FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie


05:35 Naszaarmia.pl; magazyn
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Świnka Peppa, seria II - U dentysty, odc. 37 (Dentist, ep. 37); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005);
08:05 Gdzie jest Nowy Rok? -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Polska (2006)
08:35 Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze (Phineas and Ferb: Across the Second Dimension); film animowany kraj prod.USA (2011)
10:05 Syn prezydenta (First Kid); film fabularny kraj prod.USA (1996)
11:55 Orszak Trzech Króli; relacja
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2778; teleturniej muzyczny
14:00 Słodkie życie; sitcom
14:30 Zwierzęta świata - Enklawy dzikiej przyrody cz. 15. Stawonogi - niezastąpione ogniwo (Nature’s Microworlds); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012)
15:05 Agnieszka i Jeremi - listy śpiewające; reportaż
15:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( studio )
16:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( 1 seria )
17:00 Teleexpress
17:15 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( 2 seria )
18:15 Jaka to melodia? - odc. 2779; teleturniej muzyczny
18:50 Słodkie życie - /2/; sitcom
19:15 Przepis dnia - /15/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:25 Niezwyciężony Secretariat (Secretariat) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2010)
22:35 Killshot (Killshot); film sensacyjny kraj prod.USA (2008)
00:15 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Anna German prawdziwe życie. (Anna German) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2006)
01:10 Pokój 1408 (1408); thriller kraj prod.USA (2007)
02:55 Droga w świetle księżyca; film TVP kraj prod.Polska (1972)
04:05 Notacje - Stefan Stuligrosz. Ojciec; cykl dokumentalny
04:15 Zakończenie dnia

TVP2 HD


06:05 Ukryte życie Jezusa; film dokumentalny
07:00 M jak miłość - odc. 415; serial TVP
07:55 Rodzinne oglądanie - Niedobrane pary (When animals adopt. Animal odd couples); film dokumentalny kraj prod.USA (2012)
09:00 Dzieciaki Okrągłego Stołu (Kids of the Round Table); film przygodowy kraj prod.Kanada (1997)
10:45 Klan urwisów (Little Rascals, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1994);
12:20 Gwiazdy w południe - Helena Trojańska cz. 2 (Helen of Troy ep. 2) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2003)
14:00 Familiada - odc. 2087; teleturniej
14:35 Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:05 Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:45 Strażacki pies (Firehouse Dog); komedia kraj prod.USA (2007)
17:35 Gwiazdy kolędują z Dwójką; koncert
18:00 Panorama
18:20 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:35 Dirty Dancing 2 (Dirty Dancing: Havana Nights) -  txt. str. 777; film muzyczny kraj prod.USA (2004)
20:10 Zróbmy sobie wnuka -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2003)
21:50 Człowiek, który wiedział za mało (Man Who Knew Too Little) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1997)
23:30 W obronie brata (Nanny's Secret); thriller kraj prod.Kanada (2009)
01:15 Człowiek, który wiedział za mało (Man Who Knew Too Little); komedia kraj prod.USA (1997)
02:55 Strażacki pies (Firehouse Dog); komedia kraj prod.USA (2007)
04:50 Zakończenie dnia

240px-TVP Regionalna logo2-1-


07:00 Papież Franciszek; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9
07:35 Trialog Sokrata; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Morskie opowieści; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Kościół z bliska - odc. 70; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Bracka świeca; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:05 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Dziki Bałtyk (Wild Baltic); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Historia pewnej Madonny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Fascynujące Śląskie - Śląska porcelana dr P. Chmielewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Dzika Prowansja (Wild Provence); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Muzeum Bursztynu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Damy radę kapitanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Bracka świeca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Zapiski Łazęgi - Cztery kościoły; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 6.01 - 1; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 6.01 - 2; STEREO, 16:9
21:45 Studio reportażu - TRZECH KRÓLI; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
23:05 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. III; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Dziki Bałtyk (Wild Baltic); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Pogoda - 6.01 - 1; STEREO, 16:9
01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 6.01 - 2; STEREO, 16:9
01:55 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Dzika Prowansja (Wild Provence); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Jubileuszowy Koncert Zespołu Mazowsze cz. III; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Bracka świeca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

