FANDOM


Tvp1 logo

06.55 Podróże małe i duże: W rajskim ogrodzie - Teraju - pr. edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (6): Kto się czubi ten się lubi - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Lato z Czarodziejem - dla dzieci
08.40 Trzy szalone zera (11/13): Ola w niebezpieczeństwie - serial
09.05 Budujemy mosty - teleturniej
09.35 Stinky i Jake - serial animowany, Wlk. Brytania
10.00 Frasier (11) - serial
10.25 A teraz Susan (10) - serial komediowy, USA
10.50 Magnes: Żona idealna potrzebna od zaraz - magazyn
11.15 Kiosk przy Wspólnej - program poradnikowy
11.25 Na haczyku - magazyn
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.25 Nowe przygody Flippera (9) - serial przygodowy, USA
13.10 Rewolwer i melonik (11): Epos - serial sensacyjny, Wlk. Brytania
14.05 Klan (520,521) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Reportaż
15.35 Plebania (109,110) - serial obyczajowy, Polska
16.30 Moda na sukces (1669) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Śmiechu warte - pr. rozrywkowy
18.05 Lato z rozrywką - pr. rozrywkowy
18.50 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Bob Budowniczy
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 50 lat TVP: Alternatywy 4 (3/9): Pierwsza noc - serial
21.10 Mój ślad w telewizji - cykl dokumentalny
21.15 Tele - Maski 2002. Kryminał na wakacje: Wilk Kazański - sztuka teatralna, Polska
22.45 Monitor Wiadomości
23.00 KINO W PODRÓŻY: NIEBEZPIECZNA PRZYJAŹŃ - thriller, Dania
00.30 Sprawy rodzinne (5/22) - serial
01.20 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Co ludzie powiedzą? - serial
09.00 M jak miłość (43) - serial
09.45 Wielka historia wina i jego kariera: Włochy - film dokumentalny
10.20 Wielka odmiana - serial
11.10 Safari z Dwójką
11.35 Abecadło dźwięków: Dorośli w domu
11.45 Biblioteka Tschammera - rep.
12.00 Triumf życia (2/6): Miłosna gra - film dokumentalny, USA
13.00 Panorama
13.10 VI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2001 - gala finałowa (2)
14.00 Sławny Jett Jackson - serial
14.30 Arka Noego - magazyn
14.55 Providence (36) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.55 Złotopolscy (318,319): Korespondencja intymna, Dobre samopoczucie - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
19.55 BLIŻEJ ŻYCIA: SZALONY DZIEŃ - komedia, Francja
21.30 POLSKA BEZ AKCJI: DZIECIAKI Z PODWÓRKA - film dokumentalny Beaty Januchty
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 997 - magazyn kryminalny
23.10 KINO MOCNYCH WRAŻEŃ: TATUAŻ - thriller, USA
00.45 Bajm - koncert
01.45 Zakończenie programu
Polsat 1998

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (30) - serial
07.25 Tajemniczy rycerze (47) - serial
07.50 Wysoka fala (70) - serial
08.40 Policjanci (2) - serial
09.35 Miodowe lata (32) - serial
10.15 Graczykowie (59) - serial
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (6) - serial komediowy, USA
11.15 Idol - program rozrywkowy
12.10 Adam i Ewa (5) - serial
13.00 Apetyt na miłość - pr. rozrywkowy
13.30 Z afrykańskiego pamiętnika (4) - serial przygodowy, USA
14.20 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (31) - serial
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (63) - telenowela, Argentyna
16.55 Wysoka fala (71) - serial przygodowy, USA
17.50 Różowa Pantera - serial
17.55 Adam i Ewa (6) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (38) - serial obyczajowy, USA
20.00 Rodzina zastępcza (55) - serial
20.30 Świat według Kiepskich - serial
21.15 OKO ZA OKO - film sens., USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.15 Informacje, sport
23.40 Prognoza pogody
23.45 RÓŻOWE lATA SIEDEMDZIESIĄTE (7) - serial komediowy, USA
00.15 Najbardziej niebezpieczne zwierzęta świata - film dokumentalny
01.10 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
TVN Poland

05.35 Kropka nad i - program publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (31/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula - telenowela
07.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki (19/54) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (51/52) - serial animowany
08.40 Podróż do serca świata (23/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (26/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
13.00 Przyjaciel Bob (51/52) - serial
13.25 Podróż do serca świata (23/26) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (26/96) - serial animowany
14.15 Przygody Alvina wiewiórki (19/54) - serial animowany
14.40 Król przedmieścia (1) - serial komediowy, Polska
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (115/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (32/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - pr. publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 KWAŚNE WINOGRONA - komedia, USA
21.55 ŁOWCY SKARBÓW (2/22) - serial przygodowy, USA
22.55 TVN Fakty
23.05 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
23.35 Maraton uśmiechu - pr. rozr.
00.05 HBO na stojaka - pr. rozrywkowy
00.35 Co za tydzień
00.50 Extra Wizjer - magazyn
01.20 Nic straconego - pr. powtórkowe
TVP3 Łódź 2001

