FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 100 - Sklep z zabawkami -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:50 Natura w Jedynce - Przyjaciel niedźwiedzi z Kamczatki (The Bear Man of Kamchatka) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:55 Choinka.pl; reportaż
11:25 Słodkie życie - /2/; sitcom
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /16/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Najdziwniejsze zwierzęta świata. cz. 3. Osobliwi mieszkańcy przestworzy (World's Weirdest Animals); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2010)
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2779; teleturniej muzyczny
14:25 Moda na sukces - odc. 5909 (The Bold and the Beautiful ep. 5909); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Klan - odc. 2521 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Drużyna A [ser. II] - odc. 9, Kraby i draby (The A - Team II, ep. 9, There's Always a Catch); serial kraj prod.USA (1983)
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2780; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2522 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:25 Świat się kręci - /80/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /16/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:15 Pogoda
20:25 Chicago Fire - odc. 1/24 (Chicago Fire, ep. 1, Pilot) -  txt. str. 777 kraj prod.USA (2012)
21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
22:05 Pokój 1408 (1408) -  txt. str. 777; thriller kraj prod.USA (2007)
23:55 Ekstradycja II - odc. 1/9 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1996);
00:55 Drużyna A [ser. II] - odc. 9, Kraby i draby (The A - Team II, ep. 9, There's Always a Catch); serial kraj prod.USA (1983)
01:50 Świat się kręci - /80/; widowisko publicystyczne
02:45 Notacje - Yoshiho Umeda. Japończyk z pochodzenia Polak z wyboru; cykl dokumentalny
02:55 Klan - odc. 2522; telenowela TVP
03:25 Notacje - Anna Milewska. Dzieciństwo sielskie, anielskie; cykl dokumentalny
03:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 73 Zimna wojna; serial TVP
06:35 30 lat śpiewamy Bogu; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 416; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:25 Barwy szczęścia - odc. 1039 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:00 Oficjum Bożonarodzeniowe z Soboru św. Trójcy w Hajnówce; relacja
12:00 Makłowicz w podróży - Lanzarote "Wyspa wulkanów" (107) -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny
12:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Maniok -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:10 Szkoła życia - odc. 1 "Sponsoring"; telenowela dokumentalna TVP
14:00 Sylwester z kabaretem; program rozrywkowy
15:05 Ja to mam szczęście! - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1029 -  JM; serial TVP
17:10 Herkules - odc. 3 Droga do Kalidonu (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Road to Calydon); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/76; teleturniej
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1039 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1040 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 1030; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 764
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - Schudnij, Ameryko! (L’ Amerique en guerre contre l’ obesite); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012)
23:55 Na linii strzału - odc. 32 (In Plain Sight s. III ep. 4); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
00:50 Czas honoru - odc. 66 "WEZWANIE" -  txt. str. 777; serial TVP
01:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
02:55 Na linii strzału - odc. 32 (In Plain Sight s. III ep. 4); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
03:45 Herkules - odc. 3 Droga do Kalidonu (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Road to Calydon); serial kraj prod.USA (1995)
04:35 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.15 Świat według Kiepskich
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Trudne sprawy
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Dom nie do poznania
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Trudne sprawy
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.10 Komando - film akcji, USA, 1985
