FANDOM


Tvp1 logo

6.30 Rok w ogrodzie
7.00 Agrolinia
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Lasy i ludzie
8.40 Ziarno - program redakcji ka­tolickiej dla dzieci i rodziców
9.00 Wirtul@ndia
9.30 Walt Disney przedstawia: Mała Księga Dżungli - serial anim
9.50 Walt Disney przedstawia: Rokendrolowa mama [1] - serial
10.45 Kolejka - Lista przebojów
11.05 To niesamowite! - serial USA
11.35 Zabawy językiem polskim - teleturniej językowy
12.00 Moda jak pogoda
12.25 Co Pani na to? - prog. publicy­styczny
13.00 Wiadomości
13.10 Biblia: Jeremiasz - film fab.prod. USA/niem./fra./wł.
14.50 Plebania - serial TVP
15.15 Moda na sukces [1785] - serial USA
15.45 Puchar Świata w Skokach Narciarskich - Trondheim
16.55 Teleexpress (w przerwie sko­ków)
17.05 Studio Sport: Puchar Świata w Skokach Narciarskich
18.00 Lokatorzy - serial TVP
18.30 Jaka to melodia? - quiz
19.00 Wieczorynka: Przygody ośliczki Tosi
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.10 Kleopatra [1]- film fab. USA
21.50 50 lat TVP: Koncert gwiazd -wyk.: Cher, Celine Dion, Ana­stacia, Shakira
22.35 Wirus - film fab. USA
0.15 Kino w podróży: Co ich tak śmieszy? - film fab.
1.45 Sprawiedliwość na 18 kołach [20] - serial USA
2.30 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

6.50 Studio urody
7.00 Echa tygodnia - dla niesłyszą­cych
7.30 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
8.00 M jak miłość [97] - serial TVP
8.45 Ojczyzna - polszczyzna
9.00 50 lat TVP - Przecież to znamy - program muzyczny
9.30 Wideoteka Dorosłego Człowie­ka
9.55 Nie ma cudów [3] - Niezwykłe narodziny - serial przyrodniczy prod. angielskiej
10.30 Kręcioła
10.45 Arka Noego
11.10 I Ty możesz zostać Świętym Mi­kołajem
11.20 Kino bez rodziców: Tom i Jerry - serial anim. prod. USA
11.30 Renifery Świętego Mikołaja - film fab. prod. USA
12.55 I Ty możesz zostać Swiętym Mi­kołajem
13.20 30 ton! -lista, lista - lista przebojów
13.50 Familiada - teleturniej
14.20 Złotopolscy [464]- telenowela
14.50 Wybory Miss Świata 2002 - live
17.15 I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.56 Pogoda
19.05 I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem
21.05 Herbatka u Tadka - talk-show
21.50 Słowo na niedzielę
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.28 Pogoda
22.35 Dobry wieczór, dobre kino: Co­lumbo - w proch się obrócisz­ - film krym. prod. USA
0.10 Studio Sport: Gala Boksu Za­wodowego
1.45 Miłość, rytm i hazard
2.40 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Muzykogranie
6.20 Twój lekarz oraz Wystarczy chcieć
6.50 Rzeka wielu nurtów [1]
7.20 Serial animowany
7.50 Psotny Bill [45]
8,40 Hugo
9.15 Power Rangers [262]
9,40 Hitmania
10.35 Ronnie i Julie - USA (1998)
12.30 Wielka Stopa i zbiry - film Włochy-Francja (1985)
14.30 Promenada sukcesu
15.10 4 x 4
15,45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata [52]
16.25 Duża przerwa
16.55 Roswell: w kręgu tajemnic [28]
17.50 Asy z klasy [37]
18,45 Informacje i Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Psie serace [1]
20.10 Bar - Gorące krzesła - widowisko rozrywkowe
21.20 Szpital na perypetiach [13]
21.30 losowanie LOTTO
21.55 BAR - wyniki
22.15 Najemnik 2 - film USA (1997)
0.10 Bar bez cenzury
2.30 Wielka stopa i zbiry - film Wło­chy-Francja (1985)
4.15 Muzyka na BIS 
Logo-19

