TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów /26/ - serial przygodowy USA
08:40 Ziarno
09:05 5-10-15 - program dla dzieci
09:35 Mała syrenka - serial animowany
10:00 Roztrzepany profesor /1/ - serial przyg. USA 1989
10:45 Siódme niebo /40/ - serial
11:35 Kolejka - lista przebojów - program muzyczny
12:00 Z kamerą wśród zwierząt - program przyrodniczy
12:20 Sekrety zdrowia
12:45 Kobiety Białego Domu
13:00 Wiadomości
13:10 39. KFPP Opole 2002
13:40 Słoneczny patrol /40/ - serial
14:30 Kochamy polskie seriale
15:00 Studio sport; Festiwal sztafet lekkoatletycznych
16:00 Miliard w rozumie - teleturniej
16:30 Plebania /195/ - serial obycz. Polska 2002
17:00 Teleexpress
17:20 Piłkarski Express - magazyn piłkarski
17:30 Gość Jedynki
17:40 Studio sport; Roland Garros
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Purpurowe skrzypce - dramat Wielka Brytania 1998
22:15 Cała Polska czyta dzieciom
22:20 Party w Pałacu - Królewski Koncert Jublieuszowy
23:25 Czas zapłaty - thriller Wielka Brytania 1999
01:15 Bez pardonu - thriller USA 1996
02:45 Noc z Muppetami - program rozrywkowy
04:00 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc. 30
09:55 Wycieczki przyrodnicze; Żyrafa-niebywałe zwierzę; film dok.prod.angielskiej
10:25 Kręcioła
10:45 Dwa teatry; II Krajowy Festiwal Teatru PR i Teatru TVP
11:10 Arka Noego; odc.362
11:40 Kino bez rodziców; Flinstonowie; Występ Freda; serial animowany prod. USA
12:05 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a; odc.15 Dziwna śmierć profesora Marechala; serial prod.kanadyjsko-angielskiej
12:55 Wielki Piknik Dwójki; Niechorze - Beata Kozidrak i Bajm
13:45 Na Rynek marsz!; V Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym
14:00 Familiada; odc.845; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.431 - Odpowiedź prezydenta; telenowela TVP
15:05 Wielka gra; odc.3; teleturniej
16:00 Śpiewające Fortepiany; odc.40; teleturniej muzyczny[stereo]
16:50 Na Rynek marsz!; V Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym
17:00 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; odc.23; [stereo]
17:30 Jazda kulturalna; odc.104
17:50 Na Rynek marsz!; V Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Na Rynek marsz!; V Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym
19:05 Herbatka u Tadka; odc.19
20:00 Mundial 2002 - raport
20:30 Biało-czerwoni
20:50 Na Rynek marsz!; V Międzynarodowy Mityng w chodzie sportowym
21:00 Kabaret wśród gwiazd - Jubileuszowa AFERA; cz.2
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Belfer; The Principal; 1987  film fab.prod.USA; reż: Christopher Cain; wyk: James Belushi,Michael Wright,J.J.Cohen
00:25 Czcigodni mordercy; Men Of Respect; 1990  film fab. prod. USA; reż: William Reilly; wyk: John Torturro, Katherine Borowitz, Dennis Farina
02:15 A wszystko to...Bo ciebie kocham - Ich Troje
02:50 Gala Boksu Zawodowego; Tyson-Lewis; bezpośrednia relacja
06:15 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
07:00 Fraglesy - serial lalkowy
07:30 Kurier      
07:34 Czerwony pies Clifford - serial animowany dla dzieci
08:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:05 Telewizyjny Kurier Mazowiecki (powtórzenie)
08:20 Kulturalny wywiad (powtórzenie)
08:30 Co, gdzie, kiedy? (powtórzenie)
08:40 Gminy Mazowsza (powtórzenie)
09:01 Angela Anakonda   
09:30 Kurier
09:45 Świat - magazyn międzynarodowy
10:15 Piłkarski ekspres
10:30 Kurier      
10:35 U siebie   
11:01 Kowalski i Schmidt - magazyn polsko-niemiecki
11:30 Kurier      
11:35 Czas pogodnych bogów - australijski serial dokumentalny
12:30 Kurier      
12:45 Książka dla dzieci   
13:00 Moto świat - magazyn motoryzacyjny
13:30 Kurier      
13:35 Podaj cegłę - magazyn budowlany i mieszkaniowy
14:05 Zaproszenie   
14:30 Kurier      
14:34 Smaki świata - australijski serial dokumentalny
15:02 Samo niebo - telenowela produkcji polskiej
15:30 Kurier      
15:40 Muzyka
16:00 Z archiwum Kuriera
16:10 Rozmowa dnia (powtórzenie)
16:30 Kurier      
16:45 Wydarzenie Trójki: Muzyczny Festiwal w Łańcucie
17:30 Kurier      
17:35 Świat - magazyn międzynarodowy
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:21 Regiony kultury
18:30 Gość WOT
18:40 Są takie miejsca
19:01 Noble house - serial
19:50 Europejski festiwal sztafet
20:30 Kurier      
20:45 Przegląd gospodarczy
21:15 Sport
21:30 Kurier       
21:45 Wiadomości Kuriera
21:50 Raport policyjny
22:02 Niezamężna kobieta - dramat psychologiczno obyczajowy
00:08 Tenis

