FANDOM


Logo

06:00 Pani Prezydent - odc. 1 (Commander in Chief, ep. 1 Pilot); serial kraj prod.USA (2005)
06:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
07:55 Pucuł i Grzechu - odc. 10 - Jak zostać kosmonautą; serial animowany
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Pod prasą; program publicystyczny
08:35 Hurtownia książek; magazyn
08:55 Buli - Piłka, odc. 39 (Le Ballon); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:05 Ziarno ; magazyn
09:30 Siódme niebo, ser. IX - Akty wiary, odc. 20 (Leaps of faith); serial kraj prod.USA (2005)
10:20 Śmiechu warte - odc. 632; program rozrywkowy
10:45 Czterej pancerni i pies - odc. 1/21 - Załoga - txt str.777; serial TVP kraj prod.Polska (1966)
11:50 Kuchnia z Okrasą - Zapomniane trufle
12:10 Pucuł i Grzechu - odc. 9 - Jak spotkać miłość w autobusie; serial animowany
12:15 Od słów do głów - odc. 12; magazyn
12:30 Szkoda gadać - odc. 56; program rozrywkowy
13:00 Wiadomości
13:20 Skrzywdzone przez mafię - cz. 1 (Donne sbagliate, 1 puntata); dramat kraj prod.Włochy (2006)
15:00 Ja wam pokażę! - odc. 13/13 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
15:50 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen (studio)
16:00 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen (skoki)
16:50 Teleexpress
18:00 Komisarz Rex - odc. 3, Chińskie cienie (ep. 3, Ombre Cinesi); serial kryminalny kraj prod.Austria, Niemcy (2008)
19:00 Wieczorynka - Myszka Miki i przyjaciele - Szalony lekarz, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Mecz towarzyski w piłce nożnej: Litwa - Polska (studio)
20:15 Mecz towarzyski w piłce nożnej: Litwa - Polska (mecz)
22:25 Męska rzecz... - Imperium (Empire) - txt str.777; film fabularny kraj prod.USA (2002)
00:05 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
00:30 Kino nocnych marków - Głos zza grobu (The Dead Will Tell); thriller kraj prod.USA (2006)
02:00 Bracia (Brothers (Brodre)); dramat kraj prod.Dania (2004)
03:55 Zakończenie dnia
Logo-2

05:30 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:05 Dwójka Dzieciom - WOW - Weekend na wzgórzu odc. 12/13 (WOW); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1992)
06:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Czas zamknięty w kamieniu; reportaż
07:25 Ulica lemurów - Starcie z sifakami - odc. 15 (Shifaka Shodown - odc. 15); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
07:50 Poezja łączy ludzi - "Ta sama w środku" (Anna Swirszczyńska)
08:05 Barwy szczęścia - odc. 214 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
08:35 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie - txt str.777; serial komediowy TVP
09:45 Nie tylko dla pań - Jak się nie ubierać (seria V) - Siostry - odc. 5 (What not to wear - ep. 5) - txt str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:50 Gwiazdy w południe - Zabawna dziewczyna (Funny Girl); komedia kraj prod.USA (1968)
13:15 Święta wojna - (293) Van Bercik; serial TVP
13:45 Pucuł i Grzechu - odc. 10 - Jak zostać kosmonautą; serial animowany
14:00 Familiada - odc. 1598 - txt str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 1016 Nadzieje; telenowela TVP
15:10 Dzieciaki górą - odc. 9; teleturniej
16:05 Dzieciaki mojej siostry na śniegu (My Sisters Kids in the Snow); komedia familijna kraj prod.Dania (2002)
17:30 Rodzina Trendych - Szanuj męża swego; widowisko
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Tak to leciało! - (23); teleturniej
20:05 Kabaret Neo - Nówka Przedstawia: od III do V RP ; program kabaretowy
21:00 Pojedynek nie na żarty - Ostatnie starcie ; widowisko rozrywkowe
21:55 Weekendowe Kino Dwójki - Prosty plan (A Simple Plan); film fabularny kraj prod.USA (1998)
23:55 Słowo na niedzielę
24:00  Wideoteka dorosłego człowieka
00:30 Panorama
00:50 Weekendowe Kino Dwójki - Trójkąt bermudzki; film kryminalny kraj prod.Polska (1988)
02:20 Ona i On - wojna płci ; talk-show
03:15 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
04:15 Zakończenie dnia
120px-Logo Polsat.svg

