FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia - Christiania. Teren walki politycznej   kraj prod.Szwecja (2004)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wójt roku 2006 - sylwetki
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domisiowe Bajki - Zdrowy duch
09:05 Domisie - Amelka się nie dowie; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc odc. 40; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995
10:50 Agnieszka; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3201; serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces odc.3202; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan odc.1211; telenowela TVP
13:20 Plebania odc. 820; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Recepty Jedynki - Mięśnie jak stal; magazyn
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1215 - (txt str. 777); telenowela TVP
15:40 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
15:45 Puchar Świata w skokach narciarskich - Klingenthal
16:55 Teleexpress
17:10 Puchar Świata w skokach narciarskich - Klingenthal
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc. 824; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala-Długie pożegnanie Lory kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Gorzki smak wolności - (txt str. 777); dramat kraj prod.USA (1994)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Telewizja 81. Weryfikacja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006)
00:05 Henryk V; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1989)
02:20 Oni chorują na Alzheimera; film dokumentalny kraj prod.Francja (2004)
02:35 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
02:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości odc. 148/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
06:15 Statek miłości odc. 149/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus-Spotkanie z Molly Cule; serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe odc.157 - Ekstremalny sprawdzian
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 10.45 i Pogoda: 9.25,10.25,10.50
10:55 Święta wojna - Sok z brzozy ; serial TVP
11:25 Sąsiedzi - Kulisy demokracji; serial komediowy TVP
11:55 Magnum odc. 17 - J.; serial kraj prod.USA (1980)
12:45 Allo, Allo; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
13:15 10 lat mniej s. II odc.17; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 Dzieciaki przed kamerą; serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:05 Supertalent ; widowisko
15:00 Z kabaretowego archiwum - (11)
15:10 Detektyw w sutannie - Malibu; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość odc. 469; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" odc. 228
17:15 Przygody psa Cywila odc. 7/7 - Niewypały; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro odc. 3/78 - (txt str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu  - (txt str. 777); teleturniej
20:00 Mecz towarzyski - Polska-Słowacja
22:40 Panorama
22:55 Sport Telegram
23:00 Pogoda
23:10 Alibi na środę - Pozory i złudzenia; dramat kraj prod.Francja (2003)
00:50 Gwiazdy na zakręcie; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:38 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Gramy dla was
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Speed
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:38 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:25 Studio otwarte TV Kraków
19:00 Podpowiedzi w plenerze
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:38 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

Polsat
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Przeklęta miłość - telenowela reż. Augustin Restrepo, Kolumbia 2000
11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50    Wydarzenia
16:15    Prognoza pogody
16:25    Interwencja - magazyn reporterów
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:35    Nieodparty urok - komedia romantyczna reż. Mark Tarlov, wyk. Sarah Michelle Gellar, Sean Patrick Flanery, Patricia Clarkson, Dylan Baker USA 1999
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:45    Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:15    Kochankowie z Internetu - serial dokumentalny reż. Irena Morawska, Jerzy Morawski, Polska 2006
23:45    Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
00:15    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:15    Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35    Uwaga! - magazyn reporterów
05:55    Telesklep
06:45    Weronika Mars - serial kryminalny odc. 3/22 USA 2004
07:35    Pascal: po prostu gotuj: Ruletka na 4 koła - magazyn kulinarny
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi: Narkotyk - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40    Rozmowy w toku - talk show
12:45    Loteria walentynkowa
12:50    W11 - Wydział Śledczy: Wywiadówka - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 756 Polska 2003
14:00    Weronika Mars - serial kryminalny odc. 4/22 USA 2004
15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 114/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku - talk show
18:25    Detektywi: Nikita - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    W11 - Wydział Śledczy: Mistrz - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 757 Polska 2003
21:30    Striptiz - film sensacyjny reż. Andrew Bergman, wyk. Demi Moore, Burt Reynolds, Armand Assante, Ving Rhames USA 1996
23:50    Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 23 ost. reż. Donald Bellisario, USA 2003
00:50    Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy
01:20    Uwaga! - magazyn reporterów
01:40    Nocne igraszki - program interaktywny
02:40    Telesklep
03:00    Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny 
06.05 Kinomaniak - magazyn fiImowy 
06.30 VIP - wydarzenia i plotki 
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
08.00 TV Market - magazyn reklamowy 
08.30 Power Rangers (488) - serial animowany 
09.00 Pokemon - serial anim. 
09.30 Pensjonat Pod Różą (80): Prawda - serial obyaajowy 
10.30 Jesteś moim życiem (113) - telenowela 
11.35 Za wszelką cenę - reality show 
12.35 Sztukateria - magazyn kulturalny 
13.10 Express do fortuny - program interaktywny 
15.20 Power Rangers (489) - serial animowany 
15.50 Młodzieńcza miłość (89) - telenowela 
16.50 Pensjonat Pod Różą (81): Prawda - serial obyaajowy 
17.50 Za wszelką cenę - reality show 
18.55 Jesteś moim życiem (114) - telenowela 
20.00 Kuba Wojewódzki - talk-show 
21.00 Talk2Szok - program rozrywkowy 
22.05 Koniec romansu - melodramat, USA/Wielka Brytania 1999
00.15 Wydarzenia. Sport, Prognoza pogody 
00.55 IV władza - program publicystyczny 
01.50 Muzyczne listy - program muzyczny 
02.40 Eros - koncert 
03.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn 
03.25 V-max - magazyn motoryzacyjny 
03.50 Ja tylko pytam - talk show 
04.35 Zakończenie programu 

