Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie.png


04:30 List  48'; film TVP; reż.:Denijal Hasanovic; wyk.:Aldin Bakal, Boro Stjepanovic, Zaim Muzaferija, Amina Begovic, Dżehwa Hadzic, Aldin Mrso; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Natura w Jedynce  - Życie na rafie cz. 2 (Life on the Reef)  55'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Jaka to melodia? - odc. 3227; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Msza Święta - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
07:55 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Niania i wielkie bum (Nanny McPhee nad The Big Bang)  104'; komedia familijna kraj prod.Francja, Wielka Brytania, USA (2010); reż.:Susanna White; wyk.:Emma Thompson, Ralph Fiennes, Maggie Smith, Daniel Mays, Maggie Gyllenhaal, Ewan McGregor; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Szaweł - Droga do Damaszku (Saul: The Journey to Damascus)  82'; dramat historyczny kraj prod.Kanada, MALTA (2014); reż.:Mario Azzopardi; wyk.:John Rhys-Davies, Emmanuelle Vaugier, Kris Holden-Ried, Kyle Schmid, Callum Blue, Brittany Bristow, Dan Cade; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Orszak Trzech Króli 2016; relacja; STEREO, 16:9, Transmisja
13:40 Natura w Jedynce - Życie na rafie cz. 3 (Life on the Reef)  55'; film dokumentalny kraj prod.Australia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Gwiazdo świeć, kolędo leć...; koncert; STEREO, 16:9
15:20 Rolnik szuka żony seria II - wydanie specjalne; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Jaka to melodia? - odc. 3228; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( 1 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen ( 2 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Czekolada (Chocolat) -  txt. str. 777  116'; film obyczajowy kraj prod.USA (2000); reż.:Lasse Hallstroem; wyk.:Judi Dench, Juliette Binoche, Johnny Depp, Lena Olin; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Brunet wieczorową porą -  txt. str. 777  91'; komedia kryminalna kraj prod.Polska (1976); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Władysław Kowalewski, Bożena Dykiel, Mirosława Krajewska, Wojciech Pokora, Wiesław Gołas, Emilia Krakowska, Janina Traczykówna, Jan Kobuszewski, Józef Nalberczak; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Wielkie kino (Epic Movie) -  txt. str. 777  81'; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Jason Friedberg, Aaaron Seltzer; wyk.:Kal Penn, Adam Campbell, Jennifer Coolidge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Cudze szczęście  88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Bliźnięta - Zaskakująca więź (Twins - ep. 2)  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Diene Petterle; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:05 Zakończenie dnia

TVP2 HD.png


06:35 Mikołajek - odc. 57 Halo (Le Petit Nicolas ep. Allo!); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Mikołajek - odc. 58 Cukierek (Le Petit Nicolas ep. Bonbon); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Latająca maszyna (The Flying Machine)  73'; film animowany kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Chiny, Norwegia (2011); reż.:Martin Clapp, Geof Lindsey; wyk.:Lang Lang, Heather Graham, Jamie Munns, Kizzy Mee; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Tropiciel rojów (Ultimate swarms)  48'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Jon Nutter; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Sierżant Bilko (SGT. Bilko) -  txt. str. 777  90'; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Steve Martin, Dan Aykroyd, Phil Hartman, Daryl M. Mitchel; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Gwiazdy w południe - Fantomas kontra Scotland Yard (Fantomas contre Scotland Yard) -  txt. str. 777  96'; film fabularny kraj prod.Francja (1967); reż.:Andre Hunebelle; wyk.:Jean Marais, Louis de Funes, Mylene Demongeot, Helene Arnaud, Jacques Dynam; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Obersdorf - 10 km techniką klasyczną ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Obersdorf - 10 km techniką klasyczną; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Ostatni smok (Dragonheart)  98'; baśń filmowa kraj prod.USA (1996); reż.:Rob Cohen; wyk.:Dennis Quaid, Julie Christie, Peter Postletwaite; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1375 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777  116'; komedia kraj prod.Polska (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kino relaks - Jak kochać, to we dwoje (L'Amour c'est mieux a deux)  95'; komedia kraj prod.Francja (2009); reż.:Dominique Farrugia, Arnaud Lemort; wyk.:Clovis Cornillac, Virginie Efira, Manu Payet, Annelise Hesme; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Sierżant Bilko (SGT. Bilko) -  txt. str. 777  90'; komedia kraj prod.USA (1996); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Steve Martin, Dan Aykroyd, Phil Hartman, Daryl M. Mitchel; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Ostatni smok (Dragonheart)  98'; baśń filmowa kraj prod.USA (1996); reż.:Rob Cohen; wyk.:Dennis Quaid, Julie Christie, Peter Postletwaite; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP 3 logo od 2016.jpeg


