FANDOM


Tvp1 logo

06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Latające misie; odc.3 - Festiwal skoków; serial anim.prod.chorwacko-kanadyjskiej
08:05 Legenda o Wilhelmie Tellu; odc.8 - Wysłannicy dobra; serial prod.nowozelandzkiej
09:00 Teleranek na wakacjach
09:30 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk
10:00 50 lat TVP; Wojna domowa; odc.2 - Bilet za fryzjera; serial TVP
10:30 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
10:55 Od przedszkola do Opola: Najnowsze przeboje z repertuaru Beaty Kozidrak - program dla dzieci
11:25 Ich Cesarskie Mości - reportaż
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:15 Książki na lato
12:25 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:10 50 lat TVP; Pani X przeprasza; .; reż: Jeremi Przybora,Xymena Zaniewska; wyk: Jeremi Przybora,Jerzy wasowski,Kalina Jędrusik,Lidia Korsakówna i inni
14:25 De Funes coraz młodszy; Kapuśniak; Soupe aux choux; 1981  komedia prod.francuskiej; reż: Jean Girault; wyk: Louis de Funes,Jean Carmet,Jacques Villeret
16:10 Bezpieczna Jedynka
16:35 Złączenie Europą: Portugalia
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 Promenada Gwiazd - Międzyzdroje 2002
18:05 Śmiechu warte
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Czas na dokument; Wędrówki z bestiami; odc.1/6  Nowy świt; serial dok.prod.angielskiej
20:45 Grzeszna propozycja; Proposition; 1998  dramat obycz. prod. USA [za zgodą rodziców]; reż: Lesli Linka Glatter; wyk: Kenneth  Branagh, Madeline Stowe
22:40 Uczta kinomana; Ścieżka strachu; Miller's Crossing; 1990  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Joel Coen; wyk: Gabriel Byrna,Albert Finney,Marcia Gay Harden
00:40 Studio sport: Liga Światowa siatkówki - mecz Argentyna - Polska
02:40 Trochę życia po życiu; film dok.Elżbiety Nekanda-Trepki
03:10 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.00 Film dla niesłyszących: Matki, żony i kochanki (12/22) - serial
07.55 Słowo na niedzielę
08.00 Program lokalny
09.00 M jak miłość (42) - serial
09.45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10.10 Smak Europy
10.25 Triumf życia (5/6): Potęga mózgu - film dokumentalny, USA
11.15 Smak Europy
11.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Żmudzi- magazyn
12.00 Poradnik żonatego mężczyzny - komedia obyczajowa, USA
13.30 SPo sąsiedzku: Zgorzelec - Goerlitz
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy - telenowela, Polska
15.05 Bezludna wyspa: Ewa Kasprzyk, Edyta Jungowska, Daria Trafankowska - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (87): Oszukać śmierć - serial obyczajowy
17.00 Święta wojna: Ostatnia nadzieja białych - serial komediowy, Polska
17.30 7 dni świat - program public.
18.00 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Smak Europy
19.05 Kiedy fotograf przekracza granice - film dokumentalny, USA
19.45 Smak Europy
20.00 Wielki Piknik Dwójki: Powitanie lata - Kołobrzeg 2002 (3) - pr. rozr.
21.10 Z ARCHIWUM X (2) - serial sensacyjny, USA
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Jest jak jest (13/19): Ofiara cudu - serial obyczajowy, Polska
23.10 Tele-Maski 2002: Blues - sztuka Roberta Bruttera i Tomasza Wiszniewskiego, Polska
00.15 MÓJ SYN JEST FANATYKIEM - film obyczajowy, Wielka Brytania
01.45 Zakończenie programu
Tvp3-katowice.svg

07:00 Tęczowy domek - serial dla dzieci USA
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Dany, opowiedz mi - serial animowany Francja
08:00 Aktualności
08:15 Z życia Kościoła
08:35 Koncert Życzeń
08:55 Prognoza pogody dla działkowiczów
09:00 Teleplotki - magazyn
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Człowiek znad Śnieżnej Rzeki - western Australia 1982
11:30 Kurier
11:35 Smaki świata - serial dokumentalny Australia
12:00 Gloria Swanson I Joseph Kennedy - serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Speed - magazyn
13:00 Transmisja mszy świętej
14:00 Klub globtrotera
14:30 Kurier
14:35 Podwodne łowy - film dokumentalny Francja
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:40 Festiwal Orkiestr Wojskowych Katowice 2002 - koncert galowy
16:05 Woda znaczy życie bliskiej Europy
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki - magazyn
18:00 Aktualności
18:15 Wiadomości sportowe
18:20 Opinie - magazyn
18:50 Czas na decyzje - film obyczajowy USA 2000
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:50 Od niedzieli do niedzieli - program publicystyczny
21:15 Książka tygodnia - magazyn
21:30 Kurier - program informacyjny
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności - program informacyjny
22:00 Magazyn sportowy
22:30 Kurier - program informacyjny
22:45 Prognoza pogody
22:50 Wyścig "Solidarności" podsumowanie
23:35 Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym Sopot 2002
00:20 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Disco Polo Live (329) - magazyn muzyczny
7.00 4 x 4
7.30 Ręce, które leczą
8.00 Smocze opowieści
8.30 Psotny Bill
8.55 Szkoła przetrwania
9.30 Power Rangers (174) - serial fantast. USA
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (120) - serial przygod. USA
12.00 Winnetou i skarb Błękitnych Gór - western niem.wł.- jug.
13.40 Largo (25) - serial sens. amer.-franc.-niem.belg.
14.35 Benny Hill
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dok.
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna (losowanie}
16.05 Samo życie (71, 72) - serial obycz. pol. (powt.)
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 V.I.P. (61) - serial sens. USA
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.00 Wieczór filmowy z kawą GALA: Bunt na Bounty - film przygod. amer.-bryt.
21.30 Losowanie Lotto i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
23.30 22 października - thriller USA
1.15 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

Logo-19

6.00 Telesklep
8.00 Szaleństwa Alvina wiewiórki
8.30 Przyjaciel Bob
8.55 David Copperfield (1) - film kostiumowy USA, 1999 (105 min)
10.40 Przygody Robin Hooda - film przygod. USA, 1938 (110 min)
12.30 Północ - Południe (19/24) - serial obycz. USA
13.30 Galaktyka - teleturniej
14.00 Legendy kung-fu (11/44) - serial przygod. USA
15.00 Styl - magazyn
15.30 Co za tydzień - magazyn
15.45 Wakacje w krzywym zwierciadle - kom. USA, 1983 (115 min)
17.40 Kto Was tak urządził? - magazyn
18.10 Król przedmieścia (1) - serial kom. pol.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Kwiaty we włosach - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
22.00 Adopcje - serial dok.
22.30 Nie do wiary
23.05 Noktowizjer - magazyn
23.40 Granice - serial dok.
0.10 Mściciel (5/16)- serial sens. USA
1.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4 2000-2006 logo

