TVP 1
06:15 Warto kochać ; serial TVP
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko odc.2; serial kraj prod.USA (1991)
08:35 Były sobie odkrycia - Buffon i odkrycie przeszłości; serial animowany kraj prod.Francja (1992)
09:05 Ziarno ; magazyn
09:40 Kodołamacze odc.1; teleturniej
10:05 Szkoła złamanych serc; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Pieśń nad Pieśniami; magazyn
11:10 Łowcy Przygód - Wyścig gigantów; program dla dzieci
11:55 Rok w Puszczy - Białowieski Park Narodowy; film dokumentalny
12:45 Budzimy do życia - Damian; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata - Dziennik słoni odc.2/6 - (TXT - str.777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 07 zgłoś się - Hieny - (TXT - str.777); serial TVP
15:15 Śmiechu warte; program rozrywkowy
15:35 Sąsiedzi - "Telepatia"; serial komediowy TVP
16:05 Moda na sukces odc.3400; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3401; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Archiwiści Północy
17:35 Opole 2007 na bis - Niebo z moich stron - Piosenki Seweryna Krajewskiego cz.2; koncert
18:25 Faceci do wzięcia - Męska ręka; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda-Donald i pszczoły; serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Cztery wesela i pogrzeb - (TXT - str.777) kraj prod.Wielka Brytania (1994)
22:15 Męska rzecz... - Ruchome piaski; film fabularny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2001)
23:50 Kojak - Siedź cicho, bo zginiesz kraj prod.USA (1974)
00:40 Kojak - Rewolwerowiec z Wall Street kraj prod.USA (1974)
01:30 Kino nocnych marków - Diabeł w czarnym stroju; film fabularny kraj prod.USA (1999)
03:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Nabożeństwo Kościoła Ewang. - Metodystycznego
07:55 Czterdziestolatek - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - (TXT - str.777); serial TVP
08:50 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:40 i Pogoda: 9:20,10:45
10:50 Wokół Sycylii odc.2 - (TXT - str.777); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2005)
11:50 Gwiazdy w południe - Żona dla Australijczyka; komedia kraj prod.Polska (1963)
13:25 Święta wojna - Kapitan Ochłap ; serial TVP
14:00 Familiada - odc. 1419 - (TXT - str.777); teleturniej
14:30 Złotopolscy - Noc świra; telenowela TVP
15:05 Song of Songs 2007; widowisko
16:00 Na dobre i na złe - Miłość w trzy miesiące; serial TVP
16:55 Duże dzieci; talk-show
17:45 Kobieta pracująca radzi - odc. 2; magazyn
18:00 Program lokalny
18:25 Starter -  magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:15 Europa da się lubić - Europa szpanuje
20:10 Najśmieszniejsi - czyli Kabaretowy Koncert Życzeń (2); widowisko
21:05 Mocne Kino - Zimny pot; film fabularny kraj prod.Francja (2002)
22:50 Słowo na niedzielę
23:00 Panorama
23:20 Pogoda
23:25 Sport Telegram
23:30 Przeklęty diament; film fabularny kraj prod.USA (2001)
01:00 Miasteczko Twin Peaks odc.10/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
02:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
05:54 Uwierz w dokument - odc. 33; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:39 Niepokonani - Adam Nyk; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:52 Niepokonani - Michał Chiczewski; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:41 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Medyczny front - Zawał serca (Body Wars. Coronary Heart Diseasa); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:04 Niezłomni; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Nawigator; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 65; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:48 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Granice - Meksyk - Stany Zjednoczone. Wielkie przejście (Frontieres); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:36 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:47 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:01 Sportowy Wieczór; STEREO
23:24 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:57 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków - kronika; relacja; STEREO
00:05 Mistrzowie gitary - odc. 12; serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:31 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:29 Kurier; STEREO
01:51 Pogoda; STEREO
01:55 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (466)
06.45 Jesteśmy - mag. religijny
07.15 Sonic X (25) - serial anim.
07.45 Tutenstein (2) - serial
08.15 Cudowne lata (10) - serial
08.45 Zwariowany świat Malcolma (91) - serial kom.
09.15 Się kręci - program rozr.
09.45 Radość życia - program Fundacji Polsat
10.15 Łowcy skarbów (2) - serial
11.15 Wielka przygoda z małym pieskiem - film familijny, Niemcy 2003
12.45 Czarodziejki (56) - serial
13.45 Kabareton - Czwarta Sopocka Noc Kabaretowa
14.00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje
15.00 Detektyw Extralarge: Ruchomy cel - komedia sens., USA/Włochy/Niemcy 1991
17.00 Wianki w rytmie disco, czyli wielki powrót do lat 80.
17.45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (3) - serial
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport, Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (37) - serial komediowy
20.00 Trzynasty wojownik - film przygodowy, Kanada/USA 1999
21.55 Studio LOTTO
22.20 Ostatni skok - film sensacyjny, USA 2000
00.30 Plan B - komedia, USA/Dania 2001
02.15 Dziewayny w bikini
03.15 Nocne randki
04.40 TV Market - mag. reklamowy
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Telesklep
07.10 Co nowego u Scooby'ego (5-8) - serial animowany
08.30 Pokojowe rewolucje - program wnętrzarski
09.00 Nigella gryzie - magazyn
09.30 Projekt plaża - magazyn
10.00 Dama Pik - magazyn
10.30 Hela w opałach (16): Walentynki - serial komediowy
11.05 Superniania - reality show
12.00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
13.15 Pogoda na miłość (5) - serial obyczajowy
14.15 Siłacze: Strongcup - program rozrywkowy
15.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.50 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
16.20 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
18.00 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania (34): Czarodziej parkietu - serial komediowy
20.35 Miasto aniołów - dramat obyczajowy, USA 1998
22.55 Kryminalni (59): Pozdrowienia z Hamburga - serial kryminalny
23.55 Kryminalni (60): W potrzasku - serial kryminalny
01.05 Wyrównać rachunki - thriller, USA 2000
02.55 Telesklep
03.25 Nic straconego - powtórki

