TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Klan - odc. 2967 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Jaka to melodia? - odc. 3360; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce -  Podróż przez życie cz. 6. Rodzicielstwo (Life Story) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Grzech Fatmagül - odc. 40 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 40) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 67/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 67) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy - Polskie konie arabskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /387/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - Dzika Iberia cz. 1 Wiosna (Wild Iberia 1 Spring); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2014); reż.:Alvaro Mendoza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 41 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 41) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Ślepa furia -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3361; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /388/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2968 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 68/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 68) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Rozdarte serca - odc. 25 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 25) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Komisja morderstw - odc. 2/12 - Zona 209 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Chodzi o pieniądze; magazyn
22:50 Firmowe ewolucje - /11/; reality show; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Stepy (Beyond the Steppes) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Belgia (2010); reż.:Vanja d'Alcantara; wyk.:Agnieszka Grochowska, Aleksandra Justa, Borys Szyc, Tatiana Tarskaja, Ahan Zolanbinek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Komisja morderstw - odc. 2/12 - Zona 209 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Persona non grata (Persona non grata) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Notacje - Stanisław Likiernik. Bomba w bramie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Hrabina Cosel - Kamaryla, odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Jadwiga Barańska, Mariusz Dmochowski, Stanisław Jasiukiewicz, Ignacy Gogolewski, Henryk Borowski; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Zawsze wierny Cerkwi i tradycji; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1142 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1486 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 227 - Chorobliwy strach; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 40 (odc 40); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży. Sardynia - Koral, korek i langusta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 7 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1234 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 41 (odc 41); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 7/94; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1486 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1487 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1235 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 968; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Dzieci III Rzeszy - Życie w cieniu ojców - odc. 3/3 (Children of the Third Reich - ep. 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Izrael (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 T jak TEY; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Psychoza - odc 1/20 (Bates Motel ep. First You Dream, Then You Die)  42'; serial kraj prod.USA (2013); reż.:Tucker Gates; wyk.:Vera Farmiga, Freddie Highmore, W. Earl Brown, Nestor Carbonnel; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Psychoza - odc 2/20 (Bates Motel ep. Nice Town You Picked, Norma...); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Dzieci III Rzeszy - Życie w cieniu ojców - odc. 3/3 (Children of the Third Reich - ep. 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Izrael (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Licencja na wychowanie - odc. 65 - Miłość, intrygi i spinacze biurowe; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 6.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 3; Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Pogoda - 6.09 - 2; STEREO, 16:9
10:25 Plebania - odc. 691; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Legendy regionalne - Wolni ludzie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 6.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 11 - Mielec; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zapiski Łazęgi - Jadąc do Glinnej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Polska samorządna - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 6.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 6.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 6.09 - 1; STEREO, 16:9
04:30 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 691; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 W starym kinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP 3 Warszawa
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:02 Poznaj leśną stronę Warszawy; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Pogoda; STEREO, 16:9
07:22 Porozmawiajmy o... kulturze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Powstanie warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 6.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 124; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Pogoda - 6.09 - 2; STEREO, 16:9
10:25 Plebania - odc. 691; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Legendy regionalne - Wolni ludzie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 6.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 11 - Mielec; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zapiski Łazęgi - Jadąc do Glinnej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Polska samorządna - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 6.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:31 Pogoda; STEREO, 16:9
17:32 Patelnia; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:12 Pogoda; STEREO, 16:9
18:20 WOT 24; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:54 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
19:06 Saga rodów - Ród Rodowiczów; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:24 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9
20:00 Telewizyjny Kurier Warszawski - skrót wydarzeń; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:08 Pogoda; STEREO, 16:9
20:09 Porozmawiajmy o... sporcie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Patelnia; magazyn; STEREO, 16:9
21:01 Pod prąd; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:23 WOT 24; STEREO, 16:9
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:48 Sport; STEREO, 16:9
21:52 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:55 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 6.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Spętany anioł; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 6.09 - 1; STEREO, 16:9
04:30 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 691; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 W starym kinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (326) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (689) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (690) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (61) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (258) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (257) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (638) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2324) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (684) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (7) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (7) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2325) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (419) - serial komediowy
20:05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (1) - reality show
21:35 Transporter - film sensacyjny, Francja/USA 2002
23:30 Snajper 3 - film sensacyjny, USA 2004
1:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:10 Mango - telezakupy
7:15 Singielka (142) - telenowela
7:50 Doradca smaku (2) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Leo Libra, Gniezno (6) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (299) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (536) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (647) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Wariograf pokaże, czy mnie zdradzasz i okradasz! (2612) - talk-show
16:00 Szkoła (300) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (648) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (537) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (3) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2337) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (143) - telenowela
21:30 Top Model (1/13) - reality show
22:30 Kuba Wojewódzki: Marcin Gortat i Katarzyna Kowalska (1/14) - talk-show
23:30 Superwizjer - magazyn reporterów
0:05 Kuchenne rewolucje: Restauracja Antykwariat, Lublin (5/13) - program rozrywkowy
1:05 Partnerki 3 (5) - serial kryminalny
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:30 Klub Magii (242)
3:50 Rozmowy w toku (2612) - talk-show

TV 4 HD
6:00 Nie igraj z aniołem (136) - serial obyczajowy
7:00 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (4) - serial animowany
7:30 Looney Tunes Show 2 (1) - serial animowany
7:55 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (7) - serial animowany
8:25 Looney Tunes Show 2 (4) - serial animowany
8:55 Nieśmiertelny (3) - serial przygodowy
9:55 Po prostu Maria (1) - telenowela
10:55 Moja nadzieja (139) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (80) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (185) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (151) - reality show
16:00 Moja nadzieja (140) - telenowela
17:00 Po prostu Maria (2) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (81) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (186) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (2) - serial kryminalny
21:00 Święci z Bostonu 2: Dzień Wszystkich Świętych - film sensacyjny, USA 2009
23:25 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (1) - serial kryminalny
0:25 Spadkobiercy (54) - program rozrywkowy
1:25 Spadkobiercy (55) - program rozrywkowy
2:35 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Puncher - magazyn sportów walki
4:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7 HD
5:15 We dwoje (9/16) - program rozrywkowy
6:30 W-11 - Wydział Śledczy: Kochani rodzice (1086) - serial fabularno-dokumentalny
7:10 Ukryta prawda (101) - serial paradokumentalny
8:10 Sąd rodzinny: Dopóki będę żyć (39) - serial fabularno-dokumentalny
9:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (62) - serial fabularno-dokumentalny
10:10 Kryminalni: Klub (3/13) - serial kryminalny
11:15 Mango - telezakupy
12:50 Sąd rodzinny: Mania ciała (40) - serial fabularno-dokumentalny
13:50 Szpital (455) - serial paradokumentalny
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (63) - serial fabularno-dokumentalny
15:50 Kryminalni: Jubiler (4/13) - serial kryminalny
16:55 Dr House 7 (2/23) - serial obyczajowy
17:55 Brzydula (169) - serial komediowy
18:30 Brzydula (170) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (102) - serial paradokumentalny
20:00 Sensacyjny wtorek: Striptiz - dramat sensacyjny, USA 1996
22:35 Kino oldschool: Siedmiu wspaniałych - western, USA 1960
1:05 Skazany na śmierć (13/22) - serial sensacyjny
2:05 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:20 Druga strona medalu: Alicja Tysiąc (8-ost.) - talk-show
4:50 Zakończenie programu