6.10 Smok Castillo
6.40 Ania z Zielonego Wzgórza
7.10 Ania z Zielonego Wzgórza (1) - film przygod. kanad. (powt.)
9.00 Smok Castillo
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza
10.00 Strzał z biodra - komedia sens. USA (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 Super VIP
13.00 A kuku
13.30 Automobilizm: MŚ w Rajdach Samochodowych - podsumowanie sezonu
14.00 Nigdy nie zadzieraj z Rustym - kom. USA. 1997 (88 min)
16.00 Rycerz nocy (15)- serial sens. kanad.-amer.
16.50 Policyjny klan (6) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Diabli nadali (22) - serial kom. USA
18.35 Nowe wcielenie (17) - serial sens. USA (powt.)
19.30 Mapety i ich goście (13) - serial dla dzieci USA
20.00 Na tropie Różowej Pantery - komedia sens. USA. 1982 (92 min)
21.55 Drogówka
22.20 Supergol
22.50 Wokanda - program dok.
23.15 Na wirażu (2) - serial sens. kanad.
0.15 Inspektor w spódnicy - komedia hong., 1988 (92 min)
2.05 Super VIP - magazyn
2.35 Strefa P - magazyn
3.10 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

6.55 Telesklep
8.25 Zorro
8.50 Grupa specjalna EKO
9.15 Yaiba
9.40 Dragon Bali Z
10.05 Tajemnicza wyspa (1/44) - serial przygod. USA
10.30 Z życia gwiazd (6/8) - serial kom. USA
11.00 Dr Stefan Frank (11/16) - serial obycz. niem. (powt.)
11.50 Czas chwały - film przygod. USA (powt.)
13.35 Afryka- kraina ptaków drapieżnych - film dok.
14.25 Prezydencki poker 3 (16/22) - serial obycz. USA
15.15 Komando Małołat (5/16) - serial sens. niem.
16.10 Słoneczny patrol (33/44) - serial przygod. USA (powt.
17.00 Made in America - komedia obycz. USA (powt.)
19.05 Zatoka szczęścia (3/17) - serial obycz. USA
20.00 Dziedzictwo zła - film sens. USA, 1985 (100 min)
21.50 Prezydencki poker 3 (16/22) - serial obycz. USA (powt.)
22.40 Próba ognia - film obycz. USA (powt.)
0.30 Śmierć przy wodospadzie - film sens. USA, 1991 (95 min)
2.05 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran

07:00 Słowo na niedzielę
07:05 M jak miłość; odc. 44; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
07:50 Nowosądeckie LACHY; (występ zespołu folklorystycznego z Nowego Sącza)
08:20 Biografie; Eugeniusz Kwiatkowski; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej
09:10 Niedzielne muzykowanie
09:40 Czarne diamenty; 1939  film fab. prod. polskiej (czarno-biały); reż: Jerzy Gabryelski; wyk: Zbigniew Sawan, Zofia kajzerówna, Stanisława Wysocka, Ina Benita
11:00 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
11:30 Spółka rodzinna; odc. 4 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
12:00 Anioł Pański
12:15 Madonny polskie
12:45 Lato z klasyką
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Marcina w Kazimierzu Biskupim
14:05 Czterej pancerni i pies; odc. 18 /21/; 1966  serial prod. polskiej; reż: Konrad Nałęcki; wyk: Janusz Gajos, Pola Raksa, Franciszek Pieczka, Włodzimierz Press
15:05 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO)
15:35 Święta wojna; odc. 9 - Szwagier; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
16:05 Biografie; Eugeniusz Kwiatkowski; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:30 M jak miłość; odc. 44; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
18:15 Nie tylko o...; powt.
18:30 Panorama
18:55 Kochamy polskie seriale; teleturniej
19:20 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; odc. 24 - Wakacje na wsi; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Opowieści weekendowe; Słaba wiara; 1996  film fab. prod. polskiej (55'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat
20:50 Mój ślad w Telewizji
20:55 Szansa na sukces
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Ekstradycja; odc. 2; 1995  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki
23:30 Co nam w duszy gra; Lato cz. 1 - "Lato wszędzie" (STEREO); .; wyk: Elżbieta Zającówna, Joanna Kurowska, Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Tyniec, Robert Janowski
00:30 M jak miłość; odc. 44; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
01:15 Przygody Bolka i Lolka; odc. 24 - Wakacje na wsi; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Pogoda; powt.
01:52 Sport; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:25 Spółka rodzinna; odc. 4 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
03:00 Opowieści weekendowe; Słaba wiara; 1996  film fab. prod. polskiej (55'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat; powt.
03:50 Mój ślad w Telewizji; powt.
03:55 Ekstradycja; odc. 2; 1995  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:23 Pogoda; powt.
05:25 Zwierzenia kontrolowane; Krzysztof Pieczyński; powt.
05:45 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO); powt.
06:05
06:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; powt.
07:00 Zakończenie programu

Canal+
05:25    "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy (K) Polska 1986
07:00    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Wyspa Jaszczurów" Świat wysp film dokumentalny (K)
09:20    "Sekretne życie dziewcząt" reż.Holly Goldberg Sloan, wyk.Majandra Delfino, Eugene Levy, Linda Hamilton, Meagan Good dramat obyczajowy (K) USA 1999
10:50    "Szczęśliwy traf" reż.Brad Anderson, wyk.Marisa Tomei, Vincent D'Onofrio, Nadia Dajani, Holland Taylor komedia romantyczna (K) USA 2000
12:40    Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne (28 min) (K)
13:10    "Charles i Camilla" film dokumentalny (K)
14:10    "Topaz" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Frederick Stafford, Dany Robin, Karin Dor, John Vernon film kryminalny (K) USA 1969
16:30    "Zabaweczki" reż.Barry Levinson, wyk.Robin Williams, Michael Gambon, Joan Cusack, LL Cool J komedia (K) USA 1992
18:30    "Za drzwiami Actors Studio - James Caan" film dokumentalny USA 2001
19:30    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
19:55    Nie przegap magazyn informacyjny
20:00    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia (K) Francja/USA 2000
21:45    "Błękitny chłopak" reż.Charles Jarrott, wyk.Nicolas Cage, Cynthia Dale, Christopher Plummer, David Naughton film obyczajowy (K) USA 1986
23:20    "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller (K) Francja/W. Bryt. 1999
01:00    "Reality show" Deser film krótkometrażowy (K)
01:25    "Podejrzany" reż.Stephen Hopkins, wyk.Gene Hackman, Morgan Freeman, Monica Bellucci, Thomas Jane dramat sensacyjny (K) Francja/USA 2000
03:15    "La Luna" reż.Bernardo Bertolucci, wyk.Jill Clayburgh, Matthew Barry, Laura Betti, Veronica Lazar dramat psychologiczny (K) Włochy 1979

