FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie
05:35 TELEZAKUPY
05:55 W labiryncie - odc. 55 - Nóż; Dla małoletnich od lat 12
06:25 W labiryncie - odc. 56 - Lokator; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Las bliżej nas - odc. 33 Dzień z pracy leśniczego; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Laur dla ogrodnika - Laur dla oblężonych; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Kaktus i Mały - Dlaczego nic mi się nie stanie, gdy wyłączą ogrzewanie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Dora poznaje świat - Gdzie jest Pysio?, odc. 50 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Zemsta sowy, odc. 7 (Owl Be Back); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Supah Ninjas - Kopniak, odc. 19 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Jak to działa - program popularnonaukowy -  Gry komputerowe -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Latarnicy.pl - odc. 4 Nowe technologie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 1000 pierwszych dni odc. 1; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 OPOLE! Kocham Cię!; felieton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem - odc. 3/3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Anna German i ja -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2623; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Zwierzęta świata - Najmłodsi w ZOO cz. 7 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Okrasa łamie przepisy - Smaki Czesława Miłosza; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Gruby i chudszy (Nutty Professor, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Tom Shadyac; wyk.:Eddie Murphy, James Coburn, Larry Miller; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ale mądrale!; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Bob Budowniczy XI - Skuter i buda dla Reksia, odc. 1 (Bob the Builder, seria XI // Scrambler in the doghouse, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Komisarz Alex - odc. 32 - Śmierć Bromskiego -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Hit na sobotę - Nie kłam, kochanie -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2008); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Czerwony smok (Red Dragon) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (2002); reż.:Brett Ratner; wyk.:Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Mary Louise Parker; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Błękitna fala (Blue Crush); dramat kraj prod.USA, Niemcy (2002); reż.:John Stockwell; wyk.:Kate Bosworth, Michelle Rodriguez, Matthew Davis, Sanoe Lake, Mika Boorem; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP2 HD
06:00 Czterdziestolatek - odc. 16/21 - Gdzie byłaś, czyli Szekspir; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:00 M jak miłość - odc. 979; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8:25, 9:15, 10:00
Pogoda: 8:20, 9:10, 9:50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 33; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:05 Barwy szczęścia - odc. 911 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Barwy szczęścia - odc. 912 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Barwy szczęścia - odc. 913 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Życie od kuchni - (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 21/26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 21/ 26 s. 1) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2029; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Czarne chmury - odc. 5/10 - Czarna sakwa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kocham to, co lubię - (16); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Dzięki Bogu już weekend - (4); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 55; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 55; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland. Najlepszy głos - Bitwa; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Drzewo Jozuego (Joshua Tree); film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:Vic Armstrong; wyk.:George Segal, Christian Alfonso, Geoffrey Lewis, Dolph Lundgren; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 COOL KIDS of DEATH; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Van Veeteren - Karambol (Van Veeteren - Carambole); serial kraj prod.Szwecja (2005); reż.:Daniel Lind Lagerlof; wyk.:Sven Wollter, Thomas Hanzon, Eva Rexed; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Drzewo Jozuego (Joshua Tree); film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:Vic Armstrong; wyk.:George Segal, Christian Alfonso, Geoffrey Lewis, Dolph Lundgren; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Zakończenie dnia

TVN HD
05:00 Uwaga!
05:20 Mango
07:55 Maja w ogrodzie (19)
08:25 Akademia ogrodnika (19)
08:30 Dzień dobry TVN
11:00 Na Wspólnej (1737)
11:25 Na Wspólnej (1738)
11:50 Na Wspólnej (1739)
12:25 Ostre cięcie (1/11) - program rozrywkowy
12:55 Perfekcyjna pani domu (5)
13:55 Na językach (9/16) - magazyn
14:55 Top Model. Zostań modelką (5) - reality show
15:55 Przepis na życie (6/13)
16:55 Surowi rodzice (6/13)
18:00 Kuchenne rewolucje: Restauracja Marrone, Ostrów Wielkopolski (6/15)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 X Factor (7/14) - program rozrywkowy
21:30 Och, życie! - komediodramat (USA,2010)
23:50 Sweeney Todd: demoniczny golibroda z Fleet Street - musical (Wielka Brytania,USA,2007)
02:15 Uwaga!
02:30 Arkana magii
03:50 Zakończenie programu

TVN 7 HD
05:40 Misja Martyna: Surfować po wydmach (3/12)

06:20 Misja Martyna: Wydobyć tęczę spod ziemi (4/12)

06:55 Mango

09:00 Ben i Kate (13/19)

09:30 Ben i Kate (14/19)

10:00 Przyjaciele 3 (2/25)

10:30 Przyjaciele 3 (3/25)

11:00 Przyjaciele 3 (4/25)

11:30 Gdzie pachną stokrotki 2 (9/13)

12:30 Kapitana Drake'a wyprawa po nieśmiertelność - film przygodowy (Bułgaria,USA,2009)

14:20 Czterej pancerni i pies (6/21)

15:30 Agenci NCIS 6 (18/25)

16:30 Detektyw Monk 7 (14/16)

17:30 Detektyw Monk 7 (15/16)

18:30 Dr House 3 (11/24)

19:30 Komediowa sobota: Footloose - film muzyczny (USA,1984)

21:45 Komediowa sobota: Ta podstępna miłość - komedia romantyczna (USA,1997)

23:55 Batman: Początek - film sensacyjny (USA,2005)

02:50 Arkana magii

04:55 Druga strona medalu 4: Henryk Blida (5/8)

05:24 Zakończenie programu

TVN Style HD
05:05 Najsztub słucha: Doda (3) - talk show

05:35 Wiem, co jem 4: Kupuj taniej (11)

06:05 Wiem, co jem 4: Karkówka (9)

06:35 Taniec - marzenie mojej mamy (5) - serial dokumentalny (USA,2011)

07:35 Trinny i Susannah ubierają Polskę (4) - reality show

08:35 Smakuj świat z Pascalem 3 (5) - magazyn kulinarny

09:05 Klinika urody 3 (5) - magazyn poradnikowy

09:35 Magiel towarzyski 14 (5) - program rozrywkowy

10:20 Perfekcyjna pani domu (9)

11:20 Wojciech Cejrowski. Kura - program rozrywkowy (Polska,2013)

12:05 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (5)

12:50 Szczypta smaku (1) - magazyn kulinarny (Polska,2013)

13:20 Kuchnia Nigelli (5) - magazyn kulinarny

14:00 Kobieta na krańcu świata 4: Mama leniwców (5)

14:30 Śmiertelna otyłość (5/6) - serial dokumentalny

15:30 Pani gadżet 5 (5) - magazyn poradnikowy

16:00 66 - co nas szokuje (5) - program rozrywkowy

16:30 Najsztub słucha 2: Patrycja Kazadi (5) - talk show

17:00 O Matko! (6) - magazyn poradnikowy

17:30 Stylowy magazyn (6/13) - magazyn poradnikowy

18:15 Miasto kobiet (6) - talk show

19:15 Sekrety chirurgii (6) - reality show

20:15 Położne (1) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

21:30 Sekrety kobiet (1) - serial dokumentalny

22:30 Magiel towarzyski 14 (6) - program rozrywkowy

23:15 Stylowy magazyn (6/13) - magazyn poradnikowy

00:00 Ladyboys (3) - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

01:00 Akta zbrodni: Zdemaskowany gwałciciel (16)

01:30 Akta zbrodni: Policja i moda (17)

02:00 W roli głównej: Jacek Braciak (7)

02:30 W roli głównej: Katarzyna Niezgoda (8)

02:55 Druga strona medalu 3: Jolanta Szczypińska (1)

03:20 W roli głównej: Paweł Małaszyński (6)

03:45 Wiem, co jem 2: Pasztet (2)

04:10 Wiem, co jem 2: Mrożonki (3)

04:35 Wiem, co jem 2: Panga (1)

Tvt
06:00 Zakup kontrolowany 10 - magazyn motoryzacyjny

07:05 Szlakiem Moonflower - film dokumentalny

08:10 Usterka (9/18) - serial fabularno-dokumentalny

08:45 Żelazny turniej (9/10)

09:45 Raport końcowy (14/25) - magazyn motoryzacyjny

10:00 Parszywa dwudziestka (15/26) - serial dokumentalny

11:00 Zakup kontrolowany 15 (5/12) - magazyn motoryzacyjny

12:05 Wypadek - przypadek 10 (5/12) - magazyn

12:40 Gadżet 10 (1/12) - magazyn popularnonaukowy

13:10 Wariaci na kółkach 2 (5/13) - program rozrywkowy

13:40 Odrobina Polski 4 (5/12) - program rozrywkowy

14:00 Na osi - magazyn motoryzacyjny

14:35 Automaniak 10 (2/11) - magazyn motoryzacyjny

15:30 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (5/14) - magazyn motoryzacyjny

16:20 Żelazny turniej (6/10)

17:15 Raport końcowy (14/25) - magazyn motoryzacyjny

17:30 Parszywa dwudziestka (15/26) - serial dokumentalny

18:25 Sam tego nie rób (6/12) - serial dokumentalny

18:55 Wypadek - przypadek 10 (5/12) - magazyn

19:25 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 10 (2/10) - magazyn motoryzacyjny

19:55 Usterka (14/18) - serial fabularno-dokumentalny

20:30 Strażacy (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

21:00 Patrol (3/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

21:30 Ice Road Truckers: Drogi śmierci (6/10)

22:30 Na osi - magazyn motoryzacyjny

23:00 W sieci monitoringu (6/12) - program rozrywkowy

23:30 Expert Sex 3 (20/26) - program erotyczny

00:10 Akademik rozpusty (5/26) - program erotyczny

00:50 Stosunkowo udana noc - program erotyczny

02:00 Telezakupy erotyczne

02:40 Telezakupy erotyczne

03:00 Strażacy (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

03:30 Sam tego nie rób (6/12) - serial dokumentalny

04:00 Zakup kontrolowany 11 (1/15) - magazyn motoryzacyjny

05:05 Wypadek - przypadek 8 (6/15) - magazyn

05:35 Zakończenie programu

TTV
06:00 Czarno na białym - magazyn

06:35 Blisko ludzi

07:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska

08:00 Bez recepty - magazyn medyczny

09:00 Ogrodowe pogotowie (6/8) - magazyn poradnikowy (Wielka Brytania,2012)

09:30 Cała prawda o jedzeniu (1/8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

10:00 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (5/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

11:00 Druga młodość (3/5) - program publicystyczny

12:00 Orzeł czy reszka?: Ho Chi Minh (13/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

13:00 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

13:30 Awantura o wesele (5/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

14:30 Kulisy sławy - magazyn

14:45 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (2/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

15:15 Wielkie przeprowadzki (12/13) - serial dokumentalny (USA,2012)

15:45 Wielkie przeprowadzki (13-ost.) - serial dokumentalny (USA,2012)

16:15 Kartoteka 4 (5/13) - serial fabularno-dokumentalny

17:15 Psie adopcje i nie tylko 2 (5/9) - serial dokumentalny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Ostre cięcie: Bochnia (1) - program rozrywkowy

18:35 Nieobliczalni lokatorzy (6/10) - program rozrywkowy (Polska,2011)

19:05 Obsesje (6-ost.) - serial dokumentalny

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Gorączka sobotniej nocy: Majorka (1/2) - film dokumentalny (Austria,2012)

21:35 Zdrady 2 (2/8) - serial dokumentalny (USA,2012)

22:35 Miłosny biznes (18/20) - serial dokumentalny (Austria,2011)

23:35 Kulisy pornobiznesu 2 (5/7) - serial dokumentalny (USA)

00:05 Kulisy pornobiznesu (5/7) - serial dokumentalny (USA)

00:35 3000 mil ostrej imprezy (1/16) - program rozrywkowy (Dania,2013)

01:05 Co robiłem zeszłej nocy? (1/6) - serial dokumentalny (USA,2013)

01:35 Gorączka sobotniej nocy: Majorka (1/2) - film dokumentalny (Austria,2012)

02:50 Orzeł czy reszka?: Ho Chi Minh (13/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

03:50 Ostre cięcie: Bochnia (1) - program rozrywkowy

04:20 W trasie 3 (1/10)

04:45 Kartoteka 4 (5/13) - serial fabularno-dokumentalny

05:45 Zakończenie programu

TVN24HD
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

12:10 Drugie śniadanie mistrzów

13:00 Podsumowanie tygodnia - serwis informacyjny

14:00 Serwis informacyjny

14:10 Babilon

15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:00 Xięgarnia

18:30 Horyzont

19:21 Fakty po Faktach

20:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

20:30 Czarno na białym ekstra

21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

21:30 Prosto z Polski

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:45 Czarno na białym ekstra

01:10 Drugie śniadanie mistrzów

01:55 Szkło kontaktowe

02:45 Maja w ogrodzie

03:10 Inny punkt widzenia

03:55 Ciąg dalszy nastąpił

04:45 Maja w ogrodzie

05:10 Fakty po Faktach

Polsat HD
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Show Misia Yogi (24)
06:10 Gang Misia Yogi (12)
06:40 Sylwester i Tweety na tropie 4 (18)
07:15 Tom i Jerry (1)
07:45 Co nowego u Scooby'ego? 3 (1)
08:15 Scooby Doo, gdzie jesteś? (1)
08:45 Scooby Doo, gdzie jesteś? (2)
09:15 The Looney Tunes Show 2 (5)
09:45 Kalambury z gwiazdami (5)
10:15 Ewa gotuje (183)
10:45 Nowe szaty króla - film animowany (USA,2000)
12:30 Dobosz - komediodramat (USA,2002)
14:45 Studio weekend (30) - magazyn
15:45 Tylko muzyka. Must be the music 5 (5) - program rozrywkowy
17:45 Pamiętniki z wakacji 3 (41)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Chłopi (385)
20:05 Potwory i spółka - film animowany (USA,2001)
22:00 Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 - film sensacyjny (USA,Meksyk,2002)
00:25 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Rzymie - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Leonard Bundu
01:35 Zagadkowa noc
03:15 Tajemnice losu

TV4
05:05 I Like It - program muzyczny

05:50 Spadkobiercy - program rozrywkowy

06:50 Małpi matecznik - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2010)

07:50 Mistrz kuchni: Juniorzy (13)

08:50 Winx Club 4

09:20 Winx Club 4

09:50 Łowca krokodyli: dzienniki (1)

11:00 Galileo - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna (376) - talk show

13:00 Spadkobiercy - program rozrywkowy

14:00 Wzór (52)

15:00 Zagadkowe zgony 2 (1) - serial dokumentalny

15:30 Zagadkowe zgony 2 (2) - serial dokumentalny

16:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (9) - program rozrywkowy

16:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (10) - program rozrywkowy

17:00 Nokaut - film sensacyjny (Kanada,USA,2011)

19:00 Galileo - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Zakładnik - thriller (Niemcy,USA,2002)

23:05 Strach przed ciemnością - horror (Kanada,2002)

00:55 Mistrz kuchni: Juniorzy (13)

01:45 I Like It - program muzyczny

02:30 Zakończenie programu

Kuchniaplushd 2011
06:00 Para w kuchni 2: Dania ciężkie do podania - Maryla Musidłowska (9)

06:30 Dziki obiad Łukasza Łuczaja (4) - magazyn kulinarny

06:45 Przez dziurkę od sera (2) - magazyn poradnikowy

07:00 Jakubiak w sezonie (3) - magazyn kulinarny

07:30 Telesprzedaż

08:20 Otwieracz 2: Le Boucan (1) - serial dokumentalny

09:20 Otwieracz 2: El Barrio (2) - serial dokumentalny

10:10 Nasz rajski ogród - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)

12:15 Pyszne weekendy Billa: Essex (1)

13:10 Dziki obiad Łukasza Łuczaja (4) - magazyn kulinarny

13:30 Świat na talerzu: Wybrzeże Amalfi (8)

14:00 Hit: 15 minut Jamiego (15) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

14:30 Jakubiak w sezonie (3) - magazyn kulinarny

15:00 Warsztaty smaku Kuchni+: Wyjadacze (14)

15:30 Dwóch łakomych Włochów: Apulia (4)

16:10 Hit: 15 minut Jamiego (14) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:35 Smak Grenlandii (1) - serial dokumentalny

17:35 Kuchnia z Okrasą: Tłusty, zdrowy halibut (85)

18:00 Wrzenie: Wesele w gorzelni (11) - serial dokumentalny

18:30 Wrzenie: Opera (12) - serial dokumentalny

19:00 Operacja: kolacja: Weekend Gwiazd NBA (2) - serial dokumentalny

20:00 Otwieracz 2: Michele's (11) - serial dokumentalny

21:00 Molekularna kuchnia Marcela (4) - serial dokumentalny (USA,2011)

22:00 Żywieniowa rewolucja Jamiego Olivera 2: Chyba mam na nich sposób (2)

23:00 Hit: Korzenny szlak (1)

00:00 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji 6: Maine (9)

01:00 Martha piecze: Ciasto francuskie (5)

01:30 W interesie mięsożercy (13) - magazyn poradnikowy

02:00 Jak Piotr przykazał (8) - serial dokumentalny

02:30 Dietosfera (6) - magazyn poradnikowy

03:00 ATELIER SMAKU (9) - magazyn poradnikowy

03:30 Kuroniowie rozgryzają (3) - magazyn poradnikowy

04:00 Adam po pracy (5) - magazyn kulinarny

04:30 Słodki drań: Czarowanie pogody (7) - magazyn kulinarny

05:00 Mammaryla (9) - magazyn poradnikowy

05:30 Szefowie kuchni (5) - magazyn kulinarny 

Logo Polsat 2
05:55 Nowy Dzień z Polsat News 

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Tajemnice kniei: Daniel. Zwierzę o męskim imieniu (5)

10:00 Dlaczego ja? (171)

11:00 Dlaczego ja? (172)

12:00 Dlaczego ja? (173)

13:00 Dlaczego ja? (174)

14:00 Dlaczego ja? (175)

15:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Śfinks (63)

15:30 Rodzina zastępcza: Wolny dzień (49)

16:00 Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

16:30 Mamuśki (20)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Depresja w sieci (192)

18:00 Malanowski i partnerzy: Nawrócony ojciec (411)

18:30 Malanowski i partnerzy: Zabójczy sukces (412)

19:00 Tajemnice kniei: Muflon. Osiodłana owca (6)

19:30 Ewa gotuje (166)

20:00 Wydarzenia

20:45 Interwencja

21:00 Pamiętniki z wakacji (5)

22:00 Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2010 (2)

23:00 Świat według Kiepskich: Grunt to rodzinka (239)

23:30 Rodzina zastępcza: Koteczek (83)

00:00 Szpital na perypetiach: Choroba dziecięca (19)

00:25 Oblicza Ameryki (598) - magazyn turystyczny

01:00 Hotel 52 5 (59)

01:45 Szpilki na Giewoncie 4 (40)

02:30 Wydarzenia

03:10 Pamiętniki z wakacji (5)

04:00 Świat według Kiepskich: Eurokoko (397)

04:30 Hotel 52 6 (69)

05:30 Oblicza Ameryki (598) - magazyn turystyczny 

TVP HD - Logo
07:15 Makłowicz w podróży 

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:20 Ja to mam szczęście! (5)

08:45 Ja to mam szczęście! (6)

09:15 Rodzinka.pl: Pogrzeb (44)

09:45 Rodzinka.pl: Magda (45)

10:15 Rodzinka.pl: Nie ma czasu do stracenia (46)

10:45 Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)

11:45 Kariera Nikodema Dyzmy (3/7)

12:50 Barwy szczęścia (903)

13:20 Barwy szczęścia (904)

13:50 Okrasa łamie przepisy

14:20 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze

14:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

15:05 Ja to mam szczęście! (52)

15:35 Ojciec Mateusz 5: Ogrodnik (69)

16:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

17:00 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

17:55 Ranczo 7: Model życia artysty (83)

18:50 Strefa 3D - Podróże w trójwymiarze

19:15 Made in Polska

20:30 Makłowicz w podróży

21:00 Ojciec Mateusz 9: Powrót po latach (112)

21:50 Ojciec Mateusz 9: Z miłości (113)

22:50 To ja, złodziej - komedia sensacyjna (Polska,2000)

00:40 Autoportret z kochanką - film obyczajowy (Polska,1996)

02:10 Zakończenie programu 

SK TVPSER
06:25 Okazja: Trzecia płeć (11/19) 

07:00 Chłopi: Gospodynie (8/13) 

08:00 Sąsiedzi: Tulipany na pokaz (123)

08:25 Sąsiedzi: Tajemnicza historia (124)

09:00 Dom: Nosić swoją skórę (6/25)

10:50 Okazja: Urodziny Wieśka (17/19)

11:20 Okazja: Niemoralna propozycja (18/19)

11:55 M jak miłość (979)

12:50 M jak miłość (980)

13:50 Ranczo: Porwanie (10)

14:50 Ranczo: Wspólny wróg (11)

15:50 Ranczo: Honor gminy (12)

16:55 Czterdziestolatek: Cwana bestia, czyli kryształ (17/21)

18:00 Komisarz Alex 3: Mord a la carte (31)

18:55 Na dobre i na złe: Pierwszy dzień (518)

19:55 Rodzinka.pl: Spółka rodzinna (10)

20:25 Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina (11)

21:00 Rodzinka.pl: Walka z nałogami (12)

21:35 Ranczo 7: Model życia artysty (83)

22:35 Ojciec Mateusz 9: Zbrodnia na pierwszą stronę (114)

23:30 Ojciec Mateusz 6: Eden (70)

00:25 Miasto z morza (4-ost.)

