FANDOM


Logo

6.00 Kawa czy herbata: w tym Wiadomości: 6.05,6.30,7.00,7.30
8.00 Wiadomości
8.15 Woronicza 17
8.30 Marco i Gina - serial animowany prod. włoskiej
8.50 Jedyneczka
9.25 Bajeczki Jedyneczki
9.30 Ston Benjamin - serial animowany prod. niemieckiej
9.50 Animowane bajki swiata: Korona i Berłoi
10.15 Nowa Ziemia (odc. 18) - serial prod. USA
11.05 Poszukiwanie Afganki z okladki - film dok. prod. USA
12.00 Wiadomosci
12.10 Agrobiznes
12.20 Po pierwsze pomysł - magazyn
12.45 Plebania (odc. 276) - serial TVP
13.10 Plebania (odc. 277) - serial TVP
13.35 U siebie: Bukowinska rodzina
13.50 Światowe dziedzictwo kultury: Tadż Mahal. Pomnik wiecznej miłości - film dok. prod. niemieckiej
14.10 Podróże male i duze: Zaproszenie: Są jeszcze takie miejsca - Iwonicz
14.30 Laboratorium - magazyn
15.00 Wiadomosci
15.10 Sprawa dla reportera
15.45 Jedynka w Europie: Jedynka w Holandii
16.00 Raj
16.25 Moda na sukces (odc. 1859) - telenowela prod. USA
16.50 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu swiata
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Plebania (odc. 278) - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny /stereo/
19.15 Wieczorynka: Weterynarz Fred
19.30 Wiadomosci
20.15 Krajowy Finał Eurowizji - Niemcy 2003 /na żywo/
22.20 Jedynka w Europie
22.25 W krainie dreszczowców: Mali przyjaciele (odc. 3) - film fabularny prod. USA /za zgodą rodziców/
23.15 Monitor Wiadomosci
23.30 Kurs dnia - mag. ekonomiczny
23.40 W krainie dreszczowców: Sztuka zabijania - film fab. prod. USA /tylko dla dorosłych/
1.15 Nowa Ziemia (odc. 20) - serial prod. USA
2.00 Czarodziejki (odc. 8) - serial prod. USA
2.45 Zakończenie programu
Logo-2

07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc.15/24 Voodoo; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Proszę słonia; Kość słoniowa; serial anim.dla dzieci
07:45 Dwójka Dzieciom; Mały Pingwin Pik-Pok; Lisek Chytrusek; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc.12 Próba miłości; serial prod. TVP
08:55 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:15 Powrót do życia; odc.1/6 Pierwszy krok; film fab.prod. francuskiej; reż: Aline Issermann; wyk: Charlotte Kady, Jacques Penot
11:50 Dwa światy; odc.15/26; serial prod. polsko-australijskiej
12:20 Krajobraz Polski; odc. 47 - Aleja, park, ogród dendrologiczny - drzewo w krajobrazie
12:35 Krzyżówka szczęścia; teleturniej
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.122 Niespodzianka; telenowela TVP (STEREO)
13:40 Super Hity Elity-80-lecie Elity i Studia 202.Koncert jubileuszowy /2/
14:30 Od ucha do ucha; Laureaci przeglądu PAKA 2002
14:50 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
15:15 Wokół nas; Skrzypki
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Nowe przygody Tarzana; Powrót Tarzana cz.1; Tarzan:The Epic Adventures; 1996  serial prod.USA; reż: Brian Yuzna; wyk: Joe Lara,Dennis Christopher
17:10 Jazda kulturalna
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 IV Mazurska Biesiada Kabaretowa; czyli "Moja droga ja cię kocham" /3/; [stereo]
20:00 Kryminalne zagadki Las Vegas; odc.8/23; serial prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]
20:50 Wieczór z Jagielskim; Violetta Villas,Emilian Kamiński; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
21:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:35 O mały głos; Little Voice; 1998  komediodramat prod.angielskiej / za zgodą rodziców/; reż: Mark Herman; wyk: Brenda Blethyn,Jane Horrocks,Michael Caine
00:15 Punkt krytyczny; Pressure Point; 1995  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: David Giancola; wyk: Steve Railsback,Larry Linville
01:50 Zakończenie programu
Logo-10

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów [5]
7.25 Pokemon 2 [131]
7.55 Idol Extra
8.30 Stan wyjątkowy 2 [35]
9.20 Przyjaciele 6 [123]
9.45 Samo życie [180 i 181]
10.40 Życiowa szansa 3 [60]
11.35 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja [112]
12.45 Luz Maria [104]
13.40 Adam i Ewa [77 i 78]
14.40 Beyblade [2]
15.10 Świat według Kiepskich [135]
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja [113]
17.15 Kuba Wojewódzki [25]
18.10 Graczykowie [44]
18.45 Informacje i sport
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
20.10 F/X - film USA
21.30 Studio LOTTO
22.15 Zostań Miss [9]
23.10 Informacje i sport
23.15 Puls - biznes i giełda
23.35 Graffiti
23.50 Kochanek - film prod. Francja-Anglia
1.55 Aquaz Superchat
Logo-19

5.35 Kropka nad i
5.50 Miłość i nienawiść [98/124]
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki [111/185]
7.50 Magiczny kamień - serial
8.15 Animaniacy [33/65] - serial anim.
8.40 Action Man [11/26] - serial animowany
9.05 Niesamowite opowiastki [7/26]
9.30 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk-show
12.30 Na Wspólnej [30] - serial obycz.
13.00 Magiczny kamień [3/26] - serial animowany dla dzieci
13.25 Action Man [11/26] - serial animowany
13.50 Niesamowite opowiastki [7/26]
14.15 Renegat II [11/22] - serial przygodowy
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki [112/185]
17.10 Miłość i nienawiść [99/124]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Na Wspólnej [31] - serial obycz.
20.40 Superkino: Dzień zagłady - film katastroficzny, USA
23.05 Żołnierz przyszłości - film science fiction, USA
1.00 Renegat II [11/22] - serial przygod.
1.55 Dzień zagłady - film katastrof.
4.00 Nic straconego
Logo tvp3

6.00 Transmisja mszy świętej
7.00 Poranek Trójki
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Program publicystyczny
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Życie obok nas − film ang.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przygody pana Michała − film pol.
10.15 Dzieje w Warszawy w latach 1920−1939
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Jazzpol Festival
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Skąpane w słońcu
13.05 Sekrety Górnej Prowansji − film franc.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Małe ojczyzny
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Słoneczna włócznia − film pol.
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Studio TV Katowice
16.15 Akutalności + pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Pamiętam ciebie z tamtych lat
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Magazyn kulturalny
19.15 Muzyka u nas
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Walka o plemniki
23.50 Śledztwo na Rainbow Drive − film USA
1.20 Pałac kangurów − film austral.
2.55 Legendy dalekich światów − film franc. (30 min.)

TV 4
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 Na topie. Wywiad z ...
7.00 Muzyczne listy
7.50 Teknoman - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (6) - serial
9.00 Dziki księżyc (46) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (129) - serial
10.40 Misja w czasie (28) - serial
11.35 Ochrona absolutna (6) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 Na topie. Wywiad z ...
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (38) - serial
15.30 Dziki księżyc (47) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Jak dwie kropie czekolady (20) - serial
17.30 M.A.S.H. (33) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (130) - serial
19.00 Misja w czasie (29) - serial
20.00 Przygody najsprytniejszego z braci Holmes - komedia krym. USA (1975), wyk. Gene Wilder, Madeline Kahn
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 MacGyver (19) - serial
23.15 Życie jak sen (26) - serial
23.45 Opowieści z krypty (3) - serial
0.15 Playboy: Real Men Women (1) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy
2.05 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP
2.55 To się w głowie nie mieści

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.35 Grupa specjalna Eko - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (134) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (1) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (19) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Alf (52)-serial
11.40 Gorączka w mieście (6) - serial
12.35 Przeklęta miłość (91) - telenowela
13.25 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.20 Grupa specjalna Eko - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (20) - serial
16.40 Alf (53)-serial
17.10 Pamięć absolutna (20) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (7) - serial
19.15 Drew Carey Show (78) - serial
19.40 Wojacy na medal (2) - serial
20.10 Tajemnicze morderstwa - film sens. USA (2000), wyk. James Belushi, Gregory Hines, Sean McCann, Shawn Doyle
22.15 Czy boisz się ciemności (27, 28) - serial
23.15 Na śmierć i życie - film sens. USA (1992)
1.05 Airboss - film sens. USA (1997)
2.40 Wojacy na medal (2) - serial
3.05 Koniec programu

TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.427 Kusząca myśl (25'); telenowela TVP
08:45 Eurotel
08:55 Proszę słonia; odc.5/7 Przeprowadzka Dominika; serial anim.dla dzieci
09:05 Słowa, słówka i półsłówka; teleturniej dla młodych widzów
09:35 Plecak pełen przygód; odc.1/13; 1993  serial dla młodych widzów; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Majcher, Maciej Orłoś, Adaś Siemion, Eugenia Herman i inni
10:00 Panorama
10:05 Dzieje kultury polskiej; odc.9 Jagiellonowie /4/; film dokumentalny
11:00 Panorama
11:05 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
11:50 Eurobarometr
12:00 Wiadomości
12:10 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
12:55 Hity satelity
13:10 Twarze i maski; odc.1/8 Kat; 2000  serial TVP; reż: Feliks Falk; wyk: Kinga Preis,Krzysztof Kolberger,Krzysztof Stroiński
14:05 Czarno-Czarny Film - piosenki Tadeusza Nalepy cz.1
15:00 Wiadomości
15:10 Chłop i baba; odc.1 -Inwentaryzacja czyli wybory; serial TVP [stereo]
15:35 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
16:00 Złotopolscy; odc.427 Kusząca myśl (25); telenowela TVP; powt.
16:25 Dziady; film dok.Marka Drążewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plecak pełen przygód; odc.1/13; 1993  serial dla młodych widzów; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Majcher, Maciej Orłoś, Adaś Siemion, Eugenia Herman i inni
18:05 Czarno-Czarny Film - piosenki Tadeusza Nalepy cz.1; [stereo]; wyk: Martyna Jakubowicz, Justyna Steczkowska, Edyta Jungowska, Mariusz Lubomski, Stanisław Sojka oraz Tadeusz Nalepa
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Królowa Kleopatra; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.427-Kusząca myśl (25'); telenowela TVP; powt.
20:35 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
20:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
21:10 Twarze i maski; odc.1/8 -Kat (57); 2000  serial TVP; reż: Feliks Falk; wyk: Kinga Preis,Krzysztof Kolberger,Krzysztof Stroiński; powt.
22:05 Dziady; film dok.Marka Drążewskiego; powt.
22:35 Chłop i baba; odc.1 Inwentaryzacja czyli wybory; serial TVP [stereo]
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:24 Pogoda
23:30 Porozmawiajmy
00:30 Monitor  Wiadomości
00:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:50 Ludzie listy piszą; powt.
01:15 Miś Uszatek; Królowa Kleopatra; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc.427 Kusząca myśl (25'); telenowela TVP; powt.
02:35 Wieści polonijne; powt.
02:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
03:05 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
03:25 Twarze i maski; odc.1/8 Kat; 2000  serial TVP; reż: Feliks Falk; wyk: Kinga Preis,Krzysztof Kolberger,Krzysztof Stroiński; powt.
04:20 Czarno-Czarny Film - piosenki Tadeusza Nalepy cz.1
05:10 Chłop i baba; odc.1 Inwentaryzacja czyli wybory
05:35 Monitor  Wiadomości; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
06:00 Zakończenie programu

HBO
06:30 Denis rozrabiaka - Komedia , Nick Castle , Walter Matthau,Joan Plowright,Mason Gamble,Christopher Lloyd,Lea Thompson,Robert Stanton,Amy Sakasitz , USA 1993 , 95 min.
08:05 Porzuceni - Komedia , Charlotte Brandstrom , Pierre Arditi,Bernard Le Coq,Natacha Lindinger,Elise Tielrooy,Maria Pacčme,Quentin Darras,Charley Fouquet , Francja 2001 , 95 min.
09:40 Cinema, cinema - Magazyn , 30 min.
10:10 Gazeciarze - Komedia , Blair Treu , Kyle Howard,Robert Englund,Travis Wester,Chauncey Leopardi,Ethan Glazer,Matthew Ness,Bibi Osterwald , USA 1996 , 95 min.
11:45 Potężne Kaczory - Komedia , Stephen Herek , Emilio Estevez,Joss Ackland,Lane Smith,Heidi Kling,Josef Sommer,Joshua Jackson,Matt Doherty , USA 1992 , 105 min.
13:30 Na planie - Program dokumentalny , 25 min.
13:55 Bojkot - Film obyczajowy , Clark Johnson , Jeffrey Wright,Terrence Dashon Howard,CCH Pounder,Carmen Ejogo,Reg E. Cathey,Brent Jennings,Shawn Michael Howard , USA 2001 , 115 min.
15:50 Daleko od domu^II: Zagubieni w San Francisco - Film dla dzieci , David Ellis , USA 1996 , 90 min.
17:20 Słodki drań - Komedia , Woody Allen , Sean Penn,Samantha Morton,Uma Thurman,Brian Markinson,Anthony LaPaglia,Gretchen Mol,John Waters , USA 1999 , 100 min.
19:00 Denis rozrabiaka - Komedia , Nick Castle , Walter Matthau,Joan Plowright,Mason Gamble,Christopher Lloyd,Lea Thompson,Robert Stanton,Amy Sakasitz , USA 1993 , 90 min.
20:30 Cinema, cinema - Magazyn , 30 min.
21:00 Ocalony - Thriller , Mikael Salomon , Billy Zane,John C. McGinley,Isabella Hofmann,Gloria Reuben,Rachel Victoria Roberts,Mitchell Kosterman,Wally Dalton , Kanada 2000 , 90 min.
22:30 Ocalony - Thriller , Mikael Salomon , Billy Zane,John C. McGinley,Isabella Hofmann,Gloria Reuben,Rachel Victoria Roberts,Mitchell Kosterman,Wally Dalton , Kanada 2000 , 85 min.
23:55 Jak ugryźć 10 milionów - Komedia , Jonathan Lynn , Bruce Willis,Matthew Perry,Rosanna Arquette,Michael Clarke Duncan,Natasha Henstridge,Amanda Peet,Kevin Pollak , USA 2000 , 95 min.
01:30 Ślepy tor - Film kryminalny , James Gray , Mark Wahlberg,Joaquin Phoenix,Charlize Theron,James Caan,Ellen Burstyn,Faye Dunaway,Chad Aaron , USA 2000 , 110 min.
03:20 Duch - Film sensacyjny , Douglas Jackson , Michael Madsen,Cary-Hiroyuki Tagawa,Chung Lai,Richard Hatch,Brad Dourif,Louis Herthum,Brad Hunt , USA 2000 , 85 min.
04:45 Potężne Kaczory - Komedia , Stephen Herek , Emilio Estevez,Joss Ackland,Lane Smith,Heidi Kling,Josef Sommer,Joshua Jackson,Matt Doherty , USA 1992 , 100 min.

Polsat 2
06:00 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Puls _ biznes i giełda - Magazyn ekonomiczny , 10 min.
06:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 10 min.
06:40 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
07:30 Piosenka na życzenie - Magazyn muzyczny , 60 min.
08:30 Strefa P - Magazyn muzyczny , 30 min.
09:00 Muzyczny relaks - Magazyn muzyczny , 120 min.
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:50 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
12:05 V-max - Magazyn , 25 min.
12:30 Kinomaniak - Magazyn , 35 min.
13:05 Dyżurny satyryk kraju - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Kalambury - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
14:30 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:00 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 70 min.
16:10 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
16:30 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
16:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
17:00 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 Cartoon Network - Magazyn filmów animowanych , 30 min.
19:15 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 25 min.
19:40 Obieżyświat - Program podróżniczy , 25 min.
20:05 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
20:35 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 25 min.
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Hot chat - Program publicystyczny , 20 min.
21:50 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
22:05 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 25 min.
22:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
22:45 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:10 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:35 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 25 min.
00:00 Informacje - Program informacyjny , 10 min.
00:10 Puls _ biznes i giełda - Magazyn ekonomiczny , 10 min.
00:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
00:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
01:00 Relacja z posiedzenia Sejmowej Komisji Śledczej - Program dokumentalny , 60 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Samo życie - Serial , Wojciech Nowak , Stanisława Celińska,Krzysztof Banaszyk,Monika Bolly,Paweł Orłowski,Tomasz Błasiak,Ewa Błaszczyk,Tomasz Dedek , Polska 2002 , 30 min.
03:00 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 30 min.
03:30 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
03:45 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
04:00 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
04:30 Twój lekarz - Magazyn , 15 min.
04:45 Wystarczy chcieć - Program informacyjny , 15 min.
05:00 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
05:15 Bar 1 - Reality show , Polska , 45 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:00 Portrety - Program dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Ludzie sukcesu - Reportaż , Polska , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Metallica _ zlot - Program muzyczny , Polska 2002 , 60 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 V6 - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
18:00 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 One Side Zero - Program muzyczny , 60 min.
21:00 GTO - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:30 Smak muzyki - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
22:00 Men - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:30 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
23:00 Bikini drive in - Komedia , Fred Olen Ray , Ashlie Rhey,Richard Gabai,Ross Hagen,Peter Spellos,Sarah Bellomo,Rob Vogl,Steve Barkett , USA 1995 , 90 min.

TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 15 min.
15:15 Droga krzyżowa z Krakowa - Program dokumentalny , 25 min.
15:40 Drogami Europy - Program podróżniczy , 20 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
16:15 Rok po roku - Film dokumentalny , 20 min.
16:35 Ścieżki kultury - Magazyn , 25 min.
17:00 Dar z życia - Film dokumentalny , 30 min.
17:30 Czarno-biały - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 Magazyn Diecezji Toruńskiej - Magazyn , 30 min.
18:30 Daniele Comboni - Film dokumentalny , 25 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Oratorium - Reportaż , 20 min.
19:20 Opowieści Maurycego Szwendaczka - Program dla dzieci , 20 min.
19:40 Obyś był zimny, albo gorący - Program publicystyczny , 10 min.
19:50 Archeologia - Film dokumentalny , 45 min.
20:35 Różaniec: część bolesna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
21:20 Totus Tuus - Film dokumentalny , 15 min.
21:35 Terapia przez sztukę - Reportaż , 15 min.
21:50 Świętokrzyski nowicjat - Film dokumentalny , 30 min.
22:20 Gdyby słowa mogły zaspokoić głód - Reportaż , 30 min.
22:50 Nietypowy bokser - Reportaż , 15 min.
23:05 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Eurosport
08:30 Puchar Świata _ Turyn (Włochy) - Program sportowy , 30 min.
09:00 Rajdy ekstremalne: Ariel Raid Aventure _ Reunion Island (Francja) - Program sportowy , 30 min.
09:30 Puchar Świata _ Holmenkollen (Norwegia) - Program sportowy , 60 min.
10:30 Copa Libertadores - Program sportowy , 120 min.
12:30 Puchar Świata _ Shigakogen (Japonia) - Program sportowy , 60 min.
13:30 Puchar Świata _ Holmenkollen (Norwegia) - Program sportowy , 60 min.
14:30 Turniej Basho - 60 min.
15:30 Copa Libertadores - Program sportowy , 105 min.
17:15 Zawody w Ostrawie (Czechy) - Program sportowy , 90 min.
18:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
19:00 Puchar Ameryki _ Auckland (Nowa Zelandia) - Program sportowy , 60 min.
20:00 Halowy meeting IAAF _ Linz (Austria) - Program sportowy , 90 min.
21:30 Mistrzostwa świata juniorów _ Rajd Turcji - Program sportowy , 30 min.
22:00 Mistrzostwa świata _ Rajd Turcji - Program sportowy , 60 min.
23:00 Wyścigi supercrossów _ mistrzostwa świata _ Indianapolis (USA) - Program sportowy , 60 min.
00:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
00:15 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
00:45 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

CANAL+ Żółty
08:30 Przybłęda - Film obyczajowy , Jack Fisk , Sissy Spacek,Eric Roberts,Henry Thomas,Carey Hollis jr.,William Sanderson,Tracey Walter,Sam Shepard , USA 1981 , 95 min.
10:05 Ostatni dzwonek - Film obyczajowy , Magdalena Łazarkiewicz , Zbigniew Suszyński,Agnieszka Kowalska,Henryk Bista,Aleksander Bednarz,Jacek Wójcicki,Dariusz Sikorski,Artur Żmijewski , Polska 1989 , 115 min.
12:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
12:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min. 12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Dr Dolittle II - Komedia , Steve Carr , Eddie Murphy,Kristen Wilson,Raven-Symone,Kyla Pratt,Lil' Zane,Denise Y. Dowse,James Avery , USA 2001 , 85 min.
14:25 Serce nie sługa - Komedia , Tony Goldwyn , Ashley Judd,Greg Kinnear,Hugh Jackman,Marisa Tomei,Ellen Barkin,Catherine Dent,Peter Friedman , USA 2001 , 95 min.
16:00 Spowiedź - Film krótkometrażowy , 15 min.
16:15 Przejażdżka z diabłem - Film obyczajowy , Ang Lee , Skeet Ulrich,Tobey Maguire,Jewel Kilcher,Jeffrey Wright,Simon Baker,Jonathan Rhys-Meyers,James Caviezel , USA 1999 , 135 min.
18:30 Niagara - Film kryminalny , Henry Hathaway , Marilyn Monroe,Joseph Cotten,Jean Peters,Casey Adams,Denis O'Dea,Richard Allan,Don Wilson , USA 1953 , 90 min.
20:00 Pollock - Film obyczajowy , Ed Harris , Ed Harris,Robert Knott,Molly Regan,Marcia Gay Harden,Sada Thompson,Eulala Grace Harden,Matthew Sussman , USA 2000 , 120 min.
22:00 Dar widzenia - Thriller , Paul W.S. Anderson , Andrew McCarthy,Kevin Tighe,Amanda Redman,Jessica Oyelowo,Michaela Dicker,Honor Blackman,Alexander Armstrong , USA/Wielka Brytania 2000 , 90 min.
23:30 Szaleństwa Iris - Film obyczajowy , Daniel Petrie , Gena Rowlands,Laura Linney,Emile Hirsch,Fred Ward , USA 2001 , 90 min.
01:00 Na krawędzi - Film SF , Anne Heche, Hellen Mirren, Mary Stuart Masterson , John Goodman,David Hyde Pierce,Christopher Lloyd,Andie MacDowell,Helen Mirren,Sydney Tamiia Poitier,Beverly D'Angelo , USA 2001 , 95 min.
02:35 Angelus - Film obyczajowy , Lech Majewski , Jan Siodlaczek,Grzegorz Stasiak,Andrzej Skupiński,Tadeusz Pławecki,Małgorzata Madejowska , Polska 2001 , 105 min.
04:20 Stracone dusze - Horror , Janusz Kamiński , Winona Ryder,Ben Chaplin,Sarah Wynter,Philip Baker Hall,John Hurt,Elias Koteas,Brian Reddy , USA 2000

