FANDOM


TVP 1
06:30 Czas relaksu
06:50 Przystanek Unia
07:35 Latające misie; odc. 17 - Zabawa w drwala; serial anim.prod.chorwacko-kanadyjskiej
08:05 Szaleństwa panny Ewy; odc. 3 - Mur graniczny; serial TVP
09:00 Teleranek; program dla dzieci
09:30 To niesamowite !; odc. 8; serial prod.USA
10:00 Od przedszkola do Opola; Zespół Gawęda
10:35 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk
11:10 Życie moje; program Małgorzaty Snakowskiej
11:40 Jak powstawała "Zemsta"
12:00 Jan Nowak Jeziorański o Papieżu Polaku
12:15 Książki na jesień
12:25 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:10 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
13:35 Kochamy TVP; teleturniej
14:00 Śmiechu warte
14:25 Biblia; Biblia - Józef cz. 2; 1995  film fab. prod. amerykańsko-niemiecko-francusko-włoskiej; reż: Roger Young; wyk: Paul Mercurio, Ben Kingsley, Martin Landau, Lesley Ann Warren
16:05 BBC w Jedynce; Nasi kuzyni odc. 1/3 - Pierwsze naczelne; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 Czas na dokument; Przedszkolandia; odc. 5; serial dok.Barbary Pawłowskiej
18:05 Lokatorzy; Żegnaj Romku; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele; odc. 39 - Szalony lekarz; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:10 Sfora; odc. 1/9; 2002  serial sensacyjny prod. polskiej /za zgodą rodziców/; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Olaf Lubaszenko, Paweł Wilczak, Radosław Pazura, Krzysztof Kolberger
21:15 Wykrywacz kłamstw; quiz rozrywkowy
21:50 Czas na dokument; Taśmy grozy; odc. 1; serial dokumentalny Wojciecha Szumowskiego (za zgodą rodziców)
22:15 Losowanie audiotele
22:25 Uczta Kinomana: Mistrz w Jedynce - Andrzej Wajda; Brzezina
23:55 Studio sport; Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
00:30 Studio sport; MŚ w siatkówce mężczyzn; Hiszpania - Polska
02:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Film dla niesłyszących; Siedlisko; odc. 2; 1998  serial TVP; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna,Leonard Pietraszak,Stanisława Celińska
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 M jak miłość; odc. 80; serial TVP
08:50 Selekcja 2002
09:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Burgundii
09:50 Kanonizacja założyciela Opus Dei - transmisja Mszy św.
12:25 Żandarm i kosmici; 1979  komedia prod. francuskiej; reż: Jean Girault; wyk: Louis de Funes, Michel Galabru
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 446 - Popołudnie; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces; Robert Janson i Varius Manx; stereo
16:00 Na dobre i na złe; odc. 108 - Cena zdrowia; serial prod. TVP
16:55 Wiedźmin; odc. 3/13 - Człowiek - pierwsze spotkanie; 2002  serial prod. polskiej (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski
17:45 Moje spotakanie z Alchemikiem; reportaż (spotkanie z Paolo Coelho)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Nagroda Literacka Nike 2002; (uroczystość galowa)
20:05 Z Grabowskim po kraju; cz. 2 - Awaria; program rozrywkowy; wyk: Andrzej Grabowski, Kabaret ELITA, Krzysztof Piasecki, Majka Jeżowska, Rudi Schuberth i inni
21:00 Zielona karta; odc. 3; telenowela dok.TVP
21:30 7 dni świat
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Prognoza  pogody
22:35 Losowanie audiotele
22:45 Festiwal Dialogu Czterech Kultur; (Studio Festiwalowe)
