TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Tin-Tina; odc.4 - Tajemnica Jednorożca cz.2; 1994  serial animowany prod. francusko-kanadyjskiej
08:50 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:35 Jaskiniowiec; odc.4; serial prod.angielskiej
10:10 Anna Karenina; odc.4; serial prod.angielskiej
11:00 Szansa na życie; felieton
11:15 Dom pełen zwierząt
11:30 Członki ciała; odc.1/6 - Dłonie; serial dok.prod.angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc.699; telenowela TVP
13:10 Lokatorzy; odc.148; serial TVP[stereo]
13:40 Wykrywacz kłamstw; quiz rozrywkowy
14:10 Brawo, bis!; odc. 10; serial prod. USA
14:35 Zawodowy list gończy; magazyn dla młodzieży
14:50 Narodziny; odc.17/24 Żółwie; serial dok.prod.francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Anarchistyczna spółdzielnia mieszkaniowa; reportaż Anny Więckowskiej
15:35 Otwarte drzwi; magazyn katolicki
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc.1884; serial prod.USA
16:50 Polak = Europejczyk
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.700; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
18:55 Kręta nić życia; felieton Wiktora Niedzickiego
19:00 Wieczorynka; W krainie czarnoksiężnika Oza; odc.13 - Tajemnica purpurowej róży; serial animowany prod.polskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Jedynka w Europie; felieton
20:20 Studio sport; Liga Mistrzów; Real Madryt-Manchester United
22:40 Wojna Irak 2003
22:50 Zawsze po 21-szej
23:20 Monitor  Wiadomości
23:35 Plus minus - magazyn ekonomiczny
00:10 Seans na życzenie; Hoffa; 1992  film biograficzny prod. USA; reż: Danny DeVito; wyk: Jack Nicholson, J.T.Walh
02:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Opowieści z księgi cnót; odc.13/30 - Przywództwo; serial animowany prod. USA
07:40 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; - Duchy; serial animowany prod.pol.
07:50 Dwójka Dzieciom; Dziwny świat Kota Filemona; - Kiedy liście opadają; serial animowany prod.pol.
08:00 Na dobre i na złe; odc.34 - Wyznanie; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:10 Pół żartem, pół serial-czyli Złotopolskie Remanenty; quiz
11:00 Po prostu żyć; - Wolontariat; program Haliny Miroszowej
11:20 Zielona karta; odc.20; telenowela dok.TVP
11:45 Piwny smak miłości; odc.4 - Margrit 1888 - 1891; serial prod. francuskiej
12:35 Kochaj mnie; odc. 21; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.144 - Na gorącym uczynku; telenowela TVP
13:40 Europa da się lubić...; cz. 1; talk show
14:30 Przeboje Kabaretowej Ligi Dwójki; Kabaret Ani Mru Mru
14:45 Zrozumieć świat; Kara; magazyn dla młodzieży
15:10 Janosik; odc.4/13 Porwanie; 1973  serial TVP
16:00 Panorama
16:20 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.502 - Hau, Hau; telenowela TVP
16:55 Szansa na sukces; Kulisy; stereo
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19:55 Prawdę mówiąc - zza kulis serialu
20:10 M jak miłość; odc.133; serial TVP
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:40 Studio sport; Liga Mistrzów; Ajax Amsterdam - AC milan
00:30 Wieczór filmowy Kocham Kino; Panna Julia; Miss Julie; 1999  dramat psych.prod.ang./pod nadzorem/; reż: Mike Figgis; wyk: Saffron Burrows,Peter Mullan
02:10 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Smocze opowieści - serial animowany
07:25 Beyblade - serial animowany
07:50 Interwencja - magazyn reportaży
08:25 Strażnik Teksasu - serial sensacyjny
09:10 9 niezwykłych tygodni - serial nowej generacji
09:55 Stan wyjątkowy 2 - serial sensacyjny
10:50 Awantura o kasę - teleturniej
11:45 Różowa Pantera - serial animowany
11:55 Kachorra to ja - telenowela
12:50 Luz Maria - telenowela
13:45 Adam i Ewa - serial obyczajowy
14:40 Pokemon - serial animowany
15:10 Rodzina zastępcza - serial komediowy
15:45 Informacje
16:10 Różowa Pantera - serial animowany
16:20 Kachorra to ja - telenowela
17:15 Largo - serial sensacyjny
18:10 Przyjaciele - serial komediowy
18:45 Informacje, Sport
19:10 Prognoza pogody
19:15 Życiowa szansa - teleturniej
20:10 9 niezwykłych tygodni - serial nowej generacji
21:00 Samo życie - serial obyczajowy
21:40 Rajd ku słońcu - dramat sensacyjny
00:00 Biznes Informacje, Sport
00:20 Prognoza pogody
00:25 Graffiti - program publicystyczny
00:40 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn sportowy
01:45 Prawda w negliżu - magazyn erotyczny
02:45 Muzyka na bis
05:00 Zakończenie programu

TVN
5.25 Kropka nad i
5.40 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Magiczny kamień
8.15 Animaniacy
8.40 Przygody Animków
9.05 Niesamowite opowiastki
9.30 Tele Gra − teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.00 Jestem, jaki jestem
13.50 Niesamowite opowiastki
14.15 Renegat III − serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! − magazyn
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Zabójcza fala − film USA
22.35 Kryminalne gry
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Sport
23.45 Kasia i Tomek − serial pol.
0.15 Cela
0.45 Nic straconego

