FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym: Przegląd prasy 6.15,6.45,715,7.45; Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33; Był taki dzień 6.34,7.35
07:35 Był taki dzień - 7 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Papirus - Boski garncarz   odc. 35 (The divin Potter); serial animowany kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Sąsiedzi - Garaż  (Garaz); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1979); Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Jedyneczka - Kraina koni i koników; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Fantaghiro - Księga Tysiąca Zaklęć odc.19 (The Book of The Thousand Spells) kraj prod.Hiszpania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Co i jak (TV) - Księżyc i Wszechświat odc. 23 (WAS ist WAS. The Moon and the Universe / Der Mond und das Universum) kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Świętokrzyski Park Narodowy  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Stanisław Fiuk-Cisowski, Zdzisław Cozac; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Europa XXL; Dla małoletnich od lat 12
11:15 TELEZAKUPY
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 691; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania - odc. 692; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wszystko powiem Lilce!  64'; film fabularny kraj prod.Polska (1984); reż.:Wiktor Skrzynecki; wyk.:Filip Gębski, Justyna Zbiróg, Monika Szapilak, Tomasz Szczypkowski, Sławomir Hajduk; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Żywot Franciszka, czyli osioł i pół; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Polska egzotyczna - Na polach Grunwaldu; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Był taki dzień - 7 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Europa XXL; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Klan - odc. 1083; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Klan - odc. 1084; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc.2956 (The Bold and the Beautiful ep.3171); serial kraj prod.USA (1998); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc.2957 (The Bold and the Beautiful ep.3172); serial kraj prod.USA (1998); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Opole 2006 na bis - kabarety Koń Polski i Słuchajcie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf Drwal 184 (Timber Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 ME w lekkiej atletyce -  Goeteborg 2006 (.); transmisja kraj prod.Szwecja (2006)
21:10 Port lotniczy LAX - odc.6 (ep.6 Unscheduled Arrivals); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Port lotniczy LAX - odc.7 (ep.7 Out Of Control); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Wiadomości
23:05 Sport
23:10 Był taki dzień - 7 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Zazie w metrze (Zazie dans le metro); film fabularny kraj prod.Francja (1960); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Zrozumieć pieniądz  (Undestanding: Money); film dokumentalny kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogrzeby to nasze życie; Dla małoletnich od lat 12
film dok.prod.pol.
02:25 Był taki dzień - 7 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05.50 "Pół na pół" ("Half & Hal") (22/23)  serial komediowy,
06.15 "Ocean Avenue" (39/130) - telenowela, Szwecja/USA 2002
07.00 Telezakupy
07.15 Wakacje z Dwójką: "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" (18/66) - serial komediowy, USA 1997
08.00 "Na dobre i na złe" (31): "Pojednanie" - serial obyczajowy, Polska 1999
08.50 Załóż się - program rozrywkowy
10.30 Telezakupy
10.45 "M jak mlłość" (395) - serial obyczajowy, Polska 2006 (powt.)
11.35 Wakacje z Dwójką: "Przygody pana Michała" (6/13): "Komendant stanicy" - serial historyczny, Polska 1969
12.05 Wakacje z Dwójką: "Sherlock - psi detektyw" (Sherlock: Undercover Dog") - komedia familijna, USA 1994
13.25 Tugereng, czyli zamieszkaj tu na zawsze - reportaż
13.50 Pejzaż z Europą w tle
13.55 "Lokatorzy" (157): "Stworzeni dla siebie" - serial komediowy, Polska 2003
14.25 Wakacje z bractwem - reportaż
14.40 "Nie do wiary" (11) - serial dokumentalny, USA 2004
15.05 "Statek miłości" ('"The Love Boat') (25-ost.) - serial komediowy, USA 1977
16.00 Panorama (dla niesłyszących)
16.20 "Nowy obóz dla łobuzów" - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2005
17.15 ("Zorro" (69/78) - serial przygodowy, USA 1957-59
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.20 Panorama
18.25 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy w Goeteborgu
20.10 "Na krawędzi prawdy" ("Lete Rouge") (2/5) - serial kryminalny, Francja 2002
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.45 "Oficer" (11/13): "Napad" - serial sensacyjny, Polska 2004
23.45 "C'est la vie" - dramat obyczajowy, Francja 2001
01.35 Wieczór artystyczny: Bobby McFerrin - Człowiek orkiestra (2) - koncert
02.25 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:20 Świat
06:45 Telezakupy
07:00 Podwodna Polska
07:30 Kurier
07:45 OTV – PASMO LOKALNE
08:30 Kurier
08:35 Kurier gospodarczy
08:48 Gość dnia
09:00 Zagadki natury: Wąż morski
09:30 Kurier
09:45 Kurier gospodarczy
09:55 Lepsze miasto – reportaż
10:10 Telezakupy
10:30 Kurier
10:40 Kurier gospodarczy
10:48 Gość dnia
11:00 Przegląd gospodarczy
11:30 Kurier
11:45 Znów myślałem dziś o emigracji – reportaż
12:10 Czy musiało tak być?