07.00 Zuzia i jej przyjaciele (6) - serial dla dzieci
07.30 Kurier - pr. informacyjny
07.45 Lisa i Paul (8,9) - serial animowany
08.00 Łódzkie Wiadomości Dnia
08.10 Ssaki, ptaki i inne zwierzaki
08.30 Kurier- program informacyjny
08.45 Gość dnia
09.00-14.00 KONSERWACJA NADAJNIKA
14.00 Od niedzieli do niedzieli - pr. publicystyczny
14.30 Kurier - pr. informacyjny
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (8) - serial przygodowy, USA
15.30 Kurier - pr. informacyjny
15.45 Łódzkie Wiadomości Dnia
16.00 Magazyn sportowy
16.30 Kurier - pr. informacyjny
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier - pr. informacyjny
17.50 Łódzkie Wiadomości Dnia
18.20 Wideowizyty
18.55 W poszukiwaniu zaginionych skarbów
19.20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
19.30 Badziewiakowie (11): Matriarchat - serial komediowy
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier- pr. informacyjny
20.55 Echa dnia - pr. publicystyczny
21.15 Porozmawiajmy - pr. publicystyczny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.05 Eurotel - magazyn
22.15 To jest temat- cykl reportaży
22.30 Kurier - pr. informacyjny
22.50 Po miłości - film obyczajowy, Francja
00.30 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn
07.50 Arthur (8) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (3) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (5) - serial animowany
09.00 Fiorella (57) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (2) - serial sensacyjny, USA
11.40 Tato, co Ty na to (8) - serial komediowy, USA
12.05 Policyjny klan (6) - serial sensacyjny, USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn
13.50 Arthur (9) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (4) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (6) - serial animowany
15.00 Fiorella (58) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 TATO, CO TY NA TO (9) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Cień anioła (17) - serial
20.00 KAMELEON (1) - serial sensacyjny, USA
20.55 Amerykańska tragedia - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 Automobilizm: MŚ w rajdach samochodowych
22.45 Magazyn golfowy
23.15 Najemnicy (11) - serial
00.15 KOJAK (53) - serial kryminalny, USA
01.15 X Laski - program erotyczny
01.45 Muzyczne listy - magazyn
02.35 Strefa P - magazyn muzyczny
03.10 V Max - magazyn motoryzacyjny
03.40 Zakończenie programu
2017. 08. 10. - 2

6.05 Telesklep
7.10 Dragon Ball
8.00 Labirynt namiętności - telenowela
8.50 Nigdy Cię nie zapomnę - telenowela
9.40 Melrose Place - serial obyczajowy
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - film animowany
15.30 Dragon Ball - serial animowany
16.15 Pełna chata - serial komediowy
16.45 Szkoła złamanych serc - serial obyczajowy
17 .15 Władca zwierząt - serial przygodowy
18.10 Doktor Engel - weterynarz - serial obyczajowy
19.05 Melrose Place - serial obyczajowy
20.00 Kochanek z Waszyngtonu - film obyczajowy prod. USA
21.50 Władca zwierząt - serial przygodowy
22.45 Big Brother I
23.30 Najlepsza zemsta - film sensacyjny
1.10 Zauroczenie - komedia
2.50 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

07:00 Animacje dla dorosłych; Życiorys; film Edwarda Sturlisa
07:05 Animacje dla dorosłych; Latające włosy; film Piotra Dumały
07:15 Klub profesora Tutki; odc. 10; 1966  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński, Bogumił Kobiela
07:25 Królowie mórz; Wikingowie; film dokumentalny Krzysztofa Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Klan; odc. 604; telenowela TVP
08:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 9/18 - Na stokach Kilimandżaro; serial animowany dla dzieci
08:55 Z dziecięcej estrady; program dla dzieci
09:20 Wilki morskie; odc. 12/13 - Ostatnia podróż kapitana Kroka; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Rozumieć sztukę; odc. 2 - Sztuka logiki; program Jerzego Madeyskiego
10:20 Pan Adam; odc. 2 - Poszanowanie osoby człowieka; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:45 Ojczyzna-polszczyzna; O Korfantym i Rozmierce; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:00 Małe ojczyzny; Bóg wysoko; film dokumentalny Heleny Włodarczyk
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Zbigniew Błażyński; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Polonica; Przez burzę; odc. 1/5; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernard Boehlich; wyk: Jeanette Hain, Ben Becker, Max Tidof, Franciszek Pieczka
13:45 Kochamy polskie seriale; teleturniej; powt.
14:10 Biografie; Jestem ostatnia; film dokumentalny Andrzeja Titkowa; powt.
14:40 Jasnogórskie zabytki; reportaż Zdzisława Sowińskiego
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; odc. 2 - Sztuka logiki; program Jerzego Madeyskiego; powt.
15:45 Pan Adam; odc. 2 - Poszanowanie osoby człowieka; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; O Korfantym i Rozmierce; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Zbigniew Błażyński; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 10/18 - Olimpiada w Meksyku; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 11/18 - W piaskach Gobi; serial animowany dla dzieci
17:55 Z dziecięcej estrady; program dla dzieci; powt.
18:20 Wilki morskie; odc. 12/13 - Ostatnia podróż kapitana Kroka; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Klan; odc. 604; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 2/19 - Kolorowy promyk; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Polonica; Przez burzę; odc. 1/5; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernard Boehlich; wyk: Jeanette Hain, Ben Becker, Max Tidof, Franciszek Pieczka; powt.
21:35 Zdążyć na ostatni samolot; reportaż Filipa Kapsy
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Wielkie chwile polskiego futbolu
23:30 Lato z klasyką; Muzyka Wojciecha Kilara; "Orawa" i "Siwa mgła"; wyk: Orkiestra Filharmonii Śląskiej w Katowicach
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Przyłbice i kaptury; odc. 7/9 - Zemsta boga Kurho; 1984  serial TVP; reż: Marek Piestrak
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 2/19 - Kolorowy promyk; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Klan; odc. 604; telenowela TVP; powt.
02:30 Polonica; Przez burzę; odc. 1/5; 1999  serial prod. niemieckiej; reż: Bernard Boehlich; wyk: Jeanette Hain, Ben Becker, Max Tidof, Franciszek Pieczka; powt.
04:00 Wielkie chwile polskiego futbolu; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Złote łany; odc. 8/12; serial dokumentalny; reż: Ewa Straburzyńska
05:55 Ojczyzna-polszczyzna; O Korfantym i Rozmierce; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
06:10 Zaproszenie; Gdzie zdrojów pięć - Kłodzkie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
06:30 Rewizja nadzwyczajna; Zbigniew Błażyński; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (50) - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (39) - serial animowany, USA
09.30 Dziwny, wspaniały świat (1) - serial dokumentalny
10.00 Dotyk anioła (40) - serial obyczajowy, USA
11.00 Kobiety mojego życia (48) - serial obyczajowy, Niemcy
12.00 Dzieje apostolskie (1,2) - serial historyczny, USA
12.50 Telesklep
14.50 Program o dobrej książce - magazyn
15.15 Cudowne lata (56): Kandydat - serial obyczajowy, USA
15.45 Kacper i przyjaciele (39) - serial animowany
16.10 Kacper i przyjaciele (24) - serial animowany
16.35 Było sobie życie (10) - serial animowany, Francja
17.05 Kobiety mojego życia (49): Anioł śmierci - serial obyczajowy, Niemcy
18.00 Program o dobrej książce - magazyn
18.30 Cudowne lata (57) serial obyczajowy, USA
19.00 Dotyk anioła (41) - serial obyczajowy, USA
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.15 Faraon (2-ost.) - dramat historyczny, Polska
21.50 Nietykalni (8) - serial sensacyjny, USA
22.40 Piątka u Semki - program publicystyczny
23.15 Faraon (2-ost.) - dramat historyczny
00.55 Zakończenie programu