TV 4
06.10 V-max - mag. motoryzacyjny
06.35 Gram.tv - magazyn
07.00 Magazyn żużlowy
07.30 Kolarstwo: ProLiga 2007 - MP w jeździe indywidualnej na czas w Kielcach
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Kolarstwo: ProLiga 2007 - MP w jeździe indywidualnej na czas w Kielcach
11.00 Magazyn żużlowy
11.30 Strażacy - serial dok.
12.00 Zasady gry (3) - serial kom.
12.30 Drużyna z Beverly Hills - komedia, USA 1989
14.40 Sposób użycia (3) - serial komediowy
15.10 Zamienione przy urodzeniu (1/2) - dramat obyczajowy, USA 1991
17.05 Przetrwanie - teleturniej
17.45 Prawda o wilkach (1) - film dok., Wlk. Brytania 2005
18.50 Modelki - reality show
20.00 Cannonball - komedia, USA 1976
22.05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje
23.10 Modelki - reality show
00.20 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.50 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.20 Winny czy niewinny (16) - serial dokumentalny
02.15 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.45 Kolarstwo: ProLiga 2001 - MP w jeździe indywidualnej na czas w Kielcach
03.10 Sztukateria - mag. kulturalny
03.35 TV Market - magazyn reklamowy
03.50 Zakończenie programu

TVN 7
5.50 Na osi - program motoryzacyjny
6.20 Telesklep
8.20 Seans filmowy - interaktywny program rozrywkowy
9.05 We Dwoje - program rozrywkowy
10.25 Arnold - film animowany, USA
11.55 Prawda przeciw prawdzie - film western, USA, 1964
13.50 Szkoła Auto 2 - program motoryzacyjny
14.10 Na osi - program motoryzacyjny
14.45 Druga Twarz - reality show
15.55 Zbrodnie Nowego Jorku - serial
16.55 Przygoda miłosna - film melodramat, USA, 1994
19.10 Karen Sisco - serial sensacyjny
20.10 Łatwy szmal - komedia, USA, 1990
21.55 Martwa cisza - film sensacyjny, Australia, 1988
23.55 Prawo i bezprawie - serial kryminalny
0.55 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy

TV Polonia
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 26; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 27; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Codzienna 2 m. 3 - odc.28; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Złotopolscy - Cios; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Złotopolscy - Co się wydarzyło w Gminie Centrum; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:40 Święta wojna - Hany-Many; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Sto minut wakacji - odc. 3; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Polska na lato - Kazimierz Dolny na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Wesela smak ; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dziękujemy za solidarność - Anna Szatkowska-Bugnon; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Dwie strony medalu - odc. 62; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Perkałaba - koncert Eurofolk Sanok 2004; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Szansa na Sukces - Przeboje Romualda Lipko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 M jak miłość odc.466; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Czwarty do brydża; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sto tysięcy bocianów - odc.1; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Polska z bocznej drogi - Dzień z życia smoka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o...
17:25 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Podróż  do Lwowa w lata 30-te (cz. 2); reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość odc.467; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek-Sposób na mrówki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 "Czterdziecha" - recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Fabryka śmiechu (8); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Rozmowa z... Arturem Ludkowskim; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Sublokator; komedia kraj prod.Polska (1966); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Jan Machulski, Barbara Ludwiżanka, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Zawadzka, Teresa Lipowska, Krystyna Feldman; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Polska z bocznej drogi - Dzień z życia smoka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość odc.467; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek-Sposób na mrówki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Święta wojna - Hany-Many; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Podróż  do Lwowa w lata 30-te (cz. 2); reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Dziękujemy za solidarność - Anna Szatkowska-Bugnon; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Dwie strony medalu - odc. 62; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Wesela smak ; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Sublokator; komedia kraj prod.Polska (1966); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Jan Machulski, Barbara Ludwiżanka, Katarzyna Łaniewska, Magdalena Zawadzka, Teresa Lipowska, Krystyna Feldman; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Ameryka - mój drugi dom (Ameryka - mój drugi dom); reportaż kraj prod.USA (2002); Dla małoletnich od lat 7