CANAL+ Niebieski
07:00 Serie A _ liga włoska - Magazyn piłkarski , 30 min.
07:30 Primera división _ liga hiszpańska - Magazyn piłkarski , 30 min.
08:00 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
09:50 Ligue 1_ liga francuska - Magazyn piłkarski , 30 min.
10:20 Premiership _ liga angielska - Magazyn piłkarski , 30 min.
10:50 Dzień szakala - Film sensacyjny , Fred Zinnemann , Edward Fox,Terence Alexander,Michel Auclair,Alan Badel,Tony Britton,Denis Carey , Wielka Brytania/Francja 1973 , 140 min.
12:40 Serie A _ liga włoska - Magazyn piłkarski , 30 min.
13:10 Primera división _ liga hiszpańska - Magazyn piłkarski , 30 min.
13:40 Zawód negocjator - Thriller , Keoni Waxman , Gail O'Grady,Michael Bowen,Brian Bloom,Don S. Davis,Jason Schombing,Brad Sihvon,Taylor Anne Reid , USA 2001 , 95 min.
15:10 Łapu capu ekstra - Magazyn , 30 min.
15:15 Przybywa narzeczony - Komedia , Frank Capra , Bing Crosby,Jane Wyman,Alexis Smith,Franchot Tone,James Barton,Robert Keith,Jacques Gencel , USA 1951 , 110 min.
16:40 Serie A _ liga włoska - Magazyn piłkarski , 30 min.
17:05 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 55 min.
18:00 Ligue 1_ liga francuska - Magazyn piłkarski , 30 min.
18:30 Premiership _ liga angielska - Magazyn piłkarski , 30 min.
18:40 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
19:00 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Groclin Grodzisk - Program sportowy , 30 min.
19:30 Primera división _ liga hiszpańska - Magazyn piłkarski , 30 min.
20:00 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
21:50 Archiwum GP na żużlu: Grand Prix Danii - Program sportowy , 50 min.
22:40 Piłkarskie Oscary 2003 - Program rozrywkowy , 130 min.
23:25 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Groclin Grodzisk - Program sportowy , 85 min.
00:50 Cela - Thriller , Tarsem Singh , Jennifer Lopez,Colton James,Dylan Baker,Marianne Jean-Baptiste,Gerry Becker,Musetta Vander,Patrick Bauchau , USA/Niemcy 2000 , 105 min.
02:35 W sieci pająka - Thriller , Lee Tamahori , Morgan Freeman,Monica Potter,Michael Wincott,Dylan Baker,Mika Boorem,Anton Yelchin,Kimberly Hawthorne , USA/Niemcy 2001 , 105 min.
04:20 Antychryst - Film obyczajowy , Adam Guziński , Dariusz Maciuk,Marcin Załuski,Tomasz Szcześniak,Adam Witkowski , Polska 2002 , 30 min.
04:50 3 kilometry do raju - Komedia , Rafał Jerzak , Mieczysław Hryniewicz,Adam Wojda,Katarzyna Węglicka , Polska 2000 , 40 min.
05:30 Rocky i Łoś Superktoś - Film SF , Des McAnuff , Rene Russo,Jason Alexander,Piper Perabo,Randy Quaid,Robert De Niro,June Foray,Keith Scott , USA 2000 , 90 min.

Romantica
06:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
07:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
08:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
09:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
10:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
11:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
12:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
13:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
14:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
15:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
16:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
17:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
18:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
19:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
20:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
21:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
22:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
23:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
00:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
01:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.

Ale Kino!
08:00 Cienie we mgle - Komedia , Woody Allen , Michael Kirby,Woody Allen,David Ogden Stiers,James Rebhorn,Victor Argo,Daniel von Bargen,Camille Saviola , USA 1991 , 85 min.
09:25 Wielkie tournée - Komedia , Patrice Leconte , Jean-Pierre Marielle,Philippe Noiret,Jean Rochefort,Catherine Jacob,Michel Blanc,Clotilde Courau,Pierre-Arnaud Juin , Francja 1996 , 85 min.
10:50 Wujkowie - Film obyczajowy , Jim Allodi , Walter Alza,Sean Bell,Kelly Harms,Veronica Hurnick,Balázs Koós,Chris Owens,Tara Rosling , Kanada 2000 , 95 min.
12:25 Za drzwiami Actors Studio - Film dokumentalny , USA , 55 min.
13:20 Skradziona kolekcja - Komedia , Jan Batory , Izabella Dziarska,Elżbieta Starostecka,Mieczysław Pawlikowski,Jerzy Jogałła , Polska 1979 , 90 min.
14:50 Glina - Film kryminalny , Jean Pierre Melville , Alain Delon,Richard Crenna,Catherine Deneuve,Riccardo Cucciolla,Michael Conrad,Paul Crauchet,Simone Valere , Francja 1972 , 100 min.
16:30 Zostałem sam - Film obyczajowy , Antonio Tibaldi , Judy Davis,Matthew Ferguson,David McIlwraith,Jan Rubes , Kanada/Włochy 1992 , 105 min.
18:15 Granica - Thriller , Jerrold Freedman , Charles Bronson,Bruno Kirby,Bert Remsen,Michael Lerner,Kenneth McMillan,Ed Harris,Karmin Murcelo , USA 1980 , 105 min.
20:00 Monsignore Kichote - Komedia , Rodney Bennett , Alec Guinness,Leo McKern,Ian Richardson,Graham Crowden,Maurice Denham,Philip Stone,Rosalie Crutchley , Wielka Brytania 1985 , 125 min.
22:05 Na linii ognia - Thriller , Wolfgang Petersen , Clint Eastwood,John Malkovich,Rene Russo,Dylan McDermott,Gary Cole,Fred Dalton Thompson,John Mahoney , USA 1993 , 130 min.
00:15 Upiory przeszłości - Film kryminalny , John Erman , Louis Gossett Jr.,Bruce Dern,Melissa Leo,Paul Roebling,Bill Cobbs,Henderson Forsythe,Clifton James , USA 1991 , 95 min.
01:50 Włóczęgi - Film obyczajowy , Philip Kaufman , Ken Wahl,John Friedrich,Karen Allen,Toni Kalem,Alan Rosenberg,Jim Youngs,Tony Ganios , USA 1979 , 115 min.

Le Cinema
14:00 Uważaj z prawej - Film obyczajowy , Jean-Luc Godard , Jean-Luc Godard,Jacques Villeret,François Périer,Jane Birkin,Michel Galabru,Dominique Lavanant,Catherine Ringer , Francja/Szwajcaria 1987 , 80 min.
15:20 Szwejk z Wiednia - Film obyczajowy , Franz Antel , Karl Merkatz,Caroline Vasicek,Sascha Wussow,Ida Krottendorf,Heinz Petters,Michael Schottenberg,Heinz Marecek , Austria 1996 , 100 min.
17:00 W cieniu Kaina - Thriller , Paco Lucio , Eusebio Poncela,Laia Marrull,Juan de Juanes,Alberto san Juan , Hiszpania 1999 , 90 min.
18:30 Tam, gdzie rosną poziomki - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Victor Sjöström,Gunnar Björnstrand,Ingrid Thulin,Bibi Andersson,Julian Kindahl,Folke Sundquist,Björn Bjelvenstam , Szwecja 1957 , 90 min.
20:00 Festiwale, festiwale - Program dokumentalny , 30 min.
20:30 Zanim nietoperz skończy lot - Film obyczajowy , Péter Timár , Péter Andorai,Erika Bodnár,Róbert Csontós,Dezsö Garas,Erzsi Máthé,Gábor Máté , Węgry 1988 , 95 min.
22:05 Żywoty pań swawolnych - Melodramat , Jean-Charles Tacchella , Richard Bohringer,Isabella Rossellini,Marie-Christine Barrault,Marianne Basler,Laura Betti,Robin Renucci , Francja 1990 , 100 min.
23:45 Justyna: Namiętność uczennicy - Film erotyczny , David Cove , Daneen Boone,Timothy Dipri,Jennifer Behr , Wielka Brytania 1996 , 90 min.
01:15 Blue - Film popularnonaukowy , Derek Jarman , Wielka Brytania 1993 , 74 min.

National Geographic
08:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
08:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
09:00 Detektywi przyrody - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Pięć ślubów i parę pogrzebów - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
10:30 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
11:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
12:00 Poskramiacze węży - Film dokumentalny , 30 min.
12:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
13:00 Ostatni bastion azjatyckiego lwa - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Detektywi przyrody - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Pięć ślubów i parę pogrzebów - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
15:30 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
16:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
16:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
17:00 Poskramiacze węży - Film dokumentalny , 30 min.
17:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
18:00 Ostatni bastion azjatyckiego lwa - Program edukacyjny , 60 min.
19:00 Detektywi przyrody - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Pięć ślubów i parę pogrzebów - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Wzdłuż rzeki Zulusów - Program podróżniczy , 60 min.
21:00 Podwodni detektywi - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Walki wielkich kotów - Film dokumenatalny , 30 min.
23:30 Walki wielkich kotów - Film dokumenatalny , 30 min.
00:00 Poszukiwania pancernika "Bismarck" - Film dokumentalny , 60 min.
01:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.

Planete
08:10 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
09:00 Kajakiem na koniec świata - Film dokumentalny , Dania 2000 , 60 min.
10:00 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
10:30 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
11:00 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
11:25 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
11:55 Françoise Giroud _ królowa francuskiego dziennikarstwa - Film dokumentalny , 45 min.
12:40 Kobiety, które nie poleciały w kosmos - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
13:35 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
14:05 Osiedle jakich wiele - Film dokumentalny , Francja 2001 , 60 min.
15:05 W kilku słowach: Przedmieścia wielkich miast - Program publicystyczny , Francja 2003 , 25 min.
15:30 Tarterets _ dzielnica bez nienawiści - Film dokumentalny , Francja 1999 , 65 min.
16:35 Zdradzony Leningrad - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
17:25 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 65 min.
18:30 Maniacy śnieżnego szaleństwa - Film dokumentalny , Kanada 2001 , 75 min.
19:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
20:15 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
20:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
21:10 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
21:35 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
22:00 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
22:25 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
22:50 Szusować przez życie - Film dokumentalny , Francja 1996 , 30 min.
23:20 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
23:50 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
00:15 Badacze starożytnego Egiptu - Film dokumenatalny , Francja 1998 , 30 min.

