FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Plemię; odc.9; serial prod.angielskiej
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Walt Disney przedstawia; Mała Księga Dżungli; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Trzymajmy się razem; odc.1/13; serial prod.USA
10:50 Kolejka - Lista przebojów
11:25 Studio sport; Letnie Grand Prix w skokach narciarskich; - transmisja z Lahti
13:30 Wiadomości
13:40 Miliard w rozumie; teleturniej
14:05 Sobota na Plebanii
14:20 Słoneczny patrol; odc.49,50; serial prod.USA
15:50 Sobota na Plebanii
16:00 Sekrety zdrowia; Co mi dolega?
16:20 Sobota na Plebanii
16:30 Moda na sukces; odc.1717; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.200; serial TVP[stereo]
18:05 Lokatorzy; Skandal w biały dzień; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:10 Seksmisja; 1984  komedia prod. polskiej; reż: Juliusz Machulski; wyk: Jerzy Stuhr, Olgierd Łukaszewicz, Bożena Stryjkówna, Bogusława Pawelec
22:15 Sobota na Plebanii
22:30 Studio sport; Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski; Rajd Wisły
23:00 XXII Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry; Marian Opania
23:30 Prawo ulicy; Street Corner Justice; 1996  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Chuck Bail; wyk: Marc Singer,Steve Railsback,Kim Lankford
01:10 Kino w podróży; Nocni ludzie; Night People; 1954  film fab.prod.USA; reż: Nunnally Johnson; wyk: Gregory Peck,Broderick Crawford,Anita Bjork
02:40 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc.2/22; serial sensacyjny prod.USA[za zgodą rodziców]; reż: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, Lisa Thornhill
03:30 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Studio urody
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:05 M jak miłość; odc.66; serial TVP; powt.
09:00 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach
09:15 50 lat TVP; Maciej Niesiołowski - z batutą i z humorem; koncert
09:40 Wideoteka Dorosłego Człowieka
10:10 Tajemnice królestwa oceanu; Truciciele; serial dok prod.USA
10:40 Kręcioła
11:00 Arka Noego
11:25 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; serial anim.prod.USA
11:30 Od gimbusa do prymusa; reportaż
11:55 Królewska przygoda Annie; Annie - Royal Adventure; 1995  film fab.prod.USA; reż: Ian Toyton; wyk: Joan Collins,Ashley Johnson,George Hearn
13:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.437 - Japończyk; telenowela TVP [stereo]
15:00 Wrocław - Pradze - koncert
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.
17:00 Ryzykanci; odc.1/16 [II seria]; reality show prod. USA
17:45 Pokazy lotnicze-Air show 2002
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:00 Konferencja prasowa PR 2
19:15 Pokazy lotnicze-Air show 2002
19:30 Studio sport; Eliminacje Mistrzostw Europy w p.n. 2004; San Marino-Polska
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Studio sport; Eliminacje Mistrzostw Europy w p.n. 2004; Łotwa - Szwecja
23:45 Gala Boksu Zawodowego
01:25 Muzyka na dobranoc; Cesaria Evora; koncert [stereo]
02:25 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Muzykogranie - portret muzyczny, Polska 2002
07:00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07:15 Wystarczy chcieć
07:30 Ręce, które leczą - program medyczny
08:00 Kosmiczne wojny 2 (33) - serial anim, USA/Kanada 1996
08:30 Psotny Bill (19) - serial anim., Wielka Brytania/Niemcy 2000
09:00 Jednorożec Kleo (6) - serial anim., Kanada 2000
09:30 Power Rangers (191) - serial dla młodzieży USA
10:00 Hitmania - program muzyczny, Polska 2002
11:00 Zatańczyć z Olivią - dramat, USA 1997
12:45 Podróż do Tomahawk - western, USA 1950
14:30 Promenada sukcesu - program dokumentalny
15:15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (39) - serial dokumentalny
16:25 Apetyt na miłość 3 (27) - teleturniej
16:55 Roswell: w kręgu tajemnic 1 (3) - serial fantastyczny, USA 1999
17:50 Asy z klasy 2 (24) - serial dla młodzieży, USA 2001
18:45 Informacje, sport
19:00 Prognoza pogody
19:05 Zerwane więzi - talk-show
20:00 Pociąg śmierci do Denver (2) - thriller, USA 1999
21:30 Losowanie Lotto
21:40 Bar tuż przed dwunastą - program rozrywkowy
22:00 Królowa Margot - dramat, Francja/Włochy/Niemcy 1994
01:00 Niemoralne ryzyko - film erotyczny, USA 1996
02:40 Muzyka na bis - program muzyczny
04:55 Pożegnanie