Canal+
05:35    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych (K) USA 2000
06:00    "Za drzwiami Actors Studio - James Caan" film dokumentalny (K) USA 2001
07:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Spin City 4" serial komediowy (K) USA 1996-2000
08:50    "Za drzwiami Actors Studio - Melanie Griffith" film dokumentalny (K) USA 2001
09:45    Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne (K)
10:15    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny (K) USA 1994
12:35    "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa (K) Czechy 2000
14:25    "Anastazja" reż.Anatole Litvak, wyk.Ingrid Bergman, Yul Brynner, Helen Hayes, Akim Tamiroff dramat obyczajowy (K) USA 1956
16:10    "Brian De Palma - Nieskazitelny" film dokumentalny (K) Francja 2002
17:05    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy (K) W. Bryt. 2000
18:00    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny (K) USA 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    MIĘDZY NAMI JASKINIOWCAMI: "The Flintstones" WIECZÓR SPECJALNY reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia (K) USA 1994
22:30    MIĘDZY NAMI JASKINIOWCAMI: "The Flintstones - Niech żyje rock" WIECZÓR SPECJALNY reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia (K) USA 2000
00:00    "Zakładnicy" film dokumentalny (K)
00:55    "Cudze życie" reż.Michele Sordillo, wyk.Valerio Binasco, Renato Carpentieri, Jerzy Stuhr film obyczajowy (K) Włochy 2000
02:20    "Tegoroczna miłość" reż.David Kane, wyk.Catherine McCormack, Douglas Henshall, Angela Douglas, Anne Lacey komedia romantyczna (K) W. Bryt. 1999
04:05    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:30    Strefa P program muzyczny
06:00    Program muzyczny
06:30    Przygody Leona H. program satyryczny
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    Program muzyczny
09:30    Muzyczny relax
11:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:30    Komicy występują w Polsacie
12:45    Program muzyczny
14:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:45    A ku ku program rozrywkowy
15:15    TV Market
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    Hot Chat program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    TV Market
22:20    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Komicy występują w Polsacie
23:15    Informacje
23:30    Program muzyczny
00:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
01:15    Pasmo informacyjne
01:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
02:30    Program muzyczny
03:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:00    Dziennik
04:15    Hot Chat program publicystyczny
04:30    TV Market
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Mr Twink Allen" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    "Lord" film dokumentalny W. Bryt.
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Mr Twink Allen" film dokumentalny W. Bryt.
13:30    "Lord" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Chińskie znaki zodiaku" film dokumentalny 1998
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Star show wywiady niekontrolowane - program rozrywkowy
18:00    Telesprzedaż
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    "Opera pekińska" film dokumentalny Chiny
21:10    Teraz Muzyczna Telewizja
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
05:00    Klub Kibica: Liga włoska - mecz AS Roma - Juventus Turyn (107 min) Piłka nożna (powt.)
06:50    Zakończenie programu
09:00    Grand Prix Szwecji na żużlu (207 min) Żużel (powt.)
12:30    "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy USA 1979
14:25    "Mick Jagger bez osłonek" film dokumentalny Francja 2001
15:30    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Ruch Chorzów (132 min) Piłka nożna
17:45    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Polonia Warszawa (132 min) Piłka nożna
20:00    "Zapach kobiety" reż.Martin Briest, wyk.Al Pacino, Chris O'Donnell, Gabriel Anwar, James Rebhorn dramat obyczajowy USA 1992
22:35    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991
00:15    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia USA 1994
01:45    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
02:35    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Ruch Chorzów (132 min) Piłka nożna (powt.)
04:50    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Polonia Warszawa (132 min) Piłka nożna (powt.) 

