FANDOM


m (Źródło Ramówek Polsat Volleyball 1, 2, 3, 4: http://web.archive.org/web/20140901205153/http://www.polsatsport.pl:80/Program-telewizyjny/index.html)
m
Linia 78: Linia 78:
   
 
TV Polonia<br />06:00 Galeria - odc. 168; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:30 Dwie strony medalu - odc. 85; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:55 Dwie strony medalu - odc. 86 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:20 Dwie strony medalu - odc. 87 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:45 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:10 Zapiski Łazęgi - Gotyckie Gryfice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (63); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Tajemnica Sagali - odc. 12/14 - Kamień Saturna (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7<br />09:35 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:05 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2014; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo<br />13:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:50 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:20 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - SZALOM na SZEROKIEJ (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia śląska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />16:05 Skarby prowincji - Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO<br />17:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:45 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:45 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />23:00 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Skarby prowincji. Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:20 Sport; STEREO, 16:9<br />02:25 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:40 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:45 Kulturalni PL - (209); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
TV Polonia<br />06:00 Galeria - odc. 168; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:30 Dwie strony medalu - odc. 85; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:55 Dwie strony medalu - odc. 86 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:20 Dwie strony medalu - odc. 87 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:45 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:10 Zapiski Łazęgi - Gotyckie Gryfice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (63); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Tajemnica Sagali - odc. 12/14 - Kamień Saturna (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7<br />09:35 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:05 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2014; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo<br />13:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:50 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:20 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - SZALOM na SZEROKIEJ (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia śląska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />16:05 Skarby prowincji - Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO<br />17:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:45 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:45 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />23:00 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Skarby prowincji. Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:20 Sport; STEREO, 16:9<br />02:25 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:40 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:45 Kulturalni PL - (209); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
  +
  +
TVP ABC<br />05:40 Zabawy Bolka i Lolka - Maszeruje wojsko, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />05:50 Wyprawa profesora Gąbki - odc. 7 - Zatrute źródło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />05:55 Smerfy - Silna wola Smerfów, odc. 73 (Will power Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />06:25 Masz wiadomość! - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:00 Pszczółka Maja - odc. 71 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Japonia, Austria, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych<br />07:30 Nela Mała Reporterka - odc. 5 W krainie tygrysów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:45 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:05 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:10 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:15 ABC Wszystko wie - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:30 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Misiowanki - Kłopoty w szkole, odc. 1 (Trouble at school) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Mały Miś s. III - Przyjaciele na niepogodę, odc. 50 (Rainy day friends) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:00 Reksio - Reksio domator, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:10 Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71 (A Friend For The Oak); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:25 Bolek i Lolek - Corrida, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 Masz wiadomość! - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:10 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:40 Nela Mała Reporterka - odc. 5 W krainie tygrysów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:55 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:15 Mój przyjaciel królik - Prezent dla Kacpra, odc. 5 (A gift at last); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:45 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:15 Misiowanki - odc. 16 Złe nawyki (The bad habitat) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:45 Mały Miś s. III - Modropiórek, odc. 48 (Blue feather) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:15 Reksio - Reksio dobroczyńca, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />14:25 Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71 (A Friend For The Oak); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Bolek i Lolek - Pogromca zwierząt, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />14:55 Margolcia i Miś - Śniadanko baranka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:15 A ja jestem - Bizon; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:25 Billy - kot - Akcja ratunkowa, odc. 6 (The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />15:55 Papierowy teatrzyk - Trzech głuptasków; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />16:15 Tom and Keri - Tom's Birthday, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:20 Świnka Peppa, seria II - Królik Rebeka, odc. 39 (Rebecca rabbit, ep. 39); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Pszczółka Maja - odc. 72 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Petersburski Music Show - odc. 1; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Mój przyjaciel królik - Nowe gniazdko, odc. 7 (Nest Quest); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 Domisie - odc. 308 Pamiętaj o tym; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:00 Wieczorynka - Mały Miś s. III - Mały Miś i potwór morski, odc. 51 (Littler bear and the sea monster...) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio sportowiec, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72 (The Runaway Bee); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:40 Wieczorynka - Bolek i Lolek - Indiańskie trofeum, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:05 Masza i niedźwiedź - Sama wśród wilków, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />20:15 Billy - kot - Wielki Miau, odc. 7 (The Big Meow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />20:45 Tajemnica Sagali - odc. 7/14 - Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7<br />21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:50 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />22:00 SOS dla czterech łap - odc. 1; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:25 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 7 Samolot -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:55 Smerfy - Silna wola Smerfów, odc. 73 (Will power Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych<br />23:25 Zakończenie dnia
   