Polsat
06.00 Disco Relax
07.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15 Wystarczy chcieć
07.30 Ręce, które leczą
08.00 Seriale animowane: Smocze opowieści (19), Piesek Poochini (19), Dziwolągi (10)
09.25 Młody Herkules (45) - serial fantastyczny
09.55 Disco Polo Live (325) - magazyn muzyczny
11.00 Desperat powraca - western, USA 1988
12.45 Pirat Jego Królewskiej Mości - film przygodowy, USA 1967
14.35 Najzabawniejsze zwierzęta świata - pr. rozrywkowy
15.05 4x4 - magazyn motoryzacyjny
15.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny, USA
15.45 Informacje
16.00 Studio Mundial
16.10 Kate Brasher (3) - serial obyczajowy
17.05 Idol - pr. rozrywkowy
18.00 Mundial 2002 - mecz Włochy - Chorwacja - 1. połowa
18.45 Informacje, sport
19.00 Studio Mundial
19.15 Mundial 2002 - mecz Włochy - Chorwacja - 2. połowa
20.00 Idol - pr. rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.35 Graczykowie - czyli Buła i spóła (90): Męska pauza - serial komediowy
22.05 Świat według kiepskich
22.45 Idol - Wyniki - pr. rozrywkowy
23.00 Mundial 2002 - mecz Brazylia - Chiny 1. połowa
23.50 Studio Mundial
00.00 Mundial 2002 - mecz Brazylia - Chiny - 2. połowa
01.00 Playboy - magazyn erotyczny
02.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
5.50 Telesklep
7.50 Punky Brewster [87] - serial
8.15 Przyjaciel Bob (25) - serial
8.40 Przygody syrenki (24) - serial
9.05 Przygody Animków (6)- serial
9.30 Telegra - teleturniej
10.30 VIVA Polska! - prog. muzyczny
12.30 Nowe przygody Robin Ho­oda [13/26] - serial USA
13.25 Ananasy z mojej klasy - prog. rozrywkowy
14.35 Niezłomny duch - film rodzin­ny, Kanada
16.25 Kto Was tak urządził? - magazyn
16.55 Adopcje - serial fab.-dok.
17.25 Strongman - Siłacze
18.25 13 posterunek [39] - serial
19.00 TVN Fakty
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Droga do gwiazd - prog. roz­rywkowy
21.50 Made in America - komedia USA
0.05 Na granicy światów (7) - serial
1.05 Noc nietoperzy - film USA
2.50 Nic straconego

TV 4
06:00 Smok Castillo (9) - serial anim.
06:30 Ania z Zielonego Wzgórza (16) - serial anim. Japonia
07:00 V-max - magazyn motoryzacyjny
07:30 Zaginione cywilizacje (6) - serial dokumentalny
08:30 Muppety i ich goście (8) USA 1996
09:00 Smok Castillo (10) - serial anim
09:30 Ania z Zielonego Wzgórza (17) - serial anim. Japonia
10:00 Czasem lepiej być kobietą (9) - serial kom. Niemcy 1997
11:00 Safari w Hollywood (7) - serial obycz
12:00 Zaginione cywilizacje (7) - serial dokumentalny
13:00 V-max - magazyn motoryzacyjny
13:30 Szpada Kastylii - dramat USA 1947
16:00 Rycerz nocy (6) - serial sensac. Kanada/USA 1997
16:50 Nowe wcielenie (13) - serial sensac. USA 1999
17:45 Dziennik
17:58 Informacje sportowe
18:02 Prognoza pogody
18:05 Bandzior, bandzior! - komedia sensacyjna USA 1993
20:00 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2002: mecz RPA - Słowenia - piłka nożna
21:55 Diagnoza: morderstwo 3 (13) - serial kryminalny USA 1993
22:50 Wokanda - program dokumentalny
23:20 Drogówka - magazyn policyjny
23:50 Opowieści z krypty: Władca demonów - horror USA 1995
01:40 Muzyczny VIP - magazyn
02:15 Zakończenie programu

TVN 7
6:10 Telesklep
8:10 Wojowniczki z krainy marzeń
8:35 Maska
9:00 Pełna chata (23/192): se- rial
9:30 Ko- smiczna krucjata (9/13): se- rial
10:10 Yaiba - legendarny samuraj: serial
10:35 Najlepsi przyjacie- le: film
11:35 (na żywo) ła- misłówka
12:35 Ru- dowłosa: film
14:20 Arabia - piasek, morze i niebo: film
15:10 Tenbit GSM
15:40 Czynnik PSI (6/22): serial
16:30 Kochanne kłopoty (14/22): serial
17:20 Hotel Tęcza: film
19:05 Słoneczny patrol (29/44): serial
20:00 Zabójcze radio: film
21:55 Prolongata: film
0:00 Pamela: film
1:45 Tenbit GSM
2:15 Zakończenie programu

TV Puls
07:00 Telesklep.
09:00 Martin rycerz: Opowieści (14) - serial anim. Wielka Brytania
09:30 Karolina i przyjaciele (9) - serial anim. Francja
10:00 Dotyk anioła (10) - serial obycz. USA 1994
10:55 Martin rycerz: Opowieści (14) - serial anim. Wielka Brytania
11:30 Karolina i przyjaciele (9) - serial anim. Francja
12:00 M Kwadrat - talk show
12:30 Spisek na Majorce - film dokumentalny Niemcy 1997
13:30 Symbole polityczne - film dokumentalny Polska 1997
14:00 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
14:30 Rytm serca (21) - serial obycz. Niemcy 1999
15:30 Kobiety mojego życia (25) - serial obycz. Niemcy 1995
16:30 Program o dobrej książce - magazyn kulturalny
17:00 Człowiek, który zabił Liberty Valance'a - western USA 1962
19:00 Dotyk anioła (11) - serial obycz. USA 1994
20:00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20:15 Zdarzyło się jutro (20) - serial sensac. USA 1996
21:10 Pan wzywał milordzie? (13) - serial kom. Wielka Brytania 1988
22:10 Gdzie jest generał? - komedia Polska 1963
23:50 Pan wzywał milordzie? (13) - serial kom. Wielka Brytania 198
00:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Na dobre i na złe; odc. 90 - Kibice; serial TVP
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny; powt.
08:00 Wiadomości
08:10 Rudy na cysterskim szlaku; reportaż Teresy Rel
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:30 Dzieci dzieciom; program dla dzieci
09:40 Grupa specjalna Eko; odc. 2 - Kompututor; serial animowany prod. australijskiej
10:15 Tam gdzie jesteśmy; Polski Prezydent w Ameryce Południowej - Peru; reportaż Krzysztofa Rogali
10:45 Wieści polonijne; powt.
11:00 Zaproszenie; Tarnów dostojny gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:20 Mówi się...; program poradnikowy; powt.
11:45 Klan; odc. 589; telenowela TVP; powt.
12:10 Klan; odc. 590; telenowela TVP; powt.
12:35 Klan; odc. 591; telenowela TVP; powt.
13:00 Wiadomości
13:15 Alternatywy 4; odc. 7/9 - Spisek; serial TVP
14:10 Od przedszkola do Opola; Formacja Nieżywych Schabuff
14:50 Ludzie listy piszą; powt.
15:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Galicyjski smak; powt.
15:35 Święta wojna; odc. 5 - Gwiazda serialu; serial TVP
16:00 Adam Małysz; Droga na szczyt; reportaż Stanisława Snopka
16:25 Tam gdzie jesteśmy; Polski Prezydent w Ameryce Południowej - Peru; reportaż Krzysztofa Rogali; powt.
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o...; Łączy nas Polska; reportaż Józefa Wierzby
17:30 Gość Jedynki
17:40 Na dobre i na złe; odc. 90 - Kibice; serial TVP; powt.
18:30 Panorama
18:50 Zaproszenie; Tarnów dostojny gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Przygody Misia Colargola; odc. 48 - Cyrkowa sława misia; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Alternatywy 4; odc. 7/9 - Spisek; serial TVP; powt.
20:55 W 80 minut dookoła świata czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego
21:35 Dom Polski w Rumunii; reportaż Alicji Mikołajczyk
22:00 Wieczór z Jagielskim; odc. 115; powt.
22:40 Wesołe scenki z Górnego Śląska - czyli antologia humoru; cz. 2
23:25 W cieniu starych drzew; film dokumentalny Joanny Wierzbickiej i Marka Ostapowicza
00:05 Nie tylko o...; Łączy nas Polska; reportaż Józefa Wierzby; powt.
00:20 Na dobre i na złe; odc. 90 - Kibice; serial TVP; powt.
01:15 Przygody Misia Colargola; odc. 48 - Cyrkowa sława; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Pogoda; powt.
01:52 Sport; powt.
02:00 Klan; odc. 589; telenowela TVP; powt.
02:25 Klan; odc. 590; telenowela TVP; powt.
02:50 Klan; odc. 591; telenowela TVP; powt.
03:15 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
03:30 Alternatywy 4; odc. 7/9 - Spisek; serial TVP; powt.
04:25 Wesołe scenki z Górnego Śląska - czyli antologia humoru; cz. 2; powt.
05:20 Tam gdzie jesteśmy; Polski Prezydent w Ameryce Południowej - Peru; reportaż Krzysztofa Rogali; powt.
05:50 Adam Małysz; Droga na szczyt; reportaż Stanisława Snopka; powt.
06:20 Zakończenie programu