TVN
05:40 Telesklep - reklama
07:40 Srebrny surfer (9) - serial animowany dla dzieci
08:05 Kapitan Planeta (28) - serial animowany dla dzieci
08:30 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
09:00 Zdrowie - program medyczny
09:30 Tele gra - teleturniej
10:30 VIVA Polska! - program muzyczny dla młodzieży
12:30 Legendy kung-fu 4 (20) - serial sensacyjny, USA 1996 (stereo)
13:30 Król przedmieścia (9) - serial komediowy, Polska 2002 (stereo)
14:20 Chwila prawdy - program rozrywkowy (stereo)
15:35 Tylko miłość - program rozrywkowy (stereo)
16:50 Strong Man - Siłacze - program rozrywkowy (stereo)
17:55 Kto Was tak urządził ? - program rozrywkowy (stereo)
18:30 Ale plama - program rozrywkowy (stereo)
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Uwaga! - program publicystyczny
20:00 We dwoje - teleturniej (stereo)
21:20 Droga do gwiazd - program rozrywkowy (DOLBY SURROUND)
22:35 Gulczas, a jak myślisz - komedia, Polska 2001 (stereo)
00:50 Kasia i Tomek (2) - serial komediowy, Polska 2002 (stereo)
01:20 Koszmar z Ulicy Więzów - horror, USA 1984 (DOLBY SURROUND)
03:05 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Katowice
06:35 Kostek
07:00 Reksio
07:10 Film animowany
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Aktualności
08:00 Megazynek
08:25 Prognoza pogody dla działkowców
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Palce lizać
09:00 Świat - magazyn
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 W słońcu i w deszczu - serial obyczajowy, Polska
10:40 Gdzie jest ten <10m - opowieść o serialu - film dok
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Od arii do piosenki
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Moto świat
13:15 Reportaż tygodnia
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Lizzie McGuire - serial
14:15 Książka dla dzieci - magazyn
14:30 Kurier
14:35 Etniczne klimaty - magazyn
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Aktualności
16:00 Siewierz Miejsce na mapie
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Młodzież kontra - program publicystyczny
17:30 Kurier
17:35 Świat - magazyn
18:00 Aktualności, pogoda
18:20 Wiadomości sportowe
18:30 Kurier
18:35 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18:40 Dom - serial obyczajowy, Polska 1980
20:05 Telekurier bis - magazyn
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:55 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności, Prognoza pogody
22:00 Sportowa sobota
22:30 Kurier
22:50 Prognoza pogody
23:00 Sport
00:30 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Przygody Rin Tin Tina (5) - serial przygod. USA
6.30 Ania z Zielonego Wzgórza - serial anim.
7.00 V Max
7.30 Walka o przetrwanie. Rządy grupy (3) - serial dok. (powt.)
8.30 Mapety i ich goście (8) - serial dla dzieci USA
9.00 Ania z Zielonego Wzgórza - serial anim.
9.30 Przygody Rin Tin Tina (6) - serial przygod. USA
10.00 Menażeria (7) - serial obycz. USA
11.00 Safari w Hollywood (20) - serial dok.
11.55 Ginący świat (1) - serial dok.
12.20 Survival Series. Sea Otter Seesaw - film dok.
12.45 Tilt TV - magazyn komputerowy
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Udręka i ekstaza - film biogr. USA
16.00 Rycerz nocy (10) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Przygody Sindbada Żeglarza (10) - serial przygod. USA
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Pięść smoka - film sens. hong.
19.30 Mustangi - wierzchowce wolności - film dok.
20.00 Kumplowskie układy - dramat obycz. USA
22.05 Na witrażu (10) - serial sens. kanad.
23.00 To się w głowie nie mieści
23.25 Drogówka
23.55 W pułapce nienawiści - thriller USA
1.50 Ekstraliga Żużlowa
2.50 Muzyczny VIP
3.25 Zakończenie programu

