FANDOM


Logo

06:00 Kawa czy herbata (w tym Wiadomości: 6.05,6.30,7.00,7.30)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Kocie bajki (odc.8) - Kłopoty z liczeniem - serial anim.prod.francuskiej
08:50 Budzik; program dla najmłodszych /stereo/
09:20 Słoń Benjamin (odc.8) - Biały nosorożec - serial anim.prod.niemieckiej (stereo)
09:45 Animowane bajki świata
10:00 Przedszkolandia - serial dok. Barbary Pawłowskiej (stereo)
10:25 Miliard w rozumie - teleturniej /stereo/
10:55 Ekran z kwiatkiem: Banany i strelicje - magazyn
11:00 Gotowanie na ekranie - magazyn kulinarny
11:20 ZUS radzi; magazyn
11:30 Zwierzęta świata: Mzima - żródło hipopotamów (cz.2/2) - film dok.prod.angielskiej [stereo]
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania (odc.290) - serial TVP [stereo]
13:10 Lokatorzy: Jubileusz (cz. 2) - serial TVP [stereo]
13:35 Czarodziejki (odc.13) - serial prod. USA [stereo]
14:20 Po prostu paragraf - felieton
14:40 Ach te okienka - felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu - magazyn
15:30 Kulisy PRL-u: Tajemnice Magdalenki
16:00 Rower Błażeja - program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces (odc.1883) - serial prod.USA [stereo]
16:50 Polak = Europejczyk - reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan (odc.699) - telenowela TVP [stereo]
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Kręta nić życia - felieton Wiktora Niedzickiego
18:45 Wrzuć Jedynkę
18:50 Polska w Europie - instrukcja obsługi
19:00 Wieczorynka: Tabaluga (odc.37) - Wielkie zmiany - serial anim.prod.niemieckiej [stereo]
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Psy policyjne - film dok.prod. USA (stereo)
21:10 Wojna Irak 2003
21:15 Jedynka w Europie - felieton
21:20 Teatr Telewizji; Edward II /premiera/, autor Christopher Marlowe [stereo]
22:25 Za pięć dwunasta - pytania o Unię
23:05 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia - magazyn ekonomiczny
23:25 Rozmowy na nowy wiek; Z Czesławem Miłoszem o wyższości Poezji nad Prozą
23:55 To tylko pięć minut - reportaż Grzegorza Pawełczaka
00:20 Emigrantka - film dokumentalny Krzysztofa Bukowskiego
00:45 Trochę kultury - magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
01:05 Zakończenie programu
Logo-2

7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Opowieści z księgi cnót; Lis Leon; Dziwny świat kota FIlemona - seriale animowane
8.00 Na dobre i na złe (33): Gra pozorów - serial prod. TVP [stereo]
8.50 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Pasterski smak (powt.)
10.50 Święta wojna: Feronom (powt.) /stereo/
11.15 Wielkie romanse dwudziestego wieku - Henry i Shirlee Fonda - serial dok.
11.45 Piwny smak miłości (3): Margrit 1888-91(1) - serial obyczajowy
12.35 Cerkiew nad Bałtykiem - reportaż
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (143):Separacja - telenowela [stereo]
13.40 Co nam w duszy gra: Duety miłosne (2) - program artystyczny [stereo]
14.35 Przeboje Kabaretowej Ligi Dwójki - Kabaret Dno - pr.rozr.
14.45 To twoja droga - Dominika i Wojtek - reportaż
15.10 Janosik [3/13] W obcej skórze - serial TVP
16.00 Panorama, Pogoda
16.25 Film dla niesłyszących - Na dobre i na złe [134] (powt.) [stereo]
17.20 Polska bez fikcji - Konkurs - film dok. Macieja Adamka
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
19.00 Va banque - teleturniej
19.30 Znaki czasu - mag.
20.00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny [stereo]
20.55 Kochaj mnie - telenowela dok. prod. TVP [stereo]
21.25 997 /38/ - magazyn kryminalny (tylko dla dorosłych)
22.00 Panorama, Sport Telegram, Pogoda
22.35 Samowolka - film fab. prod. polskiej
23.40 Bandycki Petersburg - Upadek Antybiotyka [2/8] - serial prod. rosyjskiej
00.35 Zakończenie programu
Logo-10

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Casper [11]
7.25 Beyblade [10]
7.50 Interwencja - reportaż
8.25 Szkoła przetrwania [10]
9.20 Domowa kawiarenka
9.50 V.I.P. 2 [27]
10.45 Awantura o kasę [62]
11.40 Różowa pantera
11.55 Kachorra to ja [133]
12.50 Luz Maria [125]
13.45 Twój lekarz i Wystarczy chcieć
14.15 4x4
14.45 Beyblade [11]
15.10 Świat według Kiepskich [144]
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja [134]
17.15 Debiut
18.10 Interwencje - reportaż
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.10 9 niezwykłych tygodni
21.00 Samo życie [196]
21.30 Studio LOTTO
21.40 Maska Zorro - film USA (1998)
0.15 Biznes informacje
0.30 Graffiti
0.45 Bumerang
1.15 Nikita 5 [92]
1.50 Muzyka na BIS
Logo-19

5.40 Miłość i nienawiść [119/124]
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki [132/185]
7.50 Księga dżungli - film przygod. USA
9.30 Telegra
10.35 Telesklep
11.35 Jestem, jaki jestem
13.00 Na Wspólnej [51] - serial obycz.
13.30 Zielone drzwi
14.15 Renegat III [10/22] - serial sens.
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki [132/185]
17.10 Miłość i nienawiść [120/124]
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Na Wspólnej [52] - serial obycz.
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Chwila prawdy
22.40 Maraton uśmiechu
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.45 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
0.15 Multikino - magazyn filmowy
0.35 Co za tydzień - magazyn
1.00 Nic straconego
Tvp3warszawa

6.30 Angela anakonda (11/26) - serial animowany
7.00 Tęczowy domek (28/40) - serial animowany
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
7.50 Wiadomości sportowe (powtórzenie)
8.00 Warszawa w polskim filmie fabularnym (powtórzenie)
8.25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 5000 km po Meksyku (5/7) - serial dokumentalny
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Palce lizać (2/9) - serial obyczajowy
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920-1939 (15/17) - serial dokumentalny
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Młodzież kontra
12.30 Kurier
12.35 Góry ognia (1/5) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Wuwua - magazyn hip-hopowy
15.00 Lizze Mcguire (2/21) - serial
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 Kościół i świat - informacyjny program katolicki
15.55 Mój pies i inne zwierzaki - magazyn dla miłośników zwierząt
16.05 Dzieje Warszawy - serial dokumentalny
16.15 Wiadomości Kuriera
16.20 Nasz gość
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18.05 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Gminy Mazowsza
19.05 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny
19.15 Nasz gość
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn europejski
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Puls stolicy
22.15 To jest temat - reportaż
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Martwe róże - film fabularny
0.30 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo

6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (50) - serial
8.35 M.A.S.H. (45) - serial
9.00 Dziki księżyc (67) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (150) - serial
10.40 Skarb w Srebrnym Jeziorze - western niem.-jug. (1962)
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 V Max - magazyn
13.30 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (51) - serial
15.30 Dziki księżyc (68) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (19) - serial
17.30 M.A.S.H. (46) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (151) - serial
19.00 Anioł ciemności (14) - serial
20.00 Pierwsza fala (17) - serial
20.55 Millennium (8) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Aguirre, gniew boży - dramat peruw.-RFN (1972)
24.00 Punkt. Set. Mecz - magazyn
0.50 X Laski
1.20 Muzyczne listy
2.10 Strefa P - magazyn
2.35 V Max - magazyn
3.00 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
6.45 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
7.35 Alf (73) - serial
8.00 Potęga miłości (18) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (22) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (40) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Gorączka w mieście (27) - serial
12.10 Virginia (12) - telenowela
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (41) - serial
16.40 Alf (74) - serial
17.10 Klient (8) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (28) - serial
19.15 Drew Carey Show (99) - serial
19.40 Z pierwszej strony (10) - serial
20.10 Nie poddam się - Historia Jima Valvano - film obycz. USA (1996), wyk. Anthony La Paglia
22.05 Brygada ratunkowa (12) - serial
23.05 Jestem, jaki jestem - extra
23.50 Słaba płeć - film obycz. USA (1997)
1.55 Śmierć przy wodospadzie - film sens. USA (1991)
3.30 Drew Carey Show (99) - serial
3.55 Z pierwszej strony (10) - serial
4.20 Koniec programu

TVP Polonia

06:00 Konserwacja nadajnika od godz.6.00 do godz.15.00
15:00 Wiadomości
15:10 Pamiętajcie o Hybrydach - 45 lat Klubu Studenckiego; cz.1
16:00 Klan; odc. 679 [23 min.]; telenowela TVP
16:25 Co Pani na to?; program publicystyczny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
17:50 Kuchnia wróżki; Południowiec dla Tomka; program dla dzieci
18:10 Moje życie pod psem; odc.5/22 Korzenie wszelkiego zła[23 min.]; serial prod.australijskiej
18:30 Rozmowy na nowy wiek; Z Pawłem Huelle o... nostalgii
19:00 Zachować dziedzictwo; reportaż
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc.15-Nieudane polowanie; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Klan; odc.679/ [23 min.]; telenowela TVP
20:35 Chłopi; odc.3/13 Zrękowiny [52 min.]; serial TVP
21:25 Wojna Irak 2003
21:30 Sportowy tydzień
22:00 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
22:25 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:25 Co Pani na to?; program publicystyczny
23:50 Pegaz; magazyn kulturalny
00:20 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza
01:15 Kasztaniaki; odc.15-Nieudane polowanie; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.679 [23 min.]; telenowela TVP
02:35 Chłopi; odc.3-Zrękowiny  [52 min.]; serial TVP
03:30 Sportowy tydzień
04:00 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
04:30 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
04:55 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza
05:25 Zachować dziedzictwo; reportaż
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Kurs dnia
06:00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Cud na wzgórzu (Miracle On The Mountain) dramat, USA 2000, 86 min., reż. Michael Switzer, wyk. Patty Duke, William Devane
08:00    Żona mojego męża (My Husband's Wife) familijny, Francja 2000, 91 min., reż. Charlotte Brandstrom, wyk. Alexandra Vandernoot, Florence Pernel
09:35    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
10:05    Przeżyj to jeszcze raz (All Over Again) familijny, USA 2000, 93 min., reż. Cleve Nettles, wyk. Ean Mering, Robert Loggia
11:45    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
12:05    Duchy Karola Dickensa (Ghost Of Dickens' Past) biograficzny, Kanada 1998, 89 min., reż. Bruce Neibaur, wyk. Jane Gilchrist, Jennifer Bertram
13:40    Premiera: Na planie filmu "Statek widmo" (Making Of: Ghost Ship) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
14:00    Ewolucja (Evolution) komedia science fiction, USA 2001, 97 min., reż. Ivan Reitman, wyk. David Duchovny, Julianne Moore
15:40    Gwiezdne wrota - W jaskini lwa (Stargate Sg-1 III. Ep. 01 - Into The Fire) serial science fiction, USA 1999, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
16:25    Gwiezdne wrota - Set (Stargate Sg-1 III. Ep. 02 - Seth) serial science fiction, USA 1999, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
17:10    Premiera: Na planie (On The Set Ep. 066) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
17:35    Marzenia do spełnienia (Thunderpants) komedia, W. Brytania 2002, 83 min., reż. Peter Hewitt, wyk. Bruce Cook, Stephen Fry
19:00    Cud na wzgórzu (Miracle On The Mountain) dramat, USA 2000, 86 min., reż. Michael Switzer, wyk. Patty Duke, William Devane
20:30    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
21:00    Drugie wcielenie (napisy) (Double Whammy) komedia, USA 2001, 99 min., reż. Tom Dicillo, wyk. Elizabeth Hurley, Steve Buscemi
22:45    Premiera: Śmierć dziecioroba obyczajowy, Polska 1990, 71 min., reż. Wojciech Nowak, wyk. Marek Kasprzyk, Anna Majcher
00:00    Malena (Malena) dramat, Włochy 2000, 88 min., reż. Giuseppe Tornatore, wyk. Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro
01:30    Przekręt (Snatch) kryminalny, USA 2000, 98 min., reż. Guy Ritchie, wyk. Brad Pitt, Benicio Del Toro
03:10    W samo południe (High Noon) western, USA 2000, 88 min., reż. Rod Hardy, wyk. Tom Skerritt, Randy Birch
04:40    Przeżyj to jeszcze raz (All Over Again) familijny, USA 2000, 93 min., reż. Cleve Nettles, wyk. Ean Mering, Robert Loggia

