FANDOM


Tvp1 logo

06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Lassie (29): Przyjaciele na całe życie - serial przygodowy, Kanada
09.10 Budzik - program dla dzieci
09.35 Kino Malucha: Pico Poco - serial animowany, Japonia
10.00 Muppet show, czyli rewia gwiazd - program dla dzieci
10.50 Telezakupy
11.10 Michael Palin śladami Hemingwaya (1/8) - serial dokumentalny
11.40 Saga rodu Ganzegal (1) - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Prawosławne Boże Narodzenie - retransmisja z cerkwi Ap. Piotra i Pawła w Siemiatyczach
13.10 Plebania (127) - serial obyczajowy, Polska
13.35 Telezakupy
13.50 Z ziemi własnej do Polski
14.30 Szkoły integracyjne
15.00 Wiadomości
15.10 Zawsze po 21-szej - magazyn reporterów (powt.)
15.45 Układ scalony - program publicystyczny
16.00 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.30 Moda na sukces (1526) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.35 Klan (540) - telenowela, Pol.
18.05 Sprawy rodzinne (4/22) - serial obyczajowy, USA
19.00 Wieczorynka: Bob budowniczy - serial animowany, Wlk. Bryt.
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i Prognoza pogody
20.10 Miej oczy szeroko otwarte: Niezwykłe losy pułkownika Jin Xinga - film dokumentalny, Francja
21.10 Teatr Telewizji: BIGDA IDZIE! - sztuka Juliusza Kadena-Bandrowskiego, Polska
22.50 Monitor Wiadomości
23.10 Sportowy flesz
23.15 Rozmowy na nowy wiek - program publicystyczny
23.45 PRAWDA I OBOWIĄZEK (1): MOJA NIEODGADNIONA CÓRKA - film kryminalny, Francja
01.30 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:00    Arystokraci; odc.4/6; serial prod.angielskiej
07:50    Studio urody
08:00    PROGRAM LOKALNY
08:30    Na dobre i na złe; odc.85 Potęga miłości; serial prod. TVP; powt.
09:30    Bezludna wyspa
10:25    Życie na gorąco; odc.8/9 Rzym; serial TVP
11:45    Ikona Chrztu Pańskiego
12:00    Ojczyzna-polszczyzna; Cudownie,cudownie,wspaniale,fantastycznie
12:15    Krajobraz Polski; Krajobrazy przyrodnicze i kulturowe
12:35    Canion River Fish
13:00    Panorama
13:10    A życie kołem się toczy; odc.4; serial prod. USA
13:55    Ponad czasem; odc.36/39; serial prod.australijskiej
14:25    Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid
14:50    Polarna noc w lodach Spitzbergenu; powt.
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:25    Złotopolscy; odc.380 Prekursor; telenowela TVP; powt.
16:55    Na dobre i na złe; odc.85 Potęga miłości; serial prod. TVP; powt.
17:50    PROGRAM LOKALNY
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:55    Va banque; teleturniej
19:25    Europejczycy
19:55    Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:25    Pogoda
21:30    997-magazyn kryminalny
22:05    Konsul; 1989 film fabularny prod. polskiej (100')
23:50    Z muzyką w głosie - Ryszard Karczykowski
00:30    Wielkie nadzieje; odc.1
01:20    Wielkie nadzieje; odc.2
02:10    Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Power Rangers (105) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (2) - serial przyg.
08.40 Asy z klasy (40) - serial dla młodzieży, USA
09.30 Cud miłości (174) - telenowela, Peru
10.30 Po prostu miłość (108) - serial obyczajowy, Brazylia
11.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
12.00 Czułość i kłamstwa (130) - serial obyczajowy, Polska
12.30 Życiowa szansa - teleturniej
13.25 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.55 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.20 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.40 Wystarczy chcieć
14.50 Power Rangers (109) - serial fantastyczny, USA
15.15 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.10 Wysoka fala (3) - serial przygodowy, USA
17.00 Czułość i kłamstwa (131) - serial obyczajowy, Polska
17.30 Cud miłości (175) - telenow.
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 DZIKI KSIĘŻYC (145) - telenowela, Argentyna
20.05 Rozbij bank - teleturniej
21.00 WYSTRZAŁOWE DZIEWCZYNY - western, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.50 Era biznesu
23.00 Informacje i biznes informacje
23.15 Sport
23.20 Prognoza pogody
23.30 Puls biznesu
23.45 Bumerang - program public.
00.15 Na każdy temat - talk-show
01.15 Muzyka na BIS
04.30 Zakończenie programu
Logo-19

