FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2610) - telenowela
08.40 Kopciuszek (26): Królewskie wesele - serial animowany, Włochy
09.10 Budzik - program dla dzieci
09.35 Piątka detektywów (17): Projekt bliźnięta - serial przygodowy
10.05 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (7) - serial sensacyjny
10.55 Telezakupy
11.25 Europa bez miedzy - reportaż
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (979) - serial obyczajowy
12.35 Plebania (581) - serial obyczajowy
13.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
13.25 Lokatorzy (1): Zakochani - serial komediowy
13.50 My, wy, oni - magazyn
14.20 Program edukacyjny
15.00 Wiadomości
15.10 Tele-Nowela - program o książkach
15.15 Moda na sukces (2610)- telenowela
15.55 Audycje komitetów wyborczych
17.00 Teleexpress
17.20 Pod lupą - reportaż
17.30 Klan (984) - serial obyczajowy
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.25 Plebania (586) - serial obyczajowy
19.00 Lippy & Messy - język angielski dla dzieci
19.05 Wieczorynka: Noddy, Andy Pandy - seriale animowane, Wielka Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i Prognoza pogody
20.05 Pogoda dla kierowców
20.20 Bella Mafia (1) - dramat kryminalny, USA 1997
21.55 Prezydent dla Polski - program publicystyczny
22.35 Wiadomości
22.45 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
23.00 Punkt widzenia: Jeszcze cię kocham - film dokumentalny, Polska 2004
23.35 Wielki sen - film kryminalny, USA 1946
01.30 Gwiazda Dawida i półksiężyc - film dokumentalny, Francja 2004
02.10 Zakończenie programu

TVP 2
05.50 Złotopolscy (220): Wyrok - serial obyczajowy
06.15 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.30 Dwójka dzieciom: W Krainie Władcy Smoków (22/26) - serial przygodowy, Australia
06.55 Od przedszkola do Opola - program rozrywkowy
07.30 Dwójka dzieciom: Teletubisie (41/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
07.55 Czterdziestolatek - 20 lat później (3/15): Aukcja, czyli ojciec założyciel - serial
obyczajowy
09.00 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.10 Prognoza pogody
09.15 Pytanie na śniadanie- magazyn
09.30 Panorama
09.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.55 M jak miłość (187) - serial obyczajowy
10.45 Pytanie na śniadanie
11.15 Panorama, Prognoza pogody
11.20 Pytanie na śniadanie
11.35 Studio Konkursu Chopinowskiego
11.45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Alzacji - magazyn kulinarny
12.15 Zaklinaczka dzieci (14/15)- serial dokumentalny, Wielka Brytania
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.10 Prognoza pogody
13.15 Europa da się lubić: Savoir-vivre - program rozrywkowy
14.10 Lokatorzy (18): Pora wyjść za mąż - serial komediowy
14.35 Wydarzenia, wydarzenia... - magazyn kulturalny
14.50 Audycje komitetów wyborczych
16.00 Panorama
16.20 Dla niesłyszących: Egzamin z życia (19/26) - serial obyczajowy
17.15 Allo, Allo (17/57) - serial komediowy
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.00 Już w środę mecz Anglia - Polska
19.10 Burza mózgów - teleturniej
19.55 Panorama - flesz
20.05 Śmiertelne oszustwo - dramat sensacyjny, USA 1987
21.40 Filmożercy - magazyn
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Już w środę mecz Anglia - Polska
22.35 Prognoza pogody
22.45 Oficer (4/13): Zakup kontrolowany - serial sensacyjny, Polska
23.50 Czy świat oszalał?: Etiopia - kraj apokalipsy - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
00.45 W obronie prawa (21) - serial sensacyjny, USA
01.30 Mój tatuś kat - reportaż
02.00 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie
06:55 TV Market
07:10 Interwencja
07:30 Ja się zastrzelę! (79)
08:00 Zbuntowany anioł (198)
08:55 Gra w ciemno
09:55 13 posterunek (29)
10:35 Czułość i kłamstwa (121)
11:05 Samo życie (586)
11:50 TV Market
12:05 Zbuntowany anioł (199)
13:00 Ja się zastrzelę! (80)
13:30 Świat według Bundych (123)
14:00 Pierwsza miłość (149)
14:45 Rodzina zastępcza plus (205): Stary przyjaciel
15:45 Wydarzenia, Pogoda
16:10 Interwencja
16:30 Daleko od noszy (65): Order chlebowy
17:00 Gra w ciemno
18:00 Pierwsza miłość (150)
18:45 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Samo życie (587)
20:15 Pensjonat Pod Różą (75): UFO (2)
21:15 Gotowe na wszystko (6)
22:20 Co z tą Polską?
23:20 Zakręcone (5)
23:50 Biznes wydarzenia, Pogoda
00:20 Raport specjalny: Zalegalizować narkotyki?
00:50 Fala zbrodni (32): Zemsta
01:45 Magazyn sportowy
05:30 Zakończenie programu