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Syrenka Maco - Film dla dzieci , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 655 min.
18:55 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 25 min.
19:20 Celeste - Telenowela , Raul Lecouna , Andrea del Boca , Argentyna , 40 min.
20:00 Prawo do narodzin - Telenowela , Raul Araiza , Veronica Castro,Ignacio Lopez Tarsco,Sergio Jimenez , Meksyk 1981 , 30 min.
20:30 Pogrom wampirów - Horror , Roberto Mauri , Dieter Eppler,Grazziella Granta , Włochy 1962 , 85 min.
21:55 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
22:10 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - Magazyn , 20 min.
22:30 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
22:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
23:00 Seks show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
00:55 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:10 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:40 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:10 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:25 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:40 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Anglia moim krajem - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
08:00 Dzikie ptaki Tajwanu - Film dokumentalny , Tajwan 2002 , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
14:30 Twój dentysta radzi - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Sigur Rós Jazz Festival - Program muzyczny , 60 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 Smak muzyki - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
20:30 Z notatnika podróżnika - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:00 Przejażdżka ze śmiercią - Film sensacyjny , Quinton Peeples , Tobey Maguire,Amy Hathaway,Wilson Cruz,Christina Naify,Adam West , USA 1996 , 90 min.
22:30 Trucker Music Television - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
23:00 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 70 min.

Eurosport
08:30 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 90 min.
10:00 Mistrzostwa Europy _ Riesa (Niemcy) - Program sportowy , 120 min.
11:00 Puchar Europy _ Sztokholm (Szwecja) - Program sportowy , 60 min.
12:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 120 min.
14:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 105 min.
15:45 Wyścig dookoła Kraju Basków (Hiszpania) - Program sportowy , 105 min.
17:30 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
19:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
19:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
19:45 Watts - Magazyn sportowy , 15 min.
20:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 150 min.
22:30 Puchar Świata _ Tunezja - Program sportowy , 15 min.
22:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:00 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
00:30 Grand Prix Japonii _ Suzuka - Program sportowy , 45 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów - Magazyn piłkarski , 60 min.
09:00 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
09:45 Bundesliga: Hansa Rostock _ VfL Wolsburg - Program sportowy , 110 min.
11:35 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
12:00 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
12:25 Liga holenderska: De Graafschap _ Feyenoord Rotterdam - Program sportowy , 110 min.
14:15 I liga siatkówki mężczyzn: 2. runda play off - Program sportowy , 120 min.
16:15 Magazyn sportów ekstremalnych - Program sportowy , 45 min.
17:00 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 45 min.
17:45 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
18:45 Liga grecka: Iraklis Saloniki _ Panathinaikos Ateny - Program sportowy , 110 min.
20:35 Magazyn ligi holenderskiej - Program sportowy , 30 min.
21:05 Liga grecka: Ionikos _ PAOK Saloniki - Program sportowy , 110 min.
22:55 Ekstraliga żużlowa: Atlas Wrocław _ ZKŻ Zielona Góra - Program sportowy , 120 min.
00:55 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
01:20 I liga piłki ręcznej mężczyzn: VIVE Kielce _ Warszawianka - Program sportowy , 105 min.
03:05 Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam _ Heerenveen - Program sportowy , 110 min.
04:55 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 60 min.
05:20 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 45 min.
06:05 Bundesliga: 1. FC Norymberga _ Schalke 04 - Program sportowy , 115 min.

DSF (polski)
06:00 Reportaże sportowe - Reportaż , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 15 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Come on Baby - Program rozrywkowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
09:00 O piłce nożnej - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 Piłka nożna w retrospekcji - Program sportowy , 15 min.
13:20 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:25 La Ola - Program sportowy , 45 min.
14:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:15 Hattrick - Program sportowy , 90 min.
15:45 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:50 Piłka nożna - liga liga niemiecka - 28 kolejka - Program sportowy , 60 min.
16:50 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
16:55 NBA od środka - Program sportowy , 65 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 La Ola - Program sportowy , 30 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
19:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:30 Hattrick - Program sportowy , 45 min.
20:15 Hattrick - Program sportowy , 120 min.
22:15 Hattrick - Program sportowy , 15 min.
22:30 La Ola - Program sportowy , 60 min.
23:30 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
23:45 Touchdown - Program sportowy , 60 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 150 min.

Canal + Niebieski
07:00 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
08:30 Liga włoska - Program sportowy , 115 min.
10:25 Liga angielska: mecz Manchester United _ FC Liverpool (skrót) - Program sportowy , 55 min.
11:20 Liga angielska: mecz Everton _ Newcastle - Program sportowy , 115 min.
13:15 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
13:30 Liga polska: mecz Lech Poznań _ Polonia Warszawa - Program sportowy , 120 min.
15:30 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.
16:45 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
18:15 Klub kibica: mecz Garbarnia Jaworzno _ Dospel Katowice - Program sportowy , 105 min.
20:00 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 55 min.
20:55 Liga angielska: mecz Fulham _ Blackburn - Program sportowy , 125 min.
23:00 Klub kibica: mecz Ruch Chorzów _ Odra Wodzisław - Program sportowy , 105 min.
00:45 Klub kibica: mecz Pogoń Szczecin _ Amica Wronki - Program sportowy , 105 min.
02:30 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 55 min.
03:25 Liga angielska: mecz Fulham _ Blackburn - Program sportowy , 115 min.
05:20 Powiedz, że to nie tak - Komedia , James B. Rogers , Chris Klein,Heather Graham,Orlando Jones,Sally Field,Richard Jenkins,John Rothman,Jack Plotnick , USA 2001 , 95 min.

Canal + Żółty
08:30 Titanic - Film obyczajowy , Jean Negulesco , Clifton Webb,Barbara Stanwyck,Robert Wagner,Audrey Dalton,Thelma Ritter,Brian Aherne,Richard Basehart , USA 1953 , 95 min.
10:05 Romeo i Julia - Film obyczajowy , Baz Luhrmann , Leonardo DiCaprio,Claire Danes,Paul Sorvino,Brian Dennehy,Pete Postlethwaite,John Leguizamo,Diane Venora , USA 1996 , 120 min.
12:05 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Napoleon Bonaparte - Film obyczajowy , Yves Simoneau , Christian Clavier,Isabella Rossellini,Gérard Depardieu,John Malkovich,Anouk Aimée,Heino Ferch,Sebastian Koch , USA/Włochy/Francja/Kanada 2002 , 95 min.
14:35 Grzeszny żywot Franciszka Buły - Komedia , Janusz Kidawa , Andrzej Grabarczyk,Jarek Antonik,Jerzy Cnota,Mirosław Krawczyk,Henryk Stanek,Henryk Skolik,Ginter Benkartek , Polska 1980 , 105 min.
16:20 Instynkt - Film obyczajowy , John Turteltaub , Anthony Hopkins,Cuba Gooding jr.,Donald Sutherland,Maura Tierney,George Dzundza,John Ashton,John Aylward , USA 1999 , 120 min.
18:20 Detektyw Monk - Serial sensacyjny , Dean Parisot , Tony Shalhoub,Bitty Schram,Ted Levine,Stanley Kamel,Jason Gray-Stanford , USA 2002 , 45 min.
19:05 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
19:30 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
20:00 Robert Redford _ Sundance Kid - Film dokumentalny , Francja 2002 , 60 min.
21:00 Przystanek autobusowy - Komedia , Joshua Logan , Marilyn Monroe,Don Murray,Arthur O'Connell,Betty Field,Eileen Heckart,Robert Bray,Hope Lange , USA 1956 , 95 min.
22:35 Yamakasi - Film sensacyjny , Ariel Zeitoun, Julien Seri , Châu Belle Dinh,Williams Belle,Malik Diouf,Yann Hnautra,Guylain N'Guba-Boyeke,Charles Perriere,Laurent Piemontesi , Francja/Hiszpania 2001 , 90 min.
00:05 Skok na kasyno - Film sensacyjny , Gerry Lively , Robert Englund,Gregg Henry,Casper van Dien,Libby Hudson , USA 2001 , 100 min.
01:45 Oko proroka - Film obyczajowy , Paweł Komorowski , Lubomir Cwetkow,Edward Lubaszenko,Elżbieta Karkoszka,Zbigniew Borek,Djoko Rosić,Andrzej Balcerzak,Henryk Bista , Polska/Bułgaria 1984 , 110 min.
03:35 Szybki numer - Film sensacyjny , Sergei Bodrov , Vladimir Mashkov,Jennifer Jason Leigh,Dean Stockwell,Lesley Ann Warren,Sergei Bodrov Jr.,Henry Thomas,Jsu Garcia , Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001 , 95 min.

Ale Kino!
08:00 Mały - Film obyczajowy , Julian Dziedzina , Janusz Gajos,Magdalena Zawadzka,Anna Nehrebecka,Gustaw Lutkiewicz,Wiesław Gołas,Bolesław Płotnicki,Maria Chwalibóg , Polska 1970 , 90 min.
09:30 Komedia romantyczna - Film dokumentalny , 50 min.
10:20 Wędrowcy - Komedia , Philippe Harel , Beno^t Poelvoorde,Karin Viard,Vincent Elbaz,Philippe Harel,Géraldine Pailhas , Francja 1997 , 100 min.
12:00 Przyzwoitka - Film krótkometrażowy , 20 min.
12:20 Do zobaczenia chłopcy - Film obyczajowy , Louis Malle , Gaspard Manesse,Raphael Fejtö,Francine Racette,Stanislas Carré de Malberg,Philippe Morier-Genoud,François Berléand,François Négret , Francja/RFN 1987 , 105 min.
14:05 Doktor Judym - Film obyczajowy , Włodzimierz Haupe , Jan Englert,Anna Nehrebecka,Jerzy Kamas,Henryk Bąk,Halina Chrobak,Władysław Hańcza,Gustaw Lutkiewicz , Polska 1975 , 95 min.
15:40 Mroczne przywidzenia - Thriller , Jeffrey Reiner , Suzanne Somers,Timothy Busfield,Tippi Hedren,Ryan DeBoer,Meghan Ory,Ben Johnson,Martin Sheen , Kanada 1999 , 95 min.
17:15 Zostałem sam - Film obyczajowy , Antonio Tibaldi , Judy Davis,Matthew Ferguson,David McIlwraith,Jan Rubes , Kanada/Włochy 1992 , 105 min.
19:00 Wolna dogma - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Król Marvin Gardens - Film obyczajowy , Bob Rafelson , Jack Nicholson,Bruce Dern,Ellen Burstyn,Julia Anne Robinson,Scatman Crothers,Charles LaVine,Arnold Williams , USA 1972 , 105 min.
21:45 Przynęta - Film kryminalny , Bertrand Tavernier , Marie Gillain,Olivier Sitruk,Bruno Putzulu,Richard Berry,Philippe Duclos,Marie Ravel , Francja 1994 , 120 min.
23:45 Sweetie - Film obyczajowy , Jane Campion , Genevieve Lemon,Karen Colston,Tom Lycos,Jon Darling,Dorothy Barry,Michael Lake,Andre Pataczek , Australia 1989 , 100 min.
01:25 Sanatorium pod Klepsydrą - Film obyczajowy , Wojciech Jerzy Has , Jan Nowicki,Tadeusz Kondrat,Irena Orska,Gustaw Holoubek,Bożena Adamek,Filip Zylber,Halina Kowalska , Polska 1973 , 120 min.

