FANDOM


TVP 1
06.00    Kawa czy herbata?
07.45    Pan Złota Rączka (Home Improvement) (145) - serial komediowy, USA 1991, reż. Geoff Nelson, wyk. Tim Allen, Taran Smith, Patricia Richardson, Earl Hindman (23 min)
08.05    Giełda
08.15    Krakowskie Przedmieście 27
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Alf - serial animowany, USA 1987
09.10    Mama i ja - program dla dzieci
09.25    Domowe przedszkole - program dla dzieci
09.55    Porozmawiajmy o dzieciach - felieton
10.00    Milagros (184) - serial obyczajowy, Argentyna/Włochy 1993, reż. Jorge Romero/Martin Clutet/Tato Pleger, wyk. Grecia Colmenares, Osvaldo Laport, Luisa Kuliok, Gerardo Romano (41 min)
10.50    Na haczyku: Kleń - magazyn wędkarski
11.05    Ekran z kwiatkiem: Szeflera - magazyn
11.10    Taki jest świat - magazyn
11.35    Europa regionów - magazyn
12.00    Wiadomości
12.10    Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20    Chcemy pomóc
12.35    To kupię - felieton
12.45    Program rozrywkowy
13.15    Katedra św. Stefana (1/2): Żyjąca katedra - film dokumentalny, Austria 1997 (stereo)
13.40    CD Kurier - magazyn komputerowy
13.50    Laboratorium - magazyn
14.15    Hallo aus Berlin (1) - kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży
14.30    Ciuchcia - program dla dzieci
15.00    Wiadomości
15.10    Sekrety zdrowia - magazyn medyczny
15.30    Aneta (1/6) - serial, Czechy (20 min)
15.55    Muzyczny serwis Jedynki
16.05    Raj - magazyn dla młodzieży
16.30    Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.35    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00    Teleexpress
17.25    Klan (278) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (emisja z teletekstem)
17.50    Gość Jedynki
18.00    Moda na sukces (1006) - telenowela, USA 1991 (22 min)
18.25    Studio 2000 - magazyn
18.40    Pegaz - magazyn kulturalny
18.55    Mój ślad
19.00    Wieczorynka: Witaj Franklin - serial animowany
19.30    Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (J.A.G.) (15) - serial sensacyjny, USA 1997, reż. Jeannot Szwarc, wyk. David James Elliot, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, Karri Turner (45 min)
21.00    Flesz - Wiadomości
21.05    Czas na dokument: Przecież księży się nie pali - film dokumentalny, Dania 1997
22.15    Forum - program publicystyczny [audiotele: 0-70015011 - opcja 1; 0-70015012 - opcja 2]
23.00    Monitor Wiadomości
23.30    Sport
23.35    Cuba libre - wyspa zniewolona - reportaż
00.15    Zawód - reżyser: Niech żyje czcigodna pani (Lunga vita alla signora) - film obyczajowy, Włochy 1987, reż. Ermanno Olmi, wyk. Marco Esposito, Simona Brandalise, Stefania Busarello, Simone Dalla Rosa (102 min)
01.55    Wszystko o działce i ogrodzie (powt.)
02.20    Saga rodu Ganzegal (15,16) - kurs języka niemieckiego (powt.)
02.50    Mój ślad (powt.)
02.55    Zakończenie programu

TVP 2
07.30    Dziennik krajowy
07.50    Studio urody
08.00    Program lokalny
08.30    Złotopolscy (184): Trzy listy - telenowela, Polska 1999, reż. Ireneusz Engler, wyk. Ewa Kasprzyk, Henryk Machalica, Anna Nehrebecka, Andrzej Nejman (25 min) (powt.)
09.05    Czterej pancerni i pies (1/21): Załoga - serial wojenny, Polska 1966, reż. Konrad Nałęcki, wyk. Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Włodzimierz Press (54 min)
09.55    Tęgie kłopoty - życie na wadze (3/6): Walka z wielkim cieniem - serial dokumentalny, W. Bryt. 1999
10.20    Na pełnym morzu (Rederiet/High Seas) (6) - serial obyczajowy, Szwecja 1992, reż. Mikael Ekman, wyk. Gösta Prüzelius, Gaby Stenberg, Suzanne Reuter, Mikael Samuelsson (45 min)
11.05    Studio sport: Losowanie eliminacji MŚ w piłce nożnej 2002
12.30    Familiada - teleturniej (powt.)
12.55    Dziennik krajowy (powt.)
13.15    Wszystko gra (2) - telewizyjne varietes (stereo)
14.05    Przygody Skippiego w Buszowisku (23) - serial animowany, Australia 1997
14.25    Krzyżówka trzynastolatków czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14.55    W labiryncie (37/120): Diagnoza - serial obyczajowy, Polska 1989, reż. Paweł Karpiński, wyk. Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Anna Chodakowska, Jan Jankowski (26 min)
15.30    Krzyżówka szczęścia - teleturniej
16.00    Panorama
16.10    Ich pięcioro (Party of Five) (46) - serial dla młodzieży, USA 1994, reż. Michael Engler, wyk. Matthew Fox, Scott Wolf, Neve Campbell, Lacey Chabert (44 min)
17.00    Kościół i świat - magazyn
17.10    W okolice Stwórcy: Mądrość starości - magazyn
17.30    Program lokalny
18.20    Od ucha do ucha: Kabaret Elita
18.30    Panorama
18.55    Va banque - teleturniej
19.20    Dwójkomania
19.30    Z kwartetem przez życie
20.00    Linia specjalna: Longin Komołowski - program publicystyczny [audiotele: tak - 0-70015055, nie - 0-70015022]
21.00    Panorama
21.20    Prognoza pogody
21.25    Sport telegram
21.30    Dwójkomania
21.40    Szpital Dzieciątka Jezus (25): Zagrożenie - telenowela dokumentalna, Polska 1999 (28 min)
22.15    Wieczór z Jagielskim: Bożena Dykiel, Tom Jones - wywiad
23.00    Studio sport: Liga Mistrzów
00.50    Wieczór Filmowy - Kocham kino: To nie moja Ameryka (Someone Else's America) - dramat obyczajowy, W. Bryt./Francja/Niemcy 1995, reż. Goran Paskaljević, wyk. Miki Manojlović, Tom Conti, Maria Casares, Zorka Manojlović (92 min)
02.20    Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
07.00    (WP) Pug i Zero - serial animowany
07.25    (WP) Płatki - serial animowany
07.30    (WP) Zagajnik - serial dla młodzieży
08.00    Panorama
08.10    Dzień dobry, tu Gdańsk
08.30    (WP) Sport na luzie - magazyn sportowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Seniora - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Kosmiczna wyspa (17/26) - serial przygodowy, W. Bryt. 1997, reż. Dirk Campbell, wyk. Judy Loe, Indra Ove, Angus Macinnes, Bruno Eyron
11.20    (WP) Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy
11.35    (WP) Taki pejzaż
11.55    (WP) Kuchnia - reportaż
12.10    (WP) Drogą, dróżką, ścieżynką - felieton
12.25    (WP) Dzieje jednego wynalazku
12.35    (WP) Dzieci-dzieciom - koncert
13.00    (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30    (WP) Miedzą do Europy
14.00    (WP) Piano Express - program rozrywkowy
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Zaczarowany świat - program dla dzieci
15.30    Pół godziny dla rodziny
16.00    Studio Trójki
16.10    Panorama
16.15    Gdański dywanik - program publicystyczny
16.45    Kontury - magazyn kulturalny
17.00    Tygodnik gospodarczy
17.15    Studio Trójki
17.30    Reportaż
17.50    Podać rękę
18.00    Panorama lokalna - wydanie główne
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Masz prawo być bezpieczny
18.50    Studio Trójki
19.00    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
19.30    (WP) Karino (12/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min)
20.00    (WP) Seniora - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.40    Panorama morza
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Zapraszam - program publicystyczny
22.55    (WP) Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy (5/13):Filolog i gwoździe - serial historyczny, Polska 1981, reż. Jerzy Sztwiertnia, wyk. Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Bogusz Bilewski (63 min)
00.00    Zakończenie programu