22:50 Festiwal Dialogu Czterech Kultur; "Carmina Burana"; Kantata sceniczna Carla Orffa oparta na utworach poetyckich ze zbioru pieśni średniowiecznych; wyk: Walter Haupt - dyrygent; Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi, balet niemiecki
00:00 Festiwal Dialogu Czterech Kultur; (Studio Festiwalowe)
00:20 Kocham kino na bis; Antoś; Kleine Teun; 1998  film fab.prod.holenderskiej [za zgodą rodziców]; reż: Alex van Warmerdam; wyk: Annet Malherbe,Ariane Schluter
02:00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Hitmania
7.00 4 x 4
7.30 Ręce, które leczą
8.00 Kosmiczne wojny [42]
8.25 Psotny Bill [28]
8.55 Hugo
9.30 Power Rangers [200]
9.55 Muzykogranie
11.00 Strażnik Teksasu [19]
11.55 Niezły pasztet - USA (1976)
13.55 Luzik guzik
14.50 Benny Hill
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Bar supercoctail - widowisko rozrywkowe
16.55 Roswell: w kręgu tajemnic [12]
17.50 J. A. G. Wojskowe Biuro Śledcze [15]
18.45 Informacje i sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 Kuba Wojewódzki [1]
20.00 Rodzina zastępcza [105]
20.30 Świat według Kiepskich [122]
21.00 Idol program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Kuba [2] (za zgodą rodziców)
23.00 Latająca karetka [1]
23.30 Piłkarski salon
0.30 Magazyn Ligi Mistrzów
1.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
8.00 Animaniacy [23/65] - serial anim. dla dzieci
8.25 Filiputki [2/26] - serial anim. dla dzieci
8.50 Mały agent - film rodzinny, USA
10.15 Ekspres pod lawiną - film sens., Irlandia
11.55 Droga do gwiazd - prog. rozrywkowy
13.05 We dwoje - prog. rozrywkowy
14.20 Co za tydzień - magazyn
14.50 Powrót Batmana - film przygodowy, USA
17.20 Co ty wiesz o gotowaniu, czyli Linda w kuchni - talk-show
17.55 Kwiaty we włosach
19.00 TVN Fakty, sport, pogoda
19.35 Uwaga! - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Tylko miłość - prog. rozrywkowy
22.05 Pod napięciem - talk-show
22.35 Superwizjer - magazyn
23.05 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.35 Noktowizjer - magazyn
0.10 Ale plama - program rozrywkowy
0.40 Usterka - serial fab.-dok.
1.10 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Białystok
6:30 Angela Anakonda – serial animowany
6:55 Maggie i przyjaciele – serial animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Obiektyw
7:55 Koneser
8:00 Sami o Sobie – magazyn mniejszości rosyjskiej
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Sami o Sobie – magazyn mniejszości ukraińskiej
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwariowany weekend – film fab.
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce: Polska - Portugalia
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Łączy nas Polska
13:00 Madonny polskie – Świętógorska Róża Duchowna
13:30 Matka Boska Siewna – reportaż Tomasza Kuca
13:45 Pamięci ks. prof. Janusza Pasierba
14:00 Pod Twoją Obronę - magazyn katolicki
14:30 Kurier
14:35 Polsko-Litewski Piknik Piłkarski Polityków i Aktorów
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 U źródeł wiary – magazyn prawosławny
16:10 Okiem reportera: Matka socjalna – reportaż Joanny Cieślik
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Polska Agencja Artystyczna
17:20 Na fali – Festiwal Filmów Andrzeja Wajdy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Obiektyw
18:25 Kartka z kalendarza
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:45 50 lat TVP: Dom – serial fab.
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:00 Podlaski Magazyn Sportowy
22:30 Kurier
22:50 Prognoza pogody
23:00 Polska Liga Koszykówki
23:55 Żużel