TVN
06:00 Uwaga!
06:20 Telesklep
07:00 Medicopter 117 (7)
07:55 Gorzka zemsta (125/188)
08:50 Wykręć numer
10:10 Graj o raj
11:05 Usterka: Taksówka
11:35 Na Wspólnej (525)
12:05 Rozmowy w toku
13:10 W-11 - wydział śledczy: Bokser
13:45 Medicopter 117 (8)
14:45 Brygada ratunkowa (5/22)
15:45 Gorzka zemsta (126)
16:45 Fakty
17:00 Uwaga!
17:15 Rozmowy w toku
18:25 W-11 - wydział śledczy: Prezenterka
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 Najsłabsze ogniwo
21:00 Na Wspólnej (526)
21:30 Idealna matka - film obyczajowy, USA 1996
23:35 Misja Martyna: Wydobyć tęczę spod ziemi
00:05 Kasia i Tomek (100)
00:35 Siłacze
01:40 Uwaga!
02:00 Telesklep
02:20 Nic straconego

TV 4
05:45 VIP - wydarzenia i plotki
06:10 Kinomaniak - magazyn filmowy
06:35 Strefa P - program muzyczny
07:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:15 Pokemon (78) - serial animowany, Japonia/USA (powt.)
08:45 Benny Hill
09:15 Bar Europa - reality show
09:45 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
10:45 Dekoratornia - magazyn
11:15 Call TV
12:15 Bar Europa - reality show
13:00 Instynkt tropiciela - przewodnik po Polsce
13:30 Daję słowo - teleturniej
14:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15:15 Pokemon (79) - serial animowany, Japonia/USA
15:45 W imieniu prawa
16:45 Diagnoza: morderstwo (66)
17:45 Bar Europa: Plusy-minusy - reality show
18:15 Taxi - teleturniej
19:00 Goście Michaela Parkinsona - talk-show
20:00 Bar Europa: Plusy-minusy - reality show
21:00 Na rozkaz serca - thriller, USA 1992
23:30 Wydarzenia
23:40 Komenda - serial dokumentalny
00:10 Drugie wcielenie - komedia, USA 2001
02:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:05 Strefa P - program muzyczny
03:30 Joker - program rozrywkowy
04:20 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (23) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (118) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (90) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (24) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (17) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (91) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (118) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (4) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (10) - serial komediowy, USA
17.10 Gra na maksa (3) - serial obyczajowy, USA
18.10 Tajemnice Smallville (18) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (5) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (11) - serial komediowy, USA
20.10 W służnej sprawie - film sensacyjny, USA 1995, reż. Arne Glimcher, wyk. Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshaw, Blair Underwood, Ruby Dee, Ed Harris
22.15 Kobra - oddział specjalny (7) - serial sensacyjny, Niemcy
23.15 Jeździec bez głowy - horror, USA-Niemcy 1999, reż. Tim Burton, wyk. Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon, Casper Van Dien, Christopher Lee, Ian McDiarmid, Lisa Marie
1.25 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Chwila prawdy
4.30 Koniec programu

TVP 3 Szczecin
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.15 Telezakupy
6.40 Kurier sportowy - Flash
6.40 Kamera Kuriera
6.55 Kurier sportowy - Flash
6.55 Kamera Kuriera
7.10 Kurier sportowy - Flash
7.25 Kurier sportowy - Flash
7.45 Kronika regionalna
7.50 To było tak
7.55 Telenotatnik
8.00 Mag. reporterów
8.45 Gość dnia
9.00 Więcej niż jedno
9.50 Kurier sportowy - Flash
9.55 To jest temat
10.15 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Teleplotki
12.15 To jest temat
12.35 Superrośliny
13.45 Pogotowie twórczości, czyli jak twórczo...
14.15 To jest temat
14.45 Tatrzańskie opowieści
15.00 Było, nie minęło
15.45 Więcej niż jedno
16.15 Rozmowa dnia
16.45 Kronika regionalna
16.50 Wokół nas
17.00 Prog. jazzowy
17.25 Na afiszu
17.50 Artwizje
18.00 Kronika
18.20 To było tak
18.30 Chwila kultury
18.55 Gość Trójki
19.05 Kościół
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Kronika regionalna
22.10 Na afiszu
22.10 To było tak
22.15 Niezła jazda
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Patrol Trójki
23.35 Szalony wieczór
1.05 Zakończenie prog.

