Wikia o Starej Telewizji
Advertisement

TVP 1
06.30 Rok w ogrodzie
07.00 Agrolinia - program rolniczy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (30-ost.): Boston (3) - serial przygodowy, USA
08.40 Wakacje z Ziarnem - dla dzieci
09.05 Biuro podróży 5-10-15 - dla dzieci
09.35 Walt Disney przedstawia: Mała Syrenka (27) - serial animowany, USA
10.00 Walt Disney przedstawia: Partnerzy (3/11) - serial dla młodzieży
10.55 Kolejka - lista przebojów - mag.
11.25 Skarby świata (1/6): Kradzież Mony Lisy - serial dok., USA
12.00 Podróżnik: Normandia - mag.
12.25 Sekrety zdrowia: Trudne życie z Parkinsonem - magazyn
12.45 Kobiety Białego Domu: Mamie Einsenhower - cykl dokumentalny
13.00 Wiadomości
13.10 Magnes: Miłość od pierwszego wejrzenia - magazyn rozrywkowy
13.35 Miliard w rozumie - teleturniej
14.00 Słoneczny patrol (43) - serial przygodowy, USA
15.00 Pochwały Pawła Pochwały
15.30 Plebania (108) - serial obyczajowy, Polska
16.00 Zwierzęta świata: Fascynujący świat owadów (5/12): Nowy ład świata - serial dokumentalny
16.30 Moda na sukces - telenowela
16.50 Rozwiązanie konkursu Moda na sukces
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Kochamy polskie seriale - teleturniej
18.35 Jaka to melodia? - quiz muz.
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i prognoza pogody
20.05 OSTATECZNY WYROK (1/2) - dramat obyczajowy, Włk. Bryt.
21.55 Opole na bis: Seriale, polskie seriale - 50-lecie TVP (1) - pr. muz.
22.50 CZAS UCIEKA - thriller, Hongkong
00.25 Nash Bridges (1) - serial kryminalny, USA
01.15 Studio sport: Liga Światowa siatkówki - mecz Argentyna - Polska
03.15 Nash Bridges (2,3) - serial krym.
04.45 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.41; serial TVP; powt.
09:50 50 lat TVP; Barbara i Jan; odc.2/7 - Główna wygrana; serial TVP
10:20 Prawdziwa Yoko Ono; film dok.prod. angielskiej
11:15 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
11:45 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; Postęp i automatyzacja; serial anim.prod.USA
12:00 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a; odc.19/22 - Jego Królewska Mość; serial prod.kanadyjsko-angielskiej
13:00 50 lat TVP: Spotkanie z balladą: W pustyni i w puszczy
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.316 - Powrót synka; telenowela TVP
15:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:05 Na dobre i na złe; odc.86 - Dwa serca; serial prod. TVP
17:00 Wielki Piknik Dwójki; Powitanie lata-Kołobrzeg 2002 /1/
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.2/15 - Głodówka. czyli zamykanie parasola; serial TVP
19:55 Wielki Piknik Dwójki; Powitanie lata-Kołobrzeg 2002 /2/
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Gala Boksu Zawodowego
00:20 Burza stulecia; odc.3-ost.; serial prod.USA
01:50 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Disco Relax - magazyn muzyczny
07:00 Twój lekarz - magazyn muzyczny
07:15 Wystarczy chcieć
07:30 Magazyn redakcji programów religijnych
08:00 Smocze opowieści (27) - serial animowany USA 1999
08:25 Psotny Bill (1) - serial anim. Wielka Brytania/Niemcy 2000
08:50 Tajemniczy rycerze (47) - serial dla młodzieży USA 1998
09:20 Power Rangers (173) - serial dla młodzieży USA
09:50 Disco Polo Live (329) - magazyn muzyczny
10:45 Triumf serca - dramat USA 1991
12:30 Buffalo Bill i Indianie - western USA 1976
14:45 Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty - program estradowy
15:15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny  
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Harem (1) - serial historyczny USA 1985
16:55 Mecz - pilka nozna
18:45 Informacje, sport
19:00 Prognoza pogody
19:05 JAG  - Wojskowe Biuro Śledcze (1) - serial sensacyjny USA 1996
20:00 Miodowe lata 3 (32) - serial komediowy Polska 2000
20:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (59) - serial komediowy Polska 2000
21:15 Planeta małp - film fantastyczny USA 1968
21:30 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)
23:20 Carrie - horror USA 1976
01:05 Muzyka na BIS
03:20 Pożegnanie

TVN
5.50 Telesklep
7.50 Przygody Alvina wiewiórki [18/54] - serial anim. dla dzieci
8.15 Przyjaciel Bob [49/52] - serial anim. dla dzieci
8.40 Podróż do serca świata [22/26] - serial anim. dla dzieci
9.05 Zdrowie - magazyn
9.35 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 VIVA Polska! - program muzyczny
12.35 Agent II
13.45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
14.55 Był tu Salvaje - western USA
17.00 Strong Man - Siłacze
18.00 Granice - serial fabularno-dokumentalny
18.30 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 TVN Fakty
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Czarna eskadra - film wojenny USA
22.50 Na granicy światów [11/13] - serial sensacyjny USA
23.50 20 lat i ani dnia dłużej - komedia sensacyjna USA
1.30 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Regionalna
7.00 Czerwony pies Clifford [37/40]
7.30 Kurier
7.45 Reksio
8.00 Program lokalny
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier
9.45 The man in the gray flaneel suit
11.30 Kurier
11.35 Czas pogodnych bogów [6/6)
12.30 Kurier
12.45 Magazyn motoryzacyjny - Moto Świat
13.15 Integracja
13.30 Kurier
13.45 Lizze Mcguire [2/20]
14.15 Książka dla dzieci
14.30 Kurier
14.35 U siebie
15.30 Kurier
15.40 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Widowisko publicystyczne
17.30 Kurier
17.35 Świat - magazyn międzynarodowy
18.00 Program lokalny
19.00 Noble house [4/8]
20.00 Telekurier bis
20.30 Kurier
20.50 Przegląd gospodarczy
21.15 Kronika wyścigu Solidarności
21.30 Kurier
21.40 Program lokalny
22.30 Kurier
22.45 Saddam Hussein - gra o przetrwanie
23.45 Samotni
1.30 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Smok Castillo
6.30 Ania z Zielonego Wzgórza
7.00 V Max
7.30 Zaginione cywilizacje (10) - serial dok.
8.30 Mapety i ich goście
9.00 Smok Castillo
9.30 Topowe lato
10.00 Pod niebem Afryki (2) - film biogr. bryt.
11.00 Safari w Hollywood (11) - serial dok.
12.00 Podgłądanie natury (1) - serial dok.
13.00 INFORmator prawny
13.50 INFORmator gospodarczy
13.30 V Max
14.00 Ania z Zielonego Wzgórza - film fab. kanad., 1985 (93 min)
16.00 Rycerz nocy (14) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Nowe wcielenie (17) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Strzał z biodra - komedia sens. USA. 1987 (107 min)
20.00 Niewiniątko - dramat obycz. USA, 1995 (90 min)
21.55 Na wirażu (1) - serial sens. kanad.
22.50 To się w głowie nie mieści
23.15 Drogówka
23.45 Ofiary kameleona - thriller USA, 1992 (90 min)
1.35 Muzyczny VIP
2.10 Zakończenie programu