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    Kurs rysunku dla dzieci program dla dzieci
07:40    Nasze smaczki program kulinarny
08:00    Top Shop
12:10    "Project U.F.O." reż.Richard Quine, wyk.William Jordan, Aldine King, Caskey Swaim, Edward Winter serial SF USA 1978
13:15    Top Shop
18:50    "Shaft" reż.Allen Reisner, wyk.Eddie Barth, Richard Roundtree serial kryminalny USA 1973
20:30    "Masakra Fortu Apache" reż.John Ford, wyk.John Wayne, Henry Fonda, Shirley Temple, Pedro Armendariz western USA 1948
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Klub 69 magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Gorące żądze magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Ludzie sukcesu wywiad
09:00    "Głęboka miłość do ojczystej ziemi" film dokumentalny 1998
09:30    V6 magazyn motoryzacyjny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Na tropie zagadki wody" film dokumentalny Austria
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku - poradnik kulinarny
14:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
16:30    Telesprzedaż
17:00    TMT - Trucker Music Television magazyn
17:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
18:00    Wybory Miss WWW - półfinały
18:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
21:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
21:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:00    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
22:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Telesprzedaż
00:00    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Magazyn reklamowy
06:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski (powt.)
06:50    Minorka Przygody i podróże magazyn podróżniczy (powt.)
07:30    Teleshoping
07:45    Magazyn reklamowy
08:45    Teleshoping
09:00    Högi i piłka plażowa Reportaż DSF (powt.)
09:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski (powt.)
09:45    World Soccer magazyn piłkarski (powt.)
10:00    The Worldgame magazyn piłkarski (powt.)
11:00    Bundesliga Classic - hity sezonu 1992/93
13:00    "Historia Lance'a Armstronnga" film dokumentalny
13:30    Motobike magazyn sportów motocyklowych (powt.)
14:30    Reportaż DSF
15:00    Off Road magazyn sportów motocyklowych (powt.)
16:00    Dorf on Golf program satyryczny (powt.)
16:30    Dorf's Golf Bible program satyryczny
17:15    Puchar Intertoto Piłka nożna (na żywo)
19:30    Antigua Przygody i podróże magazyn podróżniczy
20:15    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Silverstone - trening Automobilizm
21:15    Wyścigi Top 10 w Zolder Automobilizm (na żywo)
23:15    Turniej Smurfit European Open w Dublinie - 4 dzień Golf
00:15    Mistrzostwa Świata w Willingen Bilard
01:15    Donna Vargas Late Night Show magazyn reklamowy
01:45    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy (powt.)
03:00    Magazyn reklamowy
03:30    Aquabike magazyn sportów motorowodnych
04:00    Wyścigi Top 10 w Zolder Automobilizm (powt.) 

Romantica
06:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
07:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
10:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
11:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
18:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
19:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez,Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Dwaj panowie 'N'" reż.Tadeusz Chmielewski, wyk.Joanna Jędryka, Stanisław Mikulski, Wacław Kowalski, Janusz Bylczyński film kryminalny Polska 1962
09:45    "Zagubieni" reż.Les Blair, wyk.Stephen Rea, Sinead Cusack, Philip Jackson, Clare Higgins film obyczajowy W. Bryt. 1993
11:30    "Nędznicy" reż.Claude Lelouch, wyk.Jean-Paul Belmondo, Rufus, Philippe Khorsand, Alessandra Martines dramat obyczajowy Francja 1995
14:20    "Materac" film krótkometrażowy
14:30    "Magia kina - Żywioły natury" film dokumentalny
15:00    "F.I.S.T." reż.Norman Jewison, wyk.Sylvester Stallone, Peter Boyle, Rod Steiger, Melinda Dillon film obyczajowy USA 1978
17:25    "Lolita" reż.Stanley Kubrick, wyk.James Mason, Sue Lyon, Gary Cockrell, Shelley Winters dramat obyczajowy USA 1962
20:00    "Tropiciel" WYTRAWNE ALE! reż.Nils Gaup, wyk.Mikkel Gaup, Nils Utsi, Ingvald Guttorm, Nils-Aslak Valkeapää film przygodowy Norwegia 1987
21:30    "Kiedy niebo runie" reż.John Mackenzie, wyk.Joan Allen, Patrick Bergin, Pete Postlethwaite, Kevin McNally film kryminalny Irlandia/W. Bryt./USA 2000
23:20    "Martwa strefa" reż.David Cronenberg, wyk.Christopher Walken, Brooke Adams, Martin Sheen, Simon Craig thriller USA 1983
01:05    "Wierna rzeka" reż.Tadeusz Chmielewski, wyk.Małgorzata Pieczyńska, Olgierd Łukaszewicz, Henryk Machalica, Franciszek Pieczka dramat historyczny Polska 1983
03:25    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Uciec jak najwyżej" reż.Donald Shebib, wyk.Vincent Spano, Ben Cross, Tony LoBianco, Rachel Ward film wojenny Kanada 1994
07:00    "Król Teksasu" reż.Uli Edel, wyk.Patrick Stewart, Marcia Gay Harden, Lauren Holly, Roy Scheider dramat obyczajowy USA 2001
09:00    "Książę i żebrak" reż.Giles Foster, wyk.Aidan Quinn, Alan Bates, Robert Timmins, Jonathan Timmins film przygodowy USA 2000
11:00    "Uciec jak najwyżej" reż.Donald Shebib, wyk.Vincent Spano, Ben Cross, Tony LoBianco, Rachel Ward film wojenny Kanada 1994
13:00    "Skradzione dziecko" reż.Paul Schneider, wyk.Scott Reeves, Martha Byrne, Cathy Lee Crosby, Karl Makinen thriller USA 1997
15:00    "Szmat drogi" reż.David Greene, wyk.Jill Clayburgh, Tom Skerritt, Mimi Kuzyk, Rosemary Dunsmore film obyczajowy USA 1986
17:00    "Książę i żebrak" reż.Giles Foster, wyk.Aidan Quinn, Alan Bates, Robert Timmins, Jonathan Timmins film przygodowy USA 2000
19:00    "Córki McLeoda" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Bridie Carter, Lisa Chappell, Jessica Napier, Rachael Carpani serial obyczajowy Australia 2001
20:00    "Taggart: Zimna krew" reż.Haldane Duncan, wyk.Iain Anders, Mark McManus, Freddie Boardley, Mona Bruce thriller W. Bryt. 1987
22:00    "Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych" reż.Larry Shaw, wyk.Jill Hennessy, Lauren Holly, Leslie Stefanson, Matt Letscher dramat obyczajowy USA 2000
00:00    "Córki McLeoda" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Bridie Carter, Lisa Chappell, Jessica Napier, Rachael Carpani serial obyczajowy Australia 2001
01:00    "Taggart: Zimna krew" reż.Haldane Duncan, wyk.Iain Anders, Mark McManus, Freddie Boardley, Mona Bruce thriller W. Bryt. 1987
03:00    "Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych" reż.Larry Shaw, wyk.Jill Hennessy, Lauren Holly, Leslie Stefanson, Matt Letscher dramat obyczajowy USA 2000

Le Cinema
14.00 Nigdy nie całuj nieznajomej (Fremde Frauen Kusst Man Night) film obyczajowy, Niemcy, 2000, 99 min.
16.00 Niespokojne noce (Venetian Lie) dramat, Włochy, 1979, 105 min.
18.00 Akcja "Hera" (Razzia Sur La Chnouf) film kryminalny, Francja, 1955, 120 min.
20.00 Dokument. Muzyka filmowa: Ennio Morricone, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Trójkąt (Triplex) komedia kryminalna, Francja, 1991, 104 min.
22.30 Piękny listopad (Un Bellissimo Novembre) dramat, Włochy, 1968, 91 min.
00.00 Wszystko jest ciemnością (Todo Esta Oscuro) sensacyjny, Hiszpania, 1996, 93 min.

