FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3450; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3451; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Pora na kąpiel Morusa; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Nabytek ; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982)
08:50 Świnka Peppa - Świnka mama pracuje; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
08:55 Domisiowe Bajki - Kto straszy Malutkiego
09:00 Domowe przedszkole - Nasza Ziemia; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE-DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - Jak na ranczo nastały lepsze czasy; serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc odc.112; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 7/12 - Wojna płci
11:20 Człowiek dialogu - kardynał Jean - Marie Lustiger; reportaż
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 59; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.881; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - Raz kozie śmierć; serial TVP
13:40 Rodzina jak z nut - odc. 5; widowisko muzyczne
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:25 Klan odc.1270; telenowela TVP
15:55 Tygrysy Europy - Interview
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces odc.3452; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces odc.3453; serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu odc.76; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Książkowy przyjaciel ; serial animowany kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Koniec świata cz.2; dramat kraj prod.USA (2005)
21:45 Sprawa dla reportera
22:25 Teleexpress nocą
22:45 Bez pardonu III - Ofiary; serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:35 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - Gołębie; serial komediowy TVP
00:40 Dobre, bo polskie - Duch z Canterville; film TVP kraj prod.Polska (1967)
01:05 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów - Spotkanie 16. Zaopiekujcie się Leonem; widowisko
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:15 Statek miłości odc.15/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:05 Statek miłości odc.16/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik-Pok - Alki z północy; serial animowany
07:25 Dwójka Dzieciom - Janka - Gdzie jest Sebastian?; serial TVP
07:55 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - Spowiedź kraj prod.CZECHY (2003)
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:40 Święta wojna - Lek o przedłużonym działaniu; serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc.28; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - Mała dziewczynka; serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem odc.7/25; serial kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2002)
12:55 Raj na ziemi - Palau-perła Pacyfiku; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:55 Starter- magazyn aktualności
14:10 Europa da się lubić - Zdrastwuj Europo!
15:00 Detektyw w sutannie - Wygrać, aby stracić; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:55 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki odc.66/66 kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - Czuła pułapka; serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:30 Biuro kryminalne - Śmierć w błysku flesza; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 6/8; serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 6/10; serial TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35  Wieczór Filmowy Kocham Kino na Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą
22:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Good bye Lenin; komedia kraj prod.Niemcy (2003)
00:40 Wieczór Filmowy Kocham Kino na Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą
00:50 Wieczór filmowy Kocham Kino - Pociąg; dramat kraj prod.Polska (1959)
02:20 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:56 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:06 Serwis sportowy; STEREO
10:10 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Pogoda; STEREO
10:16 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:01 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Lotnisko; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:56 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:23 Kurier; STEREO
01:43 Pogoda; STEREO
01:46 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Piosenka na dzień dobry
07:50 Wokół nas
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:56 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:06 Serwis sportowy; STEREO
10:10 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Pogoda; STEREO
10:16 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:01 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Menu kulturalne
16:50 Festiwal Gwiazd
16:55 Zlot żaglowców
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:15 Sport
18:30 Zakręcone wakacje
18:40 Menu kulturalne
18:45 Motojazda
18:55 Pomorskie pejzaże historyczne
19:15 Program publicystyczny
19:35 Wędrówki po Szczecinie
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika regionalna
22:00 Zlot żaglowców
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Lotnisko; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:56 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:23 Kurier; STEREO
01:43 Pogoda; STEREO
01:46 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:30     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
10:00     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
11:00     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
12:00     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:45     Benny Hill - program rozrywkowy
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:55     Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
18:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     Mamuśki - serial komediowy reż. Andrzeja Kostenko, Polska 2007
20:30     Mamuśki - serial komediowy reż. Andrzeja Kostenko, Polska 2007
21:00     Burzliwa noc - thriller
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:55     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
23:55     Threshold - strategia przetrwania - serial SF reż. John Showalter, David S. Goyer, USA 2005
00:55     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
01:55     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Zakończenie programu

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 8/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
08:05     Szymon Majewski Show: Hubert Urbański, Krzysztof Ibisz - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Zorro - serial animowany odc. 4/26
11:55     Detektywi: Problem Tomka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Jimmy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 767-769 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 9/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 124/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Rozmowy w toku: Muszę błyszczeć - czyli z gwiazdami o modzie - talk show
17:30     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
18:30     Detektywi: Rodzina zastępcza - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Pogoda
19:40     Sport - program informacyjny
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Pierwsza praca - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Detektyw Monk IV - serial kryminalny odc. 8/16 reż. Eric Laneuville, USA 2005
21:55     Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 7/23 reż. Meredith Stiehm, USA 2003
22:55     Szymon Majewski Show: Marzena Sztuka, Paweł Małaszyński - program rozrywkowy
23:55     Sopot Festival 2007: Koncert na molo
01:40     Nocne igraszki - program interaktywny
02:40     Telesklep
03:30     Uwaga! - magazyn reporterów
03:50     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 Strażacy - serial dokumentalny
06.30 Drogówka - mag. policyjny
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (12) - serial animowany