Polsat
06.00    Piosenka na życzenie
07.00    Świat według Bundych (Married with Children) (72) - serial komediowy, USA 1987, reż. Tom Singletary, wyk. Ed O'Neill, Katey Sagal, Christina Applegate, David Faustino (25 min)
07.30    Polityczne graffiti - program publicystyczny
07.35    Jumanji (7) - serial animowany, USA 1996
08.00    Czarodziejka z Księżyca (150) - serial animowany (25 min)
08.30    Tarzan (68) - serial przygodowy, USA 1991-93, wyk. Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge (25 min)
09.00    Maggie Winters (10) - serial komediowy, USA 1998, reż. Lee Shallat Chemel/Michael Lessac, wyk. Faith Ford, Shirley Knight, Jenny Robertson, Alex Kapp (25 min)
09.30    Paloma (Preciosa) (62) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Iran Castillo, Mauricio Islas, Francisco Gattomo, Carmen Salinas (50 min)
10.30    Luz Maria (4) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min) (powt.)
11.30    Transmisja z losowania grup eliminacyjnych MŚ w piłce nożnej 2002
12.30    Idź na całość - show z nagrodami
13.30    Świat według Kiepskich (17) - serial komediowy, Polska, reż. Okik Khamidov, wyk. Andrzej Grabowowski, Marzena Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk (25 min)
14.00    Oskar - magazyn filmowy
14.30    4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00    Jumanji (8) - serial animowany, USA 1996
15.30    Informacje
15.55    F/X (35) - serial sensacyjny, USA 1996, wyk. Cameron Daddo, Kevin Dobson, Carrie-Anne Moss (45 min)
16.45    Alvaro (Era Una Vez...) (5) - telenowela, Brazylia 1998, reż. Jorge Fernando, wyk. Herson Capri, Drica Moraes, Andrea Beltrao, Claudio Marzo (45 min)
17.45    Luz Maria (5) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min)
18.40    Super Express TV
18.55    Informacje
19.00    Prognoza pogody
19.05    Paloma (Preciosa) (63) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Iran Castillo, Mauricio Islas, Francisco Gattomo, Carmen Salinas (45 min)
20.00    Graczykowie (1) - serial komediowy, Polska 1999, reż. Ryszard Zatorski, wyk. Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki (25 min)
20.30    FILM TYGODNIA: Dracula (Bram Stoker's Dracula) - horror, USA 1992, reż. Francis Ford Coppola, wyk. Gary Oldman, Winona Ryder, sir Anthony Hopkins, Keanu Reeves (122 min)
20.50    Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22.50    Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
23.20    Wyniki losowania LOTTO
23.25    Informacje i biznes informacje
23.40    Prognoza pogody
23.45    Polityczne graffiti
00.00    Bumerang - program publicystyczny
00.30    Pożegnanie

TVN
06.40    Kropka nad i - program publicystyczny
07.00    Telesklep
07.20    Księżniczka Sissi (34) - serial animowany dla dzieci
07.45    Przygody Animków (1) - serial animowany dla dzieci
08.10    Walter Melon (27) - serial animowany dla dzieci
08.35    Laboratorium Dextera - serial animowany dla dzieci
09.00    Kamila (8) - serial obyczajowy, Meksyk
09.50    Maria de Nadie (164) - telenowela, Argentyna
10.40    Dziedziczka (94) - serial obyczajowy, Meksyk
11.30    Telesklep
12.00    Cristina (115) - serial obyczajowy, Meksyk
12.55    Fakty, ludzie, pieniądze - Wprost - magazyn ekonomiczny
13.25    Wprost TV - magazyn
13.55    Księżniczka Sissi (34) - serial animowany dla dzieci
14.20    Przygody Animków (1) - serial animowany dla dzieci
14.45    Walter Melon (27) - serial animowany dla dzieci
15.15    Szkoła złamanych serc (244) - serial dla młodzieży, Australia
15.45    Magazyn NBA
16.15    Pełna chata (70) - serial komediowy, USA
16.45    Zwariowana forsa - program rozrywkowy
17.15    TVN Fakty Regionalne
17.35    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki (prowadzi Kinga Rusin)
18.05    Kamila (9) - serial obyczajowy, Meksyk
19.00    TVN Fakty
19.25    Sport
19.30    Pogoda
19.35    Cristina (116) - serial obyczajowy, Meksyk
20.30    Tora! Tora! Tora (Tora! Tora! Tora!) - film wojenny, USA 1970, reż. Richard Fleisher, wyk. Martin Balsam, Soh Yomamura, Joseph Cotten, Jason Robards (160 min)
23.10    Cela nr - reportaż
23.40    TVN Fakty
23.45    Kropka nad i - program publicystyczny
00.05    Pogoda
00.10    Milenium (7) - serial sensacyjny, USA
01.00    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki (prowadzi Kinga Rusin)
01.30    Granie na zawołanie - program rozrywkowy

