TVP 1
06:00 Warto kochać - odc. 26; serial TVP
06:45 Receptury klasztorne - odc. 16 Słodycz obrzańska; magazyn
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Plebania - odc. 858,859; telenowela TVP
09:05 Ziarno ; magazyn
09:35 Szatan z siódmej klasy  102'; film fabularny kraj prod.Polska (2006)
11:20 Potwory i spółka (Monsters)  88'; film animowany kraj prod.USA (2001)
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata - Satoyama - tajemnicza wodna kraina cz. 1 - txt str.777  25'; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2004); reż.:Masumi Mizunuma
13:45 Kuchnia z Okrasą - Święcone z Okrasą
14:10 Miłość jest nadzieją (Love's Enduring Promise)  83'; film fabularny kraj prod.USA (2004)
15:45 Jesteś, który Jesteś - koncert
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Dziesięcioro przykazań - cz. 2 (The Ten Commandments) - txt str.777  84'; serial kraj prod.USA (2005)
19:00 Wieczorynka - Bajki zza okna - Wielkanocna weranda Pana Myszki; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Słowo Prymasa Polski na Wielkanoc 2007
20:20 Jan Paweł II - odc. 2, Powołanie (Pope John Paul II, ep. 2) - txt str.777  43'; serial kraj prod.Polska, Włochy, USA (2006)
21:15 Pasja (Passion of the Christ)  121'; dramat kraj prod.USA (2004)
23:20 Psalmy - Artyści polscy Janowi Pawłowi II w hołdzie  90'; koncert
00:55 Główny podejrzany - Ostatni świadek - odc. 1 (Prime Suspect - The last Witness ep. 1)  98'; serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:45 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 Łapmy lisa; serial animowany kraj prod.Polska (1974)
06:55 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:20 Magazyn Ligi Mistrzów
07:50 Bezpieczne drogi
07:55 M jak miłość - odc. 484; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9:25, 10:05 i Pogoda: 9:05,09:45,10:10
10:15 Jajko  22'; film dokumentalny
10:40 Na dobre i na złe - odc. 289 Nieodparty apetyt; serial TVP
11:35 Egzamin z życia - odc. 73; serial TVP
12:30 Gwiazdy w południe - Księżniczka złodziei (Princess of Thieves)  84'; film fabularny kraj prod.USA (2001)
14:00 Familiada -  odc.1390 - txt str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 848 Remont Europy; telenowela TVP
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:50 Bezpieczne drogi
16:00 Powrót dinozaurów - Potwory na fali odc. 3 (Walking with dinosaurs special. Sea monsters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
16:35 Loch Ness (Loch Ness)  96'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1997)
18:20 Przebojowe Polki - prezentacje - (5)
18:25 Bezpieczne drogi
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Majewska - Korcz okrągłe 31 lat; widowisko
20:05 Przebojowe Polki - (5); widowisko rozrywkowe
21:00 Europa da się lubić - Europa Jana Pawła II
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Pociąg strachu (Derailed)  84'; film fabularny kraj prod.USA, Aruba (2002)
00:10 Pośredniczka w zbrodni (Crimebroker)  99'; film fabularny kraj prod.Australia, Japonia (1993)
01:55 Sędziowie z Queens - odc. 13 ost. (QUEENS SUPREME ep. 112); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:40 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:35 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Świadkowie świętości - prof. Stanisław Rodziński; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Reportaż Trójki - Cała Polska czyta dzieciom; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Świadkowie świętości - Adam Bujak; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:40 Pogoda; STEREO
12:44 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:54 Półkowniki - Gospodarstwo, cz. I; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Świadkowie świętości - Świadkowie świętości - Juliusz Łuciuk; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 67; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Kraina Świętego Patryka (Burt Wolf Travels&Traditions. Dublin, Ireland and the land of St. Patrick)  47'; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Burt Wolf; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:04 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:35 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Świadkowie świętości - prof. Stanisław Rodziński; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Reportaż Trójki - Cała Polska czyta dzieciom; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Świadkowie świętości - Adam Bujak; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:40 Pogoda; STEREO
12:44 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:54 Półkowniki - Gospodarstwo, cz. I; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Świadkowie świętości - Świadkowie świętości - Juliusz Łuciuk; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 67; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 W wielkim świecie ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:45 Studio reportażu - Wielki Piątek ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Studio reportażu - Wybrałem więzienie; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:10 Studio reportażu - Wielki Piątek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Kraina Świętego Patryka (Burt Wolf Travels&Traditions. Dublin, Ireland and the land of St. Patrick)  47'; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Burt Wolf; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:04 Zakończenie dnia