TVP 3 Kraków
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.00 Tęczowy domek − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika
7.55 Pogoda
8.00 Kowalski i Schmidt − magazyn
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Siedem szczytów − Korona ziemi
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Palce lizać − serial pol.
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920− 1939 − serial pol.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z Wałęsą na rybach − magazyn
12.10 W wielkim świecie − magazyn
12.30 Kurier
12.35 Malowanie obrazów − to proste − film irlandz.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes − magazyn
14.00 Świat − magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 To jest temat
15.00 Lizze McGuire − serial USA
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Rola
16.00 U siebie − magazyn mniejszości narodowych i grup etnicznych w Polsce
16.20 Kronika − flesz
16.25 Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt − magazyn
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Kronika świętokrzyska
17.55 Pogoda
18.00 Kronika
18.20 Tematy dnia
18.30 Kurier kulturalny
18.45 Na rynku pracy
19.00 9 i 1/2 − reportaż
19.20 Warto wiedzieć
19.25 Pogoda
19.30 Kurier, sport
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studo pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.58 Pogoda
22.00 Tematy dnia
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Wojna rosyjska − Krew na śniegu
23.50 Bez czucia − film USA (90 min.)
1.20 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Super VIP - wydarzenia i platki
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (51) - serial
8.35 M.A.S.H. (46) - serial
9.00 Dziki księżyc (68) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (151) - serial
10.40 Biały Kieł (14) - serial
11.05 Zakręcony (14) - serial
11.35 MacGyver (26) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Super VIP - wydarzenia i platki
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Artur - serial anim.
15.00 Potworne pomidory - serial anim.
15.30 Dziki księżyc (69) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (20) - serial
17.30 Oni, ona i pizzeria (15) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (152) - serial
19.00 Ochrona absolutna (11) - serial
20.00 Trudno zapomnieć - film sens. USA (1998)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Robocop 3 - thriller fant. USA (1992)
0.15 Masquerade (12) - serial
1.05 X Laski
1.35 Muzyczne listy - mag.
2.25 Muzyczny VIP - mag.
2.50 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
6.45 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
7.35 Alf (74) - serial
8.00 Potęga miłości (19) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (23) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (41) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Gorączka w mieście (28) - serial
12.10 Virginia (13) - telenowela
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (42) - serial
16.40 Alf (75) - serial
17.10 Brygada ratunkowa (12) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (29) - serial
19.15 Drew Carey Show (100) - serial
19.40 Z pierwszej strony (11) - serial
20.10 Goście z nieba - film obycz. USA-kanad. (1999), wyk. Yasmine Bleeth, Christopher Lloyd
22.00 Gliniarze na motorach (22) - serial
23.00 Na ratunek - serial dok.
23.30 Strzały na Brodwayu - komedia obycz. USA (1994)
1.20 Goście z nieba - film obycz. USA-kanad. (1999)
2.55 Drew Carey Show (100) - serial
3.20 Z pierwszej strony (11) - serial
3.45 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata − w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Prognoza pogody
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan − telenowela TVP
8.45 Eurotel
9.00 Pomysłowy Dobromir: Miodobranie
9.10 Budzik − program dla dzieci
9.35 Gwiezdny pirat − serial TVP
10.00 Panorama
10.05 Spotkania z literaturą: Romantyczna liryka miłosna
10.40 Warszawa znana i nieznana: Muzeum ruchu ludowego
11.00 Panorama
11.05 Ze sztuką na ty: Wszystko po drodze − reportaż
11.35 Filharmonia satelitarna: J. Haydn − Symfonia koncertująca B−dur
12.00 Wiadomości
12.10 Plebania − serial TVP
12.35 Sportowy tydzień
13.05 Święta wojna − serial TVP
13.30 Pamiętaj o mnie... − koncert życzeń
13.55 Zielona karta − telenowela TVP
14.20 Folkogranie: Kapela Brodów
15.00 Wiadomości
15.10 Benefis Jana Machulskiego
16.00 Klan − telenowela TVP
16.25 Polak potrafi
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Budzik
18.10 Gwiezdny pirat − serial TVP
18.35 Obserwator wojskowy − reportaż
19.00 Wieści polonijne − magazyn
19.15 Dobranocka: Zaczarowany ołówek; Chodzi lis koło drogi
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Prognoza pogody
20.10 Klan − telenowela TVP
20.35 Plebania − serial TVP
21.00 Wideoteka Dorosłego Człowieka
21.40 Zielona karta − telenowela
22.05 Ze sztuką na ty: wszystko po drodze − reportaż
22.35 Trochę kultury
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Forum
0.20 Monitor Wiadomości
0.40 Plus minus
1.15 Zaczarowany ołówek
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Prognoza pogody
2.10 Klan − telenowela TVP
2.35 Wieści polonijne − magazyn
2.50 Plebania − serial TVP
3.15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
3.55 Zielona karta − telenowela TVP
4.20 Plus minus
4.50 Ojczyzna−polszczyzna
5.05 Ze sztuką na ty
5.35 Monitor Wiadomości (25 min.)
6.00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Ja cię kocham, a ty śpisz (While You Were Sleeping) komedia romantyczna, USA 1995, 99 min., reż. John Turtletaub, wyk. Sandra Bullock, Bill Pullman
08:15    C'est la vie (C'est La Vie) dramat, Francja 2001, 107 min., reż. Jean-Pierre Ameris, wyk. Jacques Dutronc, Sandrine Bonnaire
10:05    Gwiezdne wrota - Uczciwa wymiana (Stargate Sg-1 III. Ep. 03 - Fair Game) serial science fiction, USA 1999, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
10:50    Gwiezdne wrota - Spadek (Stargate Sg-1 III. Ep. 04 - Legacy) serial science fiction, USA 1999, 41 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
11:40    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
12:10    Zaślepieni (The Fantasticks) film romantyczny/musical, USA 2000, 83 min., reż. Michael Ritchie, wyk. Joel Grey, Brad Sullivan
13:40    Szkoła cudotwórców (Testimony Of Taliesin Jones) familijny, USA 2000, 90 min., reż. Martin Duffy, wyk. Jonathan Pryce, Ian Bannen
15:10    Na planie wieści z planu filmowego, USA 2002, 30 min.
15:35    Rudolf czerwononosy renifer (Rudolph The Red-Nosed Reindeer) familijny/animowany, USA 1998, 83 min., reż. William Kowalchuk
17:05    Cinema, cinema, odc. 14 (Cinema Cinema Cinema VI. (933) Ep. 14) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
17:35    Kylie Fever 2002 - koncert Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min.
18:40    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
19:00    Ja cię kocham, a ty śpisz (While You Were Sleeping) komedia romantyczna, USA 1995, 99 min., reż. John Turtletaub, wyk. Sandra Bullock, Bill Pullman
20:40    Na planie filmu "Statek widmo" (Making Of: Ghost Ship) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
21:00    Premiera: Opowieść o Davidzie Cassidym (The David Cassidy Story) obyczajowy, USA 2000, 84 min., reż. Jack Bender, wyk. Andrew Kavovit, Malcolm McDowell
22:30    U progu sławy (Almost Famous) komedia, USA 2000, 118 min., reż. Cameron Crowe, wyk. Kate Hudson, Billy Crudup
00:30    Sześć stóp pod ziemią 2, odc. 23 (Six Feet Under 23: The Secret) serial obyczajowy, USA 2002, 54 min., reż. Alan Poul, wyk. Michael C. Hall, Peter Krause
01:30    Ocalony cz. 2 (Sole Survivor II.) thriller, Kanada 2000, 83 min., reż. Mikael Salomon, wyk. Billy Zane, Gabriela Reuben
02:55    HBO Na Stojaka! Odc. 58 program rozrywkowy, Polska 2003, 30 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Grzegorz Poloczek, Ola Wolf, Stanisław Zygmunt
03:30    Dziewczęta Gregory'ego (Gregory's Two Girls) komedia, Niemcy 1999, 111 min., reż. Bill Forsyth, wyk. John Gordon Sinclair, Dougray Scott
05:25    Gwiezdne wrota - Spadek (Stargate Sg-1 III. Ep. 04 - Legacy) serial science fiction, USA 1999, 41 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Syrenka Maco - Film dla dzieci , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 655 min.
18:55 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Grunt to rodzinka - Serial komediowy , 20 min.
19:20 Celeste - Telenowela , Raul Lecouna , Andrea del Boca , Argentyna , 10 min.
19:30 Nowojorscy policjanci - Serial kryminalny , Reza Badiyi , Jack Warden,Robert Hooks,Franc Conversee , USA 1968 , 30 min.
20:00 Prawo do narodzin - Telenowela , Raul Araiza , Veronica Castro,Ignacio Lopez Tarsco,Sergio Jimenez , Meksyk 1981 , 30 min.
20:30 Mój wujek - Komedia , Jacques Tati , Jacques Tati,Paul Zola,Adrienne Servantie,Alain Bécourt,Lucien Frégis,Dominique Marie , Francja/Włochy 1958 , 120 min.
22:30 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
22:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
23:00 Seks show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
00:55 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:10 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:40 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:10 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Japan Video Topic - Magazyn , 30 min.
08:00 Amerykańscy prezydenci - Film dokumentalny , USA , 30 min.
08:30 Na czasie - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
09:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 15 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Gliniani wojownicy - Film dokumentalny , Chiny 1989 , 60 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 Trucker Music Television - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Sigur Rós Jazz Festival - Program muzyczny , 60 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 Music Pub - Magazyn muzyczny , 30 min.
20:30 Babski świat - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:00 Tajemnice Morza Martwego - Film dokumentalny , USA 1996 , 60 min.
22:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
22:30 Jednym śladem - Magazyn , 30 min.
23:00 Wirtualny uniwersytet - Program edukacyjny , Polska 2003 , 30 min.
23:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.

Eurosport
08:30 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
09:00 Puchar Świata _ Meksyk - Program sportowy , 60 min.
10:00 Wyścigi supercrossów _ mistrzostwa świata _ Houston (USA) - Program sportowy , 60 min.
11:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 60 min.
12:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
12:30 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
14:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 105 min.
15:45 Wyścig dookoła Kraju Basków (Hiszpania) - Program sportowy , 105 min.
17:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:45 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 75 min.
19:00 Trial: halowe mistrzostwa świata _ Madryt - Program sportowy , 60 min.
20:00 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
20:30 Walka o mistrzostwo wersji IBF/WBA _ Berlin - Program sportowy , 120 min.
22:30 Puchar Świata _ Tunezja - Program sportowy , 15 min.
22:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 105 min.
00:45 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 I liga siatkówki mężczyzn: 2. runda play off - Program sportowy , 120 min.
10:00 4 x 4 - Magazyn , 25 min.
10:25 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
11:10 Liga grecka: Iraklis Saloniki _ Panathinaikos Ateny - Program sportowy , 110 min.
13:00 Magazyn ligi holenderskiej - Program sportowy , 30 min.
13:30 Liga grecka: Ionikos _ PAOK Saloniki - Program sportowy , 110 min.
15:20 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
15:45 Snowboard - Magazyn sportowy , 25 min.
16:10 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
16:20 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
16:45 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 15 min.
17:00 Ekstraliga żużlowa: Atlas Wrocław _ ZKŻ Zielona Góra - Program sportowy , 120 min.
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów - Magazyn piłkarski , 60 min.
20:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
20:35 Liga Mistrzów - Program sportowy , 120 min.
22:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
22:55 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
23:55 Liga Mistrzów - Program sportowy , 5 min.
00:00 Liga Mistrzów - Program sportowy , 105 min.
01:45 KO TV - Program sportowy , 25 min.
02:10 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
03:05 Liga grecka: Iraklis Saloniki _ Panathinaikos Ateny - Program sportowy , 110 min.
04:55 High 5 - Program sportowy , 60 min.
05:20 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
05:45 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 25 min.
06:10 RIP - Program sportowy , 110 min.

DSF (polski)
06:00 La Ola - Program sportowy , 45 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Come on Baby - Program rozrywkowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 La Ola - Program sportowy , 30 min.
09:00 Hattrick - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 NBA od środka - Program sportowy , 65 min.
14:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:15 Wszystko o samochodzie - Magazyn sportowy , 30 min.
14:45 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:50 O piłce nożnej - Program sportowy , 125 min.
16:55 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
17:00 La Ola - Program sportowy , 60 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 Hattrick - Program sportowy , 30 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
19:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:30 Samochody sportowe - Program sportowy , 30 min.
20:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
20:15 Formuła 1 - Program sportowy , 60 min.
21:15 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
22:15 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
22:30 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
22:45 Magazyn samochodowy - Magazyn , 60 min.
23:45 La Ola - Program sportowy , 45 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 150 min.

Canal + Żółty
08:30 Jak pies z kotem - Komedia , Michael Lehmann , Uma Thurman,Janeane Garofalo,Ben Chaplin,Jamie Foxx,James McCaffrey,Richard Coca,Stanley DeSantis , USA 1996 , 95 min.
10:05 Proroctwo Irvinga Rączki - Film krótkometrażowy , 25 min.
10:30 Niepokonany - Film sensacyjny , Jefery Levy , Billy Zane,Byron Mann,Stacy Oversier,Tory Kittles , Kanada/USA 2001 , 90 min.
12:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
12:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Świat lodu - Film dokumentalny , 50 min.
13:50 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
14:20 Szaleństwa Iris - Film obyczajowy , Daniel Petrie , Gena Rowlands,Laura Linney,Emile Hirsch,Fred Ward,Lee Tergesen,Miguel Sandoval,Scott Gibson , USA 2001 , 90 min.
15:50 Porwanie - Film sensacyjny , Dan Curtis , USA 1993 , 95 min.
17:25 Brian De Palma _ nieskazitelny - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
18:20 Skok na kasyno - Film sensacyjny , Gerry Lively , Robert Englund,Gregg Henry,Casper van Dien,Libby Hudson , USA 2001 , 100 min.
20:00 Wszystko o pożądaniu _ kino Pedra Almodovara - Film dokumentalny , Hiszpania 2001 , 60 min.
21:00 Pracująca dziewczyna - Komedia , Mike Nichols , Harrison Ford,Sigourney Weaver,Melanie Griffith,Alec Baldwin,Joan Cusack,Philip Bosco,Nora Dunn , USA 1988 , 110 min.
22:50 Ścieżka strachu - Film kryminalny , Joel Coen, Ethan Coen , Gabriel Byrne,Albert Finney,Jon Polito,Marcia Gay Harden,John Turturro,J.E. Freeman,Steve Buscemi , USA 1990 , 115 min.
00:45 Ciepła woda pod Czerwonym Mostem - Komedia , Shohei Imamura , Koji Yakusho,Misa Shimizu,Mitsuko Baisho,Mansaku Fuwa,Isao Natsuyagi,Yukiya Kitamura,Hijiri Kojima , Japonia/Francja 2001 , 115 min.
02:40 Detektyw Monk - Serial sensacyjny , Dean Parisot , Tony Shalhoub,Bitty Schram,Ted Levine,Stanley Kamel,Jason Gray-Stanford , USA 2002 , 45 min.
03:25 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
03:50 Angelus - Film obyczajowy , Lech Majewski , Jan Siodlaczek,Grzegorz Stasiak,Andrzej Skupiński,Tadeusz Pławecki,Małgorzata Madejowska , Polska 2001 , 105 min.

