FANDOM


TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc.2051; serial prod.USA
08:50 Rupert; odc.9 - Rupert i król szachowy; serial animowany prod. francuskiej
09:15 Budzik; program dla najmłodszych
09:40 Lippy & Messy; język angielski dla dzieci
09:45 Śpiewaj z nami
09:55 Uważaj niebezpieczeństwo
10:05 Polskie lektury obowiązkowe; Rodzina Połanieckich; odc.1/7 - Panna Marynia; 1978  serial prod. TVP; reż: Jan Rybkowski; wyk: Anna Nehrebecka, Andrzej May, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska, Jan Englert i inni
11:30 Ginące światy; odc.10/14 Spadkobiercy Czyngis-Chana/cz.2/; (Mundos perdidos); 2000  serial dok. prod. hiszpańskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W zgodzie z Naturą; magazyn
12:40 Klan; odc.751; telenowela TVP
13:10 Klan; odc.752; telenowela TVP
13:35 Wakacje z duchami; 7- Strachy na lachy; serial TVP
14:05 Zawodowy list gończy; magazyn dla młodzieży
14:25 Laboratorium; magazyn
14:40 Ludzie wśród ludzi; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Sekrety zdrowia
15:30 My, Wy, Oni; magazyn
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc.2051; serial prod.USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.346; serial TVP [stereo]
18:05 Na żywo; widowisko publicystyczne
18:40 Bezpieczna Jedynka
19:00 Wieczorynka; Misiowanki; odc.9 - Konkurs talentów; serial anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:09 Pogoda dla kierowców
20:20 Agentka o stu twarzach; odc.21; serial produkcji USA /za zgodą rodziców/
21:15 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
21:50 Tygodnik polityczny Jedynki
22:40 Szerokie tory; reportaż Barbary Włodarczyk
23:05 Monitor  Wiadomości
23:25 Biznes raport
23:35 Pegaz
00:00 Sytuacje rodzinne; Bezpośrednie połączenie; 1979  film obyczajowy prod. polskiej (49'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Ewa Żukowska, Włodzimierz Press, Ryszard Kotys, Helena Kamińska
00:50 Cztery kąty z wyobraźnią; Kuchnie
01:15 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Studio urody
07:10 Dwójka Dzieciom; Żegnaj Rockefeller; odc.9; 1992  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
07:35 Dwójka Dzieciom; Marceli Szpak dziwi się światu; - Wszystko jak co roku; serial animowany dla dzieci
07:45 Dwójka Dzieciom; Przygody kota Filemona; - Nocny spacer; serial animowany dla dzieci
08:00 M jak miłość; odc.132; serial TVP /stereo/
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:10 Przystanek praca; magazyn
10:20 IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003; cz. 2 na kabarecie w hipermarkecie
11:15 Ile jest życia; odc.1/10; 1974  serial prod. TVP; reż: Zbigniew Kuźmiński; wyk: Andrzej Zaorski,Józef Duriasz
12:15 Kabaretowe kawałki
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.388; telenowela TVP
13:40 Mroczny rycerz; odc.21 - Demony; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
14:30 W krainie władcy smoków; odc.10/26; serial produkcji polsko-austarlijsko-chińskiej
15:00 Historia Ziemi; odc.1/8 - Podróżnicy w czasie; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Studio sport; Mistrzostwa Świata Fitness Kobiet
17:20 Złoty interes; widowisko
17:50 Program lokalny
18:10 Studio sport; II runda Pucharu UEFA; studio
18:30 Studio sport; II runda Pucharu UEFA; mecz: Valerenga Oslo-Wisła Kraków
20:35 Studio sport; II runda Pucharu UEFA; studio
21:00 Studio sport; II runda Pucharu UEFA; mecz: Manchester City-Groclin Grodzisk Wielkopolski (w przerwie meczu Panorama)
23:10 Panorama
23:30 Sport-telegram
23:37 Pogoda
23:45 Zakręty losu; Maze; Maze; 1999  dramat obyczajowy prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Rob Morrow; wyk: Rob Morrow,Laura Linney,Craig Sheffer