120px-Logo Polsat.svg


05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:15 Kopciuszek 3: Co by było gdyby... - film animowany (USA,2007)
09:50 Matylda - komedia (USA,1996)
11:50 Ewolucja - komedia SF (USA,2001)
14:00 Wielka draka w chińskiej dzielnicy - komedia fantasy (USA,1986)
16:05 Obłędny rycerz - komedia przygodowa (USA,2001)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (410)
20:10 Megahit: Kevin sam w Nowym Jorku - komedia (USA,1992)
22:40 Nikita - dramat sensacyjny (Francja,Włochy,1990)
01:10 Koszmar następnego lata - horror (USA,1998)
03:15 Tajemnice losu

Logo-19


05:05 Uwaga!
05:20 Mango
07:25 Co za tydzień
07:55 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014 (1) - rajdy
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:05 Vinci - komedia kryminalna (Polska,2004)
13:25 Billy Madison - komedia (USA,1995)
15:10 Scooby Doo 2: Potwory na gigancie - komedia (USA,2004)
17:20 Legalne blondynki - komedia (USA,2009)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014 (2) - rajdy
19:40 Pogoda (5831)
19:50 Uwaga!
20:05 Kuloodporny - film sensacyjny (USA,2003)
22:20 Strateg - film dokumentalny (Polska,2013)
00:05 Pamiętniki wampirów 2 (10/22)
01:05 Uwaga!
01:20 Arkana magii
02:40 Zakończenie programu

TV4


05:55 Łowca krokodyli - serial przyrodniczy
06:25 Mega Chichot - program rozrywkowy
06:55 Stary Testament
07:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
08:00 Nowy Scooby i Scrappy Doo
08:30 Scooby Doo
09:00 Komisarz Rex (12)
10:05 Pięć ton i on - komedia (USA,1996)
12:00 Książę Waleczny - film przygodowy (Niemcy,Irlandia,Wielka Brytania,1997)
13:55 Małolat - komedia obyczajowa (USA,1994)
15:45 Szalona rodzinka - komedia (USA,1992)
18:00 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)
20:00 Człowiek-rekin - horror SF (Niemcy,USA,Aruba,2005)
21:55 Najemnik - film sensacyjny (USA,1997)
00:05 Shadowchaser 4: Wrota czasu - film SF (USA,1996)
02:10 Łowca krokodyli - serial przyrodniczy
02:40 4music - magazyn muzyczny
03:45 Mała czarna - talk-show
04:45 Mega Chichot - program rozrywkowy
05:00 4music - magazyn muzyczny
06:04 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)


06:00 Codzienna 2 m 3 (11)
06:30 Codzienna 2 m 3 (12)
07:00 Magiczny kamień - film animowany (Wielka Brytania,Niemcy,Hiszpania,2004)
08:45 Na tropie legendy - film przygodowy (Niemcy,2011)
10:35 Na psa urok - film familijny (USA,2006)
12:35 Barbie jako księżniczka i żebraczka - film animowany (USA,2004)
14:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy - baśń filmowa (Niemcy,2009)
15:20 K-9: Prywatny detektyw - komedia sensacyjna (USA,2002)
17:10 Mój przyjaciel Marsjanin - komedia SF (USA,1999)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/Fajny wózek (13)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/Czarodziejski pędzel (16)
20:00 Oczy węża - thriller (USA,1998)
22:00 Święci z Bostonu - dramat sensacyjny (USA,Kanada,1999)
00:15 Krwawa uczta II - Powrót bestii - horror komediowy (USA,2008)
02:25 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Pectus (4)
03:15 Taki jest świat - pod lupą (11)
03:50 JRG w akcji (6)
04:15 Menu na miarę (8)
04:40 Z archiwum policji (4)
05:05 Menu na miarę (9)
05:30 Z archiwum policji (5)

SK TVN7


04:50 We dwoje (1/17) - program rozrywkowy
06:05 Męski typ 2: Michał Urbaniak (4/9) - talk show
06:35 Mango
08:40 Smocza lanca: Smoki schyłku jesieni - film animowany (USA,2008)
10:35 Mały romans - komedia romantyczna (Francja,USA,1979)
12:45 Śniadanie u Tiffany'ego - komediodramat (USA,1961)
15:00 Zielone berety - dramat wojenny (USA,1968)
17:50 Szybki jak błyskawica - dramat sensacyjny (USA,1990)
20:00 Premiera: Otchłań (1/2) - film sensacyjny (Wielka Brytania,2010)
22:00 Otchłań (2-ost.) - film sensacyjny (Wielka Brytania,2010)
00:00 Kobra - oddział specjalny 17 (10/16)
01:05 Za pięć dwunasta - film dokumentalny (USA,2007)
02:55 Arkana magii
04:39 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)