Hallmark
06:00 Strażnik, kucharz i dziura w niebie - Film przygodowy , John Kent Harrison , Sam Elliott,Jerry O'Connell,Ricky Jay,Molly Parker,Don S. Davis,Robert Wisden , USA 1995 , 105 min.
07:45 Dziki kwiat - Film obyczajowy , Diane Keaton , Beau Bridges,Susan Blakely,William McNamara,Reese Witherspoon,Patricia Arquette,Norman Max Maxwell,Collin Wilcox Paxton , USA 1991 , 105 min.
09:30 Umrzeć dla tańca - Film obyczajowy , Mark Haber , Kimberly McCullough,Mary-Margaret Humes,Rick Springfield,Natalia Nogulich , USA 2001 , 105 min.
11:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 45 min.
12:00 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 60 min.
13:00 Dziki kwiat - Film obyczajowy , Diane Keaton , Beau Bridges,Susan Blakely,William McNamara,Reese Witherspoon,Patricia Arquette,Norman Max Maxwell,Collin Wilcox Paxton , USA 1991 , 105 min.
14:45 Anastasia: Tajemnica Anny - Miniserial , Marvin J. Chomsky , Amy Irving,Olivia de Havilland,Jan Niklas,Nicolas Surovy,Susan Lucci,Elke Sommer,Edward Fox , USA 1986 , 105 min.
16:30 Umrzeć dla tańca - Film obyczajowy , Mark Haber , Kimberly McCullough,Mary-Margaret Humes,Rick Springfield,Natalia Nogulich , USA 2001 , 105 min.
18:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 60 min.
19:15 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 45 min.
20:00 Babski oddział - Serial , Robert Butler , Bonnie Bedelia,Lela Rochon,Nancy McKeon,Tracey Needham,Lisa Vidal , USA 2001 , 60 min.
21:00 Sprawy dr Halifax: Pająk i mucha - Film sensacyjny , Mark Piper , Rebecca Gibney,Essie Davis,Andrew McKaige,Tony Barry,Fiona Corke , Australia 2000 , 105 min.
22:45 Sprawa - Film kryminalny , Joseph Sargent , Walter Matthau,Susan Blakely,Robert Carradine,Peter Firth,Barnard Hughes,Harry Morgan,William Schallert , USA 1990 , 105 min.
00:30 Othello - Film obyczajowy , Geoffrey Sax , Keeley Hawes,Eamonn Walker,Christopher Eccleston,Christopher Fox,Allan Cutts,Patrick Myers (II),Samantha McDonald , USA 2002 , 105 min.
02:15 Sprawy dr Halifax: Pająk i mucha - Film sensacyjny , Mark Piper , Rebecca Gibney,Essie Davis,Andrew McKaige,Tony Barry,Fiona Corke , Australia 2000 , 120 min.
04:15 Sprawa - Film kryminalny , Joseph Sargent , Walter Matthau,Susan Blakely,Robert Carradine,Peter Firth,Barnard Hughes,Harry Morgan,William Schallert , USA 1990 , 100 min.

Le Cinema
14:00 Miłość, śmierć i kalorie - Film obyczajowy , Dietmar Klein , Thekla Carola Wied,Annett Renneberg,Horst Janson,Nils Nelleßen,Jürgen Schornagel,Xenia Seeberg,Ingeborg Westphal , Niemcy 2000 , 90 min.
15:30 Mistrzowie - Komedia , Óscar del Caz , Manuel Alexandre,Álvaro de Luna,Txema Blasco,Luis Ciges,Tomás Zori,Conrado San Mart~n , Hiszpania 2000 , 100 min.
17:10 Ten dzień to prezent - Film obyczajowy , Péter Gothár , Cecilia Esztergályos,Pál Hetényi,Judith Pogány,Lajos Szabó,János Derzsi , Węgry 1979 , 85 min.
18:35 Szary obywatel - Film obyczajowy , Mans Herngren, Hannes Holm , Tomas von Brömssen,Ulla Skoog,Gösta Ekman,Tintin Anderzon,Lars Engström,Elias,Per Fritzell , Szwecja 1995 , 85 min.
20:00 Muzyka filmowa: Vladimir Cosma - Film dokumentalny 2002 , 30 min.
20:30 Droga na południe - Film obyczajowy , Juan Bautista Stagnaro , Adrian Ghio,Mirjana Jokovic,Zarko Lausevic,Mira Furlan,Osvaldo Santoro,Mar~a Fiorentino,Mauricio Dayub , GB/Jugosławia/Argentyna 1988 , 100 min.
22:10 Szepty i krzyki - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Harriet Andersson,Rosanna Mariano,Ingrid Thulin,Monika Priede,Liv Ullmann,Lena Bergmann,Kari Sylwan , Szwecja 1972 , 90 min.
23:40 Pasjonaci - Film obyczajowy , Kira Muratowa , Renata Litwinowa,Swietłana Kolenda,Aleksiej Szewczenko , Rosja 1994 , 110 min.
01:30 Lęk przed światem - Film obyczajowy , Houchang Allahyari , Dolores Schmidinger,Fritz Karl,Leon Askin,Michael Niavarani,Hanno Pöschl , Austria 1994 , 105 min.

Tele 5
07:50     Prosto z mostu
08:05     Saint Tropez (Saint Tropez)  - serial obyczajowy, Francja  1996, wyk. Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano
09:05     Telezakupy
11:35     Zauroczenie (Incantesimo)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
12:35     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Kenia - serial podróżniczy, Kanada 2000
13:25     Tarzan (Tarzan)  - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
13:55     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures)  - serial dla młodzieży, USA 1999
14:20     Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia
14:50     Videofashion - program o modzie
15:15     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
15:45     Zauroczenie (Incantesimo)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
16:45     Ekscentrycy (Exccentriiiks!)  - serial dokumentalny 1998
17:10     Tarzan (Tarzan) - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
17:35     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures)  - serial dla młodzieży, USA 1999
18:00     Prognoza pogody
18:05     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Tanzania - serial podróżniczy, Kanada 2000
19:00     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
19:25     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
19:55     Prognoza pogody
20:00     Koszmarna wizja - dramat, 92 min, USA 1998, Scenariusz i reżyseria: Jon Reiss, Występują: Paul Hipp, Boyd Kestner, Bitty Schram, Radha Mitchell, Alexis Arquette
21:40     On i ona (Lui & Lei)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Luciano Manuzzi, wyk. Vittoria Belvedere, Enrico Mutti, Giulio Base, Beatrice Fazi
22:35     Prognoza pogody
22:40     Pelswick - serial animowany, Kanada 2000
23:05     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
23:35     Erotyczne fantazje (Fantasies)  - serial erotyczny, Francja, tylko dla dorosłych
01:15     Werdykt - program sądowy
01:40     zakończenie programu

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 74) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 105) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 53) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 132) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 73) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 104) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 131) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 74) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 105) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 53) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 132) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 73) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 104) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 131) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 74) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 105) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 53) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 132) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery
09:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Odrodzenie samochodu - Magazyn , 25 min.
10:20 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 55 min.
11:15 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 55 min.
12:10 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 55 min.
13:05 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 55 min.
14:00 Supermucha - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Wielkie bitwy - Film dokumenatalny , 30 min.
15:30 Wojenne miesiące - Film dokumenatalny , 30 min.
16:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 60 min.
20:00 Starożytne trzęsienia ziemi - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Morskie katastrofy - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Walka z nowotworem gigantem - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Cuda nanomedycyny - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Czołgi - Film dokumenatalny , 60 min.
02:00 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic
08:00 Zwierzęce mumie - Film dokumentalny , 60 min.
09:00 Słonie Parku Narodowego Etosza - Program edukacyjny , 60 min.
10:00 Inkaskie mumie _ tajemnice zapomnianego imperium - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 Zwierzęce mumie - Film dokumentalny , 60 min.
12:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
13:00 Skrajności klimatu - Film dokumenatalny , 60 min.
14:00 Słonie Parku Narodowego Etosza - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Inkaskie mumie _ tajemnice zapomnianego imperium - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Zwierzęce mumie - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Skrajności klimatu - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Bezlitosne żywioły - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 USA, nauka i technika - Magazyn , 60 min.
22:00 Za następną falą - Film dokumenatalny , 30 min.
22:30 Poszukiwacze osobliwości - Film dokumenatalny , 30 min.
23:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 USA, nauka i technika - Magazyn , 60 min.
01:00 Za następną falą - Film dokumenatalny , 30 min.
01:30 Czernobyl po katastofie - Film dokumentalny , 30 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Ostatnie raje na ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
11:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Najdziksza Afryka - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Afrykańska odyseja - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 Afrykańska odyseja - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Najdziksza Afryka - Program edukacyjny , 60 min.
18:00 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Urodziny w zoo - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Schronisko dla psów Battersea - Program edukacyjny , 30 min.
19:30 Schronisko dla psów Battersea - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Dziennik z życia wielkich kotów - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Dziennik z życia wielkich kotów - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
21:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Kryminalne opowieści - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Tygrysy ludojady - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
07:30 Jump Jet: Dzieje Harriera - Film dokumentalny , USA 1996 , 50 min.
08:20 Baśniowa historia Fiata 500 - Film dokumentalny , Francja 1998 , 50 min.
09:10 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 40 min.
09:50 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
10:20 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
10:45 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
11:15 Historia Bee Gees - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 55 min.
12:10 "Gorączka sobotniej nocy" _ opowieści z planu - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 45 min.
12:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
13:25 Figura za cenę życia - Film dokumentalny , USA 2000 , 55 min.
14:20 W kilku słowach: Otyłość i niebezpieczne diety - Program publicystyczny , Francja 2003 , 40 min.
15:00 Dieta albo śmierć - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 65 min.
16:05 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 60 min.
17:05 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 65 min.
18:10 Koktajl olimpijski - Film dokumentalny , Francja 1996 , 95 min.
19:45 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
20:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
20:45 Węgierska "złota jedenastka" - Film dokumentalny , Francja 1996 , 65 min.
21:50 Smutne dzieje Crvenej Zvezdy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
22:20 Kurt i Courtney - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1998 , 100 min.
00:00 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
00:30 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
01:00 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
01:30 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
02:20 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.

Travel
08:00 Francuz za granicą - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Entrada - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Świat Graingera - Program podróżniczy , 60 min.
12:00 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Azja - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Francuz za granicą - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Crawshaw i jego malowniczy szlak - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Entrada - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Rejsy odkrywców - Program podróżniczy , 60 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Wspaniała Wielka Brytania - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Na szlaku Bounty - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Nick Sanders _ krańce pustyni - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Na nartach w Ameryce - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Bazar - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Odkryj Australię - Program podróżniczy , 60 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
12:15 Statek niewolników - Film dokumentalny , 55 min.
13:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
18:15 Statek niewolników - Film dokumentalny , 55 min.
19:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
00:15 Statek niewolników - Film dokumentalny , 55 min.
01:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Blitzkrieg - Film dokumentalny , 55 min.