TVP 3 Katowice
6:30 Angela Anakonda (26-ost.) - serial rysunkowy
7:00 Maggie i przyjaciele (5/13) - serial rysunkowy
7:30 Kurier
7:45 Aktualności
8:00 Koncert życzeń
8:25 Prognoza pogody dla działkowiczów
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Magazyn medyczny
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwiarowany weekend - komedia Francja/Wło- chy 1968
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Z życia Kościoła
13:10 Rybnicki piknik z Telewizją Regionalną
13:35 Speed
14:00 Klub globtrotera
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej (5/10) - dok.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Aktualności
16:00 Ale kino
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program rozrywkowy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Aktualności, pogoda
18:20 Wiadomości sportowe
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury
18:45 50 lat TVP: Dom (10/25) - serial obycz. Polska 1980
20:05 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - relacja z zakończenia festiwalu
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności, pogoda
22:00 Niedzielny magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz: Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil
23:50 żużel: Memoriał R. Nieścieruka
0:30 Zakończenie programu

TVP 3 Poznań
6:30 Angela Anakonda (26-ost.) - serial rysunkowy
7:00 Maggie i przyjaciele (5/13) - serial rysunkowy
7:30 Kurier
7:45 Teleskop flesz
7:50 Puls Wielkopolski - relacja z obrad Sejmiku Wielkopolski
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Widnokrąg
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwiarowany weekend - komedia Francja/Wło- chy 1968
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Sport - retransmisje
13:40 Program rozrywkowy
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej (5/10) - dok.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Teleskop
15:55 Puls Wielkopolski - relacja z obrad Sejmiku Wielkopolski
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program rozrywkowy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Teleskop - wydanie główne
18:10 Wiadomości sportowe
18:15 Znani z Wiejskiej
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury
18:45 50 lat TVP: Dom (10/25) - serial obycz. Polska 1980
20:05 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - relacja z zakończenia festiwalu
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop miejski
22:00 Sport weekend
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz: Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil
23:50 żużel: Memoriał R. Nieścieruka
0:30 Wiadomości sportowe
0:35 Zakończenie programu

TVP 3 Rzeszów
6:30 Angela Anakonda (26-ost.) - serial rysunkowy
7:00 Maggie i przyjaciele (5/13) - serial rysunkowy
7:30 Kurier
7:45 Aktualności
7:50 Przegląd wyd. tygodnia
8:00 Spotkanie z folklorem
8:15 Lubomir Radłówski
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Magazyn komputerowy
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwiarowany weekend - komedia Francja/Wło- chy 1968
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Magazyn katolicki
13:00 Transmisja mszy świętej
14:00 Kwartet
14:15 Tryptyk bieszczadzki
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej (5/10) - dok.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Aktualności
15:50 Festiwal piosenki harcer- skiej
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program rozrywkowy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Aktualności
18:15 Przegląd wyd. tygodnia
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury
18:45 50 lat TVP: Dom (10/25) - serial obycz. Polska 1980
20:05 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - relacja z zakończenia festiwalu
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności wieczorne
22:00 Sportowe wydarzenia weekendu
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz: Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil
23:50 żużel: Memoriał R. Nieścieruka
0:30 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
6:30 Angela Anakonda (26-ost.) - serial rysunkowy
7:00 Maggie i przyjaciele (5/13) - serial rysunkowy
7:30 Kurier
7:45 Kronika
7:50 Na wsi
8:10 Magazyn korski
8:20 Portrety
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Sport w regionie
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwiarowany weekend - komedia Francja/Wło- chy 1968
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Fonograf
13:15 Magazyn reporterów
13:45 Szukam pracy
14:00 Arka
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej (5/10) - dok.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Kronika
15:50 Ekoregion
16:10 Portrety
16:20 Zielonym do góry
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program rozrywkowy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Kronika
18:05 Na wsi
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury
18:45 50 lat TVP: Dom (10/25) - serial obycz. Polska 1980
20:05 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - relacja z zakończenia festiwalu
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
22:00 Magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz: Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil
23:50 żużel: Memoriał R. Nieścieruka
0:30 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
6:30 Angela Anakonda (26-ost.) - serial rysunkowy
7:00 Maggie i przyjaciele (5/13) - serial rysunkowy
7:30 Kurier
7:45 Fakty flesz
7:50 Kompas
8:00 Teraz wieś
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Goniec regionalny
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier
9:40 Prognoza pogody
9:45 Zwiarowany weekend - komedia Francja/Wło- chy 1968
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Mistrzostwa świata w siatkówce
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Weekend, weekend
14:00 W kręgu wiary
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej (5/10) - dok.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Fakty tydzień
16:00 Moim zdaniem
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Program rozrywkowy
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Fakty, pogoda
18:20 Trzymaj z Trójką
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury
18:45 50 lat TVP: Dom (10/25) - serial obycz. Polska 1980
20:05 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - relacja z zakończenia festiwalu
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Fakty, pogoda
22:00 Tele-sport
22:15 Sportowe wydarzenie tygodnia
22:30 Kurier
22:50 Studio pogoda
23:00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz: Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil
23:50 żużel: Memoriał R. Nieścieruka
0:30 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Przygody Rin Tin Tina (12) - serial przygod. USA 
6.30 Ania z Zielonego Wzgórza 
7.00 Grona gniewu - dramat USA (powt.) 
9.10 Ania z Zielonego Wzgórza 
9.30 Przygody Rin Tin Tina (15) - serial przygod. USA 
10.10 Kumple - film familijny USA (97 min) 
12.00 KINOmaniaK 
12.30 Super VIP 
13.00 A ku ku 
13.30 Magazyn golfowy 
14.00 Winnetou powraca (112) - film przygod. niem., 1998 (87 min)
16.00 Rycerz nocy 2 (19) - se- rial sens. kanad.-amer.
16.50 Akcja nad Berlinem (3) - serial sens. niem.
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Diabli nadali (10) - serial kom. USA
18.35 Przygody Sindbada Żeglarza (14) - serial przygod. USA (powt.)
19.30 Gęsia skórka (4) - serial dla młodzieży kanad.
20.00 Absolwent - film obycz. USA, 1967 (101 min)
22.00 Drogówka
22.25 Komenda
22.55 To się w głowie nie mie- ści
23.20 Na wirażu (14) - serial sens. kanad.
0.15 Wojna w mieście - film sens. chiń. 1989 (92 min)
2.05 Super VIP
2.30 Strefa P
2.55 Zakończenie programu 