22.00 Na linii ognia - thriller sensacyjny, USA, 1993
0.45 Zabójcza rozgrywka - film kryminalny, USA, 2001
2.50 Tajemnice losu
5.00 Wstawaj! Gramy!

TVN
5.00 Uwaga! - program interwencyjny
5.15 Rozmowy w toku
6.15 Mango - Telezakupy
7.20 Kobieta na krańcu świata
7.55 Rajd Dakar 2014
8.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.15 Szpital - program obyczajowy
13.15 W - 11 W ydział Śledczy - serial
14.00 Wawa non stop
15.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
16.00 Rozmowy w toku
17.00 Wawa non stop
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport
19.35 Rajd Dakar 2014
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.45 W- 11 Wydział Śledczy - serial
21.30 Śmiertelna wyliczanka - film sensacyjny, USA 2002
23.55 Kuba Wojewódzki - talk show
0.55 Podkomisarz Brenda Johnson - serial
1.55 Tajemnice Smallville - serial
2.55 Uwaga! - program interwencyjny
3.10 Arkana magii
4.30 Zakończenie programu

TV 4
6.05 Ukryta miłość
7.00 Dekoratornia
7.30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8.00 Kudłaty i Scooby Doo na tropie
8.30 Scooby Doo
9.00 Mega Chichot
9.25 Wyspa piratów - film przygodowy USA
11.20 Małolat - komedia familijna, USA, 1994
13.00 Ślubna gorączka
14.00 Łowca Krokodyli
14.30 Tylko muzyka. Must be the music 1
16.00 Mega Chichot
16.30 Strażnik Teksasu - serial
17.30 Komisarz Rex
18.30 Scooby - Doo
19.00 Kudłaty i Scooby Doo na tropie
19.30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
20.00 Najemnik - film akcji, USA, 1997
22.20 Lodowe piekło - film sci - fi, Niemcy, USA, 1998
0.05 Dragons' Den - Jak zostać milionerem
1.05 Dekoratornia
1.35 To był dzień
2.35 4music
3.40 mała Czarna
4.40 Mega Chichot
5.00 4music

TVN 7
5.15 We Dwoje - program rozryw kowy
6.35 W - 11 W ydział Śledczy - serial
7.20 Sąd rodzinny - program sądowy
8.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.15 Dr House III - serial obyczajowy
10.10 Ostry dyżur XI - serial obyczajowy
11.15 Mango Telezakupy
12.50 Sąd rodzinny - program sądowy
13.50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
14.50 Tożsamość szpiega - serial sensacyjny
15.50 Czerwony orzeł - serial obyczajowy
17.00 Przepis na życie - serial obyczajowy
18.00 Dr House III - serial obyczajowy
19.00 Tożsamość szpiega - serial sensacyjny
20.00 Mściciel - film sensacyjny, USA 2006
22.00 Partnerki - serial kryminalny
23.00 Blef Coogana - film sensacyjny, USA 1968
1.05 Dexter III - serial sensacyjny
2.20 Arkana magii - program
4.25 W roli głównej - Agnieszka Holland
4.55 W roli głównej - Dorota Zawadzka

TV Puls
6.00 Codzienna 2 m. 3 - serial
7.00 Tom i Jerry - serial
8.00 Zwariowane melodie - serial
9.00 Zaklinacz psów - reality TV
10.00 Mój przyjaciel Marsjanin - film familijny
12.00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy - baśń
13.30 Zbuntowany anioł - telenowela
14.25 Niania - serial
14.55 Niania - serial
15.25 Kasia i Tomek - serial
15.55 Robin Hood - serial
17.00 Gliniarz i prokurator - serial
17.55 Sły pierwotne - serial
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00 Podstępna gra - film przygodowy, Chiny 2011
22.35 CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas - serial
23.35 Spartakus: Krew i piach - serial
0.50 Bestia z Wisconsin - horror
2.30 Taki jest świat
3.10 Muzyczne życzenia
4.00 JRG w akcji
4.30 Menu na miarę
5.00 Z archiwum policji
5.05 Menu na miarę
5.30 Z archiwum policji

TV Polonia
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (203); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Banda Rudego Pająka - Pechowy mecz -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Cafe Historia - Czas i historia zegarka; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - Anglia - kruk i kaczor (347); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 83; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 988 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 65* "Dwa dni do wolności" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Bóbr z Wami; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Brat Hanki w Kanadzie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 "Wielka radość, a ty co?" - Elektryczne Gitary; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Królowa brytyjskich szpitali - The Great Ormond Street; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 83; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Anglia - kruk i kaczor (347); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat - Koncert Gala (1); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 988 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Lalka. Wspomnienia; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Eliasz i Pistulka - odc. 1 - Buty; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Ojciec Mateusz - odc. 118 - Znikająca asystentka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Kamperomaniacy - Transalpina (355); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 16) Prawo do kultury; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 32 Kujawsko - Pomorskie aktywny wypoczynek i historia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 83; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Banda Rudego Pająka - Pechowy mecz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Eliasz i Pistulka - odc. 1 - Buty; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 118 - Znikająca asystentka -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Kamperomaniacy - Transalpina (355); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 988; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Brat Hanki w Kanadzie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Polska i świat z historią w tle - Tajemnica podziemnego miasta; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:06 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:21 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:53 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
00:58 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:13 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:12 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
02:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:32 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:47 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:00 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Kultura