CANAL+ ŻÓŁTY
06:05    Zakończenie programu
12:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
12:15    Nie Przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Za drzwiami Actors Studio - James Caan" film dokumentalny USA 2001
14:25    "Doktor T. i kobiety" reż.Robert Altman, wyk.Richard Gere, Helen Hunt, Farah Fawcett, Liv Tyler komedia USA 2000
16:25    "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna USA 1994
18:15    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia Francja/USA 2000
20:00    "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986
21:35    "Uśmiech losu" reż.Luca Bercovici, wyk.James Marshall, Eric Roberts, Dennis Hopper, Michael Madsen film sensacyjny USA 2000
23:15    "Wszyscy moi bliscy" reż.Matej Minac, wyk.Joseph Abrham, Jiri Bartoska, Rupert Graves, Krzysztof Kolberger film obyczajowy Czechy/Słowacja/Polska 1999
00:55    "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia USA 1999
02:30    "Wyspa Kangura" Świat Wysp film dokumentalny
03:20    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Klakier" reż.Janusz Kondratiuk, wyk.Zuzanna Łozińska, Michał Bajor, Włodzimierz Boruński, Włodzimierz Musiał dramat obyczajowy Polska 1982
09:30    "Koncert fortepianowy" film krótkometrażowy
09:40    "Tylko dzisiaj" reż.Ariel Rotter, wyk.Damian Dreyzik, Mariano Martinez, Aili Chen, Federico Esquerro film obyczajowy Argentyna 2000
11:25    "Maestro" reż.Gerard Corbiau, wyk.Jose van Dam, Anne Roussel, Philippe Volter, Sylvie Fennec film obyczajowy Belgia 1988
13:05    "Woodstock" reż.Michael Wadleigh, wyk.Richie Havens, Joan Baez, Joe Cocker, Carlos Santana film muzyczny USA 1970
16:05    "Święty dym" film krótkometrażowy
16:15    "Magia kina - Modele i miniatury" film dokumentalny USA
16:45    "Czekolada" reż.Claire Denis, wyk.Giulia Boschi, Mireille Perrier, Francois Cluzet, Isaach De Bankole film obyczajowy Francja/Niemcy 1988
18:30    "Niebezpieczne ulice" reż.Max Gottlieb, wyk.Gilbert Brown, John Knox, Fia Perera film obyczajowy USA 1998
20:00    "Sprawa na pierwszą stronę" KLASYCZNE ALE! reż.Clifford Odets, wyk.Rita Hayworth, Anthony Franciosa, Robert Burton, Sanford Meisner film obyczajowy USA 1959
22:05    "Południe" reż.Fernando E. Solanas, wyk.Susu Pecoraro, Miguel Angel Sola, Philippe Leotard, Lito Cruz film obyczajowy Argentyna 1988
00:10    "Pieśń pozostaje ta sama - 'The Song Remains the Same'" wyk.Jimmy Page, Robert Plant, Peter Grant, John Paul Jones film muzyczny USA 1976
02:25    Zakończenie programu 

Hallmark
7:00 Skradzione dziecko - thriller USA 
9:00 Z dala od Nairobi - film przygód. USA 
11:00 Morderstwo wśród przyjaciół - komedia sens. USA 
13:00 Bye, bye Blues - film obycz. kanad. 
15:15 Barnum - film biogr. USA 
17:00 Z dala od Nairobi - film przygód. USA 
19:00 Dr Quinn (66) - serial obyczajowy USA 
20:00 Ze spu- ścizny Agaty Christie: Śmierć w chmurach - thriller W. Bryt. 
22:00 Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kenne- dych (2-ost.) - dramat USA 
0:00 Dr Quinn (66) - serial obyczajowy USA 
1:00 Ze spu- ścizny Agaty Christie: Śmierć w chmurach - thriller W. Bryt.
3:00 Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kenne- dych (2-ost.) - dramat USA 

Le Cinema
14:00    "Panna włościanka" reż.Aleksiej Sacharow, wyk.Jelena Kornikowa, Dmitra Szczerbina, Leonid Kurawljow, Wasilij Lanowoj melodramat Rosja 1995
16:00    "Juliusz Cezar - wielki konkwistador" reż.Amerigo Anton, wyk.Cameron Mitchell, Rik Battaglia, Dominique Williams, Raffaella Carra dramat kostiumowy Włochy 1963
18:00    "Daleko do Afryki" reż.Cecilia Bartolome, wyk.Xabier Elloriaga, Isabel Mestres, Alicia Bogo, Mari Angeles Acevedo dramat obyczajowy Hiszpania 1996
20:00    "Za kulisami: 'Był sobie chłopiec'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Kika" reż.Pedro Almodovar, wyk.Veronica Forque, Peter Coyote, Victoria Abril, Alex Casanovas dramat obyczajowy Francja 1994
22:30    "Spójrz mi prosto w oczy" reż.Nick Ward, wyk.Caroline Catz, Seamus Gubbins, Barnaby Stone, Rachel Inman thriller W. Bryt. 1994
00:00    "Wszystko o miłości" reż.Giorgio Bianchi, wyk.Belinda Lee, Walter Chiari, Sylvia Koscina, Ugo Tognazzi komedia Włochy 1960
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Przygotowania do startu Challenger
06:40    Lawina Magazyn Discover 5A
07:10    Mosty Zrozumieć
08:05    Zagłada dinozaurów Jurassica
08:30    Animatorzy
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Płodność Problemy przyszłości
09:55    Mordercze drapieżniki Jurassica
10:20    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
10:50    Tornado Planeta żywiołów
11:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Elektryczność ciała Magazyn Discover 5A
13:35    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
14:05    Podróże w czasie Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Płodność Problemy przyszłości
15:55    Mordercze drapieżniki Jurassica
16:20    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
16:50    Tornado Planeta żywiołów
17:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Elektryczność ciała Magazyn Discover 5A
19:35    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
20:05    Podróże w czasie Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Płodność Problemy przyszłości
21:55    Mordercze drapieżniki Jurassica
22:20    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
22:50    Tornado Planeta żywiołów
23:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Elektryczność ciała Magazyn Discover 5A
01:35    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
02:05    Podróże w czasie Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Płodność Problemy przyszłości
03:55    Mordercze drapieżniki Jurassica
04:20    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
04:50    Tornado Planeta żywiołów