TVN 7
6.30 Telesklep
8.00 Zorro
8.25 Babylon V - serial USA
9.15 Tajemnicza wyspa - serial USA
9.40 Z życia gwiazd II - serial USA
10.05 Niezwykły świat świnek
11.00 Dr Stefan Frank - serial niem.
11.50 Mały Maks - film USA
13.30 Rodziców nie ma w domu - serial pol.
14.00 Raport TVN 24
14.30 Drugie tysiąclecie
15.20 Selva Verde - wilgotny las równikowy Ameryki Środkowej - film dok.
16.15 Kochane kłopoty - serial USA
17.10 Kate i amory - film USA
19.05 Zatoka szczęścia - serial USA
20.00 W akcie desperacji - film USA
21.30 Prezydencki poker - serial USA
22.20 Co za tydzień
22.50 Kwiaty we włosach
23.10 Mam na imię Steven - serial USA
0.50 Zgubne zauroczenie - film USA
2.15 Zakończenie programu

TV Polonia
08:15 M jak miłość; odc. 57; serial TVP
09:00 Słowo na niedzielę
09:10 Baśnie z tysiąca i jednej nocy; odc. 5/13; serial animowany prod. francuskiej
09:35 Książki z górnej półki; Książka dla dzieci
09:50 Kanonizacja założyciela Opus Dei - transmisja Mszy św.
12:25 Uczmy się polskiego; Lekcja 5 - Zakupy
13:00 Złotopolscy; odc. 382 - Sprawiedliwość mamusi; telenowela TVP; powt.
13:25 Złotopolscy; odc. 383 - Na urlopie; telenowela TVP; powt.
13:50 Z kapitańskiego salonu; magazyn
14:05 Stawka większa niż życie; odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej; 1968  serial prod. polskiej; wyk: Stanisław Mikulski
15:00 Jubileusz; reportaż
15:20 50 lat TVP; Kabaret Dudek; cz. 2; 1979  program rozrywkowy; wyk: Irena Kwiatkowska, Edward Dziewoński, Wiesław Michnikowski, Wiesław Gołas, Magdalena Zawadzka, Anita Dymszówna, Jan Kobuszewski
16:05 Biografie; ŁOM ( Tadeusz Łomnicki ); film dok.Tadeusza Pikulskiego
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc. 57; serial TVP; powt.
18:25 Kochamy TVP; odc. 2; teleturniej [stereo]
18:55 Zaproszenie; Czuj duch! Druhu; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; odc. 37 - Imieniny mamy; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:58 Pogoda
20:00 Wieczór z Jagielskim; odc. 120; talk show (STEREO)
20:40 Finał wieńczy FAMĘ - Koncert laureatów FAMA 2002
21:30 Mama na ochotnika - reportaż
21:45 Ekstradycja 2; odc. 9/ost.; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki
22:40 Nagroda Literacka Nike 2002; (uroczystość galowa)
23:35 Benefis Jacka Wójcickiego w Teatrze STU
00:25 M jak miłość; odc. 57; serial TVP; powt.
01:15 Przygody Bolka i Lolka; odc. 37 - Imieniny mamy; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:49 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Wieczór z Jagielskim; odc. 120; talk show (STEREO); powt.
02:40 Finał wieńczy FAMĘ - Koncert laureatów FAMA 2002; powt.
03:30 Zaproszenie; Czuj duch! Druhu; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
03:50 Jubileusz; reportaż; powt.
04:15 Stawka większa niż życie; odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej; 1968  serial prod. polskiej; wyk: Stanisław Mikulski; powt.
05:10 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn; powt.
05:20 Tam gdzie jesteśmy; Gdzie są nasi ?; reportaż Krzysztofa Kubiaka; powt.
05:50 Książki z górnej półki; Książka dla dzieci; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
9.25 Transmisja św. kanonizacyjnej bł. J.M. Eseriva de Baleaguera
11.00 Reakcjonista - Stanisław Cat Mickiewicz - film dok. Grzegorza Brauna
12.00 Anioł Pański
12.30 Dziwny, wspaniały świat [14] - serial dok.
13.00 Opus Dei - duchowość na co dzień - film dok. prod. USA
13.30 Arsene Lupin [11] - serial sens.
14.30 Połak, katolik, obywatel - mag.
15.00 Kuchnia polska - magazyn kulinarny
15.30 Zdarzyło się jutro [37] - serial
16.30 Poznaj świat - mag. podróżniczy
17.00 Dotyk anioła [126] - serial
18.00 Arsene Lupin [12] - serial sens.
19.00 Dotyk anioła [127] - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Detektyw w sutannie [21] - serial
21.15 Piątka u Semki - prog. publicystyczny
21.50 Real autoklub. pl- mag motoryz.
22.20 Studio otwarte - Cybernetyki 7: Bezrobocie - prog. publicystyczny
0.20 Arsene Lupin [12] - serial sens.
1.20 Zakończenie programu