Tele 5
08:00 Clipsession
08.30 Świat wokół nas - serial dokumentalny Australia
09:00 Model TV
09:30 Doktor Who - serial science fiction W.Brytania
10:00 Wypady na weekend - serial dokumentalny
11:00 Między młotem i kowadłem - serial dokumentalny USA 2000
11:30 Bilet na podróż
12:00 Premiera - program filmowy
12:30 Next TV - serial dokumentalny Kanada 2001
13:00 Amerykańskie nastolatki - serial obyczajowy USA 2000 Mel Damski Rodney Scott, Mark Famiglietti, Ian Somerhalder, Kate Bosworth, Ed Quinn
14:00 Cud poczęcia - film dokumentalny, prod. W. Brytania
15:00 Zauroczenie - serial obyczajowy Włochy 1998 Gianni Lepre Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
16:00 Wujek Silas - serial familijny W.Brytania 2000 reż. Philip Saville wyst. Albert Finney, Sue Johnston, Joe Prospero
16:30 Biografie - film dokumentalny
17:30 Mieszkanko dla dwojga - serial komediowy Francja 1996 Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
18:00 Program rozrywkowy
18:30 Na luzie - rozmowa z…
19:30 Harry Enfield - program rozrywkowy W.Brytania
20:00 Babska Ferajna - program rozrywkowy Australia 1995 Kevin Carlin Magda Szubanski, Jane Turner, Gina Riley
20:30 Jay Leno - talk show USA
21:00 Hotel Zacisze - serial komediowy W.Brytania 1975 John Howard Davies John Cleese, Prunella Scales, Connie Booth
21:30 Conan O'Brian - talk show USA
22:00 Graham Norton - talk show W.Brytania
22:30 Ośmiornica X - mini serial sensacyjny, Włochy
00:00 Świat wokół nas

HBO
06:30 Na planie (22) - magazyn filmowy, 23 min.
07:00 Folwark zwierzęcy - dramat, USA 1999
08:35 Cinema, cinema (23) - magazyn filmowy
09:00 Pokemon: film pierwszy - film animowany, Japonia 1999
10:40 Gniew oceanu - film akcji, USA 2000
12:40 Pocztówki Clive'a Jamesa: Hong Kong - dokument, W. Brytania
13:35 Komedia niewinności - dramat, Francja 2000
15:20 Życzenie serca - dramat, USA 1995
16:55 10 największych szpiegów - dokument, USA
17:45 Historia jednego słonia - film familijny, USA 2000
19:00 Folwark zwierzęcy - dramat, USA 1999
20:30 Gwiazdy Hollywood - Bill Paxton - dokument, USA
21:00 Fenomen żonatego faceta (2) - serial komediowy, USA
21:30 HBO Na Stojaka! (2) - program rozrywkowy, Polska
22:00 Cel wyższy - dramat, USA 2001
23:40 Przerwana lekcja muzyki - dramat, USA 1999
01:45 Niebezpieczne związki - dramat, USA 1989
03:45 Wampiry z Ameryki - dokument
04:40 Życzenie serca - dramat, USA 1995

Canal + Niebieski
03:20 Tenis: Skarbiec Generali Futures Circuit 60min. 
04:20 Klub kibica - piłka nożna 105min. 
06:15 Klub kibica: mecz Barcelona - Valencia - piłka nożna 95min. 
07:50 Klub + 10min. 
08:00 Skarbiec Generali Futures Circuit - tenis Polska 2002 60min. 
09:00 Mecz ligi NHL - hokej na lodzie 150min. 
11:30 Za ciosem - boks 60min. 
12:30 Magazyn NHL PowerWeek - hokej na lodzie 30min. 
13:00 Mecz ligi NHL - hokej na lodzie 150min. 
15:30 Klub kibica: mecz Valencia - Real Madryt - piłka nożna 105min. 
17:15 Pojedynek gigantów - kulturystyka 60min.
18:15 Klub kibica: mecz Barcelona - Valencia - piłka nożna 105min. 
20:00 Shaft - film sensacyjny USA 2000 100min. 
21:40 Mansfield Park - melodramat Wielka Brytania 1999 110min. 
23:30 Mission Impossible II - film sensacyjny USA 2000 125min. 
01:35 Magazyn NHL PowerWeek - hokej na lodzie 25min. 
02:00 Mecz ligi NHL - hokej na lodzie 150min.