TVN 7
6:50 Telesklep
7:50 Zorro: se- rial
8:15 Yaiba--legen- darny samuraj: serial
8:40 Wielka pogoń za balonem: film
10:30 (na żywo) łamisłówka
11:30 Scaramouche: film
13:40 Wojacy na medal (10/13): se- rial
14:10 Dr Ste- fan Frank (10/16): serial
15:05 Styl
16:30 Skradziona rzeka: film
17:20 Historia Jacqueline Bo- uvier Kennedy (1/2): film
19:05 Słoneczny patrol (42/44): serial
20:00 W cieniu pustyni: film
22:05 Pierwszy grzech śmier- telny: film
0:15 Big Brother I
1:00 Wpływ ciała: film
3:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Na dobre i na złe; odc. 93 - Odnaleźć siebie; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska
07:00 Biesiada pod żaglami cz.1; program rozrywkowy (STEREO); wyk: Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Joanna Kurowska, Hanna Śleszyńska, Elżbieta Zającówna, Marta Bizoń, Piotr Gąssowski, Robert Rozmus
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 15 - W obronie leśnych kurek; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
09:20 Parada oszustów; odc. 3/4 - Tajny detektyw; 1976  serial prod. polskiej; reż: Grzegorz Lasota; wyk: Piotr Fronczewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Igar i inni
10:10 Tam gdzie jesteśmy; Wiersz o Wierszynie; reportaż Stanisława Kalisza
10:40 Zaproszenie; Agatowe lato; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:00 Fitness Club; odc. 19; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
11:25 Fitness Club; odc. 20; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
11:55 Fitness Club; odc. 21; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
12:25 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
12:50 Największe weselisko; reportaż Piotra Załuskiego
13:10 Polskie drogi; odc. 1/11 - Misja specjalna; 1977  serial TVP; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Zofia Mrozowska
14:35 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści; koncert
15:25 Wszystko powiem Lilce; 1984  film fab. prod. polskiej (65'); reż: Witold Skrzynecki; wyk: Filip Gębski, Justyna Zbiróg, Monika Szpilak, Tomasz Szczypkowski
16:30 Tam gdzie jesteśmy; Wiersz o Wierszynie; reportaż Stanisława Kalisza; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Na dobre i na złe; odc. 93 - Odnaleźć siebie; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska
18:35 Wieści polonijne; - wydanie specjalne
18:50 Zaproszenie; Agatowe lato; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Dinusie; odc. 1 - Wilk i Dinusie; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Polskie drogi; odc. 1 - Misja specjalna; 1977  serial TVP; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Zofia Mrozowska; powt.
21:25 Mój ślad w Telewizji; Szymon Kobyliński
21:30 X Światowe Forum Mediów Polonijnych
21:50 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Przemysław Saleta, Danuta Błażejczyk; powt.
22:30 Bałtycki Festiwal Piosenki-Karlshamm 2002; relacja z koncertu finałowego (STEREO)
23:15 Wieści polonijne; powt.
23:30 50 lat TVP; Z kobietą w tytule - "Lorelei i inne"; 1964  prowadzenie: Lucjan Kydryński; wyk: Iga Cembrzyńska, Kalina Jędrusik, Fryderyka Elkana, Halina Kunicka, Anna Prucnal, Bohdan Łazuka, Jerzy Połomski
00:20 Na dobre i na złe; odc. 93 - Odnaleźć siebie; telenowela prod. TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska; powt.
01:15 Dinusie; odc. 1 - Wilk i Dinusie; serial animowany prod. USA; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Polskie drogi; odc. 1 - Misja specjalna; 1977  serial TVP; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Zofia Mrozowska; powt.
03:25 Mój ślad w Telewizji; Szymon Kobyliński; powt.
03:30 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Przemysław Saleta, Danuta Błażejczyk; powt.
04:10 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; powt.
04:25 Bałtycki Festiwal Piosenki-Karlshamm 2002; relacja z koncertu finałowego (STEREO); powt.
05:15 Tam gdzie jesteśmy; Wiersz o Wierszynie; reportaż Stanisława Kalisza; powt.
05:45 Wieści polonijne; powt.
06:00 Zakończenie programu

