Program 1
8.05 Poznaj swój kraj: W dotnie białych skał
8.35 „Domator" - nasza poczta - kuchnia domowa
8.50 Domowe przedszkole
9.15 Wiadomości
9.25 „On, ona i dzieci" - film obyczajowy prod. radzieckiej
10.40 „Domator" - przyjemne z pożytecznym
12.00 - Spotkanie z literaturą -najukochańsza mamo moja...
12.50 Fizyka -bezwładność; TV Technikum rolnicze:
13.30 Fizyka - sem. I:praca, energia, moc, cz. I
14.00 Mechanizacja rolnictwa sem. I: budowa i działalność silników i zapłonu
14.30 - TV kurs rolniczy -buraki cukrowe - agrotechnika
15.00 Współczesna genetyka - kl. I - IV lic.: organizacja materiału genetycznego
15.30 - NURT: człowiek i jego świat wartości
16.20 Program dnia - telegazeta
16.25 Dla młodych widzów: „Latający Holender"
16.50 Dla dzieci: „Wyprawy prof. Ciekawskiego"
17.15 Teleexpress
17.30 TV - informator wydawniczy
17.50 „Gwiazdy siedmiu pokoleń"
18.45 „10 minut"
19.00 Dobranoc - „Porwanie Baltazara Gąbki"
19.10 Oferty Pegaza
19.30 Wiadomości
20.05 „W zawieszeniu" - film produkcji polskiej reż. Waldemar Krzysiek wyk.: Krystyna Janda, Jerzy Radziwiłowicz, Sława Kwaśniewska, Andrzej Łapicki i inni
21.40 Sport
21.50 „Plus - minus" - program publicystyczny
22.20 Dekalog Kieślowskiego
22.50 Dt - echa dnia
23.10 Język angielski (8)
Program 2
16.55 Język francuski (7)
17.25 Program dnia
17.30 „ABC" - teleturniej językowy
18.00 Telerama
18.30 Piosenki naszych pokoleń
18.50 „Hotel Zacisze" (8) - serial produkcji angielskiej
19.30 „Laos" - program dok.
20.00 „Sinfonia Varsovia" w nadzwyczajnym koncercie na fundusz premiera T. Mazowieckiego
21.00 "Ze wszystkich stron" - „Muzeum ucieczek"
21.30 Panorama dnia
21.45 „W labiryncie" - serial TP
22.15 „Telewizja nocą"
23.00 Komentarz dnia
BBC1
6.05 The Flintstones
6.30 BBC Breakfast News
8.55 Regional News and Weather
9.00 News Weather followed by Open Air
9.20 Kilroy
10.00 News Weather followed by Going for Gold
10.25 Playbus The Dot Stop
10.50 The Family-Ness
10.55 Five to Eleven
11.00 News Weather followed by Open Air
12.00 News Weather followed by Daytime Live
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News
13.30 Neighbours
13.50 Going for Gold
14.15 Knots Landing
15.00 Primetime
15.35 Cartoons
15.50 Animal Album
16.05 Touche Turtle
16.10 Heathcliff with Cats and Co
16.35 Hartbeat
17.00 Newsround
17.10 Byker Grove
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.35 Doctor Who: Survival: Part 3
20.00 Bergerac
20.50 Points of View
21.00 Nine O'Clock News
21.30 The Visit
22.20 Sportsnight
23.45 The Odd Couple
0.10 Weather
0.15 Close
BBC2
8.00 News
8.15 Westminster
9.00 Heirs and Graces
9.30 Painters
10.00 Inside Japan
10.30 Countdown to Christmas
10.50 Women of Our Century
11.20 Life File
11.50 Mosaic
12.40 The Black and White Media Show Highlights
13.20 PC Pinkerton: A Piece of Cake
13.25 Philomena the Cat
13.35 Geoffrey Smith's World of Flowers
14.00 News Weather followed by An Artist on Every Corner
14.35 Country File
15.00 News Weather followed by Town Portraits
15.10 Forever England
15.50 News and Weather
16.00 Catchword
16.30 Talk of the 80s
17.00 The Fast Tycoon
17.30 Fight Cancer
18.00 DEF II: The Invisible Man: Barnard Wants Out
18.50 Reportage
19.35 Past Exposures
20.05 Prisoners of Conscience
20.10 Chronicle
21.00 M*A*S*H
21.25 Blackeyes
22.10 The Green Sell
22.30 Newsnight
23.15 The Late Show
23.55 Prisoners of Conscience
0.00 Weatherview
0.05 Talk of the 80s
0.35 Close
Channel 4
6.00 The Channel Four Daily
9.25 Schools
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 Open View
14.30 The Life Revolution
15.30 Little Tom Thumb
15.40 The Oprah Winfrey Show
16.30 Fifteen-to-One
17.00 Helping Henry
17.15 The Inventive Boy
17.30 Flight Over Spain
18.00 A Different World
18.30 Paradise on Earth
19.00 News Followed by Party Political Comment
20.00 Brookside
20.30 Dispatches
21.15 Signals
22.00 Film: Train of Dreams
23.45 Halfway to Paradise
0.45 Best of Star Test
1.15 The Survivors' Guide
1.45 Johnny Staccato
2.15 Closedown