On
07:00    "Posterunek na uboczu" serial kryminalny Australia
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    Magazyn Sportowy Gillette 2002 magazyn sportowy USA
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:30    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000

Ona
07:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
07:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
08:00    "Wyprawy. Podróż do krańca Ziemi" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
11:41    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
12:10    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
12:40    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
13:10    "Wyprawy. Wyspa ptaków - Azyl dla zwierząt" serial podróżniczy Hiszpania 1997
14:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:45    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:30    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
16:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
16:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
16:50    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
17:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy. Kaboklowie - Mieszkańcy amazońskiej dżungli" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:35    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
21:45    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
01:40    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991

Discovery Sci-Trek
05:45    Lotnicze szaleństwo
06:40    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
07:10    Wewnątrz państwowej mennicy USA
08:05    Prehistoryczne rekiny Jurassica
08:30    Poza rok 2000
09:00    Mordercze burze Fenomeny pogody
09:25    Aston martin Najlepsze samochody 2
09:55    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe?
10:50    Nasze tajemnicze słońce
11:45    Przygotowania do startu Challenger
12:40    Lawina Magazyn Discover 5A
13:10    Mosty Zrozumieć
14:05    Zagłada dinozaurów Jurassica
14:30    Animatorzy
15:00    Mordercze burze Fenomeny pogody
15:25    Aston martin Najlepsze samochody 2
15:55    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe?
16:50    Nasze tajemnicze słońce
17:45    Przygotowania do startu Challenger
18:40    Lawina Magazyn Discover 5A
19:10    Mosty Zrozumieć
20:05    Zagłada dinozaurów Jurassica
20:30    Animatorzy
21:00    Mordercze burze Fenomeny pogody
21:25    Aston martin Najlepsze samochody 2
21:55    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe?
22:50    Nasze tajemnicze słońce
23:45    Przygotowania do startu Challenger
00:40    Lawina Magazyn Discover 5A
01:10    Mosty Zrozumieć
02:05    Zagłada dinozaurów Jurassica
02:30    Animatorzy
03:00    Mordercze burze Fenomeny pogody
03:25    Aston martin Najlepsze samochody 2
03:55    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe?
04:50    Nasze tajemnicze słońce 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Głębokie południe Samotna planeta
09:55    Dziecięce wybory miss
10:50    Graceland Elvisa Presleya
11:45    USA Podróże na chybił trafił
12:15    Cadillac Najlepsze samochody
12:40    Wielkie kaniony i wspaniałe parki
14:30    Arkansas Świat według Anny Walker
15:00    Głębokie południe Samotna planeta
15:55    Dziecięce wybory miss
16:50    Graceland Elvisa Presleya
17:45    USA Podróże na chybił trafił
18:15    Cadillac Najlepsze samochody
18:40    Wielkie kaniony i wspaniałe parki
20:30    Arkansas Świat według Anny Walker
21:00    Głębokie południe Samotna planeta
21:55    Dziecięce wybory miss
22:50    Graceland Elvisa Presleya
23:45    USA Podróże na chybił trafił
00:15    Cadillac Najlepsze samochody
00:40    Wielkie kaniony i wspaniałe parki
02:30    Arkansas Świat według Anny Walker
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
12:45    Witajcie w Seasons
12:50    Polowanie na dzikie ptactwo w ujściu Sommy
13:45    Na skrzydłach wiatru
14:35    Spacerować po lesie sosnowym Choć z nami
14:50    Wędkarstwo muchowe od A do Z Wędkarstwo na topie
15:05    Komentarz do filmu
15:20    Lekcja nurkowania Pod powierzchnia wody
15:40    Kobieta wśród myśliwych Doświadczeni myśliwi
16:05    Starożytność Myślistwo w sztuce
16:35    Anno chwyć za broń
17:05    Z biblioteki myśliwego
17:15    Hesja, niemiecka kraina smaku Kulinarne podróże po Europie
17:45    Towarzysze polowań wyżeł z Burgos
18:10    Komentarz do filmu
18:25    Węgorz Łowienie ryb w Europie
19:25    Zaciskacze do naboi Kolekcjonerzy
19:50    Komentarz do filmu
20:05    Lornetki myśliwskie i lunety celownicze Poradnik myśliwego
20:15    Komentarz do filmu
20:30    Przegląd prasy wędkarskiej
20:40    Rzeka Arno Połowy w mieście
21:10    Wędkowanie w Paryżu Pasja wędkowania
21:35    Bass, co za wspaniałe ryba Zaskakujące wędkowanie
22:30    Z biblioteki myśliwego
22:40    Niedźwiedź polarny władca północy Cuda przyrody
23:10    Ujarzmienie dzikiej rzeki Świat wody
23:40    Młode elki znad June Creek Odkrywanie tajemnic przyrody
23:50    Tęczaki z jeziora Na ryby
00:15    Komentarz do filmu
00:30    Łowienie na muchę w parowach
01:05    Góry Spotkania tygodnia
01:10    Wędkowanie w dolinie Val d'Aosta Wędkarskie szlaki we Włoszech
01:35    Zakończenie programu 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    Nowości magazyn muzyczny (powt.)
10:00    Top 100 (powt.)
12:00    Best Of McClip Show (powt.)
13:00    Inside magazyn mody (powt.)
14:00    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)
14:10    SWR3 Open-Air Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    Interaktiv Spezial program muzyczny (powt.)
16:00    Witt Voll VIVA magazyn muzyczny
17:00    Nowości VIVY magazyn muzyczny (powt.)
18:00    Kylie Minogue Viva Spezial magazyn muzyczny
19:00    Film ab magazyn filmowy (powt.)
20:00    Shakira Ritmo magazyn muzyki latynoamerykańskiej
21:00    Mixer Raw Deluxe program muzyczny z Falkiem
22:00    Best Of McClip Show (powt.)
23:00    Talk show muzyczny Olivera Pochera (powt.)
00:00    Freakstars 3000 magazyn muzyczny Christopha Schlingensiefa (powt.)
00:30    Niteclub
01:00    VS. magazyn muzyczny (powt.)
02:00    Nocny express program nocny 