Ale Kino!
8:00 Obieżyświaty
10:10 Trema
12:00 Piękny przedmiot pożądania
13:45 Za drzwiami Actors Studio: Richard Dreyfus
14:40 Trudna miłość
16:20 Nóż w wodzie
18:00 Wieczorna zorza
20:00 Wytrawne ale!: Leolo
21:50 Zabójca
23:20 Dom gry
1:00 życie wewnętrzne
2:30 Zakończenie

Canal+
7:00 Rozkodowany Bugs Bunny
8:00 Teletubbies 2
8:25 Rugratsy w Paryżu
9:45 Bajland
11:05 Deser
11:20 ściśle tajne!
12:50 łapu Capu Extra
13:20 Wróć do mnie
15:15 Ofiary losu
16:40 W rodzinnym sosie
18:30 Aktualności filmowe
19:00 Aktualności muzyczne
19:30 Przyjaciele 8
19:55 Nie przegap
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Sevilla - Real Betis Sevilla (na żywo)
22:30 Cień wampira
0:00 Z premedytacją
1:25 O czym marzą faceci
2:55 Zatrute pióro
4:55 Deser: Wolę być
5:30 Przez 24 godziny
6:15 świat dziecka

HBO
6:30 Dzikie konie
8:00 Cinema, cinema
8:30 Miłość chodzi po ludziach
10:00 Kochanie, zwiększyłem dzieciaka
11:35 W objęcia nieznajomych
13:35 Dogonić marzenia
15:00 Tytani
16:55 Czekolada
19:00 Ostatnie życzenie taty
20:30 Premiera: Zobacz w HBO
21:00 Super Weekend: Wygrane marzenia
22:45 Krąg wtajemniczonych
0:30 Czarne i białe
2:10 Meksyk
3:40 Fortreca 2
5:15 Gwiazdy Hollywood: Kevin Klein

TVN 24
Serwis informacyjny co 30 minut
06:00 Europejska corrida
06:30 Serwis sportowy
07:00 Studio 24
07:30 Zdrowie
08:00 Multikino
08:30 Styl
09:30 Raport TVN 24
10:00 Serwis sportowy
10:30 Europejska corrida
11:00 Loża prasowa
12:30 Raport TVN 24
13:00 Studio 24
13:30 Bilans tygodnia
14:00 Serwis sportowy
14:30 Zdrowie
15:30 Automaniak
16:00 Serwis sportowy
16:30 Europejska corrida
17:00 Reportaż, Serwis sportowy
17:30 Studio 24
18:30 Styl
19:00 Fakty
19:30 Raport TVN 24
20:00 Loża prasowa
21:00 Magazyn sportowy
21:30 Automaniak
22:00 Studio 24
22:30 Styl
23:00 Bilans tygodnia
23:30 Europejska corrida
00:00 Magazyn sportowy
00:30 Loża prasowa
01:30 Fakty
02:00 Studio 24
02:30 Zdrowie
03:00 Magazyn sportowy
03:30 Raport TVN 24
04:00 Studio 24
04:30 Styl

Polonia 1
6:30 Przyjaciele
7:30 Mistrzowie kuchni
8:00 Top Shop
12:10 Ziemie biblijne
12:40 Helena i chłopcy
13:15 Top Shop
18:50 Napoleon i kobiety
20:00 Przyjaciele
20:30 Bilardzista
23:00 Seksplozja
23:15 Sex - kulisy
23:30 Co za szok
23:45 Sex - kulisy
23:55 Erosplaza
0:10 Sex Laski
0:30 Podglądacz