Cartoon Network/TCM
06:00    "Droopy, superdetektyw" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:20 "Jaskiniątka"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:10    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:35    "Mike, Lu i Og"
08:00    "Atomowa 60"
09:00    "Bliźniaki Cramp"
09:30    "Strażnicy czasu"
10:00    "Owca w wielkim mieście"
10:30    "Kosmiczna rodzinka"
10:55    "Samuraj Jack"
11:20    "Głupi i głupszy"
11:45    "Dwa głupie psy"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Ed, Edd i Eddy"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Johnny Bravo"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Flintstonowie"
18:25    "Jetsonowie"
18:50    "Scooby Doo"
19:15    "Tom i Jerry"
19:30    "Flinstonowie w filmie: Brockula i Frankenstone" 
21:00     Za kulisami: Z Davidem Leanem NOCNY SEANS FILMOWY TCM
21:10     Doktor Żywago Dramat Org: "Doctor Zhivago". Reżyseria: David Lean (USA 1965)      
0:25     Żyd Jakow Dramat Org: "The Fixer". Reżyseria: John Frankenheimer (USA 1968) 


Canal +
07:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Minisport+ newsy sportowe
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
09:55    "Wystrzałowe dziewczyny" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Madeleine Stowe, Andie MacDowell, Drew Barrymore, Mary Stuart Masterson western USA 1995
11:35    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:30    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
13:30    Aktualności filmowe magazyn filmowy
14:00    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
14:30    Łapu Capu chochliki telewizyjne
14:40    Björk w operze londyńskiej koncert
16:10    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
18:00    "W kadrze - Korea 2002" film dokumentalny
19:00    "24 godziny: Ostatni klaps 'Pianisty'" film dokumentalny
20:00    "Cień wampira" reż.E. Elias Merhige, wyk.John Malkovich, Willem Dafoe, Catherine McCormack, Eddie Izzard thriller USA/Wielka Brytania 2000
21:30    "Co kryje prawda" reż.Robert Zemeckis, wyk.Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto thriller USA 2000
23:35    "Co kryje prawda" magazyn filmowy
23:55    "Czarna wdowa" reż.Bob Rafelson, wyk.Debra Winger, Theresa Russell, Sami Frey, Dennis Hopper thriller USA 1987
01:35    "Zalotnik w akcji" reż.Reggie Hudlin, wyk.Tim Meadows, Karyn Parsons, Billy Dee Williams, John Witherspoon komedia USA 2000
03:00    "Niebo może zaczekać" reż.Warren Beatty/Buck Henry, wyk.Warren Beatty, Julie Christie, Jack Warden, Dyan Cannon komedia USA 1978
04:40    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne 

Polsat 2
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
06:50    Komicy występują w Polsacie
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
10:00    Muzyka polska
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:00    V-max magazyn motoryzacyjny
12:30    Kalambury teleturniej
13:00    Aficionado program muzyczny
14:00    Bumerang program publicystyczny
14:30    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:00    Muzykogranie
15:55    TV Market
16:10    Informacje
16:30    Przygody Leona H. program satyryczny
17:00    Kinomaniak magazyn filmowy
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:00    TV Market
19:15    Informacje
19:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:00    Zerwane więzi talk show
20:45    Komicy występują w Polsacie
21:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
22:20    TV Market
22:35    Fundacja Polsat
23:00    Kinomaniak magazyn filmowy
23:30    Przygody Leona H. program satyryczny
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Na każdy temat talk show
01:30    TV Market
01:45    Informacje
02:00    Magazyn Teatru Otwartego
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Zerwane więzi talk show
04:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:30    Cyrk program artystyczny
08:00    Top Shop
12:10    Kurs rysunku dla dzieci program dla dzieci
12:40    Mistrzowie kuchni magazyn kulinarny
13:15    Top Shop
19:00    "Akta Prosiaczka" reż.Robin Carr, wyk.Nicholas Lyndhurst, Clive Francis, John Ringham, Louise Catt serial komediowy Wielka Brytania 1990
19:30    "Helena i chłopcy" reż.Jacques Samyn, wyk.Helene Rolles, Patrick Puydebat, Cathy Andrieu, David Proux serial dla młodzieży Francja 1992
20:00    "Most na rzece Kwai" reż.David Lean, wyk.Alec Guinness, William Holden, Jack Hawkins, Sessue Hayakawa dramat wojenny USA 1957
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:10    Klub 69 magazyn erotyczny
00:30    Max magazyn erotyczny
00:45    Podglądacz magazyn erotyczny
01:05    Magazyn erotyczny
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    XXX Show magazyn erotyczny
02:45    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

