FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Moda na sukces (2611) - serial
8.40 Animowane bajki świata: Raven kradnie światło
8.55 Bajeczki Jedyneczki
9.05 Jedyneczka
9.30 Mały rycerz El Cid - serial anim.
10.00 Don Matteo (3) - serial obyczajowy
10.55 Telezakupy
11.30 Wielkie sprzątanie
11.45 Agrobiznes
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (980) - telenowela TVP
12.40 Plebania (582) - telenowela TVP
13.05 Jaka to melodia? - teleturniej muzyczny
13.25 Przedwiośnie (5) - serial
14.20 Kiosk przy Wspólnej
14.30 Glob 2005 - magazyn
15.00 Wiadomości
15.10 Tele-Nowela
15.15 Moda na sukces (2611) - serial obyczajowy
15.40 Pociąg do kultury - magazyn
15.55 Audycje komitetów wyborczych
17.00 Teleexpress
17.20 Śmiechu warte - program rozrywkowy
17.40 Co tu jest grane?
18.10 Festiwal Jedynki w Sopocie na bis - Przeboje Lata Jedynki
18.25 Bulionerzy (38) - serial
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.00 Pogoda
20.15 Prezydent dla Polski - program puplicystyczny
21.15 Gliniarz z metropolii - komedia sensacyjna, USA 2005
23.20 Wiadomości
23.25 WIO - wywiad i opinie
0.05 Glina (4) - serial kryminalny
1.00 Kino nocnych marków: Nadzór - dramat psychologiczny, Polska 1984
2.50 Tak, kochanie (22) - serial komediowy
3.15 Zakończenie dnia