 
TVP Kultura<br />07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9<br />07:25 Opowieści weekendowe: Słaba wiara -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1996); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Eugenia Herman, Małgorzata Pritulak, Rafał Orłoś; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Teledyski zmieniły muzykę - Queen (Queen); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Teledyski zmieniły muzykę - Whitney Houston (Whitney Houston); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Kostucha (Commare Secca, La); dramat kraj prod.Włochy (1962); reż.:Bernardo Bertolucci; wyk.:Renato Troiani, Erina Torelli, Marisa Solinas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Niedziela Barabasza; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Anna Seniuk, Zdzisław Kuźniar, Jan Mateusz Nowakowski; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9<br />12:30 Ameryka w prime time'ie - Głowa rodziny - odc. 1 (America in Primetime); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:40 Wielki Wóz -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.Polska (1987); reż.:Marek Wortman; wyk.:Kazimierz Wysota, Karol Strasburger, Jan Piechociński, Mieczysław Hryniewicz, Jerzy Frydrych, Grzegorz Pawłowski; Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Kamizelka -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Jerzy Zelnik, Tadeusz Fijewski, Ligia Branice, Tadeusz Kondrat; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:05 Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1 (Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1); koncert kraj prod.USA (2007); Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Niedziela z... - Urszulą Dudziak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:20 Niedziela z...Urszulą Dudziak - 31 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej Jazz Jamboree'89. Urszula Dudziak; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:15 Niedziela z... Urszulą Dudziak - Papaya; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); reż.:Julia Loktev; wyk.:Gael Garcia Bernal, Hani Furstenberg, Bidzina Gujabidze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />22:00 Studio Kultura - Bogdan Dziworski - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:05 Filmy Bogdana Dziworskiego - Pięciobój nowoczesny; program dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:15 Filmy Bogdana Dziworskiego - Dwubój klasyczny; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />22:35 Teraz animacje! - Ab Ovo; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:50 Kino nocne - Cyrk Columbia (Cirkus Columbia); dramat kraj prod.Włochy (2010); reż.:Danis Tanovic; wyk.:Miki Manojlovic, Mira Furlan, Boris Ler; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Młoda Polska - Prawdziwy miód; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:20 Europejski Stadion Kultury 2014 - Haydamaky; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />04:05 Pasmo kontemplacyjne - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:00 Zakończenie dnia
 
TVP Kultura<br />07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9<br />07:25 Opowieści weekendowe: Słaba wiara -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1996); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Eugenia Herman, Małgorzata Pritulak, Rafał Orłoś; Dla małoletnich od lat 12<br />08:35 Teledyski zmieniły muzykę - Queen (Queen); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Teledyski zmieniły muzykę - Whitney Houston (Whitney Houston); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Kostucha (Commare Secca, La); dramat kraj prod.Włochy (1962); reż.:Bernardo Bertolucci; wyk.:Renato Troiani, Erina Torelli, Marisa Solinas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Niedziela Barabasza; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Anna Seniuk, Zdzisław Kuźniar, Jan Mateusz Nowakowski; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9<br />12:30 Ameryka w prime time'ie - Głowa rodziny - odc. 1 (America in Primetime); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:40 Wielki Wóz -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.Polska (1987); reż.:Marek Wortman; wyk.:Kazimierz Wysota, Karol Strasburger, Jan Piechociński, Mieczysław Hryniewicz, Jerzy Frydrych, Grzegorz Pawłowski; Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Kamizelka -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Jerzy Zelnik, Tadeusz Fijewski, Ligia Branice, Tadeusz Kondrat; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:05 Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1 (Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1); koncert kraj prod.USA (2007); Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Niedziela z... - Urszulą Dudziak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />18:20 Niedziela z...Urszulą Dudziak - 31 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej Jazz Jamboree'89. Urszula Dudziak; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:15 Niedziela z... Urszulą Dudziak - Papaya; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); reż.:Julia Loktev; wyk.:Gael Garcia Bernal, Hani Furstenberg, Bidzina Gujabidze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />22:00 Studio Kultura - Bogdan Dziworski - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:05 Filmy Bogdana Dziworskiego - Pięciobój nowoczesny; program dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:15 Filmy Bogdana Dziworskiego - Dwubój klasyczny; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />22:35 Teraz animacje! - Ab Ovo; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:50 Kino nocne - Cyrk Columbia (Cirkus Columbia); dramat kraj prod.Włochy (2010); reż.:Danis Tanovic; wyk.:Miki Manojlovic, Mira Furlan, Boris Ler; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Młoda Polska - Prawdziwy miód; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:20 Europejski Stadion Kultury 2014 - Haydamaky; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />02:20 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />04:05 Pasmo kontemplacyjne - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:00 Zakończenie dnia