07:00 Msza F - dur Józef Michał Ksawery Poniatowski; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Czwartkowe tajemnice; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery)  54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:20 Królowie dzieciom - Piwniczna; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:30 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
11:45 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Królowie dzieciom - Piwniczna; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
14:20 Królowie dzieciom - Piwniczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:30 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  54'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Królowie dzieciom - Piwniczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Nadzwyczajny Koncert Małgorzata Walewska i Motion Trio; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Królowie dzieciom - Piwniczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:20 Zapiski Łazęgi - Trzcinowe żniwa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Jezus, zaginione lata (Jesus, The Missing Years)  49'; film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Tom Jennings; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pogoda - 6.01 - 2; STEREO, 16:9
00:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  54'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:30 Czwartkowe tajemnice; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Matki i statki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3olsztyn.png


07:00 Pogoda 1 -
07:00 Msza F - dur Józef Michał Ksawery Poniatowski; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Czwartkowe tajemnice; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery)  54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Okruchy gwiezdnych marzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Zdarzyło się wczoraj - odc. 12/15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Ukraińskie wieści - 1/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Królowie dzieciom; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:30 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
11:45 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Królowie dzieciom; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
14:20 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:30 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  54'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Nadzwyczajny Koncert Małgorzata Walewska i Motion Trio; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:20 Zapiski Łazęgi - Trzcinowe żniwa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Warmia i Mazury nieznane - Reportaże - Kadry z życia Wacława Kapusto; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ukraińskie wieści - 1/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 10 lat Automobilklubu Warmińskiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Kronika wydarzeń - Podsumowanie roku 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Okruchy gwiezdnych marzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych Elbląg 2015. Koncert Piosenki z ekranu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Nasi na Wiejskiej - 1/16; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Czas na reportaż: Pejzaż bez sielanki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Legendy regionalne odc. 6 - Cudowne źródełko; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Informacje; STEREO, 16:9
21:59 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Królowie dzieciom; STEREO, 16:9
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 2 -
22:45 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Pogoda 3 -
23:05 Jezus, zaginione lata (Jesus, The Missing Years)  49'; film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Tom Jennings; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pogoda 2 -
00:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda 3 -
01:05 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  55'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; Dla małoletnich od lat 7
02:30 Czwartkowe tajemnice; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
04:50 Matki i statki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3opole.png


07:00 Pogoda 1 -
07:00 Msza F - dur Józef Michał Ksawery Poniatowski; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Czwartkowe tajemnice; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery)  54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:00 O!polskie o poranku
11:20 Królowie dzieciom; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Królowie dzieciom; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
14:20 Królowie dzieciom; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  55'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Królowie dzieciom; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Nadzwyczajny Koncert Małgorzata Walewska i Motion Trio; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Królowie dzieciom; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Sport Opolski
17:35 Rozmowa Dnia
17:50 Muzeum Piosenki Polskiej
18:00 Everyday English; cykl edukacyjny
18:15 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012; magazyn
18:30 Kurier Opolski; magazyn
18:47 Sport Opolski
18:50 Pogoda
18:55 Rozmowa Dnia
19:10 Za kierownicą
19:30 Ginące zawody; reportaż
19:45 Rozmowa z.....
20:00 Czytanie puszczy; reportaż
20:25 Czas reportażu
20:50 Koncert życzeń
21:45 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
22:02 Sport Opolski
22:05 Pogoda
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 2 -
22:45 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Pogoda 3 -
23:05 Jezus, zaginione lata (Jesus, The Missing Years)  49'; film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Tom Jennings; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Pałac mój widzę ogromny; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pogoda 2 -
00:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda 3 -
01:05 Gwiazda nad wertepem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  55'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; Dla małoletnich od lat 7
02:30 Czwartkowe tajemnice; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Niezwykłe skarby, nadzwyczajne klejnoty - Tajemnica Vermeera (Vermeer Mystery); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 7
05:05 Mazowsze - 65 lat; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Fr polsatlogo 258398a 1008623.jpg