Travel
08:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Rejsy odkrywców - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Zmyślny podróżnik - Program podróżniczy , 60 min.
12:00 Na horyzoncie - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Oceania - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:15 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Lunch z Brianem Turnerem - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Robbie Coltrane w cadillaku - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Wędrówki po dzikim świecie - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Na horyzoncie - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Australijska odyseja - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Lunch z Brianem Turnerem - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Kuchnie świata - Program podróżniczy , 60 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Wokół ciekawostek - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Niesamowite przygody - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Taksówki wielkich miast - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Ameryka marzeń Nicka Sandersa - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Rejsy odkrywców - Program podróżniczy , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Spotkania ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Zwierzęce archiwum X - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Życie parku - Program edukacyjny , 30 min.
13:30 Intruzi - Program edukacyjny , 30 min.
14:00 Dzieci natury - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Jak zwierzęta to robią - Program edukacyjny , 60 min.
18:00 Strażnicy ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Arka XXI wieku - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Na szlaku z Jeffem Corwinem - Program podróżniczy , 60 min.
22:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Na posterunku - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Łowcy - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Weterynaria przyszłości - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
09:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
10:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
10:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
15:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
15:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
16:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
16:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
21:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
21:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
22:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
22:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
13:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
18:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
19:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
00:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
01:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Sci-Trek (polski)
09:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
09:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
09:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Zrozumieć życiowe szanse - Magazyn , 30 min.
11:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
12:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
13:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
15:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
15:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
15:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
18:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
19:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
21:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
21:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
21:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
00:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
01:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
03:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
03:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
03:55 Obrońcy planety - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
06:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 30 min.
07:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , USA , 50 min.
07:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
08:30 Współczesne wnętrza - Magazyn 2000 , 30 min.
09:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
09:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
10:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
10:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA 1997 , 50 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , USA , 50 min.
13:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
14:30 Współczesne wnętrza - Magazyn 2000 , 30 min.
15:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
15:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
16:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
16:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA 1997 , 50 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , USA , 50 min.
19:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
20:30 Współczesne wnętrza - Magazyn 2000 , 30 min.
21:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
21:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 45 min.
22:45 Sypialniane sekrety - Program erotyczny 2001 , 30 min.
23:15 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 45 min.
00:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
00:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
00:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , USA , 50 min.
01:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
02:30 Współczesne wnętrza - Magazyn 2000 , 30 min.
03:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
03:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
04:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
04:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
05:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.

Fashion TV
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Gorąca północ - Magazyn , 60 min.
23:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Special - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Ten Club - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VS. - Program muzyczny , 60 min.
00:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Classic Dance - Magazyn muzyczny , 120 min.
23:00 Classic New Romantic - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 540 min.

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 70 min.
19:10 sunset@onyx - Program muzyczny , 110 min.
21:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 90 min.
03:30 onyx@night - Program muzyczny , 210 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Wyjątkowe dzieci - Program medyczny , 25 min.
07:15 Wyjątkowe dzieci - Program medyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Kto chce żyć wiecznie? - Film dokumenatalny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Katastrofy - Film dokumenatalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Na służbie - Film dokumenatalny , 50 min.
10:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:00 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Z pogranicza wiary - Reportaż , 50 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
18:05 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:35 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:05 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:55 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
20:25 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 50 min.
21:15 Na gorącym uczynku - Program rozrywkowy , 50 min.
22:05 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
22:55 Rozbitkowie - Film dokumenatalny , 5 min.
23:00 Podniebni gliniarze - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
23:25 Rozbitkowie - Film dokumenatalny , 30 min.
23:55 Katastrofy - Film dokumenatalny , 30 min.
00:25 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 50 min.
01:15 Na gorącym uczynku - Program rozrywkowy , 50 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 55 min.

RAI 1
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:50 Sanremo _ 53° Festival della canzone italiana - Program muzyczny , 240 min.
20:55 Il commissario Rex - Serial sensacyjny , 115 min.
22:50 TG 1 - Program informacyjny , 10 min.
23:00 TV 7 - Program rozrywkowy , 55 min.
23:55 Giorni d'Europa - Magazyn , 20 min.
00:15 Comunicazione politica - Magazyn , 15 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 25 min.
01:00 Sanremo _ Dopo Festival - Program muzyczny , 60 min.
01:15 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:45 Rai Educational - 30 min.
02:00 Che tempo fa - Program informacyjny , 10 min.
02:10 Sottovoce - Magazyn , 35 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 165 min.
02:45 Alien degli abissi - Film SF , Anthony M. Dawson , Daniel Bosch,Julia MacKay,Luciano Pigozzi,Robert Marius,Charles Napier , I/USA 1989 , 90 min.
04:15 Aeroporto internazionale - Serial sensacyjny , 30 min.
04:45 Homo Ridens - Magazyn , 75 min.
05:30 Sessantasecondi - Program informacyjny , 5 min.
05:35 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 25 min.

TF 1
05:55 Bambou et Compagnie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:20 Nanook - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
09:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 95 min.
11:00 Météo - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Mission sauvetages - Serial sensacyjny , Thomas Jacob , Marlene Marlow,Matthias Leja,Ulrich Bähnk,Oliver Hörner,Vijak Bayani,Heidrun Gärtner , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche! - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:45 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:50 Météo - Program informacyjny , 3 min.
13:53 Trafic infos - Magazyn , 2 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , USA , 50 min.
14:45 L'amour égaré - Film obyczajowy , Glenn Jordan , Rebecca De Mornay,Keith Carradine,Ellen Burstyn,Thora Birch,Jordan Brower,Lynne Thigpen , USA 1999 , 95 min.
16:20 Pacific Blue - Jim Davidson,Rick Rossovich,Paula Trickey,Shanna Moakler,Darlene Vogel,Amy Hunter-Cornelius , 50 min.
17:10 Dawson - Serial dla młodzieży , Robert McNeill , James Van DerBeek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,John Wesley Shipp,Mary Margaret Humes , USA , 55 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 55 min.
19:50 Mon doudou et moi - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Les Françaises - Program informacyjny , 2 min.
20:42 C.L.A.C. - Magazyn , 1 min.
20:43 Résultat des courses - Program sportowy , 2 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 3 min.
20:48 Trafic infos - Magazyn , 2 min.
20:50 Les enfants de la télé - Program rozrywkowy , 140 min.
23:10 Sans aucun doute - Program informacyjny , 140 min.
01:30 Les coups d'humour - Program rozrywkowy , 38 min.
02:08 Météo - Program informacyjny , 5 min.
02:13 Trafic infos - Magazyn , 2 min.
02:15 Aventures africaines, françaises, asiatiques - Program podróżniczy , 55 min.
03:10 Reportages - Program publicystyczny , 25 min.
03:35 Histoires naturelles - Program edukacyjny , 30 min.
04:05 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 30 min.
04:35 Musique - Program muzyczny , 20 min.
04:55 Histoires naturelles - Program edukacyjny , 50 min.
05:10 Musique - Program muzyczny , 20 min.
05:30 Génération surf - Program sportowy , 20 min.
05:50 Cuir, poil, plume - Program edukacyjny , 5 min.

