FANDOM


TVP 1
05:45 Notacje - Urszula Kozioł. Piszę, gdy nie mogę milczeć...; cykl dokumentalny
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33
07:55 Leksykon PRL; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej
08:30 Tata Lew - Dżungla, odc. 17 (Dschungelpuder); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002)
08:40 Małe zoo Lucy, seria II - Opowieść o Herculesie Wąsaczu, odc. 3 (The Story of Hercule Monstache, ep. 3); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:50 Buli - Buli wśród piratów, odc. 3 (Bouli chez les pirates); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:00 Jedynkowe Przedszkole - odc. 29; program dla dzieci
09:25 Krówka Mu Mu - Zagubieni w śniegu, odc. 10 (Lost in the snow, ep. 10); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2004)
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 12 - O tym, jak babcię opętał duch pani Ćwierciakiewiczowej (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 12 Jak do babicki ustopil duch Dobromiry Rettique); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Między mamami; magazyn
10:20 Schudnij; program poradnikowy
10:40 Pora na doktora - odc. 13; magazyn
10:55 Telezakupy
11:10 Moda na sukces - odc. 4159 (The Bold and the Beautiful ep. 4374); serial kraj prod.USA (2003)
11:35 Moda na sukces - odc. 4160 (The Bold and the Beautiful ep. 4375); serial kraj prod.USA (2003)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Tak jak w Unii
12:40 Plebania - odc. 1201; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1590 - txt..777; telenowela TVP
13:30 Jaka to melodia? - odc. 1743; teleturniej muzyczny
13:55 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Krystyna Sienkiewicz
14:10 Podróżnik - Wakacje w Indiach
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Moda na sukces - odc. 4161 (The Bold and the Beautiful ep. 4376); serial kraj prod.USA (2003)
15:45 Klan - odc. 1595 - txt..777; telenowela TVP
16:10 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (studio)
16:30 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (I seria)
17:30 Teleexpress - w przerwie transmisji
18:30 Plebania - odc. 1206; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Truskawkowe Ciastko, seria II - Program kulinarny, odc. 18 (Piece of cake); film animowany kraj prod.USA (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Rajd Dakar - 2009 - kronika
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Odnaleziona (Found) - txt.str..777  85' kraj prod.USA (2004)
22:00 Wydział Zabójstw - odc. 33 - Awaria; serial kryminalny
22:25 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:55 Perły Millennium - Kamienna cisza - txt.str..777  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007)
23:50 Jeździec imieniem Śmierć (Wsadnik po imieni smiert)  101'; film akcji kraj prod.ROSJA (2005)
01:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:15 Złotopolscy - odc. 141 Cichy ślub; telenowela TVP
06:45 Dwójka Dzieciom - Pomocnik św. Mikołaja - odc 35 (Santa Apprentice ep.); serial animowany kraj prod.Francja (2006)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Narodzenie Twoje; relacja
07:40 M jak miłość - odc. 343
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9:00; Pogoda 8:50, 9:35
10:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 52; serial komediowy TVP
11:10 Bulionerzy - odc. 55 - Mąż w delegacji; serial komediowy TVP
11:40 Co ludzie powiedzą? - odc. 14/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
12:10 Magnum - odc. 9/162 Zaginiony w akcji (MAGNUM P.I.  s. 1 odc. 09,   (Missing in action)); serial kraj prod.USA (1980)
13:05 Arabia Saudyjska za zasłoną (Saudi Arabia - Under the Veil); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
14:25 Karnawał w Dwójce
15:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 630; serial TVP
16:10 Siedem stron świata - odc.1/7 Samowar; serial TVP
16:45 Radiostacja Roscoe - odc 7/52 (Radio Free Roscoe ep. Political In Pink); serial kraj prod.Kanada (2003)
17:10 Na wariackich papierach - odc. 22/65 - Żywi i martwi (Moonlighting ep. Funeral for Door Nail); serial komediowy kraj prod.USA (1985)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Koło fortuny - odc. 96; teleturniej
19:35 Magazyn Kocham Kino
20:05 Barwy szczęścia - odc. 201; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 631; serial TVP
21:30 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 387
21:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:30 Wieczór filmowy Kocham Kino - Okno na podwórze (Rear Window)  107'; thriller kraj prod.USA (1954)
00:30 Panorama
00:45 Kocham kino na bis - Wielkie otwarcie (Big night)  104'; film fabularny kraj prod.USA (1996)
02:30 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
03:35 Zakończenie programu