TV Puls HD
6:00 Twój Puls (3) - magazyn lifestylowy
7:00 Gwiazdy lombardu 11 (209) - reality show
7:30 Gwiazdy lombardu 11 (210) - reality show
8:00 Gliniarz i prokurator 3: Nowa przyjaźń (3) - serial kryminalny
9:00 Gliniarz i prokurator 3: Rodzinna tragedia (4) - serial kryminalny
10:00 Napisała: Morderstwo 8 (17/22) - serial kryminalny
11:00 Sila - odnaleźć przeznaczenie (1/79) - telenowela
12:00 Sila - odnaleźć przeznaczenie (2/79) - telenowela
13:00 To moje życie! (3) - telenowela
14:00 To moje życie! (4) - telenowela
15:00 Moje serce bije dla Loli (79/133) - telenowela
16:00 Dziesięć przykazań (102/176) - serial kostiumowy
17:00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (2) - program rozrywkowy
18:00 Gwiazdy lombardu 11 (213) - reality show
18:30 Gwiazdy lombardu 11 (214) - reality show
19:00 Gwiazdy lombardu 11 (215) - reality show
19:30 Gwiazdy lombardu 11 (216) - reality show
20:00 Zakon - film sensacyjny, Aruba/USA 2001
21:50 Zastępca - film sensacyjny, Rumunia/USA 2006
23:45 Doom - horror SF, Czechy/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2005
1:55 Zobacz to!: Menu na miarę (5) - program kulinarny
2:25 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny
2:55 Dyżur 3 (30) - serial dokumentalny
3:20 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski (4/10) - serial dokumentalny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5/10) - serial dokumentalny
4:20 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada dworska (6/10) - serial dokumentalny
4:45 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (6) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

Puls 2 HD
6:00 Allo, allo! 5 (22) - serial komediowy
6:35 Tom i Jerry: Reakcja niekontrolowana albo niebezpieczne popołudniowe zabawy (39) - serial animowany
6:45 Tom i Jerry: Szczęśliwa kaczuszka (40) - serial animowany
6:50 Tom i Jerry: Wykluwający się problem (41) - serial animowany
7:00 Tom i Jerry: Nawiedzona mysz (42) - serial animowany
7:20 Tom i Jerry: Niebiański kot (43) - serial animowany
7:25 Zwariowane melodie: Czardasz i wieprzowina (51) - serial animowany
7:35 Zwariowane melodie: Królik na wagę złota (52) - serial animowany
7:40 Zwariowane melodie: Kocia śpiewka (53) - serial animowany
7:50 Zwariowane melodie: Życie lekkie jak piórko (54) - serial animowany
8:10 Flintstonowie: Ann Margrock przedstawia (89) - serial animowany
8:35 Flintstonowie: Koszmarny sen tatusia (90) - serial animowany
9:00 Pixie i Dixie: Aparat Jinksa (4) - serial animowany
9:05 Pixie i Dixie: Ładujący broń pirat (5) - serial animowany
9:25 Pixie i Dixie: Tchórzliwy pies (6) - serial animowany
9:35 Dziwny świat kota Filemona (6) - serial animowany
9:40 Dziwny świat kota Filemona (7) - serial animowany
9:50 Dziwny świat kota Filemona (8) - serial animowany
10:15 Zaczarowany ołówek: Podwodny skarb (15) - serial animowany
10:20 Zaczarowany ołówek: Szalony pociąg (16) - serial animowany
10:30 Zaczarowany ołówek: Sroczka złodziejka (17) - serial animowany
10:35 Przygody kota Filemona (7) - serial animowany
10:45 Przygody kota Filemona (8) - serial animowany
10:50 Przygody kota Filemona (9) - serial animowany
11:00 Pszczółka Maja (24) - serial animowany
11:35 Dora poznaje świat (4) - serial animowany
12:00 Baranek Shaun (61) - serial animowany
12:05 Baranek Shaun (62) - serial animowany
12:15 Baranek Shaun (63) - serial animowany
12:35 Baranek Shaun (64) - serial animowany
12:40 Baranek Shaun (65) - serial animowany
12:50 Baranek Shaun (66) - serial animowany
13:00 Oggy i karaluchy (57) - serial animowany
13:05 Oggy i karaluchy (58) - serial animowany
13:15 Oggy i karaluchy (59) - serial animowany
13:35 Oggy i karaluchy (60) - serial animowany
13:40 Oggy i karaluchy (61) - serial animowany
13:50 Oggy i karaluchy (62) - serial animowany
14:10 Iron Man - Obrońca dobra: Bombowiec w osłonie z teflonu (4) - serial animowany
14:35 Iron Man - Obrońca dobra: Raduj się, jestem twoim zbawcą (5) - serial animowany
15:00 Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca (4) - serial animowany
15:35 Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca (5) - serial animowany
16:00 Alvinnn!!! I wiewiórki: Theozilla (41) - serial animowany
16:10 Alvinnn!!! I wiewiórki: Psiakość! (51) - serial animowany
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki: Bunt (43) - serial animowany
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki: Rzeczywistość, czy nie? (44) - serial animowany
17:15 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 3: Narzeczona dla Po (3) - serial animowany
17:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 3: O czym myślisz? (4) - serial animowany
18:00 Timon i Pumba: Brzydkie kurczątko/Niech mi gęś kapnie (3) - serial animowany
18:35 Timon i Pumba: Costa Rica ja być bogatym/Jak w szwajcarskim zegarku (4) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Noce i dnie/W uścisku boa (6) - serial animowany
19:35 Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwolnić owcę/Twarde jajko do zgryzienia (7) - serial animowany
20:00 Agenci NCIS 2: Sobowtór (12) - serial sensacyjny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (10) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (11) - serial kryminalny
23:00 Akademia Rocco (11) - serial erotyczny
23:30 Akademia Rocco (12) - serial erotyczny
0:00 Tropiciel (1/8) - serial kryminalny
1:00 Tropiciel (2/8) - serial kryminalny
2:00 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (6) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (9) - program lifestylowy
3:50 W blasku fleszy (1/12) - program rozrywkowy
4:15 W blasku fleszy (12-ost.) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (4) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (1/12) - program rozrywkowy
5:30 No problem! (5) - program lifestylowy