CANAL+ ŻÓŁTY
05:20    Zakończenie programu
07:40    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
08:25    "Coś za coś" Deser film krótkometrażowy
08:35    "Przyjaciele 8" wyk.Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc serial komediowy USA 1994-2002
09:00    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
09:30    Łapu Capu chochliki telewizyjne
09:40    Diabelski Młyn filmy animowane
10:15    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
11:00    "Częstotliwość" reż.Gregory Hoblit, wyk.James Caviezel, Dennis Quaid, Shawn Doyle, Elizabeth Mitchell film SF USA 2000
12:55    "Kamera na froncie" film dokumentalny USA 2000
14:25    "Zbrodnie i wykroczenia" reż.Woody Allen, wyk.Caroline Aaron, Anjelica Huston, Martin Landau, Woody Allen komedia obyczajowa USA 1989
16:10    "Biuro Zabójców" reż.Basil Dearden, wyk.Curd Jürgens, Diana Rigg, Oliver Reed, Telly Savalas komedia kryminalna Wielka Brytania 1969
18:00    "2000 i wystarczy" reż.Arto Paragamian, wyk.John Turturro, Oleg Kisseliov, Katherine Borowitz, Julian Richings komedia Kanada 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "Bandolero!" reż.Andrew V. McLaglen, wyk.James Stewart, Dean Martin, Raquel Welch, George Kennedy western USA 1968
21:45    "Mirka" reż.Rachid Benhadj, wyk.Karim Benhadj, Gerard Depardieu, Barbora Bobulova, Michele Melega film obyczajowy Francja/Hiszpania/Włochy 1999
23:40    "Cień wampira" reż.E. Elias Merhige, wyk.John Malkovich, Willem Dafoe, Catherine McCormack, Eddie Izzard thriller USA/Wielka Brytania 2000
01:10    "Cela" reż.Tarsem Singh, wyk.Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Colton James, Marianne Jean-Baptiste thriller Niemcy/USA 2000
02:55    "Odrzucone" Deser film krótkometrażowy
03:05    "Oszukać przeznaczenie" reż.James Wong, wyk.Devon Sawa, Ali Larter, Kerr Smith, Seann William Scott thriller USA 2000
04:40    Zakończenie programu 

National Geographic
08:00    Wilki z doliny Jordanu
09:00    Buenos Aires i Calgary Taksówką za sto dolarów
09:30    Tętno Ziemi
10:00    Za kulisami
10:30    Niedźwiedzie atakują
11:00    Reinkarnacja
12:00    Sztorm
13:00    Wilki z doliny Jordanu
14:00    Buenos Aires i Calgary Taksówką za sto dolarów
14:30    Tętno Ziemi
15:00    Za kulisami
15:30    Niedźwiedzie atakują
16:00    Reinkarnacja
17:00    Sztorm
18:00    Za kulisami
18:30    Niedźwiedzie atakują
19:00    Psie profesje Przeboje Nat Geo
19:30    Aligatory W świecie krokodyli
20:00    Piłka nożna Nauka i sport
21:00    Pustynia Urodzeni mordercy
22:00    Manekiny za kierownicą
23:00    Gigantyczne fale
00:00    Pustynia Urodzeni mordercy
01:00    Manekiny za kierownicą
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Zachodnia Afryka Obieżyświat
09:55    Przewodnik po San Francisco Obieżyświat
10:50    Nowa Zelandia Obieżyświat
11:45    Oxford Street w Londynie Ulice świata
12:15    Hawaje Obieżyświat
13:10    Nepal Obieżyświat
14:05    Zachodnie Indie Obieżyświat
15:00    Zachodnia Afryka Obieżyświat
15:55    Przewodnik po San Francisco Obieżyświat
16:50    Nowa Zelandia Obieżyświat
17:45    Oxford Street w Londynie Ulice świata
18:15    Hawaje Obieżyświat
19:10    Nepal Obieżyświat
20:05    Zachodnie Indie Obieżyświat
21:00    Zachodnia Afryka Obieżyświat
21:55    Przewodnik po San Francisco Obieżyświat
22:50    Nowa Zelandia Obieżyświat
23:45    Oxford Street w Londynie Ulice świata
00:15    Hawaje Obieżyświat
01:10    Nepal Obieżyświat
02:05    Zachodnie Indie Obieżyświat
03:00    Zakończenie programu 