5.40 Telesklep
7.40 Strachy na lachy [13/21]- serial anim.
8.05 Action Man [15/26] - serial anim.
8.30 Automaniak - magazyn moto­ryzacyjny
9.00 Zdrowie - magazyn
9.30 Telegra - teleturniej interak­tywny na żywo
10.30 VIVA Polska! - program muzyczny
12.30 Usterka - serial fab.-dok.
13.00 Chicago - serial fab.-dok.
13.30 Legendy Kung-Fu [29/44] - se­rial USA
14.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.00 Tylko miłość - program roz­rywkowy
16.15 Agent [8]
17.20 Kto Was tak urządził? - maga­zyn
17.50 13 posterunek 2 [14/42]-serial Polska
18.30 Ale plama - prog. rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.35 Uwaga! - magazyn
20.00 We dwoje - program rozryw­kowy
21.20 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
22.40 Złoto pustyni - film wojenny USA
0.55 Kasia i Tomek [28] - serial ko­mediowy, Polska
1.25 Krwawy sport - Mroczne Ku­mite - film sensacyjny USA
3.10 Nic straconego - powtórki pro­gramów 
Tvp3-bydgoszcz.svg

6.30 Bajki Hektora (12/26)
7.00 Angela Anakonda (16/26)
7.20 Kacper
7.30 Kurier i prognoza pogody
7.45 Zbliżenia
8.00 Karnet kulturalny
8.10 Sąsiedzi
8.30 Kurier i prognoza pogody
8.45 Pomyśl o sobie
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier i prognoza pogody
9.45 Królowa Bona (9/12)
10.45 Polska Agencja Satyryczna
11.15 To jest temat
11.30 Kurier i prognoza pogody
11.45 Od arii do piosenki
12.30 Kurier i prognoza pogody
12.45 Etniczne klimaty
13.30 Kurier i prognoza pogody
13.50 Eugenia Sandler (1/13)
14.15 Książka dla dzieci
14.30 Kurier
14.35 Podróże po Meksyku i Karaibach(1,2/13)
15.30 Kurier i prognoza pogody
15.45 Zbliżenia
16.00 Muzyczny kram
16.30 Kurier i prognoza pogody
16.45 Młodzież kontra
17.30 Kurier
17.35 Świat - magazyn międzynarodowy
18.00 Zbliżenia
18.30 Kurier i prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)
19.40 20 rocznica śmierci Jana Ciszewskiego
20.00 1200 sekund toruńskiego sportu
20.30 Kurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Przegląd gospodarczy
21.15 ZUS radzi "Żyć ze zleceń", cz.I
21.30 Kurier i prognoza pogody
21.45 Zbliżenia
22.00 Sport weekend
22.30 Kurier
22.45 Informacje sportowe
22.50 Studio Pogoda
23.00 Telekurier nocą
23.50 7 grudnia – opowieść o Pearl Harbor
01.55 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Przygody Rio Tin Tina (31) - serial przygod. USA
6.30 Przygody Maxa i Molly - serial anim. (powt.)
7.00 V Max
7.30 Głębia. Złotonośne pola (powt.)
8.30 Gęsia skórka (powt.)
9.00 Zapasy z Hulkiem Hoganem (1) - serial anim.
9.30 Przygody Rin Tm Tma (32) - serial przygod. USA
10.00 Menażeria (20) - serial obycz. USA
11.00 M.A.S.H. (11) - serial kom. USA
11.30 Jak pan może, panie doktorze? {11) -serial kom. USA
12.00 Walka o przetrwanie. Randki ze śmiercią (1) -serial dok.
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Sport - Polska liga siatkówki mężczyzn, mecz: Energia Polska Sosnowiec - Galaxia Częstochowa
16.00 Herkules (14) - serial przygod. USA
16.50 Z ·życia wzięte (1,2) - serial dok.
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Nico jednorożec -film fantast. USA, 1998 (95 min)
20.00 Gem, set, mecz - melodramat USA, 1979 (120 min)
21.55 Na wirażu (22) - serial sens. kanad.
22.30 Na wysokich obrotach (1) - serial sens. niem.
23.20 To się w głowie nie mieści - magazyn
23.45 Drogówka - magazyn
0.15 Przypadkowe piekło - thriller USA, 1996 (93 min)
2.05 Magazyn sportowy
3.05 Muzyczny VIP
3.30 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