Romantica
6:00 Kochankowie (89-93)
11:00 Prawo do miłości (142-145)
15:00 Zemsta (1)
16:00 Kochankowie (89-93)
21:00 Prawo do miłości (142-145)
1:00 Zemsta (1)

Tele 5
7:00 Doktor Who
7:25 Sporty ekstremalne
7:50 Telezakupy
8:25 Między nami pacjentami
8:50 Tajemnice ludzkiego genomu (5)
9:50 Boogie na wrotkach
11:40 Hakerzy
12:35 Nasze zwierzaki
13:00 Zauroczenie
14:00 Hotel Zacisze (5/12)
14:30 Sporty ekstremalne
15:00 Studenci
15:55 Wywiady Ruby Wax
16:20 Tajemnice ludzkiego genomu (5)
17:20 Prognoza pogody
17:25 Kurs do Kanady
19:05 Hakerzy
20:00 Ryzykowne związki
21:55 Prognoza pogody
22:00 Sandra--zbuntowana księżniczka
22:55 Dzień z gwiazdą
23:25 Hale i Pace
23:50 Zwariowani Brytyjczycy
0:15 Komisarz Moulin
1:40 Zakończenie

Hallmark
7:00 Druhny
9:00 Christy: Powrót do Cutter Gap
11:00 Przeciwnik
13:00 Prosto na Wschód
15:00 Hamlet (2)
17:00 Christy: Powrót do Cutter Gap
19:00 Córki McLeoda
20:00 W potrzasku
22:00 Dopuszczalne ryzyko
0:00 Córki McLeoda
1:00 W potrzasku
3:00 Dopuszczalne ryzyko

Le Cinema
14:00 Elektra
16:00 Akumulator 1
18:00 Dobranoc, siknora Campbell
20:00 Za kulisami: "Głośniej od bomb"
20:30 Zabójstwo Trockiego
22:15 Inny mężczyzna, inna szansa
0:30 Nigdy nie całuj nieznajomej

Reality TV
6:00 Sprawa Curitsa
7:15 Szkoła kucharska
8:10 Zadziwający ludzie
8:35 Wbrew prawu
9:25 Szkoła sławy
9:50 Na ratunek
10:40 Niecodzienne domy
11:30 Oko cyklonu
11:55 Kanadyjska Policja Konna
12:20 Sprawa Curisa
13:35 Szkoła kucharska
14:25 Wbrew prawu
15:15 Fabryka snów
15:45 Oko cyklonu
16:10 Szkoła lotników
16:40 Kanadyjska Policja Konna
17:00 Zadziwiający ludzie
17:30 Na ratunek
18:20 Policja na świecie
19:10 Szkoła sławy
19:35 Eksplozja
20:30 Niebezpieczna plaża
21:20 Cuda medycyny
22:10 Najbardziej zuchwałe kradzieże
23:05 Wbrew prawu
23:55 Impacto TV
0:45 Niebezpieczna plaża
1:35 Najbardziej zuchwałe kradzieże
2:30 Policja na świecie
3:20 Szkoła sławy
3:45 Eksplozja
4:40 Szkoła kucharska
5:25 Zakończenie

Hyper
20:00 HYPER - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15 Hot News
20:30 Klipy
21:00 Fresh Air
21:30 Replay
21:45 Klipy
22:00 ANIME: Cowboy Bebop
22:30 Fresh Air: Soldier of Fortune
23:00 Klipy
23:30 ANIME: Cowboy Bebop
0:00 Zakończenie

VIVA Polska
6:00 Planet VIVA
13:00 Nowe na VIVIE
14:00 Personality
15:00 Hop Bęc
17:00 Planet VIVA
18:00 Gwiazdy na VIVIE
19:00 Planet VIVA
20:00 Overdrive
21:00 Planet VIVA
22:00 Hip Hop
23:00 12
0:00 Planet VIVA Rock
1:00 Night Club

MTV Polska
7:00 Budzik MTV
10:00 MTV European Top 20
12:00 Weekend specjalny
16:00 MTV Select
17:00 Loopa
17:30 MTV za kulisami: Papa Roach "She Loves Me Not"
18:00 Total Request
19:00 Greatest Hits
20:00 MTV Squad
21:00 Rodzina Osbourne'ow
22:00 Klubofaza
23:00 MTV UNPLUGGED
0:00 alt.mtv
2:00 Night Videos
5:00 Non Stop Hits

