TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 06:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:03; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Do przerwy 0:1 odc.4/7 - Ucieczka - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:05 Buli odc.88 - Szczęśliwy dzień; serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Maciej Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Moja Bar Micwa; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Scott Marshall; wyk.:Jami Gertz, Daryl Hannah, Garry Marshall, Jeremy Piven, Doris Roberts; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, Na żywo
12:40 Świry - odc. 4; serial kryminalny kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Smaki polskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Plebania - odc. 1612; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Klan - odc. 2001 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Wypasiona zima; STEREO
15:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, Na żywo
15:15 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Moda na sukces - odc. 5288; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Moda na sukces - odc. 5289; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Celownik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:20 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. I; STEREO, 16:9
17:25 Plebania - odc. 1613; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Klan - odc. 2002 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele odc.17 - Zwycięstwo Tobika; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Buli odc.71 - Buli chce być modny; serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, Na żywo
19:55 Sport - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:05 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. II; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:30 Ptaszek na uwięzi; komedia kraj prod.USA (1989); reż.:John Badham; wyk.:Mel Gibson, Goldie Hawn, David Carradine; Dla małoletnich od lat 16
22:30 Droga żelazna - cz. 1; film fabularny kraj prod.Kanada (2007); reż.:David Wu; wyk.:Luke MacFarlane, Ma Wang, Peter O'Toole, Sam Neill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Świt żywych trupów; horror kraj prod.USA (2004); reż.:Zack Snyder; wyk.:Sarah Polley, Ving Rhames, Jake Weber, Mekhi Phifer; DOLBY SURROUND, Dozwolone od lat 18
02:15 Kino nocnych marków - Seminole; western kraj prod.USA (1953); reż.:Budd Boetticher; wyk.:Rock Hudson, Barbara Hale, Anthony Quinn, Richard Carlson; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Notacje - Andrzej Łapicki. Dobry aktor mówi prosto; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zagadkowa Jedynka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 MASH - odc. 152; serial komediowy kraj prod.USA (1979); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Córki McLeoda odc.176 - Rewanż; serial obyczajowy kraj prod.Australia (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 TELEZAKUPY
07:30 Na dobre i na złe odc.87 - Oszukać śmierć; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym:  Panorama 9:30; Pogoda 8:55, 10:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:50 Aleja gwiazd: Weronika Rosati; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Tak możesz - W czerwieni jej do twarzy; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - KABARET TV; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kabaretowy Klub Dwójki (23); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Nabożeństwo Bożonarodzeniowe; relacja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
13:35 Święta wojna - Strongman; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Barwy szczęścia - odc. 520 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Alternatywy 4 odc.1/9 - Przydział - txt - str.777; serial komediowy TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Świat; STEREO, Na żywo
16:25 Giełda; STEREO
16:28 Pogoda; STEREO, Na żywo
16:30 Tancerze - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Gilotyna; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Śladami ORLEN Teamu - Dakar na obcasach; felieton; STEREO, 16:9
18:40 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:45 Gorący temat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sylwester z Dwójką 2010 - Imperium Gwiazd; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Na dobre i na złe odc.427 - Debiutantka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Nadchodzi Polly; komedia kraj prod.USA (2004); reż.:John Hamburg; wyk.:Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Ali G Indahouse; komedia kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Mark Mylod; wyk.:Sacha Baron Cohen, Emilio Rivera,  Ali G, Martin Freeman, Tony Way, Ray Panthaki, Rhona Mitra, Barbara New, Michael Gambon, Naomi Campbell; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Zabić Sekala kraj prod.Polska, CZECHY, Francja, Słowacja (1998); reż.:Vladimir Michalek; wyk.:Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska, Vlasta Chramostova, Josef Somr, Ludovit Cittel; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Kopciuszek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kopciuszek - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Mechanik: Czas zemsty; film akcji kraj prod.USA (2005); reż.:Dolph Lungren; wyk.:Dolph Lundgren, Raicho Vasilew, Dejan Angelov; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP Info Gorzów Wielkopolski
5:55    Info poranek
6:00    Serwis info
6:08    Prognoza pogody
6:12    Info poranek
6:23    Info traffic
6:30    Serwis info
6:39    Prognoza pogody
6:42    Info poranek
6:53    Info traffic
7:00    Serwis info
7:07    Prognoza pogody
7:10    Info poranek
7:23    Info traffic
7:30    Serwis info
7:38    Prognoza pogody
7:41    Info poranek
7:48    Twoja@sprawa
7:53    Info traffic
8:00    Serwis info
8:03    Gość poranka
8:17    Prognoza pogody
8:20    Info poranek
8:30    Serwis info
8:36    Prognoza pogody
8:38    Info poranek
8:53    Info traffic
9:00    Serwis info
9:08    Prognoza pogody
9:12    Gość poranka
9:22    Info poranek
9:30    Serwis info
9:41    Prognoza pogody
9:44    Serwis sportowy
9:50    Info poranek
10:00    Serwis info
10:12    Biznes - otwarcie dnia
10:21    Prognoza pogody
10:23    Info poranek
10:30    Serwis info
10:41    Prognoza pogody
10:44    Serwis sportowy
10:50    Gość poranka
11:00    Serwis info
11:20    Serwis sportowy
11:25    Prognoza pogody
11:30    Serwis info
11:50    Prognoza pogody
11:55    Serwis sportowy
12:00    Serwis info
12:17    Biznes
12:27    Prognoza pogody
12:30    Serwis info
12:50    Prognoza pogody
12:55    Serwis sportowy
13:00    Serwis info
13:10    Raport z Polski
13:26    Prognoza pogody
13:30    Serwis info
13:50    Prognoza pogody
13:55    Serwis sportowy
14:00    Serwis info
14:22    Prognoza pogody
14:30    Serwis info
14:50    Prognoza pogody
14:55    Serwis sportowy
15:00    Serwis info
15:10    Raport z Polski
15:30    Serwis info
15:50    Prognoza pogody
15:55    Serwis sportowy
16:00    Rozmowa dnia
16:15    Biznes
16:25    Prognoza pogody
16:30    Serwis info
16:57    Prognoza pogody
17:00    Pogoda
17:05    Nasze zdrowie
17:30    Retransmisje sportowe
18:25    Dzieciaki eksperciaki
18:30    Informacje lubuskie
18:45    Prognoza pogody
18:55    Rozmowa dnia
19:10    Gorzowski magazyn samorządowy
19:35    Eurokapitalni
20:00    Serwis info
20:10    Forum
21:00    Prognoza pogody
21:06    Telekurier
21:30    Serwis info
21:41    Prognoza pogody
21:45    Informacje lubuskie
21:58    Pogoda
22:00    Rozmowa dnia
22:16    Info dziennik
22:24    Prognoza pogody
22:30    Info dziennik - gość
22:45    Info dziennik
23:30    Info dziennik - raport dnia
23:45    Prognoza pogody
23:48    Sportowy wieczór
0:06    Dakar - podsumowanie
0:41    Gry wojenne Odcinek: 1
1:18    Forum
2:01    Info dziennik
2:08    Prognoza pogody
2:10    Info dziennik - gość
2:22    Info dziennik
3:00    Info dziennik - raport dnia
3:12    Sportowy wieczór
3:23    Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
3:59    Forum
4:42    Telekurier
5:13    Telenowyny
5:37    Raport z Polski

