FANDOM


Program 1
8.05 Poznaj swój kraj — wierchy i doliny
8.35 „Domator" — nasza poczta — 10 minut dla urody
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Wiadomości
9.25 „Gąski" —film fabularny prod. CSRS reż.K. Smyczek
10.40 Domator — przyjemne z pożytecznym
11.10 Drogi do niepodległej, kl. VII — Kongres zwycięzców ... w Rytmie wiedeńskiego walca .
12.00 Spotkanie z literaturą, kl. V — Bajka
12.50 Fizyka — Śnieg, deszcz, chmury
15.30 Nurt — edukacja filmowa — literatura dla dzieci i młodzieży a film
16.10 Program dnia I wiadomości
16.20 Losowanie Express i Super Lotka
16.25 Dla dzieci: „Wakacyjne wspomnienia"
16.45 „Banda rudego Pająka" (3) — „Siedmiu ostatnich" — serial prod. polskiej
17.15 Teleexpress
17.30 „Spojrzenia"
18.00 TV Informator Wydawniczy
18.20 „Dawniej niż wczoraj"
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc — „Kolorowy świat Pacyka"
19.10 Program publicystyczny
19.30 Dziennik
20.05 Sport — eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej Italia '90 — Szwecja — Anglia ok. 20.35 — Kroniki PAT — tak było... (w przerwie)
21.50 „Raport"
22.20 „Old Jazz Meeting" — Złota Tarka'89"
22.55 Echa dnia

Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „A, B,‘C" — teleturniej językowy
18.00 Telerama
18.30 „Cnotliwa mungaja — czyli wojna pomarańczowa" — reportaż z karnawału w Ivrei
18.55 „O tym się mówi nie tylko w Moskwie"
19.30 „Brazylia” — program dok.
20.00 „Akcja Open" — film fabularny prod.' francuskiej
21.00 „Ze wszystkich stron" — Magazyn reporterów programu II
21.30 Panorama dnia
21.50 „W labiryncie" (36) — Alibi — serial TP
22.15 „Telewizja nocą"
23.00 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 „120 minut" — pr. inf. — muz.
6.35 Film anim.
8.15 „Świętą dzieci” — „Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin"
9.55 Film muz. z udziałem L. Gurczenko
10.40 „Dookoła świata"
11.40 VIII Międzynarodowy Festiwal TV Programów Twórczości Ludowej „Raduga" — Muzyka etiopska
13.35 „Iwan Ponomarienko" — film muz.
14.05 Filmy dok.: „Miliardy w walizeczce" (ZSRR), „Kronika naszych dni" (CSRS)
14.45 Skarbnica muzyczna: J. Brahms — III symfonia
15.25 Film dok.
15.45 Godzina dla dzieci (lekcja j. angielskiego)
16.45 Dziś na świecie
17.00 Projekt platformy KPZR — Polityka narodowościowa partii w obecnych warunkach
17.20 „Zakazana strefa" — film fab.
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Jeśli nie ja?" — film dok. o mafii w ZSRR
19.50 „Serce, powiedz moje serce" — program muzyczno-poetycki: wiersze F. G. Lorki i M. Cwietajewej
20.35 Piłka nożna: eliminacje do mistrzostw świata: Austria — ZSRR (transmisja z Austrii) w przerwie meczu — Dziś na świecie
22.35 „Brzeg" film fab.
23.43 Wiadomości
23.48 „Muzyczny ring"
1.33 Film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.