01:20 Wyścig o życie; (Ambulance); 2001  film dokumentalny prod. USA
02:10 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.45 Program dnia 
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy 
7.45 Panorama
8.00 Tygodnik gospodarczy 
8.10 Gość „3”
8.20 Kwiaty i ogrody 
8.45 Gość dnia
9.00 Pałace świata
9.40 Trylogia marsylska 
10.45 Telekurier 
11.15 Gość dnia 
11.45 Viva II Canto 
12.10 Eko-generacja przy- szłości 
12.35 Poznajmy je lepiej
13.50 Agrobiznes 
14.00 Echo Bałtyku 
14.45 Eurotel 
15.00 Molly
15.45 Gość „3” 
16.00 Temat Wiejski 
16.15 Panorama 
16.45 Rozmowa dnia 
17.00 Bądź zdrów! 
17.50 Mag. elbląski 
18.00 Panorama
18.45 Kość niezgody 
19.10 Co mnie gryzie? 
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia 
20.00 Telekurier 
20.45 Studio Pogoda 
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel 
21.45 Panorama 
22.00 Halo Trójka 
22.15 Patrol Trójki 
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda 
23.05 Lorna Doone 
0.20 Długa noc poślubna
1.20 Zakończenie próg.

Polsat
4.35 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Polska - Chiny
6.35 Różowa pantera - serial animowany
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers (39) - serial dla młodzieży
7.30 Pokemony - serial animowany
8.00 Herkules (3) - serial
9.00 Bar 3 - reality show
9.30 Idol 3
10.45 Bar 3 - reality show
11.30 Awantura o kasę
12.30 Samo życie (275) - serial obyczajowy
13.00 Serca na rozdrożu (9) - telenowela, Argentyna
13.55 Czułość i kłamstwa (76) - serial obyczajowy
14.25 Power Rangers (40) - serial dla młodzieży
14.50 Transformery - serial animowany
15.15 Rodzina zastępcza (148) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Interwencja - cykl reportaży
16.30 MacGyver (103) - serial sensacyjny
17.30 Hugo express
17.55 Bar 3 - reality show
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.15 Gliniarz z dżungli 2 (27) - serial sensacyjny
20.15 Bar 3 - reality show
21.00 Samo życie (276) - serial obyczajowy, ok.21.30 Studio LOTTO
21.45 Eksperyment Jasnowidz (1)
22.45 Z archiwum X (62) - serial sensacyjny
23.50 Biznes informacje
0.10 Prognoza pogody
0.20 Graffiti - program publicystyczny
0.35 PŚ w siatkówce kobiet: mecz Polska - Kuba
2.35 Aquaz Superchat na żywo
4.35 Magazyn redakcji programów religijnych
5.30 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość (38) - telenowela, Meksyk
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia (95) - telenowela, Meksyk
8.00 Ścieżki miłości (144) - telenowela, Meksyk
8.50 Scooby Doo (22) - serial animowany
9.15 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej (179) - serial obyczajowy, Polska
12.45 Powrót do Edenu (26) - serial obyczajowy, USA
13.45 Scooby Doo (22) - serial animowany
14.10 Brzydula (98) - telenowela, Kolumbia
15.00 Nikita (41) - serial przygodowy, USA
16.00 Fakty
16.10 Córka przeznaczenia (96) - telenowela, Meksyk
17.00 Kropek
17.10 Prawdziwa miłość (39) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (180) - serial obyczajowy, Polska
20.40 PRAWDZIWE HISTORIE: Wyścig z żywiołem - film katastroficzny, USA 2003, reż. Neil Kinsella, wyk. Ted McGinley, Linda Purl, Stacy Keach, Nicole Paggi, Myles Jeffrey, Leigh Allyn Baker
22.40 Cela
23.15 Fakty wieczorne
23.40 Co za noc (5) - magazyn
0.10 Kasia i Tomek (74)- serial komediowy, Polska
0.40 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.10 Strefa P - magazyn
6.35 VIP wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 Super Mario Bros - serial animowany
8.30 Robocop - serial animowany
9.00 Podwójna akcja - As wywiadu (6) - serial
9.30 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial komediowy
10.00 To się w głowie nie mieści - magazyn
10.30 Rozwód po amerykańsku (65) - serial
11.00 Cud miłości (30) - telenowela, Peru
11.45 TV Market
12.00 Modna moda
12.30 Koncert zespołu U2
13.30 Muzyczne listy
14.30 Crime Story - serial kryminalny
15.30 Artur - serial animowany
16.00 Hoboczaki (82) - serial dla dzieci
16.30 Cud miłości (31) - telenowela, Peru
17.30 Ja się zastrzelę (19) - serial komediowy
18.00 Mecz Euroligi koszykówki: Idea Śląsk Wrocław - Olympiakos Pireus
20.00 Partnerki (10) - serial komediowy
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Dziewczyna gangstera - komediodramat, USA 1997
