FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie
05:15 TELEZAKUPY
05:35 W labiryncie - odc. 57 - Rachunek za telefon; Dla małoletnich od lat 12
06:05 W labiryncie - odc. 58 - Cios; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Strażnicy piątej ewangelii; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 LOL: -); program dla dzieci; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Regina Coeli kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Nie ma jak Polska - odc. 23 Kujawsko - Pomorskie: Śladami Kopernika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Anna German - odc. 6 - txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wiktory 2012; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Druga szansa - odc. 8 (Life Unexpected S. I - ep. 8); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Ale mądrale!; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Komisarz Alex - odc. 32 - Śmierć Bromskiego - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2624; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Wolny dzień Kaczora Donalda, odc. 18 (Adventures of Mickey and Donald / Donald's Off Day ep. 18); serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Ranczo - odc. 84 - Słowa senatora - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zakochana Jedynka - Błękitna fala (Blue Crush) - txt. str. 777; dramat kraj prod.USA, Niemcy (2002); reż.:John Stockwell; wyk.:Kate Bosworth, Michelle Rodriguez, Matthew Davis, Sanoe Lake, Mika Boorem; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kraina przygód (Adventureland); komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Greg Mottola; wyk.:Jesse Eisenberg, Ryan Reynolds, Kristen Stewart, Bill Hader; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Wiktory 2012; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Zakończenie dnia

TVP2 HD
06:00 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 21/26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 21/ 26 s. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Milion ton śmieci odc. 2/10; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 M jak miłość - odc. 980; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Barwy szczęścia - odc. 914 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Barwy szczęścia - odc. 915 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Kultura, głupcze (66); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:00 Rodzinne oglądanie - Wielkie migracje - Wyścig o życie - odc. 3/4 (Great Migrations. Race to Survive - ep. 3/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Największe miasto świata - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Makłowicz w podróży - Zanzibar "Wyspa przypraw" (125); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Gwiazdy w południe - Empire Records (Empire Records); komedia kraj prod.USA (1995); reż.:Allan Moyle; wyk.: Anthony LaPaglia, Renée Zellweger, Liv Tyler, Maxwell Caulfield; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2030; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 The Voice of Poland. - Bitwa; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Na dobre i na złe - odc. 518 - Pierwszy dzień; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Życie od kuchni - (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Kino na maksa - Miami Vice (Miami Vice); film sensacyjny kraj prod.Paragwaj, URUGWAJ, USA, Niemcy (2006); reż.:Michael Mann; wyk.:Jamie Foxx, Collin Farrell, Li Gong, Naomie Harris; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Głęboka woda - sezon II, odc. 2/12 "Podrzutek" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 WOK - Wszystko o Kulturze (71); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Studio filmowe Dwójki - Niech gra muzyka; film TVP kraj prod.Polska (2001); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Franciszek Dudka, Bronisław Dudka, Franciszek Burek, Czesław Chmiel, Eugeniusz Horoszko, Władysław Pogoda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Najważniejszy dzień życia - odc. 8/9 - Złoto; serial TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Sylwester Szyszko; wyk.:Janusz Kłosiński, Halina Kowalska, Wacław Kowalski, Franciszek Trzeciak, Witold Pyrkosz, Janusz Bukowski, Marian Glinka; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Empire Records (Empire Records); komedia kraj prod.USA (1995); reż.:Allan Moyle; wyk.: Anthony LaPaglia, Renée Zellweger, Liv Tyler, Maxwell Caulfield; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVN HD
05:00 Uwaga!
05:20 Mango
07:55 Maja w ogrodzie (20)
08:25 Akademia ogrodnika (20)
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Bitwa o dom (1) - reality show
11:55 Co za tydzień
12:30 Lekarze (5)
13:30 Prawo Agaty (6)
14:30 X Factor (7/14) - program rozrywkowy
16:00 Potwory kontra obcy - film animowany (USA,2009)
18:00 Ugotowani (6/12)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Surowi rodzice (7/13) - reality show
21:00 Przepis na życie (7/13)
22:00 Na językach (10/16) - magazyn
23:00 Życzenie śmierci 4 - film animowany (USA,1987)
01:05 Uwaga!
01:20 Arkana magii
02:40 Zakończenie programu

TVN 7 HD
05:25 Misja Martyna: Dzień z życia farmera (5/12)

06:05 Misja Martyna: Poznać życie oceanu (6/12)

06:40 Mango

08:45 Czterej pancerni i pies: Most (6)

09:55 Detektyw Monk 7 (14/16)

10:55 Detektyw Monk 7 (15/16)

11:55 Mój przyjaciel Skip - film familijny (USA,2000)

13:55 Footloose - film muzyczny (USA,1984)

16:10 Synowie szeryfa - western (USA,1973)

18:20 Czterej pancerni i pies (6/21)

19:30 Przyjaciele 3 (5/25)

20:00 Hity na niedzielę: Batman: Początek - film sensacyjny (USA,2005)

22:55 Mentalista 2 (16/23)

23:55 Niepohamowana siła 2: Przemoc za przemoc - film sensacyjny (USA,1995)

01:35 Arkana magii

03:40 W roli głównej: Ilona Łepkowska (1)

04:10 W roli głównej: Ilona Łepkowska (2)

04:40 Zakończenie programu

TVN Style HD
05:20 Najsztub słucha: Tatiana Okupnik (4/6) - talk show

05:50 W roli głównej: Wojciech Cejrowski (1) - talk show

06:20 Wiem, co jem 3: Bułki (1)

06:50 Wiem, co jem 4: Napoje gazowane (14)

07:20 66 dobre, bo polskie (5) - program rozrywkowy

07:50 Wyznania pielęgniarki (4) - cykl dokumentalny

08:55 Czary-mary Goka na wyjeździe 2 (4) - program rozrywkowy

09:55 Afera przed odlotem (6) - reality show

10:20 Idealna niania 2 (5) - serial dokumentalny

11:10 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (6) - magazyn poradnikowy

11:55 Smakuj świat z Pascalem 3 (6) - magazyn kulinarny

12:25 Klinika urody 3 (6) - magazyn poradnikowy

12:55 O tym się mówi (8) - magazyn kulturalny

13:10 Polowanie na synową (6) - program rozrywkowy

14:10 Miasto kobiet (6) - talk show

15:10 Sekrety chirurgii (6) - reality show

16:10 Położne (1) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

17:25 Po mojemu, Wojciech Cejrowski 4 (5) - program rozrywkowy

17:55 Magiel towarzyski 14 (6) - program rozrywkowy

18:40 66 - co nas szokuje (5) - program rozrywkowy

19:10 Co za tydzień

19:40 Perfekcyjna pani domu (9)

20:40 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (6/13) - magazyn poradnikowy

21:25 Najsztub słucha 2: Patrycja Kazadi (5) - talk show

21:55 Sekrety chirurgii (6) - reality show

22:55 Wychowane na seksie - film dokumentalny

23:55 Miasto kobiet (6) - talk show

00:55 O tym się mówi (8) - magazyn kulturalny

01:10 Dżoana i jej przyjaciółki z Miami (5) - reality show

02:10 Druga strona medalu 3: Anna Domińska (2)

02:40 Druga strona medalu 3: Aleksander Gawronik (3)

03:05 Druga strona medalu 3: Otylia Jędrzejczak (4)

03:30 Druga strona medalu 3: Leo Beenhakker (5)

04:00 Wiem, co jem 2: Pizza (5)

04:25 Wiem, co jem 2: Sery (6)

04:50 Wiem, co jem 2: Jajko (7)

Tvt
05:55 Zakup kontrolowany 10 - magazyn motoryzacyjny

06:55 Usterka (8/18) - serial fabularno-dokumentalny

07:30 Nauka jazdy (20/29) - serial fabularno-dokumentalny

08:00 Nauka jazdy (21/29) - serial fabularno-dokumentalny

08:35 Żelazny turniej (6/10)

09:30 Uwaga! Pirat! 8 (6/16) - magazyn

10:15 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (6/14) - magazyn motoryzacyjny

11:00 Automaniak 10 (3/11) - magazyn motoryzacyjny

11:50 Moto-On 10 (4/10) - magazyn motoryzacyjny

12:20 Legendy PRL 12 (5/13) - magazyn motoryzacyjny

12:50 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 10 (3/10) - magazyn motoryzacyjny

13:20 Turbo kamera 12 (4/12) - magazyn

13:55 Zakup kontrolowany 15 (5/12) - magazyn motoryzacyjny

14:55 Na osi - magazyn motoryzacyjny

15:30 Konwój (4/5)

16:15 Ice Road Truckers: Drogi śmierci (7/10)

17:15 Raport końcowy (14/25) - magazyn motoryzacyjny

17:30 Usterka (14/18) - serial fabularno-dokumentalny

18:00 Usterka (15/18) - serial fabularno-dokumentalny

18:30 Polak potrafi 11 (4/12) - program rozrywkowy

19:00 De lux 11 (1/12) - magazyn motoryzacyjny

19:15 Konwój (4/5)

20:00 Moto-On 10 (4/10) - magazyn motoryzacyjny

20:35 Przedziwne rodzaje śmierci 2 (1/13) - serial dokumentalny

21:10 Niemożliwe, a prawdziwe (4-ost.) - serial dokumentalny

22:15 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (6/14) - magazyn motoryzacyjny

23:05 Samochód marzeń - kup i zrób 2 (1/12) - magazyn motoryzacyjny

23:55 Uwaga! Pirat! 10 (5/13) - magazyn

00:45 Sam tego nie rób (6/12) - program rozrywkowy

01:15 W sieci monitoringu (6/12) - program rozrywkowy

01:45 Zakup kontrolowany 15 (5/12) - magazyn motoryzacyjny

02:50 Turbo kamera 12 (4/12) - magazyn

03:20 Patrol (3/10) - serial dokumentalny

03:50 Zakup kontrolowany 11 (2/15) - magazyn motoryzacyjny

04:50 Wypadek - przypadek 8 (7/15) - magazyn

05:20 Jak to ruszyć? 5 (2/10) - magazyn motoryzacyjny

05:50 Zakończenie programu

TTV
06:00 W ostatniej chwili - prolog (1)

06:30 Blisko ludzi

07:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska

08:00 Ogrodowe pogotowie (6/8) - magazyn poradnikowy (Wielka Brytania,2012)

08:30 Cała prawda o jedzeniu (2/8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

09:00 Miłosny biznes (18/20) - serial dokumentalny (Austria,2011)

10:00 Świat bez fikcji 2 (3/8)

10:30 Świat bez fikcji: Indie: Historie trędowatych (1/10)

11:00 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2012)

11:30 Na noże (1/12) - program rozrywkowy

12:30 Psie adopcje i nie tylko... 2 (6/9) - serial dokumentalny

13:00 Bez recepty 2 - magazyn medyczny

14:00 Mamy was! (1/12) - program rozrywkowy

14:30 Kulisy sławy - magazyn

14:45 Ostre cięcie: Bochnia (1) - program rozrywkowy

15:15 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (6/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

16:15 Studio TTV 2 (8/15) - program publicystyczny

17:15 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (2/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Zakręceni (2/13) - program rozrywkowy (Polska,2013)

18:35 Awantura o wesele (6/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Kartoteka 4 (6/13) - serial fabularno-dokumentalny

21:05 Taboo 7 (6-ost.) - serial popularnonaukowy (USA)

22:05 Cela - reportaż

22:35 Nie do wiary (16-ost.) - program popularnonaukowy

23:05 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (2/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

23:35 Obsesje (6-ost.) - serial dokumentalny

00:05 Superwizjer

00:35 7 grzechów (1/9) - magazyn kryminalny

01:05 3000 mil ostrej imprezy (1/16) - program rozrywkowy (Dania,2013)

01:30 Kartoteka 4 (6/13) - serial fabularno-dokumentalny

02:30 Świat bez fikcji 2 (3/8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2011)

02:55 Cela - reportaż

03:20 Psie adopcje i nie tylko 2 (6/9) - serial dokumentalny

03:45 W ostatniej chwili (1)

04:10 Druga twarz (8/13) - reality show

05:00 Zakończenie programu

TVN24HD
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:45 Kawa na ławę

11:40 Loża prasowa

12:20 Ewa Ewart poleca: Droga do wolności - film dokumentalny (Korea Południowa,2011)

13:30 Ciąg dalszy nastąpił

14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

15:00 Prosto z Polski

15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:15 Publiczna.tv - interaktywny talk show

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:21 Fakty po Faktach

19:50 Kawa na ławę

20:50 Loża prasowa

21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

23:30 Inny punkt widzenia

00:10 Fakty po Faktach

00:50 Drugie śniadanie mistrzów

01:35 Szkło kontaktowe

02:25 Dzień po dniu

02:50 Maja w ogrodzie

03:15 Inny punkt widzenia

04:15 Drugie śniadanie mistrzów

05:00 Maja w ogrodzie

05:25 Fakty po Faktach

Polsat HD
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Show Misia Yogi (25)
06:10 Gang Misia Yogi (13)
06:40 Sylwester i Tweety na tropie 4 (19)
07:15 Tom i Jerry (2)
07:45 Co nowego u Scooby'ego? 3 (2)
08:15 Scooby Doo, gdzie jesteś? (3)
08:45 Scooby Doo, gdzie jesteś? (4)
09:15 Tylko taniec. Got to dance 3 (5) - program rozrywkowy
10:45 Potwory i spółka - film animowany (USA,2001)
12:40 Nowe szaty króla - film animowany (USA,2000)
14:30 Kabarety
15:40 Sam w domu - po raz trzeci - komedia sensacyjna (USA,1997)
17:45 Pamiętniki z wakacji 3 (42)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie (60) - program publicystyczny
20:00 Tylko muzyka. Must be the music 5 (6) - program rozrywkowy
22:00 Kości 8 (148)
23:00 Na krawędzi (6/13)
00:00 Rykoszet - dramat sensacyjny (USA,1991)
02:20 Magazyn sportowy
04:00 Tajemnice losu

TV4
05:15 I Like It - program muzyczny

06:05 Tester - magazyn poradnikowy

06:35 Dekoratornia

07:05 Łowca krokodyli: dzienniki (1) - serial przyrodniczy

08:10 Winx Club 4

08:45 Winx Club 4

09:20 Buddy, siatkarz - komedia (Kanada,2003)

11:00 Galileo - program popularnonaukowy

12:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (11) - program rozrywkowy

12:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (12) - program rozrywkowy

13:00 Dekoratornia

13:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (6)

14:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (13)

15:30 Tester - magazyn poradnikowy

16:05 Mega Chichot - program rozrywkowy

16:35 Wyścig - film sensacyjny (Kanada,Australia,USA,2001)

19:00 Galileo - program popularnonaukowy

20:00 Siła taktyczna - film sensacyjny (Kanada,USA,2011)

21:45 Lodowa groza - thriller SF (USA,2011)

23:45 Narodziny legendy: Ip Man - dramat sensacyjny (Hongkong,2010)

01:45 To był dzień na świecie

02:30 Zakończenie programu

Kuchniaplushd 2011
06:00 Para w kuchni 2: Kanapki - Maciej Nowak (10)

06:30 Domowy kucharz za granicą: Kantyna w Google - Kalifornia (2)

07:00 Warsztaty smaku Kuchni+: Wyjadacze (14)

07:30 Telesprzedaż

08:20 Molekularna kuchnia Marcela (4) - serial dokumentalny (USA,2011)

09:15 Jakubiak w sezonie (1) - magazyn kulinarny

09:45 Żołądek czy rozsądek? 3 (19) - serial dokumentalny

10:20 Otwieracz 2: Michele's (11) - serial dokumentalny

11:15 Smak Grenlandii (1) - serial dokumentalny

12:15 Warsztaty smaku Kuchni+: Wyjadacze (14)

12:45 Na słodko 2: Rodzynki (14) - magazyn kulinarny

13:20 Żywieniowa rewolucja Jamiego Olivera 2: Chyba mam na nich sposób (2)

14:15 Hit: Korzenny szlak (1/3) - serial dokumentalny

15:15 Kuchnia jak życie 2: Azory (19) - serial dokumentalny

15:30 Operacja: kolacja: Zagadki na talerzu (3)

16:50 Premiera: Impresje z kuchni (6) - serial dokumentalny

17:20 Dwóch łakomych Włochów: Apulia (4)

18:30 Jakubiak w sezonie (1) - magazyn kulinarny

19:00 Hit: Nasz rajski ogród - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)

20:40 Ser w plasterkach 5: Piemont (5) - serial dokumentalny

21:05 Fenomeny nowoczesnego świata: Wino (4) - serial dokumentalny

22:00 Przewodnik po Australii dla smakoszy (2) - serial dokumentalny

22:30 Piwo od kuchni (6) - serial dokumentalny

23:00 Jakubiak w sezonie (1) - magazyn kulinarny

23:35 Pyszne weekendy Billa: Essex (1) - serial dokumentalny

00:30 Warsztaty smaku Kuchni+: Wyjadacze (14)

01:00 Pewnego dnia będę szefem kuchni - film dokumentalny (Polska,2010)

02:00 Jak Piotr przykazał (9) - serial dokumentalny

02:30 Dietosfera (7) - magazyn poradnikowy

03:00 ATELIER SMAKU (10) - magazyn poradnikowy

03:30 Kuroniowie rozgryzają (4) - magazyn poradnikowy

04:00 Adam po pracy (6) - magazyn kulinarny

04:30 Słodki drań: Owoce (8) - magazyn kulinarny

05:00 Mammaryla (10) - magazyn poradnikowy

05:30 Szefowie kuchni (6) - magazyn kulinarny

Logo Polsat 2
06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Tajemnice kniei: Łoś (7)

10:00 Trudne sprawy (170)

11:00 Trudne sprawy (171)

12:00 Trudne sprawy (172)

13:00 Trudne sprawy (173)

14:00 Trudne sprawy (174)

15:00 Ewa gotuje (166)

15:30 Hotel 52 5 (60)

16:30 Ludzie Chudego (8)

17:30 Jaka ona jest?: Martyna Wojciechowska (12) - talk show

18:00 Szpilki na Giewoncie 4 (41)

19:00 Tajemnice kniei: Podniebni wędrowcy (8)

19:30 Ewa gotuje (166)

20:00 Wydarzenia

20:45 Interwencja

21:00 Pamiętniki z wakacji (6)

22:00 Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2010 (2)

23:00 Świat według Kiepskich: Fryzjer (240)

23:30 Rodzina zastępcza: Matka przede wszystkim (84)

00:00 Szpital na perypetiach: Zdrowy ważniak (20)

00:30 Sport w Polsacie 2

02:30 Wydarzenia

03:10 Pamiętniki z wakacji (6)

04:00 Oblicza Ameryki (598) - magazyn turystyczny

04:30 Przyjaciółki (18)

05:30 Tajemnice kniei: Zajęczy nos (9)

TVP HD - Logo
07:15 Makłowicz w podróży

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:15 Ja to mam szczęście! (7)

08:45 Ja to mam szczęście! (8)

09:20 Rodzinka.pl: Halloween (47)

09:50 Rodzinka.pl: Brutus (48)

10:20 Rodzinka.pl: Jesienny blues (49)

10:50 Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)

11:50 Kariera Nikodema Dyzmy (5/7)

12:45 Barwy szczęścia (905)

13:15 Barwy szczęścia (906)

13:50 Barwy szczęścia (907)

14:20 Makłowicz w podróży

14:50 Strefa 3D

15:10 Ja to mam szczęście! (27)

15:40 Ojciec Mateusz 6: Eden (70)

16:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

17:10 Na dobre i na złe: Chory z miłości (516)

18:10 Na dobre i na złe: Zakazana miłość (517)

