FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Kulisy Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Wakacje z Jedynką - Samochodzik i Templariusze - odc. 1/5 Po przygodę -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Hubert Drapella; wyk.:Stanislaw Mikulski, Grażyna Marzec, Lech Ordon, Ewa Szykulska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Wakacje z Jedynką - Samochodzik i Templariusze - odc. 2/5 Fałszywy brodacz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Natura w Jedynce - Domy Zwierząt (Animal House) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 15/20 (No Ordinary Family, ep. 15, No Ordinary Powell) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Smaki polskie - Karkówka z grilla; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Natura w Jedynce  - Prawda o lwach cz. 1 (The Truth about Lions) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wszystko przed nami - odc. 75 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 76 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Polskie wakacje na Pomorzu 8; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Klan - odc. 2582 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 21, Amnezja (MacGyver II, ep. 21, D. O. A.: MacGyver); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5 etap: Zakopane - Szczyrbskie Pleso ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5 etap: Zakopane - Szczyrbskie Pleso; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Kolarstwo - NUTELLA Mini Tour de Pologne; STEREO, 16:9
18:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5 etap: Zakopane - Szczyrbskie Pleso; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 92 (seria VII, odc. 10) - Małolata -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Wrzuć na luuuz - Rozmowa kwalifikacyjna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Sprawiedliwi - odc. 1/7 - Plac Napoleona -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Marta Chodorowska, Zofia Tomaszewska - Charewicz, Wojciech Solarz, Krzysztof Stroiński, Anna Dereszowska, Borys Szyc, Jakub Mazurek, Cezary Morawski, Katarzyna Gniewkowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Lato z Polskim Dokumentem - Cyrograf -  txt. str. 777 kraj prod.Polska (2012); reż.:Igor Mołodecki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 MacGyver [ser. II] - odc. 21, Amnezja (MacGyver II, ep. 21, D. O. A.: MacGyver); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
01:15 Miejsce zbrodni. Czas odwetu. (Tatort: Kopfgeld (Nick's Revenge))  90'; film sensacyjny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Christian Alvart; wyk.:Til Schweiger, Luna Schweiger, Tim Wilde, Stefanie Stappenbeck, Fahri Yardim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Notacje - Edmund Baranowski. Powstanie Warszawskie. Walki na Woli; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Daniec z gwiazdami czyli EuroShow - odc. 4; zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:35 Mikołajek - odc. 47 Wrotki (Le Petit Nicolas ep. Les patins); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Mikołajek - odc. 48 Film (Le Petit Nicolas ep. On tourne); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Mikołajek - odc. 49 Zakupy (Le Petit Nicolas ep. Nicolas fait des courses); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Lokatorzy - odc. 89 Niezręczna sytuacja; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 M jak miłość - odc. 595; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 M jak miłość - odc. 596; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Herkules - odc. 54 Nikczemnicy (Hercules: The Legendary Journeys ep. Les Contemptibles); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Tygrysy Europy - odc. 8/11 - Horoskop dla panny -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1134 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 344 Jak ojciec z synem; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Familiada - odc. 2107; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Ja to mam szczęście! - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Sylwester Jakimow; wyk.:Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Tomek Karolak, Przemysław Sadowski, Zdzisław Wajdern, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Życie codzienne w Amazonii -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Szkoła życia - odc. 29 "Nauczycielka z przeszłością"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świetach -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 M jak miłość - odc. 1057; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (12); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (1) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Zaginiony - odc. 8/10 (Missing ep. Answers); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kocham kino - Ojciec ludu (Bem Amado, O (Beloved)); komedia kraj prod.Brazylia (2010); reż.:Guel Arraes; wyk.:Marco Nanini, José Wilker, Maria Flor, Caio Blat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Sala samobójców -  txt. str. 777  111'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Jan Komasa; wyk.:Jakub Gierszał, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 10/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. 418/427); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 QUINCY JONES, Urszula Dudziak, Mika Urbaniak (Solidarity of Arts 2012 Stańko+); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Rzeszów
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 7.08 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda - 7.08 - 2; STEREO, 16:9
07:30 Aktualności Flesz
07:33 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:39 Polskie wakacje nad Soliną - Odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Aktualności Flesz
08:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Ostoja na zielonej nóżce (22); serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda - 7.08 - 2; STEREO, 16:9