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:24 Felieton TVP INFO - Forum Krynica -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:24 Felieton TVP INFO - Forum Krynica -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Felieton TVP INFO - Forum Krynica -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:29 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:40 Felieton TVP INFO - Forum Krynica -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:56 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:05 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:35 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
03:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:18 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 61 (seria V, odc. 5) - Krowy tłuste, krowy chude -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Z Andrusem po Galicji - Przemyśl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mali światowcy - odc. 10; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Smaki polskie - Sposób na kurczaka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (81) Charles de Gaulle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1454 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ja wam pokażę! - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Zapiski Łazęgi - Sieja i koleżeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Portrety Wojenne - Józef Beck -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Portrety Wojenne - Bronisław Hellwig -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Z Andrusem po Galicji - Przemyśl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sonda 2 - (13) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 72; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 10; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (82) Lotnictwo podczas II Wojny Światowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (113) Ozimek, Mała Panew; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z... Gabrielą Muskałą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - Finał 48 MFFZG; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1454 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 250 lat teatru publicznego w Polsce - Ostatnie przedstawienie "Dziadów" w reżyserii Kazimierza Dejmka, 30 I 1968; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Zabawa w chowanego, odc 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pogoda; STEREO, 16:9
20:55 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Polonia i Polacy poza granicami - polityka państwa - Pierwsze Forum Polonijne; relacja; STEREO, 16:9
24:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (113) Ozimek, Mała Panew; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 72; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 10; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Zabawa w chowanego, odc 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (82) Lotnictwo podczas II Wojny Światowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1454 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Polska z Miodkiem - (113) Ozimek, Mała Panew; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 150; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 250 lat teatru publicznego w Polsce - Ostatnie przedstawienie "Dziadów" w reżyserii Kazimierza Dejmka, 30 I 1968; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVS
5:45 Pasión Morena - telenowela
6:45 Przegląd prasy - program informacyjny
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS - program dla dzieci
8:40 Muzyczny budzik - program muzyczny dla dzieci
8:55 Mały koncert życzeń - program muzyczny
9:55 Bajkowa TVS - program dla dzieci
10:40 Columbo - serial kryminalny
12:10 Skrzydła - serial komediowy
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy - program informacyjny
15:00 Na oczach świadków - serial dokumentalny
15:35 Pasión Morena - telenowela
16:40 Propozycje do "Szlagierowej listy" - program muzyczny
17:05 Schlesien Journal - magazyn mniejszości niemieckiej
17:20 Fabryki w Polsce - program informacyjny
17:40 Skrzydła - serial komediowy
18:10 Propozycje do "Małej listy TVS" - program muzyczny
18:30 Bajkowa TVS - program dla dzieci
19:55 Propozycje do "Szlagierowej listy" - program muzyczny
20:20 Columbo - serial kryminalny
21:50 Skrzydła - serial komediowy
22:20 Na oczach świadków - serial dokumentalny
22:50 Tajemnice czarnych skrzynek - serial dokumentalny
23:50 Schlesien Journal - magazyn mniejszości niemieckiej
0:05 Fabryki w Polsce - program informacyjny
0:25 Muzyczny wieczór - program muzyczny
0:55 Emisja nocna - programy powtórkowe

TVN 24 HD
5:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
7:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:00 Fakty w południe - program informacyjny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:26 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Czarno na białym - magazyn
21:00 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:30 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:40 Kropka nad i - program publicystyczny
1:10 Pamięć absolutna - program publicystyczny
1:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:40 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:10 Fakty po Faktach - program informacyjny
3:45 Film dokumentalny - film
4:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:35 Kropka nad i - program publicystyczny

TVN 24 BIS
5:59 Bilans - magazyn ekonomiczny
6:29 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
7:00 Poranek na BiŚ - magazyn informacyjny
10:00 Otwarcie dnia - magazyn informacyjny
12:00 Świat w południe - magazyn
14:00 Dzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
17:00 Bilans - magazyn ekonomiczny
17:30 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
18:00 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Ewa Ewart poleca: Taksówką przez świat: Kanada (2) - serial dokumentalny
23:20 Fakty z zagranicy - program informacyjny
0:22 Bilans - magazyn ekonomiczny
0:50 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
1:19 24 godziny - magazyn informacyjny
1:47 24 godziny - magazyn informacyjny
2:15 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
2:43 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:37 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:56 Fakty z zagranicy - program informacyjny

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:50 Graffiti - program publicystyczny
9:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
10:00 Informacje - magazyn informacyjny
10:30 Informacje - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 Informacje - magazyn informacyjny
11:30 Informacje - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 Informacje - magazyn informacyjny
12:30 Informacje - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 Informacje - magazyn informacyjny
13:30 Informacje - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 Informacje - magazyn informacyjny
14:30 Informacje - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 Newstelegraf - program informacyjny
15:35 Światowidz - magazyn
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Rozmowa "Wydarzeń" - magazyn
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 To jest dzień - magazyn
18:25 Pogoda - program informacyjny
18:30 Biznes Informacje - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:30 Informacje - magazyn informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 To był dzień - program informacyjny
21:00 Informacje - magazyn informacyjny
21:25 Pogoda - program informacyjny
21:30 Tak czy nie? - magazyn
21:55 Pogoda - program informacyjny
22:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
23:00 Informacje - magazyn informacyjny
23:30 Informacje - magazyn informacyjny
23:55 Pogoda - program informacyjny
0:00 Interwencja - magazyn reporterów
0:20 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:35 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:25 To był dzień - program informacyjny
2:15 Biznes Informacje - magazyn

