TVP 1
05:35 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 63 - Zdobycz -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce - Tajemnice ptaków cz. 2. We własnym gnieździe (The Secret Life of Birds. Dawn Chorus. Feathering the Nest); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie /2/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Świat się kręci - /46/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Przepis dnia - /42/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Tajemnice ptaków cz. 3. Życie na krawedzi (The Secret Life of Birds. Dawn Chorus. Living on the Edge); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie /3/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2728; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5883 (The Bold and the Beautiful ep. 5883); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Przepis dnia - /42/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2494 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Bonanza - odc. 165, Mroczna przeszłość (Bonanza, ep. 165, The Dark Past); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2729; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2495 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /47/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /43/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Wiesz co dobre - Kierowca dla Wiery (Woditiel dla Wiery) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.ROSJA, Ukraina (2004); reż.:Paweł Czuchraj; wyk.:Jelena Babienko, Bohdan Stupka, Igor Petrenko, Andriej Panin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Świat się kręci - /47/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Bonanza - odc. 165, Mroczna przeszłość (Bonanza, ep. 165, The Dark Past); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czarna suknia; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ida Kamińska, Aleksandra Śląska, Maria Broniewska, Ewa Milde, Andrzej May, Andrzej Jędrzejewski, Tadeusz Osiński, Bohdan Sobiesiak, Henryk Szletyński; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Notacje - Henryk Samsonowicz. Wybrałem historię; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Pieski świat (Mondo Cane); film dokumentalny kraj prod.Włochy (1962); Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Faceci do wzięcia - odc. 34/91 Wspomnień czar; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 28/224 Miłość ci wszystko wybaczy; Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odcinek 375; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1002 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe - odc. 171 - Rodzinne fatum; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Makłowicz w podróży - Islandia "... i Polacy"(40); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mariachi -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła życia - odc. 41 "Lider"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Postaw na milion - odc. 70; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Rodzinka.pl - odc. 92 "Razem czy osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Na dobre i na złe - odc. 536 - Unik; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 42 "Problem matki"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/78; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1002 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1003 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Raj dla par (Couples Retreat); komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Peter Billingsley; wyk.:Vince Vaughn, Jason Bateman, Jon Favreau, Malin Akerman, Kristen Bell; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 16
22:40 Kocham kino - Besouro (Besouro); dramat kraj prod.Brazylia (2009); reż.:João Daniel Tikhomiroff; wyk.:Ailton Carmo, Anderson Santos de Jesus, Jessica Barbosa, Flavio Rocha; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Świat bez tajemnic - Korzenie Europy - Klezmerzy w Niemczech (Klezmer in Germany); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2007); reż.:Krzysztof Zanussi, Caroline Goldie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Bajland; film obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Henryk Dederko; wyk.:Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Magda Teresa Wójcik, Emil Karewicz, Karolina Rosińska, Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Kamas, Michał Pawlicki, Witold Pyrkosz,  Liroy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Art Noc: 18 lat to nie grzech... (koncert  z 2007r.); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Łódź
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 07.11 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Łódzkie Wiadomości Dnia; Bez ograniczeń wiekowych
07:37 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
07:42 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
07:43 Strefa biznesu; magazyn ekonomiczny; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 07.11 - 2; STEREO, 16:9
08:35 Od kopalni do pierścionka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Era Wynalazków - Odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Muzeum pod gołym niebem; reportaż; STEREO
09:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Tętno pierwotnej puszczy - Wielki dom; cykl dokumentalny; reż.:Bożena Walencik, Jan Walencik; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Tętno pierwotnej puszczy - Żywa sieć; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Dziennik regionów- tematy dnia; STEREO, 16:9
11:15 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Antenowe remanenty - TV. Nostalgia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:40 Śmiecińscy odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Szlakiem gwiazd - odc. 10 Sylwia Gruchała; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Małe ojczyzny - Dla kogo Wisła płynie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
14:05 Od kopalni do pierścionka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:25 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Niepełnosprawni - pełnoprawni; Dla małoletnich od lat 12
15:13 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:14 Śmiecińscy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:29 RPO szansą regionu -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
15:42 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:43 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Sieradz w centrum uwagi; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów- tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Lekcja dobrych manier; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Śmiecińscy od kuchni; Bez ograniczeń wiekowych
17:36 Festiwal światła; Bez ograniczeń wiekowych
17:48 Prosto z lasu; Bez ograniczeń wiekowych
18:02 Festiwal Jazzowy ADI Jazz; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Podaj cegłę; Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:49 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:56 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Arboretum Bolestraszyce - Śladami historii; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Zapiski Łazęgi - Piąta strona gryfickiego rynku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:02 Dobry wieczór z TVP Łódź; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 07.11 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 07.11 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:19 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
22:26 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:28 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Polska poza Polską - Gdzie Bóg rozumie po polsku; cykl dokumentalny; reż.:Anna Ferens; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:45 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.15 Świat według Kiepskich (70) - serial komediowy