01:15 Magia kłamstwa 2 (14)

02:05 PitBull 3 (31)

02:55 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

03:40 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:11 Tu kobiety - odc. 15; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
11:00 Eurosąsiedzi - odc. 126 (odc. 126); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Po prostu zdążyć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Świat i gospodarka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:15 Reportaż TVP INFO - Z miłości do ludzi cz. 9 - Ratownicy PCK; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Prawdę mówiąc - Janusz Gajos - odc. 73; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Kod dostępu - odc. 45; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:30 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:01 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:25 Kobiety w błękicie: na marginesie wojny w Afganistanie (Blue Ghosts); film dokumentalny kraj prod.Włochy (2011); reż.:Franco Fracassi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Świat i gospodarka; STEREO, CENTRE CUT
00:57 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT
01:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:58 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:16 Prawdę mówiąc - Janusz Gajos - odc. 73; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:46 Eurosąsiedzi - odc. 126 (odc. 126); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Po prostu zdążyć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:16 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:45 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Kobiety w błękicie: na marginesie wojny w Afganistanie (Blue Ghosts); film dokumentalny kraj prod.Włochy (2011); reż.:Franco Fracassi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:57 Eurosąsiedzi - odc. 126 (odc. 126); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:11 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
05:37 Kod dostępu - odc. 45; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:02 Reportaż TVP INFO - Z miłości do ludzi cz. 9 - Ratownicy PCK; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:13 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:37 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Po prostu zdążyć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
08:00 Informacje kulturalne

08:25 Komediantka (6/9)

09:25 Gubernator - film krótkometrażowy (Polska,1965)

10:00 Informacje kulturalne

10:20 Spotkania z Teatrem Wielkim: "Halka" - cykl reportaży

11:00 Kulturanek: Kartki, kalki i klamerki (8)

11:35 Kolejność uczuć - dramat obyczajowy (Polska,1993)

13:20 Dokument tygodnia: Lekarze - film dokumentalny (Polska,2011)

15:00 Rodzynki z migdałami - koncert pieśni i piosenek żydowskich

16:15 Sztuka czytania 2 (1) - magazyn

16:50 Spotkania z Teatrem Wielkim: "Halka" - cykl reportaży

17:35 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

17:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Mówimy po polsku - reportaż

18:15 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

18:20 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Gwara warszawska - magazyn

18:55 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

19:15 Klasyczne albumy rocka: Jimi Hendrix - "Electric Ladyland"

20:30 Bilet do kina: Fałszerze - dramat wojenny (Niemcy,Austria,2007) 

22:20 ZZ Top - koncert w Teksasie 

23:35 Hala odlotów: Genetyka (28) - talk show 

00:30 Bilet do kina: Fałszerze - dramat wojenny (Niemcy,Austria,2007) 

02:10 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 656* Na ból głowy diament; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 657* Pożegnanie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 658* Nadmiar uczuć; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 659* Niebezpieczne związki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 660* Rodzinne remanenty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Sposób na Alcybiadesa - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Waldemar Szarek; wyk.:Łukasz Lewandowski, Radosław Elis, Jacek Liwot, Władysław Kowalski, Krzysztof Kowalewski, Sławomir Orzechowski, Jarosław Jakimowicz, Sebastian Konrad, Andrzej Nejman, Dominik Łoś; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Załoga Eko II - odc. 9 - 7 żyć włókien celulozowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Pogranicze w ogniu - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 105 - Artykuł -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Polonia w Komie - Berlin - Magda  (204); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Makłowicz w podróży - (91) Niemcy: Fryburg Bryzgowijskij; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 515 - To nawet nie jest początek; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Oskarowe kostiumy Barbary Ptak; film dokumentalny; reż.:Ewa  Niewiadomska- Ciesielska, Krzysztof Korwin Piotrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (135); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 966; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Zagadkowa blondynka - (9); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Grobowiec faraona; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:30 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 966; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Grobowiec faraona; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda; STEREO, 16:9
02:30 Polonia w Komie - Samuraj - (205); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 8/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

SK TVPHIST
07:25 Był taki dzień: 6 kwietnia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 06.04.1989

08:10 Sonda: Żelazne drogi - program popularnonaukowy

08:45 Cafe Historia: Białe kruki na aukcji

09:15 Latarnik - film obyczajowy (Polska,1976)

10:15 Makłowicz w podróży: Podróż 7. Izrael - Tel Awiw

10:45 Polska i świat z historią w tle: Pojazdów konnych dawny czar

11:05 U nas na Pekinie: Mieszkańcy (1)

11:35 Dywizja marketing - film dokumentalny (Polska,1997)

12:05 Bitwy wojny secesyjnej (4) - serial dokumentalny

13:20 Było... nie minęło - kronika zwiadowców historii

14:00 Szansa na sukces: To już pięć lat - Jubileuszowy koncert "Szansy na sukces"

15:00 Dzieje kultury polskiej: Jeden wspólny świat! (XIV wiek) (3) - cykl dokumentalny

16:00 Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa (1)

16:35 Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa (2)

17:05 Opowieść o Józefie Szwejku i jego "Najjaśniejszej epoce": Wy mnie jeszcze nie znacie (1)

17:45 Opowieść o Józefie Szwejku i jego "Najjaśniejszej epoce": Lojalni aż do obrzydzenia (2)

18:25 Kalendarium historyczne: Dialogi z przeszłością: Kulisy PRL-u - magazyn historyczny

19:00 Dziennik Telewizyjny - 06.04.1989

19:45 Benefis Czesława Majewskiego (1/2) - program rozrywkowy

20:40 Benefis Czesława Majewskiego (2-ost.) - program rozrywkowy

21:15 Czy mnie jeszcze pamiętasz?: Trubadurzy - magazyn muzyczny

21:35 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Złota maska"

21:40 Złota maska - melodramat (Polska,1939)

23:05 Każdy Serb jest Radovanem - film dokumentalny (Polska,2007)

00:00 Boża podszewka 2 (1/16)

01:05 Ginące cywilizacje: Pomacy z Tracji. Na granicy trzech światów (8) - serial dokumentalny

02:00 Kto szuka prawdy - film dokumentalny (Polska,2006)

02:55 Zakończenie programu 

TV Puls (obecne logo)
06:00 Codzienna 2 m. 3 (46)

06:30 Codzienna 2 m. 3 (47)

07:00 Taki jest świat - program informacyjny

07:55 Steve Irwin - łowca krokodyli (7) - serial przyrodniczy

09:00 Tropem drapieżników (9)

10:00 Fakir z Bilbao - film przygodowy (Dania,2004)

11:50 Barbie przedstawia Calineczkę - film animowany (USA,2008)

13:20 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gwiazdy i dukaty - baśń filmowa (Niemcy,2011)

14:40 Jaguar - film przygodowy (Francja,2006)

16:40 Stawka większa niż życie (1/18)

17:50 Stawka większa niż życie (2/18)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (12)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (13)

20:00 Equilibrium - film SF (USA,2002)

22:10 Potępiony - thriller (USA,2007)

00:35 Halloween: Powrót - horror (USA,2002)

02:25 Zobacz to! 

Superstacja
05:55 Codzienna radość życia - serial dokumentalny 

06:40 Telesprzedaż

07:15 Informacje dnia, Pogoda

07:40 Telesprzedaż

08:15 Informacje dnia, Pogoda

08:40 Telesprzedaż

09:15 Informacje dnia, Meteo Raport

09:40 Telesprzedaż

10:15 Informacje dnia, Pogoda

10:40 Telesprzedaż

11:15 Informacje dnia, Pogoda

11:40 Telesprzedaż

12:15 Informacje dnia, Pogoda

12:40 Telesprzedaż

13:15 Informacje dnia, Pogoda

13:40 Telesprzedaż

14:15 Informacje dnia, Pogoda

14:30 Salon polityczny - rozmowy o polityce - program publicystyczny

15:15 Informacje dnia, Pogoda

15:40 Szpile - program rozrywkowy Elizy Michalik

16:15 Informacje dnia, Pogoda

16:40 Raport - analizy i komentarze

17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

17:40 Raport - analizy i komentarze

18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

18:40 Raport - analizy i komentarze

19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

19:45 Salon polityczny - rozmowy o polityce - program publicystyczny

20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

20:45 Zwierciadło tygodnia - talk show rozrywkowy

21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

21:45 Szpile - program rozrywkowy Elizy Michalik

22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

23:17 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

00:35 Zwierciadło tygodnia - talk show rozrywkowy

01:00 Nocne pasmo powtórkowe 

TVN CNBC
08:00 Reporterzy 

09:00 Świat pieniędzy

10:00 Górna półka

10:30 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

11:00 Zrozumieć świat

12:00 Świat pieniędzy

13:00 Biznes w sieci

13:30 Goście TVN CNBC

14:00 Reporterzy

15:00 Zrozumieć świat

16:00 Górna półka

16:30 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

17:00 Reporterzy

18:00 Świat pieniędzy

19:00 Biznes w sieci

19:30 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

20:00 Goście TVN CNBC

20:30 Górna półka

21:00 Zrozumieć świat

22:00 Biznes w sieci

22:30 Goście TVN CNBC

23:00 Notowania giełdowe i kursy walut 

TVN Meteo (10.05.2003-16.04.2015)
06:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski 

06:08 Prognoza pogody dla Europy

06:15 Prognoza pogody dla Polski

06:25 Prognoza pogody dla Europy

06:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:45 Prognoza pogody dla Polski

06:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

06:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:08 Prognoza pogody dla Europy

07:15 Prognoza pogody dla Polski

07:25 Prognoza pogody dla Europy

07:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:45 Prognoza pogody dla Polski

07:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

07:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:08 Prognoza pogody dla Europy

08:15 Prognoza pogody dla Polski

08:25 Prognoza pogody dla Europy

08:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:35 Prognoza pogody dla Europy

08:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:45 Prognoza pogody dla Polski

08:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

08:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:05 Maja w ogrodzie

09:36 Prognoza pogody dla Europy

09:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:45 Prognoza pogody dla Polski

09:50 Prognoza pogody dla Europy

09:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:05 Prognoza pogody dla Europy

10:15 Prognoza pogody dla Polski

10:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

10:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:40 Prognoza pogody dla świata

10:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

10:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:45 Prognoza pogody dla Polski

10:47 Prognoza pogody dla Europy

10:52 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

10:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

11:05 Maja w ogrodzie

11:36 Prognoza pogody dla Europy

11:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

11:45 Prognoza pogody dla Polski

11:50 Prognoza pogody dla Europy

11:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:00 Telesprzedaż

14:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:05 Prognoza pogody dla Europy

14:07 Prognoza pogody dla Polski, świata i Europy

14:14 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:15 Prognoza pogody dla Polski

14:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:45 Prognoza pogody dla Polski

14:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:05 Maja w ogrodzie

15:36 Prognoza pogody dla Europy

15:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:45 Prognoza pogody dla Polski

15:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

15:50 Prognozy pogody dla Europy

15:57 Prognoza pogody dla Polski

15:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:05 Prognoza pogody dla Europy

16:15 Prognoza pogody dla Polski

16:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

16:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:40 Prognoza pogody dla kurortów światowych

16:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:45 Prognoza pogody dla Polski

16:47 Prognoza pogody dla Europy

16:52 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

16:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:05 Maja w ogrodzie

17:35 Prognoza pogody dla świata

17:36 Prognoza pogody dla Europy

17:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:45 Prognoza pogody dla Polski

17:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

17:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

18:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:05 Prognozy pogody dla Europy

19:15 Prognoza pogody dla Polski

19:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:40 Prognoza pogody dla kurortów światowych

19:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:45 Prognoza pogody dla Polski

19:46 Prognoza pogody dla Europy

19:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

19:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

20:05 Maja w ogrodzie

20:35 Prognoza pogody dla Europy

20:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:45 Prognoza pogody dla Polski

20:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

20:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

21:05 Prognoza pogody dla Europy

21:15 Prognoza pogody dla Polski

21:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

21:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:45 Prognoza pogody dla Polski

21:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

22:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:05 Maja w ogrodzie

23:35 Prognoza pogody dla kurortów światowych

23:36 Prognoza pogody dla Europy

23:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:45 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

23:50 Prognoza pogody dla Europy

23:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:00 Telesprzedaż

01:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

01:05 Maja w ogrodzie

01:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

01:45 Prognoza pogody dla Polski

01:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

01:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

02:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

02:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

03:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

03:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

04:05 Maja w ogrodzie

04:36 Prognoza pogody dla Europy

04:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:45 Prognoza pogody dla Polski

04:50 Prognoza pogody dla Europy

04:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:05 Maja w ogrodzie

05:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:35 Prognoza pogody dla Europy

05:39 Prognoza pogody dla Świata

05:41 Prognoza dla alpejskich kurortów europejskich

05:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:45 Prognoza pogody dla Polski

05:47 Prognoza pogody dla Europy

05:55 Prognoza pogody dla kurortów światowych

05:57 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

05:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast 

TV6 logo.svg-1-
06:15 I Like It - program muzyczny 

07:00 Must Be The Music - tylko muzyka (11) - program rozrywkowy

07:45 Telesprzedaż

08:20 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (15)

08:45 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (16)

09:15 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (17)

09:45 Winx Club 3 (9)

10:20 Winx Club 3 (10)

10:50 Winx Club 3: Pułapka na czarodziejki (11)

11:20 Winx Club 3: Łzy czarnej wierzby (12)

11:55 Szalona rodzinka - komedia (USA,1992)

14:05 Chile - operacja "Nadzieja" - film dokumentalny

15:05 Godzilla - film SF (USA,1954)

16:45 Galileo - jak to możliwe (5) - program popularnonaukowy

17:45 Kroniki facetów z klasą (9) - program rozrywkowy

18:45 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem? (5) - program rozrywkowy

20:00 Włatcy móch 7: Ani siur siur (93)

20:30 Włatcy móch 7: Kurde (94)

21:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką Łacińską - serial dokumentalny (Argentyna,2008)

22:00 Chile - operacja "Nadzieja" - film dokumentalny

23:00 Dziennik zabójczyni - film sensacyjny (Wielka Brytania,2008)

01:00 Bellator Fighting Championships

02:45 Big Brother 4.1 - omnibus - reality show

03:30 Zakończenie programu 

Polsat Biznes
05:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny 

06:00 Poranek z Polsat News

09:00 Ale tydzień! - magazyn

09:30 Green by Nature

10:00 Wyprawy - magazyn turystyczny

10:30 Green by Nature

11:00 Wyprawy - magazyn turystyczny

11:30 Green by Nature

12:00 Eko-reporter - magazyn ekologiczny

12:15 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

13:15 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

14:15 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

14:45 Andiamo! - magazyn

15:15 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

15:45 Andiamo! - magazyn

16:15 Współczesne technologie - magazyn

16:45 Andiamo! - magazyn

17:15 Współczesne technologie - magazyn

17:45 Global Steak: Our Children Will Eat Crickets - film dokumentalny

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:29 Pogoda

19:30 Green by Nature

20:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

21:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

22:00 Global Steak: Our Children Will Eat Crickets - film dokumentalny

23:00 Andiamo! - magazyn

23:30 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

00:00 Andiamo! - magazyn

00:30 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

01:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny 

02:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

Polsat News
06:00 Serwis informacyjny 

06:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

06:30 Serwis informacyjny

06:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:00 Serwis informacyjny

07:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:30 Serwis informacyjny

07:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:00 Serwis informacyjny

08:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:30 Serwis informacyjny

08:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:00 Serwis informacyjny

09:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:30 Serwis informacyjny

09:45 Serwis informacyjny, Pogoda

10:00 Serwis informacyjny, Pogoda

10:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:00 Serwis informacyjny, Pogoda

11:30 Serwis informacyjny, Pogoda

12:00 Serwis informacyjny, Pogoda

12:30 Serwis informacyjny, Pogoda

13:00 Serwis informacyjny, Pogoda

13:30 Serwis informacyjny, Pogoda

14:00 Serwis informacyjny, Pogoda

14:30 Serwis informacyjny, Pogoda

14:45 Encyklopedia zdrowia

15:00 Serwis informacyjny

15:20 Sport

15:25 Pogoda

15:30 Serwis informacyjny, Pogoda

16:00 Serwis informacyjny, Pogoda

16:30 Serwis informacyjny, Pogoda

16:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

17:00 Serwis informacyjny

17:20 Sport

17:25 Pogoda

17:30 Serwis informacyjny

17:35 Horyzont zdarzeń

18:00 Serwis informacyjny, Pogoda

18:30 Serwis informacyjny

18:35 Giełda komentarzy

18:50 Wydarzenia

19:15 Sport

19:25 Pogoda

19:30 Premierzy

19:55 Pogoda

20:00 To był dzień

21:00 Magazyn "Polska"

21:30 Oblicza świata

22:00 Informacje dnia

22:40 Pogoda

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Serwis informacyjny

23:25 Premierzy

00:55 Między Wschodem a Zachodem

BBC Entertaiment 2012-2015
06:00 Najsłabsze ogniwo 

07:00 Najsłabsze ogniwo

08:00 Prawdziwe przekręty 6 (1)