TVN 7
05:55 Maraton uśmiechu 
06:25 Telesklep 
07:25 Maraton uśmiechu 
07:55 Potępieniec, odc. 13
08:55 Grzesznica, odc. 7: serial
09:45 Lekarze marzeń, odc. 3: serial 
10:45 Przystanek Alaska, odc. 76: serial 
11:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
11:45 Strażnik kasy 
12:45 Telesklep 
14:05 Grzesznica, odc. 8: serial 
15:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
15:05 Maraton uśmiechu 
15:35 Maraton uśmiechu 
16:05 Drew Carey Show, odc. 5: serial 
16:35 Pępek świata, odc. 2: serial 
17:05 Lekarze marzeń, odc. 4: serial
18:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
18:10 Przystanek Alaska, odc. 76: serial 
19:10 Drew Carey Show, odc. 6: serial 
19:40 Pępek świata, odc. 3: serial 
20:10 Ludzie miasta: film 
22:35 Grzeszna propozycja: film
00:55 Ludzie miasta: film 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Baśniowe podróże - Bazyliszek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi w grupie raźniej odc. 6; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan odc.1175; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania odc. 616; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie ; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 PLHH; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Bez prądu - Lech Janerka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Tamtego 1989 roku - Okrągły Stół i wybory; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (1999); reż.:Jolanta Kessler Chojecka; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Baśniowe podróże - Bazyliszek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan odc.1175; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Polonusi w Europie - Piwnica u Inez; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Sąsiedzi w grupie raźniej odc. 6; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta odc.2 - Tajemniczy słoik; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania odc. 616; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Zakręcony tydzień - odc.1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Egzamin z życia odc. 62; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:45 Biznes
23:48 Sport Telegram
23:50 Pogoda
24:00 Klan odc.1175; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta odc.2 - Tajemniczy słoik; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania odc. 616; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Zakręcony tydzień - odc.1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Egzamin z życia odc. 62; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Polonusi w Europie - Piwnica u Inez; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Niebezpieczna decyzja; film fabularny kraj prod.USA (1949); reż.:Max Ophüls; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Muzyka XX wieku - "Ostatnia Jesień" Witolda Lutosławskiego; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Jeden dzień w PRL; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); reż.:Maciej Drygas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku (6); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Energia równa się władza; film fabularny kraj prod.USA, Gruzja (2003); reż.:Paul Devlin; wyk.:Dennis Bakke, Piers Lewis, Butch Mederos; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Salto; dramat kraj prod.Polska (1965); reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Zbigniew Cybulski, Jerzy Block, Włodzimierz Boruński, Gustaw Holoubek, Marta Lipińska, Andrzej Łapicki, Zdzisław Maklakiewicz, Wojciech Siemion, Iga Cembrzyńska; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kino krótkich filmów - Hokej; film dokumentalny kraj prod.Polska (1976); reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Goran Bregović - koncert muzyki filmowej; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kino krótkich filmów - George i Rosemary; film animowany kraj prod.Kanada (1987); reż.:David Fine, Alison Snowden; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Strefa sztuki - Wielcy ludzie, wielkie idee - Leonardo da Vinci; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); reż.:Molly Thompson; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Strefa sztuki - Wielość rzeczywistości Leona Chwistka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Jan Serce odc. 6/10 - Chłopaki; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Midnight Sun / Cirque du Soleil; koncert kraj prod.Kanada (2004); reż.:Michel Lemieux, Victor Pilon; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Czytelnia odc.5; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Klasyka filmowego dokumentu - Kraina ciszy i ciemności; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1971); reż.:Werner Herzog; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Strefa - Magazyn Komix ; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Strefa - Taper ; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.5; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Spisek ośmiu; film fabularny kraj prod.USA (1988); reż.:John Sayles; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Czesław Niemen i Aerolit - Sopot '74; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie programu

Tele 5
05:30 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 71)
06:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 71)
06:50 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 72)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 87)
08:25 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 2)
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Pan Percival - film/familijny Australia 1976
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 73)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 74)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 2)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 69)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 3)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 88)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 3)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Wyrok - film/thriller W. Brytania 1984
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Wydział do spraw specjalnych - serial/kryminalny Kanada 2003 (odc. 72)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 9)
00:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Figle wyobraźni 2 - film/erotyczny USA 2001
02:00 Rybia nocka - program/inne

Canal + Film
08:30     Madagaskar - film animowany     
09:55     Kosmiczne pogranicze - film dokumentalny     
10:35     Trójk±t - film przygodowy odc. 2     
12:00     Diabelski młyn - filmy animowane     
12:35     Minisport+ - newsy sportowe     
12:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
12:50     Nie przegap - magazyn informacyjny     
13:00     Prochy Angeli - dramat obyczajowy     
15:25     Deser Dobry dzień - film krótkometrażowy     
15:45     Zielone lata - dramat wojenny     
17:25     Sophie Scholl - ostatnie dni - dramat wojenny     
19:25     Geldof w Afryce - serial dokumentalny odc. 1     
20:00     Wierny ogrodnik - thriller     
22:05     13. dzielnica - film sensacyjny     
23:30     Historia Wendella Bakera - komediodramat     
01:10     Wonderland - dramat obyczajowy     
02:55     Komornik - dramat obyczajowy     
04:30     Jeden odchodzi, drugi zostaje - komediodramat 

Ale Kino!
08:00     Wieczna Callas - dramat biograficzny     
09:55     Za drzwiami Actors Studio: Queen Latifah - serial dokumentalny     
10:50     Przygody Hucka Finna - film przygodowy     
12:45     Spotkanie ze szpiegiem - film sensacyjny     
14:40     Przeboje i podboje - komedia romantyczna     
16:40     Poci±g - dramat obyczajowy     
18:20     Porwany za młodu - film przygodowy     
20:00     ale hit! ¦więty dym - dramat psychologiczny     
22:00     Amores perros - dramat obyczajowy     
00:35     ostatni seans Trzecia czę¶ć nocy - dramat wojenny     
02:20     Opiekun - dramat obyczajowy 