6.35 Telesklep
8.05 He-man i władcy wszechświata
8.30 Zorro
8.55 Kto ma zabić moją żonę? - komedia USA
10.30 Łamisłówka - interaktywny teleturniej na żywo
11.30 Arszenik i stare koronki - komedia USA
13.35 Zatoka Marlina II - serial USA
14.30 Tenbit GSM
15.00 Styl - magazyn
15.30 Czy boisz się ciemności
16.30 Łamisłówka - interaktywny teleturniej na żywo
17.20 Typ spod ciemnej gwiazdy - western USA
18.05 Asy wywiadu - serial USA
20.00 Przygody na Hawajach - komedia USA
21.50 Rodzina zbiegów - film USA
23.45 Żądza seksu - film USA
Tvpoloniaekran

06:00 Na dobre i na złe; odc.106 -Przełomowe wyznanie; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska
07:00 Echa tygodnia
07:30 Wieści polonijne; powt.
07:45 Laureaci Nowej Tradycji; Tołhaje
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Zaproszenie; W Kozim Grodzie cz.1; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Szarcio i Teodorsz; odc. 2; serial animowany prod.francuskiej
09:30 Folkogranie; Eurofolk Sanok-Karpaty cz.1
10:00 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
10:20 Ludzie listy piszą; odc.210
10:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
11:10 Książki z górnej półki; Książka tygodnia
11:20 Klan; odc.627; telenowela TVP; powt.
11:40 Klan; odc.628; telenowela TVP; powt.
12:05 Klan; odc.629; telenowela TVP; powt.
12:30 Śpiąca ziemia; reportaż
13:00 Wiadomości
13:10 Dom; cz. 1 odc. 3 -Warkocze naszych dziewcząt będą białe; 1996  serial prod. TVP
14:30 Marzenia się spełniają
14:40 Tam gdzie jesteśmy; Julita; reportaż
15:10 Święta wojna; odc.30 -Owce i ryby; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
15:35 Śniadanie na podwieczorek
17:00 Teleexpress
17:10 Takie kino
17:30 Na dobre i na złe; odc. 106; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska; powt.
18:20 Czterdziestolatek; odc.11 -Cudze nieszczęście,czyli świadek obrony; serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza; wyk: Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Leonard Pietraszak, Roman Kłosowski
19:05 Takie kino
19:15 Dobranocka; Dinusie; odc.14 -Wszystkie okruszki prowadzą do ciebie; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:00 Wyjście awaryjne; 1982  komedia prod. polskiej (89'); reż: Roman Załuski; wyk: Bożena Dykiel, Jerzy Michotek, Maria Gładkowska, Andrzej Golejewski, Krzysztof Kowalewski
21:30 Takie kino
22:00 Dom; cz.I odc. 3 -Warkocze naszych dziewcząt będą białe
23:20 Matka Królów; 1982  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Zaorski; wyk: Magda Teresa Wójcik, Zbigniew Zapasiewicz, Franciszek Pieczka
01:15 Dinusie; odc.14 -Wszystkie okruszki prowadzą do ciebie; serial animowany prod. USA
01:30 Wiadomości; powt.
01:49 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Gry uliczne; 1996  film fab. prod. polskiej (100') (format 16x9); reż: Krzysztof Krauze; wyk: Redbad Klijnstra, Robert Gonera, Grażyna Wolszczak, Andrzej Precigs
03:40 Takie kino!; Bandyta-reportaż z planu filmowego
04:00 Na dobre i na złe; odc.106 -Przełomowe wyznanie; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska; powt.
04:50 Ekstradycja 3; odc.9/10; serial sensacyjny prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik
05:50 Czterdziestolatek; odc.11 -Cudze nieszczęście,czyli świadek obrony; serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza; wyk: Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Leonard Pietraszak, Roman Kłosowski; powt.
06:30 Takie kino
06:45 Dom; cz. I odc.3 -Warkocze naszych dziewcząt będą białe; serial prod. polskiej (1996); reż: Jan Łomnicki; wyk: Tomasz Borkowy, Halina Rowicka, Jan Englert, Bożena Dykiel; powt.
08:00 Takie kino
08:15 Zakończenie programu
Images

06:30 Shackleton, cz. 1 
08:20 Dodek na froncie 
09:50 Córka pianisty 
11:55 Drobiazg 3 
13:25 Mój przyjaciel, Skip 
15:00 Tytani 
16:55 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 4 
17:45 Shackleton, cz. 1 
19:35 Robin Hood 
21:00 Drakula 2000 
22:40 Desperaci 
00:40 Rodzina Soprano 4, odc. 1 
01:45 Chili con carne 
03:30 Dobre dziecko 
05:00 Dodek na froncie 