5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:20 Scooby-Doo! Pogromcy wampirów
10:00 Madagwiazdka
10:30 Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
11:00 Anna i król
14:15 Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do Świtu"
16:25 Zgadnij, kim jestem
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 109
20:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 12
20:35 Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
23:05 Wielka draka w chińskiej dzielnicy
1:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 165 Sezon: 8
2:15 Tajemnice losu

Tvn-logo.jpg


5:45 Uwaga! Odcinek: 4457
6:15 Mango - Telezakupy
7:20 Singielka Odcinek: 59
7:50 Doradca smaku Odcinek: 8
8:00 Dzień dobry TVN Odcinek: 1739
10:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 4 Sezon: 11
11:55 Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak
13:45 Charlie i fabryka czekolady
16:15 Gwiezdne wojny I - Mroczne widmo
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 4
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 4458
20:10 Doradca smaku Odcinek: 9
20:15 Na Wspólnej Odcinek: 2200
20:55 Singielka Odcinek: 60
21:30 Szeregowiec Ryan
0:45 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 4
0:50 Życie bez wstydu Odcinek: 7 Sezon: 3
1:50 Żony Hollywood Odcinek: 3 Sezon: 2
2:45 Uwaga! Odcinek: 4458
3:10 Klub magii Odcinek: 5

Fokus TV logo 2015.jpg


6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 106
6:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 24
6:45 Kołowrotek Odcinek: 7
7:10 Tajemnice historii Odcinek: 8
7:40 Wehikuł czasu Odcinek: 106
7:55 Zielony raj Odcinek: 7
8:25 Wajrak na tropie Odcinek: 3
9:00 Plemienna szkoła przetrwania Odcinek: 2
10:00 50 sposobów na zabicie swojej mamy Odcinek: 2
11:00 Sekrety luksusowych hoteli Odcinek: 1
12:00 Truckersi przez Australię Odcinek: 2
13:00 Najniebezpieczniejsze miejsca świata Odcinek: 3
14:00 Pradawne archiwum X Odcinek: 11 Sezon: 2
15:00 Francuskie siły specjalne w akcji
16:05 Fabryka jedzenia Odcinek: 6 Sezon: 2
16:30 Wielkie konstrukcje Odcinek: 2
17:00 50 sposobów na zabicie swojej mamy Odcinek: 3
18:00 Zbuduj sobie chatę Odcinek: 5
19:00 Mistrzowie drewna Odcinek: 9
20:00 Tajemnice piramid
22:10 Choroby na sprzedaż
23:15 Polisy i przekręty Odcinek: 5 Sezon: 5
23:55 Prawdziwa historia rodu Borgiów Odcinek: 8 Sezon: 3
1:05 S jak szpieg Odcinek: 3
1:35 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 2
2:10 Tajemnice historii Odcinek: 13
2:40 Tajemnice historii Odcinek: 2
3:10 Copernicus Odcinek: 2
3:40 Lista Fokusa Odcinek: 48
4:05 Lista Fokusa Odcinek: 49
4:35 Życie Bałtyku Odcinek: 11
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 1
5:30 Misja natura Odcinek: 6

TVP Polonia.png


06:05 46. KFPP Opole 2009 - Gwiazdorskie Towarzystwo Muzyczno - Wokalne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Podniesiony z ruin; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Znak Orła - odc. 13* - Dwa podarunki 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Łowca - ostatnie starcie -  txt. str. 777  86'; film przygodowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Joanna Trzepiecińska, Wojciech Malajkat, Mateusz Damięcki, Jacek Wójcicki, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Jolanta Fraszyńska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 KFPP Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Orszak Trzech Króli 2016; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:40 Barwy szczęścia - odc. 1315 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Archimandryta  51'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Chopin. Pragnienie miłości -  txt. str. 777  116'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Gwiazdo świeć, kolędo leć...; koncert; STEREO, 16:9
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1315 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 53; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia w Komie - (880) Emigracja - Australia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:40 Gdzie ci artyści szaleni, czyli benefis Majewska - Korcz /cz. 2/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 A la show - (32) - Adam Nowak; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 13* - Dwa podarunki 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 53; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (880) Emigracja - Australia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1315; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC.jpeg