TVN 7
6.55 Telesklep
8.25 Maska
8.50 Yaiba
9.15 Kosmiczna krucjata
9.50 Nikt nie jest doskonały - film obycz. USA, 1986 (55 min)
10.45 Łamisłówka
11.45 Pani Miniver - film obycz. USA, 1942 (150 min)
14.15 Cudowny świat magii i czarów (1) - film dok.
15.00 Nie do wiary (3/9) - serial sens. USA
15.55 Wojacy na medal (1/13) - serial kom. USA
16.20 Dr Stefan Frank (11/16) - serial obycz. niem.
17.15 Czas chwały - film przygod. USA. 1991 (105 min)
19.05 Słoneczny patrol (33/44) - serial przygod. USA
20.00 Made in Arnerica - komedia obycz. franc.-amer., 1993 (125 min)
22.10 Peryskop w górę - kom. USA, 1990
23.45 Trójkąt zdrady - film sens. USA (powt.)
1.20 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 publicystyka kulturalna
08:00 Wiadomości
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 6 - Na ratunek wilkom; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
09:20 Na kłopoty Bednarski; odc. 2 /7/; 1986  serial TVP; reż: Paweł Pitera; wyk: Stefan Friedmann
10:15 Tam gdzie jesteśmy
10:50 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
11:15 Klan; odc. 601; telenowela TVP; powt.
11:40 Klan; odc. 602; telenowela TVP; powt.
12:05 Klan; odc. 603; telenowela TVP; powt.
12:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
13:00 Wiadomości
13:10 Jan Serce; odc. 2 /10/; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach
14:15 program rozrywkowy
15:00 Pan Samochodzik i niesamowity dwór; 1998  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Kidawa; wyk: Piotr Krukowski, Sławomira Łozińska
16:25 Tam gdzie jesteśmy; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Zwierzenia kontrolowane; Krzysztof Pieczyński
17:45
18:30 Panorama
18:55 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Jan Serce; odc. 2 /10/; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach
20:55 Mój ślad w Telewizji
21:05 Wieczór z Jagielskim; Joanna Bartel; talk show (STEREO); powt.
21:45 Nie tylko o...; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 2; 1999  serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow
23:20 Opole '97; - Zielono mi cz. 2; koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej; wyk: Anna Maria Jopek, Hanna Banaszak, Ewa Bem, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz
01:00 Nie tylko dinozaury; program dla dzieci
01:15 Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Pogoda; powt.
01:52 Sport; powt.
02:00 Klan; odc. 601; telenowela TVP; powt.
02:25 Klan; odc. 602; telenowela TVP; powt.
02:50 Klan; odc. 603; telenowela TVP; powt.
03:10 Nie tylko o...; powt.
03:30 Jan Serce; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
04:25 Mój ślad w Telewizji; powt.
04:30 Tam gdzie jesteśmy; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Na kłopoty Bednarski; odc. 2 /7/; 1986  serial TVP; reż: Paweł Pitera; wyk: Stefan Friedmann
06:20 Wieczór z Jagielskim; Joanna Bartel; talk show (STEREO); powt.
07:00 Zakończenie programu

Canal+
05:25    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny (K) USA 2000
07:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Pojedynek na szosie" reż.Steven Spielberg, wyk.Dennis Weaver, Jacqueline Scott, Eddie Firestone, Lou Frizzell thriller (K) USA 1971
09:40    "Podróże" reż.Emmanuel Finkiel, wyk.Shulamit Adar, Liliane Rovere, Esther Gorintin, Natan Cogan film psychologiczny (K) Francja/Polska 1999
11:35    "Kenijscy pasterze wielbłądów" Szeroki Horyzont film dokumentalny (K)
12:30    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
13:30    "Kino na świecie: Wielka Brytania" film dokumentalny
14:30    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (3 min)
14:40    "Kobieta w oknie" reż.Fritz Lang, wyk.Edward G. Robinson, Joan Bennett, Raymond Massey, Edmund Breon film kryminalny (K) USA 1944
16:20    "Magiczny czas Piotra" Deser film krótkometrażowy (K)
16:55    "Złota" reż.James Ivory, wyk.Nick Nolte, Jeremy Northam, Uma Thurman, Anjelica Huston film obyczajowy (K) Francja/USA 2000
19:00    Grand Prix Szwecji na żużlu (207 min) Żużel (K) (na żywo)
22:30    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia (K) USA 1994
00:00    "Amerykański paszport" film dokumentalny (K) USA 1999
01:25    "Cesarz i zabójca" reż.Kaige Chen, wyk.Li Gong, Fengyi Zhang, Zhou Sun, Zhiwen Wang film kostiumowy (K) Chiny/Francja/Japonia 1999
04:00    "Wideodrom" reż.David Cronenberg, wyk.James Woods, Sonja Smits, Deborah Harry, Peter Dvorsky horror (K) Kanada 1982

