TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Rynek wewnętrzny Unii, dyrektywa usługowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Wesołe łotrzyki - Czysta tortura odc. 7; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Jedyneczka - Kraina śmiechu; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Na górze i na dole - Gedeon i Madianici odc. 13; serial animowany kraj prod.USA (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Od przedszkola do Opola - Kabaret Otto; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kogutto ; magazyn muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Namibia cz. 4; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3354; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3355; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dwie strony medalu - odc. 54; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Dwie strony medalu - odc. 55; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Przed Opolem - odc. 18; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kobieta zaradna - Mobbing; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Boże Ciało - txt str. 777; film dokumentalny; reż.:Adam Sikora; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3356; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3357; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Sąsiedzi - "Katastrofa towarzyska"; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Dwie strony medalu - odc. 56 - txt str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wieczorynka - Smerfy - Przysługa za przysługę odc. 35; serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda
20:10 Piątkowe kino akcji - Silverado (Silverado); film fabularny kraj prod.USA (1985); reż.:Lawrence Kasdan; wyk.:Scott Glenn, Kevin Kline, Kevin Costner, Danny Glover, John Cleese, Jeff Goldblum, Rosanna Arquette, Brian Dennehy, Linda Hunt; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Z podniesionym czołem (Walking Tall) - txt str. 777; film akcji kraj prod.USA (2004); reż.:Kevin Bray; wyk.:The Rock ..., Johnny Knoxville, Kristen Wilson, Ashley Scott; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Kino nocnych marków - Kawałek nieba (A Little Piece of Heaven); dramat kraj prod.USA (1991); reż.:Mimi Leder; wyk.:Kirk Cameron, Cloris Leachman, Jenny Robertson; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Ocean Avenue - odc.  61/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Ocean Avenue - odc.  62/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 TELEZAKUPY
07:10 Eremita - Rycerz Dębu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 23/26 odc Duchy na zamku; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 239 Czekając na szamana; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Święta wojna - Wojna światów (200); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - odc. 82 (307) Nowi sąsiedzi cz. 1; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Nabożeństwo Chrześcijan Baptystów
12:25 Dolina Kreatywna - co słychać? ; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kręcioła; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Opowieści zza grobu - Król- wojownik- odc.3 - txt str. 777; serial dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ryzykanci - s. 5 ep. 5 /16 kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Dr Quinn - seria V, odc. 16/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:35 Europa:Podróż w czasie - Narodziny (Wild Europe: A natural history. Genesis); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Gliniarz i prokurator - s.2, odc. 1/11 (24) Szkoda, że cię tu nie ma cz.1; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro - odc. 54/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram; STEREO
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Wielki Poker ; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Złoto dezerterów - txt str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Panorama; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:50 Sport Telegram; STEREO
23:00 Łowcy nagród (Bounty Hunters); film sensacyjny kraj prod.USA (1996); reż.:- Erchbamer; wyk.:Michael Dudikoff, Benjamin Ratner, Lisa Howard; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Pełną parą - odc. 6 (ost.) Przesyłka i dorsze; serial sensacyjny; reż.:Leszek Wosiewicz; wyk.:Krzysztof Wakuliński, Artur Dziurman, Grażyna Błęcka-Kolska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Supertalent - (5); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz
08:02 Kurier Gość
08:15 Kurier flesz