Discovery Science
06:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
06:40 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
07:35 Zadziwiająca ziemia - Magazyn , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
11:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
12:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
12:40 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
13:35 Zadziwiająca ziemia - Magazyn , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
17:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
18:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
18:40 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
19:35 Zadziwiająca ziemia - Magazyn , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
23:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
00:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
00:40 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
01:35 Zadziwiająca ziemia - Magazyn , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Nowy Roswell - Film dokumenatalny , 55 min.
03:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
05:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Justin Hall - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Świat Boba - Film dokumentalny , 25 min.
10:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
10:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
11:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
14:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
15:00 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
15:25 Justin Hall - Program podróżniczy , 30 min.
15:55 Świat Boba - Film dokumentalny , 25 min.
16:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
16:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
17:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
20:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
21:00 Justin Hall - Program podróżniczy , 25 min.
21:25 Justin Hall - Program podróżniczy , 30 min.
21:55 Świat Boba - Film dokumentalny , 25 min.
22:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
22:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
23:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
02:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
07:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
07:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
08:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
08:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
09:20 Na ślubnym kobiercu - Magazyn , Kanada 1999 , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
13:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
13:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
14:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
14:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
15:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Magazyn , Kanada 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
19:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 30 min.
19:55 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
20:25 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
20:55 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 30 min.
00:45 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 25 min.
01:10 Czego pragną mężczyźni - Talk show , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
01:35 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
02:05 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 35 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Podróże Loyda - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Coś z niczego - Magazyn , USA , 30 min.
04:25 Weekendowi wojownicy - Magazyn , USA , 35 min.
05:00 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
05:30 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Trussardi - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Maria Grachvogel - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:25 Miś Yogi - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 15 min.
07:00 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
07:25 Krowa i kurczak - Serial dla dzieci , Robert Alvarez , USA 1997-1999 , 25 min.
07:50 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 25 min.
08:15 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
08:40 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
09:55 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 25 min.
10:20 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 25 min.
10:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
11:10 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 20 min.
11:30 Scooby Doo, gdzie jesteś? - Film animowany (dzieci) , 30 min.
12:00 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 30 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
12:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
13:20 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
13:45 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 15 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
15:15 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 45 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 30 min.
18:30 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 30 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 35 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop Shop - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 Hit List UK - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Fragmenty MTV Winterjam 2002 - Program dokumentalny , 60 min.
00:00 Superock - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Nowe na VIVIE - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 12 - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Club Rotation - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VS. - Program muzyczny , 60 min.
00:00 NiteClub - Program muzyczny , 360 min.

ONYX
07:00    onyx@morning
09:00    RTL Shop
12:00    2day@onyx
15:00    Just Call
16:00    Rock On
17:00    bestof@onyx
18:00    Star Talk
19:00    sunset@onyx
21:00    DC
22:00    chill@onyx
00:00    Sexy Clips
01:00    Electric Blue
02:00    Club Inferno
03:00    onyx@night

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.15 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
08.55 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
09.45 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
10.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Pean) (25 min.).
11.00 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.25 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
13.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
13.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
14.20 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
16.00 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
16.25 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
16.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
18.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
19.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.50 Najsłynniejsi przestępcy Południowej Afryki (Criminal Minds) (30 min.).
20.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
20.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
21.15 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (30 min.).
21.45 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (30 min.).
22.10 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
23.00 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.)
23.30 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.)
00.00 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
00.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
00.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.15 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (30 min.).
01.40 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (30 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
03.45 Najsłynniejsi przestępcy Południowej Afryki (Criminal Minds) (30 min.).
04.10 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
04.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
05.00 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)

Avante
06:00 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
06:30 Paintball - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
06:55 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
07:45 Podniebni gliniarze - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 25 min.
08:10 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 25 min.
08:35 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
09:30 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
09:55 Supermotocykle Ducati - Magazyn , Wielka Brytania , 75 min.
11:10 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
11:35 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny , 25 min.
12:00 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
12:30 Paintball - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
12:55 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
13:45 Podniebni gliniarze - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 25 min.
14:10 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 25 min.
14:35 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
15:30 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
15:55 Paintball - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
16:20 Supermotocykle Ducati - Magazyn , Wielka Brytania , 75 min.
17:35 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
18:00 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
18:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
19:25 Apollo 11: pierwsze kroki na Księżycu - Film dokumentalny , USA , 55 min.
20:20 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
20:50 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2000 , 25 min.
21:15 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
21:45 Legendy lotnictwa wojskowego - Magazyn , USA , 25 min.
22:10 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
22:35 Śmiercionośne nawałnice - Film dokumentalny , 50 min.
23:25 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 35 min.
00:00 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
00:30 Paintball - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
00:55 W podróży - Program podróżniczy , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
01:20 Wyścig - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
02:10 Podniebni gliniarze - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 25 min.
02:35 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 25 min.
03:00 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
03:55 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
04:20 Apollo 11: pierwsze kroki na Księżycu - Film dokumentalny , USA , 50 min.
05:10 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
05:35 Paintball - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:30 24 godziny - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
15:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
17:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
20:00 Bilans/Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Magazyn , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
21:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
03:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
04:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning Languages _ Suenos World Spanish - Program edukacyjny , 15 min.
06:15 Learning Languages _ Suenos World Spanish - Program edukacyjny , 15 min.
06:30 Learning English _ Follow Through - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
07:10 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
07:15 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:20 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
07:40 Salut Serge - Program dla dzieci , 15 min.
07:55 Big Knights - Serial dla dzieci , 10 min.
08:05 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
09:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
09:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
10:15 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
10:45 The Private Life of Plants - Program edukacyjny , 60 min.
11:45 Miss Marple - Crime series , 60 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
14:00 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
14:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
15:00 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
15:30 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
15:40 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
15:45 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
15:50 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
16:10 Salut Serge - Program dla dzieci , 15 min.
16:25 Big Knights - Serial dla dzieci , 10 min.
16:35 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
17:00 Gary Rhodes' Cookery Year - Magazyn , 30 min.
17:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:15 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
19:00 Bargain Hunt - Program rozrywkowy , 30 min.
19:30 Doctors - Serial , 30 min.
20:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
20:30 Keeping Up Appearances - Serial komediowy , Harold Snoad , Patricia Routledge,Clive Swift,Josephine Tewson,David Griffin,Judy Cornwell,Geoffrey Hughes,Mary Millar , GB 1990 , 30 min.
21:00 Outside the Rules - Crime series , Sallie Aprahamian , GB 2002 , 60 min.
22:00 Murder Most Horrid - Serial komediowy , Tony Dow , Dawn French,Joanna Scanlan,Richard Braine,Paul Rider,David Battley,Robert Wilfort , GB 1991/1996 , 30 min.
22:30 Parkinson - Talk show , 60 min.
23:30 Naked - Magazyn , 40 min.
00:10 Doctors' Orders - Program medyczny , 30 min.
00:40 Bruiser - Serial komediowy , George A. Romero , CDN/F 2000 , 30 min.
01:10 Ancient Apocalypse - Film dokumentalny , 50 min.
02:00 Learning Science _ Horizon - Program medyczny , 60 min.
03:00 The Death Star - Magazyn , 60 min.
04:00 Shopology - Magazyn , 60 min.
05:00 Learning From The Ou _ The Train to Cluj-napoca - Program edukacyjny , 30 min.
05:30 Learning From The OU _ Modern Art - Program edukacyjny , 25 min.
05:55 Learning From The OU _ Mind Bites - Program edukacyjny , 5 min.

RAI 1
05:05 All' ultimo minuto - Serial , 30 min.
05:35 Videocomic - Program rozrywkowy , 25 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 125 min.
23:00 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:05 Porta a porta - Program rozrywkowy , 85 min.
23:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:35 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 20 min.
01:10 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:30 Non solo Italia - 20 min.
01:40 Rai Educational - 30 min.
01:50 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
02:10 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 230 min.
02:20 Rai Educational - 30 min.
02:50 La faccia violenta di New York - Film obyczajowy , Jorge Darnell , Mimsy Farmer,Luigi Pistilli,Fernando Rey,Adolfo Lastretti,Carlos Nieto,Lorenzo Piani,Renato Pinciroli , I/E/Mexico 1975 , 90 min.
04:20 Matlock - Serial sensacyjny , Andy Griffith,Nancy Stafford,Julie Sommars , 45 min.

RAI 2
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 Animalibri - Magazyn , 5 min.
06:10 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:25 Cercando cercando - Program informacyjny , 5 min.
06:30 Anima e Metempsicosi - Magazyn , 5 min.
06:35 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 150 min.
07:10 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:15 Clifford - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:45 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:10 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:35 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 25 min.
09:00 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 20 min.
09:20 Due per voi - Program informacyjny , 10 min.
09:30 Protestantesimo - Magazyn , 30 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 45 min.
14:50 L'Italia sul Due - 100 min.
15:30 L'Italia sul Due - 60 min.
16:30 Bubusette - Teleturniej , 30 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
19:10 E.R. _ Medici in prima linea - Serial , 50 min.
20:00 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:05 Tom - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Eureka - Magazyn , 5 min.
21:00 JAG _ Avvocati in divisa - Serial sensacyjny , David James Elliott,Catherine Bell,Patrick Labyorteaux,Steven Flynn,Quinn Duffy,Rutanya Alda , 100 min.
22:40 Film da definire - Film obyczajowy , 95 min.
23:00 Law - Serial sensacyjny , Paul Sorvino,Christopher Noth , 90 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TG _ Parlamento - Magazyn , 10 min.
00:55 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:00 Protestantesimo - Magazyn , 30 min.
01:10 Meteo 2 - Program informacyjny , 10 min.
01:20 Sorgente di vita - Magazyn , 30 min.
01:30 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:35 Il corvo - Serial sensacyjny , 40 min.
01:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 10 min.
02:00 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 285 min.
02:30 La fatica di vivere - 5 min.
02:35 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
02:40 Il quinto missile - Film obyczajowy , Larry Peerce , Robert Conrad,Sam Waterston,Richard Roundtree,Jonathan Banks,Art LaFleur,Dennis Holahan,Sergio Fantoni , USA 1986 , 50 min.
03:30 Cercando cercando - Program informacyjny , 40 min.
04:10 Anima ed Ombra - Magazyn , 5 min.
04:15 L'Unione europea - Magazyn , 45 min.
05:00 La cognizione sociale - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.

TVE
06:00 Bricoman~a - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 Espa?a de cerca - Magazyn , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Milenio - Program publicystyczny , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de primavera - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Gata salvaje - Serial , Marlene Favela,Mario Cimarro,Adamari López,Frances Ondiviela,Ariel López Padilla , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla młodzieży , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 L~nea 900 - Program informacyjny , 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 55 min.
21:55 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
22:00 Operación triunfo - Teleturniej , 210 min.
01:30 Espa?a de cerca - Magazyn , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Cuando seas m~a - Telenowela , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 Milenio - Program publicystyczny , 30 min.