TV Polonia
06.00    Kawa czy herbata?
07.45    Dziennik krajowy
08.10    Sport telegram
08.15    Krakowskie Przedmieście 27
08.25    Giełda - magazyn
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Panteon - magazyn kulturalny (powt.)
09.00    Klan (272) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min)
09.25    Mój ślad: Olgierd Budrewicz (powt.)
09.30    Rodzina Leśniewskich (2/7): Imieniny - serial obyczajowy, Polska 1978, reż. Janusz Łęski, wyk. Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Agata Młynarska, Maciej Strojny (25 min)
10.00    Cham - dramat obyczajowy, Polska 1979, reż. Laco Adamik, wyk. Piotr Szczepanik, Monika Niemczyk, Barbara Rachwalska, Franciszek Trzeciak (81 min) (powt.)
11.20    Mała rzecz a cieszy: Pożar, Śmiech to zdrowie - filmy animowane dla dorosłych (powt.)
11.30    Za chlebem - reportaż Izabeli Pieczary (powt.)
11.50    Teledyski na życzenie (powt.)
12.00    Wiadomości
12.15    Telewizyjne Wiadomości Literackie (powt.)
12.40    Galeria malarstwa polskiego: Jane z japońską laleczką - Alfons Karpiński (powt.)
12.45    Klan (272) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
13.10    Ludzki świat - magazyn
13.35    Sportowy tydzień (powt)
14.30    Magazyn polonijny z Francji (powt.)
15.00    Wiadomości
15.10    Twarzą w twarz z Europą - program Andrzeja Godlewskiego
15.25    NATO bez ograniczeń - reportaż Stanisława Wolnego
15.45    Mickiewiczowskie gawędy Barbary Wachowicz
16.00    Panorama
16.10    Polska - Świat 2000: Janusz Reykowski - reportaż Lambrosa Ziotasa
16.30    Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.35    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00    Teleexpress
17.15    Rodzina Leśniewskich (2/7): Imieniny - serial obyczajowy, Polska 1978, reż. Janusz Łęski, wyk. Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Agata Młynarska, Maciej Strojny (25 min) (powt.)
17.40    Mój ślad: Antoni Fałat
17.45    Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.10    Zaproszenie: Zielona dziedzina wokół Kętrzyna - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (powt.)
18.30    Tata, a Marcin powiedział...: Mecz tysiąclecia - przypowiastka satyryczna (10 min)
18.40    Gość Jedynki
18.50    Klan (272) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
19.15    Dobranocka: Przygody myszki - serial animowany
19.30    Wiadomości
19.55    Prognoza pogody i Sport
20.00    Jan Serce (6/10): Chłopaki - serial obyczajowy, Polska 1981, reż. Radosław Piwowarski, wyk. Kazimierz Kaczor, Jadwiga Kuryluk, Ewa Szykulska, Wiesław Michnikowski (65 min)
21.05    Pasje Stanleya Cuby - reportaż Aleksandra Mączki
21.35    Fronda: Kościół w Państwie Środka - magazyn publicystyczny
22.05    Rozmowy Jerzego Markuszewskiego z Kazimierzem Brandysem (4)
22.15    Wieści polonijne
22.30    Panorama
22.50    Sport telegram
23.00    Ze sztuką na ty: Niegrzeczni Skamandryci - program Joanny Godlewskiej
23.15    Ze sztuką na ty: Dni tworzenia - dni zagłady - film dokumentalny Mariusza Malca
23.45    Tani program o poezji: Andrzej Sosnowski - reportaż Aleksandry Czarneckiej
00.00    Monitor Wiadomości
00.30    Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
00.55    Klan (272) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
01.20    Przygody myszki - serial animowany (powt.)
01.30    Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00    Jan Serce (6/10): Chłopaki - serial obyczajowy, Polska 1981, reż. Radosław Piwowarski, wyk. Kazimierz Kaczor, Jadwiga Kuryluk, Ewa Szykulska, Wiesław Michnikowski (65 min) (powt.)
03.05    Pasje Stanleya Cuby - reportaż Aleksandra Mączki (powt.)
03.35    Fronda: Kościół w Państwie Środka - magazyn publicystyczny (powt.)
04.05    Rozmowy Jerzego Markuszewskiego z Kazimierzem Brandysem (4) (powt.)
04.15    Wieści polonijne (powt.)
04.30    Panorama (powt.)
04.50    Sport telegram
05.00    Ze sztuką na ty: Niegrzeczni Skamandryci - program Joanny Godlewskiej (powt.)
05.15    Ze sztuką na ty: Dni tworzenia - dni zagłady - film dokumentalny Mariusza Malca (powt.)
05.45    Tani program o poezji: Andrzej Sosnowski - reportaż Aleksandry Czarneckiej (powt.)

Polsat 2
6.00 Przytul Mnie
7.00 Superstar
7.30 Szok-blok
8.00 TV Market
8.30 Mała dama
9.00 Znak Zorro - ser. przygodowy
9.30 Micaela - telenowela
10.30 Micaela - telenowela
11.30 Dwa obhcza milości - telenowela
12.30 Prawo do milosci
13.00 Tajemnice piasków
13.30 Junior
14.00 Dżana
14.30 Drzewko szczęścia
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Prawo do miłości
16.30 Tajemnice piasków,
17.05 Informacje
17.15 Jeździec srebrnej szabli - ser. anim.
17.40 Znak Zorro - ser. przygodowy
18.00 Puchar UEFA: Juventus Turyn - Olympiakos Pireus - transmisja
20.00 Super Express TV
20.15 Nocny patrol- ser.
21.10 Komisarz Rex - ser. krym.
22.10 Kurier sensacji
22.35 Sugarland Express - film sens.
0.30 Pozegnanie

RTL 7
06.00    Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia 1993, wyk. Anne Curry, Allan Royal, Rene Frank, Renske van der Zee (25 min)
06.25    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
07.10    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
07.55    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
08.20    Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker - film animowany
09.05    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
09.55    Seaquest - serial SF, USA 1993, wyk. Roy Scheider, Jonathan Brandis, Stacy Haiduk, Rosalind Allen (50 min)
10.40    Zlecenia na morderstwo (Contract for Murder) (3) - film kryminalny, USA 1992, reż. Marvin J. Chomsky, wyk. Cybill Shepherd, Ken Olin, Chris McDonald, Mary Kay Place (50 min)
11.30    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
12.15    Trzy razy Zofia - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Lucia Mendez, Omar Fierro, Marco Munoz, Karen Senties (25 min)
12.40    Teleshopping
13.15    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
14.00    Katalina i Sebastian - telenowela, Meksyk 1999, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Claudia Islals, Sergio Klainer (45 min)
14.50    Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker, Rycerze Zodiaku, Dragon Ball - filmy animowane
16.20    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
17.10    Seaquest - serial SF, USA 1993, wyk. Roy Scheider, Jonathan Brandis, Stacy Haiduk, Rosalind Allen (50 min)
18.00    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
20.00    Serce dziecka (Heart of a Child) - dramat obyczajowy, USA 1994, reż. Sandor Stern, wyk. Ann Jillian, Bruce Greenwood, Terry O'Quinn, Michele Greene (88 min)
21.45    Piękny i bestia - talk show prowadzony przez Alicję Resich-Modlińską i Wojciecha Cejrowskiego
22.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
23.05    Sexplozja - magazyn tylko dla dorosłych
23.20    Felicity - uwiedziona (Felicity) - film erotyczny, USA 1995, reż. John Lamond, wyk. George Annen, Christopher Milne, Joanne Flynn (95 min)
01.00    Sprawa dla Wycliffe'a - serial sensacyjny, W. Brytania 1994, wyk. Jack Shepherd, Helen Masters, Jimmy Yuill (50 min)
01.50    Serce dziecka (Heart of a Child) - dramat obyczajowy, USA 1994, reż. Sandor Stern, wyk. Ann Jillian, Bruce Greenwood, Terry O'Quinn, Michele Greene (88 min) (powt.)
03.20    Felicity - uwiedziona (Felicity) - film erotyczny, USA 1995, reż. John Lamond, wyk. George Annen, Christopher Milne, Joanne Flynn (95 min) (powt.)
04.55    Teleshopping
05.25    Teledyski