05.45 Kropka nad i - program public.
06.00 Miłość i przeznaczenie (35/75) - telenowela, Meksyk
06.45 Telesklep
07.00 Cena miłości (50/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Inspektor Gadget (71/86) - serial animowany
08.15 Animaniacy (30/65) - serial animowany
08.40 Przygody Mikołaja (3/26) - serial animowany
09.05 Denis rozrabiaka (56/78) - serial animowany
09.30 Telesklep
10.30 Mini Playback Show - program rozrywkowy
11.35 Wszystko aby przeżyć - film przygodowy, USA
13.15 Szaleństwa Alwina Wiewiórki - serial animowany
13.30 Przygody Mikołaja (3/26) - serial animowany
13.55 Denis rozrabiaka (56/78) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (85) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty
16.15 Pogoda
16.20 Virginia (124) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (1) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 13 POSTERUNEK 2 (19/42) - serial komediowy, Polska
20.35 TRUDNE CHWILE - film sensacyjny, USA 1998
22.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
22.50 TVN Fakty
23.00 Rajd Paryż - Dakar
23.10 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
23.40 Melrose Place (4) - serial obyczajowy, USA 1997/98
00.35 Multikino - magazyn filmowy
00.55 Dom pełen pomysłów - mag.
01.25 Extra Wizjer - magazyn
01.45 Co za tydzień - magazyn
02.10 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
7.00    Kaczorek Huey - angielski serial animowany
7.25    Kocie przygody - serial dla dzieci
7.35    Mały Miś - serial animowany dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Za wszelką cenę odc.239 i 240 /252/  - wenezuelski serial fabularny
9.30    Historia kołem się toczy odc. 4 "Polski Fiat czyli próba bicia rekordu" - cykl
10.00    Słoneczny patrol - amerykański serial fabularny 
10.45    Telekurier bis - przegląd najciekawszych tematów poruszanych w ciągu tygodnia w Telekurierze
11.15    Kino w południe: "Saga Jacksonów" - serial obyczajowy prod. angielskiej
12.00    To jest temat: Rejs zagraniczny - reportaż
12.15    Tragedie - amerykański serial dokumentalny
12.40    Towarzyszyć im do końca - francuski film dokumentalny /1999/. Reż. Guy Soubigou
13.15    Kazimierz Kowalski zaprasza
13.45    Telenowyny - magazyn informacyjny poświęcony mniejszości ukraińskiej w Polsce
14.00    Klan  odc. 271 i 272 - polska telenowela
15.00    Kino familijne: Tajemnicze archiwum Shelby Woo - serial prod. USA
15.25    Studio "3"
15.40    Magazyn Słupski
16.00    Motorsport - magazyn /powt./
16.20    Gość "3"
16.30    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.00    Kocie przygody - serial dla dzieci
17.15    Gdański Dywanik - program publicystyczny
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama, Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Schody do niebios: "Czy wróżby mają coś wspólnego z nadzieją" - program katolicki /powt./
19.00    Kino wieczorne: Dziewczęta z placu Hiszpańskiego - włoski film fabularny
20.40    Telekurier - magazyn reporterów
21.05    Parada humoru - angielski serial komediowy
21.35    Panorama - wydanie wieczorne
21.45    Halo Trójka    
22.05    Sekcja specjalna - film fabularny
22.50    Jazz nocą
23.40    Szczęśliwej podróży: "Daktyle i oazy" - poradnik turystyczny
0.05    Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Mały miś (31/39) serial rysunkowy
7.30 Kaczorek Huey (1/13) film rysunkowy
8.00 Teledzień powt. z 4 I
8.15 Reporterzy TVP 3 zapraszają
9.05 Za wszelką cenę (240 241) telenowela wenezuelska
9.30 Historia kołem się toczy (5/6) serial dokumentalny odc. "Maluch - od dzieciństwa do późnej starości"
10.00 Słoneczny patrol (9) amerykański serial fabularny
10.45 Telekurier bis
11.15 Kino w południe Saga Jacksonów (21/26) australijski serial obyczajowy
12.00 To jest temat reportaż
12.15 Tragedie (23) serial dokumentalny
12.40 Towarzyszyć im bez końca francuski film dokumentalny
13.15 Kazimierz Kowalski zaprasza program rozrywkowy
14.00 Klan (273 274) telenowela TVP
15.00 serial fabularny
15.25 Temat dnia powt. z 4 I
15.40 Dawniej i dziś
16.00 Muzyczne prezenty powt. z 6 I
16.15 Reporterzy TVP 3 zapraszają
16.30 serial fabularny
17.15 Teledzień
17.30 Parlamentarne debaty
17.50 Temat dnia
18.00 Panorama lubelska
18.20 Teledzień
18.35 Reporterzy TVP 3 zapraszają
19.00 Dziewczęta z Placu Hiszpańskiego (1/2) włoski film fabularny
20.30 Telekurier magazyn reporterów
21.00 Parada humoru (11/25) angielski serial komediowy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Teledzień
22.00 Sekcja specjalna film fabularny
22.50 Jazz nocą program muzyczny
23.40 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo

6.00 Strefa P - magazyn
6.30 KINOmaniaK - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Hoboczaki - serial anim.
8.20 Alvaro - serial
9.20 Życiowa szansa
10.20 Przygody Sindbada Żeglarza - serial
11.20 M.A.S.H. - serial
11.50 Oni, ona i pizzeria - serial
12.20 Star Trek: Voyager - serial
13.15 V Max - magazyn
13.45 Strefa P - magazyn
14.20 Hoboczaki - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn
15.35 M.A.S.H. - serial
16.00 Alvaro - serial
17.00 Oni, ona i pizzeria - serial
17.30 Hot Chat 2001
17.45 Dziennik
18.00 Życiowa szansa
19.00 Kameleon - serial
20.00 Millennium - serial
20.55 Pierwsza fala - serial
21.50 Dziennik
22.02 Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn
22.15 Stan wyjątkowy - serial
23.15 Kojak - serial
24.00 Podwójna gra - serial
1.00 X Laski
1.30 Muzyczne listy
2.20 Strefa P - magazyn
RTL720002002