12:30 Kurier
12:35 Uwierz w dokument: „Szkoła  podstawowa“, „Dzień dziecka”
13:20 Lot sterowany – film dok.
13:30 Kurier
14:00 Gość dnia
14:15 Przystanek praca
14:30 Kurier
14:45 Regiony kultury. Nowości
15:00 Teleplotki
15:30 Kurier
16:00 Zagadki natury: Wąż morski
16:30 Kurier
16:45 OTV – PASMO LOKALNE
17:30 Kurier
17:50 OTV – PASMO LOKALNE
19:00 Życie na tropie tygrysów – film dok.
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
21:00 Echa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 OTV – PASMO LOKALNE
22:15 To jest temat: Jak umiera Mazurek
22:30 Kurier
23:00 Magazyn Ligi Światowej
23:25 Reportaż ściśle jawny: To ciągle ja
23:45 Improwizacja – komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja 1991
01:30 Kraina indygo (11, 12)
03:10 Kurier
03:35 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! – program muzyczny
06:45 TV Market – magazyn reklamowy
07:00 Adam i Ewa (124) – serial obyczajowy
07:35 Czarodziejki – serial animowany
08:00 Dom nie do poznania – reality show
09:00 Zwariowany świat Malcolma (68) – serial komediowy
09:30 Powitanie lata – koncert z Kołobrzegu
10:00 Czarodziejki (13) – serial fantastyczny
11:00 Joan z Arkadii (26) – serial obyczajowy
12:00 Grasz, czy nie grasz – teleturniej
13:15 Szpital na perypetiach (21) – serial komediowy
13:45 Top Dog – reality show
14:45 Kuba Wojewódzki – talk show
15:45 Wydarzenia
16:05 Prognoza pogody
16:10 Oko na miasto – magazyn
16:45 Dom nie do poznania – reality show
17:45 Rodzina zastępcza plus (210) – serial komediowy
18:45 Wydarzenia
19:15 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie (736) – serial obyczajowy
20:20 Trzynasty wojownik – film przygodowy, USA 1999
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
22:25 24 godziny (29) – serial sensacyjny
23:25 O Rety! Kabarety! – Extra (1, 2) – program rozrywkowy
00:20 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
00:40 Prognoza pogody
00:45 Raport specjalny: Truciciele – cykl reportaży
01:15 Dziewczyny w bikini – program rozrywkowy
02:15 Magazyn sportowy
04:15 Love TV – program rozrywkowy
05:45 Zakończenie programu

TVN
06:15 Uwaga! – magazyn
06:35 Telesklep – reklama
07:30 Taniec z gwiazdami – program rozrywkowy
08:55 Wykręć numer – teleturniej
09:55 Fabryka gry – teleturniej
10:45 Telesklep – reklama
11:10 Detektywi: Urzędnik – dokument fabularyzowany
11:40 W-11 wydział śledczy: W rodzinie – dokument fabularyzowany
12:20 Na Wspólnej (614) – serial obyczajowy  
12:45 Na Wspólnej (615) – serial obyczajowy
13:10 Na Wspólnej (616) – serial obyczajowy
13:35 Najemnicy (14) – serial sensacyjny
14:30 Życie na fali (10) – serial obyczajowy
15:25 Barwy grzechu (147) – telenowela
16:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska – dokument fabularyzowany
17:25 Magda M. (21) – serial obyczajowy
18:30 Detektywi: Lista czterech – dokument fabularyzowany
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Prognoza pogody
19:45 Uwaga! – magazyn
20:10 W-11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany
20:50 Mamy cię! – program rozrywkowy
22:05 Katastrofy w przestworzach – dokument fabularyzowany
23:10 Akta zbrodni (3): Gorzka pigułka do przełknięcia – serial dok.
