FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Tęczowe rybki; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:10 Jedyneczka
09:40 Przygody Ośliczki Tosi; serial anim. prod. angielskiej
09:50 Kurnik; odc.1 Kurza chata; serial anim.prod.fińskiej
10:00 Zaginiony świat; odc.22 - Barbarzyńcy u bram; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
10:50 Po-Lan-Yah - Tu mieszka Bóg; odc.1/7 - Z zachodu na wschód; serial dok.prod.izraelskiej
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Czas relaksu
12:45 Plebania; odc.198; serial TVP; powt.
13:10 Słoneczny patrol; odc.48; serial prod.USA
13:55 Telezakupy
14:15 Podróże małe i duże; Świat Majów; Na ziemi i wodzie; serial dok.Elżbiety Dzikowskiej
14:35 Laboratorium; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Świat islamu; reportaż
15:40 Euroexpress
16:05 Raj
16:30 Moda na sukces; odc.1716; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.199; serial TVP[stereo]
18:10 Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:50 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:15 Wieczorynka; Przygody Rozbójnika Rumcajsa
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 1492-Wyprawa Do Raju; 1492-Conquest of Paradise; 1992  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Ridley Scott; wyk: Gerard Depardieu,Sigourney Weaver,Armand Assante
22:55 Letnie Grand Prix w skokach narciarskich; - relacja z Lahti
23:40 Monitor  Wiadomości
23:55 Profit
00:00 Studio sport; Golden League; w lekkoatletyce
00:45 Miasto prywatne; 1994  film fab. prod. polskiej; reż: Jacek Skalski; wyk: Maciej Kozłowski, Bogusław Linda, Maria Gładkowska, Mirosław Baka
02:00 Seans na życzenie; Odważny; The Brave; 1997  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Johnny Depp; wyk: Johnny Depp,Nicole Mancera,Cody Lighting,Marlon Brando
04:00 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc.1/22; serial prod.USA [za zgodą rodziców][stereo]
04:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.4 - Zakład; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Reksio
08:00 Cena życia; odc.4/40 - Kwestia siły; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn
10:15 Shergar; Shergar; 1993  film fab.prod.angielskiej; reż: Denis C.Lewinson; wyk: Ian Hol,David Warner,Mickey O'Rourke
11:50 Krajobraz Polski; Energetyka odnawialna,szanse i zagrożenia
12:05 Szkolny Wieczór Kabaretowy z Elitą; program kabaretowy /stereo/
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.2/110; serial prod. USA
14:00 Radio Romans; odc.5/32 - Artykuł; serial TVP
14:25 Wokół nas; Tajemnica zwyczajnego domu; autor: Stanisław Grabowski; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Maciej Łagodziński,Paweł Krucz,Anna Ciepielewska
15:10 Ojczyzna-polszczyzna; powt.
15:25 Podróże z Euro
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc.25/26 - Gość z zaświatów; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Stawiam na Tolka Banana; odc.3/7 - Julek; serial TVP
17:00 Święta wojna; Setny weekend; serial TVP
17:25 Jazda kulturalna; magazyn
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.15-ost. - Drzewo,czyli cel w życiu; serial TVP
20:05 Studio sport; Golden League; Berlin 2002
21:10 Wieczór z Jagielskim; Andrzej Grabowski, Ewa Skibińska; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Prognoza  pogody
22:35 Wideoteka Dorosłego Człowieka
23:10 Wirtualny seks; Live Virgin; 1998  komedia obyczajowa prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Jean-Pierre Marois; wyk: Bob Hoskins,Robert Loggia,Mena Suvari
00:40 Podróż w mrok. Historia Bruce'a Curtisa; Journey into Darkness.The Bruce Curis Story; 1990  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Graeme Campbell; wyk: S.Reynolds,J.Woolvett,J.Kapelos
02:10 Zakończenie programu

TVP 3 Poznań
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Teleskop - flesz program informacyjny
07:50    Wywiad Teleskopu
08:00    Kwadrans akademicki magazyn
08:15    Spojrzenia magazyn reporterów
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Teleskop program informacyjny
16:00    Mała czarna z Telewizją Poznań
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Widnokrąg program publicystyczny
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Teleskop poznański program informacyjny
19:00    Moje miasto - nasze sprawy program publicystyczny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:00    Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim.
7.25 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.50 Strażnik Teksasu - serial
8.45 Asy z klasy (23) - serial
9.40 Samo życie (91) - serial
10.10 Rozwód po amerykańsku
10.40 Rosyjska ruletka
11.30 Adam i Ewa (49) - serial
12.00 Serca na rozdrożu (106) - serial
12.45 Z głową w chmurach (120) - serial
13.45 Muzykogranie
14.45 Pokemon - serial anim.
15.15 Graczykowie, czyli Buła i spóła (94) - serial
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (50) - serial
16.35 Serca na rozdrożu (107) - serial
17.20 Strażnik Teksasu - serial
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (98) - serial
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa
20.05 Świat według Kiepskich (114) - serial
20.35 Miodowe lata (83) - serial
21.20 Kaskader na tropie Burszłty nowej Komnaty - film akcji niem., (1998), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Informacje i sport
23.40 Prognoza pogody
23.45 Graffiti
23.55 Gasnące słońce - thriller SF kanad.-czesk. (1998)
1.35 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad "i'
5.50 Tajemnice pocałunku (74) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (157) - telenowela
7.50 Srebrny surfer - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Kto was tak urządził? - magazyn
13.05 Kapitan Planeta - serial anim.
13.30 Scooby Doo - serial anim.
13.55 Przygody Animków - serial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 (208) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (158) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (75) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.40 Uwaga! - mag.
20.00 Superkino: Akademia policyjna - komedia USA (1984)
22.00 Ostatni twardziel - film sens. USA (1994)
23.55 Kasia i Tomek (1) - serial
0.25 Ananasy z mojej klasy
1.45 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 Topowe lato
7.00 Muzyczne listy - magazyn
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (49) - serial
9.00 Fiorella (101) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (4) - serial
10.50 Viper (2) - serial
11.40 Dharma i Greg (2) - serial
12.05 South Beach - serial
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Topowe lato
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (50) - serial
15.00 Fiorella (102) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Karolina w mieście (3) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (5) - serial
19.00 Dotyk miłości - komedia obycz. USA (1980)
20.55 Baza Pensacola (22) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa
23.15 Życie jak sen - serial
23.45 Głowa rodziny - serial anim.
0.15 Przygody Fry'a w kosmosie - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy - magazyn
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP
3.10 To się w głowie nie mieści