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Żar młodości - odc. 88, serial obyczajowy, USA 2001
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Dotyk anioła - odc. 49, USA 1996
9:00 Łowcy skarbów - odc. 2, Francja, Niemcy, Kanada, USA 1999
10:00 Rodzina zastępcza plus - Skrypty afektywne - odc. 240, Polska 2006
11:00 Świat według Kiepskich - Impreza - odc. 265, Polska 2007
11:30 Samo życie - odc. 1190, Polska 2008
12:00 Czarodziejki - odc. 29, USA 1998-1999
13:00 Chirurdzy - odc. 11, USA 2005
14:00 Pierwsza miłość - odc. 822, Polska 2008
14:45 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 131, USA 2001-2002
15:15 Dopóki śmierć nas nie rozłączy - odc. 6, USA 2006
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Mamuśki - Przesłuchanie - odc. 2, Polska 2007
17:00 Tylko miłość - odc. 17, Polska 2007                
18:00 Pierwsza miłość - odc. 823, Polska 2008
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - odc. 1191, Polska 2008
20:00 Telemaniak - czarna komedia, USA 1996
22:00 Studio LOTTO
22:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami - odc. 1, USA 2002-2003
23:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami - odc. 2, USA 2002-2003
0:05 Fala zbrodni - odc. 73, Polska 2006
1:05 Nagroda gwarantowana - teleturniej
2:05 Tajemnice losu - program rozrywkowy, Polska 2008
3:05 Zakazana kamera - program rozrywkowy
5:10 Zakończenie programu

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:00 Telesklep - magazyn
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Na Wspólnej - odc. 1063, Polska 2008
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
11:00 Przyjaciele - odc. 21, USA 1994
11:30 Przyjaciele - odc. 22, USA 1994
12:00 Brzydula - odc. 56, Polska 2008
12:30 Telesklep - magazyn
13:30 Salon gry - interaktywny program rozrywkowy
14:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:55 Milionerzy - teleturniej, Polska 2008
15:50 Rozmowy w toku - Do czego może przydać się dziecko?
16:55 Sąd rodzinny - Zamiana ról Polska 2008
17:55 Brzydula - odc. 57, Polska 2008
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej - odc. 1064, Polska 2008
20:40 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
21:25 Dowody zbrodni - odc. 9, USA 2006-2007
22:20 Teraz albo nigdy! - odc. 19, Polska 2008
23:15 Californication - odc. 7, USA 2007
23:55 Szkoła Auto - magazyn motoryzacyjny
0:15 Kuba Wojewódzki - talk-show
1:15 Uwaga! - magazyn reporterów
1:35 Nocne granie
2:35 Telesklep - magazyn
2:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
04.50 Saint-Tropez (22) - serial obyczajowy, Francja, wyk. Adeline Blondieau
05.20 VIP - mag. kulturalno-rozrywkowy
05.45 Muzyczne listy - mag. muzyczny
06.50 TV Market - magazyn reklamowy
07.25 Saint-Tropez (23) - serial obyczajowy, Francja, wyk. Adeline Blondieau
08.35 Kasa na bank - program interaktywny
09.35 Beverty Hills 90210 (18) - serial obyczajowy, USA
10.35 Zbuntowani (4) - serial obyczajowy, Meksyk, reż. Juan Carlos Munoz
11.30 Mała czarna - talk show
12.30 Idiotki nie idą do nieba (139) - telenowela, Meksyk
13.30 VIP - mag. kulturalno-rozrywkowy
14.00 Dziewczyny fortuny
15.05 Idiotki nie idą do nieba (140) - telenowela, Meksyk
16.05 Beverly Hills 90210 (23) - serial obyczajowy, USA
17.05 Mała czarna - talk show
18.00 Kłamczuch - program rozrywkowy
19.00 Zbuntowani (5) - serial obyczajowy, Meksyk, reż. Juan Carlos Munoz
20.00 Narodziny miłości - film obyczajowy, Niemcy 2004
21.55 Istne szaleństwo - program rozrywkowy
22.50 Winny czy niewinny - dok.
23.50 Mała czarna - talk show
00.45 W pogoni za Lalą - komedia romantyczna, USA 1998
02.45 Muzyczne listy - mag. muzyczny
03.40 Sztukateria - program kulturalny
04.05 Drogówka - magazyn policyjny
04.30 Zakończenie programu