19:05 Okrasa łamie przepisy: Wieprzowina PQS

19:35 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

20:25 Makłowicz w podróży: Podróż 28. Tunezja - Dżerba

21:00 Laskowik & Malicki niedziela wieczór - program rozrywkowy

22:00 Pasja ekstremalna (9) - magazyn

22:35 Ranczo Wilkowyje - komedia (Polska,2007)

00:20 Jutro idziemy do kina - dramat obyczajowy (Polska,2007)

02:05 Zakończenie programu

SK TVPSER
06:30 Okazja: Wigilia zastępcza (9/19)

07:10 Czterdziestolatek: Cwana bestia, czyli kryształ (17/21)

08:10 Sąsiedzi: Na wariackich papierach (125)

08:40 Sąsiedzi: W rękach fachowca (126)

09:10 Sąsiedzi: Niewiniątka (127)

09:40 Czarne chmury: Pantomima (7/10)

10:45 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

11:40 Klan (2422)

12:10 Klan (2423)

12:40 Klan (2424)

13:10 Klan (2425)

13:40 Ranczo: Wielkie wybory (13)

14:40 Ranczo 2: Sztuka i władza (14)

15:50 Ranczo 2: Gmina to ja (15)

16:50 Stawka większa niż życie: W imieniu Rzeczypospolitej (10/18)

18:00 Ranczo 7: Model życia artysty (83)

18:55 Ojciec Mateusz 9: Zbrodnia na pierwszą stronę (114)

19:55 Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)

20:25 Rodzinka.pl: Marzenia Kacperka (14)

21:00 Rodzinka.pl: Hazard (15)

21:35 Rodzinka.pl: O szkole i kobietach (87)

22:05 Rodzinka.pl: Niezależność (88)

22:40 Magia kłamstwa 2 (14)

23:35 Glina (2/25)

00:40 Ojciec Mateusz 6: Powrót Piotra (71)

01:30 Klan (2423)

02:00 Klan (2424)

02:25 Klan (2425)

02:50 Zakończenie programu

TVP Info
06:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 66 - Mysłowice; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
11:00 Głos Mediów - odc. 77; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Cichy ocean; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 31; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - Janusz Gajos - odc. 73; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend - JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Archiwum Zbrodni - Wróg Publiczny - "Tulipan" - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:44 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:30 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:55 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
23:25 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT
00:19 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:26 Głos Mediów - odc. 77; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT
01:20 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:25 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
01:40 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:52 Reportaż TVP INFO - Cichy ocean; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:07 Archiwum Zbrodni - Wróg Publiczny - "Tulipan" - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Kościół z bliska - odc. 31; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:45 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:24 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Prawdę mówiąc - Janusz Gajos - odc. 73; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:00 Polska według Kreta - odc. 66 - Mysłowice; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tu kobiety - odc. 15; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Reportaż TVP INFO - Cichy ocean; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
08:00 Informacje kulturalne

08:25 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

08:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Mówimy po polsku - reportaż

09:05 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

09:10 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Gwara warszawska - magazyn

09:45 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

10:05 Informacje kulturalne

10:25 Pułkownik Kwiatkowski - komediodramat (Polska,1995)

13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie? (2) - program edukacyjny

13:25 Klasyczne albumy rocka: Jimi Hendrix - "Electric Ladyland"

14:40 Hala odlotów: Genetyka (28) - talk show

15:35 Andrea Bocelli - koncert w Central Parku

16:45 Tygodnik kulturalny

17:50 Zakochana Jane - dramat biograficzny (Wielka Brytania,2007)

20:00 Krajowe eliminacje do Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy - widowisko

22:20 Więcej niż fikcja: Bill Hicks - Amerykanin - film dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

00:10 Co Ty wiesz o społeczeństwie? (2) - program edukacyjny

00:30 Kino nocne: Jej wysokość Afrodyta - komedia (USA,1995)

02:10 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Galeria - odc. 145; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Wszystko przed nami - odc. 48; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wszystko przed nami - odc. 49; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wszystko przed nami - odc. 50 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Wszystko przed nami - odc. 51 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:00 Awantura o Basię - odc. 7/12* - Awantura siódma, czyli rzecz o dwóch takich... - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Daleko od szosy odc.4/7 - Oczekiwanie - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Polonia w Komie - Norwegia - Paweł (202); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Regina Coeli kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Oławie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Wiktory 2012; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Wilk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 967; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Wszystko po krakowsku - Koncert dla Piotra S. - 45 - lecie Piwnicy pod Baranami cz. I; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Miłka i Człapek - Wizyta w Bawarii, odc. 11 (Jak dosli az do Bavor); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 4/13 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Wiktory 2012; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Wilk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Załoga Eko II - odc. 9 - 7 żyć włókien celulozowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 967; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miłka i Człapek - Wizyta w Bawarii, odc. 11 (Jak dosli az do Bavor); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wszystko po krakowsku - Koncert dla Piotra S. - 45 - lecie Piwnicy pod Baranami cz. I; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (135); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

SK TVPHIST
07:25 Był taki dzień: 7 kwietnia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 07.04.1989

08:10 Szymon z Lipnicy - film dokumentalny (Polska,2007)

08:45 Mazury nieodkryte: Jeziorak i Pojezierze Iławskie

09:00 Opowieść o Józefie Szwejku i jego "Najjaśniejszej epoce": Wy mnie jeszcze nie znacie (1)

09:45 Opowieść o Józefie Szwejku i jego "Najjaśniejszej epoce": Lojalni aż do obrzydzenia (2)

10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Urugwaju (97)

11:00 Wspomnienie o Annie German - film dokumentalny (Polska,1993)

12:00 Ginące cywilizacje: Pomacy z Tracji. Na granicy trzech światów (8) - serial dokumentalny

13:00 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego: Łabędzie i ich sąsiedzi

13:35 Gdzie jesteś Paititi?

14:15 Wielka gra - teleturniej

15:20 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Złota maska"

15:25 Złota maska - melodramat (Polska,1939)

17:05 Sherlock Holmes i doktor Watson: Motyw morderstwa (1/24)

17:35 Sherlock Holmes i doktor Watson: Sprawa cętkowanej wstęgi (2/24)

18:05 Kalendarium historyczne: Lotnicy - film dokumentalny (Polska,1993)

18:40 Flesz historii (124)

19:00 Dziennik Telewizyjny - 07.04.1989

19:45 Na życzenie widzów: Korespondent Bryan (1/3) - film dokumentalny (USA,Polska,2010)

21:00 Cudownie ocalony - komedia obyczajowa (Polska,2004)

22:40 Ex libris

23:00 Mój pierwszy dzień - telenowela dokumentalna

23:35 Skarby opactwa w Krzeszowie - film dokumentalny (Polska,2012)

00:15 Boża podszewka 2 (2/16)

01:20 Kino nocą: Rajska jabłoń - dramat obyczajowy (Polska,1985)

03:15 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)
06:00 Codzienna 2 m. 3 (49)

06:30 Codzienna 2 m. 3 (50)

07:00 Stare dranie (15) - program rozrywkowy

07:30 Stare dranie (16) - program rozrywkowy

08:00 Steve Irwin - łowca krokodyli (8) - serial przyrodniczy

09:00 Tropem drapieżników (10)

10:00 Stawka większa niż życie (1/18)

11:00 Stawka większa niż życie (2/18)

12:05 Barbie i 12 tańczących księżniczek - film animowany (USA,2006)

13:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stańcowane pantofelki - baśń filmowa (Niemcy,2011)

15:05 Król złodziei - film przygodowy (Niemcy,Luksemburg,Wielka Brytania,2006)

17:05 Ace Ventura: Zew natury - komedia (USA,1995)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (13)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (14)

20:00 Tornado - thriller (Kanada,2004)

21:55 Spartakus: Krew i piach (11)

23:05 Spartakus: Krew i piach (12)

00:15 Potępiony - thriller (USA,2007)

02:35 Zobacz to!

Superstacja
05:45 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

06:40 Telesprzedaż

07:15 Informacje dnia, Pogoda

07:40 Telesprzedaż

08:15 Informacje dnia, Pogoda

08:40 Telesprzedaż

09:15 Informacje dnia, Meteo Raport

09:40 Telesprzedaż

10:15 Informacje dnia, Pogoda

10:40 Telesprzedaż

11:15 Informacje dnia, Pogoda

11:40 Telesprzedaż

12:15 Informacje dnia, Pogoda

12:40 Telesprzedaż

13:15 Informacje dnia, Pogoda

13:40 Telesprzedaż

14:15 Informacje dnia, Pogoda

14:30 Puszka Paradowskiej - program publicystyczny

15:15 Informacje dnia, Pogoda

15:40 Debata Piotra Gembarowskiego - program publicystyczny

16:15 Informacje dnia, Pogoda

16:40 Raport - analizy i komentarze

17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

17:40 Raport - analizy i komentarze

18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

18:40 Raport - analizy i komentarze

19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

19:45 Puszka Paradowskiej - program publicystyczny

20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

20:45 Debata Piotra Gembarowskiego - program publicystyczny

21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

21:45 Gilotyna - talk show rozrywkowy

22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

23:17 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

00:35 Puszka Paradowskiej - program publicystyczny

01:00 Nocne pasmo powtórkowe

TVN CNBC
08:00 Reporterzy

08:30 Goście TVN CNBC

09:00 Zrozumieć świat

10:00 Górna półka

10:30 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

11:00 Reporterzy

11:30 Goście TVN CNBC

12:00 Świat pieniędzy

13:00 Biznes w sieci

13:30 Goście TVN CNBC

14:00 Zrozumieć świat

15:00 Świat pieniędzy

16:00 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

17:00 Reporterzy

17:30 Goście TVN CNBC

18:00 Świat pieniędzy

19:00 Biznes w sieci

19:30 Goście TVN CNBC

20:00 Górna półka

20:30 Koła fortuny - magazyn motoryzacyjny

21:00 Debata prezydencka

23:30 Notowania giełdowe i kursy walut

TVN Meteo (10.05.2003-16.04.2015)
06:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:08 Prognoza pogody dla Europy

06:15 Prognoza pogody dla Polski

06:25 Prognoza pogody dla Europy

06:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

06:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

06:45 Prognoza pogody dla Polski

06:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

06:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:08 Prognoza pogody dla Europy

07:15 Prognoza pogody dla Polski

07:25 Prognoza pogody dla Europy

07:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

07:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

07:45 Prognoza pogody dla Polski

07:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

07:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:08 Prognoza pogody dla Europy

08:15 Prognoza pogody dla Polski

08:25 Prognoza pogody dla Europy

08:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

08:35 Prognoza pogody dla Europy

08:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

08:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

08:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

09:05 Maja w ogrodzie

09:36 Prognoza pogody dla Europy

09:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

09:45 Prognoza pogody dla Polski

09:50 Prognoza pogody dla Europy

09:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:05 Prognoza pogody dla Europy

10:15 Prognoza pogody dla Polski

10:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

10:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

10:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

10:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

10:45 Prognoza pogody dla Polski

10:47 Prognoza pogody dla Europy

10:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast=

11:05 Maja w ogrodzie

11:35 Szpilki i kalosze - program Mai Popelarskiej

11:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

12:05 Prognoza pogody dla Europy

12:15 Prognoza pogody dla Polski

12:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

12:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

12:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

12:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

12:45 Prognoza pogody dla Polski

12:54 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

12:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

13:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

13:05 Prognoza pogody dla Europy

13:15 Prognoza pogody dla Polski

13:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

13:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

13:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

13:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

13:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

13:45 Prognoza pogody dla Polski

13:54 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

13:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:05 Prognoza pogody dla Europy

14:15 Prognoza pogody dla Polski

14:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

14:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

14:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:45 Prognoza pogody dla Polski

14:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

14:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

15:05 Maja w ogrodzie

15:36 Prognoza pogody dla Europy

15:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

15:45 Prognoza pogody dla Polski

15:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

15:52 Prognozy pogody dla Europy

15:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:05 Szpilki i kalosze - program Mai Popelarskiej

16:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

16:36 Prognoza pogody dla Europy

16:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

16:45 Prognoza pogody dla Polski

16:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

16:52 Prognoza pogody dla Europy

16:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

17:05 Maja w ogrodzie

17:35 Prognoza pogody dla Europy

17:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

17:45 Prognoza pogody dla Polski

17:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

17:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

18:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

18:05 Prognoza pogody dla Europy

18:15 Prognoza pogody dla Polski

18:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

18:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

18:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

18:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

18:45 Prognoza pogody dla Polski

18:47 Prognoza pogody dla Europy

18:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:05 Szpilki i kalosze - program Mai Popelarskiej

19:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

19:36 Prognoza pogody dla Europy

19:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

19:45 Prognoza pogody dla Polski

19:47 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

19:52 Prognoza pogody dla Europy

19:55 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

20:05 Maja w ogrodzie

20:35 Prognoza pogody dla Europy

20:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

20:45 Prognoza pogody dla Polski

20:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

20:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:00 Meteo News Extra

21:30 Pogoda Meteo News

21:49 Prognoza pogody dla Polski

21:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

21:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny

22:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

23:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

23:05 Maja w ogrodzie

23:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:45 Prognoza pogody dla Polski

23:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

23:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

00:05 Prognoza pogody dla Europy

00:15 Prognoza pogody dla Polski

00:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy

00:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

00:40 Prognoza pogody dla świata

00:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

00:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

00:45 Prognoza pogody dla Polski

00:47 Prognoza pogody dla Europy

00:52 Prognoza pogody dla alpejskich kurortów narciarskich

00:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

01:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

01:05 Maja w ogrodzie

01:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

01:45 Prognoza pogody dla Polski

01:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

01:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

02:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

02:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

03:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny

03:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

04:05 Maja w ogrodzie

04:36 Prognoza pogody dla Europy

04:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

04:45 Prognoza pogody dla Polski

04:50 Prognoza pogody dla Europy

04:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:05 Maja w ogrodzie

05:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski

05:35 Prognoza pogody dla Europy

05:39 Prognoza pogody dla Świata

05:41 Prognoza dla alpejskich kurortów europejskich

05:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

05:45 Prognoza pogody dla Polski

05:47 Prognoza pogody dla Europy

05:55 Prognoza pogody dla kurortów światowych

05:57 Prognoza pogody dla kurortów europejskich

05:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast

TV6 logo.svg-1-
06:15 I Like It - program muzyczny

07:05 Must Be The Music - tylko muzyka (12) - program rozrywkowy

07:35 Telesprzedaż

08:10 Oggy i ferajna (24)

08:35 Winx Club 3 (9)

08:55 Winx Club 3 (10)

09:35 Winx Club 3 (11)

10:05 Winx Club 3 (12)

10:40 Panna Minoes - kocia agentka - film familijny (Holandia,2001)

12:30 Tim - dramat obyczajowy (Australia,1979)

14:40 Chorus Line - musical (USA,1985)

17:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (5) - program rozrywkowy

17:30 Skład osobliwości (5) - serial dokumentalny (USA,2010)

18:00 Kroniki facetów z klasą (10) - program rozrywkowy

19:00 mała Czarna (376) - talk show

20:00 Włatcy móch 7: Pokóta (95)

20:30 Włatcy móch 8: Zwieżontko (96)

21:00 Mistrz kuchni: Juniorzy (6)

22:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską: Silny człowiek z Kaborna - serial dokumentalny

23:00 Znak triady - film sensacyjny (Hongkong,2008)

01:25 Jazda Figurowa (36)

02:20 Big Brother 4.1 - ring - reality show

03:15 Zakończenie programu

Polsat Biznes
05:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

06:00 Poranek z Polsat News

09:00 Ale tydzień! - magazyn

09:30 Green by Nature

10:00 Wyprawy - magazyn turystyczny

10:30 Green by Nature

11:00 Wyprawy - magazyn turystyczny

11:30 Green by Nature

12:00 Eko-reporter - magazyn ekologiczny

12:15 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

13:15 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

14:15 Współczesne technologie - magazyn

14:45 Andiamo! - magazyn

15:15 Współczesne technologie - magazyn

15:45 Andiamo! - magazyn

16:15 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

16:45 Andiamo! - magazyn

17:15 Chwila luksusu - serial dokumentalny (USA,2008)

17:45 Wielkie marnotrawstwo - film dokumentalny

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:29 Pogoda

19:30 Ale tydzień! - magazyn

20:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's (1) - film dokumentalny

21:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

22:00 Wielkie marnotrawstwo - film dokumentalny

23:00 Andiamo! - magazyn

23:30 Współczesne technologie - magazyn

00:00 Andiamo! - magazyn

00:30 Współczesne technologie - magazyn

01:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

02:00 Tajemnice supermarketu Sainsbury's - film dokumentalny

Polsat News
06:00 Serwis informacyjny

06:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

06:30 Serwis informacyjny

06:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:00 Serwis informacyjny

07:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

07:30 Serwis informacyjny

07:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:00 Serwis informacyjny

08:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

08:30 Serwis informacyjny

08:45 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:00 Serwis informacyjny

09:15 Serwis informacyjny, Sport, Pogoda

09:30 Serwis informacyjny, Pogoda

09:45 Wystarczy chcieć - magazyn

10:00 Serwis informacyjny, Pogoda

10:30 Serwis informacyjny, Pogoda

11:00 Serwis informacyjny, Pogoda

11:15 Kalkulator Polityczny Rzeczpospolitej - magazyn

11:55 Serwis informacyjny

12:00 Angelus - program religijny

12:30 Serwis informacyjny, Pogoda

13:00 Serwis informacyjny, Pogoda

13:30 Serwis informacyjny, Pogoda

13:45 Eko-reporter - magazyn

14:00 Serwis informacyjny, Pogoda

14:30 Serwis informacyjny, Pogoda

14:45 Encyklopedia zdrowia

15:00 Serwis informacyjny

15:20 Sport

15:25 Pogoda

15:30 Serwis informacyjny, Pogoda

15:45 Nie daj się fiskusowi - program informacyjny

16:00 Serwis informacyjny, Pogoda

16:30 Serwis informacyjny, Pogoda

16:45 Wystarczy chcieć - magazyn

17:00 Serwis informacyjny

17:20 Sport

17:25 Pogoda

17:30 Serwis informacyjny

17:35 Horyzont zdarzeń

18:00 Serwis informacyjny, Pogoda

18:30 Serwis informacyjny

18:35 Giełda komentarzy

18:50 Wydarzenia

19:15 Sport

19:25 Pogoda

19:30 Państwo w państwie - magazyn

21:00 Tydzień na świecie

22:00 Informacje dnia

22:40 Pogoda

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Serwis informacyjny

23:25 Państwo w państwie - magazyn

BBC Entertaiment 2012-2015
06:00 Najsłabsze ogniwo

07:00 Najsłabsze ogniwo

08:00 Prawdziwe przekręty 6 (2)

08:35 Totalna rozgrywka (3) - reality show

09:40 Totalna rozgrywka (4) - reality show

10:55 Kuchenne wyzwania 2 (13)

12:00 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 7 (2)

14:00 Domy - ekstremalne metamorfozy 6: Rodzina Riojas (15)

15:00 Kuchenne koszmary USA 4 (6)

16:05 Prawdziwe przekręty 6 (2)

16:45 Totalna rozgrywka 5 (8) - reality show

18:00 Doctor Who (7)

19:00 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 7 (2)

21:00 Sherlock Holmes i sprawa jedwabnej pończochy - film kryminalny (Wielka Brytania,2004)

23:00 Luther (3)

00:00 Doctor Who (7)

01:15 Jonathan Creek: Uśmiechnięty łotr

03:05 Luther (3)

04:00 Najsłabsze ogniwo

04:45 Najsłabsze ogniwo

05:30 Prawdziwe przekręty 6 (2)

Canal+ HD (2013-)
06:00 Złoto dezerterów - komedia (Polska,1998)

