TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 17; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 11 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
09:05 Budzik - Gitara
09:35 Tom - Tom w Paryżu odc. 6 (Tom - Tom in Paris); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:00 Jaka to melodia? - finał kwietnia; teleturniej
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Nazwy nie tylko własne... odc. 94; magazyn
11:10 ZUS dla ciebie - odc. 45; program poradnikowy
11:15 Obywatele mają głos - Polska "Solidarność"  28'; cykl dokumentalny
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3309 (The Bold and the Beautiful ep. 3524); serial kraj prod.USA (2001)
12:35 Moda na sukces - odc. 3310 (The Bold and the Beautiful ep. 3525); serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan - odc. 1261; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 872; telenowela TVP
13:45 Jaka to melodia? - odc. 1434; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 1 - Losowanie; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Agresja odc. 71
15:00 Wiadomości
15:10 Świadek; film dokumentalny
15:35 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces - odc. 3311 (The Bold and the Beautiful ep. 3526); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3312 (The Bold and the Beautiful ep. 3527); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1265 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1435; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 876; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Żaba na księżycu, odc. 33 (Frog in the moon, ep. 33); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Na własne oczy - Taka historia  58'; film dokumentalny
21:20 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:30 Teatr Telewizji -Scena świata: Za i przeciw (Taking Sides)  105'; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Francja (2001)
23:20 Z refleksem; program publicystyczny
23:40 Regał; magazyn literacki
00:10 Powrót żywych trupów 2 (Return of the Living Dead II)  85'; horror kraj prod.USA (1988)
01:40 Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka  28'; cykl dokumentalny
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Ocean Avenue - odc. 16/130 (Ocean Avenue ep.16); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:20 Ocean Avenue - odc. 17/130 (Ocean Avenue ep.17); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - odc 52/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 216 Klub seniora; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 49; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 70/162 Gra o wysoką stawkę (MAGNUM P. I. s. 4 Squeeze Play); serial kraj prod.USA (1983)
12:05 Przygody Tarzana - odc 27/75  Prymitywne uczucia (Tarzan  ep. 208 The primitive urge); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:35 Niesforne aniołki seria II - odc. 20 (Little angels - Harknett Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:10 W chińskim przedszkolu - odc. 2 (Kindergarden)  26'; film dokumentalny kraj prod.Chiny (2005)
13:40 Znaki czasu ; magazyn
14:05 Smaczne Go! - (9); magazyn kulinarny
14:55 Dr Quinn - seria IV, odc. 21/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV odc. 21); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:45 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 294 Trudny zabieg; serial TVP
16:45 Jak się nie ubierać - Mick seria III odc. 6 (What Not To Wear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:25 Anna Dymna - spotkajmy się
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Śmierć Studenta (Death Of A Student)  50'; film dokumentalny kraj prod.Finlandia (1977)
20:05 M jak miłość - odc. 494; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 252
21:05 Pogoda na piątek - odc. 16; serial obyczajowy TVP
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Warto rozmawiać
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 11/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 511); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 12/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 512); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
01:05 Wieczór artystyczny - Niech gra muzyka  71'; film TVP