Canal +
07.00    Diabelski Młyn - filmy animowane
07.45    Aktualności filmowe
07.50    Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07.55    Świat dzikich zwierząt - serial animowany
08.00    Teletubbies - serial animowany
08.25    (K) Pszczoły i ludzie (Ulee's Gold) - dramat obyczajowy, USA 1997, reż. Victor Nunez, wyk. Peter Fonda, Patricia Richardson (108 min)
10.15    (K) Kasamowa (Money Talks) - komedia, USA 1997, reż. Bretty Ratner, wyk. Chris Tucker, Charlie Sheen, Heather Locklear, Gerard Ismael (92 min)
11.50    (K) Deser: Seklet tląbki - film krótkometrażowy
12.10    (K) Żółtodzioby (Half Baked) - komedia, USA 1998, reż. Tamra Davis, wyk. Dave Chappelle, Guillermo Diaz, Jim Breuer, Harland Williams (82 min)
13.30    (K) Szeroki horyzont - reportaż
14.30    (K) Lawendowy zamek - serial animowany
15.00    (K) Twarzą w twarz ze śmiercią (A Mother's Prayer) - dramat obyczajowy, USA 1995, reż. Larry Elikann, wyk. Linda Hamilton, Noach Fleiss (89 min)
16.30    (K) Narwale - film dokumentalny, Francja 1998
17.00    (K) Tekwar - Proces (TekWar - 'TekJustice') - film SF, Kanada 1994, reż. Jerry Ciccoritti, wyk. Greg Evigan, Eugene Clark, Torri Higginson (86 min)
18.30    (K) Księżniczka Nilu - serial animowany
18.55    (K) Świat dzikich zwierząt - serial animowany
19.00    Diabelski Młyn - filmy animowane
19.20    Nie przegap
19.25    Diabelski Młyn - filmy animowane
19.50    Aktualności filmowe
19.55    Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20.00    (K) Miłość i śmierć na Long Island (Love and Dead on Long Island) - dramat obyczajowy, W. Brytania/Kanada 1997, reż. Richard Kwietniowski, wyk. John Hurt, Jason Priestley, Fiona Loewi (89 min)
21.30    (K) Mąż idealny (Picture Perfect) - komedia obyczajowa, USA 1997, reż. Glenn Gordon Caron, wyk. Jennifer Aniston, Jay Mohr, Kevin Bacon, Olympia Dukakis (98 min)
23.10    (K) KLUB FILMU POLSKIEGO: Zabij ich wszystkich - dramat obyczajowy, Polska 1999, reż. Przemysław Wojcieszek, wyk. Sylwia Juszczak, Wojciech Czarny, Jakub Papuga, Robert Gonera (64 min)
00.20    (K) Uczniowie Draculi - horror (82 min)
01.45    (K) Balzak 1 (Balzac I) - film obyczajowy, Francja 1999, reż. Josee Dayan, wyk. Gerard Depardieu, Jeanne Moreau, Fanny Ardant, Virna List (95 min)
03.25    (K) Balzak 2 (Balzac II) - film obyczajowy, Francja 1999, reż. Josee Dayan, wyk. Gerard Depardieu, Jeanne Moreau, Fanny Ardant, Virna List (95 min)
05.50    (K) Serenada w Dolinie Słońca (Sun Valley Serenade) - komedia, USA 1941, reż. Bruce Humberstone, wyk. Sonja Henie, John Payne, Glenn Miller, Milton Berle (86 min)
06.30    (K) Wycieczki przyrodnicze: Życie na rafie - film dokumentalny, W. Brytania 1999

Nasza TV Bryza
7.05 Wiadomości Koszalińskie
7.20 Posterunek przy Hill Street - serial
8.15 Kapitan Jastrząb - serial anim.
9.10 Kalambury - program rozryw.
9.40 Edera - serial
10.35 Jolanda - serial
11.05 Manuella - serial
12.00 Telezakupy
12.30 Antonella - serial
13.20 Kalambury - program rozryw.
13.50 Szczęśliwa ósemka
14.20 Telezakupy .
14.50 Kapitan Jastrząb- serial anim.
15.45 Manuella - serial
16.40 TELEINFORMATOR - popołudniowy
17.15 Wiadomości Koszalińskie
17.30 To i Owo o Sporcie - magazyn
18.05 Posterunek przy Hill Street - serial
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Moje drugie ja - serial
20.00 Serce dziecka - film obycz.
21.45 Piękny i bestia - talk-show
22.45 Wiadomości Koszalińskie
23.00 Detektyw Remington Steel - serial
23.55 Moto Fan - teleturniej
0.25 Wytrych damski - program
0.55 TELEINFORMATOR - Nocny

Polonia 1
05.30 Top Shop 
07.40 Przyjaciele - serial animowany 
08.15 Top Shop 
12.20 Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin 
13.15 Top Shop 
17.45 Przysmaki życia - talk show 
18.45 Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin 
19.45 Top Shop 
20.45 Stellina - telenowela, Argentyna, reż. Diana Alvarez, wyk. Andrea Del Boca, Riccardo Darin 
21.50 Werdykt - program Tomasza Tomaszewskiego 
22.20 Top Shop 
00.30 Playboy - magazyn erotyczny 