08:00 Najmniejszy Koncert Świata: Sidney Polak - koncert

09:15 Nie przegap

09:25 Chłopak do towarzystwa - komedia obyczajowa (Francja,USA,2010)

11:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny

12:00 Smash: Druga próba (2)

12:45 Premiera: Na ratunek wielorybom - film przygodowy (USA,2012)

14:30 Łapu-capu extra

15:00 Pół na pół - komediodramat (USA,2011)

16:40 Deser: Raju - film krótkometrażowy (Niemcy,Indie,2011)

16:55 Premiera: W tonacji+ - magazyn muzyczny

17:05 Nie przegap

17:15 Wszystkie odloty Cheyenne'a - dramat obyczajowy (Francja,Irlandia,Włochy,2011)

19:10 Azjatycki podziemny krąg - film dokumentalny (USA,2012)

19:50 Nie przegap

20:00 Premiera: Kontrabanda - dramat sensacyjny (Francja,Wielka Brytania,USA,2012)

21:50 Mokra robota - dramat sensacyjny (USA,2011)

23:15 Sobowtór diabła - film sensacyjny (Belgia,Holandia,2011)

01:00 Gliniarz - komedia kryminalna (Irlandia,2011)

02:35 Chwała dziwkom - film dokumentalny (Niemcy,Austria,2011)

04:35 Palimpsest - thriller (Polska,2006)

Canal+ Film HD (2013-2015)
06:00 Deser: Kreda - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

06:20 Łapu-capu extra

06:50 Deser: Tajemnica latających trampek - film krótkometrażowy (Australia,2010)

07:05 Godzina za godziną - film obyczajowy (Polska,1974)

08:35 Kurator - komedia kryminalna (Wielka Brytania,2001)

10:05 Aktualności filmowe+

10:40 Lepsze życie - dramat obyczajowy (Francja,2011)

12:30 Prada albo nic - komedia romantyczna (Meksyk,USA,2011)

14:15 Wspaniała i kochana przez wszystkich - komediodramat (Szwecja,2007)

16:00 X-Men: Pierwsza klasa - film SF (USA,2011)

18:10 Trzej muszkieterowie - film kostiumowy (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,USA,2011)

20:00 Premiera: Zakochana bez pamięci - komediodramat (Belgia,Francja,Luksemburg,2012)

21:35 127 godzin - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,2010)

23:10 Inkarnacja - thriller (USA,2010)

01:00 Jeśli nie my, to kto? - dramat historyczny (Niemcy,2011)

03:05 Plac Zbawiciela - dramat obyczajowy (Polska,2006)

04:55 W tonacji+ - magazyn muzyczny

Canal+ Family HD (2013-2015)
06:00 Śluby panieńskie - komedia kostiumowa (Polska,2010)

07:40 Deser: Nadszedł czas - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

08:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

08:30 Łapu-capu extra

09:05 Rozstanie - dramat obyczajowy (Iran,2011)

11:05 Futbolowy plan czteroletni - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

12:35 Rio - film animowany (USA,2011)

14:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów

16:30 Łapu-capu extra

17:05 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Piast Gliwice

19:20 Premiera: Królewna Śnieżka - baśń filmowa (USA,2012)

21:10 Porwanie - film sensacyjny (USA,2011)

23:00 Maraton tańca - komediodramat (Polska,2010)

00:40 Ja, Irena i ja - komedia (USA,2000)

02:35 Zazdrość i medycyna - film psychologiczny (Polska,1973)

04:15 Powrót wilczycy - horror (Polska,1990)

Canal+ Family 2 HD (2013-2015
06:00 Kuchnia filmowa: "Świat bez końca" - magazyn filmowy

06:25 Deser: Wielki brat - film krótkometrażowy (Niemcy,Szwajcaria,2011)

06:35 Lekcja martwego języka - film psychologiczny (Polska,1979)

08:15 Deser: Julian - film krótkometrażowy (Australia,2011)

08:30 Aktualności filmowe+

09:00 Łapu-capu extra

09:30 Latawce - melodramat (Indie,2010)

11:05 Dziennik cwaniaczka 2 - komedia (USA,2011)

12:45 Jazda na krawędzi - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

14:30 Winx Club: Magiczna przygoda 3D - film animowany (Włochy,2010)

16:00 Premiera: Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1 - horror (USA,2010)

17:55 Premiera: Podwodna odyseja z Bobem Ballardem (1)

18:40 Kuchnia filmowa: "W imieniu diabła" - magazyn filmowy

18:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Atletico Madryt

21:00 Aktualności filmowe+

21:30 Koszykówka: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

00:15 Stan Helsing - horror komediowy (Kanada,USA,2009)

01:45 Route Irish - dramat sensacyjny (Belgia,Francja,Wielka Brytania,Hiszpania,Włochy,2010)

03:30 Persona non grata - dramat obyczajowy (Rosja,Włochy,Polska,2005)

Canal+ Sport HD (2013-2015)
07:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: San Antonio Spurs - Miami Heat

09:00 Sport bez fikcji: Polski Żalgiris - film dokumentalny (Polska,2012)

09:30 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

11:00 Piłka nożna: Premiership+ - magazyn ligi angielskiej

11:45 Premiera: Piłka nożna: Ligue1+ - magazyn ligi francuskiej

12:25 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - AC Milan

14:30 1 na 1: Dariusz Wdowczyk - magazyn sportowy

15:00 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur - Everton FC

17:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Queens Park Rangers - Wigan Athletic

19:15 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

20:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: OSC Lille - FC Lorient

23:00 Premiera: Sport+ - magazyn sportowy

00:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Atletico Madryt

02:15 Witamy w klubie!: Polonia Warszawa - magazyn piłkarski

03:00 Euroleague Show - magazyn koszykarski

03:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów

06:00 Czempioni w Plusie: Wojciech Fibak - magazyn sportowy

NC Plus
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Malaga CF - Borussia Dortmund

11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea Londyn - Rubin Kazań

13:00 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Benfica Lizbona - Newcastle United

15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów ćwierćfinałowych

16:00 Żużel: Enea Ekstraliga - żużel

18:00 Magazyn Ligi Mistrzów

18:30 Żużel: Enea Ekstraliga - żużel

21:00 Legia - stawka większa niż mecz - serial dokumentalny

21:30 Zagraj to jeszcze raz - magazyn sportowy

22:00 Enea Ekstraliga - magazyn żużlowy

23:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

01:00 Zakończenie programu

Alekinoplushd 2011
08:00 Maska - film krótkometrażowy (Polska,2010)

08:40 Artur i Minimki - film animowany (Francja,2006)

10:30 ale krótkie: Odwyk - blok filmów krótkometrażowych

11:10 Trzęsienie ziemi - film katastroficzny (USA,1974)

13:20 Coco Chanel - dramat biograficzny (Francja,2009)

15:20 Next - thriller SF (USA,2007)

17:05 Dobry, Zły i Brzydki - western (Włochy,Hiszpania,1966)

20:10 Premiera: Sherlock 2: Demony Baskerville (2)

21:55 Kino Mówi: Walc z Baszirem - film animowany dla dorosłych (Belgia,Francja,Szwajcaria,Niemcy,USA,Australia,Izrael,Finlandia,2008)

23:55 Las Vegas Parano - komediodramat (USA,1998)

02:00 Angelus - komedia obyczajowa (Polska,2001)

03:50 Głośniej od bomb - film obyczajowy (Polska,2001)

05:20 Przez szybę - film krótkometrażowy (Polska,2009)

05:40 Tajemnica bobrzej tamy - film krótkometrażowy (USA,2010)

05:50 Zakończenie programu

Miniminiplushd 2011
05:00 Dzieciaki MiniMini (8) - program dla dzieci

05:25 Księżycowy Jim 2 (7)

05:45 Piesek Dali (2)

05:55 Mały Pingwinek Popolo (17)

06:05 Uki (2) - program dla dzieci

06:10 Mały miś Kuba (43)

06:20 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (19)

06:30 DipDap (45)

06:35 MiniAbecadło (19) - program dla dzieci

06:40 Kitka i Pompon (19)

06:50 Strażak Sam 6 (11)

07:00 Studio Stodoła (11) - program dla dzieci (Polska,2012)

07:25 Detektyw Łodyga (8) - program edukacyjny

07:30 Maleńcy (4)

07:40 Buni (4)

07:50 Uki (14) - program dla dzieci

07:55 Meme i przysłowia (7) - program dla dzieci

08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (19)

08:20 Peppa 4 (21)

08:25 Kotka Pusia (49)

08:40 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (10)

09:05 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (8, 26)

09:35 Tree Fu Tom (6)

10:00 Chmurkowe opowieści (14)

10:15 Świat słów (51)

10:25 Niezwykłe przygody Berta i Erniego 2 (14)

10:30 Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry - film animowany (Wielka Brytania,2012)

11:55 Przygody Adasia i Tosi (16)

12:10 Wielka rodzina (21)

12:20 Chuck i przyjaciele (10)

12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia (24)

13:05 Abby i latająca szkoła wróżek (7)

13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (34) - program dla dzieci

13:40 Mały miś Kuba (19)

13:50 Uki (15) - program dla dzieci

13:55 Bob Budowniczy 18 (13)

14:05 Peppa 4 (22)

14:10 Marta mówi! (3)

14:35 Raa Raa - mały, hałaśliwy lew 2 (20)

14:50 Rajdek - mała wyścigówka 2 (23)

15:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia (26)

15:25 Chmurkowe opowieści (14)

15:35 Tomek i przyjaciele 15 (14)

15:50 Tomek i przyjaciele 16 (8)

16:00 Rycerz Mike (19)

16:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (20)

16:20 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (11)

16:50 Bawmy się, Sezamku 3 (7) - program dla dzieci (USA)

17:15 Kot Prot na wszystko odpowie w lot (9, 27)

17:40 Chuck i przyjaciele (11)

18:05 Tree Fu Tom (7)

18:25 Przygody Adasia i Tosi (17)

18:35 Peppa (6)

18:40 Kitka i Pompon (27)

19:00 Kotka Pusia (46)

19:15 Maleńcy (2)

19:25 Marta mówi! (3)

19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia 2 (19)

20:20 Stacyjkowo 2 (35)

20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (37) - program dla dzieci

20:55 Czytanka na dobranoc - program dla dzieci

21:00 Zakończenie programu

Teletoonplushd 2011
06:00 Koszykarze (11)

06:25 teleTOON+ sport (20) - program dla dzieci

06:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (14)

06:55 Księga dżungli (11)

07:10 Potwory i ja (20)

07:35 Daltonowie (61)

07:45 Baranek Shaun 3 (19)

07:50 Baranek Shaun 3 (20)

08:05 Spike team (13)

08:30 Film: Marzenie Brenta - film animowany (Włochy,2011)

09:50 Kreskówka na życzenie

11:10 Deserownia (10) - program kulinarny dla dzieci

11:20 Gormiti 3 - Nowa ewolucja (11)

11:45 Transformers: Rescue Bots (16)

12:10 Pound Puppies: Psia Paczka (25)

12:35 Pound Puppies: Psia Paczka (24)

13:00 Groove High (12)

13:25 Sadie J 2 (5)

14:00 Czarodzieje kontra obcy (2)

14:30 Koszykarze (17)

14:55 Bolt i Blip (11)

15:20 Tara Duncan (2)

15:45 Triki Tiki: Pompon (7) - program dla dzieci (Polska,2012)

15:55 Spike team (20)

16:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (8)

16:50 Deserownia (11) - program kulinarny dla dzieci

17:00 Klub Bystrzaków (12)

17:15 Sherlock Jak (43)

17:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (9)

17:55 Straszny Larry (24)

18:05 Titeuf 3 (15)

18:30 Transformers: Rescue Bots (19)

18:55 Groove High (13)

19:20 Sadie J 2 (6)

19:50 Potwory i ja (20)

20:15 Mój kumpel anioł 3 (9)

20:35 Czarodzieje kontra obcy (2)

21:05 Przypadki nastolatki 2 (2) - serial dla młodzieży

Hyperplushd 2011
21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Fresh Air: God of War: Wstąpienie

21:50 Hyper Express (90) - magazyn

22:10 Replay - magazyn komputerowy

22:25 Fresh Air

22:40 Technology (32) - magazyn

22:55 Replay - magazyn komputerowy

23:15 REVIEW TERRITORY Classic (77) - magazyn komputerowy

23:45 GAME FACTORY Classic - magazyn

00:00 Fresh Air Classic: Def Jam: Fight for NY - magazyn

00:30 Fresh Air Classic: Onimusha & Burnout 3 - magazyn

01:00 Zakończenie programu

Planeteplushd 2011
06:45 Współczesny świat: Dokoła Wojtek Polska 4 (7-ost.) - serial dokumentalny (Polska,2012)

07:20 Współczesny świat: Polska egzotyczna: W królestwie dawnych Prus (1/11)

07:50 Współczesny świat: Polska egzotyczna: W krainie tysiąca jezior (2/11)

08:20 Społeczeństwo: Kuracja - film dokumentalny (Polska,2004)

09:25 Społeczeństwo: Ręce Hermesa - film dokumentalny (Francja,2011)

10:20 Filmowe dochodzenia: Delta Nigru. Wojna o ropę - film dokumentalny (Francja,2011)

11:20 Filmowe dochodzenia: Zeitgeist. Spisek rządzi światem - film dokumentalny (USA,2007)

13:30 Portrety: Matka Teresa - święta pośród ciemności - film dokumentalny (Austria,2010)

14:30 Planete+ Doc: Bombay Beach - film dokumentalny (USA,2011)

15:55 Społeczeństwo: Niedziela w Brazzaville - film dokumentalny (Francja,Hiszpania,2011)

16:55 Społeczeństwo: Dekada w świecie mody - film dokumentalny (Francja,2010)

18:40 Filmowe dochodzenia: Bawełna. Ciemna strona białego złota - film dokumentalny (Francja,2011)

19:40 Portrety: Garzón. Sędzia niepokorny - film dokumentalny (Hiszpania,2011)

20:45 Premiera. Społeczeństwo: Izrael-Palestyna. Czyje te wzgórza? - film dokumentalny (Izrael,2011)

21:40 Filmowe dochodzenia: Duch króla Leopolda - film dokumentalny (USA,2006)

23:30 Seans Planete+: Człowiek nielegalny - film dokumentalny (Francja,2008)

00:55 Współczesny świat: Imperium - film dokumentalny (Polska,2009)

01:30 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Czarny książę (10/35)

02:05 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Śmiercionośna kolekcja (11/35)

02:45 Współczesny świat: Kroniki kryminalne: Na tropie olbrzyma (12/35)

03:15 Zakończenie programu

Domoplushd 2011
06:00 Na tapecie - cykl reportaży

06:15 Stadiony atakują! (2)

06:45 Pierwszy dom... (9) - seria doc-reality

07:15 Green Touch (16)

07:30 Telesprzedaż

08:20 Wielkie projekty: Australia (1)

09:20 Wielkie projekty: Australia (2)

10:20 Wielkie projekty: Australia (3)

11:20 Starcie w Art'cie (7) - reality show

12:10 Sztukomaniak (11)

12:25 Ogrody świata z Audrey Hepburn (3)

12:55 Gardeners' World 3 (17)

13:30 Gardeners' World 3 (18)

14:05 Ucieczka na wieś 4 (12)

14:55 Ucieczka na wieś 4 (13)

15:45 hotelove (10)

16:15 Stadiony atakują! (3)

16:45 Eko-dom (6)

17:15 Sztukomaniak (12)

17:30 Transakcje za milion dolarów 3 (5)

18:20 Czas na porządki 5 (7)

19:15 Wielkie projekty 8 (5)

20:10 Wnętrza 3 (6)

20:40 Salon pod chmurką 3 (4)

21:05 Boskie wnętrza (13)

21:30 hotelove (11)

22:00 W 80 ogrodów dookoła świata: Australia i Nowa Zelandia (2)

23:10 Ogrody świata z Audrey Hepburn (4)

23:40 Czas na porządki 5 (12)

00:30 Green touch (16)

00:40 Eko-dom (6)

01:10 Sztukomaniak (12)

01:35 Stadiony atakują! (3)

02:00 Zakończenie programu

FOX HD
05:00 No Ordinary Family: No Ordinary Accident (8)

05:40 No Ordinary Family: No Ordinary Anniversary (9)

06:40 Touch 2: Ghosts (8)

07:35 The Listener: Słyszący myśli 2: The Magician (6)

08:30 Dollhouse 2: The Hollow Men (12)

09:30 Dollhouse 2: Epitaph Two: Return (13)

10:30 Dawno, dawno temu 2: The Queen is Dead (15)

11:25 Simpsonowie 19: He Loves To Fly And He D'ohs (1)

11:55 Simpsonowie 19: Homer of Seville (2)

12:25 The Listener: Słyszący myśli 2: Ace in the Hole (7)

13:20 The Listener: Słyszący myśli 2: Vanished (8)

14:20 Pułapki umysłu: Cipher (4)

15:15 Pułapki umysłu: Messenger (5)

16:15 Pułapki umysłu: Lovesick (6)

17:10 Orły z Bostonu: A Greater Good (9)

18:10 Orły z Bostonu: Hired Guns (10)

19:05 Orły z Bostonu: Schmidt Happens (11)

20:05 Premiera: Dawno, dawno temu 2: The Miller's Daughter (16)

21:00 Terra Nova: The Runaway (4)

22:00 The Booth at the End (5)

22:30 The Booth at the End 2 (1)

23:00 The Walking Dead 3: Welcome to the Tombs (16)

23:55 Skazany na śmierć 2: Chicago (16)

00:55 Skazany na śmierć 2: Bad Blood (17)

01:50 Family Guy: Głowa rodziny 9: Brian & Stewie (17)

02:15 Family Guy: Głowa rodziny 9: Quagmire's Dad (18)

02:45 Trawka 7: Fingers Only Meat Banquet (5)

03:10 Trawka 7: Object Impermanence (6)

03:35 Zakończenie programu

FOX Life HD
05:15 Top Model. Edycja brytyjska 4: Zimna krew (2) - reality show

06:00 Cougar Town: Miasto kocic 3: Wciąż możesz zmienić zdanie (7)

06:30 Podróże kulinarne z Gwyneth Paltrow: Pielgrzymka do Galicji (2)

07:30 Tancerki: Łatwa kasa (5)

08:25 Sekrety rodzinne gwiazd 3: Jason Sudeikis (11)

09:25 Żona dla milionera 6: Patti poznaje swoją połówkę (10) - reality show

10:25 Tancerki: Kino dla dorosłych (6)

11:20 Tancerki: Co się stało Heather? (7)

12:20 Kochanki: Decyzje (5)

13:15 Doktor Hart: Bratnie dusze (15)

14:15 Magia kłamstwa 3: Cyrk (9)

15:10 Magia kłamstwa 3: Zamiast (10)

16:10 Anatomia prawdy 3: Upadły anioł (6)

17:10 Skandal 2: Pełna godzina (16)

18:10 Grey's Anatomy: Chirurdzy 9: Oblicze zmiany (14)

19:05 Stylowe rewolucje Goka (2) - reality show

20:00 Kochanki: Decyzje (5)

21:00 Premiera: Zemsta 2: Ofiara (14)

22:00 Szkarłatna wdowa: Ucieczka (4)

22:55 Prywatna praktyka 6: Żal (3)

23:55 Góra tajemnic - film obyczajowy (Kanada,2010)

01:50 Zamiana miejsc (1) - film obyczajowy (USA,2010)

03:45 Bitwa na style: Pierwsze starcie (1) - reality show

04:30 Zakończenie programu

AXN HD
06:00 Babilon 5 3 (11)

07:00 Babilon 5 3 (12)

08:00 Agenci NCIS 6 (4)