Hallmark
6:00 Przygody Williama Telia - film przygod. USA 
7:45 Sześć tygodni - dramat obycz. USA 
9:30 Najważniej- szy egzamin - dramat obycz. USA
11:15 Dr Quinn - serial obycz. 
12:00 Córki McLeoda - serial obycz. 
13:00 Szześć tygodni - dramat obycz. USA
14:45 Anastasia: Tajemnica Anny (2, ost.) - dramat biograf. austr.-USA
16:30 Najważniejszy egzamin - dra- mat obycz. USA 
18:15 Dr Quinn - se- rial obycz. 
19:15 Córki McLeoda - se- rial obycz. 
20:00 Babski oddział - se- rial sens. 
21:00 Cagney i Lacey: Po- wrót - film sens. USA 
22:45 Inspek- torzy - dramat sens. USA 
0:30 Zbrod- nia i kara - dramat kostium. USA
2:15 Cagney i Lacey: Powrót - Film sensacyjny USA
4:15 Inspektorzy - Film sensacyjny USA

Le Cinema
14:00 A to już było - Komedia , Harald Sicheritz , Alfred Dorfer,Lukas Resetarits,Roland Düringer,Gudrun Thielsch,Günther Paal,Reinhard Nowak,Silvia Fenz , Austria 1995 , 95 min.
15:35 W cieniu Kaina - Thriller , Paco Lucio , Eusebio Poncela,Laia Marrull,Juan de Juanes,Alberto san Juan , Hiszpania 1999 , 90 min.
17:05 Kto by się przejmował facetami - Film obyczajowy , Christian Schumacher , Nicola Erdmann,Vanessa Jung,Stefan Jürgens,Lena Machetanz,Christine Neubauer , Niemcy 2001 , 90 min.
18:35 Wspomnienie z Herkulesfurdo - Film obyczajowy , Pál Sándor , Dezsö Garas,Margit Dajka,Irma Patkós,Carla Romanelli,Sándor Szabó,Ildikó Pécsi,Mária Lázár , Węgry 1976 , 85 min.
20:00 Oscarowe nominacje 2003: Złap mnie, jeśli potrafisz - Film dokumentalny 2003 , 30 min.
20:30 Król piękna - Film obyczajowy , Zeno Dostál , Vlastimil Brodský,Ivana Chýlková,Svatava Hubenaková,Eliska Kucharova,Josef Langmiler,Barbora Leichnerová,Josef Novotný , Czechosłowacja 1990 , 95 min.
22:05 Źródło - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Max von Sydow,Brigitta Valberg,Brigitta Pettersson,Gunnel Lindblom,Axel Düberg,Tor Isedal,Ove Porath , Szwecja 1959 , 90 min.
23:35 Krwawe cięcie - Film przygodowy , Jorge Grau , Christian Vadim,Sophie Renoir,Fernando Guillén,Patxi Bisqert,Luis Fernando Alvés , Hiszpania 1989 , 115 min.
01:30 Zabójczy przymus - Film kryminalny , Rolf Börjlind , Stefan Sauk,Mikael Persbrandt,Jakob Eklund,Suzanne Reuter , Szwecja 1999 , 105 min.

Tele 5
07:50     Prosto z mostu
08:05     Saint Tropez (Saint Tropez)  - serial obyczajowy, Francja  1996, wyk. Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano
09:05     Telezakupy
11:35     Zauroczenie (Incantesimo)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
12:35     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Egipt - serial podróżniczy, Kanada 2000
13:25     Tarzan (Tarzan)  - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
13:55     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures) - serial dla młodzieży, USA 1999
14:20     Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia
14:50     Videofashion - program o modzie
15:15     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
15:45     Zauroczenie (Incantesimo)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
16:45     Ekscentrycy (Exccentriiiks!)  - serial dokumentalny 1998
17:10     Tarzan (Tarzan)  - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
17:35     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures)  - serial dla młodzieży, USA 1999
18:00     Prognoza pogody
18:05     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Kenia - serial podróżniczy, Kanada 2000
19:00     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
19:10     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
19:40     Prosto z mostu     
19.55     Prognoza pogody
20:00     Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad)  - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, za zgodą rodziców
20:50     Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad)  - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, za zgodą rodziców
21:40     On i ona (Lui & Lei)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Luciano Manuzzi, wyk. Vittoria Belvedere, Enrico Mutti, Giulio Base, Beatrice Fazi
22:35     Prognoza pogody
22:40     Pelswick - serial animowany, Kanada 2000
23:05     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
23:35     Erotyczne fantazje (Fantasies)  - serial erotyczny, Francja, tylko dla dorosłych
01:15     Werdykt - program sądowy
01:40     zakończenie programu

Romantica
06:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
07:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
08:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
09:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
10:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
11:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
12:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
13:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
14:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
15:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
16:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
17:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
18:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
19:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
20:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
21:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
22:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
23:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
00:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
01:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.

Discovery
09:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Narodziny samochodu - Magazyn , 25 min.
10:20 Czołgi - Film dokumenatalny , 55 min.
11:15 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 55 min.
12:10 Morskie katastrofy - Film dokumenatalny , 55 min.
13:05 Przetrwać epokę lodowcową - Film dokumentalny , 55 min.
14:00 Nefertiti - Magazyn , 60 min.
15:00 Starożytne trzęsienia ziemi - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Na szlaku z Jeffem Corwinem - Program podróżniczy , 60 min.
20:00 Tajemnice Azji - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 60 min.
22:00 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Supermucha - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Narzędzia wojny - Film dokumenatalny , 60 min.
02:00 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic
08:00 USA, nauka i technika - Magazyn , 60 min.
09:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Zagadki El Nino - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 USA, nauka i technika - Magazyn , 60 min.
12:00 Za następną falą - Film dokumenatalny , 30 min.
12:30 Czernobyl po katastofie - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
14:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Zagadki El Nino - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 USA, nauka i technika - Magazyn , 60 min.
17:00 Za następną falą - Film dokumenatalny , 30 min.
17:30 Czernobyl po katastofie - Film dokumentalny , 30 min.
18:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Oczami słonia - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Zaginione światy - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Urodzeni mordercy - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Narodziny ludzkości - Film dokumentalny , 60 min.
01:00 Urodzeni mordercy - Film dokumenatalny , 60 min.

Planete
07:20 Jump Jet: Dzieje Harriera - Film dokumentalny , USA 1996 , 55 min.
08:15 Legenda Citroëna DS - Film dokumentalny , Francja 1998 , 55 min.
09:10 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 30 min.
09:40 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
10:10 Nissan _ Renault: związek prawie idealny - Film dokumenatalny , Francja 2000 , 30 min.
10:40 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 35 min.
11:15 Wyuzdany Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 110 min.
13:05 Śmierć w Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 50 min.
13:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
14:25 Statyści Hollywood - Film dokumentalny , USA 1998 , 55 min.
15:20 Łowcy talentów w Hollywood - Film dokumentalny , USA 2000 , 60 min.
16:20 Korsyka _ niespokojna wyspa - Film dokumentalny , Francja 2001 , 55 min.
17:15 Korsyka _ niespokojna wyspa - Film dokumentalny , Francja 2001 , 60 min.
18:15 Hitchcock, Selznick i zmierzch Hollywood - Film dokumentalny , USA 1998 , 90 min.
19:45 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 30 min.
20:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
20:45 Cała prawda o Titanicu - Film dokumentalny , USA 1998 , 90 min.
22:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
22:50 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 30 min.
23:20 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
23:45 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
00:35 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Bizancjum - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
13:35 Stworzenia fantastyczne - Film dokumenatalny , 30 min.
14:05 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Bizancjum - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
19:35 Stworzenia fantastyczne - Film dokumenatalny , 30 min.
20:05 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Bizancjum - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
01:35 Stworzenia fantastyczne - Film dokumenatalny , 30 min.
02:05 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.