08:35 Totalna rozgrywka (1) - reality show

09:40 Totalna rozgrywka (2) - reality show

10:55 Doctor Who (6)

12:00 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 7 (1)

14:00 Domy - ekstremalne metamorfozy 6: Rodzina Augustinów (14)

15:00 Kuchenne koszmary USA 5 (13)

16:00 Kuchenne wyzwania 2 (12)

17:00 Wesele po grecku (5)

18:00 Totalna rozgrywka 5 (7) - reality show

19:00 Zapraszam do stołu: RPA 2 (1)

20:00 Inspektor hotelowy 8 (5) - serial dokumentalny

21:00 Sindbad (12)

22:00 Moja rodzinka 5 (3)

22:40 Moja rodzinka 5 (4)

23:20 Allo, Allo 5 (13)

23:50 Uwaga, żart! (1)

00:30 Jak wiesz, to krzycz! (1) - teleturniej

01:00 Doctor Who (6)

02:10 Luther (1)

03:05 Luther (2)

04:00 Moja rodzinka 5 (3)

04:30 Najsłabsze ogniwo

05:15 Najsłabsze ogniwo 

Canal+ HD (2013-)
06:00 Nad rzeką, której nie ma - film psychologiczny (Polska,1991) 

07:30 Deser: Dwa i dwa - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2011)

07:45 Basket+

07:55 Łapu capu

08:10 Najmniejszy Koncert Świata: Lech Janerka - koncert

09:25 Człowiek z Hawru - komediodramat (Finlandia,Francja,Niemcy,2011)

11:00 Usain Bolt. Najszybszy człowiek świata - film dokumentalny (Francja)

12:00 Smash (1)

12:45 Łapu-capu extra

13:15 Kasabian w akcji - koncert

15:05 Premiera: Nad życie - dramat biograficzny (Polska,2012)

16:40 Deser: Miłość od pierwszego wejrzenia - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

16:55 Premiera: W tonacji+ - magazyn muzyczny

17:45 Deser: Godzina policyjna - film krótkometrażowy (USA,2012)

18:10 Wyścig z czasem - thriller SF (USA,2011)

20:00 Premiera: Mój tydzień z Marilyn - dramat biograficzny (Wielka Brytania,USA,2011)

21:40 Elita zabójców - film sensacyjny (Australia,USA,2011)

23:35 Paul McCartney: Kisses on the Bottom - koncert

00:55 Skóra, w której żyję - dramat obyczajowy (Hiszpania,2011)

02:55 Baby są jakieś inne - komediodramat (Polska,2011)

04:30 Łapu-capu extra

05:00 W tonacji+ - magazyn muzyczny 

Canal+ Film HD (2013-2015)
06:00 Deser: Nie nasza wina - film krótkometrażowy (Hiszpania,2011) 

06:15 Niech cię odleci mara - film obyczajowy (Polska,1982)

07:55 Spisek - dramat kryminalny (USA,2010)

09:55 Beat the World. Taniec to moc! - film muzyczny (Kanada,2011)

11:25 Chłopiec na rowerze - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Włochy,2011)

12:55 Druga Ziemia - dramat SF (USA,2011)

14:25 Artysta - komediodramat (Belgia,Francja,2011)

16:05 Aktualności filmowe+

16:35 Almanya - komediodramat (Niemcy,2011)

18:15 Geneza planety małp - film SF (USA,2011)

20:00 Premiera: Dobre uczynki - komedia romantyczna (USA,2011)

21:55 Nie oglądaj się - thriller (Belgia,Francja,Luksemburg,Włochy,2006)

23:45 Dziewczyna z tatuażem - thriller (Niemcy,Szwecja,USA,Wielka Brytania,2011)

02:25 80 milionów - komedia sensacyjna (Polska,2011)

04:05 Maraton tańca - komediodramat (Polska,2010) 

Canal+ Family HD (2013-2015)
06:00 Klątwa Doliny Węży - film przygodowy (ZSRR,Polska,1987) 

07:40 Deser: Kreda - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

08:00 Łapu-capu extra

08:30 Apple - historia marki - film dokumentalny (Francja,2011)

09:25 Dokąd teraz? - komediodramat (Francja,Liban,Egipt,Włochy,2011)

11:05 O północy w Paryżu - komedia obyczajowa (USA,Hiszpania,2010)

12:40 Premiera: + De Lux - magazyn motoryzacyjny

13:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

15:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

17:45 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

20:10 Premiera: Rio - film animowany (USA,2011)

21:45 Deser: Rzut wolny - film krótkometrażowy (Hiszpania,2011)

22:00 Premiera: Piłka nożna: Premiership+ - magazyn ligi angielskiej

22:45 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

00:10 Instynkt wilka: Pisane na murze - dramat kryminalny (Hiszpania,2010)

01:40 Uwikłanie - film kryminalny (Polska,2011)

03:45 Rozdroże Café - dramat obyczajowy (Polska,2005) 

Canal+ Family 2 HD (2013-2015
06:00 Najmniejszy Koncert Świata: Lech Janerka - koncert 

07:20 Azyl - dramat obyczajowy (Polska,1978)

09:00 Łapu-capu extra

09:30 Deser: Miłość od pierwszego wejrzenia - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

09:45 Drzewo życia - dramat obyczajowy (USA,2011)

12:05 Dziennik cwaniaczka 2 - komedia (USA,2011)

13:50 Premiera: Alter Bridge na Wembley - koncert

15:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Malaga CF

18:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Stade Rennes - Paris Saint-Germain

20:00 Premiera: Czarne złoto - dramat historyczny (Katar,Tunezja,Francja,Włochy,2011)

22:10 Sztos 2 - komedia sensacyjna (Polska,2011)

23:55 Seksualni, niebezpieczni - komedia (Wielka Brytania,2011)

01:30 Diabeł - dramat psychologiczny (Polska,1972)

03:30 Łapu-capu extra

04:00 Kochankowie roku tygrysa - melodramat (Chiny,Polska,2005) 

Canal+ Sport HD (2013-2015)
07:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk 

10:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder

12:00 Basket+

12:15 Premiera: Laboratorium Pro (7) - magazyn sportowy

13:10 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Reading FC - Southampton FC

15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: West Bromwich Albion - Arsenal Londyn

17:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - UD Levante

20:00 1 na 1: Dariusz Wdowczyk - magazyn sportowy

20:30 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

21:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Mallorca

00:00 Premiera. CANAL+ KO: Sporty walki: MMA Bellator 95 - sporty walki

01:30 Piłka nożna: Premiership+ - magazyn ligi angielskiej

02:15 Sport bez fikcji: Agent - film dokumentalny (Polska,2013)

03:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Denver Nuggets - Houston Rockets

05:45 1 na 1: Siejewicz, Musiał, Krasny - magazyn sportowy

06:05 Laboratorium Pro (7) - magazyn sportowy 

NC Plus
09:00 Magazyn Ligi Mistrzów 

09:30 Legia - stawka większa niż mecz - serial dokumentalny 

10:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Fenerbahce Stambuł - Lazio Rzym

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów ćwierćfinałowych

13:00 Freeride na Chopoku - reportaż

13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium - Juventus Turyn

15:30 Magazyn Ligi Mistrzów

16:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Tottenham Hotspur - FC Basel

18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Barcelona

20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Malaga CF - Borussia Dortmund

22:00 Piłka nożna: Liga Europejska - skróty meczów ćwierćfinałowych

23:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea Londyn - Rubin Kazań

01:00 Zakończenie programu 

Alekinoplushd 2011
08:00 Miłość. Nie przeszkadzać! - komedia romantyczna (Francja,2006) 

10:10 Siódma pieczęć - dramat psychologiczny (Szwecja,1957)

12:00 Dzień Szakala - thriller (Wielka Brytania,Francja,1973)

14:30 Ukryta strategia - dramat polityczny (USA,2007)

16:15 Kino Mówi: Wszystko o mojej matce - dramat obyczajowy (Hiszpania,Francja,1999)

18:25 Sherlock 2: Skandal w dzielnicy Belgravia (1)

20:10 Premiera: Apocalypto - dramat przygodowy (USA,2006)

22:40 Thelma i Louise - dramat sensacyjny (USA,1991)

01:00 Antychryst - horror (Dania,Niemcy,Francja,Szwecja,Włochy,Polska,2009)

02:50 Wtorek - komedia (Polska,2002)

04:20 Szczur - dramat sensacyjny (Polska,1994)

06:00 Zakończenie programu 

Miniminiplushd 2011
05:00 Dzieciaki MiniMini (7) - program dla dzieci 

05:25 Księżycowy Jim 2 (6)

05:45 Piesek Dali (1)

05:55 Mały Pingwinek Popolo (15)

06:05 Uki (1) - program dla dzieci

06:10 Mały miś Kuba (42)

06:20 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (18)

06:30 DipDap (44)

06:35 MiniAbecadło (18) - program dla dzieci

06:40 Kitka i Pompon (18)

06:50 Strażak Sam 6 (10)

07:00 Studio Stodoła (10) - program dla dzieci (Polska,2012)

07:25 Kochane zwierzaki (11) - program dla dzieci (Polska,2012)

07:30 Maleńcy (3)

07:40 Buni (3)

07:50 Uki (13) - program dla dzieci

07:55 Opowieści Kota Śpiocha (10) - program dla dzieci (Polska,2012)

08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (18)

08:20 Peppa 4 (20)

08:25 Kotka Pusia (48)

08:40 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (9)

09:05 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (7, 25)

09:35 Tree Fu Tom (5)

10:00 Chmurkowe opowieści (13)

10:15 Świat słów (50)

10:25 Niezwykłe przygody Berta i Erniego 2 (13)

10:30 Bawmy się, Sezamku 3 (4) - program dla dzieci (USA)

11:00 Księżycowy Jim 2 (6)

11:20 Król Maciuś Pierwszy (3)

11:45 Tomek i przyjaciele 16 (6)

11:55 Przygody Adasia i Tosi (15)

12:10 Wielka rodzina (20)

12:20 Chuck i przyjaciele (9)

12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia (23)

13:05 Abby i latająca szkoła wróżek (6)

13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (33) - program dla dzieci

13:40 Mały miś Kuba (18)

13:50 Uki (14) - program dla dzieci

13:55 Bob Budowniczy 18 (12)

14:05 Peppa 4 (21)

14:10 Marta mówi! (2)

14:35 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (19)

14:50 Rajdek - mała wyścigówka 2 (22)

15:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia (25)

15:25 Chmurkowe opowieści (13)

15:35 Tomek i przyjaciele 15 (13)

15:50 Tomek i przyjaciele 16 (7)

16:00 Rycerz Mike (18)

16:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (19)

16:20 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (10)

16:50 Bawmy się, Sezamku 3 (6) - program dla dzieci (USA)

17:15 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (8, 26)

17:40 Chuck i przyjaciele (10)

18:05 Tree Fu Tom (6)

18:25 Przygody Adasia i Tosi (16)

18:35 Peppa (5)

18:40 Kitka i Pompon (26)

18:50 Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry - film animowany (Wielka Brytania,2012)

19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia 2 (18)

20:20 Stacyjkowo 2 (34)

20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (36) - program dla dzieci

20:55 Czytanka na dobranoc - program dla dzieci

21:00 Zakończenie programu 

Teletoonplushd 2011
06:00 Koszykarze (10) 

06:25 teleTOON+ sport (19) - program dla dzieci

06:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (13)

06:55 Księga dżungli (10)

07:10 Potwory i ja (19)

07:35 Daltonowie (60)

07:45 Baranek Shaun 3 (17)

07:50 Baranek Shaun 3 (17)

08:05 Spike team (12)

08:30 Dziś rządzi: Straszny Larry (1)

08:40 Dziś rządzi: Straszny Larry (2)

08:55 Dziś rządzi: Straszny Larry (3)

09:10 Dziś rządzi: Straszny Larry (4)

09:20 Dziś rządzi: Straszny Larry (5)

09:30 Dziś rządzi: Straszny Larry (6)

09:45 Dziś rządzi: Straszny Larry (7)

10:00 Dziś rządzi: Straszny Larry (8)

10:10 Dziś rządzi: Straszny Larry (9)

10:25 Dziś rządzi: Straszny Larry (10)

10:35 Dziś rządzi: Straszny Larry (11)

10:50 Dziś rządzi: Straszny Larry (12)

11:00 Dziś rządzi: Straszny Larry (13)

11:10 Deserownia (8) - program kulinarny dla dzieci

11:20 Gormiti 3 - Nowa ewolucja (10)

11:45 Transformers: Rescue Bots (15)

12:35 Pound Puppies: Psia Paczka (23)

13:00 Groove High (10)

13:25 Sadie J 2 (4)

14:00 Czarodzieje kontra obcy (1)

14:30 Koszykarze (16)

14:55 Bolt i Blip (10)

15:20 Tara Duncan (1)

15:45 Triki Tiki (6) - program dla dzieci (Polska,2012)

15:55 Spike team (19)

16:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (6)

16:50 Deserownia (9) - program kulinarny dla dzieci

17:00 Klub Bystrzaków (11)

17:15 Sherlock Jak (42)

17:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (7)

17:55 Straszny Larry (23)

18:05 Titeuf 3 (14)

18:30 Transformers: Rescue Bots (18)

18:55 Groove High (11)

19:20 Sadie J 2 (5)

19:50 Potwory i ja (19)

20:15 Mój kumpel anioł 3 (8)

20:35 Czarodzieje kontra obcy (1)

21:05 Przypadki nastolatki 2 (1) - serial dla młodzieży

Hyperplushd 2011
21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Fresh Air 

21:50 Technology (32) - magazyn

22:10 Replay - magazyn komputerowy

22:25 Fresh Air: God of War: Wstąpienie

22:40 Hyper Express (90) - magazyn

22:55 Replay - magazyn komputerowy

23:15 REVIEW TERRITORY Classic (76) - magazyn komputerowy

23:45 GAME FACTORY Classic - magazyn 

00:00 Fresh Air Classic: Full Spectrum Warrior - magazyn

00:30 Fresh Air Classic: Broken Sword: Anioł Śmierci - magazyn

01:00 Zakończenie programu 

Planeteplushd 2011
06:45 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (4/7) - serial dokumentalny (Polska,2012) 

07:20 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (5/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:55 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (6/7) - serial dokumentalny (Polska,2012)

08:35 Nauka i technika: Wojny plemników - film dokumentalny (Nowa Zelandia,2007)

09:25 Społeczeństwo: Afrykańskie piękności. Niezwykłe fryzury Malijek - film dokumentalny (Niemcy,2010)

10:10 Nasza planeta: Alpy z lotu ptaka: Zbocza i doliny (4/10)

11:15 Filmowe dochodzenia: Prawda według Wikipedii - film dokumentalny (Holandia,2008)

11:55 Współczesny świat: Życie Bałtyku 2: Jak ocalić ryby i rybaków? (6-ost.)

12:10 Filmowe dochodzenia: Czarne słońce Hirosimy - film dokumentalny (Francja,2011)

13:45 Portrety: Jezus. Śledztwo zostało wznowione - film dokumentalny (Nowa Zelandia,2011)

14:45 Społeczeństwo: Z tęsknoty za pięknem - film dokumentalny (Niemcy,2010)

16:15 Filmowe dochodzenia: Historia terroryzmu: Lata dżihadu (3-ost.) - film dokumentalny (Francja,2012)

17:30 Społeczeństwo: Świece w mroku. Opowieści o Srebrenicy - film dokumentalny (Bośnia i Hercegowina,2011)

18:35 Historia: Medyceusze: Na papieskim tronie (3/4)

19:40 Historia: Medyceusze: Władza kontra prawda (4-ost.)

20:45 Premiera. Portrety: Żydowskie powroty - film dokumentalny (Izrael,2011)

21:45 Premiera. Portrety: Ingelore - film dokumentalny (USA,2009)

22:35 Premiera. Seans Planete+: Mitzvah. Podziel się swoją nerką - film dokumentalny (Polska,2012)

23:50 Seans Planete+: Kołysanka z Phnom Penh - film dokumentalny (Polska,2011)

01:40 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Śmierć na poboczu (7/35)

02:15 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Kula dla księgowej (8/35)

02:45 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Martwy abonent (9/35)

03:15 Zakończenie programu 

Domoplushd 2011
06:00 Martha 6 (112) - talk show 

06:50 Eko-dom (5)

07:30 Telesprzedaż

08:20 Czas na porządki 5 (12)

09:10 Czas na porządki 5 (12)

10:00 hotelove (10)

10:30 Wielkie projekty za granicą (5)

11:30 Zaaranżowani (2) - seria reality

12:25 Eko-dom (5)

12:50 Sztukomaniak (11)

13:05 Remont in blanco 2 (1)

13:55 Green Touch (16)

14:05 Gardeners' World 3 (17)

14:40 Gardeners' World 3 (18)

15:15 Ogrody świata z Audrey Hepburn (3)

15:45 Pierwszy dom (9)

16:10 Tajemnice kolorów (23)

16:40 Faceci od dekorowania 2 (21)

17:10 Zróbmy sobie dom! (7) - seria reality

17:35 Wielkomiejskie życie 2 (13)

18:35 Bezczelnie perfekcyjny 5 (3)

19:25 Stadiony atakują! (2)

19:55 Wymarzony dom Bryków (1)

20:20 Starcie w Art'cie (7)

21:15 Transakcje za milion dolarów 3 (5)

22:05 Ucieczka na wieś 4 (12)

23:00 Ucieczka na wieś 4 (13)

23:55 hotelove (10)

00:25 Pierwszy dom (9)

00:50 Domowi burzyciele 2 (13)

01:15 Stadiony atakują! (2)

01:45 Green Touch (16)

01:55 Zakończenie programu

FOX HD
05:40 No Ordinary Family (5) 

06:40 No Ordinary Family (6)

07:35 No Ordinary Family (7)

08:30 Dollhouse 2 (9)

09:30 Dollhouse 2 (10)

10:30 Dollhouse 2 (11)

11:25 Simpsonowie 18 (21)

11:55 Simpsonowie 18 (22)

12:25 The Listener: Słyszący myśli 2 (4)

13:20 The Listener: Słyszący myśli 2 (5)

14:20 Dawno, dawno temu 2 (15)

15:15 Orły z Bostonu (7)

16:15 Orły z Bostonu (8)

17:10 Pułapki umysłu (2)

18:10 Pułapki umysłu (3)

19:05 Touch 2 (8)

20:05 Terra Nova (4)

21:00 Family Guy: Głowa rodziny 9 (17)

21:30 Family Guy: Głowa rodziny 9 (18)

22:00 The Walking Dead 3 (16)

23:00 Skazany na śmierć 3 (13)

23:55 Skazany na śmierć 3 (14)

00:55 Skazany na śmierć 2 (15)

01:50 Persons Unknown (6)

02:45 Lights Out (13)

03:30 Zakończenie programu 

FOX Life HD
05:15 America's Next Top Model 11: America's Next Top Model zostaje... (13) 

06:00 Cougar Town: Miasto kocic 3: Coś dużego (6)

06:30 Podróże kulinarne z Gwyneth Paltrow: Walka z wiatrakami w Kastylii-La Mancha (1)

07:30 Prywatna praktyka 6: Żal (3)

08:25 Magia kłamstwa 3: Nie do wiary (6)

09:25 Magia kłamstwa 3: Weronika (7)

10:25 Magia kłamstwa 3: Spalony (8)