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (7) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (85) - telenowela
9.40 Melrose Place (177) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (54) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Ball Z - serial anim.
15.10 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (87) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (50) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (5) - serial
17.05 Cobra (26) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (17) - serial
19.05 Melrose Place (178) - serial
20.00 Przygoda na Hawajach - komedia USA (1999)
21.50 Czynnik PSI (10) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Johnny Wykałaczka - komedia wf. (1991)
1.50 Prawdziwa zbrodnia - film sens. USA (1996)
4.00 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc. 375 - Te podłe Złotopolskie; telenowela TVP
08:55 Wariacje Trąbla; odc. 2 - Nutka z bluesem; serial animowany dla dzieci
09:05 Na polską nutę; program dla dzieci
09:25 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o nutkach; program dla dzieci
09:35 Hrabia Kaczula; odc. 22/44 - Siła złego na jednego; serial animowany dla dzieci
09:55 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
10:05 Wielcy reformatorzy teatru; Władysław Daszewski; program Marii Nockowskiej
10:30 W rajskim ogrodzie; ...dolin Nepalu; program Wojciecha Popkiewicza
10:50 Sensacje XX wieku; Zaginione archiwa cz. 1; program Bogusława Wołoszańskiego
11:15 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Marzenia do spełnienia; odc. 1/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński
12:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
13:10 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Przemysław Saleta, Danuta Błażejczyk
14:00 Wahadełko; 1981  dramat prod. polskiej (56'); reż: Filip Bajon; wyk: Janusz Gajos, Mirosława Marcheluk, Halina Gryglaszewska, Dorota Stalińska; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Eurotel; magazyn
15:20 Wielcy reformatorzy teatru; Władysław Daszewski; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; ...dolin Nepalu; program Wojciecha Popkiewicza; powt.
16:05 Varius Manx; recital zespołu
16:35 Sensacje XX wieku; Zaginione archiwa cz. 1; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Przygody Prometeja; odc. 3/4 - Prometej show; serial animowany dla dzieci
17:45 Przygody Prometeja; odc. 4/4 - Leśne przygody Prometeja; serial animowany dla dzieci
18:00 Na polską nutę; program dla dzieci; powt.
18:20 Hrabia Kaczula; odc. 22/44 - Siła złego na jednego; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Złotopolscy; odc. 375 - Te podłe Złotopolskie; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Prosty sposób; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Marzenia do spełnienia; odc. 1/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński; powt.
21:00 X Światowe Forum Mediów Polonijnych
21:15 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
21:30 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska,  Małgorzata Rożniatowska
22:20 Wielki Szu; 1982  dramat sensacyjny prod. polskiej (96'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Jan Nowicki, Andrzej Pieczyński, Grażyna Szapołowska, Leon Niemczyk
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Szansa na sukces; Anita Lipnicka; (STEREO); powt.
01:15 Miś Uszatek; - Prosty sposób; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc. 375 - Te podłe Złotopolskie; telenowela TVP; powt.
02:35 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; powt.
02:50 Marzenia do spełnienia; odc. 1/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński; powt.
03:35 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska,  Małgorzata Rożniatowska; powt.
04:25 Prawdziwe psy; odc. 7; telenowela dokumentalna Krzysztofa Langa
04:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
05:05 Sensacje XX wieku; Zaginione archiwa cz. 1; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
05:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak szparagów
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych (94) - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (96) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (39) - serial
11.55 Ulica zakochanych (94) - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Poznaj świat - magazyn
15.15 Cudowne lata (98) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (40) - serial
18.00 Poznaj świat - magazyn
18.30 Cudowne lata (99) - serial
19.00 Dotyk anioła (97) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Najdłuższy szlak - western USA (1976)
22.05 Real autoklub.pl - magazyn
22.35 Allo, allo (37) - serial
23.05 Rodzina Straussów (1) - serial
0.05 M Kwadrat - talk show
0.35 Allo, allo (37) - serial
1.05 Rodzina Straussów (1) - serial
2.05 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Daisy Miller - film obycz. USA (1974)
9.30 Hollywood atakuje! - komedia franc.-USA (2000)
11.15 Molly - komediodramat USA (1999)
12.55 Robert Redford - Sundance Kid - film dok.
13.50 Cudowne miejsce - film psych. pol. (1994)
15.25 Sekretne życie dziewcząt - komediodramat USA (1999)
16.55 Joe Kidd - western USA (1972)
18.20 Aktualności muzyczne
18.50 Przez 24 godziny - serial
19.35 Przyjaciele - serial
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Zbrodnie i wykroczenia - komediodramat USA (1989),
22.45 Nazywał się Bagger Vance - komediodramat USA (2000)
0.50 Human Tranic - film obycz. ang. (1999)
2.30 Nieczysta fotografia - film obycz. USA (2000)
4.15 Z tobą lub bez ciebie - film obycz. ang. (1999)
5.55 Małżowina - film psych. pol. (1998)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Ania i Wiktor - komedia duń.
8.00 Magiczna skała - film famil. USA
9.35 Gwiazdy Hollywood. Tom Hanks - magazyn
10.05 Tam, gdzie ty - komedia romant. USA
11.30 Potężne kaczory - film famil. USA
13.15 Wiedźma w rodzinie - film famil. szwedz.
14.35 Cinema, cinema - magazyn
15.00 Granice wytrzymałości - film przyg. USA
17.05 Wojna pani Caldicot - dramat ang.
19.00 Ania i Wiktor - komedia duń.
20.30 Cinema, cinema - magazyn
21.00 W pułapce ognia - film akcji USA
22.35 Ciemna strona miasta - dramat USA
0.35 Przeboje i podboje - komedia ang.
2.25 Wampiry z Ameryki - film dok.
3.20 Święty szyfr - film krym. USA
4.45 Wiedźma w rodzinie - film famil. szwedz.

Eurosport
8.30 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata 
9.30 Żeglarstwo - magazyn świat żeglarstwa 
10.00 Wyścigi GT - Mistrzostwa Japonii 
10.30 Wyścigi superbików - Magazyn Mistrzostw Świata 
11.00 Siatkówka plażowa - World Tour 
12.00 Siatkówka plażowa - World Tour 
13.00 Sporty ekstremalne - Igrzyska Sportów Ekstremalnych 
14.00 Tenis - turniej US Open
16.45 Tenis - nowojorskie ciekawostki - magazyn 
17.00 Tenis - turniej ÜS Open 
18.00 Skoki narciarskie - Letnia Grand Prix FIS 
19.45 Tenis - turniej US Open
23.00 Wiadomości Eurosportu 
23.15 Motocyklowe mistrzostwa świata - Grand Prix Portugalii 
0.15 Skoki narciarskie - Letnia Grand Prix FIS 
1.15 Wiadomości Eurosportu 
1.30 żakończenie programu

Discovery Channel
9:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Klub wędkarski Buena Vista
09:55    Turbo
10:20    Port lotniczy w Lagos
10:50    Narodziny samochodu
11:15    Tak jak w telewizji Serengeti dzisiaj
12:10    Pompeje Zaginione skarby starożytności
13:05    Ramzes Wielcy Egipcjanie
14:00    Atlantyda - tajemnica Minojczyków W poszukiwaniu zaginionych światów
15:00    Juliusz Cezar Wielcy wodzowie
16:00    Bitwa o Berlin Pola bitew
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Klub wędkarski Buena Vista
18:00    Na skraju imperium Wyprawy w czasie
19:00    Bob Hoskins i tygrysy Podróże z gwiazdami
20:00    Port lotniczy w Lagos
20:30    Narodziny samochodu
21:00    Najstraszniejsze lochy świata W ukryciu
22:00    Wojownik
23:00    Życie i śmierć w izbie przyjęć - ostatni bastion Urazówka
00:00    Zderzenie Niesamowite maszyny
01:00    Partyzancka baza króla Wyprawy w czasie
02:00    Logistyka Narzędzia wojny
03:00    Zakończenie programu 