Eurosport
08:30 Legendy mistrzostw świata - piłka nożna 60min. 
09:30 Drużyna marzeń - Gillette Dream Team - piłka nożna 30min. 
10:00 Legendy mistrzostw świata - piłka nożna 60min. 
11:00 Century Matches - piłka nożna 45min. 
11:45 Historie piłkarskich mistrzostw świata - piłka nożna 15min. 
12:00 Legendy mistrzostw świata - piłka nożna 60min. 
13:00 Drużyna marzeń - Gillette Dream Team - piłka nożna 30min. 
13:30 Turniej wielkoszlemowy French Open - tenis 90min. 
15:00 Turniej wielkoszlemowy French Open - tenis 180min. 
18:00 Zawody pucharu świata w Lausitzring - wyścigi samochodowe 60min.
19:00 Legendy mistrzostw świata - piłka nożna 60min. 
20:00 Turniej wielkoszlemowy French Open - tenis 120min. 
22:00 Inside the Teams - piłka nożna 60min. 
23:00 Wiadomości Eurosportu 15min. 
23:15 Legendy mistrzostw świata - piłka nożna 60min. 
00:15 Culture Cup - piłka nożna 15min. 
00:30 Inside the Teams - piłka nożna 60min. 
01:30 Wiadomości Eurosportu 15min. 
01:45 Culture Cup - piłka nożna 15min.  

TVP 3 Opole
07:00    "Fraglesy" serial dla dzieci (WP) W. Bryt.
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:35    "Czerwony pies Clifford" serial animowany (WP) USA 2000
09:00    "Angela Anakonda" serial dla dzieci (WP) Kanada 1999
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:45    Świat magazyn międzynarodowy (WP)
10:15    Piłkarski Express (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:35    U siebie program mniejszości narodowych (WP)
11:00    Kowalski i Szmidt magazyn (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    "Czas pogodnych bogów" serial dokumentalny (WP) Australia
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:45    Książka dla dzieci (WP)
13:00    Moto świat magazyn motoryzacyjny (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:35    Podaj cegłę magazyn budowlany (WP)
14:05    Zaproszenie magazyn (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    "Smaki świata" serial dokumentalny (WP) Australia 1998
15:00    "Samo niebo" reż.Piotr Łazarkiewicz, wyk.Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Globisz, Dorota Pomykała, Marta Klubowicz telenowela (WP) Polska 2001
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:45    Tańce świata Wydarzenie Trójki koncert (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:35    Świat magazyn międzynarodowy (WP)
19:00    "Noble House" reż.Gary Nelson, wyk.Pierce Brosnan, Deborah Raffin, Ben Masters, John Rhys-Davies serial sensacyjny (WP) USA 1988
19:50    Europejski Festiwal Sztafet (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Przegląd gospodarczy (WP)
21:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:00    "Niezamężna kobieta" Za zgodą rodziców reż.Paul Mazursky, wyk.Jill Clayburgh, Alan Bates, Michael Murphy, Cliff Gorman dramat psychologiczny (WP) USA 1978
00:05    Kurier program informacyjny (WP)
00:20    Sportowa sobota (WP)
00:35    Zakończenie programu 

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:25    Modlitwa Obyś był zimny, albo gorący rozmowa z ks. J. Sikorskim
15:40    Nowenna do św. Antoniego
16:00    Studio Niedziela
16:05    "To kwestia wiary - kult błogosławionego Josemarii" film dokumentalny
16:35    "Zwierzęta Alaski" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
16:55    Drzewo wolności - o Konstytucji 3-go Maja program edukacyjny
17:20    Z Maryją do Chrystusa - festiwal piosenki religijnej w Żywcu
18:55    Program dnia
19:00    Ja Jestem z Wami Wideokatechizm program dla dzieci
19:20    "Don Pedro" "Porwanie Baltazara Gąbki" serial animowany Polska
19:30    Wróć do swego sumienia i jego pytaj Rozmowy o katechizmie rozmowa z ks. prof. A. Dziubą
19:50    Niech mi się stanie
20:05    Ruchy i stowarzyszenie katolickie w Polsce rozmowa z o. A. Schulzem
20:35    część chwalebna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Studio Niedziela
21:10    Mistyczka z Krakowa felieton
21:15    Nowenna do św. Antoniego
21:35    "Syn marnotrawny" reż.Vicente Abreu, wyk.Denis Derkian, Jonas Mello, Rui Minharro film obyczajowy Brazylia
22:40    "By czas nie zaćmił i niepamięć" film dokumentalny
23:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
11:45    Muzyka z WTK
12:30    Motomania magazyn motoryzacyjny
12:50    Na zdrowie magazyn medyczny
13:10    Scena magazyn kulturalny
13:40    Z planu filmowego magazyn filmowy
14:00    "Cezarea, Jaffa, Tel Aviv" film dokumentalny
14:30    Program lokalny
15:00    "Kapsztad" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
15:30    Temat dla prezydenta program publicystyczny
16:30    Program lokalny
17:00    "Pułapka" serial kostiumowy
17:30    "Zrobione przez ludzi" serial dokumentalny
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Aktywny ruch - czyli jak utrzymać formę
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    "Pod Pretekstem" relacja z otwarcia klubu
19:30    Walizka pełna marzeń recital pieśni żydowskich
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    Studio sport
22:00    Program lokalny
22:30    Aktywny ruch - czyli jak utrzymać formę
22:50    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Ostatnia chwała Troi (La Leggenda Di Enea) dramat, Włochy, 1962, 96 min
16.00 Ich żona (Attention! Une Femme Peut En Cacher Une Autre) film obyczajowy, Francja, 1983, 115 min
18.00 świat Henry'ego Orienta (The World Of Henry Orient), komedia, USA, 1964, 90 min
20:00 Dokument. Festiwale, festiwale: Cannes 2002 cz II, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Obce ciało (Foreign Body) komedia, Wielka Brytania, 1986, 108 min
22.30 Szepty i krzyki (Cries And Whispers / Viskningar Och Rop) dramat psychologiczny, Szwecja, 1973, 91 min
00.30 Z archiwum seksu 2 (4 z 7): Jak stworzyć idealnego mężczyznę? (The Sex Files Part Two (4 of 7): Creating The Perfect Man) film erotyczny, Wielka Brytania, 1999, 90 min.