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:24 Przegląd prasy
08:30 Kurier
08:39 Przegląd prasy
08:42 Serwis sportowy
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier
09:08 Przegląd prasy
09:12 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:19 Przegląd prasy
09:23 Serwis ekonomiczny
09:30 Kurier
09:53 Pogoda
09:55 Serwis ekonomiczny
10:00 Kurier flesz
10:02 Serwis sportowy
10:06 Serwis Kulturalny
10:14 Kurier Gość
10:30 Kurier
10:51 Pogoda
10:53 Serwis sportowy
11:00 Kurier flesz
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier
11:49 Pogoda
11:51 Serwis ekonomiczny
11:54 Serwis sportowy
12:00 Kurier flesz
12:07 Kurier świat, program publicystyczny 2007
12:24 Serwis Kulturalny
12:30 Kurier
12:49 Pogoda
12:51 Serwis ekonomiczny
12:54 Serwis sportowy
13:00 Kurier flesz
13:06 Kurier Komentarze
13:23 Serwis Kulturalny
13:30 Kurier
13:50 Pogoda
13:52 Serwis ekonomiczny
13:56 Serwis sportowy
14:00 Kurier flesz
14:06 Kurier świat, program publicystyczny 2007
14:23 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier
14:47 Pogoda
14:51 Serwis ekonomiczny
15:30 Kurier
15:45 Pogoda
15:49 Serwis ekonomiczny
15:53 Serwis sportowy
16:00 Dla niesłysz±cych - Kurier - wydanie specjalne
16:43 Pogoda
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus, Magazyn 2007
17:30 Kurier
17:49 Pogoda
17:51 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
19:00 Kurier - wydanie specjalne
19:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:49 Pogoda
20:56 Trzeci wymiar, program publicystyczny 2007
21:30 Kurier
21:43 Pogoda
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus, Magazyn 2007
22:30 Kurier
22:39 Pogoda
22:43 Skarby wyrwane z ziemi (16-ost.), cykl reportaży 2007
23:00 Kurier flesz
23:05 Sportowy Wieczór
23:30 Kurier
23:51 Pogoda
23:58 Za kulisami naftowego rynku{PL}, film dokumentalny Niemcy 2006
00:51 Plus - minus, Magazyn 2007
01:05 Trzeci wymiar, program publicystyczny 2007
01:34 Kurier
01:54 Pogoda
01:57 Plus - minus, Magazyn 2007
02:09 Za kulisami naftowego rynku{PL}, film dokumentalny Niemcy 2006
03:02 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Fakty - wydanie poranne
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:56 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:47 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Dla niesłyszących - Kurier - wydanie specjalne; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Lista przebojów TV Wrocław
16.55 Muzyczne wspomnienia Jacka Wenzla
17.10 Narty i snowboard - magazyn sportów zimowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:49 Pogoda; STEREO
17:51 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18.00 Fakty - wydanie główne
18.20 Sport
18.25 Pogoda
18.30 Wieczór filmowy w PRL - filmy fabularne
19:00 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
19.45 Narty i snowboard - magazyn sportów zimowych
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Fakty - wydanie wieczorne
22.00 Sport
22.05 Pogoda
22.05 Fakty zza Odry
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:39 Pogoda; STEREO
22:43 16/16 - Skarby wyrwane z ziemi; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Za kulisami naftowego rynku (The High Stakes Game for Bla); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:09 Za kulisami naftowego rynku (The High Stakes Game for Bla); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:02 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot, odc. 62, 2007
06.00 Wstawaj! Gramy!, odc. 294
06.50 Sidła miłości, serial obycz. Argentyna, odc. 110
07.45 TV Market
08.00 Wielka Wygrana, odc. 26
08.55 13 Posterunek, odc. 28, 1999
09.30 Rodzina zastępcza, serial obycz., odc. 109, 2002
10.00 Sekret Laury, odc. 86, serial Argentyna, 2004
11.00 Samo życie, serial obycz., odc. 915, 2007
11.30 Samo życie, serial obycz., odc. 916, 2007
12.00 Piękna i geniusz, reality show USA odc. 16
13.05 Pierwsza miłość, serial obycz., odc. 524, 2007
14.00 Pierwsza miłość, serial obycz., odc. 525, 2007
14.45 Świat według Bundych, serial kom. USA odc. 256
15.15 Rodzina zastępcza, serial obycz., odc. 110, 2002
15.50 Wydarzenia
16.15 Pogoda
16.25 Interwencja, mag. odc. 894,
17.00 Strażnik Teksasu, odc. 73, serial USA, 1996
18.00 Pierwsza miłość, serial obycz., odc. 526, 2007
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Pogoda
19.30 Samo życie, serial obycz., odc. 917, 2007
20.00 Sopot TOPtrendy Festiwal
21.55 Studio Lotto
22.00 Sopot TOPtrendy Festiwal
23.30 Ślepa furia, film akcji, USA 1989
01.20 Intruz, thriller psychologiczny Kanada/GB, 1999
03.00 Dziewczyny w bikini
04.00 Nocne randki, odc. 87, 2007
04.55 Pożegnanie