Animal Planet
06:00     Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 11     
06:30     Młode i dzikie: Krok w nieznane - serial dokumentalny     
07:00     Rezydencja surykatek: Kochaj swojego s±siada - serial dokumentalny odc. 2     
07:30     Dzika przyroda Afryki - serial dokumentalny odc. 12     
08:00     Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 5     
08:30     Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 6     
09:00     Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 67     
09:30     Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 2     
10:00     Austin Stevens - twarz± w twarz z niebezpieczeństwem: W poszukiwaniu gigantycznej jaszczurki - serial dokumentalny     
11:00     Życie zwierz±t: Tereny podmokłe - serial dokumentalny     
11:30     Walka o przetrwanie: Superzmysły - serial dokumentalny     
12:00     Policja dla zwierz±t w Houston: Brudna robota - serial dokumentalny     
13:00     Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 6     
13:30     Dzika przyroda Afryki - serial dokumentalny odc. 12     
14:00     Król orangutanów - film dokumentalny     
15:00     Kryminalne zagadki ¶wiata zwierz±t - serial dokumentalny odc. 1     
16:00     Łowca krokodyli: Rekiny wielorybie Dzikiego Zachodu - serial dokumentalny     
17:00     Policja dla zwierz±t w Houston: Cmentarz na farmie - serial dokumentalny     
18:00     Raport Animal Planet - serial dokumentalny odc. 13     
18:30     Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 68     
19:00     Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 6     
19:30     Dzika przyroda Afryki - serial dokumentalny odc. 13     
20:00     Dzika przyroda z Nickiem Bakerem: Pingwiny - serial dokumentalny     
20:30     Życie w gromadzie: Wodospad - serial dokumentalny     
21:00     Życie ssaków: Strawa dla umysłu - serial dokumentalny     
22:00     Policja dla zwierz±t w Phoenix: Zapewnić pomoc - serial dokumentalny     
23:00     Na posterunku: Sprawa półciężarówki - serial dokumentalny     
23:30     Pogotowie dla zwierz±t: Praca zespołowa - serial dokumentalny     
00:00     Steve Irwin i weterynarze XXI wieku: Medycyna s±dowa - serial dokumentalny     
01:00     Dzika przyroda z Nickiem Bakerem: Pingwiny - serial dokumentalny     
01:30     Życie w gromadzie: Wodospad - serial dokumentalny     
02:00     Życie ssaków: Strawa dla umysłu - serial dokumentalny     
03:00     Łowca krokodyli: Rekiny wielorybie Dzikiego Zachodu - serial dokumentalny     
04:00     Policja dla zwierz±t w Houston: Cmentarz na farmie - serial dokumentalny     
05:00     Policja dla zwierz±t w Phoenix: Zapewnić pomoc - serial dokumentalny 

BBC Prime
06:10     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
06:30     Tikkabilla - program dla dzieci     
07:00     Roztańczone Beebies - program dla dzieci     
07:15     Tweenies - program dla dzieci     
07:35     Balamory - program dla dzieci     
07:55     Teletubisie - serial animowany     
08:20     Fimbles - program dla dzieci     
08:40     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
09:00     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
09:30     Mieszkać we Francji - program poradnikowy     
10:30     Z pędzlem i drabin± w grodzie - program poradnikowy     
11:00     Rok w ogrodzie Kew - program przyrodniczy     
11:30     Wielkie koty - pamiętnik - program przyrodniczy     
12:30     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
13:00     Moja rodzinka - serial komediowy     
13:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
14:00     Targowisko próżno¶ci - serial kostiumowy     
15:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
16:00     Duzi, silni chłopcy - magazyn     
16:30     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
17:00     Forsa na strychu - program hobbystyczny     
17:30     Zupełnie jak w domu - magazyn poradnikowy     
18:00     Moja rodzinka - serial komediowy     
18:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
19:00     Jak sprzedać dom za milion? - reality show     
20:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
21:00     Milcz±cy ¶wiadek - serial kryminalny     
22:00     Mała Brytania - serial komediowy     
22:30     Dwa piwa i paczka czipsów - serial komediowy     
23:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
00:00     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
00:30     Milcz±cy ¶wiadek - serial kryminalny     
01:30     Moja rodzinka - serial komediowy     
02:00     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
02:30     EastEnders - serial komediowy     
03:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
04:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
05:00     Z pędzlem i drabin± w grodzie - program poradnikowy     
05:30     Balamory - program dla dzieci     
05:50     Tweenies - program dla dzieci 

Cinemax 2
06:00     ¦wietny rok - komedia obyczajowa     
07:30     Dobre chęci - film biograficzny     
10:30     Kawa z gwiazdami 2: Kevin Smith - magazyn filmowy     
10:55     Błękit nieba - dramat obyczajowy     
12:35     Która z nas? - film obyczajowy     
14:15     Viva Cuba! - film obyczajowy     
15:40     Najlepsze w Hollywood 2: Filmowe dzieciaki - magazyn filmowy     
16:05     Burza - komediodramat     
18:25     ¦wietny rok - komedia obyczajowa     
20:00     Ulice strachu: Krwawa Mary - horror     
21:35     Najlepsze w Hollywood 2: Królowe krzyku - magazyn filmowy     
22:00     Carrie - horror     
00:10     Problemy z miło¶ci± - dramat psychologiczny     
01:40     Mistrzowie horroru - serial grozy odc. 1     
02:35     Krwawa masakra w Hollywood - horror     
04:10     Opowie¶ć podręcznej - dramat SF 