Polsat 2
05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
06:30    Muzyka polska
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
10:00    Muzyka polska
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:00    V-max magazyn motoryzacyjny
12:30    Kalambury teleturniej
13:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
14:00    Program publicystyczny
14:30    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:00    Disco relax
16:10    Informacje
16:30    Przygody Leona H. program satyryczny
17:00    Kinomaniak magazyn filmowy
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:15    Informacje
19:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:00    "Trędowata" wyk.Anita Sokołowska, Tomasz Mandes, Beata Tyszkiewicz, Ewa Dałkowska telenowela Polska
20:45    Komicy występują w Polsacie
21:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
22:30    Program muzyczny
23:00    Kinomaniak magazyn filmowy
23:30    Przygody Leona H. program satyryczny
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Na każdy temat talk show
01:30    Program muzyczny
01:45    Informacje
02:00    Magazyn Teatru Otwartego
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    "Trędowata" wyk.Anita Sokołowska, Tomasz Mandes, Beata Tyszkiewicz, Ewa Dałkowska telenowela Polska
04:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    Cyrk program artystyczny
08:00    Top Shop
12:10    Kurs rysunku dla dzieci program dla dzieci
12:40    "Bill Cosby Show" serial komediowy USA
13:15    Top Shop
19:00    "Akta Prosiaczka" reż.Robin Carr, wyk.Nicholas Lyndhurst, Clive Francis, John Ringham, Louise Catt serial komediowy W. Bryt. 1990
19:30    "Helena i chłopcy" reż.Jacques Samyn, wyk.Helene Rolles, Patrick Puydebat, Cathy Andrieu, David Proux serial dla młodzieży Francja 1992
20:00    "Znak Zorro" reż.Franco Lo Cascio, wyk.George Hilton, Lionel Stander, Charo Lopez, Rod Licari film przygodowy Hiszpania/Włochy 1976
22:15    Dotyk tajemnic magazyn
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    XXX Show magazyn erotyczny
02:45    Gorące żądze magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
12:30    Pory roku magazyn poradnikowy
13:30    Music Pub magazyn muzyczny
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku - poradnik kulinarny
14:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Men magazyn dla mężczyzn
16:30    Na czasie magazyn
16:55    Telesprzedaż
17:25    Piotr Tymochowicz Ludzie sukcesu wywiad
18:15    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:30    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    V6 magazyn motoryzacyjny
21:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
21:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
22:00    Men magazyn dla mężczyzn
22:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    Zawody Siemens Wave Tour Sporty ekstremalne
09:00    Tour de France Special Kolarstwo
10:00    Zawody Pucharu Narodów w Aachen Jeździectwo
11:00    Mistrzostwa Europy na Węgrzech Triathlon
11:45    Mistrzostwa Europy na Węgrzech Triathlon (na żywo)
14:00    Tour de France Special Kolarstwo
15:00    Wyścigi Endurance w Spa Sport motocyklowy (na żywo)
16:00    Wyścigi Formuły 3000 w Silverstone Automobilizm (na żywo)
17:00    Wyścigi Endurance w Spa Sport motocyklowy (na żywo)
17:30    Tour de France - prolog w Luksemburgu 6,5 km Kolarstwo (na żywo)
19:30    Wyścigi Endurance w Spa Sport motocyklowy (na żywo)
20:00    Wyścigi serii Cart w Chicago Automobilizm
21:00    Walki zawodowe Boks (na żywo)
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Zawody w klasie K 1 w Paryżu Kickboxing
00:15    Zawody serii World Tour w Norwegii - turniej kobiet Siatkówka plażowa
01:15    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
01:45    Wiadomości Eurosportu
02:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Studio Mundial
09:30    1. mecz półfinałowy Niemcy - Korea Płd. Mundial 2002 (powt.)
11:25    Mundialowe piosenki
11:30    2. mecz półfinałowy Brazylia - Turcja Mundial 2002 (powt.)
13:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
13:30    mecz o 3 miejsce Korea Płd. - Turcja Mundial 2002 (powt.)
15:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
15:30    mecz o 1 miejsce Niemcy - Brazylia Mundial 2002 (powt.)
17:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
17:30    Raz, Dwa, Trzy - ilustrowany tygodnik sportowy
18:00    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
18:30    Ekstraliga - mecz Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa Żużel
20:15    Classic Grand Prix w Sheffield Lekkoatletyka (powt.)
22:15    mecz o 1 miejsce Niemcy - Brazylia Mundial 2002 (powt.)
00:30    Wyścig Basków Kolarstwo szosowe

Ale Kino!
08:00    "Pani Buchan" film krótkometrażowy
08:15    "Fucha" reż.Michał J. Dudziewicz, wyk.Marian Kociniak, Jerzy Bończak, Ludwik Benoit, Leon Niemczyk film obyczajowy Polska 1983
09:25    "Magia kina - Modele i miniatury" film dokumentalny USA
09:50    "Głęboko pod wodą" film krótkometrażowy
10:00    "W świetle księżyca" reż.David Butler, wyk.Doris Day, Gordon MacRae, Billy Gray, Mary Wickes musical USA 1953
11:40    "Podróż do Indii" reż.David Lean, wyk.Judy Davis, Alec Guinness, Peggy Ashcroft, James Fox film obyczajowy W. Bryt. 1984
14:20    "Magia kina - Dorysówki" film dokumentalny USA
14:50    "Tylko dzisiaj" reż.Ariel Rotter, wyk.Damian Dreyzik, Mariano Martinez, Aili Chen, Federico Esquerro film obyczajowy Argentyna 2000
16:35    "Droga do Nashville" reż.Chris Kennedy, wyk.Richard Roxburgh, Miranda Otto, Matt Day, Tony Barry film obyczajowy Australia 1997
18:15    "Orkan na Jamajce" reż.Alexander Mackendrick, wyk.Anthony Quinn, Dennis Price, Lila Kedrova, Nigel Davenport film przygodowy W. Bryt. 1965
20:00    "Czekolada" reż.Claire Denis, wyk.Giulia Boschi, Mireille Perrier, Francois Cluzet, Isaach De Bankole film obyczajowy Francja/Niemcy 1988
21:45    "Seks, wstyd i łzy" reż.Antonio Serrano, wyk.Demian Bichir, Monica Dionne, Victor Huggo Martin, Cecilia Suarez komedia Meksyk 1999
23:40    "Rok 1984" reż.Michael Radford, wyk.John Hurt, Richard Burton, Cyril Cusack, Gregor Fisher film SF W. Bryt. 1984
01:30    "Sentymentalny kpiarz" reż.Cristian Galaz, wyk.Tamara Acosta, Hector Aguilar, Patricio Bunster, Roberto Artiagoitia film obyczajowy Chile 1999
03:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Masakra w Rzymie (Rappresaglia / Massacre In Rome) dramat wojenny, Włochy/Francja, 1972, 104 min.
16.00 Przygody Arsena Lupin'a (Les Aventures D'Arsene Lupin przygodowy kostiumowy, Francja, 1957, 104 min.
18.00 Nigdy nie całuj nieznajomej (Fremde Frauen Kusst Man Night) film obyczajowy, Niemcy, 2000, 99 min.
20.00 Dokument. Za kulisami: Samotni, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Oddech świata (Aire Libre) film przygodowy, Francja / Wenezuela / Kanada, 1997, 96 min.
22.30 Widmo śmierci (Of Balance / Phantom Of Death?) horror, Włochy/Wielka Brytania, 1988, 92 min.
00.00 Emmanuelle (2 z 7): Wirtualny świat pożądania (The New Emmanuelle Series (2 of 7): World Of Desire, film erotyczny, Francja, 1996, 90 min.

