FANDOM


TVP 1
05:25 TELEZAKUPY; STEREO
06:00 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata: 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30
Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Domisie - Gdyby kózka nie skakała; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Strażnicy Dobrej Nowiny - Lwia rodzina, odc. 7 (Roar in the Night); serial animowany kraj prod.Irlandia (1999); Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Galeria - odc. 25; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Klan - odc. 2242 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moda na sukces - odc. 5600 (The Bold and the Beautiful ep. 5600); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Apetyt na EURO - pę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smaki polskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Otchłań Pacyfiku - odc. 1 (Pacific Abyss - ep. 1) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Siostry - odc. 7/13 - Cygańska córka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Muzyka naszych czasów - "Amen" Henryk Mikołaj Górecki; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:20 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
15:25 Michel Legrand w Warszawie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 1/13 - Pozdrowienia z Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Robert Wichrowski; wyk.:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Katarzyna Figura, Marek Kalita, Waldemar Błaszczyk; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Galeria - odc. 26; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Klan - odc. 2244 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Klan - odc. 2245 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Tabaluga - Ostatni z rodziny smoków, odc. 1 (The last one on his kind) kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Wszystko będzie dobrze -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Adam Werstak, Robert Więckiewicz, Izabela Dąbrowska, Beata Kawka, Daniel Mąkolski, Jarosław Gruda, Janusz Chabior, Janusz Kłosiński, Zdzisław Kuźniar, Stanisław Pąk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Kto za to zapłaci? Program Tadeusza Mosza i Jana Wróbla; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Licencja na film - Zniewolona (Ties That Bind); thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:Frederic D'Amour; wyk.:Kristanna Loken, Warren Christie, Kristen Hager; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Kino nocnych marków - Miłość puka do drzwi (This Matter of Marriage) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Kanada (1998); reż.:Brad Turner; wyk.:Leslie Hope, Rick Peters, Sherry Miller; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Notacje - Andrzej Konic. Żaden artysta tylko rzemieślnik; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:30 Dwie strony medalu - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 TELEZAKUPY; STEREO
07:25 Na dobre i na złe - odc. 379 Dar od losu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.53, 10.33, 10.35
Panorama: 9:45
Pogoda: 9.00, 10.30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Obok nas; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Gruzja blisko nas; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Jeden z dziesięciu - odc. 17/68; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 3/24 - Morderstwo w czerwcowy wieczór (Murder on a midsummer's eve); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1980); reż.:Sheldon Reynolds; wyk.:Geoffrey Whitehead, Donald Pickering, Patrick Newell, Zbigniew Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Barwy szczęścia - odc. 715 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Nadchodzą Chińczycy - odc. 2 / 2 (Chinese are coming - ep. 2 / 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Robert Barnwell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 896; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:25 Świat bez tajemnic - Latawce; film dokumentalny; reż.:Beata Dzianowicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 18/68; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:20 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Rosja kontra Zachód - nowa Zimna Wojna - Nowy rozdział - odc. 4/4 (Putin, Russia and the West - New Start - ep. 4/4); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Norma Percy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 716 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 897; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 636; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Zwyczajny Marzec; film dokumentalny; reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Aida - odc. 1 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; reż.:Xawery Żuławski; wyk.:Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Iwona Bielska, Michał Zieliński, Jakub Wróblewski, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Sławomir Holland; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Ekstradycja I - odc. 6/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:00 Młode wilki; film sensacyjny kraj prod.Polska (1995); reż.:Jarosław Żamojda; wyk.:Michelle Cleo Godsey, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Piotr Szwedes, Jan Nowicki, Waldemar Barwiński, Mariusz Bielińsaki, Henryk Bista, Tadeusz Borowski, Agnieszka Czekańska, Paweł Deląg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:09 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:42 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:42 Serwis sportowy

09:48 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:11 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:44 Serwis sportowy

10:50 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:19 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:26 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:54 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:22 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:54 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:15 Biznes