Discovery Science
06:40 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
09:55 Życie na Marsie - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
12:40 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
15:55 Życie na Marsie - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
18:40 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
21:55 Życie na Marsie - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
00:40 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Kręgi w zbożu - Magazyn , 55 min.
03:55 Życie na Marsie - Film dokumentalny , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Śladami Che - Film popularnonaukowy , 55 min.
09:55 Śladami "Myszołowa" - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.
15:00 Śladami Che - Film popularnonaukowy , 55 min.
15:55 Śladami "Myszołowa" - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.
21:00 Śladami Che - Film popularnonaukowy , 55 min.
21:55 Śladami "Myszołowa" - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Kubański boks - Film dokumentalny , 55 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
07:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
07:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
08:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
08:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
09:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
13:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
13:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
14:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
14:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
15:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
19:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 30 min.
19:55 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
20:25 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
20:55 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
00:50 Trzecia randka - Reality show , USA , 25 min.
01:15 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
01:45 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
02:10 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Z Loyde'm po Luizjanie - Magazyn , Wielka Brytania 1999 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Kurorty świata - Program medyczny , 25 min.
04:20 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
04:45 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 25 min.
05:10 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 25 min.
05:35 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Vivien Westwood - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Marjan Djodjov Pejoski - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:25 Miś Yogi - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 15 min.
07:00 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
07:25 Krowa i kurczak - Serial dla dzieci , Robert Alvarez , USA 1997-1999 , 25 min.
07:50 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 25 min.
08:15 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
08:40 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
09:55 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 25 min.
10:20 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 25 min.
10:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
11:10 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 20 min.
11:30 Scooby Doo, gdzie jesteś? - Film animowany (dzieci) , 30 min.
12:00 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 30 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
12:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
13:20 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
13:45 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 15 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
15:15 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 45 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 30 min.
18:30 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 30 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 35 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Minimax
06:00 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:10 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:20 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
06:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
07:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
07:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
07:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
08:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
08:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
08:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
09:05 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
09:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
10:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
10:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
10:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
11:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
11:55 Arnold - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
12:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja 2002 , 15 min.
12:35 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
13:00 Podwieczorek u Mini i Maxa - Program dla dzieci , 30 min.
13:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
13:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
14:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
14:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 35 min.
15:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
15:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
16:05 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
16:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
17:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
17:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
17:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
17:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
18:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
18:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
18:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
19:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
19:35 Crash zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop Shop - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 Polska lista MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Odliczanie do MTV Winterjam 2003 - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 PartyZone - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Phil Collins - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Mickey Rourke - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 480 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 VIVA Hits Polska - Program muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Personality - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Overdrive _ koncert grupy Blue - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Planet VIVA Alternativ - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Szkoła kucharska - Film dokumentalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Szkoła lotników - Film dokumenatalny , 30 min.
10:15 Szkoła lotników - Film dokumenatalny , 30 min.
10:45 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
11:10 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
11:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
12:00 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
12:45 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Szkoła kucharska - Film dokumentalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
16:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
18:00 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:00 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:50 Najsłynniejsi przestępcy południowej Afryki - Film dokumenatalny , 30 min.
20:20 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
20:45 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 30 min.
21:15 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
21:45 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
23:00 Życie w Sylvania Waters - Film dokumenatalny , 30 min.
23:30 Życie w Sylvania Waters - Film dokumenatalny , 30 min.
00:00 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
00:25 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
00:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
01:15 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
01:40 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Najsłynniejsi przestępcy południowej Afryki - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Wyzwania losu - Reportaż , 45 min.

Avante
06:00 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
06:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
07:25 Apollo 11: pierwsze kroki na Księżycu - Film dokumentalny , USA , 55 min.
08:20 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:50 Świat dragsterów - Program dokumentalny , 25 min.
09:15 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
09:45 Legendy lotnictwa wojskowego - Magazyn , USA , 25 min.
10:10 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
10:35 Śmiercionośne nawałnice - Film dokumentalny , 50 min.
11:25 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 35 min.
12:00 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
12:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
13:25 Apollo 11: pierwsze kroki na Księżycu - Film dokumentalny , 55 min.
14:20 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
14:50 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 25 min.
15:15 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
15:45 Legendy lotnictwa wojskowego - Magazyn , USA , 25 min.
16:10 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
16:35 Śmiercionośne nawałnice - Film dokumentalny , 50 min.
17:25 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 35 min.
18:00 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
18:30 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
19:00 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
19:25 Z biegiem Yukanu - Magazyn 1998 , 50 min.
20:15 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
20:40 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2000 , 25 min.
21:05 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
21:35 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
22:30 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
23:30 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
00:00 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
00:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
01:25 Apollo 11: pierwsze kroki na Księżycu - Film dokumentalny , USA , 55 min.
02:20 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
02:50 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2000 , 25 min.
03:15 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
03:45 Legendy lotnictwa wojskowego - Magazyn , USA , 25 min.
04:10 Przyjaciele w przestworzach - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
04:35 Śmiercionośne nawałnice - Film dokumentalny , 50 min.
05:25 Kosmos nieznany - Film dokumenatalny , USA , 35 min.

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:30 24 godziny - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
15:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
17:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Zdrowie - Magazyn , 30 min.
20:00 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
21:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
03:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
04:30 Zdrowie - Magazyn , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning Languages _ Make German Your Business - Program edukacyjny , 35 min.
06:35 Learning English _ Kids English Zone - Program edukacyjny , 25 min.
07:00 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
07:10 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
07:15 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:20 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
07:40 SMart - Program dla dzieci , 25 min.
08:05 Incredible Games - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
09:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
09:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
10:15 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
10:45 Bargain Hunt - Program rozrywkowy , 30 min.
11:15 Animal Hospital - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 25 min.
12:10 The Demon Headmaster - Serial dla dzieci , Roger Singleton-Turner , Terrence Hardiman,Tessa Peake-Jones,Danny John-Jules,Frances Amey,Gunnar Cauthery,Thomas Szekeres , GB 1996 , 35 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Doctors - Serial , 30 min.
14:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
14:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
15:00 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
15:30 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
15:40 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
15:45 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
15:50 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
16:10 SMart - Program dla dzieci , 25 min.
16:35 Incredible Games - Program dla dzieci , 25 min.
17:00 Big Cat Diary - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:15 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
19:00 Gardeners' World - Magazyn , 30 min.
19:30 Doctors - Serial , 30 min.
20:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
20:30 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
21:00 A Many Splintered Thing - Serial komediowy , GB 1998 , 30 min.
21:30 One Foot in the Grave - Serial komediowy , Susan Belbin , Richard Wilson,Annette Crosbie,Doreen Mantle,Owen Brenman , GB 1990/1995 , 30 min.
22:00 Au Pairs - Magazyn , 60 min.
23:00 Ultimate Killers - Program edukacyjny , 30 min.
23:30 Hope and Glory - Dramat , Lenny Henry,Amanda Redman,Clive Russel , GB , 60 min.
00:30 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
01:00 Myths of the Titanic - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Learning History _ Great Romances of the 20th Century - Program edukacyjny , 30 min.
02:30 Learning History _ Great Romances of the 20th Century - Program edukacyjny , 30 min.
03:00 I, Caesar - Program edukacyjny , 60 min.
04:00 Learning Business _ Head on the Block - Program edukacyjny , 40 min.
04:40 Learning From The OU _ Personal Passions - Program edukacyjny , 20 min.
05:00 Learning From The Ou _ The Front Desk - Program edukacyjny , 30 min.
05:30 Learning From The OU _ Just Seventeen - Program edukacyjny , 25 min.
05:55 Learning from the OU _ Tales of the Expected - Program edukacyjny , 5 min.

RAI 1
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Il commissario Rex - Serial sensacyjny , 140 min.
23:05 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:10 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
23:15 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:20 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:45 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:55 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
01:05 Non solo Italia - 20 min.
01:15 Non solo Italia - 20 min.
01:25 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:35 Sottovoce - Magazyn , 10 min.
01:45 Rai Educational - 30 min.
01:55 Rai Educational - 30 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 225 min.
02:25 Omicidio allo specchio - Film kryminalny , Arthur Penn , Mary Steenburgen,Roddy McDowall,Jan Rubes,William Russ,Mark Malone,Ken Pogue,Wayne Robson , USA 1987 , 100 min.
04:05 Rally - Serial sensacyjny , Giuliano Gemma,Lorraine De Selle,Robert Hoffmann,Luca Lionello,Vincent Souliac,Ivan Desny , 60 min.
05:05 Aeroporto internazionale - Serial sensacyjny , Dalila Di Lazzaro,Adolfo Celi,Orazio Orlando,Donatella Rettore,Tullio Solenghi,Gianni Garko,Paolo De Vita , 30 min.
05:35 Videocomic - Program rozrywkowy , 25 min.

RAI 2
05:00 La cognizione sociale - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:20 La voce - 5 min.
06:25 Cercando cercando - Program informacyjny , 10 min.
06:35 Anima ed Hermes - Magazyn , 5 min.
06:40 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 20 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 165 min.
07:10 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:15 Clifford - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:45 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
08:05 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:35 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 25 min.
09:00 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 20 min.
09:20 Vivere in salute - Magazyn , 25 min.
09:45 Rai Educational _ Un mondo a colori - Program informacyjny , 15 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 85 min.
15:30 L'Italia sul Due - 60 min.
16:30 Bubusette - Teleturniej , 30 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
19:10 E.R. _ Medici in prima linea - Serial , 50 min.
20:00 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:05 Tom - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Eureka - Magazyn , 5 min.
21:00 Un caso di coscienza - Serial , Luigi Perelli , Sebastiano Somma,Elisabetta Gardini,Loredana Cannata,Stephan Danailov,Nina Soldano,Paolo Maria Scalondro,Orso Maria Guerrini , I 2002 , 120 min.
23:00 Il paese delle meraviglie - 70 min.
23:05 La grande notte - 75 min.
00:10 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 30 min.
00:20 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TG _ Parlamento - Magazyn , 5 min.
00:50 Meteo 2 - Program informacyjny , 10 min.
01:00 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:05 Il corvo - Serial sensacyjny , 30 min.
01:30 Un marito quasi perfetto - Komedia , Nick Castle , Ellen DeGeneres,Bill Pullman,Joan Cusack,Dean Stockwell,Joan Plowright,John Livingston,Robert Goulet , USA 1996 , 100 min.
01:35 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 325 min.
03:10 Prove Tecniche di Trasmissione - Program rozrywkowy , 230 min.