DSF
06:00    Magazyn reklamowy
06:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski (powt.)
06:50    Teneryfa Przygody i podróże magazyn podróżniczy (powt.)
07:30    Teleshoping
07:45    Magazyn reklamowy
08:45    Teleshoping
09:00    Nike WM-Talk (powt.)
11:00    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski (powt.)
11:15    World Soccer magazyn piłkarski
11:45    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych
12:15    NHL Powerweek magazyn hokejowy
12:45    Liga NHL - 2 mecz finału Pucharu Stanley'a Hokej na lodzie
13:45    W NBA magazyn koszykarski
14:15    Gillette World Sport Special
14:45    Brytyjskie Wyspy Dziewicze Przygody i podróże magazyn podróżniczy (powt.)
15:30    Fujuma! magazyn piłkarski (powt.)
16:00    DSF WM-News
16:15    WM pur magazyn piłkarski (powt.)
17:15    MŚ 2002 - 1 połowa meczu Piłka nożna
18:00    DSF WM-News
18:15    MŚ 2002 - 2 połowa meczu Piłka nożna
19:00    DSF WM-News
19:15    Nike WM-Talk
21:15    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Kanady w Montrealu - trening Automobilizm
22:15    walka Lennox Lewis - Hasim Rahman Knockout Fightnight magazyn bokserski (powt.)
23:15    WM pur magazyn piłkarski
00:15    walka Mike Tyson - Brian Nielsen Knockout Fightnight magazyn bokserski (powt.)
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Monster Trucks (powt.)
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Speed Zone magazyn sportów motorowych (powt.)
04:00    Angielscy gladiatorzy (powt.) 

Polsat Sport
08:00    Studio Mundial - zapowiedź meczu RPA - Słowenia (na żywo)
08:20    mecz RPA - Słowenia Mundial 2002 (na żywo)
10:30    Studio Mundial - zapowiedź meczu Włochy - Chorwacja (na żywo)
10:50    mecz Włochy - Chorwacja Mundial 2002 (na żywo)
13:00    Studio Mundial - zapowiedź meczu Brazylia - Chiny (na żywo)
13:20    mecz Brazylia - Chiny Mundial 2002 (na żywo)
15:30    Dzień na Mundialu magazyn piłkarski (na żywo)
16:00    Mundialowe piosenki
16:30    Moda na Mundial magazyn
17:00    mecz RPA - Słowenia Mundial 2002 (powt.)
19:30    mecz Włochy - Chorwacja Mundial 2002 (powt.)
22:00    mecz Brazylia - Chiny Mundial 2002 (powt.)
00:30    Dzień na Mundialu magazyn piłkarski (powt.) 

TVN 24
06:00    Styl magazyn mody
06:30    Studio 24 - rozmowa
07:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
08:30    Multikino magazyn filmowy
09:30    Styl magazyn mody
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:30    Zdrowie magazyn
11:00    Cały ten świat magazyn
11:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
12:30    Multikino magazyn filmowy
13:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
14:30    Styl magazyn mody
15:30    Zdrowie magazyn
16:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
17:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
18:30    Multikino magazyn filmowy
19:00    Fakty
19:30    Styl magazyn mody
20:30    Cały ten świat magazyn
21:00    Magazyn sportowy
21:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
22:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
23:00    Multikino magazyn filmowy
23:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
00:00    Magazyn sportowy
00:30    Cały ten świat magazyn
01:30    Fakty
02:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
02:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
03:00    Magazyn sportowy
03:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
04:30    Magazyn sportowy 

Junior/Filmax
06:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany USA
06:30    "Opowieści Zielonego Lasu" Dla wszystkich serial animowany
07:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci Niemcy
07:30    "Muppety i ich goście" Dla wszystkich serial dla dzieci USA
08:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci USA
08:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany Japonia
09:00    "Mała Dama" Dla wszystkich serial animowany Japonia
09:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany USA
10:00    "Planeta Południe" Dla wszystkich serial edukacyjny Wenezuela
10:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy W. Bryt.
11:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany USA
11:30    "Opowieści Zielonego Lasu" Dla wszystkich serial animowany
12:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci Niemcy
12:30    "Hoboczaki" Dla wszystkich serial dla dzieci
13:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci USA
13:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany Japonia
14:00    "Mała Dama" Dla wszystkich serial animowany Japonia
14:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany USA
15:00    "Planeta Południe" Dla wszystkich serial edukacyjny Wenezuela
15:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy W. Bryt.
16:00    "Clutch Cargo" Dla wszystkich serial animowany USA
16:30    "Opowieści Zielonego Lasu" Dla wszystkich serial animowany
17:00    "Smok Castillo" Dla wszystkich serial dla dzieci Niemcy
17:30    "Hoboczaki" Dla wszystkich serial dla dzieci
18:00    "Sklep Mopatopa" Dla wszystkich serial dla dzieci USA
18:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" Dla wszystkich serial animowany Japonia
19:00    "Mała Dama" Dla wszystkich serial animowany Japonia
19:30    "Smocze opowieści" Dla wszystkich serial animowany USA
20:00    "Planeta Południe" Dla wszystkich serial edukacyjny Wenezuela
20:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" Dla wszystkich serial przyrodniczy W. Bryt.
21:00    "Dzieci kukurydzy" Filmax Za zgodą rodziców reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
22:45    "Szarada śmierci" Tylko dla dorosłych reż.Stephen Eckelberry, wyk.Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder komedia sensacyjna USA 1998
00:30    "Pamięć, która zabija" Tylko dla dorosłych reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA 1997
02:00    Zakończenie programu 