06:00 Brygada Acapulco (21)
07:00 Brygada Acapulco (22)
08:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (14)
08:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (15)
09:00 Pixie i Dixie (55)
09:05 Pixie i Dixie (56)
09:10 Pixie i Dixie (57)
09:30 Sylwester i Tweety na tropie 3 (3)
10:00 Lucky Luke (13)
10:30 Hutosie (26)
11:00 Oggy i karaluchy 4 (16)
11:05 Oggy i karaluchy 4 (17)
11:10 Oggy i karaluchy 4 (18)
11:25 Mia i ja (16)
12:00 Sabrina 2 (4)
12:30 Sylwester i Tweety na tropie 3 (3)
13:00 Pixie i Dixie (52)
13:05 Pixie i Dixie (53)
13:10 Pixie i Dixie (54)
13:30 Pixie i Dixie (55)
13:35 Pixie i Dixie (56)
13:40 Pixie i Dixie (57)
14:00 Lucky Luke (13)
14:30 Oggy i karaluchy 4 (16)
14:35 Oggy i karaluchy 4 (17)
14:40 Oggy i karaluchy 4 (18)
15:00 Sabrina 2 (5)
15:25 Mia i ja (16)
15:55 Wehikuł czasu - film fantastyczny (USA,1960)
17:30 Sylwester i Tweety na tropie 3 (3)
18:00 Gang urwisów - film dla dzieci (Szwajcaria,2005)
20:00 Pierścień Nibelunga - film fantastyczny (Niemcy,RPA,2004)
22:45 Posejdon (1) - film przygodowy (USA,2005)
00:35 Posejdon (2) - film przygodowy (USA,2005)
02:15 Codzienna 2 m 3 (11)
03:00 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
03:25 Menu na miarę (2) - program kulinarny
03:50 Dyżur (6) - serial dokumentalny
04:15 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
04:40 Dyżur (7) - serial dokumentalny
05:05 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny
05:30 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy

TV6 logo.svg-1-


06:05 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

06:30 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

07:00 Pomoc domowa 2 (33)

07:30 Pomoc domowa 2 (34)

08:00 Strażnik Teksasu

09:00 Galileo (283) - program popularnonaukowy

10:00 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

10:25 Wojownicze żółwie ninja 2: Tajemnica szlamu - film familijny (USA,1991)

12:15 Sekret magika - film familijny (Holandia,2010)

14:15 Fuksia - mała czarodziejka - film fantasy (Holandia,2010)

16:05 Pinocchio - film familijny (Włochy,2007)

18:00 Pomoc domowa 2 (35)

18:30 Pomoc domowa 2 (36)

19:00 Strażnik Teksasu (7)

20:00 Galileo (284) - program popularnonaukowy

21:00 Narodziny legendy: Ip Man - dramat sensacyjny (Hongkong,2010)

23:05 Zbroja boga - komedia przygodowa (Hongkong,Jugosławia,1987)

01:25 W świetle dowodów - dramat kryminalny (Niemcy,Portugalia,USA,2000)

03:10 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

03:35 Mega Chichot - program rozrywkowy

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

05:59 Zakończenie programu

Polsat Sport News


07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Belgia

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Belgia

09:00 Sport Flash

09:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

10:00 Sport Flash

10:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

11:00 Sport Flash

11:05 Tenis ziemny: Turniej ATP w Brisbane - 1. mecz półfinałowy

12:00 Sport Flash

12:05 Tenis ziemny: Turniej ATP w Brisbane - 1. mecz półfinałowy

13:00 Sport Flash

13:05 Łyżwiarstwo figurowe

14:00 Sport Flash

14:05 Łyżwiarstwo figurowe

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów

17:00 Sport Flash

17:05 Tenis ziemny: Turniej WTA w Shenzen - mecz finałowy

18:00 Sport Flash

18:05 Tenis ziemny: Turniej WTA w Shenzen - mecz finałowy

19:00 Sport Flash

19:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Asseco Gdynia - Anwil Włocławek

20:00 Sport Flash

20:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Asseco Gdynia - Anwil Włocławek

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Energa AZS Koszalin - EKS Start Elbląg

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Energa AZS Koszalin - EKS Start Elbląg