TMT
07.00 Program dnia 
07.05 TMT w krainie bajki - filmy animowane 
12.00 Telewizja Maksymalnej Temperatury - program publicystyczny 
12.30 Teraz Muzyczna Telewizja 
13.00 Życie z reniferami - film dokumentalny, Szwecja 1998 
13.30 Telezakupy Mango - magazyn reklamowy 
14.00 Portrety - serial dokumentalny, W. Bryt. 1998 
14.45 Teraz Muzyczna Telewizja 
15.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane 
16.00 Szkoła dobrego dziennikarstwa - serial dokumentalny, USA 1997 
16.30 Jednym śladem - magazyn motoryzacyjny 
17.00 Teraz Muzyczna Telewizja 
17.30 Ameryka w perspektywie - serial dokumentalny, USA 1996 
17.50 Kraj Kwitnącej Wiśni - film dokumentalny, Japonia 
18.00 Dzisiejsza Wielka Brytania - magazyn 
18.30 Teraz Muzyczna Telewizja 
19.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane 
20.00 Anglia - moim krajem - film dokumentalny, W. Bryt. 1998 
21.00 Dług honorowy (Debt of Honour) - film przygodowy, W. Bryt., reż. Chris Langman, wyk. Bernard Hill, Lloyd Morris (90 min) 
23.10 Jednym śladem - magazyn motoryzacyjny 
23.40 Brama piekieł 2 (The Gate 2) - horror, USA 1989, reż. Tibor Takacs, wyk. Louis Tripp, Simon Reynolds, Pamela Segall, James Villemaire (83 min) 

Wizja Jeden
06.30 Kundle i reszta - serial dla dzieci 
07.00 Sąsiedzi (Neighbours) - telenowela, Australia 1986, wyk. Kylie Minogue, Ben Mendelsohn, Peter O'Brien, Annie Jones (30 min) 
07.30 Drogie świętoszki (Hollyoaks) - serial obyczajowy, USA 1989, reż. Jenny Tammn, wyk. Jeremy Edwards, Shebah Ronay, Dannielle Brent, Mark Arends (30 min) 
08.00 W naszym kręgu (The Breakers) - serial dla młodzieży, Australia 1998, reż. Viktors Ritelis, wyk. James Stewart, Helen O'Connor, Julie Haseler, Simone Robertson (25 min) 
08.30 W naszej rodzinie (Family Affairs) - serial obyczajowy, W. Bryt., reż. Peter Rose, wyk. Ian Cullen, Liz Crowther, David Easter, Miles Petit (30 min) 
09.00 Kilroy - talk show 
10.00 Samotny kucharz - program rozrywkowy 
10.30 Sekrety kuchni Bonnie Stern - program kulinarny 
11.00 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
12.00 Wszystkie moje dzieci (All My Children) - serial obyczajowy, USA 1994, reż. Christopher Goutman, wyk. Julia Bavr, Michael Nader, Michael Knight, Kelly Ripa (50 min) 
13.00 Skalpel proszę (Surgical Spirit) - serial komediowy, W. Bryt. 1995, reż. David Askey, wyk. Nichola McAuliffe, David Conville, Emlyn Price, Duncan Preston (30 min) 
13.30 Potyczki Jerry'ego Springera - talk show 
14.00 Inny świat (Another World) - serial obyczajowy, USA 1996, wyk. Morgan Freeman, Ray Liotta, Ving Rhames, Eric Roberts (50 min) 
15.00 W naszym kręgu (The Breakers) - serial dla młodzieży, Australia 1998, reż. Viktors Ritelis, wyk. James Stewart, Helen O'Connor, Julie Haseler, Simone Robertson (25 min) 
15.30 Sąsiedzi (Neighbours) - telenowela, Australia 1986, wyk. Kylie Minogue, Ben Mendelsohn, Peter O'Brien, Annie Jones (30 min) 
16.00 Opowieści z mórz południowych (Tales of the South Seas) - serial przygodowy, Australia 1998 (60 min) 
17.00 Drogie świętoszki (Hollyoaks) - serial obyczajowy, USA 1989, reż. Jenny Tammn, wyk. Jeremy Edwards, Shebah Ronay, Dannielle Brent, Mark Arends (30 min) 
17.30 W naszej rodzinie (Family Affairs) - serial obyczajowy, W. Bryt., reż. Peter Rose, wyk. Ian Cullen, Liz Crowther, David Easter, Miles Petit (30 min) 
18.00 Czułość i kłamstwa - telenowela, Polska 1999, reż. Natalia Koryncka-Gruz, wyk. Mirosław Krawczyk, Anna Chitro-Bergman, Aleksandra Nieśpielak, Maciej Małysa (30 min) 
18.30 Faceci do zadań specjalnych - program rozrywkowy 
19.00 Słońce Miami (Miami Sands) - telenowela, USA 1998, reż. Andrei Zinca, wyk. Jennifer Bini-Taylor, James Hyde, Jackson Rose (60 min) 
20.00 Strefa komedii: Fabryka (The Industry) - serial komediowy, Kanada 1998, reż. Henry Sawer-Foner, wyk. Rick Mercer, Peter Keleghan, Leah Pinsent, Alex Carter (30 min) 
20.30 Strefa komedii: Jenny (The Jenny McCarthy Show) - serial komediowy, USA 1997, reż. Mark Reisman/Howard Gewirtz, wyk. Jenny McCarthy, H. Jon Benjamin, Paul Greenberg, Michael Loprete (30 min) 
21.00 Kobiety toples opowiadają o swoim życiu (Topless Women Talk About Their Lives) - film obyczajowy, Nowa Zelandia 1997, reż. Harry Sinclair, wyk. Danielle Cormack, Joel Tobeck, Ian Hughes, Willia O'Neil (120 min) 
23.00 Potyczki Jerry'ego Springera - talk show 
23.55 Biurowiec (Central Building) - serial animowany, Francja 
00.00 Oczyszczenie (A Kind of Hush) - film obyczajowy, USA 1998, reż. Brian Stirnerm, wyk. Harley Smith, Marcella Plunkett, Ben Roberts, Paul Williams (96 min) 
01.40 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
02.40 Szpital Wszystkich Świętych (All Saints) - serial obyczajowy, Australia 1998, wyk. Georgie Parker, Jeremy Cumpston, Martin Lynes, Judith McGrath (60 min) 