ARD
05:30    "Hallo Spencer" serial animowany
06:00    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:25    "Renaade" serial animowany
06:30    "Piotruś Pan" serial animowany
06:50    "Popeye" serial animowany
07:20    "Uwaga! Pies!" serial animowany
07:30    Kreskówki w Jedynce seriale animowane
07:35    "Gloria i jej rodzina" serial animowany
08:00    Wissen macht Ah! program dla dzieci
08:30    "Czas duchów w Little Henlock" serial dla dzieci W. Bryt. 1999
09:00    Wiadomości
09:03    "Fabrixx" serial dla dzieci (powt.)
09:30    "Lorenz w kraju kłamców" reż.Jürgen Brauer, wyk.Marianne Sägebrecht, RolfHoppe, Jochen Busse, Holger Kunkel film dla dzieci Niemcy
10:50    "Tom i Jerry" serial animowany
11:00    Wiadomości
11:03    NULL-ACHT-13 program dla dzieci
11:35    "Walter Mellon" serial animowany
11:45    "Zamek Einstein" serial dla dzieci Niemcy 2000
12:10    "Fabrixx" serial dla dzieci (powt.)
12:35    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
14:00    Wiadomości
14:03    "Nowinki z Süderhofu" serial obyczajowy Niemcy 1995
14:30    Dziecięce gadulstwo program dla dzieci
15:00    Wiadomości
15:05    Deutschland Tour (Na żywo) Kolarstwo szosowe relacja z Oberstdorfu
17:30    Studio MŚ Korea Japonia 2002
18:00    Wiadomości
18:10    Brisant magazyn aktualności
18:45    "Dr Sommerfeld" serial kryminalny Niemcy 1999
19:42    Prognoza pogody
19:51    Losowanie loterii liczbowej
20:00    Wiadomości
20:20    Miasto muzykantów koncert kapel ludowych
22:20    Tematy dnia magazyn publicystyczny
22:45    Słowo na niedzielę
22:50    "Miłość i kule" reż.Stuart Rosenberg, wyk.Charles Bronson, Jill Ireland, Rod Steiger, Henry Silva thriller USA 1979
00:20    Wiadomości
00:30    "Wizerunek mordercy" reż.David Winning, wyk.Lance Henriksen, Joan Severance, Jeff Wincott, Ryan Michael film sensacyjny USA 1996
01:55    Wiadomości
02:00    "A Taste of Hell" reż.Neil Yarema/Basil Bradbury, wyk.John Garwood, Lisa Lorena, William Smith, Vic Djaz dramat obyczajowy USA 1973
03:25    POLYLUX magazyn (powt.)
03:55    Tylko w ARD (powt.)
04:25    Wiadomości
04:30    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy 

3sat
07:15    Akademia telewizyjna program popularnonaukowy
08:00    Panorama alpejska
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    Godzina gwiezdna filozofii magazyn kulturalny
11:15    Alpy Dunaj Morze Adriatyckie magazyn mniejszości narodowych
11:45    POLYLUX magazyn
12:15    Willy Astor - ze wszystkich stron program rozrywkowy
13:00    Wiadomości
13:10    Notatki z zagranicy - miniatury krajoznawcze
13:15    "Live at Slane Castle" Bryan Adams koncert
14:15    "Arcyksiążę Johann w Bad Gastein" film dokumentalny
14:40    "Czas nagli" film dokumentalny
15:15    Kobieta-TV magazyn
15:45    Historia moich obrazów - miniatury kulturalne
15:55    "Summer Madness" reż.David Lean, wyk.Katharine Hepburn, Rossano Brazzi, Isa Miranda, Darren Mc Gavin film obyczajowy USA 1955
17:30    mobil tips & trends magazyn poradnikowy
18:00    Świątynia samochodów
18:30    "Allier - ostoja rzadkich ptaków" film dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:20    Documenta11 Czas na kulturę magazyn kulturalny
20:00    Wiadomości
20:15    Wpierw jedzenie, a potem moralność program kulturalny (na żywo)
22:35    "Hermann Hesse: Długie lato" film dokumentalny
23:25    Boulevard Bio talk show Alfreda Bioleka
00:25    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
00:50    Per "Texas" Johansson Group JazzBaltica-Festival 2000 koncert
01:55    Documenta11 Czas na kulturę magazyn kulturalny
02:30    Godzina gwiezdna filozofii magazyn kulturalny (powt.)
03:30    tips & trends magazyn poradnikowy (powt.) 

Kabel 1
06:10    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1964 wyk.Raymond Burr, Barbara Hale, William Hopper, William Talman, Ray Collins, Wesley Lau, Fay Wray, Karen Steele, Gary Collins
07:15    Home Shopping Europe - Live Shopping, Deutschland 2002
08:15    Auf der Flucht - Krimi - Serie, USA 1967 wyk.David Janssen, Janice Rule, Steve Ihnat, Tige Andrews, Sheree North, Martin Brooks, Jean Wood
09:10    Tausend Meilen Staub - Western - Serie, USA 1963 wyk.Clint Eastwood, Paul Brinegar, Steve Raines, Jim Murdock, Sheb Wooley, Rocky Shahan, Eric Fleming, Robert Cabal, Charles Gray
10:10    Die glorreichen Sieben - Western - Serie, USA 1998 / 1999 wyk.Michael Biehn, Eric Close, Andrew Kavovit, Anthony Starke, Dale Midkiff, Rick Worthy, Ron Perlman, Laurie Holden, Kristen Dalton
11:05    Die Leute von der Shiloh Ranch - Western - Serie, USA 1962 wyk.James Drury, Lee J. Cobb, Doug McClure, G. Evant, B. Davis, Mc Garth
12:15    Unkas, der Letzte seines Stammes - Western, USA 1947 reż.George Sherman, wyk.Jon Hall, Evelyn Ankers, Michael O'Shea, Julie Bishop, Larry 'Buster' Crabbe, Rick Vallin, Buzz Henry, Frederick Worlock, Guy Hedlund
13:40    Auf der Suche nach dem goldenen Himmel - Drama, USA 1986 reż.Richard Jefferson, wyk.Charles Napier, George 'Buck' Flower, Cliff Osmond, Anne Szesny, Shane Wallace, Junior Richard
15:20    Allein unter Idioten - Komödie, USA 1993 reż.Carl Reiner, wyk.Armand Assante, Sherilyn Fenn, Kate Nelligan, Sean Young, Christopher McDonald, James Remar, Tony Randall, Clarence Clemons, Johnny Witherspoon
16:55    K1 Nachrichten
17:04    WM-Telegramm
17:05    Abenteuer Auto - Auto-Magazin
17:55    Abenteuer Leben - Wissens-Magazin
18:50    Abenteuer Natur - Doku-Magazin
19:40    Unterwegs mit Malcolm Douglas - Dokumentation, Australien 1990
20:15    Fantomas gegen Interpol - Komödie, Frankreich / Italien 1965 reż.André Hunebelle, wyk.Jean Marais, Louis de Funčs, Mylčne Demongeot, Jacques Dynam, Robert Dalban, Albert Dagnant, Christian Toma, Olivier de Funčs, Michel Duplaix
22:20    Ohne jede Reue - Krimi, USA 1992 reż.Jan Eliasberg, wyk.Rutger Hauer, Natasha Richardson, Clancy Brown, Kibibi Monie, Tom Wright, Dana Eskelson, Ted D'Arms, Paul Giametti, Guy Boyd
00:10    Einmal Hölle und zurück - Drama, USA 1983 reż.Sidney J. Furie, wyk.Ken Wahl, Cheryl Ladd, Stephen Lee, David Harris, Cyril O'Reilly, Lane Smith, Annie McEnroe, R. Lee Ermey, James Whitmore
02:17    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
02:20    Mai '43 - Die Zerstörung der Talsperren - Drama, Großbritannien 1955 reż.Michael Anderson, wyk.Ursula Jeans, Richard Todd, Michael Redgrave, Basil Sydney, Patrick Barr, Charles Carson, Stanley Van Beers, Colin Tapley, Laurence Naismith
04:30    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
04:35    Dschungel der Apokalypse - Action, USA 1981 reż.Lindsay Shonteff, wyk.Lawrence Day, Luis Manuel, Thomas Pollard, Daniel Foley, George Gabriel, Gerramy Quarto, Christopher Muncke, Bobby Bauer