Polsat
6:00    Nowy dzień z Polsat News
8:00    Zimowa przygoda Franklina
9:15    Miodowe lata Odcinek: 46
10:00    Daleko od noszy Odcinek: 14 Sezon: 2
10:30    Daleko od noszy Odcinek: 15 Sezon: 2
11:00    Malanowski i Partnerzy Odcinek: 97 Sezon: 3
11:30    Mamuśki Odcinek: 25 Sezon: 2
12:00    Rodzina zastępcza plus Odcinek: 240
13:00    Niania Odcinek: 49
13:30    Niania Odcinek: 50
14:00    Pierwsza miłość Odcinek: 1219
14:45    Gotowe na wszystko Odcinek: 4 Sezon: 4
15:50    Wydarzenia
16:10    Pogoda
16:15    Interwencja
16:30    Malanowski i Partnerzy Odcinek: 98 Sezon: 3
17:00    Dlaczego ja? Odcinek: 22
18:00    Pierwsza miłość Odcinek: 1220
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Pogoda
19:30    Świat według Kiepskich Odcinek: 198
20:00    Zwierzak
21:35    Linia życia
23:55    Saga wikingów
1:30    Program interaktywny
4:40    TV market
5:00    Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1456

TVN
6:00 Mango _ Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Prosto w serce Odcinek: 4
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej Odcinek: 1374 Sezon: 8
11:30 Granie na ekranie
12:25 Mango _ Telezakupy
13:20 Detektywi Odcinek: 783
13:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 1 Sezon: 11
14:55 Między kuchnią a salonem
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 563
17:55 Prosto w serce Odcinek: 5
18:25 Detektywi Odcinek: 784
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Wojna światów
22:25 A.I.: sztuczna inteligencja
1:20 Kuba Wojewódzki Sezon: 5
2:20 Arkana magii
3:10 Telesklep
3:35 Wojna światów