TV Niepokalanów
09.00 Program dnia 
09.05 Słowo życia - Ewangelia dnia 
09.10 Kalendarz liturgiczny: św. Ambroży 
09.15 Odkrywamy planetę Ziemie: Kaniony - film przyrodniczy 
10.00 Stolice i metropolie świata - film krajoznawczy 
10.30 Wierne ideałom - relacja 
11.00 Lumen 2000: Kościół w zachodniej Gwatemali - magazyn 
11.30 Indie - ziemia Hindusów - program edukacyjny 
11.55 Program dnia 
12.00 Tydzień w Kościele - przegląd wydarzeń 
12.20 Odkrywamy planetę Ziemie: Ryś rudy - film przyrodniczy 
12.50 Historia Nowego Świata - reportaż 
13.00 Medycyna rodzinna: Neuroradiologia zabiegowa 
13.15 Marzenie Daniela Comboni - film dokumentalny 
13.40 Kalendarze dawniej i dziś - felieton 
13.55 Lumen 2000: Afrykańska tradycja - magazyn 
14.25 O nas i za nas - film dokumentalny 
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego 
15.10 Odkrywamy planetę Ziemie: Niedźwiedź brunatny - film przyrodniczy 
15.50 Parafiada - radosne święto młodości - reportaż 
16.00 Program dnia 
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Ambroży 
16.10 Bez alibi - film dokumentalny 
16.50 Ocal nowe życie - reportaż 
17.00 Dziura ozonowa - program popularnonaukowy 
17.20 Sanktuarium Maryjne w Licheniu - film dokumentalny 
18.00 Stan wojenny - film dokumentalny 
18.20 Afryka - ostatnia miłość i marzenie Alfreda - film dokumentalny 
18.45 Księgozbiór - magazyn nowości wydawniczych 
18.55 Program dnia 
19.00 Galeria Lanckorońskich - reportaż 
19.20 Bajka na dobranoc 
19.30 Ukrzyżowany na Ukrainie - reportaż 
19.45 Azyl dla większości - film dokumentalny 
20.20 Powstanie warszawskie - cena życia - reportaż 
20.35 Różaniec: część bolesna 
21.00 Apel Jasnogórski 
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia 
21.10 Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej - reportaż 
21.30 Muzyczne okienko 
22.00 Klasyka kina: Film fabularny 
00.00 Program na środę 

Porion
06.00 BTV nocą 
10.00 Program dnia 
10.05 TV Shop 
10.20 Świat malucha - filmy animowane dla dzieci 
11.20 Kinoteka - magazyn 
13.00 Świat dalekich podróży - serial dokumentalny 
13.20 Muzyka amerykańska - program muzyczny 
14.20 Na peryferiach życia - serial dokumentalny 
14.45 TV Shop 
15.00 Zdobywcy gwiazd (Star Quest: Beyond the Rising Moon) - film SF, USA 1989, reż. Philip J. Cook, wyk. Hans Bachmann, Gary Cooper, Tracy Davis, Victoria Eves (90 min) 
16.45 Na peryferiach życia - serial dokumentalny 
17.00 Zoolife - serial dokumentalny 
17.30 Niewidzialny człowiek - serial sensacyjny 
18.00 Kokoro - serce Japonii - serial dokumentalny 
18.30 Opowieści łowieckie - serial dokumentalny 
19.00 Program lokalny 
20.00 Zapłata (Payoff) - film sensacyjny, USA 1991, reż. Stuart Cooper, wyk. Keith Carradine, Kim Greist, Harry Dean Stanton, John Saxon (97 min)
21.45 TV Shop 
22.00 W kręgu morderstw - film sensacyjny, W. Bryt. 
23.15 Tajemnice zmysłów - serial popularnonaukowy 
00.15 TV Shop 
00.30 Program na środę 
00.35 BTV nocą 

Komedia
07.00 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy 
07.30 Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny 
08.00 Gwiazda Indii (Star of India) - film obyczajowy, W. Bryt. 1954, reż. Arthur Lubin, wyk. Cornel Wilde, Jean Wallace, Herbert Lom (84 min) 
09.30 Benny Hill - serial komediowy 
09.50 Człowiek orkiestra (L'homme orchestra) - komedia, Francja 1970, reż. Serge Korber, wyk. Louis de Funes, Noelle Adam, Paul Preboist, Franco Fabrizi (90 min) 
11.20 Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny 
11.40 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy 
12.10 A gdyby tak zapalić? (Smoking) - komedia obyczajowa, Francja 1993, reż. Alain Resnais, wyk. Sabine Azema, Pierre Arditi (145 min) 
14.30 Benny Hill - serial komediowy 
15.00 Madame Sans - Gene - komedia historyczna, Francja/Włochy/Hiszpania 1961, reż. Christian Jaque, wyk. Sophia Loren, Robert Hossein, Marina Berti, Julien Bertheau (95 min) 
16.40 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy 
17.10 Junior - program rozrywkowy 
17.40 Kiedy mówię, że cię kocham (Quando dico che ti amo) - komedia obyczajowa, Włochy 1967, reż. Giorgio Bianchi, wyk. Tony Renis, Lola Falana, Alida Chelli, Caterina Caselli (95 min) 
19.20 Benny Hill - serial komediowy 
19.50 Just Kidding - ukryta kamera 
20.00 Bilard z przekrętem (Rack Up) - film sensacyjny, Włochy 1996, reż. Enrico Coletti, wyk. Franco Nero, Ruth Gabriel, Imanol Arias, Antonio Valero (91 min) 
21.50 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy 
22.20 Dziewczyny z parkingu (Valet Girls) - komedia, USA 1986, reż. Rafał Zieliński, wyk. Jeanne Byron, Meri D. Marshall, April Stewart, John Terlesky (89 min) 
23.50 Kalambury - program rozrywkowy 
00.20 Benny Hill - serial komediowy 
00.30 Astronauci spod ciemnej gwiazdy (Dark Star) - film SF, USA 1971, reż. John Carpenter, wyk. Brian Narelle, Andreijah Pahich, Carl Kuniholm, Dan O'Bannon (80 min) 
02.00 Zakończenie programu 

Dla Ciebie
06.00 Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show 
06.30 Tylko dla dam - magazyn 
07.00 Micaela - telenowela 
08.00 Dziedziczna nienawiść - telenowela 
09.00 Micaela - telenowela 
10.00 Amazonka (La cavaliere) (2) - melodramat, Francja 1992, reż. Philippe Monnier, wyk. Ilaria Borrelli, Daniela Poggi, Patrick Perez, Roger Nonez (60 min) 
11.00 Życie jak poker - telenowela 
11.30 Nie tylko dla dam - program rozrywkowy 
12.00 Micaela - telenowela 
13.00 Dziedziczna nienawiść - telenowela 
14.00 Micaela - telenowela 
15.00 Egzamin dojrzałości - program rozrywkowy 
16.00 Lobby, kulisy władzy - serial obyczajowy 
17.00 Gotuję bo lubię - magazyn kulinarny 
17.15 Smakosze i rozkosze - magazyn kulinarny 
17.30 Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show 
18.00 Micaela - telenowela 
19.00 Dziedziczna nienawiść - telenowela 
20.00 Micaela - telenowela 
21.00 Amazonka (La cavaliere) (3) - melodramat, Francja 1992, reż. Philippe Monnier, wyk. Ilaria Borrelli, Daniela Poggi, Patrick Perez, Roger Nonez (60 min) 
22.00 Lobby, kulisy władzy - serial obyczajowy 
23.00 Życie jak poker - telenowela 
23.30 Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show 
00.00 Micaela - telenowela 
01.00 Dziedziczna nienawiść - telenowela 
02.00 Micaela - telenowela 
03.00 Zakończenie programu 