RTL 2
06:30    "Szczury wodne" serial kryminalny Australia 1995
07:15    "Melrose Place" telenowela obyczajowa USA 1992-99
08:00    Jak się robi...? magazyn filmowy
08:25    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998/2000 09.15 Najgłupsi przestępcy świata
10:05    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA
10:35    BRAVO TV magazyn muzyczny (powt.)
11:50    Natural - Making Of A Boyband program muzyczny (powt.)
12:25    Robot Wars program rozrywkowy
13:20    "Nowe przygody Robin Hooda" serial przygodowy USA 1996-97
15:20    "Malice" reż.Harold Becker, wyk.Alec Baldwin, Nicole Kidman, George C. Scott, Bill Pullman thriller (powt.) USA 1993
17:15    "Nieustraszony" serial sensacyjny USA 1997/98
18:10    "Strażnik Teksasu" serial sensacyjny USA 1994/99
20:00    Wiadomości
20:15    "Świat zaginiony" reż.Bob Keen, wyk.Patrick Bergin, Jayne Heitmeyer, David Nerman, Julian Casey film SF USA 1998
22:05    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:10    "Droga Smoka" reż.Bruce Lee, reż. Bruce Lee, Nora Miao, Chuck Norris, Wei Ping Ao eastern Hongkong 1973
01:00    "Bruce The Super Hero" reż.Ho Chung-Tao, wyk.Bruce Lee, Ho Chung-Tao film sensacyjny Hongkong 1973
02:55    Wiadomości
03:10    "Droga Smoka" reż.Bruce Lee, reż. Bruce Lee, Nora Miao, Chuck Norris, Wei Ping Ao eastern (powt.) Hongkong 1973

Pro 7
06:10    ClipMix magazyn rozrywkowy (powt.)
07:05    "Spin City" serial komediowy (powt.) USA 1999
07:30    "Fantom 2040" serial animowany
07:55    "Mega Man" serial animowany
08:20    "Czarnoksiężnik" serial animowany
08:50    "Big Guy & Rusty" serial animowany
09:15    "Nieśmiertelny" serial animowany
09:40    "Superman" serial animowany
10:05    "Batman & Robin" serial animowany
10:35    "Extreme Ghostbusters" serial animowany
11:00    "Batman of the Future" serial animowany
11:30    "Goosebumps" serial fantastyczny USA 1997
11:55    "Miami 7" telenowela dokumentalna W. Bryt. 1999
12:25    "Clueless" serial komediowy USA 1996
12:55    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1996
13:20    "Cybill" serial komediowy USA 1996
13:50    "Jesse" serial komediowy USA 1998
14:20    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
14:50    "Will & Grace" serial komediowy USA 1998
15:15    "Jezioro marzeń" serial obyczajowy USA 1997
16:10    "Roswell" serial fantastyczny USA 1999
17:00    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial komediowy USA 1998
17:30    "Zwariowany świat Malcolma" serial komediowy USA 2000
18:00    "Futurama" serial animowany USA 2000
18:30    Popclub magazyn rozrywkowy
19:00    Talk Talk Talk talk show
19:25    Mars czy Wenus? talk show
19:55    Wiadomości
20:15    "W samą porę" reż.John Badham, wyk.Johnny Depp, Christopher Walken, Peter Strauss, Charles Dutton dramat sensacyjny USA 1995
22:00    "Dzikie żądze" reż.John McNaughton, wyk.Matt Dillon, Kevin Bacon, Denise Richards, Neve Campbell thriller USA 1998
00:05    "Wyznawcy zła" reż.John Schlesinger, wyk.Martin Sheen, Helen Shaver, Harley Cross, Robert Loggia thriller kryminalny USA 1987
01:55    "Operacja Delta Force 3" reż.Mark Roper, wyk.Jim Fitzpatrick, Greg Collins, Bryan Genesse, Simon Jones film sensacyjny (powt.) USA 1997
03:30    "Ostatnie słowo" reż.Tony Spiridakis, wyk.Timothy Hutton, Joe Pantoliano, Richard Dreyfuss, Cybill Shepherd film sensacyjny USA 1994

Rai Due
06:20    Odpowiedzi prawnika program poradnikowy
06:30    Animalibri
06:40    Dusza. Wydanie specjalne
07:00    "Pingu" serial animowany dla dzieci Szwajcaria 1990
07:20    Wild Things film dokumentalny
08:00    Wiadomości
08:20    "Pour mon fils" reż.Michaëla Watteaux, wyk.Véronique Jannot, Bruno Wolkowitch, Marion Ducamp, Kevin Aidoud film obyczajowy Francja 1998
09:00    Wiadomości
09:05    "Pour mon fils" film obyczajowy Francja 1998
10:00    Wiadomości
10:05    Europa - wydanie specjalne film dokumentalny
10:30    Raidue dla was - zapowiedź programów
10:35    "Life of the Party: The Pamela Harriman Story" reż.Waris Hussein, wyk.Ann-Margret, Diane Agostini, Mitch Ryan, Scott Thompson Baker dramat obyczajowy USA 1998
12:00    "Titans" serial obyczajowy USA 2000
13:00    Wiadomości
13:25    "Animaniacy" serial animowany Japonia/USA 1993
14:00    Top of the Pops lista przebojów
15:00    "Felicity" serial obyczajowy USA 1998
15:45    "Beverly Hills Family Robinson" reż.Troy Miller, wyk.Dyan Cannon, Martin Mull, Sarah Michelle Gellar, Ryan O'Donohue komedia USA 1997
17:20    Prognoza pogody
17:25    Sobota z Disney'em filmy animowane dla dzieci
18:10    Zmienna pogoda
18:55    Prognoza pogody
19:00    "Wolff un poliziotto a Berlino" serial kryminalny Niemcy
19:50    "Zorro" serial przygodowy
20:20    Lotto o ósmej
20:30    Wiadomości
20:55    "The Contract" reż.K. C. Bascombe, wyk.Johanna Black, Billy Dee Williams thriller Kanada 1998
22:45    Dossier magazyn reporterów
23:30    Wiadomości
23:50    Prognoza pogody
23:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:00    żeglarstwo. Nation's Cup w Trieście Studio sport
01:30    Włoskie pytania
01:40    Nikt nie jest doskonały. Chwile śmieszne i nie tylko
02:05    Sekrety
02:30    NotteItalia 1948
03:00    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40    Network dla Uniwersytetu. Ekonomia turystyki . Wykład 9 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 10 program edukacyjny 