11:20 Grey's Anatomy: Chirurdzy 9: Oblicze zmiany (14)

12:20 Anatomia prawdy 3: Upadły anioł (6)

13:15 Zemsta 2: Związek (13)

14:15 Żona dla milionera 6: Patti poznaje swoją połówkę (10)

15:10 Stylowe rewolucje Goka (2) - reality show (USA,2013)

16:10 Tancerki: Kłopotliwy spadek (3)

17:10 Tancerki: Powodzenia za rok (4)

18:10 Premiera: Sekrety rodzinne gwiazd 3: Jason Sudeikis (11)

19:05 Doktor Hart: Bratnie dusze (15)

20:00 Zemsta 2: Związek (13)

21:00 Kochanki: Decyzje (5)

22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 9: Oblicze zmiany (14)

22:55 Skandal 2: Pełna godzina (16)

23:55 Anatomia prawdy 3: Upadły anioł (9)

00:50 Szkarłatna wdowa: Ucieczka (4)

01:50 Projekt Jensen - film sensacyjny (Kanada,USA,2010)

03:45 Sekrety rodzinne gwiazd 3: Jason Sudeikis (11)

04:30 Zakończenie programu 

AXN HD
06:00 Babilon 5 3 (9) 

07:00 Babilon 5 3 (10)

08:00 Agenci NCIS 6 (2)

09:00 Agenci NCIS 6 (3)

10:00 Star Trek: Enterprise 4 (15)

11:00 Star Trek: Enterprise 4 (16)

12:00 Władca zwierząt 3 (20)

13:00 Zagadki z przeszłości 2 (2)

14:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (13)

15:00 Legenda Zorro - film przygodowy (USA,2005)

17:35 Zakochana złośnica 2 (4)

18:00 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI 2 (9)

19:00 Agenci NCIS 6 (4)

20:00 Agenci NCIS 6 (5)

21:00 Stranger - Intruz - film sensacyjny (Kanada,USA,2010)

22:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 (14)

23:45 Lekarz mafii (5)

00:45 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (13)

01:45 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI 2 (9)

02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 (14)

03:25 Blok promocyjny AXN

MGM HD
07:05 Dziewczyna z doliny - komedia romantyczna (USA,1983)

08:45 Jak dojść na szczyt i się nie zmęczyć - komedia muzyczna (USA,1967)

10:45 Miłość Adeli H. - film biograficzny (Francja,1975)

12:20 Gwiezdne wrota: arka prawdy - film SF (Kanada,USA,2008)

14:00 Zwariowany duet - komedia (Kanada,1980)

15:45 Serce Ameryki - dramat obyczajowy (USA,1992)

17:40 Purpurowa róża z Kairu - komedia (USA,1985)

19:05 Złoto dla naiwnych - western (USA,1991)

21:00 Bukmacherzy - komedia (Niemcy,USA,2003)

22:30 Powrót do domu - film dla młodzieży (USA,2000)

00:35 Długoletni towarzysz - film obyczajowy (USA,1990)

02:15 Bogate dzieciaki - komediodramat (USA,1979)

03:50 Kosmiczny desant - film SF (USA,1985)

05:45 Zakończenie programu 

Kino Polska
06:00 Smarkula - komedia (Polska,1963) 

08:00 Mango

09:00 Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3)

10:05 Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4)

11:20 Daleko od szosy: Oczekiwanie (4/7)

12:55 Program obowiązkowy (83) - magazyn filmowy

13:35 Mango

14:15 Znachor - dramat obyczajowy (Polska,1981)

16:45 Ogniem i mieczem (1/4)

17:50 Filip z konopi - komedia obyczajowa (Polska,1981)

19:30 Z dalekiego kraju - film biograficzny (Włochy,Polska,Wielka Brytania,1981)

22:05 Ballada o Januszku: Dotknięcie nieba (4/8)

23:30 Psy - dramat sensacyjny (Polska,1992)

01:30 Diabelska edukacja - film erotyczny (Niemcy,Polska,1994)

02:00 Mango

03:00 Młode kadry: Jutro mnie tu nie będzie - etiuda filmowa (Polska,2010)

03:30 Młode kadry: Ewa i Marcin - etiuda filmowa (Polska,2009)

03:50 Młode kadry: Słowacja - etiuda filmowa (Polska,2009)

04:10 Młode kadry: ASAP - etiuda filmowa (Polska,2009)

04:25 Młode kadry: Echo - film krótkometrażowy (Polska,2008)

04:40 Młode kadry: Spacer z przewodnikiem - film dokumentalny (Polska,2009)

04:50 Młode kadry: Wojtek - film dokumentalny (Polska,2009)

05:00 Młode kadry: Pobratymcy - film dokumentalny (Polska,2008)

05:25 Młode kadry: Tam, gdzie słońce się nie spieszy - film dokumentalny (Polska,2008)

05:50 Zakończenie programu 

Filmbox logo.svg
06:10 Panie domu - film obyczajowy (USA,2008) 

08:00 Mango

09:00 Nieustraszeni bracia Grimm - film fantasy (USA,Czechy,Wielka Brytania,2005)

11:10 Miłosne sztuczki - komedia romantyczna (USA,2009)

13:15 Benny Hill Show (49) - program rozrywkowy

14:25 Mango

15:05 Tancerka - film muzyczny (Francja,2000)

16:55 Pan Barrington - thriller (USA,2003)

19:00 Strzelcy Sharpe'a - film przygodowy (Wielka Brytania,1993)

21:15 Weekendowy hit: Prezydent - thriller (Francja,2006)

23:15 Panna Nikt - komedia (USA,2008)

01:05 Trawka (2)

02:00 Mango

03:02 Miejsce zbrodni - poza kontrolą - film kryminalny (Austria,2001)

04:33 Powrót do raju (1) 

Polsat Film
05:15 Zza kamery... 

06:00 Samo życie (1356)

06:25 Samo życie (1357)

06:50 Samo życie (1358)

07:20 Samo życie (1359)

07:50 Pierwsza miłość (1185)

08:30 Pierwsza miłość (1186)

09:10 Pierwsza miłość (1187)

09:50 Szpilki na Giewoncie 2 (22)

10:40 Elza z afrykańskiego buszu - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,1966)

12:35 Moja dziewczyna - komediodramat (USA,1991)

14:40 Zagniewani młodociani - komedia (USA,1996)

16:30 Klejnot Nilu - film przygodowy (USA,1985)

18:40 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia (USA,1992)

21:00 Sobotni superhit: 2012 - film katastroficzny (Kanada,USA,2009)

23:55 Helikopter w ogniu - dramat wojenny (USA,2001)

01:50 Facet pełen uroku - komedia romantyczna (Kanada,USA,2007)

03:30 Linia życia (90)

03:55 Zza kamery... 

Comedy Central
06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pożyczona narzeczona (35) 

06:25 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Trzeba mieć plecy (36)

06:55 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Koniec świata o 16-ej (37)

07:25 Daleko od noszy (15)

07:55 Daleko od noszy (16)

08:20 Daleko od noszy (1)

08:50 Zwariowany świat Malcolma 4: Baby Part 2 (21)

09:15 Zwariowany świat Malcolma 4: Day Care (22)

09:45 Pingwiny z Madagaskaru 2: Wymarzone wakacje (29)

10:10 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zwierzęta domowe/Tyci Tyci (30)

10:40 Pingwiny z Madagaskaru 3: The Penguin Who Loved Me (14)

11:05 Pingwiny z Madagaskaru 3: Marble Jar Head/Good Night and Good Chuck (15)

11:25 Futurama: I Second That Emotion (1)

11:55 Futurama: Brannigan Begin Again (2)

12:20 Teoria wielkiego podrywu: The Fuzzy Boots Corollary (3)

12:50 Teoria wielkiego podrywu: The Luminous Fish Effect (4)

13:15 Teoria wielkiego podrywu: The Hamburger Postulate (5)

13:40 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Reefer Madness (1)

14:10 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Red Sees Red (2)

14:35 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Too Old to Trick or Treat, Too Young to Die (3)

15:10 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Hyde's Dad (4)

15:35 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Roller Disco (5)

16:10 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Baby Fever (6)

16:35 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Eric's Panties (7)

17:05 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Jackie Bags Hyde (8)

17:30 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Ice Shack (9)

18:05 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Fez Gets the Girl (10)

18:30 Melissa i Joey: Seoul Man (9)

18:55 Melissa i Joey: In Lennox We Trust (10)

19:25 Joey: Joey and the Husband (1)

20:00 Miasteczko South Park 15: Jeden procent (12) - serial animowany dla dorosłych

20:30 Miasteczko South Park 14: Terapia seksualna (1) - serial animowany dla dorosłych

20:55 Futurama: Brannigan Begin Again (2) - serial animowany dla dorosłych

21:25 Futurama: A Head in the Polls (3) - serial animowany dla dorosłych

21:55 Jeden gniewny Charlie 2: Charlie & Cee Lo (10)

22:20 Dwóch i pół: Pilot (1)

22:50 Dwóch i pół: Big Flappy Bastards (2)

23:15 Dwóch i pół: Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell (3)

23:45 Dwóch i pół: If I Can't Write My Chocolate Song I'm Going to Take a Nap (4)

00:10 Dwóch i pół: The Last Thing You Want Is to Wind Up With a Hump (5)

00:35 Miasteczko South Park 15: Jeden procent (12) - serial animowany dla dorosłych

01:00 Miasteczko South Park 14: Terapia seksualna (1) - serial animowany dla dorosłych

01:25 Spadkobiercy 2 (2) - program rozrywkowy

02:10 Spadkobiercy 2 (3) - program rozrywkowy

02:55 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Panna psycholog (41)

03:20 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Wędkarstwo uspokaja (42)

03:45 Daleko od noszy (5)

04:05 Daleko od noszy (6)

04:35 Kasia i Tomek 3 (18)

04:55 Kasia i Tomek 3 (19)

05:15 Spadkobiercy 2 (2) - program rozrywkowy 

Ccf3
06:00 Daleko jeszcze? 3: The Hypertension Episode (37) 

06:25 Daleko jeszcze? 3: The Satchel Pagge Episode (38)

06:50 Daleko jeszcze? 3: The Inappropriate Website Episode (41)

07:15 Daleko jeszcze? 3: The Inappropriate Website Episode (41)

07:35 Daleko jeszcze? 3: The Open Mic Gaffe Episode (42)

08:05 Jim wie lepiej 7: The Cheater (16)

08:30 Jim wie lepiej 7: No Bedrest for the Wicked (17)

08:55 Jim wie lepiej 7: The Devil Went Down to Oak Park (18)

09:25 Jim wie lepiej 8: The Blankie (1)

09:50 Jim wie lepiej 8: The New Best Friend (2)

10:15 Wszyscy kochają Raymonda 8: Golf for It (23)

10:50 Wszyscy kochają Raymonda 9: The Home (1)

11:20 Wszyscy kochają Raymonda 9: Not So Fast (2)

11:45 Wszyscy kochają Raymonda 9: Angry Sex (3)

12:20 Wszyscy kochają Raymonda 9: P.T. & A. (4)

12:45 Pępek świata 2: Halloween (6)

13:10 Pępek świata 2: A Birthday Story (7)

13:35 Pępek świata 2: Errand Boy (8)

14:05 Pępek świata 2: Thanksgiving II (9)

14:30 Pępek świata 2: A Simple Christmas (10)

15:00 Dharma i Greg: Spring Forward, Fall Down (21)

15:25 Dharma i Greg: Much Ado During Nothing (22)

15:55 Dharma i Greg: Invasion Of The Buddy Snatchers (23)

16:20 Dharma i Greg 2: Ringing up Baby (1)

16:50 Dharma i Greg 2: It takes a Village (2)

17:20 Jaś Fasola (1)

17:45 Jaś Fasola: The Return of Mr. Bean (2)

18:20 Jaś Fasola: The Curse of Mr. Bean (4)

18:50 Jaś Fasola: Mr. Bean Goes to Town (6)

19:25 Jaś Fasola: The Trouble with Mr. Bean (8)

19:55 Seks w wielkim mieście 3: Attack of the Five Foot Ten Woman (3)

20:25 Seks w wielkim mieście 3: Boy, Girl, Boy, Girl... (4)

21:05 Seks w wielkim mieście 3: No Ifs, Ands or Butts (5)

21:35 Seks w wielkim mieście 3: Are We Sluts? (6)

22:10 Seks w wielkim mieście 3: Drama Queens (7)

22:35 Podmiejski czyściec: Fire With Fire (15)

23:05 Podmiejski czyściec: Poetic Injustice (16)

23:30 Podmiejski czyściec: Independence Day (17)

00:00 Podmiejski czyściec: Down Time (18)

00:25 Podmiejski czyściec: Entering Eden (19)

00:50 Daleko jeszcze? 3: The Hypertension Episode (37)

01:15 Daleko jeszcze? 3: The Satchel Pagge Episode (38)

01:35 Daleko jeszcze? 3: The Inappropriate Website Episode (41)

01:55 Daleko jeszcze? 3: The Inappropriate Website Episode (41)

02:15 Daleko jeszcze? 3: The Open Mic Gaffe Episode (42)

02:40 Tak, kochanie 4: Dominic's Buddy (6)

03:00 Tak, kochanie 4: Legoland (7)

03:15 Tak, kochanie 4: The Day of the Dolphin (8)

03:40 Tak, kochanie 4: Jimmy and Chuck (9)

04:00 Tak, kochanie 4: A Bunch of Ice Holes (10)

04:20 Alf 2: Night Train (9)

04:45 Alf 2: Isn't It Romantic? (10)

05:10 Alf 2: Hail to the Chief (11)

05:35 Alf 2: Can I Get a Witness? (15)

TCM
06:00 Czarowny kwiecień - film obyczajowy (USA,1935) 

07:20 Dzieci Hitlera - dramat polityczny (USA,1943)

08:55 Dwa tygodnie w innym mieście - dramat obyczajowy (USA,1962)

11:00 Naga ostroga - western (USA,1953)

12:45 Na wschód od Edenu - dramat obyczajowy (USA,1955)

15:00 Jak zdobywano Dziki Zachód - western (USA,1962)

18:05 Człowiek Omega - thriller SF (USA,1971)

20:05 Nowy Jork w kinie - film dokumentalny (USA,2002)

21:00 Mroczny rycerz - film sensacyjny (Wielka Brytania,USA,2008)

00:00 Niesamowity jeździec - western (USA,1985)

02:10 Więzień nienawiści - dramat społeczny (USA,1998)

04:05 Niesamowity jeździec - western (USA,1985) 

Universal Channel
06:00 Las Vegas 5: Terapia (2) 

07:00 Słoneczny patrol 5: Dzień Ojca (17)

08:00 Słoneczny patrol 5: Ogień (18)

09:00 Słoneczny patrol 5: Kłopoty (19)

10:00 Słoneczny patrol 5: Ziemia obiecana (20)

11:00 Słoneczny patrol 5: Uciekinierzy (21)

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Powrót zza grobu (21)

13:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Wyścig narzeczonych (22)

14:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Zamach (23)

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Śmiertelna kąpiel (24)

16:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Rosyjska sieć (25)

17:00 Żona idealna 4: O co chodzi? (12)

18:00 Castle 5: Sekretny Mikołaj (9)

19:00 Faceci z dzieciakami: Standoff (4)

19:30 Whitney: Moralna propozycja (4)

20:00 Hawaii 5.0 3: Wycieczka (10)

21:00 Pamięć absolutna - film SF (USA,1990)

23:10 Ciężka próba - film sensacyjny (USA,1991)

01:15 Pierwsza liga 3: Powrót do źródeł - komedia (USA,1998)

03:15 Californication 5: Nowa dziewczyna (7)

04:00 Las Vegas 5: Poszukiwania (14)

05:05 Las Vegas 5: Zabójczy turniej (15) 

Sci Fi Universal
06:10 Eureka: Kosmita (5) 

07:10 Eureka: Niezniszczalny (6)

08:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Prawdziwa bitwa o Los Angeles/Widmo Queen Mary (1)

09:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Ogień w przestworzach/Duch w teatrze (2)

10:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Deszcz UFO/Zdjęcie ektoplazmy (3)

11:10 Magazyn 13 2: Wszystko z umiarem (8)

12:10 Magazyn 13 2: Wendeta (9)

13:10 Kyle XY 2: Hybrydą być (11)

14:10 Kyle XY 2: Pod kluczem (12)

15:15 Góra śmierci - horror (USA,2011)

17:15 Koszmarny lot - film sensacyjny (USA,2012)

19:10 Gwiezdne wrota 4: Spalona ziemia (9)

20:05 Gwiezdne wrota 4: Pod powierzchnią (10)

21:00 Premiera: 40 dni i 40 nocy - film SF (USA,2012)

22:50 Człowiek ciemności 2: Durant powraca - horror (Kanada,USA,1995)

00:40 Być człowiekiem: Otoczenie (1)

01:40 Morze martwych - film sensacyjny (Niemcy,Austria,2009)

03:50 Haven 3: Zjazd absolwentów (12)

04:50 Haven 3: Dziękuję za wspomnienia (13) 

History HD logo

06:00 Wojny magazynowe 2 (33)

06:30 Wojny magazynowe 2 (1)

07:00 Wojny magazynowe 2 (2)

07:30 Wojny magazynowe 2 (3)

08:00 Gwiazdy lombardu 5 (7)

08:30 Gwiazdy lombardu 5 (8)

09:00 Gwiazdy lombardu 5 (9)

09:30 Gwiazdy lombardu 5 (10)

10:00 Amerykańscy naprawiacze 2 (14)

10:30 Amerykańscy naprawiacze 2 (15)

11:00 Amerykańscy naprawiacze 2 (16)

11:30 Amerykańscy naprawiacze 2 (17)

12:00 Wojny magazynowe 2 (33)

12:30 Wojny magazynowe 2 (1)

13:00 Wojny magazynowe 2 (2)

13:30 Wojny magazynowe 2 (3)

14:00 Gwiazdy lombardu 5 (7)

14:30 Gwiazdy lombardu 5 (8)

15:00 Gwiazdy lombardu 5 (9)

15:30 Gwiazdy lombardu 5 (10)

16:00 Amerykańscy naprawiacze 2 (14)

16:30 Amerykańscy naprawiacze 2 (15)

17:00 Amerykańscy naprawiacze 2 (16)

17:30 Amerykańscy naprawiacze 2 (17)

18:00 Wojny magazynowe 3 (8)

18:30 Wojny magazynowe - Teksas (8)

19:00 Gwiazdy lombardu 7 (7)

19:30 Gwiazdy lombardu 7 (1)

20:00 Amerykańscy zbieracze 4 (2)

21:00 Wojny magazynowe 3 (8)

21:30 Wojny magazynowe - Teksas (8)

22:00 Gwiazdy lombardu 7 (7)

22:30 Gwiazdy lombardu 7 (1)

23:00 Tajna armia Europy (5)

00:00 Wojny magazynowe 2 (33)

00:30 Wojny magazynowe 2 (1)

01:00 Wojny magazynowe 2 (2)

01:30 Wojny magazynowe 2 (3)

02:00 Gwiazdy lombardu 5 (7)

02:30 Gwiazdy lombardu 5 (8)

03:00 Gwiazdy lombardu 5 (9)

03:30 Gwiazdy lombardu 5 (10)

04:00 Amerykańscy naprawiacze 2 (14)