Wersja z 12:51, wrz 9, 2017

TVP 1
05:35 Bulionerzy - odc. 28/75 - Chleb powszedni; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 29/75 - Profesjonaliści; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:00 TE DEUM LAUDAMUS - Polonia Świata Janowi Pawłowi II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 11 Afrykańskie safari -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Stawka większa niż życie - odc. 1/18 - Wiem, kim jesteś -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Stanisław Mikulski, Janina Borońska, Mieczysław Stoor, Krzysztof Chamiec, Andrzej May, Alicja Zommer, Seweryn Butrym, Wiktor Nanowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2014; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Las Story - odc. 1 -  txt. str. 777; cykl reportaży; reż.:Joanna Łęska, Dorota Adamkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Skyfall (Skyfall) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Zabójcza namiętność -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2906; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Blondynka - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Nic nigdy nie jest na zawsze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Zakochana Jedynka - Wszystko w porządku (Kids Are All Right, The) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Lisa Cholodenko; wyk.:Julianne Moore, Annette Bening, Mark Ruffalo, Mia Wasikowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Czarodziejski flet (Magic Flute); film fabularny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2006); reż.:Kenneth Branagh; wyk.:Amy Carson, Benjamin Jay Davis, Joseph Kaiser, Rene Pape; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 1/16 (The Walking Dead IV, ep. 1, 30 Days Without an Accident); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:35 Koniec lata; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 13/ 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 13 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 100% Natury - odc. 1 - Kołaczyce; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 M jak miłość - odc. 1074; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 1152 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 1153 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 A la show - (9) - Marek Piekarczyk; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Rodzinne oglądanie - Australia - podróż w czasie - Wielka wyspa - odc. 4/4 (AUSTRALIA THE TIME TRAVELLER’S GUIDE - odc. 4/4); serial dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Makłowicz w podróży - Malezja (157) "Etniczny mix"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Gwiazdy w południe - Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1978); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Tym, Ewa Wiśniewska, Ewa Ziętek, Andrzej Fedorowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2132; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (2) Pomorze; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na dobre i na złe - odc. 564 - Nie daruję!; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 9/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 O mnie się nie martw - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Michał Rogalski; wyk.:Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Mariusz Ostrowski, Aleksnadra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Borys Szyc, Marek  Bukowski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Czesuaf i goście; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 1 "Jeszcze nie dziś" -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jan Hryniak; wyk.:Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 1 "Uciec przed bolszewikami"; felieton; Dla małoletnich od lat 7
22:05 Kocham Kino - magazyn filmowy (Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 WOK - Wszystko o Kulturze - (117); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kocham kino na bis - Duchy Goi (Goya's Ghosts) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA, Hiszpania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Magia kłamstwa - odc. 14 (Lie to me s. II ep. 1 (The Core of it)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ujarzmić piekło (Hellfighters); film sensacyjny kraj prod.USA (1968); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Wrocław
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Leśny Uniwersytet; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Rączka gotuje odc. 123 SKANSEN w Chorzowie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Pobaw się ze mną; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 7.09 - 1; STEREO, 16:9
10:01 Mieszkam na wsi - Biskupice Oławskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teraz wieś; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:43 NA LUDOWO - Na ludowo Sąsiadeczki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dla niesłyszących - Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 24 -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 43 - Zbigniew Pawłowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Co u nas? -; STEREO, 16:9
13:05 Powrót do przeszłości - odc. 9 - Ala ma kota; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na poboczach frontowych dróg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:38 EuroFakty; STEREO, 16:9
17:51 Ćwiczenia z patrzenia - Ćwiczenia z patrzenia 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Opowieść o Zamku na skale; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda
18:48 Studio Festiwalowe - Wratislavia Cantans 2014; Dla małoletnich od lat 7
18:53 Tak się nie godzi - opowieść o Piotrze Bednarzu; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:34 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:59 Fakty Komentarze
20:27 Elitarne Spotkania Kabaretowe - ESK w Zaklętych Rewirach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 7.09 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 7.09 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:02 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:16 Pogoda
22:19 Sport
22:27 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:43 Motosfera - Motosfera 386; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Magurski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Wędrując z autyzmem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na poboczach frontowych dróg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Pogoda - 7.09 - 2; STEREO, 16:9
01:27 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 7.09 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Zabawa w chowanego; film TVP; reż.:Janusz Zaorski; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Bartek z Piekła; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:10 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:35 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:34 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na poboczach frontowych dróg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 dalekie poczatki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Jeźdźcy smoków (20) - serial animowany
8:10 Scooby-Doo i miecz samuraja - film animowany, USA 2009
9:45 Smerfy - film familijny, USA 2011
11:55 Jak rozpętałem II wojnę światową: Ucieczka (1/3) - komedia, Polska 1969
13:45 Kevin sam w domu - po raz czwarty - komedia, USA 2002
15:40 Twoja twarz brzmi znajomo 2 (1) - program rozrywkowy
17:45 Nasz nowy dom (22) - reality show
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
20:40 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - Polska
22:45 Kości 9 (179) - serial kryminalny
23:45 Nożownik - dramat sensacyjny, USA 2003
1:45 Magazyn sportowy
3:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:30 Uwaga! - magazyn reporterów
5:50 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (36) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (36) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn
11:00 Kobieta na krańcu świata: Shaolin, Chiny (1) - serial dokumentalny
11:35 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:05 Kto poślubi mojego syna? (1) - reality show
13:05 Mam talent! (1) - program rozrywkowy
14:40 Poszukiwacze zaginionej Arki - film przygodowy, USA 1981
17:00 Ugotowani: Dokładka - program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Mama kontra mama (1) - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 MasterChef (1) - reality show
21:00 Lekarze (1) - serial obyczajowy
22:00 Na językach (1) - program rozrywkowy
23:00 Węże w samolocie - thriller, Niemcy/USA 2006
1:15 Surowi rodzice (8/13) - reality show
2:20 Uwaga! - magazyn reporterów
2:35 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy

TV 4
6:00 Komisarz Rex (2) - serial kryminalny
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (4) - serial animowany
7:35 Jake i piraci z Nibylandii (4) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (7) - serial animowany
8:35 Jake i piraci z Nibylandii (7) - serial animowany
9:00 Pies ojca chrzestnego - komedia, Kanada 2010
10:50 Galileo (385) - program popularnonaukowy
11:50 Tata sam w domu (1) - reality show
12:50 Jaś Fasola (2) - serial komediowy
13:35 My Future Boyfriend - komedia, USA 2011
15:05 Zgadnij kto - komedia romantyczna, USA 2005
17:25 Diabeł z trzema złotymi włosami - film familijny, Niemcy/Austria 2009
19:00 Galileo (439) - program popularnonaukowy
20:00 Nożownik - dramat sensacyjny, USA 2003
22:30 Dobry agent - dramat sensacyjny, USA 2006
1:30 Podróż widmo - horror SF, USA 2008
3:15 4music - magazyn muzyczny
4:15 mała Czarna: Małgorzata Kalicińska: Rozstanie z klasą - talk-show
5:00 4music - magazyn muzyczny

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza: Bestie (263) - serial komediowy
7:00 Zamiana żon (16) - reality show
8:00 Galileo (213) - program popularnonaukowy
9:00 Pradawny ląd 2: Przygoda w Wielkiej Dolinie - film animowany, USA 1994
10:40 Jack i magiczna fasola - film przygodowy, USA 2010
12:35 Lucek i Luśka - strażnicy Teksasu - film animowany, Belgia 2009
14:35 72 metry - dramat sensacyjny, Rosja 2004
17:00 Cesar Milan. Przywódca stada (1) - serial dokumentalny
18:00 Ciekawość: Pranie mózgu - serial dokumentalny
19:00 Tajemnice i zagadki przeszłości (1) - serial dokumentalny
20:00 Włatcy móch: Memęto mori (24) - serial animowany
20:30 La Maviuta - gender romance (1) - reality show
21:00 Kacza dynastia (1) - reality show
21:30 Wrogie niebo (1) - serial SF
22:30 Wrogie niebo (2) - serial SF
23:40 Gniew Caina - film sensacyjny, USA 2010
1:25 Śmierć na 1000 sposobów (6) - serial dokumentalny
1:55 Włatcy móch: Memęto mori (24) - serial animowany
2:25 Mega Chichot (57) - program rozrywkowy
2:55 4music - magazyn muzyczny
3:55 Mam talent - wersja amerykańska 7 (21) - program rozrywkowy
5:00 Szósty zmysł (732) - interaktywny program ezoteryczny

TV Puls
5:10 13 posterunek 2 (1) - serial komediowy
5:40 13 posterunek 2 (2) - serial komediowy
6:15 13 posterunek 2 (3) - serial komediowy
6:50 13 posterunek 2 (4) - serial komediowy
7:20 13 posterunek 2 (5) - serial komediowy
7:55 13 posterunek 2 (6) - serial komediowy
8:40 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Trzcina cukrowa (3) - serial dokumentalny
9:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Baryłka (4) - serial dokumentalny
10:00 Aukcja w ciemno (9) - serial dokumentalny
10:30 Aukcja w ciemno (10) - serial dokumentalny
11:00 Łowcy okazji (4) - serial dokumentalny
11:30 Łowcy okazji (5) - serial dokumentalny
12:00 Asterix kontra Cezar - film animowany, Francja 1985
13:40 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami - baśń filmowa, Niemcy 2013
14:55 Tajemnica Rajskiego Wzgórza - film familijny, Francja/Wielka Brytania/Węgry 2008
17:00 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas - komedia, USA 2000
19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg/Król Maurice Pierwszy (7) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Mistrz kierownicy/Bombowa rozrywka (8) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: Next - thriller SF, USA 2007
22:00 Hannibal (2) - serial kryminalny
23:00 American Horror Story (2) - serial grozy
0:00 Camelot (1) - serial historyczny
1:05 Camelot (2) - serial historyczny
2:10 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami: Zespół Boys (1) - program rozrywkowy
3:10 Taki jest świat (270) - program informacyjny
3:50 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny
4:15 Menu na miarę (7) - program kulinarny
4:40 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny
5:05 Menu na miarę (8) - program kulinarny
5:30 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny

Puls 2
5:50 Plecak pełen przygód (10/13) - serial przygodowy
6:25 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel - baśń filmowa, Niemcy 2011
7:30 Inspektor Gadget: Misja specjalna - film animowany, USA 2005
8:55 Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie - film animowany, USA 2002
10:25 Timon i Pumba (6) - serial animowany
10:50 WWE RAW - program sportowy
11:50 Kot z piekła rodem 2: Kotek city/Mad Max (2) - serial dokumentalny
12:50 Zaklinacz psów 3 (16) - reality show
13:50 Spotkanie z balladą: Wiosna w Kopydłowie - Strażackie święto (18) - program rozrywkowy
14:50 Boso przez świat: W drodze do Himba (30) - cykl reportaży
15:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Baryłka (4) - serial dokumentalny
16:00 Aukcja w ciemno 2 (11) - serial dokumentalny
16:30 Aukcja w ciemno 2 (12) - serial dokumentalny
17:00 Aukcja w ciemno (20) - serial dokumentalny
17:30 Aukcja w ciemno (21) - serial dokumentalny
18:00 Handlarz doskonały (2) - serial dokumentalny
18:30 Łowcy okazji 2: Na piaskach pustyni (24) - serial dokumentalny
19:00 Łowcy okazji (4) - serial dokumentalny
19:30 Gwiazdy lombardu 3 (45) - reality show
20:00 Arrow (1) - serial sensacyjny
21:00 Spartakus: Bogowie areny: Dawne grzechy (14) - serial historyczny
21:55 Kryminalne zagadki 5 (12) - serial dokumentalny
23:00 Podniebny horror: Martwe stery (1) - serial dokumentalny
0:00 Piękni i ambitni (30) - serial erotyczny
1:00 Spotkanie z balladą: Wiosna w Kopydłowie - Strażackie święto (18) - program rozrywkowy
2:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (1) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
3:25 Menu na miarę (2) - program kulinarny
3:50 Dyżur (6) - serial dokumentalny
4:15 JRG w akcji (1) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur (7) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny
5:30 W blasku fleszy (3) - program rozrywkowy

