FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Mapeciątka (3) - serial anim.
08.50 Tajemnicze przygody - serial
09.15 Jedyneczka - pr. dla dzieci
09.45 Bajeczki Jedyneczki - dla dzieci
10.00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Chris Langham, Wally Boag - program dla dzieci
10.55 Telezakupy
11.10 Zwierzęta świata: Cień rekina (3/6): Życie pełne przygód (1) - serial
11.40 Saga rodu Ganzegal (18) - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Wójt roku 2001
12.45 Klan (565) - telenowela, Pol.
13.10 Zdrowo i odlotowo (1): Biegam, więc jestem - program edukacyjny
13.30 Telezakupy
13.45 Forum - pr. publicystyczny
14.35 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - program edukacyjny
15.00 Wiadomości
15.10 Laboratorium - magazyn
15.35 Twarzą w twarz z Europą - mag.
16.00 Rower Błażeja - magazyn
16.30 Moda na sukces (1572) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.35 Klan (566) - telenowela, Pol.
18.05 Między nami - magazyn
18.50 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Fraglesy (79): Lot Wemleya - serial anim., Wlk. Bryt.
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: W ŚLEPYM ZAUŁKU - film obyczajowy, Wlk. Bryt. 1999
22.35 KRONIKA KRYMINALNA
23.00 Monitor Wiadomości
23.25 Sportowy flesz
23.30 Czas na... kontrowersyjny dokument: Więzienie o najostrzejszym rgorze - film dokumentalny, USA
00.25 WSPÓŁLOKATORZY - komedia, USA 1995
02.10 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Felicity; odc.31; serial prod.USA [stereo]
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc.86; telenowela TVP
09:00 Fatalny rewolwer; odc.18
10:00 Wieczór z Jagielskim na bis
10:50 Oby tak dalej; Pourvu que ca dure; 1995  kom.prod.fra.; reż: Michel Thibaud; wyk: Ticky Holgado, Gerard Darmon
12:15 Ludzie Biblii (2): Cham
12:30 Drapieżcy; odc. 1/6; serial dok.prod.angielskiej
13:00 Panorama
13:10 J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; 1997  serial prod.USA; reż: Don Bellisario; wyk: David James Elliot,Catherine Bell
13:55 Opowieści według Enid Blyton; serial prod.angielskiej
14:25 Krzyżówka szczęścia; teleturniej
14:55 Felicity; odc.39; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Święta wojna; serial TVP
17:00 Fatalny rewolwer; odc. 23; serial prod.USA
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:20 V Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej-Interpretacje
19:30 Przeboje muzyki operowej
20:00 M jak miłość; serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:35 Magia przypadku; Music of chance; 1993  film sensac. prod. USA; reż: Philip Haas; wyk: James Spader, Mandy Patinkin
23:15 Konfrontacje Jedenste: Nie klonuj?
24:00 Wojna wietnamska; odc. 1/3; film dok.prod.angielskiej
00:55 Football, football; magazyn piłkarski
01:20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (156) - serial anim.
07.25 Młody Herkules - serial fantastyczny, USA
07.50 Słoneczny patrol (108) - serial przygodowy, USA
08.40 Largo (9) - serial sensacyjny, USA/Francja/Niemcy/Belgia
09.30 Cud miłości (216) - telenowela, Peru
10.25 Samo życie (10) - serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (35) - telenowela, Argentyna
11.50 Z głową w chmurach (19) - telenowela, Brazylia
12.50 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Zerwane więzi - talk show
14.45 Graczykowie - czyli Buła i spóła (78): Podstęp - serial komediowy
15.15 Serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Różowa Pantera (6) - serial
16.30 Wysoka fala (28) - serial przygodowy, USA
17.20 Bar - reality show
17.50 Cud miłości (217) - telenowela, Peru
18.40 Prognoza pogody, Era biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport i prognoza pogody
19.15 AMOR LATINO (36) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.30 Rodzina zastępcza - serial kom.
21.00 13 Posterunek (8) - serial kom.
21.30 Losowanie LOTIO i Szczęśliwego Numerka
21.35 MISJA W CZASIE (48) - serial
22.25 Telewirjjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
23.00 Informacje
23.15 Graffiti - program publicystyczny
23.25 Sport i prognoza pogody
23.35 Puls biznesu
23.50 Bar - Charaktery - reality show
00.20 Bliskie spotkania - film dok.
01.55 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Wiosenna namiętność (42/80) - telenowela, Argentyna
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (92/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (17/54) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (23/52) - serial animowany
08.40 Przygody kapitana Simiana 2 (6/13) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (28) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Big Brother - reality show
12.25 Rozmowy w toku - talk show
13.15 Maska (17/54) - serial animowany
13.35 Przygody kapitana Simiana 2 (6/13) - serial animowany
14.00 Oliver Twist (23/52) - serial
14.25 Beverly Hills 90210 (126) - serial
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (31/169) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (43/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 Big Brother - reality show
20.45 Kto Was tak urządził? - magazyn
21.15 WIELKA NIESPODZIANKA KLAUDIUSZA - program rozrywkowy
21.45 RODZINA SOPRANO (25) - serial sensacyjny, USA
22.50 TVN Fakty
23.05 Big Brother: Extra - reality show
23.50 Na tropie agenta
00.20 Granice - serial dokumentalny
00.50 Adopcje - serial dokumentalny
01.20 Superwizjer - magazyn sensacji i rozrywki
01.50 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Echa dnia
07.00 Babar - serial
07.30 Kurier
07.35 Opowieści taty Bobra - serial
08.00 Panorama
08.15 Panorama morza - magazyn
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik po ekoncmii
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci - telenowela
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat - cykl reportaży
12.00 Europa w zagrodzie - magazyn
12.30 Kurier
12.35 Oko w oko z żywiołem - serial
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Z archiwum TVP
14.30 Kurier
14.45 To jest temat - cyk reportaży
15.00 Legendy dalekich mórz - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 Zderzenia parlamentarne - program publicystyczny (powt.)