5:30 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:15 Kapitan Flamingo - odc. 26, serial animowany, Kanada 2006
6:45 Yin! Yang! Yo! - odc. 26, serial animowany, USA 2006
7:15 Action Man A.T.O.M. - odc. 3, serial animowany, Francja 2005
7:45 Action Man A.T.O.M. - odc. 4, serial animowany, Francja 2005
8:15 Hugo - program dla dzieci
8:45 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
9:15 Ewa gotuje - odc. 49, magazyn kulinarny, Polska 2008
9:45 Rodzina zastępcza plus - Rewolucja - odc. 290, Polska 2008
10:45 Magiczny zegar - dramat sf, USA 2000
12:45 Czarodziejki - odc. 133, USA 2003-2004
13:45 Dom nie do poznania - odc. 136, reality show, USA 2007
14:45 Się kręci - program rozrywkowy
15:40 Czarna kula - komedia, Wielka Brytania 2003
17:45 13. Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2008 - odc. 2, Polska 2008
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 I kto tu rządzi - Praca popłaca - odc. 34, Polska 2007
20:00 Miłosna samba - film obyczajowy, USA 1998
22:00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:45 Barwy nocy - thriller, USA 1994
1:35 Nagroda gwarantowana - teleturniej
2:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy, Polska 2008
3:35 Zakazana kamera - program rozrywkowy
4:35 Nocne randki - program rozrywkowy
5:10 TV Market - magazyn reklamowy
Logo-19

5:35 Uwaga! - magazyn reporterów
5:55 Telesklep - magazyn
8:00 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
10:55 alleZIMA! - Wisła - Soszów Polska 2009
11:30 Na Wspólnej - odc. 1079-1082, Polska 2009
13:15 You can dance - po prostu tańcz! - program rozrywkowy, Polska 2008
14:55 Brzydula - odc. 76-80, Polska 2009
17:20 Akademia policyjna 6: Operacja "Chaos" - komedia, USA 1989
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Niania - Konrad na zakręcie - odc. 96, Polska 2008
20:30 Niania - Córka Frani - odc. 97, Polska 2008
21:00 Naciągacze - film kryminalny, USA 2003
23:25 Relikt - horror, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Nowa Zelandia 1997
1:40 Uwaga! - magazyn reporterów
2:00 Nocne granie - program rozrywkowy
3:00 Telesklep - magazyn
3:20 Nic straconego - programy powtórkowe
14887-1-

05:00 Drogówka
05:20 Sztukateria
05:45 Ręce, które leczą
06:10 VIP
06:40 Kinomaniak - magazyn
07:10 V max - magazyn motoryzacyjny
07:40 Gram.TV - program rozrywkowy
08:10 Beverly Hills 90210 (4) - serial obyczajowy USA
09:10 Magiczne pałeczki - amer.-niem. komedia muzyczna 1987, reż. Peter Keglevic, wyk. George Kranz, Kelly Curtis, Chico Hamilton, David Margulies
11:00 Galileo
12:00 Gram.TV - program rozrywkowy
12:30 V max - magazyn
13:00 VIP - program kulturalny
13:30 Piękni (5) - serial obyczajowy USA
14:30 Live: Siatkówka mężczyzn - PlusLiga: AZS UWM Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
16:50 J & J - czyli Jola i Jarek - polski reality show
17:50 Katastrofy budowlane - amerykańsko-angielski film dokumentalny
19:00 Galileo (35) - program popularnonaukowy
20:00 Żołnierz najemny (Il soldato di ventura) - francusko-włoska komedia przygodowa 1976, reż. Pasquale Festa Campanile, wyk. Andréa Ferréol, Bud Spencer, Enzo Cannavale, Ada Tauler (95 min)
22:20 Pokusa (Tempted) - thriller amerykańsko-francusko-australijski 2001, reż. Bill Bennett, wyk. Burt Reynolds, Safron Burrows, Peter Facinelli, Mike Starr (95 min)
00:20 Cień (The Shadow) - film przygodowy USA 1994, reż. Russell Mulcaly, wyk. Alec Baldwin, Penelope Ann Miller, John Lone, Peter Boyle (108 min)
02:35 Sztukateria - magazyn kulturalny
03:00 Drogówka - magazyn policyjny
03:25 Komenda - magazyn policyjny
03:50 TV Market - magazyn reklamowy
04:05 Zakończenie programu
TVP GD