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Magazyn alpejski

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 FIFA Futbol Mundial

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Sportowe podsumowanie roku 2013: Diamentowa Liga

02:00 Zakończenie programu

Eska TV


06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Hot plota

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Gorąca 20

18:00 Teenage lista

18:30 ESKA TV News

19:00 Hity na czasie

19:30 Top 5

20:00 Hity na czasie

21:00 Fejslista

22:00 ESKA TV News

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV


05:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:45 Blisko ludzi

07:15 Koszmarna wyprawa (1/9) - serial dokumentalny

08:15 Rozmowy w toku - talk-show

09:05 Życie w przepychu (5/20)

10:05 Ukraińscy murzyni - serial dokumentalny

11:15 4 wesela (10/13)

12:15 Małe królowe piękności - film dokumentalny

13:25 Wielkie przeprowadzki 2 (14/26)

14:00 Wielkie przeprowadzki 2 (15/26)

14:25 Wielkie przeprowadzki 2 (16/26)

14:50 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (7/15)

15:20 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (8/15)

15:45 Express

16:05 Pogoda

16:10 Wojny magazynowe extra (1/2)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (6/13)

19:10 Michniewicz: Inny świat (1/9)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny

20:45 Ola w trasie 2: Trasa: Siekluki - Warszawa - Łomianki (5/12)

21:15 Życie bez imigrantów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

22:25 Ostre cięcie 2 (5/12)

23:10 Dzieciaki (10/12)

23:40 Cela - cykl reportaży

00:10 Taboo 9 (8/13)

01:05 Świat bez granic: Więzienna walka o władzę (1/2)

02:05 Blisko ludzi

02:35 Rozmowy w toku

03:20 Uwaga! po Uwadze

03:50 Cela - cykl reportaży

04:00 Świat bez fikcji 4 (4/7)

04:25 Psie adopcje 2 (7/10)

04:55 Psie adopcje 2 (8/10)

05:20 Zakończenie programu

Polo TV


05:30 Święta wojna: Zakochani (67)

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Kuchnia polowa - program muzyczny

17:33 Przeboje na czasie

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:05 Disco polo hit wszech czasów (10) - program muzyczny

21:22 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Święta wojna: Matura (68)

23:31 Święta wojna: Zakochani (67)

23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka


05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś

08:10 Mały Pingwinek Popolo

08:20 Lisek Pablo (36)

08:25 Lusia (36)

08:30 Małe zoo Lucy (21)

08:45 Jak to działa? (21)

09:00 Rodzina zastępcza: Poezja stosowana (111)

09:30 Doręczyciel: Kameleon (7)

10:30 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Koszmar koszmarów (246)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Blizny... (110)

13:00 Pierwsza miłość (1810)

13:30 Ewa gotuje (91)

14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Śfinks (64)

14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pomyłka (65)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Lęki pierwotne (325)

16:00 Świat według Kiepskich: Dwa tysiące dwanaście (328)

16:30 Mamuśki (20)

17:00 Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)

17:30 Daleko od noszy 2: Doktor portugal (8)

18:00 Gra w ciemno (2) - teleturniej

19:00 Awantura o kasę (209) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Światy równoległe (324)

21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Białe nieszczęście (95)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Rachmistrz spisowy (96)

22:00 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)

22:30 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

23:00 Świat według Kiepskich: Czumulungma (386)

23:30 Świat według Kiepskich: Powiększenie (387)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Niebezpieczne zdjęcie (15)

00:30 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)

01:00 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

01:30 Gra w ciemno (150) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (150) - teleturniej

03:30 Linia życia (47)

04:00 Linia życia (48)