Club
05:05    Pamela Anderson Lee On Trial Opowieści sądowe
06:00    Rzym Insights
06:30    Alternatywne style życia
07:00    Decorating Ideas Awesome Interiors
07:25    Back Patio Renovation Weekend Warriors
07:50    Carolyn Myss Medical Intuitive Oprah talk show
08:40    Kreatorzy mody magazyn mody
09:10    W świecie mody magazyn mody
09:40    Moda i styl magazyn mody
10:10    Babyface Killer: Colorado V Tombs Opowieści kryminalne
11:05    Rodriguez vs Buice Opowieści sądowe
12:00    Rzym Insights
12:30    Alternatywne style życia
13:00    Decorating Ideas Awesome Interiors
13:25    Back Patio Renovation Weekend Warriors
13:50    Carolyn Myss Medical Intuitive Oprah talk show
14:40    Kreatorzy mody magazyn mody
15:10    W świecie mody magazyn mody
15:40    Moda i styl magazyn mody
16:10    Babyface Killer: Colorado V Tombs Opowieści kryminalne
17:05    Rodriguez vs Buice Opowieści sądowe
18:00    Rzym Insights
18:30    Alternatywne style życia
19:00    Decorating Ideas Awesome Interiors
19:25    Back Patio Renovation Weekend Warriors
19:50    Carolyn Myss Medical Intuitive Oprah talk show
20:40    Kreatorzy mody magazyn mody
21:10    W świecie mody magazyn mody
21:40    Moda i styl magazyn mody
22:10    Babyface Killer: Colorado V Tombs Opowieści kryminalne
23:05    Hotter Sex
00:00    Rzym Insights
00:30    Alternatywne style życia
01:00    Decorating Ideas Awesome Interiors
01:25    Back Patio Renovation Weekend Warriors
01:50    Carolyn Myss Medical Intuitive Oprah talk show
02:40    Kreatorzy mody magazyn mody
03:10    W świecie mody magazyn mody
03:40    Moda i styl magazyn mody
04:10    Babyface Killer: Colorado V Tombs Opowieści kryminalne

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
07.40 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
08.10 Pogotowie ratunkowe (A & E)
08.35 Wbrew prawu (Against The Law) (55 min.).
09.25 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
11.05 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
11.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
14.00 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
14.25 Ludzie gór (Mountain Men) (50 min.).
15.20 Pamiętam (I Remember) (50 min.).
16.10 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.15 Ludzie gór (Mountain Men) (50 min.).
19.10 Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.).
19.40 Oko cyklonu (Eye of the Storm) (25 min.).
20.05 Szkoła lotników (Flying Soldiers) (25 min.).
20.35 Pamiętam (I Remember) (50 min.).
21.20 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
22.10 Zawodowcy (Professionals) (50 min.).
23.05 Wbrew prawu (Against The Law) (55 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
01.35 Zawodowcy (Professionals) (50 min.).
02.30 Pamiętam (I Remember) (50 min.).
03.15 Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.).
03.45 Oko cyklonu (Eye of the Storm) (25 min.).
04.10 Szkoła lotników (Flying Soldiers) (25 min.).
04.40 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
05.05 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).

