Logo TVP1 od 2003 do dziś.jpg


04:55 Historia Studia Pixar; film dokumentalny kraj prod.USA (2008); reż.:Leslie Iwerks; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Piotruś i wilk; film animowany kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2006); reż.:Suzie Templeton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; STEREO, Transmisja
08:00 Awantura o Basię odc.1/12 - Awantura pierwsza, czyli rzecz o przerwanej podróży - txt - str.777; serial TVP; reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Agata Marciniak, Maria Kaniewska, Anna Seniuk, Andrzej Szczepkowski, Kazimierz Kaczor, Gustaw Holoubek, Hanna Śleszyńska, Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 7
08:25 Baśnie i bajki polskie odc.9 - Lodowa góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Życie i przygody Świętego Mikołaja; film animowany kraj prod.USA (2005); reż.:Glen Hill; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Wujaszek Buck - txt - str.777; komedia kraj prod.USA (1989); reż.:John Hughes; wyk.:John Candy, Macaulay Culkin, Elaine Bromka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Mędrcy świata...; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Piękne kolędy w wykonaniu popularnych aktorów, m.in.Olgi Sarzyńskiej, Marcina Bosaka i Bartosza Porczyka.
11:55 Orszak Trzech Króli; transmisja; STEREO, Na żywo
13:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
13:15 Gwiazda królów - txt - str.777; film fabularny kraj prod.Włochy (2007); reż.:Fabio Jephcott; wyk.:Leo Gullotta, Luca Ward, Jan Cornet, Ariadna Cabrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Plebania - odc. 1612; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. I; STEREO, 16:9
15:35 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen (studio); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:15 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Klan - odc. 2001 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Buli odc.78 - Urodziny Bulistrażaków; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:00 Sport - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:05 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. II; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:25 Ojciec Mateusz - Zbrodnia w bibliotece - txt - str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zielona mila - txt - str.777; film psychologiczny kraj prod.USA (1999); reż.:Frank Darabont; wyk.:Tom Hanks, David Morse, Bonnie Hunt; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Podstępny Ripley; thriller kraj prod.Niemcy (2005); reż.:Roger Spottiswoode; wyk.:Barry Pepper, Tom Wilkinson, Alan Cumming, Willem Dafoe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Kino nocnych marków - Calcium Kid; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Alex De Rakoff; wyk.:Orlando Bloom, Omid Djalili, Michael Lerner; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Czekając na sen; thriller kraj prod.Kanada, Francja, USA (2000); reż.:Michael Walker; wyk.:Jeff Daniels, Emily Bergl, Gil Bellows; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Zakończenie dnia

Tvp2.jpg


06:15 Prosto z zoo do Indii; film fabularny kraj prod.Holandia (2006); reż.:Johan Nijenhuis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Opowieści o smokach; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Ben Roy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Skarb z Przylądka Piratów; film przygodowy kraj prod.USA (1998); reż.:Richard Stanley; wyk.:Lindsay Frost, Asher Metchik, William Sheppard Morgan; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Cyganie morza - txt - str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Makłowicz w podróży - Austria - Dolina Gastein; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Gwiazdy w południe - Mistrz kierownicy ucieka - txt - str.777; film fabularny kraj prod.USA (1977); reż.:Hal Needham; wyk.:Burt Reynolds, Jackie Gleason, Jerry Reed, Sally Field; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Familiada; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Toblach (studio); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Toblach; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Na psa urok; komedia familijna kraj prod.USA (2006); reż.:Brian Robbins; wyk.:Tim Allen, Robert Downey, Jr., Kristin Davis, Danny Glover, Spencer Breslin; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Neo-Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:20 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:25 Śladami ORLEN Teamu - Dakar na obcasach; felieton; STEREO, 16:9
18:29 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:40 Cesarskie cięcie - txt - str.777; film TVP kraj prod.Polska (1987); reż.:Stanisław Moszuk; wyk.:Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski, Bożena Dykiel, Mariola Gładkowska, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Dorota Kamińska i inni; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 520 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Miś - txt - str.777; komedia kraj prod.Polska (1981); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Zenon Wiktorczyk, Janusz Zakrzeński, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
22:50 K - 19 - txt - str.777 kraj prod.USA, Wielka Brytania, Niemcy, Kanada (2002); reż.:Kathryn Bigelow; wyk.:Harrison Ford, Liam Neeson, Peter Sarsgaard; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Krwawy ring; film fabularny kraj prod.USA (2008); reż.:Bradford May; wyk.:Johnny Messner, Charlotte Ross, Uriah Shelton; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:35 Krótka histeria czasu; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Dominik Matwiejczyk; wyk.:Mateusz Damięcki, Kamila Baar, Lucyna Piwowarska-Dmitrow, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Zych, Marek Probosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