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 19
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 20
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 12
8:00 Casper Odcinek: 15
8:10 Kot Felix Odcinek: 9
8:20 Kaczor Daffy Odcinek: 7
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 3
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 4
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 15
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1920
9:35 Pierwsza miłość Odcinek: 1921
10:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1922
11:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1923
11:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1924
12:30 Na rybę Odcinek: 1
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 110
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 111
14:00 Mamuśki Odcinek: 8
14:30 Mamuśki Odcinek: 9
15:00 Mamuśki Odcinek: 10
15:30 Mamuśki Odcinek: 11
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 70
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 71
17:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 72
17:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 73
18:00 Zjawiska paranormalne Odcinek: 8
19:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 5
19:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 6
20:00 Taka piękna katastrofa
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 443
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 444
23:00 Lody na patyku IV
1:00 Mamuśki Odcinek: 13
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 3
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 42
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 178
4:00 Czas na kulturę
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 168; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dwie strony medalu - odc. 85; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dwie strony medalu - odc. 86 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwie strony medalu - odc. 87 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 88 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Zapiski Łazęgi - Gotyckie Gryfice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (63); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tajemnica Sagali - odc. 12/14 - Kamień Saturna (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
09:35 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2014; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - SZALOM na SZEROKIEJ (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia śląska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji - Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO
17:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ocalony świat - odc. 1* Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji. Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Pierwsza zima Kluklu, odc. 12 (Kluklus First Winter); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 92* (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (209); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP ABC
05:40 Zabawy Bolka i Lolka - Maszeruje wojsko, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Wyprawa profesora Gąbki - odc. 7 - Zatrute źródło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Smerfy - Silna wola Smerfów, odc. 73 (Will power Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masz wiadomość! - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Pszczółka Maja - odc. 71 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Japonia, Austria, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Nela Mała Reporterka - odc. 5 W krainie tygrysów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 ABC Wszystko wie - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Misiowanki - Kłopoty w szkole, odc. 1 (Trouble at school) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mały Miś s. III - Przyjaciele na niepogodę, odc. 50 (Rainy day friends) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Reksio - Reksio domator, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71 (A Friend For The Oak); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Bolek i Lolek - Corrida, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Masz wiadomość! - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Nela Mała Reporterka - odc. 5 W krainie tygrysów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Mój przyjaciel królik - Prezent dla Kacpra, odc. 5 (A gift at last); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Misiowanki - odc. 16 Złe nawyki (The bad habitat) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Mały Miś s. III - Modropiórek, odc. 48 (Blue feather) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio dobroczyńca, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71 (A Friend For The Oak); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Bolek i Lolek - Pogromca zwierząt, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Margolcia i Miś - Śniadanko baranka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 A ja jestem - Bizon; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Billy - kot - Akcja ratunkowa, odc. 6 (The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Papierowy teatrzyk - Trzech głuptasków; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:15 Tom and Keri - Tom's Birthday, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Świnka Peppa, seria II - Królik Rebeka, odc. 39 (Rebecca rabbit, ep. 39); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pszczółka Maja - odc. 72 (Biene Maja); serial animowany kraj prod.Austria, Japonia, Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Petersburski Music Show - odc. 1; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Mój przyjaciel królik - Nowe gniazdko, odc. 7 (Nest Quest); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - odc. 308 Pamiętaj o tym; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Mama będzie pracować, odc. 2 (Mama’s new job) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Mały Miś s. III - Mały Miś i potwór morski, odc. 51 (Littler bear and the sea monster...) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio sportowiec, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72 (The Runaway Bee); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bolek i Lolek - Indiańskie trofeum, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Sama wśród wilków, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Billy - kot - Wielki Miau, odc. 7 (The Big Meow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Tajemnica Sagali - odc. 7/14 - Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 SOS dla czterech łap - odc. 1; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 7 Samolot -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Smerfy - Silna wola Smerfów, odc. 73 (Will power Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Opowieści weekendowe: Słaba wiara -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1996); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Eugenia Herman, Małgorzata Pritulak, Rafał Orłoś; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Teledyski zmieniły muzykę - Queen (Queen); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Teledyski zmieniły muzykę - Whitney Houston (Whitney Houston); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kostucha (Commare Secca, La); dramat kraj prod.Włochy (1962); reż.:Bernardo Bertolucci; wyk.:Renato Troiani, Erina Torelli, Marisa Solinas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Niedziela Barabasza; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Anna Seniuk, Zdzisław Kuźniar, Jan Mateusz Nowakowski; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:30 Ameryka w prime time'ie - Głowa rodziny - odc. 1 (America in Primetime); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Wielki Wóz -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.Polska (1987); reż.:Marek Wortman; wyk.:Kazimierz Wysota, Karol Strasburger, Jan Piechociński, Mieczysław Hryniewicz, Jerzy Frydrych, Grzegorz Pawłowski; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Kamizelka -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Jerzy Zelnik, Tadeusz Fijewski, Ligia