Mezzo
05:00    John Williams i Julian Bream koncert
05:55    John Williams koncert
07:30    "Ariodante" opera
10:30    "Harmonique" film dokumentalny
11:00    Sur un plateau wiadomości muzyczne
12:00    Les Saisons Joseph Haydn koncert
13:15    Messe Joseph Haydn koncert
14:00    "Un siecle de danse" serial dokumentalny
15:00    Preludium 24 Fryderyk Chopin koncert
15:40    Scherzo Fryderyk Chopin koncert
16:00    Joshua Redman Quartet koncert
17:30    Marian Petrescu Trio koncert
18:00    Sur un plateau wiadomości muzyczne
19:00    Festiwal Chopinowski
20:00    Songe d'une nuit d'ete F. Mendelssohn koncert
21:00    "Dansons ! - Festival de Montpellier" film dokumentalny
22:25    "In-Fraccoes" balet
23:00    "Situations Goldberg" balet
00:00    "Auguste Rodin" film dokumentalny
00:25    Liederkreis Robert Shumann koncert
01:00    "Noa: Tel-Aviv - Manhattan" film dokumentalny
02:00    A. Tebenikhin, D. Shapovalov Les Decouvertes Adami koncert
02:25    Sextuor pour vents et piano Antonin Dworzak koncert
03:00    Lee Ritenour, Dave Grusin et Ivan Lins koncert
03:50    The Lee Ritenour Band koncert 

Avante
05:00    Podniebni gliniarze
05:30    Peking To Paris
06:00    Najemcy
06:30    Nowoczesna technika
07:00    W poszukiwaniu przygód
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    X Phenomena
09:30    Kroniki gangsterskie
10:30    Mad Cow Against The Odds
11:00    Podniebni gliniarze
11:30    Peking To Paris
12:00    Najemcy
12:30    Nowoczesna technika
13:00    W poszukiwaniu przygód
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    X Phenomena
15:30    Kroniki gangsterskie
16:30    Mad Cow Against The Odds
17:00    Podniebni gliniarze
17:30    Peking To Paris
18:00    Podniebni gliniarze
18:30    Nowoczesna technika
19:00    Peking To Paris
19:30    Lightening Interceptor Słynne samoloty
20:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
21:00    Bridge To The Moon Project Gemini
22:00    Donzi 28 ZX Świat morza
22:30    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
23:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
00:00    Podniebni gliniarze
00:30    Nowoczesna technika
01:00    Peking To Paris
01:30    Lightening Interceptor Słynne samoloty
02:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
03:00    Bridge To The Moon Project Gemini
04:00    Donzi 28 ZX Świat morza
04:30    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady

TeDe
06:10    "Smok Castillo" serial animowany (powt.)
06:40    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
07:10    "Ania z Zielonego Wzgórza" reż.Kevin Sullivan, wyk.Megan Follows, Colleen Devhurst, Richard Farnsworth, Jonathan Crombie film przygodowy (powt.) Kanada 1985
09:00    "Smok Castillo" serial animowany
09:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
10:00    "Strzał z biodra" reż.Bob Clark, wyk.Judd Nelson, Elizabeth Perkins, John Hurt, Darren McGavin komedia sensacyjna (powt.) USA 1987
12:00    KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12:30    Topowe lato program dla młodzieży
13:00    A kuku program rozrywkowy
13:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
14:00    "Nigdy nie zadzieraj z Rustym" reż.Shuki Levy, wyk.Hal Holbrook, Rue McClanahan, Laraine Newman, Charles Fleischer komedia USA 1997
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny Kanada/USA 1997
16:50    "Policyjny klan" reż.Robert Singer, wyk.William Devane, David Cubitt, Helen Carey, Matthew John Armstrong serial sensacyjny USA 1999
17:45    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
17:55    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Diabli nadali" reż.Robert Berlinger/Mark Cendrowski, wyk.Kevin James, Leah Remini, Jerry Stiller, Victor Williams serial komediowy USA 1998
18:35    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny (powt.) USA 1999
19:30    "Mapety i ich goście" reż.Greg V. Fera/Gary Halvorson serial dla dzieci (powt.) USA 1996
20:00    "Na tropie Różowej Pantery" reż.Blake Edwards, wyk.Peter Sellers, David Niven, Herbert Lom, Richard Mulligan komedia sensacyjna USA 1982
21:55    Drogówka magazyn policyjny
22:20    Supergol magazyn piłkarski
22:50    To się w głowie nie mieści magazyn
23:15    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
00:15    "Inspektor w spódnicy" reż.Wellson Chin, wyk.Cynthia Rothrock, Joanna Chan, Vanessa Chan, Regina Kent komedia sensacyjna Hongkong 1988
02:05    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
02:35    Strefa P magazyn muzyczny
03:10    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
03:30    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
03:45    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Tęczowy domek" serial dla dzieci (WP) USA
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
09:00    Teleplotki magazyn (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:40    Prognoza pogody (WP)
09:45    "Człowiek znad Śnieżnej Rzeki" reż.George Miller, wyk.Kirk Douglas, Tom Burlinson, Sigrid Thornton, Jack Thompson western (WP) Australia 1982
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    "Smaki świata" serial dokumentalny (WP) Australia 1998
12:00    "Gloria Swanson i Joseph Kennedy" "Wielkie romanse XX wieku" serial dokumentalny (WP) Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:40    Prognoza pogody (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    "Podwodne łowy" film dokumentalny (WP) Francja 1999
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:35    Teleplotki magazyn (WP)
18:50    "Czas na decyzję" reż.Douglas Barr, wyk.Patty Duke, Ronny Cox, Max Martini, Rebecca Jenkins film obyczajowy (WP) USA 2000
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:50    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny (WP)
21:15    Książka tygodnia magazyn (WP)
21:30    Kurier program informacyjny (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    Wyścig "Solidarności" podsumowanie (WP)
23:35    Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym Sopot 2002 (WP)
00:20    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Bajki dla dzieci
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
12:30    Motomania magazyn motoryzacyjny
12:50    Twoje atuty - z modą na ty
13:10    Na zdrowie magazyn medyczny
13:40    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
14:20    Tajemnice urody magazyn poradnikowy
14:30    Program lokalny
15:00    Studio sport
16:30    Program lokalny
17:00    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
17:30    Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    "Pułapka" serial kostiumowy
19:30    "Zrobione przez ludzi" serial dokumentalny
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    "Kryształowe oko" reż.Joe Tornatore, wyk.Jameson Parker, Cynthia Rhodes, Mike Lane, Douglas Bristow film przygodowy USA 1990
22:00    Program lokalny
22:30    Arena program sportowy
22:50    Z familijnego archiwum program historyczny
23:00    Zakończenie programu 