Planete
07.00 Kino arabskie i jego twórcy 
07.30 Królestwo wielkich kotów (2/3): Gepard 
08.20 Scientyści - kościół czy mafia? 
08.40 Mama, tata, auto 
09.25 Wiek XX (5/13): Metropolis 
10.20 Aktualności z przeszłości (45) 
11.15 Życie według Saramago 
12.05 Amerykańska szkoła średnia 
13.25 Historia Valentiny 
14.05 Życie w jaskiniach Shanxi 
15.00 Wielkie wystawy: Ameryka w oczach Europejczyków 
15.30 Nic do ukrycia 
16.20 Zagrożona spuścizna po Pasteurze 
17.20 Tama w Malpasset 
18.20 Ziemia obiecana (1/5): Tylko tutaj 
19.15 Brąz na pustyni 
20.05 Historia Joego Louisa 
20.30 Wielkie lasy północy (1/2) 
21.25 Ostatnia kampania wyborcza Roberta Kennedy'ego 
22.15 Jazzowe inspiracje (4/13): Tango argentyńskie 
22.45 Timisoara 
00.05 Skrzydlaci wędrowcy 
00.50 Bolesne dorastanie 

WOT
07.00 (WP) Pug i Zero - serial animowany 
07.25 (WP) Płatki - serial animowany 
07.30 (WP) Zagajnik - serial dla młodzieży 
08.00 Mikser - magazyn reporterów 
08.10 Tak czy inaczej 
08.30 (WP) Sport na luzie - magazyn sportowy 
08.45 (WP) To jest temat - reportaż 
09.00 (WP) Seniora - telenowela, Meksyk 1997, reż. Heriberto Lopez de Anda, wyk. Julieta Egurrola, Fernando Ciangherotti, Hector Bonilla, Javier Gomez 
10.00 (WP) Bałtyk - reportaż 
10.10 (WP) Telezakupy 
10.30 (WP) Kosmiczna wyspa (17/26) - serial przygodowy, W. Bryt. 1997, reż. Dirk Campbell, wyk. Judy Loe, Indra Ove, Angus Macinnes, Bruno Eyron
11.20 (WP) Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy
11.35 (WP) Taki pejzaż 
11.55 (WP) Kuchnia - reportaż 
12.10 (WP) Drogą, dróżką, ścieżynką - felieton
12.25 (WP) Dzieje jednego wynalazku
12.35 (WP) Dzieci-dzieciom - koncert 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) Miedzą do Europy 
14.00 (WP) Piano Express - program rozrywkowy 
14.30 (WP) Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Laura Flores, Alex Ibarra, Andrea Laganes, Pilar Montenegro 
15.00 (WP) Zaczarowany świat - program dla dzieci 
15.30 Wiadomości Kuriera 
15.35 Rozmowa dnia - program publicystyczny 
15.55 Szalejąca planeta - serial dokumentalny 
16.45 Radio Romans - serial obyczajowy 
17.15 Mikser - magazyn reporterów 
17.25 Komunikaty i ogłoszenia 
17.30 Telewizyjny Kurier Mazowiecki 
17.50 Sekrety Warszawy 
17.55 Wiadomości sportowe 
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski 
18.20 Mediator - program publicystyczny 
18.40 Co, gdzie, kiedy - informator kulturalny 
18.50 Gość WOT 
19.00 (WP) Odkryj nowy świat - magazyn 
19.30 (WP) Karino (12/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min) 
20.00 (WP) Seniora - telenowela, Meksyk 1997, reż. Heriberto Lopez de Anda, wyk. Julieta Egurrola, Fernando Ciangherotti, Hector Bonilla, Javier Gomez 
21.00 (WP) To jest temat - reportaż 
21.15 (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy 
21.30 Telewizyjny Kurier Warszawski 
21.35 Wiadomości sportowe 
21.40 Rozmowa dnia - program publicystyczny 
22.00 (WP) Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Laura Flores, Alex Ibarra, Andrea Laganes, Pilar Montenegro 
22.30 (WP) Zapraszam - program publicystyczny 
22.55 (WP) Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy (5/13):Filolog i gwoździe - serial historyczny, Polska 1981, reż. Jerzy Sztwiertnia, wyk. Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Bogusz Bilewski (63 min) 
00.00 Zakończenie programu 

TV 3 Łódź
06.55 Program dnia 
07.00 (WP) Pug i Zero - serial animowany 
07.25 (WP) Płatki - serial animowany 
07.30 (WP) Zagajnik - serial dla młodzieży 
08.00 Niewiarygodne sporty - serial 
08.30 (WP) Sport na luzie - magazyn sportowy 
08.45 (WP) To jest temat - reportaż 
09.00 (WP) Seniora - telenowela 
10.00 (WP) Bałtyk - reportaż 
10.10 (WP) Telezakupy 
10.30 (WP) Kosmiczna wyspa (17/26) - serial przygodowy, W. Bryt. 1997, reż. Dirk Campbell, wyk. Judy Loe, Indra Ove, Angus Macinnes, Bruno Eyron 
11.20 (WP) Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy 
11.35 (WP) Taki pejzaż 
11.55 (WP) Kuchnia - reportaż 
12.10 (WP) Drogą, dróżką, ścieżynką - felieton 
12.25 (WP) Dzieje jednego wynalazku 
12.35 (WP) Dzieci-dzieciom - koncert 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) Miedzą do Europy 
14.00 (WP) Piano Express - program rozrywkowy 
14.30 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Zaczarowany świat - program dla dzieci 
15.30 Miedzą do Europy 
15.55 Czarodziejska podróż 
16.15 Powiatów portret własny 
16.55 Z historią na ty 
17.15 Studio zgrabnej sylwetki - program poradnikowy 
17.30 Magazyn regionalny 
18.00 Łódzkie wiadomości dnia 
18.20 Łódzki wieczór publicystyczny 
19.00 (WP) Odkryj nowy świat - magazyn 
19.30 (WP) Karino (12/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min) 
20.00 (WP) Seniora - telenowela 
21.00 (WP) To jest temat - reportaż 
21.15 (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy 
21.30 Łódzkie wiadomości dnia 
21.50 Reportaż 
22.00 (WP) Krople miłości - telenowela 
22.30 (WP) Zapraszam - program publicystyczny 
22.55 (WP) Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy (5/13):Filolog i gwoździe - serial historyczny, Polska 1981, reż. Jerzy Sztwiertnia, wyk. Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Bogusz Bilewski (63 min) 
00.00 Program na środę 