Ale Kino!
8.00 Saint-Exupery - film obycz. ang. 
9.25 Rewolwerowiec- western USA
11.05 Serce na dłoni - film obycz. RPA 
12.40 Kartka z podróży - dramat pol. 
14.00 Za drzwiami Actors Studio - film dok. 
14.55 Bilet do nieba - dramat kanad. 
16.45 Nieśmiertelny kochanek- melodramat ang.-franc. 
18.15 Petulia - film obycz. ang.
20.00 Tango - komedia franc. 
21.30 Łowca jeleni - dramat USA
0.30 Kika - komediodramat hiszp. 
2.20 Nowe sąsiadki - film krótkometr. 
2.30 Olivier, Olivier - film obycz. franc. 
4.15 Zakończenie programu


TVP3 Białystok
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Obiektyw program informacyjny
08:00    Małe ojczyzny magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Obiektyw program informacyjny
15:50    Gość dnia wywiad
16:00    Łowcy faktów
16:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Przegląd suwalsko-mazurski
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:25    Kartka z kalendarza
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Prezentacje magazyn kulturalny
18:55    Okiem reportera cykl reportaży
19:15    Gość dnia wywiad
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Przegląd suwalsko-mazurski
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:55    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:15    Po co ci skarbonka?
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
16:00    W kadrze magazyn reporterów
16:15    Inforegion - pod naszym patronatem
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Letni salon Trójki
19:15    Pod naszym patronatem
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:55    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:00    Magazyn elbląski
08:15    Motorsport magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
16:00    Z Puszczy Białowieskiej
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Magazyn olsztyński
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:15    Punkt - temat dnia program publicystyczny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Halo, Trójka
18:55    Brulion kulturalny magazyn kulturalny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Gość Trójki wywiad
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:55    Zakończenie programu 

TVP3 Kraków
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Kronika program informacyjny
07:55    Prognoza pogody
08:00    Małe ojczyzny magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Msza święta dla chorych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Kronika świętokrzyska
17:55    Prognoza pogody
18:00    Kronika program informacyjny
18:20    Tematy dnia program publicystyczny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Rekomendacje kulturalne magazyn kulturalny
19:05    Marzenia i kariery program publicystyczny
19:20    Warto wiedzieć program informacyjny
19:25    Prognoza pogody
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Kronika program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Tematy dnia program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    Transmisja mszy świętej
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
07:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
08:00    Puls stolicy program publicystyczny
08:15    Nasz gość
08:25    Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Życie obok nas" serial dokumentalny Wielka Brytania 1994
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Żółte kartki" "Tajemnice Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1979
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rozrywka
12:15    To jest temat cykl reportaży
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny Australia
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Małe ojczyzny magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:55    Nasz gość
16:00    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
16:10    Dokument TVP3
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Złoty pilot teleturniej
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
18:05    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:40    Są takie miejsca magazyn kulturalny
19:05    Architektura Warszawy i Mazowsza
19:15    Nasz gość
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Puls stolicy program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:50    Prognoza pogody
23:00    "Służący" reż.Joseph Losey, wyk.Dirk Bogarde, Sarah Miles, James Fox, Wendy Craig dramat obyczajowy Wielka Brytania 1963
00:55    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Tradycje i święta w Szwecji" film dokumentalny Szwecja
08:30    "Zdolne ręce" film dokumentalny Szwecja
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:45    Telesprzedaż
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Tradycje i święta w Szwecji" film dokumentalny Szwecja
13:30    "Zdolne ręce" film dokumentalny Szwecja
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Magia Tarota magazyn
18:00    W garnku poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    "Przyjazne góry" film dokumentalny Polska 2002
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    "Herbata - złoty skarb Tajwanu" film dokumentalny Tajwan
23:40    Zakończenie programu 

Polsat Sport
9.00 siatkówka plażowa: turnieje w Kadyksie i Osace (powt.) 
9.30 piłka nożna: finał Ligi Mistrzów 2001/2 Real Madryt - Bayer Leverkusen (powt.) 
12.00 lekkotletyka: mecz W. Brytania - USA - Rosja (powt.) 
14.20 Bundesliga - magazyn piłkarski (powt.) 
15.05 V Max - magazyn motoryzacyjny (powt.) 
15.25 sporty ekstremalne: kitesurfing (powt.) 
15.55 (na żywo) siatkówka: MŚ kobiet w Niemczech mecz II rundy 
18.00 4x4 - magazyn motoryzacyjny (powt.) 
18.25 (na żywo) siatkówka: MŚ kobiet w Niemczech mecz II rundy 
20.30 sporty ekstremalne (powt.) 
21.00 piłka nożna: Bundesliga Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg (powt.) 
22.50 siatkówka: MŚ mecz II rundy (powt.) 
0.50 sporty motocyklowe: motocross w Madrycie (powt.) 
1.05 siatkówka: MŚ mecz II rundy (powt.) 
3.00 żużel: Ekstraliga Polonia Piła - Apator Toruń (powt.)

CANAL+ ŻÓŁTY
05:15    Zakończenie programu
12:00    Minisport+ newsy sportowe
12:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Ofiary losu" reż.Scott Alexander/Larry Karaszewski, wyk.Norm MacDonald, David Chappelle, Elaine Stritch, Danny De Vito komedia USA 2000
14:30    20 lat E.T. - spotkanie specjalne magazyn filmowy
15:15    "Mężczyzna niepotrzebny" reż.Laco Adamik, wyk.Jolanta Buszko, Elżbieta Karkoszka, Jerzy Kryszak, Marzena Trybała film obyczajowy Polska 1981
16:55    "Dobre rady" reż.Steve Rash, wyk.Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon, Jon Lovitz komedia USA 2001
18:25    "Bimbrowy interes" reż.Correy Allen, wyk.David Carradine, Kate Jackson, Roger C. Carmel, Sterling Holloway film przygodowy USA 1977
20:00    "Wystrzałowe dziewczyny" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
21:40    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
23:10    "Zbrodnie i wykroczenia" reż.Woody Allen, wyk.Caroline Aaron, Anjelica Huston, Martin Landau, Woody Allen komedia obyczajowa USA 1989
00:55    "Cedry pod śniegiem" reż.Scott Hicks, wyk.Ethan Hawke, Max von Sydow, Youki Kudoh, Rick Yune film obyczajowy USA 1999
03:00    "Gang bang po polsku, czyli kobieta wyzwolona...?" film dokumentalny Jowity Gondek
03:55    "101 Reykjavik" reż.Baltasar Kormakur, wyk.Victoria Abril, Hilmir Snaer Gudnason, Hanna Maria Karlsdottir, Baltasar Kormakur komedia Islandia 2000