TVP 3 Lubuska
06:35 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 W twojej sprawie - cykl reportaży
08:00 Ahora Espanol - język hiszpański
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Świadkowie świętości - prof. Stanisław Rodziński; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Reportaż Trójki - Cała Polska czyta dzieciom; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Świadkowie świętości - Adam Bujak; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:40 Pogoda; STEREO
12:44 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:54 Półkowniki - Gospodarstwo, cz. I; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Świadkowie świętości - Świadkowie świętości - Juliusz Łuciuk; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 67; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Jak minął tydzień - program publicystyczny
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Zapytaj eksperta
18:30 Informacje lubuskie
18:43 Prognoza pogody
18:45 Program publicystyczny 
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Informacje lubuskie
21:58 Prognoza pogody
22:00 Pol'and'Rock - program muzyczny
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Kraina Świętego Patryka (Burt Wolf Travels&Traditions. Dublin, Ireland and the land of St. Patrick)  47'; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Burt Wolf; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:04 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (420) - serial obyczajowy
06.45 Jesteśmy - mag. religijny
07.00 Tutenstein (24) - serial anim.
07.30 Hugo - program dla dzieci
08.00 Formuła 1: Grand Prix Malezji - kwalifikacje
09.00 Pasjonaci - magazyn
09.30 Rodzina zastępcza plus (252) - serial komediowy
10.30 Kopalnie króla Salomona - film przygodowy, USA 1985
12.45 Czarodziejki (46) - serial
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Się kręci - pr. rozrywkowy
15.15 Radość życia - program Fundacji Polsat
15.45 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
16.45 I kto tu rządzi (1) - serial komediowy
17.15 I kto tu rządzi (2): Bliskie spotkania trzeciego stopnia - program rozrywkowy
17.45 Grasz czy nie grasz?
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 13 posterunek (10) - serial
20.00 Armageddon - film SF, USA 1998, reż. Michael Bay, wyk. Ben Affleck, Billy Bob Thornton
21.55 Studio LOTTO
23.00 Moulin Rouge! - musical, Australia/USA 2001
01.35 Pytanie do boga - dramat przygodowy, USA 2000
03.50 Tajny agent - film kryminalny, Wielka Brytania 1996
05.40 TV Market - magazyn reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
04.45 Telesklep
06.25 Automaniak max - program motoryzacyjny
07.00 Stawka większa niż życie (1): Wiem, kim jesteś - serial wojenny
08.10 Mała księżniczka - film familijny, USA 1995
10.00 Psy i koty - komedia, USA 2001, reż. Lawrence Guterman
11.45 Na Wspólnej (787-790) - serial obyczajowy
13.35 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
14.40 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
16.15 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
16.50 Bardzo Dziki Zachód - komedia sensacyjna, USA 1999, reż. Barry Sonnenfeld, wyk. Will Smith, Kevin Kline, Kenneth Branagh, Salma Hayek
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania 4 (5): Fałszywe zaręczyny - serial komediowy
20.35 Kryminalni 6 (70): Nieznajomy głos - serial kryminalny
21.45 Terminal - komedia romantyczna, USA 2004, reż. Steven Spielberg, wyk. Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Diego Luna
00.25 Trujący bluszcz - thriller, USA 1992, reż. Katt Shea Ruben, wyk. Drew Barrymore, Sara Gilbert, Tom Skerritt, Cheryl Ladd
02.25 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.50 Gram.tv - mag. komputerowy
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 V-max - mag. motoryzacyjny
07.00 Na topie - wywiad z...
07.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
08.00 Kasa na bank - teleturniej
09.00 Automobilizm: Rajdowe MŚ - rajd Portugalii
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.20 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - magazyn
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
12.30 Puchar Himalajów - komedia, Australia/Bhutan 1999
14.30 Pracująca dziewczyna (9) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz: Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
17.20 Arabela (30) - serial familijny
18.00 Świat według "Gwiezdnych wojen" (1) - serial dok.
19.05 Żona pastora - komediodramat, USA 1996
21.40 Automobilizm: Formuła 1 - Grand Prix Malezji - kwalifikacje
22.45 Zimne piekło - dramat, Kanada 2003
01.00 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.35 Placido Domingo: Inspiracja dla przyszłości - koncert
02.05 Drogówka - mag. policyjny
02.25 Na topie - wywiad z...
02.50 Kinomaniak - mag. filmowy
03.10 Sztukateria - magazyn
03.35 TV Market - mag. reklamowy
03.50 Zakończenie programu