Tele 3 Katowice
07.00 (WP) Pug i Zero - serial animowany 
07.25 (WP) Płatki - serial animowany 
07.30 (WP) Zagajnik - serial dla młodzieży 
08.00 Sport opolski 
08.30 (WP) Sport na luzie - magazyn sportowy 
08.45 (WP) To jest temat - reportaż 
09.00 (WP) Seniora - telenowela 
10.00 (WP) Bałtyk - reportaż 
10.10 (WP) Telezakupy 
10.30 (WP) Kosmiczna wyspa (17/26) - serial przygodowy, W. Bryt. 1997, reż. Dirk Campbell, wyk. Judy Loe, Indra Ove, Angus Macinnes, Bruno Eyron 
11.20 (WP) Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy 
11.35 (WP) Taki pejzaż 
11.55 (WP) Kuchnia - reportaż 
12.10 (WP) Drogą, dróżką, ścieżynką - felieton 
12.25 (WP) Dzieje jednego wynalazku 
12.35 (WP) Dzieci-dzieciom - koncert 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) Miedzą do Europy 
14.00 (WP) Piano Express - program rozrywkowy 
14.30 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Zaczarowany świat - program dla dzieci 
15.30 Układanka - serial animowany 
16.00 Zrób to lepiej - program poradnikowy 
16.15 Zbliżenia 
16.30 Flesz - Aktualności 
16.35 Dwa światy - serial obyczajowy 
17.00 Dzień jak co dzień 
17.30 Natura - magazyn ekologiczny 
17.50 Portrety miast i firm 
18.00 Aktualności - program informacyjny 
18.15 Wiadomości sportowe 
18.20 Magazyn reporterów Telewizji Katowice 
19.00 (WP) Odkryj nowy świat - magazyn 
19.30 (WP) Karino (12/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min) 
20.00 (WP) Seniora - telenowela 
21.00 (WP) To jest temat - reportaż 
21.15 (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy 
21.30 Aktualności - program informacyjny 
21.40 Wiadomości sportowe 
21.45 Temat dnia - program publicystyczny 
22.00 (WP) Krople miłości - telenowela 
22.30 (WP) Zapraszam - program publicystyczny 
22.55 (WP) Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy (5/13):Filolog i gwoździe - serial historyczny, Polska 1981, reż. Jerzy Sztwiertnia, wyk. Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Bogusz Bilewski (63 min) 
00.00 Zakończenie programu 

Formuła 1
06.00    Magazyn Motoryzacyjny Młodych - program dla młodzieży
06.30    4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07.00    Drużyna 'A' - serial sensacyjny
07.50    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
08.20    Multimedialny odlot - magazyn komputerowy
08.50    Nie tylko dla dam - magazyn
09.20    Słyszysz, czy nie? (Didn't You Hear) - dramat obyczajowy, USA 1983, reż. Skip Sherwood, wyk. Dennis Christopher, Gary Busey, Cheryl Waters (90 min)
10.50    Wrestling Polsat - magazyn sportowy
11.40    Gwiezdna katastrofa (Starcrash) - film SF, Włochy 1979, reż. Lewis Coates, wyk. Marjoe Gortner, Caroline Munro, David Hasselhoff, Joe Spinell (92 min)
13.15    Pogromcy zła - serial sensacyjny
14.00    Zagrajmy w 'Potwory i labirynty' - film SF
15.45    Miss Telewizji - program rozrywkowy
16.15    Drużyna 'A' - serial sensacyjny
17.05    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
17.35    Motowiadomości - magazyn motoryzacyjny
18.05    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
18.35    Podejrzenie (Suspicion) - thriller, W. Bryt. 1987, reż. Andrew Grieve, wyk. Anthony Andrews, Jane Curtin, Jonathan Lynn, Vivian Pickels (90 min)
20.15    Pogromcy zła - serial sensacyjny
21.00    Kakaowa Lady (Lady Cocoa) - film kryminalny, USA 1975, reż. Matt Climber, wyk. Lola Felana, Gene Washington, Millie Perkins, Alex Dreier (93 min)
22.40    Nie tylko dla dam - magazyn
23.05    Zakazane zabawy (Forbidden Games) - film sensacyjny, USA 1995, reż. Edward Holzman, wyk. Jeff Griggs, Lesli Kay Sterling, Gail Harris, Amy Weber (89 min)
00.30    Nieznajomi - serial erotyczny
00.55    Wirtualne żądze - film erotyczny
02.30    Zakończenie programu

DSF
03.00    Monster Trucks (37) (powt.)
04.00    Kulturystyka: Zawody Full Strength w Berlinie (powt.)
05.00    Z archiwum sportu: Idole - Phil Hill
06.00    Magazyn reklamowy
06.15    Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
07.15    Beach Clash (8) (powt.)
08.15    K-tel - magazyn reklamowy
08.45    Poza kontrolą (24) - magazyn (powt.)
09.15    Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
09.45    LaOla - magazyn piłkarski (powt.)
10.30    Piłka nożna: 2 liga niemiecka - mecz Karlsruher SC - 1. FC Köln (powt.)
11.45    Magazyn reklamowy
12.00    Poza kontrolą (49) - magazyn (powt.)
12.30    Monster Trucks (27) (powt.)
13.00    Amerykańscy gladiatorzy (powt.)
14.00    Takeshi's Castle (52) (powt.)
14.45    Monster Trucks (29) (powt.)
15.15    Poza kontrolą (3) - magazyn (powt.)
15.45    Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
16.45    Takeshi's Castle (53)
17.30    (na żywo) Piłka nożna: 3 runda Pucharu UEFA - zapowiedź
18.00    (na żywo) Piłka nożna: 3 runda Pucharu UEFA - mecz Werder Brema - Olimpique Lyon
20.15    DSF Newscenter - aktualności
20.30    Piłka ręczna: MŚ kobiet w Danii - 1/8 finału
22.15    DSF Newscenter - aktualności
22.30    Reportaże DSF
23.00    W NBA: mecz New Jersey Nets - Sacramento Kings
00.00    Knockout Fightnight - magazyn bokserski
00.45    Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
01.15    Best Direct - magazyn reklamowy
01.45    Poza kontrolą (26) - magazyn (powt.)
02.15    Kaskaderzy - magazyn (powt.) | valign="top" width="390"| |}

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.