FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Trzy niedźwiadki [5/26] - serial anim.
9.15 Budzik - program dla dzieci
9.40 Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka [8] Tunel, Strażnik drzew - serial anim.
10.10 Biblioteka rodzinna: Sklep z zabawkami
11.00 Gotowanie na ekranie - mag.
11.15 ZUS radzi - mag. poradnikowy
11.25 The Lost Secret (6) - kurs języka angielskiego
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Rolnictwo na świecie
12.45 Plebania (211) - serial obyczajowy (powt.)
13.15 Zwierzęta świata: Zdolność przetrwania (3/6): Szczyt wytrwałości (1) - serial dokumentalny
13.45 Telezakupy
14.00 Zabawy językiem polskim - teleturniej językowy
14.25 Mój ślad w Telewizji: Barbara Borys Damięcka
14.35 Normalnie jak w domu: Moja rodzina - pr. edukacyjny
15.00 Wiadomości
15.10 Bądź i rządź - magazyn samorządowy
15.40 Kulisy PRL-u: Ścieżki zdrowia - reportaż
16.05 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.30 Moda na sukces (1737) - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Klan (624) - telenowela
18.10 Magazyn olimpijski: Echa stadionów
18.40 Wrzuć Jedynkę
18.50 5 minut o Unii Europejskiej - pr. edukacyjny
19.00 Wieczorynka: Tabaluga [13] - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.06 Pogoda
20.20 Miej oczy szeroko otwarte: Mieć nową twarz - film dok.
21.20 Teatr Telewizji: Wizyta starszej pani - sztuka, pol. 2001
22.50 Dobre książki
23.25 Monitor Wiadomości
23.40 Profit - wiadomości ekonomiczne
23.50 Rozmowy na nowy wiek: Z Pawłem Huelle o... nostalgii
0.15 Taka była telewizja (3): Taka była telewizja chaosu - serial dokumentalny (powt.)
1.05 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.23 -Inwestycje; telenowela TVP; powt.
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na wakacjach; Autostopowicze
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio racjonalizator
08:00 Na dobre i na złe; odc. 108 - Cena zdrowia; serial prod. TVP; powt.
08:50 Pytanie na śniadanie
10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Burgundii (41)
10:55 Święta wojna; odc.114-Orły przestworzy; serial TVP
11:20 Tęgie kłopoty - życie na wadze; odc. 6 Zdrowa równowaga; serial dok. prod. angielskiej
11:50 Radio Romans; odc.26/32-Porwanie; serial TVP
12:20 Góry słońcem malowane; reportaż
12:40 Według Nikifora; reportaż Jerzego Lubacha
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.23/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
15:00 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc.17-Strażnik czasu; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 445 Do widzenia! Marylka.; telenowela TVP; powt.
16:55 Na dobre i na złe; odc.108 - Cena zdrowia; serial prod. TVP; powt.
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Va banque; odc.535; teleturniej
19:35 W cieniu Kremla; Ostatnie rozdanie
19:55 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
20:55 Kochaj mnie; odc. 12; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Fuks; 1999  film fab. prod. polskiej; reż: Maciej Dutkiewicz; wyk: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Adam Ferency, Janusz Gajos
00:05 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Wanda Gościmska-włókniarka; film dok.Wojciecha Wiszniewskiego