06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
06:51 Info Poranek; STEREO
07:45 Panorama
08:00 Brulion kulturalny
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:36 Gość poranka; STEREO
08:45 Przyglądając się...
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:10 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:16 Kosmiczna Prognoza Pogody; STEREO
09:20 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:48 Pogoda Info; STEREO
09:57 Dach nad głową; magazyn; STEREO
10:11 Sposób na zdrowie; magazyn; STEREO
10:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
10:51 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:01 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:42 Pogoda Info; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
12:01 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:41 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:43 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Pięć minut dla zdrowia; magazyn; STEREO
12:58 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Kurkowa TV; Dla małoletnich od lat 12
13:13 Globalna wioska; magazyn; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Oblicza Armii; magazyn; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:51 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Trudny rynek; magazyn; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
15:50 Pogoda Info; STEREO
15:57 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Debata po europejsku; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend; STEREO
16:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
16:45 Panorama
17:00 Kwiaty i ogrody
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
18:00 Panorama
18:30 Eurofundusze. Pisz i zdobywaj
18:55 Na dwa głosy
19:35 Z Pomorza - magazyn
20:00 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:52 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:45 Panorama
22:00 Znaki - program religijny
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie
22:56 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Patrol; Dla małoletnich od lat 16
24:00 Raport z Polski - Ekstra
00:29 Trudny rynek; magazyn; STEREO
00:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:22 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:36 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:51 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:16 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
02:20 Zakończenie dnia
TV Puls (2008-2010)

06:00 Nowy dzień
06:30 Telezakupy
07:00 Targowiska świata
07:30 B.A.R.Z.
08:00 Octava dies
08:30 Nowy dzień
09:00 Ludzie, zwierzęta i doktorzy odc.: 65
10:00 W dobrym towarzystwie
10:30 Wydarzenia tygodnia
11:00 W domu z Jamiem
12:00 Komputer w tenisówkach
14:00 Targowiska świata
14:30 Will & Grace odc.: 20
15:00 Will & Grace odc.: 21
15:30 American Dreams odc.: 22
16:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
17:30 Diagnoza: morderstwo odc.: 17
18:30 Flintstonowie
19:00 Ale numer!
20:00 Impostor: test na człowieczeństwo
22:00 Zbrodnie niedoskonałe
22:30 Cube
00:30 Inna twarz
01:00 Klasyka polskiego kina, Pętla
03:00 Żebro Adama
03:30 Księża
04:00 Miód i szarańcza
04:30 Wszystkie słowa dozwolone
05:00 Żebro Adama
05:30 Octava dies
05:59 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:00 Plebania - odc. 1220; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 1221; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 1222; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 1223; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 1224; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:30 Porozmawiaj z... - Seks - moralna obyczajowość Polaków; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Od słów do głów - odc. 9; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 30 - O tym jak Elis walczyła z globalizacją (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 30 Jak se Elis postavila globalizaci); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:40 Okna sztuki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Studio Gama. Recital Czesława Niemena; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gambia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Złotopolscy - odc. 991* - Wieści z Lwowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Nawigator - magazyn żeglarski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:45 Polska dobrze smakuje - Kraj masłem i śmietaną płynący; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Wideoteka dorosłego człowieka - (58); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Na dobre i na złe - odc. 351 Uchodźcy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Dziękujemy za solidarność - Jana Starek (Austria, Czechy); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Dzika Polska - Ptaki na Warcie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Dobra dzielnica - odc. 6 Czas Adwentu (Dobra Ctvrt odc. 6 Cas Adventni); serial obyczajowy kraj prod.CZECHY (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Bar Mleczny (Milkbar); film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 M jak miłość - odc. 621; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria I - odc. 22 - Nowe prawo (Le petit Roi Macius, "Nouvelle loi" ep. 22) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:00 Pucuł i Grzechu - odc. 8 - Jak wygryźć szefa; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Czas honoru - odc. 8* Odwet; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kino Mistrzów - Austeria; dramat; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Czesław Niemen i Aerolit - Sopot '74; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 300 % normy - odc. 28; teleturniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Wideoteka dorosłego człowieka - (58); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 621; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria I - odc. 22 - Nowe prawo (Le petit Roi Macius, "Nouvelle loi" ep. 22) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Czas honoru - odc. 8* Odwet; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Bar Mleczny (Milkbar); film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Złotopolscy - odc. 991* - Wieści z Lwowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Kino Mistrzów - Austeria; dramat; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia
Tvn7