TVP 2
5.55 Złotopolscy (221) - telenowela TVP
6.20 10 minut tylko dla siebie
6.35 Dwójka dzieciom: W krainie władcy smoków (23) - serial przygodowy
7.00 Od przedszkola do Opola
7.30 Dwójka dzieciom: Teletubisie
7.55 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później (4) - serial komediowy
9.00 Pytanie na śniadanie (w tym 9.10 Pogoda oraz 9.10 Panorama)
9.55 M jak miłość (188) - serial obyczajowy
10.40 Pytanie na śniadanie
11.15 Panorama
11.20 Pogoda
11.25 Pytanie na śniadanie
11.50 Studio Konkursu Chopinowskiego
12.00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Lotaryngii
12.30 10 minut tylko dla siebie
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.10 Pogoda
13.15 Spotkanie z Balladą - Dożynki w Kopydłowie (1) - program rozrywkowy
14.10 Złotopolscy (701) - telenowela TVP
14.40 Wydarzenia, wydarzenia
14.50 Audycje Komitetów Wyborczych
16.00 Panorama
16.10 Złotopolscy (702) - telenowela TVP
16.45 Mecz towarzyski: Polska -Islandia
19.00 Już w środę mecz Anglia - Polska
19.10 Biuro kryminalne (3) - serial
19.55 Panorama flesz
20.05 Załóż się (1) - widowisko rozrywkowe
20.55 Załóż się (2) - widowisko rozrywkowe
21.40 Załóż się - Twój wybór - widowisko rozrywkowe
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport Telegram
22.30 Już w środę mecz Anglia - Polska
22.35 Pogoda
22.45 Wideoteka Dorosłego Człowieka
23.40 Matrioszki (5) - serial sensacyjny
0.30 Zostawić normalność - film psychologiczno-obyczajowy, USA 1992
2.15 Piękna nieznajoma - dramat, Polska-Rosja 1993
3.40 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym Przegląd prasy o godz. 6:15, 6:45, 7:15, 7:45,  Wiadomości - skrót o godz.  6:30, 7:00, 7:30 oraz  Pogoda o godz. 6:32, 7:05, 7:35
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
08:30 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 TELEZAKUPY
08:55 Domisie - Gimnastykuj się codziennie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Trzy dni, aby wygrać - odc. 2 - Przebudzenie Minotaura; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Tęczowa bajeczka - Bajeczka o nutach.; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Smak Europy
10:35 Regionalia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szansa na sukces - Raz na ludowo - Koncert laureatów cz.1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 669* - Powrót Tomka; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Plebania - odc. 275; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Audycje Komitetów Wyborczych
1. Maciej Giertych, 2. Donald Tusk, 3. Daniel Podrzycki, 4. Janusz Korwin - Mikke, 5. Henryka Bochniarz, 6. Adam Słomka, 7. Jan Pyszko, 8. Lech Kaczyński, 9. Leszek Bubel, 10. Marek Borowski, 11. Liwiusz Ilasz, 12. Jarosław Kalinowski, 13. Stanisław Tymiński, 14. Andrzej Lepper
13:30 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Teatr TV - Urodziny  74'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1995); reż.: Krzysztof Nazar; wyk.: Kazimierz Kaczor, Szymon Kuśmider, Anna Tomaszewska, Marta Kalmus, Andrzej Grabowski, Leszek Zdun; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Prezydent dla Polski; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Gimnastykuj się codziennie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Trzy dni, aby wygrać - odc. 2 - Przebudzenie Minotaura; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Tęczowa bajeczka - Bajeczka o nutach.; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Studio Konkursu Chopinowskiego - 5; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Ojczyzna polszczyzna - O służebnych nazwach miejscowych
17:30 TELEZAKUPY
17:45 Spotkania z profesorem Zinem - Piano-forte; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Święta wojna - Wtyka Europy (171); Dla małoletnich od lat 12
18:35 Regionalia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 10 - Myszka i sowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 669* - Powrót Tomka; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 275; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Na dobre i na złe - odcinek 215 Szczęśliwy człowiek; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Prezydent dla Polski; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Europejski Festiwal Muzyki Filmowej - Dzień Polski cz.1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Trzy dni, aby wygrać - odc. 2 - Przebudzenie Minotaura; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 10 - Myszka i sowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Mulher Rendeira po mazowszańsku; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Złotopolscy - odc. 669* - Powrót Tomka; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Plebania - odc. 275; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Wieści Polonijne
03:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Na dobre i na złe - odcinek 215 Szczęśliwy człowiek; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szansa na sukces - Raz na ludowo - Koncert laureatów cz.1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Święta wojna - Wtyka Europy (171); Dla małoletnich od lat 12
05:45 Jest takie miejsce
06:00 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 5 (80) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (199) - telenowela
9.00 Gra w ciemno
10.00 Zakręcone (5) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (122) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (587) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (200) - telenowela, Argentyna
13.00 Na ostrzu noża
13.30 Szpital Księcia Alfreda (2) - serial dokumentalny
14.00 Pierwsza miłość (150) - serial obyczajowy
14.45 Kabareton (3)
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Exclusive - najciekawsze historie świata
17.00 Gra w ciemno
18.00 Pierwsza miłość (151) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Mój przyjaciel Marsjanin - komedia, USA 1999, reż. Donald Petrie, wyk. Jeff Daniels, Christopher Lloyd, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah, Wallace Shawn (ok. 21.30 Studio LOTTO)
21.15 Za wszelką cene (5) - reality show
22.20 Nieustraszeni (34)
23.40 Biznes Wydarzenia
0.00 Pogoda
0.05 Chuck i Buck - melodramat, USA 2000, reż. Miguel Arleta, wyk. Beth Colt, Lupe Ontiveros, Maya Rudolph, Chris Weitz, Paul Weitz, Mike White
1.45 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.20 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (8) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (126) - telenowela, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Graj o raj - teleturniej
11.15 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Medicopter 117 (9) - serial sensacyjny, Niemcy
14.45 Brygada ratunkowa (6) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (127) - telenowela, Kolumbia
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Showtime - komedia, USA 2002, reż. Tom Dey, wyk. Robert De Niro, Eddie Murphy, Rene Russo, William Shatner, Chris Ufland, Nestor Serrano
22.10 Pocałunek smoka - film sensacyjny, USA-Francja 2001, reż. Chris Nahon, wyk. Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo, Max Ryan, Ric Young, Burt Kwouk, Laurence Ashley
0.15 Brygada ratunkowa (6) - serial sensacyjny, USA
1.15 Siłacze
1.20 Uwaga! - magazyn
1.40 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Kwiaty i ogrody
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Rzeka Jangcy
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Muzyka łączy pokolenia
12.35 Żyjące morze
13.45 Pogotowie twórczości, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy
14.15 To jest temat
14.45 Zielonym do góry
15.00 Wierzę, wątpię, szukam
15.45 Rzeka Jangcy
16.10 Rozmowa dnia
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Motorsport
17.15 Puls Ziemi
17.50 Brulion kulturalny
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Brulion kulturalny
19.00 Etos
19.25 Rodno zemia
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Bezpieczne związki z Europą
22.15 To jest temat
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Uwierz w dokument
23.55 Kronika wypadków miłosnych
1.55 Zakończenie prog.