TVN 7
06.20 Na osi, mag.
06.50 Telesklep
08.50 Quo Vadis, film melodramat, USA 1951
10.30 Nie ma sprawy, serial obycz., USA
11.35 Quo Vadis, film melodramat, USA 1951
13.15 Siostrzyczki, serial kom., USA
13.45 Siostrzyczki, serial kom., USA
14.15 Na osi, mag.
14.45 Moja krew, pr. rozr.
15.45 Łowcy koszmarów, serial S-F, USA
16.45 Mambomania, kom., Irlandia/GB 2000, reż. John Forte
18.35 Zakochaj Mnie, pr. rozr.
19.10 Kochane kłopoty, serial obycz., USA
20.10 Szybki jak błyskawica, film przyg., USA 1990
22.20 Miłość i wojna, melodramat, USA 1996, reż. Richard Attenborough, wyst. Sandra Bullock, Chris O’Donnell
00.40 Task Force, film sens., Kanada 2000
02.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 654; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 655; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 656; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Plebania - odc. 657; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Plebania - odc. 658; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:30 Domisie - /Wielkanocni goście odc. 25/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Słoneczna włócznia - odc. 3 - Magiczna moc; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dziękujemy za solidarność - Jacky Challot; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Nad Niemnem - cz. 1  77'; film fabularny kraj prod.Polska (1986); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Marta Lipińska, Adam Mariański, Janusz Zakrzeński, Bożena Rogalska, Michał Pawlicki, Iwona Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wielki Tydzień - Zwyciężyć śmierć; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Laponii (173); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 278 Koncert życzeń; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Bibliofil z Kajzerwaldu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Duże dzieci - (51); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Wielki Tydzień - Zwyciężyć śmierć; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ojczyzna polszczyzna - Udrożnić - Udrożniać; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zygmunta Dyrkacza życie z Chopinem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 438; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - O królewnie zaklętej w żabę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Słowo Prymasa Polski na Wielkanoc 2007; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Nad Niemnem - cz. 1  77'; film fabularny kraj prod.Polska (1986); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Marta Lipińska, Adam Mariański, Janusz Zakrzeński, Bożena Rogalska, Michał Pawlicki, Iwona Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli  64'; widowisko; reż.:Atrur Piotrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 438; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - O królewnie zaklętej w żabę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:50 Słowo Prymasa Polski na Wielkanoc 2007; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Nad Niemnem - cz. 1  77'; film fabularny kraj prod.Polska (1986); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Marta Lipińska, Adam Mariański, Janusz Zakrzeński, Bożena Rogalska, Michał Pawlicki, Iwona Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zygmunta Dyrkacza życie z Chopinem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wielki Tydzień - Zwyciężyć śmierć; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Dziękujemy za solidarność - Jacky Challot; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:55 Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli; widowisko; STEREO
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Kino Paradiso (Nuovo cinema Paradiso)  117'; film obyczajowy kraj prod.Włochy, Francja (1988); reż.:Giuseppe Tornatore; wyk.:Jacques Perrin, Philippe Noiret, Salvatore Cascio, Marco Leonardi, Leopoldo Trieste; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Klasyka filmowa - Metropolis (Metropolis)  118'; film science fiction kraj prod.Niemcy (1927); reż.:Fritz Lang; wyk.:Alfred Abel, Gustav Fröhlich, Brigitte Helm, Rudolf Klein-Rogge, Fritz Rasp, Theodor Loos, Heinrich George; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Zakazana drużyna (The forbidden team)  53'; film dokumentalny kraj prod.Dania (2003); reż.:Rasmus Dinesen, Arnold Krojgaard; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Czesław Niemen i Enigmatic; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Przypadek  112'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Bogusław Linda, Bogusława Pawelec, Marzena Trybała, Jacek Borkowski, Zygmunt Hubner, Zbigniew Zapasiewicz, Tadeusz Łomnicki, Monika Goździk, Adam Ferency, Sylwester Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Glenn Gould gra Beethovena cz.2 (Glenn Gould plays Beethoven ep.2); koncert kraj prod.Kanada (1970); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Polskie Kalwarie i misteria /cz. 1/; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Misterium; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Korzenie kultury - Polskie Kalwarie i misteria /cz. 2/; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Golgota Jasnogórska Dudy Gracza  39'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Korzenie kultury - Polskie Kalwarie i misteria /cz. 3/; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Faustyna  73'; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Studio Kultura - Informacje
20:30 Panorama kina światowego - Misja (The Mission)  119'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1986); reż.:Roland Joffe; wyk.:Robert De Niro, Jeremy Irons, Ray McAnally, Aidan Quinn, Liam Neeson; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Więcej niż fikcja - Fotograf wojenny (War Photographer)  53'; film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2001); reż.:Christian Frei; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Strefa - Mediokracja - Ani Ani - Dziecięca Wytwórnia Filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Strefa - Portret Antoniego Rząsy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Informacje
01:20 Kino nocne - Która tam jest godzina? (What time is it there?)  110'; film fabularny kraj prod.Francja, TAJWAN (2001); reż.:Tsai Ming-liang; wyk.:Shiang-chyi Chen, Tien Miao, Cecilia Yip, Chao-jung Chen, Guei Tsai, Arthur Nauzyciel, David Ganansia, Jean-Pierre Léaud, Yi-Ching Lu, Kang-sheng Lee; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Pięć bajek o miłości; film muzyczny kraj prod.Polska (1996); reż.:Mariusz Grzegorzek; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