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym Przegląd prasy o godz. 6:15, 6:45, 7:15, 7:45,  Wiadomości - skrót o godz.  6:30, 7:00, 7:30 oraz  Pogoda o godz. 6:32, 7:05, 7:35
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
08:30 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 TELEZAKUPY
08:55 Kolory; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Laboratorium; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Kuchnia z Okrasą - Włoskie makarony; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polskie miasta i miasteczka - Kutno; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 668* - Kaucja; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Plebania - odc. 274; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Polska Karta
13:35 Egzamin z życia - odcinek 5; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Świadkowie nieznanych historii - Kto weryfikował dziennikarzy w stanie wojennym?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Polonusi w Europie
15:20 Prezydent dla Polski; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kolory; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Animowany świat wyobraźni - Film animowany
16:45 Studio Konkursu Chopinowskiego - 4; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Prezydent dla Polski
17:30 TELEZAKUPY
17:50 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Smak Europy
18:45 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Zielone ścieżki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 668* - Kaucja; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 274; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Audycje Komitetów Wyborczych
1. Stanisław Tymiński, 2. Andrzej Lepper, 3. Maciej Giertych, 4. Donald Tusk, 5. Daniel Podrzycki, 6. Janusz Korwin - Mikke, 7. Henryka Bochniarz, 8. Adam Słomka, 9. Jan Pyszko, 10. Lech Kaczyński, 11. Leszek Bubel, 12. Marek Borowski, 13. Liwiusz Ilasz, 14. Jarosław Kalinowski  
21:30 Teatr TV - Urodziny  74'; spektakl teatralny kraj prod. Polska (1995); reż.: Krzysztof Nazar; wyk.: Kazimierz Kaczor, Szymon Kuśmider, Anna Tomaszewska, Marta Kalmus, Andrzej Grabowski, Leszek Zdun; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Muzyczny Festiwal Łańcut 2005 - Jerzy Maksymiuk "Czerwony księżyc"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Prezydent dla Polski; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Animowany świat wyobraźni - Film animowany
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Zielone ścieżki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 668* - Kaucja; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Plebania - odc. 274; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Audycje Komitetów Wyborczych
1. Andrzej Lepper, 2. Maciej Giertych, 3. Donald Tusk, 4. Daniel Podrzycki, 5. Janusz Korwin - Mikke, 6. Henryka Bochniarz, 7. Adam Słomka, 8. Jan Pyszko, 9. Lech Kaczyński, 10. Leszek Bubel, 11. Marek Borowski, 12. Liwiusz Ilasz, 13. Jarosław Kalinowski, 14. Stanisław Tymiński   
03:20 Teatr TV - Urodziny  74'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1995); reż.: Krzysztof Nazar; wyk.: Kazimierz Kaczor, Szymon Kuśmider, Anna Tomaszewska, Marta Kalmus, Andrzej Grabowski, Leszek Zdun; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Muzyczny Festiwal Łańcut 2005 - Jerzy Maksymiuk "Czerwony księżyc"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wiadomości
06:00 Zakończenie dnia

CANAL+

07:00 Łapu capu 

07:10 Nie przegap 

07:20 Diabelski młyn

08:00 Akta z Pentagonu – dramat wojenny, USA 2003 

09:40 Świat Wayne’a II – komedia, USA 1993 

11:20 Pokerzyści – thriller, USA 2003 

13:00 Przyjaciel gangstera – komedia kryminalna, Francja 2003 

14:30 Kowboje

14:50 Długi weekend – film obyczajowy, Polska 2004 

16:10 Magia faweli Candeal – film dok.

18:25 Pozew o miłość – komedia romantyczna, Irlandia/Wlk. Bryt. 2004, wyk. Pierce Brosnan

20:00 Diabelski młyn

20:40 Nie przegap

20:50 Łapu capu

21:00 Joey (1)

21:35 Dotyk zła (8)

22:25 Cineklub: Kryptonim „Cicero” – thriller, USA 1952

00:20 Zimnokrwisty zabójca – komedia sensacyjna, USA 1995

02:00 Snajper w Waszyngtonie – 23 dni grozy – dramat kryminalny, USA 2003

03:30 Siostry magdalenki – dramat, Wlk. Bryt. 2002


HBO

06:30 Filofax – komedia, USA 1990 

08:15 Nieznośni smarkacze – komedia, Dania 2003

09:40 Zobacz w HBO 

10:10 Detektyw Foyle: Walczyli na polach – film kryminalny, Wielka Brytania 2003 

11:45 Latająca klasa – film dla dzieci, Niemcy 2003

13:35 Cinema, cinema 

14:00 Żadnych łez – dramat obyczajowy, Irlandia 2002 

15:45 Miasto nadziei – komedia romantyczna, Wielka Brytania 2003

17:15 Wir – film obyczajowy, USA 2003, wyk. Ryan Merriman

19:00 Filofax – komedia, USA 1990

21:00 Premiera: Radosny dzień – komedia, Dania/Wielka Brytania 2004

22:35 HBO na stojaka! (112)

23:05 Cold Creek Manor – thriller, USA 2003

01:05 Miłość jest dla głupców – komedia, USA 1998

03:00 Normalny – komediodramat, USA 2003

04:55 Detektyw Foyle: Walczyli na polach – film kryminalny, Wlk. Bryt. 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.