Telewizja Niepokolanów II

14.55 Program dnia
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Totus Tuus - film dokumentalny
15.40 Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP
15.55 Drogami Europy: Gawarnie - program krajoznawczy
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Ambrożego
16.10 Przegląd Niedzieli
16.35 Studio Otwarte - Cybernetyki 7 - Komu absorcja, komu życie - program publicystyczny
17.45 Archeologia: Francja - Picardia - film dokumentalny
18.30 Ścieżki kultury: Chłop w sztuce - program o sztuce
18.55 Program dnia
19.00 Pomorze Zachodnie - magazyn turystyczny
19.20 Podróże Kapitana Klipera [11] - 99 węzłów - film rysunkowy dla dzieci
19.30 Odkrywamy Planetę Ziemię: Msie Grizzly - program przyrodniczy
20.15 By czas nie zaćmił i niepamięć - film dokumentalny
20.35 Różaniec - część chwalebna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Ambrożego
21.15 Przegląd Niedzieli
21.20 Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP
21.35 Mały Pułkownik - film fabularny
22.55 Sao Luis - film dokumentalny
23.05 Program na następny dzień

Canal logo
07:05 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
07:15 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
07:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
08:00 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
08:25 Kuchnia filmowa: Braterstwo wilków - Film dokumentalny , 85 min.
09:50 Luna Papa - Komedia , Bakhtyar Khudojnazarov , Chulpan Khamatova,Moritz Bleibtreu,Ato Mukhamedzhanov,Merab Ninidze,Polina Rajkina,Nikolai Fomenko,Lola Mirzorakhimova , Niemcy/Japonia/Uzbekistan 1999 , 105 min.
11:35 Raj na ziemi: Big Sur, dzikie wybrzeże Kalifornii - Film dokumentalny , USA 2001 , 55 min.
12:30 Rozkodowany Bugs Bunny - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
13:30 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
14:00 Aktualności muzyczne - Magazyn muzyczny , 30 min.
14:30 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
14:40 Firma - Thriller , Sydney Pollack , Tom Cruise,Jeanne Tripplehorn,Gene Hackman,Hal Holbrook,Terry Kinney,Holly Hunter,Wilford Brimley , USA 1993 , 150 min.
17:10 Łapu capu ekstra - Magazyn , 30 min.
17:40 Hindenburg - Film sensacyjny , Robert Wise , George C. Scott,Anne Bancroft,Charles Durning,William Atherton,Roy Thinnes,Gig Young,Burgess Meredith , USA 1975 , 125 min.
19:45 Kanapki - Film krótkometrażowy , 15 min.
20:00 The Mexican - Komedia , Gore Verbinski , Brad Pitt,Julia Roberts,James Gandolfini,J.K. Simmons,Bob Balaban,Sherman Augustus,Gene Hackman , USA 2001 , 120 min.
22:00 Patriot Games - Thriller , Phillip Noyce , Harrison Ford,Anne Archer,Patrick Bergin,Sean Bean,Richard Harris,Thora Birch,James Fox , USA 1992 , 115 min.
23:55 Spisane na straty - Film sensacyjny , Janet Meyers , Brett Cullen,Robin Givens,Idalis DeLeon,Tempestt Bledsoe,Jenica Bergere,Cristi Conaway,Jennifer Blanc , USA 2000 , 90 min.
01:25 Braterstwo wilków - Film SF , Christophe Gans , Samuel Le Bihan,Vincent Cassel,Émilie Dequenne,Monica Bellucci,Jérémie Rénier,Mark Dacascos,Jean Yanne , Francja 2001 , 140 min.
03:45 Pechowa rodzinka - Komedia , Tony Grounds , Lee Evans,Kathy Burke,Linda Bassett,Eric Byrne,Terri Dumont,Frank Finlay,Lennie James , Wielka Brytania 2001 , 85 min.
05:10 Hycel - Film krótkometrażowy , 15 min.
05:25 Poranek kojota - Komedia , Olaf Lubaszenko , Tadeusz Huk,Maciej Stuhr,Michał Milowicz,Karolina Rosińska,Tomasz Dedek,Andrzej Nejman,Janusz Józefowicz , Polska 2001 , 95 min.