TKK
17:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
17:30    Ruszaj w znane i nieznane
18:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
18:30    Ruszaj w znane i nieznane
19:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
19:30    Ruszaj w znane i nieznane
20:00    Zakończenie programu 

France 2
05:15    "La citadelle de Namur" film dokumentalny
06:15    Chut! Deconseille aux adultes program dla dzieci i młodzieży
07:00    The ou cafe magazyn poranny
07:45    Les jours euros magazyn informacyjny
07:50    Terriblement deconseille aux adultes - TD2A program dla dzieci i młodzieży
09:00    Carrement deconseille aux adultes - KD2A program dla dzieci i młodzieży
11:40    Les A'Amours teleturniej
12:15    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:45    Consomag magazyn konsumenta
13:50    Les grandes enigmes de la science magazyn popularnonaukowy
14:50    Meeting w Berlinie Lekkoatletyka
16:35    LA Vuelta Kolarstwo
18:15    "Gilmore Girls" serial obyczajowy USA 2000
19:10    Vous n'allez pas le cloire program rozrywkowy
20:00    Journal wiadomości
20:20    Image du jour magazyn
20:25    Talents de vie
20:30    Tirage du Loto
20:55    La chanson nr 1 program rozrywkowy
23:05    Tout le monde en parle magazyn
01:30    Journal de la nuit wiadomości
01:45    Prognoza pogody
01:50    The ou cafe magazyn poranny
02:35    "Gares et muses allemandes" film dokumentalny
04:15    "La fatalite ou les secrets de la salle d'ambre" film dokumentalny
04:45    "Magie blanche" film dokumentalny 

M6
06:55    M6 Kid filmy animowane
09:00    M6 Boutique telezakupy
10:20    Hit Machine program muzyczny
12:20    Popstars program rozrywkowy
13:25    "A-Team" serial sensacyjny USA 1983
14:20    "F/X 2" reż.Richard Franklin, wyk.Bryan Brown, Brian Dennehy, Rachel Ticotin, Joanna Gleason thriller USA 1991
15:15    "Sliders" serial SF USA 1995
16:05    "Zorro" film przygodowy USA 1981
16:30    "Motorrad-Cops: Hart am Limit" serial sensacyjny Niemcy 2000
17:30    "Persuaders!" serial przygodowy USA 1971
18:55    "Puma - Kämpfer mit Herz" serial sensacyjny Niemcy 1999
19:54    6 Six minutes i prognoza pogody magazyn informacyjny
20:05    Plus de popstars program rozrywkowy
20:30    Cinesix magazyn
20:50    "Dark Angel" serial SF USA 2000
21:45    "Dark Angel" serial SF USA 2000
22:40    "Freaky Links" serial SF USA 2000
23:35    "Buffy the Vampire Slayer" serial SF USA 1997
00:25    "Buffy the Vampire Slayer" serial SF USA 1997
01:15    M6 music teledyski 

RTL 2
05:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
06:10    "Szczury wodne" serial kryminalny Australia 1995
06:50    "Dotyk anioła" serial fantastyczny USA 1994-98
07:35    Jak się robi...? magazyn filmowy
08:25    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
09:15    "Cudowne lata" serial komediowy USA
09:45    Śmiechu warte program rozrywkowy
10:40    BRAVO TV magazyn muzyczny
12:00    "Pies przed sądem" reż.Sean McNamara, wyk.Ron Perlman, Randy Travis, Scott Bakula, Bobby Edner dramat obyczajowy USA 1999
13:45    "Kwagga kontratakuje" reż.David Lister, wyk.Leon Schuster, Bill Flynn, Casper De Vries, Michelle Bestbier komedia RPA 1990
15:35    "Jankes na dworze Króla Artura" reż.Ralph L. Thomas, wyk.Michael York, Theresa Russell, Philippe Ross, Polly Shannon komedia Kanada 1995
17:15    "Nieustraszony" serial sensacyjny USA 1997/98
18:10    "Strażnik Teksasu" serial sensacyjny USA 1994/99
20:00    Wiadomości
20:15    "Blues tajniaków" reż.Herbert Ross, wyk.Kathleen Turner, Dennis Quaid, Fiona Shaw, Stanley Tucci komedia USA 1993
22:00    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:00    "12 małp" reż.Terry Gilliam, wyk.Bruce Willis, Madeleine Stowe, Brad Pitt, Christopher Plummer film SF USA 1995
01:30    Wiadomości
01:45    "Shaolin Master and the Kid" reż.Jen Yao-Tung, wyk.Yueh Hua, Tang Fei, Chen Sheng, Chen Hung eastern Hongkong 1980
03:30    "Kwagga kontratakuje" reż.David Lister, wyk.Leon Schuster, Bill Flynn, Casper De Vries, Michelle Bestbier komedia RPA 1990

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.