09:00 Agenci NCIS 6 (5)

10:00 Star Trek: Enterprise 4 (17)

11:00 Star Trek: Enterprise 4 (18)

12:00 Władca zwierząt 3 (21)

13:00 Zagadki z przeszłości 2 (3)

14:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (14)

15:00 Obrońca (19)

16:00 Obrońca (20)

17:00 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (1)

18:00 Agenci NCIS: Los Angeles 3 (2)

19:00 Agenci NCIS 6 (6)

20:00 Agenci NCIS 6 (7)

21:00 Déja vu - thriller SF (USA,2006)

23:30 Elementary (13)

00:30 Zabójcze umysły 8 (7)

01:30 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI 2 (10)

02:25 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI 2 (11)

03:15 Elementary (13)

04:00 Blok promocyjny AXN

MGM HD
07:25 Kobieta w czerwieni - komedia (USA,1984)

08:50 Timerider: Przygoda Lyle'a Swanna - western (USA,1982)

10:25 Żółtobrody - komedia przygodowa (Wielka Brytania,1983)

12:00 Księżyc i Valentino - film obyczajowy (Wielka Brytania,USA,1985)

13:45 Akademia tajemniczych sztuk pięknych - komediodramat (USA,2006)

15:25 Duma i namiętność - film przygodowy (USA,1957)

17:35 Harley Davidson i Marlboro Man - film sensacyjny (USA,1991)

19:15 Priscilla, królowa pustyni - komedia (Australia,1994)

21:00 Kocham cię, ręce przy sobie - komedia romantyczna (USA,1997)

22:25 Wagon towarowy Bertha - dramat kryminalny (USA,1972)

23:55 Pod ostrzałem - film sensacyjny (USA,1983)

02:00 Rollerball - film SF (Wielka Brytania,1975)

04:05 Czarownica - horror (USA,1988)

05:40 Zakończenie programu

Kino Polska
05:55 Ziemia obiecana (1/4)

06:55 Stacyjka: Rycerze i dziewica (10/13)

08:00 Mango

09:00 Życie na gorąco: Malavita (4/9)

10:30 Rodzina Połanieckich: Panna Marynia (1/7)

12:05 W Iluzjonie: Mistrz Henryk Wars (3) - film dokumentalny (Polska,2013)

12:25 Sportowiec mimo woli - komedia (Polska,1939)

13:45 Mango

14:30 Z dalekiego kraju - film biograficzny (Włochy,Polska,Wielka Brytania,1981)

17:10 Orzeł - dramat wojenny (Polska,1958)

17:50 Filip z konopi - komedia obyczajowa (Polska,1981)

19:15 Kariera Nikodema Dyzmy (1/7)

20:25 Zabij mnie, glino - dramat sensacyjny (Polska,1987)

22:45 Ekstradycja 3 (3/10)

23:50 Ekstradycja 3 (4/10)

01:05 Dziewczyny do wzięcia - komedia obyczajowa (Polska,1972)

02:00 Mango

03:00 Młode kadry: Brzydkie słowa - film krótkometrażowy (Polska,2009)

03:25 Młode kadry: Red Lili - etiuda filmowa (Polska,2011)

03:35 Młode kadry: Ring - etiuda filmowa (Polska,2012)

03:55 Młode kadry: Portier z hotelu Mewa - film krótkometrażowy (Polska,2012)

04:25 Młode kadry: Ludzie normalni - etiuda filmowa (Polska,2011)

04:50 Młode kadry: Sezon na kaczki - etiuda filmowa (Polska,2006)

05:15 Zakończenie programu

Filmbox logo.svg
06:10 Tak... A właściwie to nie - komedia romantyczna (Kanada,2004)

08:00 Mango

09:00 Miłosne sztuczki - komedia romantyczna (USA,2009)

11:05 Luisa Sanfelice (1/2) - melodramat (Francja,Włochy,2004)

12:45 Luisa Sanfelice (2-ost.) - melodramat (Francja,Włochy,2004)

14:25 Mango

15:05 Drzwi do sławy - komediodramat (Francja,2001)

17:05 Mali agenci 3 - film przygodowy (USA,2003)

19:05 Andre wspaniały - komedia (Francja,2000)

21:15 Nowojorskie nadzieje - dramat obyczajowy (Szwecja,2006)

23:15 Weekendowy hit: Szare niebo - horror (USA,2010)

01:05 Trawka (3)

02:00 Mango

03:02 Zabójcy: Ogród ofiar (1)

04:30 Powrót do raju (2)

Polsat Film
05:15 Zza kamery...

06:05 Samo życie (1360)

06:30 Samo życie (1361)

06:55 Samo życie (1362)

07:25 Samo życie (1363)

07:55 Pierwsza miłość (1188)

08:35 Pierwsza miłość (1189)

09:15 Pierwsza miłość (1190)

09:55 Hotel 52 (17)

10:45 Moja dziewczyna - komediodramat (USA,1991)

12:50 Zagniewani młodociani - komedia (USA,1996)

14:35 Zabawy z piłką - komedia (Niemcy,USA,2004)

16:25 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia (USA,1992)

18:45 Stan oblężenia - thriller (USA,1998)

21:00 Klasyczna niedziela: Helikopter w ogniu - dramat wojenny (USA,2001)

23:05 Królowie South Beach - film obyczajowy (USA,2007)

01:00 Pięć uderzeń serca - film muzyczny (USA,1991)

03:00 Zza kamery...

Comedy Central
06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Ręce, które liczą (38)

06:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Białe nieszczęście (39)

07:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Rachmistrz spisowy (40)

07:30 Daleko od noszy (2)

08:00 Daleko od noszy (3)

08:35 Daleko od noszy (4)

09:00 Zwariowany świat Malcolma 5: Vegas (1)

09:30 Zwariowany świat Malcolma 5: Watching the Baby (2)

09:55 Pingwiny z Madagaskaru 2: Arcy-wróg/Wielki sztank (31)

10:25 Pingwiny z Madagaskaru 2: Niebezpieczna gra/Uliczny kolega (32)

10:55 Pingwiny z Madagaskaru: Popkornowa panika/Błyskawiczne zniknięcie (1)

11:25 Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja/Korona za rozum (2)

11:50 Futurama: A Head in the Polls (3)

12:20 Futurama: Xmas Story (4)

12:45 Teoria wielkiego podrywu: The Middle Earth Paradigm (6)

13:15 Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)

13:40 Jeden gniewny Charlie 2: Charlie & Cee Lo (10)

14:05 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Donna's Panties (13)

14:35 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Who Wants It More (14)

15:00 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Radio Daze (15)

15:30 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Romantic Weekend (16)

15:55 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Kitty's Birthday (That's Today?!) (17)

16:25 Różowe lata siedemdziesiąte 3: The Trials of M. Kelso (18)

16:50 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Eric's Naughty No-no (19)

17:15 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Holy Craps (20)

17:45 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Fez Dates Donna (21)

18:10 Różowe lata siedemdziesiąte 3: Eric's Drunken Tattoo (22)

18:35 Melissa i Joey: A Fright in the Attic (11)

19:05 Melissa i Joey: Enemies With Benefits: Enemies With Benefits (13)

19:35 Joey: Joey and the Dream Girl (1) (2)

20:00 Joey: Joey and the Dream Girl (2) (3)

20:30 Joey: Joey and the Big Audition (4)

21:00 Joey: Joey and the Road Trip (5)

21:35 Jeden gniewny Charlie 2: Charlie Is An Expert Witness (12)

22:00 Nigdy nie rób tego w domu (4) - program rozrywkowy

22:20 Teoria wielkiego podrywu: The Fuzzy Boots Corollary (3)

22:50 Teoria wielkiego podrywu: The Luminous Fish Effect (4)

23:15 Teoria wielkiego podrywu: The Hamburger Postulate (5)

23:45 Teoria wielkiego podrywu: The Middle Earth Paradigm (6)

00:10 Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)

00:35 Miasteczko South Park 14: Szop 2: Historia mądrego po szkodzie (11) - serial animowany dla dorosłych

01:05 Miasteczko South Park 14: Mysterion: Początek (12) - serial animowany dla dorosłych

01:35 Spadkobiercy 2 (4) - program rozrywkowy

02:25 Spadkobiercy 2 (5) - program rozrywkowy

03:20 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lot w kosmos (43)

03:50 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Coś wisi w powietrzu (44)

04:15 Daleko od noszy (7)

04:45 Daleko od noszy (8)

05:10 Kasia i Tomek 3 (20)

05:35 Kasia i Tomek 3 (21)

Ccf3
06:00 Daleko jeszcze? 3: The Timeshare Episode (43)

06:30 Daleko jeszcze? 3: The Insignificant Anniversary Episode (45)

06:55 Daleko jeszcze? 3: The Long Con Episode (46)

07:25 Daleko jeszcze? 3: The Bigg Box Klub Episode (47)

07:50 Daleko jeszcze? 3: The Black Friday Episode (48)

08:25 Jim wie lepiej 8: Jami McFame (3)

08:50 Jim wie lepiej 8: Andy's Proposal (4)

09:15 Jim wie lepiej 8: Two for the Money (5)

09:45 Jim wie lepiej 8: Cabin Boys (6)

10:10 Jim wie lepiej 8: The Ego Boost (7)

10:35 Wszyscy kochają Raymonda 9: Ally's F (5)

11:00 Wszyscy kochają Raymonda 9: Boys' Therapy (6)

11:30 Wszyscy kochają Raymonda 9: Debra's Parents (7)

12:00 Wszyscy kochają Raymonda 9: A Job for Robert (8)

12:30 Wszyscy kochają Raymonda 9: A Date for Peter (9)

12:55 Pępek świata 2: Taking Back the House (11)

13:25 Pępek świata 2: The Big Chill (12)

13:50 Pępek świata 2: Super Sunday (13)

14:15 Pępek świata 2: Valentine's Day II (14)

14:50 Pępek świata 2: Friends, Lies and Videotape (15)

15:10 Dharma i Greg 2: Turn Turn Turn (3)

15:40 Dharma i Greg 2: The Paper Hat Anniversary (4)

16:05 Dharma i Greg 2: Unarmed And Dangerous (5)

16:35 Dharma i Greg 2: A Closet Full Of Hell (6)

17:00 Dharma i Greg 2: Valet Girl (7)

17:30 Jaś Fasola: Mr. Bean Rides Again (9)

18:00 Jaś Fasola: Merry Christmas Mr. Bean (10)

18:35 Jaś Fasola: Mr. Bean in Room 426 (11)

19:05 Jaś Fasola: Do-It-Yourself Mr. Bean (13)

19:40 Jaś Fasola: Mind the Baby, Mr. Bean (14)

20:15 Seks w wielkim mieście 3: The Big Time (8)

20:35 Seks w wielkim mieście 3: Easy Come, Easy Go (9)

21:00 Seks w wielkim mieście 3: All or Nothing (10)

21:30 Seks w wielkim mieście 3: Running with Scissors (11)

22:00 Seks w wielkim mieście 3: Don't Ask, Don't Tell (12)

22:30 Podmiejski czyściec: Hear No Evil (20)

22:50 Podmiejski czyściec: The Great Compromise (21)

23:15 Podmiejski czyściec: The Motherload (22)

23:40 Rozpalić Cleveland: Pilot (1)

00:05 Rozpalić Cleveland: Who's Your Mama? (2)

00:30 Daleko jeszcze? 3: The Timeshare Episode (43)

01:00 Daleko jeszcze? 3: The Insignificant Anniversary Episode (45)

01:30 Daleko jeszcze? 3: The Long Con Episode (46)

01:55 Daleko jeszcze? 3: The Bigg Box Klub Episode (47)

02:20 Daleko jeszcze? 3: The Black Friday Episode (48)

02:40 Tak, kochanie 4: Pimpin' Ain't Easy (11)

03:05 Tak, kochanie 4: Who Done It? (12)

03:25 Tak, kochanie 4: Greg Needs a Friend (13)

03:50 Tak, kochanie 4: Big Jimmy Babysits (14)

04:15 Tak, kochanie 4: Mama Said Knock You Out (15)

04:35 Alf 2: Can I Get a Witness? (15)

05:00 Alf 2: We're So Sorry, Uncle Albert (16)

05:25 Alf 2: Someone to Watch Over Me Part 1 (17)

TCM
06:00 Naga ostroga - western (USA,1953)

07:20 Na wschód od Edenu - dramat obyczajowy (USA,1955)

10:00 Jak zdobywano Dziki Zachód - western (USA,1962)

13:00 Człowiek Omega - thriller SF (USA,1971)

15:00 Tylko dla orłów - film wojenny (Wielka Brytania,USA,1968)

18:00 Wielki wyścig - komedia (USA,1965)

21:00 Więzień nienawiści - dramat społeczny (USA,1998)

23:20 Słodki ptak młodości - dramat obyczajowy (USA,1962)

01:40 Dolores Claiborne - thriller (USA,1995)

03:50 Trzynaście kobiet - thriller (USA,1932)

04:55 Święty na wakacjach - film kryminalny (Wielka Brytania,USA,1941)

Universal Channel
06:00 Las Vegas 5: Sabotaż (4)

07:00 Strażnik Teksasu 7: Wyścig (2)

08:00 Strażnik Teksasu 7: Dziewczyny do wzięcia (17)

09:00 Strażnik Teksasu 7: Bez wyjścia (18)

10:00 Strażnik Teksasu 7: Bracia broni (19)

11:00 Faceci z dzieciakami: Standoff (4)

11:30 Whitney: Moralna propozycja (4)

12:00 Pierwsza liga 3: Powrót do źródeł - komedia (USA,1998)

14:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk spotyka playboya (8)

15:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i dwunasty mężczyzna (9)

16:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i gazeciarz (10)

17:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i trzy ciastka (11)

18:00 Detektyw Monk 2: Pan Monk i gwiazda telewizji (12)

19:00 Faceci z dzieciakami: Gary ma wolne (5)

19:30 Whitney: Podsłuch (5)

20:00 Sztuka rozstania - komedia romantyczna (USA,2001)

21:50 Californication 5: Na planie (9)

22:25 Californication 5: Dziwki i zboczeńcy (10)

23:00 Faceci z dzieciakami: Gary ma wolne (5)

23:30 Whitney: Podsłuch (5)

00:00 Slap Shot 2 - komedia (USA,2002)

01:50 Pamięć absolutna - film SF (USA,1990)

04:00 Las Vegas 5: Zabójczy turniej (15)

05:05 Las Vegas 5: Podejrzana wygrana (19)

Sci Fi Universal
06:10 Gwiezdne wrota 4: Pierwsi nosiciele (8)

07:10 Eureka: Noblista (7)

08:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Ogień w przestworzach/Duch w teatrze (2)

09:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Deszcz UFO/Zdjęcie ektoplazmy (3)

10:10 Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne 2: Duch na placu zabaw/Intruz nie z tej ziemi (4)

11:10 Eureka: W mgnieniu oka (8)

12:10 Eureka: Powrót Rainesa (9)

13:10 Kyle XY 2: Ryzyko (13)

14:10 Kyle XY 3: W jaskini wroga (1)

15:15 Następstwa: Świat bez ludzi - film dokumentalny (Kanada,2008)

17:15 Burzliwe Seattle - film katastroficzny (USA,2012)

19:10 Gwiezdne wrota 4: Spalone mosty (11)

20:05 Gwiezdne wrota 4: Zbieżność (12)

21:00 Świat rzeki (1/2) - film przygodowy (Kanada,2003)

23:00 Świat rzeki (2-ost.) - film przygodowy (Kanada,2003)

00:50 Być człowiekiem: Otoczenie (2)

01:50 Masz tylko mnie - thriller (Kanada,2008)

03:20 40 dni i 40 nocy - film SF (USA,2012)

History HD logo
06:00 Gwiazdy lombardu: Porządny Abe (7)

06:30 Gwiazdy lombardu: Nie przeciągnąć struny (8)

07:00 Gwiazdy lombardu: Popedałuj sobie (9)

07:30 Gwiazdy lombardu: Lombard ilustrowany (10)

08:00 Wojny magazynowe: Niech piwnica będzie z wami (8)

08:30 Wojny magazynowe - Teksas: Przy herbatce (8)

09:00 Amerykańscy naprawiacze: Zardzewiałe i popsute (14)

09:30 Amerykańscy naprawiacze: Kołem się toczy (15)

10:00 Amerykańscy naprawiacze: Pocisk niemożliwy (16)

10:30 Amerykańscy naprawiacze: Amerykański bohater (17)

11:00 Gwiazdy lombardu: Piracki łup (7)

11:30 Gwiazdy lombardu: Ustrojstwo (1)

12:00 Amerykańscy zbieracze: Co się dzieje w Sturgis (2)

13:00 Starożytni kosmici: Podróżnicy w czasie (8)

14:00 Tajna armia: Ruch oporu w tarapatach (5)

15:00 Wojny magazynowe: Niech piwnica będzie z wami (8)

15:30 Wojny magazynowe - Teksas: Przy herbatce (8)

16:00 Gwiazdy lombardu: Piracki łup (7)

16:30 Gwiazdy lombardu: Ustrojstwo (1)

17:00 Amerykańscy zbieracze: Co się dzieje w Sturgis (2)

18:00 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Pod bronią (1)

18:30 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Świnia (2)

19:00 Budowniczowie Ameryki: Nowa wojna (1)

20:00 Starożytni kosmici: Podróżnicy w czasie (8)

21:00 Ludzie gór: Ostatni bastion (7)

22:00 Starożytni kosmici: Obcy i zabójcze kulty (13)

23:00 Starożytni kosmici: Obcy i świątynie złota (4)

00:00 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Pod bronią (1)

00:30 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Świnia (2)

01:00 Ludzie gór: Ostatni bastion (7)

02:00 Budowniczowie Ameryki: Nowa wojna (1)

03:00 II wojna na froncie wschodnim: Operacja Barbarossa (1)

04:00 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Pod bronią (1)

04:30 Kajuńskie gwiazdy lombardu: Świnia (2)

05:00 Starożytni kosmici: Podróżnicy w czasie (8)

BBC Knowledge HD
06:00 Najtrudniej tu być... (1/3) - film dokumentalny (Wielka Brytania)

07:05 Obłędna nauka (4) - program popularnonaukowy

08:10 Top Gear 18 (3)

09:15 Top Gear 18 (4)

10:20 Top Gear 19 (1)

11:25 Młodzi Amerykanie (1)

12:30 Szef jak szpieg 4 (3)

13:35 Obłędna nauka (4) - program popularnonaukowy

14:35 Top Gear 18 (3)

15:45 Top Gear 18 (4)

16:50 Louis Theroux: Trudna miłość - autyzm - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

18:00 Louis Theroux: Trudna miłość - demencja - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

19:00 Szef jak szpieg 4 (3)

20:00 Młodzi Amerykanie (1)

21:00 Top Gear 19 (1)

22:00 Panorama: cygańscy handlarze dziećmi - film dokumentalny

23:05 Top Gear 18 (3)

00:10 Top Gear 18 (4)

01:15 Obłędna nauka (4) - program popularnonaukowy

02:15 Louis Theroux: Trudna miłość - autyzm - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

03:10 Louis Theroux: Trudna miłość - demencja - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

04:10 Wybrzeża (1)

05:05 Top Gear 19 (1)

Discovery Channel HD
06:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Samolot ze srebrnej taśmy klejącej

07:00 Drużyna pogromców mitów: Bandyci z Hollywood

08:00 Aukcje czterech kółek: Absurdalnie wysoka cena

09:00 Bracia Ludolf (5)

10:00 poTURBOwani (5)

11:00 Premiera: Piąty bieg (18)

12:00 Fani czterech kółek: Saab 9-3

13:00 Wyprawa po cztery kółka: Indie

14:00 Aukcja w ciemno (8)