04:30 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


08:15 Kulturanek - "Nikt nie musi, każdy chce" (s. II, odc. 6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Portrety - Penderecki. Droga przez labirynt.; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2013); reż.:Anna Schmidt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Kot w Paryżu (Une Vie de chat); film animowany kraj prod.Francja (2010); reż.:Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Aria Diva -  txt. str. 777 AD; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (2007); reż.:Agnieszka Smoczyńska; wyk.:Gabriela Muskała, Katarzyna Figura; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Okiem L. U. C. - a; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Poniedziałek z piosenką - Dorota Miśkiewicz i Kwadrofonik - Lutosławski/ Tuwim "Piosenki nie tylko dla dzieci"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Hala odlotów (s. II, odc. 16); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Portrety - Penderecki. Droga przez labirynt.; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2013); reż.:Anna Schmidt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Romans prowincjonalny; film obyczajowy kraj prod.Polska (1976); reż.:Krzysztof Wierzbiański; wyk.:Krystyna Wolańska, Marek Bargiełowski, Maria Kościałkowska, Danuta Rastawicka, Marian Cebulski, Michał Grudziński, Stefania Iwińska, Zdzisław Kozień, Edmund Karwański, Jerzy Cnota; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 22 - Szewc Kopytko i Kaczor Kwak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Panorama kina światowego - Motyl i skafander (Le Scaphandre et le papillon) -  txt. str. 777; film biograficzny kraj prod.Francja, USA (2007); reż.:Julian Schnabel; wyk.:Mathieu Amalric, Emmanuelle Seigner, Marie-Josee Croze, Anne Consigny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Libera - Przewodnik po sztuce - (s. II, odc. 1) - Władysław Hasior; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Nocne czytanie w wannie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:45 Videofan - odc. 31 - Maryna Tomaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Videogalerie odc. 83 - Maryna Tomaszewska; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Paul McCartney & Wings - Rock Show (Paul McCartney - Rock Show); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Sztuka czytania - s. III odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Panorama kina światowego - Motyl i skafander (Le Scaphandre et le papillon); film biograficzny kraj prod.Francja, USA (2007); reż.:Julian Schnabel; wyk.:Mathieu Amalric, Emmanuelle Seigner, Marie-Josee Croze, Anne Consigny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Zakończenie dnia

SK TVPHIST


07:20 Był taki dzień - 6 stycznia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Dziennik telewizyjny - 6.01.1989; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 27 Madera (103) "Funchal"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Izabella Scorupco, Michał  Żebrowski, Aleksander Domogarow, Krzysztof Kowalewski, Bogdan Stupka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Wajrak na tropie - Miejskie gangi -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zaproszenie - "Nudy Panie Rajco?"; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Historia kołem się toczy - Warszawa czyli rzecz o bratniej pomocy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Flesz historii - odc. 163; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Cafe Historia - Moda w karnawale; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską F - 16 Fighting Falcon; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Cafe Historia - Historia w filmie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Ex Libris - 132; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Byłem żołnierzem Wehrmachtu - August von Kageneck; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Encyklopedia II wojny światowej - Cena zwycięstwa cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - NZS - tak się zaczęło; film dokumentalny; reż.:Paweł Zbierski; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Łączy nas prawosławie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Dziennik telewizyjny - 6.01.1989; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Spór o historię - Narodziny państwa Polan; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Flesz historii - odc. 163; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Trzej Królowie (Los reyes Magos); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); reż.: Andrés Garrigó Tortajada; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Był taki ktoś; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Zaproszenie - "Nudy Panie Rajco?"; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Widowisko; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dywizja marketing; reż.:Ewa Stankiewicz; Dla małoletnich od lat 7
02:15 Kontrapunkt - Skarga; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TVP Polonia


06:10 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem - odc. 19 Polędwiczki cielece, śliwki karmelizowane; magazyn kulinarny; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Znak Orła - odc. 1* - Edukacja 1308; serial historyczno-przygodowy TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Hubert Drapella; wyk.:Krzysztof Kołbasiuk, Adam Bauman, Tadeusz Borowski, Ryszard Filipski, Lech Ordon, Leon Niemczyk, Henryk Bista, Wojciech Alaborski; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kulturalni PL - (174); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Polonia w Komie - RPA - Pomnik Katyński (392); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Galeria - odc. 82; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Orszak Trzech Króli; relacja, Transmisja
13:30 Ranczo - odc. 89* - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Opole na bis - Tylko hity! Opole2012 - odc. 12 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
15:20 Ostatnia akcja -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 82; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Anglia - kruk i kaczor (347); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:35 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Sami swoi po latach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 37 Norwegia (138) Rybobranie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Hartwigów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Czas i historia zegarka; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Ślizgawka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Krzysztof Zanussi; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Ja wam pokażę! -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 82; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 1* - Edukacja 1308; serial historyczno-przygodowy TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Hubert Drapella; wyk.:Krzysztof Kołbasiuk, Adam Bauman, Tadeusz Borowski, Ryszard Filipski, Lech Ordon, Leon Niemczyk, Henryk Bista, Wojciech Alaborski; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Ślizgawka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Krzysztof Zanussi; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Barwy szczęścia - odc. 987; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - Anglia - kruk i kaczor (347); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Ja wam pokażę!; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Rozrywka