Hyper
21:00 Full Metal Alchemist (38) - serial animowany
21:30 Fresh Air
22:00 Ściągawki
22:15 Replay
22:30 Game Factory
22:45 Java Games
23:00 Game Play
23:15 Full Metal Alchemist (37) - serial animowany
23:45 Making of "300 Spartan" - reportaż
00:00 Hyper Classic
00:30 Klipy

TVN Turbo
06:00 Gadżet 2
06:30 Policyjne taśmy 3
07:00 Operacja tuning
07:30 Vitadierct
08:00 Szybcy i stylowi
08:30 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
09:00 Prawdziwe maszyny
09:30 Sporrrt
10:00 Top Gear 2006 (83)
11:00 Zakup kontrolowany 3
12:00 Policyjne taśmy 3
12:30 Policyjne taśmy (10)
13:00 Monster House 2 (18)
14:00 Automaniak max
15:00 Rentgen 2.0
15:30 Gadżet 2
16:00 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
16:30 Operacja tuning
17:00 Uwaga! Pirat!
17:30 Dakar 2007
18:00 Top Gear 2006 (83)
19:00 Zakup kontrolowany 3
20:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
20:30 Sporrrt
21:00 Gadżet 2
21:30 Grand Prix na torze
22:00 Rentgen 2.0
22:30 Prawdziwe maszyny
23:00 Turbo erotyk - erotyka
23:30 Turbo erotyk - erotyka
00:00 Turbo erotyk - erotyka
00:30 Turbo granie - rozrywka
02:30 Turbo erotyk - erotyka
03:00 Szybcy i stylowi
03:30 Zakup kontrolowany 3
04:30 Policyjne taśmy 3