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Dubai Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Karaiby - Nevis i St. Kitts Wielka wyprawa
12:40    Droga 66 Święto smakoszy
13:10    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
14:05    Finlandia Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Dubai Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Karaiby - Nevis i St. Kitts Wielka wyprawa
18:40    Droga 66 Święto smakoszy
19:10    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
20:05    Finlandia Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Dubai Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Karaiby - Nevis i St. Kitts Wielka wyprawa
00:40    Droga 66 Święto smakoszy
01:10    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
02:05    Finlandia Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Tajlandia Marcopolo Express
05:30    Meksyk Ludzie i miejsca
06:00    Barcelona Europolis
06:30    USA - Meksyk Rejsy
07:00    Uzbekistan - Taszkent Notatki z podroży
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Bermudy Ludzie i miejsca
08:30    Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr
09:00    Tajlandia Marcopolo Express
09:30    Południowa Afryka
10:00    Monachium Europolis
10:30    Turcja, wschodnia Anatolia Trans Azja
11:00    Barrington Court, Cragside, Dunham Massey Angielskie ogrody
12:00    Sri Lanka Wyspa skarbów
12:30    Toronto Spirit of
13:00    Pensylwania - ziemia szczęścia America New Discovery
13:30    Gruzja - śpiący kraj Trans Azja
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Willa Gamberaia Słynne rezydencje
15:00    Chorwacja Landscape
15:30    Kreta Wędrówki
16:30    Armenia Trans Azja
17:00    Karaiby Rejsy
17:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
18:00    Bergen i okolice Atlas
18:30    Tajlandia Marcopolo Express
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Armenia - z Erewan do Iranu Trans Azja
20:00    Francja - Angers i Mayenne Rzeki
20:30    Południowa Afryka
21:00    Francja - Angers i Sarthe Rzeki
21:30    Brazylia Atlas
22:30    Uzbekistan Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Floryda Sail Away
00:00    Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
00:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Stambuł i Kapadocja Trans Azja
02:00    Tajlandia Marcopolo Express
02:30    Meksyk Ludzie i miejsca
03:00    Barcelona Europolis
03:30    USA - Meksyk Rejsy
04:00    Uzbekistan - Taszkent Notatki z podroży
04:30    Turcja Trans Azja

Avante
05:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
06:00    Podniebni gliniarze
06:30    Nowoczesna technika
07:00    Peking To Paris
07:30    Lightening Interceptor Słynne samoloty
08:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
09:00    Bridge To The Moon Project Gemini
10:00    Donzi 28 ZX Świat morza
10:30    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
11:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
12:00    Podniebni gliniarze
12:30    Nowoczesna technika
13:00    Peking To Paris
13:30    Lightening Interceptor Słynne samoloty
14:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
15:00    Bridge To The Moon Project Gemini
16:00    Donzi 28 ZX Świat morza
16:30    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
17:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
18:00    Scope Horyzonty
18:30    Hemi Cuda / Challenger Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
19:00    Air War over Korea Walki powietrzne
19:30    Klasyka na wodzie
20:00    Paintball
20:30    Peking To Paris
21:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Tempting Fate Month Everest - Góra marzeń i zagłady
23:00    European Helicopters Lotnictwa świata
00:00    Scope Horyzonty
00:30    Hemi Cuda / Challenger Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
01:00    Air War over Korea Walki powietrzne
01:30    Klasyka na wodzie
02:00    Paintball
02:30    Peking To Paris
03:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Tempting Fate Month Everest - Góra marzeń i zagłady

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:35    Komentarz dnia
17:40    Policyjne 5 minut
17:45    Ludzie i sprawy program publicystyczny
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    XXI Diastar - Starachowice 2002
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    XXI Diastar - Starachowice 2002 (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    XXI Diastar - Starachowice 2002 (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    XXI Diastar - Starachowice 2002 (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    XXI Diastar - Starachowice 2002 (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Wezwij szefa" serial dokumentalny
05:40    Dzielenie Megamatematyka program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Follow Through kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Planety: Atmosfera" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
12:30    "Wielcy pisarze XX wieku: Evelyn Waugh" serial dokumentalny
13:30    "Lovejoy" serial obyczajowy
14:30    Kuchenni najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Vanity Fair" serial obyczajowy
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Dinnerladies" serial obyczajowy
21:00    "Gliny" serial kryminalny
22:00    "Two Pints Of Lager And A Packet Of Crisp" komedia
22:30    Parkinson wywiady
23:30    "Katedry" serial dokumentalny
00:00    "Between The Lines" serial obyczajowy
01:00    "Sekrety II Wojny Światowej: Ostatnia sekretna broń Japonii" serial dokumentalny
02:00    "Niesamowite istoty: Yeti - mity i człowiek" serial dokumentalny
03:00    Dworzec kolejowy w Bombaju Gotyk w Indiach program edukacyjny
03:50    Ever Wondered? program edukacyjny
04:00    Recepcja program edukacyjny
04:30    Śmiertelne spory program edukacyjny 

CT 2
05:05    Na ostro magazyn publicystyczny
05:45    Kalendarium program publicystyczny
06:00    Pod prąd magazyn religijny
06:35    Rastaman w Pradze magazyn
06:50    Wiadomości Telewizji Słowackiej
07:05    Tygodnik ekonomiczny
07:20    BOS magazyn
07:30    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
07:50    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
07:55    Panorama
08:30    Świat o krok dalej - rozdanie nagród Fundacji Pangea za rok 2001
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    Salon magazyn kulturalny
12:00    Wiadomości Euro
12:50    Koncert ludzi dobrej woli Velehrad 2002
13:40    "Wyprawy na zapomniane wyspy" serial przyrodniczy Francja
13:45    "Mumia" reż.Greg Beeman, wyk.Adam Wylie, Mario Yedidia, Clara Bryant, Ken Campbell komedia USA 1997
16:10    Kalendarium program publicystyczny
16:25    Skarby świata magazyn
16:40    "Parki Narodowe w Tajlandii" "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
17:10    Sport na świecie magazyn sportowy
17:45    Chwała zwycięzcom program dokumentalny
18:00    Sportowe wspomnienia program dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Tygodnik kulturalny
19:10    Wiadomości
19:30    Mistrzostwa Czech w jachtingu
19:35    Padok magazyn sportowy
19:55    Stop magazyn
20:00    "Tito - Stalin: Wyjątek i reguła" film dokumentalny Francja
21:00    "21" magazyn
21:30    "Niewiarygodnie prawdziwa historia miłości dwóch dziewcząt" reż.Maria Maggenti, wyk.Laurel Holloman, Nicole Parker film obyczajowy USA 1995
23:00    Czy zmęczenie jest chorobą? Linia nieufności magazyn
23:30    "Rowerowe włóczęgi" serial edukacyjny
23:45    "Grecka wojna domowa" film dokumentalny Francja
00:45    Głosy poezji program kulturalny
00:55    "333" program kulturalny
01:50    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
02:10    Nadliczbówka magazyn
02:30    "21" magazyn
03:00    Worldnet program informacyjny
04:00    Blok programów edukacyjnych 

