FANDOM


Program 1
9.30 — 12.00 — „Domator”
9.35 — „Domowe przedszkole"
10.00 — DT — wiadomości
10.10 — Film dla 2 zmiany „Sędzia Julien Fontanes" — „Kobieta zdecydowano"
12.00 — Nauka o człowieku, kl. 7—8 — Krążenie krwi
13.30 — TTR — Uprawa roślin, sem. 1 — Fizyczne i chemiczne właściwości gleby
14.00 — TTR — Mechanizacja rolnictwa — Napęd i sterowanie hydrauliczne
14.30 — Telewizyjny Kurs Rolniczy
15.55 — NURT — Pedagogika opiekuńcza — Rodzina zastępcza
16.25 — Program dnia — DT — wiadomości
16.30 — Studio Sport — Europejskie puchaty piłkarskie — Legia Warszawa — Videoton Szekesfehervor — w przerwie meczu ok. 17.45 — Losowanie Express Lotka i Małego Lotka
18.35 — Dla dzieci „Tik-Tak"
19.00 — Dobranoc — „Porwanie Baltazara Gąbki"
19.10 — „Archiwum XX wieku" — Uwaga, faszyzm — cz. 2
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Publicystyka
20.15 — „Sędzia Julien Fontanes" — „Kobieta zdecydowana" — francuski film fab.
21.50 — DT — komentarze
22.15 — „Ludzie i zdarzenia"
23.00 — DT — wiadomości
23.05 — Język rosyjski — lekcja 3

Program 2
15.55 — Transmisja pierwszego posiedzenia Sejmu PRL IX kadencji
18.00 — „Najstarsza na świecie” — film dokumentalny Ewy Cendrowskiej
18.20 — Przeboje „Dwójki"
18.30 — PANORAMA
19.00 — „Złota płyta" — Anne Veski
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Co pana do nas sprowadza?"
20.15 — Studio Sport — Europejskie puchary piłkarskie
22.15 — Ignacy Paderewski — w 125 rocznicę urodzin
23.10 — Wieczorne wiadomości

ČST1
8.50 Wiadomości
9.00 Wychowanie plastyczne, kl. I
9.20 Program dla przedszkolaków: Tylnymi wrotami do Zoo za zwierzętami
9.45 ,,Strategia zwycięstwa" - radziecki serial dokumentalny
10.45 Wydziedziczeni z Liverpoolu - serial angielski (3)
11.45 Książki dla Ciebie
11.50 Telewizyjna dyspozytornia
12.20 Wiadomości
14.35 Wiadomości
14.40 Wychowanie plastyczne, kl. VII
15.05 Nauka o przyrodzie, kl. V
15.30 Generacja roku 2000: Sam nie jesteś niczym
16.00 Świat socjalizmu - o życiu w krajach naszych przyjaciół
16.25 Bohemians CKD Praga - FC Kolonia - mecz rewanżowy II rundy Pucharu UEFA w piłce nożnej
18.20 Wieczorynka: Ja ci jeszcze pokażę
18.30 Azymut - program wojskowy
19.10 Notatnik gospodarczy
19.30 Wiadomości
20.00 ,,Ujarzmienie ognia" - film tv radz. (1)
21.10 Na aktualny temat
21.55 Magazyn obronny
22.35 Wiadomości
22.45 ,,Alfa" - film dokumentalny z serii: ,,Skarby muzeum brytyjskiego"

ČST2
16.00 Wiadomości
16.05 Język czeski, kl. VIII
16.30 Uczymy się języka rosyjskiego (5)
16.50 Echa - program dla osób niesłyszących
17.10 Badania nad pochodzeniem cywilizacji ludzkiej: Pierwsi Europejczycy
17.40 ,,Gwiazdy zimowe" - film produkcji rumuńskiej
19.20 Wieczorynka: ,,Ja ci jeszcze pokażę"
19.30 Wiadomości
20.00 Róża wiatrów - teleturniej
20.50 Spotkanie z Młodzieżowym Biurem Podróży ,,CKM" - program muzyczno-rozrywkowy
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny w świecie
22.10 Telewizyjny kurs języka angielskiego (10)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.