16.30 Kurier
16.45 Europa w zagrodzie - magazyn
17.15 To jest temat - cykl reportaż
17.30 Kurier
17.50 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama, prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18.30 Reportaż
18.55 Temat wiejski - magazyn
19.30 Kino ma sto lat
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.15 Reportaż
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
22.00 Błazen - komedia, Włochy/Francja
23.45 Kurier
00.15 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (101) - serial anim.
08.20 Alvaro (83) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Gliniarz z dżungli (8) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (10) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (5) - serial kom.
12.20 Posterunek przy Hill Street (29) - serial sensacyjny, USA
13.15 Obieżyświat Dr Witt - program podróżniczy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hoboczaki (102) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (11) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (84) - serial obyczajowy
17.00 Przygody rodziny Addamsów 2 (22) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Ten drugi (12) - serial sens.
20.00 ZMOWA - thriller, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator gospodarczy - magazyn Gazety Prawnej
22.15 GLINIARZ Z DŻUNGLI (9) - serial
23.15 Prawo Bronxu - film sensacyjny, USA
01.45 X Laski - program erotyczny
02.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.05 Strefa P - program muzyczny
03.40 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Zwariowana rodzinka - serial
17.15 Klaun - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Uczciwa kurtyzana - film obycz. USA (1998), wyk. Catherine McCormack, Rufus Sewell, Jacqueline Bisset, Oliver Platt, Moira Kelly, Fred Ward, Naomi Watts
22.05 Marlin Bay (1) - serial
23.00 To tylko seks - film obycz. USA (1982), wyk. Tim Matheson, Kate Capshaw, Edward Herrmann, John Glover
0.45 Przypadkowy świadek - film sens. ang. (1990), wyk. George Baker, Christopher Ravenscroft
2.35 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Klan; odc. 552; telenowela TVP
08:50 Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002; powt.
09:10 Dobre książki; magazyn
09:40 Forum; program publicystyczny; powt.
10:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35 Papierowy teatrzyk; Roszponka; program dla dzieci
10:50 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
11:00 W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 10/13 - W krainie siedmiu słońc; serial animowany
11:30 Klan; odc. 552; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Ja, Komediant; cz. 3 To był tylko koniec pierwszego aktu; film dokumentalny Ludwika Perskiego; powt.
13:15 Marcowe migdały; 1989  film fab. prod.polskiej (89'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Olaf Lubaszenko, Piotr Siwkiewicz, Małgorzata Piorun
14:45 Film animowany dla dorosłych; Ja się zabiję; film Aliny Maliszewskiej
15:00 Wiadomości
15:15 Dobre książki; magazyn; powt.
15:45 Parnas Literacki; Kazimiera Iłłakowiczówna
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Kwadrat; magazyn młodzieżowy
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35 Papierowy teatrzyk; Roszponka; program dla dzieci; powt.
17:50 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
18:00 W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 10/13 - W krainie siedmiu słońc; serial animowany; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 552; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; odc. 1/9 - Jak się spotkali; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Wieści polonijne
20:15 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej
20:40 Polskie smaki; Halibut wędzony
21:00 Marcowe migdały; 1989  film fab. prod.polskiej (89'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Olaf Lubaszenko, Piotr Siwkiewicz, Małgorzata Piorun; powt.
22:25 Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002
22:55 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
23:45 Monitor  Wiadomości
00:05 Sportowy flesz
00:10 Tylko rock; Oj da da na-Grzegorz z Ciechowa; film muzyczny Jana Jakuba Kolskiego
00:30 Szewczyk Kopytko; film animowany dla dzieci
00:50 Karino; odc. 2 - Przybrana matka; 1975  serial prod. polskiej; reż: Jan Batory
01:20 Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; odc. 1/9 - Jak się spotkali; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Klan; odc. 552; telenowela TVP; powt.
02:25 Kronika Zimowych Igrzysk Polonijnych; Beskidy 2002; powt.
02:40 Dotknięci; 1988  film fab. prod. polskiej (115'); reż: Wiesław Saniewski; wyk: Piotr Fronczewski, Ewa Wiśniewska, Ewa Błaszczyk, Joanna Trzepiecińska, Zbigniew Zamachowski
04:35 Wieści polonijne; powt.
04:50 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej; powt.
05:15 Polskie smaki; Halibut wędzony; powt.
05:30 Kwadrat; magazyn młodzieżowy; powt.
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.