ST 1
07:05    Świat w obrazach magazyn publicystyczny
07:30    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Ostatni smok" serial dla dzieci Słowacja 1988
10:00    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
10:30    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
11:20    Telezakupy magazyn
11:30    Szansa magazyn
12:00    Athos i Kika program o zwierzętach
12:25    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Skarby Słowacji program dokumentalny
13:30    Mój dom, mój zamek magazyn
14:00    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1997
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Romańska budowla na bizantyjskiej podstawie program architektoniczny
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Telewizyjne archiwum dziecięce programy dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    Menu program rozrywkowy
20:30    "Sladké starosti" wyk.E. Horváth, R. Mašková, A. Hryc, P. Mourková, D. Blaškovič, V. Černý, Z. Kolínska komedia Czechosłowacja
22:00    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:45    Panorama foto-video magazyn filmowy
23:15    Auto-moto-revue magazyn motoryzacyjny
23:40    Wiadomości
00:00    Telezakupy magazyn
00:15    Zakończenie programu 

Kanal 5
05:30    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:20    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "C.S.I." serial obyczajowy USA 2000-01
21:00    "The Girl Next Door" reż.David Greene, wyk.Tracey Gold, Tom Irwin, Sharon Gless, Michael Dorn, Mark Camacho thriller psychologiczny USA 1997
23:40    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:35    Villa Medusa
02:05    "Zaginiony w akcji 3 - Braddock" reż.Aaron Norris, wyk.Chuck Norris, Aki Aleong, Roland Harrah III, Miki Kim film sensacyjny USA 1987
03:50    "Lightning Force" serial sensacyjny Kanada 1991-92
04:15    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80

TV Norge
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial obyczajowy USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pa kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pa kryss og tvers
19:30    Change of Heart
20:00    "Jack & Jill" serial komediowy USA
20:45    Journeys from Hell
21:40    "Buffy - postrach wampirów" serial USA
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "The Job" serial kryminalny USA 2001
23:15    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:45    "Space Riders" reż.Joe Massot, wyk.Barry Sheene, Gavin O'Herlihy, Toshiya Ito film sensacyjny USA 1984
00:45    Wiadomości i prognoza pogody
01:00    "Space Riders" reż.Joe Massot, wyk.Barry Sheene, Gavin O'Herlihy, Toshiya Ito film sensacyjny USA 1984
01:35    "Global Cops" serial dokumentalny
02:05    Big Brother 2001
03:55    Zakończenie programu 

RTPI
06:00    ATLÂNTIDA talk show
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 42
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:15    HÓQUEI EM PATINS. CAMPEONATO DA EUROPA PORTUGAL vs. ÁUSTRIA
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
22:00    O JOGO DA ESPERA
23:00    CONVERSAS DE MÁRIO SOARES (II série)
00:00    MADEIRA COCKTAILS
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    QUEBRA CABEÇAS (V)
03:45    CONVERSAS DE MÁRIO SOARES (II série)
04:45    PONTOS DE FUGA 

France 3
05:20    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    TO3 program dla dzieci
10:55    Sur la route du tour magazyn
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:25    C'est mon choix magazyn
14:30    "Drole de dames" serial komediwy USA 1997
15:15    "Miracle at Midnight" reż.Ken Cameron, wyk.Sam Waterston, Mia Farrow, Justin Whalin, Patrick Malahide film obyczajowy USA 1998
16:50    "Dirty Dozen" serial obyczajowy USA 1985
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:35    Tout le sport magazyn sportowy
20:55    "Lundi de l'etrange: le zoo du boiteux" reż.Philippe Venault, wyk.Marc Berman, Laura Del Sol, Yves Alfonso, Tom November film obyczajowy Francja 1987
22:35    Prognoza pogody
22:45    Soir 3 wiadomości
23:05    Vie privee, vie publique magazyn
01:00    "Enquete sur un crime cannibale" film dokumentalny
02:00    Les nuits de France 3 magazyn 

ZDF
05:00    Punkt widzenia magazyn społeczny (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    O co zakład, że...? - Open air program rozrywkowy (powt.)
11:20    O co zakład, że...? - Najciekawsze fragmenty program rozrywkowy
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
17:50    "Stary" serial kryminalny Niemcy 1997
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    WISO magazyn gospodarczy
20:15    "Mammamia" reż.Sandra Nettelbeck, wyk.Senta Berger, Christiane Paul, Michael Mendl, Peter Lohmeyer komedia Niemcy 1997
21:45    Wiadomości
22:15    "Więź" reż.Andy Wachowski/Larry Wachowski, wyk.Jennifer Tilly, Gina Gershon, Joe Pantoliano, John P. Ryan thriller USA 1996
23:55    Wiadomości
00:10    Short Stories Fantastic Voyages program kulturalny
01:10    Koszmary Fantastic Voyages program kulturalny
02:10    Wiadomości
02:15    30 lat temu program dokumentalny
03:05    Wiadomości
03:10    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:00    WISO magazyn gospodarczy (powt.)
04:45    nightscreen program komputerowy 