05:25 Maks i Ruby - Gwiazdka Maksa, odc. 10 (Max's Christmas); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Domowe przedszkole - Karnawałowe tańce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Noksu - Harmonijka, odc. 29 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Nie ma jak Rosie - Dębiak i wielkie kichanie, odc. 16 (Oakley and the Big Sneeze); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Reksio - Reksiowa zima, odc. 47; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Budzik - Sztućce - jemy!; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Listonosz Pat i pocztowy autobus (Postman Pat takes the Bus) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Zachcianki, odc. 12 (Get the gimmes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Bal przebierańców w Domisiowie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mały Miś s. IV - Którędy na biegun?, odc. 63 (We are lost); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Stacyjkowo - Edzio goni czas, odc. 42 (Eddie Finds Time); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Littlest Pet Shop - Tata na pokładzie, odc. 17 (Helicopter Dad); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Na łyżwach, odc. 48 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Harmonijka, odc. 29 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Nie ma jak Rosie - Dębiak i wielkie kichanie, odc. 16 (Oakley and the Big Sneeze); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Reksio - Reksiowa zima, odc. 47; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Budzik - Sztućce - jemy!; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Listonosz Pat i pocztowy autobus (Postman Pat takes the Bus) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 293 Wesoły autobus; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Kłopoty Pana Patyka (Knerten i knipe) -  txt. str. 777  68'; Film familijny kraj prod.Norwegia (2011); reż.:Arild Østin Ommundsen; wyk.:Adrian Grønnevik Smith, Åsleik Engmark, Petrus A. Christensen, Pernille Sørensen, Jan Gunnar Røise; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Littlest Pet Shop - Tata na pokładzie, odc. 17 (Helicopter Dad); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Na łyżwach, odc. 48 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Głośny Julek, odc. 30 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 32; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 4/7 - Powódź; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Noksu - Cichy dzień, odc. 46 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Kultura od kuchni - odc.  Opera; magazyn dla nastolatków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Gimnastyka buzi i języka - Naśladowanie mowy zwierząt; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Gimnastyka buzi i języka - Ćwiczenia oddechowe i logopedyczne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tu mówią zwierzęta odc. 6 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - Lodowe sople, odc. 49 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kłopoty Pogodziaków - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 45 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Nie ma jak Rosie - Skaczące misie, odc. 17 (Skipping Bears, Talking Trees and Knitted Nests); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Reksio - Reksio i koguty, odc. 48; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Świąteczne życzenia - Finlandia, odc. 25 (All I Want for Christmouse); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 13 Niezdrowe jedzenie (Too much junk food); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Słoń Beniamin - Słoń od pogody, odc. 3 (Benjamin Blümchen als Wetterelefant); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Królewska wycieczka Mtambo, odc. 43 (Mtambo’s Royal Tour); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Co było w babeczce?, odc. 18 (What’s in the Batter?); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli  Cała Polska Czyta dzieciom - Lajkonik; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Obraz, odc. 27 (The picture) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Wszyscy w domu, odc. 32 (All in the Family) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 5/7 - Straszna nora; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Tom and Keri - Christmas Tree, odc. 26; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Kryptonim Amerykan; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Wierzbicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 nieNiepotrzebni cz. 2; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Saga rodów - Ród Kaczorowskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Jak to działa - odc. 76 Jak działa zoo? -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jeden dzień z życia - odc. 12; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Magiczne drzewo - odc. 7 - Para -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo.jpeg


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (94) "Z Zelandii do Bredy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Zakochany anioł -  txt. str. 777  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia żydowska czyli dawna kuchnia polska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Blondynka - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Każdemu kiedyś zagra orkiestra -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (94) "Z Zelandii do Bredy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 148 - Ślady przeszłości (Ojciec Mateusz XII odc. 1) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 56 "Instrukcja obsługi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 57 "Nudzi mi się" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Dama w czarnym welonie - odc. 11/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 11 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 177 - Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 1/7 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jan Rybkowski, Marek Nowicki; wyk.:Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Miasto z morza  113'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Strefa 3D - Meksyk - Cenoty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych

TVPH on screen 2014-present.gif


06:50 Wiadomości - 6.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Radość nam nastała; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Najpiękniejsze zamki Francji - Wersal (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France)  50'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jacques Vichet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 239 (s. 4, odc. 20) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 239 (s. 4, ep. 20)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (94) "Z Zelandii do Bredy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Twierdza Zamość -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Koło historii - Siedem twarzy szpiega; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kolędowanie ze Św. Janem Pawłem 2 - skrót; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Prymas, trzy lata z tysiąca -  txt. str. 777  100'; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Flesz historii - odc. 267; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Skarby czeskiego dziedzictwa narodowego - Czeski Krumlow Od rzeki ku niebiosom 1/13 (National Jewels Unesco World Heritage)  25'; cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2012); reż.:Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Misja natura - Kurze grzędy 1/12 -  txt. str. 777  21'; serial dokumentalny; reż.:Jacek Piotr Tarasiuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - 4 armaty, 5500 karabinów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:20 "Sensacje XX wieku" - Strażnicy skarbów (Strażnicy skarbów) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Trzej Królowie (Los reyes Magos)  38'; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); reż.: Andrés Garrigó Tortajada; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 240 (s. 4, odc. 21) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 240 (s. 4, ep. 21)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Były sobie odkrycia - Jutro (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Jackie Kennedy legenda Ameryki (Jackie Kennedy)  52' kraj prod.Francja (1998); reż.:Christopher Rowley; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Tajemnice, zamki i podziemia - Widma w mieście Breslau; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Ziemia zawsze pamięta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:35 "Sensacje XX wieku" - Największy wróg Hitlera (Największy wróg Hitlera) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Jasminum -  txt. str. 777 AD  107'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Wiktoria Gąsiorowska, Janusz Gajos, Krzysztof Pieczyński, Monika Dryl, Patrycja Soliman, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Globisz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polskie bitwy - Przegrana bitwa  47'; cykl dokumentalny; reż.:ANDRZEJ BARSZCZYNSKI, WIKTOR MELLER; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Zagadki tamtych lat - odc. 8/9 - Skąd wzięły się bloki?; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:10 Archiwum zbrodni - Kryptonim Goździki - odc. 1  23'; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Blisko, coraz bliżej - odc. 6 Obcy wśród swoich. Rok 1914; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Historia żywa - Ludzie Średniowiecza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Zakończenie dnia

TVP Info.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:49 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:55 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:09 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
18:31 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:51 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:45 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:56 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:08 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:11 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:46 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:30 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo.png


07:35 Afisz kulturalny - do 06.01.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 8; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Informacje kulturalne ekstra - Zbigniew Preisner; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Rozmowy o literaturze i nie tylko... Jiri Menzel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Szczęśliwy poeta (The Happy Poet)  81'; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Paul Gordon; wyk.:Jonny Mars, Paul Gordon, Chris Doubek, Liz Fisher; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kolędy z Mazowszem; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Droga - odc. 6/6 - Stan wyjątkowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Koncert życzeń - Kobieta z przeszłością; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:30 3 x Zanussi - Persona non grata (Persona non grata) -  txt. str. 777  112'; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Rozmowa z gwiazdą (Interview)  80'; film obyczajowy kraj prod.Kanada, USA (2007); reż.:Steve Buscemi; wyk.:Steve Buscemi, Sienna Miller, MIchael Buscemi, ara Elders; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 80 milionów -  txt. str. 777 AD  102'; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Filip Bobek, Marcin Bosak, Wojceich Solarz, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Mariusz Benoit, Jan Frycz, Mirosław Baka, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Musicale. Śpiewa Zdzisława Sośnicka; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Więcej niż fikcja - Mistrz tańca powraca (Ballroom Dancer)  80'; film dokumentalny kraj prod.Dania (2011); reż.:Christian Bonke, Andreas Koefoed; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Bitwa o literaturę - Narzeczona Schulza; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Królowa Margot (La Reine Margot)  152'; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy, Włochy (1994); reż.:Patrice Chéreau; wyk.:Isabelle Adjani, Daniel Auteuil, Jean-Hugues Anglade, Vincent Perez, Virna Lisi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Performance - odc. 46 - Konteksty 2013 (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Kino nocne - Blue Velvet (Blue Velvet)  115'; film fabularny kraj prod.USA (1986); reż.:David Lynch; wyk.:Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:30 Nic  73'; dramat kraj prod.Polska (1998); reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Anita Kuskowska-Borkowska, Janusz Panasewicz, Danuta Szaflarska, Inga Zawadzka, Adam Popielawski, Dawid Łepkowski, Violetta Arlak, Halina Gryglaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka.png