Kino Polska
08:35 Bajki: Tajemnice Wiklinowej Zatoki - serial animowany, Polska 1984
09:10 Seans w iluzjonie: Komentarz: Stanisław Janicki - magazyn filmowy
09:20 Seans w iluzjonie: Jaśnie pan szofer - film obyczajowy, Polska 1935
10:20 Seans: Gwiazda na horyzoncie Violetta Villas: Sny i marzenia - film obyczajowy, Polska 1983
12:00 Rodzina do kina: Odwiedziny prezydenta - dramat obyczajowy, Polska 1961
13:30 Rodzina do kina: Zazdrość - film dokumentalny
14:00 Seans: Pan na ekranie Kazimierz Rudzki: Głos z tamtego świata - dramat obyczajowy, Polska 1962
16:00 Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz - magazyn filmowy
16:10 Seans: Poprawka z historii: Katastrofa w Gibraltarze - dramat wojenny, Polska 1983
18:55 Seans: Poprawka z historii: Seans - film dokumentalny
20:05 Seans: Poprawka z historii: Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny - dramat historyczny, Polska 1982
21:40 Seans: Poprawka z historii: Rapsod królewski - film dokumentalny
22:10 Seans: Poprawka z historii: Konterfekty króla jegomości - film dokumentalny
22:45 Seans: Czasy i obyczaje: Diabelskie szczęście - film obyczajowy, Polska 1985
00:15 Seans: Czasy i obyczaje: Późne popołudnie - film krótkometrażowy, Polska 1996 
00:50 Seans: Pan na ekranie Jan Piechociński: Wypowiedź: Jan Piechociński - rozmowa
01:00 Seans: Pan na ekranie Jan Piechociński: Słona róża - melodramat, Polska 1982
02:25 Seans: Pan na ekranie Jan Piechociński: Bomba - film krótkometrażowy, Polska 1975

ČT1
05:00 Polonezja: Tahiti, wyspa wiecznej miłości - reportaż
05:10 Nie pozwólcie sobie odejść
05:20 Sama w domu
06:20 Sezamie, otwórz się (32/52) - magazyn filmów animowanych
06:50 Sierżant Prążek (14/26) - magazyn filmów animowanych
07:00 Pszczółka Maja (27/104) - serial dla dzieci
07:30 Szkoła czarownic 5 (13/13) - serial fantastyczny, Wielka Brytania 2004
07:55 Drogą i po bezdrożach - serial dokumentalny
08:10 Zebra z klasą - film dla dzieci, USA/RPA 2005
09:45 Czy mnie zechcecie? - zwierzęta
10:00 Królestwo przyrody (5/5) - serial dokumentalny
10:35 Nasza wieś
10:50 Ten nasz zespół - portret muzyczny
11:20 Dobra rada nad złoto
11:50 Niewiedza nie jest wymówką albo zając w sidłach (11/13) - program muzyczny
12:00 Sprawy
12:05 Z metropolii. Tydzień w regionach
12:35 Auto Moto Revue
13:05 Zamieszanie wokół Kasi - komedia, Czechosłowacja 1990
13:50 Moda ekstrawagancja maniera
14:20 Oczarowanie 7 (29/60) - serial obyczajowy, Włochy 2004
15:15 Film o filmie "Nauka o snach" - magazyn filmowy
15:25 Kto wrobił królika Rogera - komedia, USA 1988
17:10 O koronie króla Karola - film dokumentalny
17:55 Prognoza pogody
17:57 Minuta z przyrodą - program przyrodniczy
18:00 Sprawy
18:05 Nie pozwólcie sobie odejść
18:10 Niewiarygodny świat rekordów i ciekawostek - program dokumentalny
18:35 ...a teraz trzymać się! - felieton
18:45 Wieczorynka - dobranocka
18:56 Szczęśliwa dziesiątka - losowanie
19:00 Wydarzenia
19:20 Wydarzenia regionalne
19:35 Prognoza pogody
19:40 Bramki, punkty, sekundy
20:00 Zrobię wszystko - show
21:00 Za wszelką cenę - dramat obyczajowy, USA 2004
23:10 Nie pozwólcie sobie odejść
23:15 Sprawy
23:20 Bramki, punkty, sekundy
23:25 Szczęśliwa dziesiątka - losowanie
23:30 Mystery, Alaska - komediodramat, USA 1999
01:25 Gruba ryba bukmacher z kampusu - film sensacyjny, USA 2002
02:55 Bananowe rybki - teleturniej
03:20 Ogród to sztuka - reportaż
03:45 Za kotarą - show
04:40 Dobra wiadomości Radima Zapletala z Przerowa - reportaż

