FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces odc.3448; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces odc.3449; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Gdzie jest Feliks; serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Budzik - Małpy
09:20 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - Jak kręciliśmy ukrytą kamerą; serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc odc.111; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bao - Bab, czyli zielono mi - Colonizacja
11:25 Wielki świat małych odkrywców - Do biegu, gotowi, start!; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:15 Plebania odc.880; telenowela TVP
12:40 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki odc.12/22; serial TVP
13:40 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki odc.13/22; serial TVP
14:35 Rok w ogrodzie
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1269; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 26; serial TVP
16:05 Jaka to melodia?; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces odc.3450; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces odc.3451; serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu odc.75; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny-Sprawa dla detektywa; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Piękna Angelika; film przygodowy kraj prod.Francja (1964)
22:05 Moskiewska saga odc.13; serial kraj prod.ROSJA (2004)
23:00 Moskiewska saga odc.14; serial kraj prod.ROSJA (2004)
24:00 Teleexpress nocą
00:15 Dobre, bo polskie - Ekstradycja I odc.3/6
01:10 Dobre, bo polskie - Najważniejszy dzień życia - Katastrofa; serial TVP
02:05 Dobre, bo polskie - Rozmowy o zmierzchu i świcie - Rozmowa 7. Seweryn Krajewski i prawie wszystko o piosence; program dokumentalny
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:00 Statek miłości odc.13/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
05:55 Statek miłości odc.14/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:45 Przystanek praca
06:55 TELEZAKUPY
07:10 Bogu i ludziom; reportaż
07:25 Dwójka Dzieciom - Janka - Kapryśna królewna; serial TVP
08:00 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - Druga rodzina kraj prod.CZECHY (2003)
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:40 Święta wojna - Magia liczb
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 27; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - Konferencja Prywatnych Detektywów; serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem odc.6/25; serial kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2002)
12:55 Pielgrzymka (impresja filmowa)
13:30 Znaki czasu ; magazyn
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:10 Fabryka śmiechu (6)
15:00 Detektyw w sutannie - Ksiądz z daleka; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki odc.65/66 kraj prod.USA (1997)
16:35 Gliniarz i prokurator - Rodzinne więzy; serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:30 Biuro kryminalne - Czarny szantaż; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Aga Zaryan - Umiera piękno (koncert z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego); koncert
20:05 Daleko od szosy - Egzamin; serial TVP
21:25 U fryzjera - Fantazja; serial komediowy TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Pamiętne lato cz.6/6; serial kraj prod.Francja (2004)
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas s.IV odc.6/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:15 Wieczór artystyczny - Album Kazimierski ; film dokumentalny
01:10 Eden cz.2 - Raj; serial animowany kraj prod.Polska (2001)
01:35 Film jest bajką; film dokumentalny
02:15 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:15 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:08 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Piosenka na dzień dobry
07:50 Wokół nas
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:08 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Menu kulturalne
16:50 Wokół nas
16:55 Zlot żaglowców - Szczecin 2007
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:15 Sport
18:30 Zakręcone wakacje
18:40 Menu kulturalne
18:45 Wokół nas
18:50 Zlot żaglowców - Szczecin 2007
19:05 Arka
19:30 Kalejdoskop
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika regionalna
22:00 Zlot żaglowców - Szczecin 2007