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku, serial sens.,
07.35 Firma - magazyn
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
09.05 Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo, live
10.05 Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo, live
11.05 Detektywi
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej, serial obycz., Polska
13.20 W-11 Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
14.00 Na celowniku, serial sens.,
15.00 Prawo pożądania, telenowela
16.00 Fakty Popołudniowe - pr. informacyjny
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17.15 Rozmowy w toku
18.25 Detektywi
19.00 Fakty - pr. informacyjny
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.00 Odwróceni, serial sens., Polska, Dolby
21.05 Szukając sprawiedliwości - film sens., USA 1991
23.05 Bohater i Strach - film sens., USA 1988
01.10 Nocne igraszki - interaktywny pr. rozr.
02.10 Telesklep
02.30 Uwaga! - magazyn
02.50 Nic straconego

TV 4
05.45 V-max, mag.
06.05 FIFA Futbol Mundial, mag.
06.30 VIP, pr. rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. muz.
08.00 TV Market
08.30 Duel Masters: mistrzowie kaijudo, serial anim.
09.00 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 2006
10.00 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 2006
11.05 Łowcy skarbów, serial przyg. USA
12.05 Lingo, teleturniej
13.05 Na Topie
13.40 Wygraj fortunę, pr. interaktywny
15.20 Mag. żużlowy
15.50 Łowcy skarbów, serial przyg. USA
16.55 Siatkówka, Liga Światowa, skrót meczu Brazylia, Korea
18.00 4 Rajd Polski, Super OS, na żywo
19.00 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 2006
20.00 Kuba Wojewódzki, goścmi programu będą Bohdan Łazuka i Piotr Gembarowski
21.05 Kości, serial krym. USA
22.05 Kości, serial krym. USA
23.05 Playboy: Tajemnice Hollywood,film USA, 2001
01.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.05 Muzyczne listy, mag. muz.
02.55 KINOmaniak, nowa formuła
03.20 Sztukateria, pr. kult.
03.40 Macy Gray On How Life is, koncert
04.35 Zakończenie programu

TVN 7
06.00 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
06.25 Telesklep
07.30 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
08.00 Kobra. Oddział specjalny, serial sens., Niemcy
09.00 Grzesznica, telenowela
09.50 Klinika Berlin Centrum, serial obycz.
10.50 Przystanek Alaska, serial obycz., USA
11.50 Zabawa od kuchni
12.50 Telesklep
14.10 Grzesznica, telenowela
15.05 Policjanci z Miami, serial sens., USA
16.05 Alf, serial kom., USA
16.40 Jej cały świat, USA
17.10 Klinika Berlin Centrum, serial obycz.
18.10 Przystanek Alaska, serial obycz.
19.10 Alf, serial kom.
19.40 Jej cały świat, USA
20.10 Czarny anioł, film sens., USA 1991
22.15 Gwiazda rocka, film obycz., USA 2001
00.25 Od wesela do wesela, kom., USA 1998
02.15 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Bohaterowie książeczek - Koszałek Opałek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Karino - odc. 11* - Zwycięstwo; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Skansen w Wygiełzowie; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 SF-Symulator faktu - Ekstremofile; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Poranek z muzyką - Wokół wielkiej sceny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Poranek z muzyką - Gioacchino Rossini "Sroka złodziejka"; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 702; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Złotopolscy - odc. 839* - Sukces sołtysa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Ziemia Przemyska na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Scena współczesna - Narty Ojca Świętego; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Janusz Gajos, Władysław Kowalski, Jerzy Radziwiłowicz, Jarosław Gajewski, Beata Fudalej, Krzysztof Stelmaszyk, Grzegorz Małecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Polska z bocznej drogi - Miejscowość w Unii; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Domowe przedszkole - Bohaterowie książeczek - Koszałek Opałek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Willa Oscara Zieglera. cz. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - (254) Aktor przodowy; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Nenna znaczy Bożena; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania - odc. 702; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 6 - Myszka i samochód; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Złotopolscy - odc. 839* - Sukces sołtysa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Ziemia Przemyska na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się .... (odpowiedzi na listy); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 287 Na wszelki wypadek; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 50 lat wizji z Poznania (50 - lecie OTV Poznań - koncert jubileuszowy) cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Porozmawiajmy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Malowane miasto; program artystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Żyć z przeszczepem - odc.3; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Żukowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 702; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 6 - Myszka i samochód; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Złotopolscy - odc. 839* - Sukces sołtysa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Ziemia Przemyska na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... (odpowiedzi na listy); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe - odc. 287 Na wszelki wypadek; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 50 lat wizji z Poznania (50 - lecie OTV Poznań - koncert jubileuszowy) cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Święta wojna - (254) Aktor przodowy; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Nenna znaczy Bożena; reportaż; Dla małoletnich od lat 7

