FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wszyscy kochają Raymonda (31)
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Hałabałą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (21/23) - serial anim, franc.-kanad.
9.35 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
10.00 Sierżant Anderson (21) - serial
10.50 Śmiechu warte
11.10 Kadra czeka
11.25 Lato z Magazynem Notowań:
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Test - magazyn konsumenta
12.40 Klan (74,75)
13.30 Kino letnie
15.00 Artyści marabutowego miasteczka
15.20 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury
15.45 Byle do dzwonka (36/50)
16.15 Moda na sukces (661)
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział...
18.05 Randka w ciemno
18.50 Flesz - Wiadomości
19.00 Wieczorynka: Smerfy
19.30 Wiadomości
20.10 Rozpaczliwie poszukując Susan - komedia, USA
21.55 Jaka Polska?
22.00 W centrum uwagi
22.20 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Ja, Klaudiusz (6,7/13) - serial historyczny, W. Bryt.
1.00 Irlandzkie porachunki - film kryminalny, USA
2.30 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (34) - serial
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie
9.00 Trzecia granica (1/8): Zbójnicka droga - serial przygodowy, Polska
10.00 Wakacyjny kurs języka angielskiego
10.15 Jak kochały... (3/13): Jacqeline Kennedy Onassis - serial dokumentalny, USA
10.40 Legendy wyspy skarbów (3/26) - serial animowany, W. Bryt.
11.05 Złoto Alaski (5/13)
12.00 Natura rzeczy: Nauczmy się kochać owady - film dokumentalny, Kanada
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Relaks z... TV Gdańsk
15.05 Powitanie
15.10 Przystanek Alaska (76) - serial
16.00 Panorama
16.10 Animais - magazyn
16.35 5 x 5
17.00 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Krzysztof Hołowczyc
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter
19.05 Jaś Fasola w podróży - serial
19.35 Wyspa przygód (6/26) - serial
20.05 Baw się razem z nami: Zmiennicy (5/15)
21.10 Bezludna wyspa
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Miłość w Hollywood (3): Życie bez mężczyzn - serial dokumentalny, W. Bryt.
23.35 Z archiwum X (1)
0.25 Z archiwum X (2)
1.10 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.50 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Maria z przedmieścia
9.30 Przygody Guliwera (3/17)
9.50 Było sobie życie (12/26) "Ucho" - serial anim., popularnonaukowy
10.15 Geo Smyk, czyli przygody przyrody (6/6) "Niezywkłe zwierzęta dobrze zapamiętasz" - serial anim. prod. USA
10.40 Paulina na wsi (11/12) - serial
10.50 Czas ogrodów (16/26) - serial
11.20 Świat milczenia - film popularnonaukowy prod. francusko-włoskiej
11.40 Warzywnik - serial dok.
13.10 45 minut - magazyn dla młodzieży (powt.)
13.50 Temat wiejski (powt.)
14.10 Koncerty zatrzymane w czasie: "Wały Jagiellońskie" (4)
15.10 Przygody Guliwera (3/17)
15.30 Było sobie życie (12/26) "Ucho" - serial anim.
16.00 Geo Smyk, czyli przygody przyrody (6/6) "Niezwykłe zwierzęta dobrze zapamiętasz" serial anim. prod. USA (powt.)
16.35 Serce Klarity (92/144) - telenowela
17.00 Serce Klarity (93/144) - telenowela
17.20 Kronika Jarmarku Św. Dominika
17.30 Kość niezgody - program publicystyczny
18.00 PANORAMA
18.10 Panorama lokalna
18.30 Maria z przedmieścia
19.30 Czas ogrodów odc. 16 (powt.)
20.00 Świat milczenia - film popularnonaukowy prod. francusko-włoskiej (powt.)
21.25 Pogranicza medycyny "Pozwól płynąć Chi" - magazyn medyczny
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
21.55 Punkt - temat dnia
22.05 Co mnie gryzie?
22.25 Leksykon katolicki: "Sanktuarium Matki Bożej Ludżmierskiej"
22.35 Rodno zemia - magazyn kaszubski (powt.)
23.00 Policjanci z dzielnicy - magazyn
23.15 Buntownik z przylądka (10/10) - serial przygodowy prod. RPA
24.00 Zakończenie programu.

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska (13) - serial animowany
8.30 Znak Zorro (49) - serial
9.00 Tarzan (49) - serial przygodowy
9.30 Żar młodości (503) - serial
10.30 Przyjaciele (Friends) (32) - serial
11.00 Roseanne (79) - serial komediowy
11.30 Komisarz Rex (9) - serial
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Izba gmin - program publ.
14.00 Egzamin dojrzałości
15.00 Garlield (55) - serial animowany, USA
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych:
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele (33) - serial
18.15 Roseanne (80) - serial
19.00 Znak Zorro (50) - serial
19.30 Tarzan (50) - serial przygodowy
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Herkules w królestwie podziemi - film USA
22.40 Wyniki losowania LOTTO
22.45 Informacje
23.00 Polityczne graffiti
23.15 Biznes Tydzień
23.30 Wymarzony - film kryminalny, USA
1.20 Przytul mnie
2.20 DJ'S Club
2.50 Dance TV
3.10 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda (149) - telenowela, Argentyna
6.45 Telesldep
7.15 Hardcastle i McConnick (30) - serial, USA
8.15 Kucyki i przyjaciele (31) - serial animowany
8.35 Zwierzątka ze sklepiku (11) - serial animowany
9.00 Szkoła złamanych serc (214) - serial, Australia
9.30 Nieśmiertelny (51) - serial, USA
10.30 Anna Lee (6) - serial, W. Bryt.
12.30 Manuela (55) - telenowela, Argentyna
13.30 Jolanda (149) - telenowela, Argentyna
14.00 Telesldep
14.30 Kucyki i przyjaciele (31) - serial animowany
14.55 Zwierzątka ze sklepiku (11) - serial animowany
15.20 W naszym kręgu (91) - serial, Australia
15,45 Szkoła złamanych serc (214) - serial, Australia
16.15 Nieśmiertelny (51) - sęrial przygodowy, USA
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum (30) - serial sensacyjny, USA
19.00 TVN Fakty
19.24 Sport
19.29 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne (38) - serial komediowy, USA
20.00-23.55 SUPERKINO
20.00 Dom przy Caroll Street - film USA
22.00 Mężczyzna idealny - film USA
23.55 Dziewczyna z rozkładówki - film erotyczny, USA
1.35 Grająca szafa TVN
3.05 Magnum (30) - serial, USA
3.55 Granie na ekranie - program rozrywkowy