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:08 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 3.08.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 E - lementarz - E - lementarz 5; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:14 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe - (6.08.2007 - 1; STEREO
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:42 Za zamkniętymi drzwiami - Wyścigi - prem 14.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Zaproszenie - Perły za progiem; Bez ograniczeń wiekowych
19:16 Saga rodów - Ród Semadenich - prem 14.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:36 Saga rodów - Ród Michlerów; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Raport na gorąco; STEREO
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gorąco; STEREO
22:03 Wiadomości sportowe - (6.08.2007 - 2; STEREO
22:09 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 O co chodzi? - Wiosenne porządki, odc. 7 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:30     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
10:00     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
11:00     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
12:00     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:45     Benny Hill - program rozrywkowy
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:55     Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
18:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
20:30     I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
21:00     Megahit: Planeta małp - film SF reż. Tim Burton, wyk. Mark Wahlberg, Tim Roth, Helena Bonham Carter, Michael Clarke Duncan USA 2001
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:40     Nieustraszeni - reality show
00:40     Magazyn Formuły 1 - magazyn sportowy
01:40     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:40     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Zakończenie programu

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 6/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:40     Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Zorro - serial animowany odc. 3/26
11:55     Detektywi: Ukochana Kasia - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Prawdziwy ojciec - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 764-766 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 8/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 123/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Rozmowy w toku: Asy kolorowej prasy - talk show
17:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
18:30     Detektywi: Problem Tomka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Pogoda
19:40     Sport - program informacyjny
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Jimmy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Krok od domu - serial kryminalny odc. 17/22 USA 2005
21:55     Bez śladu - serial kryminalny odc. 6/24 USA 2003
22:55     Kuba Wojewódzki: Katarzyna Skrzynecka, Maciej Maleńczuk - talk show
23:55     Firma - magazyn
00:25     Prawo ulicy - serial kryminalny odc. 7/12 USA 2002
01:35     Co za tydzień
02:00     Nocne igraszki - program interaktywny
03:00     Telesklep
03:50     Uwaga! - magazyn reporterów
04:10     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 Drogówka - magazyn policyjny
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Magazyn żużlowy
09.00 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
09.40 Saint-Tropez (10) - serial obyczajowy
10.45 V.I.P. (7) - serial sensacyjny
11.45 Cała prawda - talk show
12.45 Kinomaniak - magazyn filmowy
13.20 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.10 Arabela (1) - serial familijny
15.50 Beverly Hills 90210 (33) - serial obyczajowy
16.50 TiVi Sekcja - talk show
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (11) - serial obyczajowy
20.00 Ściśle jawne. Głośne sprawy na ekranie - talk show
21.05 Świat według "Gwiezdnych wojen" (3) - serial dokumentalny
22.05 Formuła 1: Grand Prix Węgier - podsumowanie
23.05 Bierz forsę i w nogi - komedia kryminalna, USA 1969
00.55 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Finlandii
01.50 Wydarzenia. Sport, Prognoza pogody
02.25 Muzyczne listy - program muzyczny
03.15 Santana - koncert