SK REG TVPKATO.png


06:00     Serwis Info - program informacyjny
06:14     Pogoda
06:18     Poranek TVP Info
06:30     Serwis Info - program informacyjny
06:44     Pogoda
06:47     Poranek TVP Info
07:00     Serwis Info - program informacyjny
07:11     Pogoda
07:16     Poranek TVP Info
07:30     Serwis Info - program informacyjny
07:39     Poranek TVP Info
07:45     Niezłomny - rzecz o abp. Józefie Bilczewiskim
08:30     Serwis Info - program informacyjny
08:37     Poranek TVP Info
08:45     Serial animowany dla dzieci
09:00     Serwis Info - program informacyjny
09:09     Pogoda
09:13     Gość Poranka
09:23     Poranek TVP Info
09:30     Serwis Info - program informacyjny
09:46     Pogoda
09:50     Poranek TVP Info
10:00     Serwis Info - program informacyjny
10:12     Poranek TVP Info
10:21     Pogoda
10:23     Poranek TVP Info
10:30     Serwis Info - program informacyjny
10:41     Pogoda
10:44     Serwis sportowy
10:50     Gość Poranka
11:00     Siostra Lidia od zagubionych - reportaż
11:30     Serwis Info - program informacyjny
11:50     Pogoda
11:55     Serwis sportowy
12:00     Pisz na Berdyczów - reportaż
12:30     Serwis Info - program informacyjny
12:50     Pogoda
12:55     Serwis sportowy
13:00     Serwis Info - program informacyjny
13:10     Raport z Polski - program informacyjny
13:25     Pogoda
13:30     Serwis Info - program informacyjny
13:50     Pogoda
13:55     Serwis sportowy
14:00     Reportaż TVP Info
14:15     Reportaż TVP Info
14:30     Serwis Info - program informacyjny
14:50     Pogoda
14:55     Serwis sportowy
15:00     Serwis Info - program informacyjny
15:10     Raport z Polski - program informacyjny
15:30     Serwis Info - program informacyjny
15:50     Pogoda
15:55     Serwis sportowy
16:00     Sześć oktaw - film dokumentalny reż. Kinga Dębska, wyk. Polska 2008
16:30     Serwis Info - program informacyjny
16:57     Pogoda
17.00    Misja gryf
17.25    TV Katowice zaprasza
17.30    Pogoda
17.35    Kronika miejska
17.50     Narciarski weekend
18.00     Magazyn chrześcijański
18.30     Aktualności
18.50     Gość Aktualności
19.00     Sport
19.15     Magazyn meteo
19.25     Reportaż
19.40     Telezakupy
20:00     Serwis Info - program informacyjny
20:10     Minęła dwudziesta - program publicystyczny
21:00     Pogoda
21:06     Telekurier - magazyn reporterów
21:30     Serwis Info - program informacyjny
21:41     Pogoda
21.45     Aktualności
22.00     Sport
22.10     Pogoda
22:15     Studio Lotto
22:24     Jej sukces: Strażniczka miejska - cykl reportaży
22:30     Serwis Info - program informacyjny
22:55     Pogoda
23:02     Sportowy wieczór - program informacyjny
23:20     Rajd Dakar 2011 - Kronika dnia
23:50     Pasja - film dokumentalny reż. Dagmara Szymańska-Szymura, wyk. Polska 2008
00:30    Doświadczenie Miłości - Dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego - film dokumentalny reż. Zbigniew Dzięgiel, wyk. Polska 1997
01:16    Minęła dwudziesta - program publicystyczny
01:59     Telekurier - magazyn reporterów
02:16    Siostra Lidia od zagubionych - reportaż
02:38     Pisz na Berdyczów - reportaż
02:59     Sportowy wieczór - program informacyjny
03:10     Raport z Polski - program informacyjny
03:22     I stał się cud...
03:35     Teleplotki - magazyn informacyjny
03:59     Minęła dwudziesta - program publicystyczny
04:42     Telekurier - magazyn reporterów
04:59     Światowiec - magazyn turystyczny
05:22    Sportowy wieczór - program informacyjny
05:33    Raport z Polski - program informacyjny