ČT2
06:10 Wiadomości STV
06:30 Popołudniówka
06:45 Wiadomości południowomorawskie
07:00 Raport
07:15 Wydarzenia regionalne
07:25 Wydarzenia regionalne Brno
07:35 Wydarzenia regionalne Ostrawa
07:50 Panorama
08:30 Kamera na szlaku - serial dokumentalny
09:30 Cuda świata (10/13) - serial dokumentalny
10:00 Paryżanka - komedia, Francja/Włochy 1957
11:20 Styl
11:45 Film o filmie - magazyn filmowy
12:00 W kondycji
12:20 Game Page
12:40 Piątka od Zellera - magazyn muzyczny
13:10 Sunshine: Live - koncert
14:00 Sunshine: Victim Is Another Name - program muzyczny
14:05 Sunshine: Top! Top! The Radio! - program muzyczny
14:10 Film o filmie - magazyn filmowy
14:30 Tajemnice morskiego królestwa (3/5) - serial dokumentalny
15:20 Sportowcy świata: Supergwiazdy piłki nożnej - serial dokumentalny
16:15 Wiosenne wody - film obyczajowy, Czechosłowacja 1968
17:45 Nienawiść - spektakl teatralny
19:00 Wskrzeszenie - koncert
19:35 Kultura.cz - magazyn kulturalny
20:00 Gabriela Beňačková jubileusz - koncert
21:00 Przyszło to niespodziewanie... - portret muzyka
22:00 Wigilia Wielkiej Nocy w Rzymie - relacja
01:00 Wielka noc muzyki - magazyn muzyczny
04:00 Telewizyjne piosenki Ivana Mládka - rozrywka
04:40 Groteski Charlie Chaplin - rozrywka
04:50 Mała poranna muzyka - magazyn muzyczny
05:00 Rozejrzyj się człowieku (8/15) - cykl reportaży
05:20 Na pływalni z Eduardem Zvěřinou - rozmowa
05:45 Magazyn folkloru - folklor

TV Nova
05:05 Novashopping
05:40 Scooby, gdzie jesteś? (17/17) - serial animowany, USA 1978
06:05 Kryptonim: Klan na drzewie (12/13) - serial dla dzieci, USA 2002
06:30 Dinozaury (22/26) - serial animowany, USA 2000
06:55 Walt Disney i jego czarodziejski świat - bajka dla dzieci
07:55 Życie na fali 2 (5/27) - serial obyczajowy, USA 2004
08:50 Eso - rozrywka
10:00 Julie Lescaut 3 (1) - serial kryminalny, Francja 1999
12:00 Wybierzcie Novą - program publicystyczny
12:35 Katakumby - komedia, Czechosłowacja 1940
14:20 Zielona karta - komedia romantyczna, Australia/Francja/USA 1990
16:30 Jak utopić dr. Mraczka albo koniec wodników w Czechach - komedia, Czechosłowacja 1974
18:25 Korzenie - film popularnonaukowy
19:30 Wiadomości
20:00 Małolaty u taty - komedia, USA 2003
21:55 Śmiertelna wyliczanka - thriller, USA 2002
00:15 Żółtodziób - film sensacyjny, USA 1990
02:15 Novashopping
02:45 Tabu - talk show
03:40 Terra Nostra (17/150) - telenowela, Brazylia 1999
04:30 Novashopping
04:50 Novashopping

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
08:00     Supersłodkie urodziny - balangi nastolatek
09:00     Księżniczki piękności - w pogoni za koroną miss
10:00     MTV Maxxx Hits - notowanie
11:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów
12:00     Popcorn - magazyn filmowy
12:30     Mastermix - program muzyczny
14:00     Wspaniałe życie: Gorące młode gwiazdy Hollywood - kulisy życia prywatnego gwiazd
15:00     MTV za kulisami: Stars are Blind' Paris Hilton - jak się kręci teledyski
15:30     Box Set - twórczość Gwen Stefani
16:00     Rap pakamera - magazyn hiphopowy
16:30     Rob & Big - reality show
17:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
17:30     Antytalent Show - w pogoni za sławą
18:00     Moja własna gwiazda - show randkowe
18:30     Re-kreacje - metamorfozy na ekranie
19:00     Co ty na to, tato? - przemówić dziecku do rozsądku
20:00     MTV Club - hity klubowych parkietów
22:00     MTV Vaults P. Diddy - przegląd twórczości artysty
22:30     MTV Live: Fall Out Boy - koncert
23:00     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków
23:30     South Park - serial animowany dla dorosłych 
00:00     Dirty Sanchez - do pierwszej krwi
00:30     Strutter - talk show
01:00     PartyZone - klubowe rytmy
03:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków


Ale Kino!
8:00    Moolaadé Dramat
10:10    Za drzwiami Actors Studio Film dokumentalny
11:10    Oliver Twist Film przygodowy
13:15    Kolekcjoner Thriller
15:20    Ale krótkie: Z życia gwiazd Film krótkometrażowy
15:55    Listonosz Film
17:50    Kiedy mężczyzna kocha kobietę Film obyczajowy
20:00    Triumf miłości Komedia
22:00    O czym marzą faceci Komedia
23:40    Księżniczka i wojownik Dramat
2:00    W słusznej sprawie Thriller

AXN
6:20    Tropem zbrodni Serial kryminalny
7:15    Tropem zbrodni Serial kryminalny
8:10    Bez pardonu Serial kryminalny
9:05    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
10:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
10:55    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
11:50    Bez pardonu Serial kryminalny
12:45    Regenesis Serial fantastyczny
13:45    Charlie Jade Serial fantastyczny
14:40    Tropem zbrodni Serial kryminalny
15:35    Tropem zbrodni Serial kryminalny
16:30    Robinsonowie - Amazonia Serial dokumentalny
18:15    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
19:10    Regenesis Serial fantastyczny
20:05    Medium Serial kryminalny
21:00    Agentka o stu twarzach Serial sensacyjny
22:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Serial kryminalny
23:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Serial kryminalny
0:00    Zabójcze umysły Serial kryminalny
0:55    Medium Serial kryminalny
1:50    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Serial kryminalny
2:45    Agentka o stu twarzach Serial sensacyjny
3:40    Zabójcze umysły Serial kryminalny

AXN Crime
12:00    Szczury wodne Serial akcji
13:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
14:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
15:00    Szczury wodne Serial akcji
16:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
17:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
18:00    Szczury wodne Serial akcji
19:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
20:00    Zabójczynie Serial kryminalny
21:00    Agentka o stu twarzach Serial sensacyjny
22:00    Morderstwo prawie pewne Film sensacyjny
23:40    Zabójczynie Serial kryminalny
0:30    Agentka o stu twarzach Serial sensacyjny
1:20    Morderstwo prawie pewne Film sensacyjny

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
13:00    Lexx Serial fantastyczny
14:00    Charlie Jade Serial fantastyczny
15:40    Herkules Serial przygodowy
16:30    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
17:25    Lexx Serial fantastyczny
18:15    Charlie Jade Serial fantastyczny
20:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
21:00    Lexx Serial fantastyczny
22:00    Elektroniczny Łowca Film SF
23:35    Charlie Jade Serial fantastyczny
1:15    Elektroniczny Łowca Film SF

BBC Prime
6:10    Big Cook Little Cook Serial
6:30    Tikkabilla Program dla dzieci
7:00    Razzledazzle Serial
7:15    Tweenies Program dla dzieci
7:35    Balamory Program dla dzieci
7:55    Teletubbies Program dla dzieci
8:20    The Roly Mo Show Serial
8:35    Andy Pandy Serial
8:40    Big Cook Little Cook Serial
9:00    Cash in the Attic Lifestyle
9:30    Escape to the Country Lifestyle
10:30    Garden Invaders Jak mieszkać
11:00    Eastenders Serial
11:30    Eastenders Serial
12:00    Mastermind Teleturniej
12:30    The Weakest Link Teleturniej
13:15    The Weakest Link Teleturniej
14:00    Ballykissangel Serial
15:00    Down to Earth Serial komediowy
16:00    Deep Blue Informacje
17:30    Wildlife Zwierzęta
18:00    Eastenders Serial
18:30    Eastenders Serial
19:00    What Not to Wear Dresses up Moda
20:00    The Monastery Lifestyle
21:00    Frances Tuesday Serial
22:30    French and Saunders Rozrywka
23:00    Absolute Power Rozrywka
23:30    3 Non-blondes Serial komediowy
0:00    Eastenders Serial
0:30    Eastenders Serial
1:00    Frances Tuesday Serial
2:30    French and Saunders Rozrywka
3:00    Absolute Power Rozrywka
3:30    3 Non-blondes Serial komediowy