Ona
07:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
07:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
08:00    "Wyprawy. Patagonia-Pomost do przeszłości" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:35    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
11:41    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
12:10    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
12:40    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
13:10    "Wyprawy. Podróż do krańca Ziemi" serial podróżniczy Hiszpania 1997
14:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:45    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:30    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
16:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
16:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
16:50    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
17:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy. Wyspa ptaków-Azyl dla zwierząt" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
21:45    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
01:41    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991

Discovery Sci-Trek
05:45    Powietrzni strażacy Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Tornado stulecia Magazyn Discover 5A
07:35    Wzburzone morze Fenomeny pogody
08:05    Zamarznięta przyszłość Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
09:25    Volkswagen Najlepsze samochody
09:55    Niewidzialny przedmiot Połączenia
10:50    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
11:45    Lotnicze szaleństwo
12:15    Lotnicze szaleństwo
12:40    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
13:10    Wewnątrz państwowej mennicy USA
14:05    Prehistoryczne rekiny Jurassica
14:30    Poza rok 2000
15:00    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
15:25    Volkswagen Najlepsze samochody
15:55    Niewidzialny przedmiot Połączenia
16:50    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
17:45    Lotnicze szaleństwo
18:15    Lotnicze szaleństwo
18:40    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
19:10    Wewnątrz państwowej mennicy USA
20:05    Prehistoryczne rekiny Jurassica
20:30    Poza rok 2000
21:00    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
21:25    Volkswagen Najlepsze samochody
21:55    Niewidzialny przedmiot Połączenia
22:50    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
23:45    Lotnicze szaleństwo
00:15    Lotnicze szaleństwo
00:40    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
01:10    Wewnątrz państwowej mennicy USA
02:05    Prehistoryczne rekiny Jurassica
02:30    Poza rok 2000
03:00    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
03:25    Volkswagen Najlepsze samochody
03:55    Niewidzialny przedmiot Połączenia
04:50    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium

MiniMax/Hyper
06:00    "Franklin i deszczowy dzień" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:25    Milton i gość" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
06:30    "Zielona hałda" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
06:40    "Przyjaciele" "Pies Dali" serial animowany Polska
06:50    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
07:00    "Krowa morska"/"Lemur" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Szympans"/"Hiena" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Kudłatek" "Latarniki" serial animowany USA
08:20    "Królik z czekolady" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Miłość wszystko wybaczy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Hagar z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Opowieść wiosenna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
09:55    "Pożar" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
10:00    "Piesek e w kratkę" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
10:10    "Niezwykła podróż" "Pies Dali" serial animowany Polska
10:20    "Pyza i licho" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
10:30    "Kłopoty z profesorem" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
11:50    "Podróż samolotem" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Kłopotliwe pieniądze" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Test z angielskiego" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:25    Marzenie Pani Witherspoon" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
13:30    "Czarne złoto" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
13:40    "Mokry dzień" "Pies Dali" serial animowany Polska
13:50    "Jaworowi ludzie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
14:00    "Wieloryb"/"Mrówka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Ptasznik"/"Kret" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Majtek Volt" "Latarniki" serial animowany USA
15:20    "Liga obrony owiec" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Sekret Pani Hew" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Nathan z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Opowieść wiosenna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
16:55    "Pożar" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
17:00    Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
17:30    "Kłopoty z profesorem" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
18:50    "Podróż samolotem" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Kłopotliwe pieniądze" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Hot News magazyn komputerowy
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Agent Chronicles NINA
21:30    Die Hard Nakatomi Plaza Fresh Air magazyn
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Die Hard Nakatomi Plaza Fresh Air magazyn
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    Chartsurfer lista przebojów
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
20:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
21:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
00:00    Planet VIVA Club magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

Mezzo
05:00    Jan Sebastian Bach koncert
05:55    La Danse de la Debla widowisko muzyczne
06:30    Koncert fortepianowy nr 1 Fryderyk Chopin
07:15    Barcarolle Fryderyk Chopin koncert
07:30    L'Orchestre de Bosnie-Herzegovine koncert
08:20    Musiques et chants sacres koncert
09:15    London Community Gospel Choir koncert
10:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
11:00    Quintette pour piano koncert
11:40    Quatuor a cordes nr 3 koncert
12:00    "Claude Monet" film dokumentalny
12:25    Koncert na skrzypce i orkiestrę nr 3 Wolfgang Amadeusz Mozart
13:00    Sur un plateau wiadomości muzyczne
14:00    "Jezioro Łabędzie" Piotr Czajkowski balet
16:00    Compay Segundo au Cirque Royal de Bruxelles koncert
17:25    Cuban Fire koncert
18:00    Les Vepres Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
19:30    Koncert fortepianowy nr 1 Fryderyk Chopin koncert
20:00    Sur un plateau wiadomości muzyczne
21:00    Didon Festiwal de Beaune koncert
00:30    "Ella Fitzgerald: Something to Live for" film dokumentalny
02:00    Weber, Brünnighaus et Robertson Jazz trio koncert
02:30    Koncert fortepianowy nr 4 Ludwik van Beethoven
03:30    Amalia Rodrigues koncert
04:10    "O Fado: une nostalgie atlantique" film dokumentalny 