06:50 Tygodnik Moralnego Niepokoju - 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Porto" (35); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 7. Największy odpust świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Okrasa łamie przepisy - Steki z polskiej wołowiny -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dzieciaki górą - odc. 64; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Śpiewające fortepiany - (78); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /57/ - "Człowieczy los" - Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (19) - Kosmos -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Życie to Kabaret - 10 - lecie kabaretu Paranienormalni /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Życie to Kabaret - 10 - lecie kabaretu Paranienormalni /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2249 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /33/ - "Wars wita was" - Wały Jagiellońskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2008 (32st International Circus Festival of Monte Carlo 2008); widowisko kraj prod.Monako (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Spotkanie z Balladą - Karnawał w Kopydłowie "Samba" (1); Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kabaretowa Mapa Polski - Spotkanie z Balladą - Karnawał w Kopydłowie    "Niespodzianka" (2); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Gdzie ci artyści szaleni, czyli benefis Majewska Korcz (1); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Gdzie ci artyści szaleni, czyli benefis Majewska Korcz (2); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /11/ - "Ogrzej mnie" - Michał Bajor; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Rolnik szuka żony seria II - wydanie specjalne; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /57/ - "Człowieczy los" - Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /33/ - "Wars wita was" - Wały Jagiellońskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kabaretowy przegląd roku 2015 (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9
22:30 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kabaretowy przegląd roku 2015 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9
23:35 A la show - (31) - Olga Lipińska; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /55/ - "Cień wielkiej góry" - Budka Suflera; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Życie to Kabaret - Kabaret Limo - Ostatnie pożegnanie (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Życie to Kabaret - Kabaret Limo - Ostatnie pożegnanie (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Koncert życzeń Kabaretu OT. TO - Lambaluna - Reaktywacja (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Rozrywka Retro - ŚPIEW BALET PIOSENKA czyli główne zasady dobrego programu artystycznego; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

SK TVPSER.png


05:55 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 07 zgłoś się - odc. 3/21 - Dziwny wypadek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Ojciec Mateusz - odc. 2 - Eksperyment -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 207; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 4 "Sztuka czyszczenia kryształów" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777  110'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ranczo - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Sztuka kochania -  txt. str. 777  97'; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Joanna Trzepiecińska, Piotr Machalica, Piotr Polk, Anna Romantowska, Zbigniew Zamachowski, Ewa Ziętek, Jerzy Bończak, Wiktor Zborowski, Bogusław Linda, Jadwiga Jankowska-Cieślak; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Blondynka - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Bimber wraca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Sprawiedliwi - odc. 2/7 - Kara śmierci; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 07 zgłoś się - odc. 3/21 - Dziwny wypadek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Sztuka kochania  97'; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Joanna Trzepiecińska, Piotr Machalica, Piotr Polk, Anna Romantowska, Zbigniew Zamachowski, Ewa Ziętek, Jerzy Bończak, Wiktor Zborowski, Bogusław Linda, Jadwiga Jankowska-Cieślak; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport HD.jpeg


08:00 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Serbia - Polska; STEREO, 16:9
09:55 Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 2 runda (2) : V.Lepchenko - G.Muguruza; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Belgia - Włochy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Legia Mistrzów. 20 lat minęło...; STEREO, 16:9
15:20 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Niemcy - Chorwacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Legia Mistrzów. 20 lat minęło...; STEREO, 16:9
17:50 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Niemcy - Serbia; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Rosja - Francja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Kierunek Rio - odc. 20 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:35 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Bułgaria - Finlandia; STEREO, 16:9
01:20 Agnieszka Radwańska - moje marzenia...; felieton; STEREO, 16:9
02:00 ( set 1, gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1/4 F (1); STEREO, 16:9, Na żywo
04:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1/4 F (2); STEREO, 16:9, Na żywo
05:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.