France 2
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 115 min.
08:25 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Un livre - Magazyn , 10 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 25 min.
09:05 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , 25 min.
09:30 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:35 C'est au programme - Program informacyjny , 80 min.
10:55 Flash info - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 30 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Point route - Magazyn , F , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Horst Tappert,Fritz Wepper,Peter von Strombeck,Lara Körner,Christine Buchegger , 60 min.
14:50 Le Renard - Zbynek Brynych , Michael Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Ulf J. Söhmisch,Nina Hoger,Stefan Behrens , 60 min.
15:50 En qu?te de preuves - Matthias Bullach,Wolfgang Bathke,Britta Schmeling,Henry Van Lyck,Klaus Schindler,Marquard Bohm , D 1999 , 50 min.
16:40 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:45 Rayon X - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 40 min.
18:00 Urgences - Christopher Cusak , Georges Clooney,Anthony Edwards,Sherry Stringfield,Noah Wyle,Eriq La Salle,Gloria Reuben , 45 min.
18:45 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:50 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 50 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Image du jour - Program sportowy , 5 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Point route - Magazyn , F , 5 min.
20:55 La crim' - Jean-Pierre Prévost , Isabel Otero,Jean-François Garreaud,Dominique Guillo,Teco Celio,Didier Cauchy,Vanessa Lhoste , 55 min.
21:50 Central nuit - Didier Dela^tre , Michel Creton,Clovis Cornillac,Lucie Jeanne,Yannick Soulier,Elisa Servier,Antoine Coessens , 60 min.
22:50 Dossier: Disparus - Serial sensacyjny , Philippe Lefebvre , Nathalie Roussel,Jean-Claude Adelin,Didier Pain,Philippe Dormoy,Sandrine Rocher,Sébastien Tavel , F 1998 , 55 min.
23:45 Contre-courants - Magazyn , 55 min.
00:40 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
00:45 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:00 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:05 Contre-courants - Magazyn , 45 min.
01:50 Envoyé spécial - Program informacyjny , 115 min.
03:45 24 heures d'info - Program informacyjny , 20 min.
04:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
04:10 Bruce Sprinsteen - Program muzyczny , 5 min.
04:15 Des mots de minuit - Magazyn
05:20 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
05:35 Météo - Program informacyjny , 15 min.
05:50 Bruce Sprinsteen - Program muzyczny , 5 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.

TV 5 Europe
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 10 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 La semaine verte - Film dokumentalny , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
10:20 La bicyclette bleue - Komedia , Thierry Binisti , Laetitia Casta,Silvia de Santis,Georges Corraface,François Marthouret,Jauris Casanova,JacquesSpiesser,Nathalie Boutefeu , F 2000 , 100 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Esteqlal, Malalai, lycées de Kaboul - Program podróżniczy 2002 , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Ripostes - Magazyn , 50 min.
15:20 Le mag des tendances - Program informacyjny , 15 min.
15:35 "D" Design - Magazyn , 25 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 10 min.
16:10 Les échos - Magazyn , 10 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 CQFV - Magazyn , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Tiré ? part - Horror , Bernard Rapp , Terence Stamp,Daniel Mesguich,Maria de Medeiros,Jean-Claude Dreyfus,Frank Finlay,Hannah Gordon,Amira Casar , F 1997 , 105 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Chroniques d'en haut - Program informacyjny , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 35 min.
21:05 Mise au point - Program informacyjny , 55 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Divertissement - Program rozrywkowy , 105 min.
00:15 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:45 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
01:00 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
01:10 On ne peut pas plaire ? tout le monde - Program informacyjny , 115 min.
03:05 Esteqlal, Malalai, lycées de Kaboul - Program podróżniczy 2002 , 55 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Ripostes - Magazyn , 50 min.
05:35 Cultivé et bien élevé - Program informacyjny , 25 min.

ZDF
05:05 hallo Deutschland - Program informacyjny , 25 min.
05:30 ZDF-Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Volle Kanne _ Service täglich - Magazyn , 55 min.
10:00 heute - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Freunde fürs Leben - Serial , Gero Erhardt , Alexander May,Gunter Berger,Michael Lesch,Stephan Schwartz , D/A , 47 min.
10:50 Reich und schön - Serial komediowy , Deveney Marking Kelly, John C. Zak, Michael Stich , Ronn Moss,Winsor Harmon,Hunter Tylo,John McCook,Susan Flannery,Katherine Kelly Lang,Lilly Melgar , 45 min.
11:35 Johann Lafer - Magazyn , 25 min.
12:00 heute mittag - Program informacyjny , 15 min.
12:15 drehscheibe Deutschland - Program informacyjny , 45 min.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 60 min.
14:00 heute _ in Deutschland - Program informacyjny , 15 min.
14:15 Reiselust - Program podróżniczy , 45 min.
15:00 heute _ Sport - Program informacyjny , 10 min.
15:10 Streit um drei - Program publicystyczny , 50 min.
16:00 heute _ in Europa - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Wunderbare Welt - Program edukacyjny , 45 min.
17:00 heute _ Wetter - Program informacyjny , 15 min.
17:15 hallo Deutschland - Program informacyjny , 30 min.
17:45 Leute heute - Program rozrywkowy , 15 min.
18:00 Schlosshotel Orth - Serial komediowy , Jürgen Kaizik , Albert Fortell,Jenny Jürgens,Konstanze Breitebner,Marianne Nentwich,Heinz Trixner,Florentin Groll,Stefano Bernardin , A/D , 60 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Wetter - Program informacyjny , 5 min.
19:25 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Gunter Krää , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Michael Wolf,Nikolai Bury,Nicole Schmid , 50 min.
20:15 Ein Fall für zwei - Serial sensacyjny , Michael Kreindl , Claus Theo Gärtner,Paul Frielinghaus,Doreen Jacobi,Sabine Orléans,Thomas B. Martin,Thomas Anzenhofer,Olga Kolb , D 1996 , 60 min.
21:15 SOKO Leipzig - Serial sensacyjny , Patrick Winczewski , Andreas Schmidt-Schaller,Marco Girnth,Melanie Marschke,Gabriel Merz,Caroline Redl,Lutz Herkenrath,Arved Birnbaum , D 2000 , 45 min.
22:00 heute-journal - Program informacyjny , 28 min.
22:28 Wetter - Program informacyjny , 2 min.
22:30 aspekte - Magazyn , 30 min.
23:00 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
00:00 heute nacht - Program informacyjny , 15 min.
00:15 Blond am Freitag - Talk show , 45 min.
01:00 Der Preis der Leidenschaft - Film kryminalny , Richard A. Colla , Victoria Principal,Ted Wass,Elaine Stritch,Gary Farmer,Ralph Waite,Hector Elizondo,Rahda Delamarter , USA 1990 , 90 min.
02:30 heute - Program informacyjny , 5 min.
02:35 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
03:35 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:40 3satBörse - Magazyn , 40 min.
04:20 citydreams - Program podróżniczy , 10 min.
04:30 Ein dufter Job - Magazyn , 30 min.

RTL
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Martin Keiffenheim , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vucovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Udo Witte , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Erna Waßmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Daniela Strietzel,Sabine Petzl , D 1996 , 60 min.
11:00 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Peter Bonerz , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Ulrike Hamacher , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Kai Rottländer,Milos Vucovic , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Die Camper - Serial komediowy , Joseph Orr , Willi Thomczyk,Antje Lewald,Dana Golombek,Wilfried Herbst,René Heinersdorff,Natascha Hockwin,Robin Diemer , D 2002 , 30 min.
21:45 Das Amt - Serial komediowy , Gerhard Schmidt , Jochen Busse,Ulrike Bliefert,Claudia Scarpatetti,Thorsten Nindel,Günter Bothur,Gerd Lohmeyer,Leonhard Mader , D 2002 , 30 min.
22:15 7 Tage _ 7 Köpfe - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Freitag-Nacht-News - Program rozrywkowy , 45 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Golden Girls 1 - Serial komediowy , Jim Drake , Bea Arthur,Rue McClanahan,Betty White,Estelle Getty,Ronald Hunter , USA 1985/1992 , 30 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Peter Bonerz , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 Großer Preis von Australien - Program sportowy , 75 min.
03:15 Großer Preis von Australien - Program sportowy , 30 min.
03:45 Großer Preis von Australien - Program sportowy , 90 min.
03:45 Formel 1 spezial - Program sportowy , 30 min.
04:15 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 30 min.
04:45 RTL Shop - Program informacyjny , 30 min.
05:10 Life! Die Lust zu leben - Magazyn , 50 min.