Avante
05:00    Służba na wietrze
05:30    Tajemnice, magia i cuda
06:00    Scope Horyzonty
06:30    Donzi 28 ZX Świat morza
07:00    The Bombers Wojny w przestworzach
08:00    Kelly Against The Odds
08:30    Air War in the Pacific Walki powietrzne
09:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Skrzydła nad światem
11:00    Służba na wietrze
11:30    Tajemnice, magia i cuda
12:00    Scope Horyzonty
12:30    Donzi 28 ZX Świat morza
13:00    The Bombers Wojny w przestworzach
14:00    Kelly Against The Odds
14:30    Air War in the Pacific Walki powietrzne
15:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Skrzydła nad światem
17:00    Służba na wietrze
17:30    Tajemnice, magia i cuda
18:00    Najemcy
18:30    Nowoczesna technika
19:00    W poszukiwaniu przygód
20:00    Tajemnice, magia i cuda
20:30    X Phenomena
21:30    Kroniki gangsterskie
22:30    Mad Cow Against The Odds
23:00    Podniebni gliniarze
23:30    Peking To Paris
00:00    Najemcy
00:30    Nowoczesna technika
01:00    W poszukiwaniu przygód
02:00    Tajemnice, magia i cuda
02:30    X Phenomena
03:30    Kroniki gangsterskie
04:30    Mad Cow Against The Odds

TeDe
06:00    "Smok Castillo" serial animowany (powt.)
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany (powt.) Japonia
07:00    V Max magazyn motoryzacyjny
07:30    "Zaginione cywilizacje" serial dokumentalny (powt.)
08:30    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
08:40    Obrazki z Wrocławia - konkurs
08:50    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
09:00    "Smok Castillo" serial animowany
09:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
10:00    "Pod niebem Afryki" reż.Tony Richardson, wyk.Stefanie Powers, Brian Cox, James Fox, Claire Bloom film biograficzny W. Bryt. 1988
11:00    "Safari w Hollywood" serial dokumentalny
12:00    "Podglądanie natury" serial dokumentalny (powt.)
13:00    Tilt TV magazyn komputerowy
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
14:00    "Ania z Zielonego Wzgórza" reż.Kevin Sullivan, wyk.Megan Follows, Colleen Devhurst, Richard Farnsworth, Jonathan Crombie film przygodowy Kanada 1985
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny Kanada/USA 1997
16:50    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
18:00    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Strzał z biodra" reż.Bob Clark, wyk.Judd Nelson, Elizabeth Perkins, John Hurt, Darren McGavin komedia sensacyjna USA 1987
20:00    "Niewiniątko" reż.Bill L. Norton, wyk.Tracey Gold, Thomas Calabro, Bess Armstrong, Nick Searcy dramat obyczajowy USA 1995
21:55    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
22:50    To się w głowie nie mieści magazyn
23:15    Drogówka magazyn policyjny
23:45    "Ofiary kameleona" reż.Fleming B. Fuller, wyk.Daphne Zuniga, James Wilder, Alexandra Paul, Don Harvey thriller USA 1992
01:35    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
02:10    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
02:20    Obrazki z Wrocławia - konkurs
02:30    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
02:45    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    W poszukiwaniu przestrzeni wektorowej program edukacyjny
05:30    Śmiertelne spory program edukacyjny
06:00    Karmiąc filipińskiego tygrysa program edukacyjny
06:30    Recepcja program edukacyjny
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Bodger i Badger program dla dzieci
07:45    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:05    Spryciarze program dla dzieci
08:20    Bajkotwórcy program dla dzieci
08:35    Bodger i Badger program dla dzieci
08:50    Baw się razem z nami program dla dzieci
09:10    "Aquila" serial dla dzieci
10:00    The Weakest Link quiz
10:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
11:15    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
11:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
12:00    Kuchenni najeźdźcy magazyn
12:30    Zgadnij, co to jest? teleturniej
13:00    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
13:30    "Porridge: Najcięższy upadek" serial dokumentalny
14:00    "Lekarze" serial obyczajowy
16:00    Pole bitwy Doktor Who
17:00    Hity muzyki pop program muzyczny
17:30    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
18:00    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
18:30    Roboty ziemne magazyn
19:00    Fantazyjne pokoje magazyn stylistyczny
19:30    "Najwspanialszy dziki show na Ziemi" serial dokumentalny
20:30    "Ostatnie przeżycie Raya Mears'a" serial
21:00    "Bostońskie prawo: Donnell" serial dokumentalny
21:30    "Kryminalistki" serial dokumentalny
22:00    "Co Wiktorianie zrobili da nas: Rozwój socjalny" serial dokumentalny
22:30    Hity muzyki pop program muzyczny
23:00    Hity muzyki pop 2 program muzyczny
23:45    Trochę później program rozrywkowy
00:00    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
00:30    Parkinson wywiady
01:30    "Enigma: Tworząc twardego bohatera" film dokumentalny
02:30    "Reputacja: Mata Hari" serial dokumentalny
03:30    Kto należy do Glasgow? program edukacyjny
04:00    Magiczny flet program edukacyjny
04:30    Surowa nauka program edukacyjny 