CT 2
05:05    Wybory 2002 Bez immunitetu program polityczny
06:00    Czarna, biała magazyn
06:15    Stop magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości ze świata
07:55    Panorama
08:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz RPA - Słowenia
10:25    Nie poddawaj się! program ekologiczny
10:50    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Włochy - Chorwacja
12:55    "Oko - drapieżcy i my" film przyrodniczy
13:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Brazylia - Chiny
15:25    Jak się żyje...? program dokumentalny
15:40    "Tajemniczy Balthus" film dokumentalny
16:35    Telewizyjny klub niesłyszących magazyn dla osób niepełnosprawnych
17:05    "Co się zdarzyło Baby Jane?" reż.David Greene, wyk.Vanessa Redgrave, Lynn Redgrave, John Glover, Bruce A. Young thriller USA 1991
19:15    Wiadomości
20:00    "Němý Bobeš" Zapraszamy Was do teatru reż.L. Smoljak, wyk.L. Smoljak, Z. Svěrák, J. Hraběta sztuka Teatru Jary Cimrmana Czechy
21:25    "Spory Reinera Kreissla" film dokumentalny
22:00    Głosy poezji program kulturalny
22:05    Studio Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2002 magazyn sportowy
22:30    "333" program kulturalny
23:30    Noc z Aniołem magazyn
01:00    Wielka nocna muzyka program muzyczny
04:55    Prahan Kulttuuritapahtumat magazyn 

Nova
05:30    DO-RE-MI show muzyczny
06:45    "Gromowe kotki" serial animowany
07:10    "Batman przyszłości" film animowany
07:40    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:10    "Digimon" serial animowany
08:40    "Pokemon" serial animowany Japonia
09:05    "Władca zwierząt" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
09:55    As program muzyczny
11:00    Vabank teleturniej
12:00    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
12:25    Senzibilšou program rozrywkowy
13:15    "105% alibi" reż.V. Čech, wyk.J. Bek, K. Höger, O. Lackovič film kryminalny Czechosłowacja 1959
14:45    Galaktyka Novej program rozrywkowy
15:25    "Zbyt bogata. Tajemne życie Doris Duke" reż.Julian Pringle, wyk.Lauren Bacall, Richard Chamberlain, John Erman, Mare Winningham film obyczajowy USA 1999
17:00    "Wydział zabójstw" wyk.L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell serial kryminalny Australia 1997-89
17:45    Prognoza pogody
17:55    "Diagnóza smrti" reż.P. Schulhoff, wyk.R. Hrušínský, D. Hofmanová, A. Gasnárková film kryminalny Czechosłowacja 1979
19:30    Wiadomości
20:00    "Indiana Jones i ostatnia krucjata" reż.Steven Spielberg, wyk.Harrison Ford, Sean Connery, River Phoenix, Denholm Elliott film przygodowy USA 1989
22:30    "Blade - wieczny łowca" reż.Stephen Norrington, wyk.Wesley Snipes, Stephen Dorff, Chris Christoferson, Udo Kier film SF USA 1998
00:50    Piórko talk show erotyczny
01:25    Prognoza pogody
01:30    "Erotyczne wyznania" serial erotyczny USA 1996
03:00    Prask magazyn
03:30    P.F. magazyn
04:20    "105% alibi" reż.V. Čech, wyk.J. Bek, K. Höger, O. Lackovič film kryminalny Czechosłowacja 1959

TV 4 (Szwecja)
09:50    CBS 60 minutes
10:45    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
11:00    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
11:50    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
12:00    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
12:45    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
13:00    NHL Powerweek magazyn sportowy
13:30    Stockholm Maratho n Studio magazyn sportowy
14:00    Stockholm Marathon 2002 magazyn sportowy
17:30    V75 Vinnare
18:20    Keno
18:30    Wiadomości i sport
18:55    Prognoza pogody
19:00    Bingolotto
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
00:10    TBA
02:00    "Fall Guy" serial sensacyjny USA 1981
02:55    Program na dobranoc
03:00    Zakończenie programu 

Kanal 5
08:00    "Oggy & The Cockroaches" serial Francja
08:30    "Det Tazmanska Odjuret" serial dla dzieci
08:55    "Batman" serial animowany
09:20    "Mork & Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
10:20    "Home Court" serial komediowy USA 1995-96
10:50    "Fired Up" serial komediowy USA 1997-98
11:20    "Bob" serial komediowy USA 1992-93
11:45    TV-Butiken
12:45    "Perry Mason Return" serial kryminalny USA
14:35    "Storm Warning!" serial dokumentalny Kanada
15:10    Nyhetshets
15:40    "Spin City" serial komediowy USA 1997
16:10    "Alias Mr & Mrs Smith" serial przygodowy USA 1996
17:05    "Frisco Kid" reż.Lloyd Bacon, wyk.James Cagney, Ricardo Cortez, Lili Damita, Margaret Lindsay film sensacyjny USA 1935
19:25    "Absolutely Fabulous" serial komediowy W. Bryt.
20:00    "Relic Hunter" serial przygodowy Francja 2000-01
23:00    "Wygrać ze śmiercią" reż.Bruce Malmuth, wyk.Steven Seagal, Kelly Le Brock, Bill Sadler, Frederic Coffin film sensacyjny USA 1990
00:55    "Crime Scene Investigation" serial obyczajowy USA 2000-01
01:55    "Odjazd" reż.Steve Wang, wyk.Mark Dacascos, Kadeem Hardison, Brittany Murphy, John Pyper-Ferguson film sensacyjny USA 1996
03:40    "War of the Worlds" serial SF USA 1988-90
04:30    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.