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Sztukateria - magazyn
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial animowany
8.45 Strefa P - magazyn
9.15 Bar Europa - reality show
9.45 Goście Michaela Parkinsona - talk show
10.15 Sztukateria - magazyn
11.15 Call TV
12.15 Bar Europa - reality show
13.15 A ku ku - program rozrywkowy
13.30 Taxi - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Echo lasu
15.45 Psie serce (15) - serial obyczajowy
16.45 Punkt, set, mecz - magazyn
17.15 Detektor - raport Czwórki
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Taxi - teleturniej
19.00 Dom nie do poznania - reality show
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 My Big Fat Obnoxious Boss (2)
21.50 Cuda (3) - serial fantastyczny
22.50 Wydarzenia
23.00 Pałac Wagabundów (4) - serial obyczajowy
23.30 Playboy: Skok w bok - program erotyczny
1.25 Nocne randki
2.25 Muzyczne listy - magazyn
3.15 Sztukateria - magazyn
3.40 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (24) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (119) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (91) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (25) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (18) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (92) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (119) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (5) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (11) - serial komediowy, USA
17.10 Kobra - oddział specjalny (7) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Tajemnice Smallville (19) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (6) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (12) - serial komediowy, USA
20.10 Superman - film science fiction, USA 1979, reż. Richard Donner, wyk. Christopher Reeve, Marlon Brando, Margot Kidder, Jackie Cooper, Glenn Ford, Phyllis Thaxter, Trevor Howard, Gene Hackman, Ned Beatty, Susannah York, Valerie Perrine
23.10 Pełnia zła - film sensacyjny, Kanada-USA 1993, reż. Harold Becker, wyk. Nicole Kidman, Alec Baldwin, Bill Pullman, Bebe Neuwirth, George C. Scott, Anne Bancroft
1.20 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Koniec programu

CANAL+
07:00 Łapu capu 
07:10 Nie przegap 
07:20 Diabelski młyn
08:00 Człowiek z lodowca – film fantastyczny, USA 1984 
09:45 RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004 
11:30 Mało upalne lato – film obyczajowy, Polska 2004
13:05 Marci X – komedia, USA 2003 
14:35 Amen – dramat wojenny, Francja/Niemcy 2002
17:00 Mniejsze niebo – dramat psychologiczny, Polska 1980
18:45 W głębi oceanów (13) – film dokumentalny
19:25 Joey (1)
20:00 Diabelski młyn
20:40 Nie przegap
20:50 Łapu capu
21:00 Premiera: Zbrodnia ferpekcyjna – komedia kryminalna, Hiszpania 2004
23:00 Głową w mur – melodramat, Niemcy/Turcja 2004
01:05 Przesłanie 46664
02:10 Dom 1000 trupów – horror, USA 2003
03:40 Tajna sieć (1)

HBO
06:30 Bądźmy poważni na serio – komedia romantyczna, Wielka Brytania 2002 
08:00 Cinema, cinema 
08:25 Dziewięć królowych – film kryminalny, Argentyna 2000 
10:15 Generałowie – dramat wojenny, USA 2003
13:50 Gwiazdka Muppetów – komedia, USA 2002 
15:20 Na planie 
15:50 Pingwin Amundsen – film przygodowy, Niemcy 2003
17:20 Dwa miliony dolarów napiwku – komedia romantyczna, USA 1994
19:00 Bądźmy poważni na serio – komedia romantyczna, Wielka Brytania 2002
20:30 Cinema, cinema
21:00 Koncert w Hyde Parku – 2004
23:00 Premiera: Sexy Beast – komedia kryminalna, Wielka Brytania/Hiszpania 2000
00:30 Osada – thriller, USA 2004
02:20 Na odwrót – dramat kryminalny, Kanada 2003
03:45 Gwiazdy Hollywood: Nicolas Cage
04:15 Dwa miliony dolarów napiwku - komedia, USA 1994