23.20 Ostatni szeryf - thriller, USA 1999
1.20 X Laski
1.50 Muzyczne listy
2.40 Sztukateria
3.05 KINOmaniak - mag.
3.30 Zakończenie prog.

TVN 7
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show (20) - serial, USA
8.00 Alf (59) - serial, USA
8.30 Tajemnice pocałunku (78) - telenowela, Meksyk
9.20 Cena miłości (14) - telenowela, Meksyk
10.15 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.05 Mission impossible (17) - serial sensacyjny,
12.00 Mała księżniczka (27) - telenowela, Meksyk
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku (79) - telenowela, Meksyk
15.20 Cena miłości (15) - telenowela, Meksyk
16.10 Norman w tarapatach III (5) - serial, USA
16.40 Alf (60) - serial komediowy, USA
17.10 Gliniarze na motorach (7) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Mission impossible (18) - serial sensacyjny, USA
19.10 Drew Carey Show (21) - serial komediowy, USA
19.40 Norman w tarapatach III (6) - serial komediowy, USA
20.10 Przekręt - komedia sensacyjna, Wlk. Brytania 1994, reż. John Hay, wyk. Alfred Molina, Helen Slater, Peter Bowles, Dinsdale Landen, Heathcote Williams, Stephen Fry
22.05 Ścigany (8) - serial sensacyjny, USA
23.05 Twardziel - film sensacyjny, USA 2000, reż. James Allen Bradley, wyk. Billy Ray Cyrus, Dedee Pfeiffer, Noah Blake, George Buck Flower, Brian Smiar
1.00 Requiem Browna - film sensacyjny, USA 1998, reż. Jason Freeland, wyk. Michael Rooker, Big Daddy Wayne, Jack Wallace
2.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:03 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.523 - Formacja schyłkowa; telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Zaczarowany ołówek; odc.38 - Macki ośmiornicy; serial animowany dla dzieci
09:10 Bajeczki Jedyneczki
09:20 Spacery z dziadkiem
09:35 Niebezpieczna Zatoka; odc.34 - ZŁapać spadającą gwiazdkę; serial prod.kanadyjskiej
10:00 Panorama
10:05 Sekrety zdrowia; Jak zatrzymać młodość/cz.2/
10:25 Kwadrans na kawę
10:40 Szaleństwa medycyny; Ziołolecznictwo
10:50 Akademia Polonijna- z Częstochowy do Michigan
11:00 Panorama
11:05 Linia specjalna; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej (audiotele: 0-700-25-022 NIE, 0-700-25-055 TAK)
11:30 Suplement
12:00 Wiadomości
12:10 Być Polakiem; Margarita, czyli podróż w nieznane; reportaż
12:40 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
13:10 Złota Setka Teatru TV; Kordian cz.1; 1993  spektakl; reż: Jan Englert; wyk: Michał Żebrowski,Andrzej Łapicki
14:35 Pod batutą Krzysztofa Pendereckiego; Koncert wiolonczelowy Saint Saensa
15:00 Wiadomości
15:10 Raj
15:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Wileński smak; magazyn
16:00 Złotopolscy; odc.523 - Formacja schyłkowa; telenowela TVP
16:25 Szerokie tory
16:45 Akademia Polonijna- z Częstochowy do Michigan
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Bajeczki Jedyneczki
17:45 Spacery z dziadkiem
18:00 Niebezpieczna Zatoka; odc.34 - Złapać spadającą gwiazdę; serial prod.kanadyjskiej
18:25 Lasy i Ludzie; Leśnicy znad zatoki
18:45 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
19:15 Dobranocka; Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc.11/12 - Pan Żaba wraca do domu; serial animowany prod. czeskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:09 Pogoda dla kierowców
20:10 Złotopolscy; odc.523 - Formacja schyłkowa; telenowela TVP
20:35 Forum Polonijne
21:30 Złota Setka Teatru TV; Kordian cz.1; 1993  spektakl; reż: Jan Englert; wyk: Michał Żebrowski,Andrzej Łapicki
23:10 Panorama
23:30 Sport-telegram
23:37 Prognoza  pogody
23:40 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
00:26 Monitor  Wiadomości
00:40 Biznes raport
00:45 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
01:15 Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc.11/13 - Pan Żaba wraca do domu; serial animowany prod. czeskiej
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:04 Pogoda dla kierowców
02:10 Złotopolscy; odc.523 - Formacja schyłkowa; telenowela TVP
02:35 Forum Polonijne
03:25 Złota Setka Teatru TV; Kordian cz.1; 1993  spektakl; reż: Jan Englert; wyk: Michał Żebrowski,Andrzej Łapicki
04:50 Pod batutą Krzysztofa Pendereckiego; Koncert wiolonczelowy Saint Saensa
05:10 Hit kultury; - Opentaniec
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

Polonia 1
06:05 Przyjaciele Nice friends 23 min. Bajki animowane dla dzieci .