03.45 Zakońaenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Zygzaki - Słowo; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Zaproszenie - Walończyku nie zgub mapy; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Twarze i maski - Propozycja. Rok 1976; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Biografie - Pięć portretów pana Kazimierza; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Marian Kubera; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1262; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Z archiwum porucznika Broka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość odc.480; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o... akcji "Start w karierę"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chleba naszego powszedniego; film TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Janusz Zaorski; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Festiwal Twórców Polskiej Piosenki - Września 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Zygzaki - Słowo; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Magazyn Medyczny - Diagnostyka guzów piersi.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:35 Twarze i maski - Propozycja. Rok 1976; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Niezwykli - Frasobliwe świętowanie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok - Spotkanie z wielorybem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1262; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Hulki - Laskowskiego przygoda ze Szwejkiem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Warto kochać odc.23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Femme Fatale - koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Człowiek, który rozpoczął Powstanie; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); reż.:Krzysztof Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Twarze i maski - Propozycja. Rok 1976; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok - Spotkanie z wielorybem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan odc.1262; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Hulki - Laskowskiego przygoda ze Szwejkiem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Warto kochać odc.23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Femme Fatale - koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Człowiek, który rozpoczął Powstanie; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); reż.:Krzysztof Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Żart; dramat kraj prod.Czechosłowacja (1969); reż.:Jaromil Jires; wyk.:Josef Somr, Jana Ditetova, Ludek Munzar, Evald Schorm; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Criminale tango - czyli rewia gangsterska cz. 1; widowisko; wyk.:Marian Kociniak, Joanna Kurowska, Agnieszka Pilaszewska, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Criminale tango - czyli rewia gangsterska cz. 2; widowisko; wyk.:Marian Kociniak, Joanna Kurowska, Agnieszka Pilaszewska, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Jest; film dokumentalny kraj prod.Polska (1984); reż.:Krzysztof Krauze; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zezem - Chamlet; serial TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Tadeusz Stanisławski, Teofila Koronkiewicz, Teresa Lipowska, Roman Kłosowski, Bronisław Pawlik, Grzegorz Warchol, Andrzej Zaorski, Piotr Bazylewicz; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Klub profesora Tutki - Profesor Tutka daje przykład opowiadania pogodnego; serial TVP; reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Krystyna Sienkiewicz, Kazimierz Opaliński, Gustaw Lutkiewicz, Stanisław Pancerzyński; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 "Giselle" Matsa Eka; balet kraj prod.Wielka Brytania (1987); reż.:Mans Reutersward; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Pokój z widokiem; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1985); reż.:James Ivory; wyk.:Julian Sands, Maggie Smith, Helena Bonham Carter, Judi Dench, Denholm Elliot, Daniel Day-Lewis; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Arturo Benedetti Michelangeli gra Beethovena cz. 1; recital kraj prod.Niemcy (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Nie odchodź. 12 wspomnień o Kalinie Jędrusik; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Telekino - W domu; film fabularny kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Studio Kultura - Rozmowy - Książki na wakacje; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Lato z kinem czeskim - Jedna ręka nie klaszcze; komedia kraj prod.CZECHY (2003); reż.:David Ondricek; wyk.:Jiri Machacek, Ivan Trojan, Marek Taclik, Isabela Bencova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 JAJO - wszędzie jest sztuka - Śliska nawierzchnia; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 JAJO - wszędzie jest sztuka - Ciało; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Strefa - Czytanie dramatu - Noc; widowisko kameralne; Dozwolone od lat 18