23:40 Firma – magazyn ekonomiczny
00:10 Co za tydzień – magazyn kulturalny
00:40 Uwaga! – magazyn
01:00 Nocne igraszki – program rozrywkowy
02:00 Telesklep – reklama
02:30 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
05.45 Sztukateria – magazyn kulturalny
06.10 Kinomaniak – magazyn filmowy
06.35 VIP – wydarzenia i plotki
07.00 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
07.55 TV Market – magazyn reklamowy
08.25 Muza.pl – magazyn muzyczny
08.55 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy – program rozrywkowy
09.55 "Dubler" ("L'animal") – komedia, Francja 1977
11.55 Daję słowo – teleturniej
12.45 Kasa na bank – teleturniej
13.45 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
14.40 Kasa na bank – teleturniej
15.10 "Pokemon" (244) – serial animowany, Japonia/USA 1998-99
15.40 "Szpital Księcia Alfreda" ("Royal Prince Alfred Hospital") (51) – serial dokumentalny, Australia 1999
16.10 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy – program rozrywkowy
17.15 "Roseanne" (57) – serial komediowy, USA 1988-1997
17.45 "Skrzydła" ("Wings") (58) – serial komediowy, USA 1990-97
18.15 Daję słowo – teleturniej
19.00 TiVi Sekcja – program rozrywkowy
20.00 Amerykańska księżniczka – reality show
21.00 Cała prawda – niezwykłe historie zwykłych ludzi: Zgwałcony w zakonie, Babcia zoo – talk show
22.00 Formuła 1: Grand Prix Węgier – skrót z wyścigu
23.00 Klub filmowy Czwórki: "Za garść dolarów" ("Per un pugno di dollari" / "A Fistful of Doltars") – western, Hiszpania/Niemcy/Włochy 1964
01.05 "Millennium" (11) – serial sensacyjny, USA 1996
02.00 Love TV – program rozrywkowy
02.55 Biznes Wydarzenia, Prognoza pogody
03.15 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.20 Strażnik kasy - program rozrywkowy
06.30 Telesklep
07.20 "Ptaki nocy" ("Birds of Prey") (4/13) - serial sensacyjny, USA 2002 (powt.)
08.20 "Zaklęte serce" ("Mariana de la noche") (125/135) - telenowela, Meksyk 2003 (powt.)
09.10 "Wyspa nadziel" ("Hope Island") (10/22) - serial obyczajowy, USA 1999 (powt.)
10.05 "Przystanek Alaska" ("Northern Exposure") (26/110) - serial obyczajowy, USA 1990
11.05 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.05 Telesklep
14.25 "Zaklęte serce" ("Mariana de la noche") (126/135) - telenowela, Meksyk 2003
15.15 "Wyspa nadziei" ("Hope Island") (11/22) - serial obyczajowy, USA 1999
16.10 "Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") (20) - serial obyczajowy, USA 2001 (powt.)
17.10 Seans filmowy - program rozrywkowy
18.10 "Przystanek Alaska" (Northern Exposure") (26/110) - serial obyczajowy, USA 1990
19.10 "Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") (21/22) - serial obyczajowy. USA 2001
20.10 "Zawód glina" ("10-8: Officers on Duty") (7/15) - serial sensacyjny. USA 2003