06:30 Czarodziejskie Zwierciadełko 25 min. Bajki animowane dla dzieci .
06:55 Gigi 30 min. Bajka dla dzieci
07:25 Top shop 715 min Teleshoping
19:25 Wola życia odc. 39 Voglia di vivere 53 min. telenowela Prod. Argentyna , reż. Nicolas del Boca , wyst. Andrea del Boca , Duilio Marzio
20:20 Prawo do narodzin odc. 188 Derecho de nacer 25 min. telenowela, 1981 r. , prod. meksykańskiej , reż. Raul Araiza , wyst. Veronica Castro , Ignazio Lopez Tarso , Sergio Jimenez .
20:45 Superfantozzi 92 min. komedia 1985r, prod. Włoskiej, reż. Neri Parenti, wyst. Paolo Villagio, Liu Bosiso, Gigi Reder.
22:40 Świat jest piękny 25 min. Dokument
23:00 Sex Studio 15 min. Program erotyczny
23:20 Sex - kulisy 10 min. Erotyczne wiadomości
23:35 Seksplozja 15 min. Program erotyczny
23:55 Mega Sex T 15 min. Program erotyczny
00:10 Sexnastki 15 min. Program erotyczny
00:25 Military Shop 5 min.
00:30 Baba Jaga dla Dorosłych 20 min. Program erotyczny
00:50 Sex wspomnienia 15 min. Program erotyczny
01:10 Sex Polki 10 min. Program erotyczny
01:25 Night Shop 15 min. Program erotyczny
01:40 Sexnastki 10 min. Program erotyczny
01:55 Night Shop 15 min. Program erotyczny
02:05 Sex kulisy 15 min. Program erotyczny
02:25 Sex Flirty 25 min. Program erotyczny
02:40 Dziewczyny z X-czata 15 min. Program erotyczny
03:00 Night Shop 25 min. Program erotyczny
03:10 Sex kulisy 15 min. Program erotyczny
03:20 Night Shop 15 min. Program erotyczny
03:30 Koniec programu


Europa Europa
14.00 święte Serca (Sacred Hearts) dramat obyczajowy, Wielka Brytania, 1983, 95 min