3SAT
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    "Czerwona krew i czarne przedstawienia" film dokumentalny (powt.)
09:45    Ojczyzna, obczyzna magazyn mniejszości narodowych
10:15    Herman & Tietjen talk show
12:15    Ciało i dusza cykl dokumentalny
13:00    Wiadomości
13:10    Orientacja magazyn religijny
13:45    Dziennik magazyn publicystyczny (powt.)
14:00    "Siedem razy w tygodniu" reż.Harald Philipp, wyk.Vico Torriani, Germaine Damar, Josef Egger, Hubert von Meyerinck komedia muzyczna Niemcy 1957
15:25    Stara blacha - młoda miłość - miniatury motoryzacyjne
15:45    "Hanne Darboven - portret artystki" film dokumentalny
16:30    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
17:15    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    Tylko w ARD
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Być mężczyzną - pozostać mężczyzną" film dokumentalny
21:00    "Na pomoc nosorożcom" film dokumentalny
21:30    Nowość... magazyn komputerowy
22:00    Wiadomości
22:25    Kino Kino extra magazyn filmowy
23:00    "Szalony Piotruś" reż.Jean-Luc Godard, wyk.Jean-Paul Belmondo, Anna Karina, Dirk Sanders, Raymond Devos film sensacyjny Francja 1965
00:45    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:10    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:15    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:45    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
02:25    Ojczyzna, obczyzna magazyn mniejszości narodowych (powt.)
02:55    Orientacja magazyn religijny (powt.)
03:25    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy (powt.)
03:55    Nowość... magazyn komputerowy (powt.)
04:25    Kino Kino extra magazyn filmowy (powt.) 

RTL
05:15    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny (powt.)
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    "Moje dziecko telenowela dokumentalna Niemcy 2002
11:30    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Posterunek" serial kryminalny Niemcy 1993
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:45    Jeden przeciw 100 teleturniej
21:15    "Za kratkami" serial kryminalny Niemcy 2001
22:15    EXTRA magazyn publicystyczny
23:30    TREND magazyn popularnonaukowy
00:00    Wiadomości
00:35    10 przed 11 magazyn kulturalny
01:00    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show (powt.)
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show (powt.) 

PRO 7
05:05    Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
05:25    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:15    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:10    Historie miłosne z Andreasem Türckiem magazyn rozrywkowy
08:10    Talk Talk Talk talk show (powt.)
09:05    "Miasteczko Dancer" reż.Tim McCanlies, wyk.Breckin Meyer, Peter Facinelli, Eddie Mills, Ethan Embry komedia USA 1998
11:00    "Cień" reż.Russel Mulcahy, wyk.Alec Baldwin, Penelope Ann Miller, John Lone, Peter Boyle film sensacyjny (powt.) USA 1994
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1992
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Siedem dni" serial sensacyjny USA 2000/01
21:15    Quatsch Comedy Club magazyn rozrywkowy
21:45    Bullyparade magazyn rozrywkowy
22:20    TV total program rozrywkowy
23:20    "Akcja" serial komediowy USA 1999
23:50    "Kroniki Seinfelda" serial komediowy USA 1992
00:20    CinemaxX TV magazyn filmowy (powt.)
01:10    "Mr. Bones" CineTipp magazyn filmowy (powt.)
01:20    "Siedem dni" serial sensacyjny (powt.) USA 2000/01
02:15    "Futurama" serial animowany (powt.) USA 1999
02:40    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
02:45    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
02:50    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:00    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:10    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:15    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:20    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:30    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:35    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:45    TV total magazyn rozrywkowy (powt.)
04:30    Focus TV magazyn informacyjny (powt.) 

Kabel 1
06:00    Love Boat - Auf zu neuen Ufern - Familie - Serie, USA 1998
06:45    Mord - Krimi - Serie, USA 1994 Diagnose
07:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:45    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1958
09:45    Matlock - Krimi - Serie, USA 1994
10:45    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:50    The Bomber Boys - Krimi, USA 1995
13:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:25    Trio mit vier Fäusten - Action - Serie, USA 1983
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1996
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Annies Männer - Komödie, USA 1988 reż.Ron Shelton, wyk.Kevin Costner, Susan Sarandon, Tim Robbins, Trey Wilson, Robert Wuhl, Jenny Robertson, David Neidorf, Danny Gans, Rick Marzan
22:25    Das Netz - Action - Serie, USA 1998
23:20    Palm Beach Duo - Krimi - Serie, USA 1992
00:18    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:20    K1 Das Magazin - Magazin
01:15    K1 Die Reportage - Magazin
02:00    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
03:00    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:05    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:05    Palm Beach Duo - Krimi - Serie, USA 1992
04:45    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965 

VOX
05:20    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:05    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy (powt.) USA 1994/01
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial sensacyjny (powt.) USA 1996/01
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Hallo Baby!" serial dokumentalny Niemcy 2002
21:15    "Providence" serial familijny USA 1999
22:10    BBC Exklusiv magazyn publicystyczny
23:10    NZZ Format magazyn publicystyczny gazety Neue Zürcher Zeitung
23:55    Wiadomości
00:05    "Agent Aika" reż.Katsuhiko Nishijima film animowany Japonia 1998
01:55    "Julie Lescaut: Travail Fantome" reż.Alain Wermus, wyk.Veronique Genest, Mouss Diouf, Renaud Marx, Gianni Giardinelli film kryminalny (powt.) Francja 1996
03:30    Fit For Fun TV magazyn sportowy
04:20    Czas na zwierzęta magazyn przyrodniczy 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40    "Costa" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Papirus" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Doug" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1986/96
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:05    T.V. Kaiser talk show
23:55    "Bobry" serial animowany (powt.)
00:20    Infomercial magazyn reklamowy
02:50    Program nocny 