16:26 Pogoda

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Serwis info

20:10 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:07 Telekurier

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:24 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:08 Pogoda

23:15 Sportowy wieczór

23:31 Sławomir Mrożek przedstawia - film dokumentalny (Polska,1997)

00:38 Minęła dwudziesta

01:25 Telekurier

01:45 Serwis info

01:50 Info Dziennik

02:28 Pogoda

02:32 Sportowy wieczór

02:46 Eurosąsiedzi (58)

02:58 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

03:10 Raport z Polski

03:30 Prawdę mówiąc

03:56 Sławomir Mrożek przedstawia - film dokumentalny (Polska,1997)

04:50 Telekurier

05:10 Teleplotki

05:34 Raport z Polski

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:15 TV Market

07:30 Scooby-Doo 2 (10)

08:00 Przygody Animków (92)

08:30 The Looney Tunes Show (1)

09:00 Dobosz - komediodramat (USA,2002)

11:30 Malanowski i partnerzy (380)

12:00 Doktor Oz radzi (62) - talk show

13:00 Dom nie do poznania (210) - reality show

14:00 Pierwsza miłość (1460)

14:45 Trudne sprawy (130)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (381)

17:00 Dlaczego ja? (249)

18:00 Pierwsza miłość (1461)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Malanowski i partnerzy: Druga szansa (217)

20:05 Megahit: Korpus weteranów - film sensacyjny (USA,2006)

22:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5 (109)

23:30 Kłamstwa - dramat obyczajowy (USA,2004)

01:25 Zagadkowa noc

03:00 Tajemnice losu

TVN

05:10 Uwaga!

05:25 Mango

07:30 Julia (46)

08:00 Dzień dobry TVN

11:05 Na Wspólnej (1568)

11:40 Teraz albo nigdy! (5)

12:40 Ostry dyżur (38)

13:40 Ukryta prawda (16)

14:40 Detektywi: Na niby (918)

15:15 W-11 - Wydział Śledczy: Z chciwości (897)

15:55 Rozmowy w toku: Wykrywacz kłamstw powie mi, czy mnie zdradziłaś

16:55 Ukryta prawda (17)

17:55 Julia (47)

18:25 Detektywi: Nie wyjedziesz (919)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1569)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Moja narzeczona (898)

21:30 Przepis na życie 3 (1/13)

22:30 Kuba Wojewódzki

23:30 Superwizjer

00:05 Tajemnice Smallville 10 (20)

01:05 Uwaga!

01:20 Arkana magii

02:40 Rozmowy w toku: Wykrywacz kłamstw powie mi, czy mnie zdradziłaś

03:35 Nic straconego

TV 4

05:00 Inspektor Gadżet (16)

05:25 Mój grzech (110-ost.)

06:15 Galileo - program popularnonaukowy

07:20 Słoneczny patrol (43)

08:25 Galileo - program popularnonaukowy

09:05 TV Market

09:25 Triumf miłości (165)

10:25 Kiedy się zakocham... (160)

11:25 Kiedy się zakocham... (161)

12:25 Galileo - program popularnonaukowy

13:30 Volvo Ocean Race - Sanya

14:00 Galileo - program popularnonaukowy

15:00 Morze miłości (1)

16:00 Gliniarze z Melbourne 2 (4)

17:00 Kiedy się zakocham... (162)

18:00 Kiedy się zakocham... (163)

19:00 Triumf miłości (166)

20:00 Galileo EXTRA (49) - program popularnonaukowy

21:00 Galileo - jak to możliwe (1) - program popularnonaukowy

22:00 Operacja Delta Force 2: Na ratunek - film sensacyjny (USA,1998)

00:15 mała Czarna - talk show

01:15 STOP Drogówka - magazyn policyjny

02:15 Gość "Wydarzeń"

02:30 To był dzień

03:25 To był dzień na świecie

03:50 Muzyczne listy - magazyn

04:40 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

07:00 Burza uczuć (898)

08:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

09:00 Pokojówka na Manhattanie (1)

10:00 Gra o życie (1)

11:00 Szpital - nagłe przypadki (6) - serial dokumentalny

12:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

13:00 Chłopi: Boryna (1/13)

14:00 Pokojówka na Manhattanie (2)

15:00 Łowcy skarbów (2)

16:00 Gra o życie (2)

17:00 Jednostka specjalna (2)

18:00 Junior TV: Yogi: łowca skarbów (16)

18:30 Junior TV: Nowe przygody Toma i Jerry'ego (10-12)

19:00 Junior TV: Chip i Dale (4)

19:30 Junior TV: Timon i Pumba (7)

20:00 Ogniste monstrum - horror SF (Kanada,USA,2007)

22:00 Zlecenie na śmierć - dramat sensacyjny (Kanada,2010)

00:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy

01:00 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny

01:30 Dyżur - serial dokumentalny

02:00 Chłopi: Boryna (1/13)

03:00 Zobacz to!

TVN 7

04:50 Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3)

05:20 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4)

05:50 Na Wspólnej (1265)

06:25 W roli głównej: Sonia Bohosiewicz (11) - talk show

06:50 W roli głównej: Wojciech Fibak (12) - talk show

07:20 Magda M. (27)

08:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (25)

09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (26)

10:20 Dr House (11/22)

11:25 Mango

13:00 Detektyw Monk (4/16)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (26)

15:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (27)

15:55 Teresa (2)

17:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24-ost.)

18:00 Detektyw Monk (5/16)

19:00 Dr House (12/22)

20:00 Sensacyjny wtorek: Doskonały świat - dramat sensacyjny (USA,1993)

22:50 Nie z tego świata (17)

23:50 Wieczór strachu: W paszczy szaleństwa - horror (USA,1995)

01:50 Arkana magii

04:00 Pascal: po prostu gotuj: Oliwki z Lille

04:25 Bez montażu

04:45 Zakończenie programu

TV 6

16:15 TV Market

16:55 Inspektor Gadżet (16)

17:25 Digimon (53)

17:55 Digimon (54)

18:25 Mistrz kuchni: Juniorzy (2)

20:00 Komisarz Rex 2 (28)

21:00 Życie Carlita - dramat kryminalny (USA,1993)

00:00 Regina (9)

00:30 Regina (10)

01:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga rosyjska

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga rosyjska

11:00 Sport Flash

11:05 Cafe Futbol

12:00 Sport Flash

12:05 Cafe Futbol

12:30 Magazyn snowboardowy

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

21:00 Sport Flash

21:05 Boks

22:00 Sport Flash

22:05 Boks

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Sporting Gijon

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 World lista

07:00 Hot plota

08:00 Miejska lista

09:00 Poranny WF - program rozrywkowy

09:30 Hity na czasie

15:00 Hot plota

16:00 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Weekend z Jankesem

18:00 Backstage Party

18:30 ESKA Games - magazyn komputerowy

19:00 Gorąca 20

21:00 Poranny WF - program rozrywkowy

21:30 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:05 Kultura, głupcze - magazyn kulturalno-społeczny

08:40 Informacje kulturalne

09:05 Co jest w człowieku w środku - film kryminalny (Polska,1969)

10:05 TAK - Telewizyjne Archiwum Kultury: Mistrz Grotowski - film dokumentalny (Polska,1998)

11:05 TAK - Telewizyjne Archiwum Kultury: Hommage a Kantor

12:00 TAK - Telewizyjne Archiwum Kultury: Dwaj szefowie Twórczości

12:55 TAK - Telewizyjne Archiwum Kultury: Kultura i sztuka Marca '68

13:55 Jest... czy się śni - widowisko

14:30 Mój program - przedstawia Edward Dziewoński - program artystyczny (Polska,1976)

16:05 3. wieczór w Sigmie. Stop-klatka. Śpiewa Stanisława Celińska - koncert (Polska,1989)