Zone Club
06:00     Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 14     
06:25     Ćwiczenia na Karaibach - magazyn fitness odc. 17     
06:55     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 22     
07:20     Współczesne wnętrza - magazyn odc. 2     
07:45     Przyjęcia specjalne - magazyn kulinarny odc. 23     
08:10     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 15     
08:35     Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 15     
09:35     Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 10     
10:25     10 lat mniej - magazyn poradnikowy odc. 4     
10:55     Życie pani Pond - serial animowany dla dorosłych odc. 1     
11:25     Bazar - serial dokumentalny odc. 10     
11:55     Bazar - serial dokumentalny odc. 11     
12:25     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 16     
12:55     Dom na miarę - magazyn poradnikowy odc. 1     
13:45     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 21     
14:10     Tajemnice ogrodów - magazyn hobbistyczny odc. 10     
14:35     Poradnik Tanyi Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 21     
15:30     Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 8     
16:30     Strzał w dziesi±tkę - reality show odc. 4     
17:30     Udawacze - program rozrywkowy odc. 44     
18:30     Modny ¶wiat - magazyn poradnikowy odc. 708     
19:00     Udawacze - program rozrywkowy odc. 16     
20:00     Udawacze - program rozrywkowy odc. 17     
21:00     Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 15     
22:00     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 135     
22:50     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 130     
23:40     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 63     
00:30     Tuckerville - reality show odc. 15     
00:55     Tuckerville - reality show odc. 16     
01:20     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 135     
02:05     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 5     
03:00     Tajniki seksu - magazyn erotyczny odc. 4     
03:30     Tajniki seksu - magazyn erotyczny odc. 5     
04:00     MężczyĽni o sobie: ¦wiat przytulania - program rozrywkowy odc. 6     
04:30     Opowie¶ci o duchach - serial dokumentalny odc. 20     
05:00     E-miło¶ć - magazyn odc. 18     
05:30     Złota r±czka - magazyn poradnikowy odc. 23

Discovery Channel
06:00     Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Fantasy Islands w Dubaju - serial dokumentalny     
07:00     Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata - wydanie specjalne - film dokumentalny     
09:00     Amerykański hot-rod: Roadster Hi-Boy '32 - serial dokumentalny     
10:00     Amerykański chopper: Ja, robot - motocykl - serial dokumentalny     
11:00     Wojny na złomowisku: Pojazd g±sienicowy - serial dokumentalny     
12:00     Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Fantasy Islands w Dubaju - serial dokumentalny     
13:00     Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata - wydanie specjalne - film dokumentalny     
15:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 29     
15:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 30     
16:00     Superjazda: Samochody gwiazd - serial dokumentalny     
17:00     Amerykański hot-rod: Mustang '65 - serial dokumentalny     
18:00     Amerykański chopper: Motocykl dla Davisa Love'a - serial dokumentalny     
19:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wybuchaj±ca zapalniczka - serial dokumentalny     
20:00     Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Most odporny na trzęsienia ziemi - San Francisco - serial dokumentalny     
21:00     O krok od ¶mierci - serial dokumentalny odc. 15     
22:00     Na miejscu zbrodni: Kara dla ¶ciganego - serial dokumentalny     
23:00     Producenci motocykli: Matt Hotch i Roger Goldammer - serial dokumentalny     
00:00     Kulisy tragedii: Wybuch gazu w San Juan - serial dokumentalny     
01:00     Inżynieria ekstremalna: Podniebne miasto w Tokio - serial dokumentalny     
02:00     Superjazda: 702 Motoring - serial dokumentalny     
03:00     Amerykański hot-rod: Mustang '65 - serial dokumentalny     
04:00     Amerykański chopper: Motocykl dla Davisa Love'a - serial dokumentalny     
05:00     Wojny na złomowisku: Powietrzny snajper - serial dokumentalny 

Discovery Science
06:00     Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 1     
06:25     Podniebne wy¶cigi: Fascynacja - serial dokumentalny     
06:50     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 58     
07:15     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 71     
07:40     Czas przyszły: Wirusy - serial dokumentalny     
08:10     Wszech¶wiat: Gwiazdy - serial dokumentalny     
09:00     W sercu żywiołów: Niebezpieczne wody - serial dokumentalny     
09:30     W sercu żywiołów: Gromy z jasnego nieba - serial dokumentalny     
09:55     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 58     
10:20     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 71     
10:45     Czas przyszły: Wirusy - serial dokumentalny     
11:10     Spojrzenie w przyszło¶ć - serial dokumentalny odc. 1     
12:00     Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 1     
12:25     Podniebne wy¶cigi: Fascynacja - serial dokumentalny     
12:50     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 58     
13:15     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 71     
13:40     Czas przyszły: Wirusy - serial dokumentalny     
14:10     Wszech¶wiat: Gwiazdy - serial dokumentalny     
15:00     W sercu żywiołów: Niebezpieczne wody - serial dokumentalny     
15:30     W sercu żywiołów: Gromy z jasnego nieba - serial dokumentalny     
15:55     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 58     
16:20     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 71     
16:45     Czas przyszły: Wirusy - serial dokumentalny     
17:10     Spojrzenie w przyszło¶ć - serial dokumentalny odc. 1     
18:00     Tajemnice prywatnych odrzutowców - film dokumentalny     
18:50     Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 6     
19:40     Czas przyszły: Miasta - serial dokumentalny     
20:10     Słoneczne imperium: Niebo nad nami - serial dokumentalny     
21:00     Człowiek, który przetrwa wszystko: Arktyka - serial dokumentalny     
21:55     Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 6     
22:45     Czas przyszły: Miasta - serial dokumentalny     
23:10     Kiedy dinozaury rz±dziły w Chinach - film dokumentalny     
00:00     Tajemnice prywatnych odrzutowców - film dokumentalny     
00:50     Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 6     
01:40     Czas przyszły: Miasta - serial dokumentalny     
02:10     Słoneczne imperium: Niebo nad nami - serial dokumentalny     
03:00     Człowiek, który przetrwa wszystko: Arktyka - serial dokumentalny     
03:55     Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 6     
04:45     Czas przyszły: Miasta - serial dokumentalny     
05:10     Kiedy dinozaury rz±dziły w Chinach - film dokumentalny 