05:55 Mój pierwszy raz - (42); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Via Emilia (51) -  txt. str. 777 AD; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 33; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 36 - U brzegów Sahary -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Tele Milenium - (32); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Podróże z żartem - Etiopia (23); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzieciaki górą - odc. 12; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Kabaretowy Klub Dwójki - Emigrować czy zostać? (73); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Tylko jeden skecz - "UFO" - Kabaret Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Wideoteka dorosłego człowieka (8) - Danuta Grechuta, Jan Baran; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Szansa na Sukces - Kombii; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Życie to Kabaret - Kabaret z przyrodą w tle; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 37 - Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Dzieciństwo ze smakiem  (66); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Familiada - odc. 2088 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Podróże z żartem - Korea (27); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Botoks czy natura? (74); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Życie to Kabaret - Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Tour de Maryla. Ole! cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Tour de Maryla. Ole! cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO
01:45 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Kabaret z przyrodą w tle; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Info


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:57 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Reportaż TVP INFO - Czułe portrety; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Pani Janka z Kotrysiej Polany; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:18 Reportaż TVP INFO - Pani Honorata; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:48 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Reportaż TVP INFO - Pomoc zza krat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:17 Reportaż TVP INFO - Jeże Pana Jerzego; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
14:05 Reportaż TVP INFO - Dziwna okolica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:18 Reportaż TVP INFO - Czarnobyl - All Inclusive; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
15:02 Reportaż TVP INFO - Piekło misjonarza; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:17 Reportaż TVP INFO - Samarytanin; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:17 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Reportaż TVP INFO - Podopieczni św. Franciszka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:52 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
00:56 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
00:57 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
01:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:53 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:05 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
02:30 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:12 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:27 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Reportaż TVP INFO - Czułe portrety; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:00 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:17 Reportaż TVP INFO - Pani Honorata; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Sport (do 12.01.2014)


08:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
08:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - FINAŁ kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
10:05 Liga Mistrzów - 6 kolejka (0) - Olimpique Marsylia - Borussia Dortmund (6 kolejka (0) - Olimpique Marsylia - Borussia Dortmund) kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9
12:05 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck (Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
13:55 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof - bieg masowy mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
14:30 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof - bieg masowy kobiet kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
15:30 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Legendy futbolu - Ferenc Puskas (Ferenc Puskas); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - konkurs Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9
20:25 Filmy na podium; STEREO, 16:9
20:45 Będziesz legendą człowieku; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Sportowe wydarzenia 2013; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Mistrzowski Sopot 2014; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 13 Austria - "Schladming - Dachstein" (53); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ranczo - odc. 68 - Narracja negacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 53 - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Londyńczycy - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Życie od kuchni - (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 37 - Zlecenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ranczo - odc. 68 - Narracja negacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (54) Irlandia - Dublin; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ranczo - odc. 27 - Płomień duży i mały -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Granice miłości (Burning Plain, The); dramat kraj prod.Argentyna, USA (2008); reż.:Guillermo Arriaga; wyk.:Charlize Theron, Kim Basinger, John Corbett; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Kabaretożercy - (3); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

SK TVPSER


05:40 Ojciec Mateusz - odc. 108 - Obrączka; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Licencja na wychowanie - odc. 21/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Licencja na wychowanie - odc. 23/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Cudowne lata - odc. 17 Nemesis (Wonder Years s. II ep. 11 Nemesis); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Cudowne lata - odc. 18 Fatum (Wonder Years s. II ep. 12 Fate); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Ranczo - odc. 91 - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 109 - Ucieczka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 794; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Licencja na wychowanie - odc. 24/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Licencja na wychowanie - odc. 25/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo - odc. 2 - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 3 - Ksiądz z inicjatywą -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:00 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 5 - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 110 - Sprawa honoru -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Pitbull - odc. 29 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Pitbull - odc. 30 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Z Archiwum X - odc. 89 Niewynagrodzony (The X - Files s. IV ep. 16 Unrequited); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
02:35 Z Archiwum X - odc. 90 Czas ucieka (The X - Files s. IV ep. 17 Tempus fugit); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
03:25 Cudowne lata - odc. 17 Nemesis (Wonder Years s. II ep. 11 Nemesis); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Cudowne lata - odc. 18 Fatum (Wonder Years s. II ep. 12 Fate); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Boża podszewka II - odc. 14/16 -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