iTVN
6:25    Odkrywanie Biblii Serial
7:00    Życie i czasy Jana Pawła II Film dokumentalny
8:00    Tak się toczy moja myśl Film dokumentalny
9:20    Szukając cudów Dramat
11:10    Wydanie drugie poprawione Literatura
11:35    Telewizja od kuchni Reportaż
12:00    Serwis informacyjny TVN24 Wiadomości
12:15    Klinika życia Serial obyczajowy
13:10    Na osi Informacje
13:40    Lekcja stylu Informacje
14:05    Salon piękności Informacje
14:35    Automaniak max Informacje
15:05    Jezus Film obyczajowy
16:55    La vie comme un dimanche Komedia
18:30    Pascal: po prostu gotuj Informacje
19:00    Fakty Wiadomości
19:25    Sport Wiadomości
19:35    Pogoda Pogoda
19:45    Uwaga! Informacje
20:00    Odkrywanie Biblii Serial
20:35    Kryminalni Serial kryminalny
21:25    Lata dwudzieste... lata trzydzieste Komedia
23:10    Mordercza rozgrywka Thriller
1:05    Liga Polska - wiosna 2007 Gry zespołowe
3:10    Fakty Wiadomości
3:35    La vie comme un dimanche Komedia

Polonia 1
6:35    Syrenka Maco Bajka dla dzieci
7:20    Helena i chłopcy Serial
8:10    Top shop Program reklamowy
17:15    Jak zdobywano Dziki Zachód Western
20:20    Tajemnice Sahary Serial przygodowy
22:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
23:00    Polskie foki Erotyka
23:35    Ania Erotyka
23:40    News Erotyka
23:50    Amore TV Erotyka
0:00    Turbo Sex Hotel Erotyka
0:10    Erotyczne sensacje Erotyka
0:30    Kasia Erotyka
0:35    Maksymalne perwersje Erotyka
0:45    Reflex Erotyka
0:55    Erotyczna giełda Erotyka
1:10    Ogłoszeniatowarzyskie.pl Erotyka
1:25    Sex Hotel Erotyka
1:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
2:00    Night Shop Erotyka
2:10    Foki Ewa Erotyka
2:30    Night Shop Erotyka
2:40    Oferty towarzyskie Erotyka
3:00    Sex Hotel Erotyka
3:20    Night Shop Erotyka
3:35    Gry na telefon Erotyka

Polsat 2
6:20    Prawo miasta Serial sensacyjny
7:05    Pasjonaci Informacje
7:30    Muzyczne rozmaitości Muzyka
8:30    Wydarzenia Wiadomości
9:00    Interwencja Inne
9:20    Muzyka polska Muzyka
9:30    Świat według Kiepskich Serial komediowy
10:00    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
10:45    Pensjonat Pod Różą Serial obyczajowy
11:30    Wydarzenia Wiadomości
12:00    Gorzka miłość Inne
12:20    Graczykowie - Buła i spóła Serial komediowy
12:45    Graczykowie - Buła i spóła Serial komediowy
13:05    Awantura o kasę Teleturniej
13:50    Interwencja Inne
14:15    Prawo miasta Serial sensacyjny
15:00    Pasjonaci Informacje
15:20    Muzyczne rozmaitości Muzyka
16:20    Zerwane więzi Talkshow
17:10    Interwencja Inne
17:30    Świat według Kiepskich Serial komediowy
18:00    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
18:45    Pensjonat Pod Różą Serial obyczajowy
19:30    Wydarzenia Wiadomości
20:00    Gorzka miłość Inne
20:20    Graczykowie - Buła i spóła Serial komediowy
20:45    Graczykowie - Buła i spóła Serial komediowy
21:05    Kuba Wojewódzki Talkshow
21:50    Interwencja Inne
22:15    Prawo miasta Serial sensacyjny
23:00    Pasjonaci Informacje
23:30    Muzyczne rozmaitości Muzyka
0:30    Kalejdoskop tygodnia Informacje
0:55    Jesteśmy Informacje
1:20    Post scriptum Informacje
1:30    Daleko od noszy Serial komediowy
2:00    Wydarzenia Wiadomości
2:30    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
3:15    Pensjonat Pod Różą Serial obyczajowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.