HBO 2
06:30     Odkrycie profesora Krippendorfa - komedia     
08:05     ¦wi±teczna rubryka - komedia romantyczna     
09:35     Zobacz w HBO - magazyn filmowy     
10:10     Barbershop 2: Z powrotem w interesie - komedia     
11:55     ¦więta Last Minute - komedia przygodowa     
13:35     Nieustraszeni bracia Grimm - film fantasy     
15:30     Tajemnica wyspy skarbów - film familijny     
16:55     Nie wracaj w te strony - dramat obyczajowy     
18:55     V 2006 Concert     
20:00     Vanity Fair. Targowisko próżno¶ci - dramat kostiumowy     
22:15     Deadwood 3 - serial obyczajowy odc. 2     
23:10     Zachować twarz - komedia obyczajowa     
00:45     Wykolejony - thriller     
02:30     Kruk 4 - horror     
04:10     Nie wracaj w te strony - dramat obyczajowy 

HBO
06:30     Historia Brooke Ellison - dramat biograficzny     
08:15     Druga strona nieba - dramat przygodowy     
10:05     Czekaj±c na cud - dramat obyczajowy     
11:40     Komórka - film sensacyjny     
13:15     Green Day - koncert w Milton Keynes     
14:15     Magiczny duet - komedia     
15:40     Gra w różowe - komedia obyczajowa     
17:10     Gwiezdne wrota 9 - serial SF odc. 9     
17:55     Gwiezdne wrota 9 - serial SF odc. 10     
18:40     Premiera Dishdogz - film kryminalny     
20:10     Pracownik miesi±ca - komedia     
21:50     Miejska dżungla - film dokumentalny     
23:40     Trzy na jednego - serial obyczajowy odc. 9     
00:30     Trzy na jednego - serial obyczajowy odc. 10     
01:25     Ponura tajemnica - horror     
03:05     Trzymaj się z daleka - thriller     
04:40     Dishdogz - film kryminalny 

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
07:00     Penetratorzy - sekrety alkowy     
07:30     Wade Robson Project - konkurs tańca     
08:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
09:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu     
10:00     Pamiętnik: Johnny Knoxville - za kulisami życia gwiazd     
10:30     Pamiętnik: Pussycat Dolls - za kulisami życia gwiazd     
11:00     Pamiętnik: Busta Rhymes - za kulisami życia gwiazd     
11:30     Pamiętnik: Nelly Furtado - za kulisami życia gwiazd     
12:00     Jay-Z o globalnym ociepleniu - reportaż     
13:00     Pamiętnik: Sean Paul - za kulisami życia gwiazd z     
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     
14:00     MTV No 1 Hits - tylko największe przeboje     
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie     
15:30     Klasa MTV - z kamer± w szkolnych murach     
16:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu     
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy     
17:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
17:30     Road Rules - MTV w podróży     
18:30     Najlepszy z najlepszych - sztuki walki w oku kamery     
19:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     
19:30     MTV No 1 Hits - tylko największe przeboje     
20:00     Kontra - bitwa na teledyski     
21:00     Laguna Beach - reality show     
21:30     Moja własna gwiazda - show randkowe     
22:00     Antytalent Show - w pogoni za sław±     
22:30     Chcę mieć znan± twarz - wszystko o operacjach plastycznych     
23:00     MTV Play - program interaktywny     
00:00     Downtown - kreskówka dla dorosłych dzieciaków     
00:30     Pojedynek gwiazd - gwiazdorskie potyczki nie całkiem na serio     
01:00     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 

National Geographic Channel
08:00     Szympansy na wolno¶ci - film dokumentalny     
09:00     Wszystko o...: Toaleta - serial dokumentalny     
10:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Kod Leonarda da Vinci - serial dokumentalny     
11:00     Wielkie konstrukcje: Airbus A380 - serial dokumentalny     
12:00     Tuż przed tragedi±: Bomba w Oklahoma City - serial dokumentalny     
13:00     Szympansy na wolno¶ci - film dokumentalny     
14:00     Wszystko o...: Toaleta - serial dokumentalny     
15:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Kod Leonarda da Vinci - serial dokumentalny     
16:00     Premiera Raje na Ziemi: Kostaryka - serial dokumentalny     
17:00     Za kulisami: Mistrzostwa FIFA - serial dokumentalny     
18:00     Wielkie konstrukcje: SuperłódĽ - serial dokumentalny     
19:00     Szympansy na wolno¶ci - film dokumentalny     
20:00     Czysta nauka: Przetrwać katastrofę - serial dokumentalny     
21:00     Premiera Wszystko o...: Opakowanie - serial dokumentalny     
22:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Lunatycy mordercy - serial dokumentalny     
23:00     Tuż przed tragedi±: Piekło w Guadalajarze - serial dokumentalny     
00:00     Wszystko o...: Opakowanie - serial dokumentalny     
01:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Lunatycy mordercy - serial dokumentalny