Mezzo
5:00 Recital
7:00 Beethoven, Toulouse
7:30 Julius Cesar in Egypt
12:00 Gustav Mahler
13:05 Jean Sibelius
13:35 Wolfgang Amadeusz Mozart
14:05 A Century of Orche- stral Music
15:00 Vivaldi
16:00 Henry Butler
17:00 Alain Caron
18:00 Chandos Baroque Players
18:40 Ludwig van Beethoven
19:00 Bill and the Baroque
20:00 Jan Sebastian Bach
21:00 The Instabilities of the Heart or Proust Remembered
22:30 Jan Sebastian Bach
0:00 Raphael: Myths and Heritages
1:00 Manuel Agujetas

Cartoon Network/TCM
6:00 Droopy, superdetektyw
6:20 Jaskiniątka
6:45 Szcze- nięce lata Toma i Jerry'ego
7:10 Szczeniak zwany Scooby Doo
7:35 Mike, Lu i Og
8:00 Atomowa 60
9:00 Bliźniaki Cramp
9:30 Strażnicy czasu
10:00 Owca w wielkim mie- ście
10:30 Kosmiczna rodzin- ka
10:55 Samurai Jack
11:20 Mroczni i źli
11:45 Dwa głu- pie psy
12:00 Jam łasica
12:30 Ed, Edd i Eddy
12:55 Atomówki
13:20 Labo- ratorium Dextera
13:45 John- ny Bravo
14:00 Scooby Doo
14:25 Flintstonowie
14:45 Tom i Jerry
15:10 Ed, Edd i Eddy
15:35 Laboratorium Dextera
16:00 Atomówki
16:30 Cubix
17:00 Johnny Bravo
17:30 Bliźniaki Cramp
18:00 Flintstonowie
18:30 Tex Avery Show
19:00 Lo- oney Tunes
19:30 Scooby Doo
20:00 Tom i Jerry
21:00 Złoto dla zuchwałych
23:30 Skarb Sierra Madre
1:40 Indyjscy piechurzy

Eurosport
4:00 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia (na żywo)
5:15 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia (na żywo)
6:30 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia (na żywo)
8:30 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia
9:45 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia
11:00 Tenis: Turniej WTA - Moskwa, Rosja (na żywo)
12:30 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia
13:30 Sporty motorowe: Endurance Vallelunga Rome Spain (na żywo)
14:00 Sporty motorowe: Grand Prix Pacific - Motegi, Japonia
15:15 Automobilizm: LG Super Racing Weekend - Mś, Donington, Wielka Brytania (na żywo)
16:15 Kolarstwo: Puchar świata, Paryż-Tours, Francja (na żywo)
17:15 Wiadomości Eurosportu
17:30 Tenis: Turniej ATP - Moskwa, Rosja
18:30 Sporty motorowe: Endurance Vallelunga Italy
19:00 Automobilizm: LG Super Racing Weekend - Mś, Donington, Wielka Brytania (na żywo)
20:00 Automobilizm: NASCAR - Winston Cup, Kansas City
21:00 Boks: Walki zawodowe
23:00 Wiadomości Eurosportu
23:15 Tenis: Turniej ATP - Moskwa, Rosja
0:15 Automobilizm: Mistrzostwa świata - Nowa Zelandia
0:45 Sporty motorowe: Endurance Vallelunga Rome
1:15 Wiadomości Eurosportu

Discovery Channel
9:00 Lekarze dzikich zwierząt
9:25 Discovery dla dzieci: Drapieżniki, Zwierzęce maleństwa
10:20 Podróże z gwiazdami: Julia Roberts i orangutany
11:15 Tajemnice piramid
12:10 Cud na orbicie
13:05 Wysypisko: Machina latająca
14:00 Tajemnica za miliard dolarów
15:00 Co zabiło megabestie?
17:00 Największe kradzieże: Knightsbridge; Gliniarze i złodzieje
18:00 W ukryciu: Najcieplsze plaże Europy
19:00 łowca krokodyli: Odległa granica Afryki
20:00 Dinozaury głębin
21:00 Zrozumieć morderstwo
22:00 Morderstwo po zmroku
23:00 Grupa specjalna
0:00 Pearl Harbor: Zagłada Arizony
1:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie: Fantazje
2:00 Czołgi: Upadek Francji
3:00 Zakończenie programu