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Aniołki - odc. 3/12; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Jedź bezpiecznie - odc. 505; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:32 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
10:35 Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Fatima i świat - Fatima - Papieże (Fatima and the Popes); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 U młynarza w Uniejowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Ziemia nieznana - Elfy; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 W rytmie disco - 8/14; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Strefa Country - Benefis Lonstara i Szweda; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Wędrując z autyzmem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Witajcie w domu; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Uchodźcy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Święta wojna - Hanys airlines (237); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Zakamarki Przeszłości - Zatrzymane w kadrze cz. I; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kalejdoskop prasowy - Przegląd lokalnej prasy; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Rzeszowskie Lekcje Architektury - Odc. 7; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Zwiezło; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:53 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
19:30 Parnas - Magazyn kulturalny; magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
poezja
19:45 Stój! Policja! - Magazyn kryminalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:24 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Stacja Rzeszów Główny - Magazyn kulturalny; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 7.08 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 7.08 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Serwis sportowy
22:22 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Witajcie w domu; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:15 Everyday English odc.247; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 220; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 7.08 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 7.08 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:15 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
02:25 Jedź bezpiecznie - odc. 505; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:20 Aniołki - odc. 3/12; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:10 Fatima i świat - Fatima - Papieże (Fatima and the Popes); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat HD
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 13 Posterunek
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Ślubna gorączka
13.00 Trudne sprawy
14.00 Miodowe lata
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.45 Dlaczego ja?
17.45 Trudne sprawy
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.00 500 dni miłości - komedia romantyczna, USA, 2009
22.05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
23.05 Doktor T i kobiety - komediodramat, USA, 2000
1.45 Tajemnice losu

TVN HD
6.30 Uwaga! - program interwencyjny
6.50 Mango - Telezakupy
7.55 Detektywi - program kryminalny
8.30 W - 11 Wydział Śledczy - serial
9.10 Rozmowy w toku - talk show
10.10 Milion w minutę - program rozrywkowy
11.10 Dr House II - serial obyczajowy
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
14.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.55 Kuchenne rewolucje
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 W - 11 Wydział Śledczy - serial
20.50 Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy
21.50 Wieża ognia - film katastroficzny, Niemcy 2007
23.55 Tożsamość szpiega - serial sensacyjny
0.50 Sama słodycz
1.50 Uwaga! - program interwencyjny
2.05 Sekrety Magii
3.25 Rozmowy w toku - talk show
4.25 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Co nam w duszy gra - Niech no tylko zakwitną jabłonie; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wolność i wiara; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki polskie - Krupnik staropolski; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) - Gwiazdeczka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Polonia w Komie - Thai Fever - Łukasz (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody (ep. 3 - Lille de la discorde) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego kanarek mieszka w klatce, a żubr w ZOO ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Żegnaj, Rockefeller - odc. 5; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - Miodowe lato; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Świętokrzyskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 6; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 16. Przystanek Woodstock 2010 - Justyna Steczkowska; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Smaki polskie - Krupnik staropolski; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1003* - Nocne lęki Marysi; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Między Prosną a Wartą; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Thai Fever - Łukasz (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Świętokrzyskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Podwodna wojna cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 39* "Wieczór w Edenie" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Świętokrzyskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Atos - Pisula (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013); reż.:Krzysztof Talczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Zapiski Łazęgi - Ustronie Morskie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Świętokrzyskie 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 5; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie - Atos - Pisula (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Klimaty i smaki - Między Prosną a Wartą; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.