Fr polsatlogo 258398a 1008623.jpg


05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.25 Kaczor Donald przedstawia (4) - serial animowany
08.00 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (12) - serial animowany
08.30 Gumisie (10) - serial animowany
09.00 Aladyn - film fantasy, Włochy 1986
11.00 Geniusz - komedia, USA 1999
12.50 Życie i kłamstwa Sama Leonarda - komediodramat, USA/Włochy 2007
14.45 Iznogoud - komedia przygodowa, Francja 2005
16.50 2001: Odyseja komiczna - komedia, USA/Kanada/Niemcy 2001
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (196) - serial komediowy
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (77)  - serial kryminalny
21.00 Filadelfia - dramat obyczajowy, USA 1993
23.45 Szpilki na Giewoncie (6) - serial obyczajowy
00.45 Stella Street - komedia, Wielka Brytania/USA 2004
02.30 Program interaktywny
04.40 TV Market - magazyn reklamowy

Tvn-logo.jpg


05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
06.00 Mango - telezakupy
07.00 Geronimo Stilton (20) - serial animowany
07.30 Na Wspólnej - serial obyczajowy
08.00 Prosto w serce (3) - serial obyczajowo-komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Top Model. Zostań modelką - reality show
11.55 Vinci - komedia kryminalna, Polska 2004
14.00 Kogel-mogel - komedia obyczajowa, Polska 1988
16.00 Galimatias, czyli kogel-mogel 2 - komedia obyczajowa, Polska 1989
17.55 Prosto w serce (4) - serial obyczajowo-komediowy
18.25 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Aleksander - dramat historyczny, Francja/USA/Niemcy/Holandia 2004
01.00 Fringe: Na granicy światów (17) - serial sensacyjny
01.55 Multikino - magazyn filmowy
02.20 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
03.20 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
04.40 Fringe: Na granicy światów (17) - serial sensacyjny
05.30 Nic straconego - programy powtórkowe

14887-1-.png


5:05 Dekoratornia
5:30 Galileo
6:20 Muzyczne listy
7:25 Słoneczny patrol Odcinek: 90 Sezon: 5
8:25 Dziewczyny z fortuną
9:25 Morze miłości Odcinek: 84
10:25 Osaczona Odcinek: 72
11:25 Nie igraj z aniołem Odcinek: 94
12:25 Muzyczne listy
13:30 Dekoratornia
14:00 Dziewczyny z fortuną
15:00 Słoneczny patrol Odcinek: 91 Sezon: 5
16:00 Zbuntowani Odcinek: 268 Sezon: 2
17:00 Osaczona Odcinek: 73
18:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 95
19:00 Morze miłości Odcinek: 85
20:00 Galileo
21:00 K2
23:15 CSI Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 10 Sezon 4
0:15 CSI Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 11 Sezon 4
1:10 Geneza Odcinek: 13 Sezon: 2
2:20 Muzyczne listy
3:15 Kinomaniak
3:40 VIP
4:05 TV Market
4:35 Zakończenie programu

Tvn7.png


5:40 Marina Odcinek: 97
6:30 Na Wspólnej Odcinek: 819
7:00 Telezakupy
9:05 Frasier Odcinek: 7 Sezon: 11
9:35 Tajemnice Smallville Odcinek: 12 Sezon: 5
10:30 Mały miś polarny II
11:55 Mandie i sekretny tunel
13:55 O czym szumią wierzby
15:55 Zgrywus
17:45 Książę i aktoreczka
20:00 Misja: Moskwa
22:10 Ally McBeal Odcinek: 19 Sezon: 2
23:05 Ally McBeal Odcinek: 20 Sezon: 2
0:00 Duch
2:15 Arkana magii