17:05 Rysa - dramat psychologiczny (Polska,2008)

18:45 Dokument społeczny: Narodziny Karli - film dokumentalny (USA,Hiszpania,Holandia,Belgia,Nikaragua,2010)

19:50 Winda z książkami 2 - felieton

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Teatr Telewizji: Grzechy starości - sztuka Macieja Wojtyszki (Polska,2000)

21:55 Cała zima bez ognia - dramat obyczajowy (Szwajcaria,Belgia,2004)

23:30 Informacje kulturalne

23:50 Symfonie Mahlera pod batutą Leonarda Bernsteina - V Symfonia cis-moll - koncert

01:15 Kino nocne: A jeśli to miłość? - dramat obyczajowy (ZSRR,1961)

02:50 Winda z książkami 2 - felieton

03:00 Symfonie Mahlera pod batutą Leonarda Bernsteina - V Symfonia cis-moll - koncert

04:20 Informacje kulturalne

04:35 Pasmo kontemplacyjne (9)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Kalendarium historyczne: Kazimierz Pułaski - film dokumentalny

08:30 Ex libris

08:45 Polska z bocznej drogi: Petronela i spółka

09:00 Historia i film: Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)

09:55 Historia i film: "Czterej pancerni i pies" - dyskusja

10:15 Ex libris

10:30 Polska dobrze smakuje: Chleb nasz powszedni (3)

11:00 Dzika Polska: Pamięć kamieni

11:35 Polskie mundiale (1)

12:15 Wielka gra - teleturniej

13:10 Flesz historii (67)

13:30 Piękna nieznajoma - melodramat (Polska,Rosja,1993)

15:05 Polska i świat z historią w tle: Zostanie po nas zamek- reportaż

15:30 Dzieje kultury polskiej: Wiek X. Narodziny

16:35 Polska i świat w reportażu: Kim jestem? - reportaż (Polska,2009)

17:05 Historia i film: Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)

17:55 Historia i film: "Czterej pancerni i pies" - dyskusja

18:30 Sonda: Taśma - program popularnonaukowy

19:00 Dziennik Telewizyjny - 6.03.1989

19:35 Polskie mundiale (2)

20:05 Wzgórza Zelengory - dramat wojenny (Jugosławia,1976)

21:55 Polska i świat z historią w tle: Karol, syn Karola - reportaż

22:20 Królowa Elżbieta - ciągłość i zmiany - film dokumentalny (Wielka Brytania,2006)