23:40 Strefa - Małe jest wielkie - Barbara Morgenstern; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Strefa - Art Noc - Molissa Fenley - taniec rzeźby; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Studio Kultura - Rozmowy - Książki na wakacje; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Zemsta kraj prod.Polska (1956); reż.:Antoni Bohdziewicz; Dla małoletnich od lat 7
02:30 Hurricane Festival 2005 - New Order; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Hurricane Festival 2005 - Oasis; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kulisy III RP - Rozwiązanie PZPR; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Sikorski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Blisko coraz bliżej - Jest dla kogo żyć odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Dzieje Polaków - Krzywousty i jego synowie; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Zakręty dziejów - Narodziny Rzeczypospolitej; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Wymarsz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Sportowa niedziela; STEREO
11:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - ćwierćfinał ( 1 ); STEREO
12:50 Ze sportowego archiwum - Monachium' 72. Godziny szczytu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 II liga piłki nożnej - Wisła Płock - Odra Opole; transmisja; STEREO
15:30 Droga do Pekinu - odc. 31; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Puchar Świata w triathlonie (Puchar Świata w triathlonie) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - ćwierćfinał ( 2 ); STEREO
19:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - ćwierćfinał ( 3 ); STEREO
21:00 4-4-2 - magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn Olimpijski; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Żużel - Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Częstochowie; STEREO
00:40 Zakończenie dnia


Animal Planet
6:00    Na ratunek - odc. 1
6:30    Młode i dzikie - Nowe życie
7:00    Raport Animal Planet - odc. 1
7:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie - Na planie filmu "The Hawk Is Dying"
8:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - odc. 19
8:30    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - odc. 20
9:00    Na pomoc zwierzętom - odc. 45
9:30    Małpi biznes - odc. 11
10:00    Wyprawy Corwina - Wzrok orła - oczy
11:00    Dorastanie... - Zebry
12:00    Policja dla zwierząt w Houston - Niechciane
13:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - odc. 19
13:30    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - odc. 20
14:00    Rezydencja surykatek - odc. 9
14:30    Rezydencja surykatek - odc. 10
15:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - odc. 4
16:00    Z dziennika łowcy krokodyli - Kłopoty wieku dorastania
16:30    Poskramiacz węży - Węże w mieście
17:00    Policja dla zwierząt w Miami - odc. 2
18:00    Cudowne psy - odc. 1
18:30    Dziennik z życia wielkich kotów - odc. 1
19:00    Dzika przyroda Afryki - odc. 1
19:30    Małpi biznes - odc. 12
20:00    Małe zoo walczy! - Atak głodu
21:00    Początkujący weterynarze - Zwycięstwo ducha
21:30    Początkujący weterynarze - W obliczu strachu
22:00    Policja dla zwierząt w Houston - Głębokie rany
23:00    Życie zwierząt - Rzeki
23:30    Małpi biznes - odc. 12
0:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - odc. 1
0:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata - odc. 2
1:00    Małe zoo walczy! - Atak głodu
2:00    Początkujący weterynarze - Zwycięstwo ducha
2:30    Początkujący weterynarze - W obliczu strachu
3:00    Cudowne psy - odc. 1
3:30    Małpi biznes - odc. 12

TV Biznes
7:00    Biznes dzisiaj - Informacje
7:15    Podsumowanie sesji na GPW - Informacje
7:30    Biznes dzisiaj - Informacje
7:40    Studio biznes - gość - Informacje
8:00    Biznes dzisiaj - Informacje
8:10    Przegląd prasy krajowej - Informacje
8:15    Studio biznes - gość - Informacje
8:30    Biznes dzisiaj - Informacje
8:40    Przegląd prasy krajowej - Informacje
8:45    Nie daj się fiskusowi - Vademecum podatnika
9:00    Biznes dzisiaj - Informacje
9:12    Waluty - komentarz - Informacje