200px-T52


7:00 Muzyczny top
7:30 Łowcy nagród
9:00 Telezakupy
11:00 Benny Hill
12:05 Nieźle kliknięci
12:30 Telezakupy
13:00 Wyścig o życie
15:00 Straż graniczna Odcinek: 7 Sezon: 4
15:30 Straż graniczna Odcinek: 8 Sezon: 2
16:00 Jednostka specjalna "Dunaj" Odcinek: 30
16:55 Jednostka specjalna "Dunaj" Odcinek: 31
17:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 19 Sezon: 7
18:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 20 Sezon: 7
20:00 Janosik Odcinek: 9
21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 2 Sezon: 8
22:00 Potwór z jeziora
23:55 10 Extra Mocnych
0:30 Seksowne czarownice
2:05 Telezakupy
5:05 Nocny patrol

Eurosport (obecne logo stacji)


8:30 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2014 - 1. etap: Rosario - San Luís
9:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Val di Fiemne - bieg na 9 km stylem dowolnym kobiet
9:30 Biatlon - Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
10:15 Biatlon - Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet
11:00 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen - kwalifikacje
12:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Val di Fiemne - bieg na 9 km stylem dowolnym kobiet
12:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Val di Fiemne - bieg na 9 km stylem dowolnym mężczyzn
13:30 Biatlon - Zawody Pucharu Świata - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
14:00 Biatlon - Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet
14:30 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Zagrzebiu - 1. przejazd sialomu mężczyzn
15:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
17:45 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Zagrzebiu - 2. przejazd sialomu mężczyzn
18:45 Watts - magazyn sportowy
19:00 Dart - Mistrzostwa Świata w Lakeside - 3. dzień
22:00 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
23:00 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2014 - 1. etap: Rosario - San Luís
23:30 Dart - Mistrzostwa Świata w Lakeside - 3. dzień
0:00 Rajdy samochodowe - Africa Eco Rade
0:45 Watts - magazyn sportowy
1:00 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2014 - 2. etap: San Luís - San Rafael
1:30 Zakończenie programu

Cartoon Network


6:00 Robotboy
6:25 Angelo rządzi
6:45 Angelo rządzi
7:00 Tom i Jerry
7:10 Niesamowity świat Gumballa
7:35 Tom i Jerry
7:40 Johnny Test
8:05 Garfield Show
8:35 Jeźdzcy smoków
9:00 The Looney Tunes Show
9:25 Co nowego u Scooby'ego?
9:50 Ed, Edd i Eddy
10:05 Cartoon Toon Toon: Atomówki
11:25 Ben 10
11:50 Ben 10
12:15 Chojrak - tchórzliwy pies
12:40 The Looney Tunes Show
13:05 Co nowego u Scooby'ego?
13:30 Tom i Jerry
13:55 Niesamowity świat Gumballa
14:20 Jeźdzcy smoków
14:50 Johnny Test
15:05 Garfield Show
15:35 Tom i Jerry
15:45 Niezwykłe przypadki Flapjacka
16:10 Angelo rządzi
16:25 Angelo rządzi
16:35 The Looney Tunes Show
17:00 Niesamowity świat Gumballa
17:15 Niesamowity świat Gumballa
17:40 Jeźdzcy smoków
18:05 Totalna Porażka: Zemsta wyspy
18:30 Totalna Porażka: Zemsta wypsy
18:55 Tom i Jerry
19:00 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
19:25 Ben 10: Omniverse
19:50 Pora na przygodę!
20:20 Zwyczajny serial
20:35 Power Rangers Megaforce
21:00 Tom i Jerry
21:05 Pora na przygodę!
21:55 Zwyczajny serial
22:45 Laboratorium Dextera
22:55 Fantastyczna czwórka
23:20 Gormiti
23:50 Krowa i kurczak
23:55 Niesamowity świat Gumballa
0:20 Garfield Show
0:50 Eliot Kid
1:20 Robotboy
1:45 Fantastyczna czwórka
2:10 Gormiti
2:40 Chop Socky Chooks: kung fu kuczaki
3:05 Niesamowity świat Gumballa
3:30 Garfield Show
4:00 Krowa i kurczak
4:05 Eliot Kid
4:35 Robotboy
5:00 Krowa i kuczak
5:05 Garfield Show
5:35 Niesamowity świat Gumballa

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.