04:30 Amerykańscy naprawiacze 2 (15)

05:00 Starożytni kosmici 4 (8) 

BBC Knowledge HD
06:00 Szef jak szpieg (5) 

07:05 Przemówienia, które zmieniły świat - film dokumentalny

08:10 Umysł Hitlera - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

09:15 Top Gear 13 (1)

10:20 Top Gear 13 (2)

11:25 Top Gear 13 (3)

12:30 Louis Theroux: Trudna miłość - autyzm - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

13:40 Szef jak szpieg (5)

14:40 Ray Mears na dalekiej północy (3)

15:45 Top Gear 13 (1)

16:50 Top Gear 13 (2)

18:00 Przemówienia, które zmieniły świat - film dokumentalny

19:00 Umysł Hitlera - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

20:00 Louis Theroux: Trudna miłość - autyzm - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

21:00 Top Gear 13 (3)

22:00 Bractwo Aryjskie - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

23:05 Top Gear 13 (1)

00:10 Top Gear 13 (2)

01:15 Przemówienia, które zmieniły świat - film dokumentalny

02:15 Bractwo Aryjskie - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

03:00 Ray Mears na dalekiej północy (3)

03:55 Umysł Hitlera - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

04:40 Dni, które wstrząsnęły światem (1)

05:10 Top Gear 13 (3) 

Discovery Channel HD
06:00 Jak to jest zrobione?: Plastry na odciski/Krajalnice/Ostrygi/Wiatrowskazy 

06:30 Jak to jest zrobione?: Meloniki i cylindry/Ogrzewanie słoneczne/Drożdżówki/Kolumny elektrostatyczne 

07:00 Miasto pod lupą: Podziemne miasto - Londyn

08:00 Fani czterech kółek: AC cobra

09:00 Wyprawa po cztery kółka: Indie

10:00 Aukcje czterech kółek: Wyścig w słusznej sprawie

11:00 Premiera: Samochody - klasyka gatunku (2)

11:30 Premiera: Samochody - klasyka gatunku (3)

12:00 poTURBOwani (4)

13:00 Premiera: Piąty bieg (17)

14:00 Premiera: Jazda ekstremalna: Chiny

15:00 Gorączka złota: Wojna spycharek

16:00 Walka o bagaż (1)

16:30 Walka o bagaż (2)

17:00 Walka o bagaż (3)

17:30 Walka o bagaż (4)

18:00 Walka o bagaż (5)

18:30 Walka o bagaż (6)

19:00 Walka o bagaż (7)

19:30 Walka o bagaż (8)

20:00 Morze złota: Morskie łotry

21:00 Przetrwać w Jukonie: Wszystko na jedną kartę

22:00 Szkoła przetrwania - dzień z życia Beara Gryllsa - film dokumentalny

23:00 Łowcy okazji (25)

23:30 Łowcy okazji (26)

00:00 Kto da więcej? (25) - serial dokumentalny (USA,2012)

00:30 Kto da więcej? (26) - serial dokumentalny (USA,2012)

01:00 Gorączka złota: Wymówienie

02:00 Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski

03:00 Aukcje czterech kółek: Zacięta rywalizacja

03:50 Łowcy okazji (11)

04:15 Łowcy okazji (12)

04:40 Gorączka złota: Wymówienie

05:30 Kto da więcej?: Szalone lata 80. 

NGC HD
06:00 Polowanie na myśliwego: Leśny intruz 

07:00 Whisky Shackletona - film dokumentalny

08:00 Katastrofa w przestworzach: Feralne podwozie

09:00 Koszmarna wyprawa: Nielegalna adopcja

10:00 Za kratkami: Bez wyjścia

11:00 Autostrada przez piekło: Kraina burz

12:00 Wielkie konstrukcje: Najszybsza kolejka górska

13:00 Duży, wielki, największy: Więzienie

14:00 Za kulisami: II wojna światowa (1/3)

15:00 Za kulisami: II wojna światowa (2/3)

16:00 Człowiek na polowaniu: Zabójcy z Kalahari

17:00 Wielkie konstrukcje: Potężna niszczarka

18:00 Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta

19:00 Premiera: Geologia Wielkich Jezior - film dokumentalny (Kanada,Wielka Brytania,2011)

20:00 Titanic 1912: Akta sprawy - film dokumentalny

22:00 Tabu: Dziwaczny pochówek

23:00 Narkotyki: Wysoka stawka w Las Vegas

00:00 Za kratkami: Więzienne gangi

01:00 Geologia Wielkich Jezior - film dokumentalny (Kanada,Wielka Brytania,2011)

02:00 Tabu: Dziwaczny pochówek

02:55 Narkotyki: Wysoka stawka w Las Vegas

03:45 Skarby w ruinach: Bank w Pensylwanii

04:15 Geologia Wielkich Jezior - film dokumentalny (Kanada,Wielka Brytania,2011)

05:05 Tabu: Dziwaczny pochówek 

NGW HD
06:00 Niebezpieczne spotkania: Bestie z bagien 

07:00 Polowanie na wodne potwory: Inwazja na amerykańskie rzeki

08:00 Zaklinacz psów: Szalone psy

09:00 Zaklinacz psów: Harley, Annabelle i Memphis

10:00 Łowcy pytonów: Śmiercionośna żmija

11:00 Łowcy pytonów: Anakonda z Amazonii

12:00 Łowcy pytonów: Tropem anakondy

13:00 Łowcy pytonów: Nalot grzechotników

14:00 Łowcy pytonów: Jaszczury z krainy Oz

15:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Obrońcy

16:00 Polowanie na krokodyla potwora - film dokumentalny

17:00 Drapieżnik: Krokodyl

18:00 Dzikie przygody Shane'a: Olbrzymy z Morza Czerwonego

19:00 Królestwo oceanów: Raj dla drapieżnika

20:00 Dziki Dunaj: Od Schwarzwaldu do Morza Czarnego - film przyrodniczy

21:00 Dzikie przygody Shane'a: Olbrzymy z Morza Czerwonego

22:00 Królestwo oceanów: Raj dla drapieżnika

23:00 Specjaliści od megaakwariów: Przeprowadzka rekina

00:00 Dziki Dunaj: Od Schwarzwaldu do Morza Czarnego - film przyrodniczy

01:00 Dzikie przygody Shane'a: Olbrzymy z Morza Czerwonego

02:00 Królestwo oceanów: Raj dla drapieżnika

03:00 Dziki Dunaj: Od Schwarzwaldu do Morza Czarnego - film przyrodniczy

04:00 Specjaliści od megaakwariów: Przeprowadzka rekina

05:00 Dzikie przygody Shane'a: Olbrzymy z Morza Czerwonego 

Animal Planet HD
06:00 Rezydencja surykatek 4 

06:25 Wszystko o psach

07:15 Łowca krokodyli 4

08:10 Brytyjskie safari (19)

09:05 Małpie życie 6 (25)

09:30 Z rodziną wśród zwierząt (13)

10:00 Weterynarz z antypodów 3 (6)

10:25 Szalony zwierzyniec (1)

10:55 Najdziksza Afryka (3)

11:50 Dzikie życie w Shamwari 2 (1)

12:15 Dzikie życie w Shamwari 2 (2)

12:45 Dzikie życie w Shamwari 2 (3)

13:10 Dzikie życie w Shamwari 2 (4)

13:40 Dzikie życie w Shamwari 2 (5)

14:05 Dzikie życie w Shamwari 2 (6)

14:35 Dzikie życie w Shamwari 2 (7)

15:00 Dzikie życie w Shamwari 2 (8)

15:30 Dzikie życie w Shamwari 2 (9)

15:55 Dzikie życie w Shamwari 2 (10)

16:25 Dzikie życie w Shamwari 2 (11)

16:50 Dzikie życie w Shamwari 2 (12)

17:20 Życie na krawędzi

18:15 Życie na krawędzi

19:10 W poszukiwaniu wilków - film dokumentalny

20:05 Najdziksza Afryka 3

21:00 Kot z piekła rodem 3

21:55 Pawianem być... (5)

22:20 Pawianem być... (6)

22:50 Dzikość bez cenzury 2

23:45 W poszukiwaniu wilków - film dokumentalny

00:35 Zwierzęcy terminal (1)

01:00 Zwierzęcy terminal (2)

01:25 Najdziksza Afryka 3

02:15 Kot z piekła rodem 3

03:05 Pawianem być... (5)

03:30 Pawianem być... (6)

03:55 Zwierzęcy terminal (1)

04:20 Zwierzęcy terminal (2)

04:45 Najdziksza Afryka 3

05:35 Na ratunek przyrodzie - misja na Antypodach (7) 

Discovery Historia
06:00 Na tropach tajemnic: Polowania na czarownice (1) 

07:00 Wydarzenia, które zmieniły świat: Gang Baader-Mainhoff

08:00 W poszukiwaniu prawdy: Tajemne życie Włodzimierza Lenina

09:00 Twórcy map (1/3)

10:00 Prawdziwy Wersal: Przygotowania do przedstawienia

11:00 Historia z Karty: Prywaciarze

12:00 Himalaiści: Wyprawy 1939-1980

13:00 Wynalazek Goebbelsa (1/2) - film dokumentalny (Niemcy,Wielka Brytania,2005)

14:00 Podróże w czasie: Tajemnica bezgłowych Rzymian

15:00 Magazynek: Sherman

15:30 Magazynek: AK-47

16:00 Tajemnice chrześcijaństwa: Mesjasz przed Jezusem

17:00 Tajemnice Egiptu (3)

18:00 Filmowa Warszawa (9) - magazyn kulturalny

18:30 Filmowa Warszawa (10) - magazyn kulturalny

19:00 Na tropach tajemnic: Prawdziwa twarz Kopernika

20:00 Wielka wojna (4)

21:00 Początki polskiej awiacji: Szachownice nad Poznaniem

21:30 Początki polskiej awiacji: Port Lotniczy Ławica

22:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Wyrok na miasto

22:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Odpowiedź

23:00 Anioł śmierci - film dokumentalny

00:00 Zdrada: Mordechaj Vanunu - izraelski szpieg atomowy

01:00 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Rozmowa z Bogdanem Lisem

02:00 Początki polskiej awiacji: Szachownice nad Poznaniem

02:30 Początki polskiej awiacji: Port Lotniczy Ławica

03:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Wyrok na miasto

03:25 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki: Odpowiedź

03:50 Angel of Death - Dr Mengele - film dokumentalny

04:40 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Rozmowa z Bogdanem Lisem

05:30 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: W Polskę idziemy! 

Discovery World
06:00 Człowiek, który przetrwa wszystko 2 

07:00 Broń przyszłości 2

08:00 Mistrzowie oręża

09:00 Prehistoryczna Ameryka

10:00 Miejscy odkrywcy

11:00 Najbogatsi w Europie

12:00 Na ryby bez wędki 2 (6)

13:00 Piekielne regaty (8)

14:00 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy (1)

15:00 Naukowe eksperymenty III Rzeszy - film dokumentalny

16:00 Prawdy i mity filmowej elity

17:00 W pogoni za prawdą 4

18:00 Amerykański hot-rod (1)

19:00 Samochody - klasyka gatunku 4 (3)

19:30 Samochody - klasyka gatunku 4 (4)

20:00 Tajemnicze samochody (9)

20:30 Tajemnicze samochody (10)

21:00 Wynalazki, które wstrząsnęły światem (10)

22:00 Atak na Pentagon - film dokumentalny

00:00 Auschwitz - miejsce zagłady (1)

01:00 Okrutni ludzie 2

02:00 Café Racer (8)

02:30 Café Racer (9)

03:00 Wynalazki, które wstrząsnęły światem (10)

03:50 Atak na Pentagon - film dokumentalny

05:30 Wielkie zamki Europy 2 

Discovery Science 2013
06:00 Gadget Show (9) 

06:30 Gadget Show (10)

07:00 Łowcy meteorytów (1)

08:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kilka minimitów

09:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Bąble i bańki

10:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Irlandzki porter, jedwab i zupy w puszce

10:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Gaśnice i statki wycieczkowe

11:00 Jak to jest zrobione?: Grzejniki wody/Poduszki powietrzne/Żelki/Rolby

11:30 Jak to jest zrobione?: Amfibie/Puttery/Modele łodzi/Kolorowe kredki

12:00 Tajniki techniki (11)

12:30 Tajniki techniki (12)

13:00 W sieci eksperymentów: Domorośli bohaterowie

14:00 Gadżety świata (3) - serial dokumentalny

14:30 Gadżety świata (4) - serial dokumentalny

15:00 Premiera: Tech Toys: Bugatti Veyron Vitesse i motocykl Zero S

15:30 Premiera: Tech Toys: Lit Motors C-1 i supersamochód Tushek

16:00 Fabryki smaku (5)

16:30 Fabryki smaku (6)

17:00 Jak działa biznes (5)

17:30 Jak działa biznes (6)

18:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Taśma klejąca (2)

19:00 Naukowy zawrót głowy (7) - serial dokumentalny (USA,2010)

19:30 Tajniki techniki (5)

20:00 Premiera: Wybuch kontrolowany: Biurowiec w Kentucky

21:00 Premiera: Odpaleni: Wentylatorem do celu

22:00 Jak to jest zrobione?: Plastry na odciski/Krajalnice/Ostrygi/Wiatrowskazy

22:30 Jak to jest zrobione?: Meloniki i cylindry/Ogrzewanie słoneczne/Drożdżówki/Kolumny elektrostatyczne

23:00 Jak to jest zrobione?: Płyty winylowe/Silniki parowe/Patelnie teflonowe

23:30 Jak to jest zrobione? (1)

00:00 Mroczna strona nauki: Seksowny agent, przeszczepy głów i bomba wodorowa

01:00 Wybuch kontrolowany: Biurowiec w Kentucky

02:00 Odpaleni: Wentylatorem do celu

03:00 Jak to jest zrobione?: Plastry na odciski/Krajalnice/Ostrygi/Wiatrowskazy

03:25 Jak to jest zrobione?: Meloniki i cylindry/Ogrzewanie słoneczne/Drożdżówki/Kolumny elektrostatyczne

03:50 Jak to jest zrobione?: Płyty winylowe/Silniki parowe/Patelnie teflonowe

04:15 Jak to jest zrobione? (1)

04:40 Mroczna strona nauki: Seksowny agent, przeszczepy głów i bomba wodorowa

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy/Kopalnie/Piłka nożna przyszłości 

Animal Planet (do 01.02.2015)
06:00 Łowca z dziczy: Koszmar nad stawem kłusowników 

06:30 Łowca z dziczy: Bestia z Bayou 

07:00 Szalone safari: Godzina szczytu

07:30 Szalone safari: Duma Afryki

08:00 Zabójcze zwierzęta: Alaska

08:30 Zabójcze zwierzęta: Arizona

09:00 Zabójcze zwierzęta: Luizjana

09:30 Zabójcze zwierzęta: Bahamy

10:00 Kłopotliwe zwierzaki: Mali domowi wandale

11:00 Wyjątkowe psy: Ruch to zdrowie - część 1.

11:30 Wyjątkowe psy: Uzdrawiające psy - część 1.

12:00 Kot z piekła rodem: Kocie walki

13:00 Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina

14:00 Na tropie Wielkiej Stopy: Podglądanie Wielkiej Stopy

15:00 Dzikie życie w Shamwari (5)

15:30 Dzikie życie w Shamwari (6)

16:00 Życie: Wyzwania życia (1/10)

17:00 Tropem tygrysa (1)

18:00 Najdziksze wyspy: Japonia

19:00 Zabójcze zwierzęta: Alaska

19:30 Zabójcze zwierzęta: Arizona

20:00 Zabójcze zwierzęta: Luizjana

20:30 Zabójcze zwierzęta: Bahamy

21:00 Największe i najgroźniejsze: Anakondy

22:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nowy początek

23:00 Policja dla zwierząt w Houston: Czyn nadobowiązkowy

00:00 Na posterunku (3)

01:00 Zabójcze zwierzęta: Alaska

01:30 Zabójcze zwierzęta: Arizona

02:00 Zabójcze zwierzęta: Luizjana

02:30 Zabójcze zwierzęta: Bahamy

03:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nowy początek

03:50 Policja dla zwierząt w Houston: Czyn nadobowiązkowy

04:40 Na posterunku (3)

05:30 Małpie życie (4) 

BBC Cbeebies
06:00 Baby Jake 2 (2) 

06:10 Przygody Rozi 2 (4)

06:25 Charlie i Lola 3 (20)

06:40 ZingZillas 2 (44) - program dla dzieci

06:50 Śmichy-chichy (8)

07:00 Brzęcz, jak wiesz (44) - program dla dzieci

07:05 Duży i Mały 3 (21) - serial dla dzieci

07:20 Wesoła farma 2 (1)

07:30 Supercyfry: Kłopoty z Zerem (1)

07:45 Kwizerr 2 (12) - teleturniej

08:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (22) - program dla dzieci

08:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

08:50 Ogródek Pana Warzywko (16) - serial dla dzieci

09:10 ZingZillas 2 (49) - program dla dzieci

09:25 Charlie i Lola 3 (20)

09:35 Kieszonkowy dziadek 2 (26) - program dla dzieci

09:50 Kieszonkowy dziadek (1) - program dla dzieci

10:00 Teletubisie 10 (24) - serial dla dzieci

10:25 Waybuloo (105) - serial animowany

10:45 Przygody Rozi 2 (17) - serial animowany

11:00 Przygody Rozi 2 (18) - serial animowany

11:10 Potrafię gotować 2 (11) - program dla dzieci

11:25 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała (8) - program dla dzieci

11:45 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała (9) - program dla dzieci

12:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (23) - program dla dzieci

12:30 Kucharz duży, kucharz mały 3 (24) - program dla dzieci

12:40 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (11) - serial dla dzieci

13:00 Pan Robótka (7) - program dla dzieci

13:20 To jest żart (21) - program dla dzieci

13:35 To jest żart (22) - program dla dzieci

13:50 ZingZillas 2 (24) - program dla dzieci

14:05 ZingZillas 2 (25) - program dla dzieci

14:15 Baby Jake (10)

14:30 Baby Jake (11)

14:40 Kucharz duży, kucharz mały 3 (23) - program dla dzieci

15:00 Potrafię gotować 2 (13) - program dla dzieci

15:15 Potrafię gotować 2 (14) - program dla dzieci

15:35 Andy i zwierzęta świata (38) - program dla dzieci

15:50 Kwizerr 2 (12) - teleturniej

16:15 Kucharz duży, kucharz mały 3 (22) - program dla dzieci

16:35 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

16:55 Ogródek Pana Warzywko (16) - serial dla dzieci

17:15 ZingZillas 2 (49) - program dla dzieci

17:30 Charlie i Lola 3 (20)

17:40 Kieszonkowy dziadek 2 (26) - program dla dzieci

17:55 Kieszonkowy dziadek (1) - program dla dzieci

18:05 ZingZillas: ZingBop (2) - program dla dzieci

18:15 Potrafię gotować 2 (11) - program dla dzieci

18:30 Przygody Rozi 2 (17) - serial animowany

18:45 Przygody Rozi 2 (18) - serial animowany

18:55 Pajączek Woolly i mała Tig (13) - serial dla dzieci

19:05 Teletubisie 10 (24) - serial dla dzieci

19:30 Świnka Wibbly (5)