TV Puls
5:55 Kiedy ranne wstają zorze
6:00 Urbanator 2
6:20 Taaaka ryba
6:50 Droga do Avonlea (31)
7:50 Puls wie- czoru
8:35 Niewolnica Isaura (76)
9:15 Puls żużla
10:10 Telezakupy
11:35 Program religijny
12:40 Nie- wolnica Isaura (76)
13:20 Janusz Piekałkiewicz
14:20 KinoRozmów- nica
15:00 Godzina Miłosierdzia
15:35 To musisz być ty
17:35 Droga do Avonlea (32)
18:35 Niewolnica Isaura (77)
19:15 Knieja
19:45 Puls wieczoru
20:30 Britan- nic
22:30 Don Mat- teo (30)
23:45 Puls wieczo- ru
0:30 Taaaka ryba
1:00 KinoRo- zmównica
1:40 Niewolnica Isaura (77)
2:15 Godzina Miłosier- dzia
2:50 Octava dies

Polsat 2
6:00 Magazyn sportowy
8:30 życie jak poker (66)
9:00 Duża przerwa (16)
9:45 Interwencja
10:00 Mu- zyczne listy
11:00 Piosenka na ży- czenie
12:00 Samo życie (297)
12:30 Samo życie (298)
13:00 Magazyn sportowy
15:50 Bumerang
16:15 Wydarze- nia
16:30 Pogoda
16:40 Interwen- cja
17:00 świat według Kiepskich (152)
17:30 Strażnicy czasu; Ed, Edd i Eddy
17:55 Duża przerwa (16)
18:40 Samo życie (297)
19:05 Samo życie (298)
19:30 Wydarzenia
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Interwencja
20:25 Strefa P
21:00 Co z tą Pol- ską?
22:00 VIP - wydarzenia i plot- ki
22:30 RBK Hip-Hop
23:00 Ro- dzina zastępcza (60)
23:30 świat według Kiepskich (152)
0:00 Ja tyl- ko pytam
1:00 Oblicza Ameryki
1:30 VIP - wydarzenia i plotki
2:00 Wydarzenia
2:25 Sport
2:30 Pogo- da
2:35 Pensjonat Pod Różą (67)

Tele 5
06:55 Prognoza pogody
07:00 Świat wokół nas
07:30 Andromeda (27/44)
08:15 Waleczne serca
09:05 Telezakupy
11:00 Czynnik PSI (69/88)
12:00 Pieśń o złamanym sercu
13:45 Telezakupy
14:10 Prognoza pogody
14:20 Werdykt
15:25 Czynnik PSI (57/88)
16:20 10 minut
16:35 Waleczne serca
17:30 Prognoza pogody
17:40 Andromeda (28/44)
18:25 Werdykt
19:30 Waleczne serca
19:55 Prognoza pogody
20:05 Otchłań
21:55 10 minut
22:10 Prognoza pogody
22:20 Córka mafii
00:05 Świat wokół nas
00:35 Upojne randki (5)
02:15 Rybia nocka

MTV Polska
Weekend Gorących Par 
06:00 MTV News
06:05 Budzik MTV
07:00 MTV News
07:05 Budzik MTV
08:00 MTV News
08:05 Budzik MTV
09:00 MTV News
09:05 Budzik MTV
10:00 MTV News
10:05 VS.
11:00 MTV News
11:05 US Top 20
13:00 MTV News
13:05 MTV Load
13:10 Fabulous Life of Jenifer Lopez & Marc Anthony
13:30 Fabulous Life „Gwiazdorskie pary”
14:30 All Access „Młodsi mężczyźni, starsze kobiety”
15:30 Carmen & Dave MTV love story
16:00 Fabulous Life „Wesela gwiazd”
18:00 Fabulous Life of Victoria & David Beckham
18:30 Pimp my ride
19:00 Pimp my ride UK
19:30 Pimp my fahrrad
20:00 Fabulous Life „Najsławniejsi kawalerowie”
21:00 MTV News
21:05 SoundWave Backstage Pass
21:30 A-Cut
22:00 MTV Wkurza
22:30 The Andy Milionakis Show
23:00 Wondershowzen
23:30 Stankervision
00:00 Jackass
01:00 Dirty Sanchez
02:00 Bezsenność z MTV