TV 4
5:05    VIP
5:30    Galileo
6:20    Muzyczne listy
7:25    Słoneczny patrol Odcinek: 91 Sezon: 5
8:25    Dziewczyny z fortuną
9:25    Morze miłości Odcinek: 85
10:25    Osaczona Odcinek: 73
11:25    Nie igraj z aniołem Odcinek: 95
12:25    Muzyczne listy
13:30    VIP
14:00    Dziewczyny z fortuną
15:00    Słoneczny patrol Odcinek: 92 Sezon: 5
16:00    Zbuntowani Odcinek: 269 Sezon: 2
17:00    Osaczona Odcinek: 74
18:00    Nie igraj z aniołem Odcinek: 96
19:00    Morze miłości Odcinek: 86
20:00    CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 10 Sezon: 4
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 11 Sezon: 4
22:00    Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 7
22:30    Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 8
23:00    Seksowne sąsiadki
0:35    Geneza Odcinek: 14 Sezon: 2
1:45    Nasze polskie wesele
2:40    Muzyczne listy
3:35    Kinomaniak
4:00    VIP
4:25    TV market
4:55    Zakończenie programu

TVN 7
6:15    Na Wspólnej Odcinek: 820
6:45    Kuba Wojewódzki Odcinek: 24 Sezon: 3
7:40    Plotkara Odcinek: 7 Sezon: 3
8:30    Brzydula Odcinek: 181
9:00    Brzydula Odcinek: 182
9:30    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 8 Sezon: 4
10:30    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 9 Sezon: 4
11:30    Telezakupy
13:05    Apetyt na kasę
14:05    Marina Odcinek: 98
15:05    Kuba Wojewódzki Odcinek: 25 Sezon: 3
16:05    Plotkara Odcinek: 8 Sezon: 3
17:00    Brzydula Odcinek: 183
17:30    Brzydula Odcinek: 184
18:00    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 10 Sezon: 4
19:00    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 11 Sezon: 4
20:00    Duch
22:15    Nie z tego świata Odcinek: 10
23:05    Moja wielka wściekła rodzina
1:15    Arkana magii
3:20    Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 06:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:03; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Psie opowieści czyli ochy i fochy - odc. 8 Życzliwość; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Buli - odc. 32/57 Taki wielki przyjaciel, Rakieta (Bouli); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kabaretowy Klub Kanapowy - Neo - Nówka cz. 1; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Smaki polskie - Flaki jarskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (18) gość: Grażyna Wolszczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Opole 2010 na bis - Superjedynki; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Królowie śródmieścia - odc. 4/13 - Nowe życie; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:15 Plebania - odc. 1603; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 80* - Poszukiwania; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Janosik - odc. 7
14:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 T jak TEY - śpiew, balet, piosenka; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Tu, popatrz, blizna; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Gdzie diabeł nie może...; magazyn; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:25 Kabaretożercy - (1); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Plebania - odc. 1603; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (71) - Walki kogutów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Matylda - odc. 15/33 - Porwanie (Matylda); serial animowany kraj prod.CZECHY (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
19:55 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Wideoteka dorosłego człowieka - (100) cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Kabaretowy Alfabet Dwójki - K jak Kobuszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Na dobre i na złe - odc. 422 - Nadawca nieznany; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polska 24 - Informacje; STEREO
22:35 Zwolnieni z życia      (Zwolnieni z życia     ); dramat kraj prod.Francja, Polska (1992); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (76) Indie "Z przyjaciółmi"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1603; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Matylda - odc. 15/33 - Porwanie (Matylda); serial animowany kraj prod.CZECHY (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Kabaretożercy - (1); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Polska 24 - Informacje; STEREO
03:30 Dom - odc. 17/25 - Komu gra ta orkiestra; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Opole 2009 na bis /16/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Poza układem; film krótkometrażowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

TV Puls
6:00    Stacja Porankowo
7:00    Sędzia Judy Odcinek: 91
7:30    Burza uczuć Odcinek: 611
8:30    Pustynna miłość Odcinek: 91
9:30    Hi Hi TV Odcinek: 26
10:00    Gdzie jest Elisa? Odcinek: 91
11:00    Burza uczuć Odcinek: 612
12:00    Dyżur Odcinek: 7
12:30    Sędzia Judy Odcinek: 92
13:00    Pustynna miłość Odcinek: 92
14:00    Gdzie jest Elisa? Odcinek: 92
15:00    Bajki animowane
16:00    Podróż do wnętrza Ziemi Odcinek: 1
18:00    Bajki animowane
18:30    Karmelowy obóz Odcinek: 32
19:00    Pszczółka Maja Odcinek: 33
19:30    Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
20:00    Jetsonowie Odcinek: 18
20:30    Ale numer! Odcinek: 32
21:00    Uwaga, żarty! Odcinek: 9
21:30    Strach się bać! Odcinek: 18
22:00    Goło i wesoło Odcinek: 62
22:30    Goło i wesoło Odcinek: 58
23:00    Godzilla: Ostatnia wojna
1:30    Programy powtórkowe
5:30    Telemarket
5:59    Zakończenie programu