19:40 Waybuloo (105) - serial animowany

20:00 Dobranocny ogród 2 (16)

20:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (19) - serial dla dzieci

20:50 Ogródek Pana Warzywko (20) - serial dla dzieci

21:10 ZingZillas 2 (40) - program dla dzieci

21:25 Charlie i Lola 3: Chciałabym umieć to i jeszcze tamto (24)

21:35 Kieszonkowy dziadek 3 (8) - program dla dzieci

21:50 Kieszonkowy dziadek 3 (9) - program dla dzieci

22:00 Teletubisie 10 (20) - serial dla dzieci

22:25 Waybuloo (101) - serial animowany

22:45 Przygody Rozi 2 (9) - serial animowany

23:00 Przygody Rozi 2 (10) - serial animowany

23:10 Potrafię gotować 2 (7) - program dla dzieci

23:25 ZingZillas: ZingBop (8) - program dla dzieci

23:30 Supercyfry: Kłopoty z Zerem (1)

23:45 Kwizerr 2 (12) - teleturniej

00:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (22) - program dla dzieci

00:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

00:50 Ogródek Pana Warzywko (16) - serial dla dzieci

01:10 ZingZillas 2 (49) - program dla dzieci

01:25 Charlie i Lola 3 (20)

01:40 Kieszonkowy dziadek 2 (26) - program dla dzieci

01:50 Kieszonkowy dziadek (1) - program dla dzieci

02:00 Teletubisie 10 (24) - serial dla dzieci

02:25 Waybuloo (105) - serial animowany

02:45 Przygody Rozi 2 (17) - serial animowany

03:00 Przygody Rozi 2 (18) - serial animowany

03:10 Potrafię gotować 2 (11) - program dla dzieci

03:25 Supercyfry: Jeszcze raz! (5)

03:40 Kwizerr (1) - teleturniej

04:05 Kucharz duży, kucharz mały 3 (4) - program dla dzieci

04:25 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (19) - serial dla dzieci

04:45 Kieszonkowy dziadek 3 (9) - program dla dzieci

05:00 Waybuloo (76) - serial animowany

05:20 Pajączek Woolly i mała Tig (1) - serial dla dzieci

05:30 Fimbusie (53) - program dla dzieci

05:50 Małe duże koty (4) - program dla dzieci 

Polsat Jim Jam
06:05 Małpka wie - nauczy cię (6) 

06:15 Barney i przyjaciele (706)

06:45 Roztańczona Angelina (6)

07:00 Bolek i Lolek

07:10 Bolek i Lolek na wakacjach

07:20 Mały miś (2)

07:50 Reksio

08:00 Porwanie Baltazara Gąbki (7)

08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (11)

08:40 Miś Kudłatek (2)

08:50 Podróże kapitana Klipera (5)

09:00 The Jarmies (6)

09:15 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (6)

09:40 Farma Benjamina (6)

09:45 Dzieciaki-zwierzaki (6) - serial przyrodniczy dla dzieci

10:00 Bob Budowniczy (1)

10:30 Bob Budowniczy: Jak Bob został budowniczym

11:15 Małe planety (6)

11:20 Pingu

11:25 Małe planety (37)

11:30 Małpka wie - nauczy cię (6)

11:40 Barney i przyjaciele (716)

12:10 Puchaty ogród (72)

12:17 Puchaty ogród (73)

12:25 Wielka dżungla (6)

12:40 Mio i Mao (11)

12:45 Mio i Mao (12)

12:50 The Jarmies (6)

13:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (6)

13:30 Bolek i Lolek na wakacjach

13:40 Bolek i Lolek na wakacjach

13:50 Timothy: Timothy idzie do szkoły (11)

14:20 Reksio

14:30 Porwanie Baltazara Gąbki (7)

14:40 Stepujący koń Marvin (9)

15:10 Pampalini, łowca zwierząt (5)

15:20 Przygody Myszki (5)

15:30 Roztańczona Angelina (6)

15:45 Małpka wie - nauczy cię (6)

15:55 Barney i przyjaciele (706)

16:25 Pingu (6)

16:30 Małe planety (6)

16:35 Pingu

16:40 Małe planety (37)

16:45 Igloo-Gloo (6)

17:00 Bob Budowniczy (1)

17:30 Bob Budowniczy: Jak Bob został budowniczym

18:10 Świnka Chudzinka (6)

18:20 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (6)

18:45 Reksio

18:55 Bolek i Lolek na wakacjach

19:05 Bolek i Lolek na wakacjach

19:15 Podróże z Aleksandrem i Emilią (12)

19:45 Miś Kudłatek (2)

19:55 Porwanie Baltazara Gąbki (7)

20:05 Mały miś (3)

20:35 Podróże kapitana Klipera (5)

20:45 Roztańczona Angelina (6)

21:00 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (6)

21:25 The Jarmies (6)

21:40 Pingu (6)

21:45 Małe planety (6)

21:50 Pingu

21:55 Małe planety (37)

22:00 Bob Budowniczy (10)

22:10 Strażak Sam (45)

22:20 Tomek i przyjaciele (123)

22:27 Tomek i przyjaciele (124)

22:35 Dougie w przebraniu (6)

22:45 Świnka Chudzinka (19)

22:55 Krówka Connie (84)

23:05 Tork (6)

23:15 Farma Benjamina (6)

23:20 Dzieciaki-zwierzaki (6) - serial przyrodniczy dla dzieci

23:35 A może nad morze? (6)

23:40 Wobbly Land (17)

23:45 Wobbly Land (6)

23:50 Barney i przyjaciele (706)

00:15 Małpka wie - nauczy cię (6)

00:25 Kacper (11)

00:35 Kacper (12)

00:45 Gazoon (11)

00:50 Gazoon (12)

00:55 Igloo-Gloo (6)

01:10 Puchaty ogród (72)

01:17 Puchaty ogród (73)

01:25 Wielka dżungla (6)

01:40 Mio i Mao (11)

01:45 Mio i Mao (12)

01:50 Oswald (6)

02:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (6)

02:30 The Jarmies (6)

02:45 Bob Budowniczy (6)

02:55 Strażak Sam (6)

03:05 Tomek i przyjaciele (63)

03:12 Tomek i przyjaciele (64)

03:20 Roztańczona Angelina (6)

03:35 Pingu (6)

03:40 Małe planety (6)

03:45 Pingu

03:50 Małe planety (37)

03:55 Oswald (6)

04:10 Wobbly Land (6)

04:15 Igloo-Gloo (6)

04:30 Bob Budowniczy (7)

04:40 Strażak Sam (7)

04:50 Tomek i przyjaciele (65)

04:57 Tomek i przyjaciele (66)

05:05 Pingu (7)

05:10 Małe planety (7)

05:15 Pingu

05:20 Małe planety (38)

05:25 Farma Benjamina (7)

05:30 Dzieciaki-zwierzaki (7) - serial przyrodniczy dla dzieci

05:45 A może nad morze? (7)

05:50 Tu i Tam (7) - serial dokumentalny 

Disney Channel
06:00 Przygody Timmy'ego 

06:15 Jungle Cubs

06:40 Teacher's Pet

07:05 Gumisie

07:30 Czarodzieje z Waverly Place

07:55 Nadzdolni

08:20 Do dzwonka Cafe

08:35 Taniec rządzi! 2

09:00 Blog na cztery łapy

09:30 Austin i Ally

10:00 Powodzenia, Charlie! 3

10:30 Jessie 2

11:00 High School Musical 3: Ostatnia klasa - film muzyczny (USA,2008)

12:40 W.I.T.C.H.

13:05 Czarodzieje z Waverly Place

13:30 Czarodzieje z Waverly Place

14:00 Blog na cztery łapy

14:25 Nadzdolni

14:55 Jessie

15:25 Taniec rządzi! 2

15:50 Taniec rządzi! 2

16:15 Taniec rządzi! 2

16:45 Taniec rządzi

17:10 Jessie

17:35 Blog na cztery łapy

18:00 Teacher's Pet

19:15 Wkręty z górnej półki

19:30 Austin i Ally

19:55 W.I.T.C.H.

20:20 Blog na cztery łapy

20:45 Powodzenia, Charlie! 3

21:10 Nadzdolni

21:35 Jessie

22:00 Taniec rządzi! 2

22:25 Czarodzieje z Waverly Place

22:50 Hannah Montana Forever

23:15 H2O - wystarczy kropla wody

23:40 Nie ma to jak hotel

00:05 Kim Kolwiek

00:30 Szczypta magii

00:55 Wymiennicy

01:20 Stitch

01:45 Kim Kolwiek

02:10 Szczypta magii

02:35 Wymiennicy

03:00 Stitch

03:25 Kim Kolwiek

03:50 Szczypta magii

04:15 Wymiennicy

04:40 Stitch

05:05 Kim Kolwiek

05:30 Szczypta magii 

Disney XD
06:00 Pokémon: Rival Destinies 

06:25 Przygody Timmy'ego

06:50 Lękosław Wiewiórka

07:15 Fineasz i Ferb

07:40 Fineasz i Ferb

08:05 Crash & Bernstein

08:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja

08:55 Z kopyta

09:20 Max Steel

09:45 Slugterra

10:10 Szczury laboratoryjne

10:35 Para królów 3

11:00 Dude, That's My Ghost!

11:25 Mr Young 2

11:50 Fineasz i Ferb

12:05 Wodogrzmoty Małe

12:30 Rogate ranczo - film animowany (USA,2004)

13:55 Lękosław Wiewiórka

14:20 Slugterra

14:45 Max Steel

15:10 Fineasz i Ferb

15:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja

16:05 Dude, That's My Ghost!

16:30 Crash & Bernstein

17:00 Szczury laboratoryjne

17:25 Fineasz i Ferb

17:50 Wodogrzmoty Małe

18:20 Z kopyta

18:45 Fineasz i Ferb

18:55 Fineasz i Ferb

19:10 Fineasz i Ferb

19:20 Fineasz i Ferb

19:40 Fineasz i Ferb

19:50 Fineasz i Ferb

20:05 Fineasz i Ferb

20:30 Zjazd rodziny Addamsów - komedia (USA,1998)

22:05 Lękosław Wiewiórka

22:20 Para królów

22:45 Kick strach się bać

23:10 Zeke i Luther 3

23:35 Pokémon: Rival Destinies

00:00 Zakończenie programu 

Nickelodeon
06:00 Olivia (5) 

06:10 Dora mała podróżniczka 5 (16)

06:35 Dalej, Diego! 2 (7)

07:05 Ni Hao Kai Lan (1)

07:25 Dora poznaje świat 6 (1)

07:50 Dora poznaje świat 6 (2)

08:15 Umizoomi 3 (8)

08:45 Klub Winx 4 (1)

09:10 Wróżkowie chrzestni 7 (8)

09:30 Turbo Dudley - psi agent 2 (1)

09:55 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości (4)

10:20 Wojownicze żółwie ninja (10)

10:45 Pingwiny z Madagaskaru 3 (11)

11:05 SpongeBob Kanciastoporty (11)

11:30 SpongeBob Kanciastoporty 5 (4)

11:40 Fred: the Show (1)

11:50 Fred: the Show (2)

12:00 Fred: the Show (3)

12:10 Fred: the Show (4)

12:20 Fred: the Show (5)

12:30 Fred: the Show (6)

12:45 Fred: the Show (7)

12:55 Fred: the Show (8)

13:05 Fred: the Show (9)

13:15 Fred: the Show (10)

13:30 Fred: the Show (11)

13:40 Fred: the Show (12)

13:50 Fred: the Show (13)

14:00 Fred: the Show (14)

14:15 Fred: the Show (15)

14:25 Fred: the Show (16)

14:35 Fred: the Show (17)

14:50 Fred: the Show (18)

15:00 Fred: the Show (19)

15:10 Fred: the Show (20)

15:25 Fred: the Show (21)

15:35 Fred: the Show (22)

15:50 Fred: the Show (23)

16:00 Fred: the Show (24)

16:15 Fred: the Show (1)

16:25 Fred: the Show (2)

16:35 Fred: the Show (3)

16:45 Drake i Josh 2 (8)

17:10 Brygada 2 (5)

17:35 Power Rangers - Samurai 19 (18)

18:00 Pingwiny z Madagaskaru (5)

18:25 Wojownicze żółwie ninja (11)

18:50 SpongeBob Kanciastoporty 5 (20)

19:15 iCarly 2 (4)

19:40 Victoria znaczy zwycięstwo 2 (12)

20:10 Big Time Rush 2 (6)

20:30 Drake i Josh 3 (5)

20:55 SpongeBob Kanciastoporty 2 (2)

21:20 Pingwiny z Madagaskaru 3 (2)

21:45 Cheeese (49) - program dla młodzieży

21:55 Cheeese (50) - program dla młodzieży

22:10 Jimmy Neutron: mały geniusz 2 (11)

22:30 Planeta Sheena (10)

22:55 Danny Phantom (5)

23:15 SpongeBob Kanciastoporty 7 (6)

23:45 Rodzina zastępcza

00:05 Rodzina zastępcza

00:25 Rodzina zastępcza

00:50 Rodzina zastępcza

01:15 Rodzina zastępcza

02:00 Rodzina zastępcza

02:45 Rodzina zastępcza

03:25 Rodzina zastępcza

04:10 Rodzina zastępcza

04:50 Rodzina zastępcza 

Cartoon Network
06:00 Laboratorium Dextera 

06:15 Atomówki

06:30 Eliot Kid

07:00 Looney Tunes Show

07:25 Niesamowity świat Gumballa

07:50 Ben 10: Ultimate Alien

08:15 Zwyczajny serial

08:40 Johnny Test

08:55 Angelo rządzi

09:05 Uwolnić orkę - film familijny (USA,Francja,1993)

10:55 Tom i Jerry

11:00 Redakai: W poszukiwaniu Kairu

11:25 Batman: Odważni i bezwzględni

11:50 Ed, Edd i Eddy

12:15 Pora na przygodę

12:40 Ben 10

13:05 Garfield Show

13:30 Beyblade: Metal Masters

13:55 Generator Rex

14:20 Zielona Latarnia

14:45 Johnny Test

15:10 Scooby-Doo i Brygada Detektywów

15:35 Looney Tunes Show

16:00 Niesamowity świat Gumballa

16:25 Ben 10: Omniverse

16:50 Jeźdźcy smoków

17:15 Pora na przygodę

17:40 Garfield Show

18:05 Tom i Jerry

18:10 Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie - komedia (USA,2004)

19:50 Zwyczajny serial

20:02 Zwyczajny serial

20:15 Tom i Jerry

20:20 Liga Młodych

20:45 Krowa i kurczak

21:00 Hero 108

21:25 Garfield Show

21:50 Eliot Kid

22:15 Robotboy

22:40 Bliźniaki Cramp

23:05 Hero 108

23:30 Garfield Show

23:55 Eliot Kid

00:20 Robotboy

00:45 Bliźniaki Cramp

01:10 Hero 108

01:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

02:00 Eliot Kid

02:15 Bliźniaki Cramp

02:40 Robotboy

03:00 Eliot Kid

03:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

04:00 Pora na przygodę

04:25 Bliźniaki Cramp

04:50 Ben 10: Ultimate Alien

05:15 Hero 108

05:40 Niesamowity świat Gumballa 

Europsporthd
08:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy 

09:00 Kolarstwo: Tour des Flandres - kolarstwo

10:30 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati

11:45 Wyścigi samochodowe: Dempsey Races Le Mans - wyścigi samochodowe

12:00 Wyścigi samochodowe: Auto GP - wyścig w Marrakeszu

13:00 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Monzie

14:00 Kolarstwo: Tour des Flandres - kolarstwo

15:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati

15:45 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 6. etap: Onati - Onati - jazda indywidualna na czas

17:30 Kolarstwo: Tour des Flandres - kolarstwo

18:30 Watts

19:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

20:00 Sporty walki: Turniej Superkombat - sporty walki

21:00 Sporty walki: Turniej Superkombat - sporty walki

00:00 Rajdy terenowe: Abu Dhabi Challenge - rajdy

00:15 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 6. etap: Onati - Onati - jazda indywidualna na czas

01:45 Rajdy terenowe: Abu Dhabi Challenge - rajdy

02:00 Zakończenie programu 

Eurosport 2 HD (obecne logo stacji)
07:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 5. etap: Bera - Onati 

08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf

09:30 Watts

10:30 Futbol australijski: Australian Football League - mecz: Port Adelajda - GWS Giants

13:30 Piłka nożna: Liga japońska - mecz: Urawa Reds Diamonds - Jubilo Iwata

15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - wstęp do meczu

15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium

17:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - piłka nożna/futsal

18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: HSV Hamburg - SC Freiburg

20:30 Breaking Weapon Freestyle - magazyn sportowy

21:30 Breaking Weapon Freestyle - magazyn sportowy

22:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

23:00 Watts

00:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 6. etap: Onati - Onati - jazda indywidualna na czas

01:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium

03:00 Sporty walki: Turniej Superkombat - sporty walki

05:00 Karambol: AGIPI Masters - mecz finałowy 

TVP Sport (do 12.01.2014)
08:45 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz ćwierćfinałowy 

10:15 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz ćwierćfinałowy

11:45 Wygraj z kontuzją - magazyn

12:15 Pełnosprawni - magazyn

12:46 Filmy na podium: Mąż swojej żony - komedia (Polska,1960)

14:20 Filmy na podium - epilog

14:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek

17:00 Wielkie chwile polskiego futbolu (9-ost.) - magazyn piłkarski

18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów ćwierćfinałowych

18:25 Oko w oko z Królem Futbolu

18:30 Zwarcie - program publicystyczny

19:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz półfinałowy

21:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz półfinałowy

22:50 GOL T-Mobile Ekstraklasa

23:00 Sportowy wieczór

23:20 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Malaga CF - Borussia Dortmund

01:15 Z archiwum TVP

01:20 Zakończenie programu 

Polsat Play
06:00 Wstawaj! Gramy! 