Polsat 2 HD
6:00 Dzień, który zmienił moje życie (132) - serial paradokumentalny
7:00 Pielęgniarki (66) - serial paradokumentalny
8:00 Awantura o kasę (148) - teleturniej
9:00 Pamiętniki z wakacji: Chcemy ekipy z Gran Canarii (59) - serial paradokumentalny
10:00 Miodowe lata: List do szefa (2) - serial komediowy
10:30 Miodowe lata: Głowa rodziny (3) - serial komediowy
11:05 Miodowe lata: Kucharz przyszłości (4) - serial komediowy
11:35 Rodzina zastępcza: Dom aukcyjny (8) - serial komediowy
12:05 Daleko od noszy 2: 9 milionów (3) - serial komediowy
12:35 Daleko od noszy 2: Szpital marzeń (4) - serial komediowy
13:05 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296) - serial komediowy
13:35 Świat według Kiepskich: Salon masażu towarzyskiego (297) - serial komediowy
14:05 Świat według Kiepskich: Oda do młodości (298) - serial komediowy
14:35 Rodzina zastępcza: Hermes Corporation (299) - serial komediowy
15:35 Miodowe lata: Wspaniały kumpel (25) - serial komediowy
16:05 Miodowe lata: Magia sceny (26) - serial komediowy
16:45 Miodowe lata: Decydujący głos (27) - serial komediowy
17:30 Malanowski i partnerzy: Stracone lata (618) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Na dopingu (619) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Kwestia zaufania (620) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Dlaczego ja? (270) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:40 Trudne sprawy (328) - serial paradokumentalny
21:40 Pamiętniki z wakacji: Podwójne życie 31 latka wychodzi na jaw (58) - serial paradokumentalny
22:40 Wysmakowani (24) - magazyn kulinarny
22:50 Świat według Kiepskich: Tyrtum Pyrtum (160) - serial komediowy
23:25 Rodzina zastępcza: Ciotka Adela (56) - serial komediowy
23:55 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110) - serial komediowy
0:25 Dlaczego ja? (270) - serial paradokumentalny
1:25 Pielęgniarki (66) - serial paradokumentalny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Interwencja - magazyn reporterów
3:15 Pierwsza miłość (2317) - serial obyczajowy
4:00 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296) - serial komediowy
4:30 Gwiazdy na dywaniku (209) - program rozrywkowy
5:00 Zdrowie na widelcu: Święta (72) - magazyn poradnikowy
5:35 Stołeczna drogówka (10) - serial dokumentalny

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Telesprzedaż
7:30 Słoiki: Toksyczny mąż (4) - serial paradokumentalny
8:30 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19) - serial komediowy
9:00 Graczykowie: Dzień św. Walentego (49) - serial komediowy
9:30 Słoneczny patrol 4: Wyścig z czasem (1) - serial przygodowy
10:30 Pielęgniarki (55) - serial paradokumentalny
11:30 Przyjaciółki 5 (56) - serial obyczajowy
12:35 Pierwsza miłość (2319) - serial obyczajowy
13:15 Ewa gotuje (232) - magazyn kulinarny
13:50 Ewa gotuje (233) - magazyn kulinarny
14:25 Alf 3 (6) - serial komediowy
15:00 Świat według Bundych (218) - serial komediowy
15:30 Świat według Bundych (219) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Nacopoco (436) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Sceny z życia małżeńskiego (437) - serial komediowy
17:00 Alf 3 (7) - serial komediowy
17:40 Przyjaciółki 5 (57) - serial obyczajowy
18:40 Pensjonat Pod Różą: Uszy (57) - serial obyczajowy
19:50 Hotel 52 6 (66) - serial obyczajowy
20:50 Świat według Bundych (220) - serial komediowy
21:20 Świat według Bundych (221) - serial komediowy
21:50 Świat według Kiepskich: Diabelski młyn (489) - serial komediowy
22:25 Świat według Kiepskich: Robak (490) - serial komediowy
23:00 Słoneczny patrol 4 (2) - serial przygodowy
0:00 Pielęgniarki (56) - serial paradokumentalny
1:00 Słoiki: Toksyczny mąż (4) - serial paradokumentalny
2:00 Hotel 52 6 (67) - serial obyczajowy
3:00 Awantura o kasę (51) - teleturniej
4:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

Polsat Sport HD
7:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Gruzja - Austria
9:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska
11:20 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Walia - Mołdawia
15:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Chorwacja - Turcja
17:15 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Polska - Węgry
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Szwecja - Holandia
22:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - studio
23:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - skróty meczów
0:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Cypr - Belgia
2:40 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
4:00 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra HD
7:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Słowacja - Anglia
9:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Hiszpania - Liechtenstein
11:20 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Lohéac we Francji
13:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
14:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Izrael - Włochy
16:10 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
17:45 Piłka nożna plażowa: Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Nassau - mecz 1. fazy grupowej: Hiszpania - Polska
19:10 Boks - boks
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Szwajcaria - Portugalia
23:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Wyspy Owcze - Węgry
1:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska
3:30 Zakończenie programu

Eurosport 1 HD
7:00 US Open - pobudka - magazyn tenisowy
7:30 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 8. dzień
8:30 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 16. etap: Alcaniz - Peniscola
10:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 8. dzień
11:30 US Open - pobudka - magazyn tenisowy
12:00 Piłka nożna: MLS - piłka nożna
12:30 Watts - magazyn sportowy
13:30 Kolarstwo: Vuelta a Espana - kolarstwo
14:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 8. dzień
17:30 US Open - pobudka - magazyn tenisowy
17:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
18:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
20:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy
20:15 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
22:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
0:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
1:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy
1:15 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
3:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn

FightBox HD
06:00 Ultimate Taekwondo
07:00 Explosion Fight Night
08:05 OZ Academy
09:05 New Extreme 4
10:05 World Karate Federation
11:50 WUSHU Championship
12:00 Fights of Glory - France
12:45 Fights of Glory - Las Vegas
13:00 Ultimate New Japan Pro Wrestling
14:00 Ultimate First League
15:00 World Series of Boxing - WSB
16:00 FightBox King of Kings Heroes Series
18:30 Japan Queen Tournament
19:00 Beyond MMA - Mixed Martial Arts
19:50 Japan Queen Tournament
20:00 OZ Academy
21:00 Ultimate FightBox Armageddon
22:00 Xtreme Fighting Championship
22:50 Japan Queen Tournament
23:10 UCF Angels of Glory
02:00 CFC - Cage Fighting Championships
03:40 Japan Queen Tournament
04:00 Explosion Fight Night
04:50 Japan Queen Tournament
05:00 Ultimate First League