France 2
05:25 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
05:40 Météo - Program informacyjny , 15 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 125 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 25 min.
09:05 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , 20 min.
09:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:30 C'est au programme - Program informacyjny , 90 min.
11:00 Flash info - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 30 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Consomag - Magazyn , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Dietrich Haugk , Horst Tappert,Fritz Wepper,Maria Becker,Michaela Merten,Dirk Galuba,Uwe Friedrichsen,Florian Martens , D 1998 , 65 min.
14:55 Le Renard - Siegfried Lowitz,Michael Ande,Jan Hendriks,Wolfgang Zerlett , 65 min.
16:00 Brigade des mers - Serial sensacyjny , Catherine Millar , Colin Friels,Catherine McClements,Jay Laga'aia,Scott Buress,Marshall Napier,Anthony Lawrence , 45 min.
16:45 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 40 min.
18:00 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Urgences - Paris Barclay , Anthony Edwards,Noah Wyle,Sherry Stringfield,George Clooney,Julianna Margulies,Eriq La Salle , 45 min.
18:50 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:55 Jour apr?s jour - Program publicystyczny , 125 min.
23:00 D'art d'art - Magazyn , 5 min.
23:05 Complément d'enqu?te - Program informacyjny , 80 min.
00:25 Expression directe - Magazyn , 25 min.
00:50 Journal de la nuit - Program informacyjny , 20 min.
01:10 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
01:20 Musiques au c$oeur - Program muzyczny , 75 min.
02:35 Doc Mezzo - Program dokumentalny , 25 min.
03:00 J'ai rendez-vous avec vous - Program informacyjny , 20 min.
03:20 Programmes Urti - Program medyczny , 15 min.
03:35 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
03:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
03:55 Campus - Magazyn , 90 min.

France 3
05:05 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:30 Les matinales - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Albator - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Götz , Sigmar Solbach , 50 min.
10:45 Les enqu?tes de Remington Steele - Serial sensacyjny , Stan Lathan , Pierce Brosnan,Stephanie Zimbalist,James Reed,Janet Demay,Shannon Wilcox,George Morfogen , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 Tremblement de c$oeur - Film obyczajowy , Thomas Schlamme , Christine Lahti,Rubén Blades,William Russ,Louise Latham,Tommy Mu?iz,Mary Kay Place , USA 1991 , 95 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 50 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 Foot 3 - Program sportowy , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 5 min.
20:15 Loto foot - Teleturniej , 10 min.
20:25 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 30 min.
20:55 Jean de Florette - Film obyczajowy , Claude Berri , Yves Montand,Gérard Depardieu,Daniel Auteuil,Elisabeth Depardieu,Margarita Lozano,Ernestine Mazurowna , F 1986 , 120 min.
22:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
23:00 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:25 Club de rencontres - Komedia , Michel Lang , Francis Perrin,Jean-Paul Comart,Valérie Allain,Isabelle Mergault,Herma Vos,Blanche Ravalec,Caroline Jacquin , F 1986 , 105 min.
01:10 Libre court - Film obyczajowy , 5 min.
01:15 Les siens - Nöel Mitrani , 15 min.
01:30 Sonate pour violoncelle et piano - Mauricio Martinez-Cavard , 20 min.
01:50 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 20 min.
02:10 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
02:15 France Europe Express - Program informacyjny , 65 min.
03:20 Les feux de la rampe - Magazyn , 65 min.
04:25 La case de l'oncle Doc - Program informacyjny , 50 min.

TV 5 Europe
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 10 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Outremers - Program informacyjny , F , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
10:20 Maigret - Andrzej Kostenko , Bruno Cremer,Agn?s Soral,Eric Prat,Vincent Martin,Fernand Berset,Eric Deshors , F 1993 , 100 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Kiosque - Program publicystyczny , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Envoyé spécial - Program informacyjny , 90 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Le journal de l'éco - Magazyn , 5 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 Culture choc - Magazyn , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
18:20 Marie Temp?te - Film obyczajowy , Denis Malleval , Anne Jacquemin,Jérčme Anger,Emma Colberti,Luc Thuillier,Stanislas Crevillen,Julia Maraval , F 2000 , 100 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Week-end sportif - Program sportowy , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 35 min.
21:05 Le Point - Program informacyjny , 55 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30
En avoir ou pas - Film obyczajowy , Laetitia Masson , Sandrine Kiberlain,Arnaud Giovaninetti,Roschdy Zem,Claire Denis,Lise Lamétrie,Laetitia Palermo , F 1995 , 85 min.
23:55
Journal suisse - Program informacyjny , 25 min.
00:20 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
00:35 Stade Africa - Program sportowy , 25 min.
01:00 La ville dont le prince est un enfant - Film obyczajowy , Christophe Malavoy , Michel Aumont,Clément Van Den Bergh,Luc Denoux,Michel Dussauze,Alain Gilbert,Pierre-Alexis Hollenbeck , F 1996 , 105 min.
02:45 Soluble dans l'air (SODA) - Program informacyjny , 20 min.
03:05 Smoking et basket - Magazyn , 25 min.
03:30 Hep taxi! - Magazyn , 30 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Kiosque - Program publicystyczny , 60 min.

ARD
05:30 Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Die glückliche Familie - Serial komediowy , Jörg Grünler , Maria Schell,Siegfried Rauch,Maria Furtwängler,Julia Heinemann,Susanna Wellenbrink,Elisabeth Welz,Fritz Strassner , D 1987 , 50 min.
09:05 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Udo Witte , Mareike Carri?re,Jan Fedder,Peter Neusser,Kay Sabban,Irene Marwitz , D 1992 , 50 min.
09:55 ARD-Wetterschau - Program informacyjny , 5 min.
10:00 Tagesschau - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Brisant - Program informacyjny , 27 min.
10:30 Danielle Steels Väter - Melodramat , Michael Miller , Patrick Duffy,Kate Mulgrew,Lynda Carter,Ben Affleck,John Anderson,Jenny Lewis,Matthew Lawrence , USA 1991 , 90 min.
12:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
12:15 ARD-Buffet - Magazyn , 45 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
13:05 ARD-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 55 min.
14:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
14:10 Ein Bayer auf Rügen - Serial sensacyjny , Wigbert Wicker , Wolfgang Fierek,Simone Thomalla,Karin Thaler,Fritz Strassner,Rudolf Bissegger,Ottfried Fischer,Gisela Trowe , D 1993/1995 , 50 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
15:15 Abenteuer Wildnis - Program edukacyjny , 45 min.
16:00 Fliege - Talk show , 60 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
17:15 Brisant - Program informacyjny , 28 min.
17:20 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Katharina Schmaltz,Sam Eisenstein,Herbert Ulrich,Heike Brentano,Ron Holzschuh,Jeannine Burch,Gerry Hungbauer , D 2003 , 23 min.
17:43 Regionale Information - Program informacyjny , 12 min.
17:45 Marienhof - Serial komediowy , Esther Wenger , Isis Schabana,Sven Thiemann,Alfonso Losa,Nicole Belstler-Boettcher,Mirco Wallraf,Christian Buse,Berrit Arnold , D 2003 , 30 min.
17:55 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Katharina Schmaltz,Sam Eisenstein,Herbert Ulrich,Heike Brentano,Ron Holzschuh,Jeannine Burch,Gerry Hungbauer , D 2003 , 30 min.
18:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
18:20 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Guido Pieters , Jan Fedder,Dorothea Schenck,Peter Neusser,Edgar Hoppe,Peter Heinrich Brix,Maria Ketikidou,Till Demtröder , D 2002 , 60 min.
18:25 Marienhof - Serial komediowy , Esther Wenger , Isis Schabana,Sven Thiemann,Alfonso Losa,Nicole Belstler-Boettcher,Mirco Wallraf,Christian Buse,Berrit Arnold , D 2003 , 25 min.
18:50 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Guido Pieters , Jan Fedder,Dorothea Schenck,Peter Neusser,Edgar Hoppe,Peter Heinrich Brix,Maria Ketikidou,Till Demtröder , D 2002 , 60 min.
19:20 buten un binnen - Program informacyjny , 30 min.
19:50 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Börse im Ersten - Magazyn , 5 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Heimatmelodien - Program muzyczny , 45 min.
21:00 Report - Program informacyjny , 45 min.
21:45 Abenteurer - Magazyn , D 2002 , 45 min.
22:30 Tagesthemen - Program informacyjny , 28 min.
22:58 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
23:00 Beckmann - Talk show , 60 min.
00:00 Polylux - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Nachtmagazin - Program informacyjny , 20 min.
00:50 20000 Meilen unter dem Meer - Film przygodowy , Rod Hardy , Michael Caine,Patrick Dempsey,Mia Sara,Adewale Akinnouye-Agbaje,Bryan Brown,John Bach,Nicholas Hammond , USA 1996 , 80 min.
02:10 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:15 Fliege - Talk show , 60 min.
03:15 Abenteurer - Magazyn , D 2002 , 45 min.
04:00 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 40 min.
04:40 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
04:45 Report - Program informacyjny , 45 min.

3sat (polski)
05:15 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
05:20 Teletext 3sat - Magazyn , 95 min.
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Miasto sztuki _ Mannheim - Magazyn , 30 min.
09:35 Ze świata - Program informacyjny , 5 min.
09:40 Poradnik kinowy - Magazyn , 5 min.
09:45 Alpy _ Dunaj _ Adriatyk - Program podróżniczy , 30 min.
10:15 NDR-Talkshow - Talk show , 120 min.
12:15 Cieszyć się życiem - Program informacyjny , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Drogowskazy _ magazyn religijny - Magazyn , 30 min.
13:45 Problemy społeczne - Magazyn , 15 min.
14:00 The Ambassador's Daughter - Komedia , Norman Krasna , Olivia De Havilland,John Forsythe,Myrna Loy,Adolphe Menjou,Minor Watson,Edward Arnold,Francis Lederer , USA 1956 , 100 min.
15:40 Poradnik kinowy - Magazyn , 5 min.
15:45 Spuścizna narodów - Film dokumentalny , 45 min.
16:30 Niemieckie krajobrazy - Film dokumentalny , 45 min.
17:15 Recepty austriackich kucharzy - Magazyn , 25 min.
17:40 Zdrowa i smaczna kuchnia - Magazyn , 5 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Tylko w ARD - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 "Jestem kobietą, czy mężczyzną?" - Magazyn , 45 min.
21:00 Bretania - Film dokumentalny , 30 min.
21:30 Magazyn telekomunikacyjny - Magazyn , 30 min.
22:00 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
22:25 Guernica - Magazyn , 30 min.
22:55 Profils Paysans: L'approche - Magazyn , Francja 2001 , 90 min.
00:25 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
00:50 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 10 min.
01:00 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 25 min.
01:25 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
02:05 Drogowskazy _ magazyn religijny - Magazyn , 30 min.
02:35 Recepty austriackich kucharzy - Magazyn , 25 min.
03:00 Magazyn telekomunikacyjny - Magazyn , 30 min.
03:30 Guernica - Magazyn , 30 min.
04:00 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
04:05 Teletext 3sat - Magazyn , 170 min.

RTL
05:15 Spiegel-TV Magazin - Program informacyjny , 45 min.
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vucovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Jana Kilka,Erna Waßmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Dirk Mierau , D 1997 , 60 min.
11:00 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , John Pasquin , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Seyharn Derin , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Hinter Gittern _ Der Frauenknast - Serial , Oren Schmuckler , Barbara Freier,Katharina Zapatka,Egon Hofmann,Christiane Reiff,Stefan Puntigam,Katy Karrenbauer,Heidi Weigelt , D 2002 , 60 min.
22:15 Extra - Program informacyjny , 75 min.
23:30 Money Trend - Magazyn , 30 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 35 min.
00:35 10 vor 11 - Magazyn , 25 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , John Pasquin , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 50 min.
02:20 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
03:10 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 25 min.
03:35 RTL Shop - Program informacyjny , 45 min.
04:20 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 40 min.