9:20    Poranna prognoza TV Biznes - Wiadomości
9:30    Biznes dzisiaj - Informacje
9:40    Przegląd prasy krajowej - Informacje
9:45    Studio biznes - gość - Informacje
10:10    Paląca sprawa - Informacje
10:30    Biznes dzisiaj - Informacje
10:40    Poranna prognoza TV Biznes - Wiadomości
11:00    Biznes dzisiaj - Informacje
11:10    Indeks 7 - Informacje
11:30    Biznes dzisiaj - Informacje
11:40    Studio biznes - gość - Informacje
12:00    Biznes dzisiaj - Informacje
12:10    e-Biznes - Magazyn poradnikowy
12:30    Biznes dzisiaj - Informacje
12:40    Studio biznes - gość - Informacje
13:00    Biznes dzisiaj - Informacje
13:10    Pociąg do biznesu - Panorama branż
13:30    Biznes dzisiaj - Informacje
13:40    Studio biznes - gość - Informacje
14:00    Biznes dzisiaj - Informacje
14:10    Błękitna kropka - Informacje
14:30    Biznes dzisiaj - Informacje
14:40    Studio biznes - gość - Informacje
15:00    Biznes dzisiaj - Informacje
15:10    Finanse osobiste - Informacje
15:30    Biznes dzisiaj - Informacje
15:40    Nie daj się fiskusowi - Vademecum podatnika
16:00    Biznes dzisiaj - Informacje
16:10    Eurolinia - Przewodnik po funduszach europejskich
16:30    Biznes dzisiaj - Informacje
16:40    Studio biznes - gość - Informacje
17:00    Biznes dzisiaj - Informacje
17:15    Style i biznes - Informacje
17:30    Biznes dzisiaj - Informacje
17:40    Podsumowanie sesji na GPW - Informacje
18:00    Biznes dzisiaj - Informacje
18:10    Partnerski bank - Informacje
18:30    Biznes dzisiaj - Informacje
18:40    Studio biznes - gość - Informacje
19:00    Biznes dzisiaj - Informacje
19:10    e-Biznes - Magazyn poradnikowy
19:30    Biznes dzisiaj - Informacje
19:40    Studio biznes - gość - Informacje
20:00    Biznes dzisiaj - Informacje
20:10    Książki i biznes - Informacje
20:30    Biznes dzisiaj - Informacje
20:40    Studio biznes - gość - Informacje
21:00    Biznes Wydarzenia - Informacje
21:21    Sport, pogoda - Wiadomości
21:30    Rozmowa Biznes Wydarzeń - Informacje
21:40    Studio biznes - gość - Informacje
22:00    Biznes Wydarzenia - flesz - Informacje
22:05    Godzina publicystów - Informacje
23:00    Biznes Wydarzenia - Informacje
23:10    W drodze na listę - Informacje
23:30    Biznes dzisiaj - Informacje
23:40    Studio biznes - gość - Informacje
0:00    Biznes dzisiaj - Informacje
0:10    Studio biznes - gość - Informacje
0:30    Biznes dzisiaj - Informacje
0:40    Studio biznes - gość - Informacje
1:00    Biznes dzisiaj - Informacje

ZDF
5:30    Morgenmagazin - ARD-Frühstücksfernsehen
9:00    Tagesschau - Wiadomości
9:05    Volle Kanne - Service täglich - Verbrauchermagazin
10:30    Wege zum Glück - Das Telenovela-Special; (D)
11:15    Reich und schön - (1799); (USA) Orig: "The Bold and the Beautiful"
11:35    Reich und schön - (1800); (USA) Orig: "The Bold and the Beautiful"
12:00    Tagesschau - Wiadomości
12:15    drehscheibe Deutschland - Deutschlandmagazin
13:00    ARD-Mittagsmagazin - Mit Tagesschau
14:00    heute - in Deutschland - Wiadomości
14:15    Camper & Co. - Outdoor-Liebhaber im Visier (6/40)
15:00    heute - Sport - Wiadomości
15:15    Ostsee-Schnauzen - Geschichten aus dem Rostocker Zoo (6/24)
16:00    heute - in Europa - Wiadomości
16:15    Wege zum Glück - (425); (D 2007)
17:00    heute - Wetter - Wiadomości
17:15    hallo Deutschland - Boulevardmagazin
17:45    Leute heute - Boulevardmagazin
18:05    SOKO 5113 - Erschlagende Verbindung; Regie: Zbynek Cerven (D)
19:00    heute - Wiadomości
19:20    Wetter - Pogoda
19:25    WISO - Wirtschaft & Soziales
20:15    Der Fernsehfilm der Woche: Die Leibwächterin - Thriller Regie: Markus Imboden (D 2005)
21:45    heute-journal - Wiadomości
22:12    Wetter - Pogoda
22:15    Sommernachtsphantasien: Swingers - Sex auf Bestellung - Dramat Orig: "Swingers". Regie und Drehbuch: Stephan Brenninkmeijer (NL 2002)
23:50    heute nacht - Wiadomości
0:05    Das kleine Fernsehspiel: Unterwegs - Dramat Regie und Drehbuch: Jan Krüger (D 2004)
1:25    heute - Wiadomości
1:30    Das kleine Fernsehspiel: Detroit - Dramat Regie: Jan Christoph Glaser, Carsten Ludwig (D 2003)
2:45    Vor 30 Jahren - Zeitgeschichtliche Reihe
3:30    heute - Wiadomości
3:35    WISO - Wirtschaft & Soziales

RTL
6:00    Punkt 6 - Infomagazin
7:00    RTL Shop - Verkaufsshow
7:55    Handyscout-TV - Dauerwerbesendung
8:00    Teleshopping - Werbesendung
8:00    Unter uns - (3147); Regie: Friedhelm von Aprath (D 2007)
8:30    Gute Zeiten, schlechte Zeiten - (3794); Regie: Boris Keidies (D 2007)