Eurosport
8.30 Eurosport Buzz
9.00 Jeździectwo. Concours Hippique International Official w Akwizgranie - skoki
10.00 Jeździectwo. Concours Hippique International Officiel w Akwizgranie - Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego
11.45 Kolarstwo. Tour de France
12.15 Siatkówka mężczyzn. Liga Światowa. Mecz Włochy - Japonia
13.15 International Formula Masters
14.15 Szermierka. Mistrzostwa Europy w Gandawie
15.15 Kolarstwo. Tour de. France
19.30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
20.00 Siatkówka mężczyzn. Liga Europejska
21.00 Boks. Gala w Hollywood - waga ciężka. Michael Moorer - Sedreck Fields
22.00 Kolarstwo. Tour de France - najważniejsze wydarzenia
23.00 Fight Club. World Grand Prix Hawai - magazyn sportów walki

HBO
6.30 Europejskie Nagrody Filmowe 2006 - gala wręczenia nagród
8.05 Na planie - magazyn filmowy
8.40 Dziadek do orzechów - film animowany
10.05 Oszukani - dramat
11.40 Cinema, cinema - magazyn filmowy
12.05 Kontrakt przedmałżeński - komedia romantyczna
13.40 Rocketman - komedia sci-fi
15.15 Gol! - dramat
17.10 Annapolis - dramat
18.55 Rekin i Lava - film akcji
20.25 Premiera: Graves End - thriller
HBO BEZ CENZURY
22.00 Serce w grze - dokument
23.40 London - film obyczajowy
1.10 Babisynek - komedia
2.40 Król - dramat obyczajowy
4.25 Annapolis - dramat

Één
09.00 Zomerbeelden
10.00 Donna op één
12.00 Zomerbeelden
12.30 TV Brussel
13.00 Het journaal
13.30 Het weer
13.35 1000 Zonnen & garnalen
13.55 Dr. Who
14.45 Clips
15.05 Vlaanderen vakantieland
15.55 Kijk uit!  
16.00 Wielrennen
18.00 Het journaal
18.10 Wielrennen
19.00 Het journaal
19.30 1000 zonnen & garnalen
19.50 Joker- en lottotrekking
19.55 Het weer
20.00 F.C. De Kampioenen
20.35 Double take
22.00 Tour 2007
22.50 Het journaal laat
23.11 Winstverdeling joker en lotto
23.12 Keno-uitslagen
23.13 Euro millions zomer 2007
23.15 Het weer
23.20 Sporza
00.10 Belleville rendez-vous
01.30 Doorlopende herhaling van het journaal laat en het weer

Canvas
07.00 Symfollies
07.05 Hopla
07.10 Bumba
07.15 Circus Hocus Pocus
07.20 Het zandkasteel
07.35 Draakje
07.40 Tweenies
08.00 Samson & Gert
08.25 Lazytown
08.50 De Smurfen
09.15 Miss BG
09.30 Doe de wrap
09.45 Lilo & Stitch in het Disney Festival
10.10 De avonturen van Kuifje
10.35 De Daltons
10.55 Cartouche
11.20 Round the Twist
11.45 Disney classic cartoon  
15.00 Sporza
16.55 De Smurfen
17.20 Pepper Ann in het Disney Festival
17.45 Miss BG  
18.00 Spring
18.25 Codenaam..  
18.50 CANVAS  
18.50 Wielrennen
19.35 Mr. Bean
20.00 Terzake zaterdag
20.45 Taggart  
21.55 A touch of Frost
23.40 Moonlight mile
01.35 Doorlopende herhaling Terzake zaterdag