Hallmark
05:00    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Bill Corcoran, wyk.Victoria Principal, Geraint Wyn Davies, Kenneth Walsh, Nicolas Campbell dramat obyczajowy USA 1995
07:00    "Anastasia: Tajemnica Anny" reż.Marvin J. Chomsky, wyk.Amy Irving, Susan Lucci, Olivia de Havilland, Jan Niklas dramat biograficzny USA 1986
09:00    "Henry Ford: Człowiek i maszyny" reż.Allan Eastman, wyk.Cliff Robertson, Hope Lange, Heather Thomas, Michael Ironside film biograficzny Kanada 1987
11:00    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Bill Corcoran, wyk.Victoria Principal, Geraint Wyn Davies, Kenneth Walsh, Nicolas Campbell dramat obyczajowy USA 1995
13:00    "Jeden dzień z życia pewnej pary" reż.John Erman, wyk.Joanne Woodward, James Garner, Kathryn Erbe, Joyce Van Patten film obyczajowy USA 1994
15:00    "Odgłos burzy" reż.Simon Wincer, wyk.Judy Davis, Jamey Sheridan, Lauren Hewett, Chelsea Yates dramat obyczajowy USA 1998
17:00    "Henry Ford: Człowiek i maszyny" reż.Allan Eastman, wyk.Cliff Robertson, Hope Lange, Heather Thomas, Michael Ironside film biograficzny Kanada 1987
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Morderstwa w Midsomer: Las dusiciela" reż.Jeremy Silbertson, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1999
22:00    "Taggart: Zakazany owoc" reż.Mike Vardy, wyk.James MacPherson dramat sensacyjny USA 1990
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Morderstwa w Midsomer: Las dusiciela" reż.Jeremy Silbertson, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1999
03:00    "Taggart: Zakazany owoc" reż.Mike Vardy, wyk.James MacPherson dramat sensacyjny USA 1990

Le Cinema
14:00    "Milner" reż.John Strickland, wyk.Mel Smith, Ronald Pickup, Deborah Findlay, Ken Hutchinson film sensacyjny Wielka Brytania 1995
15:30    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
17:00    "Czy słyszysz moje myśli?" reż.Christopher Morahan, wyk.Richard Henders, Michael Williams, Judi Dench, Sally Davis dramat obyczajowy Wielka Brytania 1990
18:30    "Szary obywatel" reż.Hannes Holm/ Mans Herngren, wyk.Tomas von Brömssen, Ulla Skoog, Gösta Ekman, Tintin Anderzon komedia Szwecja 1995
20:00    "Za kulisami: 'Pianista'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Miłości Kafki" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Susu Pecoraro, Cecilia Roth, Jorge Marrale, Salo Pasik komedia Hiszpania/Argentyna 1988
22:30    "Chora energia" reż.Jean Stewart, wyk.Alfred Molina, Cal Macaninch, Siobhan Redmond, Annette Crosbie dramat obyczajowy Wielka Brytania 1997
00:30    "Z archiwum seksu: Tajniki wirtualnego seksu" reż.Ellen Evans, wyk.Alicia Anne, Jeff Davis, James Edwards, Thad Geer film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    Zakończenie programu 

Tele 5
08:00    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
08:25    "Dzieciaki w opałach" serial dla młodzieży USA/Kanada 1999
08:50    Telezakupy
10:20    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
10:50    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
11:50    Werdykt magazyn
12:50    "Urok namiętności" telenowela Włochy
13:15    "Mieszkanko dla dwojga" wyk.Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek serial komediowy Francja 1996
13:40    "Dzieciaki w opałach" serial dla młodzieży USA/Kanada 1999
14:05    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
14:30    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
15:00    Muzyczny kontener program muzyczny
16:05    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
17:05    "Mieszkanko dla dwojga" wyk.Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek serial komediowy Francja 1996
17:30    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
18:00    Werdykt magazyn
19:00    "Ekscentrycy" serial dokumentalny 1998
19:30    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
20:00    "Nick i Jane" reż.Richard Mauro, wyk.Dana Wheeler-Nicholson, James McCaffrey, John Dossett, Lisa Gay Hamilton komedia USA 1997
21:50    "City Life" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Claudia Black, Katrina Browne, Jack Campbell, Lisa Chappell serial obyczajowy Nowa Zelandia 1996
22:45    Auto Motor i Sport magazyn motoryzacyjny
23:10    Zwariowani Brytyjczycy program rozrywkowy
23:35    "Sex TV" serial dokumentalny Kanada
00:05    "Cyberprzestrzeń" serial dokumentalny Wielka Brytania
01:00    "City Life" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Claudia Black, Katrina Browne, Jack Campbell, Lisa Chappell serial obyczajowy Nowa Zelandia 1996
01:50    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
20:30    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

