy 2003 , 45 min.
12:40 Le vrai journal - Program informacyjny 2002 , 55 min.
13:35 La France d'en face - Serial komediowy , Bruno Le Jean , France , 5 min.
13:40 La semaine des Guignols - Program rozrywkowy , 35 min.
14:15 Le zapping - Program rozrywkowy , 15 min.
14:30 La grande course - Program sportowy , 30 min.
15:00 Orage aux Bahamas - Film przygodowy , Guy Ferland , Benjamin Bratt,Armand Assante,Mili Avital,Stephen Lang , Etats-Unis 2001 , 100 min.
16:40 22 minutes chrono - Program rozrywkowy , 25 min.
17:05 www.les batisseurs de soie - Film dokumentalny , 55 min.
18:00 Crocodile Dundee 3 - Film SF , Simon Wincer , Paul Hogan,Linda Kozlowski,Jere Burns,Jonathan Banks,Serge Cockburn,Paul Rodriguez , Etats-Unis 2001 , 90 min.
19:30 Résultats et rapports - Program informacyjny , 5 min.
19:35 Ça cartoon - Program dla dzieci , 55 min.
20:30 Football - Program sportowy 2003 , 15 min.
20:45 Football - Program sportowy 2003 , 125 min.
22:50 L'équipe du dimanche - Program sportowy 2003 , 65 min.
23:55 Six Feet Under - Alan Ball , Peter Krause,Michael C. Hall,Frances Conroy,Lauren Ambrose,Freddy Rodriguez,Mathew St. Patrick,Rachel Griffiths , USA 2001 , 50 min.
00:45 Six Feet Under - Alan Ball , Peter Krause,Michael C. Hall,Frances Conroy,Lauren Ambrose,Freddy Rodriguez,Mathew St Patrick,Rachel Griffiths , USA 2001 , 55 min.
01:40 Lundi investigation - Magazyn , 1 min.
01:41 Génération FLNC - Film dokumentalny , 79 min.
03:00 Le métier des armes - Film obyczajowy , Ermanno Olmi , Hristo Jivkov,Sergio Grammatico,Dimitar Ratchkov,Fabio Giubbani,Sasa Vulicevic,Dessy Tenekedjieva , Italie/France/Allemagne 2001 , 100 min.
04:40 Surprises - Program rozrywkowy , 15 min.
04:55 Quand la fortune s'emm?le ! - Komedia , Susanne Hake , Gruschenka Stevens,Ole Puppe,Inga Busch,Tristan Thordes,Liane Forestieri , Allemagne 2000 , 95 min.

Planete France
07:20 Macaques en Indonésie - Film dokumentalny , Allemagne 2001 , 30 min.
07:50 La m?re des éléphants - Program informacyjny , Allemagne 2000 , 30 min.
08:20 Alerte sur la barri?re de corail - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 35 min.
08:55 Les chevaux sauvages de Namibie - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 25 min.
09:20 Singes en pantalon blanc - Program informacyjny , Allemagne , 35 min.
09:55 Pompéi au quotidien - Film dokumentalny , Grande-Bretagne 2001 , 50 min.
10:45 Le Vésuve - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 60 min.
11:45 La for?t du Grand Nord - Film dokumentalny , Canada 1997 , 50 min.
12:35 La for?t du Grand Nord - Film dokumentalny , Canada 1997 , 50 min.
13:25 Le r?ve des hippopotames - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
13:55 Le dernier panda ? - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
14:25 Les élephants sauvages du Sri-Lanka - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 35 min.
15:00 Les ours arrivent - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
15:30 Les larmes des buffles - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
16:00 Hollywood Madame - Magazyn , Grande-Bretagne 1995 , 110 min.
17:50 Opération Lune - Magazyn , France 2002 , 55 min.
18:45 Citizen Cam - Magazyn , France 1999 , 30 min.
19:15 Gonflés ? tout prix - Magazyn , Grande-Bretagne 2002 , 90 min.
20:45 Un temps d'avance - Film dokumentalny , Etats-Unis 1997 , 55 min.
21:40 Un temps d'avance - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 55 min.
22:35 Les Fr?res Weider - Magazyn , Canada 1999 , 50 min.
23:25 Don Simpson, grandeur et décadence - Magazyn , Grande-Bretagne 1997 , 50 min.
00:15 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 50 min.
01:05 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 55 min.
02:00 La machine Hollywood - Magazyn , Géorgie 2002 , 50 min.
02:50 Interm?de - 265 min.

TV1
10.00 Eucharistieviering
11.00 De zevende dag
12.30 Half uur natuur
13.00 Journaal
13.30 Weerbericht
13.35 Jack & the beanstalk. The real story
16.35 Muziekclips
16.45 Home im provement
17.10 Vlaanderen vakantieland
17.55 Kom op tegen kankerjournaal
18.00 Journaal
18.10 De rode loper
18.30 1000 seconden
19.00 Journaal
19.40 Weerbericht
19.45 Hoe?Zo!
20.40 De pappenheimers
21.30 Baantjer
22.15 Sportweekend
23.00 Journaal laat
23.15 Weerbericht
23.20 De zevende dag  
00.05 Doorlopende herhalingen van het laatste journaal en weerbericht

Canvas
07.00 Disney festival
07.30 Tweenies
07.50 De boomhut
08.05 De Freggels
08.30 Bassie en Adnaan
09.00 Samson & Gert
10.00 Disney festival  
10.30 Disney festival
11.00 100 % bakvis
11.20 Disney Festival
11.55 CANVAS
11.55 Sportpaleis
17.30 Voetzoeker
18.00 Hopla
18.05 Musti
18.10 Allemaal beestjes
18.15 Peperbollen
18.45 Ace Lightning
19.10 Heartbreak High
20.00 CANVAS
20.00 Terzake zondag
21.00 OverLeven
21.40 Ten huize van
22.10 Het vermogen
22.45 Het programma van de ERTS
23.05 Het programma van de orthodoxe kerk
23.25 Formule 1: Grand Prix van Brazilie
01.30 Panorama
02.15 Doorlopende herhaling van De zevende dag

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.