TVP Polonia.png


06:00 Legenda Tatr; film fabularny kraj prod.Polska (1994); Dla małoletnich od lat 12
07:50 Wilnoteka; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Karino odc.1 - Narodziny; serial; reż.:Jan Batory; wyk.:Claudia Reischel, Karol Starsburger, Tadeusz Schmidt, Zdzisław Maklakiewicz, Leon Niemczyk; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Przybieżeli do Betlejem... z Podhala; STEREO, 16:9
09:05 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Walki kogutów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Plebania - odc. 1602; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Smaki polskie - Sztuka mięsa w sosie chrzanowym; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Złotopolscy odc.79 - Interwencje; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Makłowicz w podróży - Podróż 20. Indie - Z przyjaciółmi; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Dwie strony medalu - odc. 4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Orszak Trzech Króli; transmisja; STEREO, Na żywo
13:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
13:15 Londyńczycy - odc. 10/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Polska 24 - Informacje; STEREO
14:35 Kabaretowa Scena Dwójki - Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Piłsudski pamięcią przyzywa - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Rozmówki polsko - czeskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Kabaretowy Klub Kanapowy - Neo-Nówka cz. 1; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Teleexpress; STEREO
18:20 Plebania - odc. 1602; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Słownik polsko@polski - talk-show prof. Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek - Saneczki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Egzamin z życia - odc. 51; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Dom odc.17/25 - Komu gra ta orkiestra; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Skrawek piekła na Podolu; film dokumentalny; reż.:Jolanta Kessler Chojecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plebania - odc. 1602; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Saneczki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Ekstradycja II - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Fuks; komedia sensacyjna; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Lęk przestrzeni; film TVP kraj prod.Polska (1980); reż.:Krzysztof Nowak; wyk.:Bogusław Sochnacki, Jerzy Zygmunt Nowak, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Kramarczyk, Czesław Przybyła, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12

SK PULS 1012.png


5:30 Telemarket
6:00 Stacja Porankowo
7:00 Sędzia Judy Odcinek: 90
7:30 Burza uczuć Odcinek: 610
8:30 Pustynna miłość Odcinek: 90
9:30 Gotuj jak mistrz Odcinek: 2
10:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 90
11:00 Burza uczuć Odcinek: 611
12:00 Domy nie do sprzedania Odcinek: 23
12:30 Sędzia Judy Odcinek: 91
13:00 Pustynna miłość Odcinek: 91
14:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 91
15:00 Bajki animowane
16:00 Sekret świętego Mikołaja
18:00 Bajki animowane
18:30 Karmelowy obóz Odcinek: 31
19:00 Pszczółka Maja Odcinek: 32
19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 4
20:00 Świąteczny gość
22:00 Goło i wesoło Odcinek: 61
22:30 Jerry Springer Show Odcinek: 100
23:30 Bestia
1:30 Programy powtórkowe

Logo Polsat 2.jpeg


6:00 Wydarzenia
6:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 15
7:00 Gra w ciemno Odcinek: 219
8:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1136
8:45 Samo życie Odcinek: 1486
9:15 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 161
10:15 Pensjonat pod Różą Odcinek: 4
11:15 Gra w ciemno Odcinek: 220
12:05 Interwencja
12:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 67
13:00 Daleko od noszy Odcinek: 107
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 214
14:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 162
15:00 Taaaka ryba Odcinek: 54
15:30 Zabić z miłości Odcinek: 5
16:00 Adam i Ewa Odcinek: 146
16:30 Pensjonat pod Różą Odcinek: 4
17:30 Wydarzenia
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 16
19:00 Dlaczego ja? Odcinek: 4
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1137
21:30 Samo życie Odcinek: 1487
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 163
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 215
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 68
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 108
0:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 16
1:00 Samo życie Odcinek: 1487
1:30 Kobieta Cafe Odcinek: 3
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:25 Pierwsza miłość Odcinek: 1137
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 215
4:30 Drogówka
5:00 Dlaczego ja? Odcinek: 5