HBO
06.30 Święty Ralph, komediodramat, Kanada
08.10 Zobacz w HBO, mag.
08.40 Lustrzana maska, film fantasy, GB/USA 2005
10.20 Czerwone drzwi, kom., USA
11.55 Na planie, mag.
12.25 Radiowe ja, kom., GB 2004
13.55 Dżungla, film anim., USA 2006
15.15 Kylie. Showgirl Homecoming, koncert
16.15 Tommy Riley, dramat obycz., USA 2005
18.05 Święty Ralph, komediodramat, Kanada 2004
19.45 Premiera. Cinema, cinema, mag.
20.10 Premiera. Na stojaka!
21.10 Premiera. Utracona miłość, film obycz., Francja 2004
22.50 Shooting Dogs, dramat społeczny, GB/Niemcy 2005
00.45 Billboard, film sens., Polska 1998
02.25 Wyspa, film sens., USA 2005
04.40 Magia życia, film obycz., USA 2004

HBO 2
06.30 Rocketman, kom., USA 1997
08.00 To nie ja, to kto inny, kom., Francja/Kanada 2004
09.30 Żona mojego partnera, kom., Francja 2005
11.00 Wariatki, komediodramat, USA 1988
13.00 Terry, dramat obycz., Kanada 2005
14.30 Tata i jego czwórka, kom., Dania 2005
16.00 Derby, film dla młodzieży, USA 2005
17.40 Odwaga miłości, kom., Francja 2005
19.25 Diabeł w pudełku, kom., Wielka Brytania 2006
21.00 Rzym, serial obycz., Wielka Brytania/USA 2005
21.55 Sekrety i marzenia, kom., Irlandia 2005
23.40 Lazurowy dynamit, film obycz., Wielka Brytania 1995
01.20 Last Days, dramat obycz., USA 2005
02.55 Druga połowa, kom., Wielka Brytania 2005
04.35 Diabeł w pudełku, kom., Wielka Brytania 2006

Canal + Sport
06:00     Kapelusz z balonów - film dokumentalny     
07:00     Martha za kratkami - dramat obyczajowy     
08:30     Opowieść Carlitosa z Medellin - film dokumentalny     
09:50     Nie przegap - magazyn informacyjny     
10:00     Samoloty, pociągi i samochody - komedia     
11:30     Deser Zanik pamięci - film krótkometrażowy     
11:45     Czarna Carmen - musical     
14:00     Koszykówka mężczyzn NBA Finals: San Antonio - Cleveland - mecz finałowy     
16:15     1 na 1: Tomasz Kuszczak - magazyn sportowy     
16:45     Nie przegap - magazyn informacyjny     
16:55     Deser Orszaki - film krótkometrażowy     
17:15     Duma i uprzedzenie - film kostiumowy     
19:20     Deser Jeszcze tam nie dotarłeś - film krótkometrażowy     
19:30     Koszykówka kobiet WNBA Action - magazyn sportowy     
20:00     Koszykówka mężczyzn NBA Finals: San Antonio - Cleveland - mecz finałowy     
22:10     Zabójczy numer - film sensacyjny     
00:10     Revolver - dramat sensacyjny     
02:00     Prowokacja - film sensacyjny     
03:30     Deser Potwór - film krótkometrażowy     
03:45     Motór - komediodramat     
05:15     Remont kapitalny - komedia 