Canal + HD
6:00 Selma - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2014
8:05 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8:20 O co biega? (14) - magazyn sportowy
8:50 Najdłuższa podróż - dramat obyczajowy, USA 2015
10:55 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
11:25 Daft Punk bez masek - film dokumentalny, Francja/USA 2015
12:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny
13:20 Ride - komedia, USA 2014
14:55 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
15:25 Powrót do Garden State - komedia romantyczna, USA 2004
17:05 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
17:35 Mistress America - komedia, Brazylia/USA 2015
19:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
19:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:15 NSU: Brunatni zabójcy: Sprawcy. Wyjątkowy dzień - miniserial kryminalny, Niemcy 2016
21:00 Wojna imperiów - dramat przygodowy, Hongkong/Chiny 2015
23:05 Francuska suita - dramat wojenny, Belgia/Francja/Kanada/Wielka Brytania 2014
0:55 Taśmy Watykanu - horror, USA 2015
2:25 Anatomia zła - thriller, Polska 2015
4:25 Szwedzi w Warszawie - film przygodowy, Polska 1991

HBO HD
6:00 Opowieść Kruka - film animowany, Kanada 2014
7:25 Motyl. Still Alice - dramat obyczajowy, Francja/USA 2014
9:10 Jezioro Górne - film przygodowy, USA 2015
10:35 Labirynt kłamstw - dramat obyczajowy, Niemcy 2014
12:35 Plan z Bartem - komedia, Belgia 2014
14:05 Po rozum do mrówek - film animowany, USA 2006
15:35 Nieoficjalna historia "Melrose Place" - dramat obyczajowy, USA 2015
17:00 Tsunami - po katastrofie (1/2) - film katastroficzny, Wielka Brytania/USA 2006
18:35 Alex i Eve - komedia romantyczna, Australia 2015
20:10 Miasteczko Cut Bank - thriller, USA 2014
21:45 Kometa - komedia romantyczna, USA 2014
23:15 Gorejący krzew (1/3) - film obyczajowy, Czechy 2013
0:40 Łowcy zombie - horror komediowy, USA 2015
2:10 Miasteczko Cut Bank - thriller, USA 2014
3:45 Królowie Dogtown - dramat sensacyjny, Niemcy/USA 2005
5:30 Na planie - magazyn filmowy

Cinemax HD
6:00 Jesse Stone: Bez żalu - film kryminalny, USA 2010
7:25 Najlepsi reżyserzy 4 (4) - serial dokumentalny
7:55 Ostateczne rozwiązanie - dramat wojenny, Wielka Brytania/USA 2001
9:30 Pan Holmes - film kryminalny, Wielka Brytania/USA 2015
11:15 Teatr w telewizji: Na celowniku - filmy krótkometrażowe, Wielka Brytania 2014
11:45 Straszny film - horror komediowy, USA 2000
13:15 W Hongkongu jest już jutro - komedia romantyczna, Hongkong/USA 2015
14:35 Kolejny mężczyzna, kolejna kobieta - western, Francja/USA 1977
16:50 Ostateczne rozwiązanie - dramat wojenny, Wielka Brytania/USA 2001
18:25 Spotkajmy się w Wenecji - dramat obyczajowy, Bułgaria/Holandia/Turcja/Włochy/Chorwacja/Słowacja 2015
20:00 Hazardziści - dramat obyczajowy, USA 1998
22:00 Duchy z Enfield (1/2) - thriller, Wielka Brytania 2015
23:10 Duchy z Enfield (2-ost.) - thriller, Wielka Brytania 2015
0:20 Git - komediodramat, USA 2015
2:05 Równolegle - film SF, Meksyk 2014
3:45 Testament młodości - dramat biograficzny, Wielka Brytania/Dania 2014

Tele 5 HD
5:50 Disco Bandżo Mix - program muzyczny
6:50 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
7:30 Telezakupy
11:30 Zagadkowa wyspa - program interaktywny
13:15 Telezakupy
13:45 Klejnot TV - telezakupy
15:20 Republika Doyle'ów 3 (11) - serial kryminalny
16:15 Ucieczka w kosmos (13/22) - serial SF
17:10 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
18:05 Superserial: Wojna z mafią 3 (18/20) - serial kryminalny
19:05 Ucieczka w kosmos (14/22) - serial SF
20:10 Britannic - dramat wojenny, Wielka Brytania/USA 2000
22:10 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
22:30 Premiera: Na osi (87) - magazyn motoryzacyjny
23:05 Zmysłowa Anette - film erotyczny, Włochy/Węgry 2006
0:40 Nieźle kliknięci bez filtra (3) - program rozrywkowy
1:20 Telezakupy
4:30 Magiczna TV - program ezoteryczny

TV Trwam
6:00 Teresa: Historia świętej Teresy z Lisieux - serial fabularny
7:35 Trzy wyspy - trzy światy - film dokumentalny, Polska 2006
7:45 Kazembe - film dokumentalny, Polska 2010
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 6, 12-19 - program religijny
8:40 Świadkowie: Stanisław Dąbrowski - reportaż
9:10 Kim jest Papież Franciszek? - film dokumentalny, Hiszpania 2013
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej - przegląd wydarzeń
11:05 Mocni w wierze: Posłannictwo apostolskie - program religijny
11:35 Śladami historii: Katyń (7) - serial dokumentalny
11:40 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Magnusa z Fussen
11:45 Matki dzieci niczyich - film dokumentalny, Polska 2009
12:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
12:03 Informacje dnia - magazyn informacyjny
12:20 Więźniarki - film dokumentalny, Polska 2008
13:50 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii: Pingwiny - film dokumentalny
14:00 Teresa: Historia świętej Teresy z Lisieux - serial fabularny
15:35 Chcę żyć - film dokumentalny, Polska 2008
15:50 Pytasz i wiesz: Czy można modlić się o śmierć? - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Naprotechnologia (6) - program edukacyjny
16:30 Przypowieści Jezusa: Dobry Samarytanin - film dokumentalny, USA 2011
16:40 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu - program informacyjny
16:45 Wakacje z Chopinem - film dokumentalny, Polska 2015
17:00 Nasz Max i jego przygoda z Biblią: Ucieczka Łukasza (4) - serial fabularny
17:30 Okiem kamery: Wspomnienia wileńskie - reportaż
17:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie: 6 września 1944 - program edukacyjny
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: Problemy zdrowotne, szkolne i opiekuńcze u dzieci matek pijących w ciąży - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Magnusa z Fussen
19:30 Każdy maluch to potrafi: Plan lekcji - program edukacyjny
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Śladami historii: Francja 1940, Bitwa o Anglię - serial dokumentalny
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Młode Wilki - serial fabularny
23:35 Cud - Leśniów - film dokumentalny, Polska 2009
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 6, 12-19 - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Wspomnienia wileńskie - reportaż
0:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie: 6 września 1944 - program edukacyjny
1:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
1:05 Pytasz i wiesz: Czy można modlić się o śmierć? - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone: Problemy zdrowotne, szkolne i opiekuńcze u dzieci matek pijących w ciąży - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Magnusa z Fussen
2:30 Każdy maluch to potrafi: Plan lekcji - program edukacyjny
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Śladami historii: Francja 1940, Bitwa o Anglię (8) - serial dokumentalny
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Wakacje z Chopinem - film dokumentalny, Polska 2015
5:15 Kim jest Papież Franciszek? - film dokumentalny, Hiszpania 2013