Branice, Tadeusz Kondrat; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1 (Andrea Bocelli - koncert z Toskanii cz. 1); koncert kraj prod.USA (2007); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... - Urszulą Dudziak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Niedziela z...Urszulą Dudziak - 31 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej Jazz Jamboree'89. Urszula Dudziak; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Niedziela z... Urszulą Dudziak - Papaya; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); reż.:Julia Loktev; wyk.:Gael Garcia Bernal, Hani Furstenberg, Bidzina Gujabidze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Studio Kultura - Bogdan Dziworski - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Filmy Bogdana Dziworskiego - Pięciobój nowoczesny; program dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Filmy Bogdana Dziworskiego - Dwubój klasyczny; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Teraz animacje! - Ab Ovo; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kino nocne - Cyrk Columbia (Cirkus Columbia); dramat kraj prod.Włochy (2010); reż.:Danis Tanovic; wyk.:Miki Manojlovic, Mira Furlan, Boris Ler; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Młoda Polska - Prawdziwy miód; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Europejski Stadion Kultury 2014 - Haydamaky; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Najsamotniejsza z planet (The Loneliest Planet); film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Pasmo kontemplacyjne - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Powstańcy - Dzień 38; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pierwsi chrześcijanie - odc. 1 Skandal z krzyżem (The Early Christians); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); reż.:Andrés Garrigó; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Komunikaty Wojenne - odc. 14; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:40 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Gniezno - Katedra; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Biała wizytówka - odc. 3 Pojednanie (odc. 3 Pojednanie) -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dowódcy AK - "Grot" - gen. bryg. Stefan Rowecki odc.3; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dzieje kultury polskiej - Koniec dynastii odc.3; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Hitler i wiedza tajemna (Hitler and the Occult) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Między światami (The passage); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Romain Dussaulx, Denis Lagrange; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mazury nieodkryte - Gołdap i Mazury Garbate; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Szerokie tory. Rosja po wyborach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Dziewczyna szuka miłości; film obyczajowy kraj prod.Polska (1938); reż.:Romuald Gantkowski; wyk.:Jan Kurnakowicz, Tamara Wiszniewska, Mieczysław Cybulski, Kazimierz Szubert, Józef Orwid, Maria Chmurkowska, Franciszek Dominiak, Mieczysław Milecki, Jan Ciecierski; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Komunikaty Wojenne - odc. 14; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Oblężenie (Oblężenie); film dokumentalny kraj prod.USA (1940); Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kronika oblężonej Warszawy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Encyklopedia II wojny światowej - Narodziny wojny cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Biała wizytówka - odc. 4 Spółka Ruberg (odc. 4 Spółka Ruberg) -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dowódcy AK - "Torwid" - gen. bryg. Michał Karaszewicz - Tokarzewski odc.1; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Komunikaty Wojenne - odc. 14; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Ex Libris - odc. 180; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 7.09.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wielki test - Wielki Test z Historii. II Wojna Światowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Haracz szarego dnia; Film wojenny kraj prod.Polska (1983); reż.:Roman Wionczek; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ex Libris - odc. 178; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Encyklopedia II wojny światowej - Narodziny wojny - Luftwaffe cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Wiedźmin - odc. 12/13 Falwick -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dżem; film dokumentalny; reż.:Petro Aleksowski; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Młodziutka staruszka; dokument fabularyzowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Komunikaty Wojenne - odc. 14; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:30 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (72); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Śpiewające fortepiany - (30); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Helena i mężczyźni; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (74); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (6); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Życie to Kabaret - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (1) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie dla strażaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Szperacze.tv - Kobietą być (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (39) - Kicz -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (76); program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tylko jeden skecz - "O co chodzi" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi "Pojutrze" (1) -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Szansa na Sukces - Maryla Rodowicz "50"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 A la show - (9) - Marek Piekarczyk; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi "Pojutrze" (2) -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Statyści -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (81); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Śpiewające fortepiany - (34); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Niezapomniane Koncerty - Eska Music Awards - ESKA Music Awards 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Eska Music Awards 2013 koncert ze Szczecina, gala rozdania nagród radia muzycznego ESKA. W koncercie występują: Nelly Furtado, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Robert M, Tommy La Verdi, Jula oraz zespół: LemON, Red Lips, Piersi.
23:45 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Helena i mężczyźni; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Reportaż TVP INFO - Mecz TVP - TVN; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:05 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Reguły gry - Komornicy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:16 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:46 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:51 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Sport
08:00 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:20 Pięciobój nowoczesny - MŚ Warszawa 2014 - Finał Mężczyzn; STEREO, 16:9
09:40 Finał Energa Sailing Cup; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:30 Zawody lotnicze - Red Bull Air Race 2014 - Ascot (Red Bull Air Race 2014 - Ascot); relacja kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9
11:40 Wielkie chwile polskiego futbolu. -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wyścigi samochodowe - KIA Picanto; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:20 Dzień na wyścigach - Wielka Wrocławska; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pięciobój nowoczesny - MŚ Warszawa 2014 - sztafeta mieszana; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Jeździectwo - Światowe Igrzyska Jeździeckie 2014 - skoki - konkurs indywidualny Final Four; relacja; STEREO, 16:9
20:30 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Żużel - Nice Polska Liga: Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz; STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Pięciobój nowoczesny - MŚ Warszawa 2014 - sztafeta mieszana; STEREO, 16:9
00:35 Zakończenie dnia