Le Cinema
14.00 Pierwszy krąg, cz.I (First Circle), dramat, Francja / ZSRR / Kanada, 1990, 120 min
16.00 Obiecane - przyrzeczone (Promis Jure) dramat, Francja, 1987, 104 min
18.00 Wymarzony dom (The Dream House) komedia, Szwecja, 1993, 101 min
20.00 Dokument. Pokolenie XX i jeden odc. 2, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Sęp (Dogkeselyuk) dramat, Węgry, 1982, 115 min
22.30 Opera żebracza (Zebracka Opera / The Beggar's Opera) dramat, Czechy, 1991,  94 min
00.30 Skandale (5 z 7): Skandal w wielkim mieście (Scandal Series (5 of 7): Scandal In The City) film erotyczny, Wielka Brytania, 1999, 90 min.

Romantica
06.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 84) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
07.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 85) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
08.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
09.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
10.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
13.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
14.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 18) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 19) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 84) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 85) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
18.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
19.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
20.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
21.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
22.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 18) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
01.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 19) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).

HBO
06:30 Na planie, odc. 48 (On The Set Ep. 048) magazyn filmowy, USA 2002, 21 min.
06:55 Vatel (Vatel) obyczajowy, Francja 2000, 112 min., reż. Roland Joffe, wyk. Gerard Depardieu, Uma Thurman
08:50 10 niewyjaśnionych zagadek (Ultimate 10: Unexplained Mysteries) dokumentalny, USA, 47 min.
09:40 Biały konik (The White Pony) fantastyczny, Irlandia 1999, 88 min., reż. Brian Kelly, wyk. Olivier Gruner, Carly Anderson
11:10 Gwiazdy Hollywood - Shirley McLaine (Hollywood Superstars: Shirley McLaine) dokumentalny, USA, 26 min.
11:40 Świat na talerzu (The Dish) obyczajowy, Australia 2000, 96 min., reż. Rob Sitch, wyk. Sam Neill, Kevin Harrington
13:20 Gwiazdy Hollywood - Isabella Rossellini (Hollywood Superstars: Isabella Rossellini) dokumentalny, USA, 26 min.
13:50 Niekończąca się opowieść - Baśnie, odc. 3 (Tales From The Neverending Story Ep. 03) familijny, Kanada 2001, 95 min., reż. Giles Walker/ Adam Weissman, wyk. Mark Rendall, Victoria Sanchez
15:30 Cinema, cinema, odc. 49 (Cinema Cinema Cinema V. (916) Ep. 49) magazyn filmowy, USA 2002, 23 min.
16:00 Mali bohaterowie 3 (Little Heroes 3) familijny, Dania 2001, 90 min., reż. Henri Charr, wyk. Candace Camille Bender, Mike Grief
17:35 Osiągnąć szczyt (Take It To The Limit) obyczajowy, USA 2000, 78 min., reż. Sam Keith, wyk. Leo Fitzpatrick, Gretel Roenfeldt
19:00 Vatel (Vatel) obyczajowy, Francja 2000, 112 min., reż. Roland Joffe, wyk. Gerard Depardieu, Uma Thurman
21:00 HBO na stojaka! Odc. 26 program rozrywkowy, Polska 2000, 27 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Stefan Friedman
21:30 HBO na stojaka! Odc. 27 program rozrywkowy, Polska 2000, 30 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Krzysztof Jaroszyński, Grzegorz Halama
22:00 Co za życie (Living It Up: La Gran Vida) komedia romantyczna, Hiszpania 2000, 108 min., reż. Antonio Cuadri, wyk. Salma Hayek, Carmelo Gomez
23:50 Jak ugryźć 10 milionów (The Whole Nine Yards) komedia, USA 2000, 94 min., reż. Jonathan Lynn, wyk. Bruce Willis, Mathew Perry
01:30 Bez twarzy (Bruiser) horror, Kanada 2000, 95 min., reż. George Romero, wyk. Jason Flemyng, Peter Stormare
03:05 Dziewczęta Gregory'ego (Gregory's Two Girls) komedia, Niemcy 1999, 111 min., reż. Bill Forsyth, wyk. John Gordon Sinclair, Dougray Scott
05:00 Osiągnąć szczyt (Take It To The Limit) obyczajowy, USA 2000, 78 min., reż. Sam Keith, wyk. Leo Fitzpatrick, Gretel Roenfeldt 