National Geographic
08:00    Do góry nogami
09:00    W obronie przyszłości Nasza planeta
10:00    Nauka i człowiek
11:00    Fatum wysp Pacyfiku
12:00    Włochy Nauka i my
13:00    Do góry nogami
14:00    W obronie przyszłości Nasza planeta
15:00    Nauka i człowiek
16:00    Fatum wysp Pacyfiku
17:00    Włochy Nauka i my
18:00    Nauka i człowiek
19:00    Wilki z doliny Jordanu
20:00    Buenos Aires i Calgary Taksówką za sto dolarów
20:30    Tętno Ziemi
21:00    Za kulisami Koszmary natury
21:30    Niedźwiedzie atakują Koszmary natury
22:00    Reinkarnacja Tabu
23:00    Sztorm
00:00    Za kulisami Koszmary natury
00:30    Niedźwiedzie atakują Koszmary natury
01:00    Reinkarnacja Tabu
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Pekin Podróże z przewodnikiem
09:00    Szkocja Przewodnik turystyczny
10:00    Sycylia Planeta wakacje
10:30    Flotylla do Meksyku Przez morza i oceany
11:00    Karaiby - Martynika Przemierzając świat
11:30    Hawana Tu i tam
12:00    Obóz "Sausage Tree" Wyprawa do dzikiej Afryki
12:30    Komory i Mauritius Na horyzoncie
13:00    Z Nowego Jorku do Kanady Ameryka marzeń Nicka Sandersa
13:30    Wizjonerzy, utopie, marzenia Australijska odyseja
14:00    Kuba W podróży
14:15    Rodos W podróży
14:30    Sycylia Planeta wakacje
15:00    Dolina Napa Valley Podróże i tradycje
15:30    Paryż Trasy alternatywne
16:00    Pekin Podróże z przewodnikiem
17:00    Madera Przemierzając świat
17:30    Obóz "Sausage Tree" Wyprawa do dzikiej Afryki
18:00    Flotylla do Meksyku Przez morza i oceany
18:30    Dom na horyzoncie Morska podróż
19:00    San Francisco Tu i tam
19:30    Sycylia Planeta wakacje
20:00    Karaiby Podróżujemy
21:00    Republika Dominikańska Żyłka podróżnicza
21:30    Uzbekistan W 80 dni dookoła świata
22:00    Dziennik plażowy Plaże
23:00    Hongkong Przemierzając świat
23:30    Jordania Caprice i jej podróże
00:00    Kent Tu i tam
00:30    Republika Dominikańska Żyłka podróżnicza
01:00    San Francisco Tu i tam
01:30    Dolina Napa Valley Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    20,000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
09:55    Trująca chmura Katastrofa
10:20    Najdłuższe poszukiwania Cudem ocaleni
10:50    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
11:15    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
11:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
12:15    Ninja Dawni wojownicy
12:40    Dzwony z okresu brązu Podróżnicy w czasie
13:10    Arka przymierza Terra X
14:05    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
14:30    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
15:00    20,000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
15:55    Trująca chmura Katastrofa
16:20    Najdłuższe poszukiwania Cudem ocaleni
16:50    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
17:15    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
17:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
18:15    Ninja Dawni wojownicy
18:40    Dzwony z okresu brązu Podróżnicy w czasie
19:10    Arka przymierza Terra X
20:05    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
20:30    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
21:00    20,000 mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
21:55    Trująca chmura Katastrofa
22:20    Najdłuższe poszukiwania Cudem ocaleni
22:50    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
23:15    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
23:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
00:15    Ninja Dawni wojownicy
00:40    Dzwony z okresu brązu Podróżnicy w czasie
01:10    Arka przymierza Terra X
02:05    W poszukiwaniu Troi Punkty zwrotne historii
02:30    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    Long Board World Championships Wild Spirits
09:00    Superbike Superbowl High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Wakeboard World Tour Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    Freestyle Moto Mayhem High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Ocean Kayaking Wild Spirits
19:00    No Respect
19:30    Monkey On A String
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    Monsters Of Motocross High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    Tc Lacanau Pro Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    No Respect
00:30    Monkey On A String
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    Monsters Of Motocross High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Club
05:05    Ohio vs Kehoe Opowieści sądowe
06:00    Szkoła jogi
06:25    Tajemnice domu
06:50    Współczesne wnętrza
07:15    Posiadłości marzeń
07:40    Spotkania z Roseanne talk show
08:30    Famous Homes & Hideaways
09:00    Knives
09:50    Oprah talk show
10:40    Sandra & Dave Na ślubnym kobiercu
11:05    Pamela Anderson Lee On Trial Opowieści sądowe
12:00    Szkoła jogi
12:25    Tajemnice domu
12:50    Współczesne wnętrza magazyn
13:15    Posiadłości marzeń
13:40    Spotkania z Roseanne talk show
14:30    Famous Homes & Hideaways
15:00    Knives
15:50    Oprah talk show
16:40    Sandra & Dave Na ślubnym kobiercu
17:05    Pamela Anderson Lee On Trial Opowieści sądowe
18:00    Szkoła jogi
18:25    Tajemnice domu
18:50    Współczesne wnętrza magazyn
19:15    Posiadłości marzeń
19:40    Spotkania z Roseanne talk show
20:30    Famous Homes & Hideaways
21:00    Knives
21:50    Mam zbyt wielu kochanków Potyczki Jerrego Springera talk show
22:40    Sandra & Dave Na ślubnym kobiercu
23:05    Women Talk Sex
00:00    Szkoła jogi
00:25    Tajemnice domu
00:50    Współczesne wnętrza magazyn
01:15    Posiadłości marzeń
01:40    Spotkania z Roseanne talk show
02:30    Famous Homes & Hideaways
03:00    Knives
03:50    Oprah talk show
04:40    Sandra & Dave Na ślubnym kobiercu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

MiniMax/Hyper
06:00    "Mały konwój" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
06:10    "W lesie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Spółka z jaskółką" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin wywiadowca" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i mysz" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Gdy but Cię uwiera" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Dogonić wirusa" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Gołąb w potrawie" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Królicza mucha" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Królewskie klejnoty" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Nougzar z Gruzji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Pyza i licho" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Gość Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i renifer" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Powrót do przyszłości" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Rodzinny piknik" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Kot, który nie potrafił miauczeć" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Smacznego" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Królowa ognia" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Krążek do bramki" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Na zbójeckich ścieżkach" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Sąsiad" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Prezent od Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i wiewiórka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Urocze miejsce" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Traszka Normana" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Wszystko przez te frytki" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Na wsi" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Gniew Boga Amona Ra" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Liou z Tajlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "W starym młynie" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Władca wydm" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Mysi królik" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Latawiec Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i wilk" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Nie deptać roślin" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Tylko w Nowym Jorku" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Zapomniany przyjaciel" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Wielkie porządki" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Droga do gwiazd" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Melissa z Libanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30    Replay magazyn
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
22:30    Heroes of Might Fresh Air magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00 CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE: Heathcliff i Dingbat
06:25 Miś Yogi
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
07:00 Mike, Lu i Og
07:15 Johnny Bravo
07:25 Laboratorium Dextera
07:35 Ed, Edd i Eddy
07:45 Chojrak - tchórzliwy pies
08:00 Bliźniaki Cramp
08:15 Atomówki
08:30 Krowa i kurczak
08:40 Jam Łasica
08:55 Tom i Jerry
09:25 Looney Tunes
09:50 Kapitan Grotman i Aniołkolatki
10:15 Perypetie Penelopy
10:40 Jetsonowie
11:05 Scooby Doo
11:30 Tex Avery Show
12:00 Jam Łasica
12:30 Ed, Edd i Eddy
12:55 Atomówki
13:20 Laboratorium Dextera
13:45 Johnny Bravo
14:00 Scooby Doo
14:25 Flintstonowie
14:45 Tom i Jerry
15:10 Strażnicy czasu
15:30 Laboratorium Dextera
16:00 Atomówki
16:30 Ed, Edd i Eddy
17:00 Owca w wielkim mieście
17:30 Bliźniaki Cramp
18:00 Chojrak - tchórzliwy pies
18:30 Samuraj Jack
19:00 Looney Tunes
19:30 Flintstonowie
20:00 X-Men: Ewolucja
20:30 Batman przyszłości
21:00 NOCNY SEANS FILMOWY TCM: Diner - dramat USA 1982
23:00 Cwaniaki - komedia kry- minalna USA 1986
0:40 Długi tydzień w Parkman - dramat USA 1959

MTV Polska
05:00 Non Stop Hits - przeboje non stop
07:00 Budzik MTV
10:00 Bytesize
12:00 MTV Select
13:00 Total Request
14:00 Non Stop Hits - przeboje non stop
15:00 Data Videos - wszystko o przebojach
16:00 MTV Select
17:00 20 Klubowych - lista przebojów
18:00 Klubofaza
19:00 Greatest Hits
20:00 MTV Squad
21:00 Nowości MTV
22:00 Disco 2000 - największe i najnowsze przeboje muzyki disco
00:00 PartyZone - program muzyczny
02:00 Night Videos - noc z teledyskami 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Hołdys Guru Limited program Zbigniewa Hołdysa
12:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Hołdys Guru Limited program Zbigniewa Hołdysa
20:00    Classic Dance
22:00    Classic New Romantic
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - najnowsze hity
13:00 Gwiazdy na VIVIE
14:00 VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00 Planet VIVA - najnowsze hity
16:00 VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00 Top 10 Club - lista przebojów muzyki klubowej
18:00 Planet VIVA - najnowsze hity
19:00 Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo
20:00 Planet VIVA - najnowsze hity
21:00 12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
22:00 Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00 VS. - wizualizacja dźwięków trzeciego tysiąclecia
00:00 Planet VIVA - najnowsze hity
01:00 Night Club 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