TV Polonia
7.00 Sport telegram (powt.)
7.05 Podwieczorek - program rozrywkowy (powt.)
8.00 Skarbiec - magazyn historyczno- kulturalny (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Znak orła (9/14): Komu służycie - serial, Polska (powt.)
9.15 Misjonarze: Pod wulkanem - film dokumentalny (powt.)
9.45 Dziewczyna z Mazur (2/5) - serial obyczajowy, Polska (powt.)
10.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt. )
11.10 Za mało na Polaka, za mało na Niemca - film dokumentalny (powt.)
11.35 Credo - magazyn katolicki (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial historyczny, Polska (powt.)
13.40 Przyrodnicy (14): Życie najważniejsze - Andrzej Dycz (powt.)
14.00 Tajniki muzyki (4): Kontrabas (powt.)
14.10 MdM - program rozrywkowy (powt.)
14.45 Diariusz rządowy (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Janusz Kazimierczak z Łodzi - reportaż
15.45 Róże, lilie, szarotki - reportaż
16.00 Hity satelity - propozycje progr. TV Polonia
16.30 Dla dzieci: Ala i As - Zabawa w dom
16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki - program muzyczny
16.50 Tata, a Marcin powiedział...
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teleturniej
18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka
18.15 Mąż pod łóżkiem - film obyczajowy, Polska
18.45 Latarnik (6) - magazyn kulturalny
19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Rzeka kłamstwa (6/7) - serial historyczny, Polska
21.25 Tablice pamięci: Gęsiówka - reportaż
21.35 Cztery wieki - film dokumentalny
22.30 Panorama
23.05 Maanam - Rockandrolle - live koncert
23.35 Amerykański brzeg Leopolda Tymanda - film dokumentalny
0.30 W centrum uwagi - program publicystyczno-informacyjny
0.45 Program dnia - Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film animowany (powt.)
1.00 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
1.30 Mąż pod łóżkiem - film obyczajowy, Polska (powt.)
2.00 Latarnik - magazyn kulturalny (powt.)
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Rzeka kłamstwa (6/7) - serial historyczny, Polska
3.35 Cztery wieki - film dokumentalny (powt.)
5.35 W centrum uwagi - program informacyjno-publicystyczny
5.50 Diariusz rządowy (powt.)
6.05 Wielka gra - teleturniej (powt.)
7.00 Zakończenie programu

RTL 7
7.00 Muzyka w RTL7
7.10 Campbellowie - serial familijny
8.00 Teleshopping
8.30 Siódemka dzieciakom - seriale animowane
9.25 Słodka dolina - serial
9.45 Sunset Beach - serial
10.30 Pozdrowienia - komedia, USA
12.05 Ukryta kamera - program rozrywkowy
12.45 E.Z. Streets - serial
13.30 Teleshopping
14.00 Campbellowie - serial
14.50 Słodka dolina - serial
15.10 Siódemka dzieciakom - seriale animowane
16.40 Ukryta kamera - program rozrywkowy
17.00 Robin Hood - serial
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Prawo i bezprawie - serial sensacyjny
19.55 Tagget - film, USA
21.30 Złodziejski kwadrat - film, USA
23.05 Crime Story - serial
23.50 Wieczór z wampirem - talk show
0.50 Prawo i bezprawie - serial
1.35 Crime Story - serial
2.20 Prognoza pogody
2.25 Muzyczny Kruszon

Nasza TV Bryza
7.30 Wiadomości Koszalińskie
7.45 Reportaż TV "NASZA BRYZA"
8.00 Don Kichot - serial animowany
8.30 Tajemnica wybrzeża - serial
9.00 Loving - serial
9.30 City - serial
10.00 Antonella - serial
10.45 Dwa oblicza miłości - serial
12.30 Ośmiornica - serial
13.30 Sklep - zakupy w TV
14.00 Antonella - serial
15.00 City - serial
15.30 Loving - serial
16.00 Don Kichote - serial anim.
16.30 Tajemnica wybrzeża - serial
17.00 In tlagranti - rozmowa dnia
17.15 Powtórka- Reportaż TV "NASZA BRYZA"
17.30 Wiadomości Koszalińskie
17.45 Prosto z Parnasu
18.00 Wiadomości TV "NASZA"
18.15 Dwa oblicza miłości - serial
20.05 UFOria - film obyczajowy
21.45 Wiadomości Koszalińskie
22.00 Aniołki Charliego - serial
23.00 Co się stało? - serial dok.
23.30 GORĄCE KINO: Na krawędzi - horror
1.05 TELETEXT ODKRYTY

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.