TVE
05:00 L~nea 900 - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Esto está muy crudo - Magazyn , 30 min.
06:00 Gente - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 A determinar - Program informacyjny , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 A su salud - Magazyn , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de primavera - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Gata salvaje - Serial , Marlene Favela,Mario Cimarro,Adamari López,Frances Ondiviela,Ariel López Padilla , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla młodzieży , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 Al habla - 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:50 Luz negra - Film obyczajowy , Xavier Bermudez , Féodor Atkine,Teresa Madruga,Mónica Molina,Pilar Barrera,Mar~a Cárdenes , E 1992 , 115 min.
23:45 La noche abierta - Program rozrywkowy , 85 min.
01:10 La mandrágora - Magazyn , 30 min.
01:40 Polideportivo - Program sportowy , 20 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Cuando seas m~a - Telenowela , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 A su salud - Magazyn , 30 min.

France 2
05:25 24 heures d'info - Program informacyjny , 20 min.
05:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 125 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 25 min.
09:05 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Hunter Tylo , 20 min.
09:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:30 C'est au programme - Program informacyjny , 85 min.
10:55 Flash info - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 30 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Expression directe - Magazyn , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Horst Tappert,Fritz Wepper,Helga Anders,Ellen Schwiers,Karin Baal , 65 min.
14:55 Le Renard - Peter Deutsch , Rolf Schimpf,Michael Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Ulf J. Söhmisch,Irene Clarin , 65 min.
16:00 Brigade des mers - Serial sensacyjny , Catherine Millar, Kym Wilson , Colin Friels,Jay Laga'aia,Catherine McClements,Scott Buress,Treffyn Koreshoff,Paul Mercurio , 45 min.
16:45 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 35 min.
17:55 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
18:00 Urgences - Davis Guggenheim , George Clooney,Anthony Edwards,Julianna Margulies,Noah Wyle,Eriq La Salle,Gloria Reuben , 45 min.
18:45 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 10 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:55 Maman, je m'occupe des méchants! - Komedia , Raja Gosnell , Alex D. Linz,Olek Krupa,Rya Kihlstedt,David Thornton,Lenny von Dohlen,Marian Seldes,Haviland Morris , USA 1997 , 105 min.
22:40 Comme au cinéma - Magazyn , 10 min.
22:50 Vengeance froide - Film kryminalny , Phil Joanou , Alec Baldwin,Kelly Lynch,Marie Stuart Masterson,Eric Roberts,Teri Hatcher,Vondie Curtis Hall , USA 1994 , 130 min.
01:00 Journal de la nuit - Program informacyjny , 20 min.
01:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
01:30 Histoires courtes - Film obyczajowy , 1 min.
01:31 Bains douches - 14 min.
01:45 Les résultats du bac - Pascal Vincent , Julie Durand,Florence Loiret-Caille,Jean-Baptiste Pénigault,Steve Tran-Quan,Betty Teboulle,Hong Mai Thomas , 15 min.
02:00 Chanter la vie - Program muzyczny , 50 min.
02:50 Azimuts - Program podróżniczy , 15 min.
03:05 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
03:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
03:25 Y a un début ? tout - Program informacyjny , 115 min.

France 3
05:15 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 20 min.
05:35 Les matinales - Program informacyjny , 25 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Foot 3 - Program sportowy , 30 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Albator, le corsaire de l'espace - Serial animowany (dzieci) , Leiji Matsumoto , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Götz , Sigmar Solbach , 50 min.
10:45 Les enqu?tes de Remington Steele - Serial sensacyjny , Thomas Carter , Pierce Brosnan,Stephanie Zimbalist,James Read,Janet Demay , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 55 min.
14:50 Le magazine du Sénat - Magazyn , 10 min.
15:00 Questions au gouvernement - Magazyn , 65 min.
16:05 Outremers - Program informacyjny , 30 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 50 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 C'est pas sorcier - Magazyn , F , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 35 min.
20:55 Famille d'accueil - Serial , Alain Wermus , Virginie Lemoine,Jean-Michel Dupuis,Ginette Garcin,Damien Jouillerot,Lucie Barret,Samantha Renier , 95 min.
22:30 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:35 Soir 3 - Program informacyjny , 20 min.
22:55 La vie en question - Program medyczny , 55 min.
23:50 La case de l'oncle Doc - Magazyn , 60 min.
00:50 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 30 min.
01:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
01:45 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
01:50 Passé sous silence - Magazyn , 60 min.
02:50 Les dossiers de l'Histoire - Film dokumentalny , 50 min.
03:40 Explore - Film dokumentalny , 50 min.
04:30 Cčté jardins - Program edukacyjny , 25 min.
04:55 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.

TF 1
05:55 Bambou et Compagnie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:20 Jim Bouton - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
09:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 90 min.
10:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Medicopter - Serial sensacyjny , Rainer Grenkowitz,Serge Falck,Manfred Stücklschwaiger,Anja Freese,Wolfgang Krewe,Sabine Petzl,Hanno Pöschl , D , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche! - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:40 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , USA , 50 min.
14:45 La force du destin - Serial , Susan Lucci,Sarah Michelle Gellar,Julia Barr,Jill Larson,David Canary,Michael Nader , USA , 50 min.
15:35 New York, police judiciaire - Jace Alexander , Jerry Orbach,Benjamin Bratt,Sam Waterston,Carey Lowell,Steven Hill,S. Epatha Merkerson , 50 min.
16:25 Pacific Blue - Kevin McClatchy,Gretchen German,Michelle Clunie,John Kirby,Les Brandt , 50 min.
17:15 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Harvey Frost , Jennie Garth,Brian Austin Green,Jason Priestley,Tiffani-Amber Thiessen,Tori Spelling,Joe E. Tata , 50 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 60 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 De table en table - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Résultat des courses - Program sportowy , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 Cliffhanger - Film sensacyjny , Renny Harlin , Sylvester Stallone,Michael Rooker,John Lithgow,Janine Turner,Rex Linn,Caroline Goodall,Leon , USA 1993 , 120 min.
22:55 Confessions intimes - Magazyn , 100 min.
00:35 Football - Program sportowy , 35 min.
01:10 Rallye de Tunisie - Program sportowy , 10 min.
01:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:25 Reportages - Program informacyjny , 30 min.
01:55 Tr?s chasse - Program edukacyjny , 55 min.
02:50 Passion au naturel - Film dokumentalny , 50 min.
03:40 Histoires naturelles - Program podróżniczy , 55 min.
04:35 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 30 min.

TV 5 Europe
05:30 Arte reportage - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 10 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Cultivé et bien élevé - Program informacyjny , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
10:20 La ville dont le prince est un enfant - Film obyczajowy , Christophe Malavoy , Michel Aumont,Clément Van Den Bergh,Luc Denoux,Michel Dussauze,Alain Gilbert,Pierre-Alexis Hollenbeck , F 1996 , 100 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 faxculture - Magazyn , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Maigret - Andrzej Kostenko , Bruno Cremer,Agn?s Soral,Eric Prat,Vincent Martin,Fernand Berset,Eric Deshors , F 1993 , 90 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Le journal de l'éco - Magazyn , 5 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 Stade Africa - Program sportowy , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 20 min.
18:20 En avoir ou pas - Film obyczajowy , Laetitia Masson , Sandrine Kiberlain,Arnaud Giovaninetti,Roschdy Zem,Claire Denis,Lise Lamétrie,Laetitia Palermo , F 1995 , 100 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Les carnets du bourlingueur - Program podróżniczy , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Temps présent - Program informacyjny , 60 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Rideau rouge - Program publicystyczny , 90 min.
00:00 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
00:55 France Europe Express - Program informacyjny , 130 min.
03:05 faxculture - Magazyn , 55 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 France Europe Express - Program informacyjny , 90 min.

ARD
05:30 Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Die glückliche Familie - Serial komediowy , Jörg Grünler , Maria Schell,Siegfried Rauch,Maria Furtwängler,Julia Heinemann,Susanna Wellenbrink,Sönke Wortmann,Thomas Ohrner , D 1989 , 50 min.
09:05 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Udo Witte , Mareike Carri?re,Jan Fedder,Peter Neusser,Kay Sabban,Sven Florian Schneider , D 1992 , 50 min.
09:55 ARD-Wetterschau - Program informacyjny , 5 min.
10:00 Tagesschau - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Brisant - Program informacyjny , 27 min.
10:30 Der zweite Frühling - Komedia , Gabi Kubach , Nadja Tiller,Ursula Karusseit,Michael Degen,Jürgen Hentsch,Susanne Schäfer,Claudio Maniscalco,Eva Maria Bayerwaltes , D 2003 , 90 min.
12:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
12:15 ARD-Buffet - Magazyn , 45 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
13:05 ARD-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 55 min.
14:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
14:10 Ein Bayer auf Rügen - Serial sensacyjny , Wigbert Wicker , Wolfgang Fierek,Peter Bause,Max Volkert Martens,Ottfried Fischer,Nikolaus Paryla,Gisela Trowe,Karin Thaler , D 1992 , 50 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
15:15 Abenteuer Wildnis - Program edukacyjny 1999 , 45 min.
16:00 Fliege - Talk show , 60 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
17:15 Brisant - Program informacyjny , 28 min.
17:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
17:20 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Jeannine Burch,Gerry Hungbauer,Ron Holzschuh,Heike Brentano,Dominic Saleh-Zaki,Friederike Sipp,Katharina Schmaltz , D 2003 , 23 min.
17:43 Regionale Information - Program informacyjny , 12 min.
17:45 Marienhof - Serial komediowy , Esther Wenger , Carolin Gralla,Erwin Aljukic,Sven Thiemann,Isis Schabana,Nicole Belstler-Boettcher,Andreas Zimmermann,Alfonso Losa , D 2003 , 30 min.
17:55 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Jeannine Burch,Gerry Hungbauer,Ron Holzschuh,Heike Brentano,Dominic Saleh-Zaki,Friederike Sipp,Katharina Schmaltz , D 2003 , 30 min.
18:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
18:20 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Franziska Meyer Price , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Christoph H. Dittmann,Urs Remond , D 2001 , 25 min.
18:25 Marienhof - Serial komediowy , Esther Wenger , Carolin Gralla,Erwin Aljukic,Sven Thiemann,Isis Schabana,Nicole Belstler-Boettcher,Andreas Zimmermann,Alfonso Losa , D 2003 , 25 min.
18:45 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
18:50 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Sven Unterwaldt jr. , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Suzanne Kockat,Andi Slawinski,Maverick Quek , D 2001 , 25 min.
19:15 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
19:20 buten un binnen - Program informacyjny , 30 min.
19:50 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Börse im Ersten - Magazyn , 5 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Um Himmels Willen - Serial komediowy , Ulrich König , Jutta Speidel,Fritz Wepper,Rosel Zech,Anne Weinknecht,Karin Gregorek,Emanuela von Frankenberg,Helen Zellweger , D 2003 , 50 min.
21:05 In aller Freundschaft - Serial , Celino Bleiweiß , Dieter Bellmann,Thomas Rühmann,Hendrikje Fitz,Johannes Steck,Andrea Kathrin Loewig,Jutta Kammann,Alexa Maria Surholt , D 2002 , 50 min.
21:55 Plusminus - Magazyn , 35 min.
22:30 Tagesthemen - Program informacyjny , 28 min.
22:58 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
23:00 Boulevard Bio - Talk show , 60 min.
00:00 Der Job - Serial sensacyjny , Tucker Gates , Denis Leary,Lenny Clarke,Diane Farr,Adam Ferrara,Bill Nunn,John Ortiz,Julian Acosta , USA 2001 , 20 min.
00:20 Nachtmagazin - Program informacyjny , 20 min.
00:40 Dünkirchen, 2. Juni 1940 - Film sensacyjny , Henri Verneuil , Jean-Paul Belmondo,Georges Géret,Jean-Pierre Marielle,Catherine Spaak,François Périer,Pierre Mondy,Albert Remy , F/I 1964 , 120 min.
02:40 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:45 Fliege - Talk show , 60 min.
03:45 Bilderbuch Deutschland - Program podróżniczy , 50 min.
04:35 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 15 min.
04:50 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
04:55 Plusminus - Magazyn , 35 min.