02:20 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:19 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier - wydanie specjalne - transmisja  posiedzenia Komisji Śledczej ds.banków ; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:55 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:37 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Dla miłości; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Cannes i historia (Cannes Film Festival and History); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:47 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:07 Cannes i historia (Cannes Film Festival and History); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:54 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Tajemnica odc.152/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Leon Tarasewicz - o sztuce, religii, społeczeństwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Franciszkanie w kraju Inków; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pierwszy raz - (44); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Biografie - Czy Pan to tak naprawdę, czy udaje? - Jerzy Stuhr  45'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Bramy Maxa; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 678; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1211; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Miejsce; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 M jak miłość - odc. 448; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o...
14:00 Chłopi - odc. 8/13* Gospodynie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Tajemnica odc.152/; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Leon Tarasewicz - o sztuce, religii, społeczeństwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Kinematograf; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Od Okołu do Nowego Miasta - XVIII wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Z archiwum IPN - Zagończyk; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 678; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 12 - Jak to ze smokiem było; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1211; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Miałem żyć; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Warto kochać - odc. 10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Historia opozycji - Bunt młodych  60'; cykl dokumentalny; reż.:Krzysztof Lang; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Od Okołu do Nowego Miasta - XVIII wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Z archiwum IPN - Zagończyk; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 678; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 12 - Jak to ze smokiem było; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1211; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Miałem żyć; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać - odc. 10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Nie tylko o...
04:15 Historia opozycji - Bunt młodych  60'; cykl dokumentalny; reż.:Krzysztof Lang; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - Anna Szałapak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Gdziekolwiek jesteś, panie reżyserze...; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Music Spot - program muzyczny 
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06:50 Sidła miłości (87) - telenowela, Argentyna 2006 
07:45 TV Market - magazyn reklamowy 
08:00 Wielka wygrana - teleturniej 
08:55 Graczykowie: Nigdy nie wraca wcześniej (2) - serial komediowy, Polska 1999 
09:25 Rodzina zastępcza (86) - serial komediowy, Polska 2001 
10:00 Sekret Laury (63) - telenowela, Argentyna 2004 
11:00 Metamorfozy - reality show 
11:30 Samo życie (892) - serial obyczajowy, Polska 2007 
12:00 Dom nie do poznania - reality show 
13:00 Jesteś moim życiem (87) - serial obyczajowy, Argentyna 2006 
14:00 Pierwsza miłość (501) - serial obyczajowy, Polska 2007 
14:45 Świat według Bundych (228) - serial komediowy, USA 1996 
15:15 Rodzina zastępcza (87) - serial komediowy, Polska 2001 
15:50 Wydarzenia - serwis informacyjny 
16:15 Pogoda - serwis informacyjny 
16:25 Interwencja - magazyn reporterów 
17:00 Gra w ciemno - teleturniej 
18:00 Pierwsza miłość (502) - serial obyczajowy, Polska 2007 
18:50 Wydarzenia - serwis informacyjny 
19:20 Sport - serwis informacyjny 
19:25 Pogoda - serwis informacyjny 
19:30 Samo życie (893) - serial obyczajowy, Polska 2007 
20:00 Z archiwum X (156) - serial sensacyjny, USA 1999 
21:00 Twierdza - thriller, USA 1996 
21:55 Studio LOTTO - losowanie 
23:45 Nieustraszeni - reality show 
00:45 Bumerang - program publicystyczny 
01:25 Magazyn sportowy - magazyn 
04:25 Nocne randki - program rozrywkowy 