Canal + Film
6:00    Nie w naszym imieniu - Film dokumentalny
7:00    Happy End - Komedia Org: "Nowhere to Go But Up / Happy End". Reżyseria: Amos Kollek (USA/Francja/Niemcy 2003)
8:30    Święta wojna - Komedia Reżyseria: Julian Dziedzina (Polska 1965)
10:05    Serenity - Film SF Reżyseria: Joss Whedon (USA 2005)
12:00    Simpsonowie - Serial rysunkowy odc. 11
12:35    Minisport+ - Magazyn sportowy
12:45    Łapu capu - Media
12:50    Nie przegap - Zapowiedź programu
13:00    Dzięcioł - Komedia Reżyseria: Jerzy Gruza (Polska 1971)
14:30    Wyprawa po dziecko - Dramat Org: "Holy Lola". Reżyseria: Bertrand Tavernier (Francja 2004)
16:45    Kosmiczna załoga - Komedia Org: "Galaxy Quest". Reżyseria: Dean Parisot (USA 1999)
18:25    Fletch żyje - Komedia Org: "Fletch Lives / Fletch Saved". Reżyseria: Michael Ritchie (USA 1989)
20:00    Rodzinka - Komedia Org: "Thumbsucker". Reżyseria: Mike Mills (USA 2005)
21:35    Kupiec wenecki - Dramat Org: "The Merchant of Venice / Il mercante di Venezia". Reżyseria: Michael Radford (USA/Włochy/Luksemburg 2004)
23:45    Rize - Film dokumentalny
1:10    Hawana - miasto utracone - Dramat Org: "The Lost City". Reżyseria: Andy Garcia (USA 2005)
3:30    Wszystkie niewidzialne dzieci - Dramat Org: "All The Invisible Children / Les enfants invisibles / Take 7". Reżyseria: Mehdi Charef, Emir Kusturica, Spike Lee, Katia Lund, Jordan Scott, Ridley S

Zone Europa
8:00    Cinemania - odc. 215
8:25    Krówka - Komedia Org: "La Vaquilla". Reżyseria: Luis Garcia Berlanga (Hiszpania 1985)
10:35    Cichy pokój - Dramat Org: "The Quiet Room / La stanza di cloe". Reżyseria: Rolf de Heer (Australia/Włochy/Francja 1996)
12:15    Życie jest słodkie - Komedia Org: "Life is Sweet". Scenariusz i reżyseria: Mike Leigh (Wielka Brytania 1990)
14:05    Europa - Dramat Reżyseria: Lars von Trier (Dania/Niemcy/Szwecja 1991)
16:05    Hamam - łaźnia turecka - Film obyczajowy Org: "Hamam - The Turkish Bath". Reżyseria: Ferzan Ozepetek (Włochy/Turcja/Hiszpania 1997)
17:50    Krówka - Komedia Org: "La Vaquilla". Reżyseria: Luis Garcia Berlanga (Hiszpania 1985)
20:00    Festiwal w Cannes - Komedia Org: "Festival in Cannes". Reżyseria: Henry Jaglom (USA 2001)
21:50    Zbrodnia w Cuence - Dramat Org: "El Crimen de Cuenca". Reżyseria: Pilar Miro (Hiszpania 1980)
23:30    Jakie piękne czarownice - Film erotyczny Org: "Spellbound / De si jolies sorcieres". Reżyseria: Edouard Martin (Francja 1999)
1:10    Intymny spektakl - Film erotyczny Org: "Spectacles Intimes - Le Cirque 2". Reżyseria: Jacques Dorlis (Francja 2003)
2:00    Fortepian - Dramat Org: "The Piano". Scenariusz i reżyseria: Jane Campion (Nowa Zelandia 1993)