Planete
5:55 Ludzie i zwierzęta
8:20 Bugatti--sztuka i sport
9:20 Renault Espace--nowa przestrzeń
10:15 Bohaterowie Strefy Zero
11:05 Na gruzach World Trade Center
12:00 Tajemne moce zwierząt
14:40 David Bowie--obcy z planety Ziemia
15:40 Tricky--artysta obnażony
16:30 Maria Callas
18:05 Pizza story
18:55 Kulinarne science fiction
19:45 10 sekund wieczności
20:45 Rakiety w kosmosie: Kobiety w kosmosie
21:35 Legendarne samoloty: A-7 Corsair II
22:30 Najlepsi biegacze na świecie
23:25 świat rolek
0:20 Jacques Cousteau--człowiek legenda
1:20 Kuba--wyspa skarbów

National Geographic
8:00 Psie profesje (15)
8:30 W świecie krokodyli
9:00 Afrykański król zwierząt
10:00 Urodzeni mordercy: Miniatu- rowe drapieżniki
11:00 Opowieść o trzech szympansach
12:00 Zabójcze szpony
13:00 Psie profesje (15)
13:30 W świecie krokodyli
14:00 Afrykański król zwierząt
15:00 Urodzeni mordercy: Miniatu- rowe drapieżniki
16:00 Opowieść o trzech szympansach
17:00 Zabójcze szpony
18:00 Urodzeni mordercy: Miniatu- rowe drapieżniki
19:00 Wojna w Wietnamie: Cenny ładunek
20:00 Wojna w Wietnamie: Druga strona me
21:00 Zagadki śmierci: życiorys nieboszc
22:00 Ewolucja życia: Ewolucja: W poszuki- waniu Boga
23:00 Zatłoczone niebo
0:00 Zagadki śmierci: życiorysz nieboszc
1:00 Ewolucja życia: Ewolucja: W poszuki- waniu Boga

RTL 2
5:55 Robot Wars
6:40 Nowe przygody Robin Hooda
7:25 Cień wilka
9:10 Siła marzeń
10:55 Kosmiczny terror
12:40 łowca krokodyli
13:35 Wild Things
14:30 BRAVO TV
15:55 Czynnik X
16:20 Historie niesamowite
17:15 Kameleon
18:10 Historie niesamowite
20:00 Wiadomości
20:15 Przede wszystkim nie szkodzić
22:05 Autopsja--tajemnicze zgony
23:05 Redakcja--wydanie specjalne
0:10 Wiadomości
1:00 Kosmiczny terror

RTL
5:15 Power Rangers
5:45 Hey Arnold!
6:15 CatDog
6:40 The Angry Beavers
7:10 Hulk
7:55 Top of the Pops
8:50 7 dni--7 głów
9:45 Różowe lata 70.
10:10 Drużyna A
12:05 Zenon: The Zequel
13:45 Nieustraszony
15:35 Doktor No
17:45 EXCLUSIV--Weekend
18:45 Wiadomości
19:10 Wołanie o pomoc
20:15 Gwiezdne wrota
22:35 Spiegel TV Magazin
23:20 Wielki reportaż RTL: Zawód prostytutka
0:15 South Park
0:40 Prime Time--Spataus- gabe
1:00 Nieustraszony
2:45 Oliver Geissen Show
3:30 Sąd dla nieletnich

SAT 1
6:15 Oskarżam
8:00 WECK UP
9:00 Axel!
9:30 Knop's Spatshow
10:00 Ladykracher
10:30 ANKE
11:00 City Life
12:00 Park Hotel Stern
13:00 Trójka
14:00 Mysterious Ways
15:00 J.A.G.: Wojskowe Biuro śledcze
16:00 Star Trek: Następne pokolenie
17:00 Star Trek: Voyager
18:00 Sat.1-Automagazin
18:30 Szósta trzydzieści
19:00 Ran
19:15 Ran: 1 liga niemiecka
20:00 Sonnenallee
22:15 Nagie fakty z NRD
23:00 PLANETOPIA
23:50 News & Stories
0:40 Widziane w ten sposób
0:45 Citizen Ruth

PRO 7
6:10 świat według Bundych
7:00 Jak kłamać w Ameryce
8:45 Nokaut
10:30 CinemaxX TV
11:35 Dinozaury--w krainie gigantów
13:30 Rebels
15:15 Zaginiony świat
16:10 Relic Hunter
17:10 Ace Ventura: Zew natury
19:00 świat cudów
19:55 Wiadomości
20:15 Forrest Gump
23:00 Focus TV
0:00 Terminator
1:55 Odważny
4:00 Zaginiony świat
4:45 Relic Hunter
5:30 świat cudów

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.