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Saint-Tropez (11) - serial obyczajowy
11.05 Beverly Hills 90210 (33) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.10 Arabela (2) - serial familijny
15.50 Beverly Hills 90210 (34) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (12) - serial obyczajowy
20.00 Kameleon (17) - śerial sensacyjny
21.00 Boston Public (17) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.10 Cała prawda - talk show
02.00 Muzyczne listy - program muzyczny
02.50 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Bogu i ludziom; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ojczyzna polszczyzna - Generalnie - Fajnie i Cool; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Geofizyk z Kulikowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Twarze i maski - Antrakt. Rok 1978; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Człowiek, który rozpoczął Powstanie; film dokumentalny kraj prod.Polska (1998); reż.:Krzysztof Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 39; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1263; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Hulki - Laskowskiego przygoda ze Szwejkiem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać odc.23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Być Polakiem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Femme Fatale - koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Fotografia jest sztuką trudną; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Bajki polskie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Do góry nogami - /program familijny/; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Bogu i ludziom; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Górnośląskie kopalnie kruszców; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Twarze i maski - Antrakt. Rok 1978; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - A może jeszcze jedno; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 39; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Władca pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1263; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Desperaci - nieznana historia PRL-u - Spod skrzydeł wrony; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko odc.6/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki ; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mieszkać w Europie - Okna na świat; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Twarze i maski - Antrakt. Rok 1978; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 39; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Władca pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan odc.1263; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - nieznana historia PRL-u - Spod skrzydeł wrony; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko odc.6/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przebojowe Polki ; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów ; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Polska z bocznej drogi - A może jeszcze jedno; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Taki pejzaż - Górnośląskie kopalnie kruszców; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Telekino - W domu; film fabularny kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
10:05 Arturo Benedetti Michelangeli gra Beethovena cz. 1; recital kraj prod.Niemcy (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 JAJO - wszędzie jest sztuka - Śliska nawierzchnia; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 JAJO - wszędzie jest sztuka - Ciało; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Pablo Casals; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); reż.:Michael Meert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Koncert C - dur na fortepian i orkiestrę W. A. Mozarta; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy - Książki na wakacje; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Zemsta kraj prod.Polska (1956); reż.:Antoni Bohdziewicz; Dla małoletnich od lat 7
14:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Studnia; film obyczajowy kraj prod.Australia (1997); reż.:Samantha Lang; wyk.:Pamela Rabe, Miranda Otto, Paul Chubb, Frank Wilson, Steve Jacobs; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Jarocin po latach - Roan; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku (7); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Salon filmowy TVP Kultura - Piotr Uklański; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Oj da da na - Grzegorz z Ciechowa; film muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziewczyna i chłopak - Dochodzenie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 KFPP Opole - '91 - Gang Olsena; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wiele hałasu o nic; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Brian Percival; wyk.:Damian Lewis, Sarah Parish, Tom Ellis, Billie Piper, Andrew Barclay, George Couyas, Martin Jarvis, Olivia Colman, Derek Riddell, Patrick Reycart; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Cowboy Bebop -  Jowiszowy jazz cz. 2; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Cowboy Bebop - Bohemian Rapsody; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Strefa - Alfabet Polskiego Performance - Izabella Gustowska; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:25 Strefa - Uderzenie sztuki - Energia obrazu; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Strefa - Video Art - Piotr Uklański; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Mahabharata cz. 1; film fabularny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (1989); reż.:Peter Brook; wyk.:Madadou Dioume, Jeffrey Kissoon, Robert Langdon-Lloyd, Helene Patarot, Andrzej Seweryn, Ryszard Cieślak; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Hurricane Festival 2005 - System of a Down; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Hurricane Festival 2005 - The Cure; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Zakręty dziejów - Era książki; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dzieje Polaków - Krzywousty i jego synowie; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kulisy III RP - Czas przesileń; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Siła bezsilnych - Wywołani z cienia; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kontrowersje - Ojciec Założyciel II Rzeczypospolitej; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Konflikty, bitwy, wojny - Czerwone Maki; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45  Album rycerski - Mieczysław Sawicki
20:00 Dzieje Polaków - Jagiellonowie; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Zakręty dziejów - Era książki; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Z archiwum IPN - Zaporczycy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Elżbieta Duńska-Krzesińska; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Gwiazdy wielkiego sportu - Bjoern Borg; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 4-4-2 -magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - półfinał ( 1 ); STEREO
12:10 Deyna; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 PŚ w łucznictwie ; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wyścig po wyścig - Polacy w regatach Oxford - Cambridge; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Liga Mistrzów - Zagłębie Lubin - Steaua Bukareszt; STEREO
15:30 Magazyn Olimpijski; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - półfinał ( 2 ); STEREO
18:45 Z archiwum TVP - Marek Chojnacki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Polska-Brazylia; STEREO
21:00 Magazyn bokserski - KO TV Classics; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Z archiwum TVP - Marek Chojnacki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Droga do Pekinu - odc. 32; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Tenis ziemny - Porsche Open - Poznań 2007; STEREO
00:20 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.