Eurosport
8.30 żeglarstwo: Puchar Louisa Vuittona (powt.) 
9.30 biathlon: PŚ w Oestersund sztafeta kobiet (powt.) 
10.30 (na żywo) narciarstwo klasyczne: PŚ w Davos 10 km kobiet 
11.30 narciarstwo alpejskie: PŚ w Lake Louise zjazd kobiet (powt.) 
12.00 (na żywo) biathlon: PŚ w Oestersund sztafeta mężczyzn 
13.45 narciarstwo klasyczne: PŚ w Trondheim skoki do kombinacji norweskiej 
14.30 (na żywo) narciarstwo klasyczne: PŚ w Trondheim bieg do kombinacji norweskiej 
15.30 narciarstwo klasyczne: PŚ w Davos 15 km mężczyzn 
16.00 (na żywo) skoki narciarskie: PŚ w Trondheim 1. konkurs 
17.45 bobsleje: PŚ w Igls dwójki mężczyzn - 1. ślizg 
18.00 (na żywo) bobsleje: PŚ w Igls dwójki mężczyzn - 2. ślizg 
19.00 wiadomości 
19.15 (na żywo) narciarstwo alpejskie: PŚ w Vail zjazd mężczyzn 
20.15 narciarstwo alpejskie: PŚ w Lake Louise zjazd kobiet 
21.00 (na żywo) curling: ME w Szwajcarii Szwajcaria - Niemcy mężczyzn 
22.30 saneczkarstwo: PŚ w Oberhofie jedynki kobiet 
23.00 wiadomości 
23.15 sumo: turniej Basho 
0.15 skoki narciarskie: PŚ w Trondheim 1. konkurs (powt.) 
1.45 wiadomości

Polsat Sport
8.00 magazyn golfowy (powt.) 
8.30 Narciarski raport (powt.) 
9.00 koszykówka: Euroliga mężczyzn Unicaja Malaga - Tau Ceramica (powt.) 
10.50 Boks z archiwum (powt.) 
11.15 siatkówka: Liga Mistrzyń Mladost Zagrzeb - Nafta Gaz Piła (powt.) 
13.15 KO TV - magazyn bokserski 
13.40 koszykówka: Euroliga mężczyzn CSKA Moskwa - Idea Śląsk Wrocław (powt.) 
15.25 (na żywo) piłka nożna: Bundesliga Schlake 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 
17.20 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej 
17.30 piłka nożna: Bundesliga Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 
19.25 (na żywo) piłka nożna: liga holenderska Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 
21.20 siatkówka: ekstraklasa mężczyzn Polska Energia Sosnowiec - Galaxia Częstochowa 
23.20 piłka nożna: Bundesliga VfB Stuttgart - Bayern Monachium 
1.10 magazyn piłkarskiej Ligi Mistrzów 
2.05 Boks z archiwum (powt.) 
3.30 siatkówka: Liga Mistrzyń Skra Warszawa - Foppapedretti Bergamo (powt.) 
5.30 piłka nożna: Bundesliga Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema (powt.) 

TMT
08.30 Nasze Życie, Nasze Zdrowie - magazyn medyczny, Polska 2002
09.00 Wirtualny Uniwerystet - wykłady, Polska 2002
09.30 Teraz Muzyczna Telewizja
10.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
11.30 Telezakupy
12.00 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
12.30 Pory Roku - poradnik, Polska 2002 (55 minut)
13.30 Telezakupy
14.00 Wybory Miss WWW - relacja z finałów, rozwiązanie konkursu , Polska 2002
15.00 Teraz Muzyczna Telewizja
15.30 Telezakupy
16.00 Men - magazyn dla mężczyzn, Polska 2002
16.30 Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2002 wydanie specjalne
17.30 TV Yacht Klub - magazyn żeglarski, Polska 2002
18.00 V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
18.30 Teraz Muzyczna Telewizja
19.00 "Baśń o zaklętym królu" bajka, adaptacja powieści Bolesława Leśmiana, Polska 2002
20.00 Ludzie Sukcesu - magazyn, Polska 2002
20.45 Teraz Muzyczna Telewizja
21.30 Muzyczny Salon - program muzyczny, Polska 2002
22.00 Teraz Muzyczna Telewizja
22.30 Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
23.00 Noc z TMT - program rozrywkowy, Polska 2001
00.00 Teraz Muzyczna Telewizja
00.30 koniec programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.