3sat (polski)
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 3 po 9, klasyka - Talk show , 60 min.
11:15 Z życia Południowego Tyrolu - Program informacyjny , 30 min.
11:45 Hobbyteka - Magazyn , 30 min.
12:15 Gala Wielkanocna 2000 - Magazyn , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Gero von Boehm _ spotkanie z Blanką Li - Program publicystyczny , 45 min.
14:00 Koncert M.M. Westerhagena - Program muzyczny , 15 min.
14:15 Lista przebojów - Program muzyczny , 45 min.
15:00 Telewizja zapisem najnowszej historii - Magazyn , 60 min.
16:00 Ochrona lasów łęgowych w Europie - Film dokumentalny , 30 min.
16:30 Ruszaj w świat - Program podróżniczy , 45 min.
17:15 Dzieła sztuki i graty - Magazyn , 30 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Od rysika do komputera - Magazyn , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Universum - Magazyn , 40 min.
20:55 Wiadomości ze świata - Program informacyjny , 35 min.
21:30 3sat-Giełda - Magazyn , 40 min.
22:10 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
22:30 Jeanne la pucelle _ Les prisons - Film obyczajowy , Jacques Rivette , Sandrine Bonnaire,André Marcon,Jean-Louis Richard,Marcel Bozonnet,Didier Sauvegrain,Jean-Pierre Lorit,Patrick le Mauff , Francja/Szwajcaria 1993 , 115 min.
00:25 MA 2412 _ karta parkingowa - Serial komediowy , Harald Sicheritz , Alfred Dorfer,Roland Düringer,Monica Weinzettl,Karl Ferdinand Kratzl,Karl Markovics,Wolfgang Böck,Herbert Knötzl , Austria 1999 , 25 min.
00:50 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
01:15 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 5 min.
01:20 Festiwal jazzowy _ Viersen 2001 - Program muzyczny , 85 min.
02:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
03:15 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
03:55 Z życia Południowego Tyrolu - Program informacyjny , 30 min.
04:25 Telewizja zapisem najnowszej historii - Magazyn , 60 min.
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.

VOX
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 30 min.
09:00 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath, Ulrike Hamacher , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
09:30 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Mathias Baudez,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler , F 1996/2002 , 65 min.
10:35 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1996/1997 , 35 min.
11:10 In Sachen Liebe - Komedia , Griffin Dunne , Meg Ryan,Matthew Broderick,Kelly Preston,Tchéky Karyo,Maureen Stapleton,Nesbitt Blaisdell,Remak Ramsay , USA 1997 , 115 min.
13:05 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , USA 1997/2002 , 55 min.
14:00 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath, Ulrike Hamacher , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
14:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:05 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Mathias Baudez,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler , F 1996/2002 , 65 min.
16:10 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , 55 min.
17:05 Nash Bridges 3 - Serial sensacyjny , John McPherson , Don Johnson,Cheech Marin,Jaime Gomez,James Gammon,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry,Kelly Hu , USA 1996/2000 , 55 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 60 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1996/1997 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Sara Downing,Eric Rutherford , USA 2000 , 30 min.
20:15 Meine teuflischen Nachbarn - Komedia , Joe Dante , Tom Hanks,Bruce Dern,Carrie Fisher,Rick Ducommun,Corey Feldman,Wendy Schaal,Brother Theodore , USA 1988 , 115 min.
22:10 "Spiegel"-TV _ Themenabend - Program informacyjny , 110 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 15 min.
00:15 Mitternachtsmagazin - Magazyn , 30 min.
00:45 "Spiegel"-TV - Program informacyjny , 275 min.
05:15 Rave around the World - Program muzyczny , 45 min.

MDR
07:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Simsalagrimm - Serial animowany (dzieci) , D 1997/1998 , 25 min.
07:55 Katka und Nockelein - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Lexi-TV - Program dla dzieci , 60 min.
09:00 Fliege - Talk show , 60 min.
10:00 Ein Fall für Escher - Magazyn , 45 min.
10:45 Hauptsache gesund - Magazyn , 45 min.
11:30 nano - Magazyn , 30 min.
12:00 MDR um zwölf - Program informacyjny , 60 min.
13:00 artour - Magazyn , 30 min.
13:30 Meereswelten - Film dokumentalny , 30 min.
14:00 Dabei ab zwei - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Flammen der Liebe - Melodramat , Fabrizio Costa , Carol Alt,Philippe Caroit,Alessandro Sacco,Joachim Fuchsberger,Mathieu Carri?re,Paola Cozzo,Romina Mondello , D/I 1995 , 90 min.
16:00 Hier ab vier - Program rozrywkowy , 30 min.
16:30 Eisenbahn-Romantik - Magazyn , 60 min.
17:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
17:45 Mit Rat und Tat - Magazyn , 15 min.
18:00 Tipps gegen Tricks - Program publicystyczny , 20 min.
18:20 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
18:50 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 6 min.
18:56 MDR aktuell - Program informacyjny , 4 min.
19:00 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Wo bin ich? - Teleturniej , 25 min.
19:50 Drei im Dritten - Program rozrywkowy , 25 min.
20:15 Auf den Spuren berühmter Lieder - Program muzyczny , 90 min.
21:45 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
22:00 Riverboat - Talk show , 120 min.
00:00 MDR aktuell - Program informacyjny , 5 min.
00:05 Picknick im Schnee - Komedia , Tomy Wigand , Matthias Habich,Chiara Schoras,Herbert Fritsch,Barbara Auer,Lars Schmidt,Cindy Gneist,Peter von Strombeck , D 1999 , 90 min.
01:35 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
02:05 Hauptsache gesund - Magazyn , 45 min.
02:50 Reisebilder - Program podróżniczy , 25 min.
03:15 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
03:45 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.
04:15 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 30 min.
04:45 Hier ab vier - Program rozrywkowy , 135 min.

SF 1
07:30 Wetterkanal - Program informacyjny , 140 min.
09:50 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 25 min.
10:15 Sternstunde Religion - Magazyn , 35 min.
10:50 Weltcup - Program sportowy 2003 , 100 min.
12:30 Telescoop - Program informacyjny , 20 min.
12:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
13:15 DOK - Magazyn , D/CH , 55 min.
14:10 Fensterplatz - Program muzyczny , 45 min.
14:55 50 Jahre Schweizer Fernsehen - Magazyn 2003 , 15 min.
15:10 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Bethany Rooney , Roma Downey,Della Reese,John Dye , USA 1994/1998 , 50 min.
16:00 Telescoop - Program informacyjny , 25 min.
16:25 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Tim Allen,Patricia Richardson,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Earl Hindman,Richard Karn , USA 1998 , 25 min.
16:50 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , D/F 1999 , 25 min.
17:15 Inuk - Serial animowany (dzieci) , GB 2001 , 15 min.
17:30 Gutenachtgeschichte - Program dla dzieci , D , 15 min.
17:45 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
17:55 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Klaus Grabowsky , Christian Wolff,Nora von Collande,Katharina Köhntopp,Michael Wolf,Matthias Kostya,Nicole Schmid,Nikolai Bury , D 1996 , 50 min.
18:45 Telesguard - Program informacyjny , 15 min.
19:00 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Fascht e Familie - Serial komediowy , Trudi Roth,Walter Andreas Müller,Hanna Scheuring,Martin Schenkel,Andreas Matti , CH , 30 min.
20:30 Quer - Magazyn , 80 min.
21:50 10 vor 10 - Program informacyjny , 30 min.
22:20 Arena - Program publicystyczny , CH , 95 min.
23:55 Ein Fall für zwei - Serial sensacyjny , Detlef Rönfeldt , Günter Strack,Claus Theo Gärtner,Gerlinde Locker,August Zirner,Karl Michael Vogler,Katja Flint , D 1987 , 60 min.
00:55 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
01:05 Sport aktuell - Program sportowy , 15 min.
01:20 Bildung - Program informacyjny , 75 min.
02:35 Arena - Program publicystyczny , CH , 105 min.
04:20 Quer - Magazyn , 100 min.