14:30 Aukcja w ciemno (7)

15:00 Łowcy okazji (25)

15:30 Łowcy okazji (26)

16:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zemsta mitu

17:00 Drużyna pogromców mitów: Bandyci z Hollywood

18:00 Premiera: Jak to jest zrobione? (11)

18:30 Premiera: Jak to jest zrobione? (12)

19:00 Gorączka złota: Wojna spycharek

20:00 Wyprawa po cztery kółka: Indie

21:00 Premiera: Mafia amiszów (6)

22:00 Premiera: Kodeks gangstera: Camorra

23:00 Premiera: Saperzy w Afganistanie (2)

00:00 Przetrwać w Jukonie: Po cienkim lodzie

01:00 Bimbrownicy: Koniec z nielegalnym bimbrem

02:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Haczyk

03:00 O krok od śmierci (14)

03:50 Mafia amiszów (6)

04:40 Kodeks gangstera: Camorra

05:30 Kto da więcej?: Szafka z duchem

NGC HD
06:00 Miejski przekręt: Delhi

07:00 Miejski przekręt: Stambuł

08:00 Zamachy na Hitlera - film dokumentalny

09:00 Papież Franciszek: Droga do Watykanu - film dokumentalny

10:00 Tajemnice Biblii: Apokalipsa

11:00 Car S.O.S.: Fiat 850 spider

12:00 Tajemnice III Rzeszy: Rodzina Hitlera

13:00 Tajemnice III Rzeszy: Architekt Hitlera

14:00 Ostatnie dni ludzkości - film dokumentalny

16:00 Premiera: Inwazja kosmitów - film dokumentalny (USA)

17:00 Zjawiska paranormalne: Trójkąt Bermudzki

18:00 Katastrofa w przestworzach: Do granic wytrzymałości

19:00 Tajemnice Strefy 51 - film dokumentalny

20:00 Car S.O.S.: Fiat 850 spider

21:00 Premiera: Tajna historia UFO - film dokumentalny

23:00 Autostrada przez piekło: Kraina burz

00:00 Tajna historia UFO - film dokumentalny

02:00 Autostrada przez piekło: Kraina burz

02:55 Car S.O.S.: Fiat 850 spider

03:45 Skarby w ruinach: Miasto widmo w Connecticut

04:15 Tajna historia UFO - film dokumentalny

NGW HD
06:00 Królestwo oceanów: Raj dla drapieżnika

07:00 Dzikość serca - film przyrodniczy

08:00 Drapieżnik: Gepard

09:00 Morscy napastnicy - film dokumentalny

10:00 Niebezpieczne spotkania: Mordercza szybkość

11:00 Zaklinacz psów: Miles, Maxie i Booker

12:00 Zaklinacz psów: Miles, Maxie i Booker

13:00 Najgroźniejsi z groźnych: Zęby jadowe

14:00 Najwięksi z największych: Ogromny wąż

15:00 Anakonda - królowa węży - film przyrodniczy

16:00 Kobra królewska - wąż kanibal - film dokumentalny

17:00 Ekstremalny ranking zwierząt: Jad

18:00 Premiera: Niezwykły dr Pol: Krowia mama

19:00 Kowboj z australijskiego buszu: Latające krokodyle

20:00 Szalone noce: Miami

21:00 Niezwykły dr Pol: Krowia mama

22:00 Kowboj z australijskiego buszu: Latające krokodyle

23:00 Badacze rekinów: Okrutne morze

00:00 Dzika Amazonka: Kolebka życia - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2010)

01:00 Niezwykły dr Pol: Krowia mama

02:00 Kowboj z australijskiego buszu: Latające krokodyle

03:00 Szalone noce: Miami

04:00 Badacze rekinów: Okrutne morze

05:00 Niezwykły dr Pol: Krowia mama

Animal Planet HD
06:00 Rezydencja surykatek: Rezydencja miłości

06:25 Wszystko o psach: Rottweiler, boston terrier, basset hound, shar pei, bernardyn

07:15 Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie

08:10 Brytyjskie safari (20)

09:05 Małpie życie (6)

09:30 Zwierzofani (1)

10:00 Weterynarz z antypodów (7)

10:25 Szalony zwierzyniec (2)

10:55 Najdziksza Afryka: Kenia

11:50 Życie na krawędzi: Topniejący lód

12:45 Zwierzęta - czego nie widać: Drapieżniki z południowego zachodu USA

13:40 Dzikie życie w Shamwari (5)

14:05 Dzikie życie w Shamwari (6)

14:35 Weterynarz z antypodów (1)

15:00 Weterynarz z antypodów: W buszu

15:30 Kłopotliwe zwierzaki: Mali domowi wandale

16:25 Kot z piekła rodem: Bitten

17:20 Łowcy aligatorów: Szaleństwo aligatorów

18:15 Życiodajny jad: Morscy zabójcy

19:10 Z kamerą w szczękach rekina - film dokumentalny

20:05 Najdziksza Afryka: Kenia

21:00 Najdziksze wyspy: Vancouver

21:55 Dave Salmoni wśród lwów: Prawo buszu

22:50 Dzikość bez cenzury: Pazury, potyczki i chaos

23:45 Z kamerą w szczękach rekina - film dokumentalny

00:35 Zwierzęcy terminal (3)

01:00 Zwierzęcy terminal (4)

01:25 Najdziksza Afryka: Kenia

02:15 Najdziksze wyspy: Vancouver

03:05 Dave Salmoni wśród lwów: Prawo buszu

03:55 Zwierzęcy terminal (3)

04:20 Zwierzęcy terminal (4)

04:45 Najdziksza Afryka: Kenia

05:35 Na ratunek przyrodzie - misja na Antypodach (7)

Discovery Historia
06:00 Sekrety i skarby: Lubiąż

06:30 Sekrety i skarby: Grodziec

07:00 Harry - tunel do wolności - film dokumentalny (Polska,2011)

08:00 Podróże w czasie: Zabójcza powódź

09:00 Filmowa Warszawa (7) - magazyn kulturalny

09:30 Filmowa Warszawa (8) - magazyn kulturalny

10:00 Córki przestworzy - film dokumentalny

11:00 Julius Streicher - pierwszy antysemita III Rzeszy - film dokumentalny

12:00 Bonnie i Clyde - film dokumentalny

13:00 Wampiry (2-ost.) - film dokumentalny

14:00 Wielkie zamki Europy: Carcassonne

14:30 Wielkie zamki Europy: Alhambra

15:00 Niewyjaśnione historie: Kto zdradził Annę Frank?

16:00 Harry - tunel do wolności - film dokumentalny (Polska,2011)

17:00 Podróże w czasie: Zabójcza powódź

18:00 Autopsja mumii: Kto zabił T38?

19:00 Tajemnice Egiptu (2)

20:00 Polscy faraonowie: Merefnebef

21:00 Węgry 1956 - nasza rewolucja - film dokumentalny (Francja,Wielka Brytania,2006)

23:00 Tajemnice chrześcijaństwa: Chrześcijaństwo w rzymskim imperium

00:00 Wampiry (2-ost.) - film dokumentalny

01:00 Historia z Karty: Białołęka

02:00 Węgry 1956 - nasza rewolucja - film dokumentalny (Francja,Wielka Brytania,2006)

03:50 Tajemnice chrześcijaństwa: Chrześcijaństwo w rzymskim imperium

04:40 Historia z Karty: Białołęka

05:30 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa: W cieniu grzyba

Discovery World
06:00 Życie wśród Kombai: Przygody Marka i Olly'ego (6)

07:00 Największe bitwy pancerne (3)

08:00 Kiedy pogoda zmieniła historię: Dunkierka

09:00 Tajemnice czarnych skrzynek: Terroryzm

10:00 Wielcy Egipcjanie: Tutanchamon

11:00 Największe zagadki historii: Hitlerowskie mumie

12:00 Premiera: Pod prąd (3)

13:00 Premiera: Anthony Bourdain: Bez rezerwacji 2: Indie (Kalkuta/Bombaj)

14:00 Amerykański hot rod: Projekt Alumitub (2)

15:00 Samochody - klasyka gatunku (5)

15:30 Samochody - klasyka gatunku (6)

16:00 Niezwykłe samochody: Supersamochody

16:30 Niezwykłe samochody: Samochody terenowe

17:00 Broń doskonała: Roboty mobilne

18:00 Broń doskonała: Szok i przerażenie

19:00 Legendy u schyłku życia: Jurij Gagarin

20:00 Nikczemne zamachy i zabójstwa (1)

20:30 Nikczemne zamachy i zabójstwa (2)

21:00 Prawdy i mity filmowej elity: Star Trek

22:00 Cudem ocaleni: Sprzedana do niewoli

23:00 W pogoni za prawdą 4: Ruiny Nan Madol/Marokańskie sukuby

00:00 Wyścig o kosmos: Niemieckie sekrety

01:00 Prehistoryczne bestie: Megalania

02:00 Nikczemne zamachy i zabójstwa (1)

02:30 Nikczemne zamachy i zabójstwa (2)

03:00 Prawdy i mity filmowej elity: Star Trek

03:50 Cudem ocaleni: Sprzedana do niewoli

04:40 W pogoni za prawdą 4: Ruiny Nan Madol/Marokańskie sukuby

05:30 Wielkie zamki Europy: Malbork

Discovery Science 2013
06:00 Gadget Show (11)

06:30 Gadget Show (12)

07:00 Łowcy meteorytów (2)

08:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Ucieczka z więzienia

09:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Żaglówka i wiatrak

10:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Opony samolotowe, rewolwery i sztuczna trawa

10:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Gąbki i wiedza taksówkarzy

11:00 Jak to jest zrobione?: Lornetki/Zimne ognie/Gumiaki/Brzeszczoty do piły tarczowej

11:30 Jak to jest zrobione?: Modele anatomiczne/Szafy grające/Świece zapłonowe

12:00 Tajniki techniki (13)

12:30 Tajniki techniki (2)

13:00 Statki olbrzymy: USS Gravely (5)

14:00 Niewidzialne światy Richarda Hammonda: Ograniczenie prędkości (1/3) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

15:00 Magia umysłu: Zimna wojna

16:00 Wizjonerzy science fiction: Isaac Asimov

17:00 Siedem cudów Układu Słonecznego: Porządek z chaosu

18:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zjeżdżalnia wodna

19:00 Naukowy zawrót głowy (8) - serial dokumentalny (USA,2010)

19:30 Tajniki techniki (6)

20:00 Tajemnice materii: Eksplozja pierwiastków

21:00 Spider-Man kontra naukowcy - film dokumentalny

22:00 Jak to jest zrobione?: Dekoracyjne sombrera/Sosy do sałatek/Kapiszonowce/Medycyna regeneracyjna

22:30 Jak to jest zrobione?: Tarki do sera/Sos chili/Srebrna biżuteria/Krzesła meksykańskie

23:00 Jak to jest zrobione?: Majonez/Żyletki/Maszynki do golenia

23:30 Jak to jest zrobione?: Tortille/Wały korbowe/Lekkie samoloty/Koła rowerowe

00:00 Mroczna strona nauki (5)

01:00 Tajemnice materii: Eksplozja pierwiastków

02:00 Spider-Man kontra naukowcy - film dokumentalny

03:00 Jak to jest zrobione?: Dekoracyjne sombrera/Sosy do sałatek/Kapiszonowce/Medycyna regeneracyjna

03:25 Jak to jest zrobione?: Tarki do sera/Sos chili/Srebrna biżuteria/Krzesła meksykańskie

03:50 Jak to jest zrobione?: Majonez/Żyletki/Maszynki do golenia

04:15 Jak to jest zrobione?: Tortille/Wały korbowe/Lekkie samoloty/Koła rowerowe

04:40 Mroczna strona nauki (5)

05:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion

Animal Planet (do 01.02.2015)
06:00 Ulica lemurów: Powrót włóczykija (7)

06:30 Ulica lemurów: Gorączka żniw (8)

07:00 Rezydencja surykatek: Żegnaj kochanie

07:30 Rezydencja surykatek: Trzy stopnie separacji

08:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (1)

08:30 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (2)

09:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (3)

09:30 Zabójcze zwierzęta: Wydanie specjalne

10:00 Dzikie życie w Shamwari (2)

10:30 Dzikie życie w Shamwari (3)

11:00 Ekspedycja Borneo (1)

12:00 Życie: Rośliny (9/10)

13:00 Łowcy aligatorów: Ataki aligatorów

14:00 Przygarnij psa: 30 psów i ciągle ich przybywa

15:00 Weterynarze w Afryce (7)

15:30 Weterynarze w Afryce (8)

16:00 Kot z piekła rodem: Szalony Max

17:00 Kot z piekła rodem: Na wojennej ścieżce

18:00 Kłopotliwe zwierzaki: Dzikusy i ananasy

19:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (1)

19:30 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (2)

20:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (3)

20:30 Zabójcze zwierzęta: Wydanie specjalne

21:00 Gryzący mordercy (4)

22:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Walka o życie

23:00 Policja dla zwierząt w Houston: Najtrudniejsze akcje ratunkowe

00:00 Na posterunku (4)

01:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (1)

01:30 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (2)

02:00 Zabójcze zwierzęta: Brazylia (3)

02:30 Zabójcze zwierzęta: Wydanie specjalne

03:00 Policja dla zwierząt w Filadelfii: Walka o życie

03:50 Policja dla zwierząt w Houston: Najtrudniejsze akcje ratunkowe

04:40 Na posterunku (4)

05:30 Małpie życie (5)

BBC Cbeebies
06:00 Baby Jake 2 (3)

06:10 Przygody Rozi 2 (5)

06:25 Charlie i Lola 3: Wprowadzam nową modę (21)

06:40 ZingZillas 2 (45) - program dla dzieci

06:50 Śmichy-chichy (9)

07:00 Brzęcz, jak wiesz (45) - program dla dzieci

07:05 Duży i Mały 3 (22) - serial dla dzieci

07:20 Wesoła farma 2 (2)

07:30 Supercyfry: Długo, coraz dłużej (2)

07:45 Kwizerr 2 (13) - teleturniej

08:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (12) - program dla dzieci

08:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (16) - serial dla dzieci

08:50 Ogródek Pana Warzywko (17) - serial dla dzieci

09:10 ZingZillas 2 (50) - program dla dzieci

09:25 Charlie i Lola 3: Wprowadzam nową modę (21)

09:35 Kieszonkowy dziadek 3 (2) - program dla dzieci

09:50 Kieszonkowy dziadek 3 (3) - program dla dzieci

10:00 Teletubisie 10 (20) - serial dla dzieci

10:25 Waybuloo (101) - serial animowany

10:45 Przygody Rozi 2 (9) - serial animowany

11:00 Przygody Rozi 2 (10) - serial animowany

11:10 Potrafię gotować 2 (7) - program dla dzieci

11:25 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała (10) - program dla dzieci

11:45 Nina i Neuronki: Ciekawe ciała (11) - program dla dzieci

12:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (25) - program dla dzieci

12:30 Kucharz duży, kucharz mały 3 (26) - program dla dzieci

12:40 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

13:00 Pan Robótka (8) - program dla dzieci

13:20 To jest żart (23) - program dla dzieci

13:35 To jest żart (24) - program dla dzieci

13:50 ZingZillas 2 (26) - program dla dzieci

14:05 ZingZillas 2 (27) - program dla dzieci

14:15 Baby Jake (12)

14:30 Baby Jake (13)

14:40 Kucharz duży, kucharz mały 3 (24) - program dla dzieci

15:00 Potrafię gotować 2 (15) - program dla dzieci

15:15 Potrafię gotować 2 (16) - program dla dzieci

15:35 Andy i zwierzęta świata (39) - program dla dzieci

15:50 Kwizerr 2 (13) - teleturniej

16:15 Kucharz duży, kucharz mały 3 (12) - program dla dzieci

16:35 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (16) - serial dla dzieci

16:55 Ogródek Pana Warzywko (17) - serial dla dzieci

17:15 ZingZillas 2 (50) - program dla dzieci

17:30 Charlie i Lola 3: Wprowadzam nową modę (21)

17:40 Kieszonkowy dziadek 3 (2) - program dla dzieci

17:55 Kieszonkowy dziadek 3 (3) - program dla dzieci

18:05 ZingZillas: ZingBop (8) - program dla dzieci

18:15 Potrafię gotować 2 (7) - program dla dzieci

18:30 Przygody Rozi 2 (9) - serial animowany

18:45 Przygody Rozi 2 (10) - serial animowany

18:55 Pajączek Woolly i mała Tig (14) - serial dla dzieci

19:00 Pajączek Woolly i mała Tig (16) - serial dla dzieci

19:05 Teletubisie 10 (20) - serial dla dzieci

19:30 Świnka Wibbly (1)

19:40 Waybuloo (101) - serial animowany

20:00 Dobranocny ogród 2 (17)

20:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

20:50 Ogródek Pana Warzywko (16) - serial dla dzieci

21:10 ZingZillas 2 (49) - program dla dzieci

21:25 Charlie i Lola 3 (20)

21:35 Kieszonkowy dziadek 2 (26) - program dla dzieci

21:50 Kieszonkowy dziadek (1) - program dla dzieci

22:00 Teletubisie 10 (21) - serial dla dzieci

22:25 Waybuloo (102) - serial animowany

22:45 Przygody Rozi 2 (11) - serial animowany

23:00 Przygody Rozi 2 (12) - serial animowany

23:10 Potrafię gotować 2 (8) - program dla dzieci

23:25 ZingZillas: ZingBop (9) - program dla dzieci

23:30 Supercyfry: Długo, coraz dłużej (2)

23:45 Kwizerr 2 (13) - teleturniej

00:10 Kucharz duży, kucharz mały 3 (12) - program dla dzieci

00:30 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (16) - serial dla dzieci

00:50 Ogródek Pana Warzywko (17) - serial dla dzieci

01:10 ZingZillas 2 (50) - program dla dzieci

01:25 Charlie i Lola 3: Wprowadzam nową modę (21)

01:40 Kieszonkowy dziadek 3 (2) - program dla dzieci

01:50 Kieszonkowy dziadek 3 (3) - program dla dzieci

02:00 Teletubisie 10 (20) - serial dla dzieci

02:25 Waybuloo (101) - serial animowany

02:45 Przygody Rozi 2 (9) - serial animowany

03:00 Przygody Rozi 2 (10) - serial animowany

03:10 Potrafię gotować 2 (7) - program dla dzieci

03:25 Supercyfry: Kłopoty z Zerem (1)

03:40 Kwizerr (12) - teleturniej

04:05 Kucharz duży, kucharz mały 3 (22) - program dla dzieci

04:25 Nadjeżdża Pan Robótka 2 (15) - serial dla dzieci

04:45 Kieszonkowy dziadek (1) - program dla dzieci

05:00 Waybuloo (80) - serial animowany

05:20 Pajączek Woolly i mała Tig (5) - serial dla dzieci

05:30 Fimbusie (57) - program dla dzieci

05:50 Małe duże koty (8) - program dla dzieci

Polsat Jim Jam
06:05 Małpka wie - nauczy cię (7)

06:15 Barney i przyjaciele (707)

06:45 Roztańczona Angelina (7)

07:00 Bolek i Lolek na wakacjach (4)

07:10 Bolek i Lolek na wakacjach (5)

07:20 Mały miś (4)

07:50 Reksio (41)

08:00 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (13)

08:40 Miś Kudłatek (3)

08:50 Podróże kapitana Klipera (6)

09:00 The Jarmies (7)

09:15 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (7)

09:40 Farma Benjamina (7)

09:45 Dzieciaki-zwierzaki (7) - serial przyrodniczy dla dzieci

10:00 Opowiadania Eryka Carle (1)