ONYX
06:00    Get Up - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Marque Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
10:00    Top! Köln Upside Down magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Who's That Girl? magazyn
15:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
16:00    Amanda Marshall Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Just Call piosenki na życzenie
17:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Remember The Time - hity lat 90-siątych
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Marque Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long - muzyka nocą 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
07:35    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    Sub Culture magazyn sportów ekstremalnych
14:00    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:45    MCM Tubes teledyski
20:15    Replay magazyn muzyczny
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    Le hit teledyski
22:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Love TV magazyn
00:00    Fusion magazyn muzyczny
01:00    Starter TV magazyn
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Policja (Police) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Gra o milion dolarów (Million Dollar Deal, The) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Gra o milion dolarów (Million Dollar Deal, The) (50 min.).
21.20 Całkowity absurd (Totally Ridiculous) (50 min.).
22.10 Ludzie gór (Mountain Men) (55 min.).
23.05 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
23.30 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Całkowity absurd (Totally Ridiculous) (50 min.).
01.35 Ludzie gór (Mountain Men) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Gra o milion dolarów (Million Dollar Deal, The) (50 min.).

TVN 24
05:00    Studio 24 rozmowa
05:30    Bilans magazyn ekonomiczny
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Studio 24 Inforanek rozmowa
06:30    Przegląd prasy
07:00    Serwis sportowy
07:30    Przegląd prasy
08:00    Studio 24 rozmowa
08:30    Przegląd prasy
09:00    Studio 24 rozmowa
09:30    Bilans magazyn ekonomiczny
10:00    Europejska corrida magazyn
11:00    Studio 24 rozmowa
11:30    24 godziny magazyn informacyjny
12:00    Studio 24 rozmowa
12:30    Studio 24 rozmowa
13:00    Serwis sportowy
13:30    Serwis biznesowy
14:00    Serwis sportowy, Reportaż
14:30    Studio 24 rozmowa
15:00    Reportaż
15:30    Studio 24 rozmowa
16:00    Studio 24 rozmowa
16:30    Serwis biznesowy
17:00    Serwis sportowy
17:30    24 godziny magazyn informacyjny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Studio 24 rozmowa
20:00    Bilans - magazyn ekonomiczny, Kropka nad i program publicystyczny
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Serwis sportowy
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
23:00    Studio Europa
23:30    Serwis sportowy
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Serwis biznesowy, Reportaż
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    Serwis sportowy
03:30    24 godziny magazyn informacyjny
04:30    Multikino magazyn filmowy 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Milner" reż.John Strickland, wyk.Mel Smith, Ronald Pickup, Deborah Findlay, Ken Hutchinson film sensacyjny Wielka Brytania 1995
15:30    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
17:00    Muzyczna Dami
17:15    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
17:45    Muzyczna Dami
18:30    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
19:00    Muzyczna Dami
19:45    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
20:00    "Za kulisami: 'Pianista'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Miłości Kafki" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Susu Pecoraro, Cecilia Roth, Jorge Marrale, Salo Pasik komedia Hiszpania/Argentyna 1988
22:30    "Chora energia" reż.Jean Stewart, wyk.Alfred Molina, Cal Macaninch, Siobhan Redmond, Annette Crosbie dramat obyczajowy Wielka Brytania 1997
00:30    "Z archiwum seksu: Tajniki wirtualnego seksu" reż.Ellen Evans, wyk.Alicia Anne, Jeff Davis, James Edwards, Thad Geer film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    Topowe lato program dla młodzieży
07:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:15    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    "Zbuntowany anioł" reż.Hernan Abrahamnsohn, wyk.Natalia Oreiro, Facundo Arana, Veronica Vieyra, Mariana Arias telenowela Argentyna 1999
10:50    "Viper" reż.Danny Bilson, wyk.James McCaffrey, Dorain Harewood, Joe Nipote, Lee Chamberlin serial sensacyjny USA 1995
11:40    "Dharma i Greg" wyk.Jenna Elfman, Thomas Gibson, Mimi Kennedy, Alan Rachins serial komediowy USA 1997
12:05    "South Beach" reż.David Carson, wyk.Yancy Butler, John Glover, Patti D'Arbanville, Eagle Eye Cherry pilot serialu sensacyjnego USA 1993
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    Topowe lato program dla młodzieży
13:50    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
14:10    Obrazki z Wrocławia konkurs
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Karolina w mieście" reż.Joshua Baerwald/James Burrows, wyk.Lea Thompson, Eric Lutes, Malcolm Gets serial komediowy USA 1995-99
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    "Zbuntowany anioł" reż.Hernan Abrahamnsohn, wyk.Natalia Oreiro, Facundo Arana, Veronica Vieyra, Mariana Arias telenowela Argentyna 1999
19:00    "Dotyk miłości" reż.Gus Trikonis, wyk.Diane Lane, Deborah Raffin, Michael Learned, John Amos komedia obyczajowa USA 1980
20:55    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    Życiowa szansa teleturniej
23:15    "Życie jak sen" wyk.Brian Banben, Wendie Malick, Dorien Wilson, Chris Demetral serial komediowy USA
23:45    "Głowa rodziny" serial animowany dla dorosłych USA
00:15    "Przygody Fry'a w kosmosie" serial animowany dla dorosłych
00:45    X Laski program erotyczny
01:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:05    Magda Femme Strefa P program muzyczny
02:40    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
03:10    To się w głowie nie mieści magazyn
03:35    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
03:45    Obrazki z Wrocławia konkurs
03:50    Zakończenie programu 