TVP Info Gdańsk
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15; Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Panorama
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:03 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Tede jo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:20 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:40 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:55 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:07 Serwis info flesz; STEREO
10:13 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:48 Pogoda Info Poranek; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:08 Info Dzień; STEREO
11:12 Zapowiedź "Raport z Polski"; STEREO
11:19 Serwis Kulturalny
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:44 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:47 Info Dzień; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:07 Pięć minut dla zdrowia; magazyn
12:12 Info Dzień; STEREO
12:19 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:21 Info Dzień; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:47 Info Dzień; STEREO
12:53 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:06 Raport z Polski; STEREO
13:17 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:21 Info Dzień; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Info Dzień; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:07 Biznes; STEREO
14:18 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:21 Info Dzień; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:45 Pięć minut dla zdrowia; magazyn
14:50 Info Dzień; STEREO
14:54 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:06 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:11 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:46 Serwis Kulturalny
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Biznes; STEREO
16:13 Rozmowa dnia
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info Dzień; STEREO
16:45 Panorama
17:00 Wertep czyli Kolędnicy
17:15 Komentarz - Świat
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:56 Pogoda Info Dzień; STEREO
18:00 Panorama
18:30 Komentarze dnia
18:55 Z Pomorza
19:20 Ring wolny!
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:09 Minęła 20ta; program publicystyczny
21:00 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:45 Panorama
22:18 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:47 Pogoda Info Wieczór; STEREO
22:51 Biznes; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:39 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:45 Ostatnie dni sław - seria II - Jurij Gagarin (Final Days of an Icon II. Jurij Aleksiejewicz Gagarin); serial kraj prod.Francja (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny
01:28 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn
01:45 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:13 Zakończenie dnia

TVN 7
05:30 Taniec z gwiazdami
06:40 Weronika Mars
07:35 Kuba Wojewódzki
08:35 Wybrańcy obcych
10:20 Telesklep
11:55 Apetyt na kasę
12:55 Barwy grzechu
13:55 Hela w opałach
14:25 Seinfeld
14:55 Kuba Wojewódzki
15:55 Weronika Mars
16:50 Wybrańcy obcych
18:35 Hela w opałach
19:05 Nowe przygody "starej" Christine
19:35 Seinfeld
20:05 Gdy już mnie zabraknie - dramat niemiecki 1996
22:00 Skarb Hitlera - angielsko-niemiecka komedia sensacyjna 1975
23:55 Porwani przez obcych - film s.f. USA 1998
01:40 Wróżki

Tele 5
07:15 Voltron - trzeci wymiar
08:00 Telezakupy
09:30 Bajka za bajką
10:00 Czarna Perła
10:50 Cyrograf
12:35 Brygada Acapulco
14:20 Telezakupy
14:50 Cyrograf
16:45 Czarna Perła
17:45 Lub czasopisma
18:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy USA
20:00 Otchłań - kanadyjsko-amerykański film katastroficzny 2000
21:55 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny USA
22:50 Lub czasopisma
23:05 Zachodni wiatr - holenderski serial obyczajowy
00:05 Grzeszne uczynki - włoski film erotyczny
01:35 Rybia nocka

Planete
06:45 Twarze Europy
08:20 Eksperymenty lotnicze w NASA
09:15 Sześć miliardów innych
10:15 Portrety
11:15 Życie Bałtyku
12:10 Egipt. Nowe odkrycia
13:00 Tajniki przyrody V
14:00 Wzornictwo
14:30 Przyroda i podróże
15:15 Portrety
16:15 W drodze do krainy lodu
16:50 Przyroda i podróże
17:35 Delfin
18:05 Mister Big
19:45 Twarze Europy
20:15 Ludzie i miejsca
20:50 Wyprawa przez Bhutan
22:35 Pearl Harbor. Pojedynek imperiów
23:45 Bohaterowie. I bez skrzydeł można latać
00:40 Planete Doc Review
01:45 Wzornictwo

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Leksykon PRL; felieton; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Bal u Sójki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Moliki książkowe - .; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn Medyczny - Nietrzymanie moczu; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Podróżnik - Doliny narciarskie; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Pierwszy milion; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Świadkowie nieznanych historii - PZPR na wyższych uczelniach; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Czas honoru - odc. 3* Przydział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1580; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Barwy szczęścia - odc. 41; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Barwy szczęścia - odc. 42; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Kabaretowa Scena Dwójki - "Fajnie się jechało czyli Noworocznik Kabaretu pod Wyrwigroszem" cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 55 lat Teatru TV; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Nasz reportaż - Siedem górek Stefii Wróbel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Jarocin po latach - Kobranocka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wsród berberów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Domisie - Bal u Sójki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:40 Moliki książkowe - .; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Polska z bocznej drogi - Czerwińsk nad Wisłą - zapomniany świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 300 % normy - odc. 25; teleturniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Reksio - Reksio i świerszcz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Z potrzeby serc; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Klan - odc. 1580; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Komentator - magazyn międzynarodowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Barwy szczęścia - odc. 43; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Nieznani sprawcy - Tajemnica Doroty; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Serwis Info Wieczór
00:05 Pogoda Info Wieczór
00:10 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1201; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio i świerszcz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1580; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Komentator - magazyn międzynarodowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Barwy szczęścia - odc. 43; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Nieznani sprawcy - Tajemnica Doroty; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jerzy Morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Notacje - Barbara Krafftówna. Moi mistrzowie, moje role; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.