FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 121 - Na złej drodze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - W głębinach oceanu - odc. 6 (Planet Earth II 6/6 W głębinach oceanu) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Świat się kręci - /99/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /38/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Wędrówki pelikanów do serca Australii (Pelicans: Outback Nomads); film dokumentalny kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2804; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5927 (The Bold and the Beautiful ep. 5927); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2537 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Drużyna A [ser. III] - odc. 4, Pożar (The A - Team III, ep. 4, Fire); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2805; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2538 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /100/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /38/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Szwecji; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 73 (seria VI, odc. 4) - Zatruta woda -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Śmiertelna miłość (Deadly Love) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:OLIVIER PIGHETTI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kochankowie mojej mamy -  txt. str. 777; komediodramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Krystyna Janda, Rafał Węgrzyniak, Bohdan Smoleń, Krzysztof Zaleski, Zdzisław Kuźniar, Hanna Skarżanka, Stanisław Brudny; Dla małoletnich od lat 16
01:05 Drużyna A [ser. III] - odc. 4, Pożar (The A - Team III, ep. 4, Fire); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Świat się kręci - /100/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Notacje - Marcin Król. O mediach przy Okrągłym Stole; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Klan - odc. 2538; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Śmiertelna miłość (Deadly Love); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:OLIVIER PIGHETTI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 4; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 53/224 Panna młoda; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 438; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Barwy szczęścia - odc. 1058 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Na dobre i na złe - odc. 226 - Powrót; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Kraj pełen skarbów (9); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (106) - Tartak -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 The Voice of Poland - Nokaut; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 20 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Na dobre i na złe - odc. 545 - Zmiana planów; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Herkules - odc. 22 Ogień z głębin (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Fire Down Below (s. II odc. 9)); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 15/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1058 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1059 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Sierżant Bilko (SGT. Bilko) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Steve Martin, Dan Aykroyd, Phil Hartman, Daryl M. Mitchel; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Kocham kino - Fałszerze (Die Faelscher) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Austria, Niemcy (2007); reż.:Stefan Ruzowitzky; wyk.:Karl Markovics, August Diehl, Devid Striesow, August Zirner, Martin Brambach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Świat bez tajemnic - Igrzyska Putina (Putin's Game); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2013); reż.:Aleksander Gentelew; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Fałszerze (Die Faelscher); dramat kraj prod.Austria, Niemcy (2007); reż.:Stefan Ruzowitzky; wyk.:Karl Markovics, August Diehl, Devid Striesow, August Zirner, Martin Brambach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Art Noc: Zaraz jass - koncert zepołów: GRAAL i MIŁOŚĆ; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Herkules - odc. 22 Ogień z głębin (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Fire Down Below (s. II odc. 9)); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 6.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Panorama
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 6.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 6.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Kultowe rozmowy - odc. 9 - Adam Sikorski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki - Cieszyńska kraina; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Kino na kółkach; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Małe ojczyzny - Historia rodziny z morzem w tle; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Azbest - podstępny wróg; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Tamtego 1989 roku - Dialog; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Kulisy Okrągłego Stołu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Ratownicy marynarki wojennej; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Forum Panoramy
17:45 L jak las - Wiatrołomy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Forum gospodarcze; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Przechodzień codzienny
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Cudem uratowane; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
19:30 W lasach Piaśnicy; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Przechodzień codzienny
20:40 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Czesław Miłosz; Dla małoletnich od lat 7
20:55 Pogoda
21:00 Pogoda - 6.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 6.02 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Tamtego 1989 roku - Dialog; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Kulisy Okrągłego Stołu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Pogoda - 6.02 - 3; STEREO, 16:9
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:50 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 6.02 - 4; STEREO, 16:9
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Kino na kółkach; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Tamtego 1989 roku - Dialog; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Kulisy Okrągłego Stołu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
04:10 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:20 Świat według Kiepskich (41) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (501) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (502) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (232) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (229) - serial paradokumentalny
12:00 Dom nie do poznania 6 (169) - reality show
13:00 Łabędziem być... (4) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1832) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (230) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (439) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (168) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1833) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (13) - serial komediowy
20:10 Ostrożnie z dziewczynami - komedia romantyczna, USA 2002
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (209) - serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (210) - serial kryminalny
23:50 Radio - dramat obyczajowy, USA 2003
2:15 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
3:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:00 Uwaga! Odcinek: 3824
5:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2146
6:15 Mango - Telezakupy
7:20 Detektywi Odcinek: 785
7:50 Doradca smaku Odcinek: 18
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1348
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 200
12:15 Szpital Odcinek: 96
13:15 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1017
14:00 Wawa non stop Odcinek: 109
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 201
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2147
17:00 Wawa non stop Odcinek: 110
18:00 Szpital Odcinek: 97
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3824
20:05 Doradca smaku Odcinek: 19
20:10 Na Wspólnej Odcinek: 1863
20:50 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1046
21:35 Kuchenne rewolucje Odcinek: 15 Sezon: 7
22:40 Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym
1:35 Lekarze Odcinek: 9 Sezon: 3
2:40 Uwaga! Odcinek: 3824
2:55 Arkana magii Odcinek: 1183
4:15 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /99/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Sztuka życia - odc. 61, Magdalena Zawadzka; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Plecak pełen przygód - odc.1/13; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); reż.:Janusz Dymek; wyk.:Adaś Siemion, Anna Majcher, Maciej Orłoś, Eugenia Herman, Józef Durjasz; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Polska i świat z historią w tle - Bój pod Św. Krzyżem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 105; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1010 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1026; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Siostry - odc. 6/13 - Podszepty złego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Stół...; reportaż; reż.:Sławomir Koehler; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Ciepło na lata - Po pierwsze projekt; magazyn; STEREO, 16:9
15:35 Złotopolscy - odc. 873* - Nowinki w Złotopolicach; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 105; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Tokio - tancerze Jedi (405); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kabaretowy Klub Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1010 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok - Kaczka zapominalska; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Zabójcza dawka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Rokefeler słowiański (406); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 1/12 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP kraj prod.Polska (2004); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Jerzy Radziwiłowicz, Robert Gonera, Maciej Stuhr, Jacek Barciak, Anna Cieślak i inni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Był Luksemburg...; film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 105; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc.1/13; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); reż.:Janusz Dymek; wyk.:Adaś Siemion, Anna Majcher, Maciej Orłoś, Eugenia Herman, Józef Durjasz; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok - Kaczka zapominalska; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Zabójcza dawka; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Rokefeler słowiański (406); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1010; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Był Luksemburg...; film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.