07:00 Wyprawa na karpie z Karelem Niklem

07:50 Wędkarskie przygody Johna Wilsona: Wędkarskie Safari (4)

08:20 Na ryby (19)

08:50 Fishing Australia (20)

09:20 Czesi na rybach (5)

10:00 Taaaka ryba (107)

10:30 Zjedz Rosję (1) - magazyn

11:00 Słynne operacje II wojny światowej (1)

12:00 Niewyjaśnione zagadki II wojny światowej (7)

12:30 Wilczy szaniec - główna kwatera Hitlera - film dokumentalny (Polska,2006)

13:30 Skarby III Rzeszy (11)

14:00 Tajna wojna (10)

15:00 Najbardziej wstrząsające (5)

16:00 Sportowe kraksy (7)

17:00 Policyjne taśmy (6)

17:30 Najgłupsi przestępcy (5)

18:00 Takie rzeczy tylko w Rosji (1)

18:30 Szerokiej drogi (1)

19:00 Najbardziej szokujące (4)

20:00 Śmierć na 1000 sposobów (1)

20:30 Chwile grozy (6)

21:30 Seksualna rewolucja (1)

22:00 2Rude4UTube (1)

22:30 Miasta grzechu (11)

23:00 Seks według nowoczesnej dziewczyny (7) - magazyn erotyczny

23:45 Drużyna marzeń - film erotyczny (Francja,2010)

01:15 Instytut rosyjski (2) - serial erotyczny

02:45 Kama Sutra (14) - program rozrywkowy

03:40 Autonomia (54) - magazyn motoryzacyjny

04:40 Kama Sutra (10) - program rozrywkowy

05:30 Taaaka ryba (46) - magazyn wędkarski 

Polsat Sport News
06:45 Sportowe podsumowanie dnia 

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

09:00 Sport Flash

09:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

10:00 Sport Flash

10:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

11:00 Sport Flash

11:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP

12:00 Sport Flash

12:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto3

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

15:00 Sport Flash

15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto2

16:00 Sport Flash

16:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

17:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

18:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

19:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

20:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

20:45 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Willem II Tilburg - PSV Eindhoven

23:00 Sport Flash

23:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto3

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto2

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu 

Orange Sport
06:10 Wayne Rooney - 10 lat w Premier League 

07:00 Sport raport 24

08:00 Sport raport 24

09:00 Sport raport

09:10 Boks: Gala w Hamburgu - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Rick Godding

10:00 Info weekend

11:00 Sport raport

11:10 Sporty walki: TNA Impact Wrestling (779) - sporty walki

13:00 Sport raport

13:15 Fight raport (28)

13:45 Znani, niezapomniani: Jerzy Podbrożny i Grzegorz Piechna

14:00 Sport raport

14:15 Janusz Pindera zaprasza (40)

16:00 Sport raport

16:10 Boks: Gala w Hamburgu - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Rick Godding

17:00 Sport raport

17:15 Piłka nożna: 1. liga polska

17:25 Piłka nożna: 1. liga polska - mecz: Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia

19:30 Sport raport

19:45 UFC on Fuel 9 w Sztokholmie

20:00 Boks: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

23:00 Sport raport 24

00:00 Boks: Gala w Hamburgu - waga półśrednia: Rafał Jackiewicz - Rick Godding

01:00 PRIDE (7)

02:00 Piłka nożna: 1. liga polska - mecz: Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia

03:30 Orange Sport dokument: 9,79 sekundy

04:45 Orange Sport dokument: Filozofia Érica Cantony

05:00 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (3) - serial dokumentalny 

05:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (4) - serial dokumentalny 

300px-SportKlub
05:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan 

06:30 Żeglarstwo: 34. Puchar Ameryki (73) 

07:00 Żużel

09:00 Dart: Mistrzostwa Świata (12) - rzutki

10:00 TeleMarketing

11:00 Studio Moderna

12:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

14:00 Poker: Poker After Dark (9)

15:00 Judo: Grand Prix w Samsun - 2. dzień

18:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Standard Liege - Anderlecht Bruksela

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Caja Laboral - Blancos de Rueda Valladolid

22:00 K.O. TV Classics (42) - magazyn bokserski

23:00 Dart: Mistrzostwa Świata (13) - rzutki

00:00 Teleshop

01:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Standard Liege - Anderlecht Bruksela

03:00 Magazyn ligi argentyńskiej - magazyn piłkarski

04:00 Dart: Mistrzostwa Świata (13) - rzutki 

Fight Club
05:00 King of the Cage: Cage Quest (6) - magazyn sportów walki 

06:00 WCK Full Rules Muay Thai (14) - magazyn sportów walki

07:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

09:00 Boks: Gala z 1990 roku z Londynu - waga średnia: Chris Eubank - Reginaldo Dos Santos

10:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

12:00 WCK Full Rules Muay Thai (14) - magazyn sportów walki

13:00 Studio Moderna

13:30 Sporty walki: Wenglorz Fight Cup

15:00 Boks: Gala w Nowym Jorku - waga junior średnia: Demetrius Andrade - Freddy Hernandez

17:00 Judo: Grand Prix w Samsun - 1. dzień

20:00 WCK Full Rules Muay Thai (14) - magazyn sportów walki

21:00 King of the Cage: Cage Quest (9) - magazyn sportów walki

22:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

00:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

02:00 King of the Cage: Cage Quest (9) - magazyn sportów walki

03:00 Boks: Gala z 1990 roku z Londynu - waga średnia: Chris Eubank - Reginaldo Dos Santos

04:00 King of the Cage: Cage Quest (6) - magazyn sportów walki 

BBC Lifestyle
06:00 Nie mówcie pannie młodej 4 (1) - program rozrywkowy 

07:05 Kuchnia Ching (5)

07:35 Kucharz doskonały (5)

08:05 Kucharz doskonały (6)

08:40 Kolacja dla dwojga (14) - program rozrywkowy

09:40 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (13)

10:15 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (14)

11:20 Nigellissima (1)

11:55 Ku... jak kucharz 2 (2)

12:55 Ku... jak kucharz 2 (3)

13:55 10 lat mniej - Nowa Zelandia: Pary (6)

14:55 Puszyści kontra szczupli 3 (9)

15:55 Gok Wan i nastolatki: Naga prawda (3)

16:55 Kucharz doskonały (5)

17:30 Kucharz doskonały (6)

18:00 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (13)

18:30 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (14)

19:30 Nigellissima (1)

20:00 Kolacja dla dwojga (14) - program rozrywkowy

21:00 Puszyści kontra szczupli 3 (9)

22:00 10 lat mniej - Nowa Zelandia: Pary (6)

23:00 Nie mówcie pannie młodej 4 (1) - program rozrywkowy

00:05 Kucharz doskonały (5)

00:40 Kucharz doskonały (6)

01:10 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (13)

01:45 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (14)

02:35 Kuchnia Ching (15)

03:00 Nigellissima (1)

03:30 Królewskie menu (33) - reality show

03:55 Królewskie menu (34) - reality show

04:20 Kolacja z wrogiem (13) - magazyn kulinarny

05:05 Nie mówcie pannie młodej 4 (1) - program rozrywkowy 

Polsat Cafe
06:00 Grunt to rodzinka: Renata Beger 

07:00 Medyczne osobliwości - program medyczny

08:00 Zdrowie na widelcu (16) - magazyn poradnikowy

08:30 Salonowe rewolucje (4) - magazyn

09:00 100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety (16) - program rozrywkowy

09:30 Zrozumieć kobietę: Monika Pyrek (26)

10:00 Gruba przesada (8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

11:00 Sexy mama - bo zdrowie jest najważniejsze (56)

11:30 Fabryka urody (59) - magazyn poradnikowy

12:00 Czysta chata (4) - magazyn poradnikowy

13:00 Jaka ona jest?: Natasza Urbańska (30)

13:30 Jem i chudnę - magazyn lifestylowy

14:00 Historie miłosne (4) - cykl reportaży

14:30 Fotorodzinka (4) - magazyn

15:00 Miłość, żądze i... (9) - serial dokumentalny

16:00 Z tyłu sceny: Małgorzata Rozenek (46)

16:30 Zoom na miasto - magazyn lifestylowy

17:00 Brygada XXL (3) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

18:00 Połowa nieba (4) - serial dokumentalny (USA,2012)

19:00 Najgorętsze notowania Hollywood (6) - serial dokumentalny

19:30 Rozpieszczona córeczka tatusia - serial dokumentalny (USA,2004)

20:00 Film dokumentalny

21:00 Gwiazdy na dywaniku - program rozrywkowy

21:30 Aleja sław - magazyn

22:00 Sekrety Hollywood (2) - kulisy fabryki snów

23:00 Dobrenocki: Bujne życie singli (80) - magazyn poradnikowy

23:30 100 rzeczy, które irytują Twojego faceta (4) - program rozrywkowy

00:00 Mój seksrobot - film erotyczny (Wielka Brytania,2010)

01:00 Dziewczyny i ich dziewczyny (14)

02:00 Zdrady - serial dokumentalny (USA,2008)

03:00 Pierwsza 10 Hollywood (15) - program rozrywkowy

03:30 Jaka ona jest?: Wonna I De Jong (26)

04:00 Północ - Południe (2) 

TLC
06:00 Mała piękność: Konkurs Island of Dreams - serial dokumentalny (USA,2012) 

07:00 Salon sukni ślubnych: Prosto z bajki

07:30 Salon sukni ślubnych: Panny młode i ich wybory

08:00 Zwycięska kolekcja (1)

09:30 Buddy Valastro gotuje (3)

10:00 Słodki biznes (21)

10:30 Słodki biznes (22)

11:00 Polski turniej wypieków (2) - program rozrywkowy

12:00 Mega-sknery: Jeff

12:30 Mega-sknery: Roy i Ben

13:00 Owładnięci obsesją: Dom lalek i lata 50.

13:30 Owładnięci obsesją: Dom kotów i Gabinet Owalny

14:00 Masterchef: Gordon Ramsay (1)

15:00 Masterchef: Gordon Ramsay (2)

16:00 Masterchef: Gordon Ramsay (3)

17:00 Masterchef: Gordon Ramsay (12)

18:00 Zbuntowani amisze: Ostatnie dni

19:00 Premiera: Historie wielkiej wagi: Historia Ashley

20:00 Izba przyjęć (8)

21:00 Premiera: Szpital w Sydney (9)

21:30 Premiera: Szpital w Sydney (10)

22:00 Premiera: Opętane przedmioty: Duchy z czasów wojny

23:00 Nierozłączne: szesnastolatki - film dokumentalny

00:00 Niebezpieczny seks (3)

01:00 Zbuntowani amisze: Sen czy jawa?

02:00 Premiera: Porodówka (14)

03:00 Szpital w Sydney (9)

03:25 Szpital w Sydney (10)

03:50 Opętane przedmioty: Duchy z czasów wojny

04:40 Nierozłączne: szesnastolatki - film dokumentalny

05:30 Salon sukni ślubnych: Dziewczęce marzenia 

Polsatc&in
06:00 Śledztwo z jasnowidzem 6 (1) 

06:30 Śledztwo z jasnowidzem 6 (2)

07:00 Śledztwo z jasnowidzem 2 (1)

07:30 Śledztwo z jasnowidzem 2 (2)

08:00 Historie kryminalne 3 (10)

09:00 Zaginieni z Beth Holloway (1)

10:00 Zaginieni z Beth Holloway (2)

11:00 Zaginieni z Beth Holloway (4)

12:00 Zaginieni z Beth Holloway (5)

13:00 Zaginieni z Beth Holloway (6)

14:00 Zaginieni z Beth Holloway (7)

15:00 Zaginieni z Beth Holloway (8)

16:00 Zaginieni z Beth Holloway (9)

17:00 Zaginieni z Beth Holloway (10)

18:00 Zaginieni z Beth Holloway (1)

19:00 Dowody zbrodni (69)

20:00 Przerażeni nie na żarty 3 (12)

21:00 Historie kryminalne 2 (8)

22:00 Charles Whitman (1) - film dokumentalny

23:00 Urodzeni, by zabijać 3 (5)

00:00 Jerome Brudos - film dokumentalny

01:00 Charles Whitman (1) - film dokumentalny

02:00 Urodzeni, by zabijać 3 (5)

03:00 Jerome Brudos - film dokumentalny

04:00 Historie kryminalne 2 (8)

05:00 Zbrodnia w centrum uwagi (56) 

240px-VIVA 2011 logo.svg
06:00 100% Viva - pasmo muzyczne 

06:55 Powerlista - teledyski

10:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

10:50 100% Viva - pasmo muzyczne

12:10 Poland Top 50 - teledyski

16:10 In & Out 2012 (3) - program lifestylowy

16:45 PL Top 10 - lista polskich przebojów

17:10 Excused: 4.0 Student of Love (9)

17:35 Excused: Houston, We Have a Hook-Up (10)

18:00 Excused: Hurray for Harut (11)

18:20 Polska stówa (1) - 100 najpopularniejszych teledysków

18:55 Operacja: Stylówa 2 (12) - program reality

19:25 Operacja: Stylówa 3 (1) - program reality

20:05 Nieustraszeni 2: Helicopter Fire Drill; Eat Rectum; Ledge Walk (5)

21:00 Nieustraszeni 2: Boat Jump; Swimming with the Fishes; Flag Snag (6)

22:05 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

22:30 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

23:00 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

23:30 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

00:00 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

00:35 100% Viva - pasmo muzyczne 

Indeks
06:00 Starter MTV - poranna play-lista 

07:20 Operacja: Stylówa PL (6) - program reality

07:55 Operacja: Stylówa PL (7) - program reality

08:30 Brzydkie Kaczątka International: Gaya (1)

09:30 Operacja: Stylówa PL - program reality

10:10 Operacja: Stylówa PL - program reality

10:50 Operacja: Stylówa PL - program reality

11:25 Operacja: Stylówa PL - program reality

12:05 Catfish: The TV Show: Joe & Kari Ann (7)

13:00 Beyoncé Weekend

14:00 Engaged & Underage: Lauren and David (1)

14:30 Niskozatrudnieni: The Roommate (3)

15:25 Niskozatrudnieni: The Days of Yore (4)

16:15 Niskozatrudnieni: The Trivial Pursuit (5)

17:05 Niskozatrudnieni: The Tasting (6)

18:00 Państwo bardzo młodzi: Matt and Missy/Jose and Raphaella (3)

19:00 Państwo bardzo młodzi: Janill and Vlad/Chris and Aubree (4)

20:00 The Inbetweeners: Fire! (9)

20:25 The Inbetweeners: Reading Gives You Wings (10)

21:00 Niskozatrudnieni: The Kids (10)

21:55 Ekipa z New Jersey 5: Toxic Shots Syndrome (3)

22:55 Ekipa z New Jersey 5: Blues, Balls & Brawls (4)

23:50 Ekipa z Newcastle (5) - reality show

00:50 Ekipa z Newcastle (6) - reality show

01:45 Ekipa z Newcastle: Reunion (7) - reality show

02:30 Ekipa z Newcastle: Najlepsze fragmenty Ekipy z Newcastle (8) - reality show

03:25 Don't Kill The Music - nocna play-lista 

Eska TV
08:00 Hity na czasie 

09:00 School lista

10:00 Dance Chart

12:00 ESKA TV News

13:00 Co się słucha

14:00 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

17:00 Hity Non Stop

18:00 Fejslista

19:00 Kamera! Akcja! Gwiazdy!

20:00 Rap Time

21:00 ImprESKA

01:00 Polska noc 

Rbl.tv
06:00 Polisz rajd 

10:00 Deezer chart 

11:00 Depeche Mode weekend

13:00 Sok z buraków

14:00 Pyta.pl

15:00 Spikani

16:00 Reaktor

17:00 Fejs czart

18:00 Depeche Mode weekend

20:00 Turbo TOP

21:00 Party rocking

01:00 Polisz rajd 

4 fun tv
06:00 Popbudzik 

09:00 40 z...: Sexy blondi

12:00 Lista życzeń

13:00 Chcesz?-masz

14:00 Polskie - To lubię!

15:00 Tylko hity

16:00 Top tygodnia

18:00 Załóż fartucha u Janka Paszkowskiego

19:00 Top Hits

20:00 Before Party

21:00 Party Shaker

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun 

FASHION TV 2003
06:00 Breakfast - magazyn mody 

06:30 Breakfast - magazyn mody

07:00 Breakfast - magazyn mody

07:30 Photographers - magazyn mody

07:55 F People - magazyn mody

08:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:55 F People - magazyn mody

09:00 Monthly Highlights - magazyn mody

09:30 Monthly Highlights - magazyn mody

09:55 F People - magazyn mody

10:00 F Men - magazyn mody

10:30 F Men - magazyn mody

10:55 F People - magazyn mody

11:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:55 F People - magazyn mody

12:00 I See It First - magazyn mody

12:30 I See It First - magazyn mody

12:55 F People - magazyn mody

13:00 Top Brands - magazyn mody

13:30 Monthly Highlights - magazyn mody

13:55 F People - magazyn mody

14:00 Focus On Designers - magazyn mody

14:30 Focus On Designers - magazyn mody

14:55 F People - magazyn mody

15:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:55 F People - magazyn mody

16:00 Monthly Highlights - magazyn mody

16:30 Monthly Highlights - magazyn mody

16:55 F People - magazyn mody

17:00 I See It First - magazyn mody

17:30 Focus On Models - magazyn mody

17:55 F People - magazyn mody

18:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

18:30 Top Brands - magazyn mody

18:55 F People - magazyn mody

19:00 Focus On Models - magazyn mody

19:30 Photographers - magazyn mody

19:55 F People - magazyn mody

20:00 F Men - magazyn mody

20:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

20:55 F People - magazyn mody

21:00 Monthly Highlights - magazyn mody

21:30 Monthly Highlights - magazyn mody

21:55 F People - magazyn mody

22:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:55 F Parties - magazyn mody

23:00 Models - magazyn mody

23:30 Fashion Divas - magazyn mody

23:55 F Parties - magazyn mody

00:00 Midnite Haute - magazyn mody

00:30 Fashion Djs - magazyn mody

01:00 F Floor - magazyn mody

01:30 Swimwear - magazyn mody

01:55 F Parties - magazyn mody

02:00 F Hot - magazyn mody

02:30 Photographers - magazyn mody

02:55 F Parties - magazyn mody

03:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:55 Fashion Djs - magazyn mody

04:00 I See It First - magazyn mody

04:30 I See It First - magazyn mody

04:55 F Parties - magazyn mody

05:00 Monthly Highlights - magazyn mody

05:25 F Parties - magazyn mody

05:30 Top Brands - magazyn mody

05:55 F People - magazyn mody 

HBO HD
06:00 Sherlock Holmes: Gra cieni - film kryminalny (USA,2011) 

08:05 Dziewczyna Hitchcocka - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,2012)

09:35 Ostatnia przeszkoda - film familijny (Norwegia,2011)

10:55 Niedziele u Tiffany'ego - komedia romantyczna (USA,2010)

12:20 Premiera: Dorastająca nadzieja 3 (10)

12:45 Księżna de Montpensier - film kostiumowy (Francja,Niemcy,2010)

15:00 Debiutanci - komediodramat (USA,2010)

16:45 Liz i Dick - dramat biograficzny (USA,2012)

18:15 Sherlock Holmes: Gra cieni - film kryminalny (USA,2011)

20:25 Premiera: Ptaszki - dramat obyczajowy (USA,2011)

22:00 Premiera: Spartakus: Wojna potępionych (4)

23:00 Podstępna gra - dramat historyczny (Chiny,2011)

01:15 Singielka z L.A. - komedia romantyczna (Kanada,USA,2011)

02:40 Drenaż mózgu 2 - komedia (Hiszpania,2011)

04:25 Critters 3 - horror komediowy (USA,1991) 

HBO 2 HD
06:00 Czas wojny - dramat wojenny (USA,2011) 

08:25 Moneyball - dramat biograficzny (USA,2011)

10:35 Młodzi swaci - film familijny (USA,2011)

12:20 Kraina wiecznego szczęścia - dramat obyczajowy (USA,2001)

14:00 Hazardzista, dziewczyna i zabójca - western komediowy (Kanada,2009)

15:25 Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z Krainy Oz - film animowany (USA,2011)

16:25 Taka jak ja - komedia (Argentyna,2010)

18:15 Moneyball - dramat biograficzny (USA,2011)

20:25 Pokój, miłość i nieporozumienia - komediodramat (USA,2011) 

22:00 Święta woda - komedia (Wielka Brytania,2009) 

23:35 Pokój na czacie - thriller (Wielka Brytania,2010) 

01:10 Ciężarówka - dramat obyczajowy (Australia,2009) 

02:50 Następny piątek - komedia (USA,2000) 

04:30 Zasłona dymna - film kryminalny (USA,2010) 