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (3) - magazyn kulturalny
6:40 Rodzina piratów: Kwarantanna (24) - serial animowany
7:15 Przystań: Sens życia (10/13) - serial obyczajowy
8:05 Archanioł (1/3) - thriller, Wielka Brytania 2005
9:05 Stawka większa niż życie: Spotkanie (12-ost.) - serial wojenny
10:20 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (35) - program rozrywkowy
10:50 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (36) - program rozrywkowy
11:30 Katastrofy w przestworzach: Operacja Babylift (53) - serial fabularno-dokumentalny
12:40 Katastrofy w przestworzach: Tragiczne wodowanie (54) - serial fabularno-dokumentalny
13:45 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (38) - program rozrywkowy
14:10 Zaginiony świat 2 (21) - serial przygodowy
15:05 Zaginiony świat 2 (22-ost.) - serial przygodowy
16:05 Konopielka - komedia obyczajowa, Polska 1981
18:00 Przystań: Rywale (11/13) - serial obyczajowy
19:00 Kobra - oddział specjalny: Śmierć reportera (88) - serial sensacyjny
20:00 Kręglogłowi - komedia, USA 1996
22:30 Captain America: Pierwsze starcie - film SF, USA 2011
0:55 Dług - dramat sensacyjny, Polska 1999
3:00 Prosta historia o miłości - film obyczajowy, Polska 2010
4:45 Mój tata ciacho - film dokumentalny, Francja 2011
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV HD
6:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń (1) - serial dokumentalny
6:30 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:35 Wędkarz na tropie: Leszcz (2) - magazyn wędkarski
7:00 1920. Wojna i miłość: Początek (2/13) - serial historyczny
7:55 Wehikuł czasu - program informacyjny
8:00 Detektyw kulinarny: Słodko-gorzka prawda o cukrze (6) - program rozrywkowy
8:30 Dzika nauka (21) - serial dokumentalny
9:00 Dzika Ameryka: Noc grizzly (6) - serial przyrodniczy
10:00 Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (2) - serial dokumentalny
11:00 Wojny magazynowe (18) - reality show
11:30 Wojny magazynowe (19) - reality show
12:00 Poszukiwacze fortuny (2) - serial dokumentalny
13:00 Akcja renowacja USA (1) - reality show
13:30 Dam radę! (1) - serial dokumentalny
14:00 Gra o Afganistan (2-ost.) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
15:00 UFO: odtajnione akta (1) - serial dokumentalny
16:00 Nagie miasto: Ancient City - Rome (6) - serial dokumentalny
17:00 Kryptonim szef (5) - serial dokumentalny
18:00 Premiera: Poszukiwacze fortuny (3) - serial dokumentalny
19:00 Wojny magazynowe (19) - reality show
19:30 Wojny magazynowe (20) - reality show
20:00 Premiera: Tajniki produkcji (10) - serial dokumentalny
20:30 Premiera: Ekstremalne loty (1) - serial dokumentalny
21:30 Premiera: Kryptonim szef (6) - serial dokumentalny
22:30 Legendy miejskie: Gdy zwierzęta myślą (7) - serial dokumentalny
23:00 Mroczne sekrety małżeńskie (6) - serial dokumentalny
23:30 Wielkie zbrodnie i procesy: Morderstwo Sary Payne (12) - serial dokumentalny
0:00 Tajemnice historii: Zawisza Czarny (13) - serial dokumentalny
0:30 Tajemnice historii: Gdzie jest młodzieniec? (1) - serial dokumentalny
1:00 77 słoni - Indie: Jaipur (2) - serial dokumentalny
1:30 77 słoni - Indie: Kalkuta (1) - serial dokumentalny
2:00 Pod lupą (3) - program rozrywkowy
2:30 Pod lupą (4) - program rozrywkowy
3:00 Prepersi - gotowi na wszystko: Survival - kluczowy element prepingu (2) - serial dokumentalny
3:30 Prepersi - gotowi na wszystko: Infrastruktura - miejsce ewakuacji (3) - serial dokumentalny
4:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na tropie ludojada (1) - serial dokumentalny
4:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na tropie ludojada (2) - serial dokumentalny
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wyprawa na tęczaki (51) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Łosoś (13) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:25 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Królowa Estera, odc. 6 (Esther); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z piratami, odc. 5 (The Pirate Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pan Toti - Pan Toti i robocik, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Skąd ten zapach, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Nie boję się!, odc. 5 (I'm not scared / Little monster!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - W ciemnościach, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój przyjaciel królik - Błotna kąpiel, odc. 6 (Muddy Puddle); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Smerf Pasibrzuch, odc. 109 (Bigmouth Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Parauszek i przyjaciele - Ratujmy Misia, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Parauszek i przyjaciele - Żartowniś, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Chłopcy są lepsi od dziewcząt, odc. 5 (Boys are Better than Girls); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Uroda ma wielką moc, odc. 40 (Terrible power) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek - Pogromca zwierząt, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. Urodziny Strachowyja; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - odc. 1 Moliki i książki o świnkach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria V - Koszykówka, odc. 3 (Basketball, ep. 3); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Konik złotogrzywy, odc. 4 (Dorsey twinkle toes, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z piratami, odc. 5 (The Pirate Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Pan Toti - Pan Toti i robocik, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Skąd ten zapach, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Nie boję się!, odc. 5 (I'm not scared / Little monster!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - W ciemnościach, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Sposób na gryfa, odc. 5 (Griffon the Brush - Off); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Smerfociuchcia, odc. 175 (Locomotive Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Parauszek i przyjaciele - Ratujmy Misia, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Parauszek i przyjaciele - Żartowniś, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Chłopcy są lepsi od dziewcząt, odc. 5 (Boys are Better than Girls); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Uroda ma wielką moc, odc. 40 (Terrible power) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak zakuto Rumcajsa w kajdany, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z olbrzymem mieli pojedynek na rąbanie drewna, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Apples, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 19 Moje wielkie wakacje; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - odc. 1 Moliki i książki o świnkach; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Świnka Peppa, seria V - Sklep Pana Lisa, odc. 6 (Mr Fox shop, ep. 6); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Domisie - odc. Domisiowa cukiernia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Niema komunikacja, odc. 12 (Communication Blok); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 99; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z zasypianiem, odc. 6 (The Sleepover Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pan Toti - Pan Toti i powódź, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Hip - Hip i Hurra - Dlaczego urósł brzuch sąsiadce?, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Zaginione domki, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Nie poddawaj się!, odc. 6 (Need to keep going!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Kamyk życzeń, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Chwalipięta, odc. 6 (Boast Busters); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfując po złoto, odc. 176 (Smurfing For Gold); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Okulary, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Urodzinowa przejażdżka, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - To moje zabawki, odc. 6 (The Toys are Mine); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Pan Kuleczka. Kaczki; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Opanowanie piłki, odc. 13 (Ball Control); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs obrzydził kapustę Księciu Panu, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak myśliwy Muszka pasał pszczoły, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Bolek i Lolek - Corrida, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 2; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Okrasa łamie przepisy - Szybkie owocowe konfitury -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 12 Nośniki pamięci -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:25 Afisz kulturalny - 5 - 7 września; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Literacki Sopot - Marek Krajewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Informacje kulturalne ekstra - Tertion; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Pomniki historii - Kanał Elbląski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Weronika Murek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Studio Kultura - Filmy Kenji Mizoguchiego - Opowieść o późnych chryzantemach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Opowieść o późnych chryzantemach (Zangiku monogatari)  143'; film obyczajowy kraj prod.Japonia (1939); reż.:Kenji Mizoguchi; wyk.:Benkei Shiganoya, Tamitaro Onoue, Yoneko Mogami, Shotaro Hanayagi, Kokichi Takada; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dom - odc. 7/25 - Zażalenie do Pana Boga -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:30 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Weronika Murek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Studio Kultura - Filmy Vittoria de Siki - Dzieci