3sat (polski)
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 Studio nocne - Program publicystyczny , 60 min.
11:15 Sankt Moritz dla bogaczy - Program podróżniczy , 30 min.
11:15 Bitteres Salz - Magazyn , 30 min.
11:45 Porady i trendy: na sportowo - Magazyn , 30 min.
12:15 Magazyn dla kobiet - Magazyn , 30 min.
12:45 Siostra zakonna managerem? - Magazyn , 15 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 "Jestem kobietą, czy mężczyzną?" - Magazyn , 45 min.
14:00 Bretania - Film dokumentalny , 30 min.
14:30 Magazyn telekomunikacyjny - Magazyn , 30 min.
15:00 Hitec _ Dokumentacja - Magazyn , 30 min.
15:30 Skarby świata _ dziedzictwo ludzkości - Magazyn , 15 min.
15:45 Belize _ ogród bogów - Program podróżniczy , 45 min.
16:30 Wyjechać w podróż - Program podróżniczy , Niemcy 2002 , 45 min.
17:15 Gotować z Janem Laferem - Magazyn , 25 min.
17:40 Kulinarne porady Lafera - Magazyn , 5 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Reportaż ZDF - Film dokumentalny , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Mein Freund, der Wolf - Film dla dzieci , Susanne Zanke , Susanne Schäfer,Michael Schiller,Verena Lehmenhecker,Gabriel Barylli,Martin Lüttge,Franz Buchrieser , Niemcy 1999 , 90 min.
21:45 Der Freiheit - Film krótkometrażowy , Nina Kusturica , Julia Resinger,Tobias Hellinger , Austria 2001 , 15 min.
22:00 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
22:25 Rozmowy Petera Vossa - Program publicystyczny , 45 min.
23:10 Dolores Schmidinger program kabaretowy - Program rozrywkowy , 60 min.
00:10 Co nowego w mediach? - Magazyn , 30 min.
00:40 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
01:05 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 5 min.
01:10 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
01:40 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
02:20 Otwarcie mówiąc ... - Program publicystyczny , 75 min.
03:35 Gotować z Janem Laferem - Magazyn , 25 min.
04:00 Rozmowy Petera Vossa - Program publicystyczny , 45 min.
04:45 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
04:50 Teletext 3sat - Magazyn , 125 min.

RTL
05:00 Extra - Program informacyjny , 60 min.
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Seyharn Derin , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Erna Waßmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Peter Rappenglück,Daniela Strietzel,Dorothée Reize , D 1997/1998 , 60 min.
11:00 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Peter Bonerz , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Seyharn Derin , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Wilde Engel - Serial sensacyjny , Axel Barth, Roland Leyer , Eva Habermann,Birgit Stauber,Susan Uplegger,Filip Peters,Michael Hanemann,René Steinke,André Hartkopf , D 2002/2003 , 60 min.
21:15 Die Cleveren - Serial sensacyjny , Dennis Satin , Hans-Werner Meyer,Delia Mayer,Barbara-Magdalena Ahren,Julian Paeth,August Schmölzer,Lena Stolze,Ludwig Blochberger , D 2001/2002 , 60 min.
22:15 Quincy - Serial sensacyjny , Bob Bender , Jack Klugman,Robert Ito,John S. Ragin,Garry Walberg,Joseph Roman,Peter Virgo jr.,Lonny Chapman , USA 1980/1981 , 60 min.
23:15 Champions League - Program sportowy , 45 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Golden Girls 2 - Serial komediowy , Terry Hughes , Bea Arthur,Betty White,Rue McClanahan,Estelle Getty,Ron Michaelson,Tony Swartz,Peter Gonneau , USA 1985/1992 , 30 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Peter Bonerz , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 50 min.
02:20 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
03:10 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 25 min.
03:35 RTL Shop - Program informacyjny , 45 min.
04:20 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 50 min.

RTL 2 (polski)
05:35 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 10 min.
05:45 MegaMan - Program rozrywkowy , 45 min.
06:30 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 50 min.
07:20 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 100 min.
09:00 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
09:10 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
10:00 Wygrać z wiatrem - Film dla młodzieży , Vincent Monton , Tom Burlinson,Nicole Kidman,Jill Perryman,Charles Tingwell,Simon Chilvers,GraemeWemyss,Marc Williams , Australia 1986 , 115 min.
11:55 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 30 min.
12:25 Alvin i Chipmunki - Serial animowany (dzieci) , USA 1983/1984 , 25 min.
12:50 Casper Classics - Serial animowany (dzieci) , USA 1995 , 30 min.
13:20 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , Japonia/USA 1997 , 25 min.
13:45 Yu-Gi-Oh! - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2000 , 30 min.
14:15 Beyblade - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2001 , 30 min.
14:45 Detektyw Conan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:15 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 30 min.
15:45 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 20 min.
16:05 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 115 min.
18:00 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 60 min.
19:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
19:50 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 D3: The Mighty Ducks - Komedia , Robert Lieberman , Emilio Estevez,Jeffrey Nordling,Joshua Jackson,David Selby,Heidi Kling,Joss Ackland , USA 1996 , 115 min.
22:10 exklusiv _ reportaż - Program informacyjny , 50 min.
23:00 Redakcja - Program informacyjny , 55 min.
23:55 F.B.I. w sprawie ataku na World Trade Center - Program publicystyczny , USA 1998 , 50 min.
00:45 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
00:55 Wygrać z wiatrem - Film dla młodzieży , Vincent Monton , Tom Burlinson,Nicole Kidman,Jill Perryman,Charles Tingwell,Simon Chilvers,GraemeWemyss,Marc Williams , Australia 1986 , 110 min.
02:45 Halloween IV - Film SF , Dwight H. Little , Donald Pleasence,Ellie Cornell,Danielle Harris,George P. Wilbur,Michael Pataki,Beau Starr,Kathleen Kinmont , USA 1988 , 95 min.
04:20 Adrenalina _ lekarze pogotowia w akcji - Serial , Geoffrey Bennett , Graeme Blundell,Grant Bowler,Danielle Carter,Mark Constable,Lisa Forrest,Eugene Gilfedder,Caroline Kennison , Australia 1996/1998 , 45 min.

Sat 1 (polski)
05:00 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 30 min.
05:30 SAT.1-Telewizja śniadaniowa - Program rozrywkowy , 210 min.
09:00 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
10:00 Hallo, wujku Doc! - Serial , Heidi Kranz , Ulrich Reinthaller,Ralf Lindermann,Carin C. Tietze,Maria Furtwängler,Nadja Toeppel,Monika Baumgartner,Hans-Werner Meyer , Niemcy 1996 , 60 min.
11:00 Franklin - Talk show , 60 min.
12:00 Vera - Talk show , 60 min.
13:00 Reinecke Britt - Talk show , 60 min.
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass - Talk show , 60 min.
15:00 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Sędzia Alexander Hold - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Teleturniej - Teleturniej , 30 min.
17:30 17:30 _ wiadomości regionalne - Program informacyjny , 30 min.
18:00 Lenßen - Program publicystyczny , Niemcy 2003 , 30 min.
18:30 18:30 wiadomości regionalne - Program informacyjny , 20 min.
18:50 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 40 min.
19:30 Quiz-Show _ teleturniej - Teleturniej , 45 min.
20:15 Der Auftrag _ Mordfall in der Heimat - Thriller , Erwin Keusch , Ann-Kathrin Kramer,Rosel Zech,Ralph Herforth,Leslie Malton,Rainer Grenkowitz,Nils-Bruno Schmidt,Michaela Schaffrath , Niemcy 2003 , 120 min.
22:15 Akte 03/15 - Program informacyjny , 60 min.
23:15 Show Haralda Schmidta - Program rozrywkowy , 60 min.
00:15 Portrety sportowców - Reportaż , 25 min.
00:40 Becker - Serial komediowy , Wil Shriner , Ted Danson,Terry Farrell,Hattie Winston,Alex Désert,Shawnee Smith,Saverio Guerra,Kim Rhodes , USA 2001 , 30 min.
01:10 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 55 min.
02:05 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
03:05 Sędzia Alexander Hold - Program publicystyczny , 55 min.
04:00 Akte 03/15 - Program informacyjny , 55 min.
04:55 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 35 min.