VIVA Polska
6:00 Planet VIVA
11:00 Get the Clip
14:00 Tom kultury
14:10 Get the Clip
15:00 In & Out
15:50 Tom kultury
16:00 VIVAMOVIE
17:00 Bezele
17:50 Tom kultury
18:00 Get the Clip
19:50 Tom kultury
20:00 Personality: Robbie Williams
21:00 Planet VIVA
21:50 Tom kultury
22:00 Bezele
23:00 Club Rotation
0:00 Hitbuster
1:00 Nightrider

Jetix
6:00 Hamtaro
6:25 Wunschpunsch
6:50 Pokemon
7:15 Sonic X
7:40 Odlotowe agentki
8:05 Ach, ten Andy!
8:30 Dzieciaki z klasy 402
8:55 Jerry i paczka
9:20 Oggy i karaluchy
9:45 Nowe przygody Lucky Luke'a
10:10 Roboluch
10:35 Gadżet i Gadżetinis
11:00 Tutenstein
11:25 Dzieciaki z klasy 402
11:50 Jerry i paczka
12:15 Oggy i karaluchy
12:40 Nowe przygody Lucky Luke'a
13:05 Roboluch
13:30 Gadżet i Gadżetinis
13:55 Tutenstein
14:20 MegaMan NT Warrior
14:45 Pokemon
15:10 Teenage Mutant Ninja Turtles
15:35 Power Rangers Dino Thunder
16:00 Sonic X
16:25 Odlotowe agentki
16:50 W.I.T.C.H.
17:15 Ach, ten Andy!
17:40 świat według Ludwiczka
18:05 Dziwne przypadki w Blake Holsey
18:30 Gęsia skórka
18:55 Gęsia skórka
19:20 Spiderman
19:45 X Men
20:10 Teknoman
20:35 Kleszcz
21:00 Incredible Hulk
21:25 Motomyszy z Marsa
21:50 Spiderman
22:15 X Men
22:40 Teknoman
23:05 Kleszcz
23:30 Incredible Hulk
23:50 Shin Chan

Cartoon Network/TCM
6:00 Atomówki
6:35 Krowa i kurczak
7:00 Toonami
7:50 Mroczni i źli
8:15 Kryptonim: Klan na drzewie
8:40 Ed, Edd i Eddy
9:05 Chojrak--tchórzliwy pies
9:30 Johnny Bravo
10:00 Tom i Jerry
10:30 Zwariowane melodie
10:55 Flintstonowie
11:20 Scooby Doo
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie
12:10 Atomówki
12:35 Laboratorium Dextera
13:00 Chojrak--tchórzliwy pies
13:25 Johnny Bravo
13:50 Ed, Edd i Eddy
14:15 Bliźniaki Cramp
14:40 Atomóki
15:05 Laboratorium Dextera
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
16:00 Pet Alien
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie
16:50 Atomowa Betty
17:15 Co nowego u Scooby'ego?
17:40 Ed, Edd i Eddy
18:00 Atomówki
18:30 Mroczni i źli
19:00 B'Daman
19:25 Transformers Energon
19:50 X Men: Ewolucja
20:15 Scooby Doo, gdzie jesteś?!
20:40 Scooby Doo, gdzie jesteś?!
21:00 Bullitt
22:50 Ci, których spisano na straty
1:05 Conagher