00:30 XI Festiwal Polskich Wideoklipów-Yach Film Festiwalu
01:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Bar
7.30 Pokemon - serial anim.
7.55 Jednorożec Kleo - serial anim.
8.20 Luzik guzik (6) - serial
9.10 Bar
9.50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Sledcze (16) - serial
10.50 Zyciowa szansa
11.30 Adam i Ewa (70) - serial
11.45 Serca na rozdrożu (127) - serial
12.40 Luz Maria (1) - serial
13.40 4x4 - magazyn
14.10 Twój lekarz i Wystarczy chcieć
14.40 Pokeman - serial anim.
15.10 Świat według Kiepskich (122) - serial
15.45 Informacje
16.10 Kachorra to ja (10) - serial
17.10 Idol
18.10 Bar
18.45 Informacje i Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Zyciowa szansa
20.05 Bar
20.45 Samo życie (105) - serial
21.15 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przyg. USA-meksyk. (1984), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.20 Informacje i sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.55 Fundacja Polsat
0.05 Bumerang
0.35 Bar
1.35 Latająca karetka (1) - serial dok. 
2.05 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Tajemnice pocałunku (95) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (9) - telenowela
7.50 Animaniacy - serial anim.
8.15 Filiputki - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku
12.50 Co ty wiesz o gotowaniu, czyli Linda w kuchni - talk show
13.25 Filiputki - serial anim.
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
14.15 Beverly Hills 90210 (229) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty
16.10 Przyjaciółki i rywalki (10) - telenowela
17.00 Tajemnice pocałunku (96) - telenowela
17.50 Kropek
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Chwila prawdy
21.20 Milionerzy - teleturniej
22.05 Usterka - serial dok.
22.40 Maraton uśmiechu
23.10 TVN Fakty
23.25 Kropka nad "i"
23.45 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.15 Mortal Kombat (22) - serial
1.10 Multikino - magazyn
1.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
1.55 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Białystok
6:30 Odkrywcy niewiarygodnych tajemnic – serial fab.
7:00 Klockowa kraina – film animowany
7:30 Kurier
7:40 Prognoza pogody
7:45 Obiektyw
8:00 Wierzę, wątpię, szukam – magazyn religijny
8:30 Kurier
8:40 Prognoza pogody
8:45 Gość dnia
9:00 Przerwa konsewrwacyjna
14:00 Od niedzieli do niedzieli
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 Wyścigi Służewiec 2002
15:00 Cyrkowcy – film fab.
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Obiektyw
15:50 Gość dnia
16:00 Pod Twoją Obronę – magazyn katolicki
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia
17:00 Dwie szkoły pytania o Polskę – Sympozjum ekonomiczne
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Sami o Sobie – magazyn dla mniejszości litewskiej
18:00 Obiektyw
18:25 Kartka z kalendarza
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:35 Regiony Kultury
18:45 Przedmioty i my
18:55 Diagnoza: Nefropatia IGA
19:15 Gość dnia
19:30 Mistrzostwa świata w siatkówce: Polska - Hiszpania
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:50 Echa dnia
21:15 Eurotel
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:00 Prezentacje – magazyn kulturalny
22:15 To jest temat: Hana i Szamaj - reportaż
22:30 Kurier
22:45 Sport
22:55 Studio pogody
23:00 Jimmy Reardon – film fab. USA 1987, reż. William Richert

TVP 3 Poznań
06:30 Odkrywcy niewiarygodnych tajemnic (2/26)- film fab. prod. Fra.
07:00 Klockowa Kraina (8/13) Uczucia - film animowany
07:15 Kasztaniaki odc.15 z 38
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Teleskop - flesz
07:50 Sportowy weekend -skrót
08:00 Poznań - moje miasto - nasze sprawy
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Święta i uroczystości na świecie (9/12) - Taniec wędrujących Derwiszów w Turcji - film dokumentalny
09:30 Kurier
09:35 Prognoza pogody
09:40 Słoneczny patrol (12/22) - film fab.
10:25 Książki z górmej półki - prezentacje
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Telekurier
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Polska Agencja Satyryczna
12:25 Książki z górnej półki - prezentacje
12:30 Kurier
12:35 Odlotowa pasja (2/3) - film dok.USA
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14:00 Od niedzieli do niedzieli - przegląd wydarzeń, które prezentowano, w trakcie mijającego tygodnia, w programach informacyjnych.
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:43 Książki z górnej półki - prezentacje
14:45 Wyścigi Służewiec 2002
15:00 Cyrkowcy (23/52)- film fab.