VOX
05:10 Rave around the World - Program muzyczny , 20 min.
05:30 RTL-Shop - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
09:05 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2000 , 30 min.
10:10 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
10:40 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
11:10 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 55 min.
12:05 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 55 min.
13:00 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Veronica Hamel,Marion Ross , USA 1994/2001 , 55 min.
13:55 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2001 , 30 min.
14:25 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:00 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler,Roméo Sarfati , F 1996/2002 , 65 min.
16:05 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 55 min.
17:00 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 60 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 30 min.
18:45 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Jay Leno , USA 2000 , 30 min.
20:15 James Cameron's Dark Angel - Serial SF , Jessica Alba,Michael Weatherly,Jensen Ackles,Martin Cummings,Kevin Durand,J. C. MacKenzie,Richard Gunn , USA 2000/2001 , 55 min.
21:10 "Stern"-TV _ Reportage - Program informacyjny , 60 min.
22:10 Ally McBeal - Serial komediowy , Calista Flockhart,Greg Germann,Jane Krakowski,Peter MacNicol,Portia de Rossi,Christina Ricci,Regina Hall , USA 1997/2002 , 60 min.
23:10 Ally McBeal 3 - Serial komediowy , Barnet Kellman , Calista Flockhart,Courtney Thorne-Smith,Greg Germann,Lisa Nicole Carson,Jane Krakowski,Gil Bellows,Peter MacNicol , USA 1997/2001 , 55 min.
00:05 Spätnachrichten - Program informacyjny , 15 min.
00:20 Antonias Sterne - Magazyn , 35 min.
00:55 Interview mit einem Killer - Thriller , Gilbert Shilton , Isabella Hofmann,James Wilder,Louise Fletcher,Brent Stat,Donnelly Rhodes,Erin Gray,Gary Chalk , USA 1999 , 95 min.
02:30 Ladies' Club - Komedia , Sandra Weintraub , Michael Paré,Maud Adams,Eddie Velez,Mimi Wickliff,Dotty Coloroso,Larry Butler , USA 1986 , 90 min.
04:00 auto motor und sport tv - Magazyn , 65 min.

Arte
14:00 Zu Tisch in ... - Magazyn , D 2002 , 30 min.
14:30 Gala Rameau - Program muzyczny , F 2003 , 45 min.
15:15 Perseus - Program muzyczny , Howard Crook,Julie Hassler,Valérie Gabail,Anne Horbach,Stéphane Van Dyck,Patrick Ringal-Daxhelet,Gilles Wiernik , 40 min.
15:55 Tanz - Program muzyczny , D 2002 , 35 min.
16:30 360° _ Die GEO-Reportage - Program edukacyjny , D 2001 , 25 min.
16:55 Lola - Magazyn , F 2003 , 30 min.
17:25 KurzSchluss - Film obyczajowy , F 2003 , 95 min.
19:00 Archimedes - Magazyn , F 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 360° _ Die GEO-Reportage - Program edukacyjny , D 2003 , 25 min.
20:40 Die Türkei zwischen den Stühlen - Program informacyjny , F 2003 , 60 min.
20:45 Programm nach Ansage - Program informacyjny , 135 min.
20:45 Warum Flugzeuge abstürzen - Magazyn , F 2003 , 55 min.
21:40 Feuer an Bord - Magazyn , CH 2003 , 55 min.
21:50 Gesprächsrunde - Program informacyjny , 25 min.
22:15 Das schwere Los der Kurden - Film dokumentalny , CDN 1999 , 45 min.
22:35 Sicherheitsrisiko Terroristen - Magazyn , F 2003 , 25 min.
23:00 Music Planet 2Nite - Program muzyczny , D 2003 , 60 min.
00:00 Vor aller Augen - Film obyczajowy , Virginie Wagon , Jean-Baptiste Montagut,Valérie Donzelli,Hugh Bonneville,Cherles Even,Bergamotte Thinot,Damien Ricourt,Mark Downey , F 2002 , 95 min.
01:30 Meine Schwester - Film obyczajowy , Catherine Breillat , Ana?s Reboux,Roxane Mesquida,Libero De Rienzo,Arsinée Khanjian,Romain Goupil,Laura Betti , F/I 2001 , 80 min.
01:35 Mein Terrorist - Magazyn , 75 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1998 , 25 min.
06:25 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1997 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
07:25 Wildlife - Serial animowany (dzieci) , D 1999 , 5 min.
07:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , D/F/PL/H 2001/2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark, Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1978/1988 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
13:35 Fünf Freunde - Serial dla młodzieży , Michael Kerrigan , Marco Williamson,Paul Child,Laura Petela,Jemima Rooper,Christopher Good,Mary Waterhouse , D/GB 1995 , 25 min.
14:00 Walter Mellon - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/USA 1997 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Talk show , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , D 1998/2001 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Talk show , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial animowany (dzieci) , GB/CDN 1998/2000 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark, Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , Bruce McDonald , Laura Bertram,Lani Billard,Joe Griffin,Gail Kerbel,Karl Pruner,Tamara Podemski,Tabitha Lupien , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 2
09:00 Thema Wirtschaft - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 NGO _ Nicht-Regierungs-Organisationen - Program edukacyjny , 15 min.
09:45 Raumschiff Erde - Geografie , 15 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 20 min.
12:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA 1991/1994 , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , F/CDN 2000 , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , USA , 20 min.
16:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Mike Dimartino , USA 2000 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Michael Lembeck , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1998 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Leonard R. Garner jr. , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull,China Shavers,Jon Huertas , USA 1999/2000 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , Mike B. Anderson , USA 1995 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Das Bankentrio - Komedia , Francis Veber , Nick Nolte,Martin Short,James Earl Jones,Sarah Rowland Doroff,Alan Ruck,Kenneth McMillan,Rocky Giordani , USA 1989 , 100 min.
21:40 ch:kino aktuell - Magazyn , 40 min.
22:20 Sport aktuell - Program sportowy , 20 min.
22:40 Champions-League-Magazin - Program sportowy , 25 min.
23:05 Bulworth - Film sensacyjny , Warren Beatty , Sean Astin,Warren Beatty,Graham Beckel,Halle Berry,Don Cheadle,Nora Dunn,Jackie Gayle , USA 1998 , 110 min.
00:55 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
01:25 SwissTXT - Program informacyjny , 455 min.

ORF 1
05:15 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Joe Napolitano , James Van Der Beek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Meredith Monroe , USA 1999 , 45 min.
06:00 Dreams - Film animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 25 min.
06:30 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
06:55 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
07:00 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:25 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
07:35 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
08:00 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
08:25 Chaos City - Serial komediowy , Andy Cadiff , Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Michael J. Fox,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999/2000 , 20 min.
08:45 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1997/1998 , 20 min.
09:05 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu 6 - Serial sensacyjny , Douglas Schwartz , David Hasselhoff,Pamela Anderson,Alexandra Paul,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth,Jaason Simmons,David Charvet , USA 1995 , 45 min.
09:50 I.Q. _ Liebe ist relativ - Komedia , Fred Schepisi , Walter Matthau,Tim Robbins,Meg Ryan,Stephen Fry,Lou Jacobi,Gene Saks,Joseph Maher , USA 1994 , 90 min.
11:20 25 - Program informacyjny , 25 min.
11:45 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 2002 , 20 min.
12:35 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:40 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
12:45 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
13:10 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
13:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
13:40 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:15 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
14:20 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , Greg Reyna , USA 1993 , 25 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Danielle Fishel,Betsy Randle,Will Friedle,Lindsay Ridgeway,Rider Strong,William Russ , USA 1996/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gregory J. Bonann , David Hasselhoff,Alexandra Paul,David Chokachi,Pamela Lee,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth , USA 1995 , 45 min.
15:55  Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Kenneth Fink , James Van Der Beek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Michael G. Hagerty,Obba Babatunde,Robin Dunne , USA 1999 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , Felix Alcala , Anthony Edwards,Alex Kingston,Noah Wyle,Eriq La Salle,Laura Innes,Ming-Na Wen,Sherry Stringfield , USA 2001 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1997/1998 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
18:30 25 - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Chaos City - Serial komediowy , Andy Cadiff , Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Michael J. Fox,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999/2000 , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Sport - Program sportowy , 15 min.
20:15 Wilde Engel - Serial sensacyjny , Axel Barth, Roland Leyer , Eva Habermann,Birgit Stauber,Susann Uplegger,Filip Peters,Michael Hanemann,René Steinke,André Hartkopf , D 2002/2003 , 45 min.
21:00 Newsflash - Program informacyjny , 10 min.
21:10 Der Bulle von Tölz - Serial sensacyjny , Walter Bannert , Ottfried Fischer,Ruth Drexel,Max Volkert Martens,Robert Giggenbach,Sissi Perlinger,Herbert Fux,Catherine Flemming , D 1996 , 100 min.
22:50 Sex and the City - Serial komediowy , Michael Spiller , Sarah Jessica Parker,Kim Cattrall,Kristin Davis,Cynthia Nixon,Willie Garson,Christopher Noth,Ben Weber , USA 2001 , 30 min.
23:20 Champions League - Program sportowy , 45 min.
00:05 ÖFB-Memphis-Cup - Program sportowy , 45 min.
00:50 Die Sopranos - Steve Buscemi , James Gandolfini,Lorraine Bracco,Edie Falco,Michael Imperioli,Dominic Chianese,Steven van Zandt,Tony Sirico , 55 min.
01:45 25 - Program informacyjny , 25 min.
02:10 Yentl - Film muzyczny , Barbra Streisand , Barbra Streisand,Mandy Patinkin,Amy Irving,Nehemiah Persoff,Steven Hill,Allan Corduner,Ruth Goring , USA 1983 , 125 min.
04:15 Cousin Bette - Komedia , Des McAnuff , Jessica Lange,Geraldine Chaplin,John Benfield,Kelly MacDonald,Hugh Laurie,Toby Stephens,Elisabeth Shue , USA 1998 , 105 min.