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn 
05:55 Telesklep - magazyn 
06:45 Życie na fali (18) - serial obyczajowy, USA 
07:35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny 
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09:05 Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo 
10:05 Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo 
11:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11:40 Rozmowy w toku - talk show 
12:50 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy 
13:20 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14:00 Życie na fali (19) - serial obyczajowy, USA 
15:00 Prawo pożądania (59) - telenowela 
16:00 Fakty Popołudniowe - serwis informacyjny 
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17:15 Rozmowy w toku - talk show 
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19:00 Fakty - serwis informacyjny 
19:30 Sport - serwis informacyjny 
19:40 Pogoda - serwis informacyjny 
19:50 Uwaga! - magazyn 
20:15 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
20:55 Na Wspólnej (806) - serial obyczajowy, Polska 
21:30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy 
22:35 Taniec z gwiazdami - kulisy - reportaż 
23:05 Hela w opałach 2 (24) - serial komediowy, Polska 
23:35 Firma - magazyn 
00:05 Wydanie drugie poprawione - magazyn 
00:35 Multikino - magazyn 
01:00 Co za tydzień - magazyn 
01:25 Uwaga! - magazyn 
01:45 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy 
02:45 Telesklep - magazyn

TV 4
05:45 V Max - magazyn motoryzacyjny
06:05 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
06:30 VIP - program kulturalny
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:30 VIP - program kulturalny
09:00 Eksploracje - serial popularnonaukowy, Wielka Brytania 2004
09:30 Eksploracje - serial popularnonaukowy, Wielka Brytania 2004
10:00 Jesteś moim życiem (175) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
11:05 Łowcy skarbów (42) - serial przygodowy, Francja / Niemcy / Kanada / USA 1999
12:05 Gram.Tv - program rozrywkowy
12:35 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy
13:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - relacja
13:40 Wygraj fortunę - teleturniej
15:20 Król szamanów (14) - serial animowany, Japonia 2003
15:50 Łowcy skarbów (43) - serial przygodowy, Francja / Niemcy / Kanada / USA 1999
16:50 Klinika samotnych serc (15) - serial obyczajowy, Polska 2005
17:50 Lingo - teleturniej
18:55 Jesteś moim życiem (176) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
20:00 Winny czy niewinny? - serial dokumentalny, USA 2005
21:00 Kobiety za kierownicą - film dokumentalny, Wielka Brytania
22:05 Wielki błękit - film przygodowy, USA / Francja / Włochy 1988
01:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Argentyny - relacja
01:55 Wydarzenia, sport, pogoda - serwis informacyjny
02:30 Tok2Szok - program rozrywkowy
03:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
04:05 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy
04:30 Sztukateria - magazyn kulturalny
04:55 Zakończenie programu

TVN 7
06:05 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy 
06:30 Telesklep - magazyn 
07:30 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy 
08:00 Inwazja (9) - serial science fiction, USA 
09:00 Grzesznica (67) - telenowela 
09:50 Misja: epidemia (5) - serial obyczajowy, USA 
10:50 Nash Bridges (113) - serial sensacyjny, USA 
11:50 Strażnik kasy - interaktywny program rozrywkowy 
12:50 Telesklep - magazyn 
14:10 Grzesznica (68) - telenowela 
15:05 Policjanci z Miami (78) - serial sensacyjny, USA 
16:05 Alf (69) - serial komediowy, USA 
16:35 Siostrzyczki (8) - serial komediowy, USA 
17:05 Misja: epidemia (6) - serial obyczajowy, USA 
18:05 Nash Bridges (117) - serial sensacyjny, USA 
19:05 Alf (70) - serial komediowy, USA 
19:40 Siostrzyczki (9) - serial komediowy, USA 
20:10 Brygada ratunkowa (20) - serial sensacyjny, USA 
21:10 Bezpieczne przejście - film obyczajowy, USA 1994 
23:10 Zaciemnienie - film obyczajowy, USA 1996 

Tele 5
07:15 Pogoda - serwis informacyjny 
07:25 Moja piękna grubaska - telenowela 
08:25 Brygada Acapulco - serial sensacyjny, USA 1993 
09:20 Buon Appetito! - program kulinarny 
10:15 Telezakupy - magazyn 
12:20 Akademia fitness i kulturystyki - program sportowy 
12:55 Zbuntowana - telenowela 
13:50 Werdykt - program sądowy 
14:20 Cyrograf - serial sensacyjny, Kanada 2004 
15:15 Brygada Acapulco - serial sensacyjny, USA 1993 
16:10 Denver, ostatni dinozaur - serial animowany dla dzieci, USA 1988 
16:35 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
16:50 Waleczne serca - serial fabularno - dokumentalny, Kanada 1992 
17:20 Pogoda - serwis informacyjny 
17:30 Moja piękna grubaska - telenowela 
18:30 Cyrograf - serial sensacyjny, Kanada 2004 
19:25 Ty albo nikt - telenowela 
19:55 Pogoda - serwis informacyjny 
20:00 Tajne akta - thriller 
22:05 Pogoda - serwis informacyjny 
22:15 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
22:25 Wydział do spraw specjalnych - serial kryminalny, Kanada 2001 
23:25 Gorączka w mieście - serial kryminalny, USA 1996 
00:25 Mecz III ligi piłki nożnej - retransmisja 
02:05 Zabójczy seks - film erotyczny, USA 2001 
03:35 Rybia nocka - program przyrodniczy