Bloomberg
05:05    Raport branżowy
05:20    Bloomberg Forum
05:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
05:30    Rynki w Azji
05:35    Raport branżowy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Fonds-Tipps für Anleger
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    E-Commerce
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Fonds-Tipps für Anleger
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
17:30    Prosto z parkietu
17:35    E-Commerce
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Fonds-Tipps für Anleger
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    E-Commerce
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

Discovery Channel 2000

9.00 Wędkarski świat Rexa Hunta
9.25 Buena Vista Fishing Club
9.55 Turbo
10.20 Z kronik kasyna
10.50 Narodziny samochodu
11.15 Podróże z gwiazdami
12.10 Powrót wymarłego gatunku
13.05 Prehistoryczny słoń
14.00 Superdrapieżniki
15.00 Narzędzia wojny: Wielkie dzieła Hitlera
16.00 Niesamowite maszyny: Superłodzie
17.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17.30 Wojna na wędki
18.00 Wyprawy w czasie: Bridgenorth
19.00 Samotna planeta: Przewodnik po San Francisco
20.00 Z kronik Kasyna: Weekend w Paryżu
20.30 Narodziny samochodu
21.00 Łowca krokodyli
22.00 Śnieg: Lawina
23.00 Sekrety niewidzialności
0.00 Wszystko o...: łodzie podwodne
1.00 Wyprawy w czasie
2.00 Odrzutowiec XXI wieku
3.00 Zakończenie programu
NGC

06.00 Today's business Europe
08.00 Europe squawk box
10.00 European market watch
12.00 Warship: Sea power
13.00 Science of sport: Tennis
14.00 Bulit for the kill: Desert
15.00 The mummy road show: Mystery in a bundle
15.30 Tales of the living dead: Bog body
16.00 Journey of life: The shape of life: Life on the move
17.00 Warship: Sea power
18.00 The mummy road show: Mystery in a bundle
19.00 Realm of the alligator
20.00 Shark week: Greet white, deep trouble
21.00 Grave affairs: Gloria's toxic death
22.00 Toyota adventure starts here
23.00 People's planet: The search for global justice
00.00 Grave affairs
01.00 Toyota adventure starts here
02.00 People's planet
03.00 Shark week
04.00 Grave affairs
05.00 Toyota adventure starts here
Eurosport 2001
08:30    Tour de France - 1 etap dokoła Luksemburga 195 km Kolarstwo
09:30    Amerykańska seria Le Mans - wyścig w Ohio Automobilizm
10:30    Indy Racing League - wyścig w Richmond Automobilizm
11:30    Tour de France - 1 etap dokoła Luksemburga 195 km Kolarstwo
12:30    Mistrzostwa Europy na Węgrzech Triathlon
14:30    Tour de France - 2 etap Luksemburg - Saarbrücken 175 km Kolarstwo (na żywo)
18:00    Watts magazyn sportowy (powt.)
19:00    Tour de France + magazyn
19:30 Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka
20:15    Mityng Grand Prix IAAF w Zagrzebiu Lekkoatletyka (na żywo)
22:30    Tour de France - 2 etap Luksemburg - Saarbrücken 175 km Kolarstwo
23:45    Wiadomości Eurosportu
00:00    Watts magazyn sportowy (powt.)
01:00    Mityng Grand Prix IAAF w Zagrzebiu Lekkoatletyka (wydarzenia dnia)
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 
MTV logo.svg

06.00 Greatest hits
11.00 ClipClassics
12.00 Back II back
13.00 Greatest hits
15.30 Diary
16.00 100/Ejohnny
17.00 MTVLive.com
18.30 Becoming
19.00 De dag top 5 live
20.00 Back Il back
21.00 The Osbournes
21.30 Andy Dick
22.00 Rockzone
KinderNet 2002

10.55 Tuttels
11.05 Rolie Polie Olie
11.05 Rolie Polie Olie
11.15 Caillou
11.20 Smurfen
11.45 Bassie & Adriaan
12.10 Ratjetoe
12.35 CatDog
13.00 Hey Arnold!
13.20 Rocko's modern life
13.45 Sponge Bob Squarepants
14.10 Clarissa
14.35 Kenan & Kel
CNN International globe

06.00 BizNews
09.00 Business central
10.00 Larry King
11.30 World sport
12.00 Business international
13.30 World raport
15.00 Business international
16.30 World sport
17.30 American edition
18.20 Q&A
20.30 World business today
21.30 Q&A
22.00 World news Europe
22.30 World business today
23.00 Insight
23.30 World sport
00.00 Harsh continent: Life in Antarctica
01.00 NewsBiz today
03.00 Larry King live
04.30 Insight
05.30 American edition
TVE Internacional old

6.30 Redes
7.15 Hablemos de négocies
7.30 Telediario natinal
9.00 Curso de espanol
9.15 Barrio sesamo
9.45 Que vieneel lobo!
10.00 Tirame de la lengua
10.30 Cuentame como paso
11.35 Que corta es la vida
12.05 Espana de cerca
12.20 Fotographos
12.30 Europa 2002
13.00 Telediario internacional
13.30 Milenio
14.00 Saber y ganar
14.30 Corazon de verano
15.00 Telediario 1
15.50 El tiempo
15.50 El maniantal
18.00 Telediario internacional
18.30 La bruja aburrida
19.00 Especial
19.30 A saco!
20.00 Gente
21.00 Telediario 2. El tiempo
21.55 El tiempo
22.00 Anna y los 7
23.00 En portada
0.00 Documentai
1.30 Polideportivo
2.00 Telediario internacional
2.30 Pobre diabla
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.