TV Toya
13:00    Program dnia
13:05    Skrzydła
13:25    Reporter
13:35    Sondy na ulicach Łodzi
13:40    Poślizg kontrolowany Toya na bis
14:00    Toya lajf
14:30    Kotłownia, czyli rock'n'rollowy kocioł parowy magazyn muzyczny
15:00    Sport Amator magazyn sportowy
15:15    W cztery oczy program J. Kamińskiej
15:25    Stało się!
15:30    Przebój tygodnia
15:35    Reporter
15:50    Prosto z miasta
16:10    Punkt widzenia program publicystyczny
16:20    Czy jest tu bezpiecznie?
16:30    Letni mix filmowy
17:00    Program dnia
17:05    Moda, moda, moda magazyn mody
17:10    TV Toya proponuje
17:15    Wydarzenia magazyn informacyjny
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Cały ten zgiełk magazyn filmowy
18:00    Zadzwoń i wygraj konkurs
18:05    TV Toya proponuje
18:10    Przed ligą program sportowy
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30    Karty, wróżby, horoskopy program poradnikowy
19:00    Piątek tylko po polsku Mixtura
20:00    Wydarzenia magazyn informacyjny
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Idea Pop Live Festiwal
21:30    Przed ligą program sportowy
21:45    Patrol
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Letni mix filmowy
22:35    Reporter
22:45    Wydarzenia magazyn informacyjny
23:00    Pogoda dla Łodzi
23:05    Piątek tylko po polsku Mixtura
00:05    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Antonella" telenowela Argentyna
13:00    Temat dla prezydenta program publicystyczny
13:45    "Spacer po Parku Krajoznawczym 'Promno'" film krajoznawczy
14:10    Weekend z Enrique reportaż
14:30    Program lokalny
15:00    Ulica muzyczna program muzyczny
16:00    Policjanci magazyn policyjny
16:30    Program lokalny
17:00    Na zdrowie magazyn medyczny
17:20    Będę mamą program poradnikowy
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:00    Motomania magazyn motoryzacyjny
18:20    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Nie tylko astrologia
19:20    Tort czy sport magazyn
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    Z pierwszej strony program publicystyczny
21:10    "Poznańskie gawędy" film dokumentalny
21:25    Weekend z Enrique reportaż
21:35    Z planu filmowego magazyn filmowy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Motomania magazyn motoryzacyjny
23:20    Z pierwszej strony program publicystyczny
00:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Komórka program edukacyjny
05:30    Następna duża rzecz program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Starting Business English kurs języka angielskiego
07:00    Bits i Bobs program dla dzieci
07:15    Bajkopisarze program dla dzieci
07:35    Anielska mysz program dla dzieci
07:40    Mądre stworzenia program dla dzieci
08:05    Naprawdę dziki show program dla dzieci
08:30    Do gotowania...start program kulinarny
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Gardeners' World
10:45    Roboty ziemne magazyn
11:15    "Barking Mad" serial dokumentalny
11:45    "Mój bohater" serial komediowy
12:15    "To The Manor Born" serial obyczajowy
12:45    The Weakest Link quiz
13:30    "Paszport do słońca" serial dokumentalny
14:00    "EastEnders" telenowela
14:30    Domowi najeźdźcy magazyn
15:00    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
15:30    Bits i Bobs program dla dzieci
15:45    Bajkopisarze program dla dzieci
16:05    Anielska mysz program dla dzieci
16:10    Mądre stworzenia program dla dzieci
16:35    Naprawdę dziki show program dla dzieci
17:00    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
17:30    Do gotowania...start program kulinarny
18:15    The Weakest Link quiz
19:00    Wakacje w sznurówkach magazyn turystyczny
19:30    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
20:00    Parkinson wywiady
21:00    "Kardiochirurgia" film obyczajowy
22:15    "Strach: Wrota potwora" serial dokumentalny
22:30    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
23:00    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
23:30    "Dinnerladies" serial obyczajowy
00:00    "Ludzie jak my: Pastor" serial dokumentalny
00:30    Trochę Frya i Laurie program rozrywkowy
01:00    "Wielkie romanse XX wieku: Edward i pani Simpson" serial dokumentalny
01:30    "Wielkie romanse XX wieku: Laurence Olivier i Vivien Leigh" serial dokumentalny
02:00    "Konspiracje: Panika" serial dokumentalny
02:30    Stalowy pierścień Zamek horroru program edukacyjny
03:00    "Krucjaty: Zbrojni pielgrzymi" serial dokumentalny
04:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
04:30    Ucząc się języków kurs języka włoskiego 

Channel 5
05:35    Motorsport Mundial
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Donkey
06:50    TBA
06:55    Tickle, Patch and Friends
07:30    Make Way for Noddy Noddy's Special Treat
07:45    Make Way for Noddy Noddy and the Bumper
08:00    The Book of Pooh
08:30    Barney
09:00    Jay Jay the Jet Plane
09:30    Floyd around the Med Spain
10:00    The Wright Stuff
11:00    Magnum PI Foiled Again
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    Open House with Gloria Hunniford
15:35    Taza, Son of Cochise Film
17:00    Pop
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Great Artists Rembrandt
19:30    5 News
20:00    Kate Kray Goes Posh
21:00    A Mind to Kill The Little House in the Forest
23:00    Forbidden Sins Film
00:50    Wait until Dark Film
02:45    Overnight Delivery Film
04:10    Russell Grant's Postcards Carbisdale Castle, Ross-Shire
04:20    Riptide A Matter of Policy 

CT 1
05:00    Sama w domu magazyn dla kobiet
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
09:00    Wiadomości
09:05    Straszydła reportaże
09:30    "Między niebem a ziemią" serial dokumentalny
10:00    "Terytorium białych jeleni" reż.L. Ráža, wyk.P. Zedníček, M. Růžek, O. Vlach, S. Postlerová serial przygodowy Czechy 1991
10:50    Domowe szczęście magazyn
11:20    Wspaniały Frýdek-Místek program dokumentalny
11:45    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
12:00    Wiadomości
12:10    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
13:00    "Česká muzika" reż.V. Janečková, wyk.J. Šťastný, J. Langmajer, O. Havelka baśń filmowa Czechy 1993
13:45    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
13:55    "Slovácko sa nesúdí" reż.P. Tuček, wyk.J. Kroner, O. Velen, O. Vykypěl serial komediowy Czechosłowacja 1975
14:35    Dlaczego mamy się nie bawić program rozrywkowy
15:05    Nasza wieś magazyn
15:25    Klub przyjaciół orkiestry magazyn muzyczny
16:00    Wiadomości
16:05    "Szkoła czarownic" serial dla młodzieży Wielka Brytania
16:30    "Star Trek: Voyager" serial fantastyczny USA
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    Kinobox magazyn filmowy
18:35    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Le Cervean" reż.Gerard Oury, wyk.Jean-Paul Belmondo, Bourvil, David Niven, Silvia Monti komedia Francja 1969
21:55    Taxi, proszę! magazyn
22:00    Wiadomości
22:35    "Siódma ofiara" "Jednostka specjalna" reż.C. Brandstrom, I. Renauld, A. Coesens, J.-M. Garreaud serial kryminalny Francja 1999
00:25    Wiadomości
00:35    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
01:00    "Star Trek: Voyager" serial fantastyczny USA
01:50    Przedwczesna śmierć program dokumentalny
02:45    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
03:00    Krásný ztráty talk show
03:25    Kawałek rozmowy program rozrywkowy
03:50    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny 

Nova
05:00    Zaryzykuj teleturniej
05:25    Koło fortuny teleturniej
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Afryka od korzeni do nieba" serial dokumentalny Wielka Brytania
09:25    "Tobruk" reż.Arthur Hiller, wyk.Rock Hudson, George Peppard, Nigel Green, Guy Stockwell dramat wojenny USA 1967
11:15    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
12:05    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
12:50    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbac telenowela Niemcy 1999
13:20    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
14:15    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
15:00    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:50    "Szczury nabrzeża 3" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
16:35    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach 2" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
17:25    Teraz z regionów
17:30    Zaryzykuj teleturniej
18:00    "M.A.S.H." wyk.A. Alda, W. Rogers, L. Swit serial komediowy USA 1972-83
18:30    Prognoza pogody
18:35    "Kobra" serial kryminalny Niemcy 1996
19:30    Wiadomości
20:00    Czy chcesz być milionerem? teleturniej
20:50    DO-RE-MI show muzyczny
21:45    Prask magazyn
22:25    "Mortal Kombat - Śmiertelna rozgrywka" reż.Paul Anderson, wyk.Christopher Lambert, Robin Shou, Linden Ashby, Talisa Soto film sensacyjny USA 1995
00:15    "Nocny łowca" reż.Rick Jacobson, wyk.Don Wilson, Melanie Smith, Nicholas Guest, Sid Sham thriller USA 1995
02:20    Prask! magazyn
02:50    Wieczerza magazyn
03:30    Ačko talk show
04:15    Zaryzykuj teleturniej
04:40    DO-RE-MI show muzyczny 