15.30 Polowanie na mężczyznę (La Chasse A L'Homme) komedia, Francja/Włochy, 1964, 100 min
17.05 Z tobą cieszy mnie świat (S Tebou Me Bavi Svet) komedia, Czechosłowacja, 1982, 86 min
18.35 Włóczęga (Archimede Le Clochard) komedia, Francja, 1958, 70 min
20.00 Mama nie pozwala (Momma Don't Allow) film krótkometrażowy, Wielka Brytania, 1956, 22 min
20.30 Udręka (L'Enfer) dramat, Francja, 1994, 100 min
22.15 Upadły anioł (Memorias Del Angel Caido), thriller, Hiszpania, 1997, 90 min
23.50 W nowej skórze (Peau Neuve) dramat, Francja, 1999, 100 min
01.30 Koniec starych czasów (Konec Starych Casu) komedia, Czechy, 1989, 97 min.

Club
06:00    Szkoła Yogi
06:25    Świat Fitnessu
06:50    Zrób To Sama
07:15    Tajemnice Ogrodów
07:40    Restauracje od kuchni
08:05    Blask
08:30    Piąte Koło
09:00    Hollywoodzki Styl
09:25    Bliskie spotkania w Hollywood
09:50    Spotkania z Roseanne
10:35    Weekendowi Wojownicy
11:00    Życie Szpitala
12:00    Szkoła Yogi
12:25    Świat Fitnessu
12:50    Zrób To Sama
13:15    Tajemnice Ogrodów
13:40    Restauracje od kuchni
14:05    Blask
14:30    Piąte Koło
15:00    Hollywoodzki Styl
15:25    Bliskie spotkania w Hollywood
15:50    Spotkania z Roseanne
16:35    Weekendowi Wojownicy
17:00    Życie Szpitala
18:00    Szkoła Yogi
18:25    Świat Fitnessu
18:50    Zrób To Sama
19:15    Tajemnice Ogrodów
19:40    Fashion TV
20:05    Blask
20:30    Piąte Koło
21:00    Hollywoodzki Styl
21:30    Bliskie spotkania w Hollywood
22:00    Potyczki Jerrego Springera
22:40    Potyczki Jerrego Springera
23:20    Rozmowy o seksie
00:10    Rozmowy Kobiet o Seksie
01:00    Weekendowi Wojownicy
01:30    Współczesne Wnętrza
01:55    Cztery Pory Roku
02:20    Super Dieta
02:45    Podróże Loyda
03:10    Kulinarne Podróże 
03:40    Hello Helou
04:05    Restauracje od kuchni
04:30    Szkoła Gotowania
05:00    Podróże Loyda
05:30    Super Dieta

TV Centrum
7:00     Radość o poranku
7:30     Dwory i pałace
7:45     Telesklep
8:00     Ostrobramska 101
9:30     Telesklep
9:45     Reportaż dnia
10:00     Sprawy Warszawy (powtórka)
11:00     Telesklep
11:15     Pocztówki z Polski
11:45     Prosimy dzwonić (powtórka)
12:45     Telesklep
13:15     DJ TV (powtórka)
15:15     Telesklep
15:30     Śpiewa Andrzej Rybiński
15:30     Studio Centrum
16:00     Ostrobramska 101
17:30     Telesklep
17:45     Studio Centrum
18:00     Sprawy Warszawy
19:00     Telesklep
19:30     Kącik Starego Przeboju
19:45     Studio Centrum
20:00     Prosimy dzwonić
21:00     Dzikie i oswojone - program przyrodniczy
21:30     Rock - Szok
21:45     Studio Centrum
22:00     DJ TV
0:00     Goniec warszawski
0:15     Telesklep

TMT
07.00    Teraz Muzyczna Telewizja
07.30    "Pracowici Hakka" - film dokumentalny,Chiny
08.00    Ciekawostki z Japonii - magazyn, Japonia 2002
08.30    Teraz Muzyczna Telewizja
09.15    Telezakupy
09.30    Szkoła Dobrego Dziennikarstwa - serial dokumentalny, USA
10.00    TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00    Teraz Muzyczna Telewizja
12.30    Telezakupy
12.45    Teraz Muzyczna Telewizja
13.30    Telezakupy
14.00    "Herbata - złoty skarb Tajwanu" - film dokumentalny, Tajwan 2002
14.30    Muzyczny Salon - program muzyczny, Polska 2003
15.00    TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
16.30    Telezakupy
17.00    Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2003
17.30    Ludzie Sukcesu - wywiad, Polska 2003
18.00    Teraz Muzyczna Telewizja
19.00    TMT w krainie bajki- bajki animowane dla dzieci
20.00    Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2003
20.30    Teraz Muzyczna Telewizja
21.00    Pory Roku - poradnik, Polska 2003
22.00    Babski Świat - magazyn dla pań, Polska 2003
22.30    V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2003
23.00    Wirtualny Uniwersytet - program popularno naukowy, Polska 2003
23.30    Teraz Muzyczna Telewizja
00.00    koniec programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.