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Sportowa niedziela
11:05 Copa Libertadores - 1/8 finału (2)
11:55 Copa Libertadores - 1/8 finału (2)
12:45 Z archiwum TVP - Artur Boruc; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 II liga piłki nożnej - Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław; transmisja
15:30 Droga do Pekinu - odc. 18; magazyn sportowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Piłka ręczna kobiet - Piotrcovia - SPR Lublin
18:40 Copa Libertadores - 1/8 finału (3)
19:40 Copa Libertadores - 1/8 finału (3)
20:40 4-4-2; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Magazyn Olimpijski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Piłka ręczna - mężczyzn: 2 mecz finałowy
00:20 Zakończenie dnia

Eurosport
08:30     Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy
09:00     Sport motorowy FIA World Touring Car Championship - wyścig w Zandvoort
10:00     Motocyklowe Mistrzostwa Świata Grand Prix Chin - wyścig w klasie MotoGP
11:00     Rajdowe Mistrzostwa Świata Rajd Argentyny - 3. dzień
11:30     Tenis ziemny Turniej ATP w Estoril (Portugalia): Mecz finałowy
12:30     Tenis ziemny Turniej WTA J&S; Cup w Warszawie: Mecz finałowy
13:30     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania)
15:30     Piłka nożna Mistrzostwa Europy do lat 17: Mecz fazy grupowej: Niemcy - Hiszpania
17:15     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania)
18:30     Tenis ziemny Droga do French Open
18:45     Eurogole - magazyn piłkarski
19:30     Watts - magazyn sportowy
20:00     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania)
23:00     Piłka nożna Mistrzostwa Europy do lat 17: Mecz fazy grupowej: Holandia - Anglia
00:00     Eurogole - magazyn piłkarski
00:45     Tenis ziemny Droga do French Open

Discovery Science
5:10    Powrót z kosmosu - Wejście w atmosferę
6:00    Połączenia - Sprzężenie zwrotne
6:50    Lustereczko powiedz przecie... - Film dokumentalny
7:40    Szaleństwo zdalnie kierowane - odc. 10
8:10    Starożytne sekcje zwłok - Film dokumentalny
9:00    Megadrapieżniki - Film dokumentalny
10:00    Człowiek, który przetrwa wszystko - Arktyka
11:00    Powrót z kosmosu - Wejście w atmosferę
12:00    Wiatr w żaglach - odc. 4
12:30    Wiatr w żaglach - odc. 5
13:00    Najlepsze samochody - Lincoln
13:30    Najlepsze samochody - Jensen
14:00    Planeta dinozaurów - Jaja Alphy
15:00    Megadrapieżniki - Film dokumentalny
16:00    Człowiek, który przetrwa wszystko - Arktyka
17:00    Powrót z kosmosu - Wejście w atmosferę
18:00    Lotnicze szaleństwo - odc. 5
18:30    Wielka niewiadoma - odc. 1
19:00    Brainiac - odc. 6
20:00    Wielka rzecz - Woda
21:00    Prawdziwe bohaterstwo - Zdradliwe wody
22:00    Brainiac - odc. 6
23:00    Krytycznym okiem - Tajemnicze cuda
0:00    Lotnicze szaleństwo - odc. 5
0:25    Wielka niewiadoma - odc. 1
0:50    Brainiac - odc. 6
1:40    Ultranauka - Chaos magnetyczny
2:10    Wielka rzecz - Woda
3:00    Prawdziwe bohaterstwo - Zdradliwe wody
3:50    Brainiac - odc. 6


AXN Crime
12:00 Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 1
13:00    Zabójczynie serial, odc. 19
14:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 4
15:00    Szczury wodne serial, odc. 109
16:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 3) serial, odc. 4
17:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 1
18:00    Zabójczynie serial, odc. 19
19:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 4
20:00    Szczury wodne serial, odc. 109
21:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 3) serial, odc. 4
22:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 14
23:00    Zabójczynie serial, odc. 20
00:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 5
01:00    Szczury wodne serial, odc. 110
02:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 3) serial, odc. 5

AXN Sci-Fi
12:00 Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 11
13:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 11
13:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 12
14:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 7
15:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 9
16:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 11
17:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 11
18:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 11
18:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 12
19:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 7
20:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 9
21:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 11
22:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 7
23:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 13
23:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 14
00:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 8
01:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 10
02:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.