ZigZap
06.00 Magiczny autobus (5)
06.25 Cyberłowcy (16)
06.50 Ziemniak, ostatnie starcie (2)
07.00 Maqlatura
07.10 Rodzina Piratów (9)
07.40 Klub Winx 2 (24)
08.05 Sabrina (2)
08.30 Mary-Kate i Ashley w akcji (9)
08.55 Rodzina Piratów 2 (7)
09.20 Jakub Jakub 2 (14)
09.45 Titeuf (18)
10.10 Martin Tajemniczy (13)
10.35 Wymiar Delta (15)
11.00 Maqlatura
11.10 Magiczny autobus (6)
11.35 Cyberłowcy (17)
12.05 Ziemniak, ostatnie starcie (3)
12.15 Rodzina Piratów (10)
12.45 Krewni i znajomi królika
13.00 Aparatka (18)
13.30 Lizzie McGuire (7)
14.00 Radiostacja Roscoe 2 (18)
14.30 Świat nonsensów u Stevensów (2)
15.00 Maqlatura
15.10 Klub Winx 2 (25)
15.35 Sabrina (3)
16.00 Mary-Kate i Ashley w akcji (10)
16.25 Rodzina Piratów 2 (8)
16.55 Jakub Jakub 2 (15)
17.20 Titeuf (19)
17.45 Martin Tajemniczy (14)
18.10 Wymiar Delta (16)
18.35 Aparatka (19)
19.00 Maqlatura
19.10 Wielka płyta
19.35 Lizzie McGuire (8)
20.00 Radiostacja Roscoe 2 (19)
20.30 Świat nonsensów u Stevensów (21)
21:00 Hyper

Hallmark
6:00 Chłopak od muzyki
7:45 śledztwo hollywoodzkiej mamy
9:30 Za kulisami "Dynastii"
11:15 Waśnie w świecie baśni (2-ost.)
13:00 Córki McLeoda (23)
13:45 Chłopak od muzyki
15:30 śledztwo hollywoodzkiej mamy
17:15 Za kulisami "Dynastii"
19:00 Córki McLeoda
20:00 Podróże z moją siostrą
21:45 Arytmetyka diabła
23:30 Czekałam na ciebie
1:00 Wirtualna obsesja

Ale Kino!
8:00 Cyrkowa pułapka
9:35 Trudne powroty
11:35 Bez znieczulenia
13:35 Anna i inni
15:00 Blisko do miłości
16:45 żądza władzy
18:10 Dziennik operatora
20:00 W przyszłym roku o tej samej porze
22:00 Ghost Dog: Droga samuraja
0:00 Moje własne Idaho
1:45 Ostatnie tango w Paryżu
3:50 Zakończenie

Europa Europa
14:00 Pokój saren
15:40 Pożar
16:15 Bestia ludzka
18:00 Terapia
18:20 Wybraniec losu
20:00 Cinemania
20:30 Słodki brutal Jean Gabin: Ludzie za mgłą
22:10 Kochajmy się
23:55 Dziewczyna z moich snów
1:30 Masza

Polonia 1
6:40 Tygrysia maska
7:00 Super Dan
7:25 Magia wróżb
8:10 Top Shop
18:30 Magia wróżb
19:00 Celeste (99)
19:55 Zbuntowana (137)
20:40 Z nienawiści, z miłości
22:15 Ziemie toskańskie
22:45 Reflex
23:00 Malinowe pragnienia
23:30 Seksplozja
23:55 Ania i Kasia zapraszają
0:15 Night Shop
0:25 Reflex
0:35 Military Shop
0:45 Reflex
1:00 Zdarzyło się naprawdę
1:20 Night Shop
1:30 Sex wspomnienia
2:00 Night Shop
2:10 Sex flirty
2:30 Night Shop
2:35 Malinowe pragnienia
2:55 Night Shop
3:10 Program erotyczny
3:25 Night Shop
3:45 Sex Flirty