08:10 Zimo, idź precz! (Zima, otkhodi!/Winter, go away!); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2012); reż.:Elena Khoreva, Denis Klebeev, Askold Kurov, Dmitry Kusabov, Nadezhda Leonteva, Anna Moiseenko, Madina Mustafina, Sofia Rodkevich, Anton Seregin, Alexey Zhiriakov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Śmierć jak kromka chleba -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Klasyczny wtorek - Paavo Järvi dyryguje I Symfonią Schumanna (Schumann Cycle Kammerphilharmonie Bremen 1); koncert kraj prod.Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Skrzydła; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Krzysztof Wojciechowski; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Śmierć jak kromka chleba -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zimo, idź precz! (Zima, otkhodi!/Winter, go away!); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2012); reż.:Elena Khoreva, Denis Klebeev, Askold Kurov, Dmitry Kusabov, Nadezhda Leonteva, Anna Moiseenko, Madina Mustafina, Sofia Rodkevich, Anton Seregin, Alexey Zhiriakov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Stracona noc; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Andrzej Łapicki, Olgierd Łukaszewicz, Alicja Jachiewicz, Jan Nowicki, Ryszard Kotys; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 24 - Czarne licho; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Miesiąc z Anną Polony - Wiosna Narodów w cichym zakątku kraj prod.Polska (1997); reż.:Tadeusz Bradecki; wyk.:Anna Polony, Jerzy Grałek, Tadeusz Huk, Ryszard Sobolewski, Ewa Kaim, Dominika Bednarczyk, Ewa Kolasińska, Jerzy Święch, Jacek Romanowski, Artur Dziurman; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Młoda Polska - Mazurek; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Kino wyzwolone - Trzy (Drei); dramat kraj prod.Niemcy (2010); reż.:Tom Tykwer; wyk.:Alexander Yassin, Martina Ysker, Karl Alexander Seidel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Kino nocne - Szczęście (Stesti); film obyczajowy kraj prod.Niemcy, CZECHY (2005); reż.:Bohdan Slama; wyk.:Tatiana Vilhelmova, Pawel Liska, David Dolnik, Boleslav Polivka, Martin Huba; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Był taki dzień - 7 stycznia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Dziennik telewizyjny - 7.01.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia śląska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Cafe Historia - Moda w karnawale; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Między rajem a ziemią - Polinezja Francuska /1/; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Zaproszenie - "Bydgoskie Gracje"; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polska i świat z historią w tle - Alija przez MOST do kraju przodków; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Spór o historię - Narodziny państwa Polan; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Cafe Historia - Polscy odkrywcy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Trzej Królowie (Los reyes Magos); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); reż.: Andrés Garrigó Tortajada; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Był taki ktoś; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Polska i świat z historią w tle - Miłość w czasach wyklętych; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Cafe Historia - Pomniki historii - Sobibór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Ex Libris - 130; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Oczywiste nieoczywiste - Kultura Rosjan; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Encyklopedia II wojny światowej - Cena zwycięstwa cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Ułan Batalionu Zośka. Jan Rodowicz Anoda; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Dziennik telewizyjny - 7.01.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Pradawni bogowie - odc. 3 - Rzymianie (The Lost Gods); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2000); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Miejsce z historią - Duszniki Zdrój - z Chopinem w tle; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Polska i świat z historią w tle - Ostatnia Chopionka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kochankowie Roku Tygrysa -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska, Chiny (2005); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Michał Żebrowski, Li Min, Sum Ji Feng, Zmao Feng Xia, Norbert Nowakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Sensacje XX wieku - Jak umierali bogowie cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Między rajem a ziemią - Polinezja Francuska /1/; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dziewczęta z Nowolipek; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Barbara Sass; wyk.:Maria Ciunelis, Marta Klubowicz, Ewa Kasprzyk, Izabela Drobotowicz-Orkisz, Piotr Bajor, Krzysztof Kolberger, Iga Cembrzyńska, Jan Nowicki, Zdzisław Wardejn, Lidia Korsakówna; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
06:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney - 2 runda (1) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney - 2 runda (2) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Dawnych sportów czar; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Mistrzowski Sopot 2014; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Sport w TVP - obrazki z wystawy - cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Bischofschofen kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
13:45 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof - bieg pościgowy mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
14:40 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof - bieg pościgowy kobiet kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
15:40 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof - bieg masowy kobiet kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
16:40 Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney - 2 runda (1) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
18:15 Hokej na lodzie - PHL: Comarch Cracovia Kraków - Aksam Unia Oświęcim; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Wschodzące gwiazdy hokeja; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Legendy futbolu - Ferenc Puskas (Ferenc Puskas); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8 F (1): Valencia - Atletico Madryt; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney - 2 runda (2) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
