FANDOM


Logo TVP1 z lat 1970-1976

7.40 Program dnia
7.45 Kurs rolniczy
8.20 Przypominamy, radzimy
8.30 Nowoczesność w domu i zagrodzie
9.00 Dla młodych widzów: Teleranek - Telewizyjny Klub Śmiałych, film z serii: "Do przerwy 0:1", Za kierownicą, Naokoło świata. Galeria
10.20 W starym kinie
11.20 Mistrzowie batuty - "Górale - Górale - Góralska muzyka" - film folkorystyczny
12.00 Dziennik
12.15 Sportowy magazyn sprawozdawczy, w programie m.i.n.: sprawozdanie z wyścigu kolarskiego o Puchar MON oraz z II połowy meczu piłki nożnej Lech (Poznań) - Ruch (Chorzów)
14.15 Budownictwa ciąg dalszy - program wiejski
14.45 Losowanie Toto-Lotka
15.00 Dla dzieci: Telewizyjny Teatr Lalek - Kornel Makuszyński "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak"
15.50 Piosenka dla Ciebie
16.40 Śladami Piastów Śląskich - Brzeg nad Odrą
17.10 Wielka gra - teleturniej
18.00 Kryteria - felieton Władysława Loranca
18.15 Tele-Echo
19.20 Dobranoc
19.30 Dziennik
20.20 Wielka miłość Balzaka - odc. ostatni pt "Wyzwolony" - telewizyjny film polsko-francuski
21.15 PKF
21.25 360 stopni wokół Pereta - hiszpański program rozrywk.
22.15 Magazyn sportowy
22.45 Program na poniedziałek
Pierwsze logo tp2 tvp2

15.10 Program dnia
15.15 Dla młodych widzów: "Język zwierząt" - film fab. radz.
16.15 Pieśni rozweselające serce  (Czas dawno miniony) - widowisko poetyckie
16.40 Sztuka - magazyn
17.15 Film Muzyczny TVP - Premiera miesiąca "Polonez za oceanem" (amerykańskie tournee Chóru Chłopięcego pod dyr. Jerzego Kurzewskiego)
17.45 Opowieści włoskie - cz. IV - "Samochód" - film ser. włoski
19.20 Dobranoc
19.30 Dziennik
20.15 Słomkowy kapelusz - wodewil Eugena Labicha
21.45 Studio Współczesne - Szach mat
22.20 Miasto, które jest teatrem - reportaż
22.35 Program na poniedziałek
Ard4

10.15 Programme der Woche
10.45 die Finanzberater der ARD
11.30 das rote Licht mobil.
12.00 Internationale Presse Galerie
12.45 Spiegel der Woche
13.15 Regionalmagazin
14.45 Lemmi und Bücher
15.25 i Entwicklung des Sports
16.10 Spiele / ohne Grenzen
17.25 Die Dynastie i Forsyte
18.15 télésports
19.30 Weltspiegel
20.00 Business, i! Wetter
20.15 Rede von Frau Heinemann Hllda
20.20 Das Geheimnis ji Meere
21.10 Hatari
23.45 Wirtschaft, Wetter
ZDF 1962

10.00 Programme der Woche
10.30 TV Weekly
11.00 Uhr, Jugendforum
11.30 Giraffe
12.00 Sonntag Konzert
13.00 Uhr, Drehscheibe
13.45 Witze DANGEROUS-its.
14.15 die Töchter der Steppe
14.40 der Berg
15.10 Wirtschaft, Wetter
15.15 Opfer
16.45 Kraft und Gnade.
17.15 télésports
18.10 Wirtschaft, Wetter
18.15 The Virginian
19.15 Post Sommerauer Pfarrer
19.45 Nachrichtensendung
19.55 über
20.20 Gabriel
21.45 Das Ende des Krieges iVietnam.
22.30 Wirtschaft, Wetter
22.35 Ich bin ein Tänzer
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.