10:05 Opowiadania Eryka Carle (2)

10:15 Opowiadania Eryka Carle (3)

10:20 Opowiadania Eryka Carle (4)

10:30 Opowiadania Eryka Carle (5)

10:40 Tomek i przyjaciele (131)

10:47 Tomek i przyjaciele (132)

10:55 Cyrk Antosia (1)

11:00 Rubbadubbers (1)

11:10 Pingu (1)

11:15 Małe planety (7)

11:20 Pingu

11:25 Małe planety (38)

11:30 Małpka wie - nauczy cię (7)

11:40 Barney i przyjaciele (717)

12:10 Puchaty ogród (74)

12:17 Puchaty ogród (75)

12:25 Wielka dżungla (7)

12:40 Mio i Mao (13)

12:45 Mio i Mao (14)

12:50 The Jarmies (7)

13:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (7)

13:30 Bolek i Lolek na wakacjach (6)

13:40 Bolek i Lolek na wakacjach (7)

13:50 Timothy: Timothy idzie do szkoły (12)

14:20 Reksio (42)

14:30 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

14:40 Stepujący koń Marvin (10)

15:10 Pampalini, łowca zwierząt (6)

15:20 Przygody Myszki (6)

15:30 Roztańczona Angelina (7)

15:45 Małpka wie - nauczy cię (7)

15:55 Barney i przyjaciele (707)

16:25 Pingu (7)

16:30 Małe planety (7)

16:35 Pingu

16:40 Małe planety (38)

16:45 Igloo-Gloo (7)

17:00 Opowiadania Eryka Carle (1)

17:05 Opowiadania Eryka Carle (2)

17:15 Opowiadania Eryka Carle (3)

17:20 Opowiadania Eryka Carle (4)

17:30 Opowiadania Eryka Carle (5)

17:40 Wobbly Land (10)

17:45 Dougie w przebraniu (1)

17:55 Świnka Chudzinka (14)

18:05 Wobbly Land (1)

18:10 Świnka Chudzinka (20)

18:20 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (7)

18:45 Reksio (43)

18:55 Bolek i Lolek na wakacjach (8)

19:05 Bolek i Lolek na wakacjach (9)

19:15 Podróże z Aleksandrem i Emilią (14)

19:45 Miś Kudłatek (3)

19:55 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

20:05 Mały miś (5)

20:35 Podróże kapitana Klipera (6)

20:45 Roztańczona Angelina (7)

21:00 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (7)

21:25 The Jarmies (7)

21:40 Pingu (7)

21:45 Małe planety (7)

21:50 Pingu

21:55 Małe planety (38)

22:00 Bob Budowniczy (11)

22:10 Strażak Sam (46)

22:20 Tomek i przyjaciele (125)

22:27 Tomek i przyjaciele (126)

22:35 Dougie w przebraniu (7)

22:45 Świnka Chudzinka (20)

22:55 Krówka Connie (85)

23:05 Tork (7)

23:15 Farma Benjamina (7)

23:20 Dzieciaki-zwierzaki (7) - serial przyrodniczy dla dzieci

23:35 A może nad morze? (7)

23:40 Wobbly Land (18)

23:45 Wobbly Land (7)

23:50 Barney i przyjaciele (707)

00:15 Małpka wie - nauczy cię (7)

00:25 Kacper (13)

00:35 Kacper (14)

00:45 Gazoon (13)

00:50 Gazoon (14)

00:55 Igloo-Gloo (7)

01:10 Puchaty ogród (74)

01:17 Puchaty ogród (75)

01:25 Wielka dżungla (7)

01:40 Mio i Mao (13)

01:45 Mio i Mao (14)

01:50 Oswald (7)

02:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka (7)

02:30 The Jarmies (7)

02:45 Bob Budowniczy (7)

02:55 Strażak Sam (7)

03:05 Tomek i przyjaciele (65)

03:12 Tomek i przyjaciele (66)

03:20 Roztańczona Angelina (7)

03:35 Pingu (7)

03:40 Małe planety (7)

03:45 Pingu

03:50 Małe planety (38)

03:55 Oswald (7)

04:10 Wobbly Land (7)

04:15 Igloo-Gloo (7)

04:30 Bob Budowniczy (8)

04:40 Strażak Sam (8)

04:50 Tomek i przyjaciele (67)

04:57 Tomek i przyjaciele (68)

05:05 Pingu (8)

05:10 Małe planety (8)

05:15 Pingu (38)

05:20 Małe planety (39)

05:25 Farma Benjamina (8)

05:30 Dzieciaki-zwierzaki (8) - serial przyrodniczy dla dzieci

05:45 A może nad morze? (8)

05:50 Tu i Tam (8) - serial dokumentalny

Disney Channel
06:00 Przygody Timmy'ego

06:15 Jungle Cubs

06:40 Teacher's Pet

07:05 Gumisie

07:30 Powodzenia, Charlie! 3

07:55 Jessie 2

08:20 Do dzwonka Cafe

08:35 Taniec rządzi! 2

09:00 Blog na cztery łapy

09:30 Monster High: Friday Night Frights - film animowany (USA,2008)

10:30 Nadzdolni

11:00 Przygody Kubusia Puchatka - film animowany (USA,1977)

12:15 Wkręty z górnej półki - program rozrywkowy

12:40 W.I.T.C.H.

13:05 Czarodzieje z Waverly Place

13:30 Czarodzieje z Waverly Place

14:00 Blog na cztery łapy

14:25 Nadzdolni

14:55 Jessie

15:25 Taniec rządzi! 2

15:50 Taniec rządzi! 2

16:15 Taniec rządzi! 2

16:45 Taniec rządzi! 2

17:10 Jessie

17:35 Blog na cztery łapy

18:00 Dzielny pies Rusty - film familijny (USA,1998)

19:30 Austin i Ally

19:55 W.I.T.C.H.

20:20 Blog na cztery łapy

20:45 Monster High: Friday Night Frights - film animowany (USA,2008)

21:35 Jessie

22:00 Taniec rządzi! 2

22:25 Czarodzieje z Waverly Place

22:50 Hannah Montana

23:15 H2O - wystarczy kropla wody

23:40 Nie ma to jak hotel

00:10 Szczypta magii

00:35 Wymiennicy

01:00 Stitch

01:25 W.I.T.C.H.

01:50 Szczypta magii

02:15 Wymiennicy

02:40 Stitch

03:05 W.I.T.C.H.

03:30 Szczypta magii

03:55 Wymiennicy

04:20 Stitch

04:45 W.I.T.C.H.

05:10 Szczypta magii

05:35 Kim Kolwiek

Disney XD
06:00 Pokémon: Rival Destinies

06:25 Przygody Timmy'ego

06:50 Lękosław Wiewiórka

07:15 Fineasz i Ferb

07:40 Fineasz i Ferb

08:05 Crash & Bernstein

08:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja

08:55 Dude, That's My Ghost!

09:20 Max Steel

09:45 Slugterra

10:10 Szczury laboratoryjne

10:35 Para królów 3

11:00 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

11:25 Mr Young 2

11:50 Fineasz i Ferb

12:05 Wodogrzmoty Małe

12:30 Pieskie życie - komedia (USA,2005)

14:00 Lękosław Wiewiórka

14:20 Slugterra

14:45 Max Steel

15:10 Fineasz i Ferb

15:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja

16:05 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

16:30 Crash & Bernstein

17:00 Szczury laboratoryjne

17:25 Fineasz i Ferb

17:50 Wodogrzmoty Małe

18:20 Z kopyta

18:45 Fineasz i Ferb

19:10 Fineasz i Ferb

19:20 Fineasz i Ferb

19:45 Dude, That's My Ghost!

20:05 Fineasz i Ferb

20:30 Fort Boyard: Ostateczne starcie 2 - reality show

21:00 Crash & Bernstein

21:25 Szczury laboratoryjne

21:50 Mr Young 2

22:20 Para królów

22:45 Kick strach się bać

23:10 Zeke i Luther 3

23:35 Pokémon: Rival Destinies

00:00 Zakończenie programu

Nickelodeon
06:00 Olivia: Olivia and the Anniversary Surprise (18)

06:15 Dora mała podróżniczka 6: Wyprawa do fryzjera (3)

06:40 Dalej, Diego! 2: The Tapir's Trip Home (8)

07:05 Ni Hao Kai Lan: Everybody's Hat Parade (2)

07:30 Dora mała podróżniczka 6: Dora pomaga kosmicie (4)

07:55 Dora mała podróżniczka 6: Gderliwy Troll się żeni! (5)

08:20 Umizoomi 3: Haircut Hijinx (9)

08:45 Winx Club 5: The Rise of Tritannus (2)

09:10 Wróżkowie chrzestni 7: Kurza grypa/Amorek potworek (9)

09:35 Turbo Dudley - psi agent 2: Freaky Spy Day/Dog Tired (2)

10:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Falującego palca atak umysłowy (5)

10:25 Wojownicze żółwie Ninja: Mouserthon (11)

10:50 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operation: Swap-anzee/Snowmageddon (12)

11:15 SpongeBob Kanciastoporty: Balowicz/Pracownik miesiąca (12)

11:40 Victoria znaczy zwycięstwo: Freak the Freak Out Part 1 (1)

12:30 iCarly: Obiecuję nie wygadać (18)

12:55 iCarly: Telewizja (19)

13:20 Victoria znaczy zwycięstwo: Przygoda w samolocie (18)

13:45 Big Time Rush 2: Powrót w wielkim stylu (1)

14:10 Winx Club 5: Trix Tricks (11)

14:40 Wróżkowie chrzestni 6: Suuper Puuf/Klinika życzeń (10)

15:05 Fanboy i Chum Chum: Mózgo-brak/Super chłopak (8)

15:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Robaki atakują/Szkolna wycieczka (3)

15:55 SpongeBob Kanciastoporty 6: Naiwnoporty/Zobowiązania (19)

16:20 iCarly: Obiecuję nie wygadać (18)

16:45 Drake i Josh 2: Prawo jazdy (9)

17:10 The Troop 2: Doom Hound (3)

17:35 Power Rangers - Samurai 19: The Sealing Symbol (19)

18:05 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic/Dwie stopy nad ziemią i wyżej (6)

18:30 Wojownicze żółwie Ninja: Leatherhead (12)

18:55 SpongeBob Kanciastoporty 6: House Fancy/Krabby Road (1)

19:20 iCarly 5: Złodziejka (13)

19:45 Victoria znaczy zwycięstwo 2: Jak kręcono "Wiktorię..." (13)

20:10 Big Time Rush 2: Bardzo zabawne żarty (7)

20:35 Drake i Josh 3: Operacja Helen (7)

21:00 SpongeBob Kanciastoporty 2: Różowa Ofiara/Kumpel-bańka (3)

21:25 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja Wielka Kula (3)

21:50 Cheeese (51) - program dla młodzieży

22:00 Cheeese (52) - program dla młodzieży

22:15 Jimmy Neutron: Mały Geniusz: The Junkman Cometh (12)

22:40 Planeta Sheena: Ooze on First/Monster-Fighting Combat Strike Force (11)

23:05 Danny Phantom: Najskrytsze pragnienia (6)

23:30 SpongeBob Kanciastoporty 7: The Curse of Bikini Bottom/Squidward in Clarinetland (7)

00:00 Rodzina zastępcza

00:30 Rodzina zastępcza

01:00 Rodzina zastępcza

01:30 Rodzina zastępcza

02:00 Rodzina zastępcza

02:30 Rodzina zastępcza

03:15 Rodzina zastępcza

04:00 Rodzina zastępcza

04:40 Rodzina zastępcza

05:30 Rodzina zastępcza

Cartoon Network
06:00 Laboratorium Dextera

06:15 Atomówki

06:30 Eliot Kid

07:00 Looney Tunes Show

07:25 Niesamowity świat Gumballa

07:50 Ben 10: Omniverse

08:15 Zwyczajny serial

08:40 Pora na przygodę

09:05 Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie - komedia (USA,2004)

10:45 Tom i Jerry

11:00 Redakai: W poszukiwaniu Kairu

11:25 Batman: Odważni i bezwzględni

11:50 Ed, Edd i Eddy

12:15 Pora na przygodę

12:40 Ben 10

13:05 Garfield Show

13:30 Beyblade: Metal Masters

13:55 Generator Rex

14:20 Zielona Latarnia

14:45 Johnny Test

15:10 Scooby-Doo i Brygada Detektywów

15:35 Looney Tunes Show

16:00 Niesamowity świat Gumballa

16:25 Ben 10: Ultimate Alien

16:50 Zwyczajny serial

17:15 Pora na przygodę

17:40 Garfield Show

18:05 Tom i Jerry

18:10 Ognisty podmuch - film animowany (USA,2010)

19:30 Tytan Symbionik

19:50 Zwyczajny serial

20:02 Zwyczajny serial

20:15 Tom i Jerry

20:20 Liga Młodych

20:45 Krowa i kurczak

21:00 Hero 108

21:25 Garfield Show

21:50 Eliot Kid

22:15 Robotboy

22:40 Bliźniaki Cramp

23:05 Hero 108

23:30 Garfield Show

23:55 Eliot Kid

00:20 Robotboy

00:45 Bliźniaki Cramp

01:10 Hero 108

01:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

02:00 Eliot Kid

02:15 Bliźniaki Cramp

02:40 Robotboy

03:00 Eliot Kid

03:35 Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

04:00 Pora na przygodę

04:25 Bliźniaki Cramp

04:50 Ben 10: Ultimate Alien

05:15 Hero 108

05:40 Niesamowity świat Gumballa

Europsporthd
08:30 Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu - lekkoatletyka

11:00 Watts

12:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 6. etap: Onati - Onati - jazda indywidualna na czas

13:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

15:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - 1. wyścig w Marrakeszu

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - 2. wyścig w Marrakeszu

19:00 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

19:30 Boks: Gala w Uncasville - waga półciężka: Siergiej Kowaliew - Gabriel Campillo

21:00 Curling: Mistrzostwa Świata w Victorii - mecz o 3. miejsce

23:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

23:45 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Monzie

00:15 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy

00:30 Rajdy terenowe: Abu Dhabi Challenge - rajdy

00:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - 2. wyścig w Marrakeszu

01:15 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy

01:30 Zakończenie programu

Eurosport 2 HD (obecne logo stacji)
07:00 Kolarstwo: Wyścig Dookoła Kraju Basków - 6. etap: Onati - Onati - jazda indywidualna na czas

08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: HSV Hamburg - SC Freiburg

09:00 Kolarstwo: Wyścig E3 Harelbeke - kolarstwo

10:15 Kolarstwo: Tour des Flandres - kolarstwo

11:45 Magazyn FIA WTCC: FIA World Touring Car Championship - rozgrzewka w Marrakeszu

12:15 Wyścigi samochodowe: Auto GP - wyścig w Marrakeszu

13:15 Wyścigi samochodowe: Dempsey Races Le Mans - wyścigi samochodowe

13:30 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: TSV 1860 Monachium - Energie Cottbus

15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Norymberga - FSV Mainz 05

17:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - VfB Stuttgart

19:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - podsumowanie kolejki

20:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy

21:00 Total K.O. - magazyn sportów walki

22:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

22:45 Rajdy samochodowe: Rajd Monte Carlo - rajdy

23:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii - 1. wyścig

23:30 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii - 2. wyścig

00:00 Magazyn FIA WTCC: FIA World Touring Car Championship - 1. wyścig w Marrakeszu

01:00 Magazyn FIA WTCC: FIA World Touring Car Championship - 2. wyścig w Marrakeszu

02:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

03:00 Futbol australijski: Australian Football League - mecz: Port Adelajda - GWS Giants

05:00 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Roubaix - kolarstwo

TVP Sport (do 12.01.2014)
08:45 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz półfinałowy

10:30 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz półfinałowy

12:10 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Barcelona

14:20 Jeździectwo: Halowy Puchar Polski w skokach przez przeszkody w Michałowicach - jeździectwo/wyścigi konne

16:55 Oko w oko z Królem Futbolu

17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium - Juventus Turyn

19:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz finałowy

21:10 Hokej na lodzie - mecz towarzyski: Węgry - Polska

23:00 Sportowy wieczór

23:25 Tenis ziemny: Turniej WTA w Charlestonie - mecz finałowy

01:05 Z archiwum TVP

01:30 Zakończenie programu

Polsat Play
06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wyprawa na karpie z Karelem Niklem (1/2) - film dokumentalny (Czechy,2009)

07:45 Wędkarskie przygody Johna Wilsona. Wędkarskie safari (5)

08:15 Na ryby (20)

08:45 Fishing Australia (21)

09:15 Czesi na rybach (6)

10:00 Poławiacze (35)

10:30 Imperium disco polo (15) - magazyn muzyczny

11:00 Sportowe kraksy (7)

12:00 Szerokiej drogi (1) - magazyn

12:30 Najbardziej przerażające pościgi na świecie (5)

13:30 Gliniarze (25) - magazyn kryminalny

14:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie (6)

15:00 Chwile grozy (6)

16:00 Klipoholicy (2) - film dokumentalny (USA,2012)

17:00 Auto-egzekucja (11) - program rozrywkowy

17:30 Undercover Stings (1)

18:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów (2) - program rozrywkowy

18:30 Af-Gun (1)

19:00 Najbardziej szokujące (5)

20:00 Śmierć na 1000 sposobów (2)

20:30 Najbardziej wstrząsające (6)

21:30 Chłopaki do wzięcia (1)

22:00 Eurotrash (7) - program rozrywkowy

22:30 Miasta grzechu (12)

23:00 Seks według nowoczesnej dziewczyny - magazyn erotyczny

23:45 Instytut rosyjski (2) - serial erotyczny

01:15 Sielskie życie na farmie - film erotyczny (Francja,2010)

02:45 Kama Sutra (15) - program rozrywkowy

03:40 Autonomia - magazyn motoryzacyjny

04:40 Kama Sutra (11) - program rozrywkowy

05:30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski

Polsat Sport News
06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz fazy play-off

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo

13:00 Sport Flash

13:05 Magazyn Ligi Mistrzów

14:00 Sport Flash

14:05 Magazyn Ligi Mistrzów

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium - Juventus Turyn

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Bayern Monachium - Juventus Turyn

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie MotoGP

18:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto3

19:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto2

21:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie MotoGP

22:30 Magazyn alpejski

23:00 Sport Flash

23:15 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Szwecja

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Szwecja

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Orange Sport
06:10 Manchester United TV: Wayne Rooney - 10 lat w Premier League

07:00 Sport raport 24

08:10 Sporty walki: Gala UFC on Fuel 9 - walka: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

09:00 Sport raport

09:10 Sporty walki: Gala UFC on Fuel 9 - walka: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

10:00 Info weekend

11:00 Sport raport

11:15 Ani słowa o polityce: Mieczysław Golba (19) - magazyn

11:45 1. liga extra - magazyn piłkarski

12:25 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Flota Świnoujście - Miedź Legnica

14:30 1. liga extra - magazyn piłkarski

15:00 Sport raport

15:15 Siłownia - program sportowy

16:00 Sport raport

16:15 Sporty walki: Gala UFC on Fuel 9 - walka: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

17:00 Sport raport

17:10 Sporty walki: Gala UFC on Fuel 9 - walka: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

18:00 Sport raport

18:10 Sporty walki: Gala UFC on Fuel 9 - walka: Gegard Mousasi - Ilir Latifi

19:00 Sport raport

19:15 Orange Sport dokument: Escobarów dwóch - film dokumentalny (Kolumbia,USA,2010)

21:00 Sport raport

21:15 Siłownia - program sportowy

22:00 Sport raport 24

23:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Chicago Fire - New York Red Bulls

01:00 PRIDE (8) - magazyn sportowy

02:00 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Flota Świnoujście - Miedź Legnica