HBO Comedy HD
09:00 Premiera: Przygody lękliwego Figara (1-4) 

09:30 Podmiejski czyściec 2 (10) 

09:50 Podmiejski czyściec 2 (11) 

10:10 Podmiejski czyściec 2 (12) 

10:35 Premiera: Złów i wypuść - komedia romantyczna (USA,2006)

12:25 Trafiony piorunem - komedia (USA,2012)

13:50 Muppety - komedia muzyczna (USA,2011)

15:30 Złów i wypuść - komedia romantyczna (USA,2006)

17:20 Trafiony piorunem - komedia (USA,2012)

18:45 Muppety - komedia muzyczna (USA,2011)

20:30 Przybrany syn - film obyczajowy (Wielka Brytania,2011)

22:00 City Island - komediodramat (USA,2009)

23:45 Jak kochać, to we dwoje - komedia romantyczna (Francja,2010)

01:25 Iluminacja 2 (1)

01:50 Iluminacja 2 (2)

02:20 Ekipa 5 (1)

02:45 Ekipa 5 (2)

03:10 Ekipa 5 (3)

03:40 Ekipa 5 (4)

04:05 Ekipa 5 (5)

04:35 Ekipa 5 (6)

05:15 Zakończenie programu 

Cinemax HD
06:00 Tylko dla kochanków - melodramat (USA,2010) 

07:25 Pole marzeń - dramat obyczajowy (USA,1989)

09:10 Miłość - dramat SF (USA,2011)

10:35 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy (USA,1984)

12:25 Chińczyk na wynos - komediodramat (Argentyna,Hiszpania,2011)

14:00 Hotel Splendide - komediodramat (Francja,Wielka Brytania,2000)

15:40 Ostatnia miłość na Ziemi - melodramat (Wielka Brytania,Szwecja,Dania,Niemcy,2011)

17:10 Tylko dla kochanków - melodramat (USA,2011)

18:35 Pole marzeń - dramat obyczajowy (USA,1989)

20:00 Sobotnia premiera: Lebanon, w Pensylwanii - dramat obyczajowy (USA,2010)

22:00 Premiera: Banshee (7)

22:45 Windykatorzy - thriller SF (USA,Kanada,2010)

00:45 Plaga wampirów - horror SF (USA,2010)

02:20 Rodzinny obiad - film krótkometrażowy (Szwecja,2012)

02:35 Okręt - dramat wojenny (RFN,1981)

Cinemax 2 HD
06:00 Złe zachowanie - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,1993) 

07:40 Za drzwiami Actors Studio: Obsada serialu "Współczesna rodzina"

08:25 Warto samemu wiązać buty - komediodramat (Szwecja,2011)

10:05 She Monkeys - dramat psychologiczny (Szwecja,2011)

11:30 Najlepsi reżyserzy: Tom Shadyac

12:00 Co z oczu, to z serca - komedia kryminalna (USA,1998)

14:00 Zagraj to jeszcze raz, Sam - komedia (USA,1972)

15:30 W sześciu punktach o Emmie - dramat obyczajowy (Hiszpania,2011)

16:55 Warto samemu wiązać buty - komediodramat (Szwecja,2011)

18:35 Miłość - dramat SF (USA,2011)

20:00 Najlepsze z najlepszych: Hotel Splendide - komediodramat (Francja,Wielka Brytania,2000)

21:40 Tożsamość - thriller (Francja,Kanada,Niemcy,Japonia,USA,Wielka Brytania,2011)

23:35 Szkolna jatka - horror komediowy (USA,2011)

01:10 Razem to zbyt wiele - komediodramat (Francja,2010)

02:50 F - thriller (Wielka Brytania,2010)

04:10 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy (USA,1984) 

Filmbox HD
05:20 Superhero! - komedia SF (USA,2008) 

06:40 Nieustraszeni bracia Grimm - film fantasy (USA,Czechy,Wielka Brytania,2005)

08:35 Mandie i skarb Czerokezów - film familijny (USA,2010)

10:20 Nawiedzona - thriller (USA,2005)

11:55 Nowe rządy - komedia (USA,2009)

13:35 Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - film animowany (Francja,2007)

15:00 Syn smoka (1/2) - miniserial (USA,2006)

16:25 Amerykańska legenda - film przygodowy (USA,2011)

18:10 Najlepsze przyjaciółki - film familijny (Norwegia,2009)

19:30 Przygoda Vickerych - film familijny (USA,2010)

21:00 Totalna zagłada (2-ost.) - film katastroficzny (Kanada,Wielka Brytania,RPA,2007)

22:35 Detektyw (1/2) - dramat kryminalny (USA,2005)

00:00 Detektyw (2-ost.) - dramat kryminalny (USA,2005)

01:25 Na zabój (5)

01:50 Katakumby - horror (USA,2007)

03:20 Spadkobiercy Shaolin - film sensacyjny (Hongkong,Tajwan,1975)

05:05 Zakończenie programu 

Filmbox Extra
06:15 Premiery - magazyn filmowy 

06:35 Cała prawda o Jonathanie - komedia (USA,2007) 

07:55 Zaślubiny - komedia (USA,2008)

09:20 Gooby - film familijny (Kanada,2009)

11:00 Extra na kaca: Benny Hill (3) - program rozrywkowy

11:50 Fuksia, mała czarodziejka - film fantasy (Holandia,2010)

13:20 Zagubiony - dramat obyczajowy (USA,2009)

14:45 Melodia życia - dramat obyczajowy (Francja,2006)

16:35 Najlepsze lata - film obyczajowy (Niemcy,2010)

18:10 Miłość bez zapachu mięty - dramat obyczajowy (Niemcy,2011)

19:40 Gracie i Monty: Wojenna miłość - komediodramat (Wielka Brytania,2009)

21:00 Weekendowe extra kino: Nine - musical (USA,Włochy,2009)

23:05 Weekendowe extra kino: Popękana skorupa - dramat obyczajowy (Niemcy,Francja,2011)

00:55 W pogoni - thriller (Korea Południowa,2008)

02:55 Mafiosa klan (5)

03:50 Pigalle nocą (1) 

Filmbox Family 2010
07:00 Niefortunna czarownica. Zmiana warty: Dziewczyna czy chłopak? (3/13) 

07:20 Niefortunna czarownica. Zmiana warty: Gazeta prawdę powie (4/13) 

07:45 Strażnik snów (1/2) - dramat obyczajowy (Kanada,Niemcy,USA,2003) 

09:15 Nastoletnie aniołki - film przygodowy (Norwegia,2010)

10:35 Maks Miński i ja - komedia (Niemcy,2007)

12:10 Sportowa niania - komedia obyczajowa (USA,2011)

13:45 Krogulec (1/6)

14:35 Bajki

15:35 Niefortunna czarownica. Zmiana warty: Zasnąć, śnić może.. (5/13)

15:55 Niefortunna czarownica. Zmiana warty: Powrót do korzeni (6/13)

16:20 Karo - film familijny (Austria,2006)

17:55 Tańcząca z wiatrem - film familijny (USA,1993)

19:25 Dwaj bracia - komedia (USA,2000)

21:10 Filip i Letycja - miłość i obowiązek - dramat biograficzny (Hiszpania,2010)

23:00 Siła złego na jednego - komedia obyczajowa (Niemcy,2004)

00:35 Horrorbus - horror (Holandia,2005)

02:10 Zakończenie programu 

Cbs-drama-logo
06:00 W pogoni za Russellem (6) 

07:00 Wszystko o Aubrey (1) - reality show

08:00 Wszystko o Aubrey (2) - reality show

09:00 Wszystko o Aubrey (3) - reality show

10:00 Wszystko o Aubrey (4) - reality show

11:00 Powrót do Edenu (6)

12:00 Powrót do Edenu (1)

13:00 Powrót do Edenu (2)

14:00 Powrót do Edenu (3)

15:00 Powrót do Edenu (4)

16:00 Jerycho (10)

17:00 Jerycho (11)

18:00 Jerycho (12)

19:00 Jerycho (13)

20:00 Jerycho (14)

21:00 Braterstwo 3 (2)

22:00 Ach, co za noc! - komedia obyczajowa (Kanada,USA,1992)

00:00 Inny dzień - thriller (USA,Kanada,2001)

02:00 Braterstwo 3 (2)

03:00 Ach, co za noc! - komedia obyczajowa (Kanada,USA,1992)

04:30 Projektanci: Światowa liga (25) - serial dokumentalny

05:00 Linia życia: Biografie: Melanie Griffith 

Cbs reality logo
06:00 Plażowy patrol - serial dokumentalny 

06:30 Plażowy patrol - serial dokumentalny

07:00 Policja: Kod 10-7 - serial dokumentalny

07:30 Policja: Kod 10-7 - serial dokumentalny

08:00 Policja: Kod 10-7 - serial dokumentalny

08:30 Sędzia Judy - reality show

09:00 Sędzia Judy - reality show

09:30 Sędzia Judy - reality show

10:00 Sędzia Judy - reality show

10:30 Sędzia Judy - reality show

11:00 Dog - łowca przestępców (4)

11:30 Dog - łowca przestępców (5)

12:00 Półtonowa mama - film dokumentalny (Wielka Brytania,USA,2008)

13:00 Największa rodzina świata - film dokumentalny

14:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

15:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

16:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

17:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

18:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

19:00 Na straży prawa (9) - serial dokumentalny

19:30 Na straży prawa (10) - serial dokumentalny

20:00 Motocyklem na ratunek (1)

21:00 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

21:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

22:00 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

22:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

23:00 Punkt krytyczny (5) - serial dokumentalny

00:00 Zbrodnie na antypodach: Tajniacy (2) - serial dokumentalny

01:00 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

01:50 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

02:40 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:05 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:55 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

04:20 Oryginalni podejrzani (6) - serial dokumentalny

05:10 Chopper Squad - serial dokumentalny (Australia)

05:35 Chopper Squad - serial dokumentalny (Australia) 

Cbs-action-logo
06:00 Strefa mroku (1) - serial fantasy 

06:30 Strefa mroku (2) - serial fantasy

07:00 Detektyw w sutannie (8)

08:00 Detektyw w sutannie (1)

09:00 Gunsmoke 8 (2)

10:00 Gunsmoke 8 (3)

11:00 Gunsmoke 8 (4)

12:00 Gunsmoke 8 (5)

13:00 Gunsmoke 8 (6)

14:00 Strefa mroku (5) - serial fantasy

14:30 Strefa mroku (6) - serial fantasy

15:00 Gunsmoke: Do ostatniego człowieka - western (USA,1992)

17:00 Detektyw w sutannie (3)

18:00 Detektyw w sutannie (4)

19:00 Pożeracze czasu - horror (USA,1995)

21:00 Wyspa Harpera (4)

22:00 Star Trek (5)

23:00 Star Trek (6)

00:00 Star Trek (7)

01:00 Star Trek (8)

02:00 Star Trek (9)

03:00 Wyspa Harpera (4)

04:00 Pożeracze czasu - horror (USA,1995)

Extreme Sports
06:00 Ride Guide MTB 2008 (7) 

06:30 Ride Guide MTB 2008 (8)

07:00 Ride Guide MTB 2008 (9)

07:30 Ride Guide MTB 2008 (10)

08:00 Freeflow Tour (1)

08:30 Freeflow Tour (2)

09:00 X Games 18 (2)

10:00 Winter Dew Tour 11/12 (7)

11:00 Winter Dew Tour 11/12 (8)

12:00 Winter Dew Tour 11/12 (9)

13:00 X Games 18 (2)

14:00 Blood, Sweat & Gears (5)

15:00 Alpine Adventurer (5)

16:00 Winter Dew Tour 11/12 (7)

17:00 Winter Dew Tour 11/12 (8)

18:00 Winter Dew Tour 11/12 (9)

19:00 X Games 18 (2)

20:00 WWE Raw (1034)

21:00 WWE NXT (161)

22:00 My Ride Rules (9)

22:30 My Ride Rules (10)

23:00 X Games 18 (2)

00:00 Light The Wick

01:00 One For The Road

01:50 World Combat League (17)

02:40 World Combat League (18)

03:25 Around The World For Free (11)

04:15 Winter Dew Tour 10/11 (6)

05:05 Winter Dew Tour 10/11 (7) 

Travel Channel 2013
06:00 Obieżyświat: Zachodni Teksas (7) 

07:00 Ziemia nomadów: USA (6)

08:00 Ziemia nomadów: Kirgistan (3)

09:00 Bert Pogromca: Utah (3)

09:30 Bert Pogromca: W stanie Maine (3)

10:00 Szalone kolejki górskie: Przerażająca prędkość (3)

10:30 Ekstremalne parki wodne: Denver (5)

11:00 Kucharze ekstremalni: Miasto Duchów (1)

11:30 Kucharze ekstremalni: Chińszczyzna (5)

12:00 Uczta Eden: Odcinek specjalny - Austin (9)

13:00 Travel Polska: Praga (6)

13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Meksyk - na wczesnej emeryturze (2)

14:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Włochy - nowa droga życia (9)

14:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Norweskie nawigacje (10)

15:00 Odjazdy: Chile: końce świata (11)

16:00 Obieżyświat: Madryt, przewodnik po mieście (12)

17:00 Hotelowe rewolucje: Newport - Spa & Whirlpool Suites (10)

18:00 Uczta Eden: Odcinek specjalny - Austin (9)

19:00 Obieżyświat: Południowy Atlantyk (4)

20:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie: Rosja (1)

21:00 Hotelowe rewolucje: Billings - Dude Rancher Lodge (11)

22:00 Niebezpieczne tereny: Borneo (4)

23:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Abu Dabi (11)

00:00 Ziemia nomadów: USA (6)

01:00 Ziemia nomadów: Kirgistan (3)

02:00 Hotelowe rewolucje: Billings - Dude Rancher Lodge (11)

03:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Abu Dabi (11)

04:00 Uczta Eden: Odcinek specjalny - Austin (9)

05:00 Uczta Eden: Baltimore (8)

13th Street Universal
06:00 Zaprzysiężeni 2 (2) 

07:00 Napisała: morderstwo 6 (12)

08:00 Napisała: morderstwo 6 (13)

09:00 Bez śladu 2 (1)

10:00 Bez śladu 2 (2)

11:00 Napisała: morderstwo 6 (14)

12:00 Napisała: morderstwo 6 (15)

13:00 Napisała: morderstwo 6 (16)

14:00 Napisała: morderstwo 6 (17)

15:00 Dowody zbrodni 5 (9)

16:00 Dowody zbrodni 5 (11)

17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (5)

18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (8)

19:00 Podkomisarz Brenda Johnson 6 (1)

20:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna 6 (16)

21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna 6 (18)

22:00 Dowody zbrodni 5 (6)

23:00 Dowody zbrodni 5 (7)

00:00 Dowody zbrodni 5 (8)

01:00 Dowody zbrodni 5 (9)

02:00 Dowody zbrodni 5 (10)

03:00 Dowody zbrodni 5 (11)

04:00 Dowody zbrodni 5 (12)

05:00 Dowody zbrodni 5 (18) 

Polonia 1 logo 2013
06:05 E-miłość (2/13) - program rozrywkowy 

06:30 Turystka (1/6)

07:30 Benny Hill (6/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

08:35 Benny Hill (7/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

09:45 Pasmo programowe telewizji Top Shop

14:00 Muzyczne życzenia - program muzyczny

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Telenowela na weekend: Królowa Południa (19/63) - telenowela (Hiszpania,Kolumbia,Meksyk,USA,2011)

18:00 Miłosny trójkąt (29/32) - program rozrywkowy (USA,2011)

18:30 Miłosny trójkąt (30/32) - program rozrywkowy (USA,2011)

19:00 Kurczak na ostro - program rozrywkowy

20:05 Zatrute źródło - dramat obyczajowy (USA,2005)

21:50 Nieźle kliknięci bez filtra - program rozrywkowy

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu 

ITV
05:05 Lista Disco Polo Show 

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 DJ Maślak Mix Show - pasmo muzyczne

09:20 Lista Retro Polo - program rozrywkowy

09:55 ITV Hits

10:10 Discomaniak - program muzyczny

10:45 ITV Hits

11:00 Lista Disco Polo Show

12:10 ITV Hits

12:50 Discostacja

14:00 ITV Hits

14:10 Disco chata - program muzyczny

14:35 Dance Floor - program rozrywkowy

15:00 Śpiewaj z królem disco - program rozrywkowy

15:40 ITV Hits

16:05 Disco Tour - program rozrywkowy

16:30 ITV Hits

17:00 Discostacja

18:15 Dance Floor - program rozrywkowy

18:55 ITV Hits

19:20 Starter - program rozrywkowy

20:00 EzoTV

00:05 Niegrzeczna pani domu - program rozrywkowy

01:10 Pasmo nocne - program erotyczny

TVS
07:10 Bajkowa TVS 

09:50 Autozwiad

10:05 Wyprawy Corwina - serial przyrodniczy

11:00 Ogrody od A do Z

11:20 Tygodniowy finał Listy śląskich szlagierów

13:10 Śląskie od kuchni

13:45 Wypunktowani

14:15 W klatce czasu

14:45 Ślubne SOS

15:15 Doktor Martin 2 (11) - serial obyczajowy

16:10 Koncert życzeń

17:15 Kuchnia po śląsku

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Koncert w TVS

22:10 Katastrofy w przestworzach

23:10 Niesamowite historie

23:40 Ostry dyżur

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

01:00 Zakończenie programu 

200px-T52
07:25 Nieźle kliknięci 

08:00 Muzyczny top 

08:30 Telezakupy

09:10 Muzyczny top

10:00 Piekielna noc - komedia sensacyjna (Niemcy,2002)

11:55 Jurajscy wojownicy (5)

12:55 Był sobie złodziej (1)

13:55 Był sobie złodziej (2)

14:55 Był sobie złodziej (3)

15:55 Syn smoka (1/2) - film fantastyczny (USA,2006)

17:40 Syn smoka (2-ost.) - film fantastyczny (USA,2006)

19:30 Plusy dodatnie, plusy ujemne

20:05 Zaginiony lot - thriller (Kanada,2007)

21:55 Spojrzenie mordercy - dramat kryminalny (USA,1996)

00:00 Miłość w stylu country - film erotyczny (USA,2011)

01:40 Nocny patrol 

Polo TV
06:00 Hit dnia 

06:05 Weekend w Polo TV 

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:14 Masters Music Box

10:06 Vipo-disco polo hity

11:00 Power Play

11:09 Szalone lata 90.

12:00 Hit dnia

12:05 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Dance w Polo TV

14:00 Weekend z...

14:14 Przeboje na czasie

15:00 Weekend z...

15:14 Dance w Polo TV

16:00 Weekend z...

16:14 Koncert w Polo TV

17:13 Szalone lata 90.

18:00 Gwiazdy Polo TV

19:04 Disco Polo Live

19:46 Disco polo hit wszech czasów

21:05 Video Mix Sierockiego!

21:50 Dyskoteka Polo TV

23:00 Power Play

23:05 Hity wszech czasów 

Tvdisco
05:45 Poranek disco polo 

08:45 Discomania

09:45 Party Weekend

11:45 Biesiadny relax

12:45 Disco polo max lista

14:45 Disco życzenia

16:45 Niech żyje bal

17:45 Party Weekend

19:45 Balet domowy

22:45 DJ Farad Party mix

00:45 Nocny polo marek 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.