06:30 Misja Martyna
07:10 Telesklep
09:10 Rodziców nie ma w domu
09:40 Nie bój się lwa
10:40 Droga do ruiny - francusko-amerykańska komedia romantyczna 1991
12:35 Nowe przygody "starej" Christine
13:35 Dwóch i pół
15:05 Sensacyjna opowieść - komedia francuska 1992
16:55 Pomoc domowa - serial komediowy USA
19:30 Totalna magia - komedia USA 1998
21:40 Marci X - komedia USA 2003
23:20 Ucieczka z Los Angeles - film s.f. USA 1996
01:20 Inwazja porywaczy jaj
01:50 Wróżki
02:55 Laski na czasie
Tele5 logo

07:00 Telezakupy
09:05 Bajka za bajką
09:35 Akademia fitnessu i kulturystyki
10:05 Dzikie serca
11:05 Plusy dodatnie, plusy ujemne
12:05 Buon appetito!
13:05 Australijski patrol
13:35 Bajki babci Grace - dramat USA 1991
15:15 S.O.S.
16:35 Tajny agent Bobby - komedia s.f. USA 1999
18:20 Pomoc domowa - komedia francusko-amerykańsko-angielska 1991
20:00 Oddział do zadań specjalnych - thriller kanadyjski 1999
21:50 S.O.S.
22:55 Punkt G
23:55 Seks na przedmieściach
00:55 Zdrada i pożądanie - film erotyczny 2004
Planete logo 2004

05:45 Urodzeni w siodle
07:15 Siły powietrzne świata
08:15 Urodzeni w siodle
09:20 Nasza planeta
10:15 Geologiczne wademekum
11:15 To nie czary!
12:20 Portrety
13:15 Wschodnie klimaty
14:10 Planete Doc Review
15:35 Społeczeństwo
16:30 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi
18:10 Pierwsi po Bogu: Henryk VIII
19:50 Egipt. Nowe odkrycia: Sakkara i Heliopolis
20:45 Lara. Życie z Borysem Pasternakiem
22:15 Nasza ulica
23:15 Lekarze spod znaku swastyki
00:10 Planete Doc Review
01:50 Filmowe dochodzenia
02:45 Twarze Europy
4 fun tv

6:00 4fun'ocka
7:00 Ranny ptaszek
8:00 Ranny ptaszek
9:00 Weekend specjalny
10:00 Kto się w tobie kocha?
10:30 Weekend specjalny
11:00 Top tygodnia
12:00 Kto się w tobie kocha?
12:30 Parowanie 
13:00 Kto się w tobie kocha?
13:30 Juniorki
14:00 Parowanie
14:30 Juniorki
15:00 Weekend specjalny
17:00 Hit Me
18:00 Znajdź parkę 
18:30 Kto się w tobie kocha?
19:00 Weekend specjalny
20:00 The Best of "Kartony"
21:00 Hit Me
22:00 Hit Me
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kto się w tobie kocha?
1:00 Zakazane piosenki
2:00 Gorący akademik 
3:00 Parowanie holenderskie 
4:00 Nocny 4fun
5:00 Tattoo na lato
ITV Polska

5:30 Morze hitów
6:05 Horoskop gwiazd
6:25 Discostacja
7:10 Morze hitów
7:25 Telesprzedaż
8:15 Discostacja Extra
8:30 Morze hitów
8:35 Discostacja Extra
8:45 Horoskop gwiazd
8:55 Instytut ezoteryczny
9:05 Ezo TV
9:10 Pozytywne wakacje
9:15 Horoskop gwiazd
9:20 Ezo TV
10:55 Pozytywne wakacje
11:00 Horoskop gwiazd
11:05 Ezo TV
12:45 Instytut ezoteryczny
14:40 Nijusy
14:55 Ultrastacja
15:40 Morze hitów
15:50 Horoskop gwiazd
15:55 Nijusy
16:10 WP.tv
16:40 Discostacja
17:25 Polowanie na gwiazdy
17:45 WP.tv
18:10 Horoskop gwiazd
18:15 Morze hitów
18:25 Ultrastacja
19:20 Ezo TV
21:55 Morze hitów
22:10 Pasmo nocne
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.