03:30 Orange Sport dokument: Kiedy gasną jupitery - Fabien Barthez - film dokumentalny

04:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (2) - serial dokumentalny

05:00 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (3) - serial dokumentalny

05:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (4) - serial dokumentalny

300px-SportKlub
05:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Caja Laboral - Blancos de Rueda Valladolid

07:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Standard Liege - Anderlecht Bruksela

09:00 Dart: Mistrzostwa Świata (13) - rzutki

10:00 TeleMarketing

11:00 Studio Moderna

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Valencia Basket - Real Madryt

14:00 World of freesports (118) - magazyn sportowy

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Caja Laboral - Blancos de Rueda Valladolid

16:30 Żeglarstwo: 34. Puchar Ameryki (74) - żeglarstwo/windsurfing

17:00 Inside Sailing (3) - magazyn żeglarski

17:30 Mobil 1 The Grid (5) - magazyn motoryzacyjny

18:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Racing Genk - SV Zulte-Waregem

20:00 Magazyn ligi argentyńskiej - magazyn piłkarski

21:00 Dart: Mistrzostwa Świata (14) - rzutki

22:00 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Racing Avellaneda - River Plate Buenos Aires

00:00 Teleshop

01:15 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Boca Juniors Buenos Aires - CA Lanus

03:15 Żeglarstwo: 34. Puchar Ameryki (74) - żeglarstwo/windsurfing

03:45 Liga ACB - magazyn koszykarski

04:00 Dart: Mistrzostwa Świata (14) - rzutki

Fight Club
05:00 WCK Full Rules Muay Thai (6) - magazyn sportów walki

06:00 King of the Cage: Cage Quest (9) - magazyn sportów walki

07:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

09:00 Boks: Walka z 1991 roku o mistrzowski pas federacji WBO w Sussex - waga średnia: Chris Eubank - Dan Sherry

10:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO NABO w Kalifornii - waga superpiórkowa: Alejandro Perez - Art Hovhannisyan

12:00 King of the Cage: Cage Quest (10) - magazyn sportów walki

13:00 Studio Moderna

13:30 Boks: Walka z 1996 roku o mistrzowski pas federacji WBO w Liverpoolu - waga półśrednia: Eamonn Loughran - Juan Luis Lopez

15:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

17:00 Judo: Grand Prix w Samsun - 2. dzień

20:00 King of the Cage: Cage Quest (9) - magazyn sportów walki

21:00 WCK Full Rules Muay Thai (15) - magazyn sportów walki

22:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Veneto - waga superpiórkowa: Devis Boschiero - Samir Kasmi

00:00 Boks: Walka z 1996 roku ze Stevenage - waga musza: Peter Culshaw - Daniel Ward

02:00 WCK Full Rules Muay Thai (15) - magazyn sportów walki

03:00 Boks: Walka z 1991 roku o mistrzowski pas federacji WBO w Sussex - waga średnia: Chris Eubank - Dan Sherry

04:00 WCK Full Rules Muay Thai (15) - magazyn sportów walki

BBC Lifestyle
06:00 Nie mówcie pannie młodej 4 (2) - program rozrywkowy

07:05 Kuchnia Ching (14)

07:35 Kudłaci kucharze: Wakacje z wypiekami (7) - magazyn kulinarny

08:35 Kolacja dla dwojga (15) - program rozrywkowy

09:35 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (15)

10:40 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (16)

11:15 Nigellissima (2)

11:45 Ku... jak kucharz 2 (4)

12:45 Ku... jak kucharz 2 (5)

13:45 10 lat mniej - Nowa Zelandia 2 (1)

14:15 10 lat mniej - Nowa Zelandia 2 (2)

14:50 Puszyści kontra szczupli 3 (10)

15:50 Dziecko o dwóch twarzach - film dokumentalny

16:55 Kudłaci kucharze: Wakacje z wypiekami (7) - magazyn kulinarny

18:00 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (15)

19:00 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (16)

19:30 Nigellissima (2)

20:00 Kolacja dla dwojga (15) - program rozrywkowy

21:00 Dziecko o dwóch twarzach - film dokumentalny

22:00 10 lat mniej - Nowa Zelandia: Pary (8)

23:00 Puszyści kontra szczupli 3 (10)

00:00 Kudłaci kucharze: Wakacje z wypiekami (7) - magazyn kulinarny

01:00 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (15)

02:05 Mistrz kuchni: Zawodowcy 3 (16)

02:30 Nigellissima (2)

03:00 W kuchni z Rachel Allen (1) - magazyn kulinarny

03:25 Królewskie menu (35) - reality show

03:50 Królewskie menu (36) - reality show

04:20 Kolacja z wrogiem (14) - magazyn kulinarny

05:05 Nie mówcie pannie młodej 4 (2) - program rozrywkowy

Polsat Cafe
06:00 Grunt to rodzinka: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

07:00 Medyczne osobliwości - program medyczny

08:00 Z tyłu sceny: Małgorzata Rozenek (46)

08:30 Gadżety kobiety - magazyn

09:00 Fabryka urody (59) - magazyn poradnikowy

09:30 Jem i chudnę - magazyn lifestylowy

10:00 Jak wyglądam? (1) - magazyn

11:00 Łabędziem być... 2 (1) - reality show

12:00 Mała nastolatka, większy świat (4) - serial dokumentalny

13:00 Historie miłosne (4) - cykl reportaży

13:30 Zrozumieć kobietę: Monika Pyrek (26)

14:00 Odcięte od kasy (4) - serial dokumentalny

15:00 Miłość, żądze i... (10) - serial dokumentalny

16:00 Jaka ona jest?: Jolanta Kwaśniewska (31)

16:30 Przez żołądek do serca (20) - magazyn kulinarny

17:00 Fotorodzinka (4) - magazyn

17:30 Aleja sław - magazyn

18:00 100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety (16) - program rozrywkowy

18:30 Zdrowie na widelcu (16) - magazyn poradnikowy

19:00 Najgorętsze notowania Hollywood (7) - serial dokumentalny

19:30 Rozpieszczona córeczka tatusia - serial dokumentalny (USA,2004)

20:00 Film dokumentalny

21:00 Aleja sław - magazyn

21:30 Tak się robi w show-biznesie (9) - magazyn lifestylowy

22:00 Miłość, żądze i... (6) - serial dokumentalny

23:00 Gwiazdy na dywaniku - program rozrywkowy

23:30 Najgorętsze notowania Hollywood (7) - serial dokumentalny

00:00 Najgorętsze notowania Hollywood (8) - serial dokumentalny

00:30 Callas i Onassis (4) - film biograficzny (Francja,Włochy,2005)

01:30 Gwiazdy na cenzurowanym (4)

02:00 Zdrady - serial dokumentalny (USA,2008)

03:00 Pierwsza 10 Hollywood (16) - program rozrywkowy

03:30 Jaka ona jest?

04:00 Północ - Południe (3)

TLC
06:00 Mała piękność: Konkurs Storybook Pageant - serial dokumentalny (USA,2012)

07:00 Polaków awantury o remont (2)

08:00 Słodki biznes: Piwo (7)

08:30 Słodki biznes: Statua Wolności

09:00 Słodki biznes: Prezydenci, masło orzechowe i powrót Mary

09:30 Słodki biznes: Słodką windą do góry!

10:00 Słodki biznes: Myjnia samochodowa

10:30 Słodki biznes: Słodko-kwaśny powrót do domu

11:00 Premiera: Konkurs weselnych wypieków (2) - program rozrywkowy

12:00 Obsesja zbieractwa - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

13:00 Zbuntowani amisze: Ostatnie dni

14:00 Mała piękność: Najciekawsze chwile 2011

15:00 Mała piękność: Lizaki i guma do żucia

16:00 Mała piękność: Konkurs Universal Royalty Hollywood

17:00 Premiera: Zwycięska kolekcja (10)

18:00 Honey Boo Boo: To moja szalona rodzina

18:30 Honey Boo Boo: Świnka Glitzy

19:00 Premiera: Jedzenie na receptę (1)

20:00 Słodki biznes (19)

20:30 Słodki biznes (20)

21:00 Masterchef: Gordon Ramsay (15)

22:00 Masterchef: Gordon Ramsay (13)

23:00 Chcę być facetem (1) - film dokumentalny

00:00 Premiera: Izba przyjęć (1)

01:00 Nierozłączne - film dokumentalny (USA)

02:00 Porodówka (1)

03:00 Masterchef: Gordon Ramsay (15)

03:50 Masterchef: Gordon Ramsay (13)

04:40 Chcę być facetem (1) - film dokumentalny

05:30 Salon sukni ślubnych: Kreacja w stylu włoskim

Polsatc&in
06:00 Zagadkowe zgony: W pracy

06:30 Zagadkowe zgony: W domu

07:00 Zagadkowe zgony 2: Nokaut (3)

07:30 Zagadkowe zgony 2: Zrób to sam i zgiń (4)

08:00 Historie kryminalne 3: Goniąc za kotem (11)

09:00 Grzechy i sekrety: Alberquerque (1)

10:00 Grzechy i sekrety: Aspen (2)

11:00 Grzechy i sekrety: Knoxville (3)

12:00 Grzechy i sekrety: Nantucket (4)

13:00 Grzechy i sekrety: New Orleans (5)

14:00 Grzechy i sekrety: Shreveport (6)

15:00 Grzechy i sekrety: Alberquerque (1)

16:00 Grzechy i sekrety: Aspen (2)

17:00 Grzechy i sekrety: Knoxville (3)

18:00 Grzechy i sekrety: Nantucket (4)

19:00 Dowody zbrodni: The Flaming Gorge Falls/Caught in the Mail (70)

20:00 Polskie prywatne zbrodnie: Śmierć w drodze do szkoły (1)

20:30 Polskie prywatne zbrodnie: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)

21:00 Zło z bliska: Zabójca karciarz: Alfredo Galan (16)

22:00 Stan paranormalny 3: Kościół przeklętych (10)

22:30 Stan paranormalny 3: Mroczna praktyka (12)

23:00 Brytyjskie tabu: Zabita przez przyjaciela (5)

00:00 Polskie prywatne zbrodnie: Śmierć w drodze do szkoły (1)

00:30 Polskie prywatne zbrodnie: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)

01:00 Zło z bliska: Zabójca karciarz: Alfredo Galan (16)

02:00 Stan paranormalny 3: Kościół przeklętych (10)

02:30 Stan paranormalny 3: Mroczna praktyka (12)

03:00 Brytyjskie tabu: Zabita przez przyjaciela (5)

04:00 Polskie prywatne zbrodnie: Śmierć w drodze do szkoły (1)

04:30 Polskie prywatne zbrodnie: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)

05:00 Zbrodnia w centrum uwagi: Zły osąd (56)

240px-VIVA 2011 logo.svg
06:00 100% Viva - pasmo muzyczne

07:00 Powerlista - teledyski

10:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

11:00 100% Viva - pasmo muzyczne

12:00 European Top 10 - program muzyczny

13:00 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

13:30 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

13:50 VIVA Top 20 - program muzyczny

16:00 Polska stówa (19) - 100 najpopularniejszych teledysków

16:30 New Show

16:55 Polska stówa (18) - 100 najpopularniejszych teledysków

17:25 Excused: A Fighter, Not a Lover (12) - magazyn lifestylowy

17:55 Excused: Chocolate Pancakes (13) - magazyn lifestylowy

18:20 Polska stówa (2) - 100 najpopularniejszych teledysków

18:55 Operacja: Stylówa 3 (2) - program reality

19:30 Operacja: Stylówa 3 (3) - program reality

20:05 Nieustraszeni 2: Playboy Playmates Edition (6) - reality show

20:55 Nieustraszeni 2: Blimp Climb; Bobbing in Wax Worms; Car Flip (7) - reality show

21:50 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

22:25 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

22:55 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

23:35 Szał ciał PL - bardzo nietypowy konkurs

00:15 Szał ciał PL 2 - bardzo nietypowy konkurs

00:50 100% Viva - pasmo muzyczne

Indeks
06:00 Starter MTV - poranna play-lista

07:25 Operacja: Stylówa PL (7) - program reality

08:00 Operacja: Stylówa PL (8) - program reality

08:40 Brzydkie Kaczątka International: Natalie (2) - program lifestylowy

09:40 Operacja: Stylówa PL - program reality

10:15 Operacja: Stylówa PL - program reality

10:55 Operacja: Stylówa PL - program reality

11:30 Operacja: Stylówa PL - program reality

12:10 Operacja: Stylówa 2 (6) - program reality

12:35 Operacja: Stylówa 2 (7) - program reality

13:00 Beyoncé Weekend

14:00 Niskozatrudnieni: The Focus Group (7)

14:55 Niskozatrudnieni: The Gig (8)

15:55 Niskozatrudnieni: The Confession (9)

16:45 Niskozatrudnieni: The Kids (10)

17:40 Engaged & Underage: Where Are They Now? (9) - program o młodych parach narzeczeńskich

18:10 Państwo bardzo młodzi: Katie and Joe/Salina and Oscar (5)

19:10 Catfish: The TV Show: Tyler & Amanda (8)

20:00 Operacja: Stylówa 2 (7) - program reality

20:35 The Inbetweeners: Reading Gives You Wings (10)

21:00 The Inbetweeners: Spa Time (11)

21:30 Niskozatrudnieni: The Message (11)

22:20 Operacja: Stylówa 2 (6) - program reality

22:55 Operacja: Stylówa 2 (7) - program reality

23:20 Catfish: The TV Show: Tyler & Amanda (8)

00:15 Niskozatrudnieni: The Message (11)

01:05 The Inbetweeners: Spa Time (11)

01:35 Ekipa z Newcastle: Najlepsze fragmenty Ekipy z Newcastle (8) - reality show

02:25 Wake Brothers: Otwarcie baru Phila (5) - reality show

02:50 Wake Brothers: Kodeks domowy (6) - reality show

03:10 Don't Kill The Music - nocna play-lista

Eska TV
08:00 Hity na czasie

10:00 Hot plota tygodnia

12:00 Miejska lista

14:00 Teenage lista

15:00 Gwiazdy od kuchni

16:00 ESKA.PL

17:00 ESKA TV News

19:00 Hip-Hop TV Top 10

20:00 Zwolnienie z WF-u - best of week

21:00 smESKA

00:00 Polska noc

Rbl.tv
06:00 Polisz rajd

11:00 100% Rebel

13:00 Depeche Mode weekend

15:00 Pyta.pl

16:00 Reaktor

17:00 Sok z buraków

18:00 RBL News

19:00 Świeżyniec

20:00 Depeche Mode weekend

22:00 Party rocking

01:00 Polisz rajd

4 fun tv
06:00 Popbudzik

09:00 Tylko hity

10:00 Muzowkręt - magazyn

11:00 Premiera: Lajk Czart - internetowa lista przebojów

12:00 Lista życzeń

13:00 Chcesz?-masz

14:00 Załóż fartucha u Janka Paszkowskiego

15:00 Matura to bzdura - program rozrywkowy

16:00 Premiera: 4fun MAXXX Top 40 - lista przebojów

18:00 40 z...: Sexy blondi

21:00 Tylko hity

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun

FASHION TV 2003
06:00 Breakfast - magazyn mody

06:30 Breakfast - magazyn mody

07:00 Breakfast - magazyn mody

07:30 Model Talks - magazyn mody

07:55 F People - magazyn mody

08:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

08:55 F People - magazyn mody

09:00 I See It First - magazyn mody

09:30 I See It First - magazyn mody

09:55 F People - magazyn mody

10:00 F Men - magazyn mody

10:30 F Men - magazyn mody

10:55 F People - magazyn mody

11:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

11:55 F People - magazyn mody

12:00 Monthly Highlights - magazyn mody

12:30 Monthly Highlights - magazyn mody

12:55 F People - magazyn mody

13:00 Monthly Highlights - magazyn mody

13:30 Monthly Highlights - magazyn mody

13:55 F People - magazyn mody

14:00 Focus On Designers - magazyn mody

14:30 Focus On Designers - magazyn mody

14:55 F People - magazyn mody

15:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

15:55 F People - magazyn mody

16:00 I See It First - magazyn mody

16:30 I See It First - magazyn mody

16:55 F People - magazyn mody

17:00 Monthly Highlights - magazyn mody

17:30 Focus On Models - magazyn mody

17:55 F People - magazyn mody

18:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

18:30 Photographers - magazyn mody

18:55 F People - magazyn mody

19:00 Focus On Models - magazyn mody

19:30 Top Brands - magazyn mody

19:55 F People - magazyn mody

20:00 F Men - magazyn mody

20:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

20:55 F People - magazyn mody

21:00 I See It First - magazyn mody

21:30 Monthly Highlights - magazyn mody

21:55 F People - magazyn mody

22:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

22:55 F Parties - magazyn mody

23:00 Top Brands - magazyn mody

23:30 Fashion Divas - magazyn mody

23:55 F Parties - magazyn mody

00:00 Midnite Haute - magazyn mody

00:30 Fashion Djs - magazyn mody

01:00 F Parties - magazyn mody

01:30 Lingerie - magazyn mody

01:55 F Parties - magazyn mody

02:00 F Hot - magazyn mody

02:30 Top Brands - magazyn mody

02:55 Fashion Djs - magazyn mody

03:00 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:30 Sao Paulo Fashion Week Weekend - magazyn mody

03:55 F Parties - magazyn mody

04:00 Photographers - magazyn mody

04:30 Monthly Highlights - magazyn mody

04:55 F Parties - magazyn mody

05:00 I See It First - magazyn mody

05:25 I See It First - magazyn mody

05:30 I See It First - magazyn mody

05:55 F People - magazyn mody

HBO HD
06:00 Wymarzone święta - film familijny (USA,2011)

07:30 Sezon rezerwowych - komedia (USA,2012)

09:25 W nowym świetle - dramat obyczajowy (Niemcy,Irlandia,Norwegia,2011)

10:55 Faceci w wielkim mieście 2 - komedia (Niemcy,2011)

12:45 Częstotliwość - thriller SF (USA,2010)

14:40 Zapach sukcesu - komedia (USA,2009)

16:10 Ojciec moich dzieci - dramat obyczajowy (Francja,Niemcy,2009)

18:00 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,2011)

20:10 Niedzielna megapremiera: Phil Spector - dramat biograficzny (USA,2013)

21:45 Epidemia strachu - thriller SF (Zjednoczone Emiraty Arabskie,USA,2011)

23:25 Oto Monica Velour - komedia (USA,2010)

01:00 96 minut - thriller (USA,2011)

02:30 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

03:00 Razem czy osobno - melodramat (USA,2011)

04:25 Wenus i Vegas - komedia przygodowa (USA,2010)

HBO 2 HD
06:00 Przewrotne szelmy - komedia obyczajowa (USA,2005)

07:30 Pomarańczowy dzień - komedia romantyczna (Argentyna,Kolumbia,Wenezuela,2009)

09:00 Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z Krainy Oz - film animowany (USA,2011)

10:00 Rozważna i romantyczna - dramat obyczajowy (USA,2011)

11:30 Dwaj zgryźliwi tetrycy - komedia (USA,1993)

13:15 Pies wampir - film familijny (Kanada,2012)

14:50 Wyspa skarbów (1/2) - film przygodowy (Irlandia,Wielka Brytania,2012)

16:20 Wyspa skarbów (2-ost.) - film przygodowy (Irlandia,Wielka Brytania,2012)

17:55 Anonimus - dramat kostiumowy (Niemcy,Wielka Brytania,2011)

20:05 To tylko seks - komedia romantyczna (USA,2011)

22:00 Gra o tron 3 (1)

23:00 Spartakus: Wojna potępionych (4)

00:00 Kontra: Zemsta (1)

00:50 Kontra: Zemsta (2)