Planete
06:45     Katastrofy lotnicze: Czynnik ludzki - serial dokumentalny odc. 1/4     
07:40     Opiekunowie niezwykłych gatunków: Jacques i ¶wistaki - serial dokumentalny odc. 11/39     
08:15     Chłopcy z bombowców: Załoga Baker - serial dokumentalny odc. 2/4     
09:10     Z życia niskich ludzi: Historia Ammie - serial dokumentalny odc. 2/4     
09:45     Z życia niskich ludzi: Historia Rosy - serial dokumentalny odc. 3/4     
10:20     Z życia niskich ludzi: Historia Nathana - serial dokumentalny odc. 4-ost.     
10:50     Na krawędzi bankructwa: Aurora - serial dokumentalny odc. 1/10     
11:20     Na krawędzi bankructwa: Robyn - serial dokumentalny odc. 2/10     
11:50     Historia futbolu: Mistrzowie z Ameryki Południowej - serial dokumentalny odc. 8/13     
12:50     Hermann Goring - film dokumentalny odc. 3-ost.     
13:50     Wyspy zapomnienia: Molokai - serial dokumentalny odc. 4/10     
14:20     Rycerze: Saladyn, rycerz ¶więtej wojny - serial dokumentalny odc. 7/9     
15:20     Dżihad - zmagania z islamem - film dokumentalny     
16:15     Mój ¶wiat tańca: Nsengiyuma z Afryki, Siyanda z Afryki Płd. - serial dokumentalny odc. 3/13     
16:45     Weekend: Weekend w Londynie - serial dokumentalny odc. 6/10     
17:15     Zagrać chińsk± kart±: Zakładnik z placu Tian'anmen - film dokumentalny odc. 2-ost.     
18:15     Morskie opowie¶ci: Na straży rafy - serial dokumentalny odc. 12/13     
18:45     Rycerze: Cyd - rycerz najemny - serial dokumentalny odc. 1/9     
19:45     Agencja - serial dokumentalny odc. 5/7     
20:15     Opiekunowie niezwykłych gatunków: David i kangury - serial dokumentalny odc. 19/39     
20:45     Kobiety ¦więtego Królestwa - film dokumentalny     
21:45     Sprzedawcy cudów - film dokumentalny     
22:45     Zagrać chińsk± kart±: Nixon i Mao - film dokumentalny odc. 1/2     
23:40     Historia futbolu: Kultury piłkarskie - serial dokumentalny odc. 4/13     
00:35     Ukraina. Tu nie rosn± kwiaty - film dokumentalny     
01:30     Zwodnicze ¶wiatła - film dokumentalny     
02:05     Morskie opowie¶ci: Laguna miło¶ci - serial dokumentalny odc. 7/13     
02:35     Nietypowe uzdrawianie - serial dokumentalny odc. 3/7

TV Puls
06:30     Program religijny     
07:00     Opactwa i klasztory: Węgierscy benedyktyni - serial dokumentalny odc. 14     
07:30     Wieczny płomień miło¶ci - telenowela odc. 26     
08:30     Kobieta w lustrze - telenowela odc. 26     
09:30     Bianka - droga do szczę¶cia - telenowela odc. 4     
10:30     Audiencja generalna - transmisja     
11:50     Octava dies - program informacyjny     
12:20     Wideowizyty: Beneluks - serial dokumentalny     
13:10     Wielkie tajemnice: Trójk±t Bermudzki - serial popularnonaukowy odc. 6     
14:10     Miasta ¶wiata: Barcelona - cykl dokumentalny     
15:00     Władca zwierz±t: Umpatra - serial przygodowy odc. 7     
16:00     Wieczny płomień miło¶ci - telenowela odc. 27     
17:00     Kobieta w lustrze - telenowela odc. 27     
18:00     Bianka - droga do szczę¶cia - telenowela odc. 5     
19:00     Wideowizyty: Beneluks - serial dokumentalny     
19:25     Opactwa i klasztory: Rosyjskie mniszki - serial dokumentalny odc. 15     
20:00     Puls wieczoru - program publicystyczny     
20:45     Zerwane cumy - dramat psychologiczny     
22:30     Władca zwierz±t: Umpatra - serial przygodowy odc. 7     
23:20     Pod pr±d - program publicystyczny     
00:05     Puls wieczoru - program publicystyczny     
00:45     Sekrety archeologii: Miejsce zwane Etruri± - serial dokumentalny odc. 6     
01:20     Wideowizyty: Beneluks - serial dokumentalny     
01:40     Opactwa i klasztory: Węgierscy benedyktyni - serial dokumentalny odc. 14     
02:10     Magazyn przyrodniczy     
02:30     Taaaka ryba - magazyn wędkarski     
03:00     Puls wieczoru - program publicystyczny     
05:55     Puls wieczoru - program publicystyczny 

TVN Style
06:00     WF - ćwicz razem z nami     
06:15     WF - ćwicz razem z nami     
06:30     WF - ćwicz razem z nami     
06:45     WF - ćwicz razem z nami     
07:00     WF - ćwicz razem z nami     
07:15     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
07:30     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
08:00     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
08:30     Co za tydzień     
09:00     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
09:30     I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy     
10:00     Nigella gryzie - show kulinarny     
10:30     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
11:00     Biografie - portrety kobiet XX wieku     
12:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
13:00     Martha Stewart Living - kuchnia - magazyn poradnikowy     
13:30     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
14:00     Kto tu TERAZ rz±dzi? - reality show     
14:30     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
15:00     Co za tydzień     
15:30     Notes kulinarny - magazyn     
16:00     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
16:30     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
17:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
17:30     Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy     
18:00     Martha Stewart Living - kuchnia - magazyn poradnikowy     
18:30     Kto tu TERAZ rz±dzi? - reality show     
19:15     I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy     
19:45     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
20:15     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
20:45     Notes kulinarny - magazyn     
21:15     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
22:00     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
22:30     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
23:30     Jak się nie ubierać? - serial dokumentalny     
00:30     Biografie - portrety kobiet XX wieku     
01:30     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
02:00     Młodsza, piękniejsza, szczę¶liwsza? - reality show o operacjach plastycznych     
02:30     Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik     
03:00     Co za tydzień     
03:30     Multikino - magazyn filmowy     
04:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
04:30     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN 

