FANDOM


Program 1
8.35 ..Domator" - Nasza poczta - Szkoła dla rodziców - Skąd są zwierzęta
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dziennik
9.25 „Wielka atrakcja. czyli popisowy numer" - film fab. prod. ZSRR
10.45 ..Domator" - Przyjemne z pożytecznym
11.10 Muzyka. kl. 11- Co słyszymy w muzyce?
12.00 Chemia kI. VI - Czy zasada poskromi kwas
12.50 Język polski. kI. II - lic. - Bohaterowie "Lalki"
13.30 TTR - Chemia. sem 2 - Chemia w rolnictwie, cz 2
14.00 TTR - Produkcja zwierzęca. sem. 2 - . Typy użytkowe i rasy owiec
15.20 NURT - Problemy zdrowia współczesnego człowieka - Czy stan zdrowia można mierzyć
15.50 Dziennik
15.55 Losowanie Express i Super Lotka
16.05 Telewizyjny informator wydawniczy
16.25 Dla młodych widzów: "Latający Holender""
16.50 „Cojak” - teleturniej dla dzieci
17.15 Teleexpress
17.30 Kto w twoim imieniu?" -studio wyborcze
18.00 Zielona Góra '89
18.50 "10 minut"
19.00 Dobranoc: ..Proszę słonia'"
19.20 Program publicystyczny
19.30 Dziennik
20.05 „Opowieść o miłości" - film fab. prod. japońskiej
21.35 „Kto w twoim imieniu?" - studio wyborcze
21.50 „Raport"
22.20 Studio Sport
23.50 Dziennik

Program 2
17.25 Program dnia
17.30 „Dajcie mi szansę" - pr. muz
18.00 Telerama
18.30 Lokalne studio wyborcze
19.00 "Harlem story'" (3) pr. rozrywkowy
19.30 „Argentyna" - pr. dok.
20.00 "Klucz do nowel muzyki" - o twórczości Zygmunta Krauzego
21.00 „Ze wszystkich stron" - mag. reporterów
21.30 Panorama dnia
21.55 "W labiryncie" (22) -- serial TP
22.25 ,,997" - kronika kryminalna
23.25 XXVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych
23.40 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 „Leniwa sukienka", „Nie chcę i nie będę", „Czarny bocian" — filmy anim.
7.05 „Żyj, ziemio" — mag. ekologiczny
8.05 Międzynarodowy Festiwal Programów Telewizyjnych o Twórczości Ludowej „Raduga"
13.35 „Zgubił się słoń" — film prod. radz. dla dzieci
14.55 W cyklu „Portret człowieka współczesnego" — film dok. „Ten szczęściarz Nowikow"
15.15 „Skarbnica muzyczna": romanse do słów A. Puszkina w wyk. I. Archipowej
15.55 „Ojczyzna moja ukochana" — tv konkurs fotograficzny
16.00 „Impuls: inicjatywa, przedsiębiorczość, zysk" — pr. publ.
16.45 Dziś na świecie
17.00 Koncert zespołu „Dziuz-Ava" Filharmonii Mołdawskiej
17.30 „Węzeł" — film anim. dla dorosłych
17.40 „Rodzina Michaux" — film fab. prod. fr.
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Reflektor przebudowy" — pr. publ.
19.40 „Człowiek i prawo" — pr. publ.
19.50 „Człowiek i prawo" — pr. publ.
21.20 Dziś na świecie
21.35 „Ci niezrozumiali starzy ludzie" — film dok.
22.00 „Wymiana" — film fab.
23.27 Wiadomości
23.32 „Znajomość z ekranu": Arvidas Sabonis

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.