Tele 5
5:40 Lista przebojów Disco bandżo
6:30 Muzyczny top
7:30 Telezakupy
9:30 Muzyczny top
10:00 Benny Hill
11:05 Wojna domowa Odcinek: 10
12:15 Wojna domowa Odcinek: 11
13:15 Extra mocne light
13:50 Nieźle kliknięci
14:05 Z Archiwum X Odcinek: 15 Sezon: 8
15:00 Z Archiwum X Odcinek: 16 Sezon: 8
16:00 Pokolenie mutantów Odcinek: 1
16:55 Republika Doyle'ów Odcinek: 1
17:55 Nieźle kliknięci
18:15 Koniec świata Odcinek: 2
20:00 Robocop. Mordercza rozgrywka
21:55 Wydział do spraw specjalnych Odcinek: 1
23:00 Namiętna praca domowa
0:40 10 Extra Mocnych
1:25 Telezakupy
4:25 Nocny patrol

Polonia 1
6:10 Nieźle kliknięci Odcinek: 23
6:40 Duże jest piękne Odcinek: 2
7:40 Świat cyrku Odcinek: 16
8:30 Pasmo programowe telewizji TOP SHOP
14:15 Łowcy nagród
17:00 Łowcy nagród
18:35 Klub Hawaje Odcinek: 69
19:05 Benny Hill Odcinek: 56
20:10 Benny Hill Odcinek: 57
21:15 Benny Hill Odcinek: 58
22:25 Różowa noc
5:50 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
8:00 Hity na czasie
10:00 Miejska lista
11:00 Weekend z Jankesem
12:00 Hity na czasie
13:00 School lista
14:00 Hity na czasie
16:00 smESKA
17:00 Summer City best of
21:00 Co się słucha
22:00 Dance Chart
0:00 Gorące granie
2:00 Polska noc

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Summer Hits
11:00 Summer Music
15:00 Summer Hits
18:00 Summer Party
23:00 Party Shaker
2:00 Polskanocka
5:00 Popbudzik

Mjuzik.tv
6:00 Tylko hity
10:00 Najlepsze hity
13:00 Tylko hity
16:00 Gorące hity
20:00 Najlepsze hity
0:00 Tylko hity

TV.Disco
5:00 Disco polo hity
6:00 Poranek disco polo
9:00 Przeboje disco polo
11:00 Disco życzenia
13:00 Weekendowy relaks
15:00 Na jedwabnym szlaku
16:00 Discomania
18:00 Przeboje disco polo
19:00 Disco polo hity
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Kuchnia polowa
16:05 Weekend z...
16:21 Top 20
17:15 Szalone lata 90.
17:30 Disco Star
19:06 Vipo-disco hity
20:06 Koncert w Polo tv
21:30 Discopolot
22:26 Disco polo music

Stars.TV
8:00 Best 80's
11:00 Best soundtrack
12:00 Best ballads
13:00 Best decision
15:00 Best 3
16:00 Best 90's
17:00 Best now
18:00 Best of the year
19:00 Best chart
22:00 Best oldies
23:00 Best rock
0:00 Best polish

Power TV
6:00 Muzyczny poranek!
10:00 Wodny świat
10:15 Galeria gwiazd
10:30 Extra klasyka
13:00 Power mix
16:30 Top power
17:30 Extra klasyka
20:00 100% Power
23:00 Techno Power
2:00 PowerTV.pl

Polsat Sport
7:00 Polska 2014 (8) - magazyn siatkarski
8:00 Boks: Gala w Cincinnati - waga lekkopółśrednia: Adrien Broner - Emmanuel Taylor
11:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
12:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch - studio
14:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch - Formuła 1
16:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch - studio
17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - Irlandia
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - Polska
22:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio
23:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - skróty meczów
0:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Szkocja
2:30 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra
7:00 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w Norwegii - cross-country kobiet
9:10 Formuła 1 - Grand Prix Włoch - sesja kwalifikacyjna
10:20 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w Norwegii - cross-country mężczyzn
12:05 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w Norwegii - zjazd kobiet
13:30 Kolarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w Norwegii - zjazd mężczyzn
16:00 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
16:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
17:00 IAAF World Athletics - magazyn lekkoatletyczny
17:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Węgry - Irlandia Północna
20:35 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Szkocja
23:00 Polska 2014 - odc. 9, magazyn siatkarski
0:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Grecja - Rumunia
2:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - Polska
4:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Formuła 1: Grand Prix Włoch - sesja kwalifikacyjna
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Polska 2014 (8) - magazyn siatkarski
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monzie
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig w Spa
14:00 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig we Francji
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - USA
18:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - Albania
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Polska 2014 (9) - magazyn siatkarski
23:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - skróty meczów
0:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Serbia - Francja
2:30 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 1
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Argentyna - Australia
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Wenezuela - Serbia
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Kamerun - Polska
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Australia - Wenezuela
15:00 Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna
18:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Serbia - Kamerun
22:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - studio
23:00 Polska 2014
00:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy A: Polska - Argentyna

Polsat Volleyball 2
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Kuba - Tunezja
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Finlandia - Niemcy
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Korea Południowa - Brazylia
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Tunezja - Finlandia
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Niemcy - Korea Południowa
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Brazylia - Kuba
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy B: Niemcy - Korea Południowa
00:30 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 3
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Bułgaria - Egipt
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Meksyk - Kanada
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Chiny - Rosja
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Egipt - Meksyk
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Kanada - Chiny
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Rosja - Bułgaria
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy C: Kanada - Chiny
00:30 Zakończenie programu

Polsat Volleyball 4
07:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: USA - Francja
09:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Belgia - Iran
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Portoryko - Włochy
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Francja - Belgia
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Iran - Portoryko
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Włochy - USA
22:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - mecz grupy D: Francja - Belgia
00:30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.