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Więcej niż jedno odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Ekscentrycy II odc. 2; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy ; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
17:50 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:25 Płacę i wymagam ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn konsumencki
18:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 W wielkim świecie ; Dla małoletnich od lat 7
19:10 Saga rodów - RÓD ŁOPIEŃSKICH; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Teraz Mazowsze; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza ; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:38 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pokonać toczeń; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); reż.:Karin Mellberg; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

TV Biznes
06:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
07:15     Podsumowanie sesji na GPW     
07:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
07:45     Nie daj się fiskusowi     
07:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
08:10     Przegl±d prasy krajowej     
08:15     Studio biznes - go¶ć     
08:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
08:40     Przegl±d prasy krajowej     
08:45     Studio biznes - go¶ć     
08:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
09:12     Waluty - komentarz     
09:20     Poranna prognoza TV Biznes     
09:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
09:45     Przegl±d prasy krajowej     
09:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
10:10     W drodze na listę - program publicystyczny     
10:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
10:45     Poranna prognoza TV Biznes     
10:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
11:10     Autofocus - magazyn fotograficzny     
11:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
11:45     Studio biznes - go¶ć     
11:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
12:10     Style i biznes - magazyn     
12:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
12:45     Studio biznes - go¶ć     
12:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
13:10     Indeks siedmiu - program publicystyczny     
13:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
13:45     Studio biznes - go¶ć     
13:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
14:10     Eurolinia - magazyn     
14:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
14:45     Studio biznes - go¶ć     
14:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
15:10     e-biznes - magazyn     
15:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
15:45     Studio biznes - go¶ć     
15:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
16:10     Auto-zwiad - magazyn motoryzacyjny     
16:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
16:45     Studio biznes - go¶ć     
16:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
17:15     Biznes i ksi±żki - magazyn     
17:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
17:45     Podsumowanie sesji na GPW     
17:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
18:15     Magazyn jeĽdziecki     
18:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
18:40     Studio biznes - go¶ć     
18:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
19:15     Style i biznes - magazyn     
19:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
19:40     Studio biznes - go¶ć     
19:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
20:15     Poci±g do biznesu - panorama przedsiębiorczo¶ci     
20:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
20:40     Studio biznes - go¶ć     
20:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
21:15     Partnerski bank - magazyn     
21:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
21:40     Studio biznes - go¶ć     
21:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
22:15     W 600 sekund dookoła ¶wiata     
22:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
22:40     Podsumowanie sesji na GPW     
22:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
23:15     Sektory, wektory, trendy - przegl±d ¶wiatowej gospodarki     
23:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
23:40     Studio biznes - go¶ć     
23:55     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
00:15     Studio biznes - go¶ć     
00:30     Biznes dzisiaj - program informacyjny     
00:40     Studio biznes - go¶ć

TVN 24
06:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
06:15     Skrót informacji     
06:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
06:45     Skrót informacji     
07:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
07:15     Skrót informacji     
07:25     Biznes - program publicystyczny     
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
07:45     Skrót informacji     
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
08:05     Rozmowa Poranka TVN 24     
08:15     Skrót informacji     
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
08:45     Szkło kontaktowe - skrót     
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
09:10     Go¶ć poranny - wywiad     
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
09:45     Skrót informacji     
09:50     Przegl±d wydarzeń tygodnia - program publicystyczny     
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
10:15     Serwis sportowy     
10:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
10:45     Serwis biznesowy     
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
11:15     Serwis sportowy     
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
11:45     Serwis biznesowy     
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
12:15     Serwis sportowy     
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
12:45     Serwis biznesowy     
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
13:15     Serwis sportowy     
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
13:45     Serwis biznesowy     
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
14:15     Serwis sportowy     
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
14:45     Serwis biznesowy     
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
15:15     Serwis sportowy     
15:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
15:45     Serwis biznesowy     
16:00     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny     
16:30     Raport popołudniowy     
17:10     Prosto z Polski - magazyn informacyjny     
17:30     24 godziny - magazyn informacyjny     
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
18:40     Skaner polityczny - magazyn     
19:00     Fakty, ludzie, pieni±dze     
20:00     Kropka nad i - program publicystyczny     
20:30     Raport wieczorny     
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny     
22:00     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy     
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
23:10     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny     
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie     
00:00     Skrót informacji     
00:05     Kropka nad i - program publicystyczny     
00:30     Skrót informacji     
00:40     Skaner polityczny - magazyn     
01:00     Serwis informacyjny - podsumowanie     
01:30     24 godziny - magazyn informacyjny     
02:30     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy     
03:30     Skrót filmowy     
03:35     Bilans - magazyn ekonomiczny     
04:00     Serwis informacyjny - podsumowanie     
04:30     24 godziny - magazyn informacyjny     
05:30     Powitanie Poranka TVN 24     
05:45     Skrót informacji

