FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (215); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Co czytać? - /6/; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Natura w Jedynce - Śladami irbisa w Afganistanie (Snow Leopard of Afganistan)  47'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:Tony Gerber; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Moda na sukces - odc. 5958 (The Bold and the Beautiful ep. 5958); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Świat się kręci - /135/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /85/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Niezwykłe pająki (Super Spider)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Vincent Amouroux; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Tenis ziemny - Turniej WTA Katowice - 1 runda (4) mecz A. Radwańska - Krystyna Pliskowa; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Drużyna A [ser. IV] - odc. 6, Serce rock and rolla (The A - Team IV, ep. 6, The Heart of Rock'N'Roll); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości - Mecz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2852; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2569 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /136/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /86/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 ME w podnoszeniu ciężarów - kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:09 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Chicago Fire - odc. 13/24 (Chicago Fire, ep. 13, Warm and Dead) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Miasto śmierci (Bordertown) -  txt. str. 777  107'; film sensacyjny kraj prod.USA (2007); reż.:Gregory Nava; wyk.:Jennifer Lopez, Antonio Banderas, Martin Sheen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:15 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:50 Metr od świętości - Mecz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Ekstradycja III - odc. 5/10 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:05 Drużyna A [ser. IV] - odc. 6, Serce rock and rolla (The A - Team IV, ep. 6, The Heart of Rock'N'Roll); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Świat się kręci - /136/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Notacje - Karolina Kaczorowska. Mój mąż Ryszard Kaczorowski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Klan - odc. 2569; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pełnosprawni - odc. 48; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Co czytać? - /6/; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 47; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Tajemniczy Księgozbiór; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 481; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:15 Barwy szczęścia - odc. 1101 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - odc. 261 Sprawy rodzinne; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U wrót Sahary" (106); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ludzie buszu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jeden z dziesięciu - odc. 17/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (30); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1054 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 19/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1101 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1102 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1055; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 789; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Świat bez fikcji - Sarajewo, moja miłość (Sarajevo, mon amour)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Frederic Tonolli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Współczesna rodzina - odc. 17/24 (Modern family ep. (Truth Be Told)); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Współczesna rodzina - odc. 18/24 (Modern family ep. (Starry Night)); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas honoru - odc. 78 "Przysięga i rozkaz" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Sarajewo, moja miłość (Sarajevo, mon amour)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Frederic Tonolli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Współczesna rodzina - odc. 17/24 (Modern family ep. (Truth Be Told)); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Współczesna rodzina - odc. 18/24 (Modern family ep. (Starry Night)); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie programu

TVP Łódź
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 8.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Katolicki Tygodnik Informacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 8.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Wyprzedzić chorobę - "Nadciśnienie tętnicze"
09:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 8.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Ołtarz i jego okolice; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 1 - Ojców; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. J. Słowackiego cz. II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Cudzoziemcy - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Nieznana Białoruś. - GMO. Postęp czy katastrofa?; cykl dokumentalny; STEREO
15:20 Nieznana Białoruś. - Lebiodowe lata; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Panie doktorze; magazyn medyczny; STEREO
17:20 Zapiski Łazęgi - Poznawanie teatru natury; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Studio XX Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Diagnoza - zdrowie; Dla małoletnich od lat 12
18:11 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:13 Nasza unijna dekada -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Depozyt wiary; Bez ograniczeń wiekowych
19:24 Cztery struny skrzypiec...; Bez ograniczeń wiekowych
20:02 Sieradz w centrum uwagi; Bez ograniczeń wiekowych
20:14 Łódzkie forum; Dla małoletnich od lat 12
20:58 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 8.04 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:26 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:28 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Nieznana Białoruś. - GMO. Postęp czy katastrofa?; cykl dokumentalny; STEREO
23:40 Nieznana Białoruś. - Lebiodowe lata; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:00 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 8.04 - 4; STEREO, 16:9
01:25 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zapiski Łazęgi - Poznawanie teatru natury; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 1 - Ojców; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Nieznana Białoruś. - GMO. Postęp czy katastrofa?; cykl dokumentalny; STEREO
04:20 Nieznana Białoruś. - Lebiodowe lata; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zapiski Łazęgi - Poznawanie teatru natury; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 Świat według Kiepskich - serial komediowy produkcji polskiej
9.00 Malanowski i partnerzy - serial paradokumentalny produkcji polskiej
10.00 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny
11.00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
12.00 Pielęgniarki - serial paradokumentalny
13.00 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
14.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy produkcji polskiej
14.45 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i partnerzy - serial paradokumentalny produkcji polskiej
17.00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
18.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy produkcji polskiej
18.50 Wydarzenia
19.30 Świat według Kiepskich - serial komediowy produkcji polskiej
20.05 Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia (1) - reality show
21.35 Bank - dramat sensacyjny produkcji Niemcy-USA-Wielka Brytania (2009)
0.00 Świat według Bundych - serial kom.
2.15 Dziewczyny z fortuną
3.30 Tajemnice losu

TVN
5.55 Uwaga!
6.15 Mango
7.20 Detektywi - serial paradokumentalny produkcji polskiej
7.55 Doradca smaku - program kulinarny
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
12.10 Rozmowy w toku
13.10 Kryminalni - serial kryminalny produkcji polskiej
14.15 Szpital - serial paradokumentalny produkcji polskiej
15.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
16.00 Rozmowy w toku
17.00 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
18.00 Szpital - serial paradokumentalny produkcji polskiej
19.00 TVN Fakty, sport
19.50 Uwaga!
20.05 Doradca smaku
20.10 Na Wspólnej - serial obycz.
20.50 W-11 - Wydział Śledczy
21.30 Prawo Agaty - serial obyczajowy produkcji polskiej
22.30 Kuba Wojewódzki - talk-show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
0.05 Na językach - pr. rozrywkowy
1.05 Terminator: Kroniki Sary Connor - serial s.f.
2.05 Uwaga!
2.20 Arkana magii
3.40 Rozmowy w toku
4.35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /135/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (216); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 6/19 Pojednanie na trzepaku; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1053 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 78* "Przysięga i rozkaz" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Szczęście z zimorodkiem; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:00 Złotopolscy - odc. 916* - Co z tą ciążą; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Fascynujące Śląskie - Barbara Ptak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Hollywood - Piotr (448); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości - Mecz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zakład dla normalnych - piosenki Jana Wołka cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1053 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 9 - Przestępca jest wśród nas; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Kambodża - Tasteaway (449); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 29) - Czy człowieka można naprawić?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 28 Małopolska szlakiem architektury drewnianej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Grzegorz Warchoł; wyk.:Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 6/19 Pojednanie na trzepaku; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 9 - Przestępca jest wśród nas; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości - Mecz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1053; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - Kambodża - Tasteaway (449); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:45 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Sport, sport, sport
11:30 Dekoder
11:50 Nasze sprawy
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Dla prawo- i leworęcznych
12:15 Mix filmowy
12:55 Migawka
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Konfrontacje
13:45 Pressufka
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Sport, sport, sport
14:25 Migawka
14:30 Po godzinach
15:00 Bez komentarza
15:05 Koniunktura
15:15 Nasze sprawy
15:25 Świat oczami dziecka
15:30 Kwiatek do kożucha
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Uważaj!
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Świat oczami dziecka
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Gospodarka, głupcze!
16:50 Cztery łapy
17:00 XX Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Hity z pilota
18:00 Migawka
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Bez etatu
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Prosto z miasta
19:30 Sport flesz
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Biznesowa Łódź
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Pod prąd
21:50 Nasze sprawy
22:00 Łąkowa 29
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Bez etatu
0:05 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.