Eurosport
8.30 Piłka nożna Inside Euro 2008
8.45 Piłka nożna Droga do Euro 2008
9.30 Piłka nożna Droga do Euro 2008
10.15 Piłka nożna Droga do Euro 2008
11.15 Piłka nożna Inside Euro 2008
11.45 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu
12.45 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu
13.00 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu. Mecz półfinałowe
18.00 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu
18.15 Piłka nożna Droga do Euro 2008
19.00 Siatkówka plażowa Zawody World Tour w Zagrzebiu
20.00 Strongman Zawody Grand Prix na Łotwie
21.00 Poker Zawody European Tour w Kopenhadze
22.00 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu - najważniejsze wydarzenia
23.00 TNA Wrestling Zawody w USA
23.45 TNA Wrestling Zawody w USA
0.30 Tenis ziemny Turniej French Open w Paryżu

Pierwyj kanał
05.00 Aktualności
05.05 „Dzień dobry!”
09.00 Aktualności
09.20 "Malakhov +"
10.20 T / c "Agent bezpieczeństwa narodowego"
11.20 "Zrozum. Wybacz"
12.00 Aktualności
12.20 "Lolita. Bez kompleksów"
13.20 "Detektywi"
14.00 Inne wiadomości
14.30 "Zakup testowy"
15.00 Aktualności
15.20 "Poza prawem" . „Niewolnicy miłości”
16,00 T / s „Miłość jest jak miłość”
17.00 „Sędzia federalny”
18.00 Wiadomości wieczorne
18.20 T / c „Ulice złamanych latarni”
19.20 „Niech mówią”
21,30 T / s "Pechorin"
22.30 "Man and Law"
23.30 Nocne wiadomości
23.50 "Sędzia dla siebie"
00.50 C / F "Eagles of jurisprudence"
03.00 Aktualności
03.05 C / F "Non-cinema"

Rossija
05.00 "Dzień dobry, Rosja!"
08.35 „Cała Rosja”
08.45 „Moja srebrna kula. Ludmiła Marczenko”. Moderator - Witalij Wilk
09.45 „Muzułmanie”
10,00 „Życie prywatne”
11,00 „Wiadomości”
11,30 Czas lokalny. „Vesti Kuban”
11,50 Т / с „Testament Lenina”
13,40 „Vesti. Duty Part”
14.00 Wakat
16.00 „Kulagin i partnerzy”
16,40 Czas lokalny. „Vesti North Caucasus”
17.00 „Vesti”
17.10 Oleg Zhakov, Nikolai Merzlikin w filmie „Bez prawa popełnienia błędu”
19.00 T / c Guardian Angel
20.00 „Vesti”
20,15 „Fifth Studio” z Sergey Brilev „
20,50 Czas lokalny. „Vesti Kuban”
21,10 „Dobranoc, dzieciaki!”
21,20 T / c „Testament Lenina”
23.15 Lew Borysow, Władimir Menczow w filmie „Sąsiad”
00.55 Colin Firth, Mena Suvari w filmie „Trauma” (Wielka Brytania)
03.00 „Road patrol”
03.10 Т / с „Big love”

NTV
06.00 „Dziś rano”
09.05 „Nasze wszystko!”
10.00 „Dzisiaj”
10,20 „Poszukiwany!”
11.00 „Dwie prawdy”
11,55 H / f „Zabij mnie! Cóż, proszę” 1 pkt.
13.00 „Dzisiaj”
13,30 T / s ”MUR to MOOR - 2„
15.30 ”Nagły wypadek. Recenzja„
16.00 ”Dzisiaj”
16,30 T / s ”Powrót Mukhtaru - 2„
18,30 ”Nagły wypadek.„
19.00 „Dzisiaj”
19,40 T / z „Wojny gliniarzy”
21,45 T / s „Ulice połamanych latarni - 7”
22,45 „Dzisiaj”
23,10 T / s „Brygada”
00.20 H / f ”

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.