Canal +
07:00 Minisport +; wiadomości sportowe /stereo/
07:10 Łapu capu; media /stereo/
07:15 Nie przegap; zapowiedź programu /stereo/
07:25 Diabelski młyn; magazyn filmów animowanych /stereo/
08:00 Jestem przy tobie; film muzyczny Indie 2004; reż.: Farah Khan; wyk: Shahrukh Khan, Sushmita Sen
11:00 Jutro Meksyk; dramat psychologiczny Polska 1965; reż.: Aleksander Ścibor - Rylski; wyk: Zbigniew Cybulski, Joanna Szczerbic /stereo/
12:35 Zwariowane święta Karrolla; komedia USA 2004; reż.: Dennis Dugan; wyk: Tom Everett Scott, Wallace Shawn /stereo/
14:10 Serce nie sługa; komedia romantyczna USA 2005; reż.: Ben Younger; wyk: Meryl Streep, Uma Thurman /stereo/
16:00 Oliver Twist; film przygodowy Wlk. Bryt./Czechy / Francja 2005; reż.: Roman Polański; wyk: Barney Clark, Jeremy Swift
18:15 Tylko mnie kochaj; komedia romantyczna Polska 2006; reż.: Ryszard Zatorski; wyk: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska
20:00 Diabelski młyn; magazyn filmów animowanych /stereo/
20:35 Nie przegap; zapowiedź programu /stereo/
20:45 Łapu capu; media /stereo/
20:50 Minisport +; wiadomości sportowe /stereo/
21:00 Premiera: Historia Wendella Bakera; komediodramat USA 2005; reż.: Andrew Wilson, Luke Wilson; wyk: Luke Wilson, Seymour Cassel /stereo/
22:45 Superdeser: Niezapomniany pierwszy raz; film krótkometrażowy /stereo/
23:25 Premiera: South Park, odc. 12; serial animowany USA 2005; reż.: Trey Parker, Matt Stone, Eric Stough
23:55 Doom; film sf Wlk. Bryt./Czechy / Niemcy/USA 2005; reż.: Andrzej Bartkowiak; wyk: Karl Urban, The Rock /stereo/
01:45 Ten dzień powrócił; thriller USA 2005; reż.: Jeff Stanzler; wyk: Robin Wright Penn, Abdel Kechiche /stereo/
03:15 Zawsze w niedzielę; komedia Polska 1965; reż.: Ryszard Ber; wyk: Jerzy Turek, Kalina Jędrusik /stereo/ 

AXN
07:20 Sliders: Piąty wymiar, Desert Storm, odc. 6; serial sf USA 1996; wyk: Jerry O‘Connell, Cleavant Derricks
08:10 Zagadki z przeszłości, Run Sydney Run, odc. 14; serial przygodowy USA 2000; wyk: Tia Carrere, Christien Anholt
09:00 Wyścig, Are You Good at Puzzles?, odc. 5; serial dokumentalny USA 2004
09:50 Robinsonowie, Now tha‘s a Reward, odc. 4; serial dokumentalny USA 2004
10:40 Sprawiedliwość na 18 kołach, Klatka, odc. 16; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Terence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
11:30 Sliders: Piąty wymiar, Desert Storm, odc. 6; serial sf USA 1996; wyk: Jerry O‘Connell, Cleavant Derricks
12:20 Wyścig, Are You Good at Puzzles?, odc. 5; serial dokumentalny USA 2004
13:10 Zagadki z przeszłości, Run Sydney Run, odc. 14; serial przygodowy USA 2000; wyk: Tia Carrere, Christien Anholt
14:00 Robinsonowie, Now tha‘s a Reward, odc. 4; serial dokumentalny USA 2003
14:50 Sprawiedliwość na 18 kołach, Klatka, odc. 16; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Terence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
15:40 Sliders: Piąty wymiar, Dragon Slide, odc. 7; serial sf USA 1996; wyk: Jerry O‘Connell, Cleavant Derricks
16:30 Zagadki z przeszłości, M.I.A., odc. 15; serial przygodowy USA 2000; wyk: Tia Carrere, Christien Anholt
17:20 Wyścig, Why Can‘t we Get a Camel?, odc. 6; serial dokumentalny USA 2004
18:15 Robinsonowie, Earthquakes and Shake - ups!, odc. 5; serial dokumentalny USA 2003
19:10 Sprawiedliwość na 18 kołach, Crossing the Line, odc. 17; serial sensacyjny USA 2001; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
20:05 Maska zabójcy, odc. 1; dramat kryminalny USA 1995; reż.: Karen Arthur; wyk: Ken Olin, Lindsay Frost
21:50 Maska zabójcy, odc. 2; dramat kryminalny USA 1995; reż.: Karen Arthur; wyk: Ken Olin, Lindsay Frost
23:35 Maska zabójcy, odc. 1; dramat kryminalny USA 1995; reż.: Karen Arthur; wyk: Ken Olin, Lindsay Frost
01:05 Maska zabójcy, odc. 2; dramat kryminalny USA 1995; reż.: Karen Arthur; wyk: Ken Olin, Lindsay Frost


Eurosport
08:30    Halowy mityng w Düsseldorfie
09:15    Puchar Świata w Klingenthal Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 140
09:45    Mistrzostwa Świata w Aare Trening przed zjazdem kobiet
11:00    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg indywidualny mężczyzn
12:15    Mistrzostwa Świata w Aare Trening przed zjazdem mężczyzn
13:30    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg indywidualny kobiet
16:00    Puchar Świata w Klingenthal Konkurs na skoczni HS 140
17:45    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg indywidualny kobiet
19:00    Inside Alinghi
19:05    Wednesday Selection
19:10    Puchar Świata w Bordeaux
20:10    Riders Club
20:15    Turniej z cyklu US PGA FBR Open
21:15    Europejska seria turniejów PGA zawody w Dubaju
21:45    Golf Club
21:50    Żeglarstwo
22:20    Yacht Club
22:25    Wednesday Selection
22:30    Inside Alinghi podsumowanie
22:45    Droga do Euro 2008
23:45    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg indywidualny kobiet
00:30    Welsh International Open w Llanelli 5. dzień

Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne
10:00    Droga do Euro 2008
11:00    Australia Dania Mecz towarzyski
12:00    Wiadomości
14:00    Droga do Euro 2008
15:00    Droga do Euro 2008
16:00    Droga do Euro 2008
17:00    Australia Dania Mecz towarzyski
18:00    Wiadomości
18:30    LG Action Sports
19:30    Wiadomości wieczorne
20:00    Program 6
20:30    New Japan League
22:00    Sporty ekstremalne
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    YOZ
23:45    Crossmax Series w Garmisch-Partenkirchen
00:15    Wiadomości
01:00    Wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.