Canal + Sport
07:00 Zagłębie Lubin BOT GKS Bełchatów 25.08.2006 - piłka nożna
09:30 Golden League - lekkoatletyka
11:30 WNBA Action! - magazyn koszykarski
12:00 Oliver Twist - film przygodowy, Wlk. Bryt./Czechy/Francja 2005
14:15 Anioły w mieście - film fantastyczny, USA 2004
15:50 No to pięknie! - komedia romantyczna, Francja/Belgia 2005
17:40 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
18:00 Za ciosem - magazyn bokserski
19:00 Golden League - lekkoatletyka
21:00 Władimir Kliczko Lamon Brewster - boks
00:30 Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - western, USA/Francja 2005
02:30 Romeo i Julia - melodramat, USA 1996
04:30 Los Angeles Sparks Connecticut Sun - koszykówka
06:45 Gramy dla Kasi - reportaż

Ale Kino!
08:00 Boso w parku - komedia, USA 1967
09:55 Zakazany owoc - komedia romantyczna, USA 2000
12:10 Tin Cup - komedia romantyczna, USA 1996
14:30 Zbliżenia - film dokumentalny
15:05 Ale krótkie: Światy równoległe - film krótkometrażowy
15:45 Triumf miłości - komedia, Włochy/Wielka Brytania 2001
17:45 Mrugnięcia - film krótkometrażowy
18:00 Misja na Marsa - film sf, USA 2000
20:00 Sygnały dymne - komediodramat, USA 1998
21:35 Mroki miasta - thriller, USA 1992
23:30 Wielki luz - film kryminalny, USA 1987
01:15 Madeinusa - dramat obyczajowy, Peru/Hiszpania 2006
03:00 Azjatycka odyseja filmowa - film dokumentalny

AXN
07:15 Władca zwierząt 3 (1) - serial przygodowy, USA 2000
08:10 Władca zwierząt 3 (2) - serial przygodowy, USA 2000
09:05 Władca zwierząt 3 (3) - serial przygodowy, USA 2000
10:00 Tajne akcje CIA 2 (10/22) - serial sensacyjny, USA 2003 
10:55 Tajne akcje CIA 2 (11/22) - serial sensacyjny, USA 2003 
11:50 Zagadki z przeszłości 3 (7) - serial przygodowy, USA 2001
12:45 Zagadki z przeszłości 3 (8) - serial przygodowy, USA 2001
13:40 Władca zwierząt 3 (1) - serial przygodowy, USA 2000
14:35 Władca zwierząt 3 (2) - serial przygodowy, USA 2000
15:30 Władca zwierząt 3 (3) - serial przygodowy, USA 2000
16:25 Zagadki z przeszłości 3 (7) - serial przygodowy, USA 2001
17:20 Zagadki z przeszłości 3 (8) - serial przygodowy, USA 2001
18:15 Premiera: Robinsonowie 8 (8) - serial dokumentalny, USA 2004
19:10 Premiera: Robinsonowie 8 (9) - serial dokumentalny, USA 2004
20:05 Premiera: Klątwa upadłych aniołów (6) - serial grozy, Wielka Brytania 2004
21:00 Medium 2 (11) - serial kryminalny, USA 2005
22:00 Poszukiwani (5) - serial sensacyjny, USA 2005
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (18) - serial kryminalny, USA 2005
00:00 Zabójcze umysły 2 (19) - serial kryminalny, USA 2006
00:55 Klątwa upadłych aniołów (6) - serial grozy, Wielka Brytania 2004
01:50 Medium 2 (11) - serial kryminalny, USA 2005
02:45 Poszukiwani (5) - serial sensacyjny, USA 2005
03:40 Zabójcze umysły 2 (19) - serial kryminalny, USA 2006

Zone Europa
08:00 Festiwal w Cannes - komedia, USA 2001
09:50 Wyspa piratów - film przygodowy, USA/Francja/Włochy/Niemcy 1995
12:00 Kulawy gołąb - komedia, Hiszpania 1995
14:00 Prozac tango - film krótkometrażowy, Francja 2005
14:25 W razie czego - dramat obyczajowy, Włochy 2002
16:25 Dobry człowiek w Afryce - komedia, RPA/USA 1994
18:10 Gorzka czekolada - thriller, Francja/Szwajcaria 1988
20:00 Salon filmowy Julian Jarrold: Kobieta z obrazu (1/2) - film kryminalny, Wielka Brytania/USA 1997
21:50 Wyspa piratów - film przygodowy, USA/Francja/Włochy/Niemcy 1995
00:00 Zakazane przyjemności - film erotyczny, Francja 2004 
01:40 Czego pragnie kobieta - film erotyczny, Francja 2003 
02:30 Kobieta z obrazu (1/2) - film kryminalny, Wielka Brytania/USA 1997

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.