SF 2
09:00 Salut les potes! - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 UK today - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E 1997 , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , Norton Virgien , USA 1991 , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , Dan Thompson , USA 1991 , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , Thompson Kenan,Kel Michell , USA , 20 min.
16:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Allan Jacobsen , USA 1999 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,Kevin Rahm,Darryl Theirse , USA 1999/2000 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Gary Halvorson , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Jenna Leigh Green , USA 1996 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , USA 1994 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Die Trapp-Familie - Film dla dzieci , Wolfgang Liebeneiner , Ruth Leuwerik,Hans Holt,Josef Meinrad,Maria Holst,Friedrich Domin,Hilde von Stolz,Gretl Theimer , D 1956 , 105 min.
21:45 ch:kino aktuell - Magazyn , 35 min.
22:20 Sport aktuell - Program sportowy , 20 min.
22:40 Die Verfluchten - Horror , Roger Corman , Vincent Price,Mark Damon,Myrna Fahey,Harry Ellerbe,Bill Borzage,Ruth Oklander,Mike Jordor , USA 1960 , 75 min.
23:55 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
00:25 Die Sopranos - John Patterson , James Gandolfini,Lorraine Bracco,Edie Falco,Michael Imperioli,Nancy Marchand,Dominic Chianese,Vincent Pastore , 85 min.
01:50 Weltcup - Program sportowy , 65 min.
02:55 Kojak _ Einsatz in Manhattan - Serial sensacyjny , Nicholas Sgarro , Telly Savalas,Dan Frazer,Kevin James Dobson,George Savalas,Andrea Marcovicci,William Windom,Milt Kogan , USA 1973/1978 , 60 min.
03:55 Großer Preis von Australien - Program sportowy , 65 min.
04:50 Weltcup - Program sportowy , 70 min.
05:45 SwissTXT - Program informacyjny , 195 min.

ORF 2
06:00 Text-aktuell - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:30 Reich und schön - Serial komediowy , 20 min.
09:50 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , R. Majer , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Erland Erlandsen , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Susanne Czepl,Veronika Fitz,Theresia Fendt,Fabian König,Susanne Bentzien,Heinz Josef Braun , D 1997/1999 , 45 min.
11:00 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Herbert Ballmann , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke,Sven Riemann , D 1998 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 Vera - Talk show , 55 min.
12:55 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Zbynek Brynych , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Hans Baier , D , 25 min.
14:05 Chefarzt Trapper John - Serial , Seymour Robbie , Pernell Roberts,Sparky Marcus,Barbara Cason , USA 1979/1986 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Susanne Czepl,Veronika Fitz,Hans Brenner,Cornelia Glogger,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner , D 1997/1999 , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Ein Fall für zwei - Serial sensacyjny , Michael Kreindl , Claus Theo Gärtner,Paul Frielinghaus,Doreen Jacobi,Sabine Orléans,Thomas Balou Martin,Thomas Anzenhofer,Olga Kolb , D 1996 , 65 min.
21:20 Unerwartete Genesung - Program medyczny , 50 min.
22:10 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 25 min.
22:35 Modern Times - Magazyn , 40 min.
23:15 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , Vincent McEveety , Angela Lansbury,William Windom,Ron Masak,Ben Masters,Kim Johnston-Ulrich,Jay Underwood,Ben Masters , USA 1986/1996 , 45 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Bundesliga - Program sportowy , 30 min.
00:50 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Gerry Cohen , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Joyce Van Patten,Ian Patrick Williams , USA , 25 min.
01:15 Unerwartete Genesung - Program medyczny , 45 min.
02:00 Modern Times - Magazyn , 35 min.
02:35 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
03:35 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
03:40 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , Vincent McEveety , Angela Lansbury,William Windom,Ron Masak,Ben Masters,Kim Johnston-Ulrich,Jay Underwood,Ben Masters , USA 1986/1996 , 45 min.
04:25 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
05:25 Paradiese der Tiere - Program edukacyjny , 35 min.
05:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.

NBC
06:00 Today's Business Europe - Magazyn , 120 min.
08:00 Europe Squawk Box - Magazyn , 120 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
20:00 FIS Snowboard Magazin - Program sportowy , 30 min.
20:30 Giga Party - Magazyn , 90 min.
22:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
00:00 NBC Giga - Magazyn
05:00 Closing Bell - Magazyn , 60 min.

CNN
08:00 Business Central - Magazyn , 60 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
11:00 Business International - Magazyn , 60 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
13:00 Larry King - Talk show , 60 min.
14:00 Business International - Magazyn , 60 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
16:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
18:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
20:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
20:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
21:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
21:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
22:00 Insight - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
23:00 Lou Dobbs Moneyline - Magazyn , 60 min.
00:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
01:30 Insight - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Larry King Live - Talk show , 60 min.
03:00 Newsnight with Aaron Brown - Program informacyjny , 60 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Moneyline - Magazyn , 30 min.
05:00 Biz News - Program informacyjny , 180 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Developing World - Magazyn , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
11:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 The Spirit of Yachting - Magazyn , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Developing World - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Future Imperfect - Magazyn , 30 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 20 min.
07:30 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

MiniMax
06.00      Przygody Bolka i Lolka: Bocian odc. 49 
06.10      Przygody Bolka i Lolka: Wiosenne porządki odc. 50 
06.20      Przygody Bolka i Lolka: Szerokiej drogi odc. 51 
06.30      Witaj, Franklin: Ogródek Franklina odc. 24 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i gąsienica odc. 50 
07.00      Pełzaki: Wilczy kanion odc. 13 
07.25      Fragglesy: Bez czapki ani rusz odc. 4 
07.50      Antek Mrówka: Cyrk. Moje przyjęcie odc. 4 
08.20      Królik Milczek: Zdjęcie paszportowe odc. 5 
08.25      Aparatka: Obóz Kukula odc. 24 
08.50      Moje hobby: Vilberg - chłopiec z Islandii odc. 25 
09.05      Wyspa przygód: Można zwariować odc. 23 
09.30      Przygody Bolka i Lolka: Wagary odc. 43 
09.40      Przygody Bolka i Lolka: Zabawa w chowanego odc. 44 
09.50      Przygody Bolka i Lolka: Wędrowny cyrk odc. 45 
10.00      Witaj, Franklin: Wydra z wizytą u Franklina odc. 22 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i orangutan odc. 48 
10.30      Pełzaki: Piłkarz Tommy odc. 11 
10.55      Fragglesy: Wembly i Gorgi odc. 2 
11.20      Antek Mrówka: Mszycokrady. Rób to co umiesz odc. 2 
11.50      Królik Milczek: Miłe popołudnie z Dostojewskim odc. 3 
11.55      Aparatka: Pupilka odc. 22 
12.20      Moje hobby: Wallo i Pin - bracia z rybackiej wioski odc. 23 
12.35      Wyspa przygód: Złapać szpiega odc. 21 
13.00      Przygody Bolka i Lolka: Wakacyjne szlaki odc. 46 
13.10      Przygody Bolka i Lolka: Lotnia odc. 47 
13.20      Przygody Bolka i Lolka: Morska wyprawa odc. 48 
13.30      Witaj, Franklin: Franklin przeprasza odc. 23 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i świnki morskie odc. 49 
14.00      Pełzaki: Fluffy kontra Spike odc. 12 
14.25      Fragglesy: Niech popłynie woda odc. 3 
14.50      Antek Mrówka: Księżniczkom nie wolno biegać. Księżniczkom nie wolno tańczyć odc. 3 
15.20      Królik Milczek: Małż odc. 4 
15.25      Aparatka: Wagary odc. 23 
15.50      Moje hobby: Jamal - sprzedawca benzyny odc. 24 
16.05      Wyspa przygód: Jajo odc. 22 
16.30      Przygody Bolka i Lolka: Pocztowy gołąb odc. 52 
16.40      Przygody Bolka i Lolka: Prima Aprilis odc. 53 
16.50      Przygody Bolka i Lolka: Wiosenna burza odc. 54 
17.00      Witaj, Franklin: Franklin i deszczowy dzień odc. 25 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i lis polarny odc. 51 
17.30      Pełzaki: Sklep z zabawkami odc. 14 
17.55      Fragglesy: Praca dla Wembley'a odc. 5 
18.20      Antek Mrówka: Klub żeglarza. Wielka powódź odc. 5 
18.50      Królik Milczek: Deszczowy dzień odc. 6 
18.55      Aparatka: Burzowa pogoda odc. 25 
19.20      Moje hobby: Nawin - tańczący z małpami odc. 26 
19.35      Wyspa przygód: Klątwa Correro de Azia odc. 24

Hyper
20:00 Klipy - Magazyn , 15 min.
20:15 Hot News - Magazyn , 15 min.
20:30 Klipy - Magazyn , 30 min.
21:00 Fresh Air - Magazyn , 30 min.
21:30 Replay - Magazyn , 15 min.
21:45 Klipy - Magazyn , 15 min.
22:00 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
22:30 Klipy - Magazyn , 60 min.
23:30 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.