Tele5 logo.jpg


6:05 Anita Odcinek: 56
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Anita Odcinek: 57
12:55 Billard
13:50 W świecie mitów Odcinek: 12
14:50 Najważniejszy mecz
17:10 Tanie linie Odcinek: 7
17:30 Lub czasopisma
17:45 Kibice Odcinek: 10
18:15 Miasteczko zła
20:00 Śmiertelna zamieć
21:55 Na tropie zbrodni Odcinek: 52 Sezon: 4
22:55 Lub czasopisma
23:10 Akta zbrodni Odcinek: 7 Sezon: 10
23:40 Akta zbrodni Odcinek: 8 Sezon: 10
0:10 Kociak miesiąca Odcinek: 1
1:05 Wyszukiwarka lasek Odcinek: 1
2:00 Nocny patrol

Eurosport (2000-2012).jpeg


8:30 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2011 - 4. etap: San Salvador De Jujuy - Calama
9:00 Biatlon - Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sztafetowy mężczyzn
9:45 Saneczkarstwo - Zawody Pucharu Świata w Königssee - 1. przejazd mężczyzn
10:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen - kwalifikacje
11:15 Saneczkarstwo - Zawody Pucharu Świata w Königssee - 2. przejazd mężczyzn
12:15 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Toblach - bieg na 35 km stylem dowolnym mężczyzn
13:00 Saneczkarstwo - Zawody Pucharu Świata w Königssee - zawody drużynowe
14:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Toblach
14:45 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Zagrzebiu - 1. przejazd sialomu mężczyzn
15:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen - konkurs indywidualny
17:45 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Zagrzebiu - 2. przejazd sialomu mężczyzn
18:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Toblach - bieg na 35 km stylem dowolnym mężczyzn
19:30 Biatlon - Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sztafetowy kobiet
20:45 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2011 - 5. etap: Calama - Iquique
23:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen - konkurs indywidualny
0:30 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Toblach - bieg na 15 km stylem dowolnym kobiet
1:00 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2011 - 5. etap: Calama - Iquique
1:30 Zakończenie programu

TVS.jpeg


06.30 Zumba z Fitness Center
06.40 Telezakupy
07.00 Pobudka z TVS
08.00 Radio Silesia
10.50 Propozycje do Muzycznego Relaksu
11.05 Pasión Morena (90)
12.40 Zwiedzaj Niemcy z Info&Tips
13.00 Telezakupy
15.55 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
16.20 Informator miejski
16.35 Pasión Morena (91)
17.30 Alarm
17.45 Silesia informacje
18.05 Simply Sapney
18.45 Bajkowa TVS
19.05 Carramba
19.35 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
20.00 Silesia Informacje
20.25 Carramba
21.00 W świecie nauki
21.40 Prekursorzy
22.15 Shabaas India
23.00 Emanuelle - film erotyczny
00.45 Emanuelle - film erotyczny
02.15 W świecie nauki
02.45 Prekursorzy
03.15 Shabaas India
03.45 Muzyka w TVS

Romance TV.png


00.05 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz.1
00:55 Krąg miłości odc. Pożegnanie
01:45 Krąg miłości odc. Zasypani
02:35 Rodzina Sonnefeldów: Tajemnice
04:10 Charlotte Link: Dom sióstr
05:35 W dolinie dzikich róż - Triumf miłości
07:05 Burza uczuć, Epizod 13
07:55 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz.1
08:45 Barbara Wood: Zew przeszłości
10:15 Pamiętasz Rimini?
11:50 Burza uczuć, Epizod 13
12:40 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz.1
13:30 Krąg miłości odc. Pożegnanie
14:20 Krąg miłości odc. Zasypani
15:10 Rodzina Sonnefeldów: Tajemnice
16:45 Rosamunde Pilcher: Spotkanie nad rzeką
18:20 Burza uczuć, Epizod 14
19:10 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz. 2
20:00 Charlotte Link: Przerwane milczenie
21:45 W dolinie dzikich róż - Za głosem serca
23:20 Burza uczuć, Epizod 14

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.