TF1
05:10    Histoires naturelles program przyrodniczy
06:25    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:45    TF1 info informacje
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:05    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:55    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:40    "I Know What You Did" reż.Chuck Bowman, wyk.Rosanna Arquette, Steven Eckholdt, Lochlyn Munro, Teryl Rothery film obyczajowy USA 1998
16:10    "Providence" serial sensacyjny USA 1995
17:00    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
18:10    Star Academy program rozrywkowy
19:52    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
20:00    Le journal informacje
20:40    L'agenda du week-end
20:42    Prognoza pogody
20:45    Trafic infos informacje dla kierowców
20:50    Koh-Lanta program rozrywkowy
22:50    Sans aucun doute program rozrywkowy
01:10    Le coups d'humour program rozrywkowy
01:40    Star Academy program rozrywkowy
02:30    Tres chasse magazyn dla myśliwych
03:25    "Quelques prives bien tranquilles" reportaż
03:50    Musique teledyski 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe - magazyn11.54 6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:25    "Into the Arms of Danger" reż.Chuck Bowman, wyk.Chandra West, Ricky Paull Goldin, Michael Woods, Carrie Fleming film obyczajowy USA 1997
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    "Fangs" reż.Kelly Sandefur, wyk.Deborah Brown, Tracy Nelson, Whip Hubley, Katie Stuart horror USA 2001
23:00    Zone interdite magazyn
03:10    M6 music teledyski 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:00    barn program dla dzieci
07:50    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:20    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:50    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
09:20    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
09:50    "Cheers" serial komediowy USA
10:20    Jenny Jones talkshow
11:10    "Gilmore Girls" serial komediowy USA 2000-01
12:00    TV-Butiken
13:00    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
13:55    "Nowe przygody Robin Hood" serial przygodowy USA 1997
14:50    Jenny Jones talkshow
15:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
16:10    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
16:40    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:10    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
18:05    "Gilmore Girls" serial komediowy USA 2000-01
19:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000-01
19:30    Entertainment Now
21:00    "V" serial sf USA 1983-84
22:00    "Zbieg z Alcatraz" reż.John Boorman, wyk.Lee Marvin, Angie Dickinson, Keenan Wynn, Carroll O'Connor dramat sensacyjny USA 1967
23:40    "Harry Angel" reż.Alan Parker, wyk.Robert De Niro, Mickey Rourke, Lisa Bonet, Charlotte Rampling thriller USA 1987
02:00    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:50    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:40    "Cannon" serial przygodowy USA 1971-76
04:30    Zakończenie programu 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt med V5
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    Dagens Rätt med V5
13:35    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:00    Keno
18:05    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    "Malou möter" serial Szwecja
19:30    "Dharma & Greg" serial komediowy USA 1998
20:00    Position X
21:00    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:00    Wiadomości, sport i prognoza pogody
22:20    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:45    Festival-special program muzyczny
23:45    "Kosmiczne jaja" reż.Mel Brooks, wyk.Mel Brooks, John Candy, Rick Moranis, Bill Pullman komedia USA 1987
01:30    "Fall Guy" serial sensacyjny USA 1981
02:20    Program na dobranoc
02:25    Zakończenie programu 

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:35    Johann Lafer - delektujmy się włoską kuchnią magazyn kulinarny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    Radość podróżowania magazyn
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:45    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:05    "Hotel na zamku Orth" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Leśniczówka Falkenau" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    Akta XY... sprawy nierozwiązane magazyn kryminalny
21:15    Ślad strachu Reportaż ZDF reportaż
21:45    Wiadomości
22:20    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne ISTAF Lekka atletyka relacja z Berlina
22:35    Aspekty magazyn kulturalny
23:05    Akta XY... sprawy nierozwiązane magazyn kryminalny
23:10    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:10    Blond am Freitag talk show
01:00    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne ISTAF Lekka atletyka podsumowanie z Berlina
02:30    Wiadomości
02:35    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
03:30    Wiadomości
03:35    Spór o trzeciej magazyn prawny
04:25    Giełda 3sat magazyn gospodarczy 

PRO 7
05:00    BIZZ magazyn gospodarczy
05:25    Galileo magazyn popularnonaukowy
05:45    S.A.M. magazyn informacyjny
06:40    TAFF magazyn aktualności
07:30    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:05    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:35    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:05    "Wysoka fala" reż.Zalman King, wyk.Patrick Shane Dorian, Matt George, Matty Liu film obyczajowy USA 1998
11:05    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial animowany USA 2000
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Firma" reż.Sydney Pollack, wyk.Tom Cruise, Gene Hackman, Jeanne Tripplehorn, Holly Hunter film sensacyjny USA 1993
23:15    "Amerykański Ninja 2" reż.Sam Firstenberg, wyk.Michael Dudikoff, Steve James, Larry Poindexter, Gary Conway film sensacyjny USA 1987
01:05    "Cyborg 3" reż.Michael Schroeder, wyk.Malcolm McDowell, Richard Lynch, Andrew Bryniarski, Zach Galligan film SF USA 1995
02:30    "Ziemia poza prawem" reż.Peter Werner, wyk.Charlie Sheen, D.B. Sweeney, Lara Harris, Randy Quaid film sensacyjny USA 1987
04:15    "Cyborg 3" reż.Michael Schroeder, wyk.Malcolm McDowell, Richard Lynch, Andrew Bryniarski, Zach Galligan film SF USA 1995

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob Budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Country" serial animowany
10:10    "Dog City" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    "Darkwing Duck" serial animowany
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Lucky Luke - Daisy Town" reż.Rene Goscinny film animowany Belgia/Francja 1971
21:35    "Harry i Hendersonowie" serial komediowy USA 1990
22:25    "California Dreaming" reż.John Hancock, wyk.Dennis Christopher, Glynnis O'Connor, Seymour Cassel, Dorothy Tristan dramat obyczajowy USA 1978
00:05    Infomercial magazyn reklamowy
02:40    Program nocny 

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    The Music Room
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    World News
01:30    International Correspondents
02:00    World News
02:30    Inside Europe
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Talking Movies
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Life
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Talking Movies
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Mary Anne's Bikes
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Logo
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Correspondent
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Correspondent
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    European Market Week
20:30    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:00    European Market Week
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Market Week
01:30    European Market Week
02:00    Donahue
03:00    US Business Center 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.