Nova
05:20    Zaryzykuj teleturniej
05:50    DO-RE-MI show muzyczny
07:15    "Gromowe kotki" serial animowany
07:35    "Batman przyszłości" film animowany
08:00    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:25    "Digimon" serial animowany
08:55    "Pokemon" serial animowany Japonia
09:20    "Władca zwierząt" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
10:10    "Dempsey i Makepeace na tropie" wyk.M. Brandon, G. Barber serial kryminalny Wielka Brytania 1985-86
11:05    "Gliniarz i prokurator" wyk.W. Conrad, J. Penny, A. Campbell serial kryminalny USA 1990
12:00    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
12:30    "Kluci na řece" reż.J. Slavíček i V. Krška, wyk.M. Brožová, T. Brzková, K. V. Černý film obyczajowy Czechy 1944
14:05    Mistrzowie czarów w Monako - spotkanie światowej sławy iluzjonistów z księżniczką Stefanią
15:00    "Wyatt Earp" reż.Lawrence Kasdan, wyk.Kevin Costner, Dennis Quaid, Gene Hackman, David Andrews western USA 1994
16:35    "Wydział zabójstw" wyk.L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell serial kryminalny Australia 1997-89
17:30    Prognoza pogody
17:35    "Místo činu: Ruhrort v Duisburgu" reż.H. Gies, wyk.G. George, E. Feik film kryminalny Niemcy 1981
19:30    Wiadomości
20:00    Złota krata program rozrywkowy
21:40    "Sprawy wewnętrzne" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Andy Garcia, William Baldwin, Nancy Travis thriller USA 1990
23:50    Piórko talk show erotyczny
00:25    Prognoza pogody
00:30    "Erotyczne wyznania" serial erotyczny USA 1996
01:50    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:50    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
03:40    "Babička" - Film na motywach powieści B. Němcivej, Czechy 1940 reż.F. Čáp, wyk.S. Svozilová, K. Třešňák, N. Tanská

ST 1
06:35    Wiadomości
07:00    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:25    Żywa panorama
07:40    Telezakupy magazyn
08:00    Kamera magazyn
09:00    "Brzydkie kaczątko" serial animowany
09:30    "Flipper i Lopaka" serial animowany
10:00    "Čarodejkina pravnučka" reż.Z. Bachnárová, wyk.S. Majbová, V. Strnisková, E. Krížiková, P. Mikulík baśń filmowa Słowacja 1980
10:50    Szukam domu magazyn
11:00    Gwiazdeczka teleturniej dla dzieci
11:30    Athos i Kika program o zwierzętach
12:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
12:50    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:00    Zasadź drzewo, wybuduj dom magazyn gospodarczy
13:30    Halali magazyn łowiecki
14:00    "Młode małpki yamato" serial dokumentalny
15:00    Siódemka magazyn
15:45    "Hawana - Kuba" "Skarby świata" serial dokumentalny
17:30    On i ona u was w domu program rozrywkowy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:15    Łódź podwodna na Dunaju magazyn dla młodzieży
18:45    "Pokemon" serial animowany Japonia 1998
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
20:30    "W głębi serca" reż.Anita W. Addison, wyk.Anne Bancroft, Lynn Whitfield, Alice Krige, Gloria Reuben film obyczajowy USA 1999
22:05    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
22:20    Koktajl na dobranoc magazyn
22:25    "Dangerous Evidence: The Lori Jackson Story" reż.Sturla Gunnarsson, wyk.Lynn Whitfield, Richard Lineback, Barbara Mamabolo, Alexandra Johnson dramat psychologiczny USA 1999
23:55    "Bigbit" serial dokumentalny o historii czeskiej muzyki rockowej
00:55    Wiadomości
01:10    Telezakupy magazyn
01:20    Zakończenie programu 

ST 2
09:30    Żywa panorama
10:00    Teleweekend magazyn
10:30    Mój dom, mój zamek magazyn
11:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
11:50    Żywa panorama
12:10    Jesteśmy z... program dokumentalny dla dzieci
12:30    Życie jak narkotyk magazyn
13:00    Fonendoskop magazyn medyczny
13:55    Telezakupy magazyn
14:00    "Styl życia w Japonii" serial dokumentalny Japonia 1996
14:25    Šumy magazyn
14:55    Co pokaże ulica program rozrywkowy
15:40    "Przyroda Azji" serial przyrodniczy Japonia 1997
16:10    Najcenniejszym darem jest piosenka program dla dzieci
17:15    "Oblicza Ziemi" serial przyrodniczy Japonia
17:50    Genius loci nitrensis program dokumentalny o misji Cyryla i Metodego
18:20    Spice Girls program muzyczny
19:00    Energia każdego dnia program ekonomiczny
19:15    Prowincja magazyn gospodarczy
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
19:55    Słowacka galeria telewizyjna magazyn
20:00    Wieczór telewizji słowackiej magazyn
23:10    Wiadomości z Czeskiej telewizji
23:35    Zakończenie programu 

TV Norge
11:20    Rapport fra Quart-festivalen
11:35    "Wild Wild West" serial USA
12:30    "New Mission Impossible" serial sensacyjny USA
13:25    "Odd Couple" serial komediowy USA
13:55    "Norm" serial komediowy USA
14:25    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
14:55    "Lois & Clark" serial USA
15:45    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:10    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:10    71° nord - USA
18:10    "Boston Public" serial obyczajowy USA
19:00    "Barking Mad" serial dokumentalny W. Bryt.
19:30    "Oczy pełne miłości" reż.John Corty, wyk.Elizabeth Montgomery, Barry Newman, Nicholas Pryor, Michael Horton dramat obyczajowy USA 1984
20:30    Entetainment Now
20:45    "Oczy pełne miłości" reż.John Corty, wyk.Elizabeth Montgomery, Barry Newman, Nicholas Pryor, Michael Horton dramat obyczajowy USA 1984
21:15    "Mr. Jones" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Lena Olin, Anne Bancroft, Tom Irwin, Delroy Lindo film obyczajowy USA 1993
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Mr. Jones" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Lena Olin, Anne Bancroft, Tom Irwin, Delroy Lindo film obyczajowy USA 1993
23:35    "Sins of the City" serial kryminalny USA
00:25    "Stalowi żołnierze" reż.Thomas J. Wright, wyk.Gary Busey, Ray Sharkey, William Atherton, Yaphet Kotto film sensacyjny USA 1992
01:25    Wiadomości i prognoza pogody
01:40    "Stalowi żołnierze" reż.Thomas J. Wright, wyk.Gary Busey, Ray Sharkey, William Atherton, Yaphet Kotto film sensacyjny USA 1992
02:25    Big Brother 2001
04:15    Zakończenie programu 