CT 2
06:50    Wiadomości Telewizji Słowackiej
07:15    "Rowerowe włóczęgi" serial edukacyjny
07:30    Pod pokrywką magazyn kulinarny
07:45    Przez świat kręgów zawodowych magazyn
07:55    Panorama
08:30    "Kobiety na przełomie wieków" serial dokumentalny
09:30    Salon magazyn kulturalny
10:00    "Historie obrazów i rzeźb" serial dokumentalny
11:00    ziemia wschodzącego słońca oczami J. Špáty i M. Vačkářa Japonia, moja miłość
12:00    "Otec neznámý aneb Cesta do duše výstrojního náčelníka" reż.K. Kachyňa, wyk.K. Heřmánek, B. Klepl, N. Konvalinková, J. Zdeněk komedia Czechy 2000
13:20    Zlíntalent 2002 - finał konkursu piosenki popularnej
14:05    "Wyprawy na zapomniane wyspy" serial przyrodniczy Francja
15:05    Golden League Paryż - atletyka Studio sport
15:55    Autokros Studio sport (na żywo)
17:00    Przez świat kręgów zawodowych magazyn
17:10    "Zgadnij, kto przyjdzie na kolację" reż.Stanley Kramer, wyk.Spencer Tracy, Katherine Hepburn, Sidney Poitier, Katharine Houghton dramat obyczajowy USA 1967
18:55    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
19:15    Wiadomości
20:00    Wieczór na temat... Niewolnice współczesności program kulturalny
20:05    "Rozwód po irańsku" film dokumentalny W. Brytania
21:25    Oczy do płaczu magazyn
21:50    Kucharki magazyn
22:30    Jak się rodzą gwiazdy program dokumentalny
23:10    "Zaułek cudów" reż.Jorge Fons, wyk.Ernesto Gomez Cruz, Salma Hayek, Maria Rojo, Bruno Bichir dramat obyczajowy Meksyk 1994
01:35    "333" program kulturalny
02:30    Jan Panenka, życie z fortepianem magazyn
03:05    Na ostro magazyn publicystyczny
03:45    "Historie obrazów i rzeźb" serial dokumentalny 

ST 2
10:00    Żywa panorama
10:40    Sfery intymne magazyn religijny
11:30    Dzieje chrześcijaństwa program dokumentalny
12:00    Słowo duchownego program publicystyczny
12:05    Żywa panorama
12:35    Jesteśmy z... program dokumentalny dla dzieci
12:50    Siódemka magazyn
13:30    Kultura łączy świat program dokumentalny
14:00    Gospel magazyn muzyki gospel
14:30    Kawiarnia Slávia program rozrywkowy
15:15    Zamów sobie... magazyn kulinarny
16:00    Sportowe echa magazyn sportowy
16:30    Melodie i tańce przodków - festiwal folklorystyczny
17:30    Zasadź drzewo, wybuduj dom magazyn gospodarczy
18:00    Ślady przeszłości magazyn
18:30    Na ludową nutę magazyn
19:00    Samarytanin magazyn
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
19:55    Słowo duchownego program publicystyczny
20:30    Motomagazyn sport magazyn motoryzacyjny
21:00    Będzie światło magazyn ekonomiczny
21:55    Tydzień w parlamencie magazyn
22:25    Słowacka galeria telewizyjna magazyn
22:30    "Bratysława w ruchu" film o międzynarodowym festiwalu tańca współczesnego Słowacja 2002
23:00    Koncert kameralny - dzieła G. P. Telemanna Muzyczny nokturn
00:30    Wiadomości z Czeskiej telewizji
00:50    Zakończenie programu 

TV Norge
11:30    "Wild Wild West" serial USA
12:25    "New Mission Impossible" serial sensacyjny USA
13:20    "Odd Couple" serial komediowy USA
13:50    "Norm" serial komediowy USA
14:20    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
14:50    "Lois & Clark" serial obyczajowy USA
15:40    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:10    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:10    "Buffy - postrach wampirów" serial USA
18:00    "Szkolne świrusy" reż.Randal Miller, wyk.Christopher Reid, Christopher Martin, Alysia Rogers, Meshach Taylor komedia USA 1992
19:00    Entertainment Now
19:15    "Szkolne świrusy" reż.Randal Miller, wyk.Christopher Reid, Christopher Martin, Alysia Rogers, Meshach Taylor komedia USA 1992
20:00    "Life before birth" film dokumentalny W. Bryt.
21:00    "Fotballers Wives" - seria; obyczajowy, W. Bryt.
22:00    "Skin Deep" film dokumentalny
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Spin City" serial komediowy USA
23:15    "A Bit of Posh" serial dokumentalny W. Bryt.
23:45    "Bez odwrotu" reż.George Case, wyk.Tom Berenger, Patricia Belcher, Nancy Travis, Dayton Callie thriller USA 1995
00:45    Wiadomości i prognoza pogody
01:00    "Bez odwrotu" reż.George Case, wyk.Tom Berenger, Patricia Belcher, Nancy Travis, Dayton Callie thriller USA 1995
01:40    "Spin City" serial komediowy USA
02:05    Big Brother 2001
03:55    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 13 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:15    Leksykon satyry
06:40    Amor i Eros
07:00    "Pingu" serial animowany dla dzieci Szwajcaria 1990
07:20    "Legacy" serial obyczajowy USA 1998
08:00    Wiadomości
08:20    "Mr Headmistress" reż.James Frawley, wyk.Harland Williams, Katey Sagal, Shawna Waldron, Janet Wright komedia USA 1998
09:00    Wiadomości
09:10    "Mr Headmistress" komedia USA 1998
10:00    Wiadomości
10:05    Nareszcie Disney seriale dla dzieci:
10:10    "The Jersey" serial dla dzieci USA 1999
10:30    "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" serial komediowy USA 1997
11:10    "So Weird" serial familijny USA 1999
11:35    "The McLean Stevenson Show" serial USA 1976
12:00    Numer 1
13:00    Wiadomości
13:25    Magazyn motoryzacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Hard to Forget" reż.Vic Sarin, wyk.Polly Shannon, Tim Dutton, Nicholas Campbell, Lois Maxwell film kryminalny Kanada/RPA 1998
15:25    "Zakochać się jeszcze raz" reż.Steven Paul, wyk.Elliot Gould, Susannah York, Michelle Pfeiffer, Stuart Paul komedia romantyczna USA 1980
17:05    "F/X" serial sensacyjny Kanada/USA 1996
17:40    Prognoza pogody
17:45    Eat Parade magazyn kulinarny
18:00    Dossier magazyn reporterów
18:45    "Zorro" serial przygodowy
19:10    "Gliniarz z dżungli" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "The Magnificent Seven" serial przygodowy USA 1998
22:40    Sportowa niedziela magazyn sportowy
23:45    Wiadomości
00:00    Protestantyzm magazyn religijny Włoskiej Federacji Kościołów Ewangelickich
00:30    Prognoza pogody
00:35    "The Substance of Fire" reż.Daniel J. Sullivan, wyk.Tony Goldwyn, Benjamin Ungar, Timothy Hutton, Sarah Jessica Parker film obyczajowy USA 1996
02:15    Prezentacja
02:20    Hermetyzm, miejsca i ludzie Historia magii
03:20    Z kronik
03:25    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 15 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 36 program edukacyjny 