Sat 1 (polski)
05:05 Ladykracher - Program rozrywkowy , 25 min.
05:30 SAT.1-Telewizja śniadaniowa - Program rozrywkowy , 210 min.
09:00 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
10:00 Hallo, wujku Doc! - Serial , Heidi Kranz , Ulrich Reinthaller,Ralf Lindermann,Jan Steilen,David Schelle,Carin C. Tietze , Niemcy 1996 , 60 min.
11:00 Franklin - Talk show , 60 min.
12:00 Vera - Talk show , 60 min.
13:00 Reinecke Britt - Talk show , 60 min.
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass - Talk show , 60 min.
15:00 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Sędzia Alexander Hold - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Teleturniej - Teleturniej , 30 min.
17:30 17:30 _ wiadomości regionalne - Program informacyjny , 30 min.
18:00 Lenßen - Program publicystyczny , Niemcy 2003 , 30 min.
18:30 18:30 wiadomości regionalne - Program informacyjny , 20 min.
18:50 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 40 min.
19:30 Quiz-Show _ teleturniej - Teleturniej , 45 min.
20:15 Policjanci z Kolonii - Serial kryminalny , Peter Welz , Uwe Fellensiek,Christian M. Goebel,Markus Knüfken,Uwe Rohde,Michael Bittinger,Ralph Herforth , Niemcy 2002 , 60 min.
21:15 Edel - Serial , Ulrich Zrenner , Christoph M. Ohrt,Rebecca Immanuel,Isabel Tuengerthal,Barbara Demmer,Anna Blomeier,Bernd Michael Lade,Dorkas Kiefer , Niemcy 2003 , 60 min.
22:15 HeliCops _ Akcja nad Berlinem - Serial sensacyjny , Peter Claridge , Joachim Kretzer,Iris Junik,Matthias Matz,Misel Maticevic,Sungnam Choi,Clemens Schick , Niemcy 2000 , 60 min.
22:15 Odkrywamy tajniki medycyny - Program medyczny , 30 min.
22:45 HeliCops _ Akcja nad Berlinem - Serial sensacyjny , Peter Claridge , Joachim Kretzer,Iris Junik,Matthias Matz,Misel Maticevic,Sungnam Choi,Clemens Schick , Niemcy 2000 , 60 min.
23:15 Spiegel-TV _ reportaż - Program informacyjny , 40 min.
23:45 Spiegel-TV _ reportaż - Program informacyjny , 40 min.
23:55 24 godziny _ magazyn - Program informacyjny , 30 min.
00:25 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
00:50 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 50 min.
01:40 Lenßen - Program publicystyczny , Niemcy 2003 , 25 min.
02:05 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
03:05 Godzina filmowców - Magazyn , 15 min.
03:20 Policjanci z Kolonii - Serial kryminalny , Peter Welz , Uwe Fellensiek,Christian M. Goebel,Markus Knüfken,Uwe Rohde,Michael Bittinger,Ralph Herforth , Niemcy 2002 , 50 min.
04:10 Edel - Serial , Ulrich Zrenner , Christoph M. Ohrt,Rebecca Immanuel,Isabel Tuengerthal,Barbara Demmer,Anna Blomeier,Bernd Michael Lade,Dorkas Kiefer , Niemcy 2003 , 50 min.

Pro 7 (polski)
05:05 Bliźniak rzadko nadchodzi sam - Serial komediowy , Joel Zwick , Ashley Olsen,Mary-Kate Olsen,Christopher Sieber,Sally Wheeler,Brandon Zamel , USA 1999 , 35 min.
05:40 SAM - Program informacyjny , 50 min.
06:30 taff _ po trochu o wszystkim - Program rozrywkowy , 55 min.
07:25 Galileo _ magazyn naukowy - Magazyn , 35 min.
08:00 Back to School - Komedia , Alan Metter , Rodney Dangerfield,Sally Kellerman,Burt Young,Robert Downey jr.,Keith Gordon,Ned Beatty,Severn Darden , USA 1986 , 100 min.
09:35 Wilde Jungs - Komedia , Boris von Sychowski , Vinzenz Kiefer,Kristian-Erik Kiehling,Michael Krabbe,Hans Teuscher,Janina Flieger,Karoline Schuch , Südafrika/Niemcy 2003 , 115 min.
09:40 Randka w ciemno _ Flirt z następstwami - Komedia , Anno Saul , Claudia Messner,Katharina Müller-Elmau,Herbert Knaup,Jürgen Tarrach,Maximilian Häusler,Sophie Pflüger , Niemcy 1997 , 110 min.
11:30 Zacherl: kulinaria - Magazyn , 30 min.
12:00 Avenzio _ piękniej żyć - Program informacyjny , 60 min.
13:00 SAM - Program informacyjny , 60 min.
14:00 Arabella - Talk show , 60 min.
15:00 Poradnictwo młodzieżowe - Program rozrywkowy , 60 min.
16:00 Dr Verena Breitenbach - Program rozrywkowy , 60 min.
17:00 taff _ po trochu o wszystkim - Program rozrywkowy , 60 min.
18:00 Przyjaciele - Serial komediowy , Gail Mancuso , Jennifer Aniston,David Schwimmer,Lisa Kudrow,Lauren Tom , USA 1995 , 30 min.
18:30 Sabrina, nastoletnia czarownica - Serial komediowy , Kenneth R. Koch , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Soleil Moon Frye,David Lascher,Trevor Lissauer,Elisa Donovan , USA 2001/2002 , 25 min.
18:55 Simpsonowie - Serial animowany (dzieci) , Jim Reardon , USA 1992 , 30 min.
19:25 Galileo _ magazyn naukowy - Magazyn , 35 min.
20:00 Magazyn nocny - Magazyn , Austria 2002 , 20 min.
20:15 Oliver Kalkofe| prezentuje _ show komediowe - Program rozrywkowy , 60 min.
21:15 Gagi "Bully" Herbiga - Program rozrywkowy , 35 min.
21:50 Show komediowe - Program rozrywkowy , 30 min.
22:20 TV total _ program rozrywkowy - Program rozrywkowy , 60 min.
23:20 Popclub - Program rozrywkowy , 25 min.
23:45 Magazyn nocny - Magazyn , Austria 2002 , 35 min.
23:50 Kroniki Seinfelda - Serial komediowy , Jerry Seinfeld,Jason Alexander,Michael Richards,Julia Louis-Dreyfus,Wayne Knight,Phil Morris,Debra Jo Rupp , USA 1996 , 30 min.
00:20 Zacherl: kulinaria - Magazyn , 25 min.
00:45 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
00:50 CinemaxX TV - Magazyn , 50 min.
01:35 Magazyn kinowy - Magazyn , Niemcy 2003 , 15 min.
01:40 Magazyn kinowy - Magazyn , Niemcy 2003 , 10 min.
01:50 Family Guy - Serial animowany (dzieci) , Peter Shin, Bert Ring , USA 2000 , 25 min.
02:15 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 65 min.
03:20 TV total _ program rozrywkowy - Program rozrywkowy , 45 min.
04:05 "Focus"-TV - Program informacyjny , 80 min.

VOX
05:25 Rave around the World - Program muzyczny , 45 min.
06:10 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 135 min.
08:25 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 30 min.
08:55 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2001 , 30 min.
10:00 Die Nanny - Serial komediowy , Marc Peter Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 30 min.
10:30 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 30 min.
11:00 Get the Dog _ Verrückt nach Liebe - Komedia , Jeff Pollack , David Spade,Sophie Marceau,Patrick Bruel,Artie Lange,Mitchell Whitfield,Martin Sheen,Ever Carradine , USA 1999 , 120 min.
13:00 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Patty Duke,Maura Sterling,Hillary Danner,Richard Penn , USA 1994/2001 , 55 min.
13:55 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2000 , 30 min.
14:25 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:00 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler,Roméo Sarfati , F 1996/2002 , 65 min.
16:05 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 55 min.
17:00 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 60 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 30 min.
18:45 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Susan Barnes,Robert Paul Hawkins , USA 2000 , 30 min.
20:15 Deutschland sucht den Superstar - Doku-Soap , 60 min.
21:15 Third Watch _ Einsatz am Limit - Serial sensacyjny , Michael Beach,Coby Bell,Bobby Cannavale,Eddie Cibrian,Molly Price,Kim Raver,Anthony Michael Ruivivar , USA 1999 , 55 min.
22:10 BBC exklusiv - Program informacyjny , GB 2002 , 55 min.
23:05 "Süddeutsche"-TV - Program informacyjny , 55 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 10 min.
00:10 Die Schenke zum Vollmond - Melodramat , Yves Allégret , Simone Signoret,Bernard Blier,Parcel Pagliero,Marcel Dalio,Jane Marken,Marcel Dieudonné , F 1947 , 115 min.
02:05 Alien _ Die Wiedergeburt - Film SF , Jean-Pierre Jeunet , Sigourney Weaver,Winona Ryder,Dominique Pinon,Ron Perlman,Michael Wincott,Dan Hedaya,J. E. Freeman , USA 1997 , 105 min.
03:50 Fit for Fun TV - Magazyn , 45 min.
04:35 Tierzeit - Program edukacyjny , D 2000 , 35 min.

Arte
14:00 Lola - Magazyn , F 2003 , 30 min.
14:30 Mein Terrorist - Magazyn , 60 min.
15:30 Dschenin, Dschenin - Magazyn , Israel 2002 , 40 min.
16:10 "Der letzte Feind" - Magazyn , Israel 2000 , 45 min.
16:55 Europa - Program informacyjny , 35 min.
17:30 Labyrinth der Träume - Thriller , Sogo Ishii , Rena Komine,Tadanobu Asano,Tomoko Kurotani,Kotomi Kyono,Kirika Mano , J 1997 , 90 min.
19:00 Das Umweltmagazin - Film dokumentalny , D 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 360° _ Die GEO-Reportage - Program podróżniczy , 30 min.
20:45 Frühlingsgefühle - Komedia , Hervé Le Roux , Maryline Canto,Maryse Cupaiolo,Marie Matheron,Bernhard Ballet,Pierre Berriau,Michel Bompoil,Antoine Chappey , F 2001 , 105 min.
22:30 Vom Sterben eines Krankenhauses - Program informacyjny , F 1999 , 80 min.
23:50 KurzSchluss - Film obyczajowy , F 2003 , 45 min.
00:35 2001 _ Odyssee im Weltraum - Film SF , Stanley Kubrick , Keir Dullea,Gary Lockwood,William Sylvester,Daniel Richter,Leonard Rossiter,Margaret Tyzack , GB 1965 , 135 min.
02:30 Das Wort hat der Papagei - Errol Morris , USA 1980 , 20 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Vampire, Piraten, Aliens - Serial animowany (dzieci) , Rémy Husson , F 1999 , 25 min.
06:25 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
06:50 Renaade - Serial animowany (dzieci) , Tony Power , D 1998/1999 , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J , 25 min.
07:25 Wildlife - Serial animowany (dzieci) , D 1999 , 5 min.
07:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1999 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , Lutz Stützner, Sandor Jesse , D/F/PL/H 2001/2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Die Sendung mit der Maus - Program dla dzieci , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , Will Brenton , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1997 , 25 min.
13:35 Fünf Freunde - Serial dla młodzieży , Michael Kerrigan , Marco Williamson,Paul Child,Laura Petela,Jemina Rooper,Christopher Good,Mary Waterhouse , D/GB 1995 , 25 min.
14:00 Walter Mellon - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/USA 1997 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Talk show , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Renata Kaya , D 2002 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Talk show , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial animowany (dzieci) , A. Morgan, Stefan Pleszczynski , Georgina Sherrington,Clare Coulter,Kate Duchéne,Una Stubbs,Relicity Jones (Serie läuft Mo - Fr) , GB/CDN 1998/2000 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark, Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/1999 , 10 min.
18:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , Alyse Rosenberg , Laura Bertram,Lani Billard,Diana Reis,Gerry Mendicino,Noah Plener,Benjamin Plener,Tamara Podemski , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 2
09:00 Die wilden 60er-Jahre - Program edukacyjny , 60 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E 1995 , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , Howard E. Baker, Craig Bartlett , USA 1991 , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , USA , 20 min.
16:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Kyounghee Lim, Boohwan Lim , USA 1997 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1998 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Kenneth R. Koch , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull,China Shavers,Jon Huertas , USA 1999/2000 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , Jim Reardon , USA 1995 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Der große Leichtsinn - Film kryminalny , Jim McBride , Dennis Quaid,Ellen Barkin,Ned Beatty,John Goodman,Lisa Jane Persky,Ebbe Roe Smith,Charles Ludlam , USA 1986 , 110 min.
21:50 B.magazin - Magazyn , 30 min.
22:20 Sport aktuell - Program sportowy , 25 min.
22:45 S.F.W. _ So Fucking What - Film obyczajowy , Jefery Levy , Stephen Dorff,Reese Witherspoon,Jake Busey,Joey Lauren Adams,Pamela Gidley,David Barry Gray,Tobey Maguire , USA 1994 , 95 min.
00:20 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
00:50 SwissTXT - Program informacyjny , 490 min.