Rai Tre
07:00    Historia to my. Zjednoczone Włochy: rozwój i nowoczesność. Nowości we Włoszech końca XIX w. Telewizja edukacyjna
07:55    Telewizja edukacyjna. 5 minut - Kolorowy świat. Pięć pytań do Ireny Pivetti
08:00    Babel Magazyn Telewizja edukacyjna
08:35    Telewizja edukacyjna. Miejsce zwane kinem. Spotkanie z Peppino Rotunno i Pierino Rosim
09:00    Kantata "Carmina Burana" Carla Orffa wyk.Narodowa Orkiestra Symfoniczna RAI pod dyr. Zoltana Pesko
10:05    "Simon Boccanegra" Giuseppe Verdiego w Teatro del Maggio Musicale Fiorentino we Florencji Przed premierą
10:35    "Best of the Badmen" reż.William Russell, wyk.Robert Ryan, Claire Trevor, Jack Buetel, Robert Preston western USA 1951
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:15    Rai Sport. Pit Lane
13:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    "Gli innamorati" reż.Mauro Bolognini, wyk.Gino Cervi, Nino Manfredi, Cosetta Greco, Franco Interlenghi film obyczajowy Włochy 1955
16:00    Giro d'Italia kobiet, 1. etap Pontedera - Perignano. Kolarstwo szosowe: kryterium w Abruzji. Lekkoatletyka: mityng w Formii Studio sport. Kolarstwo szosowe
18:55    Prognoza pogody
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Okkupati
20:30    Blob
20:45    Planeta cudów program przyrodniczy
23:00    Wiadomości
23:05    Wiadomości regionalne
23:15    Baza ul. Terme di Traiano
00:10    Wiadomości i prognoza pogody
00:20    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:25    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. Prolog - jazda indywidualna na czas w Luksemburgu Studio sport
00:55    Disunited States (of Cinema) Poza rozkładem

France 5
05:40    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:30    Italien Victor kurs języka włoskiego
07:00    "La 5 eme dimension" serial dokumentalny
07:30    "Journal intime du corps humain" film dokumentalny
08:20    "Saveur du monde" serial dokumentalny
08:50    "L'armateur des nuages" film dokumentalny
09:40    "Le prince Charles: entre espoirs et tourments" film dokumentalny
11:35    Debat program publicystyczny
12:30    "La fabuleuse histoire" film dokumentalny
13:40    "Brigitte Bardot" film dokumentalny
14:30    "Cites sauvages" serial dokumentalny
15:30    "Planete insolite" serial dokumentalny"
16:30    "Les derniers nomades" serial dokumentalny
17:30    "Carnets de Chine" serial dokumentalny
18:05    "Poulidor coeur d'or" film dokumentalny
03:00    "Ideal place" serial dokumentalny 

ARD
05:30    "Hallo Spencer" serial animowany
06:00    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:25    "Renaade" serial animowany
06:30    "Piotruś Pan" serial animowany
06:50    "Popeye" serial animowany
07:20    "Uwaga! Pies!" serial animowany
07:30    "Tom i Jerry" serial animowany
07:35    "Gloria i jej rodzina" serial animowany
08:00    Wissen macht Ah! program dla dzieci
08:30    "Ziarnka pieprzu" serial dla dzieci Niemcy 1999
09:00    Wiadomości
09:03    "Fabrixx" serial dla dzieci (powt.)
09:30    "Maja Kamienna Twarz" reż.Lars Berg film obyczajowy Norwegia 1996
11:00    Wiadomości
11:03    NULL-ACHT-13 program dla dzieci
11:35    "Walter Mellon" serial animowany
11:45    "Zamek Einstein" serial dla dzieci Niemcy 2000
12:10    "Fabrixx" serial dla dzieci (powt.)
12:35    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
14:00    Wiadomości
14:03    "Nowinki z Süderhofu" serial obyczajowy Niemcy 1995
14:30    Dziecięce gadulstwo program dla dzieci
15:00    Wiadomości
15:05    "Dopóki jeszcze kwitną róże" reż.Hertha Feiler, Willy Fritsch, Eva Probst, Gerhard Riedmann film obyczajowy Niemcy 1956
16:40    Magazyn europejski magazyn informacyjny
17:00    Wiadomości
17:03    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    Przegląd sportowy magazyn
18:00    Wiadomości
18:10    Brisant magazyn aktualności
18:45    "Dr Sommerfeld" serial kryminalny Niemcy 1999
19:42    Prognoza pogody
19:51    Losowanie loterii liczbowej
20:00    Wiadomości
20:20    Szlakiem piosenki koncert
21:45    Tematy dnia magazyn publicystyczny
22:05    Słowo na niedzielę
22:10    "Wyścig z czasem" reż.Geoff Murphy, wyk.Eric Roberts, Cas Anvar, Cary Elwes, Sarah Wynter thriller USA 2000
23:40    Wiadomości
23:50    "Dwaj companeros" reż.Sergio Corbucci, wyk.Franco Nero, Tomas Milian, Jack Palance, Francisco Bodalo western Hiszp./Niem. 1970
01:45    "Mutiny" reż.Kevin Hooks, wyk.Michael Jai White, Duane Martin, David Ramsey, Matthew Glave film przygodowy USA 1999
03:10    Wiadomości
03:15    "Wyścig z czasem" reż.Geoff Murphy, wyk.Eric Roberts, Cas Anvar, Cary Elwes, Sarah Wynter thriller (powt.) USA 2000
04:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:55    Wiadomości 