Romantica
6:00 Kiedy będziesz moją (82)
7:00 Fortu- na i miłość (53)
8:00 Smak twoich ust (18)
9:00 Kobieta Ju- dasz (27)
10:00 Ojciec Coraje (108)
10:55 Teleshopping
11:10 Rebeca (117)
12:00 Kiedy będziesz moją (82)
13:00 Smak twoich ust (18)
13:55 Wy- wiady z gwiazdami
14:00 Kobieta Ju- dasz (27)
14:55 Teleshopping
15:10 Ojciec Coraje (108)
16:05 Smak twoich ust (18)
17:00 Rebeca (117)
18:00 Kobieta Ju- dasz (27)
19:00 Ojciec Coraje (108)
20:00 Kiedy będziesz moją (82)
21:00 Smak twoich ust (18)
22:00 Wy- wiady z gwiazdami
22:05 Kobieta Ju- dasz (27)
23:00 Ojciec Coraje (108)
0:00 Smak twoich ust (18)
1:00 Fortu- na i miłość (53)
2:00 Rebeca (117)
2:50 Kiedy będziesz moją (82)
3:40 Smak twoich ust (18)
4:30 Kobieta Ju- dasz (27)
5:15 Ojciec Coraje (108)

National Geographic
8:00 Schwytanie krokodyla zabójcy
9:00 W łonie matki (1)
10:00 W łonie matki (2)
11:00 Okiem szympansa (5)
11:30 Psie profesje
12:00 Tuż przed tragedią
13:00 Schwytanie krokodyla zabójcy
14:00 W łonie matki (1)
15:00 W łonie matki (2)
16:00 Urodzeni mordercy: Podwodni oszuści
17:00 Tuż przed tragedią
18:00 Okiem szympansa (5)
18:30 Psie profesje
19:00 Schwytanie krokodyla zabójcy
20:00 Kiedy wyprawa się nie powiedzie: Podwodna pułapka
21:00 Złamanie kodu Leonarda da Vinci
22:00 Bez granic: W poszukiwaniu pracy
23:00 Ukryte skarby Egiptu
0:00 Złamanie kodu Leonarda da Vinci
1:00 Zagadki śmierci
2:00 Zakończenie

Discovery Channel
6:00 Wyprawy wikingów
7:00 Kobiety Hitlera: Mar- lena Dietrich--wróg
8:00 Superkonstrukcje: Pentagon
9:00 Przetrwać żywioły natury (3)
10:00 Z ukrycia: Brytyjska beatlemania
11:00 Prawda czy fałsz--pogromcy mitów: Pancerna woda
12:00 Wyprawy wikingów
13:00 Kobiety Hitlera: Mar- lena Dietrich--wróg
14:00 Superkonstrukcje: Pentagon
15:00 Mars na Ziemi (2)
16:00 Superjazda: Cudowna transformacja
17:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: W samym środku zimy
18:00 Amerykański chopper: Mikey/Vinnie--motocykl
19:00 Prawda czy fałsz--pogromcy mitów: Latający samochód
20:00 Supermaszyny: Motocykle
21:00 Fani czterch kółek: Mercedes
22:00 Narodziny samochodu terenowego (1)
22:30 Narodziny samochodu terenowego (2)
23:00 Amerykański chopper (2): Miller Electric
0:00 Ekstremalne sztuki walki (1)
1:00 Ekstremalne sztuki walki (2)
2:00 Wojownik: Korea
2:30 Wojownik: Japonia
3:00 Wyprawy nad jeziora (4)
4:00 Wędrówki z dinozaurami
5:00 Prawda czy fałsz--pogromcy mitów

Eurosport
8:30 YOZ Xtreme
9:00 Rajdowe Mistrzostwa świata: Rajd Japonii - podsumowanie
10:00 Magazyn FIA WTCC
10:30 Watts
11:00 Gimnastyka artystyczna: Mś w Baku (na żywo)
12:30 Tenis: Turniej WTA w Filderstadt - 1/8 finału
19:00 Gimnastyka artystyczna: Mistrzostwa świata w Baku
20:00 Top 24 Clubs
20:30 Zawody siłaczy: Super GP w Los Angeles
21:30 TNA Wrestling: Zawody w USA
22:00 TNA Wrestling: Zawody w USA
22:30 Freestyle motocross: US Tour Greenville
23:00 YOZ Xtreme
23:30 Sporty ekstremalne: LG Action Sports
0:30 Top 24 Clubs
1:00 Escape
1:30 Zakończenie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.