09.00 Malanowski i partnerzy (55, 56) - serial fab.-dok.
10.00 Trudne sprawy (173) - serial
11.00 Dlaczego ja? (347) - serial
12.00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (9) - reality show
13.00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14.00 Pierwsza miłość (1774) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (379) - serial
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (602) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (486) - serial
18.00 Pierwsza miłość (1775) - serial
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (362) - serial komediowy
20.00 Zdrady (23) - serial
21.00 Hotel 52 7 (88) - serial
22.00 2XL (10) - serial obyczajowy
23.00 Fat Killers - zabójcy tłuszczu (9) - reality show
00.15 Zemsta kobiety w średnim wieku - dramat obyczajowy, USA 2004
02.00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.05 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
07.25 Na Wspólnej (1818) - serial
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda (249) - serial paradokumentalny
12.15 Szpital (123) - serial
13.15 W-11 - Wydział Śledczy (1089) - serial fab.-dok.
14.00 Wawa non stop (47) - serial
15.00 Ukryta prawda (250) - serial
16.00 Rozmowy w toku - talk-show
17.00 Szpital (124) - serial
18.00 Wawa non stop (48) - serial
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1819) - serial
20.45 W-11 - Wydział Śledczy (1090) - serial fab.-dok.
21.30 Kuchenne rewolucje (10) - program rozrywkowy
22.30 Kiler - komedia sensacyjna, Polska 1997
00.45 Superwizjer - magazyn reporterów
01.20 Uwaga! - magazyn reporterów
01.35 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:56 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
18:35 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Plus minus; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 80; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:35 Dziewice (Dziewice); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2002); reż.:Jerzy Śladkowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:37 INFOrmacje; STEREO, 16:9
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:19 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:26 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:36 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 80; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Plus minus; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Dziewice (Dziewice); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2002); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:06 Prawdę mówiąc - Sylwia Zapisek - odc. 89; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /46/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tacy sami - odc. 8 pt. Mamo pracuj; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Słoneczna włócznia - odc. 9 - Matylda -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polska i świat z historią w tle - Kotwica PW - tylko trzy maźnięcia pędzlem...; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Polonia w Komie - Burnt out punks (354); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 43; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 945 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Julian Tuwim /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1000; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Opole na bis - Tego nie widzieliście w Opolu - Perfect i goście; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
14:45 Tajemnice Jasnej Góry - odc. 5/5 Silva rerum; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Załoga Eko - II - odc. 9 - 7 żyć włókien celulozowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 812* - Łyżka soli; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kultura, głupcze (87); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 43; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:22 Polonia w Komie - Burnt out punks (354); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Julian Tuwim /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 1000 razy M jak Miłość - Gala Jubileuszowa (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 945 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Pan niania i Kręgielki, odc. 49 (A babysitter for the Skittles); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Julian Tuwim /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Zaginione starsze panie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Kamperomaniacy - Transalpina (355); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Determinator - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Świat od świtu do zmierzchu - Moskwa od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 43; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Julian Tuwim /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Słoneczna włócznia - odc. 9 - Matylda; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Pan niania i Kręgielki, odc. 49 (A babysitter for the Skittles); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Zaginione starsze panie; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Kamperomaniacy - Transalpina (355); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 945; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Świat od świtu do zmierzchu - Moskwa od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Bez etatu
11:50 Hity z pilota
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Punkt widzenia
12:15 Piłka meczowa
12:45 Sekretna Łódź
12:50 Cztery łapy
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Konfrontacje
13:45 Pamiętajcie o ogrodach
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Toya lajf
14:50 Koniunktura
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:05 Mix filmowy
15:45 Nasze sprawy
15:55 Uwaga!
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Wytwórnia
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Świat oczami dziecka
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Sport, sport, sport
16:50 Zmieniamy Łódź
16:55 Łódź buduje
17:00 Obraz ciała - obraz zdrowia
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Dekoder
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Co jest grane w Łodzi?
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Spotkania Baletowe 2013
19:30 Sport flesz
19:35 Po godzinach
20:05 Łąkowa 29
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Migawka
21:00 Sport, sport, sport
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Kwiatek do kożucha
21:50 Wytwórnia
22:05 Sport, sport, sport
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Łąkowa 29
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Co jest grane w Łodzi?
0:05 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.