21.05 "To moje dziecko" ('"This Child Is Mine") - dramat obyczajowy, USA 1985
23.05 "Zabójczy warunek" ("Oxygen") - thriller, USA 1999
00.55 Na osi - program motoryzacyjny
01.25 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Kwadrans po ósmej
8.40 10 minut tylko dla siebie
8.50 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku
9.00 Śpiewaj z nami
9.10 Anatol (25) - serial animowany
9.30 My, wy, oni
10.00 Sława i chwała (4/7) - serial historyczny
10.55 Smak Europy: W krainie historii...
11.05 Biografie: Przenośna ojczyzna Reicha Ranickiego - film dokumentalny
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (1098) - serial
12.35 Plebania (487) - serial
13.00 Tam, gdzie jesteśmy: 6. Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych w Iwoniczu Zdroju - reportaż
13.35 M jak miłość (367) - serial
14.20 Mój pierwszy raz - talk show
15.10 Pojazdy powstańczej Warszawy (1/2) - film dokumentalny
16.00 Zakręcone wakacje: Kalisz Pomorski - reportaż
16.30 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku
16.40 Śpiewaj z nami
16.50 Polskie krajobrazy: Ziemia tarnowska - felieton
17.00 Teleexpress
17.15 Sława i chwała (4/7) - serial historyczny, Polska 1997
18.15 My, wy, oni
18.40 Anna Dymna - spotkajmy się
19.05 Kościół i świat
19.15 Dobranocka: Przygody kota Filemona
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.10 Klan (1098) - serial obyczajowy
20.35 Plebania (487) - serial
21.05 Wystarczy być - piosenki Magdy Czapińskiej
21.55 Boża podszewka (15-ost.)- serial obyczajowy
22.55 Ta nasza młodość - film dokumentalny
23.30 Panorama
23.50 Biznes, Sport telegram. Pogoda
24.00 Na celowniku
0.15 Programy powtórkowe

TVP Kultura
09:05    Młynarski. Róbmy swoje cz.I, koncert 1991
10:40    Młynarski. Róbmy swoje cz.II
12:35    Nas Troje - Agnieszka Osiecka, koncert 1977
13:00    Studio Kultura - Informacje
13:10    JAJO - wszędzie jest sztuka - Made in USA, film dokumentalny USA 2005
13:35    Wanda Gościmińska - włókniarka, film dokumentalny 1975
14:00    Kinomania, film dokumentalny Ukraina 2004
15:00    Peggy Sue wyszła za mąż, Film fabularny USA 1986
16:50    Kino krótkich filmów - Kompozycje przestrzenne Kobro, film dokumentalny 1971
17:05    Kolumbowie - Odc. 4 / 5 - Oto dziś ..., serial TVP 1970
18:05    Bez prądu - Lech Janerka, koncert 1997
19:00    Biografie - Na Hożej, Jasnej i Słonecznej, film dokumentalny 1994
20:00    Studio Kultura - Informacje
20:05    Radio Powstańcze "Błyskawica" - 7 sierpnia 1944, felieton 1994
20:10    Lato z Prusem - Lalka - Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta odc.7, serial TVP 1977
21:30    JAJO - wszędzie jest sztuka - Blisko domu, film dokumentalny USA 2005
22:00    Kino Paradiso, film obyczajowy Francja,Włochy 1988
23:55    Strefa alternatywna - Małe jest wielkie - odc. 7 - XL Rec. II, Magazyn 2005
00:20    Strefa alternatywna - Komix - Likwidator 5
00:25    Strefa alternatywna - Głośne Czytanie - Przyjemność życia odc. 3
00:30    Strefa alternatywna - Uderzenie sztuki - Pytania do siebie, Magazyn 1996
01:00    Studio Kultura - Informacje
01:10    Kino nocne - Darmozjad polski, dokument fabularyzowany 1997
02:45    Hiszpańska mucha, koncert Wielka Brytania 2006; wyk: Lou Reed, Mike Rathnke
04:00    Zakończenie programu

Canal +
07:05 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn
08:00 Długo i szczęśliwie – baśń filmowa, USA 1998
10:05 Sahara – film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1983
11:55 Ukryta tajemnica M. Nighta Shyamalana – film dok.
14:00 Opowieść Carlitosa z Medellin – film dok.
15:20 Rollercoaster – thriller, USA 1977
17:25 Park Narodowy Tarangire – film dok.
18:25 Grupa specjalna – film sensacyjny, Hongkong 2000
20:00 Diabelski młyn
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
21:00 Premiera: Empire – thriller, USA 2002
22:45 Woody Allen – Żyć  kinem – film dok.
23:50 Na złamanie karku – komediodramat, Czechy 2004
01:45 Jak dwie krople wody – thriller, Francja 2004
03:15 Trzeci – film obyczajowy, Polska 2004

HBO
06:30 Zafir – film dla dzieci, Dania 2003
07:45 Wielki skok – komedia sensacyjna, USA 2004
09:10 Chłopiec okrętowy – komedia, USA 1994
10:30 Nieznośni smarkacze – komedia, Dania 2003
11:55 Bobby Jones – geniusz uderzenia – film biograficzny, USA 2004
14:00 Widmo z głębin – thriller, USA 2005
15:30 Księga Ewy – film obyczajowy, Kanada 2002
17:10 Tylko nie miłość – film obyczajowy, USA 2002 
18:50 Na planie
19:20 Premiera: Szatański plan doktora Fu Manchu – komedia, USA/W. Bryt. 1980
21:00 Vanity Fair. Targowisko próżności – dramat, USA/W. Bryt. 2004
23:20 Autostrada grozy – film sensacyjny, Kanada 2003
00:40 Kawa i papierosy – komedia, USA/Japonia/Włochy 2003
02:15 Sekretne okno – thriller, USA 2004
03:55 Na planie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.