ulicy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dzieci ulicy (Sciuscia (Ragazzi))  86'; dramat kraj prod.Włochy (1946); reż.:Vittorio De Sica; wyk.:Antonio Lo Nigro, Annielo Mele, Bruno Ortenzi, Francesco De Nicola, Emilio Cigoli; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Design - Długopis Bic cristal (Le bic cristal); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Peter Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Andrzej Muszyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:10 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Błąd w rachunku  91'; film psychologiczny kraj prod.Polska (1988); reż.:Andrzej Chrzanowski; wyk.:Piotr Machalica, Katarzyna Walter, Janusz Bukowski, Henryk Machalica; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Portrety - Jonasz w brzuchu Lewiatana; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Wierzbicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Miesiąc ze Stanisławą Celińską - Szalona Greta  75'; spektakl teatralny; reż.:Ryszard Ber; wyk.:Gustaw Holoubek, Gabriela Kownacka, Stanisława Celińska, Piotr Gralicki, Zdzisław Wardejn, Jerzy Turek, Maciej Góraj, Janusz Paluszkiewicz, Janusz Bylczyński, Marcin Sławiński; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Chuligan Literacki (20); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Klasyka na nowo - Nadzór  109'; dramat kraj prod.Polska (1984); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Ewa Błaszczyk, Grażyna Szapołowska, Teresa Sawicka, Ewa Szykulska, Gabriela Kownacka, Elżbieta Zającówna, Ewa Dałkowska, Justyna Kulczycka, Ewa Ziętek, Alicja Migulanka; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Kino nocne - Czerwone sorgo (Hong gao liang)  88'; dramat kraj prod.Chiny (1987); reż.:Yimou Zhang; wyk.:Yimou Zhang, Ming Qian, Liu Jia, Rujun Ten, Wen Jiang; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Andrzej Muszyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:30 Legendy rocka  - Bee Gees (Bee Gees); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Bitwa o kulturę. # przyszłość. Paweł Mykietyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Chuligan Literacki (20); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Komunikaty Wojenne - odc. 13; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telewizyjny Kurier Warszawski - wydania archiwalne - 19.02.1973; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ziemia. Podwodny świat cz. 1. Prolog -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 7. Największy odpust świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Dzieci Hitlera - odc. 2/5 Poświęcenie (HIngabe); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Polska walcząca - Pod biało - czerwoną banderą - Od listopada do września (1918 - 1939); film dokumentalny; reż.:Tomasz Miegoń; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Polska walcząca - Pod biało - czerwoną banderą - Wielkie dni małej floty; reż.:Tomasz Miegoń, Aleksander Gosk; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Koło historii - Oko w oko ze zdrajcą; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Komunikaty Wojenne - odc. 12; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 163 (s. III, odc. 36) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 163); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Encyklopedia II wojny światowej - Przerwana wojna -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Pierwsza wojna światowa - odc. 3 Taksówki znad Marny (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polacy w Bitwie o Anglię; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Lotnicy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ośmiornica - s. 1 odc. 2/6 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
19:05 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Złamana strzała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Wielka ucieczka. Drugie starcie (The Great Escape - The Reckoning); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Komunikaty Wojenne - odc. 12; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Czas honoru - odc. 7 Wielkanoc 41 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pierwsza wojna światowa - odc. 4 Walka chemią i techniką (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Szpital Przemienienia -  txt. str. 777  90'; dramat; reż.:Edward Żebrowski; wyk.:Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska, Gustaw Holoubek; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Ośmiornica - s. 1 odc. 2/6 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
02:30 Czas honoru - odc. 7 Wielkanoc 41 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 163 (s. III, odc. 36) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 163); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Komunikaty Wojenne - odc. 12; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (294) Konkurs tańca; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2217; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Okrasa łamie przepisy - Twaróg z Hajnówki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 15/89; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Kanapowy - Paranienormalni górą (11); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dubidu - odc. 18; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /83/ - "Rudy Rydz" - Halina Majdaniec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /67/ - "Tin Pan Alley" - Halina Frąckowiak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kierunek Kabaret - Kierunek kabaret - czy rozmiar ma znaczenie?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju - Kochajmy się! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2217; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN" Terapia śmiechem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN" Rytuał humoru; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012. "SPA KOSZALIN". Kabaretowa euforia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Biesiada z Bractwem Kurkowym -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (95) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 5 Środkowa Dalmacja - Split (21); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (70); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (36); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (14) - Punk wciąż żyje, subkultury; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Bake off - Ale ciacho! - (1); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Bake off - Ale przepis - (1); Bez ograniczeń wiekowych
23:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (70); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /66/ - "Talerzyk" - Raz Dwa Trzy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Niezapomniane Koncerty - XX Międzynarodowy Festiwal Kultury i Muzyki Romów - Ciechocinek 2016; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Niezapomniane Koncerty - Sopot 2001 na bis - Brathanki i goście; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Rozrywka Retro - Aleja Gwiazd - recital Zdzisławy Sośnickiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
08:00 Natalia
09:00 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:35 IO Rio 2016 - Piłka ręczna kobiet - Finał: Francja - Rosja; relacja; STEREO, 16:9
11:05 IO Rio 2016 - Siatkówka kobiet - Finał: Chiny - Serbia; relacja; STEREO, 16:9
12:55 Jeździeckie Grand Prix Polsk i - kulisy. Mistrzowie i ich następcy; relacja; STEREO, 16:9
13:25 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Słowenia - Polska; STEREO, 16:9
15:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Pełnosprawni - odc. 172 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9
18:20 IO Rio 2016 - Polskie medale; relacja; STEREO, 16:9
20:05 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
20:35 Żużel - Mecz towarzyski: Polska - Dania; STEREO, 16:9
22:25 Żeglarstwo - The World Sailing Show (The World Sailing Show) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Żużel - Nice Polska Liga: Stal Betad Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk; STEREO, 16:9
01:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Bulionerzy - odc. 2/75 - Przeprowadzka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 299 (s. 4, odc. 80) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 299 (s. 4, ep. 80)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odcinek 374; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Policjantów się nie całuje -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 177 - Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 178 - Poza światem(Ojciec Mateusz XIV odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 316 Dobre chęci; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 47 "Halloween" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 48 "Brutus" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 179 - Geniusz (Ojciec Mateusz XIV odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 300 (s. 4, odc. 81) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 300 (s. 4, ep. 81)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777  49'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 180 - Życiowy rekord (Ojciec Mateusz XIV odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. V odc. 1/13 -  txt. str. 777 AD  46'; serial komediowy TVP; reż.:Maciej Bochniak; wyk.:Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Ewelina Serafin, Dawid Zawadzki; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Czas honoru - odc. 49 "Wyprawa do Rzeszy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Czas honoru - odc. 50 "Ostatnia podróż" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:55 M jak miłość - odcinek 374; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 2/75 - Przeprowadzka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