23:25 Dziennik Telewizyjny - 6.03.1989

23:55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 36; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 WOK - Wszystko o Kulturze (21); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Saga rodów - Ród Duchowskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Dom na głowie - odc. 6 - Bicie małego dzwonu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.53, 10.33, 10.35
Panorama: 9:45
Pogoda: 9.00, 10.30; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:50 Galeria - odc. 15; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Barwy szczęścia - odc. 536 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 50* "Ostatnia podróż" -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Gwiazdor - Aleksander Wolszczan; film dokumentalny; reż.:Jan Sosiński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Złotopolscy - odc. 382* Sprawiedliwość mamusi; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Tygodnik Kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Galeria - odc. 15; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
17:55 Kręć! Jak kochasz to kręć! (Edward Kłosiński); film dokumentalny; reż.:Andrzej Wajda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 536 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 13 - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 67 - Sonata -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:45 Parę osób, mały czas -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Krystyna Janda, Andrzej Hudziak, Igor Przegrodzki, Monika Obara, Arkadiusz Detmer, Krystyna Tkacz, Elżbieta Kępińska, Witold Skaruch, Zdzisław Wardejn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 15; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dom na głowie - odc. 6 - Bicie małego dzwonu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 13 - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 67 - Sonata; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
04:15 Barwy szczęścia - odc. 536; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Lady Pank - 18. urodziny; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry  - Lidzbark 2005  /3/; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP HD
07:15 Rodzinka.pl - odc. 2 - Opiekunki -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rodzinka.pl - odc. 3 - Kieszonkowe -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Galeria - odc. 25; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Makłowicz w podróży - Podróż 15 (59) Tunezja - "Tunis"; magazyn kulinarny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy - txt str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Sztuka życia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 28 - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Zmruż oczy -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Rodzinka.pl - odc. 2 - Opiekunki -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Rodzinka.pl - odc. 3 - Kieszonkowe -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Ranczo - odc. 66 - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy - txt str.777 txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Tata zza żelaznej kurtyny; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Czas honoru s.II odc.15 - Na Serbii - txt - str.777 txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rezydencja - odc. 2 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Galeria - odc. 26; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ojciec Mateusz - odc. 15 - Piętno -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Na dobre i na złe - odc. 341 Spóźniony maturzysta; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Galeria - odc. 26; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Ludzie z bagien; film dokumentalny; reż.:Piotr Sadziński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Kratka -  txt. str. 777; film TVP; reż.:Paweł Łoziński; wyk.:Jerzy Kamas, Michał Michalak, Jadwiga Bukowska, Jolanta Czaplińska, Jerzy Dominik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa - txt str.777 txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 Ranczo - odc. 66 - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Autoportret z kochanką; film obyczajowy kraj prod.Polska (1996); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Jerzy Trela, Marek Kondrat, Marcelina Zjawińska, Halina Wyrodek, Mirosław Baka, Tomasz Bednarek, Edward Krasiński, Konrad Imiela; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
07:10 M jak miłość - odc. 324; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 TELEZAKUPY; STEREO
08:20 Pogranicze w ogniu - odc. 9/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 24; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 25; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 TELEZAKUPY; STEREO
10:55 Ojciec Mateusz - odc. 22 - Mag -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Ojciec Mateusz - odc. 23 - Poza grą -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Pogranicze w ogniu - odc. 10/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Stawka większa niż życie reaktywacja; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 M jak miłość - odc. 325; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ojciec Mateusz - odc. 24 - Islamska żona -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ojciec Mateusz - odc. 25 - Waga ciężka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 70; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 71; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Cudowne lata - odc. 66 Wypadek (Wonder Years s. IV ep. 20 The Accident); serial kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Cudowne lata - odc. 67 Dom, który zbudował Jack (Wonder Years s. IV ep. 21 The House that Jack Built); serial kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Na planie serialu Wojna domowa nr 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Pogranicze w ogniu - odc. 11/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 26 - Łzy Ewy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ojciec Mateusz - odc. 27 - Spowiedź -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ranczo - odc. 2 - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Z Archiwum X - odc. 34 Czerwone Muzeum (The X - Files s. II ep. 10 Red Museum); serial kraj prod.USA (1994); Dla małoletnich od lat 16
00:55 Biuro kryminalne - II odc. 11 Rozwiązuję wszystkie problemy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Biuro kryminalne - II odc. 12 Siła zła; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:25 TELEZAKUPY; STEREO
09:00 EUROmagazyn - .; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9
11:10 MŚ w biathlonie - Ruhpolding - sprint K kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9
12:10 MŚ w biathlonie - Ruhpolding - bieg pościgowy K kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9
13:05 Koszykówka kobiet - PLKK - Puchar Polski - Finał:; STEREO, 16:9
14:50 Głosem Szpaka: - Walia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Złote transmisje - EURO'92 - Szwecja - Niemcy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 MTB - przed sezonem (MTB - przed sezonem) kraj prod.Szwajcaria (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lahti - 15 km kobiet; STEREO, 16:9
20:00 EUROmagazyn - .; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lahti - sprint kobiet i mężczyzn; STEREO, 16:9
21:30 Z archiwum TVP - Gry zespołowe; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Piłka nożna - Borussia Dortmund TV (20); STEREO, 16:9
22:50 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
23:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9
00:55 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.