Rai Tre
06:00    Poza rozkładem
08:50    "Risate all'italiana" - składanka komedii, Włochy 1964 wyk.Toto', Ugo Tognazzi, Peppino De Filippo, Vittorio De Sica
10:20    "Sedotti e bidonati" reż.Giorgio Bianchi, wyk.Franco Franchi, Ciccio Ingrassia, Mia Genberg, Pia Genberg komedia Włochy 1964
12:00    TeleCamere. Najciekawsze fragmenty
12:40    Okkupati
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
13:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:30    "Lucky Luke - Daisy Town" reż.René Goscinny film animowany Belgia/Francja 1971
15:45    89. Tour de France, 1. etap, dookoła Luksemburga. Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia kobiet, wyścig dookoła Peccioli. Kolarstwo szosowe: wyścig o trofeum Matteottiego Studio sport. Kolarstwo szosowe
17:30    Geo Magazine
18:05    "Drużyna" wcześniej...
18:55    Prognoza pogody
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Przypadkowi żeglarze
20:30    Blob
20:50    Kto che pokonać Palmerina? Wyzwania
22:55    Wiadomości
23:00    Wiadomości regionalne
23:10    Hełm Scypiona. Wydanie specjalne
00:05    Wiadomości
00:15    TeleCamere. Najciekawsze fragmenty
00:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:00    Poza rozkładem 

RTL
05:20    "Power Rangers" serial animowany USA 2000
05:40    "CatDog" serial animowany (powt.)
06:05    "The Angry Beavers" serial animowany
06:30    "Hulk" serial animowany
06:55    Top of the Pops magazyn muzyczny (powt.)
07:50    7 dni - 7 głów magazyn rozrywkowy (powt.)
08:40    Boxenshop magazyn reklamowy
09:15    Grand Prix W. Bryt. na torze Silverstone (rozgrzewka) Formuła 1 program sportowy
10:20    "Drużyna A" serial sensacyjny USA 1983/87
12:10    "Z policyjnych kaset wideo" serial dokumentalny
13:00    Grand Prix W. Bryt. na torze Silverstone Formuła 1 relacja (na żywo)
15:45    Grand Prix W. Bryt. na torze Silverstone (najciekawsze fragmenty) Formuła 1 program sportowy
16:45    Przed Grand Prix Francji Formuła 1 program sportowy
17:45    EXCLUSIV - Weekend magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Wołanie o pomoc dramatyczne akcje ratunkowe - magazyn
20:15    "Gruby i chudszy" reż.Tom Shadyac, wyk.Eddie Murphy, Jada Pinkett, James Coburn, Larry Miller komedia USA 1996
22:15    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny
23:00    Wypadki drogowe - przyczyny i skutki Wielki reportaż RTL
23:55    "South Park" serial animowany USA 1999
00:25    Prime Time - Spätausgabe magazyn dokumentalny
00:45    "Gruby i chudszy" reż.Tom Shadyac, wyk.Eddie Murphy, Jada Pinkett, James Coburn, Larry Miller komedia (powt.) USA 1996
02:20    Oliver Geissen Show (powt.)
03:10    Bärbel Schäfer talk show (powt.)
04:00    Wypadki drogowe - przyczyny i skutki Wielki reportaż RTL (powt.) 

RTL 2
05:10    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1995-98
05:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
06:00    Robot Wars program rozrywkowy
06:50    "Nieustraszony" serial sensacyjny (powt.) USA 1997/98
07:35    "Detektyw Extralarge: Ruchomy cel" reż.Enzo G. Castellari, wyk.Bud Spencer, Philip Michael Thomas, Juan Fernandez, Ursula Karven komedia sensacyjna (powt.) Niemcy/USA/Włochy 1991
09:10    "Zwariowany Fred" reż.Ate de Jong, wyk.Phoebe Cates, Rik Mayall, Marsha Mason, Tim Matheson komedia (powt.) USA/Wielka Brytania 1991
11:00    "Ernest jedzie do Afryki" reż.John Cherry, wyk.Jim Varney, Linda Kash, Robert Whitehead, Jannie Bartlett komedia USA 1997
13:40    TeenStar program muzyczny (powt.)
14:35    BRAVO TV magazyn muzyczny
15:55    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
16:50    "Kameleon" serial fantastyczny USA 1996-2000
17:45    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
18:40    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy
19:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
20:00    Wiadomości
20:15    MEGAMAN reality show
21:10    Za kratkami
22:00    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:00    Redakcja wydanie specjalne magazyn reporterów
00:00    Wiadomości
00:50    "Dusting Cliff Seven" reż.William H. Molina, wyk.Lance Henriksen, Nancy Allen, Ashley Buccille, Scott Lincoln film sensacyjny USA 1996
02:35    "Ernest jedzie do Afryki" reż.John Cherry, wyk.Jim Varney, Linda Kash, Robert Whitehead, Jannie Bartlett komedia (powt.) USA 1997
04:25    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1995-98

SAT 1
05:35    "Men in Black" serial animowany (powt.)
06:00    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny
06:05    "Kupię sobie męża" reż.Gabriel Barylli, wyk.Gabriel Barylli, Mariele Millowitsch, Birke Bruck, Carsten Andörfer komedia (powt.) Niemcy 1999
07:45    WECK UP magazyn rozrywkowy
08:45    Przegląd tygodniowy klasyka magazyn rozrywkowy (powt.)
09:45    "Doc - Urodę można poprawić" serial komediowy (powt.) Niemcy 2000
10:15    C.O.P.S. - Best of TV program rozrywkowy (powt.)
11:00    "City Life" serial dla młodzieży Nowa Zelandia 1996
12:00    "Park Hotel Stern" serial obyczajowy Niemcy 1997
13:00    "A.S. - niebezpieczeństwo to jego życie" serial kryminalny Niemcy 1994
14:00    "Air America" serial sensacyjny USA 1998
15:00    "J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze" serial sensacyjny USA 1999/2000
16:00    "Star Trek: Voyager" serial SF USA 1998/99
18:00    Blitz magazyn aktualności
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
18:45    Ran magazyn sportowy
19:00    Tylko miłość się liczy magazyn rozrywkowy
20:15    "Przypadkowa dziewczyna" reż.Peter Howitt, wyk.Gwyneth Paltrow, John Hannah, John Lynch, Jeanne Tripplehorn komedia obyczajowa USA/Wielka Brytania 1998
22:15    Mensch Markus magazyn rozrywkowy
22:45    PLANETOPIA magazyn popularnonaukowy
23:35    News & Stories magazyn kulturalny
01:15    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny (powt.)
01:20    "Saint Jack" reż.Peter Bogdanovich, wyk.Ben Gazzara, Denholm Elliott, James Villiers, Joss Ackland dramat sensacyjny USA 1979
03:25    "Air America" serial sensacyjny (powt.) USA 1998
04:15    "City Life" serial dla młodzieży (powt.) Nowa Zelandia 1996

