FANDOM


Telewizja Polska Program 1 (1976-1985)

6.00 TTR, RTSS. jęz. polski, s. 4
6.30 TTR, RTSS, fizyka, s. 4
8.10 Geografia, kl. VII: Wielkie porty Azji
9.00 Geografia, kI. V: Największe miasta świata
11.05 Wych techn. kl. I-III lic.: Ekonomika organizacji produkcji
12.45 TTR. RTSS, jęz. polski, s. 2: ,.Dziady" - cz. 3 - sceny realistyczne
13.25 TTR. RTSS - matematyka, S. 2: Rachunek zdań
15.30 NURT - pedagogika
16.00 Obiektyw - program woj.: gdańskiego, bydgoskiego, elbląskiego, olsztyńskiego, toruńskiego
16.20 Dziennik
16.30 Dla dzieci: "Piątek z Pankracym" (kolor)
16.55 "Co trzy lata w Bydgoszczy" - rep. muz. (kolor)
17.20 Mag. motoryzacyjny
17.50 Ewa Szelburg-Zarembina - filmowy portret pisarki (kolor)
18.30 "Profesor i panna" odc. 8 pt. "Weekend" - film fab. TV Jug.
19.00 Dobranoc
19.10 Siódemka
19.30 Wieczór z dziennikiem
20.15 Magazyn Studia Gama
22.05 Dziennik
22.20 Studio Gama - cz. 2 (kolor)

Telewizja Polska Program 2 (1976-1981)

16.30 Jęz. franc. kurs podst. (25)
17.00 Dla zainteresowanych techniką: "Mam pomysł" (kol.)
17.30 Turystyka i wypoczynek - Poradnik turysty (kolor)
18.00 "Taaaka ryba" - poradnictwo wędkarskie (kolor)
18.30 Klub Jazzowy Studia Gama: "Old Jazz Meeting 79" (kolor)
19.10 Program lokalny
19.00 Wieczór z dziennikiem
20.15 Teatr Wspomnień: WIotoId Zalewski - "Ranny Las"
21.20 24 godziny
21.30 Premiera w dwójce: "Kochana Maren" - norw. film fab. (kolor)

Cccptb

7.00 — Program informacyjny „Czas"
7.40 — Gimnastyka poranna (kolor)
8.05 — Dzieciom o zwierzętach (kolor)
9.40 — Pieśni i tańce narodów ZSRR
14.35 — Szkoła szachistów (kolor)
15.05 — Twórczość F. Chopina
15.50 — Festiwal przyjaźni — film dokumentalny
16.20 — Wesołe starty (kolor)
17.05 — Moskwa i jej mieszkańcy
17.35 — „Mali ogrodnicy" — film dokumentalny
18.25 — NATO — historia i rzeczywistość
20.00 — Program informacyjny „Czas"
20.35 — Czarodziejska siła sztuki — film dok.
21.55 — Śpiewa A. German (kolor)

Cccptb

17.50 „Trzy Etudes Dagestanu”. telefilm
18.05 Czelabińsk aktualności
18.25 „Zgadnij”. Spotkanie z bohaterami bajek i filmów animowanych
19.10 Śpiewał jak Pałac Kultury prowadzenie stowarzyszenia „Je sadzić. S. Ordzhonikid se "
19.50 Aktualności
20.05 Wieczorne opowieści dla dzieci
20.15 „Nasi goście”. Spotkanie z zasłużone ar Teesta RFSRR Oleg Jankowski
21.00 "Club kinopute marsze"
22.00 Czelabińsk aktualności
22.15 „Złom o wagę muzyki poważnej”
23.00 „Poezja”
23.40 „Siergiejew Siergiejew patrzy.” Boski zły film TV

Programul 1 (1968-1973)

9.00 Scoli si profesii...
9.25 In direct de la Politehnica
10.00 TELECINEMATECA (reluare)
11.25 ATENTIE LA... NEATENTIE !
11.45 TELEX
11.55 Inchiderea programului
17.00 EMISIUNE IN LIMBA GERMANA
18.55 Rezultatele tragerii loto
19.05 LA VOLAN - emisiune pentru conducatorii auto
19.20 1001 DE SERI
19.30 TELEJURNAL
20.00 LA ORDINEA ZILEI IN ECONOMIE
20.10 PRIM-PLAN
20.30 FILM ARTISTIC. Impuscaturi sub clar de luna
22.00 REVISTA LITERAR: ARTISTICA TV
22.20 TELEJURNAL
22.30 Inchiderea programului

Programul 2 (1968-1973)

17.00 SELECTIUNI DI EMISIUNEA „ALBUM DUMINICAL"
17.40 BLOCNOTES - informatii utilitare
18.00 CASETA CU IMAGINI
19.00 MUZICA POPULARA in interpretarea ansamblului Scolii de militie din Bucuresti
19.20 1001 DE SERI
19.30 TELEJURNAL
20.00 RADAR PIONERESC
20.15 PAGINI CLASICE. MARI INTERPRETI
20.55 CONSULTATII JURIDICE (reluare)
21.15 TELEX
21.20 MUZICA DE CAMERA
22.00 Inchiderea programului

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.