9:00    Punkt 9 - Infomagazin
9:30    Einsatz in vier Wänden - Doku-Soap über Wohnprobleme
10:00    Mein Baby - Doku-Soap
10:30    Die Kinderärzte von St. Marien - Schicksale im Kinderkrankenhaus (1)
11:00    Unsere erste gemeinsame Wohnung - Paare suchen ihr Zuhause
11:30    Mein Garten - Die Show mit den Gartenprofis
12:00    Punkt 12 - Mittagsjournal
13:00    Die Oliver Geissen Show - Talkshow
14:00    Das Strafgericht - Gerichtsshow
15:00    Das Familiengericht - Gerichtsshow
16:00    Staatsanwalt Posch ermittelt - Doku-Soap
17:00    Mein Leben und ich - Die Recyclinglüge; (D 2004) Orig: "Mein Leben & Ich"
17:30    Unter uns - (3148); Regie: Friedhelm von Aprath (D 2007)
18:00    Explosiv - Das Magazin
18:30    Exclusiv - Starmagazin
18:45    RTL aktuell - Nachrichten und Sport
19:03    Wetter - Pogoda
19:05    Alles, was zählt - (232); Regie: Anette Herre (D 2007)
19:40    Gute Zeiten, schlechte Zeiten - (3795); Regie: Jurij Neumann (D 2007)
20:15    Surprise, Surprise! - Überraschungsshow (4/7)
22:15    Extra - Infomagazin
23:30    Future Trend - Wissensmagazin (1/4)
0:00    RTL-Nachtjournal - Nachrichtenmagazin
0:27    Wetter - Pogoda
0:35    10 vor 11 - Kulturmagazin
1:55    Unsere erste gemeinsame Wohnung - Paare suchen ihr Zuhause
2:20    Die Oliver Geissen Show - Talkshow
3:10    RTL-Nachtjournal - Nachrichtenmagazin
3:37    Wetter - Pogoda
3:40    RTL Shop - Verkaufsshow

M6
6:50    Turbo sport - Rallye de Finlande
7:00    Météo - Pogoda
7:05    Drole de Morning! - Le 7-8
8:00    Météo - Pogoda
8:05    Drole de Morning! - Le 8-9
9:00    Météo - Pogoda
9:10    M6 boutique - Ekonomia i konsumpcja
10:00    Météo - Pogoda
10:05    Starsix Music - Inne
10:40    Kidété - Dla dzieci
11:45    Météo - Pogoda
11:50    Tout le monde déteste Chris - Tout le monde déteste les chaussettes; (USA 2006) Orig: "Everybody Hates Chris"
12:20    Malcolm - "Messieurs les jurés" (20/22); (USA 2002) Orig: "Malcolm in the Middle"
12:50    Le 12.50 - Wiadomości
13:05    Météo - Pogoda
13:10    Friends - "Celui qui n'aimait pas les chiens" (8/24); Régie: Gail Mancuso (USA 2000)
13:35    Rencontre magique - Komedia Orig: "Eine verflixte Begegnung im Mondschein". Régie: Dror Zahavi (D 2004)
15:20    Kimberly - Régie: Frederic Golchan (USA 1999)
17:10    Kaamelott - Régie: Alexandre Astier (F)
17:55    Les Simpson - "Le garcon qui en savait trop" (20); (USA) Orig: "The Simpson"
18:20    Les Simpson - "Les secrets d'un mariage réussi" (21); Orig: "The Simpson". Régie: Matthew Nastuk (USA)
19:15    Les Simpson - Bart vend son ame
19:50    Météo - Pogoda
19:55    Six' - Wiadomości
20:10    Malcolm - "Devine qui vient dormir?" (15/22); Orig: "Malcolm in the middle"
20:35    Météo des plages - Pogoda
20:40    Caméra café - (F 2001)
20:50    L'amour est dans le pré - (6)
22:05    Ma femme s'appelle reviens - Komedia Régie: Patrice Leconte (F 1982)
23:35    L'affaire Ramsey - Orig: "Escape clause". Régie: Brian Trenchard-Smith (USA 1996)
1:10    Météo - Pogoda
1:15    M6 Music Live - Muzyka
2:15    L'Alternative live - Rock + Pop
3:15    M6 Music - Les nuits de M6

TC Cinema
7:10    Domino - Film kryminalny Reżyseria: Tony Scott (USA/F 2005)
9:20    The House Next Door - Inne Reżyseria: Jeff Woolnough (USA 2006)
10:55    Noch einmal Ferien - Komedia Org: "Last Holiday". Reżyseria: Wayne Wang (USA 2006)
12:50    Der rosarote Panter - Komedia Org: "The Pink Panther". Reżyseria: Shawn Levy (USA 2006)
14:25    Hochzeiten und andere Katastrophen - Komedia Org: "Le plus beau jour de ma vie". Reżyseria: Julie Lipinski (F/B 2004)
16:15    Dreamer - Ein Traum wird wahr - Dramat Org: "Inspired by a True Story". Scenariusz i reżyseria: John Gatins (USA 2005)
18:05    Geheime Staatsaffären - Thriller Org: "L' ivresse du pouvoir". Reżyseria: Claude Chabrol (F/D 2006)
20:00    X-Men: Der letzte Widerstand - Film sensacyjny Org: "The Last Stand". Reżyseria: Brett Ratner (USA/GB 2006)
21:45    The Descent - Abgrund des Grauens - Horror Org: "The Descent". Scenariusz i reżyseria: Neil Marshall (GB 2005)
23:25    Der Venedig Code - Thriller Org: "Tempesta". Reżyseria: Tim Disney (GB/LUX/NL/E/I/USA 2004)
1:05    House of the Dead II: Dead Aim - Horror Org: "House of the Dead 2: Dead Aim". Reżyseria: Michael Hurst (USA 2005)
2:40    Hochzeiten und andere Katastrophen - Komedia Org: "Le plus beau jour de ma vie". Reżyseria: Julie Lipinski (F/B 2004)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.