Kabel 1
07:00    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1958
08:00    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
09:05    Der Mann aus Atlantis - Familie - Serie, USA 1977
10:05    Challenge - Magazin
10:30    Cousteau - Abenteuer Ozean - Dokumentation, Frankreich 1969
11:35    Abenteuer Leben - Wissens-Magazin - Magazin
12:25    Abenteuer Auto - Auto-Magazin
13:15    Abenteuer Natur - Doku-Magazin
14:10    Love Boat - Auf zu neuen Ufern - Familie - Serie, USA 1998
15:05    Aufstand der Gladiatoren - Action, Spanien / Frankreich / Italien 1958 reż.Vittorio Cottafavi, wyk.Ettore Manni, Georges Marchal, Gianna Maria Canale, Mara Cruz, Vega Vinci, Lina Rosales
16:35    Der letzte Freibeuter - Abenteuer, USA 1950 reż.Lewis Landers, wyk.Paul Henreid, Karin Booth, Mary Anderson, Jack Oakie, John Dehner, Edgar Barrier, Harry Cording, Eugene Borden, Pierre Watkin
18:00    K1 Nachrichten
18:10    Raumschiff Enterprise - Science-Fiction - Serie, USA 1966
19:10    Matlock - Krimi - Serie, USA 1994
20:15    Bullitt - Action, USA 1968 reż.Peter Yates, wyk.Steve McQueen, Jacqueline Bisset, Robert Vaughn, Robert Duvall, Don Gordon, Simon Oakland, Carl Reindel, Georg Stanford Brown, Pat Renella
22:35    Made of Steel - Hart wie Stahl - Action, USA 1992 reż.Larry Ferguson, wyk.Charlie Sheen, Michael Madsen, Linda Fiorentino, Leon Rippy, Rip Torn, Courtney B. Vance, Rino Thunder, Lindsay Riddell
00:19    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:25    Warte, bis es dunkel ist - Krimi, USA 1967 reż.Terence Young, wyk.Audrey Hepburn, Efrem Zimbalist jr., Alan Arkin, Jack Weston, Richard Crenna, Samantha Jones, Julie Herrod
02:20    Made of Steel - Hart wie Stahl - Action, USA 1992
04:04    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
04:10    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002 

Bloomberg
05:05    Raport branżowy
05:20    Bloomberg Forum
05:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
05:30    Wiadomości w skrócie
05:35    Raport branżowy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Wiadomości w skrócie
06:05    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
06:30    Wiadomości w skrócie
06:35    Bloomberg Report
07:00    Wiadomości w skrócie
07:05    Wiadomości z giełdy
07:30    Wiadomości w skrócie
07:35    E-Commerce
08:00    Wiadomości w skrócie
08:05    Fonds-Tipps für Anleger
08:30    Wiadomości w skrócie
08:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
09:00    Wiadomości w skrócie
09:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
09:20    Bloomberg Forum Extra
09:30    Wiadomości w skrócie
09:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
09:50    Obieg pieniędzy
09:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:00    Wiadomości w skrócie
10:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
10:20    Bloomberg Forum
10:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:30    Wiadomości w skrócie
10:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
11:00    Wiadomości w skrócie
11:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Wiadomości w skrócie
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Fundusze emerytalne - notowania
12:00    Wiadomości w skrócie
12:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Wiadomości w skrócie
12:35    Wiadomości z giełdy
13:00    Wiadomości w skrócie
13:05    O gospodarce w prasie i w książkach
13:20    Life & Styl
13:30    Wiadomości w skrócie
13:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Wiadomości w skrócie
14:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
14:20    Bloomberg Forum
14:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:30    Wiadomości w skrócie
14:35    E-Commerce
15:00    Wiadomości w skrócie
15:05    Raport branżowy
15:20    Bloomberg Forum
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wiadomości w skrócie
15:35    Raport branżowy
15:50    Bloomberg Forum
15:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
16:00    Wiadomości w skrócie
16:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
16:20    Bloomberg Forum Extra
16:30    Wiadomości w skrócie
16:35    Wall Street - sytuacja na giełdzie
17:00    Wiadomości w skrócie
17:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
17:20    Bloomberg Forum
17:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
17:30    Wiadomości w skrócie
17:35    Fonds-Tipps für Anleger
18:00    Wiadomości w skrócie
18:05    O gospodarce w prasie i w książkach
18:20    Life & Styl
18:30    Wiadomości w skrócie
18:35    Nowy rynek
19:00    Wiadomości w skrócie
19:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
19:20    Bloomberg Forum
19:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:30    Wiadomości w skrócie
19:35    Bloomberg Report
20:00    Wiadomości w skrócie
20:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Wiadomości w skrócie
20:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:50    Bloomberg Forum
20:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:00    Wiadomości w skrócie
21:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
21:20    Bloomberg Forum
21:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:30    Wiadomości w skrócie
21:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
22:00    Wiadomości w skrócie
22:05    Raport branżowy
22:20    Bloomberg Forum
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Wiadomości w skrócie
22:35    O gospodarce w prasie i w książkach
22:50    Life & Styl
23:00    Wiadomości w skrócie
23:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
23:20    Bloomberg Forum Extra
23:30    Wiadomości w skrócie
23:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
23:50    Obieg pieniędzy
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Wiadomości w skrócie
00:05    Wall Street - sytuacja na giełdzie
00:30    Wiadomości w skrócie
00:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
01:00    Wiadomości w skrócie
01:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
01:20    Bloomberg Forum
01:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:30    Wiadomości w skrócie
01:35    Bloomberg Report
02:00    Wiadomości w skrócie
02:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Wiadomości w skrócie
02:35    E-Commerce
03:00    Wiadomości w skrócie
03:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:20    Bloomberg Forum
03:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:30    Wiadomości w skrócie
03:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Wiadomości w skrócie
04:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Wiadomości w skrócie
04:35    Nowy rynek 

NBC
05:00    Middle East This Week magazyn gospodarczy
05:30    Asia Market Week magazyn gospodarczy
06:00    European Market Week magazyn gospodarczy
06:30    Morris Cerullo program religijny
07:00    Hour of Power program religijny
08:00    Randy Morrison magazyn gospodarczy
08:30    Cottonwood Christian Centre program religijny
09:00    Creflo Dollar program religijny
09:30    Joyce Meyer program religijny
10:00    Europa Journal magazyn informacyjny
10:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
11:00    Hof mit Himmel program religijny
11:30    Hour of Power program religijny
12:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
13:00    QVC - telezakupy
15:00    Golf: Senior PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
17:00    Europa Journal magazyn aktualności
17:30    Golf: US PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
19:30    Europa Journal magazyn aktualności
20:00    NBC GIGA magazyn komputerowy
01:00    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
02:00    Giga Games magazyn komputerowy
04:00    Giga Party magazyn komputerowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.