Eleven
5:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - FC Lorient
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Celta Vigo
11:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Paragwaj - Chile
13:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
13:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - FC Barcelona
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Paris Saint-Germain
18:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
18:30 Polacy w Eleven - magazyn piłkarski
18:40 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Anglia - Norwegia
20:45 Polacy w Eleven - magazyn piłkarski
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Argentyna - Urugwaj
23:00 Serie A TIM - skróty 2. kolejki
0:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty 2. kolejki
0:55 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Urugwaj - Paragwaj
2:55 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Kolumbia
4:45 The Best of Eleven - magazyn sportowy

Eleven Sports
7:00 Piłka nożna: Liga francuska - skróty 3. kolejki
8:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Montpellier HSC - Stade Rennes
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - US Palermo
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Betis Sewilla - Deportivo La Coruna
14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Argentyna - Urugwaj
16:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Dijon FCO - Olympique Lyon
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Paragwaj - Chile
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - FC Barcelona
0:00 Piłka nożna: Liga francuska - skróty 3. kolejki
1:00 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
1:25 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Wenezuela - Argentyna
3:30 FIFA Football - magazyn piłkarski
4:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
4:10 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Peru - Ekwador

Zest TV
23:00 Młodzieńcze igraszki
23:30 Wypad
0:00 I Dream of Jodie
0:25 Tour Girls
0:50 The Men 7 Show
1:40 Pierwsze namiętności
2:00 Młodzieńcze igraszki
2:30 Wypad
3:00 I Dream of Jodie
3:25 Tour Girls
3:50 The Men 7 Show
4:40 Pierwsze namiętności
5:00 Przerwa w programie

TVR
6:30 To nas dotyczy
7:10 Przepis na ogród
7:15 Notowania
7:25 L jak las
7:35 Muzyczne TVR
9:05 Taniec z garami
9:35 Przez rozsądek… do kuchni
10:05 Muzyczne TVR
11:30 Na osi
12:00 Notowania
12:10 Wędrówki z wędką
12:40 Przepis na ogród
12:50 Notowania
13:00 Muzyczne TVR
14:45 Sekrety diety
15:00 Mama - najlepszy zawód
15:30 Lokalne partnerstwa PAFW
16:00 Wieś pod Gwiazdami
16:25 Przepis na ogród
16:30 Szanuj życie
16:45 Muzyczne TVR
18:10 To nas dotyczy
18:35 Notowania
18:45 Przyroda w obiektywie
18:55 Ptak też człowiek
19:15 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
19:40 Akademia farmera
20:25 Akademia farmera
20:50 Notowania
21:00 Wodny świat
21:20 Pojemność 2400
21:50 Darz Bór
22:20 Muzyczne TVR
0:01 Muzyczne TVR

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Ja to mam szczęście! - odc. 15 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:05 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 64 (seria V, odc. 8) - Aukcja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Łowca - ostatnie starcie -  txt. str. 777  86'; film przygodowy; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Joanna Trzepiecińska, Wojciech Malajkat, Mateusz Damięcki, Jacek Wójcicki, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Jolanta Fraszyńska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:40 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Okrasa łamie przepisy - Różne oblicza kaczki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Indyk na polskim stole -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - SuperJedynki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (81) Wyprawa do łowców głów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 13 Austria - "Dolina Gastein" (52); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 KFPP Opole - 46. KFPP Opole 2009 - Kabareton cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Autoportret z kochanką -  txt. str. 777  83'; film obyczajowy; reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Jerzy Trela, Marek Kondrat, Marcelina Zjawińska, Halina Wyrodek, Mirosław Baka, Tomasz Bednarek, Edward Krasiński, Konrad Imiela; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Strefa 3D - Rafa Koralowa nocą; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie dnia

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.