6.40 Teledyski
7.40 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Zwierzofraszki, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj
9.35 Grom w raju - serial
10.20 Nie z tego świata - serial
10.45 Czy boisz się ciemności? - serial
11.15 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.50 Teleshopping
14.20 Maria Emilia - telenowela
15.10 Nie z tego świata - serial
15.35 Czy boisz się ciemności? - serial
16.05 Odjazdowe kreskówki: Dr Slump, Rycerze Zodiaku, Rycerze Zodiaku, Dragon Ball, Dragon Ball
18.00 Grom w raju - serial
18.45 Władca zwierząt - serial
19.35 Trzecia planeta od Słońca - serial
20.00 Polowanie na skarb - komedia kanad. (1986), wyk. Dave Foley, Roberta Weiss, Jackson Davis, Winston Rekert
21.30 Prawo ulicy - film krym. USA (1994), wyk. Linda Kozlowski, Paul Sorvino, Hector Elizondo, John Shea
23.55 Trzecia planeta od Słońca - serial
0.15 Polowanie na skarb - komedia kanad. (1986), wyk. Dave Foley, Roberta Weiss, Jackson Davis, Winston Rekert
1.40 Prawo ulicy - film krym. USA (1994), wyk. Linda Kozlowski, Paul Sorvino, Hector Elizondo
3.10 Teleshopping
Tvpoloniaekran

06:00    Kawa czy herbata
07:30    45-lecie tygodnika "Polityka" - reportaż Agaty Konarskiej
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Czasy; katolicki magazyn informacyjny; powt.
09:00    Testament wieków; cz. III - Tropem przedziwnych kultur; film dok. Stanisława Szwarca-Bronikowskiego
09:25    Język filmu; odc. 1 - Kadr; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
09:40    Ikona Bożego Narodzenia; film dokumentalny Agnieszki Arnold
10:05    Małe ojczyzny; Ziemia pełna piękna i bólu; film dokumentalny Hanny Kramarczuk
10:30    Z dziecięcej estrady; fragmenty Koncertu Zimowego; program dla dzieci
11:00    Kundle i reszta; odc. 25 /26/ - Psia familiada; serial animowany prod. francuskiej
11:30    Klan; odc. 526; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński
12:00    Wiadomości
12:10    Prawosławne Boże Narodzenie; retransmisja z cerkwii AP.Piotra i Pawła w Siemiatyczach
13:10    Siedlisko; odc. 1 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner
14:00    45-lecie tygodnika "Polityka" - reportaż Agaty Konarskiej; powt.
14:15    Ze sztuką na ty; Twarze Witkacego czyli Regulamin Firmy Portretowej; dokument fabularyzowany
15:00    Wiadomości
15:15    Testament wieków; cz. III - Tropem przedziwnych kultur; film dok. Stanisława Szwarca-Bronikowskiego; powt.
15:40    Język filmu; odc. 1 - Kadr; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    Między Odrą a Renem - program publicystyczny
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Z dziecięcej estrady; fragmenty Koncertu Zimowego; program dla dzieci; powt.
17:55    Kundle i reszta; odc. 25 /26/ - Psia familiada; serial animowany prod. francuskiej; powt.
18:25    Pogoda
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 526; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15    Dobranocka; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 16 - Czarna rodzinka; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport   
20:05    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:30    Siedlisko; odc. 1 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
22:20    45-lecie tygodnika "Polityka" - reportaż Agaty Konarskiej; powt.
22:35    Sprawa dla reportera
23:05    Ze sztuką na ty; Twarze Witkacego czyli Regulamin Firmy Portretowej; dokument fabularyzowany; powt.
23:50    Parnas Literacki; Stanisław Witkiewicz; powt.
23:55    Z dziejów opery w Polsce; odc.3 -Aby Polacy też śpiewali...; reportaż Marii Erdman
00:30    Monitor Wiadomości
00:52    Sportowy flesz
00:55    Klan; odc. 526; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
01:20    Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 16 - Czarna rodzinka; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Sportowy tydzień; powt.
02:50    Dzień jak co dzień; "Białe szaleństwo"; program Jacka Sawickiego; powt.
03:00    Panorama; powt.
03:20    Sportowy flesz; powt.
03:30    Siedlisko; odc. 1 /9/; 1998 serial prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
04:20    45-lecie tygodnika "Polityka" - reportaż Agaty Konarskiej; powt.
04:35    Sprawa dla reportera; powt.
05:05    Ze sztuką na ty; Twarze Witkacego czyli Regulamin Firmy Portretowej; dokument fabularyzowany; powt.
05:45    Parnas Literacki; Stanisław Witkiewicz; powt.
06:00    Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.