ZDF
05:00    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Aspekty magazyn kulturalny
06:00    "Werner Fend: Moja księga dżungli" serial dla dzieci
06:20    "Dreams" serial animowany
06:25    "Gdzie jest Walter?" serial dla dzieci
06:50    "Anton Ameise" serial animowany
07:05    "Dzieci z Bullerbü" serial dla dzieci Szwecja
07:25    "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu" serial animowany
07:50    Kącik urodzinowy
08:00    "Sprowadźcie doktora" serial animowany
08:10    "Siebenstein" serial dla dzieci
08:35    1 - 2 albo 3 teleturniej dla dzieci
09:00    "Flipper & Lopaka" serial animowany
09:25    Nelly Net(t) program dla dzieci
09:40    Tabaluga tivi program dla dzieci
11:10    "Lwi ząb" serial dla dzieci
11:35    PuR program dla dzieci
12:00    Ratownicy z Redwall program dla dzieci
12:25    "Eerie, Indiana" serial dla dzieci
12:45    "Mona" serial animowany
13:00    Wiadomości
13:05    TOP 7 magazyn informacyjny
14:00    "Lepiej późno niż wcale" reż.Lida Winiewicz, wyk.Inge Meysel, Carl Heinz Schroth, Ursela Monn, Balduin Baas komedia Niemcy 1988
15:30    MN Lekka atletyka relacja z Wattenscheid (na żywo)
17:00    Wiadomości
17:05    Tour de France (prolog) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
19:30    Wiadomości
19:48    Prognoza pogody
19:55    "Nasz Charly" serial komediowy Niemcy 2002
20:15    O co zakład, że...? - Open air program rozrywkowy
22:30    Wiadomości
22:45    ZDF SPORTstudio magazyn sportowy
23:45    "Faust" serial kryminalny Niemcy 1996
00:45    "Rodzina Soprano" serial sensacyjny USA 1999
01:35    Wiadomości
01:40    "Podbój Planety Małp" reż.J. Lee Thompson, wyk.Roddy McDowell, Don Murray, Natalie Trundy, Hari Rhodes film SF USA 1972
03:05    Wiadomości
03:10    "Rin Tin Tin - Hero of the West" reż.Robert G. Walter/Ronald MacDougall/Douglas Heyes, wyk.James Brown, Lee Aaker, Joe Sawyer, Rand Brooks western USA 1958
04:20    webcamnights.tv program komputerowy 

Arte
14:00    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy (powt.)
14:30    Magazyn ekologiczny (powt.)
15:15    "Milczenie na polach" film dokumentalny (powt.) Francja 1998
16:15    Siły natury 360° - Reportaż GEO operacja oberwanie chmury - reportaż (powt.)
16:45    "Kalejdoskop" serial dokumentalny Francja 2001
17:15    "Wyjście" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
18:00    "Sfinks - tajemnice historii: Piraci, złoto i Anglia - Przygody Francisa Drake'a" serial dokumentalny Niemcy 2000
19:00    "Biografia: Ion Tiriac" film dokumentalny Niemcy 2001
19:45    Arte Info wiadomości
20:00    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
20:15    "Sztalugi: Tratwa Meduzy - Piękno nieszczęścia" film dokumentalny Francja 2001
20:45    "Śladami proroków" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny Niemcy 2000
21:45    Metropolis magazyn kulturalny
22:35    "Requiem dla romantycznej kobiety" reż.Dagmar Knöpfel, wyk.Sylvester Groth, Janina Sachau, Jeanette Hain, Felix von Manteuffel melodramat Niemcy 1997
00:10    "Historia mojego życia w fotografii" film dokumentalny Belgia 1994/2001

Kabel 1
05:20    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
06:05    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
07:00    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
08:00    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
09:00    Tausend Meilen Staub - Western - Serie, USA 1963
10:00    Die Leute von der Shiloh Ranch - Western - Serie, USA 1962
11:10    Die Leute von der Shiloh Ranch - Western - Serie, USA 1962
12:15    Der Geier von Arizona - Western, USA 1950 reż.Peter Godfrey, wyk.Ruth Roman, Dane Clark, Raymond Massey, Robert Douglas, Morgan Farley, Walter Coy, George Stern, Robert Griffin, Tony Martinez
13:40    Inspektor Clouseau - Komödie, Großbritannien 1967 reż.Bud Yorkin, wyk.Alan Arkin, Frank Finlay, Delia Boccardo, Patrick Cargill, Barry Foster, Clive Francis, David Bauer, Geoffrey Bayldon, John Bindon
15:20    The Bomber Boys - Krimi, USA 1995 reż.Charles Gale, wyk.Joe Mantegna, Martin Sheen, Joanna Pacula, Rod Steiger, Joe Piscopo, Ryan Thomas Johnson, Joshua Schaefer, Michael Bower, Kate Mulgrew
16:55    K1 Nachrichten
17:05    Abenteuer Auto - Auto-Magazin
17:55    Abenteuer Leben - Wissens-Magazin
18:50    Abenteuer Natur - Doku-Magazin
19:40    Unterwegs mit Malcolm Douglas - Dokumentation, Australien 1993
20:15    Der grüne Bogenschütze - Krimi, Deutschland 1960 Edgar Wallace reż.Jürgen Roland, wyk.Klausjürgen Wussow, Karin Dor, Eddi Arent, Gert Fröbe, Harry Wüstenhagen, Stanislav Ledinek, Wolfgang Völz, Heinz Weiss, Hans Epskamp
22:15    Nach gefährlichen Regeln - Thriller, USA 1996 reż.David Winning, wyk.Kim Cattrall, Sean Young, Eric McCormack, William Devane, Diego Wallraff, Stephen Mendel, Bob Lujan, Mark Acheson, Rob Daprocida
00:00    Jimmy Hoffa - Thriller, USA 1992 reż.Danny De Vito, wyk.Jack Nicholson, Danny De Vito, Armand Assante, J. T. Walsh, John C. Reilly, Frank Whaley, Kevin Anderson, John P. Ryan, Robert Prosky
02:24    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
02:25    Link - Der Butler - Thriller, Großbritannien 1986 reż.Richard Franklin, wyk.Elisabeth Shue, Terence Stamp, Steven Pinner, Richard Garnett, David O'Hara, Kevin Lloyd, Geoffrey Beevers, Caroline John
04:16    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
04:20    Der grüne Bogenschütze - Krimi, Deutschland 1960 Edgar Wallace

NBC
05:00    NBC News magazyn aktualności
07:00    Editorial Board with Stuart Varney magazyn aktualności
08:00    Louis Rukeyser's Wall Street magazyn gospodarczy
08:30    Wall Street Journal magazyn gospodarczy
09:00    Cottonwood Christian Centre program katolicki
09:30    McLaughlin Group magazyn ekonomiczny
10:00    Giga Party magazyn komputerowy
12:00    QVC - telezakupy
15:00    Golf: Senior PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
17:00    Europa Journal magazyn aktualności
17:30    Golf: US PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
19:30    Hof mit Himmel program religijny
20:00    NBC GIGA magazyn komputerowy
01:00    GIGA PARTY magazyn komputerowy
02:00    GIGA GAMES magazyn komputerowy
04:00    GIGA PARTY magazyn komputerowy