15:25 Książki z górnej półki - prezentacje
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Teleskop
16:00 Źródło - magazyn katolicki
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia
17:00 Dwie szkoły pytania o Polskę - Sympozjum Ekonomiczne
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Magazyn samorządowy
18:05 Teleskop
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:35 Regiony kultury
18:45 Teleskop miejski
19:00 Zanim oddasz głos
19:10 Nasz świat - magazyn ekologiczny
19:25 Mistrzostwa Świata w Siatkówce - Polska - Hiszpania
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Studio pogody
20:50 Echa dnia
21:15 Eurotel
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:05 Sport - wiadomości
22:15 To jest temat - reportaż
22:30 Kurier
22:45 Sport
22:50 Studio pogody
23:00 Jimmy Reardon
00:30 Sport -wiadomości
00:35 Zakonczenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
8.15 Arthur - serial anim.
8.40 Masked Rider - serial anim.
9.05 Fiorella (122) - serial
10.00 Zbuntowany anioł (25) - serial
10.50 Strach na życzenie
11.40 Karolina w mieście (15) - serial
12.05 Rycerz nocy (20) - serial
13.00 Strefa P - magazyn
13.25 V Max - magazyn
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
14.20 Arthur - serial anim.
14.45 Masked Rider - serial anim.
15.05 Fiorella (123) - serial
16.00 Muzyczne listy
17.00 Karolina w mieście (16) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (26) - serial
19.00 Kameleon (12) - serial
20.00 Łowcy koszmaru (6) - serial
20.55 Idol Extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Rzeka krwi - dramat obycz. USA (1998)
0.15 Magazyn sportowy
1.15 X Laski
1.45 Muzyczne Listy
2.35 Strefa P - magazyn
3.00 V Max - magazyn
3.25 Super VIP

TVN Siedem
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (28) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (12) - telenowela
9.40 Melrose Place (198) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (75) - telenowela
12.40 Telesklep
14.30 Dragon Bali GT - serial anim.
14.50 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (108) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (71) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (26) - serial
17.05 Zatoka szczęścia (16) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Prawo i miłość (13) - serial
19.05 Melrose Place (199) - serial
20.00 Marilyn i ja - film obycz. USA
21.50 Medicopter 117 (22) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Zgubne zauroczenie - film sens. USA (1999)
1.10 Marilyn i ja - film obycz. USA
2.45 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Klan (582) - serial
9.00 Zaścianek - fenomen Polski
9.20 Wielcy reformatorzy teatru
9.45 Poetycki oddech
9.50 Finał wieńczy FAMĘ - Koncert laureatów FAMA 2002
10.45 Budzik
11.15 Przygody Skippy (5) - serial
11.45 Eurotel - magazyn
12.00 Wiadomości
12.15 Biografie
13.05 Pieczęć - film anim.
13.15 Królewskie sny (6) - serial
14.30 Kochaj mnie (3) - serial dok.
15.00 Wiadomości
15.10 Zaścianek - fenomen Polski
15.30 Wielcy reformatorzy teatru
15.55 Poetycki oddech
16.00 Klan (582) - serial
16.25 Z kapitańskiego salonu
16.40 Ojczyzna polszczyzna
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Budzik
18.10 Przygody Skippy (5) - serial
18.40 Rozmowy na nowy wiek
19.10 Zgadnij odpowiedz
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.06 Pogoda
20.15 Klan (582) - serial
20.40 Sportowy tydzień
21.15 Królewskie sny (6) - serial
22.30 Sprawa dla reportera
23.00 Camerata - magazyn
23.30 Kochaj mnie (3) - serial dok.
24.00 Monitor Wiadomości
0.15 Profit
0.20 Pogranicze w ogniu (11) - serial
1.20-6.00 Powtórki


Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
21.20 Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (50 min.).
22.10 Zanim odejdziesz (Before You Go) (55 min.).
23.05 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
23.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
23.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
00.20 Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
00.45 Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (50 min.).
01.35 Zanim odejdziesz (Before You Go) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.