ORF 1
05:15 Die neue Addams-Familie - Serial komediowy , Glenn Taranto,Ellie Harvie,Nicole Marie Fugere,Brody Smith,Michael Roberds , USA 1998 , 20 min.
05:35 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Peter Baldwin, Robby Benson , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Jenna Leigh Green,Michelle Beaudoin,Lindsay Sloane , USA 1996 , 25 min.
05:35 Streetlive - Program rozrywkowy , 25 min.
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,Hans Clarin,Helga Feddersen,Wolfgang Völz , D 1978 , 25 min.
06:25 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
06:35 Twipsy - Serial animowany (dzieci) 2000 , 20 min.
06:55 Mona, der Vampir - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:20 So ein Satansbraten - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:40 Lupo Alberto - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:45 Die Biber-Brüder - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
08:10 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 20 min.
08:30 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1994/1995 , 25 min.
08:55 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Danielle Fishel,Betsy Randle,Will Friedle,Lindsay Ridgeway,Rider Strong,William Russ , USA 1996/1997 , 20 min.
09:15 Popular - Serial komediowy , David Petrarca , Leslie Bibb,Chris Gorham,Bryce Johnson,Tamara Mello,Carly Pope,Sara Rue,Ron Lester , USA 1999 , 45 min.
10:00 Die Farbe der Freundschaft - Film dla młodzieży , Kevin Hooks , Carl Lumbly,Penny Johnson,Shadia Simmons,Anthony Burnett,Travis Kyle Davis,Lindsey Haun,Susan Danford , USA 2000 , 80 min.
11:20 Eine starke Familie - Serial komediowy , Richard Correll , Patrick Duffy,Suzanne Somers,Staci Keanan,Sasha Mitchell,Brandon Call,Christine Lakin,Angela Watson , USA 1991/1998 , 25 min.
11:45 Calimero - Serial animowany (dzieci) , I 1975/1991 , 25 min.
12:10 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 20 min.
12:35 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:40 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
12:45 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
13:10 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
13:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
13:40 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:15 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
14:20 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , Greg Reyna , USA 1993 , 25 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Danielle Fishel,Betsy Randle,Will Friedle,Lindsay Ridgeway,Rider Strong,William Russ , USA 1996/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu 6 - Serial sensacyjny , Douglas Schwartz , David Hasselhoff,Pamela Anderson,Alexandra Paul,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth,Jaason Simmons,David Charvet , USA 1995 , 45 min.
15:55 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Joe Napolitano , James Van Der Beek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Meredith Monroe , USA 1999 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , Richard Thorpe , Anthony Edwards,Alex Kingston,Noah Wyle,Eriq La Salle,Maura Tierney,Erik Palladino,Ming-Na Wen , USA 2001 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1997/1998 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
18:30 25 - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Chaos City - Serial komediowy , Andy Cadiff , Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Michael J. Fox,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999/2000 , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Sport - Program sportowy , 15 min.
20:15 Die Millionen-Show - Teleturniej , 50 min.
21:05 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
21:10 Das Millionenlos - Teleturniej , 5 min.
21:15 I.Q. _ Liebe ist relativ - Komedia , Fred Schepisi , Walter Matthau,Tim Robbins,Meg Ryan,Stephen Fry,Lou Jacobi,Gene Saks,Joseph Maher , USA 1994 , 95 min.
22:50 Last Dance - Film obyczajowy , Bruce Beresford , Sharon Stone,Rob Morrow,Randy Quaid,Peter Gallagher,Jack Thompson,Jayne Brook,Skeet Ulrich , USA 1996 , 95 min.
22:50 Wag the Dog - Komedia , Barry Levinson , Dustin Hoffman,Robert De Niro,Anne Heche,Denis Leary,Willie Nelson,William H. Macy,Woody Harrelson , USA 1997 , 90 min.
00:25 The Agency _ Im Fadenkreuz der CIA - Serial sensacyjny , Arvin Brown , Gil Bellows,Will Patton,Gloria Reuben,Paige Turco,Rocky Carroll,Daniel Benzali , 40 min.
01:05 High Incident _ Die Cops von El Camino - Serial sensacyjny , DJ Caruso , Matt Craven,Louis Mustillo,Aunjanue Ellis,Matthew Beck,David Keith,Cole Hauser,Blair Underwood , USA 1997 , 45 min.
01:50 25 - Program informacyjny , 25 min.
02:15 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 40 min.
02:50 Wag the Dog - Komedia , Barry Levinson , Dustin Hoffman,Robert De Niro,Anne Heche,Denis Leary,Willie Nelson,William H. Macy,Woody Harrelson , USA 1997 , 90 min.
02:55 Last Dance - Film obyczajowy , Bruce Beresford , Sharon Stone,Rob Morrow,Randy Quaid,Peter Gallagher,Jack Thompson,Jayne Brook,Skeet Ulrich , USA 1996 , 95 min.
04:30 Nikita - Serial sensacyjny , Peta Wilson,Roy Dupuis,Alberta Watson,Don Francks,Matthew Ferguson,Eugene Robert Glazer,Sean Wahlen , USA 1997 , 45 min.

ORF 2
05:00 Offen gesagt ... - Program publicystyczny , 75 min.
06:05 Text-aktuell - Program informacyjny , 55 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
09:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:40 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 20 min.
10:00 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Günter Gräwert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Jürgen Schmidt , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Susanne Czepl,Gregor Bloéb,Conny Glogger,Saskia Valencia,Michael Lerchenberg , D , 45 min.
10:25 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Niederer,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Lanz , D 1999 , 45 min.
11:10 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Andreas Thiel , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Christoph-Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke , D 1999 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 Orientierung - Magazyn , 30 min.
12:30 Wochenschau - Program informacyjny , 25 min.
12:55 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Günter Gräwert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Hans Brenner , D , 25 min.
14:05 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Erna Waßmer,Daniela Strietzel,Irina Wanka,Pit Krüger,Hendrik Martz , D 1994/1995 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner,Susanne Bentzien , D , 45 min.
14:50 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Niederer,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Lanz , D 1999 , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Andreas Drost , Christian Wolff,Nora von Collande,Michael Wolf,Nicole Schmid,Nikolai Bury,Sascha Hornig, Dennis Hornig,Bruni Löbel , D/A , 50 min.
21:05 Thema - Program informacyjny , 55 min.
22:00 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Treffpunkt Kultur - Magazyn , 90 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Cousin Bette - Komedia , Des McAnuff , Jessica Lange,Geraldine Chaplin,John Benfield,Kelly MacDonald,Hugh Laurie,Toby Stephens,Elisabeth Shue , USA 1998 , 105 min.
02:05 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:10 Treffpunkt Kultur - Magazyn , 90 min.
03:40 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
04:20 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
04:55 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 25 min.

CNN
06:00 Biz News - Program informacyjny , 180 min.
09:00 Business Central - Magazyn , 60 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
12:00 Business International - Magazyn , 60 min.
13:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
14:00 Larry King - Talk show , 60 min.
15:00 Business International - Magazyn , 60 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
17:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
19:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
21:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
21:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
22:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
23:00 Insight - Program informacyjny , 30 min.
23:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
00:00 Lou Dobbs Moneyline - Magazyn , 60 min.
01:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
02:30 Insight - Program informacyjny , 30 min.
03:00 Larry King Live - Talk show , 60 min.
04:00 Newsnight with Aaron Brown - Program informacyjny , 60 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 The Car's The Star - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
12:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
14:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
21:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

NBC
06:00 Today's Business Europe - Magazyn , 120 min.
08:00 Europe Squawk Box - Magazyn , 120 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
20:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
21:00 Giga Help - Magazyn , 60 min.
22:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
00:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
05:00 Meet the Press - Talk show , 60 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 90 min.
10:00 Europameisterschaften - Program sportowy , 120 min.
11:00 Wasserspringen - Program sportowy , 60 min.
12:00 Synchron-Weltmeisterschaft - Program sportowy , 120 min.
14:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 105 min.
15:45 Baskenland-Rundfahrt - Program sportowy , 105 min.
17:30 Eurogoals - Program sportowy , 90 min.
19:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
19:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
19:45 WATTS - Program sportowy , 15 min.
20:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 150 min.
22:30 FIA-Cross-Country-Weltcup - Program sportowy , 15 min.
22:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
23:00 Eurogoals - Program sportowy , 90 min.
00:30 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 45 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

AB 1
06:15 Interm?de - 45 min.
07:00 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:20 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:20 Salut les musclés - Serial komediowy , 80 min.
09:40 Peter Strohm - Serial komediowy , Sigi Rothemund , Klaus Löwitsch,Katrin Schaake,Horst Franck,Ulrich Von Dobschutz,Hans Groiset , Allemagne , 60 min.
10:40 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France 1995 , 30 min.
11:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Christiane Jean,Karen Cheryl,Marie Chevalier,Gérard Vives,Dan Simkovitch,Thierry Redler , France , 30 min.
11:40 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:00 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
12:30 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
13:00 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 40 min.
13:40 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 20 min.
14:00 La petite sauvage - Film obyczajowy , Diane Keaton , Beau Bridges,Susan Blakely,William McNamara,Reese Witherspoon,Patricia Arquette,Collin Wilcox Paxton , Etats-Unis 1992 , 90 min.
15:30 Amis pour la vie - Serial komediowy , Gunter Berger,Michaël Lesch,Stephan Schwartz,Alexander May,Gisela Peltzer,Ruth Maria Kubiyschek , Allemagne , 50 min.
16:20 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 30 min.
16:50 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , Hél?ne Rolles,Patrick Puydebat,Sébastien Courivaud,Philippe Vasseur,Laure Guibert,Lynda Lacoste , France 1995 , 20 min.
17:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Christiane Jean,Karen Cheryl,Marie Chevalier,Gérard Vives,Dan Simkovitch,Thierry Redler , France , 30 min.
17:40 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:40 Beastmaster, le dernier des survivants - Serial sensacyjny , Don A Coscarelli , Canada , 55 min.
19:35 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 25 min.
20:00 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
20:40 Ultra nostalgie - Magazyn , 5 min.
20:45 Un Noël pas comme les autres - Film obyczajowy , Tom McLoughlin , Shelley Long,Barry Bostwick , Etats-Unis 1996 , 85 min.
22:10 San Ku Ka? - Serial SF , Japon , 30 min.
22:40 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 30 min.
23:10 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
23:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
00:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
00:35 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:00 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:25 Programmes de nuit - Program sportowy , 290 min.