ORF 2
05:20 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Andreas Thiel , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Christoph-Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke , D 1999 , 45 min.
06:05 Text-aktuell - Program informacyjny , 55 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
09:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:40 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 20 min.
10:00 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Günter Gräwert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Hans Brenner , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner,Susanne Bentzien , D , 45 min.
10:25 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Niederer,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Lanz , D 1999 , 45 min.
11:10 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Karsten Wichniarz , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke , D 1999 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 ECO - Magazyn , 25 min.
12:25 Modern Times - Magazyn , 30 min.
12:55 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Zbynek Brynych , Walter Sedlmayr,Elmar Wepper,Max Griesser,Hartmut Hinrichs,Dirk Dautenberg,Thorwald Lössl,Helma Seitz , D , 25 min.
14:05 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Erna Waßmer,Alfons Biber,Hartmut Becker,Dorothée Reize,Ute Willing , D 1994/1995 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Stephanie Brenner,Conny Glogger,Saskia Valencia,Michael Lerchenberg , D , 45 min.
14:50 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Lanz,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Niederer , D 1999 , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Universum - Magazyn , 50 min.
21:05 Report - Program informacyjny , 55 min.
22:00 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Am Schauplatz - Program informacyjny , 35 min.
23:05 Kreuz - Magazyn , 55 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Gerry Cohen , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Kent Irwin,Diana Farr , USA 1995/1999 , 25 min.
00:45 Thema - Program informacyjny , 50 min.
01:35 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
02:35 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:40 Universum - Magazyn , 45 min.
03:25 Kreuz - Magazyn , 55 min.
04:20 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
12:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
14:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
15:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

NBC
06:00 Today's Business Europe - Magazyn , 120 min.
08:00 Europe Squawk Box - Magazyn , 120 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
20:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
21:00 Giga Help - Magazyn , 60 min.
22:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
00:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
05:00 US Business Center - Magazyn , 60 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00  Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Dastardly - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
09:35 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:40 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:45 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 Pound Puppies - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Yogi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:25 Wacky Races - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:25 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:30 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Wally Gator - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 Five Days One Summer - Melodramat , Fred Zinnemann , Sean Connery,Betsy Brantley,Lambert Wilson,Jennifer Hilary,Isabel Dean,Gérard Buhr,Anna Massey , USA/GB 1982 , 105 min.
22:30 Treasure Island - Film przygodowy , Victor Fleming , Wallace Beery,Jackie Cooper,Lewis Stone,Lionel Barrymore,Otto Kruger,Nigel Bruce , USA 1934 , 100 min.
00:10 Footlight Parade - Komedia , Lloyd Bacon , James Cagney,Joan Blondell,Ruby Keeler,Dick Powell,Guy Kibbee,Ruth Donnelly,Claire Dadd , USA 1933 , 105 min.
01:55 The Haunting - Horror , Robert Wise , Julie Harris,Claire Bloom,Richard Johnson,Russ Tamblyn,Lois Maxwell,Fay Compton , GB/USA 1963 , 110 min.
03:45 Ivanhoe - Film przygodowy , Richard Thorpe , Robert Taylor,Elizabeth Taylor,Joan Fontaine,George Sanders,Emlyn Williams,Robert Douglas,Finlay Currie , USA 1952 , 90 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 WATTS - Program sportowy , 30 min.
09:00 Radsport - Program sportowy , 60 min.
10:00 Supercross - Program sportowy , 60 min.
11:00 Weltmeisterschaft - Program sportowy , 60 min.
12:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
12:30 Eurogoals - Program sportowy , 90 min.
14:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 105 min.
15:45 Baskenland-Rundfahrt - Program sportowy , 105 min.
17:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
17:45 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 75 min.
19:00 Trial - Program sportowy , 60 min.
20:00 WATTS - Program sportowy , 30 min.
20:30 IBF/WBA Vereinigungs-Titelkampf im Supermittelgewicht - Program sportowy , 120 min.
22:30 FIA-Cross-Country-Weltcup - Program sportowy , 15 min.
22:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
23:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 105 min.
00:45 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

Canal + France
06:59 Interm?de - 1 min.
07:00 Journal - Program informacyjny , 15 min.
07:15 Essaye encore - Serial animowany (dzieci) , 105 min.
09:00 Rue des plaisirs - Film obyczajowy , Patrice Leconte , Patrick Timsit,Laeticia Casta,Vincent Elbaz,Catherine Mouchet,Isabelle Spade,Bérang?re Allaux , France 2001 , 85 min.
10:25 La France d'en face - Serial komediowy , Bruno Le Jean , France , 5 min.
10:30 Blow - Film obyczajowy , Ted Demme , Johnny Depp,Pénélope Cruz,Jordi Molla,Franka Potente,Rachel Griffiths , Etats-Unis 2001 , 120 min.
12:30 Le 12:30 - Program informacyjny , 60 min.
13:30 La grande course - Program sportowy , 30 min.
14:00 Le tombeau - Jonas McCord , Antonio Banderas,Olivia Williams,Derek Jacobi,John Sharpnel,John Wood,Makram J. Khoury , Etats-Unis/Israël 2000 , 105 min.
15:45 Anatomie d'un magasin - Film dokumentalny , 65 min.
16:50 Vengeance secr?te - Film obyczajowy , John Irvin , Jeremy Irons,Forest Whitaker,Charlotte Rampling,Jason Priestley,Briony Glassco,Joel Pitts , Angleterre 2001 , 89 min.
18:19 Résultats et rapports - Program informacyjny , 1 min.
18:20 La météo - Program informacyjny , 5 min.
18:25 Les Simpson - Serial animowany (dzieci) , Etats-Unis , 25 min.
18:50 Spin City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Alexander Gaberman,Connie Britton,Michael Boatman , USA , 20 min.
19:10 La météo - Program informacyjny , 5 min.
19:15 Omar et Fred - Program informacyjny , 5 min.
19:20 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
19:25 Le contre journal - Program informacyjny , 20 min.
19:45 La météo - Program informacyjny , 10 min.
19:55 Les guignols de l'info - Program rozrywkowy , 10 min.
20:05 Blague ? part - Serial komediowy , Pascal Chaumeil , Eric Laugerias,Agn?s Soral,Christiane Bopp,Didier Caron,Roland Marchisio , France 1998 , 30 min.
20:35 Football - Program sportowy , 10 min.
20:45 Football - Program sportowy , 165 min.
23:30 Nid de gu?pes - Film sensacyjny , Florent Emilio Siri , Samy Naceri,Beno^t Magimel,Nadia Fares,Pascal Greggory,Sami Boujila,Anisia Uzeyman , France 2001 , 105 min.
01:15 New Blood - Michael Hurst , John Hurt,Nick Moran,Carrie Ann Moss,Shawn Wayans,Joe Pantoliano,Eug?ne Robert Glazer , Etats-Unis 2000 , 90 min.
02:45 Comme un avion - Film obyczajowy , Marie-France Pisier , Bérénice Bejo,Marie-France Pisier,Laurence Cote,Guillaume Depardieu,Clément Van Den Bergh,Samuel Labarthe , France 2001 , 95 min.
04:20 Surprises - Program rozrywkowy , 40 min.
06:35 Bush, président - Serial komediowy , Jeff Melman , Timothy Bottoms,Carrie Quinn Dolin,Kurt Fuller,Marcia Wallace,Kristen Miller,John D'Aquino , Etats-Unis , 24 min.

Planete France
07:20 Le Jump Jet : histoire du Harrier - Film dokumentalny , 55 min.
08:15 La fabuleuse histoire de la DS - Film dokumentalny , France 1998 , 55 min.
09:10 Hollywood animal stars - Magazyn , Etats-Unis 1996 , 30 min.
09:40 Le Royaume des casoars - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
10:10 Le beau mariage - Magazyn , France 2000 , 30 min.
10:40 Les anglais font du ski - Magazyn 1998 , 35 min.
11:15 Hollywood Madame - Magazyn , Grande-Bretagne 1995 , 110 min.
13:05 Don Simpson, grandeur et décadence - Magazyn , Grande-Bretagne 1997 , 50 min.
13:55 La m?re des éléphants - Program informacyjny , Allemagne 2000 , 30 min.
14:25 Les figurants d'Hollywood - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 55 min.
15:20 Agents ? Hollywood - Magazyn , Etats-Unis 2000 , 60 min.
16:20 L'^le sur le feu - Film dokumentalny , France 2001 , 55 min.
17:15 L'^le sur le feu - Film dokumentalny , France 2001 , 60 min.
18:15 Hitchcock Selznick la fin d'Hollywood - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 90 min.
19:45 Deux filles sur un ring - Magazyn , Allemagne 2000 , 30 min.
20:15 Trafic de chimpanzés en Ouganda - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
20:45 Les secrets du Titanic - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 90 min.
22:15 Trafic de chimpanzés en Ouganda - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 35 min.
22:50 Deux filles sur un ring - Magazyn , Allemagne 2000 , 30 min.
23:20 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
23:45 Le fracas des ailes - Film dokumentalny , Etats-Unis 1998 , 50 min.
00:35 Les ailes de légende - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 50 min.
01:25 Interm?de - 385 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.