01:35 Hell - thriller SF (Szwajcaria,Niemcy,2011)

03:05 10 - komedia obyczajowa (USA,1979)

05:05 Prawdziwy seks: Sztuczki w łóżku

HBO Comedy HD
09:00 Współczesna rodzina 4 (1)

09:20 Współczesna rodzina 4 (2)

09:40 Współczesna rodzina 4 (3)

10:00 Współczesna rodzina 4 (4)

10:25 Gdzie jest pani Mikołajowa - komedia (Kanada,2012)

11:50 Gwiazdka Laury i potwór ze snów - film animowany (Niemcy,2011)

12:55 Mama futbolistka - film familijny (USA,2008)

14:25 Anioł stróż - komedia sensacyjna (USA,2005)

16:00 Gdzie jest pani Mikołajowa - komedia (Kanada,2012)

17:25 Gwiazdka Laury i potwór ze snów - film animowany (Niemcy,2011)

18:30 Mama futbolistka - film familijny (USA,2008)

20:00 Dorastająca nadzieja 3 (10)

20:20 Jak kochać, to we dwoje - komedia romantyczna (Francja,2010)

22:00 Californication 6 (1)

22:30 Świntusząc po zmroku - komedia obyczajowa (USA,1991)

23:55 SuperClásico - komedia (Dania,2011)

01:30 Co w trawce piszczy? - komedia kryminalna (USA,2009)

03:15 Trawka 8 (11)

03:45 Trawka 8 (12)

04:15 Californication 6 (1)

04:45 Zakończenie programu

Cinemax HD
06:00 Niepozorny Harvey - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

07:20 Lekcja marzeń - dramat obyczajowy (Niemcy,2011)

09:10 Nad brzegiem morza - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2011)

09:45 Dług - thriller (Wielka Brytania,2003)

11:40 Lebanon, w Pensylwanii - dramat obyczajowy (USA,2010)

13:20 Okręt - dramat wojenny (RFN,1981)

16:40 Niepozorny Harvey - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

17:10 Tylko dla kochanków - melodramat (USA,2011)

18:05 Lekcja marzeń - dramat obyczajowy (Niemcy,2011)

20:00 Ekrany świata. Premiera: Lena - dramat obyczajowy (Belgia,Holandia,2011)

21:55 Idol z piekła rodem - komedia muzyczna (USA,2010)

23:45 Ray - dramat biograficzny (USA,2004)

02:15 Los Angeles, nienawidzę cię - thriller (USA,2011)

03:50 Niezwykłe życie Rocky'ego - film krótkometrażowy (Belgia,2010)

04:05 Lena - dramat obyczajowy (Belgia,Holandia,2011)

Cinemax 2 HD
06:00 Tylko dla kochanków - melodramat (USA,2010)

07:25 Pole marzeń - dramat obyczajowy (USA,1989)

09:10 Miłość - dramat SF (USA,2011)

10:35 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy (USA,1984)

12:25 Chińczyk na wynos - komediodramat (Argentyna,Hiszpania,2011)

14:00 Hotel Splendide - komediodramat (Francja,Wielka Brytania,2000)

15:40 Ostatnia miłość na Ziemi - melodramat (Wielka Brytania,Szwecja,Dania,Niemcy,2011)

17:10 Tylko dla kochanków - melodramat (USA,2011)

18:35 Pole marzeń - dramat obyczajowy (USA,1989)

20:00 Lebanon, w Pensylwanii - dramat obyczajowy (USA,2010)

22:00 Banshee (7)

22:45 Windykatorzy - thriller SF (USA,Kanada,2010)

00:45 Plaga wampirów - horror SF (USA,2010)

02:20 Rodzinny obiad - film krótkometrażowy (Szwecja,2012)

02:35 Okręt - dramat wojenny (RFN,1981)

Filmbox HD
05:25 Przygoda Vickerych - film familijny (USA,2010)

06:55 Paryż 36 - dramat obyczajowy (Czechy,Francja,Niemcy,2008)

08:55 Pokemon 7 - film animowany (Japonia,2006)

10:30 Mały pingwin Yona Yona - film animowany (Francja,Japonia,2009)

11:55 Krewki pocałunek - komedia (USA,2008)

13:30 Miesiąc nad jeziorem - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,USA,1995)

15:00 Syn smoka (2-ost.) - film przygodowy (USA,2006)

16:25 Pojedynek - film sensacyjny (Hongkong,1971)

18:15 Tornado zagłady (1/2) - film katastroficzny (USA,2004)

19:40 Gracie i Monty: Wojenna miłość - komediodramat (Wielka Brytania,2009)

21:00 Dym - komediodramat (Niemcy,Japonia,USA,1995)

22:50 Cesarstwo (2/3) - dramat historyczny (USA,2005)

00:10 Przypadek Harolda Cricka - komediodramat (USA,2006)

02:00 Jeden dzień - komedia romantyczna (Wielka Brytania,2006)

03:25 Najlepsze przyjaciółki - film familijny (Norwegia,2009)

04:45 Zakończenie programu

Filmbox Extra
06:15 Tornado i zaklinacz koni z Kalahari - dramat obyczajowy (RPA,2009)

08:05 Gilles - dramat obyczajowy (Belgia,2005)

09:40 Gracie i Monty: Wojenna miłość - komediodramat (Wielka Brytania,2009)

11:00 Extra na kaca: Benny Hill (4) - program rozrywkowy

11:50 Szukając Erica - komediodramat (Belgia,Francja,Wielka Brytania,Hiszpania,Włochy,2009)

13:45 Najlepszy przyjaciel dziewczyny - komedia (USA,2009)

15:15 Biała Smużka - przygody małego bobra - film familijny (Francja,2008)

16:35 Opowieści z ławeczki - komedia (Francja,2009)

18:25 Za jakie grzechy - komedia romantyczna (Kanada,USA,2009)

20:00 Kopignaty (1)

21:00 Weekendowe extra kino: Przyjaciel gangstera - komedia kryminalna (Francja,2003)

22:30 Chloe - thriller (Kanada,Francja,USA,2009)

00:10 Vincent chce nad morze - dramat obyczajowy (Niemcy,2010)

01:40 Mafiosa klan (6)

02:30 Pigalle nocą (1)

03:25 Cała prawda o Jonathanie - komedia (USA,2007)

05:30 Oskar i pani Róża - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Kanada,2009)

Filmbox Family 2010
07:00 Bajki

08:25 Na wolności - film przygodowy (USA,1994)

09:55 Tańcząca z wiatrem - film familijny (USA,1993)

11:25 Tajemnice starożytnego Rzymu: Sekrety Wezuwiusza

12:20 Willa Henrietta - komedia (Szwajcaria,Austria,2004)

13:45 Krogulec (2/6)

14:45 Bajki

15:40 O czym szumią wierzby?: Sylwester w szkocką kratę (1)

16:00 O czym szumią wierzby?: Sprawa z zaprawą (2)

16:25 Marco Polo (1/2) - film przygodowy (USA,2007)

17:50 Marco Polo (2-ost.) - film przygodowy (USA,2007)

19:15 Indianin - film familijny (Holandia,2009)

20:35 Ostatni legion - dramat historyczny (Słowacja,Francja,Wielka Brytania,Włochy,2007)

22:15 Pomysł na interes - komedia (USA,1998)

23:45 Zabawka - komedia (Francja,1976)

01:20 Zakończenie programu

Cbs-drama-logo
06:00 Projekt: Kreator mody 6 (3) - reality show

07:00 Projekt: Kreator mody 6 (4) - reality show

08:00 Projekt: Kreator mody 6 (5) - reality show

09:00 Projekt: Kreator mody 6 (6) - reality show

10:00 Projekt: Kreator mody 6 (7) - reality show

11:00 Melrose Place 3 (21)

12:00 Melrose Place 3 (22)

13:00 Melrose Place 3 (23)

14:00 Melrose Place 3 (24)

15:00 Melrose Place 3 (25)

16:00 Dynastia 4 (25)

17:00 Dynastia 4 (26)

18:00 Dynastia 4 (27)

19:00 Dynastia 5 (1)

20:00 Dynastia 5 (2)

21:00 Braterstwo 3 (3)

22:00 Porzucone serca - film obyczajowy (Kanada,USA,1997)

00:00 Madame Sousatzka - film muzyczny (Wielka Brytania,1998)

02:00 Braterstwo 3 (3)

03:00 Porzucone serca - film obyczajowy (Kanada,USA,1997)

04:30 Projektanci: Światowa liga (26) - serial dokumentalny

05:00 Co gryzie Victorię Beckham? - film dokumentalny (Wielka Brytania,2006)

Cbs reality logo
06:00 Plażowy patrol - serial dokumentalny

06:30 Plażowy patrol - serial dokumentalny

07:00 Dziecięce pogotowie (4) - serial dokumentalny

07:30 Dziecięce pogotowie (5) - serial dokumentalny

08:00 Dziecięce pogotowie (6) - serial dokumentalny

08:30 Sędzia Judy - reality show

09:00 Sędzia Judy - reality show

09:30 Sędzia Judy - reality show

10:00 Sędzia Judy - reality show

10:30 Sędzia Judy - reality show

11:00 Dog - łowca przestępców (6)

11:30 Dog - łowca przestępców (7)

12:00 Motocyklem na ratunek (1)

13:00 Najmądrzejszy chłopczyk świata - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

14:00 Cztery wesela 2 (12) - reality show

15:00 Cztery wesela 2 (13) - reality show

16:00 Przeżyłem - serial dokumentalny

17:00 Przeżyłem - serial dokumentalny

18:00 Doktorzy od grubasów - serial dokumentalny

19:00 Na straży prawa (11) - serial dokumentalny

19:30 Na straży prawa (12) - serial dokumentalny

20:00 Motocyklem na ratunek (2)

21:00 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

21:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

22:00 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

22:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

23:00 48 godzin: Niezbite dowody (29) - serial dokumentalny

00:00 Zbrodnie na antypodach: Tajniacy (3) - serial dokumentalny

01:00 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

01:50 Zdrada - serial dokumentalny (USA,2008)

02:40 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:05 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:30 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

03:55 Więzienie w Las Vegas - serial dokumentalny

04:20 Oryginalni podejrzani (7) - serial dokumentalny

05:10 Chopper Squad - serial dokumentalny (Australia)

05:35 Chopper Squad - serial dokumentalny (Australia)

Cbs-action-logo
06:00 Strefa mroku (3) - serial fantasy

06:30 Strefa mroku (4) - serial fantasy

07:00 Detektyw w sutannie (3)

08:00 Detektyw w sutannie (4)

09:00 Hawaii Five-O 4 (13)

10:00 Hawaii Five-O 4 (14)

11:00 Hawaii Five-O 4 (15)

12:00 Hawaii Five-O 4 (16)

13:00 Hawaii Five-O 4 (17)

14:00 Strefa mroku (7) - serial fantasy

14:30 Strefa mroku (8) - serial fantasy

15:00 Pożeracze czasu - horror (USA,1995)

17:00 Detektyw w sutannie (6)

18:00 Detektyw w sutannie (8)

19:00 Pożeracze czasu - horror (USA,1995)

21:00 Wyspa Harpera (5)

22:00 4400 4 (10)

23:00 4400 4 (11)

00:00 4400 4 (12)

01:00 4400 4 (13)

02:00 4400 4 (1)

03:00 Wyspa Harpera (5)

04:00 Pożeracze czasu - horror (USA,1995)

Extreme Sports
06:00 Australian Open Of Surf 2012

06:30 Ride Guide MTB 2008 (11)

07:00 Ride Guide MTB 2008 (12)

07:30 Ride Guide MTB 2008 (13)

08:00 Pro Bull Riders (1)

09:00 Jeremy Jones' Further (7)

09:30 Jeremy Jones' Further (8)

10:00 Jeremy Jones' Further (9)

11:00 Cowboy U (6)

11:30 Cowboy U (7)

12:00 Cowboy U (8)

13:00 WWE Raw (1034)

14:00 WWE NXT (161)

15:00 WWE - Main Event (25)

16:00 WWE Smackdown (709)

17:00 Mantracker (7)

18:00 Mantracker (8)

19:00 Mantracker (1)

20:00 WWE - Main Event (25)

21:00 WWE Smackdown (709)

22:00 My Ride Rules (9)

22:30 My Ride Rules (10)

23:00 X Games 18 (2)

00:00 Light The Wick

01:00 One For The Road

01:50 World Combat League (17)

02:40 World Combat League (18)

03:25 Around The World For Free (11)

04:15 Winter Dew Tour 10/11 (6)

05:05 Winter Dew Tour 10/11 (7)

Travel Channel 2013
06:00 Obieżyświat: Druga wojna światowa na Pacyfiku (6)

07:00 Ziemia nomadów: Jakucja (7)

08:00 Ziemia nomadów: Ladakh (4)

09:00 Obieżyświat: Południowy Atlantyk (4)

10:00 Odjazdy: Chile: końce świata (11)

11:00 Dziwaczne potrawy Ameryki: Bliźniacze miasta (2)

12:00 Kucharze ekstremalni: Chińszczyzna (5)

13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Belgia - europejski sen (3)

13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Na stokach Austrii (4)

14:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Szwajcaria - wieczne wakacje w Verbier (11)

14:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów 2: Dom na Barbadosie (12)

15:00 Obieżyświat: Urugwaj i Paragwaj (10)

16:00 Bert Zdobywca: W stanie Maine (3)

16:30 Szalone kolejki górskie: Przerażająca prędkość (3)

17:00 Bert Pogromca: Utah (3)

17:30 Ekstremalne parki wodne: Niemcy (3)

18:00 Kucharze ekstremalni: Lodowy dom (5)

19:00 Hotelowe rewolucje: Billings - Dude Rancher Lodge (11)

20:00 Hotelowe rewolucje: Newport - Spa & Whirlpool Suites (10)

21:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie - Rosja (2)

22:00 Obieżyświat: Urugwaj i Paragwaj (10)

23:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Polinezja Francuska (12)

00:00 Ziemia nomadów: Jakucja (7)

01:00 Ziemia nomadów: Ladakh (4)

02:00 Kucharze ekstremalni: Lodowy dom (5)

03:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Polinezja Francuska (12)

04:00 Dziwaczne potrawy Ameryki: Bliźniacze miasta (2)

05:00 Kucharze ekstremalni: Lodowy dom (5)

13th Street Universal
06:00 Zaprzysiężeni 2: Stan krytyczny (3)

07:00 Napisała: Morderstwo 6: Wielki show z 1965 roku (16)

08:00 Napisała: Morderstwo 6: Morderstwo według Maggie (17)

09:00 Bez śladu 2: Zaufanie (3)

10:00 Bez śladu 2: Genialne dziecko (4)

11:00 Napisała: Morderstwo 6: Szczęście O'Malleya (18)

12:00 Napisała: Morderstwo 6: Złodziej na zawsze (19)

13:00 Morderstwa w Midsomer: Mroczny Jeździec (1)

15:00 Dowody zbrodni 5: Sabotaż (12)

16:00 Dowody zbrodni 5: Chora miłość (13)

17:00 Dowody zbrodni 5: W świecie ciszy (14)

18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Trzy sprawy (11)

19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Recykling (12)

20:00 Podkomisarz Brenda Johnson 6: Celny strzał (1)

21:00 Urodzeni, by zabijać: Snajperzy z Waszyngtonu (5)

22:00 Niedziele grozy: Krzyk 2 - horror (USA,1997)

00:00 Dowody zbrodni 5: Chora miłość (13)

01:00 Dowody zbrodni 5: W świecie ciszy (14)

02:00 Dowody zbrodni 5: Zaginiona narzeczona (15)

03:00 Dowody zbrodni 5: Bez wyjścia (16)

04:00 Dowody zbrodni 5: Ręka samobójcy (17)

05:00 Dowody zbrodni 5: Duch mojego dziecka (18-ost.)

Polonia 1 logo 2013
06:05 E-miłość (3/13) - program rozrywkowy

06:30 Turystka (2/6)

07:30 Benny Hill (8/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

08:35 Benny Hill (9/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

09:45 Pasmo programowe telewizji Top Shop

14:00 Muzyczne życzenia - program muzyczny

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Wyścigi serii Superstars World 2013 Monza - transmisja

18:00 Miłosny trójkąt (31/32) - program rozrywkowy (USA,2011)

18:30 Miłosny trójkąt (32-ost.) - program rozrywkowy (USA,2011)

19:00 Kurczak na ostro - program rozrywkowy

20:05 Łowcy niewolników (19/24)

21:10 Łowcy niewolników (20/24)

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu

ITV
05:05 Lista Disco Polo Show

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 DJ Maślak Mix Show - pasmo muzyczne

09:20 Discostacja

10:35 ITV Hits

11:00 Lista Retro Polo - program rozrywkowy

11:35 ITV Hits

12:00 Koncert życzeń - program muzyczny

13:15 Discomaniak - program muzyczny

13:50 ITV Hits

14:10 Discostacja

15:25 ITV Hits

15:40 Śpiewaj z królem disco - program rozrywkowy

16:15 ITV Hits

16:30 Disco chata - program muzyczny

16:50 ITV Hits

17:00 Discostacja

18:15 Disco Tour - program rozrywkowy

18:40 Dance Floor - program rozrywkowy

19:30 ITV Hits

20:00 EzoTV

00:05 Pasmo nocne - program erotyczny

TVS
07:10 Bajkowa TVS

09:50 Autozwiad

10:05 Wyprawy Corwina - serial przyrodniczy

11:00 Ogrody od A do Z

11:20 Tygodniowy finał Listy śląskich szlagierów

13:10 Śląskie od kuchni

13:45 Wypunktowani

14:15 W klatce czasu

14:45 Ślubne SOS

15:15 Doktor Martin 2 (11) - serial obyczajowy

16:10 Koncert życzeń

17:15 Kuchnia po śląsku

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Koncert w TVS

22:10 Katastrofy w przestworzach

23:10 Niesamowite historie

23:40 Ostry dyżur

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

01:00 Zakończenie programu

200px-T52
07:25 Nieźle kliknięci (9)

08:00 Muzyczny top

08:10 Telezakupy

08:50 Plusy dodatnie, plusy ujemne - czy Kościół sobie poradzi?

09:30 Klasyk z emocjami: Bunt na okręcie - dramat wojenny (USA,1954)

11:55 Jurajscy wojownicy (6/12) - serial popularnonaukowy

13:00 Superserial: Z archiwum X 7 (19)

14:00 Superserial: Z archiwum X 7 (20)

15:00 Superserial: Z archiwum X 7 (21)

16:00 Superserial: Z archiwum X 7 (22)

17:00 Superserial: Z archiwum X 8 (1/21)

17:55 Tunel śmierci - dramat sensacyjny (Słowacja,Niemcy,Austria,Włochy,2005)

20:00 Gigli - komedia romantyczna (USA,2003)

22:30 Wyścigi samochodowe: Superstars International Series - wyścig w Monzie

23:55 Kochanek z przeszłości - film erotyczny (USA,2011)

01:35 Nocny patrol

Polo TV
06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Tylko disco!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:42 Scena Polo TV

16:00 Weekend z...

16:14 Disco polo hit wszech czasów

17:30 Przeboje na czasie

18:06 Vipo-disco polo hity

19:00 Gwiazdy Polo TV

20:12 Koncert w Polo TV - hity 2012

21:10 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie

Tvdisco
05:45 Poranek disco polo

08:45 Disco polo max hity

10:45 Party Weekend

12:45 Biesiadny relax

13:45 Niech żyje bal

14:45 Disco życzenia

16:45 Party Weekend

18:45 Biesiadny relax

19:45 Disco polo max hity

20:45 Polomix

22:45 Disco polo max hity

00:45 Nocny polo marek

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.