Polsat 2
6:00    Wydarzenia
6:30    Malanowski i Partnerzy Odcinek: 16
7:00    Gra w ciemno Odcinek: 220
8:00    Pierwsza miłość Odcinek: 1137
8:45    Samo życie Odcinek: 1487
9:15    Rodzina zastępcza plus Odcinek: 162
10:15    Pensjonat pod Różą Odcinek: 5
11:15    Gra w ciemno Odcinek: 221
12:05    Interwencja
12:30    Rodzina zastępcza Odcinek: 68
13:00    Daleko od noszy Odcinek: 108
13:30    Świat według Kiepskich Odcinek: 215
14:00    Rodzina zastępcza plus Odcinek: 163
15:00    Drogówka
15:30    Daleko od noszy Odcinek: 3 Sezon: 2
16:00    Adam i Ewa Odcinek: 147
16:30    Pensjonat pod Różą Odcinek: 5
17:30    Wydarzenia
18:30    Malanowski i Partnerzy Odcinek: 17
19:00    Dlaczego ja? Odcinek: 5
20:00    Wydarzenia
20:45    Pierwsza miłość Odcinek: 1138
21:30    Samo życie Odcinek: 1488
22:00    Rodzina zastępcza plus Odcinek: 164
23:00    Świat według Kiepskich Odcinek: 216
23:30    Rodzina zastępcza Odcinek: 69
0:00    Daleko od noszy Odicnek: 109
0:30    Malanowski i Partnerzy Odcinek: 17
1:00    Samo życie Odcinek: 1488
1:30    Kobieta Cafe Odcinek: 4
2:30    Wydarzenia
3:00    Interwencja
3:25    Pierwsza miłość Odcinek: 1138
4:00    Świat według Kiepskich Odcinek: 216
4:30    Taaaka ryba
5:00    Dlaczego ja? Odcinek: 5

Tele 5
6:05    Anita Odcinek: 57
7:00    Telezakupy
10:00    Kosmica TV
12:00    Anita Odcinek: 58
12:55    Billard
13:50    W świecie mitów Odcinek: 13
14:50    Cisza
17:10    Tanie linie Odcinek: 8
17:25    Lub czasopisma
17:35    Kibice Odcinek: 11
18:10    Buntownik
20:00    Śledząc śmierć
22:10    Upiorny wieczór, czyli Skibomagiel
23:05    Lub czasopisma
23:20    Akta zbrodni Odcinek: 9 Sezon: 10
23:50    Akta zbrodni Odcinek: 10 Sezon: 10
0:15    Kociak miesiąca Odcinek: 2
1:15    Wyszukiwarka lasek Odcinek: 2
2:10    Nocny patrol

Eurosport
8:30    Rajd Dakar
9:00    Puchar Świata w Oberhofie
10:15    Puchar Świata - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
11:15    Rajd Dakar
11:45    Puchar Świata w Altenmarkt-Zauchensee
13:00    Puchar Świata w Oberhofie
14:15    Puchar Świata - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen
15:15    Puchar Świata w Oberhofie
16:15    Puchar Świata w Oberhofie
17:30    Puchar Świata w Oberhofie
18:45    Mistrzostwa Świata we Frimley Green
19:30    Mistrzostwa Świata we Frimley Green
20:15    Rajd Dakar
20:45    Mistrzostwa Świata we Frimley Green
23:00    Rajd Dakar
23:30    Freeride Spirit
23:45    Katar - Uzbekistan
1:00    Rajd Dakar
1:30    Zakończenie programu

Romance TV
00:10 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz. 2
01:00 Charlotte Link: Przerwane milczenie
02:40 W dolinie dzikich róż - Za głosem serca
04:10 Inga Linström: Ślub w Hardingsholm
05:40 Singapur Express - Zagadkowa podróż 
07:15 Burza uczuć, Epizod 14 
08:05 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz. 2
08:55 Rosamunde Pilcher: Gdzie zaczyna się miłość
10:25 Rodzina Sonnenfeldów: Pod jednym dachem
12:00 Burza uczuć, Epizod 14
12:50 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Nieudacznik, cz. 2
13:40 Charlotte Link: Przerwane milczenie
15:20 W dolinie dzikich róż - Za głosem serca
16:50 Rosamunde Pilcher: A do nieba tak blisko 
18:20 Burza uczuć, Epizod 15
19:10 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Kłamstwo z miłosierdzia
20:00 Rejs ku szczęściu - Miesiąc miodowy w Arizonie
21:30 Barbara Wood: Burzliwe lata 
23:05 Burza uczuć, Epizod 15
23:55 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Kłamstwo z miłosierdzia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.