01:40 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (55) Irlandia - Wokół Dublina; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ranczo - odc. 69 - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Ostatnia akcja -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Blondynka - odc. 5/13 - Przypadek, czy przeznaczenie -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 54 - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Londyńczycy - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (55) Irlandia - Wokół Dublina; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 38 - Sprawa świętego Mikołaja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Okrasa najlepsze przepisy - Zupa krem z porów z wędzonym twarogiem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ranczo - odc. 69 - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 68 "Rodzice na zawsze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (56) Irlandia - Galway; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 127 - Dzień papieski (seria X odc. 6) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Autoportret z kochanką -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1996); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Jerzy Trela, Marek Kondrat, Marcelina Zjawińska, Halina Wyrodek, Mirosław Baka, Tomasz Bednarek, Edward Krasiński, Konrad Imiela; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Kabaretożercy - (4); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Ojciec Mateusz - odc. 109 - Ucieczka -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Licencja na wychowanie - odc. 23/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Licencja na wychowanie - odc. 24/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Cudowne lata - odc. 19 Urodziny (Wonder Years s. II ep. 13 Birthday Boy); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Cudowne lata - odc. 20 Promienne skrzydło (Wonder Years s. II ep. 14 Brightwing); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 2 - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 110 - Sprawa honoru -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 795; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Licencja na wychowanie - odc. 25/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Licencja na wychowanie - odc. 26/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo - odc. 3 - Ksiądz z inicjatywą -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Na dobre i na złe - odc. 274 Przyszłość Krzysia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Ranczo - odc. 5 - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 6 - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ojciec Mateusz - odc. 111 - Festyn -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Instynkt - odc. 3 "Złamane serce" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Instynkt - odc. 4 - Znak Lucyfera -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Z Archiwum X - odc. 90 Czas ucieka (The X - Files s. IV ep. 17 Tempus fugit); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
02:35 Z Archiwum X - odc. 91 Max (The X - Files s. IV ep. 18 Max); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
03:25 Cudowne lata - odc. 19 Urodziny (Wonder Years s. II ep. 13 Birthday Boy); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Cudowne lata - odc. 20 Promienne skrzydło (Wonder Years s. II ep. 14 Brightwing); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Licencja na wychowanie - odc. 15/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Licencja na wychowanie - odc. 16/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:45 Mój pierwszy raz - (43); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Dzieciństwo ze smakiem  (66); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 37 - Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Tele Milenium - (33); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Tylko jeden skecz - "Otwarcie supermarketu" - Kabaret Ani Mru Mru; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Podróże z żartem - Korea (27); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Familiada - odc. 2088 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kabaretowy Klub Dwójki - Botoks czy natura? (74); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Hrabi Dracula (2) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Tylko jeden skecz - "O zajęciach z żeglarstwa suchego" - Bohdan Smoleń; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wideoteka dorosłego człowieka (9) - Krzysztof K.A.S.A. Kasowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Szansa na Sukces - Irena Santor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 38 - Wśród berberów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Litewski smak (55); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dzieciaki górą - odc. 13; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Podróże z żartem - Podróże poślubne (28); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Emigrować czy zostać? (73); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (1) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Niezapomniane Koncerty - Goran Bregović - koncert muzyki filmowej; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Niezapomniane Koncerty - A niech gadają - koncert zespołu Ich Troje; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Kabaret "Szpak". Wieczór 2, jesienny; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Regionalna
06:30 Damy radę kapitanie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 7.01 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Zgłębić tajemnice raka - Zdążyć przed rakiem nowotwory płuc; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 7.01 - 1; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Wieje piaskiem od strony wojny cz. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ślizg odc. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Męska strefa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Antenowe remanenty - Kabaretowa scena Trójki - Przechowalnia - Zima się ima, Święta to pointa II; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Edward Gierek - Nikt mnie już o nic nie pytał; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Antenowe remanenty - Aleja gwiazd na L4; magazyn
17:20 Zapiski Łazęgi - 700 lat nad Drawą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Pogoda - 7.01 - 2; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 7.01 - 3; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Reportaż
00:20 Edward Gierek - Nikt mnie już o nic nie pytał; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:10 Pogoda - 7.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:50 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:00 Pogoda - 7.01 - 3; STEREO, 16:9
02:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Edward Gierek - Nikt mnie już o nic nie pytał; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
04:10 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Ślizg odc. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Męska strefa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.