Canal + France
06:54 Interm?de - 6 min.
07:00 Journal - Program informacyjny , 15 min.
07:15 Essaye encore - Serial animowany (dzieci) , 105 min.
09:00 Traffic - Film obyczajowy , Steven Soderbergh , Michael Douglas,Benicio Del Toro,Catherine Zeta-Jones,Jacob Vargas,Don Cheadle , Etats-Unis/Allemagne 2000 , 140 min.
11:20 Surprises - Program rozrywkowy , 5 min.
11:25 Le journal du cinéma - Magazyn , F 2000 , 10 min.
11:35 Habillé(e)s pour l'hiver - Magazyn 2003 , 55 min.
12:30 Le 12:30 - Program informacyjny , 60 min.
13:30 La semaine des Guignols - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 Dans les griffes de la mode - Komedia , Michael Lange , Dominique Swain,Ben Pullen,Peggy Lipton , Etats-Unis 2000 , 90 min.
15:30 La France d'en face - Serial komediowy , Bruno Le Jean , France , 5 min.
15:35 + Clair - Program informacyjny , 45 min.
16:20 Blow - Film obyczajowy , Ted Demme , Johnny Depp,Pénélope Cruz,Jordi Molla,Franka Potente,Rachel Griffiths , Etats-Unis 2001 , 120 min.
18:20 La météo - Program informacyjny , 5 min.
18:25 Les Simpson - Serial animowany (dzieci) , Etats-Unis , 25 min.
18:50 Spin City - Serial komediowy , Andy Cadiff , Michael J Fox,Michaël Boatman,Barry Bostwick,Connie Britton,Richard Kind,Alan Ruck , Etats-Unis 1998 , 20 min.
19:10 La météo - Program informacyjny , 5 min.
19:15 Omar et Fred - Program informacyjny , 5 min.
19:20 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
19:25 Le contre journal - Program informacyjny , 20 min.
19:45 La météo - Program informacyjny , 10 min.
19:55 Les guignols de l'info - Program rozrywkowy , 10 min.
20:05 Blague ? part - Serial komediowy , 30 min.
20:35 Le journal du sport - Program sportowy , 10 min.
20:45 Le journal du cinéma - Magazyn , F 2000 , 10 min.
20:55 Le zapping - Program rozrywkowy , 4 min.
20:59 5 bonnes raisons de voir le film - Magazyn , 1 min.
21:00 Jurassic Park III - Film przygodowy , Joe Johnston , Sam Neil,William H.  Macy,Tea Leoni,Alessandro Nivola,Trevor Morgan,Michael Jeter , Etats-Unis 2001 , 90 min.
22:30 Lundi investigation - Magazyn , 1 min.
22:31 90 minutes - Magazyn , 79 min.
23:50 Crocodile Dundee 3 - Film SF , Simon Wincer , Paul Hogan,Linda Kozlowski,Jere Burns,Jonathan Banks,Serge Cockburn,Paul Rodriguez , Etats-Unis 2001 , 95 min.
01:25 Petites mis?res - Komedia , Philippe Boon, Laurent Brandenburger , Albert Dupontel,Marie Trintignant,Serge Larivi?re,Bouli Lanners,Sjarel Branckaerts,Raymond Aveni?re , France/Belgique/Luxembourg 2001 , 75 min.
02:40 Qui a tué Liam Maguire ? - Jane Prowse , Emma Fielding,Fay Ripley,Hugo Speer , Angleterre 2001 , 100 min.
04:20 Surprises - Program rozrywkowy , 25 min.
04:45 Chaos - Komedia , Coline Serreau , Catherine Frot,Vincent Lindon,Rachida Brakni,Line Renaud,Aurélien Wiik,Ivan Franek , France 2000 , 110 min.
06:30 Le roman des renards - Program edukacyjny , Angleterre , 24 min.

Planete France
07:15 Le Jump Jet : histoire du Harrier - Film dokumentalny , 50 min.
08:05 La fabuleuse histoire de la Fiat 500 - Film dokumentalny , France 1999 , 50 min.
08:55 Hollywood animal stars - Magazyn , Etats-Unis 1996 , 40 min.
09:35 Les félins de la jungle - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
10:05 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 30 min.
10:35 Les anglais font du ski - Magazyn 1998 , 30 min.
11:05 Bee Gees Story - Program dokumentalny , Grande-Bretagne 2001 , 65 min.
12:10 Autour de ?La fi?vre du samedi soir? - Magazyn , Grande-Bretagne 2001 , 45 min.
12:55 Macaques en Indonésie - Film dokumentalny , Allemagne 2001 , 30 min.
13:25 L'Obsession de la minceur - Magazyn , Etats-Unis 2000 , 55 min.
14:20 En quelques mots... - Magazyn , France 2002 , 40 min.
15:00 Manger ? en mourir - Magazyn , Grande-Bretagne 2002 , 65 min.
16:05 Goulag - Film dokumentalny , Grande-Bretagne 1999 , 60 min.
17:05 Goulag - Film dokumentalny , Grande-Bretagne 1999 , 65 min.
18:10 Cocktail Olympique - Magazyn , France 1996 , 95 min.
19:45 Les anglais font du ski - Magazyn 1998 , 30 min.
20:15 Bornéo, l'^le aux tortues - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
20:45 Onze footballeurs en or - Magazyn , France 1996 , 65 min.
21:50 Belgrade, triste Etoile Rouge - Film dokumentalny , Yougoslavie 2000 , 30 min.
22:20 Kurt et Courtney - Program dokumentalny , Grande-Bretagne 1998 , 100 min.
00:00 Bornéo, l'^le aux tortues - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
00:30 Les anglais font du ski - Magazyn 1998 , 30 min.
01:00 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 30 min.
01:30 Le fracas des ailes - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 50 min.
02:20 Les ailes de légende - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 50 min.
03:10 Interm?de - 250 min.

BBC One 2002.svg

6.00 Breakfast
9.00 Kilroy; Followed by News; Weather
10.00 Housecall in the Country
11.00 Big Strong Boys
11.30 Trading Up In the Sun
12.00 Bargain Hunt
12.30 Escape to the Sun
13.00 BBC News; Weather
13.30 Regional News; Weather
13.45 Neighbours
14.05 Doctors
14.35 Murder, She Wrote
15.25 CBeebies
15.45 CBBC
17.35 Neighbours
18.00 BBC News
18.30 BBC London News
19.00 Holiday
19.30 Real Story
20.00 EastEnders
20.30 Men in Black
22.00 BBC News
22.25 Regional News; Followed by Weather
22.35 Macintyre Investigates
23.35 BBC3 on BBC1
1.10 BBC News 24

BBC Two 2001.svg

7.00 CBBC
9.00 CBeebies
10.25 Teletubbies
10.50 Press for Time
12.30 Working Lunch
13.00 Trade Secrets
13.10 Taxi
13.40 Paper Moon
15.20 News
15.25 Regional News
15.30 Escape to the Country Revisit
16.30 Ready Steady Cook
17.15 Weakest Link USA
18.00 The Simpsons
18.20 The Fresh Prince of Bel-Air
18.45 The New Adventures of Superman
19.30 Wrong Car, Right Car
20.00 University Challenge - the Professionals
20.30 Escape to the Country
21.00 Comedy Night
22.30 Newsnight
23.20 War Zone: Warnings from History
0.10 Profile
0.30 BBC Learning Zone

BBC Three 2003.svg

19.00 Liquid News
19.30 CCTV
19.45 The News Show
20.00 CCTV
20.30 Pure Soap
21.00 Vinnie
21.30 Body Hits
22.00 EastEnders
22.30 Stupid Punts
23.00 15 Storeys High
23.30 3 Non-Blondes
0.00 Johnny Vaughan Tonight
0.30 Liquid News
1.00 Vinnie
1.30 Stupid Punts
2.00 CCTV
2.30 The Bachelor
3.30 Liquid News

BBC Four.svg

19:00     Commanding Heights
20:00     BBC Four News
20:30     The Talk Show with Jonathan Freedland
21:00     Church of England: The Power and the Glory
22:00     The Men from the Agency
23:10     Max Beckmann at Tate Modern
23:40     Graham Sutherland: A Genius Rediscovered
00:10     Church of England: The Power and the Glory
01:10     Commanding Heights
02:10     The Talk Show with Jonathan Freedland
Channel 4 1999

06:00     Grabbit the Rabbit
06:10     The Hoobs     
06:35     The Hoobs     
07:00     Channel 4 Morning News - War Report
08:10     RI:SE
09:30     Bewitched
10:00     Film: The Spy in Black
11:35     Icons: Lauren Bacall
11:50     Suppporting Acts
12:00     News at Noon - War Report
12:30     Third Watch
13:25     Encounters
13:30     Film: My Darling Clementine
15:15     Pet Rescue
15:45     Fifteen to One
16:15     Countdown
17:00     Richard & Judy
18:00     The Salon
18:30     Hollyoaks
19:00     Channel 4 News
19:55     Outsider Music
20:00     Yamashita's Gold
21:00     Dambusters
22:35     Frasier
23:05     The West Wing
00:00     Programs Retake

Playhouse Disney logo.svg

05:50     Bear in the Big Blue House
06:15     Art Play
06:20     PB & J Otter
06:35     Bite Size
06:45     Classic Toons
06:55     Circle Time
07:00     64 Zoo Lane
07:12     Paws
07:15     Spot
07:20     Classic Toons
07:30     Out of the Box
08:05     The Book of Pooh
08:20     Classic Toons
08:23     Music Time
08:30     Rolie Polie Olie
08:45     Bear in the Big Blue House
09:10     Art Play
09:20     Stanley
09:35     Bite Size
09:50     Jasper the Little Penguin
09:58     Story Garden
10:05     64 Zoo Lane
10:17     Paws
10:25     Out of the Box
10:50     Connie the Cow
11:05     Sing Me a Story with Belle
11:35     The New Adventures of Winnie the Pooh
11:48     Music Time
11:50     Rolie Polie Olie
12:20     Bear in the Big Blue House
12:45     Art Play
12:50     PB & J Otter
13:05     Bite Size
13:15     Classic Toons
13:25     Circle Time
13:30     64 Zoo Lane
13:42     Paws
13:45     Spot
13:50     Classic Toons
14:00     Out of the Box
14:35     The Book of Pooh
14:50     Classic Toons
14:53     Music Time
15:00     Rolie Polie Olie
15:15     Bear in the Big Blue House
15:40     Art Play
15:50     Stanley
16:05     Bite Size
16:20     Jasper the Little Penguin
16:28     Story Garden
16:35     64 Zoo Lane
16:47     Paws
16:55     Out of the Box
17:20     Connie the Cow
17:35     Sing Me a Story with Belle
18:05     The New Adventures of Winnie the Pooh
18:18     Music Time
18:20     Rolie Polie Olie
18:50     Bear in the Big Blue House
19:15     Art Play
19:20     PB & J Otter
19:35     Bite Size
19:45     Classic Toons
19:55     Circle Time
20:00     64 Zoo Lane
20:12     Paws
20:15     Spot
20:20     Classic Toons
20:30     Out of the Box
21:05     The Book of Pooh
21:20     Classic Toons
21:23     Music Time
21:30     Rolie Polie Olie
21:45     Bear in the Big Blue House
22:10     Art Play
22:20     Stanley
22:35     Bite Size
22:50     Jasper the Little Penguin
22:58     Story Garden
23:05     64 Zoo Lane
23:17     Paws
23:25     Out of the Box
23:50     Connie the Cow
00:05     Sing Me a Story with Belle
05:05     The New Adventures of Winnie the Pooh
05:18     Music Time
05:20     Rolie Polie Olie
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.